Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Cameron S. Horn

Sun Jul 05, 2020 6:57 pm
*Dneska na korunovaci rozhodně nesměl chybět, protože je to pro něj akce jako každá jiná, kde bude třeba plno sušenek. Na sobě má dokonce i formálnější obůečení, černé kalhoty a košili, i když si pořád košili stahuje u krku a stále se na ni šklebí. Co je na něm ale už z dálky vidět, je to, co má na hlavě. A tím je dětská plastovákoruna, přičemž v ruce hned vedle dřevěného mečíku drží tak plastové žezlo, to přece nesmí chybět. Když tam s rošťáckým úsměvem doběhne, hned zabočí na nějaké volné místo, ale místo toho aby si sednul, tak vyleze nahoru , kde si prostě stoupne a kouká se řed sebe, aby lépe viděl a je mu jedno, že asi kazí výhled lidem za ním.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Lily Emerson

Sun Jul 05, 2020 7:00 pm
Dnes je korunovace Wyatta a Lily by přišlo vážně divné, kdyby tam nešla, už jenom proto, že je jednou z účastnic Selekce. A taky tam chybět nechce. Na sebe si vzala červenozlaté šaty nad kolena. Blonďaté vlasy si nechala rozpuštěné a vzala si zlaté náušnice a řetízek. Lodičky sladila do stejné červené, jako má šaty a k tomu si nechala nalakovat nehty. Zamíří ke katedrále a před ní si ještě uhladí šaty. Vejde dovnitř s mírným úsměvem na tváři. Skoro všichni mají červené šaty, ale někde zahlédne i zlaté. Zamíří k místu, kde mají sedět účastnice Selekce a také se tam posadí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 05, 2020 7:01 pm
*Neví, jestli přijde Zayden a nebo ne. Zatím sedí na místě sama a čeká, až to začne. Pokud se tu její snoubenec neobjeví, nejspíše hned po korunovaci zmizí a nepůjde na ani oslavu. Nechce tam být sama. Její plány se ale pozmění, když se vedle ní objeví Cheynne. Usměje se na ni přátelsky a přikývne.*Ahoj, jasně, posaď se.*Vyzve ji. Ráda ji zase vidí. Sjede ji rychlým pohledem.*Jak se cítíš? Je to lepší?*Podle toho, co vidí jí připadá, že Cheynne vypadá o mnoho lépe.*Hele.. Promiň za tu zvědavost.. Jestli nechceš nemusíš odpovídat. Ale co ty a ten egypťan? Zayden z toho dost šílel. Neboj, trochu jsem ho uklidnila. Bojí se, aby se ti něco nestalo a nechce pochopit, že ty jsi rozumná a teď budeš o hodně více opatrná.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Edelynne Celeste Nielsen

Sun Jul 05, 2020 7:05 pm
*Dnes je korunovace jejiho synovce a to si nemuze nechat ujit. Sve dve ratolesti tedy zanechavaji chuvam, ktere se o ne postaraji zatim, co oni budou na akci. Naposledy se podiva na sve liceni do zrcadla a jemne se usmeje. Jeji saty jsou elegantni s raminky a maji svetle rudou barvu a jsou dlouhe sz na zem. Jeji rtenka je jemne ruda a jeji ocni stiny jsou jemne. Sve dlouhe blond vlasy ma zapletene v elegantnim copu, ktery je pokryty lesklymi trytkami, takze se jemne trpyti ve svetle. Usmeje se na Ace a zvedne se z zidla na ktere sdela u toaletniho stolku a nasledne se jste naposledy podiva na spici dcerku v postylce a nasledne i s Acem opusti jejch komnatu a s nim ruku v ruce dojde do katedraly.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Catherine A. Deak

Sun Jul 05, 2020 7:07 pm
*Dnes má korunní princ korunovaci a jí přijde vážně vhodné, aby tam přišla. A taky se tam chce podívat. Podle zadání si oblékla červenozlaté šaty a k tomu si sladila nehty i lodičky na vysokém podpatku. Vlasy si nechala rozpuštěné a pouze pár pramínku má svázaných. Když dorazí ke katedrále, rozhlédne se kolem s úsměvem na tváři, jestli náhodou nezahlédne někoho, koho zná. Pozná pár účastnic Selekce a další obyvatele paláce. Hned se vydá k místům pro zahraniční hosty, kde se posadí hned k uličce.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Adeline de Wally

Sun Jul 05, 2020 7:12 pm
*i přes to že si teď není ničím jistá jí do reality vrátí to že se dnes Wyatt stane králem. Nedokáže si představit jak těžké to pro něj asi může být. Taky je jasné že teď nebude mít čas na tolik dívek. Vyřazování se nevyhnutelně blíží. Na to teď ale myslet nechce. Rozloučí se s komornými a vydá se do katedrály. Sedne si a za chvilku se u ní objeví Ember a přisedne si* ahoj moc ráda tě vidím. Jak se máš?* Zeptá se s úsměvem* děkuju tobě to taky moc sluší* řekne po pravdě.* Doufám že se dneska nic nepokazí* řekne když vidí jak se Ember rozhlíží*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Remus Amenhotep Nefercheprure-Waenre

Sun Jul 05, 2020 7:17 pm
*KDen korunovace mistniho korunniho prince se kterym se sesel nedavno, aby jej dovedl na setkani s jeho otcem. Vi, ze jeho otec je pribuzny prave tehle rodiny a tak, al pro nej jsou to proste jen neznami lide, takze je nejak nehroti. Ma na sobe cerny oblek se slazou kravatou, aby se nereklo, ze nejak nedodrzuje bonton, nebo, co je to.* /Boze, proc nemuze byt tahle akce neformalni? Chybi mi moje pytlovite obleceni. Tohle strasne skrti... budu neplodnej a priskrcenej kravatou. Uzasny,/ *Posteruje si v duchu a sleduje sve komorne. Podekuje jim ve svem rodnem jazyce, protoze neumi anglicky a nasledne se s usklebkem vyda pryc ze sve komnaty. Vi, ze ode dneska zde budou i jeho rodice a je za to rad. Ti vask ojdou az na slvnost po korunoaci, takze na korunovaci bude on neco, jako zastupce jejich zeme. Vejde do katedraly a zapluje nekam do zadnich rad.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Jul 05, 2020 7:17 pm
*Celý den strávil v komnatě, kde koukal do blba. Nervozitou pořádně ani nespal a nedokázal kvůli staženému žaludku skoro nic sníst. Sotva se dotknul i zmrzliny a čokolády, co mu na uklidnění přinesla Camille. Když už nadešel čas, vzal si na sebe oblek a upravil si vlasy. Výjimečně i hřebenem. Teď čeká v katedrále v jedné menší místnosti a nervózně po ní přechází. Snaží se klidně dýchat a přemoct třesoucí se ruce. Když dostane znamení, že všichni hosté už jsou na svých místech a korunovace může začít. V katedrále začne hrát hudba a v popředí se objeví biskup, který korunovaci povede. Pak už je řada na něm samotném, aby prošel uličkou mezi všemi sedadly. Ze všech sil si udržuje svou typickou nečitelnou masku, aby nebylo poznat, jak je nervózní. Před biskupem poté poklekne a on mu přes ramena přehodí korunovační roucho. Biskup předříká přísahu zemi, na kterou zareaguje hlasitým "Přísahám" a poté už je řada na korunovační klenoty. Nejdříve prsten, poté žezlo a jablko a nakonec koruna. Při nandavání koruny na hlavu biskup pronáší, že z moci jemu svěřené ho prohlašuje za krále. V tuto chvíli je oficiálně králem Illey a lidé v sále mohou začít tleskat. Wyatt se posadí na trůn a biskup ho všem představí jako krále Wyatta Arawna Kristiona Weyliho Schreave.* /Nic nevybuchlo?/ *Zatěká pohledem po sále a polkne, když sleduje plnou katedrálu lidí, kteří tleskají.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Sun Jul 05, 2020 7:32 pm
*na korunovaci svého bratra prostě nemůže chybět. Je z toho docela nervózní, protože zná Wyatta a taky ví, jak byl nervózní i on, takže doufá, že opravdu v polovině obřadu nezdrhne. Na sobě má červené šaty s odhalenými rameny, které ji sahají do půli stehen. Vlasy ma rozpuštěné až na přední pramínky, které má stálé dozadu a učesané do menšího drdolu. Lodičky jsou červené, stejně jako šaty. Doplňky v podobě náušnic jsou sladěny do zlata, aby dodržela dresscode. I oční stíny jsou zlaté a celé to doplnila sytě červenou rtěnkou. Dojde do katedrály a vidí, že na místech královské rodiny sedí Camille, jejich máma a Rhiannon. Když uvidí Rhiu, bodne ji u srdce, protože ji pořád bolí slova, která ji kdysi řekla. Nebo spíše napsala.* Ahoj. *Pozdraví všechny tiše, ale pohled zavrtává do země. Pak se jen posadí na své místo a čeká, než začne obřad. Když se tak stane, sleduje ho a jakmile je Wyatt prohlášen za oficiálního krále Illey, spolu s ostatními začne tleskat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Sun Jul 05, 2020 7:39 pm
*V tichosti čeká až začne korunovace. Nemluví ani na mámu a ani na Rhiannon. Ví, že by se to nesetkalo s úspěchem. Jejich máma na ni nepromluvila už dlouho, ani když u ní byla, když teď truchlila kvůli tátovi. A Rhiannon dělá, že je nezná. Nejspíše ji ani nepovažuje za sestru. Docela ji mrzí, jak o mezi nimi je. Nechápe ani, proč odešla z chatu. Snažila se s nimi komunikovat normálně, protože to bylo poslední přání táty, aby byli pospolu.*/A ona to takhle znevažuje../*To ji trochu štve. Vlastně dost. Když se k nim přidá Aless, usměje se na ni.*Ahoj. *Pozdraví ji. Když vidí, jak pohled zavrtává do země, pohladí ji konejšivě po rameni.*Kdyby ses necítila nejlépe, řekni a hned po tom, co to skončí odejdeme, dobře? *Hned co to dořekne, začne hrát hudba, kousek před nimi se objeví biskup, který to povede a zanedlouho je zde i Wyatta. Povzbudivě se na svého bratra usmívá. */Bude to dobrý král./*Věří mu. Spolu s ostatními v katedrále začne tleskat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Cheynne H. Collard

Sun Jul 05, 2020 7:45 pm
*Když dojde na akci, všimne si Chrysane, za kterou se vydá. Po jejím přikývnutí se na ní usměje a posadí se vedle ní.* Jsem v pohodě. *Pousměje se a na chvilku sklopí pohled. Pochybuje, že někdy bude úplně v pořádku. Zatím akorát zjišťuje, že si připadá jako nějaký mimozemšťan a nezná ani sama sebe. Když pak slyší její další slova, nadzvedne mírně obočí a čeká, na co se jí zeptá. Když uslyší tu otázku, potichu se uchechtne a potřese hlavou.* Jo, šílel hodně. I přes zprávy. *Uzná.* Párkrát jsme si psali. Jednou jsem ho potkala v zahradách a byl milý. Několikrát mě ujistil, že jestli se budu cítit hodně nepříjemně, mám mu říct a on kdyžtak odejde nebo tak. Zároveň ale vůbec nevyzvídal, co se mi stalo. Mluvili jsme hodně o Egyptě hlavě. *Pokrčí jedním ramenem a neodolá tomu, aby znovu oběhla celou místnost pohledem. Během toho si všimne, že dorazil i Remus, o kterém právě mluvila.* My o vlku... *Poznamená s menším úsměvem, ale pak už začne hrát hudba a ona v tichosti sleduje korunovaci. Často ale spíše sleduje, jestli někde ve stínech nestojí rebelové. Jakmile začnou lidi okolo ní tleskat, probere jí to ze zamyšlení a ona se k potlesku přidá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Zayden J. Collard

Sun Jul 05, 2020 7:52 pm
*na korunovaci míří trochu se zpožděním, ale stihne to těsně před začátkem. Na sobě má černý oblek a červenou kravatu, aby dodržel aspoň trochu dresscode. Byl tělocvičně a nevšiml si, že už je tolik hodin, takže proto přišel později. Jakmile dojde do katedrály, zamíří k místům určeným pro zahraniční hosty a jakmile uvidí Chrysane se svou sestrou, zamíří k nim. Tahle kombinace se mu už teď nelíbí a zajímalo by ho, kolik drbů a trapných historek už ty dvě stihly probrat.* Ahojte. *Pozdraví je a posadí se na volné místo vedle Chrysane a dá jí rychlou pusu na tvář.* Takže jsi s ním nebyla víckrát v kontaktu? *Otočí se na Cheynne. Zaslechl jejich rozhovor a všiml si i Remuse.*/musím si s ním promluvit./ Jak je ti? *Sjede ji starostlivým pohledem. Poté už začne obřad, a on si všimne, že Cheynne ho moc nesleduje.* V klidu, nikdo tu není.*prohodí k ní tiše a povzbudivě se pousměje. Když následně obřad skončí, spolu s ostatními začne tleskat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 05, 2020 8:09 pm
*Ráda zase vidí Cheynne. Starostlivě se jí zeptá, jak se má.*To nezní moc přesvědčivě.. Ale chápu tě, asi. Teď nebudeš moc v pohodě a než si na všechno zvykneš bude to trochu trvat.*Pousměje se na ni.*Ale zvládneš, to věřím tomu. Přežila jsi několik let tam, jsi silná. Tohle zvládneš.*Řekne povzbudivě. Vzpomene si na to, jak Zayden šíle kvůli egypťanovi se kterým Cheynne udržuje kontakt a zeptá se jí na to. Nechce, aby se cítila nepříjemně, takže řekne, že ani nemusí odpovídat, pokud nechce. Nerada by, aby se cítila nepříjemně.*Zdá se docela milý.. Chápu, proč Zayden šílí a asi i ty, nemůžeme se mu divit.. Ale podle mě máš rozum a nezdá se, že by ti Remus chtěl nějak ublížit.*Podívá se stejným směrem jako ona a skutečně ho uvidí. Pak se usměje na Zaydena.*Ahoj.*Pozdraví ho a když si sedne vedle ní, chytne ho hned za ruku. Poté, co začne obřad v tichosti ho pozoruje. Když Zayden promluví ke své sestře, taky se na ni povzbudivě usměje. Korunovace skončí, Illea má nového krále a stejně jak všichni ostatní i ona začne tleskat.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Ember Wayland

Sun Jul 05, 2020 8:09 pm
*Dnešní akce byla o něco pozitivnější, proto se na ní i těšila. Avšak po posledním velkém útoku, kdy ji i postřelili, se zdála být stále paranoidní. Stále se ohlížela, jako kdyby za ní měl někdo stát, což vždy nestál. Na akci se proplížila k Adeline, s kterou se poznala na akci, kdy šli navštívit dětský domov. Pozdravila ji a nesměla zapomenout na to, aby ji pochválila vzhled.* Mám se docela dobře, jen se mi zdá, že jsem strašně paranoidní. Po tom útoku se neustále ohlížím, jako kdyby za mnou někdo měl stát. Vím, že je to možná hloupé, jen to, co se stalo při tom útoku, tak nemůžu být úplně klidná. Možná jsem z toho pořád trošku v šoku, v poslední době se toho stalo hodně. A co ty, jak se máš? *Usměje se na ni, přičemž si všimne, jak se také rozhlédne.* Děkuji. *Zaculí se, když pochválí vzhled i ji a když projde kolem Wyatt, povzbudivě se na něj pousměje. I kdyby ji neměl vidět, tak se pousmála.* To také doufám. *Vydechne a když začne obřad, pečlivě se kouká. Vše poslouchá a usměje se, když se Wyatt posadí na trůn. Stejně s ostatními začne tleskat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Jul 05, 2020 8:24 pm
*Jakmile je koruna na jeho hlavě a on sedí před plným sálem na trůnu hlavou mu proběhne myšlenka týkající se výbuchu celé Illey, protože měl vždycky pocit, že veřejnost podobný výbuch očekává, až se dostane k vládě. Pohledem vyhledá svou rodinu, na kterou se pousměje. Poté vstane a počká, než potlesk utichne.* Moc děkuji za projevenou důvěru. Hlavně své rodině. *Podívá se na ně a pak upře pohled zase na ostatní.* Rád bych tady přede všemi udělal první královské rozhodnutí. Všichni nejspíš víte, že před lety zakázal můj otec přístup do paláce svému strýci, Rhysovi Schreave. Nyní Rashidi I. Můj otec si ale také vážil rodiny. Takže já bych rád zrušil jeho rozsudek a to po dobu, dokud můj děda Keenan M. A. Schreave nebude v lepším zdravotním stavu nebo nezemře. Také bych vás rád informoval o tom, že se chystáme s Egyptem, kterému Rashidi vládne, uzavřít spojenectví. *Přeběhne katedrálu pohledem.* Nyní se již všichni můžeme přesunout do palácového altánku na oslavu, kde se chystám vyhlásit Elitu. *Odloží žezlo, jablko a roucho a sejde ke své rodině. Koruna na hlavě mu přijde dost těžká, ale ví, že tu by si dnešní večer měl nechat.* Mam pocit, že se mi žaludek stáhnul natolik, že se rozpadnul. *Poznamená a pak se spolu s nimi odebere k altánku, kde účastnice přichystali oslavu. Musí uznat, že se jim to povedlo náramně. Chvíli počká, než sem dorazí všichni a poté si vezme skleničku a zacinká s ní pro získání pozornosti.* Jak jsem již říkal v katedrále, chystám se vyhlásit Elitu. Dnes vyřadím sedm dívek. Je to sice hodně, ale vzhledem k nedávným událostem jsem se rozhodl průběh Selekce o něco urychlit a nevidím smysl v tom, držet tady dívky, se kterými si společný život nedovedu představit. Proto do Elity postupují následující dívky. *Udělá kratší pauzu a doufá, že to nijak nepoplete.* Lady Nina, lady Destiny, lady Leslie, lady Polaris, lady Ayleen, lady Raylee, lady Alisah, lady Nova, lady Ember a lady Topsy. Tyto lady najdou také ve svých komnatách menší dárek v podobě šperků, květiny a šatů na následující Elitní ples. Pokud jméno nějaké lady nezaznělo, je mi líto. K opuštění paláce máte dvacet čtyři hodin. Můžete se rozhodnout, zda chcete zůstat v domě pro vyřazené a dál se účastnit palácových akcí, či jet domů. Zároveň jsem vám celý večer k dispozici, pokud byste si chtěly některá se mnou promluvit. *Usměje se do davu a tím své oznámení ukončí a dá znamení kapele, aby znovu začali hrát.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Sun Jul 05, 2020 8:44 pm
*když dojde na korunovaci a všimne si, že na místech královské rodiny už sedí máma a obě její sestry. Ani neví, kdy Rhiu naposledy viděla. Po tom, co jí minule řekla už jí ani nepovažuje za sestru. Bolí ji to, ale nedokáže na ní pomyslet jako na sestru. Všechny je pozdraví a posadí se, přičemž pohledem hypnotizuje zem. Když ucítí dotek Camille otočí se na ní.* Jsem v pohodě. *Pokrčí rameny a usměje se. Ignorovat ji problém nedělá.* Pokud bys chtěla odejít ty, tak řekni a půjdeme pryč. *Řekne to samé a následně už začne obřad. Jakmile skončí, povzbudivě se usměje na Wyatta a začne tleskat. Ví, že bude skvělý král, i když o sobě pochybuje. Nemá k tomu důvod. Celkem ji i překvapí jeho první královské rozhodnuti. Nevěděla, že to má v plánu, ale přijde ji to jako dobré rozhodnutí.* Aby se ti zachvilku nerozpadla spíše hlava pod tou korunou. Nehrb se tak. Pak to vypadá, že je ta koruna ještě těžší než se zdá. *Uchechtne se.* Budeš skvělý král. *Řekne upřímně. Poté už se přesune také do altánku, kde začne první vyřazování, které pozorně poslouchá. Pohledem projede všechny dívky, které opouštějí dneska palác a čeká, jestli některá z nich udělá scénu*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Polaris B. Nelson

Sun Jul 05, 2020 9:03 pm
*Když dojde do katedrály,  posadí se na místo kde má a čeká, než korunovace začne. Když uvidí Wyatta, pousměje se na něj a pak sleduje korunovaci, přičemž když když je prohlášený za krále, koutky úst se jí povysunou výš a začne tleskat s ostatními. Jakmile začne mluvit, ani tak moc nevěnuje pozornost tomu jeho prvnímu prohlášení jako tomu, že bude vyhlašovat Elitu. I když si to nechce přiznat, bojí se, že půjde domů. Sice neví proč, ale ten strach v ní je. Spolu s ostaními dojde k altánku, kde se postaví a vyčkává na vyhlášeni jmen dívek, které tady zůstanou. Pohled má upřený do země a poslouchá ty první jména. Když zazní i její jméno, spadne ji kámen ze srdce, o kterém ani nevěděla, že tam je. Pousměje se a pohled přesune na Wyatta a následně s menším úsměvem na rtech přejde k občerstvení.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Cheynne H. Collard

Sun Jul 05, 2020 9:06 pm
*Odpoví Chrysane na otázku jak se má a po její reakci přikývne.* Jsem spíš sama v sobě tak nějak ztracená. Přišla jsem o hrozně velkou část života, že si připadám jako někdo úplně jiný a mě samotný neznámý. *Přizná. Chrysane bere jako svou kamarádku a docela jí důvěřuje, takže se tolik nebojí jí tohle říct. Pak jí řekne, jak je na tom s Remusem.* Chápu ho, ale zároveň... *Nestihne to doříct, protože její bratr se objeví u nich. Po jeho otázce protočí očima a podívá se na Chrys.* Ale zároveň mam chuť ho někdy zaškrtit. *Dořekne svou předešlou větu a pak teprve se podívá na svého bratra.* Nebylo moc kdy. Spoustu času jsem strávila kontrolama na ošetřovně a pak jsem neměla moc náladu komukoliv psát. *Stočí pohled k předu katedrály, kde se objeví biskup a korunovace začne, takže naštěstí nemusí nijak rozmazávat to, že se v komnatě několikrát málem zhroutila ze vzpomínek na to, čím si prošla, což je důvodem toho, proč neměla náladu.* Jo... já vím. *Odpoví potichu váhavě Zaydenovi a radši sklopí pohled k zemi. Bojí se dalšího útoku a před očima má pořád to, co se jí dělo v posledních třech letech. Pak ale začne tleskat společně s ostatními a později se přesune do altánku. Nechce pořád otravovat u Chrysane a Zaydena, chce je nechat taky chvíli o samotě a nebýt věčná přísera, takže se u altánku vydá ke stolům s občerstvením a nechá je samotné.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Lily Emerson

Sun Jul 05, 2020 9:07 pm
*V katedrále si sedne mezi dívky ze Selekce a potichu čeká na začátek obřadu. Když začne, pozorně poslouchá každé slovo a všechno sleduje. Na konci obřadu začne s ostatníma tleskat a má úsměv na tváři. Jeho první rozhodnutí ji celkem překvapilo, protože nečekala, že by ještě dneska něco změnil. Poté se s ostatníma přesune do altánku a postaví se někam bokem. Když začne vyřazování, pozorně se zaposlouchá. Přistihne se, že by ráda slyšela svoje jméno, i když první dny v paláci by nejraději hned odjela domů. Když řekl všechna jména účastnic a svoje neuslyší, jemně pokrčí rameny. Rozhodně se z toho nezhroutí, jak mu taky sama jednou řekla.Nemyslela si ,že by mola postoupit. Není nějak moc zklamaná.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Adeline de Wally

Sun Jul 05, 2020 9:15 pm
* po té co se s pomocí komorných připraví na korunovaci vydá se do katedrály. Tam si k ní přisedne Ember. Navzájem se pozdraví a pochválí si šaty. Pak se jí zeptá jak se má. * Chápu podle mě nejsi paranoidní.* Vyslechne si ji.* Mám se dobře ale mám takový zvláštní pocit ....* Potom začne tleskat se všemi ostatními novému králi Illei.*/ Pane bože on chce vyhlásit elitu? / * Tak nějak tušila že pojede domů i když z toho měla strach. A pak její jméno nezazní * pane bože..   omluv mě Ember......mimochodem gratuluju*  zhluboka se nadechne a jde směrem k Wyattovi. Sice mu dělá  společnost jeho sestra ale to jí neodradí. * Ammmm promiň nechci tě obtěžovat ale mohli bychom se sejít později v kruhovitém salónku? Pokud ti to nevadí....i když mě už tlačí čas* řekne nesměle*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Sun Jul 05, 2020 9:15 pm
*Vidí na Aless, jak se dívá do země a pohladí ji jemně po paži. Nerada ji vidí se trápit.*Vím, že nejsi. Nemusíš lhát.*Řekne jí na rovinu. Nabídne, že když se nebude cítit dobře, mohou hned po korunovaci odejít. Nechce, aby se tu trápila.*Já jsem v pohodě, ale tím, že ty se tady necítíš nejlépe..*Řekne tiše. Taky si to zrovna neužívá, ale jí nikdo neřekl přímo to, co Aless.*/I když si to o mě nejspíše myslí.. I tak./*Začne korunovace a ona se povzbudivě dívá na svého bratra. Věří, že bude dobrý král. Jako všichni ostatní začne tleskat. Dále poslouchá jeho slova.*/Doufám, že to dědovi pomůže../*Chce, aby se děda cítil lépe. Není na tom zrovna nejlépe a ona si o něj dělá skutečně starosti. *Zvládl jsi to výborně, Wyatte.*Řekne mu, když k nim přijde.*Přesně tak, budeš skvělý. A pro jednou se s námi prosím tě o tom nedohaduj. Zkus se zamyslet nad tím, proč to říkáme, dobře? Zrovna já si moc servítky neberu, znáš mě.*Kdyby si nemyslela, že bude dobrý, kdyby o tom nebyla přesvědčená, ona by to skutečně neříkala. Dojde společně s nimi k altánku, kde Wyatt vyhlásí Elitu. Sama má své tipy, které se tam dostanou a všechny dívky postoupily dále. Poté se otočí na Aless.*Nechceš si dát něco k pití nebo jídlu?
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Raylee Watling

Sun Jul 05, 2020 9:19 pm
*Když přišla do katedrály, posadila se na místa pro účastnice Selekce. Potichu sedí a prohlíží si okolí. Když začne obřad, tak se pozorně zadívá dopředu a poslouchá všechno, co řeknou. Po obřadu začne tleskat společně s ostatními a usmívá se. Dál si vyslechne i Wyattovo první rozhodnutí a přijde ji to celkem rozumné. Potom se s ostatními odebere do altánku a hned si stoupne k občerstvení, protože má chuť na něco sladkého. Když ale začne vyhlašovat Elitu, hned zpozorní. Ještě by nechtěla jít domů, i když jako úspěch bere i to, že se vlastně vůbec dostala do Selekce. Když byla mladší, tak se do Selekce chtěla přihlásit, kdyby měla tu možnost. Poslední dobou se to změnilo, teda hlavně kvůli bratrovi. Zazní první jména a ona ještě neslyšela to svoje. Strašně se jí uleví a projede ji vlna radosti, když zaslechne lady Raylee. Potom zjistí, že v komnatě má jako dárek šaty i šperky na ples Elity. Cítí se vážně šťastná a na tváři se jí objeví úsměv.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Zayden J. Collard

Sun Jul 05, 2020 9:20 pm
*s menším zpožděním dorazí na korunovaci a rovnou zamíří ke Chrysane a Cheynne. Posadí se na místo vedle Chrys, dá jí rychlou pusu na tvář a také ji chytne za ruku. Poté se obrátí na svou sestru.* Díky, taky tě mám rád. *Ušklíbne se a obrátí oči v sloup. Poté se jí zeptá na Remuse, se kterým si chce promluvit.* Dobře. *Kývne hlavou a rozhodne se jí věřit. Následně začne obřad a když vidí, jak je Cheynne neklidná, pokusí se jí trochu povzbudit.* Nevypadáš tak. *Opáčí. Dělá mu starosti její psychické zdraví, ale doufá, že bude v pořádku. poté, když obřad skončí, také zatleska. Následně se vydají do altánku, kde se koná oslava. Když Cheynne odejde, otočí se na svou snoubenku.* Jak se máš? Chceš něco k pití nebo jídlu? *Zeptá se jí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Cameron S. Horn

Sun Jul 05, 2020 9:27 pm
*Hned jak doběhne do katedrály i se svou plastovou korunou a žezlem, postaví se na místo, kde by se normálně mělo sedět, ale to ho nezajímá. Jen sleduje korunovaci, přičemž se u toho mračí.* proč mu tu kotunu prostě nenarazí na hlavu, neřeknou, že je král a ať kraluje a neodejdou. To je dlouhýý a nudnýý. *Řekne si spíš sám pro sebe, i když stále tak nahlas, aby to slyšeli lidi kolem něj. Když je Wyatt konečně prohlášený za krále, začne tleskat taky a pak vystřelí nadšeně do zahrad, kde by konečně mohly být ty sušenky. Ani nevnímá vyhlášení nějakých dívěk, jen si začne pusu cpát sladkostmi. Když konečně je Wyatt prohlášený za krále, rychle k němu doběhne, ještě s plnou pusou.* Pane králi, nechcete jinou korunu? Ta vaše nevypadá pohodlně. *Zazubí se na něj a do rukou mu narve tu jeho plastovou dětskou, kterou měl celou dobu na hlavě.* Ale žezlo si nechám. Tím se dá někoho zapíchnout místo meče. *Zašklebí se ještě, načež odběhne pryč. chvíli se rozhlíží kolem sebe, než si všimne Destiny, kterou už stihl poznat a vybafne na ni.* Uáá! Ty budeš ještě v paláci, že joo? *Zeptá se ji nadšeně, přičemž pohledem pořád zkoumá všechno to jídlo.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Jul 05, 2020 9:27 pm
*Pronese své první rozhodnutí, které se týká Rhyse a pak upozorní na to, že se chystá vyhlásit Elitu. Poté sejde ke svým sestrám a po slovech Aless se narovná v zádech.* Je těžká. Fyzicky i psychicky. *Poznamená a pak mezi svými sestrami zatěká pohledem a protočí očima.* Jste šílený. *Postěžuje si, protože nemá nic, co by na to mohl namítnout. Radši dojde k altánku a tam vyhlásí Elitu. Také zmíní to, že dívky, které postoupily do Elity najdou ve svých komnatách dárky a krátce se podívá na Ayleen. Neodolá menšímu šibalskému úsměvu, protože speciálně pro ní vybral šaty jako takovou menší pomstu toho, jak si ho věčně dobírá. Jinak se snažil vybrat šaty i šperky co nejlepší pro konkrétní dívku, aby se k nim hodily. Podívá se na Adeline, která za ním dojde a trochu rozpačitě se usměje.* Promiň. Jsi hrozně milá dívka a já jsem rád, že jsem tě mohl poznat. *Řekne jí upřímně.* Jestli si chceš promluvit, můžeme tady. Po skončení oslavy budu muset dodělávat ještě plno papírů, takže jestli mi to můžeš říct tady, tak poslouchám. Klidně můžeme jít stranou. *Nabídne jí.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 8 Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru