Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Cameron S. Horn

Sat May 23, 2020 8:34 pm
*Když dohopsá do sálu, hned si zamíří pro jídlo, protože to nemůže tady nechat jen tak. Rozhlédne se taky jestli neuvidí Chrysane, jelikož ji dlouho neviděl a docela se mu po ní stýská. Místo toho zmerčí nějakou dívku, kterou nezná a tak hned dohopsá k ní.* Vy nestojíte o prince? *Vykulí překvapeně očka a pak sr na ni zazubí.* Takžéé... Když nestojíte o princé... Můžu vám nabídnout mýho bratra! Poslední dobou je ňákej zvláštní a určitě by se společnost líbila! Ale bacha, rad lidi zavírá do mražáku. *Našpulí rtíky a následně si založí ruce v bok a zvedne k ní pohled.* Rodiče neví, že tu jsem. Nebo to možná tuší. Ale ani bych tu neměl být. Ale to já ráád! *Zazubí se na ni a dívku si prohlédne.* Už jste zkusila sušenky? Jsou výborný! *Nadšeně na ni zamrká.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Catherine A. Deak

Sat May 23, 2020 8:37 pm
Já tobě taky nechyběla, nevím proč se divíš. /Stejně to nemyslíš vážně/ *Řekne jednoduše a pokrčí rameny. Najednou ji Scarlett vytrhla skleničku z ruky a ochutnala. Catherine jenom protočí očima a nic na to neříká. Někdy se Scarlett chová vážně zvláštně. Vezme si skleničku zpět.* Co jsi čekala? *S povytaženým obočím sleduje, jak si Scarlett utírá jazyk do ubrousku* /To není možný../ Nic speciálního, je tu pěkně a užívám si to tu. *Pokrčí rameny a zeptá se ji, proč tu není s žádným klukem.* Takže jsi se stihla už s nějakým seznámit, jo? A já si myslela, že si se začala bavit s malýma dětma. *Zasměje se a vzpomene si na akci u bazénu, kterou Scarlett strávila s malou holčičkou.* Jak vidíš, jsem tu sama. *Usměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Destiny Senna Teagan

Sat May 23, 2020 8:42 pm
*Když Juliet začne mluvit o tom, že ona druhou schůzku měla a že se brzy dočkají i ony, pousměje se. Ona už schůzku měla a řekla to, ale dívka ji asi přeslechla a nebo neposlouchala. Měla s ním docela dost schůzek, když se nad tím zamyslí. Neoficiální v zahradách ve dne příletu do paláce, pak jako ostatní tu první, oficiální, rande a následně spolu prohodili pár slov na akci, jedné. Ale ví, že pravděpodobně stejně to tak mají i ostatní dívky. A s některými tráví více času, minimálně na akcích se jí to tak zdá. Že byl dost s Topsy.*Určitě se rozhoupne.*Usměje se na ni.*Já zase nechápu, proč mě už pozval. Nejsem nijak zajímavá.*Pokrčí nad tím rameny.*Spíše to chtěl mít rychle za sebou, aby se ujistil, že nejsem zábavná a ani zajímavý a věděl, že mě může v klidu vyřadit.*Řekne jim, jaký z toho má pocit. Nevěří si ani ohledně Wyatta. Vlastně v ničem, kromě tance. Pak se stejně jako Topsy podívá starostlivě na Juliet, aby zjistila, jestli je v pořádku.*Neboj, bude to v pohodě./Snad./*Snaží se znít nějak povzbudivě a chce Topsy uklidnit. Aby se tolik nebála.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat May 23, 2020 8:42 pm
*Pokýve hlavou po Rhiině odpovědi.* Je fajn, že ti ke štěstí stačí tak málo. *Usměje se pobaveně a pak už pohled přesměruje na Camille, se kterou strávil dnešní odpoledne.* Není za co. Zítra ti klidně donesu další. *Nabídne jí s pokrčením rameny, protože tu pro ní chce vážně být a nechce, aby se utápěla ve smutku a depresi. A stejně tak nechce, aby se v depresi utápěla jeho nejmladší sestra, Alessia.* Nevěřim ti to. Až budem samy, řekneš mi pravdu. *Má v plánu se za ní po plese stavit v komnatě a klidně jí věnuje celou noc, aby z ní dostal, co všechno jí trápí a mohl jí nějak pomoci. Nakonec se vydá ples zahájit a poté si vezme skleničku whiskey a vyzve Rhiannon k tanci.* Neboj, tu mám jenom než sejdeme z tohohle pódia. *Zasměje se a skleničku vyprázdní jedním lokem. Cestou na parket jí položí číšníkovi na tác a pak už se postaví do základní taneční pozice a začne s Rhiou tančit.* Ten tvůj snoubenec ti nijak neublíží, neboj. Já mu to vysvětlím, táta to zasnoubení zruší a bude to. Na tebe čeká někdo daleko lepší. *Ujistí jí s úsměvem a navede jí do otočky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Ayleen J. Whitley

Sat May 23, 2020 8:48 pm
*když k ní dohopsá nějaký malý kluk, doufá, že si ji třeba s někým spletl a brzo odejde. Nikdy moc v lásce děti neměla. Bohužel ale Cameron zůstane s ní.* Nestojím o prince. *Potvrdí mu to ještě jednou.* Nestojim o nikoho, ani o tvýho bratra. A už vůbec ne o to, aby mě někdo zavíral do mrazáku. *Uchechtne se. Pak se ho zeptá, kde má rodiče, protože přeci jen jsou v sále i rebelové. Po jeho odpovědi párkrát překvapeně zamrká.* V tom případě bys ale měl jít do své komnaty nebo někam, kde máš rodiče. Navíc, večerníček už určitě skončil, takže bys měl jít spát. *Ušklíbne se.* Radši to moc nejez. Nezapomínej, že tady jsou i rebelové. Nedivila bych se, kdyby do toho přimíchali nějaký jed, který tě otráví a pak ti bouchne hlava. *Pohled ji padne na sušenky.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Juliet Fairchild

Sat May 23, 2020 8:49 pm
*Jde společně s dívkami k občerstvení, aby Topsy, možná I Destiny mohly ochutnat. Ona nějak neměla na jídlo chuť, proto si raději počká, až si dívky něco naberou a poté si s nimi dojde pro pití. Když se jí Topsy zeptá, zdali je v pořádku, ztěžka se nadechne, ale poté se pousměje.* Jasně, že jsem. *Pokýve hlavou, načež ji bodne u srdce. Strašně nerada lhala, obzvlášť svým kamarádkám.* Tak jo, půjdeme poté spolu, všechny. Ale vidíš, Topsy? Jak ti to už na těch podpatcích jde. A to jsi se tolik podceňovala. *Mrkne na ni.* A jaký máte vlastně vztah k tancování? *Jemně ji zčervenají tváře, protože pokud měla nějakou slabost, tak to byl právě tanec.* Vím, že bych tě neměla nějak posuzovat, protože tě neznám, ale už teď mi přijdeš jako milá a krásná dívka, Destiny. Není důvod se podceňovat. Každá jste výjimečná, každá jste jiná a originál. Věřím, že se princi líbíš, ani bych se nedivila. *Podívá se na Topsy.* To platí i pro tebe. *Sama si moc nevěřila, ale chtěla, aby si věřily ostatní. Moc dobře si uvědomovala, v jaké společnosti se nachází. Bylo tu plno krásných dívek a každičké přála výhru.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Lotte de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 8:50 pm
*Kútokom oka spozorovala, ako sa jej brat rozpráva s neznámym dievčaťom a usmiala sa, pretože zrejme na neho mala dobrý vplyv. Zvyčajne sa na plesoch neusmieval, ale teraz sa v jej spoločnosti škeril od ucha k uchu.* /O tom sa ešte porozprávame./ *Sľúbila si v duchu. Potom sa opäť venovala len Colinovi a prikývla.* Ja viem a ty si ani neuvedomuješ, ako veľmi si to cením. *Dodala pozerajúc mu uprene do očí. Bola ako otvorená kniha a on z nej mohol prečítať všetky emócie bijúce sa v nej. Potom sa na neho zamračí.* Ale sľúb mi, že aj ty sa budeš šetriť. *Vážne sa na neho zahľadela pohľadom, ktorý nestrpel námietky. Potom sa nechala odviesť na parket a užívala si tanec. Odvážila sa dokonca si na niekoľko sekúnd zavrieť oči a vychutnať si túto prekrásnu chvíľu v jeho náručí.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Noah de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 8:50 pm
*Prívetivo sa usmeje na drobné dievča plné elánu a nevyčerpateľnej energie.* Sľúbil som rodičom, že sa o ňu postarám a úprimne by som nezniesol, keby sa jej niečo stalo. Vyčítal by som si to. *Priznal sa.* /Je to moja malá sestrička a ja ju musím chrániť./ *Nakoniec sa na ňu usmeje a vydýchne si.* Som rád, že ma nebudeš ťahať za rukáv na parket a skackajúc kričať: Zatancuj si so mnou, zatancuj si so mnou! Prosím! *Zasmial sa, pretože si ju vedel živo predstaviť. Potom vážne prikývne.* Hovoril tu niekto o jedle? V tom prípade môžeš so mnou rátať. *Zaškeril sa.* /Jedla nikdy nie je dosť./ *Prejde bližšie k stolu s ochutná jednu z jednohubiek. Jej chut sa mu rozlieva na jazyku.* Kedy mi niečo uvaríš alebo upečieš ty? *Spýtal sa so záujmom.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Camille Cara Schreave

Sat May 23, 2020 8:53 pm
*Poděkuje Wyattovi za zmrzlinu a pak se vydá za účastnicí, kterou si vyhlédla a která je až do teď nna plese sama. Tak to nemůže nechat. Představí se Polaris a když se jí pokloní, potřese hlavou.*Nemusíš se mi klanět a klidně mi tykej, jestli chceš. Je to tak podle mě příjemnější, ne?*Pousměje se na ni přátelsky. Pak kývne směrem k Lokimu a rovnou jí řekne, že se ho nemusí bát, jako spousta dalších lidí. Když vidí, jak nadšeně si k němu přidřepla, pousměje se a udělá to taky.*Loki je zlatíčko. Ale kdyby ho náhodou zmínil Wyatt, je to vraždící bestie, jasný? Chci na něj mít aspoň nějakou páku, čím bych ho mohla trochu strašit.*I když je jí jasné, že Wyatt si o Lokim nemyslí, že by to byl stroj na zabíjení, před ním ho tak stejně bude reprezentovat. Sama svého mazlíčka podrbe za ušima a pak vstane.*To je královské tajemství. Ale mohu tě ujistit, že to bylo jen v dobrém. A já bych se kvůli tomu ráda o tobě dozvěděla více, pokud by ti to nevadilo.*Tak nějak ji vybídne, aby jí něco řekla.*Jestli by ses mě chtěla na něco zeptat ty.. klidně můžeš. Znám i pár trapných historek, kterých ti velice ráda řeknu.*Zazubí se na ni.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Wells J. Schreave

Sat May 23, 2020 8:57 pm
Pořád nechápu o čem to mluvíš. A abych ti dokázal, že jsi paličatější, tak se s tebou nebudu dál dohadovat. *Zazubí se na ní a pak už jí odvede do sálu, kde jí ukáže malý zázrak zvaný makronka.* Vím, že nic nechceš, lásko. *Pohladí jí po tváři.* Ale já ti chci dát celý svět a modré z nebe. A nejspíš potom bych asi neměl pocit, že si zasloužím někoho tak skvělého po svém boku. *Usměje se na ní zamilovaně.* Já vím, že velké a drahé dárky jsou pro tebe moc a necítíš se pak příjemně. Ale nech mě pro tebe udělat aspoň takovýhle maličkosti, jako je balíček sladkostí nebo květiny. Chci ti co nejlíp oplatit tu všechnu lásku, co mi dáváš. *Pokrčí jemně jedním ramenem a pak jí požádá o tanec.* No dovol. Já na špičky dívek, na kterých mi záleží, nikdy nešlapu. *Zasměje se a pak jí odvede na parket a začne s ní tančit bez jakýchkoli obtíží. Učili ho to celý život jako součást etikety, takže s tím opravdu nemá problém.* Určitě to byly zbytečné obavy. *Uchechtne se a navede jí do otočky. Pak si jí k sobě přitáhne o něco blíž a pokračuje v tančení.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 23, 2020 9:01 pm
*Podíval se směrem, kam se dívala a usmál se, když tam uviděl jejího bratra.* Je skvělé, že se tu Noah objevil. *Usměje se, pamatoval si, že akce moc rád neměl. Poté se podíval ale zpět na Lotte.* Neboj, slibuji, budu se také šetřit. *Poví ji, přestože nevěděl, zdali to vydrží. Ale kvůli ní se samozřejmě bude i snažit.* Víš, Lotte. *Vydechne a dívá se do její tváře, když má chvíli zavřené oči.* Potřeboval bych ti něco říct.. Víš, jaký jsem. Vím, že dokážu být pěkný hajzl, ale také vím, že tobě bych v životě neublížil. Jsi jediná dívka, s kterou se mimo svou rodinu bavím a proto jsem měl pro tebe asi vždy takovou.. Slabost. *Polkne a upřeně se jí dívá do očí. Je to pro něj tak těžké říci, když se nikomu se svými pocity nesvěřuje a teď tu najednou někomu vyznává lásku.* Líbí se mi mit tě u sebe, protože vím, že já tě vždy ochráním, před čímkoliv. Dokázal bych za tebe položit život, jen, abys byla v pořádku a dokázal bych zabíjet pro tvůj krásný, roztomilý úsměv. *Odmlčí se.* Možná teď mluvím jako blázen, odpusť, nikdy jsem to nedělal, ale chci, abys věděla.. Že tě nejspíše miluji. *Vydechne.* Ano, miluji tě, Lotte. *Jemně si ji k sobě přivine*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Esme Maeve Lindwood

Sat May 23, 2020 9:01 pm
*Je nervozni z toho, jak dnesek muze dopadnout, ale rozhodne nelituje toho, ze se za Petrose provdala. Miluje jej a bez nej by nidy stastna nebyla. Zaklepe na dvere komnaty sveho manzela a jakmile ji otevre a slysi jeho slova, ktere ji potvrdily jeji dotaz, zasmeje se.* Tusila jsem to. *Mrkne na nej a potom jeji usmev malinko pohasne.* Snad to probehne v poradku, ale jsem oripravena na vse. /I na to, ze mne moje rodina bude nejspis po cely zbytek zivota nenavidet./ *Nasledne se i se svym nazelem vyda do salu, kde ma probihat pes na tema galaxie, ale jeste nez vejdou Koukne se do jeho oci a poprosi jej jestli bude s ni, pokd se stane cokoliv: Ma strach, jak na tohle zareaguji vsichni a hlavne jeji vlatni rodina. Uklidni ji malinko jeho slova.* Verim ti, lasko. Verim, ze budes po mem boku. *Potom s nim vejde do salu a drzi jej za ruku. Nehodla se od nej dnes vzdalovat, protoze podle zakona a boziho schvaleni jsou nyni manzele a pokud to oni sami nebuou chtit, tak se od sebe neodlouci az do jejich smrzi.* /A ja budu bojovat./ *Kouka se kolem na lidi a na jejich saty a na vyzdobu salu, dokud neuslysi za svymi zady hlas. Hlas, ktery zna nejduverneji. Hlas sve matky.* Pomalu se k ni otoci celemAhoj mami. *Snazi se nit klidne.* Jak se mas? kde mas tatu? Prijde taky? *Jakmile ale vidi jeji tazavy pohled koukne se ji do oci.* Mami... Ja... Vim, ze jste jej zasnoubili s Aspen, ale Petros a ja se milujme uz prez rok a pul. *Polkne.* Miluji ho mami.
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 9:05 pm
A to víš, jak? I když je to pravda. Ale i tak, co kdybys mi chyběla? * Položila drink na stolek a chtěla se věnovat Catherine.* No, coo? Vážně je to hnusný, možná si dám něco tvrdšího, ale až trochu později.* Scarlett vážně to šampaňský nechutnalo, takže jen pomyslení na to že by ho musela vypít se jí zvedal kufr.* Když řekne že to není nic speciálního, jen přikývne ale stejně jí to nějak nesedí.* Ano seznámila, za to ty ne..* Zasmála se, když zmíní malý děti jen protočí očima.* Prosím o tom už v životě nemluv, musela jsem tam být celý den s DÍTĚTEM.* Upozornila jí na to že to bylo jen jedno dítě, a ne jich víc. * Jo a jinak nezačala jsem se bavit s děckama. Prostě tam přišla a mě bylo blbý jí hned vyhodit. Víš o tom že mi tě připomínala, byla stejně otravná jako ty v dětství..* Uchechtne se, pak už se rozhlédne okolo sebe, což uvidí Josepha tak se na něj pousměje. Chtěla jít za ním, ale vážně si nemohla nechat ujít její sestru, ona jí tak moc ráda provokovala. Takže spíš jen čekala kdy on přijde za nimi.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Eris S. Beavers

Sat May 23, 2020 9:08 pm
*Nervózně sleduje svůj odraz v zrcadle a žmoulá látku svých šatů. Je to snad poprvé, co má na sobě šaty a ještě k tomu nějakou zářivou barvu. Její šaty mají široká ramínka a horní třpytivá látka hází odlesky do modra a růžova. Stejně jsou na tom i její boty na vysokém podpatku. Doplňky s motivy hvězd a měsíce mají zlatou barvu a vlasy má vyčesané v drdolu. Připadá si, jako kdyby to snad ani nebyla ona. Bojí se, co na to řekne Eathen, který jí zatím vždy viděl jen v černých džínách. Jakmile se ozve ťukání na dveře, ví, že už nemůže couvnout, takže se zhluboka nadechne a otevře mu dveře. Když vidí, jak ztuhl, zčervenají jí tváře.* A..Asi je to trochu moc. Tušila jsem, že ty barvy budou špatnej nápad. Klidně se můžu pře... *Nestihne to doříct, když mluvila hodně rychle, protože Eathen se konečně rozmluví a po jeho slovech se na něj usměje.* Nepřeháněj. *Zasměje se.* Pořád jsem dcera velitelky rebelů. *Zazubí se na něj a pak už přijme jeho rámě.* Připravená. *Odpoví mu s úsměvem, i když má žaludek stažený nervozitou a vydá se s ním k sálu, kam by sama rozhodně netrefila.* V obleku vypadáš skvěle. *Pochválí mu oblek a sjede ho rychlým pohledem. Pak už mu oplatí před dveřmi do sálu polibek. Jakmile jsou vevnitř, obdivně se rozhlédne po té výzdobě.* Páni. *Vydechne a pořád přejíždí pohledem po celém sále. Všimne si i svých rodičů na parketu a musí se nad tím usmát. Je ráda, že se zase usmířili.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Kathika Canton

Sat May 23, 2020 9:10 pm
*Uchechtne se.*pro jednou jsi ustoupil a budeš si myslet, že jsem já méně paličatá?*Nadzvedne obočí.*Jak myslíš lásko. /Ale já si stejně myslím svoje a z nás dvou jsi prostě tvrdohlavý ty./*Pak ochutná makronku a řekne mu, že nic nechce. Cítí se docela špatně, když si od něj něco vezme. Možná je to i proto, jak je tolik všichni řeší, aspoň ze začátku. I tak má pocit, že si na ni teď všichni ukazují jak na nějakou zlatokopku, i když si od Wellse skutečně nic nevzala.*Přeháníš drahý.*Povzdechne si.*Dobře, dobře.. Ale ne často, jo? Tu lásku, kterou ti dávám mi oplácíš dostatečně, protože mi dáš zase tu svou.*Políbí ho na rty. Pak souhlasí s tancem, pokud jí nepošlape špičky. Jenom si z něj dělá legraci.*Dobře, budu tu věřit.*Řekne pořád pobaveně a vezme ho za ruku. Následně s ním přejde na taneční plochu, kde začnou tančit.*Jsi skvělý tanečník. S takovou spíše pošlapu špičky já tobě.*Uchechtne se. Když ji navede do otočky a pak ji přitáhne k sobě blíže, úplně jí září oči štěstím.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

Sat May 23, 2020 9:16 pm
Všichni nemůžou být ti komplikovaní a složitý.*Pokrčí nad tím rameny a usměje se nad tím. Skutečně měla radost z maličkostí,kterých si i vážila, tím jak nevycházela mezi lidi. Jednoduše není z pozornosti příliš nadšená i jako princezna, né že by jí vadilo jí být, má všechno co potřebuje. A ty nejúžasnější rodiče pod sluncem, nedokáže si představit, že jedna z těch potvor nahradí jejich matku v roli královny. To přece v žádném případě není fér, jelikož ona nejde nahradit. Nezajímá se o rozhovor jejich sourozenců, jelikož skrze něj jen hladí usínající  tygře na svém klíně. Je ráda, že ji má. Její jediná společnice. Po zahájení je ráda, že si Wyatt pamatuje, že jí slíbil tanec. Jelikož se jí tím nadšeně rozzáří oči, s úsměvem jeho ruku příjme.*Určitě? Možná by si také tanec zasloužila, víc než si ony zaslouží tebe.*Pokývne hlavou směrem k účastnicím a zaculí se, jelikož si všimne že Camille už se do jedné pustila. Na parketu začne tančit s Wyattem.*Bez snoubence zůstanu navždy sama, protože  jsem nezajímavá a neviditelná.*Zamručí vážně, ale dá mu tím i za pravdu. Tenhle muž si rozhodně nezasloužil její srdce, i když vypadal k sežrání. Když je na řadě otočka, udělá jí a pousměje se.*Díky, že tě mám bratříčku.*Zašeptá když se k němu na moment přitiskne blíž.*Vybírej prosím pečlivě, víš že mamku nenahradí.*Zamumlá stejně tiše a povzdychne si nad tím*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Lotte de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 9:20 pm
*Prikývla.* Nechcel ma po posledných udalostiach nechať samú. *Priznala sa. Bol to priam zázrak, že sa tu usmieval a dokonca si to aj užíval. Keď jej sľúbil, že sa bude tiež šetriť, padol jej kameň zo srdca.* Dobre, ďakujem. *Usmiala sa a hneď bola pokojnejšia. Keď zrazu zvážnie, otvorí oči a počúva jeho nasledujúce slová. Srdce jej začne búšiť dvakrát tak rýchlo a počúva ho. Nechce mu skákať do reči, keď sa už tak rozhovoril. Videla, ako sa premáha, keď jej to hovorí a rozhodne nechce, aby teraz prestal. Zastaví sa v strede tanca a priloží si ruku na srdce.* Ah, Colin... *V očiach sa jej zaleskne od.* Niečo také pekné mi ešte nikto nepovedal. *Priznala sa a usmiala sa na neho.* Myslím si, že teraz vôbec nehovoríš ako blázon, pretože ak si ty bláznom, tak som aj asi aj ja. *Preglgne a pozrie sa mu do očí.* Keď som s tebou, cítim sa bezpečnejšie ako kdekoľvek inde a keď som s tebu, tak mám pocit, že som sa konečne našla, že som našla svoj domov. *Povie a pokračuje.* Myslím si Colin, že ťa asi tiež milujem. *Povie s nežnosťou a láskou v hlase.* Áno Colin, aj ja teba milujem. *Prizná sa a pritúli sa k nemu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Alexis P. T. Vasiljev

Sat May 23, 2020 9:20 pm
*Usměje se, když vidí, jak dává pozor na svou mladší sestru.* Tvá sestra má štěstí, že tě má. /Můj brácha taky slíbil rodičům, že na mě dá pozor, ale ten si myslí, že se plánuju do Ruska vrátit s děckem, u kterýho ani nebudu vědět, kdo je otcem.../ *Vzpomene si opět na Illariona, ale rychle ty vzpomínky zaplaší a nasadí svůj typický úsměv.* To si nechám na příště. *Zazubí se na něj, protože má doopravdy v plánu si s ním někdy tanec vyzkoušet. Nejdřív ho chce ale trochu poznat, aby si byla úplně jistá, co všechno si u něj může a nemůže dovolit. Místo toho radši navrhne menší útok na občerstvení, ke kterému hned využije Noaha vedle ní, který jí bude skvělým kumpánem. Ukradne si hned jeden sladký košíček, do kterého si kousne a po jeho otázce se na něj usměje.* To záleží na tobě. Já trávím momentálně v kuchyni celý dny, takže stačí dorazit, až budeš mít čas. *Používá kuchyň jako úkryt před bratrem, protože ví, že tam Illarion nepřijde. Nijak moc jí to ale nevadí, protože vaření miluje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Petros L. Lindwood

Sat May 23, 2020 9:23 pm
*Uchechtne se. Zrovna se skutečně chystal jít pro Esme, ale ona ho předběhla.*Doufám, že ano. Společně to zvládneme lásko. Jsme v tom oba.*Políbí jí na rty a pak si s ní proplete prsty a vydá se pomalu do sálu. Nechápe, jak by si mohla Esme myslet, že ji v tom nechá a trochu ho to i zabolí. Ale zastaví ji a ujistí, že je tu pro ni, vždycky bude. Miluje ji a v tomhle jsou spolu, ak říkal předtím.*Budu už navždycky. Má princezno. Paní Lindwood.*Pousměje se na ni. Miluje jí tak říkat. Vejdou do sálu, kde se na ně otočí pár lidí. Ví, že on je nebo spíše byl zasnoubený s Aspen, ale miluje její sestru, kterou si i vzal. Uslyší hlas, který je mu povědomí a když se otočí, uvědomí si, kdo to je.*Dobrý den.*Snaží se znít jistě, aby tím aspoň trochu podpořil Esme. Nechá ji mluvit, ale vidí, že s tím má problém. Zamilovaně se na ni pousměje a pak se podívá na její matku a zhluboka se nadechne.*A já miluju ji. Omlouvám se vám, Aspen je skvělá dívka, neříkám, že ne, ale není to Esme. Miluju ji už dlouho. Je to ta nejúžasnější dívka, kterou jsem kdy potkal. A neodvedu si bez ní představit svůj život./Teď to nejtěžší./*Vezme si to na starost říct sám, doufá, že pokud se matka Esme naštve moc, aspoň si to tak vybije na něm.*Nevěděli jsme, jak vám to říct. Chtěl jsme to udělat, když jsem se dozvěděl, že mám přijde do Illey. Plánoval jsem vás požádat o ruku Esme, ale bylo mi řečeno, že jsem zasnoubený s Aspen. *Vydechne. Je z toho dost nervózní.*Snažil jsem se to nějak vyřešit, nechtěl jsem vás nikdy urazit nebo tak něco.. Ale bylo to už ujednaný a jediné, co mě za tu dobu napadlo bylo, že bychom se s Esme tajně vzali. *Podívá se na svou novomanželku a na prsten na její ruce. Pak zase na její mámu.*Prvně jsme se dohodli že počkáme, jak se to vyvine, ale nic se nedělo.*Odmlčí se.*Takže jsme se předevčírem vzali.A ona mě tak učinila tím nejšťastnějším mužem na této planetě.*Zamilovaně se podívá na Esme.*Omlouvám se vám. A vím, že budete jak vy, tak i váš manžel asi naštvaní.. Ale Esme skutečně za nic nemůže. Je to na mě. Jí prosím vás nic nevyčítejte.*Nervózně polkne a čeká, co jim na to matka Esme řekne. Přitom drží Esme za ruku a hladí jí palcem po jejím hřbetu, aby ji aspoň nějak uklidňoval a ona věděla, že je tu pro ni.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Noah de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 9:27 pm
Ja už viem, že je dospelá a že si vie poradiť aj sama, ale stále v nej vidím to drobné dievčatku. *Usmeje sa na ňu. Potom sa chytí za srdce.* Tak najbližšie asi ani neprídem. *Zavtipkuje, ale vie, že nehovorí pravdu, pretože ak príde ona, tak s veľkou pravdepodobnosťou aj on. Možno by sa kvôli nej aj obetoval pre jeden tanec, len aby videl jej žiarivý úsmev.* /Ale to až nabudúce./ *Zaumienil si. Vzápätí sa ocitne pri jedle a nevie, čo skôr ochutnať. Zoberie si jeden čokoládový koláčik.* Tento je dobrý, mala by si ho ochutnať. *Ukáže jej a usmeje sa, aby vedela, že to myslí skutočne vážne. Potom prikývne.* Beriem ťa za slovo. *Usmeje sa, pretože naozaj by rád ochutnal dajaký jej výtvor. Veril jej kuchárskym schopnostiam a už sa nemohol dočkať na ochutnávku.* Už máš aj predstavu, čo dobré mi urobíš? *Zaujímal sa ďalej.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 23, 2020 9:28 pm
Nedivím se, že tě nechce pustit samotnou. Je pomalu, jak já. *Zasměje se a pak ji vyřkne všechny své pocity. Bylo to pro něj něco úplně nového, proto se v několika slovech zadrhl,ci zaseknul. Bylo to pro něj opravdu složité, pro někoho by to bylo naprosté nic, avšak u něj tomu bylo jinak. Však ani své mamce nedokázal říct, že ji má rád! Když dokončil svůj monolog, byl napjatý. Bál se, že své city řekl naprosto směšně a zbytečně. Avšak když Lotte po chvíli poví, jak se cítí ona s ním a že ho nejspíše také miluje, zastaví se. Oči se mu rozzáří a na rtech se mu objeví úsměv. Bylo tak krásné, když mu někdo řekl, že jej má rád.* Ach, Lotte. *Vydechne a když se k němu přítulí, jemně ji zaboří svou hlavu do kruky, čímž si ji vlastně u sebe schová v medvědím objetí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Rory I. Beavers

Sat May 23, 2020 9:30 pm
Už abychom v té komnatě byli. *Zazubí se na ni a jendou rukou si prohrabne své růžové vlasy.* Čím dýl tu budem, tím víc se jim budou ztrácet věci. Svoje choutky kradení nezastavím. *Nevinně se usměje a pokrčí rameny a ve výrazu mu jde vidět, že to myslí naprosto vážně.* Dobře a jestli to neschválí, připomeň našemu starému kamarádovi Sawyerovi, že jsme mu před kety slíbil, že sj na něj znova plivnu. *Zamumlá a snaziz se i o vážný tón, ale zradí ho to a zasměje se.* Taky jsem ho dlouho nechtěl vytáhnout. Myslel jsem, že ho bufu mít až na svým vlastním pohřbu, ale přišlo to nějak brzo. *Uchechtne se pobaveně a poté příkývne.* Naše děti jsou postrachy. Nedivil bych se, kdyby přitáhli i zvířectvo. Což mě napáda... Nepořídíme si taky zvíře? *Povytáhne obočí a nakloní hlavu na bok. Následně se zamilovaně usměje a pohled upře na její břicho.* Už se těším, až to škrvně bude běhat neziz náma. *Vydechne a nakloní se k ní, aby ji mohl políbit na rty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Wells J. Schreave

Sat May 23, 2020 9:30 pm
Jsem méně paličatý. *Prohlásí se zazubením.* Nebudeme si kazit večer dohadováním. *Zatřese nakonec hlavou a pak už jsou v sále a on jí plánuje nechat poslat makronky do komnaty, když jí tak chutnaly. Ví, jak o Kat lidi mluví, a proto jí nedává žádné drahé dárky, i když by rád.* Nepřeháním. Takhle to vnímám. *Pousměje se na ní zamilovaně.* Neboj. Víš, že nechci, aby ses cítila nepříjemně. *Ujistí jí, že to nebude nijak přehánět a pak jí oplatí polibek a následně jí dovede na parket, kde spolu začnou tančit.* To určitě ne. *Zavrtí hlavou s pobaveným úsměvem a pak jí navede do otočky, po které si jí k sobě přitáhne blíže, než předtím.* Máš tak nádherný oči. *Vydechne zamilovaně, když vidí, jak jí září.* Tančíš skvěle. Kde ses to naučila? To máte jako strážci hodiny tance? *Zajímá se.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Lotte de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 9:37 pm
Myslím si, že na teba ešte nemá. *Zaškerila sa na neho. Potom príde tá najčarovnejšia chvíľa v jej živote. Svet okolo nej akoby prestal existovať a boli len oni dvaja. Rozčarovane na neho hľadela a počúvala tie najkrajšie slová, ktoré jej kedy kto povedal. No zo všetkého najkrajšie bolo, keď povedal dve najčarovnejšie slová na svete - milujem ťa. Takmer sa mu roztopila v náruší a prezradila mu všetko, čo mala na srdci už dlhý čas, no nemala dosť odvahy povedať to ako prvá. Privinul si ju v náručí a ona objala jeho.* Colin, milujem ťa. *Zopakovala, pretože to chcela povedať už tak dlho. Tak prekliati dlho. Takto tam mohli pokojne stáťa aj celú večnosť, no musela narušiť ich prekrásnu chvíľu.* Myslím, že by sme nemali blokovať stred parketu. *Zamumlala a zasmiala sa. Ešte nikdy v živote nebole šťastnejšia.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Kathika Canton

Sat May 23, 2020 9:51 pm
*Uchechtne se.*Dobře lásko. Nechám tě přitom a jako ta méně paličatá teď ustoupím.*Zazubí se na něj a pak přikývne.*Jo, to necháme na jindy.*Souhlasí s ním v tom. Pak řekne, že od něj nechce žádné dárky, žádné nepotřebuje. Ale když řekne, že půjde jen o makronky nebo květiny souhlasí. I tak si ale připadá trochu jako zlatokopka, i když dávání menších dárků je ve vztahu asi normální. Neví, Wells je první s kým chodí.*Já vím. Takže když už mi chceš něco dávat, stačí úplná maličkost, dobře?*Políbí ho na rty a pak dojde na parket, kde s ním začne tančit.*To ta taky.*Nemůže od nich odtrhnout zrak. Září tak jen díky němu, protože díky němu je tak moc šťastná.*Víš, že moje rodina je šestá.. Ale mamka byla předtím, než si vzala mého otce pátá. A byla tanečnice. Ale protože se zamilovala do táty, vzala si ho a tím pádem se stala šestou a už se tomu bohužel nemůže věnovat. Ale vždycky ráda jen tak tančila po domě, nebo v kuchyni při vaření.*Zavzpomíná na to s úsměvem.*A já tu lásku k tanci zdědila po ní. Od malička mě to i učila. *Vysvětlí mu, jak o, že umí tančit. Je jí líto, že se tomu mamka nemůže věnovat, kvůli tomu kastovnímu systému, ale přijde jí i romantické, jak se toho vzdala jen proto, aby mohla být s jejím tátou.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru