Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Společenský Malý sál

+10
Taylorovidní zrzka
Éamon de Valera
Matthew Leonard Castel
MissChristine
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
rose_marry_an
-LF-
Admin
14 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Christophe R. Dubois

Sun Apr 12, 2020 6:59 pm
*V pátek se teprve probudil. Spal od pondělka. Díky tomu, že nebral léky opravdu dlouho, si jeho tělo na prášky odvyklo a vzhledem k tomu, jak dlouho skoro nespal, na to zareagovalo takhle. Pořád se cítí trochu unavený a hlavně zmatený. Neví úplně přesně, co se stalo od jeho odjezdu z Francie. Něco se mu matně vybavuje, ale nedokáže rozlišit pravdu od reality. Ví, že tady ale musí reprezentovat rodinu, a tak se, přes veškerý zmatek v hlavě, zvedl a v bílé košili a černých džínách, dorazil do sálu, kde se koná dnešní párty. Krátce přeběhne pohledem celý sál a jeho pozornost zaujme bar, u kterého zakotví a objedná si skotskou. Až pak si všimne, že o pár stoliček vedle sedí Camille. Přisedne si vedle ní a pak se na ní podívá.* Ahoj. *Pozdraví jí a kývnutím hlavy poděkuje barmanovi, který před něj akorát položil skleničku.* Já... promiň. Ať už se dělo cokoliv.. Mám teď zmatek v hlavě a nevím, co se doopravdy stalo. Každopádně promiň. A díky. *Řekne jí a dává si pozor, aby nikdo jiný neměl šanci to zaslechnout.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Kathika Canton

Sun Apr 12, 2020 7:03 pm
*Stojí u okna a dívá se z něj do zahrad, které jsou jako vždy osvětlené. Dneska má zvláštní pocit, ale připisuje to tomu, že odjela její rodina a ona je z jejich odjezdu zase nějak rozezlená. Když v odrazí uvidí, že k ní jde Wells, okamžitě se usměje a otočí se na něj.*Ahoj.*Pozdraví jej a když ji políbí na čelo a polichotí, trochu zrudne, jak je v přítomnosti Wellse normální. Už si na to pomalu zvyká, i když ji to pořád stejně štve.*Děkuju. Taky docela ujdeš.*Popíchne jej.*/Jako vždycky mu to sluší./Moc jsme si ho užila, ještě jednou děkuju.*Stoupne si trochu na špičky a krátce jej políbí na rty.*Alex a Axel byli z Boswella neskutečně nadšení. Ještě dneska o tom básnili. *Její bratry skutečně nadchl.*Jak ses měl ty? Ležel jsi v knížkách?*Zeptá se jej s úsměvem.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:05 pm
*Dnes je v palaci party a on tam nemuze chybet. ma na sobe ovycejne cerne kalhoty, ciste cerne tricko a svetlemodrou mikinu, ktera je velka s velkou kapuci a na nohou ma pohodlne bilocerne botasky. On si na slusne obleceni nejak nepotrpi, pokud to neni fakt nutne, coz momentalne podle nej neni. Sora se do maleho salonku a jakmile je tam jen se porozhledne kolem a nasledne se rozejde nekam bokem.* /Snad to nebude zaopdena nudarna./


Naposledy upravil † PsYcHoPaTiC † dne Sun Apr 12, 2020 7:07 pm, celkově upraveno 1 krát
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Elsie C. Nuray

Sun Apr 12, 2020 7:06 pm
*Těší se, až zase uvidí Stefana, ale i tak je trochu nervózní z toho, že se bude účastnit akce v paláci a bude mezi všemi těmi vysoce postavenými lidmi, kam má pocit, že naprosto nezapadá. Na sobě má tmavě modré šaty, které jí jsou přibližně do půlky stehen a na břiše mají menší průřez.* /Asi jsem si měla vzít něco míň odvážnýho../ *Honí se jí hlavou, když jede směrem k paláci, i když už ví, že je pozdě. Jednoduše nasadí na tvář aspoň menší nervózní úsměv a vydá se do sálu, kde se dnešní akce koná. Doufá, že už tam Stefan bude, ale když se po sále rozhlédne, nezahlédne ho. Trochu nervózně těká všude pohledem a vůbec neví, co tu má bez něj dělat. Postaví se trochu stranou u dveří, aby nikomu nezacláněla a aby si ho všimla, až bude vcházet dovnitř a snaží se zatím aspoň snažit vypadat, že sem patří.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:10 pm
*Sedí u baru a hypnotizuje tekutinu ve skleničce, kterou krouží po stěnách. Ani neví, proč jsem šla. Je jí docela jedno, co si budou ostatní myslet. A nemá tu momentálně nikoho, s kým by se chtěla bavit. Pochybuje o tom, že sem přijde Emmaline, je ještě dost mladá. A Stefan tu nejspíše bude s jeho přítelkyní a ona nebude dělat třetí kolo u vozu, jak se říká. Když na ni někdo promluví, okamžitě ten hlas pozná. Vypije whisky ve skleničce a teprve poté se podívá na něj.*Ahoj.*Pozdraví ho a pak zase sklopí zrak ke prázdné skleničce. Nechce si hned objednávat další. Protože s takovou bude z chvilku tancovat na stole a ona chce vydržet více.*To je v pohodě, nemusíš se omlouvat, nic jsi neudělal.*Pokrčí lehce rameny.*/Spíše bych se měla omlouvat já. Za to, že jsme ti ublížila, že jsem odjela do Francie a potkali jsme se, za to, že jsi kvůli mě přestal brát prášky a málem zemřel../*Mlčí, nějak neví, co říct.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:14 pm
*Párty přece nemůže vynechat. Možná by se radši účastnil pořádné kalby ve městě, než tohohle s tou smetánkou, ale lepší, jak nějaký ples. Na sobě má modré džíny s dírami na kolenou, černé triko a černou koženou bundu. Pochybuje, že tady najde nějakou pěknou holku, se kterou by mohl strávit večer, ale za pokus to stojí. Samozřejmě, že než se vydal z komnaty do sálu, šňupnul si trochu kokainu a malý pytlíček má i v kapse od bundy. Bez toho by to nebyla pořádná zábava. Dojde do sálu, po kterém se rozhlédne a trochu si povzdychne.* /Proč jediný ucházející holky musí být z mojí rodiny??/ *Zanadává v duchu a odebere se k baru, kde si objedná whiskey a sleduje vchod do sálu, jestli přeci jen nevejde někdo, s kým by stálo za to strávit noc.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Stefan Marcus Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:15 pm
*ma na sobe cerne kalhoty a k tomu patrici sako a bilou kosili. Vlasy ma ucesane a upravene. Naposledy se na sebe koukne do zrcadla a vydechne.* /No, nejspis to lepsi nebude./ *Vyda se ze sve komnaty do maleho tanecniho salu, kde se ona akce ma konat a jakmile vejde porozhledne se kolem a kousek bokem si vsimne sve milovane. Pousmeje se nad tim, jak krasne vypada a rozejde se smerem k ni.* Lasko. Jsi nejkrasnejsi v tomhle sale. Pro mne teda ano. *Usmeje se na ni a skloni se pro polibek.* Jsem neskutecne stastny, ze jsi zde se mnou a verim, ze tohle neni nase posledni akce, kde spolu takhle budeme. *Zazubi se a chytne jemne jeji ruku.* Das si neco k piti, nebo mas na neco chut? *Zepta se Elsie a vyckava na jeji odpoved.* Chci, aby jsi se zde citila, co nejlepe, takze budu asi dneska dost travny a neustale se te budu na neco ptat, takze to ignoruj, dobre? *Uchechtne se nervozne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Tessa Ophelia Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:16 pm
*Na nějáké party moc není, spíše je vždycky zalezlá v komnatě a nebo ve Starých uličkách nebo jinde, kde má klid. Na sobě má modré šaty, které jsou v horní části třpytivé, stejně jak její lodičky a nehty. Vlasy má vzadu trochu spletené. Ani neví, proč na akci jde. Asi spíše chce vidět Archieho, o kterém doufá, že tam bude.*/Zase budu čelit tomu, jak mi říká, že jsme pro něj sestra a tak../*Ví to, je si toho plně vědoma, že zase bude tak nějak trpět, ale nemůže si pomoci. Chce ho vidět. Nejraději by s ním byla pořád, i když ji to zároveň bolí. V sálu kývne na pozdrav svým bratrancům a když vidí Wellse a nějakou dívku, zazubí se na ně a zamává jim.*/Vás si najdu později./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Apr 12, 2020 7:21 pm
*Chce se trochu odreagovat, proto míří na akci. Jen doufá, že stejná věc nenapadla i Zaydena a pokud ano, že se s ní nebude snažit nějak družit a kazit jí náladu. Chce si dnešek užít že být otrávena díky jeho poznámkám, přezdívkám a podobným věcem. Toho má prostě dost, po každém jejich setkání a vždycky pak má zkaženou náladu. Na sobě má černo-stříbrné šaty, dlouhé zhruba do půlky stehen. Makeup a lodičky jsou třpytivé, stejně jak více méně i náušnice. Vlasy má v culíku a v nich něco jako řetízky, které se vším ladí. Když vejde do sálu, na tváři má velký oslňující úsměv. Hned dojde k podiu, kde hraje kapela a dá se do tančení, jak mnoho dalších lidí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Wells J. Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:30 pm
*Políbí Kathiku na čelo a pak zkonstatuje, že vypadá nádherně. V šatech jí vidí prvně a doopravdy je v nich dokonalá.* Oproti tobě ani to. *Zavrtí hlavou a on na rozdíl od ní nevtipkuje. Zeptá se jí, jak si užila víkend a musí se usmát, když slyší, že ho vážně užila. Oplatí jí polibek a pak jí chytne za ruku.* Za to mi přece nemusíš děkovat. Udělal jsem to pro tebe rád. /Pro tebe bych udělal všechno./ *Pohladí jí druhou rukou po červené tváři a pak se zasměje.* Jsou skvělí. Rád jsem je poznal. A jsem rád, že se jim to tak líbilo. *Je rád, že poznal její rodinu a že si s nimi sedl a jsou to milí lidé.* Tak trochu.. A pak přesvědčoval svojí sestru, aby nám neplánovala svatbu a že jí nemůžu slíbit, že jí budeš chtít za družičku. Takže kdyby se k nám přiřítilo nějaký tornádo a mluvilo o svatbě, tak je to moje dvojče a radši jí ignoruj. *Pousměje se na ní, protože je vážně docela nervózní z toho, čeho všeho je jeho sestra.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Clavio L. N. Martinelli

Sun Apr 12, 2020 7:33 pm
*Poslední dobou, přesně od festivalu, má zase lepší náladu, takovou jakou neměl dlouho ani doma. Proto se ani dlouho nerozmýšlel v tom, jestli na večírek půjde nebo ne, hodil na oblečení, co mu padlo jako první do ruky a s menším úsmměvem se na večírek vydal. Když dojde do místnosti, rozhléde se kolem a pohledem vyhledá jeho sestru, které by se chtěl omluvit za to, jak by na festivalu hnusný. Když ji ale nenajde nikde mimo parket, jelikož tam se mu nechce, takže tam ani nehledá, povzdechne si a zamíří k baru, kde si objedná nějaký drink a začne ho pomalu upíjet.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Christophe R. Dubois

Sun Apr 12, 2020 7:35 pm
*Objedná si u baru pití a pak si všimne, že o pár míst vedle sedí Camille, takže si k ní přisedne a omluví se za to, co se dělo, když nebral prášky.* Tím si nejsem tak úplně jistý, protože si to fakt nepamatuju a v těhle stavech jsem schopný všeho. *Prohrábne si nervózně vlasy a pak upije ze skleničky a znovu se na ní podívá.* Jsi v pohodě? Děje se něco? *Zeptá se jí starostlivě, protože mu přijde bez jakékoliv energie a chuti k životu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Sun Apr 12, 2020 7:42 pm
*Nevidi divod v tom, aby se nesel na chvili pobavit na party, kterou porada tenhle palac. Na sobe ma sedy oblek, jen bez kravaty a vlasy si ucesal hebenem, abby mu netrcely do stran. Je si vedomy toho, ze se tam nejspis potka i s Tessou, ale jelikoz jsou pratele nevidi v toom zas nejak extra velky problem. Jde chodbou k malemu salu a jakmile vejde pousmeje se, kdyz vidi, ze je ucast v pohode. Nejak se nestara o ostatni, ktere stejne ani nezna a vyda se ke k baru, ke si objedna whiskey, a pohledem se stejne kouka po ostatnich, dopkud jeho pohled nezachyti Tessu. Chvili na ni kouka a nasledne se koukne na barmana a rekne mu, aby mu dal do sklenicky i bile vino a jakmile mu jej barman doda, podekuje mu a vezme obe sklenky a s nimi se vyda ze svou snoubenkou. Jakmile je u ni lehce se pousmeje.* Ahoj Tess. *Rekne a potom naahne ruku ve ktere drzi sklenku vina.* Dovolil jsem si ti prinest aspon sklenku vina. *Mrkne na ni.* Pokud ji vsak nebudes chtit, tak nevadi.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Cameron S. Horn

Sun Apr 12, 2020 7:44 pm
*Další akci si samozřejmě nemohl nechat ujít. Ještě když k tomu byla v paláci a ne ve městě, takže ho nikdo za to nemohl seřvat. Na tváři má svůj rošťácký úsměv a na sobě košili a kalhoty, přičemž vlasy má tak jako výdy rozházené na všechny světové strany. Když dojde, teda spíše nadšeným krokem doskáče do místnosti, hned se začne různě cpát mezi lidi až se dostane až na parket mezi tancující lidi. Nakrčí obočí a dokonce se pokusí napodobit jejich pohyby a díky tomu narazí do nějaké dívky, tedy do Chrysane. Zmateně se rozhlédne kolem sebe, přičemž k ní zvedne pohled a nevinně zamrká.* Pardon, nechtěl jsem do vás narazit. Já zkoušel ti divný křeče co děláte. A snažil se je pochopit a naučit se je. *Zamumlá, ale potom se rozzáří a nadšeně na ni zamrká.* Nemohla byste mě to naučit? *Zeptá se jí a u toho se na ni usmívá od ucha k uchu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Elsie C. Nuray

Sun Apr 12, 2020 7:45 pm
*Dojde do sálu, po kterém se rozhlédne a trochu nervózně polkne, když tam Stefana nezahlédne. Během chvilky ho ale vidí vcházet do sálu a usměje se na něj.* Pro mě jsi nejkrásnější zase ty. *Usměje se zamilovaně a oplatí mu polibek.* Jestli moje přítomnost tady nebude nikomu vadit... *Pokrčí ramenem a trochu nervózně zatěká pohledem po sále.* Něco k pití bych si dala. *Odpoví mu s úsměvem a pak se zasměje a potřese hlavou.* Nebudu to ignorovat. Je to roztomilý. *Zazubí se na něj a pak ho pohladí po tváři.* Nebuď nervózní. Bavím se skvěle. A nezáleží na tom, kde jsem. Záleží na tom, že jsi se mnou ty. *Ujistí ho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Kathika Canton

Sun Apr 12, 2020 7:47 pm
*Potřese hlavou.*Sluší i to taky, jako vždycky.*Usměje se na něj. Ujistí jej, že si víkend moc užila a znovu mu za to poděkuje. Políbí jej a proplete si s ním prst ruky, když ji za ni chytne.*I tak.*Pokrčí rameny. Když ji pohladí po červené tváři, lehce se do jeho ruky opře.*Jo, to jsou skvělí a hodně energetičtí. Za celé dny se ani jednou nezastavili.*Uchechtne se. Bylo to docela náročné, ale je ráda, že je viděla.*Oni tě taky rádi poznali. A hlavně Hazel z tebe byla unešená, že potkala pravého prince.*Její sestra o něm básnila pořád.*/Promiň sestřičko, ale Wellse nedám./*Zeptá se, jak se měl on.*Tak trochu?*Nakloní hlavu na stranu. Celá zrudne, když zmíní svatbu a jeho sestru. Zaboří obličej do jeho hrudi.*Bože..*Snaží se schovat svůj rudý obličej.*Dobře, jsme teď vážně méně nervózní z toho setkání s tvou rodinou.*Doufá, že tohle nebudou vytahovat. Kdyby se jí někdo zeptal, jestli chce se s Wellsem vzít, odpověděla by asi ano, ale je na to zatím dost brzo. Vždyť se znají týden. Po chvilce se od něj odtáhne.*Neukáže mi Vaše Výsost, jaký jste skvělý tanečník?*Zeptá se a zároveň jej trochu popíchne a kývne hlavou k parketu.*Když jsme to nestihli na Festivale.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:51 pm
*Sedí u baru a když si k ní přisedne Chris, má chuť utéct, ale zůstane sedět na místě. Dopije svou whisky a až pak se na něj otočí. Nic neudělal, nic co by si nezasloužila a neřekl nic, co by nebyla pravda.*Vážně, nic jsi neudělal, klid.*Ujistí ho. Nechce to s ním rozebírat. Dívá se upřeně na skleničku a mlčí. Když na ni zase promluví, pokrčí rameny.*Všechno je v pohodě.*Odpoví mu. Ona je prostě taková. Když je v paláci, u své rodiny a na očích všech chová se takhle. Není to ni nenormálního, i když chápe, že on to nemůže vědět.*Ve Francii jsem se dost uvolnila, protože jsem mohla. Tady jsem zase princezna a když jsem u rodiny a všem na očích, chovám se takhle.*Vysvětlí mu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Stefan Marcus Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:58 pm
*Vejde do salu a hned se porozhledne, aby zjistil zda je jeho Elsie zde a jakmile ji vidi v tech krasnych satech, siroce se zssmeje a nasledne se vyda k ni a rekne ji, ze je nejkrasnejsi v sale podle nej a nad jejimi slvy se zazubi.* No, dneska jsem si dal specialne zalezet vis jak. *Prone se s legrace a nasledne ji polibi a po jeejich dalsich slovech se jen usklibne.* Pokud tady nekomu budes prekazet, pak bude mit, co delat se mnou. Jsi zde se mnou a ja nedovolim, aby nekdo tvrdil, ze zde nemas , co delat. *Rekne ji hned a je opravdu schopny podlat dtycneho klidne i do pekla. Elsie je jeho pritelkyni a tudis zde ma sve misto. Potom se ji zepta na to, jestli by si dala neco k piti, nebo jidlu a nad jeji odpovedi se usmeje.* Pak jdeme k baru ma ma nejdrazsi. */ous,eje se a rekne ji, ze se za dnesek omlouva, protoze se ji bude nejspis porad ptat a nad jejimi slovy se zamilovane usmeje.* A ja netouzim po nicem jinem, nez byt po zbytek sveho zivota jen s tebou El. *Rekne ji uprimne a potom jen chytne jeji ruku a spolu s ni jde k baru.* Copak si das k piti hm?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Tessa Ophelia Schreave

Sun Apr 12, 2020 7:59 pm
*Postává sama kousek od ostatních a jen všechny sleduje. Zatím se nezapojuje do žádného rozhovoru. Jen zamává svému bratrovi a jeho přítelkyni a zazubí se na ně. */Sakra.. měla jsem tu fotku Wellse najít už dneska a ukázat jí to../*Zalituje toho, co ji napadlo včera chtěla to nechat na jindy, ale teď uvažuje o tom, že by se mohla vydat pro rodinná alba a nejspíše by to skutečně udělala, kdyby k ní nepřišel Archie. Na něj se usměje nadšen z toho, že jej zase vidí.*Ahoj./Drahý./*Naučila se skutečně dobře mnoho věcí neříkat a jen si to myslet. Podívá se na sklenku vína a pak si jej od něj převezme.*Děkuju, je to milé.*Řekne a hned se vína napije. Alkoholu moc neholduje, ale pokud si něco dá, je to nejčastěji právě víno.*Jak ses měl?*Snaží se nějak začít jejich rozhovor. Pak se podívá na Wellse.*Můj brácha si konečně našel přítelkyni.*Kývne směrem k nim. Jde vidět, že je z toho značně nadšená.*Vždycky byl tak sám, je dobře, že někoho má.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Apr 12, 2020 8:13 pm
*Když dojde do sálu, přijde k ostatním na parket, kde začne tančit. Když do ní někdo vrazí, otočí se po něm a musí sklopit zrak, aby zjistila, o koho jde. Usměje se, na malého chlapce. Oddechlo se jí, že to není její snoubenec.*Ahoj.*Usměje se na něj přátelsky.*Jsi v pohodě?*Ujišťuje se, že si nijak neublížil. Zasměje se.*To je v pohodě. A nejsou to křeče, je to jen normální moderní tanec.*To, jak její tančení nazval ji skutečně pobavilo. Přikývne.*Moc ráda tě to naučím. A klidně mi tykej. Vykání není potřeba. Jsem Chrysane, jinak.*Představí se.*Co se týče tančení, je to jednoduchý. Tančíš jen do rytmu hudby, jak chceš. Půjdu na to pomalu, ukážu ti nějáký pohyby a tak a ty je po mě opakuj, ano?*Zeptá se jej a pak zkusí nějáké kroky, pomalu, aby stíhal po ní opakovat.*Jde ti to.*Řekne povzbudivě.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Cameron S. Horn

Sun Apr 12, 2020 8:24 pm
*Když do někoho vrazí při tom, jak se snaží opakovat pohyby lidí, vzhléde a uvidí dívku, kterou nejspíš nezná.* Jsem, nic se mi nestalo. Přece jen jsem nenarazil do ničeho tvrdého.Protože jsem narazil do vás. A lidi nejsou tvrdí. *Trošku se do toho, co chtěl říct zamotá, přičemž u toho krčí obočí a zamyšleně se u toho na dívku dívá.* Moderní tanec? VYpadá to jako křeče. *Našpulí rtíky a po jejích slovech se ještě víc rozzáří.* Děkuji! A těší mě! Jsem Cameron. *Zazubí se na ni, přičemž na ni upře pohled a snaží se pochytit nějaké pohyby.* Tak jo, ale nedostanu z toho vážně křeče, když to jako křeč vypadá? *Zeptá se ji, ale potom se už stejně snaží po ní pohyby okopírovat. Pak se ale začne trošku v tom ztrácet, takže radši rukama začne dělat rádoby vlnky, úplně mimo hudbu.* To je lepší, ne? *Zazubí se na ni a pak si ji zase prohlédne.* Vás jsem tady ještě neviděl, vy jste... Teda vlastně ty jsi odněkud jakože přijela? *Zeptá se zvědavě, přičemž se n ani u toho usmívá rozzářeným úsměvm.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 12, 2020 8:37 pm
*dnešní akci si nemohl nechat ujít. Je to jeho první akce tady v Illee. Má na sobě tmavě modré džíny a červeno-černou kostkovanou košili. Rukávy má vyhrnuté trochu výš a kudrnaté vlasy mu opět trčí všude možně. Když přijde do Společenského malého sálu, zamíří rovnou k baru. Při cestě ale do někoho bokem vrazí a tak se zastaví.* Pardon. Omlouvám se, nechtěl jsem...*vyhrkne rychle a když se otočí a uvidí, do koho vrazil, zarazí se.* Brepto. *hlesne a sjede ji pohledem.* Promiň, jsi tak malá, že jsem si tě nevšiml.*zazubí se na ni a pak si všimne Camerona.* Ty už máš dítě? Nebo je to nějaký příbuzný? Nebo si ho někomu ukradla? *povytáhne pobaveně jedno obočí. Baví ho takhle si z ní utahovat.* /Chudák kluk, dobrovolně tu s ní trčet./ Přiznej se, Brepto, o nám zatajuješ? *nakloní hlavu na bok a zazubí se na ni.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Edelynne Celeste Nielsen

Sun Apr 12, 2020 8:37 pm
*Nervozne vydechne kdyz sedi spolu s Acem v aute, ktere je veze k palaci. K mistu, kd nebyla uz deset let a nedala nikomu ani vedet, ze je vdana a ma svou vlastni rodinu.* /Tu nejdokonalejsi rodinu, jakou jsem si mohla jen prat./ *Pohledem vyhleda Ace a zamilovane se na nej usmeje. Ma s nim dve prekrasne deti. Syna a tei mesicni holcicku. Jakmile auto zasatvi pred palacem jeji oci se rozzsri.* Vitam vas v mem rodnem domove rodinko.* Pousmeje se a nasledne vystoupi z auta a ze zasdni sedacky vezme svou malou princeznu a sleduje Ace, ktery si bere jejich rozespaleho syna. Byla to dlouha cesta. Jedina, kdo o jejich prijezdu vedel byl pave jeji tata a on zaritil i komnatu pro ne a jejich deti za, coz je mu nesmirne vdecna.* Zlato? odneseme je do komnaty a potom pujde me na tu party, co mi rikal tata, ze zde ma byt, dobre? *Zaseota , jakmile jde vedle ni. Vi, ze se nemusi zajimat o veci, protoze ty jim donese sluzebnictvo. Vejde do komnaty, kterou zariil jeji tata a usmeje se.* Tohle byla kdysi moje komnata. Je to zde jine, nez si pamatuju. *Zasepta a Postavi vajicko s princeznou na postel a sleduje jak jeji manzel podklada jejich syna do jejich postele. Usmeje se asama vezme dcerku do naruce a da ji do postylky. Nasledne rekne sluzebnictvu, at jsou havne potichu a kdyby se deti probudily, tak at pro ne nekdo prijde a nasledne su chytne Ace za ruku a vyjde s nim z komnaty a jde s nim do maleho salu.* Jsem nervozni, jako jeste nikdy. Snad bude nekdo rad, ze me vidi. *Skousne si spodni rt a stiskne jemne jeho ruku.* Prosim, hlavne se niceho nedes dobre? Je nas... fakt hodne... Slib mi, e neuteces. *Rekne smerem k nemu a potom i s nim ruku v ruce vejde do salu.* /Tady se toho moc nezmenilo./ *Koukne na Ace.* Tak milaku... Vetsina techle lidi zde je ma rodina.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Apr 12, 2020 8:40 pm
*Když do ní někdo vrazí, po tom člověku se otočí a když zjistí, že jde jen o nějákého malého kluka, ani není naštvaná. Spíše se na něj usměje. Vždycky měla ráda malé děti. Pobaveně se usmívá po jeho vysvětlování.*Dobře, jsem ráda, že jsem ti nijak neublížila.*Pak řekne, že to je moderní tanec a ne žádná křeč.*Možná to tak někdy může vypadat.*Pokýve hlavou. Řekne, že ho to klidně naučí a představí se.*Taky mě těší Camerone.*Ujistí jej a pak začne pomalu tančit, aby to stíhal spolu s ní a povzbuzuje jej.*Neboj, žádné křeče ti nehrozí.*Slíbí mu to a pokračuje dále. Když vidí, jak začal dělat vlnky, zasměje se a začne je teda dělat taky.*Jo, to je skvělý.*Uzná a pokračuje v dělání rádoby vlnek. Ví, že musí vypadat směšně, ale nezajímá jí to. S Cameronem se baví a klidně bude dělat i vlnky.*Jo, přijela jsem sem ze Španělska. Jsem tamější princezna.*Pokrčí rameny.*Ty jsi hádám zdejší, že?*Na chvilku se odmlčí.*Moc dětí tu není, vlastně by sem jít neměli. Rád porušuješ pravidla, co?/Líbí se mi čím dál více./*Když do ní někdo vrazí, zase se otočí a tentokrát už to bohužel je její snoubenec. Povzdechne si a raději se otočí na Camerona.*Jeho ignorujme, dobře?*Požádá jej. Není to moje dítě, neukradla jsem ho, prostě do mě vrazil a začali jsme si spolu povídat. Je lepší společnost jak ty.*Ušklíbne se na něj a otočí se k němu zády.*Nic nezatajuju.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Wells J. Schreave

Sun Apr 12, 2020 8:44 pm
Jsou to jenom džíny a sako. *Uchechtne se a u toho potřese hlavou. Když si s ním proplete prsty, jemně jí ruku stiskne a pohladí jí druhou rukou po červené tváři.* Kolikrát stihli proběhnout celej palác? *Zeptá se pobaveně a pak se usměje.* Splnil jsem její očekávání prince? *Nadzvedne obočí trochu překvapeně, ale s úsměvem. Pak jí řekne o své sestře a zasměje se, když mu zaboří obličej do hrudi. Pohladí jí po zádech a pak se uchechtne.* Neboj, budu se snažit jí držet od tebe co nejdál. A z mých rodičů nemusíš mít strach. Ti nejsou takoví blázni. *Ujistí jí a u toho jí hladí povzbudivě po zádech. Po její otázce se na ní usměje a krátce se jí ukloní, jako na formálním plese, kdyby jí žádal o tanec dle etikety.* Velmi rád, má drahá. *Usměje se na ní a chytne jí za ruku. Zatočí jí už cestou na parket a jakmile jsou na parketu, začne s ní tančit do rytmu hudby.*
Sponsored content

Společenský Malý sál - Stránka 7 Empty Re: Společenský Malý sál

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru