Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Reed L. Lindwood

Sat Mar 07, 2020 7:48 pm
*Dojde na ples, po delší době, ale bere to trochu jako povinnost. Na sebe si dneska vzal černý oblek s modrou kravatou, která ladí k jeho očím. Než se stačí rozkoukat uvidí před sebou svou sestřenku Kasey, kterou pozdraví. Zamračí se nad tím, co zamumlala, protože slyšel jen útržky, jak mluvila rychleji jak Eminem. Za chvilku už stojí před nějakou dívkou, kterou mu představí jako Winnie a do ruky dostane její ruku a jeho sestřenka zmizí pryč. Dívá se za ní pomateně a pak se podívá na dívku.*Ehh.. Ahoj?*Navrhne pozdrav.*Já jsem Reed.*Představí se, i když to není potřeba a pak ji políbí hřbet ruky, protože je to slušnost.*Promiň za Kasey, sám nevím, co to mělo být.*Řekne zmateně a potřese hlavou.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Winnie J. de Croy- Solre

Sat Mar 07, 2020 8:24 pm
*Přece jen dneska na akci dorazí, ale hned zamíří k občerstvení, hlavně teda k vínu, kterého se hned chopí. Když vidí jak na ni zamává Kasey, zamává na ni také. Poté si jen a jen pije víno a pohledem zkoumá všechno kolem sebe, ale spíš takovým otráveným pohledem. Zrovna se nedívá směrem ke Kasdy, takže neví, že právě teď k ní někoho táhne. To zjistí až když je u ní a způsobí to, že se lekne. Na tváři má zmatený pohled, ale když Kasey začne mluvit, vyraz se ji změní na takový, který by byl schopný zabíjet.* Kasey? Víš co jsem ti říkala, že jo? *Pomalu na ni zavrčí, přičemž pohledem přeskuje z Kasey ma Reeda. Když vloží tu její ruku do té jeho, nevnímá to, jelikož stále sleduje, jak Kasey odchází. Až Reedův hlas jí donutí se otočit.* Čau. Já jsem Winnie. *Zamumlá a snaží se skrýt překvapení, když ji políbí na ruku.* /To v dnešní době ještě někdo dělá? Ten bude nějakej zastaralej./ Já moc dobře vím, co to mělo být. A něco ti povím, tvoji sestřenku by měli zavřít do blázince, skvěle by tam zapadla. *Ušklíbne se a otočí se na Kasey a doufá, že si ji všimne jelikož ukazuje takový to gesto s prsty a krkem na znamení, že má náladu ji zabít.* /Promiň slušňáku, nevydržím to tu dlouho./ *Zase se otočí na Reeda, ale snad poprvé je bez nějakých poznámek, protože je pořád zaskočena tím, co udělala Kasey.* /Já se zblázním, že já sem chodila? Prý tu někdo minule někoho zabil, takže ani nebude divný, když se tu stane něco dalšího./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Reed L. Lindwood

Sat Mar 07, 2020 8:38 pm
*Když jej sestřenka dotáhne k některé dívce, jménem Winnie, nechápe, o co tady jde. Ze zdvořilosti jí políbí ruku. Děl to tak u všech. Rodiče ho učili, aby se choval dobře ani když byl sem dotáhnut násilím, nemá zapotřebí být nějak nepříjemný. Omluví se jí za Kasey a řekne, že sám tohle nechápe.*A co to mělo být?*Zeptá se zmateně a potřese hlavou.*Jo, s tím souhlasím. Ona je docela svá a občas má šílený nápady.*Uchechtne se. Všimne si, jak Winnie ukazuje Kasey, že ji asi podřízne a zase se zasměje.*Nevím, jestli si to z části nebrat osobně..*Řekne naoko zamyšleně, ale na tváři má pobavený výraz.*Ale třeba to nebude tak hrozné, ne? Můžeme si zkusit popovídat? Teda jestli chceš,já tě do ničeho nutit nebudu a když se rozhodneš mou sestřenku někde uškrtit, potvrdím, že to musela být vražda z afektu, abys ve vězení nebyla tak dlouho.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Mar 07, 2020 8:50 pm
*Zase obnoví chození za Kasey ze zadu. Sám neví, proč k ni nepřijde jako normální člověk, ale on ji rád takhle překvapuje. Přesune se před ni a políbí ji na rty.* Budu to dělat často a čím častěji to budu dělat, tím víc si zvykneš. *Pokrčí nevinně rameny. Když potom něco začne říkat o zabíjení a podobně, zmateně se na ni koukne.* Kasey, co máš v plánu? Vratíš se mi živá? *To už ale sleduje, jak jde k nějakému jinému muži, to se musí zamračit, ale když vidí, jak ho táhne k nějaké dívce, na tváři se mu objeví pobavený pohled. Když se Kasey vrátí, ignoruje její otázku.* Lásko, nevysvětliš mi co to mělo znamenat? Protože ta holka nevypadá, že by ti byla zrovna vděčná za to, že si k ní někoho dotáhla. *Hlavou kývne na dívku, která prstem naznačuje podřezání.* Ty mě vážně nepřestáváš udivovat. Tím jak se ti vymazala paměť, nestalo se ti s mozkem něco víc? *Zeptá se jí s úsměvem na rtech.* Ale jo, můžeme jít k jídlu. *Odpoví ji jakoby si až teď vzpomněl, že se ho na něco ptala.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Kasey T. Schreave

Sat Mar 07, 2020 9:01 pm
*Málem dostane z Bastiena infarkt, když se u ní objeví zezadu a políbí jí na krk, ale pak se pousměje. Je ráda, že přišel*No, asi mi nic jinýho nezbývá, co?*Zeptá se pobaveně s úsměvem na rtech a nakloní hlavu na stranu. Pak si všimne, že oba dva objekty, které chce dneska seznámit jsou tady, tak ho požádá ať počká a řekne, že pokud se nevrátí, ať si pamatuje, že ho miluje. Rychle dojde k Reedovi, svému bratranci a odtáhne jej k Winnie a oba dva představí.*Ale Reed je milej, věř mi. Jen se spolu seznámíte..*Usměje se na Winnie a pak se vrátí k Bastienovi zeptá se, jestli si nepůjdou pro pití a nebo k občerstvení pro něco k snědku.*No.. s Winnie se už znám trochu déle a nedávno jsme se potkaly na střeše a bavily se o zasnoubení a tak a ona je teď sama, protože se její dohodnutý zasnoubení zrušilo a protože Reed, což je jen tak mimochodem můj bratranec, takže nemáš důvod žárlit..*Všimla si toho pohledu, když k němu šla.*Je taky sám, tak jsem je chtěla seznámit.*Pokrčí rameny. Podívá se na Winnie, která naznačuje podřezávání krku a pokrčí rameny.*No jo.. Ale mám tebe, abys mě ochránil přece..*Zazubí se na něj.*Ještě mi bude vděčná, třeba se jí Reed zalíbí.*Nevzdává se té malé naděje.*Hele..*Řekne naoko ublíženě.*Já jsem tady ten nejnormálnější člověk v sále.*Řekne mu. Pak přikývne a vezme jej za ruku a dojde s ním k jídlu, kde si rovnou vezme jednu jahodu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Sat Mar 07, 2020 9:14 pm
*Po chvíli sezení na trůnu a prohlížení hostů, mezi kterými hledá někoho ze své rodiny a nebo Selekce, konečně uvidí Thylane. Musí se usmát. Pozoruje ji s úsměvem na rtech celou dobu.*/Je tak nádherná v těch modrých šatech, které musí perfektně ladit k jejím očím, které září jako hvězdičky. Po chvilce tohohle asi dost divného zírání na ni se rozhodne už konečně zahájit ples. Je více než na čase. Od číšníka, který zde už stojí si vezme skleničku šampaňského a počká, než na něm budou ležet všechny oči v sále a budou mít pozornost.*Vítám vás na prvním plese Elity. Jak víte, zbylo zde už jen pět mladých okouzlujících dívek.*Usměje se a podívá se na Thylane.*A už brzy se v tomhle sále sejdeme při vyhlašování vítězky, ale to bych ještě předbíhal.. Dnes vás zde chci jen jménem celé své rodiny přivítat a popřát vám příjemně strávený večer. Na zdraví! *Nadzvedne skleničku a napije se z ní. Pak ji odloží zpět na tác a vejde do davu, ve kterém hledá jen jednu osobu, Thylane. Přejde k ní.*Ahoj.Jak se dneska má moje budoucí princezna?*Zeptá se s úsměvem. Přejede ji pohledem.*Moc ti to sluší, ostatně jako vždy.
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sat Mar 07, 2020 9:31 pm
*Skutečnost, že se cítí nekomfortně se v tenhle moment snaží více než ignorovat, protože tu stejně být musela podle všeho toho co slyšela. Věděla kde Sawyera najde a tam také její pohled po nějaké té chvilce zabloudil. Ke trůnu na kterém seděl. Věnuje mu krátké pokývnutí hlavou a potom už svůj pohled ale skloní a poslouchá jeho důležitá a zahajovací slova. Při konkrétních částí vět, dokonce na sobě ucítí jeho pohled. Jenže teď na to skutečně říct nic nemůže, minimálně do té doby, než nedomluví. Proslov nebyl skutečně dlouhý jak předpokládala. Sama si skleničku k přípitku nevezme, skutečně nechce pít nic. Zvedne pohled k němu, když jí osloví, usměje se na něj.*Skutečně bys mohl zapracovat na té nenápadnosti.*Zaculí se a pokývne.*Ahoj. Mám se...skutečně jako dort, kterej má problém se nadechnout, ale ty šaty jsou krásné.*Zamumlá a přejede si jednou rukou po sukni, svých modrých šatů. Následuje lehké začervená a zavrtění hlavou.*Jen jsem chtěla nějaké, ke kterým by se hodily ty šperky z Valentýna.*Vysvětlí tiše a skousne si spodní ret, jo skutečně to je její hlavní záměr toho všeho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Sat Mar 07, 2020 10:01 pm
*Zahájí tak nějak ples. Docela to odflákne, ale je mu to osobně úplně jedno. Chce to mít za sebou a jít za Thylane.*/Už se těším, až plesy budeme zahajovat spolu, jako král a královna../*Proběhne mu hlavou a pak je už konečně u ní a dívá se na ni jako na anděla, protože jako jeden dneska vypadá.*/Je snad každý den nádhernější./*Na tváři má díky tomu, že je tu s ní úsměv. Uchechtne se.*Je mi to už jedno. Ať to třeba všichni ví, ať poslouchají.*Mávne nad tím rukou. Zamračí se.*Špatně se ti dýchá? Měla by sis povolit šněrování, tak se tomu říká? Mám ti někoho zavolat? Můžeme se vypařit, aby ti to komorně někde poupravily a nebo se o to můžu pokusit já../S povolováním šatům už zkušenosti mám velké../*Ale většinou to dělal tak, aby ty šaty z té dívky úplně spadly.*Ale za nic neručím.*Řekne jí. Usměje se potěšeně, když zmíní šperky z Valentýna, kterých si všimne až teď.*Jsem rád, že je máš na sobě. Líbí se ti?*Zeptá se pro ujištění. Podívá se na parket, který se zaplňuje k prvnímu tanci dnešního večera.*Nechceš si zatančit?*Zeptá se a natáhne k ní ruku, aby ji mohl odvést na parket, pokud bude teda souhlasit.*A nebo si můžeme dát něco k jídlu či pití, pokud chceš.*Dodá rychle.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sat Mar 07, 2020 10:29 pm
*Počítá s tím, že k ní Saw zamíří, a on to také po proslovu udělá.Všimne si u něj i pohledu, kterej nedokáže pojmenovat, jakoby by byla nějaké zbožné nadpozemské stvoření. Teda minimálně on jí tak nejspíš musí vidět.*Kdyby bylo, neprotahuješ Selekci.*Neodpustí si tu poznámku a skousne si spodní ret. Po jeho slovech se rozesměje a začne rozhodně vrtět hlavou.*Sice se tomu říká šněrování lásko, ale zas tak špatně na tom nejsem, abys mi je musel povolovat.*Poví mezi smíchem a uculí se při jeho vystrašeném tonu hlasu. Úplně viděla, jak jí těch šatů zbaví úplně a né, že by jenom povolil. *Je mi to jasné.*Mrkne na něj, když se konečně přestane po chvilce spát. Skloní pohled ke svému krku a nadšeně přikývne.*Musím uznat, že vkus skutečně máš.*Pousměje se na něj a krátce se podívá stejným směrem.*Ráda si s tebou zatančím můj princi.*Odpoví mu s dalším úsměvem a příjme jeho ruku. Jenže potom se k němu po jeho slovech přiblíží a nakloní se k jeho uchu.*Víš, že tady nemůžeš provokovat abys mě přiměl jíst?*Zašeptá mu do něj horkým dech a nevinně se odtáhne, než se skutečně vydají spolu na parket.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Sat Mar 07, 2020 11:26 pm
*Protoci očima. *Lásko je to tradice. Musí být Elita, první ples, pak je obvykle ještě nějaká akce a pak akce kterou budete pořádat vy. Pak hned Tribunál a po něm zásnuby. Takhle to bývá. Většinou kromě prvního plesu v Elite bývá ještě více akcí. Navíc Selekce trvá docela krátce. Všechny jste tu někde od poloviny ledna. To je měsíc a půl, trvá to tak obvykle tři. *Uchechtne se.*Taky se těším, až budeme spolu a snažím se to urychlit, ale víc to nejde. *První ples v Elite musí být, pak by měla být ještě akce pořádaná práve Účastnicemi a ještě další. A Tribunál.. Tím si projít musí, aby dokázaly, že každá z nich by dokázala dělat rozhodnutí královny. *Neprotahuju to schválně takhle to bylo vždycky. Stačí kouknout na Selekci mých rodičů. *Řekne ji. Když pak zmíní, že jsou ji těsné šaty, nabídne jí pomoc, že sám se pokusi je povolit a nebo někoho zavolá. Uchechtne se. *No dobrá, ale moje nabídka pořád platí. *Mrkne na ni. Došlo mu, že ví na co myslel. Pak zjistí, že má na sobě jeho dárek, set šperků a potěší jej.*Jsem rád, že se ti líbí. Dal jsem si na výběru záležet. Hodlám tě zahrnout šperky a vším co si budeš přát lásko. *Mrkne na ni. Pak se jí zeptá, jestli si s ním zatanči a po jejím souhlasu ji vezme za ruku a odvede na parket, kde se s ní postavi do základni taneční pozice. * Klidně tě budu přesvědčovat i tady. Nemám s tím problém. Někde se zašijeme. Třeba za trůny.. *Usměje se nevinně a protože začne hrát hudba, začne ji vést v tanci. *
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Mar 08, 2020 2:15 pm
* V hlavě si postupně začne seřazovat události, které řekl a přemýšlet nad tím jak dlouho budou trvat. Dlouho a to je jediná věc, která jí nad tím trápí.*Já vím, že se snažíš a vážím si toho, ale...*Odmlčí se a radši nad tím sklopí oči.*Čím víc věcí  se děje...s rebely, tím víc se tu bojím být. Nechci se bát na místě, které mi jednou má být domovem.*Pronese skutečně roztřeseně a znepokojivě, ale myslí to vážně a cítí potřebu říct mu to. *Slyšela jsem  o tom...četla.*Zamumlá jen, jakože nějaké povědomí má. Jen něco málo, ale tak o tom ví snad skoro každý, když Selekce je tradice, která trvá  už dlouho. Ohledně jeho nabídky, jen pokroutí hlavou.*Já vím, že bys to rád udělal.*Uculí se a skousne si spodní ret, dokáže ho prokouknout v tomhle snadno přece jen... Ze šatů jí ale mohl dostávat kdykoliv jindy. A né zrovna teď, na plese kde se to nehodilo.*Stačí mi, že můžu mít tebe, stačíš mi ke štěstí.*Zašeptá k němu s krátkým úsměvem, nepotřebuje nic víc, žádné dárky a rozmazlování. Neváhá v příjmutí jeho ruky, a vydá se s tím na parket, kde taky začnou společně tancovat. Uvědomí si, že je to v těch šatech nepraktické.*Myslím, že zrovna to se nehodí. Pokud nechceš, aby tvůj krk dopadl ještě hůř.*Skousne si spodní ret a nakloní hlavu na stranu. Myslí svá slova vážně.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Edelynne Celeste Schreave

Sun Mar 08, 2020 2:29 pm
*Na ples se ji moc nechtelo, protoze se boj, ze se zse stane to, co minule. Nespi u sebe v komnate, ale spi s rodici. Sama se usnout boji. Ma na sobe dlouhe svetleoranzove saty a vlasky ma stazene do drdolu. kolem krku ma koralky, ktere maji stejnou arvu, jako maji jeji saty a jeji boty jsou na tom stejne. Chvili stoji prefedvermi salu a jen se na ne diva. Pomalymi kroky vejde do dsalu, ale zastavi se mezi dvermi a jen se diva pred sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Mar 08, 2020 3:06 pm
*Řekne jí co ještě musí v Selekci být za akce. Jsou to tradice. Mnohdy soutěž trvá déle. Ale i on sám chce, aby to už skončilo a mohl být jen s Thylane. Bude se snažit, aby to bylo co nejrychleji. Povzdechne si na její slova.*Nevím co si o rebelech teď myslet, nevím jak to bude. Arowen je moje sestřenice, i když ji tak rozhodne neberu.. Nemyslím si, že se nějak uklidí a že uklidní i ostatní. Ale slibuju, že se tě budu vždycky snažit udržet v bezpečí, jsi moje priorita.*Skloní se a políbí ji na čelo.*Jestli chceš, můžu ti nechat postavit před komnatu stráže a přidělit ti je, aby s tebou chodili ven a dávali na tebe pozor, někoho komu věřím.. To by šlo, ne? Osobně bych byl taky klidnější.*Řekne jí a už přemýšlí, komu zde věří nejvíce.*A kdykoliv můžeš nechat zavolat pro mě a já co nejdříve přijdu, když se budeš bát, klidně i v noci mě nechej vzbudit.*Usměje se a ni. Pak řekne, že jí klidně pomůže povolit šaty, udělal by to rád, ještě lepší by bylo, kdyby z ní pak spadly, ale počká, až budou sami, ne na plese.*Dneska bych mohl třeba zase k tobě, pokud budeš souhlasit teda. Aby ses nebála, samozřejmě.*Mrkne na ni. Usínal vedle ní už jednu a rád by to zopakoval. Mít ji v náručí je to nejlepší, co si může přát.*Mě máš jistého. Ale i tak ti chci dát více, stačí říct, cokoliv si budeš přát, budeš mít.*Ujistí ji. Pak ji odvede na parket, kde s ní začne tančit. Uchechtne se.*No jo, asi jsem si to měl nějak schovat, co? Lidi se divně dívají..*Uchechtne se.*Jenže já nejsme ženská, abych si to zalíčil, jako ty.*Taky jí na krku zanechal několik značek, ale ty jsou nejspíše zakryté makeupem, protože je nevidí. Všimne si malé osůbky v oranžových šatech, která postává u vchodu do sálu. Pozná svou sestru a povzdechne si.Vidí na ní, že se bojí*Je tu Edelynne.. Od minulého týdne se hodně bojí a já se osobně ani nedivím.*Vydechne a když skončí písnička.*Měl bych jít za ní, ještě jsem s ní nemluvil, jdeš se mnou?
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Mar 08, 2020 3:27 pm
*I když ví, že se bude snažit...bůhví proč jí to vlastně neuklidňuje jak by mělo. Díky celé Selekci se její psychická stav zhoršil a jí se to jednoduše nezamlouvá, není dostatečně silná, aby mohla být královnou. *Sestřenice?*Jediné slovo které jí snad z jeho slov utkví v hlavě, protože v ten moment se ještě víc zamračí. Hlavní rebelka, která má rodinu v té královské. Už ta představa se jí nelíbila a děsila jí zároveň. Při puse kterou jí dá na čelo se mírně zachvěje a začne se ohlížet, jestli to náhodou někdo neviděl a ona z toho neměla problém.*Pokud si sám myslíš, že je to nejlepší nápad. Nejsem proti tomu.*Přikývne jednoduše, i když se jí částečně příčí, někam chodit v obležení stráží, kteří jsou pro ni cizí lidi, které nezná.*Jenže ty musíš spát..*Namítne okamžitě při jeho slovech a zavrtí hlavou, nemůže ho nechat budit, má spoustu vlastních povinností. Jen mu tak bude přidělávat problémy navíc, to nechce.*Ráda budu usínat ve tvé náruči.*Poví se stejnými jiskřičkami v očích, které tam tak často jsou. Ta slova jí na tváři vykouzlí úsměv, který tam zůstává.*S jistotou můžu říct, že nic dalšího nepotřebuju.*Ujistí ho s klidným hlasem, než začnou tanči na parketu.*Divně koukají i proto, že se věnuješ jen mě.*Poznamená tiše, všimla si, že to totiž není takhle poprvé. Zazubí se při jeho dalších slovech a skousne si spodní ret.*Komorné se neptaly, ale myslím, že mají tušení.*Zamrmlá jen rozhodně, když si uvědomí, že její krk nejspíš vypadá normálně a niv viditelného na něm není.*Také se jí nedivím, vždyť to byly její narozeniny.*Povzdychne si a podívá se stejným směrem, k malé princezničce.*Vážně si myslíš, že bych tě nechala jít beze mě?*Nakloní zvědavě hlavu na stranu, a pomalu se s ním, vydá k jeho nejmladší sestře./*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Mar 08, 2020 3:47 pm
*Myslel si, že Thylane ví, že je Arowen jeho sestřenice, přece to říkala a to tam ještě musela být.*Jo..*Vydechne.*Moje máma měla bratra a už několik let, přes dvacet, ještě než šla do Selekce, měl zemřít, jenže se ukázalo, že je živý a Arowen je jeho dcera, kterou ale dal do dětského domova.*Vysvětlí jí.*Arowen ho tak nějak s mou pomocí našla a přivedla i se svou manželkou a rodinou sem a zabila je.*Podívá se na místo, kam padla mrtvá těla jeho příbuzných. Pak zauvažuje nad tím že by jí mohl nechat přiřadit stráže, byla by tak ve větším bezpečí a třeba byla klidnější. On o něco ano, protože si sám o ni dělá starosti. Že by třeba rebelové zaútočili během dne ona byla zrovna v zahradách nebo tak.*Dobře, hned zítra k tobě někoho dám. Komu věřím. *Přikývne.*Budeš v pořádku.*Ujistí spíše sebe jak ji. Pak řekne, ať ho klidně nechá zavolat i během noci a on za ní přijde, nemá s tím problém a chce tu být navíc pro ni, kdykoliv. Potřese hlavou na její námitku.*Chci tu být pro tebe. Kdykoliv mě necháš zavolat, jasný?*Zeptá se s úsměvem na rtech.*Navíc mě nevadí vedle tebe usínat. Naopak mi vadí usínat bez tebe. Takhle bych si k tobě lehl a mohl tě držet v náručí./A pozorovat jak usínáš a jak jsi nádherná./No dobře, ale kdyby přece jen něco, hned mi dej vědět.*Řekne jí.*Taky možnost.*Uzná, že se mohou divně koukat, protože se věnuje jen jí a na ostatní dívky se ani nepodívá.*Ale to je jedno, za pár týdnů to takhle bude obvyklé.*Nenechá se tím odradit a ještě si ji k sobě přitáhne blíže a dále s ní tančí.*Musí něco tušit, tohle se neudělá samo.*Uchechtne se a podívá se na její zamaskovaný krk a zároveň si všimne své sestry, která není ve své kůži od minulého útoku. Měl by jít za ní a třeba ji nějak zabavit, aby na to přestala na chvilku myslet a rád by měl u sebe i Thylane, takže se jí zeptá, jestli jde s ním a po jejím souhlasu ji chytí za ruku a s úsměvem se vydá ke své malé sestřičce.*Třeba se chceš vyhnout tomu vysvětlování, co to mám za divné skvrny na krku.*Pokrčí s pobaveným úsměvem rameny a zatváří se jako andílek. Když jsou u jeho sestry, podívá se na ni.*Ahoj Edy, jak se cítíš?*Zeptá se jí a skloní se k ní.*Viděl jsem tu plný tác těch dobrých jahodových koláčků, které máš tak ráda. Nepůjdeme je společně ochutnat? Společně s Thylane.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Thu Mar 12, 2020 6:42 pm
*Jako každý týden i dneska se koná ples. Tentokrát maškarní. Všichni budou mít masky, aby jim nebylo vidět do obličeje. Ale zrovna u královské rodiny to asi nebude mít příliš velký efekt, když je lidi uvidí sedět na trůnech, pokud tam teda zavítají. Tipuje, že Lie vejde do sálu, propálí ho nenávistným pohledem a odejde uražená pryč, i když vlastně ani neví, co včera Mionela udělal. To nebylo nic zlého, naopak jej více zajistil a stejně tak svou sestru, pokud s ním chce být a bude. Na sobě má černý oblek a šedou kravatu. Přes obličej má danou černou masku. Dojde do sálu a rozhlédne se po něm a pak se vydá ke trůnům. Na jeden z nich, ten svůj se posadí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Kasey T. Schreave

Thu Mar 12, 2020 7:23 pm
*Na plese přece nemůže chybět. Navíc ji poslední dobou docela baví, nejspíše díky tomu, že zde je spolu s ní i Bastien. Na sebe si dneska vzala růžové šaty. Někdo by je možná označil za červené, ale ona v nich vidí barvu růžovou. K tomu ladící masku, která jí zakrývá obličej. Nehty, líčení i lodičky k sobě ladí. Něco jiného jsou náušnice, které jsou stříbrné, ve tvaru květiny. Květiny jsou různě rozseté na jejích šatech. Líbí se jí to. Právě proto poprosila komorné o tyto šaty. Navíc jí přijde, že se na tohle téma tak nějak hodí. Vlasy má stáhnuté do drdolu a u obličeje volně jeden pramínek. Když vejde do sálu, rozhlédne se po výzdobě a pak si stoupne kousek od občerstvení.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Thylane A. S. Melchoire

Thu Mar 12, 2020 7:24 pm
*Další ples znamená jen další událost před tím, než jí její milovaný princ požádá o ruku a ona si jej konečně bude moct vzít. A také to znamená další obrovské šaty, ve kterých si bude připadat, že se ztrácí, tentokrát nechá volbu úplně na svých komorných. Ty zvolí robu v tmavě fialové, líbí se jí, ale i tak se děsí, že při první příležitosti se někde rozseká na místě, proto se rozhodne  dnes netančit, i když asi odmítnout nebude moct. Převezme si i masku, kterou si nejistě převáže, tak aby jí nespadla a vydá se rozhodně do sálu, kde se to celé mělo konat. V sále se začne rozhlížet, i když jí je jasné, kde Sawyera najde. Proto se tentokrát bez váhání rozhodne rozejít ke královským trůnům, lehce se ukloní, teda tak jak to jen dokáže a zadívá se pobaveně na Sawa sedícího před sebou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Thu Mar 12, 2020 7:36 pm
*Sedí na trůně a dívá se po hostech. Hledá Thylane. Tu ale uvidí před sebou, jak se klaní. Nad tím jen pobaveně potřese hlavou a seběhne schody k ní. Jako nějáký malý kluk. S velkým úsměvem ji vezme za ruku a odvede kousek od ostatních, více za trůny a za jeden velký sloup, kde je ostatní neuvidí.*Budu se muset ještě vrátit ke trůnům.. Až to budu zahajovat. Ale ještě mám chvilku čas. To až tu bude více hostů, případně až se tam objeví i někdo z mé rodiny.*Řekne jí a pohladí ji po tváři. Skloní se k ní aby si ukradl jeden polibek.*Mimochodem vypadáš úžasně. A pokud sis myslela, že tě nepoznám, jen tak někdo nemá tak nádherný úsměv jak ty. A v očích tak nádherné jiskřičky, které na tobě miluju.*Zašeptá jí do ucha.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Mar 12, 2020 7:43 pm
*od té doby, co Sawyer zjistil pravdou o tom s Mionelem a následně odešel z ošetřovny, je jako na jehlách. Má strach, co všechno by Mionelovi mohl udělat. Možností ji napadá nespočet. Její psychický stav jde pomalu ke dnu. Mionela stále nemůže najít. Už na to nemá energii. Dnešní ples bere jako poslední naději. Jestli se neobjeví Mionel ani tam, neví co bude dělat. Má na sobě tmavě modré šaty a stříbrné doplňky. Její maska je taky v tmavě modré barvě a líčení má výrazné, aby nešlo poznat, jak moc je vyčerpaná. Normálně ji podpatky problém nedělají, ale dnes se na nich sotva udrží. Jakmile vejde do tanečního sálu, zběžně se rozhlédne a když nevidí žádného člena své rodiny, oddychne si. Protektorát nezamíří k trůnům ale začne procházet dav lidí, ve kterém hledá jen jednoho člověka.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Thylane A. S. Melchoire

Thu Mar 12, 2020 7:45 pm
*Její kroky tentokrát byly naprosto jasné, trůny, na kterých pro jednou zatím seděl jenom Sawyer, takže se nikomu nemusí zpovídat. Co jí ale překvapí, jeho pohled a to jak se k ní vydá a táhne jí bokem. Všimne si i toho, že na ně není vidět, skousne si nevinně spodní ret.*Je mi jasný, že se budeš muset vrátit...Zatím tu ale moc lidí není...takže...*Odmlčí se a zadívá se mu do očí, na to on spojí jejich rty a ona mu polibek bez váhání oplatí.* K čemu se dělají plesy v maskách, když stejně většina pozná o koho se jedná?*Zamumlá kňouravě a stěžovačně, než našpulí spodní ret, po jeho slovech se následně na to znovu rozzáří a zatváří se jako andílek.*Tohle bych možná dokázala poslouchat pořád.*Zašeptá k němu, než se zase spojí jejich rty v polibky, které mu věnuje. Skutečně se jí ho vlastně nechce vůbec nikam pouštět. To to lidi nemůžou zvládnout pro jednou bez zahájení?. Ruce si zaboří do jeho vlasů, než se po chvilce odtáhne, kvůli nedostatku kyslíku. Nevinně zamrká a usměje se.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Mionel Corin Woodwork

Thu Mar 12, 2020 8:00 pm
*Na dnesni ples jede s usmevem na rtech a velkym puhetem ruzovych ruzi. Konecne se nemusi bat toho, jako Sawyer areaguje, pokud by se pokusil Mer jen chytit za ruku. Na sobe ma svetle sedy oblek s bilou kosili a sedou kravatu. Vlasy ma upravene a jakmile vejde do salu. Na obliceji ma stribrnou masku a jeho pohled hleda jen jeinou osobu, kterou najde tam, kde cekal. Vidi svou princeznu sedici na svem trunu. Jemne se pousmeje a vyda se s pugetem ruzi k trunum a pokloni se ji hned, jakmile je pred Merliou.* Ta maska te dela zahandnou, ale muj pohled a hlavne moje srdce te pozna kdekoliv. *Pousmeje se.* Moc ti modra slusi. *Pohledem se zahledi do jejich oci a nasledne vyjde jeden schod a natahne k ni ruku s ruzemi.* Tohle je... pro tebe.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Sawyer S. Schreave

Thu Mar 12, 2020 8:15 pm
*Když přijde Thylane před trůny, seběhne je a odtáhne si ji někam za trůny a za velký sloup, za kterým je nepůjde vidět. Řekne, že se později bude muset vrátit, aby to nějak zahájil a pozdravil se s rodinou, al teď má ještě chvilku čas, aby mohl být s ní. Ukradne si jeden polibek a usměje se, když mu jej oplatí.*Někdo někoho třeba nepozná. Ale ty jsi tak nádherná, že bych si tě s nikým splést nemohl.*Řekne a pohladí ji jemně po tváři.*Jsi rozkošná, když tohle děláš.*Řekne pobaveně, když ji vidí, jak našpulila rtíky.*Miluju tě.*Zopakuje a políbí ji zase na rty.*Budu ti to opakovat několikrát denně. I to, že jsi to nejkrásnější, co jsem kdy viděl. To, jak září tvé oči, jasněji, než všechny hvězdy na nebi. To, že jen díky tvému malému úsměvu se mi zlepší den. Po chvilce tě to začne ještě otravovat.*Začne jí oplácet polibky a chytí ji přitom za boky, za které si ji přitáhne blíže k sobě. Nechce se od ní odtahovat, ale bohužel, oba dva musí dýchat. Po chvilce ale zase jejich rty spojí.*Už se těším, až se vezmeme.*Řekne mezi polibky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Mar 12, 2020 8:22 pm
*na ples míří jen kvůli jedinému důvodu, a tim je Mionel. Nemá tušení kam zmizel a po reakci Sawyera má o něj strach. Je slabá, sotva se udrží na nohou. Obrovské kruhy pod očima naštěstí zakrývá make-up a maska, která barevně ladí k jejím šatům. Chvíli prochází dav lidí a snaží se ho najít, nicméně nikde ho nevidí a tak zamíří ke trůnům.*/Třeba tam bude lepší rozhled a Sawyer tam stejně teď není.../*jakmile si sedne na svůj trůn začne se rozhlížet. Po chvíli ho přece jen uvidí. Má pocit, že její srdce vynechá pár úderu. Přes masku sice moc nejde poznat, jestli nemá náhodou nějaký monokl od Sawa, ale jelikož se usmívá usoudí, že se s ním ještě neviděl. Jakmile se jí pokloní, stoupne si. Na jeho slova nedokáže nic říct a jen se pohledem utápí v jeho očích. Pak se natáhne po pugetu růží.* Děkuju.*řekne potichu a pomalu přejde blíže k němu.* Kde jsi byl? Snažila jsem se tě najít.*její hlas je slabý a mírně se zamračí* Jsi v pořádku? Neudělal ti Sawyer nic? *Zeptá se starostlivě.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Thu Mar 12, 2020 8:35 pm
*Ma na sobe cerny oblek s cernou kravatou, ale masku si neval, protoze uz se na ohle neciti zrovna njmladsi a vi, ze tohle je spis pro mladsi, nez je on sam.* /Jiny uz to nebude a bude jen hr a hur./ *na hlavu si usadi korunu a podiva se na svuj odraz v zrcadle, nez opusti komnatu. Ruce ma za zady, kdyz de chodbami palace a je zamysleny. Dnesej bude zcela jiste zajimavy a on si uvedomuje, ze po dnesku bude vse jine. Zamysleny je do doby, bez nezjisti, ze bude za chvili u salu, takze vydechne a nasadi neco, jako jemny usmev a vejde do sal a hlavou pohyve na par lidi, kolem kterych prochazi a nasledne si vsimne Mionela a Lii, ale jeho zajima jen jedno. Kde je Sawyer. Pohledem bloudi nenapadne vsude mozne a jakmile dojde k trunum pozdravi Mionela a pohledem preskoci nej na svou mladsi dceru a nadzvedne oboci a potom zaujme mito na svem trunu.* Kde mas sveho nejdtarsiho bratra? Mel by byt tady a nemel by se nekde flakat.
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 13 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru