Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sat Jan 18, 2020 8:15 pm
*Nad jeho šeptáním jen a pouze přikývne, nemusel se přece za svého bratra omlouvat. Nemá důvod někam chodit, jen pozorně poslouchá jejich slova a snaží si je v hlavě přiřadit, urovnat. Spousta informací za krátký čas. Její pohled se změní v překvapený, když vlastně Sawyer použije na bratrova slova, slovo “možná”. Které patrně nic moc neznamená, i tak jí tím překvapí. Ona svou šanci nadějně nevidí, možná by se to i změnilo, ale zatím se vidí někde uprostřed. Následovala Jasperova otázka ohledně jejího jména, zavrtí hlavou na znamení odpovědi.*Je francouzské, má rodina pochází původem z Francie. *Vysvětlí důvod, proč se s tímhle jménem nejspíš nesetkal a přikývne.*Já samotná jsem se o to nikdy nezajímala, ale matka říkala, že mé jméno nese význam její oblíbené květiny.* Odpoví mu na jeho otázku částečně a pousměje se na něj. Vlastně ani neví přesně jakou má její matka oblíbenou kytku, jelikož je měla ráda obecně všechny, podle toho také vypadaly některé kouty jejich domu. Nad slovy Sawyere se uculí a skousne si spodní ret.*Pokud se pokusíš svého bratra zabít, nejspíš se polibku skutečně nedočkáš ani po zasloužení.* Šeptne tak aby to slyšel jen princ po jejím boku a přidá k tomu nevinný úsměv, jakoby to skutečně byla maličkost.  Jenže si předtím všimla toho, jak by o něj nejspíš stál. Příjde jí to více než fér. Přitom radši nekomentuje jejich slova o svatbě a o tom, že jí malá Edelynne bude, říkat tak jak jí bude říkat. Asi by jí to měl Sawyer potom rozmluvit, jinak si jí bude muset vzít i kdyby nechtěl.. Nedokáže to takhle komentovat, bez toho aniž by její tváře zůstaly stejné, proto nic také neříká. Po  další skvělé historce se podívá z jednoho prince na druhého, než pohledem skončí na Sawyerovi, S tázavým pohledem, jistě že jí to víc zajímá. Kdoví jestli v dobrém nebo špatném, to ovšem neřekne.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Marrigold Starlight

Sat Jan 18, 2020 8:17 pm
Ne nebylo*přizná po pravdě* v plánu bylo poklepal mu na rameno. Ale všechno co chci udělat se vyvine v něco trochu zajímavějšího.*potutelně se zasměje* to obětí .....v plánu úplně nebylo šla já prostě musela* zasněně se usměje* voněl moc hezky* rozesměje se. Prostě už je taková. Impulzivní, nevázaná a nadšená.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Alex Dubois-Winslow

Sat Jan 18, 2020 8:26 pm
*jakmile domluvi s tim typkem od cisniku, jde dal davem tech nudaru v maskach dokud nezaslechne hlas, ktery se nejprve omlouva a potom kleje. Kdyz se koukne dlu, vsimne si , ze je to samotna Fallon. Divi se, co tady ona dela a po jeji odpovedi se pobavene usklibne.* Jo tvoje mamka je taky dost vadna. Jen ty jsi byla vzdy ta normalni. Byla. Dokud jsi me nevyenila za toho kretena zasranyho. *Pokrci rameny a potom si poslechne jeji dalsi slova a nasledne se vyda za ni. Chytne ji za zaoesti a tak si ji k sobe pritahne pta se ji a chce na svoje tazky znat odpoved.* Ale byla jsi tam se mnou. Se mnou. Tesila ses jenom na to az se s im sracem vytratis do zakusili, abys s nim mohla sukat na hajzlech. Byl jsem ti uplne u prdele. *Rekne a potom se usklibne.* Vim, zes byla na sracky , protoze i ja jsem byl. Diky vystupu na podiu za to, ze tu zkurvenou Gremmy ziskal William jsem mu tu sosku oroste ukradl primo na podiu pamatujes? Vsem jsem ukazal prostrednik a rekl jim, ze jsou vymazani sraci. *Usklibne se.* Potom jsem po nekolika mnutach nasle tebe, jak mu nastavujes tu svoou kunicku, ktera byla moje. *Rekne a potom pokrci rameny.* Nevedela bys, ze jsem vas videl, prooze, kdyby me nezabasli za rizeni pod vlivem, a neprisla jsi si pro me s Blakem, tak bys to kurva ani nevedel. *Potom stiskne jeji ruku jeste vic.* Vedela bys to az, kdyz bych ho zabil a tobe dal, co proto. Tenkrat se ti to na tvrdo libilo. *Potom uz ale nevnimanic, kdyz u oznami, ze je zasnoubena. Beha mu hlavou jen to, z je zasnoubena. V ten moment citi, jako by mu vyrbala srdce a vlastnorucne jej roztrhala na nekolik kousku. Pusti ji a jen sleduje jeji oblicej.* /Sbohem zkurvene padly andeli./ *Zatrese hlavou, odstrci ji na stranu a dlouhymu kroky si to sine ke dverim do salu, cestou strha do vsech, co mu stoji v ceste a kdyz je u dveri, Zakrici a pesti vsi siloou bouchne do dveri.* /Proc me porad kurva ma ve svy moci? Mel bych ji krva nenavidet, tak proc me prave ted jeji zasrany zasnoubeni znicilo? / * Jde chodbou a do vseho kope, shazuje zidle, stoly, vazy, proste vsechno, dokud nedorazi na strechu palace.* Chtel jsem znicit ji, ale presne tohle se povedlo ji. *Zataha si a vlasy a jde k baru, kde si vezme flasku whiskey, otevre ji a napije se. Potom se koukne na vyhled.* /Posledni osobu, kterou jsem sice kurva chtel znicit, ale zaroven ji zase mit jsem ztratil./ *Lahev rozbije o roh stolu a je mu jednom ze se tekutina a steppy rozletely vsude kolem..* *Kdybych u sebe mel koks predavkuju se hned na miste, ale... / *Zohne se a sebere nejvetsi kus strepu, sedne si na sedacku.* /Jaka ironie... tady jsem potkal tu otravnou Novicku. Tady jsem poprve hral tu pisnicku... Nikdo ji nikdy neslysi.. Nikdy./ *prilozi si kus skla k zapesti leve ruky a zyryje si ostrymhrotem skla do kuze.* Kurva.. * Sykne a potom jen sleduje tenky prouzek stekajici z ranky, kterou si zpusobil.* /Proc to nedotahnou do konce, kdyz stejne vsechny jen seru?/ -Sleduje, jak se z prouzku stava vetsi a vetsi krvacejici r prud, ktery tece po jeho dalni a skapava z jeho prstu na kamennou poslahu.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Amélie Rosewood

Sat Jan 18, 2020 8:34 pm
*od začátku plesu se nudí. Saw si povídá s nějakou dívkou zřejmě že selekce. A ona má už čtvrtou sklenku. Pozoruje dění v celém sálu. Do prince vrazí zřejmě další účastnice, která ho po krátkém rozhovoru obejme a odchází za číšníkem*/ proč by někdo odcházel a snižoval své šance na výhru?/* Vydá se blíž k princi *
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Mionel Corin Woodwork

Sat Jan 18, 2020 8:42 pm
*Na ples nakonec jde o neco pozdeji, ale neplanuje se tam nejak dlouho zdrzovat. Na sobe ma kostym prince Krasone a vejde do salu, zbezne si prohledne vyzdobu, ale jeho pohled stejne nakonec ustane u trunu a jeho srdce vyda uder, kdyz na jednom z runu vidi prave Merliu. Nevi jestli za ni muze jt, ale nakonec se rozhodne poroto se za ni vydat.* /pr nejhorsim te posle nekam pryc./ *Pomysli si a potom uz stoji pod schody u trunu a pokloni se ji s pranim pekneho vecera a jakmile mu i ona popreje, pousmeje se.* /Jak krasna dneska je.../ *Sleduje, jak vstava a jde po schodech a sam prijde bliz a u poslednich trech schodu natahne ruku a chytne ji, aby nenamahala nohu a potom hned jeji ruku zase pusti.* Mam se dobre, protoze mam tu cest mluvizt s Cukrlatkovou princeznou a to se nepostesti jen tak kazdemu. *Zazubi se na ni a potom si uhlasi uniformu a koukne na ni.* No snazil jsem se a dekuji, tobe to ovsem slusi mnohem vic. *Rekne s usmevem.* Nechtela bys... No nehtela by sis zatancovat? Pokud to ovsem dovoluje tva noha, jinak si muzeme sednout. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 18, 2020 9:08 pm
*sedí na svém trůnu a sleduje dění kolem. Nemá co dělat. Když pak uslyší hlas Mionela je příjemně překvapená a na tváři se jí vykouzlí úsměv. Přehnaně vážným hlasem mu popřeje hezký večer a vstane a vydá se za ním. Když ji pak podá ruku je mu vděčná, jelikož se jí tak schody rozhodně líp scházejí. Pak ruku nechá spadnout zase k tělu a zeptá se ho jak se má. Po jeho odpovědi se usklibne a začervená se.* Tak to asi děkuju?*udělá na konci věty nejistý otazník a pak ho sjede pohledem a pochválí jeho kostým. Moc se jí líbí* Děkuju. Ale moc se v tom necítím. Není úplně můj styl.*pokrčí rameny. Když se jí zeptá na tanec, povytáhne obočí* No..princi se přece neodmítá.*řekne pobaveně. Ani si neuvědomí o kolik se její napadá zvedla když přišel Mionel. Cítí se celkem dobře. Je ráda že se zase začala s Mionelem bavit a že na něj tenkrát narazila v hudebním salónku. Mít kamaráda je hezký pocit.* /Tohle bude ještě zajímavé/*pomysli si když si uvědomí že kývla na nabídku tancovat a to má problém sejít pár schodů*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Jan 18, 2020 9:20 pm
/Pro mě je to stejně Hvězdička./*Pomyslí si. Omluví se Thylane za svého bratra, kterého má chuť uškrtit. Řekne jim, že nci není rozhodnutý. Ještě nebyl se všemi dívkami ani na rande, nebude se hnedka rozhodovat o manželce. Neměl je možnost dost poznat. Sleduje bratra pohledem, který mu dost jasně řík, že s každým jeho slovem se jeho šance na přežití snižují a snižují. Nejraději by udsud Thylane odtáhl, aby neposlouchala dále takový blbosti a pak se ještě nerozhodla utéct. Zrovna o ni v Selekci přijít nechce. Podívá se na Thylane.*Neboj žádnou slepici jsem nepodřezával, jenom můj bratr touží být asi velice brzy pověšenej na šibenici.*Ušklíbne se na něj. Dělá si srandu a ví, že si z tohohle Jasper nci dělat nebude. Varovně na něj zavrčí a pak protočí očima.*No, co vím, tak Jasper se taky říká Kašparovi nebo co.*Pokrčí rameny. Má co dělat, aby ho vážně nenechal někam zavřít, když Thylane poví ten příběh o tom, jak si vyrazil zuby a místo toho měl dědovi. Řekne, že jedno je jistý a to to, že až se bude ženit, jeho nepozve.*Až se budu ženit, tebe nechám někam zavřít.*Opraví ho. Pro změnu on si vzpomene na historku o tom, jak si sem přivedl dívku, ze které se později vyklubal muž. Jak se zdálo, zašel s ním už dost daleko.. Po jeho dalších slovech se zase ušklíbne.*Štveš mě.*Zašeptá. Pak požádá Thylane, aby jej zadržela od zabití svého bratra a po jejích slovech se na ni poněkud překvapeně podívá.*Takže mám šanci jo?*Ujišťuje se a pak si povzdychne.*Tak já ho ještě nechám na živu no..*Svolí k tomu, jako by to byla ta nejtěžší věc, kterou může udělat. I když pro něj to tím momentálně je. Uchechtne se nad slovy Edelynne.*Ne normálně ne. To jen Jasper v tom má takovou zálibu víš?*Usměje se na Edelynne.*Náš brattr je totiž skutečně zvláštní člověk. *Pak vykulí oči.*Ježiši..*Promne si zase oči, když od sestry slyší, že to musí říct Mionelovi.*/Jestli to nějak pomotá, budu mít zase co vysvětlovat./Já se s Mioneelm nepusinkuju.*Ujistí ji. Zamrmlá, když zmíní to, jak byl jednou vyhozen z baru. Na to se snaží zapomenout.*Ne, to neříkej..*Zaskučí, když vytáhne historku z jedné plavby na jachtě.*/Kde jsou tu nože? Proč tu žádný nejsou/*Rozhlíží se kolem sebe ve snaze něoc najít, aby si mohl probodnout srdce, protože to bude příjemnější, než poslouchat svého batra. Během jeho vyprávění, které ani nevnímá si vzpomene na další.*Hmm.. A co tehdy na plese, to ti bylo kolik, šest? Nebo nějak tak. Zkrátka jsme trochu blbě, pošťuchovali se a utíkali od rodičů a lidí, kteří nás chtěli ukáznit../Fakt jsme byli celkem spratci./No a jak jsi probíhal okolo stolku s pitím.*Podívá se na svého bratra.*Tak si do něj tehdy vrazil. Všechno skončil ona zemi a jak se to vylilo, podlaha logicky klouzala a on k tomu všemu ještě uklouznul a podařilo se mu sjet až k jedný postarší paní, které mohlo být tak osmdesát pod sukni. Ano vážně sjel jí až pod sukni šatů. Měla strašně širokousukni, jako by se pod ní snažila propašovat dvoumetrovou televizi nebo nevím. A bylo tam hodně látky, takže tam prostě zajel. Pa tam brečel, že se bojí a že chce pryč.*Usměje se pobaveně.*Říkal, že je tam hrozná tma a křičel o baterku.*Další historka z jejich dětství. Když se rozhodne jít jak Jasper tak Edelynne pryč, popravdě si oddychne, hlavně kvůli bratrovi, jeho malá sestřička mu nevadí.*Nezapomeň se Charity zmínit o všem o čem jsme se bavili, dobře? Hlavně o tom kdo je švagrová a tak na to se jí zeptej, dobře?*Usměje se na svou sestru.*Užij si to.*Pronese k bratrovi a pak se s Thylane vydá pryč.*Nemáš chuť utéct, že ne?*Ujišťuje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Fallon Calvet

Sat Jan 18, 2020 9:36 pm
*Zase se ušklíbne, ale dál její rodinu a ani jeho poznámku o tom, že ona byla jediná normální, dokud neudělala to, co udělala, nekomentuje. Neí to potřeba. Když ji pak chytne za zápěstí, potlačí zaskučení, to jí ze rtů unikne až za chvilku, když jeho stisk ještě zesílí. Když pak zmíní ten den, kdy se to všechno posralo, nasadí masku, aby na ní nebylo nic poznat. Nechce na sobě dát nic znát.*Já to neměla v plánu do háje.*Zavrčí na něj. Řekne, že byla mimo, což je pravda a on by to snad měl poznat, i když zase možná ne, když ví, že spolu ani moc času nestrávili. To, jak ukradl sošku grammy taky nemá potřebu nijak komentovat. Sklopí pohled. Nevěděla by to, v tom má pravdu. Polkne, když její zápěstí ještě stiskne více. Oznámí mu, že je zasnoubená a taky řekne, že to není dobrovolně.*/Stejně ho to nemá už co zajímat. Nejsme spolu a on by mě měl nenávidět za to, co jsem mu udělala. Tak moc jako se nenávidím já, možná ještě víc, než se sama nenávidím, jestli je to teda možná. Její nenávist k ní samé je skutečně velká a pochybuje, že někdo může někoho nenávidět více. Když ji pustí, promne si zápěstí a dívá se mu přímo do očí. Moc doufá, že k ní od teď nebude cítit nic než jen nenávist. Je to pro něj lepší, když ji bude nenávidět. Jinak by se pořád jen trápil. Doufá, že si najde po čase někoho jinýho, kdo mu pomůže zapomenout. Kdo ho bude milovat jako ho miluje pořád ona, i když je to pěkně divný. Ani neví, jestli to co řekla má pro normálního člověka logiku, ale pro ni ano. Protože ona není normální, to je jasný snad všem. Na to že se vydala pro alkohol zapomene. Zapomene i na to, že by tu měla ještě zůstat , kvůli otci, nebo tohle jí je taky možná už někde. Rozeběhne se do své komnaty, přesně ví, co udělá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Jasper H. Schreave

Sat Jan 18, 2020 10:33 pm
*Dojde s Edelynne v náručí ke stolu s občerstvením, kde se jí snaží vysvětlit, že košíčky za nic nemohli a nakonec jí podá borůvkový koláček a začne se s ní bavit o nové komorné s modrými vlasy.* Až budeš starší a jestli ti to dovolí máma. /Což nedovolí./ *Odpoví jí nakonec s povzdychem a pak už je u nich Sawyer s Thylane a on se pobaveně pousměje, když se Edelynne ptá na to, jestli jsou manželé.* Ještě nejsou. *Odpoví jí.* Ale brzo budou. *Zašeptá jí do ucha tak, aby to ti dva neslyšeli a zeptá se Thylane na význam jejího jména.* To je zajímavý. *Řekne uznalým hlasem a pak se ušklíbne na Sawyera.* Sawyer znamená dřevorubec, tak se moc neozývej. *Zazubí se na něj a pak se podívá na Edelynne, která se nespokojená s tím, že nedosáhne na stůl a s mírným protočením očí se sehne, aby si mohla vzít co chtěla.* Hlavně, ať ti neni blbě. *Zopakuje jí znovu. Teď tu není máma, aby s ní trávila celou noc v komnatě a celou noc poslouchala, jak jí bolí bříško. A on si rozhodně nechce kazit první noc od útoku, kdy může být s Charity a dostat se s ní dál. Odvypráví historku o Sawyerových zubech, které si vyrazil těmi dědovo a pak hned zareaguje na tu jeho o tom, jak si přitáhl do paláce ženskou, ze který se vyklubal chlap.* Někteří. *Odpoví Edelynne a pak se pobaveně usměje.* Jo, to bys měla. /Ideálně to ještě celý zmotej, jak je tvym zvykem, ať je větší sranda. To by mi pak měl někdo natočit./ *Uchechtne se v duchu a dopoví historku z jachty. Jeho bratr ale hned přijde s protiútokem z plesu, kde si prožil opravdu traumatickou chvíli pod sukní jedné babky.* Tak ještě abych se nebál. Víš jak to tam vypadalo? I když... vlastně víš. Protože pak ses po pár letech opil a vzal si jí do postele s tim, že je to nějaká super buchta. *Zasměje se a hned se Edelynne zeptá, jestli zůstane se Sawyerem nebo půjde s ním za Charity, aby Sawyer nestihl vytáhnout další storku.* Dobře, tak jdem za Charity. *Usměje se na ní a protočí očima po slovech jeho bratra.* Mějte se. *Rozloučí se s nima a pak se ještě krátce zastaví vedle Sawyera.* Nevypadá špatně. *Uzná šeptem a musí být jasné, že tím myslí Thylane. Pak se vydá za Charity, na kterou se usměje.* Promiň, že se to tak protáhlo, Sawyer hrozně zdržuje. Asi si potřeboval nahnat ego a vykompenzovat tím naprosto neokouzlující osobnost, aby mohl zabodovat u tý holky. *Uchechtne se.* A vedu, teda nesu společnost. *Koukne na Edelynne a pak se nakloní a dá Charity pusu na tvář.* Vyzval bych tě k tanci, ale dneska je hlídání asi na mě, takže si zatančíme příště, slibuju. *Řekne jí a pak se koukne zase na svou sestru.* Nechceš něco k pití?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Khione A. Mitchell

Sat Jan 18, 2020 10:37 pm
*Začne hned Shaye oponovat, že její kostým je hezčí a že je krásnější. Když vidí její pohled je jí jasné, že nemá smysl se dohadovat, a tak ustoupí. Nemá smysl se tu tvrdohlavě do nekonečně dohadovat. I tak si ale dál myslí svoje.* Je to pro mě docela nezvyk. *Přizná nakonec s nervózním úsměvem a pak se jí zeptá, jak se má.* Jo, vaří tu výborně. Já nic lepšího nikdy nejedla. *Pousměje se.* Co to ta paella vůbec je? Nikdy jsem o tom asi neslyšela. *Zeptá se jí a pak přikývne, i když si je téměř jistá, že s tím, jak je na tom s penězi a jejím otcem se jí nikdy nepovede podívat se na nějaké další místo.* Dobře.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Shaye Maya Goméz

Sat Jan 18, 2020 10:50 pm
*tváři se tak, aby Khione pochopila, že nemá smysl oponovat. Pak se rozpovída a jídle. Chybí jí kuchyně její babičky. Vaří tu sice skvěle, ale jak se říká všude dobře, doma nejlíp. Když slyší, že nikdy o Paelle neslyšela přimhouří oči, ale na rtech ji hraje úsměv.* Je to vlastně jenom rýže a kuřecí maso..nebo jakékoliv jiné.*uchechtne se* Jenom babi si to trochu předělala. To ona tak dělá se vším.*obrátí oči v sloup. Není snad žádný recept , který by si její babička neupravila.* Nechceš něco.*ukáže rukou směrem ke stolu s občerstvením, který je kousek o nich*,
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 18, 2020 10:50 pm
*Pomalu popíjí svou vodu a sem tam si vezme něco ze stolu s občerstvení. Ale jen málo, třeba plátek sýra nebo tak, nic víc. Občas se podívá směrem k Jasperovi a jeho sourozencům a ještě další dívce, která je tam se Sawyerem. Musí se usmívat nad tím, jak roztomile vypadá Jasper s Edelynne.*/Je to starostlivý starší bratr./*Proběhne jí hlavou. Dívá se i na ostatní, chvilku i na parket, kde mnoho lidí tančí. Uslyší vedle sebe hlas Jaspera a hnedka se na něj otočí. Rozšíří se jí ještě více úsměv, když uvidí v jeho náruči nejmenší princeznu.*V pořádku.*Odpoví pobaveně, když se jí omluví a svede to na svého staršího bratra.*Ahoj.*Pozdraví Edelynne.*Máš hezký kostým.*Pochválí ji. Podle ní tomalé princezně vážně sluší a vypadá strašně roztomile. Nechá se od Jaspera políbit na tváři a přikývne.*To je v pořádku.*Nevadí jí to, naopak je ráda, že se může blíže poznat s jeho nejmladší sestrou.*Jestli chceš něco ti podám.*Nabídne Edelynne i ona, když se jí Jasper zeptá, jestli nechce něco k pití. Všimen si stolku nedaleko od nich, který je volný i s několika židlami.*Nesedneme si?*Ptá se hlavně aby Jasper nemusel pořád nosit Edelynne, ví, že měl zraněnou ruku a nechce, aby si ublížil.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Khione A. Mitchell

Sat Jan 18, 2020 10:57 pm
*Zeptá se jí, co je to jídlo, které zmiňovala, protože o něm nikdy neslyšela a pak přikývne.* To zní dobře. *Uzná. Sama moc často maso nejedla kvůli jeho ceně, ale na rýži je zvyklá.* To asi všichni, co se vaření věnují. Každý má jiné chutě, styl, koření a tak. *Pokrčí pobaveně rameny. Pak se koukne ke stolu s občerstvením a přikývne.* Je tu plno věcí, co jsem ještě neochutnala. *Rozhlédne se po stole a rozhoduje se, co by ochutnala. Není zvyklá jíst moc, takže je jí jasné, že všechno ochutnat nezvládne. Nakonec se natáhne pro jednu jednohubku, kterou si hned strčí do pusy.* Jo, dobrý jako všechno tady. *Pousměje se, když sousto spolkne.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Jan 19, 2020 3:32 pm
*Nad slepicí a tím vším ohledně toho si musí oddechnout, normálně jí to uklidnilo. Uchechtne se na slova obou bratrů. Také by ráda měla takové zábavné historky, bohužel však její život byl očividně dostatečně nudný a stereotypní. Doufá, že Selekcí se to aspoň minimálně zlepší a utvoří si tu vzpomínky, na které bude ještě ráda vzpomínat. *Velkou. *Ujistí ho s úsměvem, o tom jakou má šanci a nakloní hlavu jednoduše na stranu Sice to byla pravda, ale nezmíní přitom jak toho mohl dosáhnout, aby si její polibek zasloužil úplně. Jen poslouchá dohadující se prince, všimne si i, že Sawyer vážně nemá daleko k tomu svého bratra zaškrtit a zadupat do země, v tom lepším případě. Proto nejistě vyhledá jeho ruku, kterou stiskne...chtěla jej tímhle malým gestem aspoň trochu uklidnit. Pokusí se o to, a doufá, že to bude v pořádku. Uchechtne se nad další historkou, bylo toho vážně mnoho na co se musí zeptat, později. Jasperovi i Edelynne kývne na rozloučenou  a nechá se odvést Sawyerem bokem. *Vlastně, z tebe právě plánuju udělat spolupachatele útěku, Ironmane.* Uculí se nad tím jak jej osloví, znovu chytí jeho ruku, teď už o něco jistěji a táhne ho jednoduše pryč ze sálu. Potřebuje hodně vysvětlit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Jan 19, 2020 3:46 pm
*Zeptá se, jestli tedy má šanci, když zmíní polibek a když řekne, že velkou zazubí se na ni vesele.*Tak se budu snažit dokud se mi to nepodaří.*Zašeptá ještě odhodlaně. Pak se dohaduje se svým bratrem nebo lépe řečeno se pokouší svého bratra trumfnout se svojí historkou. Vážně má co dělat, aby svého bratra nezaškrtil. Když ucítí dotyk na své ruce, podívá se na Thylane. Pousměje se na ni a stisk jí lehce oplatí. Pomohlo to a jeho bratrovi se tak zvýšili šance na přežití.*/Měl by jí poděkovat./*Pomyslí si. Když jeho sourozenci odejdou, oddychne si a ví, že už nikdy neudělá podobnou chybu a nepředstaví žádné dívce svou rodinu dříve než na svatbě, po obřadu. */A i to bude riskantní, protože by pořád mohla utéct./*Nadzvedne obočí, když řekne, že potřebuje hodně vysvětlit a uchechtne se, když se ho snaží táhnout ze sálu. Nakonec spolu s ní odejde pryč. Nezajímá se už o žádný ples. Pro dnešek své povinnosti splnil a ví, že už konečně může vypadnout. Nic jinýho si už ani nepřeje. Přece nebude riskovat, že se ještě vrátí jeho bratr a vytáhne další strašné historky z doby jejich dětství nebo doby krátce před Selekcí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Feb 14, 2020 9:05 pm
*Dneska se koná Valentýnský ples. Por všechny účastnice Selekce si on přichystal dárek. Má dárek i pro rodinu. Sice se jim normálně nedává, on jim chce udělat radost.*/Liu a Edy to snad potěší, stejně jak rodiče.. Jasper mě možná bude chtít zabít./*Doufá, že ho ale jeho bratr nechá žít. Na sobě má podle daného dresscodu tmavě červený oblek. Dojde do sálu a hned si sedne na svůj trůn. Dárky pro všechny rozdá za chvilku, až ples začne.*/S menší pomocí Edelynne./*Plánuje se jí zeptat, jestli mu pomůže a jak ji zná, ví, že tohle neodmítne.*/Je to vážně tak dobrý nápad?/*Sám si tím není jistý.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Kasey T. Schreave

Fri Feb 14, 2020 9:34 pm
*Další ples, tentokrát Valentýnský. Váhala, jestli tam jít a nebo ne.Nechtělo se jí, neměla na to dneska náladu, ale přece jen je to její povinnost a pro Bastiena má menší dárek. Sice si nepamatuje, že by ho někdy milovala, ale má ho ráda a chce ho potěšit a jak doufá, tohle ho skutečně potěší. Na sobě má červené šaty s menší vlečkou. Rubínové červené náušnice jen jemné líčení a rudou rtěnku na rtech. Vlasy má v trochu složitějším drdolu, než který je u ní obvyklý. Dojde do sálu i s dárkem v ruce a stoupne si zatím stranou, k oknům.*/Třeba přijde a když ne, prostě mu to pošlu./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Shaye Maya Goméz

Fri Feb 14, 2020 9:48 pm
*dneska je Valentýn a ona má tenhle svátek ráda takže se na ples těší. Má na sobě červené šaty se stříbrným páskem v pase a stříbrnými doplňky. Vlasy má seplé v elegantním drdolu. Jakmile se ocitne v tanečním sále, ve kterém se ples koná, nalije si u stolu s občerstvením vodu a vydá se do davu hledat někoho známého*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Marrigold Starlight

Fri Feb 14, 2020 10:11 pm
*po tom co se odehrálo na její schůzce s princem se cítí trapně. Vlastně ani neví proč nezůstala v komnatě. Teď už je ale zbytečné se tam vracet. Je oblečená do rudých šatů s rozparkem ve kterých si není moc jistá. */ Červená není moje barva/* právě se zastavila před vchodem do velkého sálu*/ tak jo půjdu dovnitř omluvím se mu a zase půjdu./*dokonce mu i vyrobila omluvou valentýnku. Vejde do sálu přičemž se jí nervózně třesou ruce. Podívá se směrem k trunům a při pohledu na něj celá úplně ztuhne*/ tak to možná podložím na potom/


Naposledy upravil rose_marry_an dne Fri Feb 14, 2020 10:37 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Lucya Heaven Vasiljev

Fri Feb 14, 2020 10:11 pm
*Na dnešek zvolila stejné šaty, které měla i její máma jednou na plese. Viděla je na fotce a hodně se jí líbily, proto požádala komorné, aby jí je také ušily, akorát v červené, aby si je mohla vzít právě na Valentýnský ples. Pro Josepha má samozřejmě i dárek a doufá, že se mu bude líbit. Dalo jí to práci vybrat a pak i zabalit do bílé krabice převázanou červenou mašlí. Hlavní dárek ten největší je sada tužek na kreslení. Nechala si poradit, aby vybrala vážně dobré a ne žádné špatné, se kterými by se mu špatně kreslilo. Jinak je v balíčku fleška, kam nahrála písničku, kterou pro něj složila a ponožky, které vzala spíše z legrace, ale přijde jí, že se k němu hodí.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Edelynne Celeste Schreave

Fri Feb 14, 2020 10:26 pm
*Moc nevi, co je vlastne Valentyn zac, ale vi ze jsou v tom i sladkosti a vsude jsou srdicka. Na sobe ma dnes cervene saticky dlouhe az na zem a na hlave ma celenku s cervenych kyticek a vlasy ma rozpustene. Nadsene sleduje komornou, ktera ji podava cerveny kosik ve kterem ma arecky pro vsechny na koho narazi na plese.* Dekujiii. *Rekne ji nadsene a nabidne ji at si vezme jednu vec co ma v ksiku a potom uz cupita do salu. Neposkakuje, ani nebezi, protoze by se ji obsah kosiku rozsypal a to by byla potom smutna. na zadech na satickach ma male bile kridylka a takhle vejde do salu s vycenenyma zoubkama a mava na vsechny kolem a zastavuje se a nabizi lidem cukrove bonbonky ve tvaru srdicek a potom ptijde k trunum a pomalu vystoupa schody, aby nevysypala kosik a usmeje se na Sawyera.* Ahoj! Chces taky bonbonek? je jich hodne! *Ukaze mu obsah kosiku, kde je sposta barevnych malych srdicek.* Dobre jsou ty cervene, zelene a bile. *Radi mu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Jasper H. Schreave

Fri Feb 14, 2020 10:47 pm
*Dnes je Valentýn a on ho celý strávil s Charity. Sice měl dělat nějakých pár papírů, ale ty počkají do zítra. Dnešek je jenom jeho a jeho lásky. A vlastně i těch dvou malých skvrnek, jejich dětí. Na sebe si vzal červený oblek a pak se i spolu s Charity vydal ruku v ruce do sálu.* Vypadáš božsky. *Usměje se na ní zamilovaně a pak dojdou do sálu. Za trůny má odložené dárky, které pořídil k Valentýnu pro Charity a které jí plánuje dát během večera.* Štědrej večer ani Silvestr nám moc nevyšly, tak doufám, že aspoň dnešek si pořádně užijeme. *Poznamená.* Máš na něco chuť? Nebo chceš něco k pití? *Zeptá se jí a kývne hlavou směrem k občerstvení.* Pokud budeš chtít něco sladkýho, radši si pro to běž teď, než se na to vrhne Edy. *Poradí jí pobaveným hlasem, když si u trůnů všimne Sawyera a své nejmladší sestry.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Feb 14, 2020 10:48 pm
*Sedí na trůně a dívá se před sebe. Do teď chodil o berlích, aby tady mohl být bez nich a doufá, že to zvládne..*/Nevím, jestli se budu pokoušet tančit.. To se uvidí./*Snaží se zase tátovi i mámě co nejvíce pomáhat, bere si toho na sebe hodně, aby měli oni více volna. Je mu přece jen o dost lépe. Kvůli tomu, jak je zamyšlený si nevšimne přicházející Edelynne, dokud na něj nepromluví. To směrem k ní trhne hlavou, ale pak se usměje.-Ahoj Edy.*Pozdraví svou malou sestřičku a podívá se na košík, který je plný bonbonků.*/Jak jinak./*Pomyslí si pobaveně.*Když pro mě jeden obětuješ.*Usměje se a vezme si na její doporučení jeden červený.*Moc dobrý.*Uzná. Pak si stoupne a kývne služebné, která přinese dárek, který má on pro Edelynne, vezme jej a podá jí ho.*Taky pro tebe něco mám. Otevři to.*Pobídne ji. Je to jednodenní barva nebo spíše sprej na vlasy, přilba a gumídci.-
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Brikssi M. Schreave

Fri Feb 14, 2020 10:52 pm
*Dneska je Valentýn, ale pro ní je to spíš den jako každý jiný. Keenan měl stejně dneska práci a ani neví, jestli dorazí na ples. Nijak jí to ale nevadí. Podle ní je divné vyhrazovat si jeden speciální den v roce na projevování si lásky. To by měl člověk dělat denně. Na sobě má červené honosné šaty podle dresscodu. Naposledy se podívá do zrcadla a nervózně vydechne. Trochu se bojí, jak budou ostatní reagovat na tu změnu. Její vlasy, které byly posledních přibližně 23 let fialové, jsou nyní zrzavé. Potřebovala nějakou změnu a tahle jí přijde fajn.* /Nevypadá to tak hrozně. Budou v šoku, ale na to ses připravovala celej den./ *Uklidní se v duchu. Nikdo, kromě jejích komorných, o této změně neví. S uklidňujícím nádechem a úsměvem na rtech se vydá do plesového sálu, kam vejde se vztyčenou hlavou, jak se na královnu sluší a patří a vydá se k trůnům, kde vidí Sawyera a Edelynne. Cestou kývne na pozdrav pár hostům a pak je u trůnů.* Ahojte, zlatíčka. *Usměje se na oba a její úsměv se roztáhne, když vidí, jak je Edelynne nadšená ze svého košíku.* Jak se máte? *Zeptá se jich, když se posadí na trůn.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Charity Ash Horn

Fri Feb 14, 2020 10:58 pm
*Valentýn slaví snad podruhé v životě. U nich doma se tento svátek neslavil a ona předtím nikoho neměla. Až teď Jaspera, takže tohle je pro ni nové. Pořídila mu dárky, o kterých doufá, že se mu budou líbit. Je domluvená s komornou, že je přinese, až bude čas. Nebude je s sebou tahat přece celý ples. Na sobě má červené šaty, jak vyžaduje dresscode. Její líčení je tmavší, než obvykle. Vlasy má klasicky v drdolu. Usměje se na Jaspera, po jeho lichotce.*Díky, taky nejsi k zahození, ale upřímně.. Na to, co jsi na sobě měl na Maškarním plese to nemá.*Uculí se. Po jeho poznámce o Silvestru a Vánocích přikývne.*Věřím, že ano. Já si to užívám i teď.*Řekne upřímně.*Zatím nemám na nic chuť a ani žízeň.*Podívá se směrem ke trůnům, kde je Edelynne a usměje se.*Vypadá rozkošně.*Poznamená.*Asi ani nemá smysl doufat, že to tentokrát s koláčky nepřežene, co?
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru