Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeskyně s vodopádem

+3
† PsYcHoPaTiC †
Taylorovidní zrzka
Admin
7 posters
 :: Město
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 05, 2021 10:41 pm
*Uchechtne se.* Hmm.. no tu pusinku bys mi mohla dát. *Řekne provokativně a prstem si poklepe na rty. Nemyslí si ale, že by fakt šla a políbila by ho. Dělá to jen proto, že to chce hrát s ní.* Tak o tom ani nevím, jestli tady je. A ani si nepamatuji, že bych o něm slyšel zmínku. Vím akvaparku nebo ZOO, či zábavním parku. *Vážně si nevybavuje nic o zimním stadionu.* Nebo bych už byl mrtvej kvůli té vysoké hladině alkoholu, co bych vypil na tu oslavu. *Dá další možnost, jak by dopadl.* Tak to vypadá, že se fakt budeme muset vzít. A i když jsme se shodli n tom, že to může být jen manželství na papíře, navrhoval bych aspoň uzavřít příměří a zkusit se nedohadovat. To mě až tak nebaví, nevím jak teda tebe..
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Wed Jan 06, 2021 11:56 am
Vážně? *Usměje se sladce a protože má ráda výzvy a on nejspíš ani nečeká, že to udělá, dojde k němu, vyhoupne se na špičky a jemně ho políbí na rty.* Takže mě chceš ideálně zavřít do klece v zoo. *Poznamená pobaveně.* Zábavní park nezní blbě, ale moje problémy to neřeší. *Bruslení jí dost chybí a ještě chvíli a bude chodit v bruslích jen tak na truc, aby se nezbláznila.* Odpočívej v pokoji.....zničená naděje. *Řekne s uculením a když pak slyší jeho slova o usmíření, rty se jí roztáhnou do vítězného úsměvu.* Fajn. Ale upozorňuju tě, že já si přátele nedělam. *Pokrčí lehce rameny. Není nikdo, koho by mohla za kamaráda nazvat. Občas je dost opuštěná, ale aspoň není ta zranitelná.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 06, 2021 2:36 pm
*Zablýskne se mu v očích, když se k němu skutečně vydá. Nečekal, že by jej akt políbila.*/Ke mě ještě přijde blíže a vlepí mi facku nebo mě kopne do koulí../*V hlavě se mu rozsvítí varovná kontrolka, kterou ale ignoruje. Když ho skutečně políbí, je to tak krátký, že jí to ani nestihne pořádně oplatit. Nadzvedne obočí, když se odtáhne.*To měl být pořádnej polibek? Určitě to umíte lépe, Výsosti. *Začne ji provokovat. Pak se uchechtne.* Možná.. do klece k hladovým lvům. *Usměje se jako andílek. Sice z tohohle zasnoubení není nadšený, ale zase by ji nezabil.. Uchechtne se a potřese na ní hlavou. Protože spolu nejspíše budou do konce svých životů, navrhne aspoň jakýsi druh příměří.* Nemusíme být přátelé. Jen mě nebaví se pořád hádat a urážet. Můžeme se ignorovat, jak jsi řekla. Mít každý svůj život a společně se ukazovat jen na akcích, kde se to vyžaduje. /Bude to ta, jak to má můj bratr./*Vzpomene si na Timothyho. Upřímně, je docela rád, že to není nějaká žárlivka a on si bude moci nadále dělat to, co bude chtít, aniž by se musel bát, že jeho manželka jej přijede zpeskovat do baru za to, že měl být před hodinou doma.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Wed Jan 06, 2021 2:52 pm
*Přeci jen se rozejde k němu a jemně ho políbí. Když jí pak začne provokovat, zablýskne se jí v očích a trochu se ušklíbne.* To umím, ale nejdřív musím zjistit, jestli mi za to stojíš. Co kdybys mi nejdřív ukázal, co umíš ty a já to pak přehodnotím? *Navrhne a u toho nevinně zamrká řasami.* Čekala jsem něco víc teda. Lvy bych si zkrotila a udělala si z nich mazlíčky. *Zazubí se na něj a potom ho upozorní, že ona si přátele nedělá a nestojí o ně. Sama se dobrovolně před světem uzavřela a nehodlá na tom nic měnit, ani když jde o jejího snoubence.* Fajn. Na splození následníka máš taky nějakou takovou formulku? *Uchechtne se, protože vzhledem k tomu, že na ní dost jistě spadne koruna, tak budou následníka trůnu potřebovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 06, 2021 3:03 pm
*Polibek, který od ní dostane není teda nic moc, aby přiznal. Je zvyklý na delší a na tyhle ty jemné, chvilkové fakt není. Takže svoji nespokojenost dá klidně nahlas najevo. Tohle to hraní ho baví.* Chceš ukázat jak to umím já? *Ujišťuje se, moc dlouho ale nečeká, aby mu mohla říci svůj názor a přistoupí k ní o krok blíže. Jednu ruku jí položí na její bok a tím si ji přitáhne blíže, aby neměla jinou možnost, než se aspoň z části svým tělem musela dotýkat toho jeho. Moc neváhá, skloní se k ní a políbí jí. Ale ne tak krátce jak ona jeho. Odtáhne se, až když se potřebuje nadechnout. Zároveň když se odtahuje jí ještě jemně skousne spodní ret. Rukama jí mezitím hlavou po zádech a jen tak tak odolal tomu pokušení jí rozepnout horní díl plavek. Odstoupí od ní s úsměvem na rtech, až provokativním. Řekne, že by ji tma tak předhodil do klece lvům a po jejich slovech se uchechtne.*Ochočila a následně je vypustila na mě, jsi chtěla spíše říct, ne? *Opraví jí. Řekne, že jejich manželství může být vážně jedině na papíře.* Neříkej mi, že bychom fakt byli král a královna. *Promne si zoufale obličej. Tohle se mu nelíbí. Není materiál ani na prince, natož krále.* Tvůj bratr si korunu vzít nechce? *Zeptá se a nadzvedne obočí.* No, kdybychom následníka fakt mít museli, prostě bychom se párkrát opili a snad by to šlo. nebo si ho klidně udělej s někým jiným, dobrý by bylo aby byl podobný třeba trochu mě.. Zrzek, že je můj by ti asi neuvěřili. A bude to tajemství.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Wed Jan 06, 2021 3:29 pm
*Po jeho otázce jen přikývne a pak už ho nechá, aby jí políbil a u toho se na něj sama natiskne. Rukama ho obejme okolo krku a jednou pak sjede po jeho zádech, přičemž ho jemně škrábe nehtama. Zastaví se až u lemu jeho plavek. Ani od se jí nedostává pod plavky, takže nemá potřebu dělat to samé a ještě se třeba nechat obvinit z toho, že se ho pokusila znásilnit. U něj si není jistá ničím. Kromě toho, že je hrozně moc sexy a umí dokonale líbat. Kdyby jí nedržel, možná by jí i trochu zeslábly nohy a podlomila se jí kolena, ale to by mu nikdy nepřiznala.* Jo, tak nějak. *Zazubí se na něj jako naprosté neviňátko a pak s ním začne rozebírat jejich budoucí život.* Když strejda nebude mít děti, což zatím nevypadá, tak budeme. *Pokrčí rameny. Sama z toho není nijak extra nadšená.* Mýho bratra do toho netahej. *Odpoví mu o něco ostřeji, než původně zamýšlela. Nechce, aby byla její svoboda vykoupena tím, že její bratr přijde o tu svou. A to, že jí to sám nabídl, na tom nic nemění.* Jasně, odteď budu šukat jenom s chlapama, co jsou ti podobný. *Protočí očima.* Jestli na to pak lidi přijdou, ulynčujou nás. *Dodá polohlasem sama pro sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 06, 2021 3:46 pm
*Rozhodne se jí ukázat jak vypadá o rozhodně lepší polibek než ten, který mu dala ona. I když se ve skrytu duše bojí, aby za to neschytal facku a kopanec od .. intimních míst. Líbí se mu jak ho škrábe nehty. Sám ji hladí po zádech a drží u sebe tak pevně, že mezi nim není ani škvíra volného prostoru. Raději jí plavky nerozepne, protože fakt neví, kam až daleko u ní může zajít. Nepotřebuje, aby tu pak volala o pomoc s tím, že e ji pokouší znásilnit nebo tak. On se o to nepokouší, kdyby chtěl, našel by si jinou holku se kterou by si to užil, ale ten dotyčný, který by její volání o pomoc vyslyšel by to samozřejmě nemohl vědět. A nemá náladu na to skončit s rozbitým nosem. Opraví jí, že by si nejen ochočila ty lvy, ale následně je na něj pustila. Klidně to mohla říct rovnou, i kdyby to neřekl nahlas on, oba dva by si zbytek té věty domysllei.* Co jsem komu udělal?.. *Zeptá se spíše sám sebe. Neočekával, že by mu na to odpověděla. Z vidiny toho, že by měl být král dvakrát nadšený není.* Hele, klídek. Jak mám vědět jak to u vás je? *Zareaguje na to, jak po něm vyjede, když se zeptá, jestli nechce vládnout její bratr.* A jak bys prosím tě zakecala to, kdybychom si nebyli ani trochu podobný? Mohl nebo mohla by být po tobě, ale když by sis nabrnkla jak jsem řekl zrzka, kterýho snad v rodině ani jeden nemáme, lidi by se pak ptali. Neříkám, aby s chlapama podobnýma mě spala furt, jen když by šlo o tohle. Do DNA testů královský potomky nenutí. Ne jen tak. Kdybychom třeba hráli, že jsme do sebe.. zamilovaní.. Lidi by nám to uvěřili a až bys otěhotněla věřili, že je to moje, přece bys svého manžela, kterýho nadevše miluješ nepodvedla. Pak bychom se třeba naoko nějak pohádali a bylo to zase jako předtím. *Navrhne aspoň tohle řešení.* Nebo už nám fakt zbývá se jen opít. Teď nám to šlo i dost bez toho, aniž bys pila ty. *Teda předpokládá, že v sobě nic nemá, když řídí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Wed Jan 06, 2021 6:55 pm
To se zeptej svýho bráchy. Ten tě zasnoubil, ne? *Nadzvedne obočí a uchechtne se. Věděla, že to byla řečnická otázka, ale zrovna na ty mileráda odpovídá.* Co já vim. *Pokrčí rameny.* Sorry. *Omluví se mu za to, jak po něm vyjela, i když nijak extra hodně, protože to neni její parketa. Na svojí rodinu je ale dost citlivá.* Tohle sis připravoval jak dlouho? *Vypadne z ní, když slyší dlouhou přednášku o tom, jak by si měla udělat následníka s někym jemu podobnym a že by jim to vyšlo.* Tim říkáš, že mě přeci jen chceš svlíknout? *Uchechtne se.* Do toho. Zvládnul bys následníka snad pojistit hned, abys pak měl klid? *Nadzvedne obočí a je zvědavá, jestli se nechá vyprovokovat nebo ne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 06, 2021 7:34 pm
*Pokrčí rameny a nijak se k tomu ne vyjadřuje. Vi moc dobře, že Angcie potřebuje spojence, aby se neocitla ve válce. Když se nad tím zamyslí takhle.. Dobře. Ale stejně pořád přemýšlí, jestli to fakt nešlo udělat jinak. Tohle není středověk. Pak řekne, že přece nemůže vědět, jak se k vládnutí staví její bratr, když na něj zavrčí. Překvapí ho, že se omluví ale při kývne na náznak toho, té tu omluvu přijímá a odpouští ji to. Pak ji navrhne jak mohou mít následníka. Podle něj by měl ten chlap se kterým by se Livia vyspala, vypadat trochu podobně, aby nikdo nepojal podezření. Pokrčí rameny. *Jen dokážu přemýšlet logicky a zamyslet se nad tím. *Pak se usměje. * Já někdy řekl, že nechci? *Zeptá se jí. Přejde k ní blíže. * Možná jo.. *přejede rukou po její tváří, skloní se a zase spojí jejich rty. Už ji vjede pod horní část plavek, ale zase se odtáhne. * Ale moje srdíčko teď bolí jak jsi minule řekla, že mohu šukat klidně s gorilí. A ha nemám to srdce ji podvést, takže.. * Vyjde z vody a hodi na sebe oblečení. * Hádám, že do paláce se zvladnes dostat sama, že?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Wed Jan 06, 2021 7:58 pm
Zato já asi ne, viď? *Ušklíbne se ironicky a převrátí očima. Pak už se ho pokusí vyprovokovat a v očích se jí zablýsknou vítězné jiskřičky. Začne mu oplácek polibek a rukou přitom sjede po jeho hrudi až k okraji plavek. Tam se ale zastaví, protože on se odtáhne. Jakmile uslyší jeho slova, v obličeji se změní na naštvanou godzillu a začne rudnout.* Idiote! *Zavrčí na něj a u toho ho strčí ho hrudi. Nejlíp, aby spadl a utopil se, ale to se jí nepodaří.* A já doufam, že cestou tě něco vykastruje. *Ušklíbne se na něj a pak vyleze i ona z vody, natáhne na sebe oblečení a na motorce odjede co nejrychleji pryč. Přitom vidí všechno rudě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Wed Jan 06, 2021 8:14 pm
To jsem taky neřekl. *Pokrčí rameny. Jak řekl, nechce ji urážet a moc se s ní dohadovat. Na to ani nemá nějak náladu. Líbí se mu jak ho začala provokovat a říká si, že by to manželství nemuselo být až tak hrozný. Naoko e nechá. Začne ji líbat a polibky sjede až na její krk, kde udělá pár značek, které tam bude mi. Než se teda odtáhne a zazubí se na ni. Zmíní to, co mu řekla miluje a poté, co ho odstrčí, co s ním moc nehne se pobaveně usměje.*Páni, nečekal jsem, že ti ublížím tolik tím, že si to s tebou nechci rozdat ve vodopádu uprostřed města. Ty mě fakt musíš chtít. /Božee... že tu nenávist jen nepředstírala, že ne? Jestli se z ní nakonec vyklube stalkerka, která má svůj pokoj vytapetovaný mýma fotkama a u oltář, kde je můj obří portrét se modlí, zdrhám válka neválka./ Když vidím jak tě to ranilo, příště ti vezmu omluvný pugét růží. *Slíbí jí a sleduje jak odjíždí. Sám se už oblékl a teď se vydá na cestu do paláce.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Jeskyně s vodopádem - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:05 pm
Jedno z nejromantičtějších míst v celém Angeles je právě tato jeskyně, která je volně přístupná všem. Občas zdejší kouzlo kazí přítomnost více lidí, ale i tak jsou chvíle, kdy tu není nikdo a vy si můžete kouzlo tohoto místa vychutnat sami se svou drahou polovičkou.

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 D1ba94c80809ce400c282c927de0d834
Sponsored content

Jeskyně s vodopádem - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně s vodopádem

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru