Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat May 23, 2020 9:53 pm
*všimne si své dcery, která přišla na ples s nějakým doprovodem. Z dálky nepozná, kdo to je, a tak k nim zamíří. Téměř okamžitě pozná, kdo je ten neznámý muž, se kterým přišla její dcera. Tazávě se na ně podívá a doufá, že jí někdo vysvětlí, proč Petros, který je zasnoubený s Aspen, dělá doprovod její sestře.* Nevím, kde je táta. Asi ještě na nějaké poradě, ale třeba se později staví. *Odpoví ji. Pak poslouchá její slova a překvapeně vydechne.* /Rok a půl? A já o ničem nevím?/ *Pak se zaměří na Petrose. Z jeho slov pozná, že jí opravdu miluje. Když ale začne mluvit o svatbě má pocit, že na ní jdou mdloby. Její dcera je vdaná a ona o tom neví.* Esme..*vydechne a podívá se na svou dceru.* Proč jsi mi nic neřekla? Kdybys mi to řekla, pokusila bych se to zrušit. Chci, abys byla šťastná jak ty, tak Aspen. Mohla jsi mi to říct. Vždyť víš, že se mnou můžeš mluvit o čemkoliv. *Mrzí ji, že se jí Esme nevěřila. Celé to mohlo dopadnout úplně jinak.* /Jsem příšerná matka. Moje dcera už více než rok někoho miluje a já si ničeho nevšimla. Vdala se a ani toho jsem si nevšimla. Zasloužila by si o tolik lepší matku. Ona i Aspen. A Mionel lepší manželku./ Proto jsi byla poslední dobou tak smutná. Protože miluješ člověka, který byl zasnoubený s tvou sestrou...*přitiskne si ruce na spánky. Nikdy se necítila takhle strašně. Díky ní byla její dcera nešťastná.* Nikomu nic nevyčítám. Maximálně tak sobě. *Ujistí Petrose.* Omlouvám se. Měla jsem to vědět. Měla jsem si všimnout, že máš s někým vztah. *Otočí se zpět na svou dceru.* /Další důkaz toho, že ani po těch letech moje destrukční schopnosti nevypršely. Na co sáhnu, to zničím./ Jenom už žádné další tajemství, ano? Příště mi to musíš říct, Esme. Já vím, že se ne vždy chovám správně, a že by sis zasloužila lepší matku a strašně moc se ti omlouvám, že ses musela trápit kvůli mě a tátovi. *Potřese hlavou. Nechápe, že si toho nevšimla. Ale pokud budou Esme a Petros šťastní, tak jim to samozřejmě přeje. Jen ji mrzí, že se jí Esme nesvěřila.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 23, 2020 10:02 pm
Myslíš, že jsem ho překonal? Páni, alespoň na něco mám talent. *Zasměje se a začne se s ní pomalu houpat do rytmu hudby, která hraje a kterou do teď díky tomu, co mu říkala Lotte, nevnímal. Dlouho mu nebylo tak dobře, jako právě teď. Ze srdce mu spadl obrovský balvan, že to opravdu řekl. Konečně to Lotte ví, už si s ničím nemusí dělat starosti.* Také tě miluji, Lotte. *Usměje se a znovu se narovná, načež ji chytí znovu tak, aby mohli tančit a tak neblokovat ostatním parket. Jemně k ní ještě školní hlavu, načež ji dá polibek na čelo.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Sat May 23, 2020 10:08 pm
*Tesi se na to, ze bude s Eris na plese, kde bude vitana i ona a bude tam s ni moct travit cas a nebuse tam diky ni tak osamely. Tesi se, az si s ni zatancuje. Jde chodbami k casti kridla, kde jsou ubytovani rebelove a jakmile najde dvere , ktere rikaji, ze je to jeji komnata, zaklepe na dvere a jakmile mu divka otevre dvere a on ji spatri v cele sve krase, sebere mu to dech a jen na ni prekvapene kouka. Nevidel ji nikdy jinak, nez v erne barve, ale takhle se mu take strasne libi. Jemu by se libila i v pytli od brambor.. Rekne ji, ze vypada nadherne, jako prava princezna a kdyz rekne, ze je dcera velitelky rebelu jen se zazubi.* Fajn, tak jsi moje Rebelska Princezna. *Zhodnti nakonec a nasledne i s ni jde k salu, kde se kona onen ples a jeste nez vejdou ji rychle polibi na rty a potom uz jsou spolu vsale.* Libi se ti tady? * Zepta se ji a potom se sam porozhledne a vsimne si sveho starsiho bratra s tou strazkyni.* /Boze.../ *Lehcese usklibne, ale nakonec se pohledem vrati k Eris.* Chces se neceho napit? Dat si neco maleho k snedku, nebo mne doprovodis na parket ? *Zepta e ji s jemnym usmevem na rtech.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat May 23, 2020 10:09 pm
To máš pravdu. *Uzná nakonec pokýváním hlavy. Díky její nenáročnosti měl aspoň vždycky jednoduché vybírání dárku třeba na narozeniny nebo Vánoce. Věděl, že nějaká maličkost, jako třeba šperk nebo knížka jí udělá radost. Pak už jí po zahájení plesu vyzve k tanci a předtím do sebe ještě rychle hodí skleničku whiskey.* Neboj. Své milované whiskey věnuji tanec skoro každou noc u sebe v komnatě. Jednou přežije, když si zatančím se svou sestrou. *Mrkne na ní a usměje se, když vidí, jak se jí nadšeně rozzářily oči. Pak mu ale úsměv trochu povadne, když si všimne, že se Camille vydala na útok na účastnice a vybrala si zrovna Polaris. Zatím ale zhodnotí, že se neschyluje k žádné přímé konfrontaci, tak chvíli nechá Camille Camille a vydá se s Rhiannon na parket, kde s ní začne tančit a ujistí jí, že si jejího snoubence podá a že na ní čeká někdo daleko lepší.* To není pravda. Já tě vidím. *Pokrčí rameny.* A ostatní také. Jenom se nesmíš tolik bát a občas riskovat. Je tu dost sympatických týpků. Zkus někdy nějakýho vyzvat sama k tanci. Třeba to pak dopadne jako z nějakýho románu a bude to láska na první pohled. *Rozhlédne se rychle po sále a pak jí navede do otočky. Po jejích dalších slovech se usměje a obejme jí, takže místo tance se spíš jen v objetí pohybují do rytmu hudby.* Jsem rád, že tě mám, sis. *Ujistí jí a pak přikývne.* Jo, já vím. A neboj. Když s nima mluvím, myslím hlavně na to, jaké by byly královny. *Přitaká.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Lotte de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 10:14 pm
Máš talent na veľké množstvo vecí, len o tom sám nevieš. *Usmeje sa na neho. Spoločne sa húpu sem a tam, čiže to vôbec nevyzerá ako tanec, ale im obom to bolo v tej chvíli úplne jedno. Odhalila pred ním svoje krehké srdce a dala mu k nemu kľúč. Vznášala sa v oblakoch a jej jedinou kotvou bol len Colin a jeho dotyk rúk. Usmiala sa a sila jej úsmevu mohla v tej chvíli prežiariť aj slnko.* Povedz to ešte raz. *Poprosila ho, pretože tie slová boli neuveriteľné.* Chcem to ešte raz počuť. *Dúfala, že jej niekto niekedy tie slová povie a je rada, že je to práve Colin. Opäť začali tancovať, ale už nie tak ladne ako predtým, pretože obaja mali oči len jeden pre druhého.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Alexis P. T. Vasiljev

Sat May 23, 2020 10:19 pm
*Pokýve s úsměvem hlavou po jeho slovech a vážně jeho sestře závidí, že má tak starostlivého bratra.* To bys mi přece neudělal. *Vystrčí zklamaně dolní ret, ale pak jí ten smutný výraz pokazí cukající koutky rtů a ona se nakonec pobaveně usměje, protože prostě když je s ním, nedokáže úsměv zadržet. Pak už se vydají na krádež jídla a ona si jako první vezme sladký košíček, kterého si hned kousne.* To je ten čokoládovej? *Ujistí se a hned se pro něj natáhne. Jakmile ho ochutná, slastně zamručí.* Je výbornej. *Přitaká a pak mu řekne, že stačí přijít kdykoliv do kuchyně, až bude mít čas a ona tam s největší pravděpodobností bude.* Budu se těšit. *Usměje se na něj rozzářeně a pak mírně našpulí rty, když přemýšlí, co by mu mohla uvařit.* Jo, už asi vim. Nech se překvapit. *Odmítne mu to teď prozradit s tím, že to bude překvápko.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Catherine A. Deak

Sat May 23, 2020 10:27 pm
Sama víš, že jsem ti nechyběla. *Protočí očima. Nikdy by ji nechyběla. A Scarlett to zbytečně řeší.* Tak to je divný, že sis už něco tvrdšího nedala. *Nakloní hlavu na stranu a usměje se na ni. Zmíní, že se tady z žádným klukem neseznámila. Ani ji nepřekvapí, že Scarlett jo. Nic ji na to ani neříká a jen pokrčí rameny.* Ano, a vypadala jsi, jako že si to tam s ní náramně užíváš. *Zasměje se. Scarlett nikdy nemusela děti.* /Se divím, že ji neposlala pryč./ *Nakloní hlavu na stranu, když ji řekne, že ji jí bylo líto.* Nebo se ti nepovedlo ji posla pryč? *Zasměje se a nadzvedne obočí. Nad tím, že Cath připomínala Scarlett tu malou holčičku jenom mávne rukou a nic neříká. Když se Scarlett podívá do davu a pousměje se na někoho.* Tak to abych zmizela, ne? *Nadzvedne znovu obočí, ale zatím nikam nejde.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Arowen Beavers

Sat May 23, 2020 10:29 pm
Na chvilku se objevíme na plese a pak tam rychle utečeme. *Slíbí mu s úsměvem, protože se na to už sama těší daleko víc, než na nějaký ples, kvůli kterému si přijde o nohy, protože podpatky by se měly zakázat jako mučící nástroj. Obzvláště, když vám dvacet let předtím bývalý král nasadil španělskou botu. (Nebo francouzskou, nemůžu si vzpomenout XD). Jenže bohužel nechce nikoho hned na první akci urazit, takže si ty podpatky radši vzala a plánuje to v nich nějak vydržet.* Zkus je aspoň trochu mírnit, prosím. *Zasměje se a sama by nikdy nevěřila, že to řekne. Ale ono se v poslední době stala spousta věcí, které by si nikdy netipovala.* Neboj, připomenu mu to. *Slíbí mu pobaveně a pak mu pochválí oblek.* Doufám, že ten pohřeb bude až za spousty let, protože o tebe odmítám přijít. *Řekne naprosto vážně.* Zvíře? Ty si chceš pořídit dítě? Nestačí ti objevený syn a další dítě na cestě? *Zeptá se ho s uchechtnutím.* Jaký zvíře by sis přál? *Zajímá se dál a pak se usměje.* Já taky. Docela mi chybí ten pocit, když si pochováš miminko. /Ne teda, že bych se těšila na to, jak ho ze sebe budu dostávat ven, ale na tohle se těším../
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

Sat May 23, 2020 10:30 pm
*Je ráda, že si nikdy nedělala s věcmi starosti a vždy se spokojila s málem. Nebylo to občas na škodu a je ráda, jakým směrem jí rodiče vedli. Nechá jej dále zahájit ples a je ráda, když jí vyzve k tanci. Při jeho slovech se jí na tváři objeví pobavený výraz.*Doufám, že na mě ta whiskey nebude žárlit.*Nevinně nad tím zamrká a podívá se na teď už prázdnou skleničku. Svá slova bere s humorem, přece jen je to jenom alkohol, a né živá bytost, která má city. Z jejích očí jde vidět jasné nadšení, když se s ní rozhodne tancovat, protože tohle je jedna z mála věcí, pro které by dokázala obětovat cokoliv. Pamatuje si jak se všichni se sourozenci učili tancovat.*Jenže..*Odmlčí se a nakloní hlavu.*Ty jsi můj bratr a to se vůbec nepočítá.*Namítne vážně a našpulí na protest spodní ret, stejně jako to dělávala jako malá, když se jí něco nelíbilo.*Neumím mluvit s muži, neumím mluvit s lidmi. Ne, tohle je nesmysl, nedokážu se s někým seznámit.*Zakňučí skutečně nešťastně a přitulí se k němu do objetí, s tím že si hlavu zaboří do jeho ramene.*I když mě občas nehorázně štveš, nevyměnila bych tě.*Přizná tiše, když se začnou jen pohupovat do rytmu hrající hudby.*Nepříjde mi, že je tu taková co by si zasloužila tvou důvěru a srdce. Zatím ne.*Dodá tiše a zvedne k němu hlavu, aby se mu mohla podívat do očí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Polaris B. Nelson

Sat May 23, 2020 10:39 pm
*To, že k ní přijde Camille ji na chvíli vyděsí a vykolejí, ale snaží se usmívat a dělat, že ji vůbec princezna neděsí.* /Začne mě děsit, až se mě začne různě vyptávat./ *Pak vykulí oči a usměje se na ni.* Dobře, tak jo. Tykání je lepší. *Uchechtne se a příkývne. Potom se skloní ke zvířeti, na které se upřímně usměje.* Jsi rozkošnej. *Usměje se na něj a pak zase vstane a podívá se na Camille.* Vraždící bestie? A on tomu věří? Vždyť už na dálku vypadá jako zlatíčko! *Rukou mávne k Lokimu a uchechtne se. Pak ji překvapí, že se o ní mluvilo a samozřejmě ji to zajímá, ale tuší, že se to nedozví.* Chápu, královksé tajemství, je královské tajemství. *Pobaveně se ušklíbne a pokrčí rameny.* Něco víc? Ehm, tak fajn. S tím jsem asi i počítala. *Uchechtne se a opět pokrčí rameny.* Jsem sochařka, miluji šerm a hudbu. Mám dva sourozence, dvojčata, moje matka je modelka. Klidně se mě zeptej na víc, odpovím snad na vše, ale takhle mě nenapadá jen tak nic zajímavýho. *Uchechtne se a následně ji obočí vyletí do výšky.* Trapný historky si ráda vyslechnu. *Zazubí se na ni a zase pohled sehne ke zvířeti, které opatrně pohladí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Wells J. Schreave

Sat May 23, 2020 10:48 pm
*Pobaveně potřese hlavou a pak na ní vyplázne jazyk s menším pocitem zadostiučinění, i když ví, že je to dost dětinské gesto. Ale jak se říká, mužské pohlaví dospívá v daleko pozdějším věku, než to ženské.* Já vím. U těch maličkostí ti nejvíc září oči. *Pohladí jí lehce po tváři a pak jí oplatí polibek a vydá se s ní na parket, kde začnou tančit. Musí uznat, že je opravdu skvělá tanečnice, což jí také řekne a hned se zajímá, kde se to naučila. Během jejího vyprávění pokýve hlavou.* Je vidět, že tvýho tátu opravdu miluje. To jsem na ní viděl, i během toho, co tady byli. *Všiml si té vzájemné lásky mezi nimi.* Víš ... přemýšlel jsem.. Nechci, abys musela kvůli mě opouštět práci, kterou miluješ. A já vím, že dělat strážkyni byl tvůj sen. Nechci ti ho brát. Mohl bych se vzdát titulu a být druhý. Byli bychom druzí oba a ty bys mohla dál pokračovat v týhle práci. *Řekne jí trochu váhavě a u toho se na ní dívá a sleduje její reakci a dává si pozor na každou změnu v jejím výrazu. Mezitím skončí písnička, na kterou tančili a tak se zastaví, ale nepouští jí.* Chci ti něco ukázat. *Oznámí jí s úsměvem a kývne u toho ke dveřím ze sálu.* Hlavně se neboj. *Uchechtne se, když ze sálu vychází.* /Já se bojim dostatečně za nás oba../ *Projdou kratší chodbou a vyjdou v zahradách, kde je zapálených pár svíček.* Ani ta nejzářivější a nejkrásnější hvězda se nevyrovná tobě. *Podívá se jí do očí.* A já vím, že nic na týhle planetě pro mě nikdy nebude znamenat tolik, jako pro mě znamenáš ty. *Pokračuje dál.* Dneska jsem ti nepřinesl klasicky květinu, když jsem pro tebe šel do komnaty. Ale nezapomněl jsem. *Pousměje se mírně a sleduje její oči, zatímco si klekne na jedno koleno a z kapsy vytáhne prstýnek vytvořený z květiny, kterou by jí klasicky přinesl. Ze stonku je udělaný samotný prstýnek a květ posloužil místo klasického diamantu. Ví, jak nemá ráda drahé věci, a proto se rozhodl pro tuto variantu.* Chci s tebou strávit zbytek života, Kat. A nezáleží mi na tom, kde to bude. Jestli v paláci, jako první nebo venku klidně jako osmí. Protože pro mě jsi hlavní ty. Ty s těma nádherně zářícíma očima. A proto se tě ptám .... vezmeš si mě? *Položí jí konkrétně tu zásadní otázku a nervózně polkne.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

Sat May 23, 2020 10:49 pm
*Byl ve sve komnate, kde spal. Celou noc byl mimo palac v baru a tak prez den dohanel tolik potrebny spanek. To, ze se v paaci zrejme kona nejaka akce mu dojde tehdy, kdyz slysi hudbu rozlehajici se v prizemi palace, kde se nachazi saly. Ma na sobe ken obycejne kalhoty, nile triko a cernou mikinu, kterou ma rozeplou, ale steje mu to neda, aby se tam jen nenakoukl, co je to za kravinu. Rozejde se tedy tim smerem a zastavi se mezi dvermi u vchodu do salu. Pohledem si sjede vyzdobu salu a usklibne se.* /Hm Vesmir? Wow. Mohl jsem prijit v kostymu za kosmonauta./ *Do salu nejde, ale opre se ramenem o futra dveri a vse jen sleuje.* /No jeste stesti, ze jsem se rozhod jit do baru a ne na tuhle sakarnu./
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Cameron S. Horn

Sat May 23, 2020 10:55 pm
*Jako dnešní oběť si vybere dívku ze selekce a tak nějak neplánuje dívku nechat na pokoji.* Počkáát... Ale tá Sele- něco, kvůli kterým je tady tolik lidí je kvůli princi? Tak proč ho nechceš? Smrdí mu nohy? *Napadne ho hned první důvod a u toho se na ni zubí od ucha k uchu.* Fakt nechceš mýho bratra? Sice je to někdy otravnej člověk, ale tak když nechceš prince, tak proč ne hó? *Roztáhne ručky, protože tohle vážně nechápe.* Helé! Nejsem malej! Můžu tady být! *Zašklebí se na ni a schválně si dupne nožkou. Pi jejích dalších slovech ale nahlas zaakuhrá a udělá protáhlej obličejík.* Co máte všichni s tím vybuchováním! Lidi jen tak nevybuchujou! Určitě ne! *Vyplázne na ni jazyk a doprovodí to smíchem.* A rebely všechny chytnu! A nikimu už neublíží! *Nadšeně se na ni zazubí jako naprostý andílek.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Leslie Byrne

Sat May 23, 2020 11:04 pm
*postava u stolu s obcerstvenim a jakmile princ zahaji ples vezme si i ona jako ostatni sklenicku sampanskeho a napije se a nakonec si vezme i jeden dorik zatim, co sleduje, jak lide kolem ji tancuji a bavi se. Porozhledne se kolem a nakonec to vzda a rozejde se od stoolu se svyma sviticima satama a nakonec jde k vychodu ze salu, projde kolem nejkeho chlaika na ktereho se jen usmeje, kdyz kolem nej prochazi a nakonec se rozejde do sve komnaty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Eris S. Beavers

Sat May 23, 2020 11:07 pm
*Nervózně sjíždí pohledem své šaty, než se ozve klepání na dveře a ona otevře dveře Eathenovi. Jakmile vidí, jak se zarazil, hned znejistí, že se mu takhle nelíbí, ale jeho slova jí pak ujistí, že se mu to líbí. Což je ráda, protože šaty a podpatky má na sobě jenom kvůli němu.* To zní líp. *Přitaká se smíchem a pak už dojdou k sálu, kde mu oplatí polibek a pak sál přeběhne obdivným pohledem.* Je to úžasný. *Odpoví mu nadšeně, protože jí to přijde naprosto kouzelné.* Ten parket zní dobře. *Odpoví mu s úsměvem.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 11:09 pm
Co si to nalhávám. Je to pravda * Uchechtne se a podívá se na ní.* Že je to divný? Já bych měla ze sebou něco dělat. Už dlouho jsem neměla něco tvrdšího než je džus.* Postěžuje si, jenže když jí řekne že si to tam Scarlett náramně užívala jen se zamračí.* To není pravda, neužívala. Byla jsem mučená, přišlo mi jako bych byla šikanovaná. Cath..Já nejsem jako ty..Nemám ráda děti..* Nejradši by je v životě mít nechtěla, jenže musela mít potomka. Takže si spíš užívala jak to šlo. I když nechtěla být zbouchnutá v devatenácti. Na to ani nechtěla radši pomyslet.* Nemusíš chodit pryč.. Můžeš tu zůstat..* Podívá se na ní a jen kdy to dořekla se u nich objevila služebná, která měla něco tvrdšího k pití. Vzala si to a nakopla to znovu do sebe.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Noah de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 11:11 pm
*Pokrčí ramenami.* To si myslíš iba ty, veď ma ani poriadne nepoznáš. *Žmurkol na ňu, ale nemyslel to vážne, čo značil aj jeho žartovný tón. Potom, keď sa jej na tvári objaví úsmev, tiež sa musí usmiať. Je to také nákazlivé... S ňou sa nedá neusmievať sa. Prikývne a ukáže jej koláčik.* Je fantastický. Čokoláda je moja tajná závislosť. *Prezradí jej.* Ale pssst, nikomu o tom nehovor. *Zasmial sa veselo. Potom ju radostne sleduje, ako sa rozlýva nad koláčikom.* Ja som ti to hovoril. *Usmeje sa.* Aj ja sa budem tešiť. Obzvlášť, keď tam budeš aj ty. *Dodá a sprisahanecky žmurkne. Potom sa naoko nespokojne zamračí.* Ale no taaak. Čo ak budem na ničo z toho alergický a privodíš mi šok? *Doberá si ju, len aby mu to prezradila.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Camille Cara Schreave

Sat May 23, 2020 11:13 pm
*Dojde k Polairs a okamžitě jí nabídne tykání, protože pro ni je to příjemnější a myslí si, že tak i bude Polaris méně nervózní. Ona ji nezakousne. Ví, že je jedna z Wyattových favoritek a ji rozhodně vyděsit nechce. Pak se sama skloní k Lokimu a podrbe ho za ušima, kde to má nejraději a ona to samozřejmě ví.*Ne, asi nevěří.*Uchechtne se.*Ale i tak.*Pokrčí rameny. Pak řekne, že jí o ní pověděl Wyatt a mluvil o ní dost pozitivně. Poslouchá jí, když jí řekne něco málo o sobě.*Sochařka? Někdy bych ráda viděla nějáký tvůj výtvor.*usměje se.*Hudba.. to máš společný s Wyatte.*přitaká a pak se zamyslí nad nějakou trapnou historkou svého bratra.*Hmm.. Jestli si viděla fotku, kterou jsem dávala na Illeagram, když Wyatt vytahoval naše fotky z dětství. Tak budeš vědět o čem mluvím.. Ale prostě jako malý si často hrával na vojáka. Nosil velké boty od strážců, které jim kradl, a plíny. V ruce měl atrapu samopalu a takhle pobíhal po paláci. Byla tu na diplomatické návštěvě nějáká vévodkyně, ani nevím odkud. Ale Wyatt se rozhodl si z ní udělat legraci.. Jednou na ni takhle vybafl a mířil, ona z toho málem měla mrtvici. Wyatt se tak smál, že si ani nevšiml, že omdlévá.. A padá k zemi, přímo na něj. No, nebyla zrovna nějáké tíntítko..
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Ayleen J. Whitley

Sat May 23, 2020 11:14 pm
*řekne, že o prince nestojí. Je tady jen kvůli tomu, aby získala peníze, které potřebuje. Princ je jí upřímně někde.* Přesně tak. Šíleně mu smrdí nohy a zuby si skoro nečistí, takže dech taky není nic moc. Navíc se očividně neumí vyspat, takže se pak předávkuje kofeinem a vypadá jako zombie. *Ušklíbne se.* A přesně proto by jsi měl jít do postele. Jinak budeš jako on a nikdo se s tebou nebude chtít bavit. *Řekne hraným vážným tónem.* Nechci nikoho, raději jsem sama. *Odmítne znovu jeho bratra. Nemá tušeni, kdo to je a nestojí o lásku. Láska lidí jenom zabíjí. A ona se nehodlá nechat zničit.* Ty že nejseš malej? Vždyť měříš sotva metr padesát. Jsi malej. *Uchechtne se.* Ale vybuchujou. Jestli to chceš zajistit na vlastní kůži, tak sněz tu sušenku. *Pokrčí rameny.* Nechci ti brát naděje, ale spíš oni chytnou tebe. Je jich vic, jsou silnější a ty jsi moc malý. *Nakloní hlavu na stranu a sjede ho pohledem* A navíc jsi v pyžamu. To by tě moc neochránilo. Příště si vem aspoň něco neprůstřelného. *Uchechtne se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat May 23, 2020 11:17 pm
Vynahradím jí to příště. *Zasměje se a pak už s ní tančí na plese. Snaží se jí přesvědčit, že není neviditelná a že by měla vzít iniciativu do svých rukou a po její odpovědi si povzdychne a potřese hlavou. Kloubem prstu jí cvrkne do vystrčenýho rtu.* Takhle nikoho nesbalíš. *Poinformuje jí pobaveně.* Je to o cviku. Někomu to jde hned, jiný musí trénovat. Já taky dřív neuměl mluvit s cizíma a teď to dělam prakticky denně. To zvládneš taky. Jenom nesmíš sedět jako švestka a zkusit to. Tak mi slib, že to aspoň zkusíš. Za pokus přece nic nedáš. *Pokrčí rameny a pak si jí stáhne k sobě do objetí, jako kdyby chtěl svojí malou sestřičku ochránit od všeho zlého.* Taky bych tě nevyměnil. Na to tě až moc rád někdy nehorázně štvu. *Zasměje se a pak přejede rychlým pohledem dívky ze Selekce.* Zatím jsem žádné svou důvěru ani srdce nedal, neboj. A nemám to v blízké době ani v plánu. *Ujistí jí a pak si všimne nového příchozího, na kterého čeká celý večer.* Víš co? Běž si zkusit s někým seznámit a já si dojdu něco vyřídit, jo? *Mrkne na ní, protože písnička, na kterou tancovali, už stejně skončila a pak jí pustí a vydá se ke vstupu do sálu, kde stojí Dario, Rhiannin snoubenec.* Čau. *Pozdraví ho a zatne zuby.* Něco si ujasníme... *Založí si ruce na hrudi.* K mojí sestře se budeš chovat slušně, rozumíš tomu? Je mi jedno, co za druh prasete jsi a z jakýho chlíva jsi sem přilezl, ale nikdo nebude ubližovat mojí rodině. Zatím je ještě pořád tvoje snoubenka a taky se k ní tak budeš chovat. Ovládej svoje oči a svýho ptáka. Je mi jedno, jak to uděláš, ale budeš se k ní chovat s úctou a tak, jak si zaslouží. *Zavrčí na něj a pak už se chystá otočit k odchodu, když si vzpomene ještě na jednu dost důležitou věc, co mu chtěl připomenout. Otočí se zpátky k němu a rovnou v otočce se rozpřáhne a vrazí mu pěstí.* A tohle je za to, že ses tak zatim nechoval. *Zavrčí naštvaně.* Ještě jednou od ní uslyšim nějakou stížnost a zničim tě.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Alexis P. T. Vasiljev

Sat May 23, 2020 11:29 pm
*Nespokojeně našpulí rty, ale musí uznat, že má pravdu. Vidí se po kolikáté? Potřetí? Maximálně počtvrté. To člověka moc nepoznáte. I tak jí ale přijde, že ho zná daleko dýl vzhledem k tomu, jak mají podobný styl humoru a většinu času strávili vtipkováním.* Vím, že nejsi necitelný šutr, takže bys určitě neudělal něco co by mě ranilo. *Opáčí s menším vítězným úsměvem a pak ochutná na jeho doporučení čokoládový košíček.* Neboj, tvoje tajemství je u mě v bezpečí. *Mrkne na něj a mluví tišeji, jako kdyby právě plánovali krádež korunovačních klenotů. Pak už si ukousne kousek košíčku a spokojeně zamručí, protože je dokonalý.* Máš dobrý chutě. *Pochválí mu a pak se pobaveně usměje, protože jí dojde, že to není úplně běžně používaný druh komplimentu. Po jeho dalších slovech se šťastně usměje a její tváře jemně zrůžoví. Sama se tolik těší hlavně díky tomu, že s ním může počítat a že se na něj těší.* Tak mi řekni, na co jsi alergický a já se tomu vyhnu. *Zasměje se.* A nech se překvapit. *Zazubí se na něj, protože je rozhodnutá mu to neříct ani za nic.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Rory I. Beavers

Sat May 23, 2020 11:30 pm
Jo, protože jestli máš fakt na noze nůž, musí to být nepřijemný. Stejně jako ty šaty, které ti sice sluší, ale chodí se v nich vůbec dobře? *Pozvedne zvědavě obočí a nakloní hlavu na bok.* Dobře, budu. Ale nic neslibuju. Nějak se jim za tu pohostinnost odměnit musím. *Pokrčí pobaveně rameny ale vážně má dloujo chuť zase něco krást, protože měl od toho chvíli pauzu.* Neboj, taky doufám, protože oblek nechci mít na sobě dlouho. *Usměje se na ni a políbí ji na čelo.* Zvíře je nevinný! A navíc ho můžeš použít jako zbraň. *Zasměje se a lak pokrčí rameny.* To bude taky takový malý zvíře. *Uchechtne se a pohled upře na její břicho.* Pes by stačil. *Zasměje a pak zavrtí hlavou.* Ale zas nevím, jestli se mi po ghettu bude chtít nahánět dítě i zvíře. *Zašklebí se a následně se usměje.* Myslíš, že i tentokrát budou hádky o pohlaví? Třeba mezi Romeem a Eris? *Uchechtne se a zavrtí hlavou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Arowen Beavers

Sat May 23, 2020 11:39 pm
Jo, ty šaty ujdou. Horší jsou podpatky, ale zvládnu to. *Odmávne to rukou, protože přežít nějaké nepohodlí se učí prakticky celý život a je proti tomu dost odolná.* Dobře. *Zasměje se a potřese nad ním pobaveně hlavou. Kromě řetízku s hvězdama se jí na krku houpe i řetízek, který kdysi ukradl a dal jí to ještě s dalšími šperky ten den, kdy se spolu poprvé vyspali ve zbrojně ghetta. Od té doby, co ho od něj dostala ho prakticky nesundala.* Přitom ti hrozně sluší. *Pousměje se na něj, když jí políbí na čelo. Pak jí překvapí, že chce zvíře, i když mají na cestě další dítě.* Nebo taky může zabít tebe. *Zasměje se a pak se smíchem přikývne, když slyší, že jejich dítě bude taky takový malý zvíře. S jejich geny to ani jinak dopadnout nemůže.* Pes? Jaký plemeno bys chtěl? *Nakloní hlavu zvědavě na stranu.* To si rozhodni sám. Dítě už jaksi nezrušíme. Jestli chceš psa, proč ne. *Pokrčí nakonec rameny a po jeho další otázce se uchechtne.* Doteď si pamatuju, jak jsem začala rodit Eris a nevěděli jsme pohlaví. Heddě tolik svítily oči, když slyšela, že bude mít možná sestřičku a Romeovi zase, když slyšel, že bude mít možná bratříčka. *Pousměje se nad tím trochu smutně a párkrát rychle zamrká. I když byla Hedda kdysi tolik nadšená ze sestřičky, teď se jim všem vyhýbá, jak jen může a je to jenom její chyba.* Zlato, nepůjdeme už? *Zeptá se ho potom, protože písnička, na kterou tancovali stejně skončila a ona by byla radši jenom s ním, když si teď vzpomněla na Heddu a klasicky je z toho docela naměkko.*


Naposledy upravil AndyHoff dne Sat May 23, 2020 11:43 pm, celkově upraveno 1 krát
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

Sat May 23, 2020 11:42 pm
*Kouka se na tu maskaradu a je rad, ze tam nesel i kdyz vi, ze nektery holky tam musej vypadat Sexy, ale dnes dava proste prednost baru. Projde kolem nej nejaka zrzka se sviticima satama a tak se za ni ohledne.* /Hm v tomhle prdel asi tezko uvidim./ *Potom se otoci zase zpet, kdyz k nemu nakraci samotnej Princ Wyatt a jen na nej kouka s nadzvednutym obocim.* Sestricka si neumi resit svoje veci sama a tak na me posila sveho velkeho brachu? *Usklibne se na nej a potom se zasmeje.* Hele ja jsem se nikoho o zasnoubeni nikdy neprosil jasny? pokud hledas viniky, tak se obrat na svy rodice a my. Tohle neni muj problem jasny? Ja jsem se nikdy zenit nechtel a nebudu a to uz vunec ne s rozmazlenou holkou. Vzdyt by se hned rozbulela, kdybych na ni sahl. Ani ty, ani ona ani vasi nemaji pravo kecat mi do meho zivota. *Usklibne se a potom jen prevrati ocima.* S uctou? vzdyt jsem ji kurva ani nic neudelal a to ze ji evidentne vadi ze nemam rad kocky a stezuje si na to fkt neni muj roble. *Zavrci a jakmile mu da pesti, necekal to a zabravora a rychle si ruku da k nosu, ze ktereho mu tece krev. a zatne ceslist. Chytne jej ze zadu za sako za ktere si ho otoci celem k sobe a ranu mu vrati.* Nemyslis si, ze se tady sakra necham mlatit bez odezvy! *Vykrikne a chytne jej za limec jeho nazehleny kosile.* To se pekne chovate k zahranicnim hostum! Lid Vas za to musi kurva milovat...
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Polaris B. Nelson

Sat May 23, 2020 11:45 pm
Ale asi kdybych ho potkala někde na chodbě, tak bych se asi lekla. *Uchechtne se a pokrčí rameny. Vážně by ji zajímalo, vo ji o ní Wyatt řekl, ale jak tušila, z ní to nedostane.* Klidně, někdy ti něco ukážu. Jestli chceš, můžu se pokusit i sochu tebe? *Uchechtne se a poškrábe se na zátylku, načež ukáže na její zvíře.* Nebo můžu zkusit ho. *Pokrčí rameny, i když si není jistá, jestli by tím spíše princeznu nezklamala. Pousměje se a mnohem víc ji začne zajímat nějaká z trapných historek.* Jo, to jsme viděla. *Ušklíbne se a poslouchá ji dál. Začnou ji pobavením cukat koutky, až to ke konci nevydrží a zasměje se.* Fajn, to muselo být komický. Nedivila bych se, kdyby z toho měl doživotní trauma. A asi nebylo jednoduchý ho z pod té ženské dostat, co? *Povytáhne pobaveně obočí a stejně pobaveně zavrtí hlavou.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 25 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru