Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna z mnoha komnat paláce

+8
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
-LF-
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
Matthew Leonard Castel
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Matthew L. Castel

Sat Jan 04, 2020 7:34 pm
Ohh... Udělal jsem něco špatně? Nebo?.. *Začne si to všechno vyčítat.* /No, co když to teď někomu řekne a poupraví si to třeba až do toho extrému, že jsem jí chtěl znásilnit? Ale ne, ona taková určitě není./ Já... Omlouvám se Zoe... *Zůstává zaskočen ležet nahý na posteli. Jen tupě zírá na Zoe jak se dává do kupy aby mohla odejít.* /Tak teď jsem to sakra posral, staví mě to do docela blbý pozice.../ Dobře, chceš dělat, jakože se tohle nikdy nestalo, nebo? *Otáže se jí se stále překvapeným výrazem v očích.* /Musel jsi něco udělat špatně, idiote! Přece by na to na začátku nekývla, kdyby věděla, že to nechce.../ *Vyčítá si to všechno v hlavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Zoella A. Martines

Sat Jan 04, 2020 7:38 pm
Ne, neudělal jsi nic špatně. To jenom já... prostě nemůžu. *Zavrtí hlavou a začne si rychle oblékat svoje oblečení. Když je oblečená, otočí se k němu a snaží se zahnat ty slzy, co má v očích.* Nemáš se za co omlouvat. *Zavrtí hlavou a pak na něj chvilku kouká, než si povzdychne.* Asi by to bylo nejlepší. *Odpoví mu po chvíli.* Nikomu to prosím neříkej. Zůstane to jenom mezi náma, dobře? *Zeptá se ho.* Nic si nevyčítej. Není to tebou. Jsi hrozně fajn a dobře se s tebou tráví čas já jenom ... celý život jsem chtěla počkat na toho pravého a chci si tím být jistá. *Vysvětlí mu a zamrká, aby rozehnala slzy. Naštěstí se jí je daří zadržovat natolik, aby se jí nekutálely po tvářích.* Promiň. *Šeptne ještě, než se otočí a rychle vyběhne z jeho komnaty.*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Matthew L. Castel

Sat Jan 04, 2020 7:41 pm
/Říká to určitě jenom tak... Musel jsem někde udělat chybu! Ty jsi fakt debil, Matte.../ Dobře, budeme prostě dělat jakože jsme skončily u hry na ukulele... No to je jedno, ahoj. A ty se rozhodně neomlouvej, Zoe. *Dodá a po jejím odchodu se praští dlaní do čela.* Ty seš takovej DEBIL Matthewe! *Zařve a zůstane ležet nahý na posteli do té doby, než snad ze vzteku a únavy usne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sat Jan 04, 2020 8:36 pm
*Dnešek celý den strávila u koní. Jezdila na Dwightovi a vrátila se až před chvilkou. Bylo jasné, že potřebuje koupel. jde cítit, že byla u koní. Oblečení složila na místo, odkud jej vezmou komorné a vyperou jej. Ona si napustila teplou vanu. Dala se do ní i bublinky. Koupel voní po šeříku, její oblíbená vůně. Díky teplé koupeli se odreaguje přímo dokonale. Z teplé vody ještě stoupá pára. Ona tam leží a hraje si s vodou mezi prsty. Nechává jí protékat mezi nimi.*/Vážně jako malé dítě../
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Jan 04, 2020 8:52 pm
*Naposled Kasey viděl na akci a potom zase sel do města, aby zjistil, jestli se dokáže krotit, i když ona neni v blízkosti. S ženami jo, ale alkohol už byl horší. Měl něco málo i na akci, ale dorazil se barem ve městě. Proto ještě stále pořád bolí hlava. Rozhodne se ale za jeho snoubenkou zajít, protože ji chce překvapit. Najde s pomocí služebných její pokoj a ani se neobtěžuje zaklepat. Vždyť ji chce překvapit, tak přece nebude klepat. Na sobě má úplé černé tričko, černe rifle a ještě šedou mikinu. Když vejde dovnitř rozhlédne se kolem. Nikde nikoho nevidí, tak se rozhodne prozkoumat další místnost. Když nakoukne, uvidí koupelnu. rozzáří se mu oči když pomyslí na to, že je tam Kasey. A v koupelně lidé moc oblečení nebývají. Vejde dovnitř a uvidí ji jak si hraje ve vaně s vodou. Při pohledu na ni ho zavalí teplo. Rozhodne se přidřepnout k její vaně.* Čauky, zlato. Je blbý se tě ptát, jestli by si pustila jednoho nevinného, dlouho osamělého prince za teboh do vany? Třeba by se tam místo našlo. *Nevinně se na ni usmejez a snaží se se na ni nekoukat. No, ne že by mu to šlo. Ale je muž, to je přece u něj normální. Stejně jako tl, že by chtěl jít za ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sat Jan 04, 2020 9:01 pm
Užívá se teplou vodu. Do vany vlezle před pár minutami, takže je ještě příjemně teplá a jí se nechce vylézat ani za nic. Možná lituje jen jednoho a to toho, že si nevzala knihu, kterou by se mohla zabavit. Proto si začne hrát s vodou jako nějáké malé dítě. Když někdo otevře dveře, prudce trhne hlavou ke dveřím, ve kterých uvidí Bastiena.*/Lepší čas si vybrat nemohl../*Pomyslí si Celá rudá se podívá na pěnu, což je to jediné, co ji teď zakrývá.*A-ahoj.*Vykoktá. Byla před ním maximálně v plavkách, z čehož byla taky nervózní, ale tohle je úplně něco jiného. Překvapuje ji, že sama od sebe ještě nezajela pod vodu s úmyslem utopit se, ale ještě více překvapující je pro ni fakt, že chce, aby šel za ní do vody. Podívá se krátce na něj a lehce přikývne. Pak se podívá zase na pěnu.*Klidně pojď..*Skousne si ret.*/Co to dělám? Jsem blázen?/*Neví, co to s ní Bastien dělá.*/*Má na mě špatnej vliv../
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Jan 04, 2020 9:19 pm
*Ka Kasey jde jen s těmi nejlepšími úmysly, které se mu trošku vypaří, když ji spatří ve vaně. Nechce dělat něco, co si ona nepřeje, takže se ji trošku s lepší náladou zeptá, jestli k ní nemůže. Napřed teda stiskne její ruku a pobaveně zavrtí hlavou.* Nestyď se, vždyť je to přirozený. A klidně půjdu pryč. *Pokrčí rameny, ikdyž by to dělal vážně nerad. Překvapí ho, když rekne, aby za ni šel. Prohlédne si ji a popojde trochu dál aby se mohl vysléct, zůstane však jen v boxerkách a ještě se znovu otočí na Kasey.* Klidně si nechám boxerky jestli chceš, jestli se budeš cítit líp. *Ujistí ji a trochu zase popojde blíž k ní.* A nebo si skočím pro plavky. *Usměje se na ni. Samozřejmě, že by se rád chtěl hned vysléct a co nejrychleji do vody skočit, ale na Kasey mu záleží, takže čeká na její odpověď.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sat Jan 04, 2020 9:31 pm
*Když do koupelny vejde Bastien, je si plně vědoma toho, že její nahé tělo zakrývá jen pěna a ta se dá lehce odhrnout sebelehčím pohybem. Rudá se podívá na pěnu a když ucítí stisk jeho ruky, podívá se zase na něj a pousměje se.*Nemusíš jít pryč.*Řekne. Nechce, aby odešel. Pak řekne, aby klidně šel do vany za ní, skousne si trochu ret, překvapená sama sebou. Po očku ho sleduje, jak se svléká.*/Do vody většinou chodí lidé nazí../*Napadne ji. Při této myšlence ještě více zrudne. Pak zase zvedne zrak k Bastienovi.*/Ale vážně, co to dělám?/*Nechápe se.. Mozek chce, aby něco řekla, ale z jejích rtů vyjde něco úplně jiného. I když když se nad tím zamyslí, to co řekne chce ve skutečnosti víc.*/Snad sem jen nikdo nepřijde.. Ještě služebná by tu chyběla./*Přemýšlí co mu ta to říct.*M-můžeš se i vysléct..*Řekne a dívá se na něj. Je pořád celá červená a nesnáší to.*/Jestli se okamžitě nepřestanu červenat, asi si tu pěnu dám na obličej, třeba jako vousy.. Budu jako Santa Claus../
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Jan 04, 2020 9:48 pm
*Nejradši by vůbec od te pěny zakrývající její tělo zrak neodtrhával, ale nechce aby se nějak blbě cítila. On sám pořád cítí hroko a nebude to studem, právě naopak. Potom stiskne jeji ruku a prikyvne.* Dobře, nepůjdu. *Ujistí ji a nakonec se o trochu dál skočí vysléct. Se sundávání boxerek počká a zeptá se jich na ni Kasey. Její odpověď ho neuvěřitelně překvapí, že musí zamrkat, aby se probral. Čekal by, že ho pošle pro plavky nebo tak něco. Přemýšlí, jestli zase poodejít když se vysleče a chvíli nad tím váhá. Nakonec jde k tomu oblečení na zemi a hodí k nima zbývající část oblečení. Potom už úplně nahý se vydá k vaně.* Klidně zavři oči. *Zasměje se. Napřed se skloní ke Kasey a políbí ji, ale zase odtáhne, aby mohl jít do vany za ní. Posadí se naproti ní a sleduje ji.* Jestli ti to bude nepříjemné, řekni. Ja se nenaštvu. /Snad. Doufejme..../ *Trochu se přisune blíže, aby ji mohl chytit za obě ruce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sat Jan 04, 2020 10:05 pm
*Vidí jak se na ni dívá a trochu ji to znervózňuje. Ještě nikdo ji neviděl nahou. Když nepočítáme rodič a nebo nějáké komorné, když byla menší. Posledních několik let ji takhle neviděl nikdo. Řekne, že jít nemusí a pak se pousměje. Když se Bastien začne svlékat, dívá se na něj jen po očku. Je to celkem divná situace, aspoň pro ni. Není na tohle zvyklá. Nejvíc co dělala je to, že někoho políbila.. A to byl právě Bastien a bylo to jen před několika dny. Její snoubenec je jen v boxerkách a zeptá se jí, jestli má jít do vody a nebo si jít pro plavky a nebo jestli nemá jít nahý. Řekne, že se může klidně vysléct. Vidí, že je z toho překvapený, konec konců i ona sama je překvapená z toho, že se ještě nepokusila samu sebe utopit. Má nutkání se na něj podívat, ale její oči studují pěnu ve vaně.*Nesměj se...*Protáhne svá slova, ale pobaveně se zasměje. Políbí ho nazpět a pak ho nechá, aby vklouzl za ní do vody. Trochu si poposedne, aby měl více místo. Vidí, jak ji beze slova sleduje Taky mlčí a lehce se usmívá. Když ji chytne za ruce, přisune se trochu blíže k němu. Už je jen kousek od něho.Pěna se trochu rozhrnula, takže je vidět více její nahé tělo, ale to ani nevnímá.*Ehm.. jaký jsi měl den?*Zeptá se, aby prolomila to ticho. Není si jistá, co dělat.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Jan 04, 2020 10:33 pm
*Odhadne, že nejspíš moc před někým takhle ještě nahá nebyla, ještě když si vzpomene, jak na pláži řekla, že to bxl její první polibek, proto jde na ni pomalu. Vážně ho překvapí, když rekne, že se může vysléct úplně, ale i tak jde k hromádce oblečení a vysleče se úplně tam. Poté jde k vaně a nejdřív Kasey políbí.* Tak já se budu smát v duchu, jo? *Poškádlí ji a vleze do teplé vody, ve které aspoň to horko splyne. Posune se blíž a chytme ji za ruce. Věnuje ji polibek na koutek rtu než se rozhodme odpovědět na jeji otázku. O tom, že ho bolí hlava, na což si teď vlastně jen ztěží vzpomene,rozhodne mlčet.* Bez tebe? Nudnej. Chvíli jsem byl ve městě, pak s enen tak toulal po paláci. Jaký si měla den ty? *Usměje se na ni a přisune se ještě blíže. Palcemi ji začne hladit hřbet ruky a u toho se na ni pořád usmívá.* Rozhodl jsem se tě překvapit, tak jsem tě tady navštívil, nakonec si mile překvapila ty mě. *Zazubí se na ni a nepřestává ji jemně hladit. Chtěl by ji obejmout, ani sám neví proč, ale teď jak jsou ve vodě a tak trošku bez oblečení neví, jestli by s tím Kasey souhlasila. Nakonec se k ní nahne a místo toho zase spojí jejich rty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sat Jan 04, 2020 10:48 pm
*Oplatí mu polibek a pak řekne, ať se nesměje, i když to řekne spíše pobaveně.*Jo, jasně..*Má chuť nad tím protočit očima, ale zvládne to potlačit. Místo toho udělá Bastienovi trochu více místa, aby se mohl pohodlně posadit do vany. Stejně jak ona tak se ona posune blíže k němu. Usměje se, když jí políbí na koutek rtů.*No, já byla celý den u koní. **Řekne.* Cvičila jsem ježdění, protože doufám, že si někdy zajezdíme spolu a pak si dáme i menší závod a já tě chci porazit.*Zazubí se na něj. Když se přisune ještě blíže k ní jsou od sebe jen kousek a z toho má chuť se zase začervenat, ale tentokrát to zvládne ovládnout a nepromění se v žádné rajče.*Neboj, sám jsi mě překvapil taky dost.*Uchechtne se.*Jo, překvapila? A to mile nebo snad ne?*Nadzvedne obočí. Pak se zase jejich rty spojí a ona se přisune ještě blíže k němu, teď je prakticky natisknutá na něm, ale neodtahuje se a ani nerozděluje jejich rty.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Jan 04, 2020 11:07 pm
*Zašklebí se na ni a rukou si prohrábne vlasy ještě než vleze do teplé vody za Kasey. Je rád, že tady může být s ní, že ho trebaz neodehnala, nenaštvala se, že jen tak vešel dovnitř a místo toho ho ještě pustila do vany. Pořád nedokáže uvěřit, že je to ta stejná dívka, kterou viděl poprvé, která nechtěla, aby vůbec vedle ni seděl. Jo, byl opilý, ale to na situaci nic nemění. Je rád, že ji teď nevadí, že je tady a on si může sedět spokojeně s ní ve vaně.* Tak to abych si nechal přivést nějakého mýho nejrychlejšího koně ze Španělska, abych te porazil. Vyhrát tě nenechám. *Mrkne na ni a poté se také uchechtne.* Ještě aby ne. Čekal jsem, že tě třeba uvidím si číst nebo tak. A věř mi nebo ne, mile. *Mrkne na ni znovu. Poté jejich rty zase spojí a užívá si doteku jejich těl. Po chvilce ze rtů přejde s polibky až ke krku a dělá ji malinké modřinky. Chvilku dr zastaví a koukne se na Kasey, jestli ji to vadí nebo ne.* Cokoliv řekni, jo? Nebudu dělat to, co ti nebude příjemné. *I v tomhle se krotí, kdyby to nebyla Kasey, na které mu záleží, ale nějaká holka z baru, neptal by se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sat Jan 04, 2020 11:19 pm
*Vzpomene si na jejich první setkání po kterém zdrhla z paláce a to kvůli tomu, že si ji jen posadil na klín a ona je s tím stejným člověkem ve vaně, nahá. Poslouchá, jaký měl den a pak mu s jemným úsměvem řekne o tom svém. Plánuje ho někdy porazit v jízdě. Uchechtne se.*Jo, to se teprve uvidí. Budeš polykat prach.*Řekne s odhodláním ho porazit. Pak se baví o tom, jak se vlastně navzájem překvapili. Usměje se.*Jako džentlemen jsi měl zaklepat..*Pohodí hlavou a dělá, že je strašně pohoršená tím, že sem vtrhnul jen tak, jako by snad ta komnata byla jeho. Pak se přisune ještě blíže k němu, jejich těla se teď dotýkají a když se ještě více posune, cítí i jeho hruď prakticky hned ne té její. Chce mu ale být co nejblíž.*/Já se asi zbláznila../*Bastien se polibky přemístí na její krk. Trochu ho nakloní, aby měl lepší přístup, čímž mu naznačí, aby pokračoval. Líbí se jí to a má co dělat, aby nahlas nevzdechla.*Kdyby něco řeknu.. Ale tohle bylo příjemné a k-klidně můžem i p-pokračovat.*Zase se trochu začervená a čeká, co udělá Bastien.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Jan 04, 2020 11:40 pm
*Několikrát přemýšlel, jestli si je jistý s city, které patří Kasex vždyť skoro nikdy pořádně nikoho nemiloval. Ale Kasey tím, že jenjina než ostatní si ho získala a on ji nikdy neublíží jako těm ostatním. Aspoň v to doufá. Když mu řekne o tom jejim dnu, ušklíbne se a trochu se zasměje.* Polykat prach? Vážně? Nebudu otevírat pusu. *Pošle ji vzdušný polibek i na tu krátkou vzdálenost co jsou od sebe. Ušklíbne se a zavrtí hlavou.* Já ti přijdu jako gentleman? *Stále ma na tváři úšlebek. Vážně nepatří mezi gentlemany. A pokuď nějakýho gentlemana v sobě má, tak se ukáže právě když u něho bude jeho snoubenka. Potom jsou už na sebe těly a on se polibly přemístí na jeji krk, přičemž se poté odtáhne, aby se ujistil, že ji to nevadí.* Nechceš se přemístit? Ta voda za chvíli bude studená. *Navrhne ji a sám začne pomalu vylézat. Poté do náruče vezme Kasey a ještě jo políbí na spánek, než se spolu s ní přemístí na postel. Je mu jedno, že jsou oba dva mokří. Kasey opatrně položí na postel a sám se zase natáhne na její krk, přičemž ji polibky začne zasypávat i hrudník. Občas se na ni koukne, aby se ujistil, že je v pořádku, že jí to nevadí. Neví, jestli má pokračovat až tam, kam by se jeho tělo rádo dostalo. Ale doufá, že to za chvíli zjistí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sat Jan 04, 2020 11:55 pm
*Slíbí mu, že bude polykat prach, až si zazávodí a ona bude hodně daleka před ním. Tentokrát to neovládne a protočí očima, ale pak se zasměje. Pak se na něj sladce usměje.*Nikdy není pozdě začít.*Pokrčí rameny a zamrká očima jako nevińátko. Pak jsou na sobě již prakticky nalepení a líbají se. Když se Bastien věnuje i jejímu krku polibky, líbí se jí to a nakloní hlavu na stranu, aby měl lepší přístup a mohl pokračovat, protože přesně to chce. Takžeho ujistí, že se jí to líbí a že klidně můžou pokračovat i dále. To, že voda už je celkem studená ani nepostřehla. Díky Bastienovi. Přikývne a chce vylézt. Bastien ji vezme do náruče, ale ona nad tím nesouhlasně zavrtí hlavou.*Jsem těžká, aby sis něco neudělal.*Řekne starostlivě.*/Ještě si užene kýlu nebo tak../*Má o něj starost. Oba dva jsou mokří a co je ještě více překvapující i nazí. Když ji opatrně položí na postel, musí se zase usmát.*/Zachází se mnou jako bych byla nějáká porcelánová panenka.. Ale zase je to lepší jak v tom domku../*Teď na to myslet nechce. Zažene myšlenky na jejich první setkání a soustředí se na polibky Bastiena, které se přemístili mezitím co přemýšlela na její hruď. Občas spokojeně vydechne a nechává ho, aby pokračoval.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sun Jan 05, 2020 12:17 am
*Pobaveně poslouchá její plány ohledně toho ho porazit. Jaknile zakroutí očima, věnuje ji jeden speciální škleb přímo pro ni. Když dojdou až k gentlemansrtví zasměje se přiloží si ruku na srdce.* To si nemyslím. *Mrkne na ni a poté se líbají a jeho tělo je rozpálené tak moc, že by nepoznal, že je voda studená. Polibky ji začne zasypávat krk a potom ji nabídne, že půjdou z vany pryč. Vezme ji do náruče a když začne protestovat, utiší ji polibkem.* Vždyť jsi lehká jako pírko. A už jsem tě nesl přece. *Položí ji opatrně na postel a stále ji zasypává polibky, teď její hruď a pomalu dojde přes hruď na břicho. Její spokojené výdechy ho ppřesvědčují, žr asi vážně spokojená je. Poté polibky přemístí z břicha mezi třísla a očkem se koukne na Kasey. Tohle je pro ni poprvé, takže je odhodlaný ji sledovat stále. Poté se přesune více nad ní a v očích má otázku, jestli smí pokračovat až tak dál, jestli může jejich těla spojit. Mezitím než si je jist její odpovědí, jazykem prozkoumáva její pupík a oblast pupíku. Ruce má položené vesle jejího těla a podepírá se tak, aby byl nad ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Jan 05, 2020 12:35 am
*Protočí očima a postřehne jeho úškleb a uchechtne se nad tím. Když dojdou k tématu gentlemanství řekne, že nikdy není problém začít a pak se pobaveně usměje. Ani si nevšimne, že voda je už celkem studená. Když si to uvědomí, souhlasí s přemístěním do postele. Došla by tam i sama, ale on ji vezme do náruče. Nechce, aby si něco udělal.*Jo, to jsem si to ale neuvědomila..*Řekne, ale pak už neprostestuje, stejně ji hendka položí na postel, takže by to bylo zbytečné. Občas potichu zavzdychá, skutečně se jí to líbí a chce, aby pokračoval i dále. Není hloupá, ví kam to míří. Nikdo to ještě nedělala a moc dobře si vzpomíná na to, že se ještě před pár dny Bastiena bála, takže by fakt neřekla, že bude zrovna s ní poprvé v posteli a i se s ním vyspí. Teda pokud on bude chtít, ale ona chce. Když se mu podívá do očí, vidí v nich otázku. Trochu nervózně polkne, ale přikývne. Když se ještě začne věnovat její pupíku, zase spokojeně vydechne. Když je obličejem zase u ní, políbí ho, aby mu naznačila, že to skutečně chce a on jejich těla může spojit. Když se tak stane, cítí chvíli nepříjemný tlak. Po chvilce je to ale pryč a ona si to už jen užívá. To dává najevo občasným zasténáním. Ruce mu dá za krk.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Sun Jan 05, 2020 1:05 pm
*Na tváři má stále úškleb. Vážně by rád měl tady aspoň jendoho jeho koně přímo z jeho domova, ale neví, jak těžký by byl převoz, takže o tom radši víc neuvažuje. Nakonec vyleze z vany a ji vezme do náruče. Její slova o tom, že je těžké ignoruje a jen po svém a dokonce láskyplně protočí očima. Opatrně ji položí na postel a začne se věnovat jejímu krku, poté hrudi. Když ji slyší zavzdychat, usměje se. Poté na ni koukne s otázkou v očích, jestli může zajít tak daleko. Nedělal by něco, co by nesvolila. Když mu dá tiché svolení, usměje se na ni aby ji dodal trochu té odvahy. Poté konečně vnikne do jejího těla. Nejdřív se začne pohybovat pomalu, aby nějak Kasey neublížil. Když ji ale slyší sténat, do jejího těla začne přirážet více. Užívá si to a doufá, že i ona. Ještě u něho doma, tohle plánoval. Ale jen kvůli tomu, aby ji mohl odhodit. Teď už nic takového nezamýšlí, protože se tak trochu do ní zamiloval a ublížit ji nechce.  Semtam přivře slastí oči a hlavou se sehne, aby Kasey mohl políbit. Líbá ji hladově jak mu tělo zavalilo horko. Když dojde až k vrcholu, stále ji líbá. Slastí zavře oči a chvíli je nechá zavřené. Když je otevře, hned začne kontrolovat obličej Kasey, tak ja tuto dobu, co jsou natisklý na sobě, ať už ve vaně nebo tady na posteli, udělal mnohokrát. Líbí se mu to být takhle. Být s ní spojený a přitisklý na jejím těle, ale někdy i tahle chvíle musí skončit, proto začne pomalit a u toho ji věnuje ještě jeden polibek na ušní lalůček. Následně se zastaví v narážení do jejího těla úplně a opatrně zase jejich těla odpojí.  Rukou si prohrábne vlasy, které mu popadaliy do obličeje a na tváři má spokojený úsměv. Lehne si na bok vedle ní a rukou si podepře hlavu. Nemůže se na ni vynadívat.* V pořádku? Spokojená? *Stále se na ni usmívá, trošku pořád zadýchaný. *  Doufám, že to bylo aspoň trošku takový, jako sis představovala. *Uchechtne se a nezapomene ji věnovat mrknutí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Jan 05, 2020 1:27 pm
*Leží na posteli a Bastin nad ní se podpírá na jeho rukou. Líbí se jí, jak jí líbá na krku a chce, aby pokračoval i dále. Když se jí podívá do očí, vidí v nich otázku, na kterou přikývne. Je z toho trochu nervózní. Když se na ní Bastien usměje, usměje se i ona. Chce to. Ze začátku cítí tlak a úplně příjemné to není, ale brzy se tento pocit vypaří a ona si to užívá a doufá, že i Bastien. Občas hýbne boky naproti těm jeho, aby mu naznačila, že může klidně i zrychlit své tempo, protože je v pořádku. Je ráda, že na ni šel pomalu. Občas slastně zasténá a oplatí Bastienovi hladový polibek.*/Kdyby sem teď někdo přišel.. Pravděpodobně by se propadla studem do země, i kdyby to byla jen některá služebná a nikdo z rodiny. Bastien dosáhne vrcholu a ona chvíli po něm. Otevře oči, aby se ty její setkali s těmi Bastienovi a šťastně se na něj usměje. Líbí se jí, jak se o ní stará, pořád jí kontroluje a přijde jí to i roztomilé a hezké zároveň. Nejraději by přesně takhle zůstala už napořád, v posteli, s ním, na něm natisknutá.Odhrne si pár ještě mokrých pramínků vlasů, které jí zakrývali obličej a zorné pole. Stejně jak on tak se i ona na něj usmívá. Ví s jistotou, že se do něj zamilovala, i když by to vážně nečekala. Vždyť i utekla jen proto, aby se od něj dostala pryč, ale teď by jí odtud museli snad odtáhnout násilím. Snaží se uklidnit svůj splašený dech. Trochu se pootčí, aby se dívala přímo na něj. Přikývne.*V pořádku, neboj.*Pohladí ho po nahé hrudi, snad nevědomky.*A spokojená..*Pak má zase chuť protočit očima.*Jo, bylo to přesně takový, jaký jjsem si to představovala. Bylo to dokonalý amoc se mi to líbilo.*Trochu nervózně si skousne ret.*A.. co tobě?*Ona si to užila moc a doufá, že i aspoň trochu on.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Mon Jan 06, 2020 5:21 pm
*Je rád, že mu ještě neutekla, že tady stále pod ním leží. Zasypává ji jednim polibkem za druhým, na krku, na hrudníku, na břichu. Jakmile sám cítí, že by to chtělo jít dal, v očích ma otázku, na kterou když Kasey přikývne, usměje se na ni a po chvíli do ni vnikne. Stále na ni dává pozor, zkoumá jeji obličej, aby zjistil, jak se cítí. Když mu dá najevo, aby přidal, přidá. Věnuje ji sem tam hladový polibek. Když ví, že se může odtáhnout, rozpojí jejich těla. Lehne si vedle ní a stále s udýchaným dechem na ni kouká. Věnuje ji také šťastný úsměv, který většinou ani jednou nevěnoval žádné dívce na noc. Spokojeně přivře oči jakmile ho pohladí po hrudi. Je rád za ro co říká. Možná by se naštval nebo by ho to spíše mrzelo, kdyby řekla, že se jí to nelíbilo. Usměje se na ni od ucha k uchu a podepře se na jedné ruce aby se mohl natáhnout pro její deku a aspoň trochu ji přikrýt. Jen tak z lásky, kterou nikdy nečekal, že v sobě bude mít.* Líbilo, bylo to hezké. *Jednou rukou ji obejme a stále se na ni kouká.* Mám ti dojít pro oblečení? Nebo je to v pořádku? Chceš něco na pití? Nebo jídlo? *Pokrčí rameny a maličko se ušklíbne. Teď je z jejich zasnoubení šťastný. Bez toho by se totiž nepotkali a on by pořád pokračoval v tom, kde byl. Sice své výkyvy nálad moc nezmírnil, ale vybíjí si je na bezpečném místě. Dál od Kasey, prostě někde, kde ho ona neuvidí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey T. Schreave

Mon Jan 06, 2020 5:38 pm
*Dá mu najevo, aby klidně přidal. Ona je v pořádku a cítí se se skvěle. Moc se jí to líbí a dává to i patřičně najevo. Občas zasténá, jen tak a někdy i jeho jméno.* Vidí, že se na ní často dívá, jako by se ujišťoval, že je v pořádku, což je. Polibky, které jsou hladové, mu s radostí oplácí. Vážně sama neví, kde se to v ní bere. Neřekla by do sebe, že tohle bude někdy ráda dělat s Bastienem, ale je tomu tak. Překvapuje samu sebe. Trochu udýchaná se na něj usmívá, když z ní vyjde a natočí se směrem k němu, aby na něj viděla. Pohladí ho po hrudi a řekne, že se jí to moc líbilo. Vidí jeho velký úsměv, o kterém by ještě před dvěma týdny pochybovala, že ho uvidí, ale je skutečně ráda. Trochu poupraví deku a přikryje i jeho, nechce, aby mu byla zima nebo tak.*To jsem ráda.*Vážně je ráda, když ví, že se mu to taky líbilo. Přisune se ještě trochu blíže k němu, když ji obejme jednou rukou. Zavrtí hlavou.*Ne, všechno je naprosto dokonalé.*Ujistí ho.*Chceš něco ty? Klidně ti to přinesu.*Řekne, připravená se zvednout a klidně mu něco jít donést.*Je strašně hezký, jak se staráš.*Řekne.*A moc milý./Přesně kvůli tomu jsi mě přiměl, abych se do tebe zamilovala./*Pomyslí si, zatím si to říká jen pro sebe. Místo toho, aby to řekla se přiblíží obličejem k tomu jeho a políbí ho. Po chvilce se odtáhne.*Nechceš tu dneska zůstat?*Byla by ráda, kdyby tu zůstal s ní.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Mon Jan 06, 2020 6:13 pm
*Cokoliv co vyvzdychne ho nabouzí, aby přidal a pokračoval stále dál. Líbí se mu ta chvíle. Být přitisklý na Kasey. A teď aspoň zjistil jak moc ji chce. To ji naznačuje hladovými polibky, které ji napřed dáva sem tam, ale pak se stejně nemůže skoro odlepit. Poté se konečně odtáhne a rozpojí je, lehne si vedle ní a spokojeně se na ni usmívá. Vezme její deku a přehodí ji před ní. Když ji Kasey upraví a hodí ji přes něj, zavrtí s úsměvem hlavou a uchechtne se. Následně ji obejme jednou rukou a stále ho neopouští úsměv. Pak se zas na ni uculí a zeptá se jí jestli něco náhodou nechce. Když se začne ptát ona ho, zasměje se a dá ji prst na jeji rty.* Nic nechci. *Poté se odmlčí a pokrčí rameny.* Něco vlastně chci. Chci tebe a tebe už mám, takže mám vše co jsem kdy chtěl. *Mrkne na ni a pak ho jeho slova zahřejí na srdíčku.* To jen díky tobě jsem takový a chci aby si měla vše, pocem zatoužíš. *Řekne trošku zasněně a hned pitom přikývne.* S radostí. Byl bych smutný, kfybych musel odejít. *Uchechtne se a začne ji hladit po vlasech.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Kasey T. Schreave

Mon Jan 06, 2020 6:33 pm
*Když přes ni dá deku, trochu ji poupraví a natáhne, aby zakryla i Bastiena. Nechce, aby prochladnul a deka je dost velká na to, aby zakryla oba dva. Uvidí jak potřese hlavou a usměje es nad tím.*Nechci, aby ti byla zima.*Pokrčí rameny. Když ji obejme, trochu více se k němu přisune. Chce mu být co nejvíc nablízku. Začne se jí ptát, jestli něco nechce, načež jen potřese hlavou. Nic jí nechybí, když je taky takhle s ním. Ona mu taky ráda něco přinese, když bude chtít, což mu hnedka nabídne. Když jí zakryje prstem rty, dá mu na něj menší polibek. Když řekne, že nic nechce, přikývne, ale on pak svou odpověď změní a nadzvedne obočí, poslouchá, co by chtěl a pak se musí zamilovaně usmát.*Jo, mě už máš.*Ujistí ho.*Jsem jenom tvoje./A jsem za to ráda. Jsem ráda, že nás zasnoubili./*Přizná si to. Řekne, že je moc hezký, jak se o ni stará a taky milé.*Já chci jenom tebe.*Kdyby měla na výběr, vzdát se titulu, peněz, paláce a zkrátka všeho, co patří k životu princezny a být s ním a nebo nebýt s ním a tohle všechno nadále mít, zvolila by první možnost. Chce být s ním, pak bude vždycky šťastná. Doufá, že tu zůstane a když jí to potvrdí, šťastně se usměje.*To jsem moc ráda.*Řekne, jde to na ní znát.*Nečekala jsem, že by naše zasnoubení mohlo dopadnout takhle.. Ale jsem za to ráda. A jsem moc ráda, že nás zasnoubili.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

Mon Jan 06, 2020 7:13 pm
*Klidně by nemusel mít deku, kdyby mu ji Kasey neprehodila.* Mně by zima nebyla, já jsem zahřátý dost. *Pokrčí ledabyle rameny a menším úšlebkem na rtech. Chce aby měla vše, takže se ji na vše zeptá, jestli náhodou něco nechce.* /Beztak by to neřekla, i kdyby něco chtěla./ *Nad touto myšlenkou zavrtí zase hlavou a tiše si lásky plně povzdechne. Když se i ona ho zeptá na tu stejnou otázku, jen řekne že nic nechce. Po chvilce se ale opraví a řekne, že chce jen ji.* A taky budeš pořád jenom moje. Nikomu tě nedám. *Vzpomene si na zástupy těch dívek, které dostal do postele na flirty nebo naopak jen tak, že si oba řekli že to chcou, tak jako tak tam vždy skončili. Taky je dost možné, že mu po Španělsku běhají jeho děti, ale o to mu je tak nějak jedno. Teď má Kasey a ty zástupy už nepotřebuje. Pohodlněji se uvelebi a následně přikývne.* To jsme dva. Má budoucí královno. *Stále ji hladí po vlasevh. Dokonce už nevnímá ani bolest hlavy, jež je zapříčeněná moc množství alkoholu, kterému se stále nedokáže vyhnout.* Těším se, až ti to ukážu ve Španělsku. Bude se ti to tam líbit. /Snad. Jestli ne.... Tak to bude problém. Ale komu by se tam nelíbilo?/
Sponsored content

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 4 Empty Re: Jedna z mnoha komnat paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru