Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahrady paláce

+18
K. princ
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Vertasia
Terka
Takuari Zimemo
Klarisa
Lexi
Crystal & Juliet
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
LittlePrincess
annie.16
13Lucky
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
-LF-
Admin
22 posters
Goto down
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Tobias A. Andersson

Sun Aug 30, 2020 8:23 pm
*Musí sa zasmiať.* No to áno. Budeme známy z pozerania veľkého počtu jahôd. Ale len vo výnimočných situáciách! *Zasmeje sa a pozrie na ňu.*Ale mohla si niečo na pitie doniesť aj mne! *Zasomre trochu nastvane a potom sa zasmeje.* No nič. Zájdem si po niečo sám. Možno tam nájdem niečo s jahodami. *Zasmeje a a kráča k baru. Krajom oka skontroluje ju a vráti sa s nejakým drinkom.* Nič s jahodami tam nebolo. Tak som zvolil limetku. *Usmeje sa a udpije si. Samozrejme ze sa pri tom zatvari akoby zjedol kilo citrónov.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Sawyer Keenan Schreave

Sun Aug 30, 2020 8:28 pm
*Na akci je celkem zvedavy, ale uprimne jej lampiony stesti zrovna nelakaji, ale kdyz se to libi ostatnim, nebude nic namitat a nazor na tohle si necha pro sebe. Rozejde se rovnou ke stolu, kde se nachzi obcerstveni a s malym dortikem v ruce se porozhleden kolem, jestli nahodou nenarazi na nekoho s kym byse dal do reci a do neni z jeho rodiny, protoze tam je posledni dobou dost mraziva samce na normalni hovor. Nemusi, ale hledat dlouho znamou tvar, rotoze na nej promluvi Phoenix se kerou uz mel tu cest se trosku poznat a tak ji pozdravi s prezdivkou, kterou ji dal.* Tak jsem oba radi, ze se ase setkavame a nebudeme se nudit. *Uchechtne se a nasledne si poslechne jei slova ohledne lampionu.* Jo je to celkem fajn, ale stejne se prani vetsinou neplni, takze podle me je to zbytecne znecistovani okoli. *Pokrcu rameny a potom ji rekne, ze ji to slusi a po jeic slovech se uchechtne a da si do pusy dortik cely.* Chichy... *Povi s plnou pusou a potom doji a polkne.* ja se mam celkem dobre. Sice jsem musel ted nejak cas pomahat tatovi a strejdovi, ale jinak to jde. co ty?
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Holly Elisa Martens ||

Sun Aug 30, 2020 8:33 pm
* zavtipkuje o tom jak v budoucnu budou vypadat a společně s ním se zasměje* no to jsem tedy nemohla to ty jsi tady chlap a měl bys nosit pití mě ne naopak*řekne škádlivě. Sleduje jak jde k baru a napije se . Když se vrátí oznámí jí že s jahodami nic neměli.*ty chudáčku*polituje ho se smíchem když vidí jak se tváří* to víš limetky nejsou pro citlivky*zasměje se * jak ses dneska měl? * Zeptá se *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Cara A. Davis

Sun Aug 30, 2020 8:36 pm
*jakmile ji dojde, že je Charis princezna Franice, ukloní se jí a začne jí vykat - přesně podle pravidel a tak, jak by měla.* Dobře, promiňte.. tedy promiň. *protočí očima a uchechtne se.* Od malička jsem byla k tomu vedená, takže jsem s tím byla smířená. Kdybych si mohla vybrat, tak bych asi chtěla dělat něco jinýho, ale vím, že mám štěstí, že můžu pracovat v paláci, takže si zase nemlžu stěžovat. Ale není to žádná sláva no.. nicméně proti kastám nic nemůžu udělat, takže smůla. *Trošku se rozpovídá a ani sama neví, jestli to dává smysl* Promiň, moc mluvím.. doufám, že to dává smysl. Někdy se do toho fakt zamotám a pak ani nevím, co říkám a jestli to dává smysl. *Omluvně se na ní usměje.* Pravděpodobně to bude kvůli tomu. *souhlasí s tím. Jinak neví, jak si vysvětlit pocit, že ji odněkud zná.* Jo, žiju tu celý život, ale jen s matkou. Tátu jsem nikdy nepoznala a ona o něm nikdy nemluvila. Máma je taky komorná, takže jdu v jejích stopách. *odpoví ji.* Jak se ti tu zatím líbí?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Sun Aug 30, 2020 8:37 pm
Pravda. *Pokýve po jeho slovech. Oba mají radost z toho, že vidí toho druhého a nebudou se tu nudit, což jí těší. Je ráda, že to není jednostranné a ona mu nijak nevadí nebo mu nepřijde otravná.* Lampióny jsou vyrobený z tenkýho papíru, kterej se během chvíle rozloží, tudíž okolí neznečišťuješ. A navíc... kdo ví. Třeba se nějaký z těch přání můžou splnit. Nechceš to zkusit? *Zazubí se na něj a pak se zasměje, když jí odpoví s plnou pusou.* Měli jste hodně práce? *Zajímá se.* Já posledních pár dnů seděla taky nad plno papírama, takže to chápu. *Pousměje se na něj.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Noora May Olsen

Sun Aug 30, 2020 8:39 pm
*Jakmile uvidí Kadena, je to jako kdyby najednou zamrzla na místě. Nemůže se hnout, nemůže se podívat jinam. Zbývá ji jen bezradně se na něj dívat. Vzpamatuje se pořádně až tehdy, kdy si ji všimne také a rychle odejde. To už nevydrží a párkrát zamrká, načež ji po tvářích steče pár slz. Trhaně vydechne, otočí se a sama jde rychle pryč. Musí jít pryč, nemůže tu být když je tu i on. Ovšem při svém útěku do ní někdo narazí, což skoro neustojí, ale nakonec najde rovnováhu a narovná se, načež si všimne té vůně a podívá se na Kadena, který stojí před ní. Ujistí ho s tím, že je v pořádku, i když to zdaleka není pravda.* Všiml sis. *Trhaně se nadechne a setře si zbytek slz z tváří. Jeho následující otázka ji dostane.* Zajímá tě to, nebo to znovu na mě jen hraješ? *Podívá se na něj, přičemž se jí v očích zaleskne bolest.* Věřila jsem ti, Kadene. A i když jsme se znali krátce, začalo mi na tobě záležet a měla jsem konečně pocit, že nejsem tak zbytečná, protože jsem myslela, že ti na mně také alespoň trochu záleží. *Nevydrží to a oči se jí znovu zalijí slzami.* Ale ujistila jsem se o tom, že opravdu nejspíše budu něco znamenat akorát pro svou tetu. Tobě už jsem teď přeci k ničemu, tudíž už si nemusíš na nic hrát a nemusíš si dělat zbytečné starosti.. *Když ji nejde přes slzy skoro ani vidět, otočí se a snaží se se dostat někam pryč.* /Paráda, ukázala jsem jen, jak moc mě to dostalo a jak moc slabá jsem./ *Jedna její část se chce hned otočit a padnout mu do objetí.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Tobias A. Andersson

Sun Aug 30, 2020 8:39 pm
To je pravda ale ty si bola pri bare skôr! *Zasmeje sa a povie to akoby bol malé dieťa ktoré sa naštvalo na súrodenca.* Ani si nevieš predstaviť ako ma to zasiahlo. *Znova zahrá že je sklamaný no potom sa vráti k úsmevu dokonca sa jemne zasmeje.* No dovoľ! Náhodou nie je to až také kyslé! *Zasmeje sa a znova sa napije pokúsi sa udržať si vážnu tvar no nejaké zaxichtenie tam bolo.* Vlastne nič zaujímavé. Mal som sa fajn, a čo ty? Ako si pokročila s tým tvojim. *Spýta sa so zmurknutim a znova sa napije.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Christofferson Thorbjörn Formørkelse

Sun Aug 30, 2020 8:42 pm
*Jakmile si v dale u jednoho stromu simne Hollis, jen se usklibne a se dvemi ssklenkami v rukou s Whisey se vyda primo k ni, kde hned misto pozdarvu ji rekne, proc se jej nezeptala na svoleni, ze sem muze. Jasne, ma volny vecer, ale to neznamena, ze by mela byt tady a bavit se tady spolu s nejakym azenskyma ktere lezou do prdele mistnimu pronc, nebo s nejakym jinym zahranicnim hosem. Na jeji slova nerekne nic jen se usklibne a nakonec ji orikaze, aby vipila svuj drink a jakmile se zak szane a Hollis se jej epta, zda chce dalsi skenku, rekne ji nakonec, aby donesla celou lahev a kdyz de od nej vzdaluje neda mu to a jeho pohled se zameri na jeji zadek. Uz ted se mu v hlave hodni, co csechno by s jejim zadkem rad delal a jeho vyboulenina v rozkroku to dava jasne najevo. ale je radm ze je tma a tak jeho cerne kalhoty splyvaji a nejde nic poradne videt. Jakmile se k nemu Hollis vrati, stopne i v tom nalevani do sklenky a vezme si celou lahev.* To, co jsi nalila vypij. *Rekne ji a sam se napije z lahve, kterou nakonec da bokem na stolek.* Ty kalhoty ti delaj docela sukatelnej zadek vis to? *Uchechtne se a privblizi se k ni, procemz ji jeho telo natiskne na kmen stromu a ruce zapre o kmen u jeji hlavy.* Predvadis se pred ostatnima chlapama, Hollis a to se nedela. Ne, kdyz jsem tady i ja chapes? *Rekne ji a chytne ji pod krkem a jemne stiskne.* /Kurva, vzdyt jsme venku... jsou tady lidi... kurva muj ptak je momenalne mym mozkem..../
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Charis Christine Dubois

Sun Aug 30, 2020 8:52 pm
*Mávne nad tím rukou.*To je v pohodě, nezlobím se.*Skutečně se nezlobí a nevyčítá jí, že ji nepoznala. Naopak je ráda, když se tak někdy stane, může tak s lidmi vést normální rozhovory a oni se nehlídají tak moc, jako když ví, že je princezna, jsou pak i více otevření, tak jí to přijde.*Škoda no.. Mě kasty přijdou jako blbost. Je dobré že nic takového není ve Francii.. Illea to má ale jiný no.*Vždycky jí tohle na Illey připadalo ujetý a divný.*To je v pohodě..*Přikývne a v duchu se zase zarazí. Tohle jí připomnělo dost jejich mámu, ta taky dost mluvila a občas se do toho zamotala. Souhlasí, že ji mohla občas vidět, dost sem jezdí, vždyť tu mají i rodinu.*Nepoznala? To je mi líto.. A máš nějaké sourozence? /Těch bych se mohla poptat../*Hned jít za její mámou se jí nechce.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Aubree Rodriguez

Sun Aug 30, 2020 8:58 pm
*Když je konečně za svým kamarádem, zakryje mu oči a s úsměvem čeká, než ji pozná.* Kdybych tě varovala, tak bych tě přeci nemohla překvapit, ne? *Zazubí se nevinně, načež se i potěšeně uculí, když ji pochválí vzhled a kompliment mu vrátí.* Právě, že vůbec nekazí. *Usměje se, načež řekne něco o dnešní akci, která byla opravdu krásná.* To chápu. Proto jsem i na jednu stranu ráda, že jsem tě tu takhle mohla přepadnout. I když vím, že by ses nejspíše nenudil vzhledem k tomu, jak moc máš svou práci rád. A věřím tomu, že určitě nechytne. *Zasměje se. Jí nevadilo ani, když Bea zlobila, protože věděla, že to k prckům patří.* Kvůli tobě? No samozřejmě. *Zazubí se, načež přikývne.* Tak snad zbydou. Ale více lidí se tu věnuje alkoholu, jak tomu občerstvení. *Pousměje se a podívá se na něj.* Nebude ti tedy vadit, když ti budu dělat společnost až do konce služby? *Zazubí se.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Catania Polaris Schreave

Sun Aug 30, 2020 8:59 pm
*Nakonec se dostala ke stolu, kde sedi jeji brasa a tak si sedne naproti nemu, pro cemz se divi, ze zde nesedi uz nejaka ujecena, rozplyvajici se holka a nevrha na nej zamilovane pohledy. Poslechne si slova Jaceho a uchechtne se.* Ty jsi teda miloucky. Jsem rada, ze jsem tva sestra a nejsem jednou z tech naivek a nemusim tak snaset to, jak na ne plives jed. *Rekne uprimne se smichem a nasledne, kdyz slysi nejaky vykrik a vsimne si nejake holky, ktera vrazila do stolu nedaleko nich, oroci se na Jace s timm, ze to okoentuje tim, ze nejspis nekdo uz hodne prebral a po jeho slovech jen nadzvedne oboci a zase se koukne tim smeem a nasledne na bratra.* Kvudli divadlu? Myslim, ze se rozhodla zacit tragikomedii. Narazila do stolu a ed nekde vysiluje, ze bude mit modrinu a ty si budes myslet, ze ji nekdo z ucastnic treba napadl. *Pronese a popravde je ji tahle lady, stejne, jako ostatni jedno a poslechne si slova sveho bratra, kdyz Balckness odleti.* Lituju te, ze je budes muset snaset tri mesice. *Tekne mu upromne a potom naklonu hlavu nc na stranu.* Hele, treba za mesic si na nektery z nich zvyknes a budes nasranej, az jich bude malo a budes je muset vyradit a nechat si tady jenom jedno z nich. *Rekne mu a potom se na nej zazubi.* Dnes na ne kasli, prptoze zde mas tu nejlepsi spolecnici siroko daleko. *Zasmeje se.* Nepujdem si pro drink? nebo pustit lampion? Muzes si prat, aby vsechny ucastnice zmizely a treba se ti to splni. *Zasmeje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Hollis Christie

Sun Aug 30, 2020 9:03 pm
*Neví, co mu tolik vadí na tom, že sem šla, mezi lidi. Vždyť může. Má volno, může jít i do města se bavit. Když by ji potřeboval, může jí napsat zprávu, už se tak párkrát stalo. A ona by u něj hned byla a splnila to, co by jí řekl. Poslední dobou je to divný. Nikdy se o ni tolik nezajímal a to bylo nejspíše lepší. Vzhledem k tomu, že se jí líbí a to dost, před měsícem by za jeho pozornost byla ráda, ale teď by se jí raději zbavila. Vypije svou sklenku whisky, o co jde pozná podle té chuti a zeptá se, jestli nechce další pití. Vydá se k baru pro další flašku whisky. Když jí dá barman plnou s menším úsměvem mu poděkuje a vrátí se k princi. Nalije mu do skleničky, kterou u chce podat, ale poté mu spíše dá flašku a jeho sklenku si vezme do ruky. Přiloží si jí k ústům a pomalu to vypije. Poté skleničku odloží. Doufá, že další už dneska nedostane. Nechce, aby jí to moc stouplo do hlavy, ještě by udělala něco, čeho by poté litovala.*Ehm.. ne, to jsem nevěděla.. *Odpoví upřímně a najednou se trochu zastydí, když to řekne přímo takhle.*/Snad ho nikdo neslyšel../*o jestli ho někdo slyšel nebo ne je ale nejspíše jedno, protože vzápětí se k ní Christofferson více přiblíží a díky tomu její tělo natiskne na kmen stromu, což má dost lidí možnost spatřit, i když jsou dále od ostatních a to je ještě horší, než kdyby slyšeli jeho slova.*O-omlouvám se Výsosti.. A-ale proč vám to tolik vadí?*Možná za to může alkohol, který jí dodal odvahu, aby se ho na to zeptala, ale na druhou stranu ještě před měsícem si jí téměř nevšímal a teď jí přijde, jako by i žárlil.*/Nebuď naivní Hollis../*Napomene se v duchu. Když jí stiskne krk, naskáče jí husí kůže, ale ví, že chladem to není.*Výsosti, může vás vidět několik lidí.. A-a sám jste nechtěl, abych lidem říkala cokoliv, co se stalo../Ale teď to mohou vidět sami../
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Sawyer Keenan Schreave

Sun Aug 30, 2020 9:13 pm
*Zakousl se do dortiku a nasledne vedle sebe uslysel hlas, ktery uz mel tu cest poznat a taky vi, ze nepatri nikomu jinemu, nez Phoenix a tak ji pozdravi originalni prezdivkou a nasledne ji rekne, ze ji taky rad vidi a je rad, ze zrovna ona bude jeho spolecnosti. Tahle divka mu neadi a rad s ni mluvi.* No jasne, ale stejne si myslim, ze je to divny zvyk, ale pokud to chces teda zkusit. *Pokrci jednim ramenem ansledne si da do pusy cely dortik a splnou pusou ji podekje za oplaceny kompliment a nsledne ji rekne, jak se mel a poslechne si jeji slova.* Vlastne jo, mel jsem toho dost, ale jeste jsem na tom lepe nez bratranec Jace, ktery toho ma preci jen vic. *Kyvne hlavou a nasledne kyvne hlavou ke stolu s lampiony.* Tak jdeme ty romanticko. *Uchechtne se a spolu s ni jde ke stolu, kde vezme kousek papiru a tuzku a poda to Phoneix a nasledne si vezme kousek papirku i on a napise na nej pravi, ale stejne je smirenej s tim, ze to se nesplni. nasledne vezme jeden lampion a na jeho konec privaze slozenej papirek a nasledne ceka na Phoenix.* Tak jo, Pustime to? *ZZepta se ji a jakmile divka naproti nihz stoji souhlasi, pusti lampiom do vzduchu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Skyden A. Lefevre

Sun Aug 30, 2020 9:21 pm
*Když dojde k baru, chvíli tam sedí a kouká před sebe než na ni promluví dívka a chvíli si spolů povádají, načež ale přijde Asher a její barva v obličeji sehned změní na bílou.* Corey byl jedinej, s kým jsem něco měla za tu dobu jsem tady. Pochybuju, že to stejný platí u tebe, tys už určitě každou ojel. *Zamumlá a pak se překvapeně otočí na Daesyn.* Jen jsem si užila s někým jiným než s ním, protože jsem mu chtěla ukázat, že nejsem poslušnej psík, kterej bude dělat věci na pokyn. *Odpoví jí a sekne u toho pohledem po Asherovi. Poté ji překvapí dívčina slova a překvapeně zamrká.* Sboubenka a bejvalka? To si to vychytala skvěle. *Uchechtne se a možná by se jí dotklo i to druhé slovo, kdyby v ní nevířily zmatené pocity a ona nebyla na Ashera naštvaná, i když si za to vlastně může sama. Po slovech Ashera se zamračí a zabonde do něj zamračený ppohled, ale místo toho aby něco řekla, tak radši do sebe kopne další sklenici alkoholu.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 23
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Elijah Kai Dubois

Sun Aug 30, 2020 9:24 pm
*Na dnešný večierok mešká. Možno je to kvôli tomu, že na cý deň zmizol z Illey a túlal sa po Angeles. Potreboval nejakú spoločnosť - nejakých kamarátov. A nie jeho súrodencov, jeho snúbenicu alebo chalana, ktorý mu cumľal ucho a potom sa s ním nahý kúpal v jazierku. Skôr niekoho, koho nepozná a niekoho s kým môže byť sám sebou bez toho, aby sa musel pretvarovať. Niekto, kto nemá ani tušenia, že je francúzskym princom. A to sa presne stalo, keďže sa zoznámil s mladými chalanmi a s nimi skoro doteraz brázdil ulice Angeles. Teraz však, v dobrej nálade, mieri na večierok, ktorého téma ho v celku zaujala. Vie, že púšťanie lampiónov už nestihne, ale to ho popravde až tak netrápi. Teší sa, že tento raz stretne aj niekoho, koho už pozná. Vlastne ľudskú spoločnosť miluje a sám by neprežil asi ani deň. Má na sebe obyčajnú bielu košeľu, gate od nohavíc a topánky. Hneď, ako príde, idek stolu s občestvením. Vezme si nejaký tanierik a začne si naň nakladať niečo sladké, lebo má na to chuť. Očami behá po dave a hľadá, či neuvidí nejakú známu tvár. Zatiaľ ale nikoho nevidí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Aug 30, 2020 9:26 pm
*Chvilku se baví s nějakou holkou, která nejspíše neměla zrovna dobrý den. Docela ji překvapí, že se tu objeví Asher. Chvilku se na něj a na tu holku jen beze slova dívá a poslouchá jejich konverzaci. Představí se Skyden, kdo vlastně je a na její slova se uchechtne.*Jo, nádhera.*Přitaká.*Vzhledem k tomu, že s ním chodíš nebo co.. Asi víš, jak to vypadalo a tím pádem i chápeš, jak "nadšená" jsem byla z našeho zasnoubení.*Ukáže svými prsty i uvozovky. Musí zadržet úšklebek.*Hlavně, že to říkáš zrovna ty. Ten, kterej ohne každou hned na potkání. Docela ironie.*Utrousí tu poznámku a přitom se pobaveně usmívá. Jeho další slova ji nijak nezarazí ani nezabolí. Jen je poslouchá s výrazem, kterým přímo říká že jeho názor je jí u prdele.*Jo, byla jsem dost přehnaně emocionální i nudná a naivní, to uznávám.*Pokrčí rameny.*Jestli čekáš, že se tu teď zhroutím, začnu brečet a podobně..*Pokrčí rameny.*Tak to se nestane.*Ví, že tahle slova řekl právě proto, aby jí ublížil, ale tím to nedokáže.*Napije se zase své whisky a barmana požádá o další. Těm dvěma už nevěnuje ani pohled. Místo toho vytáhne mobil, najede na Illeagram a začne jím projíždět.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 30, 2020 9:27 pm
*když si k němu přisedne Catanie, zvedne k ní pohled a nijak neskrývá otrávenost ze všech těch účastnic kolem,* To buď ráda, sestřičko. *Uchechtne se. Poté usylší výkřik Lady Victorie a málem se rozesměje, ale naštěstí tomu zabrání. I když Catanie mu to moc neulehčuje..* Nedivil bych se, kdyby toho byla schopná. Zamluvila mi to nejlevnější místo v divadle na jejím představení Romea a Julie, kde hraje Julii. *protočí očima.*Jako kdybych potřeboval nějaký blbý levný místo... *doplní. Většinou svého titulu nevyužívá, ale je korunní princ... tohle opravu není potřba.* Je to na hovno, ale lepší, jak kdyby mě do toho táta nutil úplně.. *pokrčí rameny.* To se nestane. Jsou to blbý nány, který by měly hned odjet. *řekne pevným hlasem,* Vážně? A koho? Já ji tedy nevidím. *rozhlédne se kolem sebe a pousměje se. Musí nějak poškádlit svou nejmladší sestřičku.* Jasně, pojďme. *souhlasí s ní a zvedne se. Prvně zamíří k baru, kde si vezme flašku Whiskey a poté jde k místu, kde jsou připraveny lampiony a jeden podá Catanii.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Sun Aug 30, 2020 9:33 pm
Vážně? Ty bys to se mnou zkusil? *Podívá se na něj překvapeně a zajiskří jí v očích.* Nojo. Korunní toho mají vždycky nejvíc. *Podívá se krátce směrem k jeho bratranci a pokýve hlavou. Ona sama je korunní, takže to moc dobře zná. Když jí pak nazve romantičkou a rozejde se k lampiónům, překvapeně zamrká, protože to opravdu nečekala a pak se vzpamatuje a rozeběhne se za ním. Pak si od něj vezme papírek s tužkou a napíše na něj své přání, které připevní na lampión. Spolu s ním ho chytne a lampión zapálí. U toho jí oči svítí prakticky dětskou radostí.* Pouštíme. *Přikývne a spolu s ním pustí lampión do vzduchu. Chvíli ho sleduje, jak se od nich vzdaluje a pak se se širokým úsměvem podívá na Sawyera.* Řekneš mi, co sis přál? *Zeptá se ho zvědavě.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Kaden N. Collard

Sun Aug 30, 2020 9:37 pm
*nedokáže tady být, když před ním stojí Noora se svýma krásnýma očima a všemi těmi vzpomínkami, co na ní má. Proto chce odejít, ale když se rychle proplétá davem, vrazí do ní. Neujde mu,že brečela a tak nějak tuší, proč brečela. I tak se ale zeptá. Překvapí ho její postoj. Tohle opravdu nečekal.* Cože? Zajímá mě to. Co ti je, do háje? *zeptá se nechápavě a zamračí se.* Věděla jsi, že nejsem na vztahy. Už od začátku jsi to věděla. *řekne bez zájmu a pokrčí rameny. Celé to ale jen hraje. Uvnitř ho užírá pocit sebenenávisti.* Jak ses ujistila? Co tím myslíš? *zeptá se.* Do háje Nooro. Věděla jsi, jak to mám s holkama. Řekl jsem ti to už tenkrát v lese. Navíc jsem zasnoubený, zapomnělas? Co sis myslela? Že mezi námi bude něco víc? Sorry, ale tohle já nedělám a to bys vědět měla. *ví, že jeho slova jsou hodně krutá, ale je to pro něj jednodušší, než si přiznat, kolik mu na ní záleží.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Keenan L. Schreave

Sun Aug 30, 2020 9:37 pm
*Neplánoval jít na akce, akce nesnáší, ale naknec se tam rozhodl jít kvůli jeho sestře a jejímu zdravotnímu stavu, na kkterý by řekl, že dává větší pozor nž ona sama. A taky má prostě po jejím únosu větší pocit, že ji musí chránit na každém jejím kroku. Když dojde na akci a uvidí ji, hned se za ní vydá a orzhodně ho neodradí t, že je tam i její snoubenec, kterému by nejraději omlátil hlavu o stůl. Když k nim dojde, postaví se mezi ně jako sloup, který by je měl od sebe rozdělovat a oddalovat. A chránit Brikssi.* Kdyby tě štval, klidně ho odsud vlastnoručně vyhodím. *Pokrčí rameny a otočí se na Doriana.* A nechceš tam letět už teď? Všechny by to potěšilo. *Usměje se na něj sladce, což hned změní do ledového pohledu, který říká dost jasně: "Nebo by mohlo s tebou spadnout letadlo"* I to je moc slov. *Ušklíbne se a protočí očima, když vidí psa jeho sestry.* ten pes ti je něvernej, Sisi. *Otočí se na svou sestru, přičemž ji starosltlivě přejede pohledem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Sun Aug 30, 2020 9:44 pm
*Potlačí pobavený pohled, když vidí, jak se Sky začne měnit barva v obličeji a pak se zasměje.* Zlato, aspoň nelži. Když jsme si psali, sama jsi přiznala, že jsi tady už s plno chlapama chrápala. Ale aspoň jsi to dělala v soukromí a neničila mi pověst a image. *Prskne naštvaně.* Já si můžu dělat co chci, ale pro tebe platí jistý pravidla. To jsme si ujasnili snad hned, jak jsi se mnou začala vystupovat na veřejnosti, ne? Máš díky mě plno výhod, prachy a skvělej život, tak kurva aspoň ukaž, že si toho vážíš. *Zamračí se, ale hned v obličeji cukne, protože ho z toho zabolí monokl.* Buď budeš dělat poslušnýho psíka, nebo budeš zase někdo. Volba je na tobě. *Zareaguje na její slova, která byla adresovaná Daesyn, do které se pustí hned potom. Když mu řekne, že se jí to nedotkne, zasměje se.* Páni. To je ale pokrok. *Zahraje úžas a pak převrátí očima. Pak se zvedne a dojde až k ní.* Kdybych chtěl, abys brečela..... *Jednou rukou jí chytne ruce a druhou jí nekompromisně vjede za lem šortek a tvrdě jí zmáčkne klitoris, aby jí to dost bolelo.* ...znám plno jiných způsobů. *Zavrčí jí do ucha. Pak ruku vytáhne a utře si jí do látky jejích kraťasů na zadku. Pak střelí pohledem po Skyden.* Ty máš na výběr. Buď se mnou budeš dál a dneska večer se za mnou stavíš, nebo se nestavíš, já si užiju s jinou a z tebe udělám zase naprostou nicku. Čas máš do půlnoci. Mezitím si taky klidně pobrečte na ramenou. *Ušklíbne se a pak si vrazí ruce do kapes džínů a vydá se zpátky do paláce.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Christofferson Thorbjörn Formørkelse

Sun Aug 30, 2020 9:46 pm
*Nikdy by si nemyslel, ze jej vytoci to, ze se nejaka z komornych se o svem volnem case muze jit bavit a nejvoc jej vytaci to, ze nevi s kym se Hollis ve svym volnu bavi a na koho uz tady stihla vsechno narazit.* /Co, kdz nekde uz stihla vykecat to, co jsem s ni delal ve svy komnate ve svy koupelne?... hovno... to by uz se nekde snad pdalo, nebo se to nejak resilo, protoze tenhle palac je hotova drbarna./ *Pomysli si, ale sejne si neni jistej, Pohledem si ji stale sjidi a jen se modli, aby Hollis drzela jazyk za zuby, jakmile do sebe hodi obsah sklenicky a ona se nabidne, ze mu donese dalsi, proste ji posle pro celou lahev a kdyz od nej odchazi, zabloudi pohledem jejimu zadku a v hlave ma hned plno veci, jak by se jeji zadek zal vyuzit a to nenecha klidnym jeho rozkrok, ale nastesti je tma a on ma na sovbe cernr kalhoty, takzenejde nic videt. Kdyt se jeho komorna vrati s flaskou, necha ji, aby nalila do jeho sklenky tekutinu,, ale on sam si vezme lahev a ji rekne, aby vipila to, co je ve sklenicce a on sam se napije z celeho. Nasledne ji rekne, ze ma v tech kalhotech, co ma dnes peknej zadek a nad jejimi slovy jen nadzzvedne oboci.* Protoze na ten mam narok hlavne ja nemyslis si? *Rekne skrze zatnute zuby a nasledne odlozi lahev a nez se nadej je Hollis natisknuta na kmen stromu a on ma ruce oprene o kmen u jeju hhlavy.* Nevim, co jsi e mnou sakra udelala za ten mesic, co jsme tady, ale nesnesu zatracene, kdyz na tebe civi jinej chlap a je mi jedno jestli je pronc, nebo podelanej zahradnik. *Rekne tiseji, aby to slysela jen Hollis.* Slysi prd, hraje tam hudba. *Usklibe se a tiskne jeji krk a donutii ji, aby nakllonila hlavu na stranu.* Fajn, im, ze tady ne. Nejsem blbej, ale co takhle u me v komnate, hm? Budes poslusna Hollis a budu na tebe velice neznej. *Zasepta craplave a jemne se oztre noky o jeji stehno, aby citila, co s jeho rozkrokem dokazal udelat jen jedinej poshled na ni v tech kalhotech.* Vylizu te do sucha. Vim, ze tohle se ti libi. Citit muj jazyk ve svem kline. *Zasepta ji do ucha a nasledne ji pusti a odtopi od ni.* Za deset minut odsud odejdes a prijdes rovnou do komnaty. *Rekne tise a do ruky vezme lahev whiskey a rozejde se id stropu a cestou se naije. Projde zaheadami az k palaci a v mysli ma jen nahou komornoum, ktera lezi v jeho posteli s nohama roztazenyma a jeho hlavou v jejim klinu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Cameron S. Horn

Sun Aug 30, 2020 9:50 pm
*Po jejích slovech našpulí rty a přikývne.* To máš prvadu, ale tak by to nebylo převapení, no. SIce mám překvapení rád, ale někdy mě děsí. *Odpoví ji se smíchema musí nad pobvaeně zavrtět hlavou.* To jsem rád, jinak bych navrhnul jiné uniformy. *Zazubí se na ni a pak se usměje.* Upřímně? sice mě tahle prácebaví, ale na akcíhc se vždycky nudím, když vidím, jak se lidi baví. Proto jsem rád, že jsi tady. *Usměje se na ni od ucha k uchu. Aubree je jediná osoba, která mu na tváři vyvolá úsměv, který se aspoň trochu podobá tomu upřímnému a ne nacvičenému.* Tak to beru jako poctu. *Zazubí se na ni nazpátek a po jejích dalších slovech pokýve hlavou.* To je pravda. Je zajímá alkohol a mě sušenky. To znamená víc sušenek pro mě. *Usměje se na ni jako by něco plánoval, načež to hned vystřídá úsměv, který se zase blíží k tomu upřímnému.* Rozhodně mi to vadit nebude. Aspoň budu mít lepší pocit, že tě můžu chránit, jakožto strážce. *S úsměvem pokrčí rameny.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Noora May Olsen

Sun Aug 30, 2020 9:53 pm
*Když spatří Kadena,ví, že na té akci nebude moct už dlouho zůstat. Ne když tam je on a hrozí to, že jej potká. Jedna její půlka touží po jeho přítomnosti, druhá však naopak. Proto když vidí, jak rychle odchází, rozhodne se udělat to samé a proto jakmile je schopna se zase hýbat, se otočí a jde rychle s pláčem pryč, ovšem po chvíli do ní někdo narazí. A je to on..* Kdyby tě zajímalo to, co mi je, nechoval by ses takhle. *Zachvěje se a snaží se odejít, ovšem z jeho dalších slov ji zabolí na hrudi natolik, že se na něj otočí. Musí si s ním o tom promluvit.* Ano, věděla jsem to. Ale copak to, že nejsi vztahy znamená, že se po naší chvilce začneš ke mně chovat tak, jako bys mě nenáviděl? Jako bych udělala něco strašného? *Po tvářích se jí kutálí horké slzy.* "Přemýšlím maximálně o nejbližší budoucnosti s ní v posteli". *Cituje jeho větu, kterou řekl své sestře.* Takhle jsem se ujistila, Kadene. Měl jsi mě zkrátka na to jedno, o nic jiné nešlo a já vím, že ti teď už jsem k ničemu. Ale já to brala jako alespoň to kamarádství, chápeš? A kamarádství není vztah, tak proč mi tohle děláš? *Položí si ruku na hruď a polkne vzlyk, který málem vyšel na povrch. Podívá se mu do očí a doufá, že on se jí tam podívá taky a odpoví naprosto upřímně.*


Naposledy upravil Vertasia dne Sun Aug 30, 2020 9:58 pm, celkově upraveno 1 krát
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Cara A. Davis

Sun Aug 30, 2020 9:57 pm
*ukloní se a automaticky začne Charis vykat tak, jak musí.* Dobře děkuju.. bože tohle už je podruhý, co se mi to stalo.. ještě jednou a vyhodí mně. *potřese sama nad sebou hlavou.* Kasty taky moc nemusím, ale stejně to nezměním. Takže jsem s tím tak nějak smířená, i když je to hrozně nespravedlivý. Proč se musíme dělit na skupinky a podle toho různě trpět? Je to blbost.. *řekne upřímně a jen doufá, že tohle neřekne Charis králi Wyattovi. Poté se jí omluví za to, že tolik mluví a většinou se od toho zamotá.* Vážně? Většině lidí to vadí. Ale umím se i kontrolovat, stačí říct a budu se trochu mírnit. *koukne na ní a pokrčí rameny.,* Ne, jsem jedináček. Máma nikdy o tátovi nemluvila ani o tom, proč jsem jedináček a já se nikdy nezajímala. Stejně mi to odmítala říct, je to zbytečná snaha. *pokrčí rameny.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 21 Empty Re: Zahrady paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru