Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrytý vodopád

+11
Taylorovidní zrzka
Takuari Zimemo
Klarisa
Terka
Vertasia
LittlePrincess
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
AndyHoff
Admin
15 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Skrytý vodopád - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 10:58 pm
Moc lidí o něm neví, ale na královských pozemcích se nachází i vodopád. Je schovaný za stromy, takže pokud o něm nevíte, tak projdete okolo a nevšimnete si ho. To tomu místo ale jen dodává na jeho kouzlu.

Skrytý vodopád - Stránka 12 B7992e1c696f518dc8759283e47e2b0a
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Tue Jan 19, 2021 9:25 pm
*Má docela dost práce, takže nemá moc času na to to tu prozkoumávat. Dnešní papíry dokončila až teď. Snaží se brát věci i za své sourozence. Sice není nejstarší ale je korunní, takže to jsou hlavně její povinnosti. A ohledně jejího bratra by si taky nebyla jistá, zda se mu dá v tomhle svěřit. Na sobě má černé džíny a černou mikinu. Své kudrnaté vlasy nechala jen tak volně. Prochází se zahradami až se dostane k vodopádu. Slyšela, že tu je krásně. To jak to popisovali se jí zdálo až neuvěřitelné, ale měli pravdu Sedne si na jeden z kamenů a zadívá se do vodní hladiny, kde vidí svůj odraz a kromě toho i noční hvězdy na obloze.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Tue Jan 19, 2021 9:39 pm
*odpoledne strávil v tělocvičně a když se vrátil, rozhodl se, že ještě půjde vyvenčit svého zlatého retrívra Rockyho. Ani ho nedával na vodítko, protože je stejně večer a nemá strach, že by se mu mohl zaběhnout. Na sobě má jen obyčejné džíny, šedé tričko a černou bundu. V Ilee je sotva dva týdny a pořádně se tu ještě nevyzná, takže jen bloudí neurčitě zahradami. Dojde až ke skrytému vodopádu, kde uvidí nějakou postavu, tak hned zamíří pryč, protože respektuje soukromí ostatních, ale Rocky se očividně rozhodne jinak a chce prozkoumat, kdo tam je. Tiše zakleje a přiběhne k němu, přičemž ho i zavolá k sobě.*Omlouvám se, nechtěl jsem vám rušit večer. Už půjdeme.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Tue Jan 19, 2021 9:53 pm
*Sedí na jednom z kamenů a sleduje svůj odraz ve vodě. Ani moc nevnímá okolí. Nějak se ztratí v myšlenkách. Poslední dobou dost přemýšlí o své sestře, Maddie. Ví že je zasnoubená a není z toho šťastná a ráda by to nějak zrušila, ale bohužel ji nic nenapadá. Doufá, že by se to něj její sestra mohla zamilovat, protože nechce, aby byla uvězněna ve sňatku bez lásky. Rodičům dost vyčítá, že ji zasnoubili. Měli zasnoubit ji. Je korunní a pokud už někdo potřebuje manžela a následníka, je to ona, ne? Raději by byla sama nešťastná, než aby viděla nešťastnou svou sestru. Najendou vedle sebe v odraze uvidí ještě osa. Překvapeně se na něj otočí a usměje. Zvířata má ráda.* Ty jsi mi ale krásný pejsek. *Řekne a podrbe ho. Zaslechne nějaký hlas, kvůli kterému pes odběhne.* To je v pořádku. Pokud chcete, klidně i zůstaňte.. Teda pokud chcete jít, běžte, zdržovat vás nebudu, ale nemusíte jít.*Trochu se do toho zamotá Společnost by jí nevadila.* Jak se jmenuje? *Kývne k psovi.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Tue Jan 19, 2021 10:09 pm
*rozhodl se ještě vyvenčit Rocekyho, ale jelikož to tady ještě pořádně nezná, jen se prochází a pořádně neví kde. Dostane se až k vodopádu, odkud chce hned odejít, když uvidí, že už tu někdo je. Vždycky byl takový. Respektuje hodně ostatní. Jenže Rocky už se rozběhne směrem k vodopádu, což trochu zkazí plány jeho odchodu. Tiše zakleje a pak už se vydá za svým kamarádem. Omluví se a opět má v plánu odejít, ale ani tentokrát se mu to nepovede.*Dobře. -uchechtne se, když se do toho zamotá a posadí se na jeden kámen.* Rocky. *odpoví jí a nechá ho zase jen tak někde pobíhat.* A já jsem Jason, vy? *rovnou se jí i představí, když už jsou u těch jmen. Je to slušnost.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Tue Jan 19, 2021 10:28 pm
*V odraze vody uvidí vedle sebe najednou psa, zlatého retrívra, který je podle ní úplně nádherný. Hned ho podrbe a usmívá se ně něj. Pes odběhne ke svému páníčkovi. Rozhodně jí toto menší vyrušení z jejích myšlenek nevadilo a jak mu řekne, klidně může i zůstat. Ale jelikož ho nechce zdržovat taky dodá, že může jít. Trochu se do toho zamotá. Nesnáší, když se jí to stane. Je to budoucí královna, měla by umět dobře mluvit a vyjadřovat se jasně, srozumitelně, ne takhle. Pro sebe si povzdechne.* Hezké jméno. *Řekne a když k ní pes přijde, podrbe ho.* Teylie, těší mě. A nechcete si tykat? *Mnohem raději si s ostatními tyká a doufá, že jemu to vadit nebude. Možná s tou nabídkou tykání měla chvilku počkat, ale teď už to stěží vezme zpět.* Jsi zdejší? *Nedovede si ho zařadit do žádného královského rodu, ale možná se spletla. Ani si není jistá, zda ví, kdo je vlastně ona. Pokud ne, ani jí to nevadí. Ráda se baví s lidmi jen tak. Když neví, že je princezna, bývají zpravidla více otevřenější, hovornější a upřímnější.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Tue Jan 19, 2021 10:45 pm
*zavolá Rockyho, aby neotravoval Teylii, ale stejně se nakonec od sám usadí na jednom kameni kousek k ní a nechá Rockyho jen tak pobíhat kolem. Ví, že by neodběhl nějak daleko a neztratí se. Musí se uchechtnout nad tím, jak se zamotá do toho, jestli tu má zůstat nebo ne. Poté jí řekne, jak se jmenuje jeho psí kamarád a rovnou se jí i představí. Přijde mu to jako slušnost. Ještě by ho měla za nějakého rebela, co se tu plíží v noci po paláci.* Jasně. *pokrčí rameny. Tykání je mu rozhodně příjemnější, i když netuší, kdo to je. Je celkem tma, takže jí ani pořádně nevidí a nepoznává jí.* Teoreticky.. můj táta je rádce, ale od malička jsem žil s mámou. Až teď, když se koná ta Selekce, tak jsem přijel sem k němu. *tak nějak zhruba jí to vysvětlí.* A ty? *oplatí jí otázku, protože by rád věděl, s kým se to teda vlastně baví.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Tue Jan 19, 2021 11:32 pm
*Zeptá se na jméno psa a až když je jí sděleno a představí se on dojde jí, že bylo asi mnohem vhodnější se prvně zeptat na jméno jeho a sama se představit, než se vyptávat na jméno psa. Občas takto zmatkuje což je věc, kterou na sobě nesnáší. Je budoucí královna a nedokáže se ani pořádně vyjadřovat? */Fakt skvělý Teylii, fakt skvělý../*"Pochválí" se ironicky v duchu. Taky navrhne tykání a je ráda, že to přijde a ani nevypadá, že by se mu to nějak příčilo.* Aha.. *Řekne chápavě, když je jí vysvětleno, jak se sem vlastně dostal./ Já sem přijela na návštěvu, z Polska. *Může mu tak dojít, že je zřejmě vyššího postavení. Většinou sem jezdí členové královské rodiny, případně nějací politici. No, ona ej to první ale nepociťuje nějakou touhu mu to sdělit. Mnohem raději si s lidmi povídá, když neví, kdo to je.* Když jste přijel na Selekci.. Snad neplánujete princi přebírat ty dívky nebo snad ano? *Trochu ho popíchne s úsměvem na rtech.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Wed Jan 20, 2021 9:34 pm
*řekne jí, jak se Rocky jmenuje a následně se jí představí i on sám. Pobaví ho to, jak vypadá pořád trochu zmateně. Pak jí tak nějak zhruba popíše, jak se dostal do Illey. Jednoduše už potřeboval změnu. Navíc tohle je podle něj dobrá příležitost, jak poznat otce, i když je jejich vztah zatím dost zvláštvní. Přeci jen se znají sotva dva dny. Když pak řekne, že přijela na návštěvu z Polska, v jeho očích se mihne překvapení a štve ho, že mu to nedošlo dříve. Vždyť palác je teď plný urozených. * Sakra.. pardon, mělo mi to dojít. *zamumlá a potřese nad sebou hlavou. Sice ji pořád nějak nepoznává, ale upřímně nezáleží mu na tom, jestli je diplomatka nebo princezna.* Prosím váš, jen účastnice? nene, já jsem spíše na princezny. *uchechtne se.*Nemyslím to vážně, nejsem ten typ, který spí s každou ale jen jednou. *nikdy takový nebyl a nechápal, proč má někdo zapotřebí to dělat.* Ale vy určitě ulovíte nějaké ty prince
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Wed Jan 20, 2021 9:55 pm
*Mávne nad tím rukou.* Nemusíš se omlouvat. Spíše mi to dost lichotí. Že je moje angličtina tak dobrá, že jsi nepoznal rozdíl od rodilého mluvčího. *Uchechtne se. Nikdy jí cizí jazyky nešil a ani ji to nebavilo. Ale naučit se dobře anglicky musela, angličtina je prostě základ právě, aby se mohla takhle dobře domluvit. Uchechtne se.* Aby ses nakonec nemusel spokojit v tříokou kulhající sto let starou komornou. *Popíchne ho s pobaveným úsměvem. Tyhle ty srandičky ji baví.*Tak to jste dost vzácná výjimka. Většina mužů má dívky jen na jednu noc a čus. Teda takoví muži jsou u nás v Polsku. Asi se pohybuju v dost špatné společnosti. *Postavením ani ne, ale chováním očividně ano.* Možná o prince ani nemám zájem. Většinou jsou nafoukaní a myslí si, že jsou něco více. Svůj titul využívají k tomu, aby jim holky padaly k nohám a oni je měli jen na krátké pobavení se. *Pokrčí rameny. Nepotřebuje prince. Stačil by jí i obyčejný sluha, kdyby ho opravdu milovala. Kdyby byla zamilovaná vzala by si i žebráka z ulice. Ale pochybuje, že by se jí to podařilo. Pořád čeká, kdy se od rodičů doví, že ji museli zasnoubit. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Wed Jan 20, 2021 10:33 pm
Je vážně dobrá, ten přízvuk je téměř postřehnutelný. *uchechtne se. Upřímně si toho ani nevšiml, dokud na to neupozornila. Tím, jak je v Midstonu poprvé a už za tu dobu slyšel tolik přízvuků, ani mu na tom nepřišlo nic moc zvláštního.* Zas tak špatně na tom snad nebudu. *zakoulí pobaveně očima.* Navíc tříocí lidé nejsou, takže smůla. *doplní a uchechtne se.* Takoví jsou všude. Ale mě to řpijde kruté a zbytečné. Na co si s někým jen tak pohrávat? ten čas se může využít jinak. *pokrčí rameny. Několik můžu z jeho okolí je takových.. vlastně téměř všichni. Nechápe je.* Třeba takoví nejsou všichni, neměla bys je házet do jednoho pytle. *pokrčí rameny. Navíc to nejsou jen princové, kdo se takhle chová.* Teda.. ne že bych s někam z královského rodu někdy dřív přišel do styku, ale ne všichni budou stejní.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Wed Jan 20, 2021 11:22 pm
Díky. A to mi jazyky nikdy moc nešly. Ani mě nebavily, abych byla upřímná. *Uchechtne se. Za to, že ji nebavily mohlo asi i to, že jí nešli. Přece jen, když něco umíte, hned vás to baví více, těšíte se na to. Ona při hodinách cizích jazyků trpěla a modlila se za zombie apokalypsu zombie, hurikán, invazi Spongebobů.. všeho jen aby mohla ze školy domů.* Někde se pro tebe určitě nějaký najdete. Třeba jediný na světě ale já ti ho klidně dohodím. *Nabídne se ochotně s nevinným úsměvem na tváři.* Jasně, já to chápu. Teda.. lhala bych, kdybych řekla, že jsem párkrát neměla jen někoho na jednu noc, ale vždycky jsem to jasně řekla. *Ti chlapi věděli do co jdou a nevadilo jim to. Princové většinou dívky namotávají na sladká slůvka, slibují život na zámku jako v bavlnce, jen aby dostalo to jedno a pak se nezajímají.* To ode mě asi férové není. Ale nepotkala jsem nikoho, kdo by takový nebyl. I můj bratr se chová stejně. *Pokrčí rameny. Doufá, že z toho Atticus ještě dospěje.* Jo, to asi nebudou. Ale vážně jsem nepotkala ještě někoho, kdo by to myslel vážně.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Wed Jan 20, 2021 11:50 pm
Já mám celkem jazyky rád. Nebo spíše mám rád cestování a k tomu jsou jazyky potřeba. *pokrčí rameny. Posledních několik měsíců strávil cestováním po Evropě, takže toho pochytil z jazyků celkem dost, i když se je nikdy vyloženě neučil odborně třeba ve škole. Přeci jen je z nižší kasty, takže něco jako řádné vzdělání pro něj byl jen sen.* Nenene, jen si ho klidně nech, mě to vůbec nevadí. *zasměje se, protože o takové dohazování moc nestojí.* Já tohle neprovozoval asi nikdy. *přizná. Pár vztahů měl, to ano, ale stejně ho vždycky po nějaké době začala více zajímat práce a vydělávání peněz, aby se vůbec uživili.* Třeba ho to jednou přejde. Mohlo by to jednou přejít všechny. *pokrčí rameny a upřímně doufá, že se tak stane.* Třeba jednou někoho takovýho potkáš. *řekne, načež se k nim přiřítí Rocky s nějakou větší větví v tlamě a položí ji hned před Teylii, jakoby se vychloubal tím, co našel. Pobaveně nad ním zavrtí hlavou.* Zdejší vzduch mu asi fakt nedělá dobře. *prohodí pobaveně, ale natáhne se, aby podrbal Rokyho za ušima.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Thu Jan 21, 2021 12:25 am
*Přikývne.* Cestování mě taky baví, ale naštěstí jsem si teda vždycky vystačila z angličtinou. *Je to ten nejrozšířenější jazyk na zemi, takže se s ním snadno člověk domluví všude. Začne ho popichovat s tříokýma ženskýma a nabídne mu ochotně, že až nějakou takovou uvidí, dohodí mu ji.* Děkuju, ale to vážně nebude nutné. Nechci ti sebrat tvou šanci na štěstí.. *Snaží se to říct s vážným výrazem na tváři, ale koutky úst jí pobaveně cukají.* Tak to jsi vážně nějaká vzácná výjimka. A v mých očích jsi dost stoupl. *Řekne upřímně. Ví, že ne všichni princové jsou takový a někteří se chovají určitě dobře, ale zkrátka nikoho takového ještě nepotkala.* Taky doufám, že z toho vyroste. *Uchechtne se. Používat slovo "vyroste" u jejího bratra jí přijde zvláštní, jelikož on je už dospělý. Je mu devatenáct dokonce.* Doufám.. Třeba ty někde potkáš svou tříokou dámu taky. *Usměje se na Rockyho.* No nádherný větev to je. *Řekne mu a podrbe ho.* Je hezký jak je z toho nadšenej. *Řekne s úsměvem, když sleduje jak nadšeně se pes tváří a vrtí ocasem.* Jak dlouho Rockyho vůbec máš?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Fri Jan 22, 2021 7:41 pm
*řekne, že zrovna nějakou tříokou ženskou nepotřebuje, ale klidně ji jí přenechá. To by mu nedělalo problém. Naštěstí ale takoví lidé neexistují.* Já si šanci na štěstí najdu jinde. *stále si pobaveně stojí za svým.* Páni, díky asi? To neslýchám moc často. *uchechtne se. Přeci jen je z nízké kasty. Pro většinu lidí byl nikdo, takže tohle mu vážně trochu zvedlo ego. Věří, že i její bratr se jednou přestane chovat tak, jak se chová a třeba dostane rozum.* Tříoká být nemusí. *protočí očima a pak pobaveně potřese hlavou nad Rockym, který se jim pochválil nějakou větví, co našel.* Možná ti ta angličtina až tak nejde.. je to nádherná větev, ne nádherný větev. *popíchne jí pobaveně.* Je to pošuk. *zamumlá po jejích slovech a je přesvědčený o tom, že tohle prostředí mu nedělá dobře.* Asi od 13. Dřív jsem žil v Labradoru a to je provincie známá hlavně chovem psů, takže tam jsou na každém rohu. Myslím, že bude z nějakého útulku. *odpoví jí.*Ty máš nějaký zvíře?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Fri Jan 22, 2021 8:06 pm
Dobře, dobře, ale kdyby přece jen jednou, jsem k službám. *Řekne jako by snad fakt pracovala někde pro seznamku a jediná její práce byla najít Jasonovi protějšek. Když ji ujistí, že je vážně jiný jak většina chlapů musí říct, že v jejích očích stoupl.* Za to, ze se chováš dobře děkovat fakt nemusíš. *Usměje se na něj.* Dobře no.. Nějaká s normálním počtem očí, hrbatá a blánama mezi prsty bude asi stačit.. *Popíchne ho. Pak už jí před nohama přistane větev, kterou donese Rocky, takže ho pochválí a uchechtne se.* Dobře, tak nádherná větev. *Opraví se.* By mě zajímalo, jestli umíš ty něco Polsky? *Podívá se na něj. Všichni se učí angličtinu, ale pak jsou to různé jazyky, většinou ještě němčina či ruština. Polsky se neučí snad nikdo. * Ne, je milej. Narozdíl od nás lidí mu udělá radost i kdejaká prkotina. Jako právě tohle. *Podrbe ho.* Psi jsou mnohem šťastnější stvoření, než my. *Jí to aspoň takhle přijde. Lidi mají ze všeho radost maximálně v dětství, v dospělosti už ne. Jen málokterý dospělý by našel krásu a radost v deštivém dni.* Je hezký, že sis ho vzal z útulku, má štěstí, že si našel tak skvělého pána. *Usměje ser a pak potřese hlavou.* Bohužel ne, ale poslední dobou jsme taky uvažovala o psovi. Někdy se asi zajdu podívat do útulku, je tu v městě nějaký, že jo? *Ve větších městech většinou bývá, ale raději se ujišťuje.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Fri Jan 22, 2021 8:26 pm
Děkuju, ale asi jich nevyužiju, promiň. *vůbec by se asi nedivil, dkyby to nebylo poprvé, co se snaží někomu někoho dohodit. I tříokou ženskou. Ona el její služby nepotřebuje, zatím. Pousměje se po jejích slovech, ale neví, co víc na to říct. Vždycky pro něj bylo prioritou chovat se k druhým mile. Neměl zapotřebí být na někoho hnusný jen tak. *A co třeba žádná? *zeptá se zaúpěním, když mu stále dohazuje nějaké stvůry. Spolkne poznámku o tom, že by mu taky mohla dohodit samu sebe. Sice je tma ale neuniklo mu, jak je hezká. Pak jí opraví, když špatně řekne jedno slovo a pobaveně se nad tím pousměje.* Ne, polština je zvláštní jazyk. Bez urážky. *v Polsku nebyl, takže neměl ani důvod se Polsky učit.* Milej pošuk. *stojí si za svým, protože sice má svého psího kamaráda opravdu rád, ale někdy mu přijde, jak kdyby ani neměl mozek nebo netušil, jak ho používat.* To je pravda. *s tím musí souhlasit.* A ostatní zvířata taky. *dodá ještě.* Známe se možná hodinu, ani ne. Nemůžeš to říkat s jistotou. *namítne a pousměje se.* Měl by tu být dost velký. Nikdy jsem tam teda nebyl, ale něco jsem o něm slyšel. *přikývne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Fri Jan 22, 2021 8:45 pm
To mi láme srdce.. *Chytí se za srdce a pak se uchechtne. Snažila se to říct s vážnou tváří a vážným hlasem, ale ani to jí moc nevyšlo, takže se ani nesnažila zabránit tomu uchechtnutí.* Jak myslíš, ale abys pak neskončil sám. Většinou ženský říkají, že se vykašlou na chlapi a pořídí si kočku, se kterou budou žít. Chlapi moc ne. *Usměje se na něj, když ho znovu trochu popíchne. Když ji opraví, tak to řekne znovu, tentokrát už správně a prohodí, že by ji zajímalo, zda on umí něco v polštině.* Myślę, że pozwolę ci poprawić. *Řekne mu.* To znamená: Myslím, že tě za to nechám popravit. *Vysvětlí mu a usměje se jako neviňátko.* No, aspoň jsi tam přidal to milej. *Usměje se pobaveně. Předtím ho totiž nazval jen "pošukem" a přitom je jen roztomile nadšenej z klacku. Což by žádný člověk nedokázal. U nich se málo lidí dokáže radovat jen z maličkostí.* To ano. *Souhlasí s ním.* Hele, jde vidět, že se o něj dobře staráš, nejsou na něm známky strádání a má tě rád. Takže se u tebe má určitě lépe, než by se měl v útulku. Vždyť tam ty chudáčky skoro nikdo ani nemazlí a nehraje si s nima. Nebo je moc berou na procházky. *Když na to pomyslí takhle, nejraději by zašla do útulku hned a vzala si ty psi všechny.* Asi se tam zajdu podívat.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Fri Jan 22, 2021 9:17 pm
Omlouvám se, ale nemám na výběr. *odpoví jí a přehnaně omluvným pohledem se na ni podívá, ale koutky mu pobaveně zacukají.* Já neříkám, že se na ženský vykašlu. Ale nechci žádný tříoký, s blánama nebo hrbatý. *přeci jen by na tohle nedokázal zanevřít úplně. Jen se mu moc nelíbí jeho nabídka. Zamračí se po tom, co mu řekne něco polsky, protože z toho nepochopí ani slovo. Pak se ale zamračí ještě víc, když slyší o popravě.* To není féér. *namítne naoko dotčeně, ale v očích mu pobaveně zajiskří. Pak se tady opraví a řekne, že Rocky je milý pošuk a ne jen pošuk. Souhlasí i s tím, že jsou zvířata šťastnější, protože mu to tak opravdu někdy přijde.*To je asi pravda. většina zvířat tam jen trpí. *přikývne a je rád, že tam Rocky nemusí být. Nemyslí si, že by se u něj měl jak v peřince, ale asi je to lepší než útulek.* Hlavně to tam teď po tý debatě nevykup všechno. Tohle je pořád palác, ne zoo. Teda.. lidskou zoo to teď připomíná, ale ne ta zvířecí.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Fri Jan 22, 2021 9:36 pm
*Povzdechne si a dále to nekomentuje. O hledání jeho spřízněné duše už namluvili dost, aspoň podle ní.* Jo, teďka si budeš užívat mládeneckého života a pak jednou zjistíš, že je ti padesát, nemáš přítelkyni a s vyndavacíma zubama si už asi nikoho nenajdeš. *Našpulí rty a uchechtne se. Pak mu polsky řekne, že ho asi nechá za tohle popravit a protože ví, že jí nerozuměl, po chvilce co ho s tím nechá si lámat hlavu mu řekne ten překlad, ze kterého není zrovna nadšení řekla by. Nevinně pokrčí rameny a usmívá se jako ten největší andílek na zemi.* Právě. Takže se u tebe má moc dobře a je štěstí, že tě má. *Stojí si za svým. Je to pravda. Kde má tu jistotu, že by se pro Rockyho našel lepší páníček.* Je mi jasný, že se budu muset moc držet, abych si je nevzala hned všechny. Je mi jich docela líto. *Asi jim i rovnou přispěje nějakou velmi štědrou částkou, aby se ti tvorečkové měli aspoň o něco lépe. Ale nechce se před ním vychloubat nebo nějak povyšovat, takže o tom raději mlčí.* No, občas to připomíná trochu i zvířecí. *Uchechtne se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Fri Jan 22, 2021 9:45 pm
*protočí nad ní očima a povzdychne si.* Až mi bude padesát, nebudu mít vyndávací zuby a budu mít furt mládeneckej život s přítelkyní nebo manželkou a dětmi. Ale bacha aby se ti to nevymstilo a nakonec bys tak skončila ty. *zamračí se, protože nechápe, co mu polsky říká, ale když to pak zjistí, znepokojí ho to ještě více. Úplně o popravu nestojí a nedokáže uhodnout, jestli by toho byla schopná nebo ne. Doufá, že ne.* Díky. *pousměje se a pořádně ani neví, za co děkuje, Měl ale pocit, že to říct musí.* A pak bys pokračovala dalšíma útulkama, až by z tebe skončila ta ženská s kočkou a bez chalapa? Nebo se psem, to vyjde na stejno. *zeptá se jí pobaveně, protože to vypadá, že si takovou budoucnost chystá. * To nempžu až tak dobře posoudit, tak dlouho tu nejsem. *uchechtne se.* Jezdíváš tu často? *zeptá se, protože mu přijde, že už to tady tak nějak zná a není tu poprvé a chce se o ní něco více dozvědět.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Fri Jan 22, 2021 10:08 pm
*Usměje se spíše smutně. * Pochybují, že se mi to stane. Tak nějak každý den očekávám telefonát od mých rodičů, kteří mi oznámí, že jsem zasnoubená s nějakým princem. *Pokrčí rameny. Je korunní Princezna. Bude muset mít dítě nebo ještě lepe děti, aspoň dvě. Aby byli případní následnici jejího trůnu, kdyby se ji neco stalo. Pak zavtipkuje o tom, že jej nechá popravit a když vidí jak se tváří, uchechtne se. * Neboj, neudělala bych to. *Byl to jen pitomý pokus o vtip. * Neděkuj. *Potřese hlavou. * Spíše s tím psem nebo přesněji psi. *Nechala by si totiž nejraději vážně všechny. * Mně to tak přijde podle toho jak se lidi chovají. *Pokrčí rameny.* Byla jsen tu už několikrát. Moje máma byla Princezna Illey, než si vzala mého tátu. Je to sestra zdejšího krále, něho strejdy.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Jason. L. Winslow

Fri Jan 22, 2021 10:22 pm
Třeba se tak nestane, nesmíš na to hned pohlížet pesimisticky. *pokrčí rameny. Nepřijde mu to jako nejlepší způsob. Akorát se tím teď bude trápit a třeba nakonec úplně zbytečně. Trochu ho znepokojí její řeči o popravě, protože jí přeci jen téměř nezná a neví, jestli by to udělala nebo ne.* To doufam.*uchechtne se a myslí to vážně.* Je jedno, co to budou za zvířata. Záleží na pointě. * Aha.. už jsem si všiml, že vztahy mezi Schreave a jinými rodinami jsou komplikované. *slyšel něco o tom. jak jsou schreave plodní a téměř s každou královskou rodinou jsou nějak spojeni.* Už asi půjdu, je celkem pozdě a mám ještě něco na práci. Ale rád jsem tě poznal, Teylie a doufam, že se ještě někdy uvidíme. *řekne s úsměvem, načež se zvedne a spolu s Rockym odejde.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Teylie Purity Piotrowski

Fri Jan 22, 2021 10:45 pm
Nechci si moc dávat naději, že by se to nestalo. *Pokrčí rameny. V tomhle mu docela závidí. On si bude moci vybrat s kým bude chtít být. Ona na devadesát devět procent tuhle možnost mít nebude. Ani ji neměla její sestra. Kdyby ale měla tu příležitost, klidně by na sebe vzala její zasnoubení. Nechce, aby byla Maddie nešťastná. Ujistí ho, ze ho skutečně neplánuje nechat popravit. To by nedokázala. Navíc on ani nic neudělal. To, že neumí polsky není žádný hřích přece. * Jo, to jo. Víceméně všichni jsme spolu už ejakulace propojení. *Když se na to tak podíváme a je divný, že se mezi sebou pořád berou. Všichni královští spolu už mají něco společného. Přikývne. * Taky jsem tě dneska ráda potkala, Jasone. Snad navidenou. *Rozloučí se s ním. Ještě naposledy podrbe Rockyho a sleduje je jak odchází. Sama moc dlouho už nečeká a vyda se zase do komnaty. *
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Skrytý vodopád - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 4:54 pm
Moc lidí o něm neví, ale na královských pozemcích se nachází i vodopád. Je schovaný za stromy, takže pokud o něm nevíte, tak projdete okolo a nevšimnete si ho. To tomu místo ale jen dodává na jeho kouzlu.

Skrytý vodopád - Stránka 12 Cd8a2d98462f1cdc40d6b93c19555e36
Sponsored content

Skrytý vodopád - Stránka 12 Empty Re: Skrytý vodopád

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru