Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty zahraničních hostů

+13
baru
Tamara Sparks
Ginny
† PsYcHoPaTiC †
- HYUN -
Takuari Zimemo
-LF-
DlhyPribeh.sk
Vertasia
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
Admin
17 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Christophe R. Dubois

Thu May 07, 2020 11:58 pm
No... Párkrát jsi už uznala, že nemá cenu se dohadovat dál, tak jsem si myslel, že už se to aspoň trochu změnilo. *Přizná pobaveně a pak jí řekne, že pochopí, kdyby ho nikdy nemilovala, ale že se bude snažit, aby byla šťastná. Mírně nadzvedne obočí, když slyší něco o vedení a pak jí překvapeně oplatí polibek.* Chápu. *Přikývne s menším úsměvem a lehce jí pohladí po tváři.* No.. Protože jsi starostlivá a je to lidský? *Navrhne jednu z možných odpovědí na její otázku ohledně toho, proč se o něj tak bála.* A já budu šťastný s tebou po boku a naším špuntem. *Usměje se nad tou představou.* Budeš vypadat skvěle na známkách. *Zazubí se na ní a pak se baví o přebalování jako sportu.* To by bylo nefér. Král ani korunní princ se olympiády zúčastnit nemůže. Zjišťoval jsem si to během dětství. *Informuje jí pobaveně.* Jo, to je taky pravda. Třeba s tím tvůj bratr něco udělá. *Pokrčí rameny a pak zašeptá k jejímu břichu, aby ten prcek byla holka.* Hlavně aby to slyšela ona. *Dloubne jemně prstem do jejího břicha a u toho se zasměje.* Nojo, to je pravda. *Uzná a zeptá se jí, jestli není unavená.* Jasně, že můžeš. *Přitulí si jí k sobě co nejblíž a jemně jí políbí do vlasů.* Sladké sny. *Popřeje jí a sleduje jí, než usne. U toho jí hladí jemně po zádech. Teprve, když se ujistí, že usnula, sám si dovolí zavřít oči a začne oddechovat během chviličky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Fri May 08, 2020 12:24 am
*Potřese pobaveně hlavou a pak si vyslechne, jak se bude snažit, aby byla šťastná. Je za to ráda, samozřejmě, ale chce, aby Chris pochopil, že ona s ním šťastná už je. Políbí jej, aby ho donutila přestat mluvit a tohle mu skutečně potvrdila. Když jí polibek oplatí, pousměje se a pak se opře do jeho dlani, která ji pohladí po tváři a spokojeně přivře oči.*Na dva roky jsem zmizela od rodiny..*Připomene mu.*Takže to jen tak asi není, ne? Aspoň ne v mém případě.*Pokrčí lehce rameny.*Kdybych k tobě nic necítila, nebavila bych se tu s tebou o tom, jak se těším na naši společnou budoucnost a tak přece. *Řekne mu dále.*Stejně tak já.*Potvrdí mu to ještě jednou a pak se uchechtne.*Myslíš, že budu, jo? Spíše doufám, že budeme mít nějakou společnou, ne abych tam byla jen na jedný já. Ci tam být s tebou a prckem.*Navrhne, že z přebalování mohou udělat národní sport a dostat to i na Olympiádu.*Jo? To jsi snad v něčem chtěl soutěžit? Když jsi si to zjišťoval?*Nadzvedne obočí. Pak se baví o vysvětlováním dětí, jak se právě děti dělají a ona slyší jeho pobídnutí. Uchechtne se, když ji dloubne do břicha.*Mně je jedno, co budeš. Jen doufám, že budeš co nejvíce po tantínkovi. Stejně hodná nebo hodný. Mít jeho krásné oči a všechno po něm. Protože tvůj tatínek je skvělý člověk.*Promluví ke svému břichu zase ona a pohladí se po něm. Pak řekne, že je trochu unavená a zeptá se, jestli může přespat tady u něj. Potěšeně se k němu přitulí, co nejblíže a vdechne jeho vůni.*Dobrou noc drahý.*Zamumlá po chvilce, už v napůl spánku a ani si neuvědomí, jak ho vlastně nazvala.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 4:15 pm
*když konečně Chrysane nic nenamítala, okamžitě se vydal do její komnaty. Na co taky ztrácet čas. Na sobě má bílé triko a šedé tepláky. Vlasy mu trčí do všech stran, protože od rána vesměs nevstal z postele. Všechny jeho myšlenky se točí jen kolem Chrysane. Už předtím na ni dokázal přestat myslet jen s těží, ale od toho táboráku už to nedokáže vůbec. Když dojde až k její komnatě, zaklepe na dveře a hned co mu Chrysane otevře ji políbí, aby nemohla nic namítat. Ruce ji dá kolem pasu a po chvíli se odtáhne.* A tohle něco bylo? *zeptá se a pobaveně mu zajiskří v očích.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 4:28 pm
*Nakonec se pro dobro všech rozhodne vypnout mobil a jen tak leží na posteli a dívá se do stropu. Ani nečeká že by Zayden skutečně přišel. Ale pak někdo skutečně zaklepe na dveře a ona nadzvedne obočí. Nicméně se neochotně vyhrabe z postele a vydá se ke dveřím. Na sobě má jen jedno o něco delší tričko a pod ním jen spodní prádlo. Jinak na sobě nemá nic. A to to bílé tričko sahá někam lehce pod zadek. Otevře dveře a skutečně uvidí Zaydena. Už chce něco říct, ale nestihne to, protože on si ji přitáhne k sobě a políbí ji. Na chvilku ji to překvapí, ale polibek mu po chvilce oplatí.Byl to delší polibek, jak na táboráku a ona je chvilku vyvedena z míry, takže jen potřese hlavou.*Jo.. tohle něco bylo.*Znovu potřese hlavou nad tím, co se stalo.*Ehm.. Jdeš dovnitř?*Kývne hlavou do komnaty, do které sama vstoupí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 4:46 pm
*hned co napíše poslední příspěvek na Illeagram, zamíří za Chrysane. Zaklepe na dveře její komnaty a hned co mu otevře jí políbí. Všimne si, že se na chvilku zarazila a napadne ho, že ho teď vyrazí a bude mezi nimi definitivní konec. Pak mu ale Chrysane začne polibek oplácet, a tak jí dá ruce kolem pasu a přitáhne si jí blíže k sobě. Spokojeně zavře oči a po chvilce se odtáhne. Už dlouho o tomhle snil. Zeptá, se jí, jestli tohle něco bylo a po její odpovědi se usměje. Všimne si toho, že je trochu vyvedená z míry a opět trochu znejistí.* Jasně. *přikývne a vejde do její komnaty.* Jestli ti to teda nevadí. *otočí se na ni s nejistotou v očích. Na tohle není zvyklý. Nikdy se ohledně holek nejistě necítil, ale s Chrysane je to jiné. Nechce ji od sebe zase odehnat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 5:05 pm
*Nečekala, že by Zayden skutečně přišel, ale když někdo zaklepe na dveře tuší, že to bude on. Takže mu otevře a ani si neuvědomí, co má vlastně na sobě a že by se předtím měla možná pořádně obléct. Jakmile ho skutečně uvidí za dveřmi, už chce prohodit nějakou poznámku vtipnou, ale nemůže. Umlčí jí jeho rty. Chvilku neví, co děla, ale pak se na to vykašle a polibek mu oplatí, přičemž spokojeně přivře oči a sama se na něj více natiskne. Pak řekne, že tohle už něco bylo a pust ho do komnaty.*Nevadí.*Ujistí ho a zavře za ním pak dveře. Všimne si svého oblečení a ušklíbne se.*Jak vidíš, fakt jsem nečekala, že přijdeš.*Řekne mu.*Ale převlékat se kvůli tomu nehodlám.*Dodá a zase si lehne na postel. Hlavu si podepře rukou.*Klidně se posaď nebo natáhni.*Pokrčí rameny.*Od teď budeš naše DVA polibky vytahovat pořád?*Dává si pozor, aby řekla dva, protože to, kdy jej chtěla jen podráždit se pro ni prostě nepočítá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 5:23 pm
*hned jakmile mu Chrysane otevře dveře políbí ji a když si všimne, že se zarazila, na chvilku znejistí, ale pak si jí přitáhne blíže. Když mu řekne, že tohle už něco bylo, usměje se a vstoupí do její komnaty. Raději se zeptá, jestli ji to nevadí, a když ho ujistí, že ne, tak kývne hlavou. Tohle je pro něj něco nového a nechce udělat nějakou blbost, kterou by Chrys zase odehnal. Když pak Chrysane zmíní její oblečení, sjede ji pomalu pohledem.* Převlékat se určitě nemusíš. *řekne a podívá se jí zpět do tváře.* Leda by ti v tom bylo horko. *pokrčí rameny a pousměje se. Podle něj vypadá Chrysane skvěle.* /Mohla by takhle chodit častěji./ *pomyslí si a pak ji sleduje, jak si lehne na postel. Následně udělá to samé a lehne si na záda vedle ní. Po její poznámce se uchechtne.* Ne, já budu vytahovat naše TŘI polibky. *zdůrazní slovo "tři", protože podle něj se to jako polibek počítat dá.* A klidně jich může být víc. *zubí se a čeká, jaká bude její reakce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 5:41 pm
*Ujistí ho, že jí nevadí, když půjde dovnitř. Jinak by ho přece nezvala a rovnou mu zabouchla dveře před nosem. Zmíní svoje oblečení, které je pro ni pohodlné a rozhodně se takhle nehodlá převlékat jen kvůli němu.*Hmm. Teď se mi zdá, že je tak akorát počasí, nemyslíš? Nadzvedne obočí.*Není potřeba se svlékat.*Pokrčí rameny a lehne si zpět na postel. Podepře si rukou hlavu a sleduje ho, jak si lehne na záda vedle ní.*DVA polibky.*Uchechtne se.*Tím prvním jsem tě chtěla jen potrápit a naše rty se dotkly tak na vteřinu, ani to asi ne a jen lehce. To polibek nebyl.*Potřese nad tím nesouhlasně hlavou.*To by se ti líbilo, že?*Skloní se němu, ale jejich rty nespojí.*Nic nebude.*Uchechtne se a sama si lehne na záda a dívá se do stropu.*Tyhle naše Illeagramové války mě docela baví.*Připustí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 5:54 pm
*když ho ujistí, že jí nebude vadit jeho přítomnost, vstoupí tedy dovnitř a řekne, že kvůli němu se rozhodně převlékat nemusí.* Když to říkáš. *pokrčí rameny a uchechtne se.* Stejně je tady celkem horko, takže třeba na svlékání dojde. *zazubí se na ni. Pak ji sleduje, jak si lehne na postel a následně udělá to samé.* Ne, jsou to TŘI polibky. *zasměje se. Podle něj se počítá i ten první.* Ale podobalo se to polibku a mohl být, takže se to počítá. *stojí si za svým a pobaveně se usmívá. Pak řekne, že jich ale klidně může být i více. Jemu to rozhodně vadit nebude. Pak ji chce odpovědět na otázku, jenže Chrysane jejich rty spojí. Když si pak lehne zpět na záda, otočí se na bok a podepře si rukou hlavu.* Mě taky, ale mám pocit, že si brzo někdo bude stěžovat. *uchechtne se a pak se překulí nad ní.* Říkala si, že nic nebude? Tak to je asi smůla. *řekne a následně ji zase políbí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 6:12 pm
*Řekne, že podle ní není potřeba se svlékat, protože ani není horko.*Jestli chceš, klidně se ty svléknout můžeš. Ale já zůstanu takhle. Cítím se v tom dostatečně dobře.*Zabloudí pohledem jeho tričku, u kterého by jí vůbec nevadilo, kdyby si ho skutečně sundal..*Ne, jsou to DVA polibky.*To, že to první mohlo být polibek ti neberu, ale nebyl to polibek. Hned jsem se odtáhla.*Jen tak se nevzdá.*Stejně si budu myslet svoje a ty svoje, takže..*Pokrčí rameny a tak nějak mu naznačí, aby to nechal prostě být. Následně ho zase provokuje. Jen tak se k němu skloní, ale nepolíbí ho. Jen se zeptá, jestli by se mu to líbilo a následně se zase odtáhne a lehne si na záda. Když se překulí nad ní, podívá se mu do očí, možná trochu vyzývavě. Pak mu oplatí polibek a vjede mu prsty do vlasů. Spolupracuje s ním a sama jejich polibek trochu prohloubí, než se odtáhne, aby se mohla nadechnout.*Občas mě štveš, víš to? Ale tohle se mi líbí.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 6:36 pm
*řekne, že na svlékání možná dojde, protože mu přijde, že je tady horko.* Kdyžtak až později. *uchechtne se. Pokud ne ona, tak ani on. Tak jednoduché jí to neudělá. Pak si stojí za názorem, že to jsou tři polibky.* Ale naše rty se dotkly. Na chvilku, ale dotkly, takže to byl polibek. *když mu pak naznačí, aby to nechal být, udělá tak. Ví, že jsou schopni se o tom dohadovat celé dny, takže bude lepší, když to nechají být. Pak ho začne Chrysane zase provokovat a místo toho, aby ji odpověděl se nad ní překulí a políbí ji. Začne ji hladit po bocích a stejně jako ona polibek prohloubí.* Ty máš zrovna o tomhle co mluvit..*řekne, když se odtáhne a uchechtne se. Pak ji zase políbí na rty a následně na kousek úst. Poté polibky cestuje až k jejímu krku. Rukami vklouzne pod její triko a začne ji hladit na nahé kůži.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 6:56 pm
*Uchechtne se.*Ne, že bych o to teda nějak extra stála, aby ses svlékl../Jo, stála.. Nelži si do kapsy./*Potřese nad tím hlavou a povzdechne si nahlas. Stojí si pořád za tím, že ty polibky byla jen dva a to, že byly tři prostě nehodlá nikdy uznat. Pak si odfrkne.*Nedotkly se snad ani na vteřinu!*Naznačí, ať to nechá být, protože by se o tom odhadovali pořád dokola a se stejnými argumenty. A na konci toho dohadování si stejně každý z nich myslel to své. Začne ho zase provokovat a kdy se pak překulí nad ni, vjede mu prsty do vlasů a oplácí mu polibek, který trochu i prohloubí. Pak se nadechne a prohodí, že ji štve, ale tohle by si klidně i nadále nechala líbit. Sama ví, že se nejspíše asi úplně zbláznila, když se nedávno, hlavně kvůli tomuhle chtěla zabít a teď se se Zaydenem zcela dobrovolně líbá. Oplatí mu polibek a své ruky přemístí na jeho hruď, kde mu vjede pod tričko a hladí ho po jeho břišácích. Tohle chtěla udělat už poprvé, co viděla jeho fotku na Illeagramu bez trička. Zakloní hlavu, aby měl lepší přístup k jejímu krku a spokojeně tiše vzdechne, když ji začne na krku líbat a ještě tomu hladit na nahé kůži, která jí díky jemu úplně hoří.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 7:16 pm
Jasně, jasně...už jsem ti říkal, že lhaní ti moc nejde? *uchechtne se. Pak se začnou dohadovat o tom, jestli to byli dva polibky nebo jeden. On si stojí za tím, že to byly dva, ale nakonec toho tedy nechá, protože jinak se tady budou dohadovat do rána. Když ho pak zase začne provokovat, překulí se nad ní, a políbí jí. I on polibek prohloubí a pak se také odtáhne. Po jejích slovech se uchechtne a řekne, že ona na tom není o moc líp. Následně ji začne zase líbat a zaměří se na její krk. Jeho ruce si najdou cestu pod její tričko a začne ji hladit na kůži. Pak spokojeně zamručí, když i ona ho začne hladit na břichu. Chvilku takhle pokračuje a pak se nadzvedne a triko ze sebe sundá. Někam ho odhodí a nemá nejmenší tušení kam, ale je mu to jedno. Pak vyhrne o trochu výš i triko Chrysane a rukama ji vjede až pod podprsenku, kde ji začne dráždit a políbí ji zpět na rty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 7:32 pm
*Uchechtne se.*Ani nevíš, jak dobrá lhářka jsem, když chci. Doma ve Španělsku jsem všechny přesvědčila, že jsem vzorná princezna a jsem v pohodě, což nejsem a ty to víš*Pokrčí rameny. Pak se dohadují, kolik těch polibků bylo a následně toho nechají, protože oba chápají, že to nejspíše nemá smysl. Provokuje ho i nadále a pak mu oplatí polibek, který je o něco vášnivější, než sty předchozí už jen kvůli tomu, jak ho oba dva prohloubí a jak dlouho trvá. Ani by se neodtahovala, kdyby nepotřebovala dýchat. Zakloní hlavu, aby měl Zayden lepší přístup k jejímu krku, protože to, jak jí tam věnuje polibky se jí rozhodně líbí a stejně tak je i spokojená s tím, jak ji hladí po nahé kůži, která díky němu úplně hoří. Sama ho hladí po jeho vypracované hrudi a když si přetáhne tričko přes hlavu sjede ho pohledem a i dlaní přejede po jeho hrudi až k jeho poklopci, kde h lehce pohladí, aby ho ještě víc podráždila. Vydechne mu do rtů a pak jej trochu odstrčí, aby se mohla posadit do polosedu a přetáhla i tričko pes hlavu, takže zůstane jen ve spodním prádle. Taky ho odhodí někam na zem a nestará se ani kam. Pak ihned spojí jejich rty a zase si lehne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 7:53 pm
V tomhle ti to lhaní moc nejde. *uchechtne se, ale v očích se mu zračí starostlivý pohled, kvůli tomu jak Chrysane řekla, že není v pořádku. Pak se přestanou dohadovat o tom, kolik těch polibků bylo. Stejně by se na tom neshodli. Pak ho zase začne Chrysane provokovat a tak se nad ní překulí a vášnivě ji políbí. Pak se oba na chvilku odtáhnou, protože se potřebují nadechnout, a poté se začne věnovat jejímu krku. Přitom ji hladí na kůži pod tričkem a když ona začne dělat to samé, spokojeně zamručí. Po chvilce se odtáhne, aby si mohl triko sundat a někam ho odhodí. Pak zase spojí jejich rty a vyhrne Chrysane triko výše. Rukama ji zajede pod podprsenku a začne ji dráždit na bradavkách. Když ho začne dráždit, vydechne jí do rtů. Potom, co si Chrysane vyvleče triko ji chvíli hltá pohledem, načež ji zase políbí. Jednou rukou ji lehce nadzvedne a druhou ji rozepne podprsenku, kterou z ní vyloženě strhne. Pak ji začne líbat na hrudníku a na prsou. Dráždí ji i na bradavkách a jednou rukou ji putuje přes břicho až k lemu kalhotek, za který zatahá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 8:12 pm
*Nechá to už raději být, jak komentování toho, jak je moc tvrdohlavá a tak i toho dohadování okolo toho kolik bylo polibků. Oplácí mu všechny polibky a i doteky, které jí ona věnuje. Sama se nemůže pohledem odtrhnout od jeho hrudi, po které přejíždí prsty. Kdyby si to triko Zayden nesundal, asi sama by to udělala za něj. Spokojeně vydechne, když ji začne dráždit na bradavkách a pak se odtáhne a sama si sundá tričko a někam ho odhodí. Přitiskne se k němu a zase se nadzvedne, aby jí mohl rozepnout podprsenku, kterou z ní následně doslova strhne.*Nějakej nedočkavej.*Okomentuje to s lehce pobaveným úsměvem. I když ho ve skutečnosti úplně chápe. Nechá se od něj líbat na hrudi i na prsou. Cítí, že jí zatahal za lem od kalhotek. Sama se k němu nakloní a políbí jej, přičemž ho chytne za lem od kalhot a zatahá za ně. Pak rozepne pásek a kalhoty mu i stáhne a to stejné udělá i s boxerkama.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 8:44 pm
*přesune se nad ní a začne ji vášnivě líbat. Po chvíli si sundá triko a začne ji dráždit rukama na bradavkách. Pak si Chrysane sundá také triko a on ji chvíli hltá pohledem, a poté ji zase začne líbat. Pak ji trochu nadzvedne, aby ji mohl rozepnout podprsenku, kterou z ní následně i strhne.* Říkal jsem ti, že na to svlékání dojde.*poznamená a uchechtne se.* A ani ty se nijak nezdráháš, takže to moc nekomentuj. *Dodá ještě a pak ji začne líbat na hrudníku a na prsou. Pak ji zatahá za lem kalhotek a poté ji pomůže stáhnout mu jak tepláky, tak boxerky. Následně ji stáhne i kalhotky a pak se odtáhne.* Jsi si jistá? *Zeptá se a pohledem hypnotizuje její obličej.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 8:56 pm
*Nestěžuje si, jaký teď má skvělý výhled na Zaydenovu vypracovanou hruď. Vydechne spokojeně poté, co jí Zayden věnuje několik polibků a když z ní doslova strhne podprsenku poznamená, že je nějáký nedočkavý. Když řekne, že to říkal, dloubne ho do obnaženého břicha.*Abych si to ještě nerozmyslela.*Varuje ho, i když ví, že teď už by z toho asi nedokázala vycouvat.*Já? Já jsem naprostý anděl.*Schválně ho políbí, okamžitě vášnivě a pak mu lehce skousne spodní ret a mrkne na něj. Tohle určitě přesně dokazuje to, jaký andílek ona je. Rozhodne se nezůstávat pozadu a tak mu stáhne kalhoty i boxerky a nadzvedne se, aby jí mohl stáhnout kalhotky. Na jeho otázku přikývne.*Jinak bych vycouvala už dávno.*Řekne tiše a pak se k němu natáhne, aby spojila jejich rty. Jakmile on spojí jejich těla, spokojeně vydechne do jeho rtů.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 9:15 pm
*očima hltá její tělo a náramně se mu to líbí. Poslední dobou o tomhle okamžiku několikrát snil. Pak z ní doslova strhne podprsenku a uchechtne se její poznámce.* Nechci tě do ničeho nutit... pokud to nechceš, tak řekni. *Řekne vážným hlasem. Mrzelo by ho to, ale nechce ji do ničeho nutit. To v žádném případě.* Ty a anděl? Proč o tom nevím? *Uchechtne se a pak ji spokojeně vydechne do úst. Chrysane podle něj žádný andílek rozhodně není. Ale nestěžuje si. Když mu pak stáhne kalhoty a boxerky, stáhne ji kalhotky, a pak se trochu odtáhne. Zeptá se, jestli si je opravdu jistá a po její odpovědi se na ní usměje a oplatí ji polibek. Pak se nachvilku odtáhne, aby si rychle nasadil ochranu a vrátí se zpět k ní. Poté spojí jejich rty a následně i těla. Vydechne ji do úst a začne se v ní pomalu pohybovat. Jeho ruce putují všude možně po jejím těle a stejně tak i jeho rty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 9:30 pm
*Potřese hlavou.*Zrovna já? Kdybych to nechtěla, řekla bych to. Muselo ti dojít, že jsem člověk, který se ozve.*Uchechtne se znovu a pak ho políbí a jeho spodní ret lehce skousne, aby ho trochu provokovala, protože to jí náramně baví.*Já jsem anděl. Anděl s ďáblem v těle.*Vysvětlí mu. Pak mu stáhne poslední dva kousky oblečení, které mu zbyly a potvrdí mu, podruhé, že to skutečně chce. Nedělala by to, kdyby nechtěla. Nechá ho, by si nasadil ochranu a pak mu oplatí polibek a do jeho rtů vzdychne, když spojí jejich těla. Vychází mu pánví vstříc, aby tak trochu zrychlila jeho přírazy, které se po chvilce stávají spíše mučivě pomalé. Oplácí mu všechny polibky a pořád mu přejíždí rukama po hrudi a tiskne se k němu co nejvíce. I když mezi nimi není prakticky žádný volný prostor. Cítí, že brzy dosáhne svého vrcholu a když se tak stane, zasténá Zaydenovo jméno. Následně se snaží uklidnit svůj dech.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 9:50 pm
Dobře, to je pravda. *Uchechtne se a když mu pak skousne spodní ret spokojeně vydechne. Následně se jí zeptá, proč neví o tom, že ona je anděl. Jemu tak teda nepřipadá, ale nemůže si na nic stěžovat. Po její odpovědi se pousměje a stejně jako ona ji zbaví i posledního kousku oblečení. Pak se jí podruhé zeptá, jestli to opravdu chce a následně ji oplatí polibek. Pak se nachvilku odtáhne, ale brzy je zase u ní a spojí jejich těla. Políbí ji přitom a nasadí mučivě pomalé tempo. Jeho ruce jsou přitom všude možně po jejím těle a hladově ji líbá. Když mu Chrysane vyjde pánvi vstříc pochopí, co chce, ale i tak zůstává u pomalého tempa. Taky ji chce trochu provokovat. Vtáhne do úst její spodní ret a rukou ji začne dráždit na jedné bradavce, aby ji poškádlil ještě trochu víc. Pak už je ale i pro něj náročné udržet pomalé tempo, a tak začne přirážet rychleji a tvrději. Když se na něj Chrysane natiskne tak, že už mezi nimi není žádné místo, unikne mu vzdech. Cítí, že i jemu nebude trvat dlouho a dosáhne svéhu vrcholu, což se taky brzo stane. Vyvrcholí ve stejnou chvíli, jako Chrysane a vzdychne její jméno. Pak ji políbí na rty a rozpojí její těla. Snaží se sklidit svůj dech a lehne si na záda vedle ní a přitáhne si ji do náruče.* Tohle bylo úžasný. *Řekne stále trochu zastřeným hlasem a políbí ji do vlasů.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 10:20 pm
*Řekne, že je anděl, ale s ďáblem v těle. Ujistí ho, že to skutečně chce, co je pravda. Spokojeně vzdychne, když spojí jejich těla, ale pomalé tempo, které nasadí se jí zdá po chvilce až mučivé. Sama se jeho pohyby snaží zrychlit tak, že mu vychází s pánví vstříc. Ví, že chápe, co chce a štve jí, že na to stejně jde moc pomalu.*A kdo provokuje..*Řekne tiše a následně vzdychne. Ještě nikdy se snad necítila tak dobře, jako právě teď. Jakmile Zayden zrychlí své tempo, potěšeně se pousměje. Natiskne se na něj a on stejně tak na ní. Skoro se ani nemůže nadechnout. Cítí, že brzy dosáhne vrcholu, což udělá ve stejné okamžiku jako Zayden. Oba dva u toho zasténají jméno toho druhého a následně se snaží zklidnit své splašené dechy. Oplatí mu teď docela něžný polibek oproti těm předchozím. Spokojeně odpočívá v jeho náručí. Přejede mu prsty po hrudi.*Jo, to bylo. *V tomhle s ním vyjímečně souhlasí.*Už se aspoň nemusíme dohadovat o tom, kolik bylo těch polibků.. *Uchechtne se. Pochybuje, že by to Zayden počítal.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 10:52 pm
*pomalu spojí jejich těla a nasadí pomalé mučivé tempo. Je mu jasné, co Chrysane chce, protože to dává najevo svými pohyby, ale tentokrát se rozhodne trochu provokovat on. Začne ji hladově líbat a dráždit na prsou. Přitom stále udržuje pomalé tempo. Po jejích slovech se tiše uchechtne, ale i pro něj už je náročné udržet pomalé tempo, a tak zrychlí. Když se na něj natiskne, vzdychne. Po chvíli cítí, že brzy dosáhne svého vrcholu, což se stane ve stejném okamžiku, jako Chrysane. Zasténá její jméno a pak ji políbí, ale jemněji, než předtím. Pak rozpojí jejich těla a snaží se sklidnit dech. Lehne si na záda a přitáhne si Chrysane do náruče. Poté řekne, že tohle bylo úžasné a políbí ji do vlasů. Ještě nikdy se takhle necítil. Už spal se spoustou holek, ale nikdy to pro něj nebylo takové, jako s Chrys.* To asi ne... Leda pokud jsi to počítala. *také se uchechtne a začne ji na zádech kreslit malé obrazce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon May 11, 2020 11:12 pm
*Poznamená, že pravý provokatér je momentálně jen on, ale naštěstí ji déle netrápí a tím asi ani jeho samého. Zasténá jeho jméno a oplatí mu docela jemný polibek. Přitom s odrhne jeden pramínek vlasů, který se jí dostal do obličeje a přitulí se k Zaydenovi. Podle ní to bylo skvělé a klidně si to s ním někdy i zopakuje. Poznamená, že teď už se nemusí dohadovat, kolik to bylo polibků a přitom mu prstem přejede po nahé hrudi.*Já to nepočítala. Byly na starosti lepší věci.*Uchechtne se. Pak se natáhne pod deku, aby je mohla zakrýt. Doufám, že už tu dneska zůstaneš, nechce přijít o polštář.*Usměje se a natáhne se k němu,a by jej políbila. Pak si položí svou hlavu na jeho hruď.*Dobrou noc.*Zamumlá po chvilce, kdy už skoro spí a následně usne už úplně.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Mon May 11, 2020 11:38 pm
*tiše se uchechtne nad tím, když řekne, že provokatér je teď on. Poté své tempo zrychlí, protože tohle je mučení i pro něj. Pak ve stejný moment jako ona dosáhne svého vrcholu a zasténá její jméno. Poté ji jemně políbí a přitáhne si ji do náruče. Nikdy se necítil tak dobře, jako teďka s Chrys. Pak souhlasí s tím, že teď už polibky počítat nemusejí. Leda v případě, že by je stále počítala Chrysane. Po jejích slovech se uchechtne a začne ji na zádech kreslit malé obrazce.* Pfff takže já ti sloužím jen jako polštář, jo? Tak ti teda pěkně děkuju. *Uchechtne se a pak ji oplatí polibek. Když si položí hlavu na jeho hruď, spokojeně se usměje.* Dobrou noc. *Řekne s úsměvem a po chvíli také usne.*
Sponsored content

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 3 Empty Re: Komnaty zahraničních hostů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru