Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Ghetto rebelů - Seveřanů Empty Ghetto rebelů - Seveřanů

za Fri Apr 03, 2020 3:52 pm
Rebelské sídlo, které je na okraji města Angeles. Zvenčí nevypadá nějak vábně, ale uvnitř je docela moderně zařízen.

Ghetto rebelů - Seveřanů 2d2c1b7512c445c57484ea9138b9a1b5
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Ghetto rebelů - Seveřanů Empty Saskia Vance

za Tue Apr 21, 2020 8:45 pm
*Probudila se dneska odpoledne a po ne moc příjemném rozhovoru s rodiči, kdy jim na konec řekla, že vlastně mají vnučku, dvouletou, ji konečně pustili a ona neváhala a ihned se vydal rychle pryč. Moc rychle to nešlo, kvůli jejímu zranění, ale snažila se. Musí se ujistit, že je Xiomara v pořádku a že se Navya o vše postarala. Jakmile se dostane domů, rebelové se kolem ní seběhnou. Všichni si mysleli, že je mrtvá a panoval tu zmatek, jak se dozvěděla. Nechápala to, měla se tu o to postarat Navya, ale jak se ukázalo, ta dala přednost životu paláci se svým princem. To ji naštve. Věřila jí. Ve vztahu by jí nebránila, ale jednou od ní potřebovala pomoc a ona uteče? Když sem přišla, ona jí nabídla jídlo, bezpečí a když je nutno, ona je tu nechá. A co ji štve nejvíce, nechala tu Xiomaru. Slíbila jí, že se o její dceru postará pokud se něco stane. Naštvaně přechází po místnosti a oproti zdi hodí několik věcí. Než se rozhodne jít za svou dcerou, což udělala následovně, potřebovala se uklidnit a všechny ujistit, že se to zase spraví a dají se dohromady. Pak dojde ke své dceři, která si momentálně pyžamu, již nachystaná ke spánku prohlíží obrázky v knížce. Její pohled zjihne, když ji uvidí. Je ráda, ž ji zase vidí, takže ji pevně obejme a neplánuje ji jen tak pustit. Jak se dozvěděl, mimo byla skoro dva týdny a když se už nepostarala Navya, jiní rebelové, na které je očividně lepší spoleh ano. Sedne si v obývacím pokoji se svou dcerou na starší sedačku a začne jí předčítat z knížky. Netrvá dlouho, než Xiomara usne v jejím náručí.*
AndyHoff

Ghetto rebelů - Seveřanů Empty Navya A. Sánchez

za Tue Apr 21, 2020 9:12 pm
*Krátce po útoku byla v ghettu pro svůj batoh a kytaru. Víc pobrat nezvládla, protože byla jenom pěšky, takže svojí tašku, kterou si do Illey přivezla také, v ghettu nechala. Tehdy zjistitla, že Saskia je pryč a možná i mrtvá. Věděla, co jí slíbila a chtěla ten slib dodržet. Věděla, že Claviovi by to pak dokázala vysvětlit. Jenže když do ghetta přišla, ostatní rebelové už věděli o tom, že chce zůstat v paláci a prakticky jí odtamtud vyhodili. Vzala si jen své věci a z ghetta radši vypadla. Teď se odhodlala do ghetta vrátit. Plánuje si vzít jenom tu jednu tašku a hned rychle vypadnout. Jakmile do ghetta vejde, ostatní jí začnou probodávat pohledem.* Vezmu si jenom věci a půjdu. *Ujistí je a pak se vydá do svého bývalého pokoje, odkud si vezme svou tašku. Ještě než odejde se ale rozhodne jít podívat za malou Xiomaru. Vejde opatrně do jejího pokoje a zarazí se, když tam uvidí Saskiu.* Sas... *Vydechne uprostřed dveří a pak polkne. Ví, že jí bude nejspíš nenávidět.*
-LF-

za Tue Apr 21, 2020 9:52 pm
*Začne se mazlit s Xiomarou, která se v jejím náručí i rozplakala, protože ji dlouho neviděla a jak jí sama řekla, teta Navya se o ni ani nepostarala. Ví, že ostatní rebelové na ni jsou naštvaní a chápe je, ona taky. Ale ať už by byli naštvaní nejvíce, mohla se Navya postarat o její dceru, o to co po ní žádala. Věřila jí, že se postará o její dceru a on ji zklamala. Cítí k Navyi velký vztek a nechce ji snad nikdy vidět. Začne jí předčítat pohádky a když usne, jen ji hladí po vláskách a sleduje, jak v jejím náručím spokojeně oddechuje. */Je malou kopií táty../*Vzpomene si na svého otce, dědečka Xiomary, která je mu podle ní až neuvěřitelně podobná. Stejná barva očí, tvar obličeje, stejné blonďaté vlasy.*/Možná bych měla dát rodičům šanci.. Nebo jim aspoň umožnit poznat Xiomaru. /*To, co řekl její táta, že by jim snad říkala něco hnusného o nich není pravda. Naopak před Xiomarou mluvila o jejích prarodičích hezky s láskou. Má své rodiče ráda, ale nedokáže s nimi mluvit. Řekla, za jakých podmínek se vrátí, jí by stačilo, kdyby to omezili, kdyby neblbli děti. Jak říkala, právě tohle jí taky vadí. Že učí děti nenávisti od raného dětství a oni je poslouchají, jsou to děti. Proto své dceři říká pro i proti. U všeho. Nejen u královské rodiny, ale i u té její vlastní, aby si utvořila vlastní názor. Když se otevřou dveře, zvedne pohled a jakmile uvidí Navya, její pohled se změní ihned na naštvaných. Stoupne si i s Xiomarou v náručí a položí jí do postele. Ví že by se neměla namáhat, kvůli stehům, které jí teď i povolili, ale má co dělat, aby Navyi hned na místě neublížila, takže teď se o to nestará. Pak stoupne a vezme ji a paži, okamžitě ji vyvede z pokoje její dcery. Nechce, aby se k ní teď přibližovala. Zavře za nim dveře a pustí ji.*Vážně?*Zasyčí.*Vrátíš se teď? Po tom všem? Potřebovala jsem, požádala jsem tě to, aby ses postarala po mou dceru, po tom všem, co jsem udělala pro tebe jsi nemohla udělat tohle? Byla jsi pryč v paláci a užívala si se španělským princem a když se já po dvou týdnech vrátím, tady je to celé vzhůru nohama, což bych i chápala, kdyby moje dcera byla s někým, koho zná, kdo se po ní postará. A to jsi ty Navyo.*Řekne tiše.*Nebránila bych ti, abys s ním byla, ale teď jsem tě potřebovala. Potřebovala jsem tvou podporu, poprvé za dobu, co se známe jsme tě skutečně potřebovala a ty se na mě vykašleš? *Zeptá se dost ublíženě, stejně tak naštvaně.*To, že bys nezvládla vést rebely by mi nevadilo. Vím, že by tě pravděpodobně ani neposlouchali, kvůli tvému vztahu a jsou na tebe naštvaní. Ale o Xiomaru jsi se postarat mohla. Víš, že mám peníze pro tento případ stranou.*Tohle jí řekla. Vzala si peníze stranou, které měly sloužit právě k tomuhle, kdyby nastala podobná situace.*Kdybyste bydleli v hotelu, ty ani nemusela dělat nic jiného, jak se starat o Xiomaru a klidně i s tím tvým přítelem, vyžili byste několik měsíců úplně v pořádku. Mohla jsi ji vzít pryč v tom ti nikdo nebránil, co vím. Protože oni ví, že jsem ti věřila, že ty jsi byla moje nejbližší kamarádka, Xiomara tě bere jako tetu. *Potřese hlavou.*A teď, po tom, co se vrátím, ani ne hodinu se tu objevíš.. Skvěle.*Řekne ironicky.*Doufám, že pochopíš, že teď už tu nejsi vítaná. A já tě žádám, abys odešla a nikdy se nevracela.
AndyHoff

za Tue Apr 21, 2020 10:23 pm
*Dojde do ghetta, kde si vezme svojí tašku a pak se rozhodne stavit ještě za malou Xiomarou. Vyčítá si, že se o ní nepostarala, ale neměla jak. Vejde potichu do jejího pokoje a zarazí se ve dveřích, když tam uvidí Saskii. Polkne, když vidí, jak se zvedla a pak nic nenamítá, když jí chytne za ruku. Jakmile na ní začne syčet, sklopí pohled. Ví, že si to zaslouží.* Sas, prosím, poslouchej mě. Chtěla jsem se o ní postarat, vážně. Jsem ti vděčná za všechno, co jsi pro mě udělala a vždycky budu. *Podívá se na ní.* Nechtěli mě nechat s ní odejít. Berou mě jako zrádce. Nechali mě vzít si batoh a kytaru a když jsem chtěla vzít i Xiomaru, nenechali mě. Kdybych jí odsud odnesla, zabili by mě i Clavia. *Doteď si pamatuje, jak na ní tady namířili zbraň.* Udělala jsi toho pro mě hrozně moc a já si za to budu vždycky vděčná. A přála bych si, abych ti to mohla oplatit, vážně. Je mi líto, že jsem to nemohla udělat. *Potřese hlavou a pak si vezme ze země tašku a přehodí si její popruh přes rameno.* Chápu, že tu nejsem vítaná a že ty mě nenávidíš. Ale věř mi, že jsi pro mě byla ta nejlepší kamarádka a Xiomara je pro mě jako opravdová neteř.
-LF-

za Tue Apr 21, 2020 11:09 pm
*Když do pokoje její dcery vejde Navya, která se o ni měla postarat a neudělala to, naštve ji to a ihned uloží Xiomaru do postýlky a svou bývalou nejlepší kamarádku vyvede ven. Nemá se k ní co přibližovat, ne teď, když se vrátila ona. Pozorně poslouchá, čím se obhajuje a zúží oči. Pak potřese hlavou.*Dobře.. budu ti věřit, že tě odejít nenechali, i když ode mě měli rozkaz, nechat ti Xiomaru.*Řekne, i když stejně ne moc přesvědčeně.*Ale to na tomhle nic nemění. Stejně jak jsem pochopila odcházíš a já ti v tom nehodlám bránit.*Ustoupí jí z cesty, aby mohl projít.*Je dobře, že používáš minulý čas.*Řekne chladně. Vždycky se takhle chovala, vyjímaje právě Navyu, k ní se vždycky chovala přátelsky, věřila jí, jaké jediné snad.*Honě štěstí v budoucím životě. /Jen jestli ti to s tím princátkem nevyjde, nepočítej s návratem sem./*Dodá v duchu. Pak se na ni naposledy podívá. Je jí jasné, že spolu nejspíše mluví naposledy. Ani neplánuje bránit palác od dalších útok nebo rozhodně méně. Teď je pro ni důležité to urovnat s rebely, ujistit ke, že mají stabilní velení a vydá se hned k nim, aby je o tom ujistila. Navíc teď je na to zase sama, bez Navyi a jen tak si k tělu nikoho nepustí.*
AndyHoff

za Tue Apr 21, 2020 11:22 pm
*Vysvětlí jí, proč se o Xiamoru nepostarala a když slyší její nedůvěřivý tón hlasu, sklopí pohled.* Nemám důvod ti lhát. *Namítne a pak si vezme tašku a po jejích dalších slovech se na ní podívá.* No.. Už tady nejsem vítaná, takže mi asi ani nic jiného nezbývá. *Pokrčí letmo rameny a pak si povzdychne.* Nemůžeme to mezi sebou urovnat? Musíme se vážně loučit takhle? Znáš mě, Sas. Víš, že já nejsem někdo, kdo úmyslně lidem ubližuje, lže a zrazuje. Kdybych mohla, postarala bych se o ní. Obě dvě pro mě znamenáte hrozně moc. A kvůli Claviovi se na tom nic nezmění. *Potřese hlavou a pak sklopí pohled.* Díky za všechno, Saskio. *Rozloučí se s ní, protože chápe, že jí teď nenávidí a nejspíš jí už nikdy v životě nechce vidět a vydá se k východu z ghetta. Vidí, jak jí ostatní rebelové probodávají nenávistnými pohled a od pár z nich zaslechne i nadšené mumlání, že zrádkyně bude konečně pryč. Nijak na to nereaguje a vyjde z budovy ven. Rovnou se vydá zpátky do paláce a celou dobu zabodává pohled do země. Sama si hrozně vyčítá, že se o Xiomaru nedokázala postarat.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Ghetto rebelů - Seveřanů Empty Ghetto rebelů Seveřanů - 6. ročník

za Tue Aug 04, 2020 11:07 am
Rebelské sídlo, které je na okraji města Angeles. Zvenčí nevypadá nějak vábně, ale uvnitř je docela moderně zařízen.

Ghetto rebelů - Seveřanů Old-house
Sponsored content

Ghetto rebelů - Seveřanů Empty Re: Ghetto rebelů - Seveřanů

Povolení tohoto fóra: