Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Střecha paláce s výhledem na město

+14
- HYUN -
Vertasia
Takuari Zimemo
LittlePrincess
Terka
Davina "Dee" Claire
Lexi
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
18 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Mar 28, 2020 7:10 pm
*Dojde na Střechu a hned začne svému bratrovi vyčítat, že pije bez něj. Na jeho námitku se uchechtne.*Měl jsem ještě poradu a šel jsem se převlíct. Nechtělo se mi tu být v obleku.*Pokrčí rameny.*Příště to hodím na tebe, víš sám, jaká je to legrace.*Ušklíbne se a pak si vezme už flašku, ze které se napije. Uchechtne se.*Já jsem zlatíčko, nedělám blbosti a nedal jsme Thylane žádnej důvod k útěku.. Já se bát nemusím.To bys měl ty.*Připomene mu, kdo má jaký vztah.*Sám ses ostatně včera chlubil, že váš vztah je jako dramatickej seriál, co by bylo ještě více dramatický, než útěk nevěsty?*Oplatí mu to a když pak přijde někdo další, sjede ho pohledem. Usoudí, že to bude nejspíše Bastien.*Čau, já jsme Sawyer. Rád tě konečně poznává.*Představí se mu. Jasper ho předběhne a hodí mu flašku. Pak přijde ještě někdo, host, kterého nečekal. Nadzvedne obočí a pak se podívá na Jaspera.*Hele, já proto tomu teď ani nic nemám.. Ale fakt si myslíš, že bylo ke tvé snoubence chytré poslat Arowen? Když jí zabila otce, i když jo, byl to hajzl a Arowen nás tím zachránila, za což jsem jí vděčný.*Ujistí Roryho a podívá se zase na bratra.*Navíc víš, že Char na jednom útoku z toho všeho stresu málem potratila.*Tohle se mu nezdá jako dobrý nápad. S flaškou se posadí pohodlně do sedačky. Uchechtne se nad slovy Jaspera. Zase s nenapije z flašky, která je už teď skoro z poloviny prázdná.*My jsme spolu ještě ani nespali. Nechci na ni tlačit. Dlouho mi nevěřila. Hlavně kvůli tomu, že tu byli ostatní účastnice.*pokrčí rameny.*Ale eneboj, následník bude brzo.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Mar 28, 2020 7:23 pm
*Je z toho trošku nesvůj, přece jen nikoho tam nezná, ale doufá, že přece jen budou v pohodě. Když tam dojde, posadí se do křesla a na Jaspera se ušklíbne.* Dík, je mi ctí patřit do tak velké rodiny. *Zašklebí se a vezme si tu flašku, co mu hodí a i hned ji otevře a s pitím taky nečeká zrovna moc dlouho.* Taky tě rád poznávám. *Přikývne a opět se napije, jelikož bez alkoholu by toho asi moc nenamluvil. Když přijde ten další, upře na něj pohled a zase ho převrátí na ty dva.* Hele, nechcete mě zasvětit? Měl bych ho znát? *Optá se jich s pozvednutým obočím a pak je sleduje a poslouchá.* Počkat, ty jsi rebel? *Ukáže na něj prstem a zase do sebe vyklopí něco málo z flašky, přičemž se otočí zase na dva Schreave.* On je fakt rebel? *Zamumlá stále nechápavě a uvědomí si, že právě kvůli rebelům jeho manželka přišla o paměť.* /Klid, dej si další lok a tohle neřeš, vždyť jsou v míru./ *Sám se nad sebou ušklíbne a ten úšklebek se mu ještě prohloubí.* Ty jsi fakt jedinej, kdo ještě nezasel? *Uchechtne se směrem k Sawyerovi a pobaveně se zašklebí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 28, 2020 7:36 pm
*Rozhodně se mu tam nechce a docela se k tomu ještě bojí o Arowen, která je tam sama s ostaníma a on by ji nejradši vzal a odjel by s ní zase zpátky do ghetta. Ale na to je zatím čas, dává tomu pár minut mezi těma z paláce a vážně uteče, tím si je jistý. Když tam dojde, upře nejdřív pohled na krále, potom na Jaspera a pak na toho, koho nezná.* A jsem strašně nadšený, že Arowen je do rodiny zrovna s váma, nikdo lepší by to být nemohl. *Protočí otráveně očima a zase pohled přesměruje na Sawyera.* Hele, Arowen málem potratila díky tomu vašemu povedenýmu příbuznýmu *Zavrčí s nakrčeným obočím směrem k Sawyerovi.* Neměli byste se tolik množit, pak už ani nevíte komu ta koruna patří. *Ušklíbne se a pohledem začně těkat mezi všemi co tu jsou. Povytáhne obočí, když chytne flašku alkoholu a upře pohled i na ni.* /Asi bych měl dát, jestli to chci tady přežít, nemyslím si, že bych to přežil bez alkoholu./ *Zase pohled stočí na Bastiena a protočí očima.* Chceš důkaz? *Zeptá se ho trošku pobaveně a i on si lokne alkoholu ve flašce.* /Aspoň tu jim můžu rozbít o hlavy, když nic jinýho nebude po ruce./ Napřed byste si měli ujasnit, kdo všude kde zasel a potom až ptom byste měli pokračovat dál. /A nebo vůbec nepokračovat, byl byklid./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

Sat Mar 28, 2020 7:50 pm
Nebo jsi mohl na poradu v džínách. Jsi král. Můžeš si dělat co chceš. *Pokrčí pobaveně rameny a lokne si z flašky.* Jo, jasně. Já si počkám ty tři hodiny, než všechno najdou v papírech a pak to odvolám s tím, že končíme. *Zasměje se a pak protočí jemně očima.* Naše drama už skončilo a teď můžeme najet na klidný život. Navíc běhám rychleji jak ona, to už jsem si ověřil hodněkrát. Takže by daleko neutekla. *Uchechtne se a pak přijde Batien, kterého přivítá do rodiny a hodí mu flašku.* Jo, sami nevíme, kdo je vůbec jak příbuznej. Sotva se orientuju v sourozencích. *Potřese pobaveně hlavou a pak se zatváří jako neviňátko, když přijde Rory, který následně vyfasuje taky svou flašku.* Snoubenec velitelky rebelů. Takový ty milý lidé, co nás občas poctili návštěvou a záplavou kulek a teď nabídli mír. *Zasvětí Bastiena do děje a pak se koukne na svého bratra a protočí očima. Po takovémhle kázání se otráveně svalí na gauč a pokrčí rameny.* Občas je nejlepší léčba šokem. *Okomentuje to.* Hele, já se nijak hodně nemnožim. *Uchechtne se po Roryho poznámce a pak se pyšně zazubí.* Já u Charity a rovnou dvojnásobně. *Ujasní všem nahlas, kde všude a jak zasel.* Kdo dál? *Rozhlédne se po všech ostatních a znovu si lokne z flašky, kterou právě vyprázdní.* Ještěže nejsme mořský koníci. To by chlastali právě holky a my tu seděli a nadávali na těhotenský chutě. *Zasměje.* Ale bylo by to hustý. Byli bysme zelený a měli ten roztomilej ocas. Ocasy jsou hustý. Já bych chtěl ocas. Myslíte, že by holky na ocasy letěly? Pak bysme si nemuseli porovnávat jenom ptáky, ale porovnávali bysme si i ocasy. *Zasměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Mar 28, 2020 8:16 pm

*Uchechtne se.*Jo a pak bych další tři hodiny poslouchal, jak je to nevhodný a přišel bych ještě později. Moc dobrý řešení..*Řekne poslední část ironicky. Pak řekne, že to příště nechá na něm a to jeho pošle na tu poradu, jestli jej bude štvát. Uchechtne se a pak mu ještě připomene, jak se včera vychloubal, že jeho vztah s Charity je jako dramatickej seriál.*Myslíš? Mě by ten útěk připadal jako geniální konec první série. *Usměje se a pak pozdraví Bastiena a stejně tak i Roryho, kterého tu nečekal. Jemu to nevadí, ale k holkám dát Arowen? To se mu jako dobrý nápad nezdá ani náhodou. Dá o tom svému bratrovi i menší kázaní a nad jeho reakci je potřese hlavou. Podívá se na Bastiena a přikývne.*Ano je rebel, ale máme příměří, to je i důkazem toho, že je teď tady, stejně jak byl i na Tribunále.*Řekne mu a podívá se zase na rebela.*Klid, já vím, že Arowen máem potratila a je mi to líto, ale naštěstí se nic nestalo. Stejně tak i Charity.*Pak kývne k Bastienovi.*Jeho snoubenka, teda teď už manželka na něj zapomněla, kvůli útoku na dostizích, si ho nepamatovala a pořád si nevzpomněla. Takže jeho reakce není až tak špatná.*Vysvětlí mu, co se stalo.*Přece jen, sám nejsi nadšený z toho, že tu jsi, vzhledem k tomu, že Arowen málem potratila, ještě si představ, jak by ses cítil, kdyby na tebe zapomněla.*Povzdechne si a upije si z flašky. Pak se zasměje.*Mořský koníci nejsou roztomilý, mají strašně divný tělo. Jsou strašidelní.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Mar 28, 2020 8:35 pm
*Pohledem projede oba dva Schreave a už tak nějak věří, že nejvíc si bude asi rozumět s Jasperem. Zašklebí se a pokrčí rameny.* Pokud máš zmatek i v sourozencích, jis na tom vážně, ale vážně špatně. *S tou flaškou není nijak pozadu, přece je musí dohnat, takže i on má za chvíli půl flašky prázdné. A jde to taky na něm už trochu poznat. Zmateně se dívá na Roryho a u toho pohledem skáče na ty dva a zase na rebela.* Ti mi něco říkaj, kvůli nim jsem měl zkaženou chvilku v posteli, protože hned potom, co jsme si užili, se mi roztrhl steh a ta bodná rána se mi zas rozjela, takže jsem přišel o pokračování. *Zamumlá a vypadá u toho asi jako ublížené štěně. Potom poslouchá Sawyera a u toho přikyvuje. Pohled zase obrátí na Roryho.* Jo, tohle přesně se mi stalo. Máte jediný štěstí, že jsem ji zase okouzlil. /A ona mě našla dřív, než jsem se udrogoval. Už mohli mít další hodnou duši na krku./ Ne, důkaz nepotřebuji. *Zamumlá a zase pohledem začne skákat mezi těma třema a pohled zase zastaví u Jaspera.* Já už zaděláno na korunního prince třeba mám,. Teda budoucího, protože ten jsem zatím já. Ale Kasey byla docela vyvedená z míry. Hodila po mě oblečení na děcko a utekla. *Ušklíbne a potom se uchechtne.* Mořští konící jsou hustí, viděli jste někdy jak vyvrhujíí děcka? To by se těm naším ženskám hodilo.*Pokrčí rameny a zase flašku trochu vyprázdní.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 28, 2020 8:51 pm
*Už teď by nejradši šel pro Arowen a odešel by, protože si nedokáže představit, jak to mezi holkami teď musí vypadat a upřímně se o Arowen bojí. Snaží nemít na tváři vražedný pohled a doufá, že mu to aspoň trochu jde.* O to příměří já nestál, ale Arowen je tvrdohlavá. *Zamumlá a sám se z té flašky napije, i když to nepřehání tak, jak ostatní, protože mu stačí pár loků, nikdy by nebyl schopný vypít celou flašku.* Tobě to je líto? *Povytáhne oboší a snaží se tvářit, co nejvíce v klidu.* To není naše vina, byla ve špatnou dobu na špatným místě. *Pokrčí rameny a udrží chuť protočit oči. S povytaženým obočím se obrátí na Jaspera a teď vážně očima porotočí.* To, že jsi ji udělal dvojčata nebereš jako to, že se hodně nemonožíš, jo? *Uchehctne se a dál už jejich rozhovor o konících a mořských pannách jen sleduje s pohledem, který jasně naznačuje, že si teď on připadá ve špatnou dobu na špatéém místě.* To si jako ty nádobíčka vážně plánujete měřít? *Ušklíbne se a zavrtí nad tím hlavou.* Už teď lituji vaše děti, jestli budou po vás. *Protočí nad tím očima a radši se zase napije.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

Sat Mar 28, 2020 9:11 pm
Jsi král, ty určuješ pravidla. Klidně bys je mohl umlčet mávnutím ruky. Je na tobě, jak si zjednáš respekt. *Pokrčí rameny a pak se uchechtne.* Kdyby se to fakt natáčelo, už by byly tak tři série. Pokud bys fakt chtěl zfilmovat úplně všechno. *Potřese pobaveně hlavou a pak se zasměje, když přijde Bastien a začnou se bavit o zmatcích v rodině.* Co já můžu za to, že máma i táta jsou plodní a nestačili jim dokonalej andílek v mé podobě? Jako ... chápu, že nebyli spokojení jenom se Sawem a chtěli to nějak napravit, ale u Lii a Edy se zase něco nevyvedlo. *Pokrčí rameny a následně se svalí na gauč.* Ale tak... udělal ses, ne? Kdyby ne, tak by to bylo fakt na hovno. *Podívá se na Bastiena.* Ne, rozmnožuju se tak akorát. Dvě nejsou moc. Kdo ví, kolik jich budeš mít ty a jaký andílci to budou. *Ušklíbne se na Roryho a pak začne mluvit o mořských konících.* Nejsou strašidelní! Jsou roztomilý a hustý. *Oponuje Sawyerovi a pak se ušklíbne na Bastiena.* Jo, to asi jo. Měl jsi vidět, jak Charity začala vyšilovat, když zjistila, že ze sebe bude muset dostat dvojčata. *Zasměje se a pak se uchechtne po Roryho otázce.* Samozřejmě, že ne. Všichni víme, že ho mam největší. *Pokrčí rameny a u toho se vítězně zazubí.* Chce to nějaký vzrůšo. *Rozhodne nakonec.* Objednáme striptérku. *Zazubí se na všechny a dřív než někdo z nich stihne něco namítnout, vytáhne mobil a jednu objedná, i když se mu pletou klávesy na displeji.* A ještě jednu flašku. *Zauvažuje dál, zvedne se a vrávoravým krokem dojde k baru, kde si vezme další flašku, se kterou se zase svalí na gauč.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Mar 28, 2020 9:33 pm
*Uchechtne se.*I tak by měli kecy. A i tak. přišel jsme později jen o pár minut. A přišel jsem jako druhý. Pak řekne, že útěk od oltáře by byl skvělým zakončením první série.*Ne. já bych dal tohle na první, pak druhá by pokračovala a třeba se jen soustředila na to těhotenství a konec druhý by byl ustřiženej porod. Ve třetí by byly odhaleny pohlaví dětí a dál nevím.*Řekne s pokrčením ramen. Poslouchá ty tři a když ten rebel řekne, že je Arowen tvrdohlavá, musí se uchechtnout. */To musí, když je příbuzná k nám../*Řekne si sám pro sebe. Zase je poslouchá a raději se s tím rebelem už ani nedohaduje. Nechce si dnešek nějak kazit. Přece jen je to rozlučka se svobodou, má to být oslava. Propálí svého bratra pohledem, když začne povídat o tom, jak on ještě nemá zaděláno na následníkovi a pak na Bastiena a uchechtne se.*Jsem zvědavej, co vymyslí Thylane.*Řekne pobaveně. Ale trochu se toho i obává. Ale na druhou stranu doufá, že ona to nebude brát jako nějakou katastrofu, jak očividně Kasey.*Mořští koníci jsou strašidelní.*Namítne.*Nejsou roztomilí ani hustí.. Vím, že jsi ve škole nedával pozor, takže jsi asi ani neviděl, jak rodí.. Jinak bys to neříkal.*Potřese hlavo a napije se, při té vzpomínce.*Jaký vzrůšo*Zeptá se se zájmem.Když zmíní striptérku nadzvedne obočí, ale pak jen pokrčí rameny v takovém souhlasu a napije se z flašky.*Za chvilku po mě budeš chtít ponožky a budeš volat, že je Dobby volný.*Zasměje se při vzpomínce na pracovnu. Pak se podívá na Bastiena a Roryho.*To udělal jednou v pracovně.. Skvělej pohled.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Mar 28, 2020 10:10 pm
Bereš to moc tragicky. I když... Mám jednu setru a bohatě mi to stačí. *Uchechtne se pobaveně, přičemž potom sleduje všechny přítomný. Potom pronese strašně smutnou příhodu, kde mu praskly stehy a přikývne.* Jo, to zas jo, ale víš jak... Chtěl jsem pokračovat a najednou mi krvácel bok. Už ani moje tělo nechce, abych měl potěšení víckrát. *Zamumlá nespokojeně a u toho vrtí hlavou. Rebela radši ignoruje, protože když de většinou naštve když je pod vlicem čehokoliv, nedopadá ani pro jendu stranu dobře, ale vzhledem k tomu, že ta druhá strana by byla rebel, radši mlčí.* Tak to je dobře, že čekáme jen jedno. Teda asi. Nechci aby Kasey vyšilovala a zase mi něco narvala do ruky a odběhla pryč. *Zamumlá nesouhlasně a potim už sleduje Roryho a Jaspera jak se baví o jejich pokladech.* Tak to brrr. Nechci ho vytahovat, ale rozhodně bych vyhrál. *Pronese pyšně a nakrčí obočí, když začne mluvit o vzrůšu.* Co plánuješ? *Nakloní hlavu na bok a pohled zase otočí na Sawyera.* Dobby.... To je ten z Pána prstenů? *Zeptá de ho a vyklopí do sebe poslední kapky zázračné tekutiny.* Víte co tady chybí? Pilulky, prášky, cokoliv. Ale toho posledního jsem se zbavil, kvůli Kasey. *Nakrčí obočí a u toho jen pokrčí rameny. Většinou se opíjel jen když měl špatnou naladu a to většinou zůstával ve špatné náladě pořád, proto kdyby ho jeho střízlivé já vidělo takhle, asi by se hodně divilo, co se to s nim děje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 28, 2020 10:30 pm
*Všechny tři si projíždí pohledem a v duchu se uklidňuje, aby tu chvilku vydržel, než se vydá pryč. Hodí pohled po Jasperovi a pokrčí rameny.* Budeme jich mít tolik, kolik jich bide chtít Arowen a kolik jich zvládne. Protože k tomu, že málem potratila, ji moc nepomáhají noční můry, které má kvůli vám. A o té noze ani nemluvím. *Zavrčí a potom je zase mlčky sleduje. Protočí otráveně očima a povzdechne si.* Teď jako ho oba dva vytáhnete a budete si je navzájem měřit? *Povytáhme obočí a vážně by se tomu nedivil. I on sleduje Jaspera, jak něco dělá na mobilu a u toho sotva načatou flašku položí na stůl. Hodí na ně zas nevěřícný pohled a zavrtí hlavou.* Jsem obklopenej idiotama. *Opět převrátí očima a vstane, aby se mohl protáhnout, přičemž se vydá k zábradlí.* /Ještě chvíli a už fakt půjdu pryč, nemám na ně nervy. Chybí mi Arowen a mám o ni strach, kdo ví, jak to tam probíhá./ *Povzdechme si a místo na ty tři podle něj idioty, pohled upírá na město. Příčí se mu jen to, že tad stojí, jelikož vždycky tímhle místem tolik pohrdal. Zády se k výhledu otočí a propaluje pohdldem ty tři, i když ne nějak moc, spíše zkoumá dveře.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

Sat Mar 28, 2020 10:55 pm
No jo, furt taky, Výmluvy ti jdou skvěle. *Prohlásí ironicky.* To by ale první série měla tak devadesát dílů. Rovnou z toho udělej telenovelu. *Protočí očima a pak už je rozvalenej na gauči a baví se s Bastienem.* Zase... na ošetřovně by to bylo větší vzrůšo, třeba chce tvoje tělo tohle. Ne, že bych to sám zažil, ale mam živou představivost. *Uchechtne se a pak se koukne na Roryho.* Noční můry máme všichni. A ohledně nohy ... to si vyřiď s tátou. *Napije se z flašky a u toho koukne na Sawa. Moc dobře ví, co se v mučírně dělo a spokojený s tím není. Podle něj to měl Sawyer tátovi rozmluvit. Teď už je ale pozdě a změnit se to nedá. Pak se podívá na Bastiena a zavrtí hlavou.* Tak to ani náhodou. Vyhrál bych já. A i kdybych ho neměl delšího, rozhodně ho mám výkonnějšího a v tom už mě neporazíš. *Zazubí se vítězně.* Ty jsi strašidelnej, Sawa. *Koukne na něj otráveně, protože prostě mořští koníci jsou naprosto úžasný a on musí mít poslední slovo.* U tohohle jsem zrovna pozor dával. Ty jsi zase nedával očividně pozor při tom, jak se oplodňujou holky. *Ušklíbne se pobaveně a pak se zvedne s tím, že to chce vzůšo a rychle přes mobil objedná striptérku. U toho si vezme novou flašku whiskey.* Ne, to je ten z Twilight. *Uchechtne se, když se baví o Dobbym a pak nadzvedne obočí.* Máš snad něco? Na tomhle neujíždim, ale chtěl bych to zkusit. *Řekne mu a podívá se na dveře, které se otevřou a dovnitř vejde nějaký chlapík v obleku. Nechápavě se nad tím zamračí a sleduje, jak týpek dojde blíž k nim, pak ze sebe serve oblek a zůstane ve zlatých boxerkách, ve kterých začne na hudbu tančit. Trochu se zakucká whiskey a hodí nechápavej pohled na ostatní na střeše.* /Chlast by neměl být halucinogenní, ne?/ *Proběhne mu hlavou a pak vytáhne mobil znovu a napíše zprávu plnou překlepů: PTŘBUHU POMC. STŘEA., kterou odešle Charity, Kasey a i Lie.* /Že tohohle si objednali holky??/
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Mar 28, 2020 11:08 pm
*když ji přišla esemeska od Jaspera měla v sobě už téměř půlku flašky, takže ji dost dlouho trvalo, než vůbec pochopila co potřebuje. Vravoravým krokem se s fleškou Whisky vydala na střechu a po cestě si pro tom prozpěvovala Never Really Over. Nikdy nebyla ohledně alkoholu moc odolná.* Pomoc přichází! Ale ostatní se na mě vybodly takže...*větu nedořekne protože si všimne polonahého chlapíka uprostřed místnosti.* A tohle je?*zeptá se opatrně a pohledem projede všechny v místnosti. Stripter je k ní zády, takže na výhled si stěžovat nemůže, ale i tak se vydá za Jasperem a uvidí toho chlapíka zepředu. I tak ho nepoznává a úplně ji nedochází, že je to striptér.* S čím že to potřebuješ pomoct?*zamračí se*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Mar 28, 2020 11:23 pm
*Potřese hlavou a raději už se s ním nedohaduje, protože jak pochopil, nemá to smysl. Raději se s ním začne bavit o tom, jak by jeho vztah s Charity rozdělil do sérií seriálu. Poslouchá hovor mezi Bastienem a Jasperem.*Já se snažil otce krotit a pokud si vzpomínáš, pustil jsem vás. Taky jsem mohl říct strážným, ať vás ven nepouští, až bys mi dal Jonase.*Pokrčí rameny.*A sama Arowen by ti podle mě řekla, pokud by byla upřímná, že jsem strážím nakazoval, ať to tolik neutahují a dohadoval se o tom s otcem.*Pokrčí rameny. Uchechtne se.*Hele, to fakt vidět nemusím.*Řekne jim. Nepotřebuje, aby si je tady vytahovali a chtěli zjišťovat, kdo ho má většího. Na to ani není dost opilý a v celém paláci není tolik alkoholu, který by způsobil, že by to vidět chtěl. Pak se s bratrem dohaduje o tom, jestli jsou mořští koníci roztomilí nebo ne a on si stejně bude stát za svým názorem. Jenom protočí očima a pak se svěří s historkou z pracovny. Uchechtne se, když už vidí, že ti dva jsou na tom tak strašně, že ani neví, kdo je Dobby.*Dobby je z Harryho Pottera.*Opraví oba dva.*Jen abyste věděli, do pokoje vás netahám a sami to neujdete, takže si pak jako já budete muset ustlat tady.*Upozorní je. Nadzvedne obočí, když Jasper zmíní vzrůšo a když objednal striptérku nechá to při tom. Jemu to nevadí a doufá, že se to nedozví Thylane, protože by se jí to nemuselo líbit. Pak se podívá na Bastiena.*Drogy nejsou řešenííí..*Protáhne to. Sám to nezkusil a ani nemá v plánu.*A ty budeš otec dvou dětí Jášo.*Řekne bratrovi. Pořád si zachovává docela chladnou hlavu. Když se otevřou dveře a v nich se objeví nějáký chlapík v obleku nějak čeká, že to bude někdo pro něj a že mu ponese nějakou zprávu, co nepočká, ale ten chlapík se začne svlékat. To vykulí oči a jen na něj zírá.Podívá se na bratra.*Toho jsi objednal ty?*Zeptá se ho nechápavě.*Ty vole, jestli se ti líbí tohle, možná by sis měl vážně promluvit se svou snoubenkou.*Pak se tu objeví jeho sestra a on se pokusí se postavit, i když se trochu zakymácí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Kasey Thalia Martinelli

Sat Mar 28, 2020 11:29 pm
*Když odešly Arowen s Charity, sama se vydala pryč. Neviděla důvod k tomu zůstávat, když to očividně skončilo. Došla od komnaty, kde si plánovala číst, ale pípne jí na mobilu smska.*/To beztak bude Bastien, který je už opitý pod obraz s vyznáváním lásky a tak../*Pomyslí si. Tohle tak nějak čekala. Ale místo toho na displei uvidí jméno svého něco jako bratrance. Zamračí se, když rozluští, co se tím snažil říct a rychle e otočí na podpatkách a vydá se na střechu. Lekla se, že se něco stalo Bastienovi, když Jasper napsal zrovna jí. Rychle otevře dveře.*Co se mu sta-*Už je v půlce věty, kde se snaží zjistit, co se stalo jejímu muži, ale zarazí se. To, co tam vidí nečekala. Uleví se jí, že Bastien je v pořádku, maximálně opilý. Ale při tom pohledu na striptéra ve zlatých boxerkách zrudne a zaskučí.*To si děláte srandu? Proč tu je? jak se sem dostal?*Zeptá a sjede toho chlápka pohledem.*/Ale jako docela ujde../
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Charity Ash Horn

Sun Mar 29, 2020 12:06 am
*Plánovala se rychle osprchovat, což taky udělala a v pyžamu, do kterého se oblékla si lehla do postele na pravý bok, čelem k oknu a zády k půlce postele, která patřila Jasperovi. Chce jen usnout a dneska už nic neřešit. Ale mobil u její hlavy zapípe, což jí řekne, že zde má nepřečtenou zprávu. S povzdechnutím vezme mobil do ruky a zamračí se nad tím, co si přečte.*/Co zas udělal? Nestačilo to dneska?/*Moc se jí tam nechce, ale pokud by to bylo něco důležitého a jemu se něco stalo, neodpustila by si, kdyby tam nešla, i když se s ním teď nechce vidět. Protože je jen v pyžamu, které se skládá z šortek a tílka vezme na sebe ještě bílý župan, který si i trochu zaváže páskem. Nechce se jí se převlíkat. Vydá se na střechu svižným krokem.*/Jestli to je jen nějáká blbost../*Myšlenku nedokončí a místo toho otevře dveře na střechu, na kterou i vstoupí. Zarazí se uprostřed pohybu.*Pane bože, to jako fakt?*Zeptá se nevěřícně a potřese hlavou. Sjede všechny pohledem.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Bastien R. Martinelli

Sun Mar 29, 2020 9:53 am
Na ošetřovně to musí být divný. Vždyť tam nemáš ani soukromí a všechno to.... Bílý a ta dezinfekce... To by mě připravilo o vzrušení. *Zamumlá a poté jen poheldem přeskakuje z těch dvou na rebela a zase zpátky, jelikož do toho se jim plést nechce a taky nechce vytahovat znovu to, co se stalo jeho manželce. Poté nakrčí obočí a pohled upře na Jaspera.* Malej a výkonej? To máš asi štěstí. Ale to že čekáš dvojčata je jen... Omyl? Náhoda? *Pokrčí rameny a u toho se tváří jako největší odborník světa zrovna na toto téma.* Twilight... *Zopakuje jako by se chtěl ujasnit, že tomu rozumí správmě a pak se nechápavě zamračí na Sawyera.* Harry Potter... Ja myslel že ten Potte hrál v tom... Jak se to jmenuje? *Zamračí se při snaze si vzpomenout. Když si konečně vzpomene, zazubí se.* V Bondovi! *Vykřikne a poté zas jen pokrčí rameny.* Veškerých zásob jsem se zbavil, ale je dost možný, že bych něco našel. *Rozhodně kdyby byl střízlivý, už jen za tohle by si dal nespočet facek, ale teď mu nevadí snad vůbec nic.* Drogy byly řešení célej můj život. *Roztáhne u toho ruce a více se na pohovce rozvalí. Pak sleduje, jak na střechu přijde nějaký chlap a zmateně ho sleduje. Vykulí oči a rozkašle se, když se začne svlékat.* Hoďte mi někdo další flašku. *Zamumlá dost na hlas, ale stále se zmateně dívána striptéra. Pak se otočí na další příchozí, Liu a přimhouří oči.* To je ta striptérka? *Zeptá se, ale když uslyší hlas manželky, ztuhne a jen hlavu opatrně pootočí tím směrem, kde stojí Kasey.*To je moje manželka! *Pohled otočí na ostatní chlapy a pak zase na Kasey a zazubí se.* Pojď za mnou, lásko. *Zamrká na ni a ruce natáhne směrem, kde stojí a začne chytat vzduch asi jako malé dítě, které chce jít za rodiči.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Rory I. Beavers

Sun Mar 29, 2020 10:40 am
To jsem upřímně čekal. Že budeš hajzl a nepustiš nás z paláce ven. Tos mě možná trochu překvapil. *Zamumlá a pak zase protočí očima.* Jo, ta vaše rodinná hádka byla tak srdcervoucí až mi toho bylo líto než konce Titanicu. *Opět protočí očima a pohled hodí k Jasperovi.* Kdybych si to s ní měl vyřídit, asi by ten mír byl k ničemu, protože bych tak trošku porušil. *Pokrčí rameny a poté už mlčky posloucha jejich rozhovor. Musí se nad šklebit a jen nechápavě vrtět hlavou. Poté vstane a přejde k zábradlí, aby se aspoň trochu protáhl a plánuje, že se k Arowen, jelikož to tady s nema nedává. To už ale přijde další chlap, který se začne svlékat. Povytáhne obočí a pobaveně pohledem sjede všechym co tam jsou.* Kdo by čekal, že princ a král budou zahýbat svým ženským takhle. Nsmyslíte,nže by si to zasloužili vědět? Že jste změnili směr? *Zašklebí se a to už přijde i princezna a pak i ty další dvě. Zamračí se, když nikde mezi němi neuvidí Arowen. Narovná se a zase se posadí na křeslo, aby byl blíž a oni ho mohli slyšet.* Hej, kde je Arowen? *Zeptá se tak nějak všech holek, jelikož se mu nechce oslovovat každou zvlášť. Pevně zatne zuby a radši se zase natáhne pro flašce a krátce se napije, přičemž jibzase odloží na stůl.* /Jestli se jí něco stalo... Jí a tomu drobkov, tak jsem nikdy o žádným příměří neslyšel./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

Sun Mar 29, 2020 12:09 pm
*Víc už se k událostem v mučírně nevyjadřuje. Nebyl tam a u svůj názor dal najevo dostatečně, takže není potřeba to rozvádět dál. Navíc se tady nechce hádat.* Jo, to jo. Ale to vědomí, že tam nemáš moc soukromí a kdykoli tam někdo může přijít, z toho dělá to vzrůšo. Spousta adrenalinu. *Zazubí se na Bastiena a pak protočí očima.* Nemam ho malýho. Se zeptej Charity. *Ušklíbne se a pak Bastiena opraví, že Dobby je z Twilight. Když se do toho začne zapojovat Sawyer s nějakym Harry Potterem, protočí očima.* Je z Twilight. To, že ty ujíždíš na Harrym a jako malej jsi tu lítal s hůlkou a snažil se rozbít hlavu, abys měl na čele jizvu, sem teď netahej. *Zasměje se a objedná velice chytře striptérku, zatímco otevírá další flašku whiskey. Během chvíle dorazí nějakej týpek, kterej se začne svlíkat a na hudbu předvádět striptýz. Napíše holkám o pomoc a pak se podívá na Roryho a potřese hlavou.* Ten určitě utekl holkám. *Vymyslí řešení a ušklíbne se, když se striptér začne blížit k Sawyerovi a převádět mu prakticky tanec na klíně. Do toho nalítnou holky. Zazubí se na Liu a ukáže na týpka.* Asi ti utekla atrakce pro holky. *Informuje jí a sjede jí pohledem, pak se koukne na Bastiena.* To je moje sestra, která se nás očividně snaží dohnat s pitím. *Poznamená a pak se uchechtne po otázkách Kasey.* No.. já chtěl objednat pro kluky striptérku, ale asi si to spletli. Nedorazila k vám do salonu nějaká kočka? *Zeptá se jí a pak už se usměje na Charity, která sem dorazí.* Já za to nemůžu. Ten utekl od vás. Já ho tu nechtěl. *Brání se hned.* Ale když jsi tady, lásko, co mi takhle dát pusu a poreferovat Bastienovi o tom, jak to umim v posteli? On si totiž myslí, že je lepší. *Zazubí se na ní a pak se rozhlédne po střeše po Roryho otázce.* Možná si Arowen užívá s tou striptérkou, co dorazila k nim. *Pokrčí rameny.* Nebo si hraje na mořskýho koníka! *Napadne ho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Mar 29, 2020 12:50 pm
*Řekne tomu rebelovy, že je pustil, i když mohl jednoduše říct, aby je pak z paláce nepouštěli a kdyby tam zavolal několik strážných, nemyslí si, že by měli v útěku nějakou šanci, zvlášť se zraněním Arowen. Na jeho odpovědí jen pokrčí rameny. Kdyby mu Arowen nenabídla tři roky mír, nenechal by je odejít, protože kdyby je držel, rebelové by se je mohli pokoušet dostat ven a na palác by útočili pořád. Pak se dohaduje, odkud je Dobby a protočí očima, když si Jasper pořád myslí, že je z Twilight.*To není pravda, já tu nelítal, to ty!*Brání se, protože si nepamatuje, že by tohle dělal.*Očividně se ti i podařilo se jednou skutečně silně do hlavy bouchnout.*Poznamená potom spíše pro sebe, jak pro ostatní. Uchechtne se.*Dobby není z Boda, Dobby je z Harryho Pottera.*Stojí si za svým. Pak řekne Bastienovi, že drogy nejsou řešení a dále to neřeší, navíc ho plně zaměstnává vymýšlení toho, jak se sem dostal striptér. Bastienovi podá další flašku a sám se napije.*Asi jo.. *Souhlasí s tím, že musel utéct holkám.*Ne, nechte toho!*Vykřikne, když se k němu přiblíží tak, že mu skoro tančí na klíně, postaví se na sedačce, ze které seskočí a trochu se zapotácí, mezitím, co se vydá k baru, o který se opře, aby byl v bezpečné vzdálenosti od toho chlápka.*Já chci Thylane.. proč nepřijde mě zachránit?*Zaskučí, když vidí, jak přišla jeho sestra a Kasey s Charity.*To není striptérka, ale moje malá sestřička.*Řekne Bastienovi.*Kde je Thylane?*Zeptá se a udělá zklamaný obličej, jako nějáké malé dítě.*Jdu najít Thylane, musím jí říct, jak ji miluju.*Rozhodne se a vydá se ke dveřím, ale zapotácí se a spadne na sedačku.*Svět se tak točí.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Arowen Bennett

Sun Mar 29, 2020 12:57 pm
*Jakmile se trochu uklidní, setře si všechny slzy z tváři a na berlích doskáče na střechu. Doufá, že na ní nikdo nepozná, že brečela, protože opravdu nechce, aby si z ní zbytek princů na střeše dělali srandu a Rory zbytečné starosti. Dojde až na střechu a pak se zastaví uprostřed dveří a překvapeně sleduje to, co se tam děje. Pohledem skáče ze všech přítomných na striptéra a Roryho a pak letmo potřese hlavou.* Koukam, že párty se přesunula. *Poznamená potichu směrem k holkám a doskáče až k Rorymu.* Mám se ptát, co se tu děje, nebo radši ani ne? *Nadzvedne obočí a pak se zase koukne na osazenstvo na střeše a potřese hlavou.* Tohle jsou ti dokonalí panovníci. *Uchechtne se nad tím.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Mar 29, 2020 1:13 pm
*kdyz dojde na střechu, už není zrovna při smyslech a tak nechápe, proč je tam nějaký polonahý chlap, kterého nezná. Zamíří za Jasperem, aby se ho zeptala s čím že mu to má pomoct ale zarazí se nad tím co řekne Bastien.* Vítej do rodiny, Bastiene. A sorry, ale striptýz ti dělat nebudu.*usklibne se. Pak se otevřou dveře a přijde Kasey a chvili po té i Charity.* Trochu se to tam zvrtlo.*řekne směrem k Rorymu, když se zeptá na Arowen. Pak se zamračí na Jaspera* Cože? Já nic neobjednala. Tohle jste si museli objednat vy.*kývne i k ostatním.* A nejsem malá! Je mi 17, skoro 18! To je tolik jako má Jasper.*rekne uraženě směrem k Saweyrovi a Jasperovu poznámku o alkoholu raději nekomentuje. Když se pak otevřou znovu dveře a ona si všimne Arowen. Sklopí pohled a vydá se k jednomu z křesel, na které se následně i posadí a pak se pořádně napije z flašky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Kasey Thalia Martinelli

Sun Mar 29, 2020 1:27 pm
*Dojde na střechu, kde uvidí opilý kluky a pak striptéra. Podívá se na Liu, protože první, co ji napadne je, že ho objednala ona.Pak se podívá na Bastiena a povzdychne si.*Ano lásko, to jsem já.*Přikývne a když vidí, jak k ní natáhl ruce, jako malé dítě, musí se zasmát. Přejde k němu, aby ho mohla políbit, protože mu to nedokáže odepřít, když vidí, jak je roztomilý. Pak se odtáhne.*Potřebuješ probrat, to vy všichni.*Sjede je pohledem. Pak se vydá k baru a vezme tři láhve vody, ledové. Jednu podá Charity a sama si vezme dvě, které otevře a vydá se k Bastienovi a Sawyerovi. Jen se na ně usměje, jako andílek, než jim je vylije na hlavy.*Lepší?*Zeptá se potom a usměje se hlavně na Bastiena. Na otázku Roryho jen pokrčí rameny. Neví, kde je, ale velitelka rebel se za chvilku objeví, takže tipuje, že jí jen trvalo sem dojít.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Charity Ash Horn

Sun Mar 29, 2020 1:27 pm
*Dívá se zmateně na striptéra a pak na Jaspera a zamračí se.*My si striptéra neobjednávaly a v dámském salonku to skončilo.*Poznamená.To může vidět i v tom, že tu stojí v pyžamu a županu, protože si už lehla, když jí napsal. Pak potřese hlavou a trochu zrudne.*Pusu nedostaneš a nic nikomu vykládat nebudu. Když slyší o nějákém mořském koníkovi, ani to nekomentuje. Všimne si, že přišla Arowen a spolu s Kasey se vydá k baru, kde si vezme flašku studené vody, jejíchž obsah se rozhodne vylít Jasperovi na hlavu, aby se probral. Doufá, že to zabere na to, aby se probral a přemístí se k Lie.*Lio.. pojď, my dvě teď půjdeme do komnaty, kde si lehneš jo? Na tebe se mi voda lít nehce./Ale pokud nebude zbytí, udělám to taky./
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Bastien R. Martinelli

Sun Mar 29, 2020 1:54 pm
*Nakrčí obočí a hodí zvídavý pohled na Jaspera.* Pro tebe je vzrůšo, když máte obecenstvo? To si vždycky zavoláte nějaký náhodný lidi a zaplatíte jim za to, aby se na vás divali? *Zeptá se s hlavou nakloněnou na bok a u toho si ho měří zvědavým pohledem.* Tak až ji potkám, zeptám se ji. *Zazubí se na něj připravený se vážně zeptat.* Ne, hádat se nebudu! Dobby je z Pána prstenů a Harry hraje v Bondovi. *Zamumlá a založí si ruce na hrudi. Poté zase začne vyprazdňovat další flašku, kterou mu podá Sawyer.* A to že je to vaše sestra neznamená, že to není striptérka. A dík... Ale na uvítanou by se ten striptýz hodil. *Pokrčí rmeny a porom se už snaží vydržet záchvat smíchu při pohledu na Sawyera a toho striptéra. Nakonec to nevydrží a whiskey co měl v puse vyplivne.* Kaseyyy! *Znovu zvolá a zazubí se na ni, když k němu dojde. Oplatí ji polibek a ale zamračí se hmed potom.* Já se probrat nepotřebuji. *Zamumlá a pohled zabodne do příchozí Arowen.* Hele, další roštěnka na striptýz! *Zazubí se, ale to už schytá spršku vodou.* Hej! Tohle není fér. *Vyjekne a naštvaně nafoukne tváře.* Tohle. Je. Válka. *Zamumlá a vyklopí do sebe další část alkoholu. Sundá si mikinu, pdo kterou nemá nic, takže má hruď nahou. Potom se vrávoravým krokem dobelhá ke skříňce, kde před tim vodu vzala Kasey a vytáhne pět lahví. Jedna mu však spadne a nad tím jen pokrčí rameny než se s "bojovým"křikem rozejde ke Kasey a taky na ni vodu vylije.* My se nevzdááme! *Hodí nemotorně jednu láhev Sawyerovi, druhou Jasperovi a třetí Rorymu a sám si zase dojde pro další zásoby.*
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 7 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru