Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromé lázně

+3
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
Admin
7 posters
Goto down
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 06, 2020 8:37 pm
*Nikdy nemluví složitě na to, aby druhý její slova nemohl chápat. Možná v tom je dost podstatný problém. Ona samotná nechápe co ní  může Rhys vidět a jaktože se to všechno stalo tak moc rychle. Vždyť se znají krátce a přesto se to stalo. Ona už byla šťastná a věděla, kdo je ten který má její srdce už na pořád. Nedokáže, si představit život bez něj a proto jí bolí, když ho vidí mluvit s ostatními dívkami Selekce, i když to musí respektovat a trpět. Nechápavý pohled nastane v momentě, kdy on skloní svůj pohled. nerozumí tomu, jenže on se na ní opět podívá. Teda, až řekne svá slova. S pousmátím přikývne,  na potvrzení jeho slov.*Říkala jsem mu, že by se to nestalo...kdyby to tak nemělo být.*Skousne si spodní ret a povzdechne si. Když to ví, dalo se s tím něco dělat, ale on se od ní úplně distancoval.*Já vím, zaslouží si být šťastný.*Pokývne nad tím hlavou, a opětuje mu s veškerou láskou jeho polibek. Tohle jí rozhodně chybělo nejvíc ze všeho. On jí chyběl.*Já...*Skutečně jí tím zaskočí ještě víc, jelikož jí zčervená obličej, jen potom co řekl.*Do vířivky? Já ale nemám hlaad.*Poví rozhodně, přičemž leknutím vypískne, když se ocitne ve vzduchu.*Šaty...namočí se.*Zamumlá se smíchem, když jí položí na okraj vířivky. Zadívá se nedůvěřivě na jídlo a zavrtí hlavou.*Já nechci, nic.*Zakňučí vzpíravě a založí si ruce na hrudi jako uražené dítě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 06, 2020 8:52 pm
*Nelíbí se mu, že by měla Thylane být s Rhysem, ale pokud by tak byla šťastná, nechal by ji jít. Přece ji nedonutí si ho vzít násilím. Chce, aby byla šťastná. Je ale rád, že si vybere jeho. Proto se k ní skloní a lehce ji políbí na její sladké rty. A spokojeně poté vydechne.*To zaslouží, snad si štěstí najde, přeju mu to.*Dodá na její předchozí slova. Pak ji vezme do náruče a jde s ní směrem k vířivce.*Pro šaty ti pošlu.*Mávne nad tímhle faktem, že je pořád oblečená rukou.*Ale ano, jdeme do vířivky a ty si něco dáš..*Řekne tvrdohlavě. Postaví ji na okraj a zasměje se, když si založí ruce na hrudi.*No tak. lásko..*Zamručí a přitáhne si ji za pas. Chytne lem jejích šatů a trochu je vyhrne, přičemž nadzvedne obočí. Chce jí je sundat, aby pak společně mohli vézt dovnitř. Skloní se k jejímu krku, kde ji párkrát políbí a jako minule tu zanechá pár značek.*Funguje má přesvědčovací metoda?*Zeptá se a vydechne do jejího krku.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 06, 2020 9:26 pm
*Rhyse by si vybrala jen v případě, pokud by jí Sawyer ublížil, nejspíš...Nevěří, že by byl schopný jí její milovaný natolik ublížit, aby udělala něco takového.. Proto ani neváhá v tom, aby mu oplatila polibek, jelikož to je něco tak neskutečně dokonalého. Na slova o tom, že to Rhysovi přece nic neřekne, jelikož sama se kvůli tomu cítí špatně, jakoby mohla za to, že se do ní zamiloval. Ale ona nemohla za to jaká je. Zarazí se nad jeho slovy, to by znamenalo, že jí někdo jiný uvidí bez šatů a to přece vůbec nešlo. Nikdo kromě něj jí vidět takhle nemohl.*Aleee to nemůžeš, nutit mě.*Zamručí stejně vážně a vrtí nad tím rozhodně hlavičkou. Nechá se jím i přitáhnou, aby mu byla blíž. Zadívá se mu na hrudník a skousne si spokojeně spodní ret. Takhle na něj dokáže koukat pořád, kdyby to tak jen šlo. Zakňučí, když jí začne vyhrnovat šaty, jasně, že jí nebude vadit, když je sundá. Když ucítí jeho polibky na krku, ještě víc ho k němu nakloní, aby měl lepší přístup. Spokojeně zamručí a zaboří si ruce do jeho vlasů.*Nehorázně provokuješ.*Zašeptá přerývavě, protože, je pro ni těžké říct něco složitějšího.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 06, 2020 9:43 pm
*Řekne, že jí když tak nechá poslat jiné šaty, ale nakonec ji postaví na nohy u vířivky a začne s přesvědčováním. Takže se skloní k jejímu krku, kam ji několikrát políbí a nechá zde i několik značek.*Já tě nenutím... snažím se tě přesvědčit..* Na krk pak vydechne a zeptá se, jestli to zabírám a trochu vyhrne šaty. Po její reakci, kdy spokojeně zamručí a řekne mu, že nehorázně provokuje, se usměje a pobaveně vydechne na její krk.*To je jedna z věcí, které mu skutečně jdou výborně, princezno.*Sundá jí šaty a hodí je na židli. Je mu jedno, jestli budou pomačkané a jak říkal, když tak jí nechá přinést jiné. Pak ji zase vezme do náruče a jde s ní do vířivky, kde si pak sedne a ji si posadí na klín. Táce s jídlem jsou u nich.*Dej si něco.. kvůli mě..*Pohladí ji po tváři a podívá se jí do očí prosebným pohledem.*Ten Camembert je velice dobrý i Balkán.. Nebo ten Uherský salám. Nebo jestli chceš něco sladkého, jsou tu pralinky..*Zašeptá do ucha a políbí ji pod něj.*Nebo jestli si chceš dát něco jiného, řekni mi to a já to hned nechám přinést. A nebo si dej něco z ovoce.*Mezi sýry jsou hrozny a ještě zvlášť tu jsou jahody a nakrájené plátky jablka. *
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 06, 2020 10:55 pm
*Jeho přesvědčování je skutečně....příjemné, takže vlastně ani nemůže v žádném případě pokračovat, nechci aby s tím přestával. Vzdychne nad tím co dělá. Spokojené zvuky šly z jejích úst sami, bránit se jim při tomhle nemohla a nechtěla.*Jde ti spoustu věcí, zlatíčko moje.*Zamručí tiše a nechá si od něj sundat šaty. Tím má na sobě jen černé jednoduché dvojdílné plavky, na zavazování. Skousne si spodní ret a nechá se jím vzít do vířivky bez jakýchkoliv protestů. Při sezení na klíně se schválně zavrtí, aby mu zavadila o přirození. Nevinně zamrká a ruce si položí na jeho hrudník a přikývne. Může se o to aspoň pokusit.*Víš že většinu těch druhů stejně neznám?*Nakloní hlavu na stranu a ušklíbne se. Jako čtvrtá jedla jen jednoduchá jídla, nikdy si moc nevybírala a jedla co zrovna bylo. Zadívá se na moment na tácy, než si vezme dvě kuličky hrozna. Rozhodne se na to jít pomalu. Jednu si dá do pusy sobě a druhou dá před jeho ústa, aby si jí vzal. Jazykem si přejede přes ret a skloní se k jeho krku, který políbí, několikrát...než skutečně jeho kůži nasaje mezi své rty...a vytvoří mu tam....eh o dost větší značkování. Když se odtáhne, zadívá se mu do oček jakože, nic vlastně neudělala.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Mar 07, 2020 10:27 am
*Když slyší, jak vzdechne, políbí ji na krk znovu a nemá dneska v plánu s tímhle přestat. Líbí se mu, jak vzdychá a chce ji takhle slyšet častěji. Usměje se a poznamená, že mu tohle jde a po jejích slovech se usměje a krátce ji políbí na rty. Sundá jí šaty a vezme do náruče, aby ji mohl odnést do vířivky, kde si ji posadí na klín, protože ji chce mít co nejblíže u sebe. Když cítí, jak se sama zavrtí a podle jejího výrazu schválně potichu zamručí.*Taky umíš dobře provokovat lásko.*Řekne trochu chraplavým hlasem, i když se snaží, aby zněl co nejvíce normálně. Vyjmenuje jí co tady je, aspoň to co je podle něj nejlepší, je toho hodně, nechal toho schválně připravit co nejvíce a doufá, že ji něco osloví a ona něco sní.*Poznáš. Budu si tě rozmazlovat samými skvělými věcmi.*Řekne jí a úsměvem a shrne pramínek vlasů, který se jí dostal do obličeje a dá jej jí za ucho. Potěšeně se usměje, když si vezme kuličky hroznu a druhou dá před jeho ústa, sní ji a zazubí se na ni.*Děkuju lásko.*Poděkuje jak za to, že mu dala hrozny, ale spíše za to, že něco snědla. I když trochu, pro něj je to dost.Když ho několikrát políbí na krk, spokojeně zamručí a hlavu trochu zakloní.*Tohle je dost příjemný.*Vydechne a když cítí, že mu po ní zůstane i značka, musí se zase usmát.*Až se mě bude Edelynne ptát, co to mám na krku, přivedu ji k tobě, ať jí to vysvětlíš.*Zasměje se. Vezme do ruky jednu jahody a do ji jí. Pak rukama obejme její pas, aby si ji k sobě přitáhl blíže a políbí ji na rty.*Řekl ti někdo, že jsi naprosto úžasná?
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sat Mar 07, 2020 1:19 pm
*Poznámku o tom, že mu toho jde hodně si nemůže při tomhle neodpustit, jelikož je to jen pravda. Polibek, který mu oplatí před ním, než zní šaty skutečně sundá, sice byl krátký ale o to intenzivnější. Při tom jak sedí na jeho klíně se také on nevyhne mírnému "pozlobení". Jen si jazykem přejede přes rty a důležitě zavrtí hlavou.*Já? Asi se ti něco zdálo drahý.*Špitne tiše, přičemž se v duchu musí pousmát nad tím jak jeho hlas při těch slovech zněl. Po jeho slovech o jídlu se snažila indentifikovat, druhy které zmínil, ale to jídlo si jen vysloužilo její zoufalí pohled protože si s ním neví rady. Což také okamžitě oznámí a zamručí nad tím.*Už tak toho pro mě děláš mnoho.*Poznamená tiše a pozoruje jeho ruku, dotýkající se jejich vlasů. Pousměje se nad tím malým gestem. Z jídla se rozhodne zvolit hrozno jako jednu z těch menších hrozeb a to mu také nabídne, je ráda když si i on sní svojí kuličku. Kývne hlavou na jeho poděkování a už se přesouvá k jeho krku, který obdaří několika polibky. Při jeho spokojeném mručení, mu několikrát na kůži vydechne teplo, které z jejích úst jde. Nenápadně se usměje, když uslyší jeho slova, jelikož potom se pustí do vytváření značky. Zamrká, než jí zase zčervenají tváře, když řekne to s Edelynne, zkoumavě se zadívá na jeho krk, po kterém mu přejede konečky prstů.*Nic tam nemáš.*Zakňučí vyhýbavě a začne vrtět hlavou, příjme od něj i sladkou jahodu, kterou sní. Přitulí se k němu jen co si jí přitáhne a oplatí mu jeho polibek.*Nemyslím si, že někdo měl důvod mi to říkat.*Přizná tiše a zarazí se nad tím, několikrát párkrát zamrká.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Mar 07, 2020 1:42 pm
*Posadí si ji na klín a když se o něj otře, spokojeně vydechne a hlas má trochu chraplavý, i když se to snaží skrýt. Provokuje ho a jemu se to docela líbí. Že není tak stydlivá, jak byla předtím, když mu ani nechtěla věnovat polibek. Zasměje se.*Ano, ty jsi totiž učiněný anděl..*Přikývne, ale s pobaveným úsměvem na rtech. Pka jí řekne něco o tom, co tady všechno je a na její slova jí řekne, že je pozná, protože si ji hodlá rozmazlovat podobnými pochoutkami pořád.*Ne, nedělám. Chci pro tebe dělat víc lásko. Zasloužíš si to.*Řekne jí a skloní se, aby ji políbil lehce na čelo a pak odhrne z její tváře pramen vlasů. Když si vezme kuličku hroznů a jednu dá jemu, poděkuje, spíše za to, že se něco rozhodla sníst. Když ho začne líbat na krk nemůže jinak, než spokojeně zamručet. Líbí se mu to a nechal by si to líbit klidně i dále, stejně tak když mu na krk vydechne teplý vzduch z úst. Pak řekne, že to, co má na krku bude Edelynne vysvětlovat ona, protože ji k ní přivede, pokud se jej na to zeptá.*Jen aby..*Usměje se a dá jí jahodu, aby si vzala něco dalšího a sám si vezme jeden sýr. Přitáhne si ji k sobě a když se k němu sama přitulí, pevně ji obejme.*Ale určitě měl. Ty jsi dokonalá, nádherná, chytrá, vtipná.. *Políbí jí několikrát na krk a nakonec zaboří obličej do prohlubně na jejím krku.*Jsem tak rád, že jsi se přihlásila do Selekce a já tě potkal. *Pohladí ji rukama po zádech.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

Mon Mar 09, 2020 4:34 pm
*Musí uznat, že s tím chraplavým hlasem, byl ještě víc k sežrání, než normálně. Ale něco takové by jako spoustu dalších věcí, nikdy nahlas neřekla. Však se cítí špatně, jen z pomyšlení na cokoliv nevhodného a prostě, tohle se nehodí říkat. Důležitě přikývne a nakloní hlavu na stranu.*Tvůj anděl strážný, který na tebe dohlíží, abys nedělal hlouposti.*Mrkne na něj a nevinně se pousměje. Když ono to tak i docela sedí a jí to připadá na jedno stranu hrozně moc milé.*Pokud si to skutečně myslíš, brát ti to nebudu. Ale je tu toho tolik, že nevím. Co kdybys mi do komnaty nechal poslat, své oblíbené kousky od každého? Abych ochutnala?*Navrhne mu s úsměvem, něco co by teoreticky odmítnout nemusel a ona by se mohla pokusit...sníst něco. Sám by si to pak mohl překontrolovat. Stejně jako se mu přitom všem dívá do očí a usmívá se, než se začne věnovat jeho krku. S polibky by i nepřestávala, ale čas na tohle můžou mít kdykoliv jindy. Po čemž se jí nelíbí, že by měla něco vysvětlovat jeho sestře, nevěděla by jak a proč, a nejspíš by řekla úplnou blbost. Jahodu bez váhání příjme a koukne se podivně na ten jeho sýr, který nepoznává.*Říkáš to tak často a pořád se tomu těžko věří.*Šeptne upřímně a zakňučí, když se jí zaboří do krku.* Příhlásila jsem se, jen abych se sama ujistila co je pravda na tom....že spíš s každou.*Přizná vážně a zatřese nad tím hlavou. Slyšela o něm spoustu špatného a musela se o tom sama přesvědčit, jenže z jeho chování k ní, to vůbec nesedí. Nerozumí tomu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 09, 2020 4:49 pm
*Usměje se.*Přesně tak.*Od dob, co se začal zajímat o ni se vážně docela zklidnil. I když občas si nemůže pomoci a musí ji provokovat jako dneska. Usměje se na ni.*Jo, to by šlo. Nechám ti to tam poslat ještě dneska. Měla bys jíst více.*Souhlasí s jejím nápadem. Když se pak věnuje jeho krku, líbí se mu to, takže ji klidně nechá a přitom slastně zamručí. Ale jak ví, bude tam mít od ní značky a vysvětlování jejich původy jeho sestře nechá jen na ní, s tím nechce mít nic společného.*/A rodiče se do toho snad míchat nebudou../*Dá jí jahodu a zase se více usměje, když si ji vezme a sní ji. Pka řekne, jaká podle něj je, jednoduše dokonalá. Neodolá tomu a zaboří si hlavu do jejího krku a nasaje její vůni. Po jejích dalších slovech se odtáhne od jejího krku, aby se jí mohl podívat do očí. Spal s hodně holkama, ale ještě s žádnou to nemyslel vážně, to jenom s Thylane. Spal i s Arowen, velitelkou rebelů a jeho sestřenicí, ale to jí říkat nechce.*Byla to pravda. Nebyl jsem dobrej syn, ani korunní princ. Ale když přišla Selekce a já potkal tebe, začal jsem se měnit a teď ti mohu říct, že jsem nebyl v žádném nočním klubu ani v ničem podobném od ledna. Protože myslím jen na tebe a jinou nechci.*Ujistí ji. Všimne si, že je docela pozdě.*Nepůjdeme už? Můžeme jít k tobě a nebo ke mě a zůstat spolu.*Rád s ní bude zase usínat v náručí.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

Mon Mar 09, 2020 5:03 pm
*Její úsměv se rozšíří, když s jejími slovy on souhlasí, vždy jí je najednou po něčem takovém líp. Nechce se totiž příliš hádat nad rozdílnými názory o věcech, kterých jistě v budoucnu budou mít hromady. Teď si chce jen užívat tak jak to to jen jde. Bez hádek, dokud je to možné.*Ale já jím, jenom ty to nevidíš, a když jsem ve stresu, nejde to.*Našpulí si vážně spodní ret, protože tak to skutečně má. Z jídla pohledu na jídlo jí není při takové situaci zrovna dvakrát příjemně. Žádné vysvětlování nemá v plánu, takže pokud si krk neschová, bude muset vysvětlovat sám on. Nechápe, jak jí může vidět jako dokonalou, když si tak sama nepřipadá. Je ráda, když je jí takhle blízko, jenže když se od ní odtáhne, oplatí mu jeho pohled a poslouchá jeho slova.*Proč...?*Jediná věc, která jí zajímá, proč takový byl, proč to dělal. Nedokáže si představit s kolika holkama něco musel mít, nedejbože, kdyby některé z nich čekala jeho potomka a on o tom nevěděl. Při jeho dalších slovech, zívne a kývne nad tím hlavou.*Pokud si mě odneseš, tak je mi jedno kde spolu budeme spinkat lásko.*Zašeptá šišlavě a podívá se na něj roztomilým smutným pohledem. Vážně chce, aby jí celou dobu nesl.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 09, 2020 5:24 pm
*Potřese nesouhlasně hlavou.*Lásko, taky jsem často ve stresu a jím.*Řekne jí. Poslední týden například Taky byl dost ve stresu, ale snažil se jíst a i spát. A to na tom fakt nebyl dobře.*Pošlu ti co nejlepší věci do komnaty a ty se najíš, pohlídám si to. Aspoň něco do sebe musíš dostat.*Pohladí ji jemně po tváři. Pak se dohadují o tom, kdo to vysvětlí Edelynne, to co má na krku. Třeba na to ani nepřijde. Kdo ví, jestli přijde jeho malá sestra na ples. Pak na chvilku zaboří svůj obličej do jejího krku a odtáhne se až když zmíní to, jaký byl ještě před Selekcí a toho, než ji potkal.*Zamiloval jsem se do tebe. A láska lidi mění.*Usměje se na ni zamilovaně. Příkladem jsou snad všichni Schreave. A on chce být ten nejlepší pro ni. Ten koho si zaslouží. Ona je anděl a zaslouží si jen toho nejlepšího. Neví, jestli jím někdy úplně bude, ale snažit se o to bude celý život. Pak se zeptá, jestli nechce už jít Přijde mu tahle roztomilá, tak se k ní skloní a lehce ji políbí na rty.*Jistě, že tě odnesu lásko, ale měla bys na sebe hodit aspoň šaty.*Nelíbí se mu, že by ji někdo očumoval. V náručí ji odnese z vířivky a postaví na zem a pomůže s šatami. A sám se rychle obleče. Pak ji zase vezme do náruče a nese i do její komnaty, kde s ní dneska zůstane. Ráno zase odejde a ona se aspoň nebude muset hned někde toulat, ale bude rovnou u sebe. Rovnou hned nechá uklidit vířivku a donést do její komnaty jídlo.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Re: Soukromé lázně

Sat Apr 04, 2020 11:27 am
Pátý ročník
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Clavio L. N. Martinelli

Mon Apr 27, 2020 4:39 pm
*Jde ruku v ruce s jeho největší láskou směrem k lázním, přičemž má na tváři zamilovaný úsměv. Na sobě má normálně to co vždy, černé rifle, tmavě modrá košile, přičemž má na sobě samozřejmě plavky když jdou do lázní.* Nedivil bych se, kdyby nás jedna z mých sester, teda asi spíš Freya, sledovala až sem. a říkala další nepravdivý historky. *Zamumlá a schválně se rozhlédne kolem sebe, jestli někoho vážně neuvidí třeba za nějakým závěsem. Když dojdou až k lázním, pousměje se na ni více, přičemž se nakloní pro polibek. Poté ze sebe stáhne oblečení a zamíří do jedné z výřivek a když je ve vodě, natáhne k ní zase ruku.* Doma ti nechám udělat jednu obří výřivku, jen pro tebe. A pro mě pokud mě tam pustíš. *Zazubí se na ni a druhou rukou si prohrábne vlasy.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Navya A. Sánchez

Mon Apr 27, 2020 5:46 pm
*Jde ruku v ruce s Claviem do lázní. Docela se tam těší, protože v lázních bývá většinou teplo. Na sobě má modré rifle a černý huňatý svetr, ve kterém je jí ale stejně docela chladno, a pod tím má černé plavky.* Neboj, zlato, nevěřila jsem jim. *Uklidní ho pobaveně.* Zdála se docela milá. *Pousměje se a pak už jsou u lázní, kde Claviovi opětuje polibek. Sundá ze sebe oblečení, díky čemuž jí po těle hned naskáče husina a pak se chytí jeho ruky a vleze do teplé vody. Nevadilo by jí, kdyby byla ještě o pár stupňů teplejší, ale spokojí se i s tímhle.* Jasně, že tě tam pustím. Bez tebe to bude nuda. *Oplatí mu zazubení.* Hlavně, ať je tam pořádně teplá voda. *Uchechtne se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Clavio L. N. Martinelli

Mon Apr 27, 2020 6:34 pm
*Pořád nechápe proč nemůže mít tiché a nevinné sestry nebo aspoń jednoho bratra, který by nemusel být až takový jako jeho sestry.* Jen aby. Ale ujišťuju tě, počůrával jsem se jen jako mimino. A to mimina dělaj. *Namítne, ale na tváři se mu vyloudí pobavený úškleb.* Milá? Štěstí pro ni, že nemám víc jmen, jinak by byla schopná vyjmenovat úplně všechny a to je ještě strašidelnější, než kdyby řvala jiný slova než moje jména. *Nakrabatí čelo a malinko se nad tím zamračí. Potom si už na sobě nechá jen plavky a vleze do do vody a usměje se na ni, když je hned u ní.* Tak to mě těší. Už jsem se lkel, že by ti stačil i nějaký masér. *Zazubí se na ni a pak zase trošku starostlivě nakloní hlavu na bok.* Jsi v pořádku? Protože mi přijde docela teplo, v tom svetru bych se asi upekl. *Zamumlá starostlivě, ale pak se zase usměje a přitáhne si ji blíže, přičemž ji začne masírovat ramena.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Navya A. Sánchez

Mon Apr 27, 2020 6:55 pm
*Zasměje se po jeho námitce a přikývne.* Jo, mám pocit, že u mimin je to normální. *Sama nemá moc s miminama zkušenost, takže to pak radši už nijak nerozvádí.* Když začala jmenovat všechny tvoje jména, tak byla docela děsivá, to je pravda. Zvlášť na svůj věk. *Má pocit, že je jí něco okolo patnácti, ale není si na sto procent jistá. Pak už jsou spolu v lázních, kde si sundá oblečení a vleze do teplé vody.* Nepotřebuju nikoho jiného, když mám tebe. Ty jsi to nejlepší v mém životě a nikdo tě nikdy nenahradí. *Usměje se na něj zamilovaně a pak se pousměje, když zmíní její svetr.* Nevím, proč mi je poslední dobou furt zima. Ale to nic nebude. Za chvíli to určitě zase přejde. *Odmávne to rukou a slastně zamručí, když cítí, jak jí začne masírovat ramena.* Vidíš? Nepotřebuju žádnýho maséra, když mám tebe. *Zamumlá potichu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Clavio L. N. Martinelli

Mon Apr 27, 2020 7:22 pm
*Usměje se na ni a vítězně přikývne.* Však až ona někoho bude mít, zavolám rodičům ať mi pošlou rodinná alba. *Uchechtne se a pak se otřese nad tou vzpomínkou, kdy vyjmenovala všechny jeho jména.* Jo, není ji ani osmnáct, ale nahání hrůzu. Ale někdy je fajn. Když nevyjmenovává všechny jména. *Uchechtne se a zavrtí nad tím hlavou. Po jejích slovech se na ni zamilovaně usměje a nahne se pro další polibek.* Už bych bez tebe další dny nevydržel. Ty dny bez tebe byly nejhorší dny v mým životě. *Pousměje se na ni a pak už jeho výraz nahradí ten starostlivý.* Ale měla by sis radši zajít na ošetřovnu, pokud se to zhorší. *Pousměje se na ni starostlivě a pak se zase natiskne víc k ní.* Ale mezitím tě budu zahřívat já. *Zamumlá s úsměvem na rtech a pak s ejeho úsměv ještě zvětší.* Ale pořád nejsem školený masér, to mě na hodinách etikety neučili. *Uchechtne se a pokračuje dál v masáži. Poté se nahne k jejímu krku, na který ji s úsměvem políbí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Navya A. Sánchez

Mon Apr 27, 2020 7:38 pm
Chudák. *Zasměje se a pak se jí zablýskne v očích.* Rodinná alba...Máte jich hodně? *Zeptá se s nadějí v očích, protože by je hrozně ráda viděla.* Chápu, jestli mě vytočíš, nejlepší bude vyjmenovat všechny tvé jména. *Zazubí se na něj a pak už mu oplatí polibek a po jeho slovech ho pohladí po tváři.* V mém taky. Ale už jsme zase spolu a já se nechystám od tebe odejít, neboj. *Stoupne si na špičky, aby ho mohla jemně políbit na rty a jakmile od něj uslyší slovo "ošetřovna" ušklíbne se.* Budu v pohodě. Žádnej doktor nebude potřeba. *Jestli něco doopravdy nesnáší, jsou to doktoři, ošetřovny a hlavně jehly.* S tím souhlasím. *Usměje se na něj. Poslední dobou si z něj vážně dělá své osobní ohřívadlo.* Masíruješ daleko líp, jak nějakej masér, zlato. *Ujistí ho s blaženým úsměvem a když ucítí jeho rty, nakloní hlavu schválně na stranu, aby měl k jejímu krku lepší přístup.* Miluju tě. *Vydechne.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Clavio L. N. Martinelli

Mon Apr 27, 2020 8:01 pm
*Když zmíní rodinná alba, nenapadne ho, že by je chtěla vidět, takže jen potichu zaskuhrá a pobaveně si povzdechne.* Jo, máme jich hodně. Na můj vkus až moc. Ale vidět je určitě nepotřebuješ. *Zavrtí hlavou, ale na tváří si drží pobevyný úsměv.* Já si ty jména nechám vymazat. A nechám si jen jedno z nich. *Zamumlá a po jejích slovech se mu po tváři rozlije nejzamilovanější úsměv co jde.* Tentrokát bych tě ani oedjít nenechal. *Zamumlá zamilovaně, ale hned se na ní podívá starostlivě.* Jestli se ti udělá nějak hůř, jdeme na ošetřovnu. Nebo ošetřovna půjde za tebou. *Uchechtne se a s úsměvem se k ní přitulí, aby ji zahřál.* Přece bych tě nenechal zmrznout. *Usměje se na ni a pak se dá do toho masírování, i když pořádně neví, jak se masíruje správně.* Tak to jsem rád. *Zazubí se na ni a rty přitiskne na její krk. Potom jako odpověď ji věnuje další a daší polibky na krk, přičemž nezaomene udělat menší flíčky.* Pořád ti je zima? *Zamumlá těsně u jejího ucha a hned potom se k ní otočí tak, aby mohl vyhledat její rty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Navya A. Sánchez

Mon Apr 27, 2020 8:28 pm
*Když slyší, jak jí zatrhne shlédnutí rodinných alb, udělá na něj psí oči.* Pěkně prosím, smutně koukám? *Zamrká jako neviňátko a pak se pousměje.* Nebo si řeknu Freye. *Zazubí se na něj. Ví, že od ní by si u každé fotky vyslechla nějakou zajímavou historku.* Nevim, jestli by ti to jako princi prošlo, každopádně pro mě budeš stejně vždycky Clavio. *Usměje se na něj a úsměv se změní v zamilovaný, když slyší, že už by jí nenechal odejít.* No tak... Žádná ošetřovna. Jsem v pohodě. *Pokrčí letmo rameny, protože na ošetřovnu rozhodně nechce ani náhodou. To radši přežije nemožné, než aby tam šla. Pak už jí Clavio začne masírovat, což mu jde úžasně. Nakloní hlavu na stranu, když jí začne líbat na krk a vydechne, že ho miluje. Jakmile uslyší jeho hlas těsně u jejího ucha, celou páteří jí projede mrazení, ale ne od zimy.* Možná trošku. *Pousměje se a pak mu začne oplácet polibek a rukama prohrabovat jeho vlasy.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Clavio L. N. Martinelli

Mon Apr 27, 2020 9:39 pm
No tak, tohle není fér. Takhle se na mě nedívej. *Zaskuhrá pobaveně a pak když zmíní Freyu, má jasno, že ji radši rodinná alba ukáže on.* Fajn, já si napíšu rodičům, ať mi některý pošlou a ukážu ti je já. A nejlíp z toho vytahám všechny fotky, kde jsem já. *Uchechtne se a pak nasadí zamyšlený pohled.* Tak bych si nechal jen tohle a ještě to zkrátil na Clava. *Pokrčí s úsměvem rameny a pak přihmouří oči.* Takže se o tebe budu muset postarat sám? To by si správně neměla být ani tady, pak ti bude zima ještě více. *Usměje se na ni, ale stejně je to spíše starostlivý úsměv.* Tak s tím něco uděláme. *Zazubí se na ni, přičemž si jednou rukou spraví brýle, které má spadené na špičce a následně se už věnuje jejím rtům.* Můžeme pokračovat tam, kde jsme skončili na jachtě nebo... Nebo mi můžeš říct nějakou tvou historku z dětství. Protože ty tady nemá žádné otravné sestry, kterých bych se mohl zeptat. *Uculí se na ní a zvědavě se na ni koukne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Navya A. Sánchez

Mon Apr 27, 2020 9:56 pm
Takhle? *Dá do psího pohledu ještě větší sílu a prosebný pohled. Pak zmíní i Freyu a ví, že má vyhráno.* Ne, to nesmíš. Jinak to ztrácí smysl. *Zasměje se.* Clavio je krásný jméno. *Namítne a následně se ušklíbne, když se baví o ošetřovně, na kterou si rozhodně výlet neplánuje udělat.* To nějak přežiju. V komnatě máme dvě deky, já svetr a pak ještě osobní ohřívadlo. *Zazubí se na něj, protože je jasné, že ohřívadlem myslí jeho. Pak už mu začne oplácet všechny polibky, které sama prohloubí a dává do nich veškerou lásku. Když jí dá na výběr mezi pokračováním v tom, co začali na jachtě nebo historky z dětství, má jasno hned.* Radši dokončíme to, co jsme začli na jachtě. *Zasměje se a pak už ho políbí na krk, kde mu udělá pár značek a rukou ho hladí po svalech na hrudi.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Clavio L. N. Martinelli

Mon Apr 27, 2020 10:17 pm
Tohle není fér. Tohle by mělo být zakázaný. *Pinkne ji se smíchem jemně do nosu a když zmíní Freyu, je jasný, že ji radši ty alba ukáže, protože nebude riskovat to, že by ša právě za jeho sestrou.* Ne tak jako Navya. *Zazubí se na ní a poté se uchechtne.* Dek můžeš mít i víc, nějaké ti seženu. *Pokrčí rameny, přičemž se na ní zamilovaně usměje. I on do těch polibků dává všechnu lásku co k ní cítí, ale po chvilce se odtáhne a dá ji na výběr mezi pokračováním a historkou.* Stejně se tomu nevyhneš, takhle to jen oddaluješ. *Mrkne na ni, ale když ucítí jeji rty na krku, rozhodně nic nenamítá. Spokojeně vydechne a hlavu jemně nakloní na bok, přičemž ji začne rozvazovat vrchní část plavek, které ji taky hned sundá a nechá je spadnout někam do vody. Rukama ji přejede přes hrudník až k břichu, kde ji chvíli jemně lehtá, než rukama sjede až k jejímu spodnímu dílu plavek.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Navya A. Sánchez

Mon Apr 27, 2020 10:41 pm
Ne, nemělo. Mě se to docela líbí. *Zazubí se na něj a hned má tajnou zbraň, kterou se rozhodně nebojí použít, kdykoli bude potřebovat.* Navya je naprosto obyčejný jméno. *Uchechtne se a u toho potřese hlavou.* Kdyby byla potřeba, nějakou někde ukradnu. *Zazubí se na něj odhodlaně, jako tajná agentka, která je připravená vykradnout banku. Pak už ale na nějaké deky zapomene a začne mu oplácet polibek.* To je jedno. Ty pestaň oddalovat tohle. *Zamumlá s pobaveným úsměvem a pak už ho začne líbat na krku a pousměje se, když ucítí jeho ruce na rozvazování svých plavek. Sama sjede po jeho hrudi až k lemu jeho plavek, za který ho zatahá a pak mu je jednoduše stáhne. Nemá nějak náladu to jakkoli zdržovat. V poslední době po Claviovi touží snad ještě daleko více, než předtím. Nijakou velkou pozornost tomu ale nevěnuje, stejně jako té věčné zimnici. Teď se soustředí jen na Clavia a na to, aby jeho krk a hrudník zasypala co nejvíce polibky.*
Sponsored content

Soukromé lázně - Stránka 2 Empty Re: Soukromé lázně

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru