Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Angel Seraphina Schreave

Sat Sep 05, 2020 9:09 pm
*Na dnešní akci se jí moc nechtělo. Proto jde také později, protože jí dlouho trvalo se přemluvit k tomu, aby tam šla. Nechce tam nechat Jace samotného. Ví, jak vždycky nadává, že je tam z rodiny jediný. Proto na sebe nakonec opravdu navlékne šaty, nechá se učesat a nalíčit a vydá se do sálu. Ví, že jde později, ale nijak moc jí to nevadí. Hlavní je se zúčastnit, ne? Dojde do sálu a jako první vyhledá pohledem svého bratra, který sedí na trůnech. Vydá se za ním a pousměje se na něj.* Ahoj. Tak co? Jak ti je? Plánuješ si s nějakou zatančit? *Zeptá se ho zvědavě s menším úsměvem na rtech. Pohledem mezitím přejede po lidech, kteří se dnešního plesu zúčastnily a uvidí jednoho člověka, se kterým se nedávno seznámila.* Neboj se, zvládneš to. A já si mezitim odskočim ještě za někym jinym. *Rozloučí se s ním s úsměvem a pak se zvedne a vydá se konkrétně ke stolu s alkoholem, kde stojí Christofferson, se kterým si nedávno psala na Illeagramu. S úsměvem dojde až k němu.* Ahoj. Ty jsi ten princ, se kterým jsem si psala, že? Chris? Promiň, celý tvoje jméno jsem si zapamatovat nedokázala. *Omluví se mu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Sep 05, 2020 9:19 pm
*Na tom místě u baru by skoro mohla mít rezervé. Je tam snad každou akci. Co jiného by tu dělala? Pije whisky a dívá se na skleničku, dokud tedy místo vedle ní neobsadi její bratr. To pohled přemístí na něj. Nic neříká, dokud mlčí on. Ani moc nemá zájem o to se s ním bavit.*Nemusíš chodit okolo horký kaše. Proč jsi ke mě přišel? *Podle ní si může ty otázky typu "jak se máš" odpustit. Podle ní by za ní nepřišel jen tak, což se jí i potvrdí  Znovu se napije whisky. *A proč? Řekla jsem ji jen pravdu. *Pokrci rameny. *A to co jsi mi doslova řekl i ty. *Dodá později. Dokonce ho i citovala. *Takhle to děláš u každý holky. Porovnás jak ta holka vypadá vzhledem k ostatním, velikost prsou a dostaneš ji na sladký slova do postele, sám říkáš, že nejsi na vztahy a pořád dokola to opakujes. Proč by ti to mělo jako teď vadit? *Nadzvedne obočí. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 05, 2020 9:22 pm
*Většinou se akcím vyhýbá, protože není moc společenský, ale ví, že by se měl na některých ukázat, aby dal najevo, že žije a reprezentoval svou zemi. Proto se to rozhodl déle neodkládat, oblékl si oblek a vydal se do sálu, kde se dnešní ples koná. Nehodlá ho ale strávit nějakou živou konverzací s někým, takže se tam plánuje ukázat, ale zároveň někam zašít, aby to jen přetrpěl a potom mohl s klidem v duši odejít. Když tam dojde, přejede všechny pohledem a pozdraví se s pár diplomaty. Pak se omluví s tím, že si dojde pro pití. Skutečně si pro něj dojde, ale jakmile má skleničku s vínem v ruce, vydá se k oknům, která zde jsou a u kterých prakticky nikdo není. Ale přeci jen tu někdo je. A to konkrétně jeho snoubenka, do které málem vrazí.* Promiň. *Omluví se jí, i když se nic nestalo a ona ho mohla vidět maximálně v odrazu ve skleněné tabulce okna, jinak by si ho vůbec nevšimla.* Taky se schováváš?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Sep 05, 2020 9:39 pm
*Jednou z jejich povinnosti je účast na plesech. I když to nemá moc ráda. Někomu to jistě připadá úžasné, ale ji už ne. Na plesy a akce v paláci je zvyklá, takže ji to nemá jak ohromit. Zamíří do zadnější části Velkého sálu a postaví se k oknům. Dívá se z nich do zahrad, jen sama. Nemá nikoho s kým by se tu mohla, nebo spíše chtěla bavit. Ani si v tom odrazu skleněné tabulky okna nevšimne, že k ní někdo jde. Otočí se směrem k němu  *To je v pořádku.. *Ujisti ho a sjede ho pohledem. */V obleku mu to skutečně sluší. /*Proběhne ji hlavou. Na jeho otázku přikývne. *Jo. *Uchechtne se lehce pobaveně.*Jak skvělý jsme budoucí královský pár, oba dva se na plesech schováváme daleko od ostatních. Kdo to bude u nás zahajovat? *Nadzvedne obočí. Pokusí se znít aspoň trochu pobaveně. Minule se s ním docela bavila, když spolu hráli na klavír v hudebním salonku. Tak se rozhodla být o něco milejší. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Eden G. Sailor

Sat Sep 05, 2020 9:45 pm
*když dojde do sálu, upřímně doufá, že nějak splyne s davem a nikdo si jí moc nebude všímat. Nemá ráda tolik lidi a je stydlivá a pořád se červená, což nesnáší. Zamíří tedy k jednomu oknu, kde se dívá ven a kochá se výhledem. Poté poslouchá zahájení prince a následně se opět otočí k oknu. Na chvíli přestane vnímat okolí a vrátí se v myšlenkách do minulosti. Když za sebou uslyší hlas prince, prvně šokovaně vykulí oči, ale než se na něj otočí, pokusí se tvářit co nejméně děsivě.* Dobrý den, Výsosti. Vám to také velmi sluší. *řekne s usměvem a všimne si, kde setrval pohledem déle. Jaok první ji napadne, že má šaty špinavé, tak to rychle nenápadně zkontroluje pohledem, ale pak ji dojde, že to asi skutečně nebude ten důvod princova pohledu, takže zčervená.*/ Skvělý Eden.. fakt umíš udělat dojem../ Mám se opravdu dobře. Je to tady obrovské a je tu opravdu vše. *řekne s menší dávkou nadšení v hlase.* Jak se máte vy? *oplatí mu otázku a následně ji padne pohled na jeho kravatu.* Víte, že to máte zavázaný blbě? *zeptá se a neodolá menšímu úsměvu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 05, 2020 9:51 pm
*Nerad je na plesech celkově a když už se na nich objeví, nerad je v obklopení lidí, takže po pár větách s diplomaty se omluví a vydá se pro pití. Nezamíří ale zpět k nim, nýbrž k zadní části sálu k oknům, kde je většinu času úplně prázdno a on tak může být sám. Jenže když tam dojde, málem vrazí do své snoubenky. Už pochopil, že se společenskostí na tom budou dosti podobně, takže se ani nijak moc nediví tomu, že jí vidí takhle dál od ostatních. Omluví se jí, i když do ní vlastně nevrazil a pak se jí zeptá, jestli se opravdu schovává.* No.... Buď budeme muset mít rychle děti s nějakym růstovym spurtem a nebo se nějak střídat. *Zasměje se a sjede jí rychlým pohledem. Už předtím si všiml toho, jaké na sobě má šaty a jak skvěle v nich vypadá. Možná není nadržené hovado, co přemýšlí jen o sexu, ale pořád je chlap a musí se soustředit na to, aby se jí díval během rozhovoru do očí a ne na hrudník. I když se mu to docela daří.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Sep 05, 2020 10:10 pm
*Nemá chuť se zase bavit s politiky, těch má po celým dní plné zuby  Naštěstí si ale dneska odbyla svoje povinnosti docela rychle, nebylo jich zase tolik, výjimečně. Mívá dost papírování, ale tentokrát to bylo jen pár dokumentů a jedna schůzka. Pak měla volno, i když by si přála, mít aspon jeden cely volný den. I to být na plese, což by pro jiné byla zábava, je pro ni povinnost. Když k ní přijde Sebastian, její společnost ji nevadí zase tolik jako předtím. Uchechtne se pobaveně.* Jasně, budeme mít hned děti a sotva co se naučí mluvit je budeme učit jak se zahajují plesy a podobně, jo? Fakt dobrý plán. *Řekne trochu pobaveně. Všimne si toho, jak ji sjede pohledem a snaží se nedívat na její hrudník. Nakloní hlavu na stranu. *Neříkal jsi při našem prvním setkání, že nejsi jako ostatní. *Trochu ho poškádlí. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Kaden N. Collard

Sat Sep 05, 2020 10:14 pm
*jakmile spatří svou sestru u baru, zamíří k ní.*/Kde jinde by ona taky mohla být.. proč mně to nenapadlo hned?/*pomyslí si. Posadí se vedle ní a objedná si panáka Whiskey, načež se na ní otočí na svou sestru.* To už se ani nemůžu zajímat o to, jak se máš? *zeptá se na oko dotčeně a povytáhne jedno obočí.* Jo, to vím. Ale to, co jsem řekl tobě by sis mohla odpustit. To všem ostatním vykládáš vše, co ti řeknu? *poušklíbne se a kopne do sebe panáka Whiskey.* Prostě mi to vadí. A nevinných holek jako Noor nebylo tolik.. jen pár. *raději si vybírá někoho, kdo to v tomhle ohledu aspoň trochu umí.* Navíc ty děláš to samý. *pokrčí rameny.* Prostě už s ní nemluv, fajn? A nevykládej ji nějaký blbý kecy, po kterých tobě nebo mně bude bulet na rameni.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 05, 2020 10:23 pm
*Když se zamyslí nad tím, jak to udělají se zahajováním plesů, až budou manželé, jako první ho napadne, že budou muset mít rychle děti a nějak je rychle vychovat k tomu, aby to mohli zahajovat ideálně týden po narození.* No jasně. Ale budou muset zdědit po někom společenskost. Jestli budou po nás, bude to v háji a místo dvou lidí se budou dohadovat tři. *Uchechtne se. Trochu ho překvapilo, že ona sama od sebe začala mluvit o jejich společném životě, jako kdyby jí to už tolik ani nevadilo. Ale možná se mu to jednom zdá a ona to sice zmínila, ale víc to rozebírat už nechce a tohle je od ní jenom slušnost. Pak jí sjede pohledem, protože přeci jen pořád je muž a všiml si toho, co má na sobě. Po její otázce se pousměje a nakloní se blízko k jejímu uchu.* Kdybych byl jako ostatní, už mam v tý skleničce naslintáno. *Zamumlá potichu.* A navíc tu nejsem jediný, kdo si koho prohlíží. *Všiml si, jak ho předtím sjela pohledem ona.* Nebo se snad pletu? *Zeptá se jí o něco chraplavějším hlasem a pak se trochu odtáhne, aby jí viděl do očí a povytáhne mírně obočí. I on umí škádlit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Sep 05, 2020 10:35 pm
*Protočí očima. *Stejně ti to neřeknu. Tobě už nic. /Protože pak hned běžíš za rodičema jim všechno napraskat. /*Pořád ji štve, že to o jejím brání drog chtěl říct jejich rodičům a že jí chtěl nechat poslat na odkvykačku  */Navíc jak jsem řekla, zvládla jsem se z toho dostat sama.. /Ne, jsou lepší věci o kterých se dá bavit, než o tobě. Ale ona si zasloužila znát pravdu. Stejně mi říkala, že ji ignoruješ. Proč by to nemohla vědět? Pravdu jsem řekla i pár dalším holkám se kterýma jsi se vyspal a neřešils to  *Zamrači se na něj. *I tak. Zasloužila si znát pravdu. Už ses s Ní vyspal, co jí prostě nechat být? Ona si zaslouží někoho lepšího, zaslouží si být šťastná. Než do toho s tebou spadne ještě více, ty ji pak stejně ublížís, jak to děláš a ona na lásku zanevre, jako já. Nechápeš to? Tohle je stejný jako případ mě a Ashera. Nechci, aby Noora skončila jak já. *Uchechtne se. *Já je namotavam na sladký slova? Já jim na rovinu řeknu  že jde o jednu noc. A chlapi to berou jinak, jak holky. *Pokrci rameny. *Fakt skvělý. Konečně si najdu někoho a kým se dá dobře bavit a kvůli tobě s ní nemám mluvit? Proč vlastně ? Já ji neřekla nic jinyho, než pravdu. A nechápu co by ti na tom mělo tolik vadit. Jasně, že ti ta holka brečela a rameni, do háje, vždyť se do tebe zamilovala. Víš nechápu, proč Ashera tolik nesnášíš. Jste naprosto stejní. Dokazuje to i to, jak o Nooře teď mluvíš. *Stoupne si.*Jednou poznáš, co jsi ztratil. Holku, která tě milovala. /A sestru. /*Potřese nad ním hlavou a raději se vydá rychle pryč. *
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Christofferson Thorbjörn Formørkelse

Sat Sep 05, 2020 10:38 pm
*Vi, ze nikoho nebude srat, kdyz se na akci nezdzi nejak dlouho, pokud jej tam neco nezaujme.Zde to neni doma a tak s ena tohle pohlizi jinak, protoze doma, by jako clen kralovske dodiny na akci trcet musel, ale zde je jen jako host, takze mu s prominutim muzou polibit koule. Jakmile vejde do salu, tak se tvarirak, ze si nikdo nemuze byt jisty nicim a mel by byt pripraveny na vse. Hned jakmile jeho pohled najde sul s alkoholem, coz je asi jedina pozitivni vec tady na tom vsem, rozejde se k nemu a jako vzdy se naathne pro Whiskey s ledem.* /Pojd k tatkovi./ *Usmee se spokojene, kdyz ma sklenku v rucea nasledne sleduje deni v sale. Vsiml si , ze na trunu z sedi mistni princ, co ma vlastni harem a nejradeji by s nim menil jen, aby ty holky mohly mit tu ces poznat, jake o je mit v posteli nekoho, jako je on. Napije se a jen nad tou predstavou se spokoje uchechtne, kyz v tom se vedle nej ozve hlas, ktery nikdy neslyel, ale jakmile se ohledne a vsimne si, ze se jedna o oblicej ktery poznal nedvno na Illeagramu, otoci se k ni a nakloni hlavu lehce na bok a prohlidne si ji.* Ahoj Angel. *S jeji jmenem si lehce pohraje a zazub se na ni.* Jo moji rodice me museli nenavidet uz, kdyz jsem poprvy vylezl na svet, ze mi dali tak dementni jmeno, ale Chris zni fajn i kdyz si prijdu najdenou , jako by se mi libilo sukat s chlapama. *Znechucene se usklibne a zase se napije.* Jak se dnes ma divka se zeleznou maskou? *Nadzvedne jedno oboci.* Nechala jsi ji ve svy komnate aukazes mi tvuj rozkosnej usmev?
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Sep 05, 2020 10:43 pm
*Posadí se na trůnech, kde už očekává, že bude sám. Proto ho překvapí, když vidí svou sestru, jak k němu míří.* Čau. Jo, dobrý. Sice bych nejraději všechny ty holky poslal hromadně domů, ale to mi neprojde. *Uchechtne se a potom se ušklíbne.* nevím, nechce se mi tancovat. Ale budu muset. *Uchechtne se a následně pohled otočí stejným směre jako jeho sestra.* Kdo to je? *Povytáhne obočí a rázem jakoby se mu změnila nálada, protože taky trochu změní, se na ni zazubí.* Nezapomeňte na ochranu, sestřičko. A budu ráda, když mě s ním potom seznámíš. *Mrkne na ni a nakonec se vydá zahájit akci a potom k Eden.* Díky. *Uchechtne se a chvilku se zastaví na jejím hrudníku, ale hned pohled zvedne.* To jsem rád, že se vám tady líbí. *Usměje se na ni a dál pokrčí rameny.*Tak jak princ, kterému se domů nastěhuje několik dívek, ze kterých si má jednu vybrat. Ale jinak to ujde. *Zasměje se potichu a doprovodí to úšklebkem.* Tak mě tak napadlo... Nechtěla byste si zatančit? *Zeptá se jí a je zvědavý jestli ho pošle do háje nebo ne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Angel Seraphina Schreave

Sat Sep 05, 2020 10:52 pm
*Když dojde do sálu, jako první se vydá k trůnům za svým bratrem, kterého chce aspoň trochu podpořit. Ví, jak si vždycky stěžuje, že je na akcích sám.* Ne, to nejspíš ne. *Uchechtne se.* Třeba nějaká z nich bude tancovat dobře a nebude tak hroznou společností. Naštěstí v tom máš volný výběr a nikdo ti taneční partnerky nelosuje. *Snaží se v něm nějak probudit optimismus, kterým vždycky spíše oplývala ona, než on. Pak se podívá na Grónského prince, se kterým si před pár dny psala.* Korunní princ Grónska. *Odpoví Jacovi a po jeho zazubení a slovech zaúpí a protočí očima.* Nejsem děvka co hned každýmu vleze do postele. A seznamovat tě s nim nebudu. Teď se s nim jdu naživo seznámit já. *Usadí ho rovnou s úšklebkem a pak se vydá ke stolu s alkoholem, u kterého Christofferson stojí. Když jí osloví jejím prvním jménem, nepotlačí ušklíbnutí, protože to jméno opravdu hrozně nesnáší.* Říkají ti druzí nějak krátce a zapamatovatelněji, než je tvoje celý první jméno? Nechci tě oslovovat nějak, jak by se ti to nelíbilo. *Pousměje se na něj trochu nesměle.* Mám se docela dobře. Ty? *Zeptá se ho nazpátek a pak se uchechtne.* Nenosím železnou masku. Jenom se neumím fotit, to je celé. Už odmalička okolo mě běhali fotografové a asi jsem z toho utrpěla nějakou újmu. *Řekne mu pobaveně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Sep 05, 2020 10:57 pm
*Snaží se k němu být milejší, ale i ji samotnou překvapuje, že jí to skutečně jde a docela lehce, ani se moc nemusí snažit.*/I když bych se měla zase trochu krotit../*Usoudí, když se rozjede debata o jejich dětech, které pravděpodobně budou nuceny se naučit mluvit co nejdříve, aby za své ne moc společenské rodiče zahajovali akce. Uchechtne se společně s ním.*Já jsem po svých rodičích, ti taky nejsou moc společenští, takže s geny od nich nemůžeme počítat.*Upozorní ho s menším úsměvem. Všimne si, jak ji sjede pohledem a musí ho trochu poškádlit. Připomene mu proto jejich první setkání, které proběhlo u vodopádu, ve kterém se tehdy rozhodla i vykoupat, ale on jí nevěnoval moc pozornosti, nebo tak to aspoň vypadalo.*K tomu tolik času nezbývá..*Pokusí se ho tím ještě více poškádli*Přistižena při činu.*Přizná.*Ale u mě to není až tak férový. Nemám si moc co prohlížet.*Sjede pohledem k jeho hrudi, kterou přece zakrývá sako a košile. Přitom se tváří jako úplný andílek.*/A to jsem dneska ani nic nepila../*Neví, co se to s ní děje.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Kaden N. Collard

Sat Sep 05, 2020 11:07 pm
Wow.. tomu říkám ale lásky..*řekne ironicky a ušklíbne se.* Jenže teď to řeším. Ocenil bych trochu soukromí, sestřičko. A takhle jsi jí akorát ublížila. *Řekne a ignoruje ten fakt, že vlastně on byl ten, kdo Nooře ublížil.* Tohle není to samý, jak Asher a ty. Ona od začátku věděla, že nejsem na vztahy a holky mám jen na noc. Nemůžu za to, že ona si začala myslet něco jinýho. A taky z toho mohla vycouvat, do ničeho bych jí nikdy nenutil. *řekne naštvaně.* Já jsem jí to řekl do háje taky! Hned, když jsme se potkali poprvé. *brání se. Je to pravda. Hned od začátku to Noora věděla.* Ona se do mně nezamilovala. Ashera nesnáším, protože ti ublížil, do háje, a to bys vědět mohla. Navíc já nejsem jako on. Jak už jsem řekl několikrát.. ona to od začátku věděla. Ty ne a naivně jsi v něco doufala. Tak už to přestaň srovnávat, do prdele a prostě před Nooru neříkej všechno, co jsem ti kdy řekl. *vytáčí ho to, jak to teď pořád Daesyn srovnává.* Ona mě nemiluje, chápeš to? Jasně jsme si vyjasnili, že mezi námi je přátelství. Nic. Víc. Já jsem zasnoubený, ona žije a pracuje tady. Přestaň dělat, jakoby mezi námi byl příšerně přeslazenej zaláskovanej vztah, protože není a ani nikdy nebude. *řekne naštvaně a jakmile Daesyn odejde, objedná si dalšího panáka Whiskey, kterého do sebe hned kopne. Následně zamíří pryč ze sálu i on a to rovnou do baru.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 05, 2020 11:08 pm
Moji rodiče mají občas náladu na společnost a občas ne, takže to je asi naše jediná naděje. *Uchechtne se a trochu se poškrábe na zátylku, protože jestli jejich děti budou taky tak nespolečenští, jako oni, asi to moc procházka růžovým sadem nebude. Každopádně ale doufá, že k dětem se nechystají v následujících devíti měsících, protože si sám sebe nedokáže představit jako otce. Bude rád, když zvládne roli krále nově spojeného království, natož se do toho ještě učit vychovávat dítě. Na rodičovství ale zapomene, když jí sjede pohledem a ona si toho všimne. Ale není jediná, kdo je všímavý a také není jediná, kdo umí provokovat.* To víno opravdu nehodlám zničit. Je výborný. *Uchechtne se potichu.* Jo, to jo. *Potvrdí její slova, protože moc nenápadná zrovna nebyla.* Tady si nic sundavat nehodlám. *Dá větší důraz na slovo "tady". Nevadilo by mu, kdyby odsud vypadnul a upřímně...už nějakou dobu s nikým nespal a nějaké uvolnění by se mu hodilo. Navíc ona je jeho snoubenka, takže by mu to snad ani nikdo nemohl vyčítat a spíše je to na pochvalu, že jí s nikým nezahýbá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Eden G. Sailor

Sat Sep 05, 2020 11:29 pm
*když za ní přijde princ, usměje se a pokouší se skrýt všechny rozpaky a nervozitu, která se jí opět zmocňuje. Všimne si, jak se pohledem chvíli zastavil na jejím hrudníku, a prvně si pomyslí, že má šaty třeba špinavé, ale nakonec ji dojde, že to asi nebude ono.* Je to tu skutečně nádherné. Akorát moc velké a sotva dokážu najít svou komnatu. *přizná a uchechtne se.* Chápu, asi to teď nemáte jednoduché. Byla to hloupá otázka. Promiňte. *potřese sama nad sebou hlavou.* To bych ráda, ale musím vás varovat, že nejsem dobrá tanečnice, takže vám pravděpodobně pošlapu špičky. *varuje ho, protože tanec nikdy nebyl její silnou stránkou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Sep 05, 2020 11:31 pm
A ty jsi jí jako neublížil? *Zvýší trochu hlas.*Navíc, ona se mě na to sama ptala, tak ze mě přestaň dělat toho nejhoršího člověka na zemi. Můžeš si za to navíc sám do háje. Já tě nenutila se s ní vyspat, něco s ní mít. *Protočí nad ním očima.*Když se holka potká s klukem jako jsi ty, přitahuje ji to k němu, protože má chuť ho napravit, jak je to v těch přeslazených románech a knihách. Navíc ona měla na očích růžové brýle, věř tomu nebo ne, ale něco k tobě cítí.*Stojí si pořád za svým. Ona není slepá.*Jasně, nezamilovala.*Řekne ironicky.*A já zase nesnáším tebe kvůli tomu, jak se chováš k těm holkám. Jasně, řekneš jim, že nejsi na vztahy, ale když se k nim poté chováš tak jak se chováš, ignoruješ je, odstrkuješ.. Ublížíš jim stejně jako Asher ublížil i mě. Jediný rozdíl mezi váma dvěma je, že ty jim řekneš, že nejsi na vztahy, ale kvůli tomu by žádná holka neodešla, protože si myslí, že by přece jen ona mohla být ta výjimečná a neví že pro tebe neznamená víc, než kus nějakého hadru.*Ani se nepozastavuje nad tím, že mu řeka, že ho nesnáší.*Těším se, až se konečně vzdám titulu, odstěhuju se pryč a my dva se už nikdy neuvidíme. /Už se na to konečně nebudu muset dívat../*Předtím, kvůli Anaydis chtěla zůstat někde v blízkosti paláce. Vzdát se titulu, ale pořád žít ve městě u paláce, ale kvůli Kadenovi... Si už zítra začne hledat bydlení ve Španělsku.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Christofferson Thorbjörn Formørkelse

Sat Sep 05, 2020 11:32 pm
*Hned jakmile si jeho pozornost zaslouzi stul s alkoholem, vyda e k nemu. Hned si vezme do ruky sklenku s Whiskey a ledem a nalsedne se diva kolem sebe na deni v sale. Pohled mu padne kodonce i na jeho komornou, ale nakonec se rozhodne ji dneska nechat tak.* /Jen pro dnesek. Nemusim ji porad pridit./ *nakonec se napije a zamysli se nad tim, jak by bral misto toho pronce tady a jen s tema holkama spal a nalsledne je poslal do patricnych mist a potom zaslechne nedaleko sebe hlas, ktery jeste nezna, ale jakmile spatri tvar, ktera k tomu hlasu patri, hned se mu v hlave rozne pomyslna zarovka, jak to byva v animacivh, kdyzpozna o koho jde. Musi se spokojemne usmat, kdyz sleduje jeji usklebej, jakmile rekl jeji prvni jmeno a potom jen pokrci rameny nad jeji otakou.* Mama mi rika Christoffe a otec zase Christoffersone. *Rekne nevzrusene a nasledne se lehce pousmeje a trochu se k ni nakloni.* No a holky mi zase rikaji Ach-muj-Boze. *Posledni tri slova pronese tensim hlasem, aby napodobil zenskou a potom se odtahne.* Tea aaspon ty, ktere mely tu cest se semnou poznat detailneji. *Pokrci rameny a nakonec se zase napije.* Klidne mi rikej jak jen chces, Angel. *Pronese provokativne a potom se zasmeje.* Vlastne sory Seraphine. *Rekne pobavene a potom si poslechne jeji odpoved na too, jak se ma a on nakloni hlavu na strenu.* Ja se mam fajn? ale mohlo by byt i mnohem lepe. *Kyvne hlavou a odlozi prazdnou sklenu a asledne si do ni dolije a nakonec se koukne na Illeiskou princeznu.* Nedas si taky? *Zvedne lahev kterou ma v rucea ceka na jeji odpoved a nasledne si poslecne eji dalsi slova.* To mo nerikej, ze jsi nefotogenicka. Vzdyt mas rozkosnej oblocej. *Prohledne si jeji tvar.* Aspon, ze se usmivas ted a potvrdilo se mi, ze je to pravda. *Mrkne na n a potom se napije ze sve sklenky a nasledne se koukne jinam a potom zase na Angel.* Tancujes socharko?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Sep 06, 2020 12:03 am
*Naposledy se postěhuje a přikývne. Nijak na to nereaguje, protože má pocit, že k tomuhle tématu se už vyjádřili oba dva a navíc jí to připadá trochu divné. Se tu s ním bavit o dětech.*/Jednou je stejně společně budeme muset mít, i kdybychom nechtěli../*Tohle je taky jedna z jejich povinností. Jí osobně se to nezdá dobré. Děti by měli lidi mít jen protože chtějí, ne že je mít musí. A měli by je mít s tím, koho milují.. To není a nejspíše ani nebude jejich případ. Sice se k němu chová docela mile, což je kupodivu snadné a líbí se jí, pořád mu nehodlá otevřít své srdce. Vzpomene si na jejich první setkání, kde říkal, že není jako ostatní a teď se na ni dívá a ještě ho trochu poškádlí tím, že v té skleničce bude mít brzy naslintáno.*Tss.. Nevím, jestli to nemám brát jako urážku..*Řekne naoko naštvaně, ale na tváři má menší úsměv, který jí prozrazuje.*Tady si ji sundávat nehodláš? A jinde snad ano?*Nadzvedne obočí a znovu se její pohled přemístí na jeho hruď, přičemž sama sebe přistihne, že přemýšlí, jak asi je jeho hruď vypracovaná.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 06, 2020 12:11 am
Ublížil! A právě proto ji nemusíš ubližovat ještě více ty. *prohrábne si vlasy a jeho hlas také nabere dost na síle.* I kdyby cítila, je to zbytečné. Mezi námi by nikdy nic být nemohlo. *neřekl ale, že on k ní nic necítí. Cítí, jen sám neví co.* Jo, nezamilovala. *potvrdí jej íslova, i když ví, že to myslela ironicky. Když uslyší o tom, že ho nesnáší, chvilku na ní šokovaně zírá a bodne ho v hrudi. Tohle opravdu nečekal.* Tak promiň, že nejsem dokonalý andílek, který nemá žádnou chybu a kterýho nemusíš nesnášet! *rozhodí rukama.* Jako vážně, Daesyn? *Zeptá se tišším hlasem a potřese hlavou.* Skvělý, takže už jsme na tom stejně jako máma a strejda Clavio. *Odfrkne si a raději sklopí pohled. Má na ni vztek. Ale taky i na sebe. Chvíli po té, co Deasyn odejde, odejde i on a zamíří přímo do baru, Potřebuje na chvíli vypnout a na všechno tohle zapomenout.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Angel Seraphina Schreave

Sun Sep 06, 2020 12:17 pm
Christoff. To není zas tak dlouhý a asi si to dokážu zapamatovat. *Pokýve hlavou a když slyší, jak mu říkají holky, nadzvedne mírně obočí a trošku jí zrůžoví tváře.* Dobrý vědět. *Poznamená potichu a trochu znejistí, takže sklopí pohled radši k zemi. Rychle ho ale zase zvedne, když uslyší své celé jméno. On se ale opraví, čímž má plusové body, takže se na něj ani nezamračí nebo tak.* V pohodě. *Pousměje se na něj.* Děje se něco? Nějaký problémy nebo tak? *Zajímá se, když slyší, že by mohlo být mnohem lépe. Vždycky byla společenská a zajímala se o druhé bez ohledu na to, jestli dotyčného zná nějak hodně dlouho nebo krátce. Když jí pak nabídne whiskey, na chvíli to zváží a nakonec přikývne.* Jo, klidně si dám. *Souhlasí s úsměvem.* Zas tak rozkošná nejsem. A fotogenická opravdu taky ne. *Namítne a pak se podívá na parket a pokýve hlavou.* Jasně, že jo.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sun Sep 06, 2020 12:52 pm
*Neumí si sám sebe představit jako otce a je rád, že nad tím nemusí dál přemýšlet, protože to dál nerozebírají. Moc dobře si uvědomuje, že děti budou muset mít, aby zajistili zemi následníka trůnu, ale rozhodně je nechce v nejbližší době, protože teď se má seznamovat se svou snoubenkou a potom začít vládnout nově spojeným zemím, což jednoduché taky moc nebude. Nevěří, že by se zvládl učit zastávat dvě důležité role v životě naráz. Obdivuje svého otce, že když usedl na trůn a začal vládnout krátce potom, co se on sám narodil. Pak už začnou hrát ale menší hru, kdo umí líp provokovat. Řekne jí, že nechce slintáním do skleničky kazit to skvělé víno. Je francouz, takže víno má v jeho srdci velmi podstatné místo.* Je to pro tvou bezpečnost. Co kdybych se netrefil do skleničky, poslintal zem a ty bys pak uklouzla na těch podpatcích? To bychom pak nemohli nijak pokračovat nebo tak... Vlastně se jen chovám šlechetně. *Zazubí se na ní sebevědomě.* Třeba jo. Dostal bych něco naoplátku? *Zeptá se jí s menším úsměvem a nakloní hlavu mírně na stranu, když vidí, jak se zase dívá na jeho hruď.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Sep 06, 2020 1:24 pm
*Nechce mít děti, jen protože je musí mít. To se jí nezdá správné. Ale nejspíše s tím nic neudělá. Budou děti potřebovat, minimálně jedno, jako následníka trůnu. I když, když už dítě musí být, ona by spíše chtěla dvě. Dlouho byla jedináček a ví, jak sourozence postrádala. Potřese nad tím hlavou a už nad tím více nepřemýšlí. Na tohle mají nejspíše ještě dost času. Pak se navzájem začnou provokovat a ona je rozhodnutá tohle vyhrát. Pokýve naoko vážně hlavou.*Když se nad tím zamyslím takhle, je to od tebe skutečně velice šlechetné.*Řekne naoko vážným hlasem, ale pak se na něj usměje, takhle přímo asi poprvé. Nadzvedne obočí, když řekne, že tady by si tu košili nesundal, tak se zeptá, jestli jinde ano. Sjede pohledem k jeho hrudi a přemýšlí, jak asi je vypracovaná.*/Sakra.. kdyby se nechal zlákat a skočil za mnou tehdy do toho vodopádu, už bych to věděla./*Lhala by, když by řekla, že i to nebyl její záměr, tehdy.*Tak, když bych já tebe připravila o košili, jen férové by bylo, kdyby jedna část mého oblečení, dle tvého výběru skončila na zemi taky, nemyslíš?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sun Sep 06, 2020 2:56 pm
Snažím se být ten nejlepší možný gentleman. *Pousměje se na ní a pokýve hlavou, jako kdyby tato konverzace byla opravdu myšlena vážně. Překvapivě takovéto nesmyslné konverzace ho baví a jsou pro něj pohodlnější více, než nějaké dohady ohledně vládnutí a budoucnosti. Všimne si, že i ona se usmívá daleko více a daleko upřímněji, než jindy. Takhle jí nejspíš asi ještě neviděl.* Nejdřív mi budeš muset sundat sako, aby ses dostala ke košili. *Upozorní jí s menším úsměvem a rukou jí lehce přejede po linii boku.* Co takhle se vydat do mojí komnaty? Cestou si můžeš promyslet, o kolik oblečení mě vlastně připravíš.. *Navrhne jí.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 39 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru