Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrobka královské rodiny

+8
annie.16
Vertasia
Takuari Zimemo
-LF-
LittlePrincess
Terka
Lexi
Admin
12 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Cassius Aron Piotrowski

Sat Nov 07, 2020 11:15 pm
*Uchechtne se.*Nějak bych to zvládl. *Nechce, aby se jí něco stalo. *Ale chudák tvoje sestra a králík. *Uchechtne se. Když k nim přijde jeden z jejích bratrů ujistí ho, že nemá v plánu Ang nijak ublížit. Přijde mu milá, navíc on není jako jeho nevlastní bratr. Sleduje ho, jak odchází a poté si sedne vedle své snoubenky.*V pohodě. *Pousměje se. Přikývne, když mu řekne, kdo z nich to byl a ještě jednou se na něj podívá. Pak se ale věnuje Ang.*Ne, to nemusíš. Je logické, že o tebe mají strach a já jim rád ukáži, že nemají proč. *Vážně nemá v plánu jí nijak ublížit. Ale chápe, že mu její bratři nevěří.*Jestli chceš, klidně se opři o mě.*Vidí, jak je unavená, když si položí hlavu o svá kolena. A jemu by nevadilo, kdyby si z něj udělala provizorní polštář.*Jo, už se do toho dostávám. Co ty? Jak ses měla?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Nov 07, 2020 11:27 pm
*z odpovědi Misty nemá úplně pocit, že by byla stoprocentně v pořádku, takže se zeptá raději ještě jednou.* Dobře. *Přikývne hlavou. Pak ji řekne, kdo teda je a taky že je v pohodě a nic mu není.* neměli jsme moc na výběr. *Uchechtne se a pokrčí jednim ramenem.* Jo, přesně tak. *Je rád, ze to chápe a taky že konečně může žít normální život. V rámci možností. Pak ji vysvětlí, jak to bylo se schůzkami.* V letadle jsem to byl já, na prvním setkání taky. První rande měl Justice a taky na párty na pláži to byl justice. *Rekne a nedaří se mu skrýt to, jak ho to štve.* A v tom parku jsem to byl já. Vlasy jsi taky barvila mě. *Řekne jí, kdy byla s kým a doufá, že je to všechno a na nic nezapomněl.* Já nevím upřímně.. bylo řečeno, že na konci Selekce.. asi to bylo riskantní před selekcí, protože právě v době selekce jsou rebelové ještě aktivnější. *Pokrčí rameny. Štvalo ho to, ale nemohl s tím nic dělat. Když se zmíní o bordelu, zabodne pohled do země.* Jo.*odpoví jednoduše a hned mu ztvrdnou rysy, protože očekává další přednášku, která se i stane. Po jejich slovech koukne na rodiče, ale jen krátce. Bodne ho bolestivě v hrudi, protože by dědu hrozně rád poznal a navíc se nechce s tátou a všemi ostatními hádat.* Ty to nechápeš, Misty. Posral jsem to a všichni jsou na mě naštvání. Nějaký "promiň, mrzí mě to" nepomůže a zkoušel jsem to. *Odbyde ji. Nechce na ní být nepříjemný, ale štve ho to.* A tátovi se nic nestane. Nesmí se mu nic stát. *Řekne trochu tišším a jemnějším tónem.* To je jedno, nech to být.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Angel Seraphina Schreave

Sat Nov 07, 2020 11:28 pm
*Věnuje mu menší pobavený úsměv, když slyší jeho reakci a pak přikývne. Je jí jak Eady, tak Theona líto, protože si to ani jeden nezasloužil, ale doufá, že se tomu jednou všichni společně zasmějí. Pokud se do té doby nebude pokoušet znovu pít a neskončí to opět takhle. Vzhledem k tomu, že předtím odnesl její zvracení Jace, tak už zbývá jenom Justice, který se shodou okolností akorát objeví u nich a velmi mírnou formou začne vyhrožovat Cassiusovi.* Jsi si tím jistej? Dokážou se chovat jako pětiletý děti, kterým někdo sebral hračku občas. Nic příjemnýho to asi nebude. *Stáhne trochu obočí, protože se jí moc nelíbí představa toho, že dobrovolně kývne na přednášku od obou jejích bratrů. Když jí pak nabídne, aby se opřela o něj, pousměje se a jeho nabídky využije, takže si hlavu položí na jeho rameno.* No... Opile. *Uchechtne se potichu.* Tak nějak jsme si s Eady, Justicem a Jacem každej vyrazili pít, ale skončilo to tim, že jsou kluci rozhádaný s rodičema, hlavně tátou, jako už dlouho ne. A já se jim snažim pomoct, aby si už konečně uvědomili, že jsou do těch holek zamilovaný. Je to celý dost komplikovaný, ale s tím si nedělej starosti. *Pokrčí lehce jedním ramenem a po chvíli nad ní zvítězí únava a ona, aniž by si to nějak uvědomovala, usne svému snoubenci na rameni.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Polaris B. Schreave

Sat Nov 07, 2020 11:36 pm
*Když dojde do hrobky, je připravena na otázky ohledně jejího stavu, ale Wyattovi nedokáže lhát.* Řekla bych, že jsou to úplně normální nevolnosti. Nic nezlehčuju, jsem v pořádku. *Pokusí se ho přesvědčit, i když tuší, že marně. Pak poslouchá svého manžela, jak má proslov k účastnicím, ale i ostatním. Je ji líto, jak jejich synové žili, ale ví, že když se narodili, nebyla skoro jiná možnost. Je strašně ráda, že má zrovna Wyatta za manžela, jelikož ho neuvěřitelně miluje a zabolí ji ho vidět na vozíčku u náhrobku svého táty. Pak se usměje na Eady a u toho se jí také poskočí srdíčko. Své děti neskutečně miluje a i když ji někdy štvou a na některé je někdy naštvaná, je neuvěřitelně za ně ráda.* Řekla si to hezky, zlatíčko. *Usměje se na svou dceru a poté se smutně koukne na svého manžela.* Nikoho neklameš. jsi úžasnej manžel, táta a stejně tak i syn, protože tvůj táta sena tebe dívá a je na tebe hrdý a je za tebe rád. *Pousměje se na něj a následně si si povzdechne.* Zlato, nemůžeš za to. *rozhodí rukama a poté se usměje, když si ji vyzvedne na klín. Usměje se na něj a jakmile si on opře hlavu o její rameno, opře si hlavu o tu jeho.* Nestresuješ mě, jsem v pořádku. Jen mi je trochu špatně od žaludku, ale to je v pohodě. Jsem v pořádku. *Zopakuje a zavrtí hlavou na důkaz toho, aby si nedělal starosti.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sat Nov 07, 2020 11:44 pm
*Ujistí ho, že je v pořádku. Sice pořád trochu v šoku, ale jinak jí nic není. Zajímá jí, jak to měli se schůzkami a kdy se ona viděla s Jacem a kdy s Justicem. Nadzvedne obočí, když vidí, jak se tváří.*To ti tak moc vadí, že jsem se viděla s Justicem? /Nebo to, že jsem ho políbila?/*Napadne ji i to, ale raději zvolí tu lepší formulaci. Podívá se na jeho vlasy a musí se pobaveně usmát.*Takže tu sázku jsi prohrál taky ty. Justice musel být vážně nadšený, že? *Podívá se na druhého prince a pak se pohledem vrátí k Jacovi. Což ale nechápe je, proč neřekli, že jsou dva před začátkem Selekci. Když na jejím konci by to stejně museli říct. Vždyť.. manželku si budou asi muset vybrat ona dva, ne? Když se i při schůzkách střídali.*Jo.. asi proto.*Přikývne. Všimla si, jaké je mezi ním a jeho tátou napětí a zeptá se, jestli ej to kvůli tomu bordelu, který měl včera navštívit. Slyšela ty drby a .. tohle ji dost zklamalo popravdě. Ale snaží se nedávat nic najevo. Ví, že ho ta její přednáška naštve, ale musí to říct. Měl by si uvědomit, že se může kdykoliv cokoliv stát.*Jaci.. právě se schováváme uprostřed zahrad v hrobce, kdekoliv se tu mohou skrývat rebelové, kteří mohou kdykoliv zaútočit.. Samozřejmě nechci, aby se něco stalo, ale.. Taky nechci, abys pak litoval, kdyby se něco vážně náhodou stalo. *Pokrčí rameny. Měli by si podle ní s tátou promluvit. Povzdechne si. Pohladí ho trochu konejšivě po rameni.*On ti odpustí. *Pak ruku stáhne, nechce, aby mu to bylo nějak nepříjemný a nebo si lidi začali zase něco povídat. Ví, co si povídali po jejich schůzce v zábavním parku.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Justice J. A. Schreave

Sat Nov 07, 2020 11:45 pm
*Zamíří za Chels, jelikož mu na ní záleží, ale chápe, že je asi na něj naštvaná. On by byl taky naštvaný, ale mrzí ho to, jelikož mu přijde, že jsou na něj všichni naštvaní a že u všech zničil důvěru k němu. Vysvětlí ji, jak to tedy bylo a kolikrát se on s ní potkal. Skutečně ho taky štve, že jeho bratr byl první, kdo ji políbil a taky ho teď štve to, co řekla Eady, protože se bojí, že si to Chels spojí. Poté si sundá mikinu a přehodí jí ji přes ramena, aby ji nebyla zima jen se na ni pousměje a radši se koukne na své ruce, které má položené v klíně.* Je mi to vážně líto, vím, že jsi naštvaná a nemám ti to za zlý. *Letmo se na ni koukne a po jejích slovech se pousměje.* Zvykl jsem si. Ani Jace to neměl lehký. Oba dva jsme dělali, že nemáme žádného bratra a museli jsme se učit se o tom druhém nezmiňovat. Ale čím jsem byl starší, tím víc jsem si na to zvykl. A teď je divné být s ním ve stejné místnosti a vědět, že nás všichni vidí. *povzdechne si a pohledem najde svého bratra, načež se zase koukne na Chels.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Nov 07, 2020 11:59 pm
*řekne jí, kdy se potkala s ním a kdy s Justicem a přitom nedokáže skrýt, jak ho štve, že jí Justice políbil první.* Jo, štve mě to. *Přizná.. asi nemá smysl to popírat, protože už si toho všimla a zná ji, takže by ti byl předem prohraný boj.* Jo, to byl.*koukne na svého bratra a ušklíbne se.* Původně jsem chtěl vyhrát, ale pak jsem si vzpomněl na Jůšu a už jsem chtěl prohrát. Chtěl jsem ho naštvat. *Uchechtne se. jeho plán mu tentokrát vyšel. Pak ji řekne svůj tip, proč to neprozradili už před selekcí, když se to stejně na konci všichni museli dozvědět. Následně se jejich konverzace přesune přesně tam, kde nechtěl. Nechce se bavit o včerejší noci.* Tady jsme v bezpečí. Nic se nestane. *Stojí si pevně za svým, ale musí přesvědčovat i sám sebe. Ví, jaké je to riziko, že se něco stane. Když ho pohladí po rameni, tak je mu to příjemné, ale nedá to najevo a stále se dívá pevně před sebe.* možná někdy.. ale já si stejně neodpustim to, co se kvůli mě teď povídá o mámě a že se jí klidně mohlo cokoliv stát vzhledem k tomu, že je těhotná. *Namítne tiše. Je mu jedno, co se povídá o něm.. štve ho to, co se kvůli němu povídá o mámě.* Není ti zima?*konečně odtrhne pohled od země a koukne zase na ní.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Chelsea Baffin

Sun Nov 08, 2020 12:13 am
*Když za ní přijde jeden z nich, tak ho pozdraví. Je ráda, že se jí i představil a nemusí se ho na nějak vyptávat. Nejdřív nevěděla, co si má myslet, jak by se měla zachovat, ale teď začíná být naštvaná, ale je ji to i líto. Nevěla s kterým z nich byla na schůzce, nevěděla ani, který z nich ji kdy políbil. Proto se ho taky zeptá, s kterým kdy strávila schůzku. Je ráda, že právě s ním strávila většinu schůzek. Ale vždyť by je od sebe ani nepoznala. Když ji položí jeho mikinu na ramena, tak se trochu pousměje. Zadívá se do prázdna před sebe a snaží si trochu urovnat si myšlenky. I když to vlastně vůbec nejde, sedí v hrobce a ukrývá se před útokem. Ještě nedávno běžela celá rozklepaná zahradou. Na jazyku má spoustu poznámek, které by řekla, ale kousne se do jazyka a nechá si je pro sebe.* To bude v pohodě. *Místo nějakých poznámek se podívá do země a uzná, že to pro něj muselo být těžké. Myslí to vážně, sama si nedokáže představit, že by se měla vydávat za někoho jiného, hlavně i na veřejných akcích. Po jeho slovech přikývne.* Chápu. Ale zase konečně budeš, teda budete, moci žít normálně. *Potom ještě dodá.* V rámci možností. *Zvedne pomalu pohled od země a nejspíš poprvé za tu dobu se na něj podívá. Usměje se a potom se zase podívá před sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 08, 2020 12:19 am
*Zeptá se, kdy se viděla s Jacem a kdy s Justicem a když odpovídá, všimne si jeho tónu, kterým řekne, kdy měla schůzku s jeho bratrem a zeptá se, jestli mu to vážně tolik vadí. Tak nějak čeká, že bude zapírat, ale on to přizná, což ji překvapí. Ani neví, co by na to měla říct, takže jen mlčí. Jace se jí docela začal líbit.. Problém je, že jinak než v přátelském smyslu slova až po schůzce v hudebním salonu, kde byl právě Justice. Ale zase když si vzpomene na návštěvu zábavního parku.. Neví, co si o tom myslet. Potřebuje asi jen čas. Uchechtne se.*Takže jsi přece jen prohrál schválně, že?* Tušila to už tehdy v parku, protože vážně nebyla ve střílení tak dobrá a ze začátku Jace dost vedl, až ke konci to schválně zkazil. Uzná, že má asi pravdu. Během Selekce jsou rebelové aktivnější a zřejmě proto chtěli to, že jsou vlastně dva oznámit až po ní. To, že byl Jace včera v bordelu ji trochu zamrzelo, aby byla upřímná, ale nedává to schválně najevo. Ale bylo b jí líto, kdyby se mělo něco stát a on se se svým tátou nestihl udobřit. Ale nutit ho jít za ním nemůže. Jen mu řekla svůj názor a doufá, že se za ním vydá, ale jak se zdá, Jace je natvrdlejší a tvrdohlavější, než si myslela. Pokaždé ji překvapí, jak moc tvrdohlavý je. Pohladí ho po rameni, ale aby nedávala zase podnět k nějakým drbům, rychle ruku stáhne.* No.. vzhledem k tomu, že se všichni teď dozví, že jste dva, tohle vyšumí podle mě hnedka a ostatní to řešit nebudou. *Pousměje se.* Jde vidět, že toho lituješ. Každý občas šlápneme vedle. Naštěstí se nic nestalo, takže si to tolik vyčítat nemusíš../Ale spíše by ses z toho měl poučit./*Dodá pro sebe v duchu.*Trochu, ale přežiju to.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Cassius Aron Piotrowski

Sun Nov 08, 2020 12:30 am
*Ujistí bratra Ang, Justice, že jí neplánuje nijak ublížit. Naopak. Docela dobře si podle něj rozuměli a on by byl rád, kdyby to tak i zůstalo. Pak by jejich manželství mohlo být docela fajn, i když se nebudou brát z lásky.* V pohodě rajčátko. Chápe, že se o tebe bojí, jsi její malá sestřička. A chci ej ujistit, že ublížit ti fakt v plánu nemám. *Nějak to zvládne.. Aspoň v to doufá. Nabídne jí, aby se opřela o něj, protože když má hlavu opřenou o kolena, asi to moc pohodlný nebude. Pousměje se, když to skutečně udělá a zeptá se, jak se měla. Po její odpovědi se uchechtne.*To je mi líto. *Zareaguje na to, že jsou Jace s Justicem se svými rodiči rozhádaní a na chvilku se na ty všechny podívá.* No.. třeba se ti to do zásnub podaří. *Řekne to, aby ji povzbudil a zároveň trochu popíchnul. Podívá se na ni a všimne si, že usnula. Jelikož je tu docela zima, sundá si mikinu, pod které má ještě košili a mikinu přehodí přes ni. Nechce, aby nastydla. Nechá ji, aby spala na jeho rameni a sám se podívá k vchodu do hrobky. Nemá v plánu spát, naopak chce zůstat v pozoru. Ví, že kdykoliv sem může někdo přijít.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Nov 08, 2020 9:38 am
Dobře. Ale kdyby to neustávalo, řekni to a nech se vyšetřit. *Podívá se na ní neústupně, protože o tomhle se s ní nechce dohadovat a klidně jí dotáhne k doktorům sám. Když pak za ním přijde i Eady, vděčně se na ní pousměje a uvnitř se dme pýchou. Věří, že Eady bude skvělou královnou a pořád ho v tom utrzuje ještě více. Pak už ale Polaris přizná, jak se cítí. Konkrétně, že má pocit, že akorát všechny zklamal.* To doufám. Ale stejně... On by to všechno zvládnul líp. *Potřese hlavou a pak si jí posadí na klín.* Třeba ti pomůže, když se vyspíš. Snaž se usnout, dobře? Dám na všechny pozor a kdyby se něco dělo, vzbudím tě. Snad ty nevolnosti přestanou. *Přitulí si jí k sobě a začne jí hladit po zádech, aby jí aspoň trochu uklidnil.* Jsi to nejlepší, co se mi kdy mohlo stát. Miluju tě. *Líbne jí do vlasů.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Justice J. A. Schreave

Sun Nov 08, 2020 9:52 am
*Nechce aby na něj byla naštvana, ale chápe to. I on by byl naštvaný, protože by mu to přišlo nefér. I teď je naštvaný, ale sám na sebe, i když sám nemá důvod. Možná je na sebe naštvaný kvůli tomu, že jsou na něj naštvaní všichni, tak aby toho nebylo málo, naštval se i sám na sebe. Pak ji vysvětlí, jak ty schůzky probíhaly a jak se střídali ve schůzkách. Snaží se potlačit naštvání v hlase, když mluví o tom, že schůzku u vodopádu s ní měl jeho bratr. Podívá se na ni a trochu zoufale si prohrábne vlasy. Potom jí i řekne, že už je na ten život, kdy se skrývali zvyklý. Je pro něj zvláštní o tom mluvit a pořád mu nedochází, že už jsou odhalení a už se nemusí dál skrývat.* Jo, teď už ani jesen nebudeme muset skrývat, že máme bratra a budeme moct být oba dva v jedné místnosti. *Pousměje se na ni a pohled ji oplatí.* Klidně se prospi, musíš být unavená. *Navrhne ji a u toho se koukne po své rodině aby zjistil, že se nikdo z nich navzájem nepovraždil.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Polaris B. Schreave

Sun Nov 08, 2020 10:04 am
Řeknu, neboj. *Usmějte se na něj, jelikož už jen z jeho neústupného pohledu ví, že stejně nemá smysl se o tom s ním dohadovat. Následně už poslouchá a sleduje Eady a musí se nad usmát.* Máme skvělý děti. Sice někdy jsou fakt na zabití, ale nikdy bych je nevyměnila. *Zamumlá a poté and jeho slovami zavrtí hlavou.* Ty si to zvládl nejlépe ze všech. Všichni jsou na tebe pyšní, lásko. Jsi ten nejlepší král, táta i manžel. *Ujistí ho s menším úsměvem na rtech. Následně přikývne a přitulí s k němu víc a pokusí se usnout.* Nezapomínej na děti. Taky tě miluji. *Řekne rozespale, ale ještě k němu zvedne pohled.* Chtělo by to se usmířit s Jacem. *Poví, protože si nedokáže představit, co by dělala, kdyby se jednomu z nich něco stalo, když jsou takhle rozhádaní. Po chvíli nakonec propadne spánku přitulená k nejlepšímu chlapovi na planetě.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Chelsea Baffin

Sun Nov 08, 2020 11:31 am
*Je naštvaná, když zjistí, jak to je doopravdy s Jacem, že má dvojče. Je naštvaná na ně na oba, vždyť ani nevěděla s kým se líbala a na kom jí začalo záležet. Je naštvaná snad na celou královskou rodinu, jak to mohli tajit? Příjde ji strašně divné, že se to za těch 21 let neprovalilo nikde dřív, ani při Selekci. Hned potom, co se jí představí, se ho zeptá, kdy teda s kým byla. Takže s Jacem byla jenom u vodopádu? To znamená, že když po poslední schůzce na něj nemohla přestat myslet, tak myslela vlastně na Justice? Nikdy v životě snad nebyla takhle zmatená. Potřebovala by si urovnat myšlenky, jenže zatím ji ani neopustila nervozita a stres, když se schovává v hrobce před útokem. A tahle situace ji na klidu teda moc nepřidala. Místo nějakých kousavých poznámek přizná, že muselo být těžké vydávat se 21 let za svého bratra, ale konečně může být všude sám za sebe. Musí si přiznat, že je ráda, že se to dozvěděla teď a ne někdy ještě později. Ani si neuvědomila, že se ji chce strašně moc spát, dokud to neřekl.* To by musel být zázrak, abych právě teď usnula. *Odpoví mu. Ještě se ani pořádně nevzpamatovala. Ale přitáhne se kolena k sobě a zavře oči. Potřebovala by se vážně prospat. Netrvá ani minutu a díky tomu, jak je unavená a vyčerpaná, vážně usne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Nov 08, 2020 12:36 pm
*ani nezapírá to, že ho štve, jak Jusctice políbil Misty. Dost se tenkrát i pohádali a stejně tak i když on políbil Chels. Doufá, že není Misty naštvaná, ale zároveň by se jí nedivil a pochopil by to. Jeho by něco podobného asi taky dost naštvalo.* Možná? *řekne pobaveně a vyzní to spíše jako otázka.* Ale byla jsi vážně dobrá. *pobaveně na ni mrkne. Pak se začnou bavit o tom, jak byl včera v bordelu a pohádal se s tátou. Trochu ho vytočí to, že mu Misty dá přednášku. Musí uznat, že to, co říká, je asi pravdivé, ale je moc tvrdohlavý a natvrdlý na to, aby to uznal. Chce se s tátou usmířit, ale taky ví, jak je naštvaný a zklamaný.* Nevyšumí to úplně.. jednou se to dostalo do světa, takže to tam vždycky bude.*pokrčí rameny.* Šlápl jsem hoodně vedle. *nemyslí si, že mu táta v nejbližší době odpustí a on sám sobě také ne. Zeptá se jí, jestli jí není zima a po její odpovědi si sundá mikinu, kterou na sebe rychle nahodil a podá jí ji.* Obleč si to. *řekne a následně k nim dojde jedna z jejich lišek - pepper. Podrbe jí za ušima a pousměje se, když si lehne vedle něj a hlavu mu vesměs položí po klína.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 08, 2020 12:49 pm
*Už v tom zábavním parku se jí zdálo nepravděpodobné, že by vyhrála skutečně a ne jen proto, že ji Jace vyhrát nechal a teď se jí to potvrdí. Uchechtne se nad tím.*Určitě. Je mi to už jasný, ale asi tě chápu. Kdybych byla v podobné situace se svou sestrou a měla bych ji svou porážkou taky nějak "potěšit".*Naznačí uvozovky.*Taky bych to možná udělala.*I ona se sestrou si dělají naschvály.*Díky.*Usměje se na něj. Slyšela drby o tom, že byl Jace v bordelu, prvně nevěděla, jestli tomu věřit nebo ne, ale teď se jí potvrdí, žer se to skutečně stalo a proto je mezi ním a jeho tátou takové napětí. Dá mu menší přednášku a jak taky čekala, naštve ho to. Z jeho tónu hlasu si ale moc nedělá. Čekala to, navíc si stojí za svým, že v tomhle má pravdu.*Jo, to máš pravdu, ale prostě to nebude tak hrozný, jak by to jinak bylo. Žhavá novinka bude, že jste dva. *Pokrčí rameny.*Neříkám, že ne.. Ale rodiče nás milují více, než kdokoliv jiný na světě. A proto jsem si jistá, že ti tvůj táta odpustí. *Trochu jí zima je, ale přežila by to. Když jí ale podá mikinu, obleče si ji.*Děkuju. *Podívá se na lišku.*Říka jsi mi už v letadle myslím, že máš, teda máte dvě. Chilli a Pepper? Která z nich to je? *Taky ji opatrně pohladí a usměje se.*Je roztomilá.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Nov 08, 2020 1:09 pm
*nakonec tedy uzná, že prohrál tenkrát v tom parku schválně a uchechtne se, když i Misty řekne, že by to taky udělaLa. Začnou se bavit o tom, jak byl včera v bordelu. Nejraději by se o tom nebavil ,protože na to není zrovna pyšný a navíc ho vytočí její přednáška. Očekává ale, že jich bude víc.* Snad na to média brzo zapomenou.. a mě s Justicem taky nechají na pokoji. *ani asi nemá smysl doufat, ale stále se drží nějaké naděje, že média jim nuedělají ze života peklo. Poté jí dá svou mikinu.. jemu ani zima tolik není a přežije to. Usměje se na ni, když mu poděkuje.* Tohle je Pepper. Chilli kazí rande Justicovi. *uchechtne se a kývne hlavou směrem k Chels a Justicovi, kde je i Chilli.* Kdybys byla unavená, tak se klidně vyspi.*pousměje se. Bylo to přeci jen všechno dost náročné a i on je z toho dost vyčerpaný.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 08, 2020 1:21 pm
Teď to budete mít asi dost těžký. Těžší, než dřív. Každý den se taky lidé nedozví, že místo jednoho prince jsou dva. Ale po nějakém čase se to určitě uklidní.*Usměj se na něj povzbudivě. Už se spolu bavili o tom, jak ho ta pozornost štve a chápe to. Taky by nechtěla mít dvacet čtyři hodin denně za zadkem novináře. Sama to trochu zná. Vezme si od něj mikinu a obleče si jí. Samozřejmě mu za ni poděkuje. O liškách se zmínil už když se viděli poprvé. A dokonce si vzpomene i na jejich jména. Uchechtne se.*Jak se opovažuje kazit takovéto romantické rande? Uprostřed noci, v hrobce.. Vrchol romantiky. Co více si přát? *Řekne pobaveně. Po jeho slovech si uvědomí, jak vlastně těžká víčka má. *Ty taky.. Měl by sis odpočinout. *Přitáhne si k sobě kolena, na které položí hlavu. Sleduje Pepper a po chvilce zavře oči. I když to nečekala, podaří se jí usnout.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Hrobka královské rodiny - 7.ročník

Thu Dec 31, 2020 10:57 pm
Vzhledem k tomu, že hrobka bývalých králů byla v Angeles, de byl i původně plác, zde leží zatím jen pár účastníků královské rodiny.

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 88a3758c4336f3ad86ef349ea8dc5774
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Hrobka královské rodiny - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 4:56 pm
Vzhledem k tomu, že hrobka bývalých králů byla v Angeles, kde byl i původně plác, zde leží zatím jen pár členů královské rodiny.

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 88a3758c4336f3ad86ef349ea8dc5774
Sponsored content

Hrobka královské rodiny - Stránka 5 Empty Re: Hrobka královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru