Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun May 03, 2020 8:17 pm
*když vpluje do sálu rozhlédne se a rozhodně se zamířit k dívce která se opírá o nedaleký sloup. Představí se a zeptá se jestli ji nevadí že se k ní přidá*těší mě Destiny*/ myslím že jí znám není ona baletka?/*než se stihne zeptat přijde k nim další dívka*těší mě jsem Jentte*pozdraví ji. *Mě také ne*ujistí ji a usměje se na obě*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Lily Emerson

Sun May 03, 2020 8:18 pm
*Pomalu se prochází někde v davu a prohlíží si sál. Přijde ji opravu pěkný. Když za ní přijde nějaká dívka zastaví se a otočí se na ni. Je hodně ráda, že tu nemusí být sama.* Zdravím, vůbec ne. /Jsem tu sama a jsem vážně ráda, že jsi přišla/ *Usměje se na ni.* Je to tu super, mají to tu pěkně připravené na ples. A ten sál je úžasný. *Odpoví ji a rozhlédne se kolem.* A vám se tu líbí? *Netuší, jestli ji má tykat nebo ne, a tak se rozhodne ji vykat. Snad tím nic nezkazí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun May 03, 2020 8:23 pm
*Šťouchne jej, protože ji nazval zase Breptou. Zasměje se.*Ale tohle jsem nevymyslela já. Když jsme se tehdy pohádali, už v komnatě jsi to chtěl urovnat a začít znovu a nabídl jsi mi, že ti tak mohu říkat.*Připomene mu.*To na tebe jde brzo stáří, když si to ani nepamatuješ.*Popíchne jej.*Nemáš zač.*Odpoví, když mu upraví kravatu. Upraví si šaty schválně tak, aby šlo vidět její stehno. A poděkuje mu za to, že za ním může kdykoliv přijít.*To ne.*Uzná a nechá tedy ono téma být. Taky jí není dvakrát příjemné se o tom bavit.*Já tančit umím. A dobře.*V jejím hlase je dávka sebevědomí. Odloží skleničku na stůl nedaleko od nich a vezme jej za ruku.*Vypila jsem polovinu skleničky, zvládnu víc, tohle nic není.*Uchechtne se a nechá se odvést na parket, kde se s ním postaví do základní pozice a začne tančit.*Jsi docela dobrý tanečník.*Uzná po chvilce mlčení.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Cameron S. Horn

Sun May 03, 2020 8:24 pm
*I hned se vřítí mezi lidi, ale tim jak zahlédne to zvíře princezny, nedává pozor kam jde až nakonec vrazí do nějaké dívky. Vzhlédne k ní a omluvně se zazubí.* Já jen tak, protože jsem slušně vychovaný! *Zazubí se na ni a u toho pokrčí ramínky. Pak se znovu ohlédne ke zvířeti a přikývne * Jo, ale klokani jsou lepší. Můj brácha má lva, ale mně nikdo nechve dovolit klokana. Teda jo! Mohl bych ho dostat přímo z Austrálie! Ale tady mi to nikdo nedovolí. *Ohrne spodní ret a založí si ruce na hrudi.* Jsou tady sušenky? *Našpulí zase rty a nadšeně se rozhlédne po jídle.* Já nevím. *Pokrčí rameny a usměje se na ní.* Já mám rad všechny akce! Protože bych tam většinou neměl být, ale mě to tu baví! Teda až an to, vo lidí dělají tam za křečovitý pohyby. *Kývne hlavou k parketu a sám se tam koukne. Přihmouří oči a hlavičku nakloní na bok.* Tp zas tancuní jinak než minule! *Postěžuje si ale jen nad tím zavrtí hlavou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Sawyer S. Schreave

Sun May 03, 2020 8:27 pm
*Podá Thylane skleničku se šampaňským a přitom se na ni usměje, stejně zamilovaně jako před dvaceti lety, skoro, před dvaceti lety, kdy zahajoval plesy běžně on. Wyatt to podle něj zvládl perfektně. On si naposledy cucne ze skleničky a pak se zvedne a požádá svou krásnou manželku o tanec.*Jen jeden tanec. To ještě zvládnu lásko.*Je rád, že jeho ruku přijde a pak se s ní vydá na parket, kde si ji přitáhne blíže k sobě. Je mu jedno, jestli na ně někdo kouká a nebo ne. Chce ji u sebe mít co nejblíže to jde. Začne s ní tančit od rytmu hudby a přitom se jí pořád dívá zamilovaně do očí.*Jsi stejně nádherná jako když jsme se poprvé potkali. Jako když jsme spolu poprvé tančili.. Přijde mi to, jako by to bylo včera.*Přizná se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Clavio L. N. Martinelli

Sun May 03, 2020 8:34 pm
*Od té doby, co se dozvěděl, co udělala jeho sestra, si s ní chce neuvěřitelně moc promluvit, ale zároveň se toho bojí, ještě když ví, jak reagovala posledně.* Sluší ti to, vážně vypadáš jako princezna. Moje princezna. *Zazubí se na ní a pak už se rozhlíží, jestli sestru mezi lidmi nenajde.* Chci tě mít u sebe, až jo potkám. Aby si mě tam mohla dostrkat nebo násilím udržet, když se nenápadně konverzaci budu chtít vyhnout. *Uchechtne se a potom zavrtí hlavou.* Jsem hroznej bratr, nevšiml jsem si, že ji něco trápí. Místo toho jsme to svedl na její normální chování a nepomohl jí. *Povzdechne si a hodí očko na taneční parket.* Nechceš si radši zatančit, moje princezno? *Usměje se na ni a druhou rukou k parketu ukáže.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Zayden J. Collard

Sun May 03, 2020 8:38 pm
*poznamená, že je celkem nefér, že on ji říká roztomilou přezdívkou, a ona si vybere zvíře.* To jsem byl ale trochu mimo a mám za to, že si to vymyslela ty na tom festivalu. *odvětí.* Takže nevím, a koho tady jde stáří...*uchechtne se. Pak ji poděkuje za to, že mu upravila kravatu. Pak očima sjede k rozparku na jejích šatech. Tím, že si je upraví mu to rozhodně neulehčuje. Nechce ji připomínat to, co se stalo, a tak to téma uzavře.* Aby ti to sebevědomí nevlezlo až moc do hlavy.*popíchne ji a pak, když přijme jeho ruku jí odvede na parket, kde s ní začne tančit.* To o tobě se říct nedá.*zazubí se na ní a hned ji navede do otočky, aby nemohla nic namítnout.* Nemyslím to vážně, tančíš skvěle.*řekne upřímně hned, co ji chytne zpět do základní pozice.* Už jsi mluvila s bratrem?
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Adeline de Wally

Sun May 03, 2020 8:41 pm
*poslechne si přípitek a napije se ze své sklenice. Když princ zamíří k ní má motýlky v břiše. Pak mu odpoví že je to tu moc hezké a že se cítí jako Popelka*nebojte utíkat nebudu. Než bych si vůbec střevíček sundala chytil by jste mě*zasměje se a nechá se dovést na parket. Při tanci mu pochválí proslov*já bych ztuhla a nic bych říct nezvládla* usměje se a zeptá se jestli si košili nevzal schválně*hmmm to je opravdu dobrý argument.*usměje se a tváře jí lehce zrůžoví když jí pochválí šaty*děkuji .... fialová patří k mým oblíbeným barvám. Řekla jsem svým služebným které barvy mám ráda a ony ušily několik neméně hezkých šatů. Ale tyhle byly mými nejoblíbenějšími hned jak jsem je viděla. A komorné se mnou souhlasily*usměje se* a vy si obleky vybíráte sám nebo máte oblekového poradce?*zeptá se*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Lotte de Croy-Solre

Sun May 03, 2020 8:44 pm
Som rada, že neruším. *Usmeje sa. Asi jej unikla jej otázka, keď sa pýtala, že ako sa volá, ale nechcela sa pýtať ešte raz, aby nevyzerala tak trochu hlúpo. Možno ju aj počula, len jej nechcela odpovedať, naozaj nevie, tak radšej počúvala, ako sa jej tu páči.* Mne sa tu veľmi páči. Doma tiež organizujeme plesy, ale menej honosné. *Povedala a zároveň jej prezradila, že nie je odtiaľto.* Prišla si sem do Selekcie, však? *Spýtala sa, aby si to ozrejmila. Usmeje sa na ňu, keď jej začne vykať.* /Má dobre naštudovanú etiketu./ Keď chceš, môžeš mi aj tykať. Ja od ľudí nevyžadujem niektoré zbytočné formality. *Povedala s milým úsmevom na tvári. Zoberie si šampanské a trošku si z neho odpije. Bublinkatá chuť jej zaplaví chuťové poháriky. Alkohol pije veľmi zriedkavo, pretože práve ten pripravil jej mamu o možnosť chodiť, keď ju zrazil opitý vodič. Ale keď si raz za čas na dajekej akcii zobrala pohárik, neuškodilo jej to.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Navya A. Sánchez

Sun May 03, 2020 8:45 pm
*Neumí se úplně vžít do toho, co Chrys musí prožívat a jak se musela cítit, když se rozhodla něco takového udělat. Ráda by jí nějak pomohla, ale vzhledem k tomu, že si k sobě pořádně nepustí ani svého bratra, pochybuje, že by něco svedla.* Děkuju. *Pousměje se na něj, i když si pořád mezi těmi všemi lidmi na plese připadá divně.* Vážně? Posledně jsem tě k ní dostrkala a oba víme, jak to dopadlo. *Nadzvedne mírně obočí a pořád si to vyčítá.* Nemohl jsi tušit, že se ní takového honí hlavou. Nikdo nemohl, když k sobě nikoho nepustí. *Pokrčí letmo rameny.* Jsi skvělej bratr. *Ujistí ho s úsměvem a pak se podívá na parket a uchechtne se.* Jestli se nebojíš, že ti pošlapu nohy, protože v tanci nijak nevynikám.. *Pokrčí mírně rameny a rozhodnutí nechá tak nějak na něm.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Crystal Bane

Sun May 03, 2020 8:48 pm
*Poklidně se rozhlížela po místnosti, dokud do ní nenarazil nějaký chlapeček. Byl to takoví malý, roztomilý uličník, s rozcuchanýma vláskama. Hned se jí začal omlouvat, avšak ona si stala za tím, že se nebylo proč omlouvat. Nikomu se nic nestalo a to bylo přeci hlavní, no ne? Když řekne, že je vychovaný, musí s úsměvem přitakat.* To určitě jsi. *Usměje se a nasměruje pohled tam, kam chlapeček, který byl s ní.* Takže máš rád klokany? Něco ti povím. *S hravým úsměvem se nahne k němu.* Mně rodiče také nedovolili mít ve vaně delfína. *Pošeptá tak, aby ji slyšel jen on a usměje se. Samozřejmě věděla, že delfíny by ve vaně nemohlu být, avšak ona měla jako malá úplně jiné představy o tom, jak zvířata žijí.* Ale třeba se brzy dočkáš. *Usměje se a okamžitě přikývne, když se zeptá na sušenky.* Samozřejmě. Půjdeš se mnou, abych ti je ukázala, anebo počkáš tady a já ti ty sušenky donesu? *Zeptá se chlapečka a počká na to, jak odpoví. Na jeho následující poznámky, nejspíše na tanec, se zasměje.* Kazdy tanec je jiný. *Usměje se.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Thylane A. S. Schreave

Sun May 03, 2020 8:50 pm
*Příjme od svého muže skleničku, ze které si poté i trochu upije, její názor na alkohol se ani po letech nijak nezměnil a záměrně ho nevyhledává. Pokud se jedná o přípitky, to ještě zvládá.*I jeden tanec může být hodně.*Namítne tiše, ale jeho ruku příjme a společně po jeho boku se rozejde na taneční parket, kde se k němu přitiskne. Celou dobu co tančí se mu dívá mlčky do očí, dokud se sám nerozhodne promluvit.*Jsem si jistá, že za tu dobu rozhodně tančím o něco líp.*Zaculí se nad tím a zamrká, jistě to myslí jako malý vtip, protože potom opět posmutní.*Neřekl jsi mi co ti je, protože mi nevěříš?*Zeptá se ho, její hlas je smutný a ublížený, protože tohle jí ranilo. Ona měla být první kdo se to měl dozvědět, tohle jí nepřipadá správné.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun May 03, 2020 8:50 pm
*Odvětví, že přezdívku opice si vymyslel on a na jeho výmluvu se uchechtne.*Ne, vymyslel jsi to ty, když jsi mě přišel navštívit v komnatě a ani jsi neměl tu slušnost, aby jsi ji aspoň přinesl plnou, byla už prázdná. *Postěžuje si hraně.*Na tebe. Já si to pamatuju dobře.*Odpoví přímo pohotově a pak přimhouří oči.*A aspoň nemám šediny..*Řekne vážně a poukáže na místo, kde má mít šediny, i když tam žádné nejsou, protože si to jen vymyslela, aby jej poškádlila. Vidí, jak pohledem visí na jeho stehně.*Copak? Líbí se ti to, co vidíš?*Nadzvedne obočí. Nakonec souhlasí s tím, aby to nechali být a o tom, jak se pokusila se zabít se už nebavili. Ani jednomu není příjemné se o tom bavit. S rodiči už o tom mluvila a dostala pěknou přednášku, což chápe. Ví, že o ni mají starost. Je ráda, že aspoň Clavio a Freya ji zatím nechali být. Uchechtne se a pak s ním odejde na parket, kde spolu začnou tancovat. Řekne, že tančí docela dobře a když ji navede od otočky, aby mu nemohla odvětvit nějakou poznámkou, potřese nad tím hlavou.*Díky.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 03, 2020 8:57 pm
To asi ano, naštěstí jsem rychlý princ. Ne jako ten v pohádce. *Zasměje se a pak jí odvede na parket, kde s ní začne tančit.* Je to o cviku. Já se mezi lidmi pohybuji celý život a musím umět mluvit nahlas. Jsem si jistý, že během Selekci si takovou schopnost také osvojíte. Bude to potřeba. *Řekne jí na rovinu.* Děkuji. *Uchechtne se, když mu pochválí argument a pak se zeptá na její šaty.* Fialová je dobrá barva. *Přitaká a pousměje se.* Těším se, jaké si vezmete příště. *Dodá hned na to. Po její otázce se zasměje.* Mám poradce a komorné, které dávají návrhy. Konečná volba je ale vždycky na mě. *Odpoví jí.* Máte nějaké přání ohledně akce? Jaká by se vám někdy v budoucnu líbila? *Zeptá se jí se zvědavostí v očích.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Davina Claire

Sun May 03, 2020 8:58 pm
* To jsem ráda že aspon někomu se to stává..* usměje se, když jí řekne že je tu její první ples přikývne a pak si všimne že se podívá na dvojici lidí kteří spolu tancovali* Taky bych to někdy chtěla zažít, zatancovat si s někým..* podívá se smutně na ty dvojice lidí* / I když kdo by se mnou chtěl tancovat../ * Určitě někoho neoslovíš zle..* zasměje se s ní a dopitou skleničku položí na stolek, hmm že bych si dala ještě jednu.. I když nechci vypadat jako nějaký alkoholik..*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Lily Emerson

Sun May 03, 2020 9:07 pm
*Lily ji ujistí, že neruší a znovu se na ní usměje. Potom ji řekne, že se jí tu líbí. A to samé si poslechne i od ní. Dívka ji řekne, že není odsud. Lily se usměje a přikývne.* Věřím, že u vás jsou ty plesy určitě taky hodně pěkné. *Mile se usměje a pak si uvědomí, že se vlastně vůbec nepředstavila.* /Jak mi to mohlo vůbec vypadnou? Teď vypadám jak vážně blbá. Zeptala se mě vůbec? /Promiň, já jsem se vlastně vůbec nepředstavila. *Zasměje se nad tím.* Jmenuji se Lily Emerson. *Pousměje se a potvrdí, že je že Selekce.* Jo, jsem tu díky Selekci. *Přikývne. Lotte ji řekne, ať ji tyká. Ona s úsměvem přikývne a vezme si také šampaňské. */Připadá mi milá/ *Trochu se napije, a pak se jí zeptá.* Jak dlouho jsi tady v Illey? Nebo jsi přijela jenom dneska na ples? *Usměje se*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Sawyer S. Schreave

Sun May 03, 2020 9:07 pm
*Je rád, že nakonec přijme jeho ruku a vede ji na parket.*Neboj, cítím se ještě dobře.*Pousměje se na ni a pak s ní začne tančit, přičemž si ji k sobě tiskne co nejvíce. Pamatuje si, jak spolu takhle tančili na svatbě.*/Jsem teď hrozně sentimentální../*Povzdechne si v duchu.*Tančíš skvěle a tančila jsi, i poprvé, co jsme spolu tančili. Zas tolik jsi mi na špičky nešlapala.*Zazubí se na ni. Jen ji škádlí. Chce ji rozveselit. Vždycky u něj je na prvním místě, aby měla a na tváři úsměv.*Ne, proto jsem to neudělal.*Povzdechne si.*Věřím ti, ze všech lidí nejvíce, ale nebylo to pro mě lehké, pochop..*Odmlčí se.*Už tak se trápíš, kvůli dětem, Wyatt není zlatíčko a ani Alessia, Camille byla dva roky pryč a já ti nechtěl přidělávat starosti. Nechci, aby ses trápila, Hvězdičko.*Pohladí ji lehce po tváři.*Miluju tě. Nechtěl jsem, aby ses ještě více trápila.*Vysvětlí jí, proč se jí o tom nezmínil dříve.*Měl jsem ti to říct, hned jak jsem se to dozvěděl. Omlouvám se ti.
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Alisah Morgan

Sun May 03, 2020 9:09 pm
*Mávne rukou.* Moja mama si často pletie naše mená, pretože sme štyri sestry a niekedy kričí na mňa, keď ja za nič nemôžem, ale to moja sestra. *Zasmeje sa. Tak jej chýbal domov a ten neustály hluk, úplne odlišný od tohto tu.* Aj ja by som si zatancovala. *Takmer navrhne, či by si nezatancovali oni dve spolu, ale asi by to vyznelo zle a nevhodne, aj keď to myslela len v dobrom slova zmysle, a tak si nakoniec zahryzla do jazyka.* Ovládaš dobre tance? *Spýtala sa namiesto toho.* Ja osobne mám najradšej spoločenské tance, ale ovládam z každého rožka troška. *Usmiala sa na ňu.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Adeline de Wally

Sun May 03, 2020 9:14 pm
*zasměje se jeho poznámce o rychlém princi a vydá se s ním na parket, kde začnou tančit. Pochválí mu proslov a i když on tvrdí že to nic moc nebylo ona by to nezvládla. *Ano to doufám*řekne vážně načež se zeptá na jeho košili*není zač*uculý se a následně jí zrůžoví tváře když jí pochválí šaty. Když se jí zeptá zda to byl její nápad nebo jejích komorných, řekne mu příběh skrývající se za šaty*děkuju já také*myslí to upřímně ten proces navrhování ji bavil. Pak se zeptá zda jemu někdo s výběrem obleků pomáhá. Poslechne si o lidech kteří mu pomáhají s výběrem*to je dobře že si necháte vybírat oblečení jako dítě. Vždycky mě to hrozně rozčilovalo když mi matka navlékla něco co se mi nelíbilo.*pousměje se* přání? Noooo když už jsme u té Popelky... nešla one v některých verzích na maškarní ples? Nebo by se mi líbilo mít večírek ve stylu velkého Gatsbyho. Piramidy že sklenic, zbytečně moc konfety a ta atmosféra*usměje se*víte velký Gatsby je můj oblíbený film.... jaký je váš?*zeptá se zvědavě a trochu škobrtne na podpatku ale rychle se narovná a naváže dalším krokem*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Zayden J. Collard

Sun May 03, 2020 9:14 pm
Nevytáhla si pak náhodou další flašku? Nechápu co řešíš.*řekne pobaveně. Sotva si to pamatuje. Když zmíní šediny, ihned se zamračí.* Co? Jaký šediny? Já určitě nemám šediny.*rukou si sáhne na místo, kde Chrys ukázala. Pak už mu padne pohled na její stehno a uchechtne se.* Neprovokuj, Chrysane. *potřese hlavou. Když pak ukončí téma ohledně toho, jak se pokoušela zabít, vyzve ji k tanci. Když mu řekne, že je dobrý tanečník popíchne ji, že to se o ní říct nedá a navede ji do otočky. Pak ale řekne, že to nemyslí vážně. Zeptá se jí i na Clavia, a když jeho otázku ignoruje povytahne obočí.* To mám chápat jako ne? *Odtuší a rozhlédne se.* Je támhle, měla by sis s ním promluvit. *Kývne hlavou směrem, kde Clavio stojí s nějakou dívkou. *
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Lotte de Croy-Solre

Sun May 03, 2020 9:16 pm
*Prikývne.* Aj u nás sú veľmi pekné, ale tento je... ehm... povedala by som výnimočný. Áno výnimočný. *Hľadala to správne slovo.* /Na tomto plese určite nešetrili rozpočtom. Určite minuli celý majland len na tú výzdobu a to ešte nerátam občerstvenie.../ *Usmeje sa.* Teší ma Lily. Je to veľmi pekné meno. *Pochváli jej ho.* Selekcia. To musela byť pre teba veľká zmena v živte. *V tichosti s ňou súcití.* Čo hovoríš na princa? *Sprisahanecky na ňu žmurkne, že všetko, čo tu teraz padne, bude ich malým tajomstvom.* Prišla som sem s bratom asi pred dvoma týždňami a plánujeme sa tu ešte istý čas zdržať. *Odpovedala jej.* Aj by som ti ho predstavila, ale on tu dne, žiaľ, nie je. Možno nabudúce. *Navrhne jej priateľsky.* /Je dobré mať priateľské vzťahy v medzinárodnom ponímaní a kto by sa mohol pochváliť, že osobne pozná korunného princa Belgicka?/
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Davina Claire

Sun May 03, 2020 9:24 pm
To kdyby moje mamka si mě spletla, tak možná jen s naší kočkou * Zasměje se a dál jí poslouchá * A u otázky jestli dobře tančí se usměje tak aby bylo vědět že ano* Ano, noo..vlastně tam odkud pocházím jsem vyhrála čtyři soutěže, takže bych se úplně za špatnou nebrala.. Ale doufám že to nevyznělo nějak špatně že se vychloubám nebo tak něco..* Zase zrudne a odvrátí zrak na parket a nahodí jiné téma* Noo jinak co očekáváš od selekce? * podívá se na ní a čeká na její odpověd...*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 03, 2020 9:31 pm
*Řekne jí, jak to má on ohledně oblečení a výběru obleků na plesy a jiné akce a zasměje se po jejích dalších slovech.* Jako malému mi to taky dělali. Bylo to hrozný. Taky jsem pak celé akce proseděl uraženě na trůnech se založenýma rukama na hrudi a našpulenou pusou. *Potřese nad tou vzpomínkou hlavou a pak jí navede do otočky a zeptá se na nějaké přání ohledně akce.* To nezní špatně. Rozhodně to navrhnu. *Slíbí jí s úsměvem.* To je těžké. Asi se nedá říct, že mám jeden oblíbený film. Ale zbožňuju Star Wars a Mission Impossible. *Zmíní dvě filmové série, které miluje a zachytí jí za loket, když škobrtne.* Nechápu, jak můžete na těch podpatcích přežít. *Uchechtne se.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Alisah Morgan

Sun May 03, 2020 9:32 pm
To je neľahký život súrodencov. *Pokrčí ramenami.* Celkom často sa hádame a škriepime, ale tomu sa hovorí súrodenecká hádka. *Radšej zamlčala, že niekedy lietajú aj facky a že si aj trhajú vlasy. To by asi nevrhla na seba najlepšie svetlo.* Ale to je fantastické! *Zvolala.* Vôbec sa nemáš za čo hanbiť a neznie to, akoby si sa vychvaľovala. *Usmiala sa.* Niekedy, keď budeš mať cez deň chuť a čas, by sme si mohli spolu zatancovať. *Navrhla jej celá šťastná, že našli spoločnú tému.* Aký štýl uprednostňuješ? *Zaujímala sa. Ďalšia otázka ju celkom prekvapila a nakoniec odpovedala.* Čakám, že mi dá do života fantastickú skúsenosť, že si nájdem priateľky a nové priateľstvá, ktoré pretrvajú a tak ďalej. *Rozpačito sa zasmiala.* A čo očakávaš ty?
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Thylane A. S. Schreave

Sun May 03, 2020 9:32 pm
*Pokývne hlavou na to, že se zatím cítí dobře, i když neví na jak dlouho tomu tak bude a to se jí nezamlouvá. Tanec i tak neodmítá a rozhodne se s ní jít na parket, kde společně se svým mužem tančí. Vybavuje si každičky jeden společný tanec. Všechny ty chvíle, které během jeho Selekce prožily. Doufá, že i jejich syn nakonec najde lásku a štěstí.*No vidíš, a možná jsem měla, aby sis to pamatoval.*Mrkne na něj pobaveně a zavrtí nad tím s úsměvem hlavou. Snažila se tancovat už dřív jak nejlíp dokázala, aby si neudělala ostudu. Poté už vysloví tu osudnou otázku, ke které se musela přemáhat. Vyslechne si co jí chce říct, skutečně se jí oči zalesknou smutkem.*A já nechci přijít o muže svého života, né takhle brzo.*Zašeptá tiše, roztřeseně.*Miluju tě, vím že bez tebe nedokážu žít, můj drahý..*Zamumlá k němu, jenže v ten moment jí z očí začnou téct slzy a ona se už zmůže jen na to, aby přerušila jejich tanec  a zabořila si hlavu do jeho ramene. Sama se pak už jen tulí do jeho náruče. Takhle to nemůže být.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 19 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru