Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Střecha paláce s výhledem na město

+14
- HYUN -
Vertasia
Takuari Zimemo
LittlePrincess
Terka
Davina "Dee" Claire
Lexi
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
18 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Tue Sep 15, 2020 11:21 am
Jo, to máš pravdu. Ale aspoň nějakej pocit odpovědnosti by se u něj měl ukázat. *Pokrčí rameny.* Já vím, že nejsem biologickej otec a že toho bych tomu dítěti nenahradil, ale snažil bych se pro něj být tim nejlepším otcem, jakým bych zvládnul. *Opáčí trochu naštvaně. Štve ho, jak z něj dělá toho nejhoršího člověka na zemi. Ví, že si to zaslouží, ale zrovna teď se jí snaží pomoct jak nejlépe dovede.* Nemusíš to chápat. *Stočí pohled dolů k zahradám pod nimi a pak potřese hlavou.* To, že jich není málo neznamená, že je to dobře. *Vytáhne další cigaretu, kterou si zapálí, aby se aspoň na chvíli zaměstnal a trochu uvolnil, protože tahle konverzace je něčím naprosto šíleným. Pak jí řekne pravdu, proč z toho zasnoubení nechce ven a její slova jsou pro něj větší ránou než to, jak ho předtím kopla mezi nohy.* Vzhledem k tomu, že jsme zasnoubení ti asi nic jinýho nezbude, takže bych si být tebou pořídil dost dobrý rukávky. *Odpoví jí potom tvrdě a potáhne z cigarety. Jeho snažení se udělat něco dobrého právě vzalo za své.* /Když už jí nemůžu ukázat, že dokážu být i dobrej, ukážu jí, že umim být ještě daleko horší, než si o mě myslí./ Fajn, tak si dělej co chceš. Klidně si vy oba dva můžete chcípnout. Já jsem s nějakou snahou ti pomoct skončil. *Prskne naštvaně a pak zahodí nedokouřenou cigaretu dolů, přivolá k sobě Keitha a rychlým krokem se vydá ze střechy pryč.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Tue Sep 15, 2020 11:42 am
*Nahlas si povzdechne. Štve ji, že to jejich zasnoubení nechce Asher prostě zrušit, když už je k tomu i dobrej důvod. A nevěří mu, že by se o to dítě postaral. Zná ho. Chvilku se chová hezky a pak se zase vrátí k tomu, jaký ve skutečnosti je. Když se nad tím zamyslí zjistí, že Asher vlastně nikdy neřekl, že chce jejich zasnoubení zrušit. Což se jí zdá divné. I kdyby to jejich manželství bylo jen na papíře.. */Má Skyden, jestli tak moc chce mít manželku, ať si požádá o ruku ji. /*Ona s ním nechce mít nic společnýho.*Zvládla bych to i sama. To dítě by mělo dost lásky i bez otce. /Jako mužskou figuru by prostě mělo Kadena../Vzhledem k tomu, že ty to zasnoubení zrušit nechceš, Coreymu to bude jedno, nejspíš mi fakt nezbyde nic jinýho, než si tě vzít. *Řekne ne moc nadšeným tónem hlasu. *Možná, že si šanci aspoň u toho dítěte zasloužíš. Když bys to vydržel, časem bys možná přesvědčil i mě, že nejsi takovej, jaký si myslím, že jsi.. *Řekne krátce před tím, než začne mluvit on. Protočí očima.*Jasný.. Zapomeň, že jsem něco vůbec říkala. Seru na to. Lepší asi fakt bude, když zajdu na potrat a pak se sama zabiju. *Neví, jestli ji vůbec slyší, protože už odchází pryč, ale ani ji to moc nezajímá. Otočí se zase zpět k městu a zahledí se na něj. Ještě chvilku tam plánuje zůstat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 5:09 pm
*Už pár dní je vzhůru a taky už před pár dny mohla opustit tu mučírnu - ošetřovnu. Ale stejně většinu času trávila ve své komnatě. Bála se, aby se tomu prckovi něco nestalo. Její těhotenství je už docela dost znát. Taky přemýšlela nad tím, tak to teď vlastně bude. Asher si vezme Skyden, jak už stihla zjistit a Corey je kvůli rebelům v kómatu a nejspíše se nikdy neprobudí. Asi se proto vrátí zpět od Austrálie. Koneckonců, kam jinam by měla jet? Snoubence už žádného nemá, otec jejího dítěte je mimo. V Austrálii má rodinu. Jet zpět domů je asi to nejlepší řešení. Dneska byla na prohlídce, kde ji doktor ujistil, že všechno je v pořádku a ona tedy plánuje zase začít fungovat normálně. Dokonce jí už řekl pohlaví dítěte. Je už v patnáctém týdnů, to už poznat jde. Stavila se v kuchyně a zamířila na střechu. Tady od má ráda. Je tu klid a nádherný výhled. Na sobě má černé džíny a zelenou mikinu, pod kterou má ještě tričko, takže jí je tak akorát. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 5:19 pm
*poslední dobou většinu času tráví buď to u sebe v komnatě nebo s Noorou. Momentálně je to mezi nima fajn, ale nějak je mu jasné, že to moc dlouho nevydrží. Přeci jen už to zná. Byl se projít ve městě a když se vrátil, zamířil rovnou na střechu. Má to místo docela rád. Na sobě má černé džíny, šedé tričko a džínsovou bundu. Když dojde na střechu, hned si všimne své sestry a zamíří za ní.* Ahoj. *pozdraví jí.* Jak se máš? Co ten prcek, je v pohodě?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 5:31 pm
*V kuchyni, kam se stavila poté, co odešla z ošetřovny, kde byla na prohlídce s tím prckem , si vzala okurky ve sklenici, které teď jí a přitom se dívá na město. Zamyslí se nad tím, co bude dělat teď dále, takže si prvně ani nevšimne, že někdo přišel na střechu za ní. Proto když se tu ozve hlas, lekne se. Chytne se za srdce a podívá se na svého bratra.*Chceš mi způsobit infarkt? *Poté se uchechtne a potřese hlavou.*No... ujde to. A ten prcek je v pohodě. Zrovna jsem byla na kontrole. Už jsem v patnáctým týdnu, takže prakticky ve třetím měsíci. *Pousměje se.*Dokonce už vím, jestli to bude kluk nebo holka. *Dodá k tomu později.* A co ty? Jak se máš? A co Noora?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 5:54 pm
*byl se projít ve městě a nakonec se dostal až na střechu paláce, kde to má rád. Všimne si Daesyn a tak zamíří na ní a překvapeně na ní koukne, když jí tak vyleká.* Promiň, nechci. Měla bys ale víc vnímat okolí. *doporučí jí pobaveně.* Letí to. *řekne a koukne na její těhotenský bříško, které už jde trochu poznat.* Fakt? A co to bude? *zajímá se.* Mám se fajn.. Noora celkem taky. *odpoví jí a odkašle si.* Takže.. co teď budeš dělat, když je Corey se Skyden a Asher je na tom tak, jak na tom je? *zeptá se opatrně.* Pojedeš domů, nebo pořád chceš pryč z Austrálie?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 6:13 pm
*Když na ni někdo promluví, vyleká se, ale jelikož je to jen Kaden, zase se rychle uklidní. Mávne nad tím rukou.*V pohodě. *Ujistí ho, že z něj nedostala infarkt a nebude se muset zase vracet do té mučírny. Vytáhne ze sklenice jednu okurku, kterou sní a nabídne i jemu, pokud by si chtěl dát. I když tomu moc nevěří.*Jo, docela jo. Za půl roku někde už budu matkou.. *Docela se z toho bojí. Chce být dobrá máma, ale neví, jestli to zvládne. Navíc ji mrzí, že to dítě nebude mít tátu. * Holčička. *Usměje se a položí si ruce na břicho. Je ráda, že to bude holka, přála si ji. Samozřejmě by stejně i milovala syna, ale.. tohle bude prostě její malá princeznička.*Celkem? Stalo se něco? *Zeptá se jej a pokrčí obočí. Pak ho sjede pohledem.*Máš to trochu popletený bráško. Asher si bere Skyden a Corey je otec mého dítěte, který je v kómatu. A.. nevím co budu dělat. Prvně jsem chtěla jet s Coreym do Polska, aby měla ta malá i tátu, ale když bude v kómatu, tak je to vlastně jedno.. Takže po Selekci pojedu nejspíše s tebou domů.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 6:34 pm
*nechtěl Daesyn polekat, takže se omluví. Ještě tu díky tomu porodí a odvezou jí s infarktem. Když mu nabídne okurku, potřese hlavou.* Ne, díky. *moc je mńemusí.* Budeš skvělá máma. *řekne upřímně a usměje se. Ví, že se Daes dost podceňuje, ale podle něj bude vážně skvělá matka. Když mu pak řekne pohlaví dítěte, kývne hlavou.* Další mála ty.. to bude něco. *popíchne jí.* Ne, všechno je v pohodě, vážně. *ujistí ji a pokrčí rameny. Pak trochu přehází ten milostný čtyřúhelník, ve kterém je Daesyn zapojená a ani si to neuvědomí. Až když ho ujití Daesyn, tak mu to docvakne.* Do háje.. promiň, máte to na mě moc složitý. *uchechtne se a prohrábne si vlasy.* Rodiče i určitě rádi pomůžou s výchovou a brzo najdeš někoho, kdo tě bude milovat a bude milovat i u holčičku. *Ví, že Daesyn už lásku moc nebere v potaz, ale stejně si stojí za tím, že si jedou někoho najde. Kdo samozřejmě prvně ale bude muset projít pod jeho spáry.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 6:59 pm
*Nabídne mu taky okurku, ale když si nevezme, nepřekvapí jí to. Taky by je jen tak nejedla, kdyby nebyla těhotná. Pousměje se na něj.*Díky.. doufám.*Bude se snažit být co nejlepší máma pro tu malou princezničku. Když už bude bez táty. Teda nejspíše, vzhledem k tomu, že je velice malá šance na to, že by se Corey probudil.*No dovol? Bude to úplný zlatíčko, jak jsme konec konců byla i já, samozřejmě.. *Zamrká jako ten největší andílek na planetě, což rozhodně není. Přikývne a následně ho opraví, když trochu poplete to, kdo je vlastně v kómatu.*Navíc.. s Coreym bych nemohla být, ten byl zasnoubený. *Uchechtne se.* O to už nestojím.. Láska mě už moc nebere. Nikoho k sobě nepotřebuju. Postačí mi ta malá. *Nikoho si hledat už vážně nechce. I když je s Asherem víceméně za dobře.. Nechce si zase najít někoho, kdo by jí třeba zlomil srdce. N takovou lásku rezgnovala.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 7:21 pm
*odmítne okurku, protože je zrovna moc nemusí a upřímně nechápe, jak je může jíst Daesyn skoro pořád. Řekne, že bude skvělá matka a je si tím jistý.. je to jasně vidět uz ted.* Nepochybuj o sobě. Nemáš proč. *Pousměje se.* Hele, tys byla všechno možný, jen ne zlatíčko. Spíše ztělesnění ďábla. *Uchechtne se. Ani on sice nebyl jako malý zrovna svatoušek, ale o tom se nijak nezmiňuje. Následně se trochu zamotá do toho všeho, co se děje okolo Daes, Ashera, skyden a coreyho.* Jo, ale slyšel jsem, že se k tý princezně choval otřesně. *Neví, jestli je to pravda nebo jen drby, ale slýchal to dost často.* Stejně si stojím za tím, že jednou budeš chodit s hlavou v oblacích a myslet na nějakýho polonahýho cápka, do kterýho budeš až po uši zamilovaná. *Stojí si za svým a uchechtne se. Vesměs tady teď odříkal svůj případ, akorát tedy nemyslí na polonahé chlapy, ale převážně na Nooru.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 7:34 pm
*Pousměje se.*Díky, je hezký že to říkáš, ale myslím, že mám dost jasný důvod, proč pochybovat. Prvně jsem i uvažovala nad tím, že bych šla na potrat.. To jak jsem se chovala předtím, než jsme přijely do Illey, braní drog.. *S tím už přestala, ale co kdyby tomu náhodou někdy neodolala? /*Nevěří si tak moc. Mohlo by ji něco zase dostat do kolen a ona by se neudržela.*Že to říkáš zrovna ty. Taky jsi nebyl zrovna nejhodnější bratr na světě. Pořád jsi mi dělal naschvály.*Uchechtne se, když zavzpomíná na dobu, kdy byli malí. Doufá, že její dcera bude klidnější, jak ona sama v dětství. Ale asi ani nemá po kom být klidnější, vzhledem k tomu, že její otec je Corey a ten.. taky není zrovna anděl, co slyšela a sama stihla poznat.*Prý jo.. Tak on byl z Polska a ona je z Illey. A tyto dvě země mezi sebou válčili. Prý zabili i královnu Polska. *Sice by to Corey podle ní neměl dávat za vinu své snoubence, ta rozkaz k tomu nedělal, ale asi jejich vztah nemohl být moc přívětivý.*No.. uvidíme časem.*Nechce se s ním o tom dohadovat. Pro jakéhokoliv chlapa je její srdce už uzavřené, ale Kaden by si stejně mlel svou.* Ale někdo nám tu s hlavou v oblacích už chodí.. *Zazubí se na něj.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 7:55 pm
Ale to už je minulost. Drogy už přeci nebereš a chováš se taky jinak. Vážně o sobě nemusíš pohybovat. *Stojí si stále za svým. Vidí, že je teď Daesyn o krapet zodpovědnější a bude skvělá matka.* Pořád ne. Jen občas. A tys mi dělala taky naschvály.*brání se a zasměje se. Jako děti nebyli žádní andílci, čehož si jsou asi oba vědomi.* To zasnoubení bylo pitomý. Vždyť to pro oba dva muselo být hrozný. Mír by to zajistilo možná mezi zeměmi, ale válka by byla pořád mezi těma dvěma. *Řekne svůj názor. Opravdu v tom nevidí žádnou rozumnou stránku. Začne jí domlouvat, že si ještě někoho najde a na lásku úplně nezanevřela. Jasně, ví čím si prošla a nikdy by neřekl, že zrovna on jí bude dávat přednášky o lásce, ale prostě je to podle něj blbost to takhle hned zahodit. Když to celé ale obrátí proti němu, protočí očima a povzdychne si.* Že já o něčem vůbec začal mluvit.. tohle tu rozebírat nebudeme. *rovnou to utne a zamíří k baru, kde si nalije panáka whiskey, se kterým se pak posadí na jednu sedačku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 8:06 pm
Ale mám strach, aby se něco nestalo a já do toho znovu nespadla. *Povzdechne si. V tomhle si prostě nevěří.*Pořád jsi mi je dělal. Nebyl den, abych od tebe měla pokoj. *Uchechtne se nad tím. Ví, že ano ona s naschvály nezůstávala pozadu. Řekne mu, jak se to ve skutečnosti mělo s Coreym a jeho snoubenkou. Když o tom slyšela, musela obrátit oči v sloup. Komu se to mohlo zdát jako dobrý nápad?*Jo, máš pravdu. Teď je prý zasnoubená s Coreyho nevlastním bratrem. *Slyšela o tom, kluk, který až do teď nevěděl, kdo jeho otec ve skutečnosti je. Stojí si za svým, do svého srdce žádného chlapa v plánu pustit u nemá a tak to i zůstane. Stačilo ji to jednou. Chlapa ke štěstí nepotřebuje, bude mít tu malou.*No taaak. Kadene.. Nechovej se hloupě.*Sedne i na sedačku vedle něj.*Jde na tobě vidět, že máš Nooru rád, proč se tomu bráníš? Nikdy jsem tě neviděla tak šťastnýho, jako kdy jsi s ní. Přece nechceš, aby ti tvoje tvrdohlavost, bránila v cestě ke štěstí. Přiznej si, co cítíš. Láska dokáže bolet, ale zároveň být i ta nejkrásnější věc na světě.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 8:37 pm
Nc se nestane a nikam nespadneš. Já tě podržím nahoře a jsem si jistej, že nebudu sám.*ujistí jí.* Bylo to vzájemný! Nemůžeš vinit jenom mě. *naoko uraženě si odfrkne. Pak se začnou bavit o tom zasnoubení Coreyho a Illeyské princezny, což mu přijde jako jedno z nejstupidnějších zasnoubení.* No.. třeba to nebude takovej idiot. Hlavně se prosím tě nevyspi i s ním.. *doporučí jí. Poté se jí snaží přesvědčit, aby nezanevřela na lásku a ani on sám moc nevěří, že o tom takhle někoho někdy bude poučovat. Když to ale pak převrátí Daesyn proti němu, rovnou si zajde pro panáka whiskey, aby o vůbec nějak přežil.* Nechovám se hloupě...*zamumlá a posadí se na jednu sedačku* Já si to přiznal, Daes. A přiznal jsem to i jí, ale oba dva jsme byli opilí, hlavně teda ona a teď je to mezi námi takový.. na hranici. Jakože "Miluju tě, ale nevim co s tím a jak to máš doopravdy ty". Navíc mám prostě pořád pocit, že jí jen ubližuju a zachvíli to udělám znova a stáhnu jí na dno. Vždyť jsem ji zranil už i fyzicky.. *prohrábne si vlasy a vypije toho panáka Whiskey* Chci být s ní, ale nemám pocit, že bych si to zasloužil a že hlavně ona by si zasloužila někoho lepšího.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 9:13 pm
*Usměje se na něj.*Děkuju ti.. Ale kdyby přece jen.. Postaráš se o tu malou, že? Kdyby se něco stalo nebo tak.. *Tohle ji napadlo už předtím. Přeci jen byla v kómatu a to dost dlouho. A chce vědět, že pokud by se něco zase stalo, její holčička bude v pořádku. Vlastně to pro jistotu i napsala.. Takový dopis, že kdyby byla zase zraněná a bylo to mezi jejím životem a životem toho dítěte, zachránili by to dítě. Možná se to zdá trochu bláznivé, ale vážně má o tu malou strach. Uchechtne se.*Neboj, to fakt nemám v plánu. *Nahraje jí, když zmíní lásku. Na pohovce si sedne vedle něj a začne mluvit o ně a Nooře.*Jo, chováš bráško. *Poté ho poslouchá a nepřerušuje. Dokud nedomluví, je zticha. * No.. tak když jste si to navzájem přiznali opilí.. tak asi nějak víš, co cítí ona, ne? *Nadzvedne obočí.* Nestáhneš. A i kdyby jo a ona tě pořád milovala.. tak to je láska, kterou jen tak nic nezlomí. Ale jsem si jistá, že budete v pohodě. *Musí nad ní protočit očima.*Dobře.. hele.. Říká se, že někdy stačí sebrat deset vteřin naprosto bláznivé odvahy a to přesně musíš ty udělat, až ji příště uvidíš, rozumíš mi? Prober se Kadene. V Illey už nebudeme zase tak dlouho. Pokud ji miluješ, musíš jí to říct. Pokud ona tebe a řekne ti to, tak to bude ok a může s námi přece i odjet do Austrálie. Pokud bude chtít samozřejmě. Pokud ti řekne, že tě nemiluje, aspoň budeš vědět, že to nikam nevede a budeš se přes to moci snadněji přenést.. Přece nechceš jen tak odjet domů. Pak by tě možná do konce života strašila dvě slova.. co kdyby?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 9:30 pm
Samozřejmě, že se o ní postarám. Ale nic se nestane, Daes. *řekne s jistotou v hlase a povzbudivě se na ní usměje.* To je dobře, protože už jsme s Polskem spojení dostatečně..*uchechtne se.* Nemyslim to zle vůči tvýmu těhotenství.. jen prostě to je celkem zásadní věc. *pořádně ani nevěděl, co si o tom všem myslet a jen doufal, že Daesyn bude v pořádku. Poté už přejdou na téma láska, který se mu přestane po chvíli líbit. Řekne jí o tom, jak je to teď mezi ním a Noorou. Pořád se viní ze všech věcí, které se mezi nimi staly a pronásleduje ho to všude jako stín. I díky tomu má pocit, že by bylo pro Nooru nejlepší, kdyby se od něj držela dál,* Byla opilá.. v opilosti člověk říká i dělá hodně věcí, který by normálně neudělal.. vždyť celý to mezi námi začalo tím, že jsme byli opilí a vyspali se spolu. *má pocit, že snad všechny zásadní věci mezi nimi proběhli, když byli pod vlivem alkoholu.* Ale co když jo. Vždyť už to pomalu dělám. *namítne a pak poslouchá její další slova.* Asi máš pravdu.. nechci jen tak odjet. *uzná. Odjezd měl v plánu už jednou, ale byla to právě Noora, kdo ho přesvědčil, aby to nedělal.* Díky, Daes. *koukne na ní a pousměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 9:43 pm
*Chce od něj slyšet, že se o její dceru postará, kdyby se náhodou něco stalo a když jí to skutečně slíbí, přikývne a usměje se.*Já jen kdyby náhodou.. Nikdy nevíš, co se mlže stát. A potřebovala jsem to od tebe prostě slyšet, abych mohla klidně spát. *Rebelové předevčírem zaútočili na palác a obsadili úkryty.. Už jen to se jí zdá jako dobrý důvod myslet i na tohle.*Jo, já tě chápu. *Ujistí ho s úsměvem. Začne se bavit o něm a Nooře. Nikdo na světě není snad více natvrdlý a tvrdohlavý, co se týče jeho citů, než její bratr. Vždyť i Asher se zasnoubil se Skyden a ej jí jasné, že k ní tedy musí něco cítit, takhle to vlastně přiznal.* No právě. V opilosti člověk říká i věci, které by se nemusel za střízliva odvážit říct. Ty jsi jí taky řekl, že k ní něco cítíš a neřekl jsi to jen kvůli tomu, že jsi by opilý, ale i teď to tak cítíš. *Jak řekl, podle ní by měl příště až ji vidí na chvilku sebrat veškerou odvahu, kterou najde a prostě jí říct, jak se cítí. *Určitě mám pravdu. *Opraví ho.*/U něj je zázrak, že přiznal, že mám "asi pravdu".. /*V těchto chvílích jí štve, že si nemůže dát panáka, tohle by chtělo zapít.*Nemáš zač. Kdykoliv ti ráda otevřu oči. A měl by sis fakt pospíšit ale. Vyznání citů, odjezd do Austrálie, zasnoubení, ty dvě věci se klidně mohou prohodit, svatba a dítě. Aby ty naše vyrůstaly společně.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Mon Nov 09, 2020 10:11 pm
*ujistí jí, že se o její dceru postará, kdyby se cokoliv stalo. Samozřejmě, že to udělá.. chce jí pomoct jak nejvíce může.* Postarám se o ní v každém případě, slibuju. A s čímkoliv ti pomůžu. *ujistí jí znovu. Pak se chvilku baví o Coreym až nakonec dojdou k témau o lásce, což se mu po chvíli přestane zamlouvat. Nakonec jí ale řekne, jak to teď mezi ním a Noorou a musí uznat, že se mu trochu uleví.* Ale ona to může mít úplně jinak. *stále si stojí za svým.* Možná máš pravdu. *protočí očima.* Brzdi, ségra. Zasnoubení, svatba a dítě jsou daleko, takže nad tím ani nepřemýšlej. *rovnou utne všechny její kecy.* A taky jsem pořád zasnoubený s tou pravděpodobně neexistující princeznou Číny. *ušklíbne se, protože tu holku ani jednou neviděl a je za to sice rád, ale zase by nějakou snahu z její strany ocenil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Nov 09, 2020 11:11 pm
*Přikývne a vděčně se usměje.*Děkuju ti. *To, že by bylo o její dceru postaráno, kdyby se něco stalo slyšet potřebovala. Věří Kadenovi, že tenhle slib dodrží, takže se jí už bude o něco lépe spát, než předtím. Nakonec se přesunu k tématu láska a k tomu, jak to má on s Noorou. Snaží se ho přesvědčit, aby se jí vyznal ze svých citů. Jinak co se stane? Odjedou a on bude o konce života litovat, že nic neudělal? *Jo, to může. Ale nikdy to nezjistíš, pokud se jí nezeptáš. Jak jsem řekla, pokud to má stejně, bude to jedině dobře a pokud ne.. aspoň se přes to budeš snáze moci přenést. Jo, měl bys zlomený srdce, ale to bys měl, i kdybys odjel jen tak, aniž bys nezjistil pravdu./Navíc by tě pořád sžírala ta otázka, jak by to mohlo dopadnout, kdyby ses jí zeptal./*Dodá v duchu. Tohle už taky říkala.*Jasně bráško, jasně. Rodiče to taky vzali hopem, já jsem mladší a koukni na mě, za půl roku tu budeš mít neteř. *Uchechtne se.* Pořád? To se ale snad zruší, ne? Mávli jsi s ní vůbec někdy? *Ani s nevybavuje, že by tu holku viděla někdy na nějaké akci, jak spolu třeba mluvili.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Tue Nov 10, 2020 4:42 pm
Nemáš za co. *usměje se. Rád se o její dceru postará, i když věří, že se nic nestane a nebude k tomu muset dojít. Svěří se jí s tím, co cítí k Nooře a co se mezi nimi odehrálo v poslední době. Ví, že teď působí asi jako zbabělec, ale nemůže si pomost.* Promluvím si s ní. *řekne a vážně to chce udělat.* Rodiče do toho netahej a tvý vztahy taky ne. To je úplně něco jinýho. *zastaví jí. Upřímně čekal tu reakci typu, jak hned začne plánovat svatbu a vybírat oblečky pro děti.* Ani jednou jsem jí neviděl. Mám pocit, že ani není v Illee. Takže se to zasnoubení snad bude dát zrušit s tím, že ona neprojevila dostatečný zájem, takže je to zbytečný. Na jednu stranu jsem rád, že jsem tu čarodějnici nikdy neviděl, ale na druhou stranu by bylo fajn aspoň vědět, jak moc hrozná je. *pokrčí rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Tue Nov 10, 2020 5:45 pm
*Potěšeně se usměje. Doufá, že to skutečně udělá a kdo ví? Třeba až skončí Selekce do Austrálie se nebudou vracet jen oni dva, Anaydis, ale i Noora s nimi. Má ji ráda, považuje ji za svou kamarádku a tak moc holek nazývat nemůže. Uchechtne se.*Stejně je jedno, co říkáš. Do roka budeš beztak táta. *Stojí si za svým a přitom se na něj pobaveně zubí.*Hele, nemusí to být čarodějnice.. I když je fakt divný, že se ani snad jednou neobjevila na akci. Měl by sis o tom asi promluvit s rodiči. Podle mě to určitě zruší. Když navíc miluješ jinou holku.*Musí se zase usmát, když tohle řekne. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Tue Nov 10, 2020 7:18 pm
*nakonec tedy řekne, že si s Nooru promluví. Daesyn má pravdu v tom, že kdyby si s ní nepromluvil a pak odjel, trápilo by ho to úplně stejně.* Do roka ne, to je moc brzo. *Nadále se brání. Děti ani svatbu v nejbližší době neplánuje.* Je to divná čarodějnice. A s rodiči si promluvím, to bude v pohodě, spíš mám celkem obavy, jak to bude vidět Čína. *Odmlčí se a když si všimne jejího úsměvu, protočí očima.* A necul se tak blbě. *Napomene ji, ale sám se musí pousmát.* Co vůbec Asher? Nedělá ti nějaký problémy, že ne? *Zeptá se a přitom se trochu zamračí. Doufá, že si Asher bude hledět Skyden. Upřímně tu holku nechápe. Nechápe, jak může být s někým, jako je on.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Tue Nov 10, 2020 7:25 pm
Stále si stojím za svým. Do roka bráško. Mimochodem, že ti na svatbě mohu jít za družičku? Určitě jo, Noora bude souhlasit a tý splníš co jí na očích uvidíš. Ale žádný růžový šaty, to zase ne. *Nechce vypadat jako nějaká cukrová vata.*Snad taky nebudou proti. Když se jejich princezna ani nesnaží s tebou sblížit, pravděpodobně se z toho bude chtít sama dostat ven. *Uchechtne se.*Já se blbě neculím..* Ví, že culí, ale přece se musí bránit a nenechat to jen tak.* S ním jsem uzavřela příměří. Hele.. vím, že ho nemáš rád, ale docela se změnil. Když jsem mu řekla, že jsem těhotná a ještě jsem nevěděla, jak se k tomu bude stavět Corey.. chtěl si mě vzít a o to dítě se postarat. Aby nemuselo vyrůstat bez otce. Párkrát jsme si psali, kdy se ujišťoval, jestli jsem v pořádku a nebo něco nepotřebuju. *Pokrčí rameny.* Je lepší, než byl a to hlavně kvůli Skyden, ta ho změnila a já jim to přeju. Jsou zasnoubení a doufám, že budu moct jít na jejich svatbu. Zkrátka mezi mnu a Asherem už žádný nepřátelství není. To, co mi udělal jsem mu už odpustila.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Kaden N. Collard

Tue Nov 10, 2020 7:49 pm
Božee, co jsem komu udělal.. až a jestli nějaká svatba bude, tak si klidně jdi i za lamu třeba, ale opovaž se cokoliv začít plánovat už teď. *Dá důraz na slovo "jestli" a protočí očima. Upřímně doufá, že se do toho Daesyn nebude plést, protože úplně nechce skončit před oltářem už zítra a s přehnanou výzdobou.* Doufejme..*taky se uchechtne* culíš se! Jak malý děcko, který dostalo vytouženou hračku.* Stojí si za svým.* To, jak se chtěl starat o to dítě je.. hezký, i když mi to na něj nesedí a spíš to vypadá, jako by měl něco v plánu a tohle byl jen první krok, jak to provést. *Opravdu mu to na Ashera nesedí, takže čekal, že za tím bude něco víc.* To, že tys mu odpustila nemění nic na tom, co si i něm myslím. Navíc Skyden upřímně nechápu... Jestli s ním chceš uzavřít příměří, tak fajn, ale dávej si na něj bacha, Daes. Nechci, aby ti znovu ublížil.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Daesyn Diwa Collard

Tue Nov 10, 2020 8:02 pm
Na to je trochu pozdě. Už jsme se koukala na nějakou výzdobu předtím. S Noorou tě prostě shipuju. Dívala jsem se i na obleky pro tebe a podle mě by ti slušel černý nebo tmavě šedý, modrý asi moc ne. Jinak by ta svatba mohla být v takovém světle zeleném odstínu, úplně jemném. Něco jako pistáciová barva, ale ještě možná světlejší a s dalšími bílými a zlatými prvky, to by bylo hezký.*Trochu se o tomhle rozpovídá.*Jo, taky mi to na něj moc prvně nesedlo, ale vzhledem k tomu, jak se začal starat a psal, sám od sebe.. Podle mě je jinej.*Pokrčí nad tím rameny. Asherovi dokonce odpustila to, co jí udělal. Byla to i její chyba, byla dost naivní. *Neboj, už mi nemá jak ublížit. Zamilovaná do něj nejsem, zlomit srdce mi teda nemůže. *Co by taky mohl udělat jinak? Zvedne e a vezme sklenici s okurkama, kde jich zbylo jen pár.*Už půjdu. Jakmile se příště setkám, chci slyšet o tom, jak probíhalo to, jak ses Nooře vyznal ze svých citů. A běda ti, pokud to do tý doby neuděláš. *Z legrace mu pohrozí. No.. z legrace, možná to myslí i trochu vážně. Kadena obejme.*Určitě to bude cítit stejně, neboj. *Odtáhne se a usměje se na něj.*tak zatím.* S tímhle se otočí a vydá do své komnaty.*
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 16 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru