Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letiště v Illey

+24
That-Girl
Lexi
- HYUN -
Diana & Nina
Kačuš
Tamara Sparks
Ellerie Wintergard
Ginny
Vertasia
K. princ
Samuel,
DlhyPribeh.sk
† PsYcHoPaTiC †
Klarisa
AndyHoff
Davina "Dee" Claire
LittlePrincess
annie.16
Takuari Zimemo
Taylorovidní zrzka
April_Molly
-LF-
Terka
Admin
28 posters
 :: Město
Goto down
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Kailani Isabell Fieder-Summers

Sun May 09, 2021 7:51 pm
*Počúvala Kit ako sa dievča predstavilo, no potom otočila hlavu na Jeckie.* Jasne, že môžeš. Je to normálna otázka. *Pretočí očami, nad tou otázkou, no potom sa zasmeje.* Je to Samojed, ale pravdepodobne s niečím krížený, nakoľko nemá štandardnú výšku, i keď je len o niečo nižšia. *Zamyslí sa, s čím by jej fenka mohla byť krížená.* Niektorí hovoria, že by mohla byť krížená s Americkým eskimáckym psom, ktorý je veľmi podobný ale nižší. Ale neviem, ja ju mám ale veľmi rada, tak je mi to v podstate jedno, však kráska? *Prihovorí sa fenke, ktorá súhlasne zašteká, akoby chcela potvrdiť slová svojej paničky.* Asistenčné psy? Akože psy pre nevidiacich, alebo psy vhodné na canisterapiu? *Opýta sa po chvíli Kit, keď spomenie asistenciu.* To je v pohode, Winnie je vycvičená, ale neviem ako bude reagovať na nové prostredie, všetky tie nové pachy. *Povzdychne si, no potom sa už začne viac venovať dievčatám.* Tak, povedzte, čomu ste sa venovali pred vstupom do Selekcie? *Opýta sa najprv Jackie, s ktorou je v lietadle o niečo dlhšie.* Zuni, to musí byť ale celkom rušná a veselá provincia, keď tam máte iba samé kasína. *Zasmeje sa, o tej provincii počula, dokonca tam aj niekoľkokrát bola v rámci nejakej kampane, no nikdy si ju neužila.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Monday Bailey McGae

Sun May 09, 2021 7:58 pm
*Když ji dívka ujstí o poživatelnosti bonbonu, jen se uchechtne.* To nebylo zrovna to, nad čím jsem přemýšlela. *Nebrala si, protože nebyla zvyklá na bonbony, protože sama je docela dost dlouhou neměla. To ale dívce neřekne a pak, když se jí zeptá na kastu, jen se tiše ušklíbne.* Šestá, takže to je celkem jako zázrak se sem dostat, chápej, hlavně to, že účastí se t i zvýší kasta. I když ani to nebyl primární zájem se sem dostat. *Řekne najednou, jako by si an neuvědomovala, že chtěla nasadit chladnou masku, ale má pocit, že s dívkou vedle sebe může mluvit otevřeně.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Funkcionář

Sun May 09, 2021 8:00 pm
*Během letu si prochází všechny papíry, které má ve složkách a o dívky se moc nezajímá. Až když od letušky zjistí, že za chvilku budou přistávat se zase posadí a doufá, že všechny zavřou ty svoje rozkošné pusinky a budou ho poslouchat. * Za chvilku budeme přistávat, prosím znovu se připoutejte. Jakmile budeme na zemi, opustíme letadlo a venku na nás budou čekat limuzíny. Můžete jet každá zvlášť a nebo i po dvojicích, případně trojicích. Limuzíny vás odvezou k paláci, kde vás dovedu do hlavní haly a tam vám řeknu další informace. *Sám si sedne a hned na to letadlo přistane. Počká, než si do limuzín sednou všechny dívky, než si i on sedne do té své, která ho doveze k paláci jako prvního. Tam je všechny odvede do hlavního sálu, kde je několik dalších dívek, komorných ve stejnokroji.* Každé z vás byly přidělené komorné, které si vás teď rozeberou a odvedou do vaší komnaty. Komorné pro vás budou teď dělat vše, starat se o vaše oblečení a kdybyste potřebovaly i něco jiného, obraťte se na ně. Já vás vítám v paláci a nabádám vás ke slušnému chování. Hezký zbytek večera. *Rozloučí se s nimi a nechá komorné, aby se na ty holky slétly jako supi.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Chalsianna Leira Gatley - Kiers

Sun May 09, 2021 8:07 pm
*Prvně se začne zajímat o tu kočku a když zjistí, jak se jmenuje, skepticky se na Lyu podívá.* Pojmenovala jsi kočku po mě? Prostě jen tak? *sice si prvně snažila udržet vážnou tvář... ale nakonec to nevydrží a rozesměje se.* První věc, co si koupim, pojmenuju po tobě. Aby to bylo fér. *rozhodně to udělá. Ať už to bude propiska a nebo taky kočka. Prostě se něco bude jmenovat Lyonesse.* Přesně to mám v plánu. Zřídit první sebe, pak jeho, pak se navzájem zřídíme v posteli a konec. A to přepadení tam musim někde vecpat. *uchechtne se a přijde jí to jako geniální plán. Ještě by ho během přepadení mohla dotáhnout do mučírny, kde už by byla i Lya, aby se neřeklo a trochu si pomučili a užili legrace.* Já budu od teď všechny na jeho doporučení zdravit čauky mňauky. To zní skvěle. Ale škoda že jsi to neudělala, někdy tě musim vidět v akci i na živo  a ne jen z videí na internetu. A toho by škoda nebylo. *Když si před nedávnem napsaly poprvé, vyhledala si nějaké videa a tak, aby vůbec tušila, co že to vlastně Lya dělá.* Taky. *zamumumlá  ai když je většinou ukecaná, teď už netuší co říct, takže chvíli mlčí, než si vzpomene na jednu věc.* Ehm.. asi na to není nejlepší čas, ale no.. nemáš nějakou fotku mamky? DNeska je den matek a já pořádně už netušim, jak vypadá... *předtím, když ještě bydlela s tátou, tak nějaké fotky měla, i když staré. Ale pak už skončila ve vězení, kde neměla nic a když se dostala ven, žádné osobní věci neměla, takže ani žádné fotky. Prostě nic. A už je to dost dlouho. Navíc... ani nebude mít šanci někdy mamku vidět. Když pak doletí, zvedne se.* jedem spolu, ne?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Lyonesse Charleigh Gatley-Kiers

Sun May 09, 2021 8:25 pm
*Koukne se na svou sestru zvědavě, jelikož je zvědavá jak bude reagovat. Když se rozesměje, povytáhe obočí a schválně si založí ruce na hrudi.* Chybělas mi! Navíc jsem byla opílá, to je taky dost velkej důvod, takže mě nech býýt. *Protáhne pobaveně a zašklebí se na ni.* Fajn, pojmenuj cokoliv po mně. *Pokýve hlavou pobaveně.* Udělala bych to na první akci. Zřiď ho a pak se zřiďte navzájem. Ale prosimtě zřiď ho tak, aby přežil, ještě byc ho chtěla zřídit taky. *Upozorní ji na to, aby prince nezničila, protože by s ním také ráda užila.* Já budu všechny zdravvit podle jeho doporučení Čus bus autobus. *Pak se na ni koukne ale překvapeně.* Cože? Ty ses dívala na moje videa? Ze soutěží a tak? *Zamrká na ni překvapeně, protože to vážně nečekala. I když čekala, že bude celkově překvapená z Chals, ale překvapuje ji snad každou otázkou a větou.  když toto ji spíš překvapí ne moc mile. Zlubboka se nadechne.* Vypadala. Přece jsem ti psala, že... Nežije. *Opraví ji a radši se rycle kukne z okénka. Miluje létání, často létala na soutěže  vždycky si to užívala, ten výhle ji uklidňuje.* Ale mohla bych asi najít nějakou starší fotku, kde ještě jakžtakž vypadaa k světu a nebyla tolik zničená alkoholem. *Řekne nakonec. Když přistanou, přikývne na její otázku a nasedne do auta.* Kdy jsi naposledy viděla tátu? *Zeptá se ji zvědavě.* Ví vůbec o tom, že jsi byla ve vězení?*přijde ji zvláštní, že kdyby to věděl, nesnažil by se jí dostat z vězení. Ten táta, kterého znala by to určitě udělal, ne? Jakmile přijedou k paláci, vyleze z auta.* Asi si půjdu vybalit a ubytovat kočku. Měj se , Chals. *Dostane ze sebe rychle a pak zamíří za komornou která ji zavede do komnaty.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Chalsianna Leira Gatley - Kiers

Sun May 09, 2021 8:48 pm
*nevydrží dlouho s vážnou tváří a nakonec se rozesměje. Čekala všechno.. ale tohle ne. Ta kočka bude asi její nová nejlepší kamarádka, když už se jmenují stejně.* Na opilost se svádí vše, co je divný. Ale taky jsi mi chyběla. *ani si neuvědomila jak moc, dokud jí dneska po takové době neviděla.* Taky že pojmenuju. *zazubí se na ní.* Mě přežije, spíše jestli pak přežije tebe a ty tvý sportovní způsoby. *uchechtne se a vůbec jí nepřijde divně, že tu přede všemi baví o tom, jak se obě dvě vyspí s jedním a tím samým klukem... aspoň že to plánují odděleně.* S takovou nás vyrazí ještě dřív, než se s nim stihneme vyspat. *uchechtne se. To by jí hoodně naštavalo. Když už tady bude, tak ať to stojí za to.* Jo, dívala. Když jsme si psali. Zajímalo mě to. *pokrčí rameny. Bylo to vlastně poprvé, co se zajímala o rodinu za poslední cca 2 roky.* Jo.. já vím, přeřekla jsem se, promiň. Je to nezvyk. *zamumlá a sklopí pohled. Ani si neuvědomovala, co říká.* Díky. Pošli mi jí pak prosím. *nakonec tedy zvedne pohled od země a pousměje se aspoň trochu.* Na policejní stanici? Nebo to možná bylo i v soudní síni. Co já vim, je to dávno a nemyslím na to. *naoko lhostejně pokrčím rameny.* Jo, to ještě věděl. Ale vztah mezi nám byl minimální. Jako maá jsem mu dělala neustále naschvály a pak jako větší jsem byla věčně na nějakým večírku nebo u kamarádů a doma jsem byla minimálně. Navíc on taky byl skoro pořád někde pryč, prý na pracovních cestách, ale kdo ví, jestli je to pravda. Prostě to mezi námi upadlo úplně. Na odvolání se nedostavil a když mě pak pustili, nechtěla jsem se vracet, takže jsem zůstala v Dakotě. *nemohla by se tam vrátit a vidět všechny ty známé lidi. Na to se cítila příliš trapně.* Taky se měj. *řekne v rychlosti, prootže už se k ní nahrnou ty otravné komorné, které ale stejně ignoruje a jen se v tichosti vydá směrem ke své komnatě, kam jí dovedou.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Jackie Morton

Sun May 09, 2021 9:03 pm
*Ocitla se ve společnosti dvou si mílích dívek. Sice papoušek nebyl moc vychovaný, ale dal se přežít. Pořád byl lepší než papoušek hulvát než nějaká účastnice, která by na ní byla hnusná a otrávila by jí den. Poslouchá slova o tom jaké je vlastně fenka plemeno.* Takže takový hezoučký mix. *Pousměje se a pohladí si fenku.* /Kdo by řek že budu mít kromě dívek jako společnost v letadle i zvířata./ *Poslouchá slova rozhovoru dívek a celkem jí to zaujme.* Tak to já bych asi nemohla. Na mě psí oči platí až moc. *Pousměje se. Nebyla ten typ co uměl vychovat roztomilá zvířeta.* Já pracuju jako služebná. Uklízím dům a dělám všechno co je potřeba, ale od té doby co máma onemocněla jsem začala jezdit i jako taxikář. Potřebujeme peníze na její léčbu. *Neměla to v životě lehké a několika hodinové i noční směny jejímu tělu neprospívali. Poslední měsíce akorát hubla a spala daleko míň. Bylo to na ní vidět. Nechtěla říkat že do selekce šla , aby mohla zaplatit léčbu své matky. Nechtěla vypadat jako příživník.* Taky jsem šestá. *Podívá se na Monday a divím se že tu jsem.*Co mohla princovi nabídnout šestá. Letadlo pomalu přistálo a vydala se do limuzíny, která jí měla odvézt do paláce.* Tak se uvidíme asi na snídani. *Usměje se na obě dívky a limuzína jí odveze do paláce.*
Sponsored content

Letiště v Illey - Stránka 11 Empty Re: Letiště v Illey

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru