Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna z mnoha komnat paláce

+8
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
-LF-
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
Matthew Leonard Castel
Admin
12 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 12:18 am
*Povzdychne si.*Ty se budeš ptát pořád, když ti to neřeknu, co?*Odhadne a znovu si povzdechne.*Zase táta, nic vážnýho. Vždycky mě jeho poznámky mrzí, i když jsem si na ně z větší části zvykla.*Pokrčí rameny. Pak se baví chvilku o jeho mámě. Je jí upřímně líto, jak na tom královna je. Pohladí ho a když si ji vtáhne do objetí, je jí tam neskutečně příjemně. Zvlášť, když ji začne hladit po zádech.*Jsi strašně tvrdohlavý.*Řekne značně pobaveně. Pka ho ujistí, že je tu vždycky pro něj a po jeho slovech se usměje.Stejně tak, když si přičichne k jejím vlasům. Přijde jí to jako scénka z nějákého románu, které tak často čte. Oplatí mu další polibek. Ruce mu položí na hruď a lehce ho po ní hladí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 12:28 am
Tak nějak. *Uzná s pobaveným úsměvem a pak si poslechne její slova a povzdychne si.* To mě mrzí. Tohle by nemělo být něco, na co by si měl člověk zvyknout. *Namítne a pak se baví o jeho mámě a skončí v objetí. Vdechne vůni jejích vlasů a pak se od ní dotáhne natolik, aby jí mohl políbit. Rukama jí sjede na boky, kde jí začne hladit a mírně se do polibku pousměje, když ho začne hladit po hrudi. Položí jí na záda a podpírá se vedle její hlavy rukama, aby na ní neležel celou vahou. Polibky sjede na její krk, kde jí sem tam vydechne na kůži a udělá jí tam pár značek.* /To si zítra nějak zamaskuje./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Re: Jedna z mnoha komnat paláce

Wed Dec 25, 2019 12:39 am
*Má chuť nad tím protočit očima, ale ovládne to. Řekne mu to co jde a pokrčí rameny.*To je v pohodě.*Řekne.*No, to je asi fakt, ale s tím se nedá nic nadělat.*Poznamená. Ona ví, že u jejího táty je lepší být zticha a poslouchat. Užívá si jejich objetí. Stejně jak on cítí vůni z její vlasů, tak ona z něho.*/Tak nádherně voní./*Oplatí mu polibek, přitom mu dá ruce na hruď, kde ho začne hladit. Vůbec neví, co dělat a jen doufá, že tohle nebylo nějak divný. Jasper ji položí na záda a sjede jí polibky na krk. Líbí se jí to a to hodně. Dá to najevo tichým vzdychnutím.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 7:32 pm
*Pomalu přikývne. Ví, že jsou věci, se kterými se prostě nic dělat nedá.* A kdyby jste šli všichni proti němu? Ty a tvoji bráchové? *Navrhne jediné řešení, které ho napadá a pak jí objímá a vdechuje vůni jejích vlasů, než jí od sebe trochu oddálí, aby jí mohl políbit na rty. Položí jí na záda a sjede polibky na její krk, kam občas vydechne a sem tam za sebou zanechá menší červenou značku. Pousměje se, když uslyší její vzdychnutí a rukou zajede pod její tílko, které začne pomalinku vyhrnovat nahoru. Doufá, že nebude dělat nějaké cavyky, ale asi by ho představilo, kdyby se s ním bez jakékoli námitky vyspala.* /Hlavně to nesmí zjistit Mayura./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 7:40 pm
*Pokrčí rameny.*To nevím.*Povzdychne si.*Ale vážně, už to neřešme.*Požádá ho. Ví, že to myslí dobře, ale pro ni je každá zmínka o jejím otci akorát kažením večera. Oplatí mu polibek a když ji položí na záda a začne jí líbat na krku, potichu vzdychne. Moc se jí to líbí. Neví, co to v ní najednou je. Ale vůbec by jí nevadilo, kdyby Jasper i pokračoval.*/Měla bych se vzpamatovat.. Ale ono je to tak příjemný../*Pomyslí si. Cítí jeho ruku, jak jí vyhrnuje tílko a podívá se na něj. Neví jestli ho má nechat pokračovat a nebo ho zastavit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 8:06 pm
Dobře. *Ustoupí nakonec s povzdychem, protože ano, umí si představit jiné věci, které by se dali řešit s holkou o štědrém večeru. A k jedné z těch věcí se také dostane během chvíle. Položí jí na záda a na krku jí začne svými rty dělat červené menší značky. Vidí a cítí, jak se jí to líbí. Začne jí pomalu vyhrnovat tílko a pak se od ní malinko odtáhne, když se na něj podívá.* Nemusíme spolu hned spát, neboj. Chci tě předtím naučit jistý věci. *Mrkne na ní.* Nemusíš se ničeho bát. *Ujistí jí.* Věříš mi?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 8:16 pm
*Pousměje se. Je ráda, že to Jasper nebude už dále řešit. Mnohem lepší je to, co nastane potom. Neví, kde se to v ní vezme, ale strašně se jí líbí, jak ji líbá na krku a začne pomalu vyhrnovat tílko, tam se trochu zarazí. Nikdy nic s nikým nedělala a tohle je zatím nejintimnější zážite jejího života. Podívá se na něj a když zachytí i jeho pohled, trochu zčervená.*Jo, věřím.*Přikývne.*/Musel mít už hodně holek.. Já jsme proti nim nic.. Vždyť nejsem ani hezká../*Běží jí hlavou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 8:28 pm
*Moc dobře ví, jak na tom Charity s intimnostmi je. To snad pozná každý, kdo se na ní jen podívá. A on si jí plánuje trochu zkazit a plno věcem jí naučit ještě předtím, než se s ní vyspí. Teď by u toho totiž nejspíš umřel nudou. Zeptá se jí, jestli mu věří, i když předem zná odpověď, ale dodává tomu pro ní důvěryhodnosti okamžiku.* Dobře. *Přikývne a pak jí rukou přejede po holém bříšku, když jí tílko vyhrnul až pod prsa a pak sjede rukou níž až k lemu jejích kraťasů, za který zatahá.* Neboj se.* Zašeptá, než jí rty přitiskne opět ke krku a začne jí kraťasy pomalu stahovat dolů.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 8:39 pm
*Když se ho zeptá, jestli mu věří, přikývne na znamení, že ano. Jemu věří stejně jako své rodině, možná i více. Více než tátovi určitě.Je mu vděčná, že jí dá čas. Dneska se ještě přímo na to necítí. Uvidí v budoucnu. Ale i tak Jasperovi povolila více než komukoliv jinému. Stejně ani neměla s kým tohle dělat. Možná měla nápadníky, ale ty odmítala. Každý jeho dotek je pro ni úžasný.*Nebojím.*Řekne a pak trochu zakloní hlavu, aby měl lepší přístup k jejímu krku a lehce si skousne rty. Není si jistá, kam dát své ruce, tak mu je položí na ramena, možná trochu více doprostřed zad.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 9:13 pm
*Ví, že mu věří a je odhodlaný toho využít. Začne jí znovu líbat na krku a u toho jí pomalu stahuje kraťasy jejího pyžama. Stáhne jí je až na úroveň kolen a pak se pousměje, když rukou sáhne do jejího klína.* Hezky pro mě zvlhni. *Zamumlá mezi polibky a pak jí začne jemně kroužit po klitorisu. Chce jí v menším ukázat, co všechno s ním může zažít. Následně do ní zasune jeden prst, kterým začne pohybovat sem a tam a u toho jí pořád líbá na krku a čeká, dokud neuslyší její vzdychání, aby přidal druhý prst.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 9:24 pm
*Zakloní trochu krk, aby měl Jasper k němu lepší přístup. Je z toho všeho pořád nervózní, i když Jasperovi věří. Přece jen tohle je pro ni úplně nové. Nechá si stáhnout kraťasy od pyžama. Zase by se asi zakryla, kdyby jí Jasper nerozptyloval polibky na krk a pak i prstem, který jí začne dělat velmi dobře.*/To je úžasný../*Po jeho slovech zase zčervená. Ucítí v sobě jeden jeho prst. Je to ze začátku trochu divné, ale brzy se dostaví příjemnější pocity, než předtím. Unikne jí zavzdychání.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 9:59 pm
*Stáhne jí kraťasy od pyžama až na úroveň kolen a pak jí chvilku hladí klitoris, než do ní vnikne jedním prstem. Začne s ním hýbat sem a tam a když uslyší její zavzdychání, přidá ještě jeden prst, aby došla co nejdříve k orgasmu. Jejímu prvnímu. Mezitím jí od tlaku dole rozptyluje polibky na krku a po chvilce sjede až na její prsa, kde skousne jednu její bradavku a pak putuje rty zase nahoru k jejím rtům, které hladově políbí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 10:09 pm
*Soustředí se na Jasperovi polibky na její krk a ignoruje z počátku trochu divný pocit, když do ní vnikne jedním prstem. Po chvilce jí to je více a více příjemné, což dá najevo zavzdycháním. Když přidá i druhý prst, cítí, že to už dlouho nevydrží. Když ji skousne bradavku, dosáhne poprvé orgasmu. Je to nový úžasný pocit. Snaží se trochu uklidnit, aby zase mohla myslet trochu jasněji. Oplatí Jasperovi polibek, který je jiný, než ty předchozí, ale to jí nevadí.*Miluju tě.*Řekne poté a usměje se na něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 11:03 pm
*Když uslyší její zavzdychání, přidá druhý prst a rty sjede až k jejím prsům a skousne jí bradavku. Pousměje se, když jí vidí prožít její první orgasmus a pak jí hladově políbí na rty.* Miluju tě. *Řekne jí slova, která pro něj na rozdíl od všech okolo něj, nemají žádný smysl. Nevidí v nich nic kouzelného, ani důležitého ani velkého. Prostě dvě slova, která se nějak spojily a lidi je začali používat. Možná právě tím ztratili ten původní super význam. Končí tím každý film, knížka, všechno. Lidi si myslí, že je to sladký, ale spíš je to otravný. Charity to ale rozhodně nemusí vědět. Pro ní zahraje, jak je pro něj ona tou jedinou, že jí doopravdy miluje a že to pro něj má nějaký význam.* Nejsi unavená? Měl bych tě nechat se vyspat. *Nadzvedne se a pak se pousměje.* A nebo bych tu mohl zůstat s tebou, kdybys chtěla.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 11:19 pm
*Zavzdychá a když přidá i druhý prst, dlouho to nevydrží a zároveň co ji skousne bradavku, dosáhne orgasmu. Oplatí mu polibek a pak mu řekne pro ni ta dvě úžasná slova. Když je uslyší i od něj, zamilovaně se usměje.*Je tak úžasný./*Pomyslí si.*Trochu.*Připustí. Když se Jasper nadzvedne, má šanci si upravit své oblečené, což udělá.*Jak chceš. Klidně můžeš zůstat a nebo jít k sobě. *Nebude ho nutit k tomu, aby zůstával, pokud nechce.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Dec 25, 2019 11:37 pm
*Pomůže jí dosáhnout jejího prvního orgasmu a pak jí řekne ta dvě "kouzelná" slova. Usměje se na ní stejně zamilovaně jako se usmála ona na něj, akorát s tím rozdílem, že pro něj je to pouze hra. Zeptá se jí, jestli není unavená a pak se trochu nadzvedne a pobaveně se pousměje, když vidí, jak si hned upravila oblečení.* /Stydlivko../ *Protočí v duchu očima a pak jí nabídne, že tu může zůstat. Za touhle nabídkou je ale jenom jeho lenost se teď zvedat a vycházet patro ke své komnatě.* Takže zůstávám tady. *Zazubí se na ní a pak jí obejme a přitulí si jí k sobě, zavře oči a políbí jí jemně do vlasů.* Dobrou noc, lásko. *Popřeje jí a doufá, že se mu podaří co nejdřív usnout, aby si mohl nechat zdát o nějaký holce, která má narozdíl od Charity pořádný kozy.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Dec 25, 2019 11:50 pm
*Usměje se na něj a když se odtáhne, upraví se. Není zvyklá se takhle producírovat. Když se jí zeptá, jestli je unavená, řekne, že trochu ano. A pak řekne, že je na něm, jestli zůstane nebo půjde do své komnaty. Jí by nevadilo, kdyby tu zůstal s ní, ale nechává to na něm Zase se usměje, když řekne, že zůstane tady, potěšilo ji to. Lehne si a přitulí se k Jasperovi.*Dobrou noc.*Popřeje mu a v jeho náruči za chvilku usne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Jan 01, 2020 12:24 am
*Nový rok nijak nevnímá. Nemá náladu na nějakou oslavu. Rodiče jsou ve městě, co ví Tobias je v nějákým klubu a Jonas, to neví. Proto je teď sama a upřímně jí to ani nevadí. Zjistila, že když je sama, cítí se nejlépe. Nemá poslední dny náladu na společnost. Stejně nemá skoro nikoho, s kým by si ráda povídala. Táta s ní nemluví a máma má velký strach aby se jí ozvala a ona taky. Nechce, aby jí otec ublížil. A otravovat bratry nechce. Co se týče Jaspera, tomu se raději vyhýbá. Nemluvila s ním od toho incidentu v pracovně svého otce. Teďka leží v posteli a čte si knihu, prostě normální večer. Na sobě má černé pyžamo, šortky a tílko. Nosí teď jenom černou. Podívá se na hodiny a zjistí, že je skoro půl jedné.*/Je, nový rok... Jupí../*Pomyslí si ironicky. S nezájmem se vrátí zpět ke čtení.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Jan 01, 2020 12:40 am
*Od toho incidentu v pracovně Charitina otce o ní neslyšel. Vyčítal si, co se stalo. Že jí kvůli němu zasnoubili. Jak řekl ale Sawyer, on s tím dokáže něco udělat. Možná Charity nemiluje, jak říká, ale není mu už naprosto lhostejná. Je jí jí líto. Zažila toho hodně, co si on neumí ani představit. Nový rok strávil ve své komnatě koukám do blba. Nějak neměl ani náladu na chlastání potom, jak mu bylo blbě po pokecu se sourozenci a mámou ho to opravdu nelákalo. Ale i tak se nudí a přemýšlel, co by mohl dělat. Spát se mu ještě nechce. Takže se rozhodne, že půjde navštívit Charity. Chce vědět, jak na tom teď je a upřímně mu docela její společnost chybí. Dojde před její komnatu a s nervózním nadechnutím zaklepe na její dveře.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Jan 01, 2020 12:49 am
*Nový rok nijak neprožívá. Čte si knihu, no i když.. Spíše než že tu knihu čte, prostě se do ní dívá a přemýšlí o tom všem, co se podělalo v minulém roce a co se nejspíš podělá v tomhle.*/Vezmu si čtyřicetiletého chlapa, který je naprosto stejný jako můj otec a kterého ani nebudu milovat./*Vždycky si dávala předsevzetí, ale teď na to kašle. Nevidí v tom smysl, nevidí smysl v ničem. Nahlas si povzdychne. Už po páté přečte poslední větu a chce si přečíst i další, ale někdo zaklepe na dveře. Nechce se jí otevřít. Neví, kdo by to mohl být a nemá ani náladu to zjišťovat.*/Proč tu vlastně musím být? Nemohla jsem prostě odejít?/*Už byla s rodiči ve městě v jejich novém domě, ale přišli pro ni, aby se vrátila zpět, jako dvorní dáma Merliah. Neví, jestli má být ráda, že se dostala od otce a nebo být naštvaná, protože je teď těžší se vyhýbat Jasperovi. Nakonec se po delší chvíli zvedne a otevře dveře, za kterými stojí Jasper.*/Bezva a otec přijde kdy?/Ahoj.*Pozdraví ho. Neví co říct.*Chceš jít dovnitř nebo..?*Poodstoupí, aby mohl projít a podívá se do pokoje, aby se na něj pořád nedívala.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Jan 01, 2020 12:59 am
*Dojde ke komnatě Charity, nervózně se nadechne a zaklepe. Čeká přede dveřma a nervózně po nich těká pohledem. Když už je to nějakou chvíli, nakonec to vzdá a otočí se. Chystá se vykročit a odejít, když se akorát otevřou dveře a v nich stojí Charity v sexy černém pyžamu. To je teď ale pro něj nepodstatné.* Ahoj. *Trochu se zamračí, když vidí, jak se podívá jinam.* Jestli ti to nevadí.. *Vkročí dovnitř a pak přejde před ní a chytí jí bradu, aby se na něj podívala.* Prosím. Mluv se mnou. Nevyhýbej se mi. *Poprosí jí potichu.* Vím, že jdu pozdě, ale šťastný nový rok. *Popřeje jí s pousmátím a u toho se k ní nakloní a políbí jí jemně na tvář.* Promiň za to, jak jsem všechno zkazil. To kvůli mě tě zasnoubili. *Vydechne a její bradu pustí.* Budu o tebe bojovat. Toho zasnoubení tě zbavím. Chápu, kdybys se mnou už potom nechtěla být, protože jsem ti to zkazil život, ale nechci, abys s tím tupounem trpěla.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Jan 01, 2020 1:13 am
*Chvilku jí trvá, než se vyhrabe z postele, protože se jí ke dveřím jít nechce. Postel je moc pohodlná a ona líná a nemá náladu na něčí společnost. Otevře je a uvidí Jaspera, který byl očividně na odchodu.*/Kruci, měla jsem ještě počkat, to by už byl pryč./*Zandává v duchu. Pozdraví ho a podívá se stranou, následně ho i pozve dovnitř. Sice o jeho společnost moc nestojí, ale je to princ a ona by ho neměla vyhazovat. Jen jen obyčejná poddaná, to jí bylo dost dobře připomenuto na vánočním večírku. Nečeká, že jí chytá bradu, takže se mu podívá do očí, ale rychle se podívá zase jinam.*Co ode mě chceš slyšet?*Zeptá se potichu.*Jo, díky.. tobě taky.*Popřeje mu. Nechá se políbit na tvář, ale ani se nepousměje.*Otec mluvil často o tom, že mě zasnoubí. I kdybys to nezastavil, skončilo by to tak, až by se dozvěděl, že tvůj otec tohle neschvaluje, nechtěl by riskovat místo a s někým mě zasnoubil.*Pokrčí rameny.*Měla jsem to čekat.*Mluví potichu. Když její bradu pustí, trochu od něj poodstoupí.*Nemá to smysl Jaspere. Tohle zrušit nezvládneš. To může jenom můj otec a nebo můj.. snoubenec.*Má co dělat, aby to jen vyslovila.*Chci s tebou být. Ale nemůžu. Tvůj otec to neschvaluje a i když nejsou vaše rodinné vztahy nejlepší, ale já vás nechci rozdělovat ještě více. *Sklopí pohled k podlaze.*Je mi líto, co se stalo na tom večírku, že jste se pohádali. Omlouvám se.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Jan 01, 2020 1:27 am
*Dojde ke komnatě Charity, která mu otevře zrovna ve chvíli, kdy se otáčí k odchodu. Vejde dovnitř a chytne její bradu, aby se na něj podívala. Když i tak uhne pohledem jinam, zabolí ho to, ani neví, jak je to možné. Popřeje jí šťastný nový rok a políbí jí jemně na tvář. Chce zrušit její zasnoubení. Dokáže to. Nějak to půjde.* Je jedno, jestli to můj otec neschvaluje nebo schvaluje. Mě na tom nezáleží. A nemělo by ani tobě. *Zavrtí hlavou.* Promluvím si s ním. Ujistím ho, že tě doopravdy miluju a žes mi otevřela oči. *Pustí její bradu a v očích se mu objeví trochu bolest, když od něj hned poodstoupí.* Dokážu to. Možná ne hned dneska, ale dokážu. Nevezmeš si ho, slibuju. *Je odhodlaný tenhle slib splnit. Ví, že to dokáže. Nějak.* Neomlouvej se. Ty za nic nemůžeš a nemáš důvod k tomu se omlouvat. To můj otec by se měl omluvit. Jenže to by nesměl být zbabělec a nesměl by utéct. *Potřese nad tím hlavou.* Charity ... já chci být s tebou. A jestli ty se mnou, není žádný dostatečný důvod, proč spolu nebýt.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Jan 01, 2020 1:40 am
*Zanadává v duchu, když vidí, že Jasper byl na odchodu zrovna když mu otevřela dveře. Nechce s ním mluvit, i když on za nic nemůže a ona ho pořád miluje, nemůže s ním být. Král si to nepřeje a ona nechce rozvracet rodinu. Navíc je zasnoubená a za chvilku bude i vdaná.*/Ještě nevíme datum, ještě mám čas../*Když ji chytí za tvář, chvilku se mu podívá do očí, ale pak zase pohledem uhne někam pryč. Popřeje mu taky šťastný nový rok a nechá se od něj políbit na tvář. Sice je tohle gesta od něj milé, ale jí to spíš bolí. Protože už ani nedoufá, že by spolu mohli být a mohlo by to všechno skončit šťastně.*Jenomže záleží.*Hlesne.*Jaspere budeš mít z toho akorát problém.*Namítne.*Já za tohle nestojím.*Řekne přesvědčená o svých slovech a když pustí její bradu, poodstoupí od něj dále.*/Ale vezmu./*Namítně v duchu. Pak se omluví za to, co se stalo na večírku a potřese hlavou.*Tvůj otec akorát.. naznačil pravdu.*Řekne zase potichu.*Tvůj otec to neschvaluje. Kdybychom byli spolu, akorát by to ještě více narušovalo tvůj vztah s ním. Navíc já se k tobě nehodím. Jsem obyčejná, ty jsi princ. Nejsem na tvojí úrovni.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Jan 01, 2020 1:54 am
Tak to zkus ignorovat. Prostě se soustřeď jenom na nás dva. *Pokrčí ramenem a pak zavrtí hlavou.* Nebudu. A i kdyby, ty mi za to stojíš. *Namítne.* Charity, poslouchala jsi mě někdy, když jsem ti říkal, že tě miluju? To znamená, že mi za to stojíš. Jsi pro mě to nejdůležitější na světě. Bez tebe to nejsem já. *Následně pustí její bradu a zabolí ho, když od něj poodstoupí.* Můj otec tak akorát lhal a vymýšlel si. *Opáčí a pak si povzdychne.* Ty nejsi obyčejná. Jsi přesný opak toho. *Pak ho něco napadne. Naprostá šílenost. Ale to je u něj zvykem. Tahle šílenost by ale mohla vyjít a je geniální.* Hodíš se ke mě dokonale. Protože jsi prostě moje Charity. Charity, která mi pomohla se probudit a uvědomit si, že jsem se choval jako naprostý idiot. To díky tobě jsem se změnil. Kdyby jsme se vzali, byla bys princeznou. To už by pro tebe byla stejná úroveň, když ti na tom tolik záleží? *Nadzvedne obočí a pak na ní kouká a rozhodne se jí jeho nápad přednést. Jinak asi nezjistí, jestli se jí to bude zamlouvat.* A kdyby sis mě vzala někdy v blízké době, nemohl by si tě vzít ten skoro-důchodce. Byla bys pak Schreave. Můj otec by nemohl mít námitky a ani ten tvůj. Znám jednoho kněze ve městě, oddal by nás tajně. Ale přišla bys o svatební hostinu a tyhle záležitosti. *Polkne nervózně.* Takžeee... *Klekne si na jedno koleno.* Jelikož improvizuju a tohle jsem opravdu neměl připravený, nemám prstýnek, ale seženu ho dodatečně, pokud budeš souhlasit. Charity Ash Horn, prokážeš mi tu čest a staneš se mojí ženou a princeznou? *Zeptá se jí a v očích mu svítí všechna ta nervozita, kterou teď cítí.*
Sponsored content

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 2 Empty Re: Jedna z mnoha komnat paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru