Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
baru
That-Girl
Lexi
Diana & Nina
Viol
Gabzz
Ginny
Admin
- HYUN -
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
Klarisa
annie.16
K. princ
Vertasia
Taylorovidní zrzka
-LF-
21 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Ascian R. Channing

Sat May 15, 2021 7:24 pm
*jakmile vejde Celest do sálu, má pocit, že všechno má nějak jasnější barvy a pulz mu vyletí nahoru. Je nádherná. Nikdy neviděl nikoho krásnějšího, než je ona.* To bude osud. *uchechtne se, jakoby za to vůbec nemohl.* Vždyť jsem klidnej. *protočí očima.* Za krásu se neděkuje. *zazubí se na ni.* Taky dík. A není to zrovna můj styl no... je to hrozně nepohodlný. *poupraví si to sako, i když tomu moc nepomůže.* Jasně. *přikývne a vydá se směrem ke stolu s občerstvením, přičemž si pohrává s myšlenkou chytit jí za ruku, ale nakonec to zavrhne.* To bude fajn. Jen aby pak nebyly drby o nějakym striptýzu na balkónech. *uchechtne se.* Máš ráda město? *zajímá se.* Teď toho bylo celkem dost jak přijeli účastnice a poslední hosté a o moc míň toho nebude. *pokrčí rameny.* Chceš něco bez alkoholu nebo s alkoholem? *kývne směrem k dost velkému výběru pití, který zde je.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Aaron Henry Walter Schreave

Sat May 15, 2021 7:28 pm
*Cítí se až skoro uražený, když si jeho sourozenci najdou lepší společnost a jeho nechají samotného. I když... u Daphne by se o lepší společnosti dalo spekulovat. Má Emmetta plné zuby, ale dokud se jeho sestry nijak nedotýká, nemá důvod zasahovat. Navíc Daphne by to neuvítala nejspíš ani pak. Je pořád dost naštvaná a furt s ním nemluví. Radši pohled přesune na hodiny a plný sál lidí. Usoudí, že je vhodný čas ples zahájit, takže se zvedne a dojde k mikrofonu, kde si vezme i skleničku šampaňského na přípitek.* Přeji vám všem dobrý večer. Za celou svoji rodinu děkuji, že jste se zúčastnili dnešního plesu a doufám, že si ho všichni užijete jak jen to bude možné. Považujte ples za zahájený. Příjemnou zábavu. *Zvedne skleničku do vzduchu na znamení přípitku s celým sálem. Sejde z pódia a orchestr začne hrát první skladbu. On sám se vydá za účastnicí, které slíbil první tanec - LADY FEYRE. Najde jí vcelku rychle.* Dobrý večer, lady. Doufám, že neruším. Jdu splnit svůj slib o prvním tanci. Takže.. smím prosit? *Zeptá se jí rovnou a nabídne jí rámě, aby jí mohl odvést na parket, pokud přijme, a tam s ní začít tančit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Daphne Grace Schreave

Sat May 15, 2021 7:33 pm
Ty můžeš za to, že se dozvěděli to jak moc si nerozumíme a jak se chováš. Kdyby ses držel, tak jsme nějaký rušení zasnoubení nemuseli řešit. *Přišla by na něco snad i sama. Chtěla mu dát jeden čas i šanci, každý má šanci na to se změnit a nemyslí si, že by byl Emmet úplně špatný.* Vina není na mém tátovi, ale na nás dvou. /Hlavně tvojí.. kdyby se jen držel, když se potkali. To nemohl předstírat, že je slušnej beránek?/ Pokud se jim to nepodaří zrušit bez války, tak tě klidně vlastnoručně odtáhnu do kostela a vezmu si tě, abych jí zabránila. Ale nebudu žádná tvoje poslušná loutka, to nikdy. Pokud se jim to podaří vyřešit v klidu, vzít se nebudeme muset. *Pokrčí rameny. Taky se uchechtne.* Jo, to by ti asi bylo podobný. *Kazit jí náladu je očividně jeho oblíbená činnost.* Jenže já se ti podřídit nikdy nehodlám, chápeš to? Nejsem tvoje podřízená a ani nebudu. Sice jsem žena, ale jsme si stejně rovni. Tohle není středově, abych tě musela poslouchat na slovo. Ale v tom se nikdy neshodneme. *Pokrčí rameny.* Jedině by nám pomohl kompromis. Ty budeš sdílnější a já se pokusím se tolik nevztekat, když nebudeš urážet mou rodinu. *Urážky na její účet jí jsou jedno.* To jsem nevěděla, na návštěvách v cizích zemí si neměřím dveře. To je nějaký tvůj divný koníček? *Popíchne ho.* To stejné bych mohla říct o tobě. *Pokrčí rameny. Ona je většinou hrubá až poté, co začne někdo být hrubý na ni.* Většinou jsem docela milá osoba. Zdá se, že ty ve mě obvykle probouzíš něco horšího.
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Beatrice Colette Schreave

Sat May 15, 2021 7:37 pm
To všichni víme. *Zazubí se. Bylo to pro Clau typické, chvíli neposeděla, hodně sportovala, ale i když ze sebe vydala maximum, klidně jí ještě dost energie zbylo na to jít strašit jinam, třeba do baru nebo klubu se napít a tancovat. Dřív hodně chodily spolu, ale pak se Bea vybouřila a trochu to omezila.* Měla bys být opatrnější. *Protočí očima, jelikož je to sice věc Clau, ale nemůže si odpustit poučování starší sestry.* Takže ta, když jsme lezly po stromech, jak nám bylo osm, a tys mě navigovala, že můžu doprava na tu větev, a ta byla uschlá, praskla, a já si narazila při pádu kostrč, to byla jako vynikající strategie? Jako jestli na to mě zmrzačit tak určitě. *Dobírá si ji.* Jo, to by asi šlo, musím zazářit, chápeš, jsem jako Zvonilka z Petra pana, potřebuju pozornost, jinak umřu. *Povzdechne si dramaticky.* Tak ten bude zklamaný chudáček. *Sešpulí rty a zamává na něj. On nesmí reagovat, když je ve službě, ale všimne si, jak se pousměje.* /Tady si nevzrneš, kámo, kopu za jiný tým./ Nijak to mezi námi není. *Ujistí Clau.* Kamarádily jsme se, nepohodly jsme se, nebavily jsme se jinak než v sarkastických komentářích. Jenže teď jak máme více práce, hodila se mi ruka navíc ohledně plánování charitativních akcí, tak jsem ji přizvala, jelikož se vyzná. Tak se vídáme častěji. A zkoušíme se nepokousat. *Protočí očima.* /I když tak lehounce kousnout bych si mohla, nejlíp do spodního rtu, mhmm./ *Šlo jen těžko neznat, že je Luna sexy. A Bea měla slabost pro blondýnky a zrzky. Zamračí se nad popisem jejího snoubence.* Ale není na tebe zlej, že ne? Jestli jo, klidně mu půjdu srovnat fasádu. *Ne nadarmo dělala bojové sporty.* Daph nechce, abych se míchala mezi Emmeta a ji, ale když on není jen děvkař, je to fakt hajzl. *Povzdechne si. Mučí ji nechat v tom sestru samotnou. A rozhodně má i navzdory tomu, že řekla, že ji nechá se s ním vypořádat, si s Emmetem alespoň promluvit. Ale řekne něco vážně ošklivého o Daph a malé a neudrží se. Vždycky byla příliš výbušná.* Oh, ale do baru bychom spolu zase mohly, chybí mi ty časy. *Vzpomíná nostalgicky. Přijde jí, že čím víc se snaží zatajit, co s ní je, tím víc se ostatním vzdaluje, a pak jsou na ni všichni jen naštvaní. Ale ona to přeci snese, není dámička, vždycky byla povahově blíže tátovi. Max byl klučičí černá ovce rodiny a ona ta holčičí.* Vedlo by se mi hned líp se sklenkou whisky. *Zhodnotí to pobaveně a nechá se odtáhnout. Nechce se bavit o tom, jak jí je, že celé ráno zvracela, ale bylo to lepší, než migréna včera večer.* Hodně pracovně. Nechápu, že Aaronovi vyhovuje být takhle zavalený prací. *Koukne na zmíněného brášku, když zahajuje ples, na vteřinu se tváří vážně pyšně. /Šikula./ *Sleduje, jak jde za Feyre. Tu zmínil jako prozatimní favoritku, tak snad si sednou. Zasloužil by si nějaké milé děvče, ale dost zajímavé a důrazné, aby ho odtáhla od práce. Vezme si sklenku whisky.* Tak a teď už bude jen dobře. *Odpije spokojeně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Celest Davina de Croy-Solre

Sat May 15, 2021 7:42 pm
*Uchechtne se. Ona věří, že je to pouhá náhoda. Nikdy by ji nenapadl, že ji bude záměrně sledovat.* Dobře, dobře. *Pokrčí rameny.* Chtěla jsem ti zase poděkovat, ale no tak nic.. Nicméně nepřeháněj, nejsem nějak extra krásná. *Nebyla nejošklivější, ale že by byla nějak oslnivě krásná, to taky ne.* A to aspoň nemáš korzet a na nohou nepohodlné lodičky. Já osobně bych si to s tebou klidně vyměnila, ale asi netoužíš pobíhat tu v červených šatech. *Zacukají jí pobaveně koutky rtů. Vydá se ke stolku s pitím a přitom navrhne, že mohou zajít na balkony. Bude tam větší klid, než tady a bude si moct aspoň sundat sako.* Když si necháš košili, tak to snad bude v pohodě. *Uchechtne se.* I když lidi jsou občas šílení. Spíše se roznese, že jsme to spolu na balkonech vášnivě dělali a jsem těhotná. *Nedivila by se tomu. V paláci ji snad už nic nepřekvapí.* Ano mám. Je to tu krásné a větší klid než v paláci. Navíc.. většina lidí ani neví, kdo sem, takže se tam mohu v klidu procházet. *To by v Belgii nehrozilo, tam ji všichni znají.* Hmm.. Chápu, že toho teď máš moc. *Je tu vážně hodně hostů, což zvyšuje pravděpodobnost, že zaútočí rebelové.* Já jsem klidně pro jedno šampaňské. Po jedné skleničce snad neskončím pod stolem. *Natáhne se pro ni.*
Shitsuren
Shitsuren
Posts : 145
Join date : 13. 08. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Luna M. Montgomery

Sat May 15, 2021 7:50 pm
*Pozoruje lidi okolo, nějakého známého vždy pozdraví a dá se s ním do krátké řeči, ale všechny taneční nabídky slušně odmítne, že se na to dnes úplně necítí, přestože když jde o tanec, neodolala by nikdy.* /No co, dnes bych si spíše povídala, ale úplně nemám s kým. Ale že bych zašla za holkama? A s Beou bych byla opatrnější?/ *Nakonec ji nic jiného nezbývá. Stát jako kůl v plotě tu nechce. Vezme si šaty, nadzdvihne je a pomalu se začne proplétat davem směrem k trůnům, odkud lépe uvidí, kam se poděli. Sice musí chvíli pohledat, ale nakonec objeví Beinu hnědou kštici u baru. Kde jinde. Povzdechne si a pomalým jistým krokem se vydá za nimi. Než je pozdraví, nechá jim čas, aby dokončili předchozí rozhovor. Nechce jim do něj skákat.* Ahojky. Ráda vás vidím. Oběma vám to vážně sluší. Clau, tebe jsou dlouho neviděla, jak se máš? *Pousměje se a trochu si poupraví tylovou sukni, která se jí chůzí trochu moc rozházela. Očima však skenuje oblečení Bey. Od komorné slyšela, co o nich koluje a není si moc jistá, zda je dobrý nápad k nim jít, aby ho nepřiživila. Ale na druhou stranu, je tu s nimi i Claudia, takže by takový problém být neměl a snad ani nebude.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Daren Asani Chaka

Sat May 15, 2021 7:56 pm
Za ty nemusíš děkovat nikdy. *Ujistí ji. Skládá jí je často. Občas se musí krotit, aby to nevypadalo, že se tím o něco snaží. A taky jí mohl sotva říct, jak hezky tyhle šaty obepínají její křivky, že? To by nevyznělo moc kamarádsky.* Určitě, a pak to můžou rovnou zavěsit na net a já budu tvůj největší fanda v komentové části. *Vtipkuje dále.* To trávili. *Potlačí povzdech. Není to tak, že by do toho Liu nutil, to je pravda, ale stejně mu pořád přijde, že ji hloupě využívá. A přitom si už nehodlá stěžovat, jelikož si jejich předstíraný vztah dost dobře užívá.* /Fakt jsi hrozný kamarád./ *Tanec určitě přežije, ale nejdřív je na řadě přípitek.* Hm, ale na té poslední před promocí jsem tě nesl na pokoj, zatímco jsi blekotala a u kolejí jsi mi na rozloučenou skoro pozvracela boty. *To jí bude předhazovat do smrti. Oba se dost opili, ale s ní to zamávalo víc. A taky se mu tehdy roztříštily sny, protože dala dost jasně najevo, že jsou jen přátelé a vždycky budou přátelé a jejich přátelství je příliš cenné na to, aby bylo zničeno a tak dále.* Takže jen na to nejlepší. *Zhodnotí to s úsměvem a připije si s ní. Vzápětí však dostane nápad.* No dobrá. Tohle by bylo lepší ještě jen s čokoládou... a v posteli. *Popíchne ji, tentokrát si to může dovolit, když jsou tu lidi a může to svádět na to, že je zde můžou poslouchat cizí uši. A navíc chce vidět, zda zrudne. Kousne do jahody.* Ah, ta chuť mi něco připomíná. *Sklouzne jí pohledem ke rtům.* /Fajn, konec her, tohle se mi vymyká z rukou./ *Mrkne na ni, aby šlo poznat, že si dělá legraci a odloží sklenici. Provětrat hlavu jim určitě prospěje, jemu rozhodně. Znovu jí nabídne rámě.* Zatančíte si se mnou, má drahá? *Zeptá se schválně přehnaně nadutě. Odvede si ji na parket, kde si ji přitáhne do tanečního držení. Netancují spolu prvně. Vždy ho tanec baví více s ní. A nemá to nic společného s tím, že má dlaň na jejích bedrech a drží ji za ruku, že jsou si blízko.* Opovaž se mi pošlapat špičky. *Špitne pobaveně, když jsou teď dál od lidí, než se zaposlouchá do rytmu a začne ji vést.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Emmett Jaime Martinelli

Sat May 15, 2021 8:01 pm
Takže jsem si měl hrát na andílka a usmívat se na něj, zatimco on po mě hned vyjel s tim, že tě prakticky znásilňuju? Což pardon, spletl si mě s jinym chlapem. *To, že to očividně rodině ještě neřekla, protože pro jejího tátu to vypadalo jako novina, ale to neznamená, že on o tom má zakázáno mluvit on.* Mě do toho netahej, zlato. *Převrátí očima. Odmítá přijmout i jenom procento viny. Prostě za to nemůže ani náhodou.* V klidu se to vyřeší těžko, odmítám spolupracovat. Potřebuju ženu k nástupu na trůn a tou budeš ty. Tečka. A to jestli se mi podřídíš, je mi jedno. Buď to půjde po dobrém, nebo po zlém. To je na tobě. *Pokrčí rameny a dopije skleničku whiskey.* Ne, očividně neshodneme. Jak říkám. Můžu ti ze života udělat peklo a nebo zařídit, aby stál aspoň na něco. Rozhoduješ ty svým chováním. Větší ústupek ode mě nečekej. *Neví, kolikrát jí to má ještě vysvětlovat.* K čemu ti bude, že já budu sdílnější? *Ušklíbne se.* Ne, není. Je to všeobecná norma, podle který by se mělo stavět všude. *Její popíchnutí s ním nic neudělá, prostě si jenom vezme další sklenku whiskey.* Máš vztek. Kvůli tomu, co se ti stalo a že já to vytahuju a jako jedinej to neberu prostě jako fakt. Ostatním je asi jedno, jak jsi otěhotněla a neptají se. "Starají se o tebe." Nic v tobě neprobouzím, je to v tobě celou dobu. *Vyjádří svůj názor.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Ascian R. Channing

Sat May 15, 2021 8:02 pm
Ale jsi. A opovaž se o tom hádat. Prostě jsi krásná a tečka. *utne rovnou nějaké dohady, protože jsem zbytečné. Tady is za svým názorem bude stát stůj co stůj a nic ho nepřesvědčí o opaku.* To opravdu ne. Kort s tím výstřihem. A jsou i nějaký šaty bez korzetu, ne? Navíc kdyby sis teď vyzula lodičky, nidko si toho ani nevšimne, protože ty šaty jsou až po zem. *pokrčí rameny. On by si teda rozhodně nevšiml, že by neměla lodičky.* Aha, takže tohle jsou tvý plány? Chceš jít na balkony kvůli vášnivýmu sexu a těhotenství? To bych do tebe neřek. *zasměje se, i když jemu by teda tahle možnost vůbec nevadila. Bral by ji všemi deseti. Teda.. to těhotenství by vynechal. Zase nepotřebuje aby mu lítali děcka po světě.* Aha, to chápu. *přikývne.* Jen aby. Ještě z těch balkonu vypadneš, protože budeš na mol. *uchechtne se a také si jednu vezme. Pak už korunní princ Aaron zahájí ples, při čemž odolá znechucenému zašklebení a nakonec si připije, jako většina lidí.* Půjdem si to rozdat na ty balkony? *koukne na ní pohledem plným zlobivých jiskřiček , pobavení a zvědavosti na její odpověď.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Olympia Polaris Schreave

Sat May 15, 2021 8:07 pm
*Usměje se na něj. Stejně mu vždycky poděkuje, je to slušnost.* Dobře, jsme domluvení. Očekávám, že tam dáš komentář jako první. A pokud ne, tak jsme skončil.. *Pohrozí mu a přestože se snaží znít vážně, musí mu být jasné, že jen žertuje vzhledem k tmu, že jí pobaveně zacukají koutky rtů.* Tak vidíš.. Já jsem v pohodě. *Ujistí ho. Naopak si to dost užívá na to, aby to odpískala. Stejně se to jeden den stane, přece to nemohou předstírat už navěky, ale zatím.. zatím jsou přede všemi ostatními pár, což znamená, že na něj na veřejnosti může vrhat zamilované úsměvy a pohledy, aniž by to vypadalo divně.* No a to bylo protože normálně nepiju a tehdy mě skolily i dvě sklenky.. *Pořád se to snaží uhrát tak, že vlastně ani neví, co to slovo alkohol znamená.* Přesně. *Upije si ze svého šampaňského. Ukousne si kousek jahody, kterou jí nabídne a tu svou mu přiloží ke rtům. Po jeho komentáři celá zrudne.* Hmm.. to zní dobře. *Skousne si lehce spodní ret.*/Božeeee../*Zasténá v duchu. Nejraději by ho do své komnaty odtáhla a to i bez jahod a čokolády.* A copak? *Rozhodně si schválně zahrát na hloupou. Přijme jeho rámě a položí sklenici na stůl, vedle té jeho. Princ Aaron ples už zahájil, takže si mohou jít zatančit.* Velice ráda. *Má co dělat, aby se k němu nepřitiskla schválně blíže, když si ji přitáhne k sobě a začnou tančit.* Nebudu slibovat nic, co vím, že nedokážu dodržet. *Usměje se na něj a při tanci se mu dívá do očí. Po tomhle si o ní Daren bude myslet, že je dost dobrá herečka, vzhledem k tomu zamilovanému pohledu, kterým ho obdařuje.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Claudia Ruth Schreave

Sat May 15, 2021 8:13 pm
*Nad poznámkou její sestry, že by měla být opatrnější, se trošku zamračí. Sice se přepíná, ale přijde ji, že nemůže jinak. Žít sportem ji baví a co se týče sportu, je na sebe tvrdá. Má prostě pocit, že když už jde běhat, musí běhat do doby, dokud ji nezačnou pálet svaly a dokud je skoro neschopná popadnout dech. A často to pak dopadá právě takhle, kdy má dost ošklivě namožené svaly.* Jsem opatrná, neboj. *Mlaskne, načež se zatváří trochu poraženě.* Beo, bylo mi tolik, kolik mi bylo! To nemůžeš srovnávat! *Začne se s pobaveným výrazem bránit. Dobrá, možná ji ty dobré strategie v dětství úletěly, ale to už je snad za ní, ne? Teď už je v nich jisto jistě skvělá.* Jestli chceš, začnu po všech volat, aby si tě všímali co nejvíc a upoutám ti tak tu nejskvělejší pozornost. *Nabídne ji a mrkne na ni. Upřímně, byla by to schopna udělat.* Nemám za tím chudáčkem rovnou zajít a upozornit ho na to teď? Aby pak neměl zlomené srdíčko, Beo. *Pronese hraně dramaticky a úšklíbne se. Jakmile uvidí jeho nejisté pousmání, jakmile mu Bea zamává, zasměje se.* V tom případě kdyžtak doufám, že to budeš ty, ta, co kousne první. *O něco vážněji se na Beu podívá. Ví, že když je to potřeba, dokáže někoho s jistotou zkrotit. Avšak u Luny už neví, jaká je. Však se s ní nebavila tak dlouho, nemůže vědět, jak se chová teď.* Žádnou fasádu rovnat nebudeš.. Kromě toho, co jsem řekla, tak v pohodě. A stejně mu ty jeho narážky vracím, takže je to v pohodě. Jen se mi s ním fakt nikam nechce letět. Dokážeš si představit, že mám někde vládnout? Já rozhodně ne. *Zamračí se. Ví, jak to má její mladší sestra Daphne s jejím snoubencem a moc ji to mrzí, doufá, že se to vyřeší. Daphne je zrovna někdo, kdo by si zasloužil někoho, kdo se k ní bude chovat jako nějaký přeslazený princ z pohádky.* Doufám, že to zrušení jejich zasnoubení nějak vyjde.. Daphne si zaslouží být s malou šťastná. *Pronese s upřímnou starostlivostí.* Jo, to teda musíme! Můžeme klidně hned příští týden, co ty na to? *Navrhne hned. Jejich návštěvy klubu byly vždycky hotové perličky. Jakmile zaslechne, jak se její sestra má, opět se zatváří starostlivě.* Můžu ti pomoct s nějakou prací? Myslím, že toho máme podobně, ne? Nevzala sis toho nějak víc a já o tom jen nevím? Pomůžu ti. *Navrhne rychle, zatímco dojde k baru, kde si stejne jako Bea, vezme sklenku whiskey.* Teď už bude nejlépe. *Usměje se na Beu, když stejně jako ona, upije z whiskey. Avšak když zaslechne dívku, u které následně zjistí, že je to Luna a mluví na ně, musí se ještě jednou napít, než se jí rozhodne odpovědět.* Ahoj, Luno. Vlastně se mám teď s Beou docela fajn, jak se máš ty? Dlouho jsme spolu nemluvily. *Dá ji za pravdu a rovnou se jí také ze slušnosti zeptá.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Kailani Isabell Fieder-Summers

Sat May 15, 2021 8:16 pm
*Pomalým krokom kráčala v dlhých modrých šatách na prvý ples, na ktorom mohla byť za inú osobnosť ako za obyčajnú hostesku či pomocnú silu cateringu.* /Tak Kailani, uži si to, ale nezabudni, ako sa máš na takom plese správať./ *Povie si sama pre seba, keď vojde do sály, kde už uvidí, že ples je v plnom prúde.* /Och, tak super, už zase meškám, tak dúfam, že si to nikto nevšimne, keď sa tu len tak zrazu objavím./ *Povzdychne si, nevie, ešte stále ako to tu celé chodí, a tak len splynie s davom. Winnie znovu musela nechať v komnate spolu s komornou, aby niečo nevyviedla, kým s ňou nebude.* /Ani vyvenčiť som ju nestihla, tak snáď to Gabrielle urobí./ *Spomenie si, že zabudla na svoju štvornohú spoločníčku. Keď si však všimne stoly s občerstvením jej kroky smerujú práve tam.* /Tak čo to tu máme, Čo si dnes dáme?/ *Obzerá si všetky pochúťky, ktoré si pre nich palác prichystal a ani nevie, kde má skôr začať.*
avatar
Alix
Posts : 47
Join date : 06. 05. 21
Age : 22

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Niamh R. Fitgerald

Sat May 15, 2021 8:20 pm
*Pohľadom sleduje tanečný parket a snaží si spomenúť kedy naposledy tancovala na niečom inom, ako na ľade. Bolo to naozaj dávno. Teda ak sa nepočíta gymnastika a iné druhy cvičenia ktorými, svoje telo drží v kondícii. Tieto tance neboli príliš jej parketov aj keď sa ju doma  v rámci etikety sa ich naučiť.  Pri pozorovaní ľudí  pred sebou nakoniec stočí pohľad späť  na dievča pri nej.* Uf to som si vydýchla.* Žartovne povie a potom ju nechá aby, si ku nej prisadla. Pri jej nadšeniu k sladkému tanier posunie bližšie ku nej.* Vôbec mi to nevadí ber si!* Pohotovo odvetí a ona si berie z druhého taniere kde má rôzne slané dobroty. Koláčiky by si nechcela na neskôr ale, nechá aby si brala aj dievča vedľa nej.* Teší ma Feyra ja som Niamh z Calgary.* Odvetí jej tiež hrdo. Má svoju provinciu rada predsa len mala byť na čo hrá. Jej provincia ju vyprevádzala z radosťou a priali jej veľa šťastia. Niekto to možno hovoril úprimne a niekto kyslím úsmevom. Neverí ľuďom ich hrané pocity. Poznala veľmi dobrého herca. Myšlienky na svojho nevlastného otca z hlavy rýchlo dostane z hlavy a venuje sa svojej novej spoločníčke. Zdá sa byť milá ale, rozhodne bude opatrná. Milý ľudia môžu vždy, skrývať aj svoju zlú stránku ale, Feyra nevyzerala, že by ju mala chuť zničiť.*  Ver mi strávila som konverzácii o počasí a vyšívaní viac ako, by som chcela.* Povie jej z úsmevom a do úst si zoberie ďalšiu jednohubku. To sa pred nimi ukáže princ Aaron a ona rýchlo  odloží jedlo.* Dobrý večer prajem.* Pripomenie sa keď osloví len Feyru a požiada ju o tanec.* Feyra uži si tanec zdá, sa že všetky tie dobroty zjem sama.*Usmiata povie a trochu je jej to ľúto, že princ jej berie spoločnosť. Ľudí tam je dosť ale, ona spoločenské akcie brala skôr len za nutné zlo, ktoré musí postúpiť. Počká kým sa Feyra poberie s princom preč a ona doje všetko čo, si naložila a rozhodne sa hľadať niekoho ďalšieho na zoznámenie. Všimne si dvoch dievčat, ktoré sú pravdepodobne tiež účastníčky. Sebavedomou chôdzou sa ku nim pripojí. Ryšavé dievča spozná leteli spolu v lietadle a má taký pocit že, aj s dievčaťom pri nej.* Dobrý večer dievčatá dúfam, že sa bavíte.* Pozrie sa na obe a prezrie si rovno aj ich šaty a držanie tela. Tak sa snaží zhodnotiť človeka pred ňou. Uznanlivo musí povedať, že obe vyzerajú pekne.* Ste krásne dámy keby, som jeden z princov asi by som sa zamilovala.*Zloží im kompliment z hravým úsmevom na tváry. Od čašníka ktorý, prechádzal okolo nich si zoberie jeden pohár šampanského a očkom študuje ich pohľady.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Daphne Grace Schreave

Sat May 15, 2021 8:21 pm
Nezdá se mi, že by měl můj táta vyjet jako první, ale budiž, nebyla jsem tam, nicméně.. Ano, měl. Když nechceš přednášku od svých rodičů a taky aby se to nějak řešilo, musíš pro to něco udělat. Já jsem taky mlčela a dusila to v sobě. *Byla ráda, že se mohla později aspoň trochu vypovídat Beatrice, protože ji to dost trápilo, ale nechtěla, aby to řešili, tak držela jazyk za zuby.* Jo, jasně.. *Protočí očima. Ať se mu to líbí nebo ne, je to i jeho chyba a to z té větší části. Ona se k němu snažila chovat mile a pořád tak nějak snaží. On se chová od začátku arogantně a hnusně.* Však si můžeš najít ženu a mít trůn i beze mě. Nepotřebuješ k tomu přesně mě. Vezmi si nějakou vévodkyni, co touží po moci a podřídí se ti jen aby byla královnou. Ta ti nebude dělat problémy jako já. Je to jednoduchý, ne? Nechápu, proč k nástupu na trůn potřebuješ zrovna mě. I kdyby sis vzal některou ženskou z ulice, tak bys na něj nastoupil. *Pokrčí rameny.* A jak bys mi ze života mohl udělat peklo, prosím tě? Pokud se vezmeme, svou dceru nechám tady, už jsem se domluvila se sestrou, ta se jí ráda ujme, kdyby nebylo zbytí a pak.. Pak, až bych byla sama ve Španělsku jen s tebou.. už bys mi neměl co vzít. Mně nezajímá jak se budeš chovat ke mě. Pak si mě tam klidně mlať, pořád mi říkej jak jsem bezvýznamná, jenže mě je to jedno. Na mě samé mi nezáleží. Kdybych nebyla těhotná, tak bych už vůbec nenamítala proti našemu sňatku. Ted to chci zrušit hlavně pro to, abych mohla být se svou dcerou. Jenže odjedu a nebudu s ní. Pak už nebudeš moc udělat z mého života peklo, protože bude od začátku. /A na Illeu zaútočit taky nebudeš moct, když si to už všech nebudeš chtít rozházet./ K tomu, abych tě poznala. Klidně si mysli, že jsem naivní, ale věřím, že i přes to všechno se v tobě někde ukrývá aspoň kousek dobra. *Pokrčí rameny. Pak si povzdechne a promne obličej.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Purity Chastity Chase

Sat May 15, 2021 8:31 pm
*Pousměje se.* To bych ti napsala. *Nenechala by ji tu jen tak na ni čekat, když by ani neplánovala přijít. Bere jako slušnost se omluvit, když jí do plánů něco vleze a ona se někam nemůže dostavit.* V tom případě mě ale nemůžeš chválit ani ty. *Uchechtne se. Taky není zvyklá na komplimenty a musí to být férové, když jí je nemůže skládat.* Jenže já tě nechci stáhnout dolů a ještě ti nějak ublížit. Sice kdybychom si zlomily nohy, měly bychom skvělou výmluvu, proč netančit, ale to mi to za to nestojí. *Řekne s pobaveným úsměvem na rtech. Přikývne. Přijme její rámě a posadí se ke stolku jak před chvilkou navrhla.* To ano, s méně hosty by se tu třeba dalo taky pohnout, aniž bych do někoho narazila. *Sál je skutečně přelidněný.* Jistěže ano. Jen se bojím, abych si moc nezvykla a pak nebyla líná vstávat i během noci. Asi si začnu dávat třeba na jednu ráno budíček, abych nevyšla moc ze zvyku. *Když ony jsou postele v paláci tak pohodlné! Je to jako vznášet se na obláčku.* Co ty? Taky dobrý? *Zeptá se jí na oplátku. Včera si docela dlouho psaly a bojí se, aby ji neobrala o moc spánku. Promluví na ně jedna dívka a ona se přátelsky usměje.* Dobrý večer. *Docela ji překvapí, že jim vyká a začala takhle formálně, ale je to asi dobře a ona by to měla taky dělat. Jen není zvyklá.* Děkujeme. Vy taky vypadáte skvěle. *Raději je taky formální.* Nechcete si přisednout? *Nabídne jí a kývne k židli, která je zde volná.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Daren Asani Chaka

Sat May 15, 2021 8:33 pm
Jako první, a pak ještě deset dalších, které vyjadřují nadšení a opěvují tvůj herecký talent. *Už jen přikývne a dál to téma nerozvádí. Nemůže lhát a říct, že by mu nevyhovovalo, jak to mezi nimi je teď. I když ho mučí neustále v žertu překračovat hranice, a pak se vždycky muset stáhnout.* Haha, jasně. Vůbec to není tím, že máš malou výdrž v pití, ale nevíš, kdy přestat, když se odvážeš. *Zacukají mu koutky. Neodolá tomu ji poškádlit a dát jí kousnout do jahody a na její výzvu taky neodolá a ukousne si. Když se začervená, v očích se mu vítězně zablýskne. Snaží se však neprozradit tím, že drží škubající koutky pod kontrolou.* Jen dobře? To bych se musel v té posteli dost snažit, abych příště dostal lepší hodnocení. *Popichuje ji dále.* /Vážně, Lio?/ Tebe. *Poví bez ostychu a pokrčí rameny.* /A DOST!/ *Napomene se. Jelikož je zahájený ples, raději ji vezme na parket a usměje se, jako by předtím o nic nešlo, jen část té hloupé šarády. Přitáhne si ji k sobě a jejímu komentáři se zasměje.* /Tak budu doufat./ *Vede ji v tanci, valčík je naštěstí poměrně jednoduchý ale svižný. Dívá se jí však do tváře a nemůže popřít, že její pohled je poměrně dost přesvědčivý a jeho z toho bolí u srdce.* To trénování před zrcadlem se asi vážně vyplatilo. *Podotkne a snaží se, aby v jeho tónu nebylo nic zvláštního, když ji navede do otočky a přitiskne ji k sobě o trochu blíž.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Feyre Dix Hamilton

Sat May 15, 2021 8:35 pm
*Je ráda, že ji osloví jedna z účastnic, protože vždy se hodí poznat někoho v paláci, zvlášť účastnici. Chce si zde vytvořit nějaké přátelé, zvlášť mezi účastnicemi. Jen doufá, že se vyhne těm, které tu jsou proto, aby braly ostatní účastnice jako nějaké protihráčky, pokud tu nějaká taková je. Ovšem dívka, která ji osloví, ji přijde milá. Proto se ani nebojí se jí optat, zdali si může vzít něco z talířků, které přinesla.* Díky. *Usměje se, když ji dívka pobídne k tomu, aby se nabídla, čehož využije a vezme si čokoládový bonbón, který na jazyku převaluje dost dlouho, aby si ho mohla dostatečně vychutnat. Poté se dívce představí.* Také mě těší, Niamh. Myslíš, že bych tě mohla oslovovat zkratkou "Ni"? *Optá se jí, zkratky má ráda a používá je často.* Jaká je vaše provincie? *Optá se zvědavě, načež se zasměje její zmínce o tom, o čem si povídala s osobami, které právě seděli u stolu.* Někteří neznají zajímavější věci, než je právě počasí a šítí.. Holt tomu tak je. *Usměje se pobaveně. Chystá se Ni zeptat na další otázku, avšak v ten moment se před ně postaví princ Aaron. Ukloní se a mile se usměje.* Dobrý večer, vaše výsosti. *Po jeho otázce, zdali smí prosit, se jí úsměv rozšíří, ale otočí se na Ni, zdali ji to nebude vadit, nechce ji jen tak opustit.* Určitě můžete, ráda si s vámi zatančím. *Usměje se na prince a na Nimh mávne.* Děkuji, nemluvily jsme spoku naposledy. Užij si zbytek plesu! *Zavolá za ní, zatímco přijme princovo rámě a nechá, aby je odvedl na parket.* Jak se máte? Vím, že máte za sebou obzvlášť náročný týden, kvůli schůzkám s námi, takže mě to zajímá. *Optá se s upřímným zájmem, načež se na prince usměje a nakloní hlavu jemně do strany.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Celest Davina de Croy-Solre

Sat May 15, 2021 8:38 pm
*Zasměje se.* Jsi hrozně tvrdohlavý. *Ona je teda taky, ale to přece nepřipustí.* Na mě se ti ten výstřih líbí více, že? *Všimla si, že mu tam občas zabloudil pohled.* To je pravda. Nechci tady chodit bosky, ale příště si asi vezmu tenisky a kašlu na to, jestli je to vhodné nebo ne. *Ať si ji redaktoři nebo takzvaná "módní policie" třeba sežerou zaživa.* To nejsou mé plány! Jen jsem říkala, že bych se nedivila, kdyby někdo začal šířit takové drby, panebože. *Zrudnou jí tváře. Vášnivý sex by jí teda ještě moc nevadil, ale děti nepotřebuje, zatím ne. Je ráda, že to chápe. Tady v Illey se může skutečně uvolnit a chodit jen tak na ulici, aniž by se musela bát, že ji budou pronásledovat fotografové a nebo ji pořád oslovovat lidi. Chápe, že pro ně je zážitek, když vidí princeznu, ale ona taky chce trochu soukromí, které se jí v Belgii moc nedostává.* Počítám s tím, že mě chytíš. *Zazubí se na něj. Když princ Aaron ples zahájí, napije se.* Jistěže, jdeme na to. *Uchechtne se. Přísahala by, že jedna postarší vévodkyně je slyšela a musela se opřít, aby neomdlela, ale nestará se o to. Když jsou na balkonech, zhluboka se nadechne. Čerstvý vzduch potřebovala.* Je to tu nádherné, že? *Dívá se vzhůru, na hvězdnou oblohu.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Jackie Morton

Sat May 15, 2021 8:42 pm
*Dnes na plese měla modré šaty, které začínali nejsvětlejším odstínem modré a jak šli šaty dolů odstíny tmavly. Tyhle šaty jí poradili komorné a ona si v nich připadal jako princezna. Nikdy si nemyslela že by si takové šaty mohla vzít a ty šperky. Ze všeho byla unešená. Byl to trochu jiný svět, ale jistě se adaptuje. Ples už nějakou chvíli běžel a ona v tuhle chvíli skončila u stolu se zákusy.* /Tady jich ale je./ *Dívala se na všechno co měli. Nechtěla působit nějak nenažraně a tak si vazal zatím jenom jede. Ikdyž za sebe v přítomnosti takových dobrot neručila.*
Shitsuren
Shitsuren
Posts : 145
Join date : 13. 08. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Artemis T. Silenthare

Sat May 15, 2021 8:43 pm
Je mi to jasné, ale kdyby to s tebou bylo natolik zlé, šla bych tě zkontrolovat. *To by udělala kdykoliv, i kdyby byly dvě ráno. Prostě by klidně spala i u ní na židli a čekala, až se ji udělá lépe. Má prostě psí povahu.* Vrrr…* Zavrčí hravě. Toto je podpásovka. Opravdu krutá. Chce ji chválit, přeci jen, je opravdu nádherná i na illeagramu má krásné fotky a zatrhnout ji to je opravdu kruté.* /Možná by jeden kompliment za večer šel. Ale kdo ví./ Náhodou, zlomenina ještě není tak zlá. Ne nohy. Prsty jsou horší. Během míčovek jsem si toho dost užila. A vážně. Alespoň máš na chvíli omluvu, proč nemůžeš vykonávat svoje povinnosti, pokud toho máš na sobě přibraného moc. /Moc mluvíš, Temi./ *Upozorní sama sebe v duchu a na další otázku jen přikývne. Lidí je tu hodně a je to děsivé. Mají je všechny zkontrolované?* To není moc dobrý nápad. Ale třeba okolo šesté sedmé už to tak zlé není. A jinak jo, je mi dobře. *Psali si spolu a byla za to upřímně ráda. Že se má komu svěřit. Pak k nim však přijde nová dívka a Artemis trochu znervózní.* Dobrý večer i Vám, lady Niamh. *Slušně ji pozdraví. Zrzky si zapamatovala opravdu snadno a pokud se nemýlí, tato je dokonce holčina, co s nimi letěla letadlem. A je krasobruslařka. Je těžké ji neznat, když se tomu sportu samy věnujete.*  Děkujeme. *Začervená se a uhne pohledem lehce šikmo. Toto je dost silné konstatování, ale u Purity je to pravda. Musí ji milovat.* Sluší vám to. A klidně se přidejte. Rády poznáme novou tvář. *Poví popravdě a pohledem zabloudí k Purity, zda to cítí stejně.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Beatrice Colette Schreave

Sat May 15, 2021 8:46 pm
/To ti tak věřím./ *Skousne si ret, aby to neřekla nahlas. Nechce moc mudrovat. Občas má ty tendence, jelikož když se o někoho zajímá, dává to dost najevo. Sice občas hrozně hloupě, třeba pomocí rýpání, ale vždycky to myslí dobře. Dnes se však hlavně nechce pohádat, toho má za poslední týdny až až, a tak si odpustí další popichování kvůli jejím namoženým svalům.* Joo, ale i tak! “Na tu určitě můžeš, ta tě unese!” *Imituje ji hraným dětským hláskem.* A pak prásk! Dva týdny jsem se nemohla posadit, jak mě bolel zadek! *Ohradí se s hraným uražením, jako by ji to snad bolelo dodnes.* Leda bys měla megafon, aby to šlo slyšet přes ten hluk tady. *Zaškubou jí koutky.* Zlomená srdce si dávám k snídani, nech ho doufat. *Odmávne to s lehkým pokrčením ramen. Baví se s Clau po delší době, tak ji teď nenechá někam utíkat.* Znáš mě, budu první. *Uzná a schová úlevu, že Clau dál nevyzvídá.* Náhodou, to si představit dokážu, byla bys skvělá královna. Ale jestli je fakt takový idiot... *Potlačí povzdech.* /Měla jsem to být já./ *Toho pocitu se zbavit nemůže. Ona byla starší. Kdyby nebyla vadná a neměla tuhle orientaci, nemusely si možná její sestry brát takové kretény.* /Takže s tou fasádou nic neslibuju./ Přesně. Ale jedná se o tom, určitě to klapne. *Prohlásí přesvědčeně, jelikož si nedokáže představit, že by vážně Daph musela žít s někým takovým.* Ooh, ano, to zní jako další skvělá strategie, vážně ses zlepšila. *Zasměje se. Klub neodmítne. Potřebuje se trochu pobavit a rozehnat chmury.* V pohodě, mám toho tak akorát. My obě. Takže žádné přehazování práce. Navíc je to jen na pár měsíců, než se to trochu srovná, takže klid. *Odmítne její pomoc vlídně, ale důrazně. Není jako Aaron, jí nikdo práci brát nebude, chce pomáhat. Raději si s ní přiťukne pro změnu s whisky. To už se k nim ale připojí Luna a ona v do sebe rovnou sklenku obrátí celou místo toho, aby pocucávala.* /Proč ti přišlo jako dobrý nápad se přidat?!/ *Pomyslí si podrážděně. Kdyby teď odešla, bude to působit divně a to ona nechce, a tak se jen strojeně usměje.* Taky jsi vypadala už i hůř. *Pokrčí rameny a sjede ji pohledem.* /Ale v tom pyžamu to bylo tenkrát lepší./ *Pamatuje si, když ji poprvé přišla nabídnout spolupráci na projektu, co po mámě dočasně podědila.* Já se mám mimochodem taky dobře. *Zatrylkuje zvesela, když ji Luna vynechá. Sice se jí vyhýbala, ale ignorovat Beu? Ne!* Připiješ si s námi? Nebo alkohol na veřejnosti nepodporuješ? *Zeptá se stále s tím protivným sladkým úsměvem, kterým se snaží provokovat.* Mohla by ses pak chovat nevhodně. *Dodá nevinně. Jako vždycky, i přestože jde o Lunu, tak trochu flirtuje. Měla to v krvi. Flirtovala pomalu i s vlastními sestrami, i když jen ze srandy. A občas zaflirtovala s párem fakt hezkých bot ve výloze, pokud se to počítá.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Kailani Isabell Fieder-Summers

Sat May 15, 2021 8:47 pm
*Keď si pri stole s občerstvením všimla Jackie, vydala sa tých pár centimetrov smerom k nej.* Ahoj Jackie. *Pozdraví ju, keď k nej podíde.* /Och, vyzerá hm ... celkom dobre. Tie šaty jej veľmi idú. Prečo som len poslúchla naplno svoju komornú? Veď sa predsa viem obliekať dosť vkusne./ *Premýšľa, keď sa pozrie na svoje dlhé modré a dosť obtiahnuté šaty.* /Nabudúce to už dám podľa seba./ *Povie si, veď predsa robila už niekoľko rokov fotomodelku, tak by mala mať módu celkom v malíčku.* Vyzeráš nádherne. *Pochváli jej outfit. Sama by si však niečo také nikdy neobliekla. Šaty boli krásne to áno, ale pripomínali oblak a to nebolo na obyčajný ples podľa nej veľmi vhodné. I tak sa jej však tie šaty páčili.* Vyberala si si ich sama? Alebo si si nechala poradiť od komornej? *Opýta sa po chvíli ticha.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Olympia Polaris Schreave

Sat May 15, 2021 8:51 pm
Jen deset? Pff.. *Naoko uraženě si odfrkne.* Ne, vůbec to tím není.. Jak by mohlo? *Zasměje se.* To je hrozný.. Mám dvě možnosti, bud tě zabít a zakopat anebo se s tebou přátelit do smrti, protože toho o mě víš až moc. /Teda je tu třetí možnost, kdy se dozvím, že mě miluješ taky a vezmeme se, takže nebudeme kamarádi, ale manželé.. Ale tohle je asi stejně pravděpodobné jako to, že mě zítra unesou marťani na svou planetu a malej marťaní synek mě použije ve škole na pokusy na lidech.. / Taky bych řekla. Sice to bylo minule fajn, ale choval ses ke mě až moc jemně. Nejsem nějaká porcelánová panenka. Tahání za vlasy nebo tak přežiju. *Sice je rudá, když to říká, ale takhle podporovat jejich lež o tom, že jsou spolu, provokovat Darena a zároveň narovinu říkat to, co by skutečně chtěla dělat, nebude moct věčně. Teď když je jeho "přítelkyně" zatím to dělat může a musí toho využít. Raději s ním odejde na parket, kde mu neslíbí, že mu nepošlape nohy. Stejně mu na špičky párkrát stoupne a to to nedělá schválně. Když se mu tak dívá do očí, zamilovaným pohledem který není nacvičený jaksi myslí, ale praví, má co dělat, aby se nerozbrečela. Mrzí ji, že je to jen jako.* Jak jsem ti slíbila, hnedka nás neprozradím.. *Z otočky se vrátí hned k němu.* Tobě to jde taky skvěle. Nenápadně si mě přitáhnout blíže.. Ještě mě na konci tance přidrž u sebe a polib a bude to naprosto ideální.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Emmett Jaime Martinelli

Sat May 15, 2021 8:55 pm
Tak do toho. Pouč mě. Co mam dělat? Hrát si na gentlemana? Ani náhodou, neumim a odmítam. *Pokrčí rameny a zašklebí se. Hodí do sebe třetí skleničku whiskey a prázdnou jí položí na tác procházejícímu číšníkovi, aniž by se vůbec nějak zajímal, jestli to čekal nebo ho to rozhodilo z rovnováhy.* Potřebuju tebe. Lid bude povolnější, když "královnou" bude někdo urozenej. A nebude se kvůli tomu rušit zasnoubení. Možná je mi spousta věcí jedno, ale nechci vypadat jako naprostý idiot před lidma, kterým budu vládnout. *Vysvětlí polopatě, aby to pochopila konečně i ona. Udělá k ní krok, který je dělí a vezme jí palcem za bradu. Ne nijak hrubě, vlastně docela jemně na jeho poměry.* Vždycky je co ničit. Takhle mi akorát dokazuješ, že mam volný pole působnosti. Tvoje dcera by mohla být s tebou. Já bych jí mohl přijmout a mohly byste být spolu. Vcelku spokojený. Závisí to ale na tom, jak se ty budeš chovat. Takže... Chceš být se svojí dcerunkou nebo ne? *Nadzvedne obočí a dívá se jí zpříma do očí.* Jsi naivní. *To mu jen tak nevymluví. Pustí její bradu a pokrčí rameny.* Fajn. Jedna otázka, na kterou ti odpovim upřímně.. Jenom jedna. Spokojená? *I to je z jeho strany obrovský ústupek.*
Shitsuren
Shitsuren
Posts : 145
Join date : 13. 08. 20

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Luna M. Montgomery

Sat May 15, 2021 8:55 pm
*Přijde ji, že se přeci jen připojovat neměla. Sice byla se všema kamarádka už od narození, ale to neznamenalo, že ji mají rády stejně, jako ona je. A u Clau si nikdy v tomto nebyla jistá. Přišla si jako páté kolo u vozu, poslední dobou. Přesněji od květinového festivalu.* Ale jo, není to tak hrozné, ale práce je nad hlavu. *Pokusí se o úsměv a natočí hlavu více na Beu a má co dělat, aby na ni nebyla hnusná. Myslela to vážně, že jí to sluší.* No, hlavně že ty vypadáš, jako pravá princezna. Jen z trochu jiné doby. *Nenechá si to líbit. Nemůže. Myslela, že se to od festivalu zlepšilo, ale očividně ne. Ne o moc. Skoro vůbec.* To ráda slyším. Taky tak i vypadáš. *Zdvořile se usměje a sjede ji trochu chladnějším pohledem než předtím.* A proč ne, už jsem si dlouho skleničku nedala. *Poví a poprosí o skleničku něčeho silnějšího, co do sebe rovnou i kopne. Nechce vypadat jako slaboch. Ani před jednou z nich.* No, i kdybych se chovala nevhodně, můžeš z toho jedině těžit. *Dodá k Bee a podívá se zpátky na Clau.* Doslechla jsem se, že jsi zasnoubená. Jaký je? Není na tebe hnusný? *Zeptá se ji upřímně. Jsou jako její příbuzní a asi by je jen tak nedala, kdyby jim někdo vážně ublížil.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 24 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru