Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venkovní bazén

+15
K. princ
DlhyPribeh.sk
Takuari Zimemo
Davina "Dee" Claire
Lexi
Klarisa
LittlePrincess
Vertasia
annie.16
-LF-
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
rose_marry_an
Admin
19 posters
Goto down
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Oct 13, 2020 8:35 pm
To jsem rád a cením si toho. *pousměje se na ni a pak už probírají jiné témata.* Teď? Teď mám v hlavě to, jestli mám dost svalnaté tělo nebo jestli ho vystavuji dost dobře. a v jaké poze mi to sluší nejvíce. *Poví ze srandy a ještě schválně zkusí jednu z těch modelových poz.* Ukazuji svou dominanci? Přijdu ti, že jsem dominantní? *Zazubí se na ni, ale pobaveně mu škubou koutku a nakonec to nevydrží a zasměje se.* To mu říkám dojem na účastnice?. *Uchechtne se a poté ji sleduje jak plave a sám se pak rozhodne před ní plavat. Pak ji uvězní mezi svýma rukama a když pokrčí nohu v koleni, jednu ruku ji položí na bok až skoro na stehno, aniž by si toho byl vědom.* Já si na eleganci nepotrpím. *Uchechtne se a nakonec se jí zeptá, jestli ji už není zima. Pak sám z bazénu vyleze a zase se k ní natáhne a vytáhne ji nahoru. Osuší se ručníkem a hodí na sebe oblečení. Pak se na ni koukne, jestli je připravená a nabídne ji rámě, přičemž se společně vydají k její komnatě. Když k ní dojdou, usměje se na ni.* Díky za dnešní společně strávené odpoledne, Trixie. *Usměje se na ni a pak ji ještě lehce políbí na hřbet ruky, schválně aby dal najevo, že něco málo z elegance přece jen má.* dobrou noc. *Popřeje ji ještě než se vydá ke své komnatě.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Beatrix Donovan

Tue Oct 13, 2020 9:24 pm
Uvedomuju si, ze delate pro vsechny maximum a to ze nekderi jso nevdecni je zkratka jejich problem. *Rekne uorimne a pakuz se bavi o fantazii a po jeho poze se musi rozesmat.* Hotovy Cassanova a myslim, ze nejhezci jste z leveho prefilu a to tehdy, kdyz se snazite varit pri rozhovoru ve zoravach chytre. *Poznamena a pak z jdou ve vode a doonce si potykaji a pak uz mu rekne, ze si mysli, ze je dominantni a zasmeje se taky* No myslim si, ze rozhodne takhle chces na divky pusobit. Chces je mit po kontrolou a chces, aby vedely , kde je jejich misto a snazis se je tim smerem smerovat, ale taky si myslim, ze pod tohle dominantni maskou se skryva i docela romantik, ale to je zatim jen moje domenka. *Potom si zaolave a jakmile si zaolave i in a ona jej na oplatku slduje tejne, jako ji sledoval on, skonci uveznena mezi jeho telem, pokrci lehce koleno a jakmile citi jeho dotek na svem stehnu, polkne a potom se jen neinne usmeje a svou levou rukou ukazovackem na jeho hrudi zacne kreslit nehtem nekonecno.* Vsimla jsem si, ze eegance zrovna neni tvuj styl, ale nevadi. *Rekne sladce a potom uz je cas, aby se vratili do palace a jakmile ji pomuze dostat se z vody, vezme si svuj rucnik, kterym se zacne utiat a nasledne si jej omota kolem pasz a vklouzne nohama do zabek a sukni, venec a naramky si vezme do jedne ruky a nez se vyda k princi, natahne se pro sklenicku s whisey , kterou do sebe kopne a potom se vrati k princi a prijme s usmevem jeho nabizene rame a spolu s nim se tak odebere do palace a jakmile se zastavi prede dvermi jeji komnaty, poslechne si jeho slova a usmeje se na nej.* Taktez dekuji za prijemne ztraveny cas u bazenu, Ashie. *Pouzije jeho prezdivku a nasledne se usmeje, kdyz citi jeho rty na svem hrebe ruky.* Dobrou noc. Neponocuj. *Zazubi se na nej a potom uz zmizi ve sve komnae, kde ze sebe sunda rucnik, veci da bokem a nasledne zmizi v koupelne, kde ze sebe svleke mokre plavky.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Venkovní bazén - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 10:53 pm
Pořádají se zde různé párty. Najdete tu lehátka jak na souší tak i do vody a dokonce i menší bar, kde si můžete přímo z lednice vzít ochlazený nápoj.

Venkovní bazén - Stránka 9 C5dd55752a0bfe81f28347c10f01519b
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Sun Feb 28, 2021 4:56 pm
*Nepřehání to s cvičením jako jeho bratr, ale občas i rád dá do těla jako dneska. Ráno udělal Liv snídani, má to poslední dobou ve zvyku, i když se to většinou skládá jen z nakrájeného ovoce, případně sýrů a pečiva, jelikož jí pořád není dobře. To ty ranní nevolnosti z těhotenství. Je mu to líto a rád by jí pomohl, bohužel vzít na sebe to její těhotenství nemůže. Jde to na ní už ale dost vidět, to břicho. Taky když čeká tři děti je to normální a to ještě ani neskončila první trimestr. Jak zjistil, tak jsou tři a po třech měsících. Dost jí teď předčítá z různých knih o těhotenství. Sama Livia nečte a jemu to nevadí. Rád s ní jen tak leží, čte a přitom ji má u sebe. Kdykoliv si může ukradnout menší polibek a nebo si přivonět k jejím vlasům. Dojde k bazénu, kde ze sebe sundá džíny a tričko. Nemá plavky, ale boxerky postačí. Skočí do vody a hned si dá pár koleček.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Sun Feb 28, 2021 5:13 pm
*I když jí pořád přírůstky na váze a rostoucí břicho trápí, už se s tím tak nějak smířila a nedělá jí takový problém jako dřív něco sníst. Sice ráno trpí dost silnými nevolnostmi, ale to je u vícečetného těhotenství prý naprosto normální. Doufá, že to s druhým trimestrem odejde, protože by si ráda vychutnala snídani od Easta beze strachu, že jí za chvíli poběží vyklopit na záchod. A to se občas děje. Chybí jí pohyb, protože dřív byla schopná se denně hýbat na ledu a teď je teprve v desátém týdnu těhotenství a už jí břicho při spoustě věcí překáží. Nejradši by se přesunula časoprostorem do doby po porodu. Ví ale, že v těhotenství může bez problémů plavat, takže na sebe navlékne červené dvojdílné plavky a na ně džíny s mikinou. Mikinu má vypůjčenou od Easta a díky tomu, jak je dlouhá, tak maskuje kalhoty, které nedozapne. A než dojde k bazénu, tak pod ní nejsou vidět tolik ani její prsa, která přetékají z košíčků plavek, i když si vzala ty největší, které má. Zrovna zvětšení prsou jí ale překáží nejméně. Doufá, že u bazénu nikdo nebude, to by se otočila a radši šla zpátky do komnaty. Nepotřebuje, aby cizí lidi čuměli na její tělo. Když ale dojde k bazénu, všimne si tam Easta a nadšeně se usměje.* Ahoj. *Pozdraví ho s úsměvem a zatím si sedne na okraj bazénu do tureckého sedu.* A já myslela, že mučednicky děláš práci, až mi tě bylo líto. *Potřese nad ním naoko zklamaně hlavou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Sun Feb 28, 2021 5:28 pm
*Kromě většího břicha si u Livie šiml i zvětšení jejích prsou. Tohle by jen stěží mohlo uniknout jeho pozornosti. /To je odměna za snášení těch jejích nálad./Miluje ji, ale občas je to s Liv vážně těžké. Většinou jen bez remcání splní to, co chce a nebo to nechá být, souhlasí s ní a případně si pořád myslí svoje. Občas použije výmluvu práce, aby se s ní nemusel dohadovat a vrátí se o hodinu později s něčím dobrým pro ni, to je už v klidu. Jo, docela se v tom naučil chodit. /My o vlku./Proběhne mu hlavou, když na něj promluví jeho manželka na kterou se pousměje.* Ahoj zlato. Připlave k okraji kde sedí. Dělal jsem ji, trochu jsem se nad ní rozčílil tak jsem si pak zašel ještě do posilovny a teď si chtěl dát na osvěžení pár bazénu. Vlastně jsem už přemýšlel, že si dám tak ještě jeden a pak půjdu za tebou do komnaty, zjistit jak ti je a případně ti navrhnout něco k jídlu. Usměje se na ni. Můžu se ti pokusit buď něco udělat a nebo si můžeme klidně objednat pizzu či cokoliv, na co máš právě chuť. Nevím, jestli vzhledem k včerejšímu útoku riskovat jít do města.. Nechce, aby se jí něco stalo, jinak by ji klidně vzal i do restaurace. Hmm.. Půjdeš za mnou do bazénu? *Samozřejmě ji chce vidět. A navíc plavání v tehotenství nijak nevadí. Spíše neopak. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Sun Feb 28, 2021 6:20 pm
*Rozzáří se jí oči jako pokaždé, když jí nazve "zlato" a pak se usadí na okraji bazénu, kde si stočí nohy do tureckého sedu.* Rozčílil? Je všechno v pohodě? *Zajímá se a doufá, že v Angcii se něco nestalo. Ale zároveň neví, co jiného by ho mohlo rozčílit.* Jak mi je? Hm... Nevolnosti jsem dneska tak nějak zaspala, když jsem dospávala včerejší noc a pak jsi mi chyběl ty. *Shrne krátce její den. Včera při útoku její sestru docela ošklivě postřelili. Skočila do cestě kulce, která letěla na Luciena a ten zůstával na ošetřovně a dost si to vyčítal, takže jakmile to zjistila, vydala se tam jako jeho psychická podpora, která se mu hodila. Odešla až nad ránem, kdy jí lékaři ujistili, že Astrid bude žít, ale stejně asi několik dní prospí, takže nemá cenu, aby tam dál bděli. Takže to dospávala někdy do tří odpoledne.* Pizza zní docela dobře. Film vybíráš ty. *Oznámí mu rovnou, protože odmítá vybírat ona. Zazubí se na něj, když se jí zeptá, jestli půjde za ním a ještě v sedě si sundá jeho mikinu. Pak se postaví, aby ze sebe mohla sundat kalhoty. Jsou jí trochu těsnější, takže se to neobjede bez pár poskoků. Když už je konečně v plavkách, dojde zpátky k okraji, na který si sedne a pak se sveze do vody.* Je dokonalá. *Přivře oči a potopí se až po ramena. Nejen kvůli vodě, ale taky kvůli tomu, aby Easton neměl tak skvělý výhled na její prsa, která si v poslední době tak oblíbil. Nemůže ho nepozlobit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Sun Feb 28, 2021 6:47 pm
Při papírování se najde vždycky něco, co mě rozčílí. A nebo to možná bylo i tou schůzkou s jedním arogantním rádcem, který mi je přinesl. *Uchechtne se.*Ale hodila by se mi pomoc při uklidnění.. *Zazubí se na ni a neviněn zamrká. * Jsem rád, že se ti aspoň dneska nevolnosti vyhnuly. *Včera o ni měl dost strach při tom útoku. A ví jak je ještě ve stresu kvůli své sestře.. Rád by pro ni něco udělal, ale kromě toho, že tu bude pro ni asi nezmůže nic. Byl s ní i na ošetřovně, teda aspoň chvilku. Pak chtěl najít svého bratra s jeho rodinou a i Mayven, aby se ujistil, že všichni jsou v pořádku.* Tak mi aspoň řekni na co by ses ráda podívala. Nějakou romantickou komedii, horor nebo něco jinýho? Víš, že na televizi já moc nekoukám. *Spíše tedy čte a u nich většinou vybírá filmy právě ona. * Nebo si tam na truc pustím nějaký dokument. *Z legrace jí pohrozí tímhle. Sleduje ji jak si sundává jeho mikinu a pak dojde za ním do vody.* Jako ty. *Uchechtne se.*Když mě teda takhle hnusně neprovokuješ.. *Připlave k ní a chytí jí za boky.* Upřít svému manželovi tak nádherný výhled.. ts ts ts.. *Naoko zklamaně nad ní zavrtí hlavou, ale na tváři mu hraje pobavený úsměv. Skloní se k ní, aby jí ukradl polibek a když se odtáhne, položí ruku na její břicho, kde ji pohladí.*A jak pak se máte vy? Všechno dobrý? *Zeptá se jejího břicha, jako by vážně čekal odpověď, kterou ale samozřejmě nedostane.*Teď jsi v desátém týdnu? *Neví, jestli si to pamatuje přesně, tak se ujišťuje.*Nebudeme pak muset zajít na další kontrolu?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Sun Feb 28, 2021 7:40 pm
Mam ho jít za sednout? Urvat mu hlavu? Podříznout ho bruslí? Zapíchnout podpatkem? *Vyjmenuje různý způsoby, jak by toho debila sprovodila ze světa, protože nikdo nebude hnusný na jejího manžela.* Uklidnění? Chceš teplej čaj? Kafe? Nebo dokonce nějakou pilulku? *Zeptá se ho se vší starostlivostí, jakou dokáže do očí dát a přitom potlačovat pobavení, protože moc dobře tuší, jaké uklidnění on myslí.* Asi to takhle budu praktikovat častěji. Budu spát do odpoledne, kdy je mi většinou dobře. *Uchechtne se a ruce si položí na vystouplé břicho.* Mně je to jednoooo. *Zaúpí trochu umučeně, když po ní chce vybrat, ale když slyší o dokumentu, vykulí oči a v tu ránu je úpění pryč.* Komedii. Chci komedii. *Vyhrkne rychle jenom proto, aby se vyhnula dokumentu. Pak už se svlíkne a vleze si k němu do vody.* Nepřeháněj. *Protočí mírně očima, když jí řekne, že je dokonalá a pak se ponoří po ramena do vody, aby mu znemožnila výhled na svá prsa. Pobaveně se usměje, když jí chytne za boky.* No to víš.. Mam radši, když se mi díváš do očí. *Popíchne ho, ale i tak se normálně postaví, takže má prsa nad hladinou. Ještě si trochu upraví vršek plavek, aby aspoň trochu k něčemu byl a něco schovával. Spokojeně se uculí, když jí pohladí po břiše.* Rostou dost rychle, tak snad se mají dobře. *Pokrčí mírně rameny. Překvapila jí rychlost, jakou její břicho roste, ale u trojčat to bude asi normální.* Jo. jsem. *Potvrdí.* Budeme. Příští týden ve čtvrtek jsem objednaná. *Potvrdí jeho slova přikývnutím.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Sun Feb 28, 2021 7:59 pm
*Zasměje se.* Ne, klid lásko. Je to jen pitomec, kterým se ani nechci zaobírat. A věř mi, kdybych chtěl tak mu jednu vrazím sám. *Nepotřebuje, aby se ho zastávala manželka, i když díky tomu těhotenství jde z Livie asi větší strach než z něj.* Nebudu se drogovat pilulkami jenom kvůli pitomému rádci. Brát pilulky na uklidnění za každýho podobného pitomce tak jsem na nich závislý. *Uchechtne se pobaveně.* Já jedině souhlasím. Aspoň by sis pořádně odpočinula. *Má vážně co dělat, aby Liv občas nepřivázal k posteli, protož pořád chce pracovat a hýbat se a ona se o ni zkrátka bojí. Když řekne, že neví jaký žánr filmu vybrat pohrozí jí dokumentem, což není zrovna něco, co by měla ráda.* Vidíš jak to jde, šikovná. *Pochválí jí, když najednou vyhrkne, že chce komedii. Asi jí tímhle bude vyhrožovat častěji.* Nepřeháním, pro mě dokonalá jsi. *Vážně ji tak vidí. Postěžuje si, jak je neférové, že ani svému manželovi nedopřeje pohled na její dokonalý hrudník a přitáhne si ji k sobě za boky.* Však dívám. Ale i tvá hruď je nádherná a zaslouží si obdiv. A já jsem chlap. A neříkej, že ty se na moje svaly nedíváš. Řekl bych, že taky pěkně šilháš. *Zkonstatuje pobaveně. Schválně se ve vodě postaví a není v ní ponořený, takže mu po hrudi stékají pramínky.* Jsou u té nejlepší maminky, musí se mít určitě skvěle. *Pořád jí po bříšku pomalu hladí.* Takže to už budeš asi v jedenáctým, že? A od patnáctého se může zjistit pohlaví.. Budeš si ho chtít říct? *Sám je dost zvědavý, al kdyby to chtěla jako překvapení, nějak by to vydržel. Ona musí mít v sobě devět měsíců ty prcky a pak je i porodit, takže se jí přizpůsobí.* Jak je na tom vůbec tvoje sestra? *Odbočí od tématu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Sun Feb 28, 2021 8:55 pm
Takže já zase přijdu o všechnu zábavu. Proč mě k ničemu nepustíš? *Zamračí se nespokojeně a nafoukne tváře jako malé dítě. Nelíbí se jí, jak jí všechno zakazuje. Začíná být pomalu ráda i za to, že jí nechá bez doprovodu a po svých dojít na záchod nebo do sprchy...i když tam většinou chodí s ní a to jí zrovna moc nevadí. I když má pocit, že se tam za chvíli spolu kvůli jejímu břichu. Na jednu stranu ho chápe a na tu druhou prostě pohyb k životu potřebuje. I jeho chození po chodbách. I to je málo oproti jejím klasickým tréninkům před odjezdem do Illey.* Jenže to bych s tebou nemohla trávit tolik času, kdybych spala do odpoledne. *Pokrčí rameny. Pak už vyhrkne rychle žánr filmu, který chce pustit, protože se chce hlavně vyhnout dokumentu. I když by nejspíš usnula už u úvodních titulků.* Máš nasazený růžový brýle, zlatíčko. *Uchechtne se a pak se teda normálně postaví, aby byly vidět její prsa.* Nešilhám. Ani trošku. *Podívá se mu tak na vteřinu do očí, než jí oči zase sjedou k jeho hrudi, která se před ní najednou objeví.* Ale nech mě ti ty buchty ještě jednou přepočítat. *Zamumlá nakonec jako naprosté zlatíčko a prstama mu po hrudi rychle přeběhne.* Máš všechny. Eastoňák jedna až šest jsou na svých místech. *Zahlásí nakonec se zazubením a použije přezdívku, kterou jeho břišním svalům dala už nějakou dobu zpátky.* /A jsou v naprosto božský a dokonalý kondici./ *Proběhne jí hlavou a má pocit, že voda okolo nich o něco zteplala.* Hlavně je krmí ten nejlepší tatínek. *Namítne s pobaveným úsměvem.* Jasně, že to chci vědět. Jestli to teda nevadí tobě. *Pousměje se. Ještě na horách jim řekli, že jsou to jednovaječná trojčata, tudíž jsou jen dvě možnosti. Buďto tři skoro stejní chlapečci, nebo tři skoro stejné holčičky. Ona sama by byla pro tři malé Eastony, ale i kdyby to byly holčičky, nevadilo by jí to. Mohla by je učit líčit se, oblíkat, česat a tak.* Přežije to. A snad by měla být i bez následků. Ale to se najisto bude vědět, až se probere. Snad zítra by se mohla probudit, i když s ní prý nebude řeč. Podle doktorů je zbytečný, abysme tam teď s Lucem kempovali. *Shrne mu to a sklopí u toho pohled.* Co tvoje rodina? Jsou všichni v pořádku? *Zajímá se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Sun Feb 28, 2021 9:33 pm
Protože nechci být zodpovědný za zmrzačeného rádce jen protože měl pár debilních keců .*Uchechtne se. To mu za to vážně nestojí.*A ani nechci, aby se něco stalo tobě a nebo dětem. Jste pro mě celý svět, nediv se mi. Souhlasí s ní, že kdyby spala až do odpoledne bylo by to asi nejlepší.* Já budu spát s tebou v posteli. Pak se spolu přeorientujeme , takže nejvíce energie budeme mít přes noc, kdy bude v paláci zároveň klid a budeme ho tím jen pro sebe. Prostě budeme noční sovy. Geniální plán, řekl bych, nemyslíš? *Představí jí dle svých slov svůj "geniální plán". *Nemám nasazený žádný brýle. To se jen ty moc podceňuješ jak máš ve zvyku. *Pochopil, že si v dost věcech Livia nechce věřit. Příkladem může být i to jak s podceňovala, že by někdy mohla být dobrou mámou a přitom bude úžasnou. Už jen to, že nechce žádné miminko dát pryč, i když je to pro ni nebezpečné. Je pro ně ochotná nasadit vlastní zdraví už teď. * Nelži mě a hlavně sama sobě. *Vidí jak jí pohled ujíždí k jeho hrudi.*S pobaveným úsměvem ji nechá, ať se dotýká jeho hrudi. *Nazývat moje břišáky Eastoňák je divný. *Uchechtne se nad tím.*/Nechci vidět jména pro naše děti.. Holky Eastona, Easta, Eastonie a kluci Easton, Východ, Eastones? /*Nedivil by se, kdyby něco podobného Livia vymyslela.* (btw.. ANI TO NEKZOUŠEJ ANDY, NE!)I když by ten tatínek byl rád, kdyby mohl udělat i něco lepšího. Ale chápe, že to by jejich dokonalé mamince moc nepomohlo, takže si počká, než se její nevolnosti uklidní. Co vyčetl, v tom druhém trimestru by to mohlo být dobrý, takže tak od Dubna? *Podívá se na Liv s otázkou v očích, zda počítá správně. *Já bych to rád věděl. Ať můžeme přemýšlet nad jmény. Nezdá se to, ale už jen půl roku, to není moc. *Strašně ty dva měsíce tady utekly.* Ale synovi bych rád aspoň jednomu dal to jméno po bráchovi, Timothy. Jednou to zmiňoval z legrace, ale mně se to docela líbí, pokud teda souhlasíš.. Mohli bychom mu říkat Timmy. *Samozřejmě mu záleží i na jejím úsudku. Nedá si synovi jméno jaké chce, aby se to pak Liv nelíbilo. *Hlavně, že to přežije. Jsou tu dobří doktoři, ti ji z toho snad brzy vysekají. *Pohladí ji konejšivě po zádech a políbí jí do vlasů.* Naštěstí ano. Mayven je v pořádku, stejně tak bratr s manželkou a jejich dětmi.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Sun Feb 28, 2021 10:51 pm
Pár debilních keců mi k pokusu o vraždu bohatě stačí, to víš. *Usměje se na něj nevinně. On sám teď o jejích vražedných náladách ví víc, než kdokoliv jiný a už zjistil, kdy se s ní může ještě dohadovat a kdy je lepší vyklidit pole.* Vlastně... se mi to fakt líbí. Ale co taková Mayven a nebo hlídání Taysy a Thonyho? To probíhá většinou přes den. *Připomene mu pobaveně. Nebýt těchhle milovaných dětí, které si oblíbila a hlídá je ráda, s jeho nápadem by neměla nejmenší problém. Ale s Mayven už se dostali až k francouzské manikúře a kouřovým stínům, takže o to odmítá přijít. A s Taysou a Thonym se zase pomalu připravuje na to, jaký to je být mámou.* Na tomhle se nikdy neshodneme. *Protočí očima. Ona nikdy nepřizná, že se nějak moc podceňuje. I když sama ví, že její sebedůvěra ve většině případů, je jen hrané divadýlko pro někoho, kdo jí nezná, aby jí nijak nemohli ublížit.* Nech mě si něco nalhávat, když si to nalhávat chci. *Mlaskne nespokojeně a pak mu zkontroluje všechny břišáky, načež mu se zazubením oznámí, že je má všechny.* Není to divný. Napadá tě jiný jméno spojený s tebou? *Nadzvedne obočí, i když jí se Eastoňák prostě líbí a jen tak se toho nevzdá.* Od dubna?!?! *Vykulí oči, než jí dojde, že to on je mimo a ona snad počítá dobře.* Má to odeznít koncem prvního trimestru. Ten končí dvanáctym týdnem. Já jsem v desátym. Už jenom dva týdny. Já nechci dýl. *Začne trochu vyšilovat, protože už teď jí to leze na mozek a chce konečně klid.* Jo, to je pravda. *Přikývne a pousměje se nad tím, jak to rychle utíká.* Timothy Lucien de Croy-Solre nezní úplně blbě. Jo, Lucien chce mít nějakýho oblíbence, co se bude jmenovat po něm. Možná mu udělám radost. *Zasměje se.* Snad máš pravdu, díky. *Zamumlá do jeho hrudi, protože to nevydrží a obejme ho a spokojeně vydechne, když cítí jeho rty ve svých vlasech.* To je dobře. *Pokýve hlavou.* Kdy budu moct zase hlídat? Baví mě Mayven učit o makeupu. *Zeptá se ho potom s menším nadšením v očích.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Mar 01, 2021 12:22 am
Ale mně ne. *Uchechtne se. On není těhotný a tudíž nemá potřebu někoho zabíjet kvůli pár pitomým poznámkám. Kdyby to udělal pokaždé, když je někdo má tak by minimálně palác v Angcii ani nestahoval nabídku práce rádce, komorníka.. vlastně kohokoliv.* No.. sakra to jsem nedomyslel. Tak je asi budeme muset na noční sovy přeorientovat všechny. I když neví jak se jim to bude líbit. *Timothy obzvlášť by byl asi z jeho nápadu velice "nadšený".* Jsem ráda, že sis je všechny tak oblíbila. Jsi s nimi úžasná. Ať když chováš nejmenší Taysu nebo si hraješ s Thonym, který se díky tobě naučil říkat teta a nebo i s Mayven, kterou se učíš líčit a tak. Sice je podle mě na to ještě dost malá, i když.. Mně by nepřipadala dost stará si ani v osmnácti. Je to moje malá sestřička a už lituju ty naše andílky, pokud to budou děvčata. *Doprovázet na rande je bude s puškou v ruce, s tím mohou počítat.* To asi ne. /Stejně jsi úžasná, dokonalá./Dobře lásko.*Nadzvedne ruce na znamení, že se vzdává. Nebude se tu s ní dohadovat.* Ne, ale dá se tou říkat normálně břišák. *Zasměje se.*Hmm.. ale klidně jim říkej jak chceš. Pro mě je důležitý, že se mojí manželce líbí a je se mnou spokojená. A já si taky nemůžu vůbec stěžovat. *Podívá se na její hrudník.*No, já vyčetl, že ještě začátkem toho dalšího trimestru to může trochu zlobit, tak ty dva týdny. *Pokrčí rameny.*Kdo ví, třeba i bude lépe už za chvilku. Teď to neřešme. Stejně to nemáme jak ovlivnit. A*Nechce, aby se zbytečně děsila a nebo stresovala.* To zní dobře. A však, když to budou tři kluci, může se jeden jmenovat Lucien a druhý Timothy a pro toho třetího něco vymyslíme. Když má mít každý dvě jména, tak bychom stejně další čtyři potřebovali. *Tohle bude na dlouhé dohadování, to je jasné.* Určitě mám pravdu. Bude v pořádku. *Ujistí ji a když ji objímá, pomalu ji hladí po zádech.* Mně je to jedno. Klidně k nám může chodit třeba denně. Záleží na tobě a jak ti bude. Mayven tě má ráda a taky ji to s tebou moc baví. *Usměje se. Je šťastný z toho, že si ty dvě tak rozumí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Mon Mar 01, 2021 10:04 am
*Protočí trochu otráveně očima nad jeho mírnou povahou, i když dřív by ho takhle rozhodně neoznačila ani ožralá namol.* Určitě budou naprosto nadšený. *Pokýve s naoko vážným výrazem hlavou. Určitě by byli nadšení, kdyby se u nich s Eastem objevili s tím, že odteď se z nich všech stanou noční sovy. Pousměje se, když jí Easton připomene, jak se Thony naučil slovo teta. V tu chvíli neměla daleko k slzám a usmívala se pak až do večera, kdy jí prakticky Ash s Timothym museli malýho vyrvat z rukou, protože si ho chtěla nechat.* Není na to malá. Nikdo není malý na to, aby se tohle naučil. S provozováním praxe je to jinak, to jsme domluvený, že sama se malovat začne, až jí já koupím nějaký makeup a nemám to v plánu aspoň tak do patnácti. Takže klid. *Pokrčí mírně rameny a uchechtne se, když si ho představí, jak vyšiluje ve chvíli, kdy by jejich dcerám začaly růst prsa.* Břišák je to všeobecně. Břišáky má plno chlapů. Třeba, když si vezmeme místní strážce, tak za zmínku stojí třebaa... Josh, Mikkel, Patrik, Steven a nebo Stuart. *Vyjmenuje pár místních strážců, kterých břišáky měla možnost obdivovat krátce po příjezdu sem. Pak už měla Easta, který jí dost změnil a od tý doby nespala s nikym jinym. Moc velkou pauzu ale nedělá a hned zase pokračuje v mluvení.* Ale Eastoňáky jako ty neměl ani jeden z nich. *Zazubí se na něj a po jeho svalech ještě jednou přejede prsty.* Víš, že až porodim, tak se zase zmenší nejspíš na původní velikost? *Nadzvedne mírně obočí, když vidí, jak se Easton znovu podíval na její hrudník. Nevadí jí to, vlastně jí to i lichotí, ale bojí se, aby nebyl zklamaný, až porodí. Nedovede si ani představit, jak pak bude vypadat. Trojčata se většinou rodí císařem, takže bude mít na břiše jizvu jako kráva, dost možná jí zůstane břicho a kdo ví co všude ještě okolo jinde na těle a prsa se jí dost možná zase zmenší.* /Teoreticky vzato bych si je mohla nechat zvětšit, kdyby se mu líbily víc takhle.../ *Proběhne jí hlavou.* Ne, to nemáme. *Dá mu za pravdu, i když nevolností má už nadosmrti dost.* Umíš si pak představit nějakej rodinnej výlet? Zavoláme na Timmyho a Luca a najednou přiběhnou naše děti, naši bráchové a s nima ideálně ještě manželky, protože se budou bát, co se stalo. *Předestře mu, jak to bude vypadat a u toho se pobaveně zasměje. Nepochybuje o tom, že vztah Luciena a Nyneve skončí svatbou. Ti dva to bez sebe nevydrží.* Někdy jí musim zase napsat. I když mam občas pocit, že má radši Otsana než mě. *Zasměje se. Nic si z toho nedělá. Ona Otsana taky miluje a chápe, že pro dítě je to větší atrakce než nějaká bloncka co vypadá, jak kdyby snědla meloun.* Jinak... Jak by ti vadilo, kdybych si ukradla i tvoje kalhoty? *Zamrká jako andílek. Mikin mu ukradla už nespočet, na to se už ani neptá, ale nechce se jí nosit těhotenský věci, který jsou většinu času neforemný a ošklivý, takže hledá jinou alternativu, když svoje kalhoty už má problém zapnout.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Mar 01, 2021 5:13 pm
Podle mě určitě. *Řekne s předstíraně vážnou tváří. Tohle by mu jeho bratr odkýval možná, kdyby byl totálně namol.*/Takže ho potřebuju opít.. o se dá ale snadno zařídit!/ *Klidně ho vytáhne někam do baru, kde se jeden den odvážou. Jinak jsou se svými manželkami a starají se o ně, tak jedna noc jen pro ně nevadí, ne? A dal by cokoliv za to, vidět Timothyho v baru. By si to musel vyfotit a nechat ho podepsat čestné prohlášení, že tam byl a nedotáhl ho tam násilím, ale šel dobrovolně. Nevěří, že by mu to jinak někdo věřil.* Dobře, tak to jo. *Pokýve hlavou.*Ale jsem vážně rád, že ji to s tebou tak baví. Rád se na vás dvě dívám. *Jsou spolu roztomilé. */Nebylo by tak špatný mít tři malé princezničky, nádherné po mamince./*Zamračí se, když vyjmenuje několik strážců, kteří podle ní mají dobré břišáky. Rychle ji políbí, aby už nemohla jmenovat jiné.* Vážně doufám, že se už na jiné chlapi takhle nedíváš. Nebo tě k nim budu muset vzít, takhle políbit a pak jim každýmu jednu vrazit. *Co je? Přece jeho manželka nebude obdivovat jiné chlapi.* Hmm.. tak dobře, říkej jim Eastoňáky. *Chytí ji za ruku, kterou mu jeden po hrudi aby ji mohl políbit do dlaně.* Jo, to vím. A tvoje prsa byla už před těhotenstvím dokonalá, ale tak.. Nemůžu se teď na to vynadívat. Neříkej mi, že kdyby se ještě zvětšily moje svaly, taky by ses na ně nedívala více. *Pokrčí rameny. Si to musí právě užít, ne?*/Hmm.. To, že bychom si pak vždy po třech měsících dělali další dítě do konce života mi asi neprojde./ A spolu s nimi ještě jejich děti, protože je přece nenechají bez dozoru. *Uchechtne se.* Tak Timothymu neříkám "Timmy" za to by mi asi možná jednu vrazil a nebo mi minimálně dal dýchnout a nechal udělat test na drogy a podobně. *Protože takhle mu neříkal ani, když byli malí. * A na malého Luciena bychom volali třeba Lucu a tvému bratrovi bychom museli začít říkat jen Lucien. Aspoň teda před dětma. *Takhle by se to nějak dalo rozlišovat.* Líbí se jí jak Otsan tak i ty, věř mi. A moc se těší, až tu bude moct děti vozit v kočárku. I když.. teď si ani nejsem jistý, jestli Mayven ví, že jsou tři. Nevím, jestli jsem jí to říkal, ale mohla to pochopit z toho Illeagramu. Tam to taky dával.* Moje kalhoty? Jako klidně, ale nebyly by pro tebe lepší koupit nějaké speciální těhotenské? Co si vzpomínám, švagrová měla takové džíny a ta část u břicha byla něco jako legíny, že se prostě natahovala podle toho jak miminko rostlo. *Pokrčí rameny.*Ale pokud chceš, vezmi si z mého oblečení cokoliv. Ale byl bych ti vděčný, kdybys mi tam aspoň nechala jedny kalhoty a mikinu, klidně nějakou starší. Nevím jak by se ti líbilo, kdybych po paláci chodil jen v boxerkách.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Mon Mar 01, 2021 6:30 pm
Můžeme to zkusit. Někdy svoláme párty u nás v komnatě, spojíme to s oznámením pohlaví a oznámíme jim to. Mimochodem jsem četla, že existují i domácí testy na určení pohlaví. Mají přesnost nějakých devadesát devět procent. Netušim, jak je to u trojčat, ale každopádně se dají udělat od ukončeného desátého týdnu a to bude za chvilku, tak bysme to mohli klidně zkusit. *Pokrčí rameny s úsměvem. Finální rozhodnutí nechá ale na něm. Pak už začne vyjmenovávat místní strážce, kteří mají dobré břišáky a vítězně se pousměje do polibku, když jí políbí. Omotá mu ruce okolo krku a přitiskne se k němu tak blízko, jak jí to břicho dovolí.* Tomu bych se možná nebránila, protože tvoje rty miluju, ale neboj. Oči mám jenom pro tebe. *Ujistí ho a spokojeně se zazubí, když slyší, že mu její název pro břišáky nevadí. Zaculí se, když jí políbí do dlaně a pak ho upozorní na to, že její prsa se po porodu dostanou zase na původní velikost.* Nojonojo. *Protočí mírně očima a uchechtne se.* Každopádně... Kdyby se ti takhle líbily víc... Klidně si je pak po porodu můžu nechat zvětšit.. *Nabídne mu, protože se mu chce prostě líbit.* Lucienovi říkám plným jménem jenom, když jsem na něj naštvaná, což je sice dost často, ale jinak nejsem moc zvyklá na něj takhle volat. *Pokrčí rameny.* Ale to je stejně ještě docela daleko, domyslíme to potom. *Potřese nakonec hlavou, protože už to dneska řešili dost a nemusí to dořešit dneska.* Možná to pochopila, možná ne. Navedu k tomu příště řeč, aby to věděla. *Slíbí mu pobaveně. Docela by chtěla vidět reakci Mayven na to, že bude mít tři děti na vození v kočárku a chování.* Těhotenský oblečení je většinou docela neforemný a tak... Ale podívám se po nějakym. Až skončí první rizikovej trimestr, slibuju. *Líbne ho rychle do koutku rtu.* Neboj, to nehrozí. I když bych byla nejradši, kdybys byl v těch boxerkách a jenom se mnou v komnatě, ale holt ti nějaký kalhoty a mikinu necham no.. *Protočí trochu nespokojeně očima.* A náhodou tvoje starý mikiny jsou nejlepší. Voní po tobě nejvíc. *Zazubí se na něj.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Mar 01, 2021 6:56 pm
Jsem jak pro párty tak i pro to zkusit odhalit pohlaví miminka domácím testem. Jsem zvědavý jestli by se to pak shodovalo s tím, co by nám řekla doktorka. Ta to může vidět od patnáctého, ne? *Tipoval by, že tak nějak.* I kdybychom se mýlili nic se neděje přece. Zatím bychom nenakoupili nějaké oblečky další věci, když tak jen v neutrálních barvách. *Pokrčí rameny. Rád by to zkusil. Těší se, až zjistí, co ti tři prcci budou zas. Na jednu stranu by byl rád za syny, s nimi by měl přece jen asi více společného, ale zase mít tři dokonalé princezny, jako je jejich maminka zní taky lákavě. Nechá ji, ať obdivuje jeho břišáky, ale co se mu nelíbí je už to, že vyjmenuje jména několik strážců, kteří je mají taky dobré. Políbí ji a schválně si ji přitáhne více k sobě.* To je dobře. *Zazubí se na ni spokojené, když ho ujistí, že má oči jen pro něj a ne pro nějakého Patrka a Stuarta a nebo čí jména to vůbec říkala. *Takže dívala a už se mi nemusíš divit. *Uchechtne se.*Cože? Ne! Tvoje prsa byla dokonalá už předtím a já nechci, aby se na tobě změnil jediný vlásek. Tohle je sice hezké zpestření toho těhotenství, ale aby sis je zvětšila vážně není nutné. Miluju tě takovou jaká jsi. *Nechce, aby kvůli němu podstupovala tuhle zbytečnou operaci. Líbila se mu předtím, líbí se mu teď a bude se mu líbit i později. Až jim bude sto a on si nebude pamatovat její jméno, stejně řekne "Je paní, vy jste tak krásná.." Musíme teda přičíst nějaké to šišlání a že mu taky třeba vypadnou během toho, co to bude říkat zuby, ale stejně je to krásné, ne? * Tak to se nám to komplikuje. *Zkonstatuje jejich situaci ohledně jmen pro děti.* To je pravda. A třeba to budou tři rozkošné princezny. *Je asi docela zbytečné se o tom bavit, když ani neví, co to bude.* Jo, ani by se od měla dozvědět. Jinak bude čekat, že za chvilku porodíš. Přece jen, Ash neměla takové břicho, až později, protože čekala jen jedno dítě. By si myslela, že to naše je nějakej obr ještě, místo toho aby ji logicky napadlo, že jich bude více. *Nedivil by se tomu.* To je v pohodě, já ti rád půjčím cokoliv z mého šatníku, ptal jsem se jen náhodou, kdyby ti nebylo to oblečení pro těhotné pohodlnější. *Vážně mu nevadí, když si od něj cokoliv půjčí. Klidně by jí dal i svoje boxerky, ale ty by jí asi k ničemu nebyly. Usměje se na ni, když ho políbí a pohladí ji po tváři.* Jenom v boxerkách s tebou budu jedině v komnatě. I když by mě zajímalo výraz všech lidí, kdybych na nějakou poradu přišel jen tak. *Zacukají mu pobaveně koutky.* Takže až přijedeme do Belgie, budu potřebovat dvě skříně. Jednu se starým oblečením, dokud si ho budeš brát ty a jednu zaplním nově koupeným, které pomě tak nevoní, abych se měl do čeho obléct i já.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Mon Mar 01, 2021 7:25 pm
Mezi patnáctým a osmnáctým týdnem je to většinou vidět. Záleží na poloze miminka a celkovym vývoji. *Snaží se vzpomenout, co o tom četla. Možná neotevře knížku a nedokázala by přelouskat nějakou příručku, ale když už většinu volného času tráví s mobilem v ruce, takže ho občas využije k pročtení nějakého článku, aby se taky trochu orientovala. Protože popravdě, když jí předčítá něco Easton, udrží pozornost tak deset minut, než začne usínat a nebo ho líbat a pak se posunou k jiným aktivitám, se kterými čtení nemá ani vzdáleně nic společného.* Jo, to je pravda. Tak to příští týden můžeme zkusit. *Pokýve hlavou. Do té doby si udělá výlet do města a pořídí to. Taky by se mohla podívat i po nějakém těhotenském oblečení, aspoň jedněch kalhotách, aby měla zásobu, až Easton bude mít prázdnou skříň a navíc už dlouho takhle nikde nebyla a hlavně dlouho neřídila a to jí hrozně chybí. Neplánuje dělat kraviny a odmítá devět měsíců nemoct sednout za volant.* Dobře, ale i tak. Třeba... Třeba se ti po porodu nebudu tolik líbit. A já se ti líbit chci. Takže jsou tu řešení jako operace. Odstranění jizvy po císaři, jestli ho budu mít, nějaká ta převislá kůže, nadváha, divný prsa po kojení... *Začne to vyjmenovávat svým klasickým vyšilovacím tónem.* Já mam pocit, že to budou malý Eastoni. *Uchechtne se a pohladí se po vystouplém břiše.* By si myslela, že naše dítě je mamut nebo dinosaurus, až budu mít břicho jak balon, kvůli kterýmu se sama nezvednu ani z lehu do sedu. *Pár videí a fotek už viděla, takže ví, co jí čeká a bojí se toho, jaké bude to období těšně před porodem, kdy bude mít obrovské břicho.* Ale mě by ten výraz nezajímal ani trochu. Spíš bych jim vyškrábala oči. *Zamračí se nespokojeně nad tím, že by fakt chodil někde jenom v boxerkách.* Nechám ti půlku svý šatny klidně. *Zasměje se. Stejně pravděpodobnost, že se po porodu dokáže vecpat do starého oblečení je prakticky nulová, takže se jí místo v šatníku udělá docela rychle.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Mar 01, 2021 7:54 pm
Beztak budeme mít nějakou smůlu a ti prcci budou stydliví, i když nevím, po kom by to měli mít. *Uchechtne se.*A na truc se nám neukážou.*Nedivil by se, kdyby na každém ultrazvuku byli špatně natočení, všichni tři.* Dobře, platí. *Je vážně zvědavý, jestli to, co by se jim podařilo zjistit by se shodovalo s pozdějším názorem doktorky.* Lásko, klid. Nádech a výdech.*Zhluboka se nadechne i vydechne, aby jí to předvedl.*Jizva by mi nevadila, pokud bys ji měla. Vím, že je to potřeba, kvůli dětem a já tě miluju o to víc, že raději budeš mít ji, než aby sis jedno miminko nechala dát pryč. Vím jaký je to risk a jak je to pro tebe ještě těžší. *Kdyby dala jedno dítě pryč, nevyčítá by jí to, ale rozhodně by ho to mrzelo více než nějaká její jizva.* Nějaká nadváha a převislá kůže mi nevadí, navíc se to dá spravit cvičením, ne? Znám tě a pochybuju že i když budeme mít tři děti cvičit přestaneš. Možná si dáš třeba měsíc pauzu, ale pak ne. I když tě budu hlídat a mírnit tě, s tím počítej. A tvoje prsa byla, jsou a budou dokonalá, stejně jako celá ty. *Uměje se na ni.* Teď už taky máš bříško a mně to nevadí. Přijdeš mi pořád stejně sexy a stejně jako předtím tě pořád chci. *Aby jí to dokázal, skloní se k ní a políbí jí. Polibek prohloubí a když se odtahuje lehce jí skousne spodní ret.*Přesvědčilo tě to dostatečně? Tady ne, ale v komnatě v tomhle přesvědčování klidě budu i pokračovat. *Políbí jí na odhalené rameno.* Já budu rád vážně za cokoliv. Ať už t budou Eastoni a nebo rozkošné Livie. Hlavně, když budou jak oni tak i ty v pořádku. *Ví jak je to pro ni rizikové a denně se o ni bojí.* Asi jo. a už by plánovala jak mu na zahradě budeme muset vystavět nějaký výběh, protože přece Mamut nemůže být v paláci a T-rex by si tam z lidí udělal svačinu.. i když v tom případě by sama ochotně obětovala nějaké ty chůvy. *Uchechtne se. Ty Mayven zrovna v lásce nemá a často jim utíká.* Já bych byl teda pro to, abys mi ty boxerky prvně stáhla, rozdali jsme si to, abys všem ukázala, že jsem zabranej a pak jim až vyškrábala oči. *Pokrčí rameny a zamrká jako neviňátko, které rozhodně není.*To budu rád. *Usměje se na ni. Nečekal by, že se dobrovolně vzdá poloviny svého šatníku kvůli němu.*Hmm.. Nepůjdeme se už teď podívat po něčem pohodlném pro tebe. Je docela pozdě. *Nechce, aby ještě nastydla. Proto s í vyjde z bazénu, kde se obleče a koukne po očku po ní, jestli je už taky připravená. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Mon Mar 01, 2021 8:42 pm
Jestli něco nebudou, tak určitě stydlivý. *Zasměje se a potřese hlavou nad jeho nápady. Jediná šance je, že by byli po Astrid, ale vzhledem k tomu, že ona je něco jako bílá ovce rodiny tím, jaké je zlatíčko, tak pochybuje, že jejich děti to dokážou zdědit po ní. I když kdyby měla mít hodné andílky, kteří nedělají žádné kraviny, jsou usměvaví a celkově jako její sestra, tolik by jí to nevadilo. Ale i tak se těší na to, až bude objevovat, co mají po ní a co po Eastonovi. Doufá, že budou co nejvíc po jejím úžasném manželovi. Nadzvedne obočí, když jí předvede dýchání, protože nechápe, jak má být teď sakra klidná. Takže hluboký nádech a výdech po něm odmítne opakovat. Není žádná cvičená opička.* Pořád je šance, že jí mít nebudu, ale při tom všem už je to asi stejně jedno.. *Pokrčí mírně rameny. I bez jizvy bude mít z těhotenství tělo dost zhuntovaný, takže jizva na tom už moc nezmění.* Zlatíčko, péče o trojčata zabere týdně tolik hodin, že rozpočítaný na jednotlivý dny to vychází na 28 hodin a nějakých 30 minut. Fakt myslíš, že si u toho stihnu odbíhat ke cvičení? *Nadzvedne obočí, ale koutky rtů jí pobaveně zacukají.* S nadváhou cvičení pomůže, jestli nebudu mít potřebu i potom jíst na uklidnění čokoládu, ale s vytahanou kůží po břiše je dost možný, že by pomohla jenom operace.. Ale to uvidíme, jak bude. *Pousměje se na něj trochu, aby mu dokázala, že je v rámci možností v pohodě a pomalu se s tim smiřuje. Pak mu oplatí polibek, během kterého mu zaplete ruce do vlasů a spokojeně zamručí, když jí skousne spodní ret.* A ne tady? Když tu nikdo není? *Zamrká jako andílek a jednou rukou sjede k jeho boxerkám, po kterých ho s nevinným úsměvem pohladí.* Jo, aby byli v pořádku je hlavní. *Přikývne a pohladí se po břiše.* Jasně, a nakonec bych ve výběhu skončila i já. *Zasměje se a potřese nad tím hlavou.* Vážně? Takže by ti nevadilo, že by koukali na nás oba? Na mě? *Zakloní hlavu na stranu se šibalským úsměvem a je zvědavá, jestli se mu ten nápad bude pořád zdát jako dobrý.* Fajn, závod si dáme příště. *Zazubí se na něj. Doufá, že tentokrát vyhraje ona. Vyjde z bazénu, kde na sebe natáhne mikinu, která jí je do půlky stehen. Džíny si vezme jenom do ruky.* Do těch se teď rvát nebudu, to budeme rychleji v komnatě. *Vysvětlí a pak ho chytí za ruku a vydá se s ním do komnaty.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Venkovní bazén - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:10 pm
Pořádají se zde různé párty. Najdete tu lehátka jak na souší tak i do vody a dokonce i menší bar, kde si můžete přímo z lednice vzít ochlazený nápoj.

Venkovní bazén - Stránka 9 7e3514dec08ee02b362274a402e46fe8
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 23
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Rio G. Martin

Sat May 22, 2021 5:59 pm
*Party pri bazéne?! Na niečom takom rozhodne chýbať nesmie. V univerzitnom kampuse si užila izbové party, party nejakých sesterstiev či bratrstiev, ale nikdy to nebola party pri bazéne! Vlastne sa cíti, ako z nejakého filmu. Ako by išla na súkromnú oslavu do Miami Beach pocuckávať sladký koktail s bláznivo stočenou slamkou, potom sa potopiť do bazéna a užiť si celý večer. A čo v nej ten dojem navodzuje? Tie nádherné okuliare s veľkými sklami, ktoré stáli oveľa viac, ako všetko oblečenie, čo má doma. Každých päť sekúnd má chuť si ich stiahnuť na koreň nosa, nájsť neznámeho človeka a venovať mu dramatické žmurknutie alebo pomykanie obočím hodným nejakej postavičky z kresleného seriálu. Veľmi tomu nepomáha ani kimonový plášť, ktorý za ňou veje, ako by bola Superman. Na dnešnú akciu nemešká. To by si nedovolila! Príliš sa na ňu teší. Očakávanie, nadšenie a veselosť sa odráža v jej výraze, i v tom, ako nohami v sandálkach rýchlo klepoce po mramorových chodbách. Po chvíľke sa vynorí von. Cestu nájde len vďaka skupinkám ľudí, ktorí všetci smerujú rovnakou cestou. A možno aj vďaka hudbe, čo sa ozýva v celku ďaleko. A je to... ABBA!* /Teraz nesmieš začať tancovať, Rio. A je jedno, ako veľmi Super Trouper to je./ *Prikáže si, pri čom jej odhodlanie klesá priamo úmerne s tým, ako intenzita veselej hudby narastá. Konečne je tam. A prekvapivo, najviac ju nezaujmú odhalené mužské hrudníky, priezračná voda bazénu, občerstvením preplnené stoly a ani hudba, ale palmy... Alebo skôr to, o aké palmy sa jedná. Je to totižto palma betelová z čeľade Arecaceae. Okrem toho, že tieto stromy dorastajú do rozprávkových výšok - skoro, ako by sa chceli dotknúť oblohy - z ich plodov sa dajú vyrobiť drogy. Pobavene sa nad tým pousmeje, pri čom sa už svet okolo nej vyparí a ona mieri k tým stromom. Momentálne sú pre ňu stredom vesmíru.* /Vedia vôbec, čo si tu pestujú alebo to používajú na to, aby boli viac veselí?/ *Nenápadne sa za jednu skryje, prechádzajúc okolo jej  kmeňa ako nejaký domorodec vykonávajúci práve nejaký rituál. Snaží sa nájsť nejaký zabudnutý plod. Nevie, čo by s ním presne spravila. Čaj? Koláčiky? Alebo by si ten prášok len pridala do svojej zbierky? Teda, ona nikdy drogy neskúšala a nemala o ne ani záujem. Ju skôr fascinuje, že by si vo svojej priestrannej kúpeľni urobila laboratórium a skúsila to z toho betelového orecha vyabstrahovať tú esenciu, ktorá sa ľahko môže použiť na ovplyvnenie vedomia. Ako by to však skryla pred komornými? Tie výpary, dym a vôňu horiaceho dreva? Pri tom, ako krúži okolo jedného z paliem, o niečo skoro zakopne. Skloní sa po to.* Bingo! *V ruke už zviera betelový orech a tou druhou ho jemne oprašuje, ako by to bolo zlaté vajce zašpinené od prachu.*
Shitsuren
Shitsuren
Posts : 145
Join date : 13. 08. 20

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Artemis T. Silenthare

Sat May 22, 2021 6:00 pm
*Bude to její první party v životě a ještě u bazénu. Přesto se nehodlá jít koupat. Samozřejmě si na sebe plavky bere, dokonce i žabky a všechno, ale raději se bude koukat opodál a číst si a dávat pozor, aby se nic nestalo Kai. Posledně je poprosila, aby ji chránili a ona to bere vážně.* /Jen si na sobě nechám mikinu. Nechci, aby zrovna toto viděli i všichni ostatní./ *Posledně si neuvědomila, že má na zádech obrovské jizvy po nejvíce nevinné nehodě, co se může člověku přihodit. A zdálo se, že si ani holky ničeho nevšimli, což doufá, že i nadále zůstane. A ani moc nechce vystavovat své malé tetování, co si nechala udělat se sestrou těsně před selekcí.* /Na to nikdy nezapomenu a ta kytička je roztomilá, vybrala ji dobře./ *Sice jí to trochu bolelo, ale tak má to skoro u žeber na boku, takže to bylo trochu citlivější na jehly. Před odchodem si nasadí brýle, udělá si jen vysoký culík a před odchodem pohledí obě svá milovaná zvířátka. Ještě se rozloučí s komornými a vydá se pomalým krokem k bazénu. Neví proč, ale nějak dnes nemá moc dobrou náladu a navíc je to akce pro celý palác, jako vždy tam bude hodně lidí a to je pro ni znamení, že se má schovat do ústraní a jen z dálky pozorovat, co se děje. A ještě si musí dávat pozor, aby byla ve světle, jinak to nedopadne dobře. Když tam dojde, rozhlédne se kolem a vidí už tam nějaké lidi, ale nevšímají si jí. Proklouzne okolo nich, a zaleze si do takového skrytého místa mezi kusem zahrady a palácem, skrytým ostatním, co jsou u bazénu. Dobré na tom je, že na ni dopadá světlo zevnitř, čili se nemá čeho bát. A může si v klidu číst.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Purity Chastity Chase

Sat May 22, 2021 6:01 pm
*Dneska se koná party u bazénu, kam se upřímně trochu stydí jít. Ale naštěstí není nutné, aby šla do vody, může zůstat sedět venku, takže si ani nebude muset sundat svoje šaty. Její šaty jsou světlé, takové béžové a zdobené s různými ornamenty. K tomu má i ladící boty, tentokrát ne lodičky, ale spíše pantofle. Z lodiček je na delší dobu vyléčená. Minulý týden si díky nim ublížila, naštěstí je tedy už v pořádku a noha ji nebolí. Nehty má světle béžové a co se týče líčení, to je také v podobné barvě a z části i tyrkysové. Tyrkysové jsou totiž i její plavky, takže to ladí. Má tři malé náušnice, které si podle ní ani nemusela brát. Je to party u bazénu, tam lidi nebudou mít moc šperků, ne? Vlasy má v takovém copu, který je z menších copů. Neví jak přesně to pojmenovat.*/Jsem nemožná.. se ani nevyznám v účesech, bože./ *Dojde k venkovnímu bazénu, hraje tu muzika, je tu už pár lidí a vidí i stolky s občerstvením.*
Sponsored content

Venkovní bazén - Stránka 9 Empty Re: Venkovní bazén

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru