Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromé lázně

+3
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
Admin
7 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Apr 11, 2021 5:28 pm
Dneska až do konce svých životů. Teda v rámci možností, když tu bude ještě Maxwell. *Ten je u nich v komnatě, takže se budou muset krotit. Jediná možnost je, že ho někdo bude hlídat a nebo si to rozdají jinde než v jejich komnatě. *Podle mě určitě dojatá z toho, že kvůli tobě ochotně budu stávat a plnit všechna tvá přání. *Uchechtne se. Sliboval a říkal několikrát, že udělá, co jí na očích uvidí, jen aby byla spokojená.* Copak? Myslela sis, že kdybych nemiloval to jak sténáš tak bych z tebe tak často mámil steny? Pokud mě něco štve tak je to to, že se musíme krotit v komnatě kvůli Maxwellovi. Na jednu stranu jsem rád, že je takhle malý, ale na druhou stranu, až bude větší a bude mít vlastní pokoj, budu se taky moct pořádně věnovat tobě.. *Vezme její ruku a věnuje jí polibek na prsty, hřbet její ruky a taky zápěstí. Nad jejím zrychleným tepem se pousměje. Doufá, že si na tohle jen tak nezvykne, protože to jak ji rychle dokáže takhle rozrušit se mu líbí.* No taak, pořídím ti hnedka nové, takže se nemáš čeho bát a jediný důvod, proč tak své prádlo bránit.. Tak aspoň jednou za čas něco roztrhat mohu? *Udělá na ní psí očka, v kterých je tedy vážně dobrý. Pokud mu odolá, tak se bude divit. * Tenhle nápad se mi náramně líbí. *Přikývne s úsměvem. Řekl by, že je to ten nejlepší nápad dne.* No.. Na obojím je něco lákavého. Ale tak to můžeme střídat? Jeden den na mě budeš čekat nahá a druhý den budeš navlečená klidně i do zimní bundy, svetru, tričku a tak, abych si tě sám mohl svléknout. Oplatí mu polibek a položí jí ruku na tvář, aby si ji u sebe přidržel déle a tak jejich polibek prodložil.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Christophina Charlotte Meadows

Sun Apr 11, 2021 5:51 pm
/No a co teprve až budeme mít vlastní./ *Ne vždycky si budou moci dovolit být hlasití, ale o to líp. Alespoň to pro ně bude výjimečnější, když si jeden druhého budou moct užít bez toho, aby se jakkoliv krotili.* Nebo podrážděná, že ti to trvá. *Vyplázne na něj z legrace jazyk.* To víš, těhotné ženy jsou nevděčné a náročné. *Trápí ho dál tou představou. Třeba si tím vyprosí alespoň rok navíc. To on byl totiž ten, který říkal dva, zatímco ona počítala spíše s pěti roky.* Věnuješ se mi už tak dost... *Zamumlá a lehce se začervená. Alespoň dle chatu jeho rodiny by soudila, že je ostatní považují za hodně aktivní.* A to, jak ses činil minule, jo, to bylo hodně dobrý. *Dodá ještě nonšalantně. Nejen že byl pohled na to, jak ji uspokojuje ústy zatraceně sexy a hříšný, ale to, co s těmi ústy dovedl byla úplně jiná liga. Občas dost žárlila na to, kolik partnerek měl před ní, ale pokud přitom nasbíral takové zkušenosti a bude je v budoucnosti aplikovat jen na ni, je ochotná svou žárlivost krotit. Vážně nesnáší, jaký na ni má vliv, není divu, že každý hned poznal, že je do něj zamilovaná, a pak si z ní utahoval. Jakkoliv dokázala své emoce skrývat, nevztahovalo se to na cokoliv ohledně Xaviera.* Barbare. *Zamračí se nad tím psím pohledem a dá mu ruku přes oči.* Tohle jsou kruté a neférové způsoby, jak si prosadit svou. Ale fajn... *Sundá ruku z jeho tváře.* Jednou za čas... *Vlastně je ta představa celkem vzrušující.* Nedivím se, jsem chytrá hlavička. *Zamrká nevinně. Nepřál si snad inteligentní ženu?* Cokoliv proto, aby byl můj muž spokojený. *Ujistí ho pobaveně a políbí ho. Odtáhla by se, ale on si ji přidrží a jí se přestává chtít. Naopak otevře ústa, aby mu dovolila polibek prohloubit. Vychutnává si to pomalé tempo, jeho chuť i blízkost. Začíná jí být horko a ruce se v zásadě samy od sebe dají do zkoumání jeho zad, ramen i hrudi.* /Ah počkat!/ *Odtrhne se od něj.* Ne. Jestli budeme pokračovat, tak přijde na sex. *Ne, že by ho nedokázala jen líbat, třeba před spaním nebo když nejsou sami. Jakmile jsou však v soukromí, je těžké se včas zarazit, a i když má občas snahu, jemu rozhodně stačí málo, aby ji přesvědčil k pokračování. Chtěla ho stejně moc jako on ji.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Apr 11, 2021 6:26 pm
Když vidím to jaká je moje sestra, jaká byla moje teta.. Tak se toho začínám bát z hlediska mé přežitelnosti.. Ale tak musíš pamatovat jak si tě rozmazluju a jak ti dokážu dobře dělat prsty, ústy.. *Usměje se na ni, protože přece jen už kvůli tomuhle se ho nemlže zbavit.*Docela jo, ale můžu se ti pořád věnovat ještě více. Nebo snad nechceš? *Nadzvedne obočí.* Nelíbí se ti jak se tě dotýkám.. *Sjede jí prsty lehce po páteři a do druhé ruky vezme její prso, skloní se k ní a vsaje do úst její bradavku a dráždí ji. Odtáhne se po chvilce, až když jí z úst unikne sten a vítězně se na ni usměje. Když se začnou bavit o spodním prádle, udělá na ni psí oči, aby mu dovolila čas od času jedno její spodní prádlo roztrhat. Hned jí pořídí nové, tak proč ne?* Stejně tohohle barbara miluješ. *Řekne docela domýšlivě, ale tak co. Ode dneška je jeho snoubenka. Když mu před oči dá ruku, aby se na ni tak nemohl dívat tak se zasměje.* Dobře, tak platí. *Usměje se jako dítě na Vánocích, když mu nakonec dovolí jí čas od času to spodní prádlo roztrhat.* To je pravda. Že já se ještě divím. *Uchechtne se. Christophine je vážně chytrá a pokud bude mít podobných nápadů ještě více, což by díky své inteligenci mohla mít, tak je to ještě lepší. Líbá ji a dává do toho všechny své city, které k ní cítí. Miluje ji a chce ji to ukázat všemi způsoby, i tímhle, což je bezpochyby jeho nejoblíbenější. Když ho zarazí, odtáhne se.* A když přijde na sex?
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Christophina Charlotte Meadows

Sun Apr 11, 2021 6:45 pm
Mhmm, což znamená, že když mě naštveš, nepotřebuješ třeba uši, nos nebo prsty na nohou a tak, pořád mám na výběr dost možností, o co bys mohl přijít. *Upozorní ho. Nikde nebylo napsáno, že ho musí zabít, že?* Uhm, no... *Zastihne ji nepřipravenou. Jistěže chce, ale nemusí to být nutně tady! Přestože jí je teplo, naskočí jí kůže, když jí prsty něžně přejede po zádech. Mnohem horší účinek má však když do dlaně vezme její ňadro a skloní se, aby ústy dráždil její bradavku. Snaží se, doopravdy, ale stejně jí unikne hlasitý slastný sten.* L-líbí... *Přizná se zadýchaně a pevně ho sevře za ramene, nejistá, zda ho má přitáhnout, anebo odstrčit.* /Jsi doopravdy ďábel. A já ti upsala duši./ *Ale že by toho litovala? Ani náhodou.* Hrozně moc. *Přisvědčí odevzdaně. Ale ten psí pohled považuje za nefér zbraň, a tak mu z legrace oči zakryje, aby nemohl takhle nečestně podvádět. Stejně mu ale dovolí, co bude chtít.* /Platí./ *Povzdechne si a v duchu se loučí se svým spodním prádlem. Za ten jeho rozverně šťastný úsměv jí to ale stojí. Sakra, je tak snad ještě víc přitažlivý než normálně.* Přesně tak, stále dokola mě podceňuješ, ale alespoň tě tak můžu pořád dokola překvapovat. Obzvlášť se mi líbil tvůj výraz, když jsem si na tom domku na stromě klekla. Díval ses na mě, jako bys mě viděl poprvé. *Zaškubou jí nad tou vzpomínkou samolibě koutky. Políbí ho a velice ochotně ho nechá, aby polibek prodloužil. Dotýká se ho jemně, ale sebevědomě. Stejně jako on dává do polibku vše, co momentálně cítí. Lásku, štěstí, touhu, radost, vášeň i něhu. Touha však začíná lehce převažovat, díky čemuž se zarazí.* Tak... *Vydechne zoufale, ale nemůže přijít na žádnou dobrou odpověď.* Máš pravdu, dělej si se mnou, co chceš a kde chceš. *Políbí ho znovu.* Stejně jsem tvá. *Ujistí ho šeptem do rtů. Proč nad tím vůbec přemýšlet, stejně oba věděli, že se mu poddá. Ne, že by nemívala vlastní iniciativu, to snad prokazovala dostatečně. Ale nakonec ji stejně svedl svými dotyky a polibky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Apr 11, 2021 7:11 pm
*Pootevře ústa, ale zase je rychle zavře, trochu jako ryba.* Ale.. ale.. když mi ufikneš byť jeden prst na nohou nebo kousek ucha, tak se na tebe naštvu a nijak ti už dobře dělat nebudu.. *Zkusí to uhrát takhle, protože představa, že by mu měla sekat prsty není dvakrát lákavá. Normální člověk by mu dal určitě za pravdu. Skloní se k jejímu ňadru a bradavku vsaje do úst. Dokud jí neunikne sten, pokračuje v tom a až pak se odtáhne.* Stejně jako já miluju tebe. *Ujistí ji s úsměvem a věnuje jí krátký, docela obyčejný polibek, tedy obyčejný oproti jiným jejich polibkům.* A divíš se mi? Zaprvé, když sis tak klekla a podívala ses na mě, byla jsi více sexy než kdy předtím a za druhé.. Vždycky působíš dojmem andílka, takže mě to tam dost překvapilo. Ale věř nebo ne, mile. *Užil si to jako nikdy předtím. Vážně má pocit, jako by ji tehdy v domku na stromě viděl poprvé. Pokaždé, co si na to vzpomene má těsnější kalhoty. Vlastně stačí ať mu na mysl byť jen na chvíli přijde Christophine a najednou jako by se v místnosti zvýšila teplota o několik stupňů. Začne jí líbat a jeho ruce putují všemožně po jejím těle, dokud ho tedy nezarazí, to se na ni podívá nechápavým pohledem. Kdyby dneska nechtěla, tak by mu tak ochotně nešla vstříc a netiskla se na něj, ne? Po její reakci se zamyslí.*/Tohle bude mít za tu provokaci v pracovně../ *Políbí ji, škádlivě jí skousne spodní ret, ale pak se spolu s ní postaví.* Nejsi už z té vody takové rozmočená? Já docela jo.. Myslím, že bychom měli jít. *Zazubí se na ni a vyjde z vody. Podá jí jeden ručník a tím druhým se sám osuší. Pobaveně se usmívá nad jejím výrazem.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Christophina Charlotte Meadows

Sun Apr 11, 2021 7:32 pm
*Nevinně se uculí.* Mám takový dojem, že i tohle naštvání bych překonala, držet ode mě ruce dál prostě nedokážeš. Ale nu dobrá, pokusím se své násilnické sklony v těhotenství regulovat. *Má, co dělat, aby se nerozesmála, jeho výraz byl předtím k nezaplacení. On jí škádlení oplácí po svém a rozhodně moc příjemným způsobem.* /Jo, ale já tebe víc./ *Hádat se o tom ale nehodlá, tudíž raději mlčí. Skousne si ret a zamyslí se.* Takže... bych to dnes v noci mohla zopakovat, co myslíš? *Navrhne a proradně se pousměje. Bude ho tak moc alespoň trápit stejně jako on předtím ji, a kdyby měla být upřímná, minule si to dost užila. Bylo zajímavé, když si vyměnily role a byla to ona, kdo měl na chvíli v hrsti jeho. Ačkoliv on by bazén určitě velice rád zneužil, ona se snaží držet zpět, očividně marně. A tak to vzdá a oplatí mu polibek, vzdychne, když ji lehce kousne do rtu. Pak se ale spolu s ní postaví a ona ho urychleně pevně obejme, vážně nerada by spadla. Moc nechápe, co dělá, dokud ji nepoloží na zem.* /To... jako vážně?/ *Rozpálí ji a udělá tohle? Trochu omráčeně si přebere ručník a podmračeně se začne sušit. Cítí se... rozladěně. Téměř uraženě. I proto na něj nemluví, a nakonec si vezme jeden ze županů, které jsou zde nachystané. Snad od ní nečeká, že se bude navlékat zpět do šatů, navíc si zaslouží taky trochu provokace, ať si žárlí, pokud ji pár strážců uvidí cestou v županu. Je si jistá, že sem někdo stejně přijde uklidit a ona šaty dostane zpět.* Tohle si budeš žehlit dlouho. *Poví mu konečně, když většina jejího dotčení vyprchá. Přeci jen to bylo poprvé, co ji nějakým způsobem odmítl, i když to udělal jen proto, aby ji provokoval. Otočí se směrem k němu, zatímco zacouvá ke dveřím.* I když proč by... můžu si to udělat i sama, pokud nemáš zájem. *Podle se usměje, v očích jí vyzývavě zajiskří, když si přejede prsty po stehně, schválně tak trochu vyhrne lem županu.* Budeš si muset svoji odměnu chytit. *Mrkne na něj a vmžiku se otočí a otevře dveře, načež z lázní pospíchá pryč. Pamatuje si kudy šli. Je jí jasné, že ji pravděpodobně dožene, než se stihne kdekoliv schovat, ale stejně se jí chce bezstarostně smát.* Pardon, stav noze! *Omluví se, když málem vrazí do někoho ze služebnictva. Běhat v županu po chodbách se na budoucí princeznu asi moc nehodí, ale právě se zasnoubila, tahle noc jí patří a ona má snoubence, kterého musí trochu potrestat, a tak se ani neohlíží a rozesmátá běží dál.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Apr 11, 2021 7:54 pm
Dobře, dobře.. *Asi by to nevydržel, to je pravda.* Podle mě jistě mohla.. *Už předtím byl dost vzrušený, ale představa znovu před ním klečící Christophine jak ho uspokojuje ústy způsobí, že ji chce ještě více. Začne ji proto líbat, ale když se odtáhne vzpomene si, co mu udělala tuhle v pracovně. Má chuť jí to oplatit, nezdá se mu, ž by to minule stačilo. Proto si stoupne, ale dává pozor, aby nespadla a taky se postavila na vlastní nohy. Podá jí ručník a sám se začne tím druhým sušit. Po očku ji ale pořád sleduje a má co dělat, aby zadržel smích. Ústa má pevně stisknutá k sobě a ramena se u potlačovaným smíchem otřásají.* Dej mi pět minut. *Je v tomhle dost sebevědomý, ale už taky ví jak na ni. Christophine e na něj nedovede zlobit dlouho. Sám se oblékne zatím jen do boxerek, když řekne, že si to může udělat sama, zase si získá jeho plnou pozornost.* Klidně můžeš, ale rád bych se na to díval.. *Dívá se na její prsty, kterými si vyhrne trochu lem županu nahoru. * Co? *Dostane ze sebe zmateně a než nějak zareaguje, Christophie je už pryč. Pobaveně se usměje a rychle se vydá za ní. Slyší nějaké vyjeknutí, takže se vydá tím směrem. Narazí na jednu služebnou a Christophine vidí jak zahýbá za roh. Má výhodu v tím, že se tu vyzná, takže ví, že tou chodbou, kterou prošla se dostane až k hlavnímu schodišti, ale je tu i zkratka a tu využije. * Mám tě! *Vykřikne vítězoslavně, když do rukou chytí domnělou Christophine. Ale jak se ukáže.. Není to ona. Na tváři mu úsměv ztuhne, když uvidí, že objímá jednou postarší vévodkyni.* Omlouvám se.. *Řekne zaraženě. Koutkem oka uvidí, že je tu skutečně i Christophine. Vévodkyni pustí, ta ho zpraží pohledem a začne ho trochu peskovat. Zvláštní podívaná. Korunní princ Illey jen v boxerkách je peskován díky postarší vévodkyni, kousek od něj stojí jeho snoubenka, jen v županu..* Víte co? Na tohle nemám čas. Mám tu svou snoubenku, o kterou se chci starat a nehodlám vás poslouchat ani o minutu déle. *Provlékne se kolem ní a chytí Christophine do náruče.* Ze slušnosti vám odporučuji si sundat naslouchátko, hodlám s ní být dost hlasitý *Zavolá při cestě pryč.* A teď.. mi ukážeš jak se o sebe sama dovedeš postarat. *Zazubí se na Christophine během cesty do jejich komnaty.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Christophina Charlotte Meadows

Sun Apr 11, 2021 8:19 pm
*Rozhodně si to nenechá ujít, líbilo se jí, jak minule sténal její jméno, když mu to dělala pusou, nemá problém to zopakovat. Klidně hned teď. Jenže on rozhodne jinak, použije na to ještě dost pitomou výmluvu. Bylo by jí fuk, kdyby se v té vodě rozpouštěla. Navíc tu byla moc hezká lehátka! Trochu ji to odmítnutí podráždilo, zvlášť když si všimla, že se jí směje, přestože se snažil být nenápadný.* Tady si někdo věří. *Odsekne mu uraženě. Určitě by vydržela víc jak opět minut... tak šest. Všímá si, že se obléká pomalu, čehož využije a dá si jenom župan, načež si získá jeho pozornost.* Tak díval... /V tom případě si mě chyť, ty podrazáku./ *Nečeká na jeho odpověď a utíká. Sice je rychlá, ale je si jistá, že to on taky, navíc má delší nohy a lépe to tu zná, tudíž potřebuje získat slušný náskok. Mine služebnou, ale se smíchem běží dál. Mine nějakou postarší vévodkyni, které si něco zamumlá pod nos, co ale neslyší. Hlasité “mám tě!” od povědomého hlasu však už nejde přeslechnout. Zmateně se zastaví a otočí. Pohled, který se jí nabídne, do konce života nezapomene. Xavier jen v boxerkách objímá onu postarší paní, která dost rychle rudne v obličeji. Vybuchne smíchem. Nemůže si pomoc. Je to ten druh smíchu, z něhož vás po chvíli bolí břicho, lapáte po dechu a podlamují se vám kolena. Musí se opřít o zeď a otírat si slzy z tváří, aby nepřišla o tu podívanou, kdy mu vévodkyně vyčiní jako malému capartovi, ačkoliv je snad o dvě hlavy vyšší. Ani se nedokáže bránit a udělat co i jen krok, na to má až příliš nohy jako z gumy a sotva sýpe, dechu se jí přes smích už dávno nedostává, tudíž ji Xavier popadne do náruče absolutně bez námahy. Jeho slova přivolají další salvu smíchu.* /Už ne, prosím. Zaboří mu tvář do krku a snaží se uklidnit, jenže ramena se jí i potom chvílemi otřesou nad vzpomínkou.* A n-nejsem na tebe... moc mladá? Ne-netušila j-jsem, že jsi na postarší dá-dámy... *Dostane ze sebe a zubí se od ucha k uchu. Až když ji začne líbat smích postupně odumírá. Jistěže mu to ukáže. A pak budou rozhodně hlasití.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Soukromé lázně - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:14 pm
Soukromé lázně královské rodiny jsou menší, než ty normální, a nacházejí se v podzemí. Nachází se zde vířivka, sauna, ruce šikovných maséru a taky bazén. Přístup zde má ale pouze královská rodina!

Soukromé lázně - Stránka 4 F9e0d55d9ba42451ca0c8b8164f70254
Sponsored content

Soukromé lázně - Stránka 4 Empty Re: Soukromé lázně

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru