Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Střecha paláce s výhledem na město

+14
- HYUN -
Vertasia
Takuari Zimemo
LittlePrincess
Terka
Davina "Dee" Claire
Lexi
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
18 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Rory I. Beavers

Sun Mar 29, 2020 3:46 pm
*Sám se už odmítá o tom bavit, protože by akorát začal více nervačit. Otráveně protáčí očima a snaží se tvářit co nejvíc v klidně. Sem tam to doprovodí nějakým pobaveným nebo znechuceným úšlebkem, protože se do jejich debaty odmítá zapojovat, jelikož to o čem se baví nedává žádný smysl.* Vážně utekl holkám jo? Tak kde vy máte striptérku? *Uchechtne se a po slovech Jaspera zase převrátí oči v sloup.* Pochybuju, že by si zrovna Arowen hrala na mořskýjo koníka nebo se bavila se striptérkou. *Uchechtne se a když pak přijdou jejich drahy polovičky, hledá Arowen.* Zrvtlo? *Procedi skrz zuby, ale to už jeho snoubenka přijde taky a to mu vykouzlí úsměv na rtech.* Radši se neptej, takový tupce svět neviděl. *Zamumlá a nahme se aby ji mohl políbit.* Jsi v pořádku? Prej se to tam zvrtlo. *Zepta se ji starostlivě a potom už ku přistane flaška v ruce.* Hej, já to nepotřebuju. *Zavrčí na Bastiena a jen se skeptickým pohledem koukne na flašku a pak nw Arowen.* Chceš s těmi idoty tady zůstat a sledovat je, jak se zabíjí navzájem? Nebo můžeme jít. *Zamumlá a stále se dívá na tu láhev vody co drží v ruce.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Jasper H. Schreave

Sun Mar 29, 2020 5:28 pm
Jasně. *Ušklíbne se na Sawyera.* Se schválně zeptáme mámy a táty, ty to určitě budou vědět. *Pokrčí rameny a pak už sleduje tančícího striptéra a rozesměje se, když od něj Sawyer začne utíkat.* Klid. Si to užij. To je větší romantika, než s Thylane, co jsem tě tak poslouchal. *Zazubí se na něj a když se pak začne ptát po Thylane, pokrčí rameny.* Co já vim? Možná je to tim, žes jí dostatečně neukázal, jak jí miluješ. *Popíchne ho a pak se zaměří na Charity.* Skončilo? To jste teda moc dlouho nevydržely.. *Poznamená a sjede jí pohledem.* To je to sexy pyžamo, který na tobě miluju? *Zeptá se nadšeně a jeho nadšení zmizí, když mu odmítne dát pusu.* Proč ne? Já chci pusu. No tak, láskooo. *Protáhne to prosebně a pak sleduje Kasey s Bastienem, jak se políbí.* Vidíš? Proč já nemůžu? *Nafoukne tváře a jakmile ho polije studenou vodou, vyletí z gauče, jako kdyby mu hořela prdel.* To je proti lidským právům. Aspoň teda myslim. Určitě! *Začne hned přehnaně gestikulovat prstem, i když se sotva drží na nohou.* Ale mě do komnaty neodvedeš? *Zeptá se jí a u toho vystrčí smutně spodní ret. Nadzvedne obočí, když mu v ruce přistane láhev s vodou a pak přejede pohledem všechny na střeše.* Jasně, Sawe. A mořští koníci útočí na palác s lesníma vílama. *Ušklíbne se, když ho sleduje a pak přejde k Lie a sebere jí flašku alkoholu.* Pořád jsem o rok starší a ty nejsi plnoletá, takže tohle je moje. *Zazubí se na ní a vyleje na ní flašku se studenou vodou.* Co máte vůbec všechny holky tak blbou náladu? *Zeptá se jich a krátce přeběhne každou z nich pohledem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Mar 29, 2020 5:54 pm
*Protočí očima.*Já se do hlavy nikdy nebouchl.*Namítne znovu. Pak se k němu přiblíží ten striptér a on se od něj snaží dostat co nejdál je to jen možné.*Jestli se ještě přiblíží, skáču.*Varuje Jaspera a kývne k okraji střechy.*Já ji miluju a říkám a dokazuju jí to pořád.*Namítne. Moc se do hovoru nezapojuje a snaží se dostat ze střechy, což se stejně shledá s neúspěchem a on se svalí na gauč. Když ho Kasey polije vodou, rychle se zase posadí a rozhlíží okolo sebe. Vykulí oči, při zmínce, že mořští koníci útočí na palác s lesníma vílama.*Fakt? Musíme svolat strážce, armádu!*Začne se zase zvedat, aby mohl zabránit tomuto útoku. Pak se ale doklopýtá Jasperovi a Lie a svému bratrovi vezme flašku.*A já jsem z vás všech nejstarší, takže tohle patří mě.*Zazubí se na něj a napije se.*Mě se chce spát.*Protáhne to a opře se o svého bratra.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Arowen Bennett

Sun Mar 29, 2020 6:56 pm
*Dojde pomalu na střechu a jakmile uvidí, co se tam děje, překvapeně zůstane stát ve dveřích a chvíli tu scénu jenom sleduje. Když se konečně vzpamatuje, doskáče o berlích k Rorymu a ani neví, jestli se chce vůbec ptát.* Jo, to věřím. *Uchechtne se a oplatí mu polibek. Po jeho další otázce sklopí mírně pohled a rychle zamrká, aby se slzy do jejích očí nevrátili. Pak přejede pohledem holky a povzdychne si.* No... Zkráceně řečeno... Nebyla jsem tam moc vítaná a akorát si vyslechla, jaká jsem svině. * Pokrčí letmo rameny. Vlastně ani neví, proč jí to tak sebralo, protože se to asi dalo čekat. Nejspíš za to může přecitlivělost v důsledku těhotenství. Pobaveně se pousměje, když vidí, jak Rorymu přistála v ruce flaška s vodou a pak s nadzvednutým obočím sleduje, jak se zbytek osazenstva střechy sotva drží na nohou.* No.. Snažíme se je zabít docela dlouho. Ráda si počkám, abych viděla, jak to zvládnou sami mezi sebou. A pak taky... *Usměje se a schválně zmáčkne flašku vody, kterou Rory drží a kouká na ní, aby mu voda vystříkla do obličeje. Pak se na něj zazubí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Mar 29, 2020 7:20 pm
*řekne Bastienovi, že striptýz mu dělat nebude. Až tolik opilá zase není.* Nech si zdát, Bastiene. *zasměje se. Rorymu odpoví, že se to v dámském salónu trochu zvrtlo a podle jeho výrazu toho hned lituje. Pak uraženě řekne, že už je skoro plnoletá, takže není žádná "malá sestřička". To je tak maximálně Edelynne. Pak už se před ní objeví Charity a po jejích slovech se zamračí.* Já nikam nejdu. Aspoň do té doby, dokud tohle nebude prázdný. *Řekne a zvedne poloprázdnou flašku do vzduchu, aby Char pochopila, co myslí. Pak se vydá k jednomu křeslu a jakmile si sedne, pořádně se napije. Pobaveně sleduje, jak Kasey vylije Sawyerovi vodu na hlavu, ale pobavení ji přejde hned, co Jasper polije i jí a vezme ji flašku Whisky.* Do prdele, Jaspere! *rychle vstane a následně se musí chytit opěradla křesla, aby neupadla.* Tohle si schytáš. *procedí mezi zuby a chce jít najít taky flašku vody, ale objeví se u nich i Sawyer. Po jeho slovech obrátí oči v sloup a flašku mu vytrhne z rukou* Já jsem s tím přišla, je to moje. A navíc, kdy se tady hledělo na plnoletost? *uchechtne se. Pak se jí zeptá Jasper, proč mají všechny holky tak blbou náladu a před tím, než odpoví se napije. Flašku chytne co nejpevněji, aby jí ji už nikdo nemohl vzít.* Oficiálně ti dávám svolení, že příště, až se zase budu do něčeho angažovat, můžeš mě svázat a třeba držet jako rukojmí. To je asi fuk co uděláš. *ušklíbne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Charity A. Horn

Sun Mar 29, 2020 7:26 pm
*Dojde na střechu, kde sleduje toho chlápka, která pořád tančí.*/Chudák, se taky musí cítit úplně trapně../*Pomyslí si a sama jej požádá, aby odešel, že to byl omyl. Chudák ani nechce zaplatit, za tento "úžasný taneček/ a hned vystartuje ze střechy pryč. Odmítne Jasperovi dát pusu a protočí očima.*Proč? Protože momentálně se musím sama dost držet, abych tě neuškrtila.*Zamračí se na něj a po jeho otázce, co má za pyžamo jí zrudnou tváře a přitáhne si k sobě ještě více župan. Pak vezme flašku jejích obsah mu vylije na hlavu, aby se probral. *Ne to není. Nikde se nepíše, že nesmíš druhého člověka polít ledovou vodou a tohle je pro tvé vlastní dobro.*Namítne a prázdnou flašku odloží na stolek. Pak se snaží domluvit Lii, aby šla spolu s ní a o její tvrdohlavém nesouhlasu protočí očima.*/Proč musí být všichni Schreave tak tvrdohlaví?/*Když ji Jasper polije vodou zamračí se.*/Ale třeba se probere a aspoň to nebude vyčítat mě../*Bohužel to se nestane a ti tři Schreave se přetahují o flašku. Přistoupí k Lie, u které skončí jako poslední a veze jí ji.*Mám toho dost. Lio, jdeme do komnaty, kam ti zavolám Mionela, ten se o tebe postará. Jaspere, ty jdeš se mnou a já nechci slyšet žádný námitky a ani nevhodný a jiný poznámky. Jasný vy dva? Jdeme.*Chytne je oba za ruky a vydá se s nimi ze střechy do jejich komnat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Kasey T. Martinelli

Sun Mar 29, 2020 7:37 pm
*Dojde k Bastienovi, kterého musí políbit, protože se jí zdá až moc roztomilý, jak k ní natahuje ruce, že nemůže udělat jinak. *Ale potřebuješ lásko.*Řekne a pak na něj vylije studenou vodu. Zasměje se, když vidí, jak nafoukne tváře.*ne nezlob se na mě milášku.*Zažvatlá na něj, protože na ni působí jako malý dítě. Když si sundá mikinu, promne si obličej.*Lásko, prosím obleč se.*Požádá ho. Než stihne zareagovat, on na ni taky vylije vodu. Stojí tam jako vodník a přitom si povzdechne.*Bylo to kvůli tomu, aby ses probral, já jsem nepila.*Odhrne si mokré vlasy z obličeje.Potřese hlavou a rozejde se za ním. Přitom vezme jeho mikinu. Pak ho zastaví.*Lásko, teď se oblečeš.*Řekne a přetáhnu mu nějak mikinu přes hlavu.*Nebo, je to jen na chvilku, než spolu odejdeme do komnaty ano? *Chytne ho za ruku a vede pryč, cestou vezme i Sawyera a pak se otočí na Roryho a Arowen.*Máte se jak dostat zpátky? Jestli ne, zařídím vám odvoz, když tak mi dejte vědět, já je jdu zatím odvést.*Povzdechne si a odvede ty dva pryč.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Bastien R. Martinelli

Sun Mar 29, 2020 8:28 pm
*Rozhodně by se mu líbilo, kdyby nějaká ta striptérka přišla, proto doufá, že je to Lia, na kterou se potom zjištění, kdo je, zamračí.* Nepotřebuju, jsem probranej dost. *Zazubí se na ni a potom se už mračí, když je celý mokrý. Na to si sundá mikinu, takže má nahou hruď a nějak mu to nevadí.* Jsem probraný, vodu jsem nepotřeboval. *Zamumlá potichu a potom se to rozhodne oplatit tím, že klukům taky hodí flašku s vodou a sám jednu na Kasey vyleje. Když ale vidí, že se toho účastní sám, zase nakrčí obočí.* Hele, tohle není fér! Proč nebojujete? *Okřikne je a u toho se zase zase vypije něco málo z druhé flašky whisky.* Ale mně je takhle dobře. *Zamumlá nesouhlasně, ale když mu ji oblékne, nijak se nebrání, jen si povzdechne a přihmouří oči.* A v komnatě mi uděláš striptýz, že? *Zazubí se na ni jako andílek a pak nemotorně vstane, ale zamračí se při pohledu na Sawyera.* Ten s náma jde do komnaty taky? Já chci ale soukromý striptýz. A to že je to král nic nemění. já taky budu král, já chci taky výhody. *Zaprotestuje, ale pak se nechá odvést, jelikož už nemá na vzpouzen moc sílu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Rory I. Beavers

Sun Mar 29, 2020 8:51 pm
*Oddechne si, když vidí Arowen, která jde k němu a je jí za to vděčný, že sem přišla, jinak by možná z toho zábradlí, o které se opírá "omylem" přepadl.* Chvíli se bavili o svých pokladech, chvíli o filmech, nestíhal jsem to radši ani poslouchat. *Zavrtí hlavou a věnuje ji starostlivý pohled.* Přece si j neposlouchala. Nejsi žádná svině, jsi ta nejlepší osoba na planetě, jen oni to tak nevidí, vždyť jsou odtus. Pochybuji, že kdyby vyrůstali někde daleko, viděli by to takhle. *Pousměje se na ni a poté zmateně chytne tu flašku, na kterou se jen tak zmateně dívá.* Stačí je opít, dát jim sem nahýho chlapa a oni by měli o zábavu i o zabití se postaraný. *Poví tak nějak zamyšleně, z čehož ho probere voda v obličeji. Zmateně zamrká, přičemž si prohrábne mokré vlasy a rukou si otře obličej, i když to tak nějak nepomáhá.* Hej! A to mělo být za co? Já jsem v pohodě, měl jsem jen pár loků. *Ušklíbne se a zavrtí nad tím hlaavou, pohledem sjede k jejímu břichu a potichu se zasměje.* Ten drobek to vidí. Až podobné naschvály bude dělat taly, dobře víme od koho to má. *Zavrtí nad tím hlavou, přičemž si obličej opře o její rameno, takže se tak nějak utře. Zazubí se na ni a pak se zmateně koukne na Kasey.* Jsme na motorce. *Přikývne a už jen sleduje, jak i s těma dvěma odcházi pryč.* Vidíš jaký to štěstí máš, že na tom nejsem takhle špatně? Samozřejmě, že úplně bez alkoholu v krvi nejsem, to by se jinak nedalo snést... Ale moc ho tam není. *Uchechtne se a hne dpotom ji chytne za ruku.* Půjdeme? *Usměje se na ni a očkem se koukne kolem sebe.* /Poznali by, kdyby jim třeba chyběla na chodbě nějaká váza nebo tak něco? Obraz? Kytka?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Jasper H. Schreave

Sun Mar 29, 2020 9:29 pm
*Když slyší, že Sawyer bude skákat, trhne sebou a pak na něj chvíli kouká, než se nadechne a spustí z plných plic.* I believe I can fly! I believe I can touch the sky! *Zazpívá naprosto falešně, ale hlavně nahlas, že to museli slyšet až v zahradách a pak už tam přijdou holky a on se zeptá, proč mu Charity nechce dát pusu.* Proooč? *Zeptá se naprosto zmateně a zoufale a vystrčí spodní ret ještě víc. Když na něj vylije studenou vodu, vystřelí z gauče s tím, že je to určitě proti lidským právům.* To teda neni. Takhle nastydnu a ty se o mě budeš muset starat. A já jsem náročnej pacient. *Informuje jí, i když jí to už určitě musí být jasný. Vezme Lie flašku a pak na ní vyplázne jazyk.* Jasně. Hodíš po mě svůj dudlík? *Popíchne jí pobaveně, protože pro něj to prostě bude vždycky jeho malá sestřička. Otočí se k Sawyerovi, který chce svolávat armádu a protočí očima.* Jasně, neboj. Už jsem svolal upíry a vlkodlaky, ty si je podaj. A navíc tady máme ještě k tomu dva rozený zabijáky. *Kývne hlavou k Rorymu a Arowen a pak se na svého bratra zamračí, když mu vezme flašku.* Ale ty jseš hlavně retardovanej, Sawe, to ti anuluje věk na úplnou nulu. *Poinformuje ho a pak protočí očima, když flaška zase skončí u Lii.* Teď. *Pokrčí rameny a pak se zeptá, co se stalo na jejich rozlučce.* To mi zrovna na otázku neodpovídá, ale vytáhnu to z tebe, až budem oba střízlivý. *Uchechtne se a pak se zazubí na Charity, když ho chytne za ruku.* A dostanu tu pusu? *Zeptá se jí.* O Liu se postará Mionel. Postaráš se ty o mě? Nebo si mam zavolat taky Mionelovi? *Zeptá se jí jako malý andlíkek a nakonec se nechá odtáhnout ze střechy.* Taky se chci projet na motorce. Nemůžou mě svézt do komnaty? *Zeptá se Charity, když při odchodu zaslechne konverzaci Kasey a Roryho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Mar 29, 2020 9:47 pm
*Řekne, že skočí a když se Jasper rozhodne zpívat, vzpomene si na jednu pohádku, na kterou se musel podívat s Eddelynne a v ní byla písnička taky.*I will ride, I will fly, Chase the wind and touch the sky, I will fly, Chase the wind and touch the sky..*Zapěje pro změnu on, i když méně falešně, protože jedno z jeho tajemstvích je, že umí zpívat docela dobře a i hrát na piano, které tady bohužel není. Zasměje se, když vidí, jak eho bratr rychle vystartoval z pohovky, po ledové spršce, ale tu musí následně absolvovat i on a to se mu už moc nelíbí. Když se dozví, že palác je pod útokem, už se chystá svolat armádu, ale naštěstí to za něj vyřešil jeho bratr.*Nuže dobrá, věřím ti.*Pokýve důležitě hlavou a pak mu vezme flašku, kterou ale vzápětí vezme jeho malá sestřička.*Já nejsem retard!*Namítne a zamračí se. Nakonec je odveden Kasey pryč ze střechy. Rorymu a Arowen ještě s velkým úsměvem zamává, takže se na nich u dveří otočí a když se otočí zpět, bouchne se čelem do zdi a trochu se zapotácí, ale ustojí to a pomalu odejde.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Arowen Bennett

Sun Mar 29, 2020 10:22 pm
O svých pokladech? Tušila jsem, že jsou švihlý, ale... *Radši to už nijak nerozvádí a potřese hlavou. Pak mu ve zkratce řekne, co se stalo na holčičí části rozlučky.* Jo no... To je jedno. *Nechce, aby si Rory dělal starosti, takže se pokusí co nejvíc uvěřitelně nadzvednout koutky rtů a pak nadzvedne obočí, když vidí, jak Rorymu přistála flaška v rukou.* Nikdy jsem nečekala, že princové budou ujíždět na striptérech. *Uchechtne se. Má s nimi dost velkou zkušenost a ví, jak to s holkama umí. To ale radši nahlas neříká, protože ví, že Rory by z toho nadšený nebyl. Pak zmáčkne tu flašku, aby mu voda vystříkla do obličeje a po jeho reakci se zasměje a zazubí se na něj jako naprostý andílek.** Když si vzpomenu, že po jedné skleničce jsi plánoval deset dětí... Tak ano, potřeboval. *Uchechtne se a pak potřese hlavou.* Vzhledem k tomu, co všechno budou mít po tobě, jako třeba plivání do obličeje, tvrdohlavost, a tak dále, tak jsme si kvit. *Zazubí se na něj a pak vyjekne, když ucítí vodu z jeho obličeje na svém rameni. Nakonec se jenom zasměje a pohladí ho po vlasech a pak i po zádech. Koukne se na Kasey, která jim nabídne odvoz a jemně sklopí pohled.* To je dobrý, nebudem už víc obtěžovat, ale díky. *Odpoví jí a pak se podívá na Roryho.* Řídit budu já. *Rozhodne, protože se nepotřebuje vybourat a ví, jak na něj alkohol působí a pak stiskne jeho ruku.* Jo, půjdeme. *Přikývne a nadzvedne obočí, když slyší Jaspera.* Až budou na střeše okna, odvezem tě na motorce do komnaty. *Slíbí mu se smíchem a rozhlédne se po prázdné střeše, kde zůstali poslední. Tohle jí přijde hodně divné, ale po dnešku už nemá na to to nijak víc řešit. Zapře se o berle a pak se vydá k východu ze střechy a následně i z paláce.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Mar 29, 2020 11:26 pm
*když ji Charity řekne, že jí odvede do komnaty tvrdohlavě odpoví, že nikam nejde. Aspoň do doby, dokud nebude flaška prázdná. Následně ji Jasper polije vodou a flašku ji vezme. Hned z křesla vstane a po jeho dalších slovech ho pořádně kopne do holeně.* Já nemám žádný dudlík! Za to ty vypadáš, že bys potřeboval plíny pro mimina.*řekne, protože Charity ho polila tak šikovně, že to opravdu vypadá, že plíny potřebuje.* A prej že já jich doháním s pitím. *Okomentuje, jakmile Sawyer začne svolávat armádu. Pak si flašku přivlastní její nejstarší bratr. Ona to tak samozřejmě nenechá, takže si ji vezme zpět se slovy, že když si ji donesla, právem patří ji.* Máš pravdu. Ty seš něco horšího než retard. Jediný speciální druh, který už nikdo v tomhle ohledu nepřekoná. Maximálně tak Jáša.*ušklíbne se* Děláš jako kdyby ty jsi s pitím čekal na plnoletost.*uchechtne se a obrátí oči v sloup. Pak mu dovolí, že příště, až se bude zase do něčeho angažovat, může ji svázat nebo udělat cokoliv jiného. Sama nevěří, že to řekla.* To jsi jenom myslíííš.*protáhne to a zazubí se na něj. Když ji pak Charity vezme flašku a začne ji tahat ke dveřím, nesouhlasně se zamračí* Jsi moje nejlepší kamarádka! Máš držet při mě!*řekne dotčeně.* Hej! Miňonka je moje a nikdo mi na ní sahat nebude! Je to jasný?*řekne důrazně směrem k Jasperovi. Dřív, než je Charity stihne odvést si všimne, že Sawyer narazil do zdi.* Nezboř nám to tady! Pak bys neměl kde kralovat! *Zakřičí ještě a pak už se nedobrovolně nechá odvést do komnaty.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Sat Apr 04, 2020 11:13 am
Pátý ročník
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 05, 2020 6:55 pm
*Vydá se na střechu, protože dostal chuť na nějaký drink a ví, že tam je bar vybaven přímo dokonale. Také má v plánu si zlepšit náladu něčím trochu ostřejším. V zadní kapse džínů má malý pytlíček s bílým práškem, který si získal jeho srdce víc, než by kdy mohla nějaká dívka. Nesnáší rodiče za to, že musí mít Selekci. Nejraději by z paláce utekl, ale moc dobře ví, že by se moc daleko nedostal, protože jeho otec má oči a uši snad úplně všude. Jakmile dojde na střechu, vydá se k baru a umíchá si ten nejsilnější drink, jaký zná. Trochu z něj upije a zbytek odloží na stolek zatímco si sedne na sedačku a pytlíček vytáhne. Trochu vysype na stůl a hned si šňupne. Setře si zbyteček, co by mu mohl zůstat na nose a setře bordel i ze stolu. Zbytek v pytlíku schová zpátky do stolu a pak se se skleničkou v ruce blaženě opře do sedačky.* Život je úžasnej. *Zamumlá si sám pro sebe s úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Apr 05, 2020 7:09 pm
*Skončila mu poslední schůzka a on cítí, že potřebuje menší vzpruhu. I když by si nejraději šel lehnout, má pocit, že aspoň bez jednoho panáka to nedá. Pod očima má tmavé kruhy, kvůli tomu, e poslední dny nemůže moc spát. Má dneska i brýle, protože jeho zrak se ještě o něco zhoršil a on je teď musí nosit už nonstop. Neobejde se bez nich. Když vejde na střechu, ihned si všimne svého syna.*/Není to tak dlouho, co pobíhal po zahradě a já ho naháněl v keřích./*Vzpomene si na to.*Ahoj.*Upozorní na svou přítomnost a přejde za bar, odkud vytáhne sklenku a nalije si do ní whisky. Vydechne a posadí se na stoličku vedle něj.*Vím, že jsi na nás naštvaný ohledně Selekce, ale snaž se to pochopit.. Je to tradice.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Stefan Marcus Schreave

Sun Apr 05, 2020 8:08 pm
*Ma na sobe obycejne cerne tiko a tmave modre dziny. Pres ramena ma danou mikinu, kterou nema zapnutou, ale je pripraveny, kdyby nahodou bylo chladneji nez je ted. Na jeho tvari je usmev, protoze se domluvil se svou pritelkyni Elsii, ze se spolu sejdou na strese palace, aby si spolu udelali pekny vecer na strese pri vyhledu na cele Angeles. Napsal ji zpravu, aby za nim pijela, ze se mu styska a to s ni byl naposledy vcera vecer. Elsie je pro nej po jeho rodine samozrejme vsim a udela cokoliv jen, aby byla stastna a mela na rtech ten roztomily usmev, ktery na ni miluje stejne , jako vse ostatni. Vyjde schody s usmevem na rtech a pugetem ruzi v jedne ruce a vejde na strechu, kde se zarazi, kdyz tam vidi sveho otce a nejstarsiho bratra Wyatta.* /Super a z romantiky bude tim padem kulovy./ *Promne si oblicej.* Ahoj tati, Wyatte. Nevedel jsem, ze je tady dneska nejaky schromazdeni, nebo tak neco. *Rekne a zamava pugetem.* Nemohli by jste se presunout jinam? Za chvili je tady Elsie. Prosim? *Koukne se na ne prosebnym pohledem.* /Ja vim, ze tatu a Wyata uz zna, ale halo? Slibil jsem romantiku a ne rodinne setkani na strese./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Sun Apr 05, 2020 8:19 pm
*právě se vrátila z města, takže se nedá říct, že by byla úplně při smyslech a na rtech ji hraje zamilovaný úsměv. Má na sobě obyčejné černé džíny a černou mikinu. Na zádech má svůj menší batůžek, který sebou nosívá vždy, když jde ven. Rozhodne se, že před tím, než se vrátí k palácovému životu zajde na střechu, protože doufá, že tam nikdo nebude a ona si tak stihne ještě jednu zapálit. Když tam ale dojde, všimne si mužského osazenstva její rodiny, a tak si povzdychne a úsměv ji z tváře zmizí* Skvělý..*zamumlá si pro sebe* Pardon, že rušim, už jdu. Užijte si to tady a nepozabíjejte se. *ušklíbne se, v rychlosti jim mávne na rozloučenou a otočí se k odchodu.*/Ti vážně ví, jak pokazit tak hezkej večer./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Elsie C. Nuray

Sun Apr 05, 2020 8:44 pm
*Už se těší, až znovu uvidí Stefana. Ano, naposledy ho viděla včera večer, ale jeho nebude mít nikdy dost. Od chvíle, co jí od něj přišla zpráva má na tváři široký zamilovaný úsměv. Na sobě má černé užší šaty na ramínka končící kousek nad koleny a bílou džínovou bundu. Černé kotníkové boty na menším podpatku jsou pro ní běžné, protože když už není vysoká přirozeně, nažene to podpatky a celý outfit ještě doplnila černým chokerem. Své černé vlasy si nechala rozpuštěné a make-up má jen lehký. V paláci se docela orientuje, protože se Stefanem spolu přeci jen už nějakou dobu jsou, takže střechu najde bez problémů. Zrovna když tam vchází, se někdo otočí k odchodu a málem se s ním srazí. Stihne ale uskočit a pak si všimne, kdo pro ní stojí. Udělá letmé pukrle a nesměle se pousměje.* Dobrý večer. *Pozdraví jí. Přeci jen proti ní stojí princezna a ona si pořád není v těchto situacích jistá. Ano, chodí s princem, ale pořád neví, jak se přesně chovat ke královské rodině. Dojde ke Stefanovi, na kterého se zamilovaně usměje.* Ahoj, lásko. *Pozdraví ho a zčervenají jí tváře, když jí dojde, že na střeše stojí i král s korunním princem.* Dobrý večer. *Pozdraví je a sklopí radši pohled. Nečekala, že tu bude skoro celá Stefanova rodina.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 05, 2020 9:00 pm
*Dorazila do paláce už včera, ale nikdo to ještě neví a s rodinou se nesetkala. Dneska dlouho spala, protože v noci nemohla. Cítí se strašně za to, co povedla Chrisovi, ale myslela si, že je jasné, že to nemyslí vážně. Je rozhodnutá s emu prostě vyhýbat, stejně to ani nebude těžké. */Možná bych aspoň měla najít rodiče, aby mi řekli, s kým mě to vlastně zasnoubili. /*Neví jistě, jestli zasnoubená je a nebo ne, ale myslí si to. Ví, že Illea potřebuje spojence. Na sobě má teďka modré minišortky, ještě jde vidět i velká část jejího tetování právě díky tomu, jak jsou krátké. Ještě má upnuté tílko, které zvýrazňuje její přednosti. V uších má náušnice a vlasy jen tak volně rozpuštěné. Plánuje ještě jít do Luxury baru, ale teď si míří na střechu, aby si dala ještě něco, než půjde tam. Vedle ní jde její černý jaguár, Loki. Nečeká, že na střeše někdo bude, takže tam vtrhne jak velká voda a když uvidí svou rodinu, zastaví se na místě. Rozhodne se to hrát jako by nic a rty se jí zvlní o velkého úsměvu.*Ahojte všichni. Chyběla jsem vám?*Přejede je pohledem a zastaví se u neznámé dívky. U ní se pohledem zastaví a přivře oči.*A ty jsi kdo?*Položí jí otázku. Pak přejde za bar, kde si sama vezme flašku whisky, kterou otevře a napije se rovnou s ní.*Loki, pojď ke mě.*Pobídne jej a její společník vyskočí k ní na gauč a položí hlav u do jejího klína.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 05, 2020 9:20 pm
*Hezky se uvolní díky kokainu a pak dopije i celý drink a s úsměvem na tváři sleduje hvězdy. Pak ale přijde jeho táta. Vrátí hlavu do normální pozice a koukne se na něj.* Čau. *Zazubí se na něj a pak pokrčí rameny.* Jo, tradice. Důležitější jak štěstí syna. Rovnou bych tě nominoval na cenu otce roku. *Ušklíbne se a pak si opře hlavu o opěradlo sedačky za sebou a vydechne.* To je jedno. Holt ne každej může být šťastnej. *Kdyby teď jenom jeho táta věděl, že nemluví o sobě, ale o těch chudinkách, co sem přijedou. Pak otočí hlavu k vchodu, protože uslyší přicházet někoho jiného.* Jééé, kytky? Tos nemusel. *Napodobí zamilovaný a dojatý úsměv a pak si dojatě přitiskne dlaně na srdce, jako kdyby právě vyhrál miss.* Hlavně celosvětový mír. *Zkřiví obličej jako kdyby brečel a zamává na celou střechu.* Co za to? *Zamžiká obočím, když se jich jeho mladší bratr zeptá, jestli se nechtějí přesunout jinam a pak se uchechtne, když uvidí svou mladší sestru.* Máš dalšího, kdo to tu sem jde okupovat. To se to tu změnilo na náměstí? *Hodí pohledem po tátovi, protože nejspíš by o tom věděl právě on a pak nespokojeně mlaskne.* Víc se mi líbila tichá střecha. *Postěžuje si a když od Alessii slyší rozloučení, vstane a se širokým úsměvem jí obejme.* Jenom tady zůstaň, ségra. *Zazubí se na ní nadšeně a podívá se na Elsie.* Asi už pozdě, brácha. *Zavolá na Stefana a vezme Alessiu za ruku. Spolu s ní se vydá na sedačku a posadí jí vedle sebe.* Nemáš cígo nebo něco? *Zeptá se jí potichu a následně si všimne, kdo další sem přišel a má pocit, že mu brada spadla na zem.* Je to fakt ona? *Zeptá se ostatních na střeše a pak se rozzáří.* Ty máš kočku! *Zvolá nadšeně.* Jo, a rád tě vidim. *Řekne jí s úsměvem, ale spíše upírá nadšený pohled na kočku sedící vedle ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Apr 05, 2020 10:20 pm
*Sedne si na barovou stoličku a poslouchá jej.*Tvoje štěstí je důležité Wyatte. Chci, abys byl šťastný, jen je to prostě těžké.. Musíš se oženit do jednadvaceti, aby ses mohl stát králem a mít co nejrychleji dědice.*Odmlčí se.*Co takhle.. Dobrá. Když uvidím, že se snažíš, těm dívkám se nevyhýbáš, plníš své povinnosti.. Nějak zařídím, abys mohl Selekci zrušit. Ale i tak se budeš muset oženit. Ale mohl by ses sám zamilovat a vybrat si, koho si chceš vzít.*Neví, jak by to udělal, ale udělal.*Taky jsem si nemysle, že bych si v téhle soutěži našel někoho s kým bych byl šťastný, ale stalo se. Stejně tak mému otci, ten prý měl i během Selekci jiný vztah než se zamiloval do tvé babičky. A ani můj děda z toho nebyl nadšený. Tak to je. Ale hned nad tím nelámej hůl. Znám tě Wyatte, vím, že jsi naštvaný, jsi tvrdohlavý a teď odhodlaný si nikoho nevzít, ale.. dej tomu šanci. Šanci těm dívkám. Ony za nic nemohou. Zjisti proč tu jsou. Já v Selekci měl dívky, které tam byly, aby unikli od bolesti, které se jim dostávalo doma.*Odmlčí se.*Jsi dobrý člověk, jen potřebuje popostrčit. Věřím, že se zamiluješ a s tou dívkou budeš šťastný.*Dokončí svůj proslov a obrátí se na Stefana, který je prosí, aby odešli. Uchechtne se poznámce Wyatta o kytici a jeho menšímu představení.*Jistě, necháme vám tady prostor.*Zvedne se, aby se vydal pryč, ale pak se tu objeví i jeho dcera.*Ahoj zlatíčko.*Pozdraví ji. Potřese hlavou. Chce jí říct, že neruší a nemusí chodit, ale zároveň se sám chystá k odchodu, aby nechal prostor svému mladšímu synovi a jeho přítelkyni, která se tu také objeví. Mile se na ni usměje.*Dobrý večer.*Má Elsiu rád. Stefan je díky ní šťastný a ona je moc milá dívka. Přeje jim to. Ví jakou chybu udělal dávno jeho otec s Charity a Jasperem a on tu stejnou nechce udělat. Překvapeně zamrká, když uvidí Camille. Nevěří, že je to ona. Docela se změnila a navíc už přestával doufat, že ji ještě uvidí, že se vrátí. Zamračí se.*No ahoj. Nenapadlo tě náhodou, že jsme se o tebe mohli s tvou mámou třeba bát?*Zeptá se jí naštvaně.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Stefan Marcus Schreave

Sun Apr 05, 2020 11:27 pm
*S kytici ruzi se nemuze dockat, az dnesni vecer stravi zase se svou nejuzasnejsi divkou pod sluncem. S divou, ktera si ziskala jeho bezmenou pozornost, kdyz do ni nechtene vrazil na ulici, kdyz spechal pred okem domu, protoze bl s prateli z mesta a zapomnel na dulezitou veceri s rodinou a tak spechal domu. U cukrarny zavocil za roh a v tom se to stalo. Srazil ji na zem a ona se polila nastesti studenou kavou, ale par nastvanych poznamek si vyslechl. Pomohl ji na nohy a hned jamile videl jeji cokoladove oci okamzite se v nichzacal topit. Omlouval se ji, ale ona o jeho omluvy nestala a radeji odela. On jen stal a dival se za ni nez si vzpomel, ze musi domu.* /Nebyl problem si zjistit, kdo je a kde pracuje. Denne jsem za ni chodil do prace s omluvami a podle ni jsem byl py az tak moc otravny, ze mou omluvu prijala. Od toho dne jsem se snazil na ni udelat lepsi dojem a to se povedlo./ *Pomysli si s usmevem a vejde na strechu a na em jej vrati pritomnost clenu jeho rodiny. Nad slovy Wyatta se jen usklibne a prevrati ocima.* Sotty bracho, ale tahle kytice skonci v rukou nekoho mnoem roztomilejsiho, nez jsi ty. *Uchechtne se a nasledne sleduje tatu, jak vstal a jakmile vidi a slysi i svou mladsi sestu zaupi.* Notaak.. Esia je tady za cvilku. *Promne si oblicej a sotva to dorekne sllysi jeji hlas, jak zdravi jei sestru. a nasledne sleduje, jak jde k nemu a siroce se usmeje se zamilovanym pohledem.* hoj, lasko. *Pozdtavi ji na zper a jeste ktomu natiskne rty jemne na ty jeji ktere chutnaji tak sladce, ze jich nikdy nebude mit dost.* meli jsme byt sami, ale jaksi se to zvrtlo a kdyz jsem prisel sedeli tady tata s Wyattem a sestra prisl pred chvili. *Rekne ji anakonec ji da kytici a nasloni se k ni blize.* Muzeme jit klidne jinam, pokud nechces byt s mou Adamsovou rodinou. *Rekne pobavene a jakmile slysi slova Wyatta !Je to ona?! Koukne se a otevre do siroka pusu.* C-Camille? Jsi to ty! *Svou sestru pozna vsude a to i kdybyprisla prevlecena za klauna. Chytne Elsiu za ruku a jde s ni ke svemu dvojceti a hned Camille obejme.* Chybelas mi. *Rekne ji anasledne se vrati k Elsii.* Tohle je Moje dvojce, ktere se dva roky pohresovalo Camille. *Rekne sve princezne a potom se usmeje na sestru.* Camille, tohle je Elssia, moje princezna. *Usmeje se na ni a potom se koukne na Camille.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Sun Apr 05, 2020 11:53 pm
*na střechu jde jen s jediným záměrem, a to se trochu uvolnit. Pokazí ji to ale ta skutečnost, že už je tam její otec a bratři. Nechce si kazit večer úplně, takže se s nimi rovnou rozloučí a chce se vydat pryč. Jenže Wyatt ji obejme. Ona mu objetí neplatí, zavaří se zhnuseně a odstrčí ho.* Hele tohle si nech pro někoho jinýho, jo?*ušklíbne se. Pak se pousměje na tátu* Kdo ne Elsia?*řekne nechápavě směrem k Stefovi, ale pak nad tím mávne rukou a otočí se s záměrem konečně odejít. Pak se před ní ale zjeví nějaká neznámá dívka a když ji pozdraví nakrčí nechápavě obočí* Čau..?*řekne nejistě a vyzní to spíše jako otázka.* Wyatte pusť mě.*zaúpí když ji chytne její bratr za ruku, ale on je o dost silnější než ona, takže se nedobrovolně nechá odvést k sedačce. Když na ní promluví odkašle si a počká, až jim nikdo nebude věnovat pozornost. Nepotřebuje, aby ji tu táta začal vyslýchat a tak dále. Už tak stačí, že to nemá u rodičů pořád vyžehlené kvůli tomu piercingu.* Potom. Ale zapomeň na to, že to bude zadarmo.*řekne tiše k Wyatovi. Následně se tu zjeví její starší sestra. Chvíli mlčí a jen nechápavě sleduje, jak se se všema, až na tátu, obejme.* Páni. Heleďme se, kdo se tady objevil. Už jsem skoro zapoměla, jak strašně vypadáš.*ušklíbne se a sjede ji pohledem* Ale když se tak koukám...bylo by lepší kdybych zapoměla. *podívá se zpět na ní a na tváři ji stále hraje úšklebek. Pak koukne na zvíře které je vedle ní.* Wyatte...kolik že ti je? 19? A to neumíš poznávat zvířata? *Protočí očima a pohodlněji se opře o opěradlo sedačky*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Elsie C. Nuray

Mon Apr 06, 2020 12:02 am
*Dojde na střechu, kde očekává pouze Stefana a místo toho málem vrazí do jeho mladší sestry. Udělá purkle a pozdraví jí, než se vydá k princi jejího srdce. Zamilovaně se na něho usměje a pak mu opětuje polibek. Když jí ale dojde, že je u toho prakticky celá jeho rodina, zrudne v obličeji.* To je v pohodě. *Pousměje se na něj. Možná se mezi nimi necítí úplně dobře, spíše je dost nervózní, ale ví, že je to jeho rodina, kterou má rád a nechce být žádnou překážkou v tom, aby se s nimi stýkal. Pak přijde někdo další na střechu. Nejdřív vůbec nechápe, kdo to je, ale po chvíli pochopí. Pamatuje si, jak celou zemí kolovali zprávy o ztracené princezně. Stejně jako předtím u Alessii, i jí se lehce pokloní a zčervená po její otázce.* Vlastně nikdo zvláštní. *Odpoví jí nesměle a pak už je Stefanem dotažena až k sedačce, kde sedí a sleduje svou lásku, jak se objímá z navráceným dvojčetem. Několikrát se o ní Stefan zmínil, takže moc dobře ví, o koho jde.* Těší mě, princezno. *Pousměje se na ní a nervózně si zastrčí jeden pramínek vlasů za ucho.*
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 8 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru