Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácová fontána

+7
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
-LF-
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
Admin
11 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Mayven B. Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 7:43 pm
*Když se přiřítí k fontáně, hned si sedne vedle svého bratra, ale málem přepadne a tak tak to ustojí. Nebo spíše usedí. Po jeho slovech se zamračí a založí si ruce na hrudi.* To není pravda a jestli jo, musela jsem mít ňákej důvod. Třeba jste mě štvali. *Vyplázne na něj jazyk a pak se na něj zašklebí a přikývne.* Jo, občas si nudnej. Ale fakt jen občas! *Dodá hned rychle, jakoby nechtěla, aby si o sobě myslel, že je nudný, aby nadále žil v domnění, že nudný není. I když sama ví, že s ním je sranda. Po jeho otázce lehce svěsí ramena a zavrtí hlavou.* Ne, ještě žádný. *Zavrtí hlavou, ale hned se zase usměje, protože ji zajímá, kde je jejich brácha.* Beztak se někde zapomněl. *Našpulí zamyšleně rty a hned po jeho odpovědi na její dotaz se rozzáří.* fajn, zeptám se jí. *Přikývne, ale když jí začne cuchat vlasy, zamračí se na něj a odtáhne se.* Ty vlasy mi pak znovu budeš do copánků česat ty. *Upozorní ho zcela vážně, ale to už se u nich objeví jejich brácha, na který ho zůstane překvapeně civět.* Nemuseli jsme ho jí hledat, on našel nás! *Zamumlá překvapeně, ale nakonec se na něj zazubí.* Čus brácha! *Zazubí se nad tím pozdravem, který už před dlouho dobou někde odslechla.* Mám se fajn, ale mě by zajímalo, co ovládáš za magii. Nějaký kouzla poníků? Seš Twilight Sparkle? Potože jsme se o tobě bavili. *Přihmouří oči a i na něj se zamračí a odfrkne si.* Lesem. A les není z křoví ale ze stromů. Ne? *Při osledním slově se koukne a Timmyho,a by ji když tak vyvrátil z omylu, ale to už uslyší další hlas. Podívá se stejně překvapeně i na Ash.* Teta Ash! *Vyjekne, ale potom se zas zasekne a koukne se na ni.* Kde se tady všichni berou. *Vydechne překvapeně, ale hned její pozornost upoutá ta sova. Hned vyskočí na nohy a vydá se tu sovu pohladit.* Teto? Můžu dnes u vás spát? S bráchou se budeme dívat na poníky. *Zeptá se ji s nadšením v hlase.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 8:03 pm
A nebo jsi ty ráda štvala nás. *Poznamená pobaveně a potřese nad ní hlavou.* Fajn, tak to se neurazim a budu s tebou mluvit. *Přikývne nakonec, když slyší, že je nudný jenom občas a musí se nad ní uchechnout. Na tohohle malého ďáblíka by se snad nikdy nemohl doopravdy zlobit. Zeptá se jí, jestli tu už objevila nějaké kamarády a když vidí, jak svěsila ramena, stáhne starostlivě obočí a nahne se k ní, aby jí mohl obejmout. Objímá jí jenom jednou rukou a zároveň dává pozor na Taysu, aby jí nijak neublížili.* Brzo si tu nějaký najdeš, určitě. Přece jenom jsi tu teprve chvilku. A do tý doby jsem tu pro tebe vždycky já. *Ujistí jí s úsměvem a cvrkne jí do nosu, aby jí aspoň trochu vyčaroval úsměv na tváři.* Jo, dost možná. /Nejspíš někde v baru../ *Proběhne mu hlavou a pak May rozcuchá vlasy.* Klidně ti je udělam rovnou, jestli chceš. *Uchechtne se. Během těch let, co má tenhle skrček vlasy už se několik typů copánků naučil, aby jí udělal radost. Když pak uvidí Eastona, nahlas polkne a zamračí se nad tím, jak vypadá.* Ahoj. Docela dobrý. Co ty? Kdy jsi naposledy spal? Vypadáš jak chodící duch. Něco se děje? *Vychrlí na něj se staženým obočím, protože tohle se mu vůbec nelíbí. Když pak vidí jeho reakci na Taysu, pousměje se. Malá se hned rozzáří, když ho vidí.* Nojo, oblíbenej strejda se ukázal. *Zkonstatuje.* Chceš si jí pochovat? *Nabídne Eastonovi a uchechtne se nad jeho otázkou k May. Sám na to ale nereaguje, protože si všimne přicházející Ash.* Ahoj. *Pozdraví jí a pak se překvapeně podívá na tu hlavičku, která vykukuje zpod její bundy.* Takže se o ní chceš postarat, co? *Odhadne s menším úsměvem na rtech a musí potlačit uchechtnutí, když vidí, jak se na Ash May hned vrhla.* Mě to nevadí, ale řekl jsem jí, že záleží taky na tobě. Nechci tě rušit. *Doplní její otázky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 8:20 pm
*Je rád, že mu zabírají prášky na bolest hlavy, kterou mu způsobuje kocovina, jinak by snad neodkázal dělat nic jinýho, než ležet. Teď se vydal na procházku, aby si to vše utřídil v hlavě a zároveň nechal trochu prostoru svojí manželce. Nějak se dostane až k fontáně, kde vidí svoje sourozence, tak přejde k nim. Se sestrou se dlouho neviděl. Zmateně se podívá na Timothyho, když slyší o nějaký Sparkl.*Twilight je nějakej film o upírech, co holky v tvým věku žerou, ne? *Zeptá se zmateně. Po otázkách Timothyho se na něj podívá.* Rozhodl jsem si vzít příklad ze svýho staršího bratra, který je přece úplně v pořádku, tak spím vždy maximálně pět hodin denně a taky denně ještě cvičím. Vypadám jako ty. A ty tvrdíš, že jsi v pořádku, tak jsem i já, ne? Nebo jsi snad změnil názor a návyky? *Nadzvedne obočí. Zeptá se zmateně. Pak se podívá na Taysu a uchechtne se.*Jsem její jediný strejda. Dalšího bratra nemají a co ví, Ash má jen dvě sestry. *Stěží by Taysa mohla mít více oblíbeného strejdu.* Jo, rád. *Vezme si ji opatrně od něj a dá malé prst, okolo kterého ho obejme celou dlaní.*/Takový malý stvoření.. Za devět měsíců bych ho mohl mít taky./ Hele.. Za jak dlouho jste se s Ash dozvěděli, že je těhotná? *Ví, že mu Livia říkala, že to trvá tak týden až dva a to to není jisté a chce vědět, zda se to nedá zjistit dříve a s větším důvěryhodností výsledku.* Vypadáš jak strašák do zelí. *Uchechtne se nad vzhledem své sestry. Své přicházející švagrové jen kývne na pozdrav.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 8:20 pm
*Když běžela zahradami, všimla si na zemi něčeho malého a jak zjistila, jednalo se o malou sovičku. Zželelo se jí a vzala ji s  sebou a zabalila ji ještě od bundy, aby se ohřála. Připadá jí roztomilá.  Pohladí jí lehce prsten po hlavičce a vydá se směrem k paláci. Musí projít okolo fontány, kde narazí na ostatní. Sova, která vykoukne zpod její bundy upoutá pozornost Maevyn. Přijde jí divné, že ji nazývá tetou, jsou vlastně švagrové, ale pro ji je to asi jednodušší a jí to nevadí, tak to nechala vždycky tak. Pokud je z její rodiny někdo, ke tomu je vždycky milá a otevřenější že k ostatním, je to asi právě Maevyn. Snaží se být její kamarádka, protože nechce, aby byla osamělá. To byla celý život ona a ví jak je to hrozné. Podívá se na Timothyho.*Nemohla jsem ji tam jen tak nechat. *Lehce pokrčí rameny a nechá Maevyn, aby ji pohladila.* Mně to nevadí. Klidně u nás můžeš být. *Pousměje se na ni lehce.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Mayven B. Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 8:38 pm
Jenže já vás ráda štvu pořád. *Namítne s lehce pokrčeným obočím a ani nehodlá skrývat to, že je ráda štve, to už všichni stejně ví.* Stejně by ses na mě nedokázal zlobit. Na to jsem moc roztomilá. *Zazubí se na něj a když jí bráška obejme, schoulí se na chvíli k němu, ale dává pozor i na ten malý uzlík v jeho ruce.* Ale ty máš Ash a mimčo, na mě nebudeš mít vždycky čas. *Pokrčí rameny a našpulí nad tím ještě spodní ret.* Fajn, můžeš. *Přikývne a začne si sundávat gumičky z copů a nakonec si copu rozpustí, takže má menší kudrliny. Když přijde další její brácha, je docela zmatená nad tím, kde se tady vzal, když se o něm bavili.* No to možná takyy, ale Twilight je poník. Upíry jsem ještě neviděla. Pustíme si místo poníků upíry? *Podívá se na Timmyho a následně si hlavu podpírá rukama, které si lokty opírá o stehna a zmateně sleduje své dva bratry, protože nemá vůbec, ale vůbec tušení, co za blbosti říkaj.* Já těm vaším řečem nerozumím. Nechci být dospěla. Dospělí jsou nudní a mluví divně. *Odfrkne si nad tím a Eastona propálí pohledem, i když má v očích pobavené jiskřičky.* Ty jsi strašák, strašáku. *Vyplázne na něj jazyk a poté se zamračí.* Být těhotnej znamená, čekat mimčo, ne? *Hlavou kývne ke své neteři a pak jen pohledem přeskakuje z jednoho bráchy na druhýho.* Děkujíí. *Zazubí se na Ash a pak si zase sedne vedle Timmyho, zatímco pohledem skáče na jednoho dospěláka z druhýho a zas tak dokola.* Víte co nechápu? *Povytáhne jedno obočí a pohledem projede všechny tady.* Proč se tváříte jako by vám někdo snědl dort. *Zeptá se jich a ručkama se opře o fontánu a lehce se zakloní.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 8:59 pm
Toho jsem si moc dobře vědom, neboj. Jenom už jsi přišla na jiný způsoby jak to dělat, protože jsi vyrostla. *Pokrčí rameny.* Nojo, máš pravdu. *Uchechtne se nad tím, jak si to sama moc dobře uvědomuje. Ví, že toho zneužívá a jenom se bojí toho, jak bude vypadat její puberta. Pak jí obejme a po jejích slovech potřese hlavou.* Budu na tebe mít čas vždycky. Ash se o sebe umí postarat a moc mě nepotřebuje. A může se postarat i o Taysu. Tím pádem mám na tebe čas kdykoliv jenom budeš chtít nebo potřebovat. Budeš si to pamatovat, že jo? *Zeptá se jí s úsměvem, protože by byl rád, kdyby za ním kdykoliv přišla místo toho, aby se trápila někde tady po paláci sama. Pak už předá Taysu Eastonovi a má volné obě ruce, aby mohl May zaplést copánky. Pustí se do toho a u toho se baví s Eastem ohledně jeho vzhledu. Musí pevně zatnout zuby, když slyší důvod, proč vypadá tak, jak vypadá.* Teď náhodou cvičim o něco míň a spim daleko víc, klidně se zeptej Ash, takže přestaň dělat hovadiny. *Zamračí se na něj nespokojeně a v jeho hlavě se rozjede kolo dost velkých výčitek.* Žádný upíři nebudou. Budou poníci. A nebo ještě ty víly... Prostě nějaký pohádky, na upíry jsi malá. *Zavrtí hlavou a během toho dokončuje první její cop. Málem ale vlasy pustí, když slyší Eastonovu otázku.* Ehmm no.. Já už úplně přesně nevim. Ale asi okolo tří týdnů cca. Proč se ptáš? *Zeptá se ho opatrně a sjede ho zkoumavým pohledem.* Jo. *Odpoví May ohledně významu těhotenství a zagumičkuje jí cop. Takže když pak odběhne za Ash, má ještě polovinu hlavy nezapletenou.* Jo, to chápu. Je roztomilá. *Usměje se na ní a pak už radši sklopí pohled. Moc neví, jak s ní komunikovat po tý hádce v posilovně, takže se zase snaží co nejvíce stáhnout a klidit se jí z cesty.* Ukaž, ať ti to dodělam. *Pootočí Mayven hlavu, aby jí mohl udělat i druhý copánek.* Nikdo nám nesnědl dort, ty trdlo. Jak se podle tebe máme tvářit? *Nadzvedne obočí, i když to zrovna ona nemůže vidět, protože sedí před ním.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 9:21 pm
*Vezme si od svého bratra do náruče malou Taysu, kterou začne chovat. Nechá ji, aby si hrála s jedním jeho prstem, který obejme celou svou malou ručičkou. Taky jí cvrnkne do nosu, a pousměje se nad tím, jak ji to pobaví.*/Možná bych nebyl tak špatnej táta../*Ví, že starání o dítě nezahrnuje jen chování, ale přece jen, už párkrát Taysu hlídal a nějaký zkušenosti s dítětem tedy má./ To jsem nevěděl, do teď jsme spolu nemluvili.*Pokrčí rameny. Možná se dneska vyspí o něco lépe. Cvičit asi ani nepůjde, do teď se procházel a na návštěvu posilovny nemá náladu.* Na upíry jsi ještě malá. Počkej si dva nebo tři roky.. /To už bude v pubertě.. Bůh nás ochraňuj./*Nejspíše bud žít v Belgii, takže to zasáhne spíše jeho rodiče, Timothyho a Ash, což jim nezávidí.* Jen tak.. /Sakra../ *Zanadává v duchu. Vážně doufal, že mu jeho bratr řekne, že se to dá zjistit i dříve. Jako třeba den po tom sexu. Nějakým zázrakem třeba. Asi zajde zajde za nějakou ženskou, co mu udělá věštbu. Na tohle je zoufalej dost. Chvilku mlčí a o poznámce Mayven o dortu se uchechtne. Chvilku je potom ticho a jelikož všichni tři tam sedí, uzná, že je dobrý čas na to jim oznámit onu radostnou novinku. */Dožene mě Timothy? Měl bych Taysu rychle odložit, abych nemusel běžet s ní.. Zhluboka se nadechne.* Opil jsem se a vzal jsem si Liviu. A možná je u těhotná. *Řekne najednou a podívá se na ty tři.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 9:21 pm
*Když k ní přiběhne Mayven, nechá ji pohladit sovičku, která na ni i zahouká a dovolí jí přespat u ní a Timothyho komnatě. Nevadí jí to, Mayven má navíc ráda a aspoň jeden večer nebude v komnatě tíživé a napjaté ticho, které tam většinou panuje. Obzvlášť poté, co se s Timothym pohádala v posilovně. Dva roky se před ním uzavírala a když se konečně chtějí bavit normálně, on její snahu taky ignoruje. A ona nemá prostě trpělivost jako on. Takže toho nechala a zase se raději stáhla.* Jo, to je. *Přisvědčí mu a krátce na něj podívá, ale hned se zase zaměří na sovu. Sedne si na okraj fontány a podívá se na malou Taysu, kterou chová Easton. Po jeho slovech se zarazí a zůstane na něj zírat.*/Stěží, že Timothy má tu nohu. Takhle mu uteče snadno..* Hlavně klid.. ano? *Podívá se po očku na svého manžela. Neodvažuje i odhadnout jak bude reagovat, ale úplně klidně předpokládá, že ne.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Mayven B. Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 9:46 pm
Tak nemohla bych mít přece pořád ty stejný způsoby. *Nespokojeně nad ním zavrtí hlavou, ale když se začnou bavit o kamarádech, její úsměv povadne a svěsí ramena. Ještě nepotkala nikoho v jejím věku a bojí se toho, že tady třeba ani nikdo není. Dívá se na něj s lehce smutnýma očima, ale nakonec se zase usměje a přikývne.* Budu si to pořád pamatovat. *Dá důraz na slovo "pořád" a zase se na něj zazubí. Když přijde Easton a zmíní upíry, rozhodne se, že je chce vidět, jelikož netuší o jakém filmu mluví. Celkově si tady přijde jak ve Španělské vesnici.* Ale proč East ten film zmínil, když se na něj nemůžu kouknout! *Postěžuje si a ještě se na oba dva zamračí.* Nejsem mála, vždyť mi bude jedenáct. *Poví jim jakoby to snad nevěděli a nechá, aby jí Timothy upletl copánky, ale když uvidí sovu, nevadí ji, že má jen jeden cop, hlavně, že si může pohladit sovu.* Já nevíím, co třeba vesele? Je hezkej den, jsme tu všichni... Jste si ty dorty snědli navzájem nebo co? *Nejraději by zkroutila hlavou, ale tím by zkazila práci pletení copánku, takže raději sedí a snaží se nehýbat. Když ale uslyší ty slova od Easta, otočí se k němu s dost zamračeným obličejem, jak se snaží zpracovat ty informace.* Tohle se dát stihnout za malou chvilku? *Zeptá se zvědavě a pak se zase rozzáří.* To chci taky zkusit! Můžu to zkusit taky? Chci být jako East, je rychlej! I když netuším, jestli ty věci trvají dlouho nebo ne... Ale je rychlej! *Vyjekne, ale pohled zabodne do Easta.* To znamená, že mám další tetu a další neteř? Představíš nás? A to dítě zase vyleze z břicha? A vážně jste si nesnědli ty dorty? *Zasype je otázkami a zkoumá obličeje bráchu a když pohledem přejede k Ash, spíš se dívá na sovu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 10:03 pm
No jasně, že ne. To by bylo hrozně nudný přece. *Pokýve naoko vážně hlavou, jako kdyby šlo o něco, co svou důležitostí ovlivní všechny na této planetě.* Tak to je dobře. *Usměje se na ní, když mu řekne, že si to bude pořád pamatovat a pak už se nechá od své hlavy zavalit výčitkami kvůli tomu, v jakém je Easton stavu.* Fajn, ale teď to víš, takže se opovaž v tomhle pokračovat. *Zamračí se starostlivě.* My víme, že nejsi úplně malá, May, ale jsou prostě věci, který jsou pro starší. A mezi ty patří i třeba upíři. Vyrosteš a dočkáš se toho neboj. Na to nejlepší je potřeba si počkat. O čem by život byl, kdyby sis všechno užila teď a neměla se na co těšit? *Snaží se jí to ukázat nějak z jiného úhlu pohledu a pak se zeptá Eastona, k čemu chce vědět, za jak dlouho se zjistí, kdy je ženská těhotná.* Ty jen tak jdeš na procházku zahradama a přemýšlíš, jak rychle holka zjistí, že je v jináči? *Nadzvedne obočí a jeho výraz dává najevo dost jasně, že mu nevěří ani náhodou.* Každopádně jestli to chceš fakt vědět nějak přesněji, zeptej se Ash, nejspíš si to bude pamatovat. *Doporučí mu a pak se tu jeho žena objeví jako na zavolanou. Pak ale přijde Easton s tou novinkou a tentokrát už opravdu vlasy May pustí a kus copu, který tak pracně pletl a dost se mu povedl, se rozplete. Otázky své malé sestřičky ignoruje, protože se snaží pobrat to, co se právě dozvěděl.* Ty sis.. cože? *Vypadne z něj nakonec.* Nesliboval jsi mi náhodou, že se klidně vzdáš chlastu, když tě zbavim zasnoubení s ní? Jakože… už jsem našel i jednu Vévodkyni, ale koluje šeptanda o nějakym třetim oku a blánách na noze. Takže tý mam asi napsat, že bratříček si svou vyvolenou už našel… *Prohodí a pořád se to snaží nějak zpracovat. Nakonec se prostě jenom začne chechtat tomu, jakej je jeho bratr vůl.* Jsi idiot. *Zkonstatuje nakonec.* Co teď? To už spolu hodláte zůstat? Nepozabíjíte se? Ví to už rodiče? A … jak jako že je už možná těhotná? *Zavalí ho pár otázkama, na jejichž odpovědi je docela zvědavý.* /Jestli mi teď ale oznámí, že si z nás udělal jenom dobrej den, tak ho utopim. Takhle blbej přece nemůže být ani opilej./ *Napadne ho, ale nakonec ho sjede pohledem a svůj názor přehodnotí.* /Může../
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 10:28 pm
Moje podmínka je, že ty budeš cvičení mírnit a denně budeš spát minimálně sedm hodin. A taky m dáš část svý práce, abys toho neměl tolik. *Usměje se na něj. Jen tak nepovolí.* Přesně tak, Mayven, tohle je pro větší. Ty si ještě užívej těch dětských věcí, poníků a tak. *Lituje svého bratra a rodičů, kteří budou muset přežít pubertu jeho sestry, protože to nebude jednoduchý.*Přesně tak.. *Odvětví se zcela vážnou tváří. Ví, že by mu měl všechno říct, ale chce ještě chvilku počkat. Přikývne a v duchu zakleje, protože doufal, že se to pozná dříve.* Žádný dorty jsme si navzájem nesnědli Mayven. *Povzdechne si. Chvilku mlčí, než se jim rozhodne říct, co se stalo a podívá se na svého bratra. Čeká, že po něm nějak vystartuje, ale pak pohled přemístí na Mayven.* Ne. Na vdávání se máš dost času. Nejméně deset let. Nejlepší by bylo tak dvacet.. Nebo počkej do mý smrti. Jsi ještě malá. Vdát se můžeš až v osmnácti nejdříve, jinak ti to zákon nedovoluje.* Dorty jsme si nesnědli, že čeká dítě není jisté a pokud ano, bude tu až za devět měsíců a kdo ví, jestli to nebude synovec. A jo, někdy ti ji ais budu muset představit. /Tohle bude pohroma./*Reálně prostě neví, jestli má zabít svou sestru, sebe a nebo jestli má zdrhnout na severní pól.* Vzal jsem si Liviu. Opili jsme se v baru a nějak jsme se museli v naší konverzaci dostat k tomu, že se máme vzít nebo co a dostali se na úřad ve městě.*Zopakuje nahlas. Nediví se, že je nad tím zaražený, protož sám tomu pořád nevěří.* Cože? Jaký blány, jaký třetí oko? *Zeptá se zmateně a když se mu začne ptát, probodne ho pohledem a čeká, než se uklidní.*No asi spolu zůstaneme, stejně bychom se museli vzít. Jestli se pozabíjíme, to se teprve uvidí. Rodičům jsem to napsal už ráno. A no, s tím těhotenstvím to není jistý.. Ani ne před týdnem jsme si ro.. *Hraně zakašle a podívá se na Mayven a pak zase na bratra.*Jsme se.. pusinkovali v knihovně a jaksi jsme pozapomněli na ochranu. *Vysvětlí mu.* No a tak právě trnu, jestli z toho bude malá Kaisley či Jasiel a nebo ne.. *Jo, fakt přemýšlel i nad jmény.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 10:28 pm
/Jakej dort?/*Podívá se zmateně na Mayve, ale rozhodne se to raději neřešit a raději hladí sovu, která se zvědavě kouká na všechny ostatní. Když jim její švagr oznámí onu novinku, zůstane na něj civět. Teda po chvilce se podívá na svého manžela a vybídne ho ke klidu.* No.. to, že žena čeká dítě se dá dozvědět už okolo druhého týdne od.. pusinkování. *Taky to tak nazve, kvůli Mayven, která je kousek do ní. A fakt jí nechce vysvětlovat, co znamená sex a podobný věci. N to má ještě čas a jsou tu její rodiče od toho, aby jí to vysvětlili.*/Až do toho jednou budu zasvěcovat Taysu.. bože chraň. Jestli budeme muset mít s Timothym další dítě, snad to bude kluk, ať si to užije i on./ Na vdávání se jsi moc malá May. A na to, aby sis našla někoho, koho budeš mít ráda, máš ještě dost času.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Mayven B. Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 10:54 pm
Přesně tak. *Pokýve taky hlavou a pak ho ujistí, že si to, že za ním může kdykoliv přijít, bude pamatovat.* Ale já to chci vidět už teď. V ponících upíři nejsou. Nebo se chci kouknout na... Jsem slyšela o něčem, jak se to jmenovalo... *Poškrábe se na čele a stále se snaží vzpomenout, co to asi mohlo být. Pak se najednou rozzáří.* Masakr motorovou pilou! Tak se to jmenovalo asi! Nevím sice co to je, ale zní to dobře. Nepustíme si to místo poníků? *Zamrká psíma očima na Timothyho a doufá, že jí aspoň dovolí tohle, i když ona sama ani neví o čem to je.* No.. to nevadí. Ale dort bych si dala. *Toužebně se podívá na zem, jako by z ní měl snad ten dort vyrůst.* Proč jsem na všechno malá. Nejsem malá. Proč mám čekat do tvé smrti? To jako až umřeš, budu moct žít nebo jako co? To nedává smysl, ne? A představíš mi ji, to je ti jasný! Jinak budu naštvaná! *Založí si ruce na hrudi a pohled stočí na Ash.* Ale já mám ráda svý bratry. *Zamumlá a následně se její výraz změní v překvapený.* Ten popis té babizny zní pořád hezčejc než Easton. *Vyšpulí spodní ret, ale po oslovení Eastona idiotem od Timyho se zase zamračí.* Jméno idiot zní hezky, brácha se přejmenoval na idiota? *Zvědavě se na všechny koukne, protože si stále připadá úplně mimo dění a snaží se do toho nějak dostat. Nechápe ani jakto že najednou brácha kašle a co si má představit pod tím pojmem pusinkování, ale na to se plánuje zeptat až Timothyho večer.* Ochrana... Jakože štít? *Zeptá se tak nějak všech, protože zrovna tahle odpověď ji zajímá na tolik, že nedokáže vydržet až na později* Mayday je hezký. A má to stejnou zkratku jako já. *Poradí jim, načež se skloní ke svým botám, sundá si je, sundá si i ponožky, otočí se k vodě a nohy si prostě začne ráchat ve vodě, jelikož ji ty dospělácký řeči nudí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 11:06 pm
Fajn. Pětina práce je tvoje a zbytek už splňuju. *Souhlasí nakonec. Neplánuje mu toho dát nijak moc.* No právě. Ty jsi vyrostla a teď jsi dost velká na poníky, tak si jich užij. Až budeš velká dost na upíry, užiješ si ty a takhle to půjde dál. *Pokrčí rameny a převrátí očima, když slyší název dalšího filmu.* Ne, to si nepustíme. To by se ti nelíbilo. Kdes na to vůbec přišla? *Zeptá se jí, ale rovnou podezřívá Eastona. Toho pak ale musí označit za totálního idiota, protože zjistí, že si vzal svou snoubenku, kvůli které ještě před týdnem vyváděl jak šílenej.* To neřeš. Prostě jsem nemohl sehnat žádnou náhradu za tvojí…teď už manželku a jediná, kterou jsem našel, tak o tý se říká, že má blány a třetí oko. *Pokrčí rameny, protože tohle skutečně na internetu našel.* Jo... Tak už chápu to tvoje nadšení do knížek. *Pokýve rádoby vážně hlavou a pak se podívá na May a docela dost znervózní kvůli tomuhle tématu. Kvůli tomuhle by rád doufal, že Taysa nikdy nevyroste.* Jo, je to takovej speciální štít pro dospělý. *Pokýve hlavou, protože vysvětlení si vymyslela sama a on nemusí teď nic narychlo domýšlet.* Tak počkat… Ty už máš jména? Jsem nevěděl, že jsi tak nadšenej do založení rodiny. *Poznamená.* Ale docela se divim, že zrovna vy dva nepojmenujete svoje děti Whiskey a Rum. *Neodolá menšímu popíchnutí.* A já vždycky myslel, že tohle je jenom ve filmech. *Potřese nad svým bratrem hlavou a pak se otočí za May, která si šla hrát do fontány.* Hlavně opatrně, ať neuklouzneš a jenom chvíli, abys nenastydla. *Řekne jí radši.* Vlastně bych se divil, kdyby sis tu sovu nechala. Podle mě ti jí ukradne tahle potvora. *Nakloní se pak k Ash, protože mu neušlo, jak si malá sovička získala hned Mayinu náklonost a pozornost.* Takže za dva týdny cca budu vědět, jestli budu strejda nebo ne. Ty fakt dokážeš překvapit, Eate.. Nějakej svatební dar mam ještě takhle zpětně shánět? Krabičku kondomů? Flašku, kdybyste se chtěli příště třeba upsat ďáblovi? *Vyjmenuje rovnou pár návrhů darů, které by zrovna ty dva mohly potěšit.*

-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 11:35 pm
Třetinu. *Založí si ruce na hrudi a dívá se na svého bratra neústupně. Zamračí se, když slyší jak z úst jeho sestřičky vypadlo jméno jednoho hororu a potřese lavou.* Nedívej se na mě tak Timothy. V tomhle jsem nevinně. Myslíš, že bych jí schválně říkal jméno nějakýho filmů, co pro ni není vhodnej, když bych pak věděl, že mě s tím bude otravovat, dokud jí to nepustím a nebo ji někde nezavřu? *Tak pitomej není a svou sestru zná moc dobře.* Já chci prášky pro ti kocovině zas.. *Zamumlá pro sebe.* Jo, přesně tak. Až umřu, ty už budeš dost stará a budeš si pak moct najít manžela, ale ne dřív. A i pít budeš moct až umřu a stejně tak chodit do barů a dělat další dospělácký věci. /Až budu mít jednou děcka, asi mě moc rádi mít nebudou./Hele. Já jsem náhodou hezkej. A mluv sama za sebe. *Zamračí se lehce. Pak protočí očima a propálí pohledem Timothyho.* Nezabíjej ho, má dítě a ani svou sestru, ta je dítě... *Zamumlá si pro sebe a potlačí touhu ty dva utopit tady ve fontáně.* Přesně tak takovej štít jako mají rytíři. *Přitaká rychle a doufá, že to nebude Mayven nějak rozpitvávat. * Přemýšlel jsem o tom, že budu možná otcem celej den. Jo, přišlo i na jména a tyhle se mi prostě nejvíce líbí. A mimochodem, včera jsme koupili s Liviou i bodyčko, pak ti ho přinesu pro Taysu, bude jí tak akorát. Je tam mimozemšťan. *Zazubí se a podívá se na neteř, kterou pořád chová v náručí.* Budeš roztomilej ET, no jo. *Zažvatlá na ni a ona se na něj zazubí. Pak ale nakrčí nos.* A jéje, za chvilku bude asi potřebovat vyměnit plínku.. Tady ji máš. *Vrátí Taysu zase svému bratrovi.* Whisky je hezký jméno. Volat na ni Whiskie jako zdrobnělina.. *Zapřemýšlí nad tím.*Mayday taky nezní špatně.. Ale pořád doufám, že Livia těhotná fakt není. Nic proti dětem, Mayven a i Taysu mám rád, ale ještě se na roli táty fakt necítím. *Uchechtne se.* Kondom a flaška whisky se bude hodit vždycky.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Wed Jan 13, 2021 11:36 pm
*Promne si obličej nad tím vším, co se tu děje a přemýšlí, co udělala tak hroznýho, že se musela přivdat zrovna sem a zažívat tohle. Předtím, než se vdala byla hodná, vážně.* Ehm.. no jo, ale svoje bratry si vzít nemůžeš. Můžeš se vdát pouze za někoho cizího koho máš ráda. Třeba ho potkáš někde na plese a začnete si spolu povídat, chodit ven na procházky.. To poznáš. /Ať Taysa zůstane navždy malá, prosímm./ *Nechce to s ní probírat a doufá, že když už musí mít s Timothym druhý dítě, bude to kluk, aby se s ním taky on potrápil. Pobaveně se usměje, když Mayven přejmenuje Eastona na idiota. Pokrčí rameny.* Klidně bych ji jí dala. Postarala by se o ni určitě dobře a chodila bych se na ni dívat. *Podívá se krátce na Timothhyo, ale pak se zase zaměří na Mayven, kterou kontroluje, aby nespadla a ještě si něco neudělala.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Mayven B. Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 4:16 pm
Já chci upíry. *Zamumlá si spíše pro sebe, protože i když je tvrdohlavá, ví, že se nemá cenu o tomhle dohadovat. A třeba by mohla překecat komornou, aby jí ten film o upírech našla.* Četla sem o to? Asi? *Našpulí zamyšleně rty, jelikož sama neví, kde k tomu přišla, ale tuší, že buď o tom někde slyšela, ale víc ji přijde pravděpodobnější to, že o tom četla v nějakém časopise.* A co když si chci najít manžela teď? Chci být jak ty! Teda, ty sis nenašel manžela. Nebo jo? *Koukne se na něj s přihmouřenýma očima a pak na tím zase potřese hlavou a zvědavě je poslouchá.* Ale když ho mám mít ráda, tak nemůže být cizí. A přece nebudu mít ráda někoho cizího. *Poví směrem k Ash s chytrým úsměvem na rtech.* Já jsem hezká! *Zazubí se vesele na Easta. Zaujme ji to jejich slovo ochrana, ale u jejich vysvětlení nad tím nespokojeně našpulí rty, protože jí to nestačí.* A na co jako potřebujete štít co maj rytíři? Vždyť ten je na bojování. *Odfrkne si a nakonec se radši otočí směrem k vodě, protože ji kopání nohama do vody baví víc než poslouchat ty řeči, který nerozumí. Řeči Timothyho, že tu má být jen chvhilku jen přejde se zakoulení očí a zamyšleně zkoumá fontánu. Nejraději by si šla zaplavat, plave ráda, ale neví, jak nadšení by byli její bratři.* Co jsou kondomy? *Prudce se otočí na svý bratry a probodne je zvídavý pohledem. Následně se nahne k Timothymu, veze si jednu gumičku, který ji zbyla a začne mu vlasy shrabávat do malé palmičky a vlasy mu zagumičkuje.* Měl by sis je nechat narůst. *Poradí mu a aby se tou nevyhnul ani East, sundá si gumičku z jednoho copu a i mu udělá palmičku.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 4:41 pm
Čtvrtinu. *Snaží se prosadit kompromis, protože prostě nechce, aby toho musel East dělat tolik. I když sám vlastně ani neví, jak z papírů přesnou čtvrtinu oddělí.* Já se na tebe nedívam nijak, jenom většinou jsi to ty, kterej jí učí sprosťárny, tak mě to napadlo. *Pokrčí rameny.* Tak ty jsi o tom četla, jo? No tak fajn. A do tý části, že je to pro daleko větší děti jsi asi nedočetla, co? *Nadzvedne obočí a potřese nad svojí sestrou hlavou.* /Tady z nás si manžela nenašel nikdo../ *Proběhne mu hlavou vzhledem k situaci mezi ním a Ash, ale nepotřebuje, aby to May nějak rozpitvávala, takže si tu myšlenku nechá jenom pro sebe. Pak už se dozví o těch novinkách, které by v jiné rodině byly označeny nejspíše za radostné. To by ale nesměl být East, kdyby ke své manželce nepřišel jako v nějaké špatné komedii.* Proč jste kupovali bodyčko s mimozemšťanem? *Zeptá se jenom pro pořádek, i když si není jistý, že to vlastně chce vědět. Možná to jeho bratr už zmiňoval, ale nějak je to na něj hodně informací naráz.* A klidně si ho nechte pro vašeho ufona. My máme malou princeznu. *Uchechtne se a vezme si zpátky Taysu, o které akorát mluvil.* Nojo, někdy tě budeme muset půjčit strejdovi na celej den, abys mu předvedla i miminkovskej bobek a ne jenom jak se umíš usmívat a spinkat. *Řekne jí. Už se pak chystá říct, že jestli je Livia v tom, kondom bude k ničemu a flaška jí asi moc nepotěší, ale May vyrchlí otázku ohledně toho, co to kondom je. Na chvíli zůstane zticha a jenom těká pohledem po ostatních dospělých tady a pak se rozhodne to nějak vysvětlit sám.* Tak se nazývá ten štít, víš? Aby se to nepletlo, jestli kluk myslí ten co používá ve válce, nebo ten, co používá, když pusinkuje holku, aby jí neublížil, tak se tomu začalo říkat jinak. *Zaobalí to poukázáním na jejich předešlou konverzaci a má pocit, že se najednou oteplilo o minimálně deset stupňů.* Taysu si bereš na starosti ty a syna asi nepotřebuju. *Řekne pak potichu Ash s menším pobaveným a zároveň nervózním úsměvem.* Milovala by tě za to ještě víc. Už teď se tě nemůže nabažit. Bere tě jako ségru, když jí v reálu nemá. *Sjede pohledem ke své sestřičce. Je mu líto, že okolo sebe nemá tolik dětí ve svém věku, ale snaží se jí to co nejvíce vynahrazovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 5:23 pm
Fajn, čtvrtinu, ale budeš spát aspoň osm hodin denně. A nemysli si, že se nedozvím, že je tomu jinak. Uvidím u tebe černý kruhy pod očima a budu tě otravovat tak dlouho, dokud mi nedáš papírů víc. *Dokáže být taky hodně otravnej a mít takový kecy, že by s ním ztratil jistě brzy trpělivost.* Hele, před ní sporsťárny neříkám. Tak pitomej nejsem, abych jí něco takovýho říkal s vědomím toho, že mě bude otravovat s tím, že to nechápe a nebo bude chtít vědět víc. *Nedala by mu pokoj a už jen kvůli tomu si dává pozor, co říká. Uchechtne se.* Mám manželku.. manžela bych měl, kdybych.. ehm nic. *Nechce jí vysvětlovat ještě pojem "gay" a podobné věci.*A taky jsem si ji tak úplně nenašel. *Dodá tiše.* Ale já jsem hezčí. *Oponuje svý sestře. Skoro použil slovo "sexy" ale to jí taky nechce vysvětlovat, co znamená. Pevně stiskne rty k sobě, když se Mayven začne vyptávat Timothyho, co je to kondom. Zachytí jeho pohled a lehce zavrtí hlavou. Sám to prvně zmínil, tak ať si to sám vysvětlí. Zaskučí, když mu jeho sestra udělá na hlavě palmičku.*Jestli je Livia těhotná.. prosím Bože, ať je to kluk. Chci syna raději. *Podívá se na nebe se zoufalým pohledem na tváři.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 5:24 pm
Vysvětluje Mayven jak je to s manželstvím a přemýšlí, jestli nejde nějak zařídit, aby Taysa zůstala navždycky malým roztomilým miminkem, protože tohle vysvětlovat se jí nelííb.* Když ho poznáš, bude pro tebe prvně cizí, ale pak si s ním začneš povídat, chodit s ním ven a časem ho poznáš, takže cizí nebude a začneš ho mít třeba právě ráda.. *Snaží se jí to nějak dovysvětlit.* Já pro tebe taky přece byla ještě před dvěma roky cizí, když jsme se viděli poprvé. *Zkusí jí k tomu dát i nějaký příklad a doufá, že už to konečně lépe pochopí. Když se Mayven zeptá, co to jsou kondomy, uchechtne se nad zoufalým pohledem svého manžela.* Přesně tak a už se na to raději svého bratra neptej, se nám tu rozpustí. Očividně mu je dost teplo a potřebovat by zchladit. *Podívá se po očku na Mayven.  Doufá, že jí dojde na co myslí a pak na Timothyho cákne vodu.* Jasně, já ji devět měsíců nosím, pak rodím a ještě tohle mám vysvětlovat.. Doufám, že naše další dítě bude chlapec, ať si to taky užiješ. *Už počítá s tím, že budou mít další dítě. Podívá se na culík, který má a uchechtne se.* Mám ji ráda. *Řekne pohledem s upřeným na Mayvem a lehce se usměje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Mayven B. Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 5:53 pm
*Poslouchá Ash s upřeným a upřímně zvědavý pohledem.* Je to složitý. *Povzdechne si nad tím, jako by právě řekla, že je složitý cely svět.* nebylas cizí, protože si patřila tak nějak k Timmymu. *Pokrčí rameny a na svého nejstaršího bratra se koukne a uraženě si odfrkne.* Já. Nejsem. Malá! Já jsem velká! *Rozkouskuje to a dá důraz na každé slovo, aby pochopil, že už není malá holka a že se na na filmy pro velký dívat může, protože na to věk má.* Co když je tvá manželka skrytej manžel? *Nakloní hlavu na bok a na jeho dohadování o tom, kdo je starší se zamračí.* Jsem hezčí. *Otočí se s psíma očima na Ash a Timothyho.* Řekněte u někdo, že jsem nejhezčí! *Poprosí je a na Easta vyplázne jazyk.* Jak se dá ublížit? *Zavrtí nad tím hlavou, ale od dalších otázek ji vyruší slova Ash, na kterou se zazubí, nahne se k vodě a na svého nejstaršího bratra začne cákat vodu a tváří se u toho jako andílek. Nakonec udělá svým bratrům culíky a na to obětuje i svůj copánek.* Kdy nám tu tvou manželku představíš? *Koukne se tázavě na Easta a zase si sedne na hranu fontány, přičež si potichu zívne, ale hned se zase na všechny usměje, jelikož své zívání chce zamaskovat, rozhodně se jí ještě nechce dovnitř.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 6:23 pm
Fajn. *Souhlasí nakonec s osmi hodinama spánku a protočí očima nad tím, jaká je jeho bratr otravná osina v zadku.* Dobře, dobře. *Zvedne nakonec ruce do vzduchu na znamení, že se vzdává. Když někdy slyšel od May sprostý slovo, měl za to, že jí to učí právě Easton. Když pak zabrousí blízko slůvka „gay“ hodí po něm varovný pohled, aby včas zastavil a uchechtne se po Mayině reakci.* Jo, Easte. Bacha, aby ti to nakonec ještě nenandala. *Varuje ho pobaveně a pak se rozhodne udělat své sestřičce radost.* Jasně, že jsi nejhezčí. Ta nejkrásnější princezna, jakou jsem kdy viděl. *Ujistí jí s úsměvem. Při vysvětlování kondomu má pocit, že se najednou ocitl na Sahaře, zvlášť, když se May furt vyptává.* Prostě.. různě, víš? A ty holky to pak může dost bolet, tak je musíme chránit. *Naštěstí ho ale částečně zachrání Ash, i když neví, jestli to tak nazývat. Rychle strčí Taysu do kočárku, která tuhle změnu vůbec nechápe a začne nespokojeně kňučet, protože na nikoho nevidí a pak už skončí pocákanej.* Ty jsi ale malá potvora. *Uchechtne se a chce se postavit, aby za ní mohl vběhnout do fontány a oplatit jí to, jenže jakmile se postaví a přenese váhu na kotník, ten mu dá jasně najevo, že žádný výlet do fontány nebude. Stáhne obočí a trochu zasyčí bolestí. Radši se posadí zase zpátky na okraj fontány a snaží se pulzující bolest, která dál trvá, ignorovat. Všimne si, že May zívla, takže se rozhodne začít pomalu tohle rodinné setkání ukončovat. Jednak kvůli May a jednak, aby rovnou zamezil případné dohady kvůli jeho návštěvě u doktora.* Určitě nám jí představí brzo, ale dneska ne, protože ty jdeš do postele. Ať vidíš aspoň nějaký ty poníky a neusneš ještě než to zapnu.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 6:50 pm
Výborně, jsme domluveni. *Usměje se na Timothyho a je šťastný, že dosáhl svého. Málem řekne "gay" ale naštěstí se sám zarazí. Tohle by se mu vysvětlovat nechtělo. Podívá se na oba dva sourozence pohledem, který dost jasně naznačuje, že právě přemýšlí, jestli je nemá utopit v té fontáně, u které se zrovna tak příhodně nacházejí.* Raději mlčte nebo už jindy při pusinkování nebudu myslet na nic jinýho a otcem se nestanu. *Kvůli té představě dneska v noci bude asi raději spát na gauči. Rozesměje se nad tím, jak se jeho bratr tváří, když vysvětluje všechno Mayven. Teď je ještě více rád, že není on z nich dvou starší, protože tohle vysvětlovat jejich sestře by nechtěl.* Timothy není zase tak zkušenej a neví jak na holky, když jim ubližuje.. *Pobaveně se usměje.* Měl jsi říct, dal bych ti pár tipů, hele.. *Podívá se na bratra. Ví, jak to myslel, ale přece si nemůže nechat ujít tak skvělou příležitost k tomu si z něj utahovat, no ne?* Heej!* Z části na něj voda taky cákne, tak aspoň on to jejich sestře oplatí a zamračí se.* Co máš s nohou? Zajdeš k doktorovi, buď dobrovolně nebo násilím tě tam odvleču sám. To si můžeš vybrat. Vidíš, to taky můžeme připsat do naší dohody. Dokud nezajdeš k doktorovi, nic z toho neplatí.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 6:50 pm
*Uchechtne se.* Ani nevíš jak moc. *Je to skutečně mnohem složitější, než si Mayven dovede představit. */Ať si raději užívá bezstarostné dětství./ Pro něj jsem taky byla cizí prvně. *Pokrčí rameny. Vlastně na tomhle se ještě moc nezměnilo, cizí si jsou pořád, ale před Mayven se snaží tvářit jakože nic, protože nechce, aby si dělala starosti a je ještě taky malá, aby to všechno pochopila. Uchechtne se nad představou, že by Livia Eastonovi zatajila pře operování se z chlapa na ženskou.*/Chudák./ Přesně tak, Easton tomu nerozumí. *Pousměje se na Mayven. Stiskne pevně rty k sobě, aby se nezasmála nad tím, jak se holčička pořád vyptává Timothyho na to, co je to kondom a proč ho mají. Vidí jak se červená a rozhodne se, že by ho mohla zchladit a taky tak nějak zachránit od toho výslechu. Cákne na něj vodu a je ráda, že Mayven ten její výraz pochopí. Vidí jak se Timothy zatvářil, když si stoupl a zamračí se. Jen na tím ale zavrtí hlavou. Snažila se ho přesvědčit, aby šel k doktorovi, ale je od jeho volba a ona se nad tím nebude dále rozčilovat. Díky tomu si taky tak nějak vzpomene na to, co se vlastně mezi nimi stalo. Přejde ke kočárku, kterým začne jemně pohupovat, aby se malá uklidnila, což se taky stane.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Mayven B. Bloodworth-Dubois

Thu Jan 14, 2021 7:08 pm
*Na Easta se nevinně zazubí, když uvidí jeho pohled.* Proč se otcem nestaneš? Jakože se stydíš, že by tvoje manželka byla chlap? Ty si nezkoumal, když sis ji bral, jestli náhodou není kluk? A proč jsem vám nešla za družičku. *Zahrne otázkami zase Easta a u toho se nevinně usmívá.* Děkujů! *Zazubí se na svého nejmladšího brášku, když ji řekne, že je ta nejhezčí princezna a následně se ho vyptává, co znamená slovo kondom a jaká to ochrana vlastně je.* Nechci být holka. *Poví nespokojeně jelikož nechce, aby ji něco bolelo. Nakonec se její výraz změní v lehce šokovaný.* Ty ubližuješ holkám? *Zeptá se ho překvapeně, přičemž se otočí na Ash a čeká, co ona na to řekne.* Nakonec začne cákat vodou na Timothyho a na Easta se zašklebí a vypískne, když ji pocáká taky.* To není fér! *Postěžuje si,ale ani ji neunikne, že má její nejstarší brácha něco s nohou Starostlivě k němu dojde a podívá se na něj.* Ta noha tě bolí? *Zeptá se ho starostlivě a skrčí obočí. Poté pokýve hlavou.* Ty půjdeš taky do postele, aby tě nic nebolelo. *Pokrčí rameny a rozhlédne se kole sebe, já se snaží najít něco, s čím by ho mohli odtáhnout do postele, když ho to tolik bolí.* /Kočárek? To by molo fungovat, ne/
Sponsored content

Palácová fontána - Stránka 4 Empty Re: Palácová fontána

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru