Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna z mnoha komnat paláce

+8
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
-LF-
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
Matthew Leonard Castel
Admin
12 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jul 03, 2020 2:02 am
Proč pauzu? Zatím sis nikdy nestěžovala. *Zamumlá a políbí jí.* Mě nevadí mít víc dětí. A Tessa chtěla už kdysi sestřičku. Buď bude mít radost a nebo bude po těch letech zklamaná znova. *Uchechtne se a už předem očekává námitku typu, že on v sobě ty děti nosit nemusí.* K výročí pořídim nějaký další zvířátko. *Zazubí se na ní. Pak už odsouhlasí, že půjdou za dva týdny na první ultrazvuk, protože se nemůže dočkat, až to dítě uvidí. Dokud Charity nebude mít břicho a to dítě nebude kopat, nebo nebude na světě, je to pro něj jediný důkaz o tom, že doopravdy tam uvnitř ní existuje.* Jasně, že skončím v posteli. V posteli se svojí ženou, ke které patřím. Beze mě bys stejně neusla. *Mrkne na ní a pak se zasměje, když zmíní poslední Silvestr.* Vždyť jo. Ale zapomínáš na to, že Sawyer se koupal se mnou a hrál si na mrože. *Uchechtne se a trochu smutně se pousměje.* Ale mohl bych mu splnit sen a říct Wyattovi, ať tady zařídí nějakej množí výběh. *Zazubí se jako neviňátko.* No jasně. Beze mě by ses unudila k smrti. *Pokrčí rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Charity A. Schreave

Fri Jul 03, 2020 10:52 am
Špatně jsem se vyjádřila. Trochu se mírnit.*Spokojeně mu oplatí polibek.*Nebo za chvilku bude místo našich vnoučat plný našich dalších dětí. *Uchechtne se.*Ty je v sobě taky nemusíš nosit, nejsi mořský koník. To já toho upírka mám v sobě devět měsíců a pak ho ještě musím porodit, což není moc příjemný.. I když to za to stojí.*Uzná nakonec.*Jestli vážně ano.. Poraď se s někým a pořiď něco normálnějšího, dobře? Žádný jedovatý pavouky a nebo hady škrtiče. *Ví, že i toho by byl schopný. Nakonec se dohodnout, že zajdou na ultrazvuk už za dva týdny, aby mohli své čtvrté dítě vidět dříve. Je to hlavně kvůli Jasperovi, ví jak se vždycky těší, až tam budou moci jít.*To asi neusnula. Potřebuje tě prostě vedle sebe.*Natáhne se a políbí ho na rty. Když řekne, že má pořád jen dobrý nápady, připomene mu minulý Silvestr, kdy se mu jako dobrý nápad zdálo chovat v bazénu Velryby.*Jo, s Thylane jsme byly nadšené, že se tam skoro nazí koupete. *Řekne ironicky. Všimla si, jak se spíše smutně pousmál.*Za chvilku. se ta bolest trochu zmírní. A jednou už na ně snad dokážeš vzpomínat aniž bys byl moc smutný.. Měli jste krásný vztah. A Sawyer by nechtěl, abys na něj vzpomínal jen se smutným úsměvem..*Ví, že je to pro něj těžké, taky to zná.*Tohle ti přijde jako dobrý nápad?*Uchechtne se.*Jo. Bez tebe by můj život byl hrozný. *Nedovede si představit, že by si měla vzít tamtoho chlapa. Bylo štěstí, že na sebe narazili na útesech, jinak by se někde za týden vdala a bylo by pozdě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jul 03, 2020 12:05 pm
Tak se můžu mírnit. Mám šikovný jazyk a prsty. Z toho nikdo neotěhotní. *Zamžiká na ní obočím a políbí jí. U toho jí pohladí po vnitřní straně stehna.* Neboj, budu si dávat pozor. *Ujistí jí, protože na další potomky se sám moc necítí. Už teď ví, že příštích minimálně devatenáct let se bude starat o toho upírka, kterého má Charity v sobě a dál radši bude mít vnoučata než děti.* Jsem rád, že nejsem mořskej koník. Mám se rád takhle. *Uchechtne se.* Stojí to za to. Za ty zmuchlaný rozinky, ze kterých se pak stanou normální chodící lidi, to stojí. *Usměje se na ní.* Pavouci se mi nelíbí a hada bych tu nemohl mít navolno. Přemýšlel jsem o lenochodovi. Bysme ho zavěsili na sloup u postele. *Ukáže na jeden ze sloupků u postele, který drží nebesa nad nimi.* Já bez tebe taky ne. *Oplatí jí polibek a pak jí připomene, že nebyl sám, kdo byl v tom bazénu loni skoro nahý.* Spíš vás nejvíc štvalo, že jsme skoro nahý v bazénu a ne u vás v posteli. *Zazubí se na ní a pak přikývne.* Já vím. *Pousměje se na ní.* No jasně. Měl by z mrožů radost. A já z nich budu mít radost taky. *Zasměje se a pak jí vášnivě políbí.* Naštěstí se máme a nemusíme se rozdělovat. *Zamumlá potichu do jejích rtů.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Charity A. Schreave

Fri Jul 03, 2020 12:44 pm
*Lehce si skousne spodní ret. Oplatí mu polibek a spokojeně zamručí, když ji pohladí po vnitřní straně stehna. Miluje, když tohle dělá. Na druhou stranu nechápe, co s ní dokáží dělat po tolika letech jeho dotyky a stačí jen nepatrné.*Dobře. Čtyři děti myslím, že vážně stačí.*Usměje se..*/Kdyby byli Wells s Tessou po nás, už bychom měli i vnoučata./*To, že pravděpodobně ještě pár let nebude babičkou ji ale moc netrápí. Hlavně doufá, že její děti budou šťastná. Že Wells napraví svůj vztah a Archie se třeba zamiluje do Tessy.*Já tě mám ráda taky takhle. Ale jako mořský koník by jsi nosil děti ty. Pak by se ti to mluvilo..*Uchechtne se.*Stojí. Pořád.. mi přijde jako by to bylo jako včera, co se narodil Wells s Tessou. Jak řekli svoje první slova, udělali první krůčky..*Usmívá se přitom, co o tom mluví.*Lenochod? Vážně nechápu, kde bereš ty nápady./A naděje, že by to mohlo být něco normálního je pryč./*Podívá se taky na sloup postele.*Možná by to bylo i roztomilý. Takže ten se bude jmenovat Xbox?*Zeptá se pobaveně. Takhle chtěl Jasper taky pojmenovat jedno z jejich dětí.* Uzná, že bez něj neusne a políbí ho. Pak mu řekne, že z toho, jak se koupali se Sawyerem ve fontáně, ze které si udělali bazén nebyla nadšená ani ona a ani Thylane.*No.. Uznávám, že i to je z části pravda.*Uchechtne se. Když mluví o mrožích, které chce chovat zeptá se, jestli tohle vážně považuje za dobrý nápad.*Jasně..*potřese nad ním hlavou. Oplatí mu vášnivý polibek. Je skutečně ráda, že jsou spolu. Že to s nimi nakonec i přes to všechno, čím si prošli, dopadlo dobře.*Miluju tě.*Taky to zamumlá a znovu ho políbí. Vyruší je ale Play Station, který nahlas zachrochtá a chce se vetřít mezi ně. Zasměje se nad tím, jak přišel k Jasperovi a vypadá to, jako by se taky domáhal polibku.*Někdo tu žárlí.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jul 03, 2020 2:44 pm
*Usměje se, když vidí, cítí a slyší její reakci na jeho dotyky. Je hrozně rád, že na něj takhle její tělo reaguje.* Jo, to bohatě. *Pokýve hlavou a pak jí řekne, že se má rád takový, jaký je a že nechce být mořský koník.* Já ale nejsem tak silný jako ty a určitě bych to tak skvěle nezvládl. *Políbí jí na čelo a pak se usměje, když začne vzpomínat na to, jak byli Wells a Tessa malí.* Tessa musela pořád vydávat nějaký zvuky a všude být, i když ještě neuměla chodit a mluvit. *Uchechtne se a potřese nad tím hlavou.* Taky jsem ho našel na netu. Ale až v Likely. Tam se mi nechtělo lítat. Play Station byl tady v Angeles. *Vysvětlí, jak se dostal k nápadu na lenochoda.* No jasně. Play Station a Xbox. A pak by měl mazlíčka jak Eathen, tak ten špunt. *Usměje se na nadšeně tím nápadem.* Z části. No tak.. To, že bysme nastydli vás zajímalo daleko míň, než způsob, jak nás dostat do postele. *Mrkne na ní a pak jí vášnivě políbí.* Já tebe taky. *Zamumlá do jejích rtů a chystá se v polibcích pokračovat na jejím krku a rameni, ale přeruší ho zachrochtání a prasečí rypák namáčknutý na tváři.* Tohle jsme si nedomluvili. *Pronese směrem k praseti a rychle mu vtiskne pusu na čelo, aby si ho udobřil. Pak vstane vezme jednu deku a udělá z ní provizorní pelíšek u nohou jejich postele. Samozřejmě dá pozor na to, aby udělal u pelechu vyšší stěny a prase je nemohlo přeskočit a rušit znovu. Pak tam Play Stationa položí.* Dobrou noc. *Popřeje prasátku a následně ze sebe sundá košili a kalhoty, aby si mohl pohodlněji lehnout zpátky ke své ženě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Charity A. Schreave

Fri Jul 03, 2020 4:05 pm
*Řekne, že čtyři děti stačí, další těhotenství už vážně nechce. Je jim skoro čtyřicet. Až bude tomu dítěti osmnáct, jí bude padesát-pět. Což je skutečně dost. Řekne, že kdyby byl mořský koník, aspoň by si zkusil, jaký to teda je být těhotný.*Nezvládám to až tak skvěle, přeháníš.*Namítne. Zavzpomíná na to, jak byli Wells a Tessa malí. Přijde jí to jako včera.*Jo. Tu jsme nemohli spustit ani na chvilku z očí.*Přikývne.*Wells chtěl vždycky být jako ty, hlavně co se týče vaření. Vždycky vzal nějakou mísu nebo něco tomu podobnému a smíchal tam všechno, co našel. *Usměje se při vzpomínce, jak většinou vypadalo Wellsovo kuchařské "umění". Když zjistí, že chtěl a nebo na jejich výročí chce koupit lenochoda, nechápe, jak ho napadlo tohle.*Takže budeme mít prasátko Play Stationa, lenochod, který se bude jmenovat Xbox a k tou ještě tak mimoděk dítě, Keenana nebo Brikssi.. Nádhera.*Uchechtne se.*/*Ostatní si budou myslet, že jsme se zbláznili. Jestli teda pořád věřili, že jsme v pohodě./Upřímně.. Kdybys byl nastydlí, ani by mi to moc nevadilo. Protože pak by ses musel léčit, nemohl dělat práci a jen byl v posteli celý den. A já bych se o tebe samozřejmě postarala.*Mrkne na něj. Oplatí mu polibek do jeho rtů zamumlá, že ho miluje. Uměje se, když to taky zopakuje. Lehce nakloní hlavu, aby měl k jejímu krku lepší přístup, ale dříve, než se stihne dostat tam, Play Station zachrochtá a přitiskne rypáček Jasperovi na tvář Musí se nad tím zasmát. Pomůže mu připravit pelíšek a když ho tam Jasper dá, ještě ho pohladí po hlavičce.*Zítra tu pořídíme pelíšek, nějáký pohodlný. *Promluví k prasátku, které se uvelebí a zavře očka. Pak se podívá po Jasperovi, který zůstane jen v boxerkách a lehne si vedle něj.*Tenhle tvůj nápad byl nakonec skutečně dobrý.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Jasper H. Schreave

Sat Jul 04, 2020 3:09 pm
Nepřeháním. Ty to zvládáš úžasně. Potom, co jsi překonala počáteční šok z dvojčat už jsi to zvládala vždycky naprosto bez problémů. *Usměje se pobaveně, když si vzpomene, jak vyšilovala, když zjistila, že budou mít dvojčata.* Měl jsem sto chutí jí přivázat ke stolu nebo tak. Na obojku. *Přizná se smíchem.* Ale později už to bylo aspoň trochu jedlý. *Uchechtne se. Dal by cokoliv, aby se mohl vrátit v čase, kdy byli dvojčata malé a jeho máma i Sawyer byli naživu.* Přesně tak. Nádhera. Kdo by nechtěl prasátko, lenochoda a miminko. *Zazubí se na ní.* Tobě by nevadilo, kdyby mi hrozilo, že umřu? *Zeptá se naoko dotčeně, i když on zrovna patří do té skupiny chlapů, kteří rýmu neberou nijak vážně a dělají svojí práci, i když je jim na umření. Pak už jí začne líbat, což mu překazí rypák Play Stationa. On se ale jen tak nenechá a vytvoří provizorní pelíšek lomeno ohrádku, aby se mohl zase vrátit za svou ženou, tentokrát bez oblečení.* Spíš by to chtělo ohradu, protože rušit se nehodlám nechat znova. *Zazubí se na ní a pak už si lehne vedle ní a přitulí si jí k sobě.* Já mám samé dobré nápady. *Zopakuje jí.* Neboj, brzo seženu i Xboxe. *Ujistí jí s pobaveným úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Charity A. Schreave

Sat Jul 04, 2020 6:39 pm
*Uchechtne se.*Když jsem zjistila, že čekám dvojčata, málem jsem dostala infarkt.*To na ní ale asi ten den bylo docela poznat. Prvně docela zpanikařila a vyletěla z ošetřovny jako by si myslela, že tím uteče od od devítiměsíčního nošení dvou upírků ve svém těle.*Občas by to nebylo na škodu. Byla docela živé dítě.*Tessu nemohli spustit z očí ani na vteřinu.*Později to bylo jedlý? Jako když do mísy vysypal pastelky, aby dort co dělal měl hezkou barvu, dal k tomu mouku, vodu, posolil to a pak o strčil do mikrovlnky? To udělal asi v šesti, ne? Nejhorší bylo vidět, jak je zklamaný, když viděl, že jsme jen dělali, že to jíme.*Bylo jí Wellse tehdy moc líto. Pak řekne, že je fakt nádhera mít dítě, lenochoda a prasátko, ještě když budou v jedný komnatě..*/No a k tomu všemu ještě Jasper../*Potřese nad ním pobaveně hlavou.*Však neboj, já bych tě z té mužské smrtící rýmičky nějak dostala.*Trochu ho popíchne. Ví, že Jasper na to jak se špatně cítí nehledí a dělá i přes všechno svou práci a myslí víc na ostatní, i když se sám cítí hrozně. Oplácí mu polibky a v tom,a by pokračovali jim zabrání Play Station. Pomůže jim s pelíškem a prasátku slíbí, že zítra už bude mít pořádný, nějáký pořídí.*To ty jsi ho pořídil.*Připomene mu pobaveně. Přitulí se více k němu.*Palác pořád víc a víc připomíná zoo. O tom, že máme koně a psy ani mluvit nebudu, to je docela normální.. Ale tygři, jaguár, papoušci, prasátko, lenochod..
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Fri Jul 17, 2020 9:08 pm
*Před chvílí šel zkontrolovat Cheynne, ale teď už míří zpět do komnaty. Snaží se za ni chodit každý den, aby se ujistil, že je v pořádku. A nebo ji aspoň napíše. Chce se jen ujistit, že je v pořádku a nemá nějaké záchvaty úzkosti nebo tak něco. Na sobě má obyčejné bílé triko a černé džíny s dírami na kolenou. Vlasy mu klasicky trčí do všech stran. Přijde do komnaty a pohled mu hned padne na Chrysane, což mu vykouzlí automaticky úsměv na tváři tak, jako vždy, když ji vidí.* Ahoj. *Ani si neuvědomí, že byl pryč sotva hodinu a i tak ji znova pozdravil. Přejde blíže k ní a políbí ji.* Všechno v pohodě?*zeptá se jí, kdyby se náhodou něco stalo za tu dobu, co byl pryč.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri Jul 17, 2020 9:14 pm
*Mezitím, co byl Zayden u své sestry si dala sprchu a teď leží na posteli už jen v pyžamu, které se skládá s šedých šortek a tílka. Přitom má u sebe okurky a jednu zrovna jí a projíždí Illeagram, když se otevřou dveře. Podívá se na svého snoubence, se kterým už několik dní má společnou komnatu a usměje se. *Ahoj.*Ví, že se viděli asi před hodinou, ale taky ho pozdraví. Oplatí mu polibek, který prodlouží a když se odtáhnou, odloží mobil na noční stolek, který je vedle postele.*Všechno v pohodě. Mám u sebe okurky, je tu se mnou můj úžasný snoubenec, co víc si přát?*Kousne si jedné okurky.*Snad si teda nebereš osobně, že jsem prvně zmínila okurky, jak tebe.*Uchechtne se a nevinně se na něj zazubí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Fri Jul 17, 2020 9:37 pm
*byl u Cheynne, ale teď už míří zpět do komnaty. Musel se ujistit, že se jeho sestra nekrčí někde v rohu místnosti strachy bez sebe. Když uvidí svou snoubenku, automaticky mu to vykouzlí úsměv na tváři. Pozdraví ji, i když je to sotva hodina, co jí viděl naposledy. Poté přejde k posteli a skloní se, aby ji mohl políbit. Také polibek prodlouží a odtáhne se, až když se potřebuje nadechnout. Zeptá se jí, jestli je všechno v pohodě.* Pokud to takhle bude pokračovat, tak si to brzy osobně brát začnu. *Uchechtne se, rychle si zuje boty a lehne si na bok vedle ní.* Cheynne byla nedávno u psychologa, ale co mi říkala, tak jemu nic neřekla a odešla. Nechce se svěřovat cizím lidem. *Řekne jí to, co mu nedávno řekla Cheynne.* Napadlo mě, že by ji mohlo pomoct, kdyby tam nebyla sama. Nevadilo by ti, kdyby jsme tam s ní některý den zašli?*zeptá se jí.* Chci ji nějak pomoct. Mám strach, že sama se z toho nevyhrabe a potřebuje pomoc. *Povzdychne si.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri Jul 17, 2020 9:51 pm
*Leží na posteli a mezitím, co čeká na svého snoubence se láduje okurkama, které jsou teď jejím nejoblíbenějším jídlem. když se Zayden vrátí, okamžitě se na něj zamilovaně usměje a prodlouží polibek, který mu taky oplatí.*Však víš, že tě miluju. Víc, jak ty okurky, přísahám.*Uchechtne se.* Otočí se na bok, čelem k němu a začne si hrát s jeho vlasama, které trčí do všech stran.*Možná bych si s ní mohla zkusit promluvit já.. S něčím by jí nemuselo být příjemné se svěřovat jak psychologovi, tak i tobě.. Však víš, co jí dělal Tobias.*Ví o tom, tušila to i předtím, než to zjistil Zayden, který po tom co mu to řekla Cheynne pěkně zuřil.*A s tím by se jí třeba líp svěřovalo holce..*Chce Cheynne pomoct, oblíbila si ji, i když se znají teprve krátce.*Nevadilo, klidně tams ní půjdu. Mám tvou sestru ráda a taky vím, že potřebuje pomoct.. Ale.. nevím, jestli má teď psycholog smysl, pokud mám být upřímná. Vem si to, nedokáže se svěřit ani tobě a podle mě ty jsi člověk, kterému věří ze všech nejvíce. Jak by se asi mohla dokázat svěřit někomu úplně cizímu? Zvlášť teď, bude vůči cizím lidem opatrnější.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Fri Jul 17, 2020 10:26 pm
*dojde do komnaty a hned se na svou snoubenku usměje. Skloní se k ní, aby ji políbil a také prodlouží polibek.* Věřím ti. *Ujistí ji a mrkne na ní. Poté skopne boty a lehne si na bok vedle ní. Pousměje, když ucítí její prsty ve svých vlasech a užívá si toho doteku. Jednu ruku jí omotá kolem pasu a palcem ji začne hladit. Řekne jí o tom, jak byla Cheynne u psychologa. Při zmínce o Tobiasovi zatne čelist. Nesnáší toho hajzla a co udělal jeho malé sestřičce.* Jo, to máš asi pravdu. Byla bys tak hodná? Nechci, aby ses cítila, že tě do toho nutim, nebo tak něco. Klidně řekni že ne. Není to zrovna.. příjemný téma. *Nechce ji do ničeho nutit. Ví, že Cheynne a Chrysane mají hezký vztah, ale samozřejmě by pochopil, kdyby tohle nechtěla Chrys dělat.* Řekl jsem jí, aby tomu dala ještě jednu šanci. Kdyby to dokázala překousnout a řekla mu aspoň něco, tak by ji dokázal trochu pomocr. Snad.. Nechci, aby se takhle trápila do konce života. Je mi jasný, že ty jizvy nezmizí, ale mohly se aspoň trošku zahojit.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri Jul 17, 2020 11:03 pm
*Oplatí mu polibek a odpřisáhne mu, že ho miluje více, jak ty okurky. I když na těch je teď dost závislá. Otočí se na bok, čelem k němu a začne ho hladit ve vlasech. Přisune se blíže k němu, když jí omotá jednu ruku okolo pasu a začne ji tam hladit palcem. Když zjistí, že byla Cheynne u psychologa ví, že se tématu Tobias nevyhne, pokud mu chce říct svůj názor, takže to řekne prostě na rovinu.*Zaydene mám Cheynne ráda. Už teď ji beru jako kamarádku a stejně jak ty i já jí chci pomoct. Ráda za ní zajdu. Nebo ji třeba pozvu do komnaty, chce se podívat na Mickeyho a Raphaela, tak bychom si rovnou promluvili. A uvidím, co zmůžu já. *Pousměje se. Moc ráda by své budoucí švagrové pomohla a to, že by ji vyslechla bere jako samozřejmost.*Chápu to, ale zkusme jí taky dát čas. Potřebuje chvilku, než začne věřit více lidem. Třeba se bude cítit lépe i v Austrálii. Až se uvidí s rodiči a promluví si s nimi. Psycholog jí snad taky pomůže, ale fakt bych chvilku počkala. *Vzpomene si ještě na něco, z čehož nebyl předtím Zayden moc nadšený.*Vidíš? Je dobře, že kromě nás mluví aspoň s tím Egypťanem. Že se otevře i někomu jinýmu.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Fri Jul 17, 2020 11:32 pm
*věří ji, že ho miluje více než okurky. Lehne si na bok vedle ní a když ho začne hladit ve vlasech, omotá ji jednu ruku kolem pasu a začne ji hladit palcem. Užívá si to, jak jsou si blízko. V její přítomnosti se vždycky cítí úžasně. Řekne ji, že Cheynne byla u psychologa a při zmínce o Tobiasovi zatne čelist. Nesnáší ho za to, čím si kvůli němu Cheynne prošla a jak ji zničil. Tohle není moc příjemné téma a nechce, aby se cítila do něčeho nucená.* Děkuju. Jsi dokonalá. Nevím, co bych bez tebe dělal. *Zamilovaně se na ní usměje. Opravdu neví, kde by byl bez Chrysane a vědět to nechce. S ní je lepším člověkem.,* Teď, když ví, že máš želvy, tak tady bude oxidovat pořád. *Uchechtne se. ani netušil, že se Cheynne o želvy stále zajímá.* Z návratu do Austrálie má strach a já taky. Už teď se pořád boji, že místní rebelové spolupracují s těmi v Austrálii. Co teprv, až budeme doma. Média budou z jejího návratu žít. Mám strach, aby se nesesypala úplně. Ale dobře, toho psychologa ještě odložime. *Uzná, že má Chrys pravdu. Možná by bylo lepší počkat.* Jo, tomu pořád nevěřím. Ale když se s ním směje, tak to snad bude v pohodě. I tak si ho budu muset někdy odchytit. *Pořád Remusovi moc nevěří, ale uznává, že to asi nebude nějaký hajzl.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 12:11 am
*Řekne Zaydenovi, jak tu situaci s Cheynne vidí ona. Nemyslí si, že je teď psycholog nejlepší nápad a nabídne se, že si s ní promluví sama. Některé věci by možná svěřila i spíše jí, jako holce, než Zaydenovi. Je to její bratr a svěřovat se bratrovi o tom, jak bylo hrozný, že tě někdo znásilňoval.. Je to divnější, než spíše kamarádce. Tak by to spíše viděla ona. Protože jí je jasné, že Zayden by se při tom rozhovoru taky dost rozčiloval a pořád si to vyčítal a pak by z Cheynne nic kloudnýho nevypadlo a podle ní potřebuje prostě jen, aby ji někdo nechal v klidu mluvit, což Zaydenovi upřímně nejde, aspoň co se týče jejího únosu.*Neděkuj, je to samozřejmost. Chci Cheynne pomoct, je to moje kamarádka.*Usměje se na něj. Nemusí jí za to děkovat, skutečně, ani on a ani Cheynne.*Aspoň budu mít více příležitostí, jak si s ní promluvit a zkusit ji přimět se o tom rozmluvit. Je to výhod.*Usměje se.*Snad nespolupracují.. Navíc.. teď bude opatrnější, určitě. A my čekáme dítě, tak média zkusíme trochu nalákat na to, jaký je pohlaví a tak, to by je taky mohlo zajímat a třeba by ji pak daly na druhou kolej, my bychom to nějak zvládli.*Vydechne. Doufá, že novináři budou pro Cheynne mít taky trochu pochopení..*Slibuju, že s ní co nejdříve promluvím a zkusím ji nějak rozmluvit. Aby to měla u psychologa lehčí. Taky.. Je to psycholog nebo psycholožka? Taky i žena by byla možná lepší, když se tam budou zmiňovat docela citlivá témata..*Musí myslet na všechno.*Hlavně toho chudáka moc nevyděs..*Uchechtne se nad tím.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Sat Jul 18, 2020 12:32 am
*baví se o psychologovi, se kterým mluvila Cheynne. Uznává, že s Chrysane by si asi Cheynne promluvila raději, než s někým jiným. Přeci jen jsou to obě holky. Poděkuje ji za to, že si s ní zkusí promluvit. Neví, co by bez Chrysane dělal.* Jsem rád, že jste si sedli a máte hezký vztah. *Řekne upřímně. Opravdu je za to rád.* Když bude s tebou, tak to možná bude jednodušší. Doufám v to. *Opravdu doufá, že aspoň Chrysane Cheynne dokáže rozmluvit.* Ale budeš ji muset taky někdy pustit ke slovu a nachvilku omezit svoje mluvící schopnosti. *Popíchne ji a zazubí se na ní.* Vydá se vyhlášení, že pokud se někdo z reportérů Cheynne zeptá na jakoukoliv otázku, kterou ona uzná za nevhodnou nebo se bude týkat toho únosu, budou muset platit pokutu. Taky nebude muset nikam chodit a na nic odpovídat. To by je mělo trochu zkrotit. Aspoň v to doufám...*řekne, co má v plánu. Už to říkal i své sestře* A jak říkáš. Tvoje těhotenství by je mohlo zajímat více. *Je mu jasné, že to nezacloní úplně, ale trochu by mohlo. Ale zase nechce, aby nátlaku médií trpěla Chrysane.* Asi to byl psycholog. Vždycky jsme mluvili o "něm". Ale psycholožka se dá zařídit. Pak se na to podívu. *To je taky dobrý nápad. Asi se o tom měl a Chrysane poradit dříve, protože to vidí z jiného úhlu, jak on, takže má lepší řešení.*, Pfff já nejsem děsivý. *Řekne naoko dotčeně, ale neubrání se uchechtnoutí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 1:11 am
*Usměje se.*Jo, já jsem za to taky ráda. Cheynne je moc milá, aspoň bude v Austrálii další člověk, se kterým se budu moci bavit. *Teď by tam znala jen Zaydena a takhle bude mít i Cheynne a pak samozřejmě miminko a seznámí se i s rodiči Zaydena a Cheynne, takže doufá, že to bude v pohodě.*Taky doufám, pokusím se. Říkala jsem jí taky, že může kdykoliv napsat smsku nebo přijít, snad toho pak začne využívat, když bude potřeba. *Už minule jí připadalo, jako by si Cheynne myslela, že ji tím psaním otravuje, což neotravuje, naopak na ráda pokaždé, když se ozve.*Hele, já dokážu taky jen poslouchat. A ty taky občas mluvíš až moc, víš to? Když se o Cheynne bavíme, nemůžu skoro ani doříct větu a ty říkáš, jak jsi za její únos mohl a tak. Což stejně podle mě nemohl. Ale o tom se budeme dohadovat asi do konce našeho života.*Pokrčí nad tím rameny. Jo, to zní dobře.*Přikývne. Pokuty by reportéry mohly odradit.*Přesně tak, uděláme okolo toho o trochu větší show. Show by to byla normálně a o trochu větší zase tolik vadit nebude. Spolu to zvládneme, hlavně aby se dobře cítila Cheynne.*Chce aby se z toho dostala a byla šťastná.*Kdybych byla na místě Cheynne já, byla by už příjemnější psycholožka. Chlapi to tak možná nevnímají a nedělají v tom velký rozdíly, ale holky se holkám prostě svěřují lehčeji *Zmíní taky Remuse kvůli kterému šílel Zayden taky docela dost.*Když jsi o něm slyšel prvně vypadalo to, jako by sis představoval, jak někde zakopáváš jeho tělo.. Ale je fakt dobře, že se s ním Cheyne baví. Když si prošla tím s Tobiasem.. je dobře, že nezanevřela na všechny kluky a nevyhýbá se jim to by nebylo dobrý.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Sat Jul 18, 2020 9:52 am
*řekne, že je rád, že Chrysane a Cheynne mají dobrý vztah s myslí to upřímně.* Až tam budeme, tak si najdeš přátelé a nebudeš znát jen mě a mou sestru. *Doufá, že se tak stane. Už ve Španělsku si toho zažila Chrysane dost a musíš chce, aby to pokračovalo i v Austrálii.* To je od tebe vážně milé. *Usměje se na ní a dá jí pramínek vlasů, který ji spadl do tváře za ucho. Poté ji popíchne, že bude muset ale Cheynne taky někdy pustit ke slovu.* Vždyť já vím, že dokážeš i jen poslouchat, ale musím te nějak popíchnout. *Usměje se jako největší neviňátko.* A tohle je úplně něco jiného. *Protočí očima. Poté ji řekne to, co už říkal i Cheynne. Doufá, že by to mohlo aspoň trochu média zklidnit. Má strach, aby se z toho Cheynne nezesypala úplně, protože to bude úplně všude.* Ale musíš se cítit dobře i ty, Chrysane. Vážně si cením toho, co pro Cheynne děláš a miluju tě za to, ale musíš myslet i na sebe. Nechci, abys tomu musela čelit jen ty. *Řekne vážným hlasem. Je rád, že toho Chrysane dělá pro Cheynne tolik, ale nechce, aby to pak schytala škaredě ona.* Jo dobře, to chápu. Zařídím to. *Slíbí jí a začnou se bavit o Remusovi, kterému pořád nic nevěří.* Jeho tělo zakopám jen, pokud ji ublíží. *Protočí očima, ale myslí to smrtelně vážně.* Přemýšlela jsi o datumu svatby? Selekce už se blíží ke konci a jestli se máme vzít tady, tak bychom nad tím měli začít možná přemýšlet. *Schválně změní téma.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 10:42 am
*Usměje se na něj.*Taky v to doufám, ale prvně budu znát jenom vás dva.*Než si najde další přátele, bude to chvilku trvat, nejspíše. Taky si přátele nehledá nejlehčeji. Nic na jeho další slova neříká a jen se usměje a lehce se opře do jeho dlaně, když jí dá pramen vlasů za ucho. Když ji popíchne, že bude muset nechat někdy mluvit i Cheynne namítne, že ona dokáže jen poslouchat a teď se baví docela normálně taky.*Jseš taky občas hroznej.*Postěžuje si naoko otráveně, ale na tváři má přitom pobavený úsměv.*Ne, není. Je to to samý. Vždyť ty ji občas ani nenecháš v klidu domluvit, aniž bys něco neřekl, zvlášť, když se jedná o to, jak se viníš za to, co se jí stalo a podobně.*Taky ji Zayden přerušuje a Cheynne potřebuje chvilku klidu, aby mohla skutečně mluvit jen na nikdo jí do toho nebude skákat. Uzná, že to s médii je dobrý nápad, aby si na to všechno zase Cheynne zvykla.*Já budu v pohodě, teď jsem na to docela zvyklá, Cheynne nebyla terčem médií docela dlouho a musí si na to přivyknout. A já to fakt zvládnu. Kdyby ne, řeknu ti to, ale jsem v pohodě.*Řekne upřímně a aby nemohl nic namítat, natáhne se k němu a políbí ho. Pak se odtáhne a řekne mu ještě, proč by bylo lepší, kdyby Cheynne chodila spíše k psycholožce, jak psychologovi. Je to i docela jasný, aspoň pro ni, jakožto pro holku.*Jo, jenže tys vypadal, jakože si představuje jak zakopáváš jeho mrtvolu už při první zmínce o něm.*Řečen pobaveným hlasem.*To si řekni ty. Všechno se dá zařídit rychle. Šaty mám vybraný, koukala jsem se do jednoho časopisu.. možná do dvaceti časopisů... no to je jedno.*Uchechtne se.*Už se těším, až budu Collard.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Sat Jul 18, 2020 11:27 am
*doufá, že si Chrysane najde v Austrálii přátele. Přeci jen v dětství už si toho zažila dost. Dá jí pramínek vlasů za ucho a usměje se na ní, když se opře do jeho dlaně. Neodolá popíchnutí ohledně jejího neustálého mluvení, i když ví, že dokáže i jen poslouchat.* Pff já nejsem hroznej. *Odfrkne si naoko uraženě, ale pobaveně mu zacukají koutky úst.* Ale to není to samý. Jenom vždy říkám pravdu. *Stojí si tvrdohlavě za svým. Pořád si myslí, že za to může on, takže jen pokaždé řekne svůj názor a zas tolik jí do řeči neskáče. Řekne svůj nápad, jak trochu uklidnit vliv médií a doufá, že to aspoň trochu pomůže. Je opravdu rád, kolik toho Chrysane dělá pro Cheynne, ale nechce, aby to zase všechno padlo na ní. Oplatí ji polibek, ale tentokrát ho to neumlčí, takže jakmile se odtáhne, opět naváže na tohle téma.* Občas mám pocit, jak kdybych tě v tomhle využíval. Děláš toho pro Cheynne hodně a nechci, aby ses cítila nějak blbě. Navíc média jsou svině. Dokáží ti udělat ze života peklo.*opravdu má někdy pocit, jakoby ji využíval a to samozřejmě nechce. Poté se ještě chvíli baví o tom psychologovi a uzná, že psycholožka by byla asi lepší.* Tak jsem mu nevěřil, no. Teda nevěřím mu doteď, ale už to není tak hrozný. *Uchechtne se a protočí očima. Poté odvede řeč schválně jinam, a to na jejich blížící se svatbu.* Budeš vypadat nádherně. *Nemusí vědět, jaké má šaty. Je mu jasné, že bude nádherná.* Chtěla bys ještě tenhle měsíc nebo až příští? *Zeptá se.* Nemůžu se dočkat, až budeš oficiálně jen a jen moje. *Odvětí poté, co řekne, že se těší, až bude Collard. Poté se k ní přiblíží a políbí ji.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 11:48 am
*Když ji popíchne chce znít uraženě, ale upřímně jí to moc nejde, vlastně vůbec. *Občas jo.*Zazubí se na něj nevinně, jako andílek, který přece za nic nemůže, nevinnost sama.*Jak myslíš.*Povzdechne si. Nechce se s ním moc dohadovat, nemá na to dneska náladu. Líbí se jí jeho nápad, jak uklidnit trochu média, poté si snad budou dávat více pozor. Pak ho políbí, schválně, aby ho umlčela, ale bohužel to nemá ten efekt, ve který ona doufala. *Zaydene to si nemysli. Nevyužíváš mě. Stejně by o nás média měla zájem, budeme v Austrálii vládnout. Jejich pozornost na nás bude vždycky, s tím nic nenaděláme a teď když ji na sebe strhneme, bude to aspoň prospěšný, stejně by to přišlo.*Pokrčí rameny.*Necítím se blbě, nevadí mi to. Vím, jaká média dokáží být a říkám, kdyby toho bylo hodně na mě, řeknu ti to a budeme to mřešit, dobře? Teď si s tím nemusíme lámat hlavu, ještě to bude trvat.*Pousměje se na něj. Pka řekne, že vypadal, jako by chtěl Remuse zakopat už při jejich prvním setkání, nebo spíše zmínce o něm.*To je normální. Cheynne si prošla hodně věcma, je jasný, že o ni budeš mít strach a navíc, je to tvoje mladší sestřička. Starší bráchové se o ně většinou starají*Teda co slyšela. Sama má staršího bratra, ale u nich to tak nikdy nefungovalo. Potřese hlavou a tím zaplaší myšlenky, nechce se teď zaobírat Claviem.*/Za chvilku budu v Austrálii a s ním se ani nebudu vídat bude to v pohodě./Doufám, že se ti budu líbat. Ale laťka není moc vysoko, když mi to podle tebe slušelo i v pytli od brambor.*Vzpomene si na jejich kostým, který měli na maškarním plese a pobaveně se usměje.*Do konce tohohle nezbývají ani dva týdny, to je zase málo a to naplánování.. nevím.. Možná spíše na začátku příštího? Třeba i ten první týden někdy.*Navrhne.*A já zase na to, až budeš ty jen můj. Můj manžel.*Usměje se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Sat Jul 18, 2020 12:15 pm
*nevěří ji její uražený tón a brání se ,že on hrozný není. Protočí očima, když si Chrysane stále stojí za svým, ale už se s ní více nedohaduje. Řekne, že vždy jen říká pravdu a navíc do řeči až tolik neskáče. Je rád, že se s ním pro dnešek Chrysane nedohaduje, protože si stejně bude stát za svým stůj co stůj. Viní se z toho od začátku a jen tak někdo mu to nevymluví. Přednese ji svůj nápad, jak trochu utišit média. Nechce ale, aby si Chrysane připadala, že jí nějak využívá, protože mu to tak občas přijde. Oplatí ji polibek, ale pro jednou ho to neumlčí.* Dobře, nebudeme to řešit. *Souhlasí se ní*Ale prosím kdyžtak mi řekni, kdyby ti bylo něco nepříjemný, jo? Nějak to vyřešíme. *Poprosí ji a doufá, že to tak Chrysane skutečně udělá. Začnou se bavit o Remusovi kterému pořád moc nevěří.* Chrys nemysli na něj. Je mi opravdu líto, že v tvém případě to tak nebylo, ale teď an to nemysli. *Je mu jasné, nad čím Chrys přemýšlí a odvede řeč na jejich svatbu.* Jsi nádherná ve všem. Já za to nemůžu. *Uchechtne se.* Dobře. Co třeba pátého srpna? Pátého jsme se i poprvý potkali, tak by to mohlo být hezký. *Navrhne a poté řekne, že se nemůže dočkat, až bude Chrysane jen jeho.* A ty moje manželka. *Doplní a políbí ji. Polibek i trochu prohloubí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 1:01 pm
*Překvapí jí, když Zayden řekne, že si připadá, jako by ji využíval. To si ona rozhodně nemyslí. Ví, že pozornost médií nijak nemůže ovlivnit a konec konců ona tohle navrhla. Chce hlavně pomoct Cheynne, protože jí má ráda a ví, že už tak to má těžký. Navrhne, ať o teď neřeší, teď neví, jak na to budou přesně reagovat média a jak hrozný to bude, takže na řešení čehokoli co se toho týče je docela brzo.*Neboj, kdyby toho na mě bylo moc, řeknu ti to. Vím, že se nemám tolik stresovat kvůli dítěti a budu i více opatrná,takže bych se rozhodně ozvala.*Ujistí ho a doufá, že ho tím i dostatečně uklidnila. Baví se chvilku o Remusovi, se kterým si rozumí její budoucí švagrová. Ví, že mu Zayden nevěří a ani se nediví, většinou starší bráchové jsou ohledně kluků svých malých sestřiček přísní. Až teda v jejím případě, ona byla Claviovi ukradená.*/A najedou si chce hrát na šťastnou rodinku, když to s ním konečně vzdám../Jo, máš pravdu, nestojí mi to za to. Teď se mám konečně dobře a jsem upřímně ráda, že se s Claviem ani nevídáme.*Nechybí jí nemá jí co chybět. Nebo se jí snad má stýskat po narážkách, řečičkách, odhánění a dalších věcech?*A já snad ano?*Zeptá se pobaveně.*A stejně přeháníš.*Dodá k tomu.*Jo,to by bylo hezký. Mohli bychom si pak sami ještě třeba zajít k vodopádům. *Tam se potkali poprvé. Usměj se na něj a oplatí mu polibek.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Zayden J. Collard

Sat Jul 18, 2020 1:27 pm
*nechce, aby si Chrysane připadala, jako že ji nějak využívá. Jemu to tak občas přijde. Ví, že jsou Cheynne a Chrysane kamarádky, ale i tak mu to občas tak připadá. Poprosí ji, aby mu řekla, kdyby toho měla už dost nebo jí něco vadilo.* Dobře, děkuju. *Usměje se a při zmínce o dítěti mu pohled padne na její těhotenské břicho a pousměje se. Baví se o Remusovi a on se brání, že by ho nezakolal. Leda kdyby Cheynne ublížil. Dojde mu, nad čím Chrysane přemýšlí a tak ji řekne, ať to nedělá. Mrzí ho to, že ona to takhle asi nikdy neměla, ale nechce, aby se nad tím trápila. Vzpomene si na to, na čem se domluvili s Navyou a už si není jistý, že je to tak dobrý nápad.* Jo.. třeba se to jednou změní k lepšímu. *Řekne opatrně. Poté se začnou bavit o jejich svatbě a on řekne, že je nádherná ve všem.* jo, je to tvoje chyba. *Svede to na ní a usměje se jako největší andílek.* Nepřeháním. Je to pravda, lásko. Vždyť jsi vypadala nádherně i v pytli od brambor. *Uchechtne se. Navrhne ji tedy datum svatby a to den, kdy se potkali poprvé.* To bysme klidně mohli. Jen my dva a nikdo jiný. *souhlasí s ní. Poté ji políbí. Polibek prohloubí a vjede ji jednou rukou do vlasů.*
Sponsored content

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 16 Empty Re: Jedna z mnoha komnat paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru