Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty královské rodiny

+6
† PsYcHoPaTiC †
Lexi
annie.16
LittlePrincess
-LF-
Admin
10 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Angel Seraphina Schreave

Tue Nov 17, 2020 8:29 pm
*Nechce si přiznat, že u ní začínají těhotenské nálady, natož pak, že jsou v plném proudu, jak předvedla dneska v chatu. Ale když se podívá na své břicho a sama sobě připadá už dost znatelně těhotná, tak připustí, že je možné, že to nějak v blízké době začne.* Je to zázrak a sama tomu pořádně furt nemůžu uvěřit, ale mam z toho hroznej strach. Nejenom, že ve mě roste někdo úplně novej, já mam pocit, že ze mě samotný se stane a stává někdo jinej. Je to hrozně šílený. *Potřese nad tím hlavou a rukou si přejede po bříšku.* Jo, vážně. Možná si pak dam okurku, ale teď fakt na nic nemam chuť. *Odpoví jí upřímně, přičemž si opravdu nic nevymýšlí a když se tu pak objeví i Jace, jenom jí hlavou proběhne, kdy má očekávat příchod i Justice.* Nojo furt taky. *Protočí nad jeho uchechtnutím se očima a když slyší otázku Eady a následné zaražení odpovědi, pobaveně se usměje už i ona.* Těhotně. A nezakecávej to. Jaký to s Lindsey bylo? Nepatřila taky mezi tvoje favoritky? A co ty a Misty? *Zahrne ho otázkama už jenom protože tuší, že přesně tomuhle chtěl předejít svou otázkou na jejich náladu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Eadlyn Deane Schreave

Tue Nov 17, 2020 8:42 pm
Z části se z tebe taky stává někdo jinej.. máma. *Pokrčí rameny s menším úsměvem.*Bude to v pohodě Ang. My jsme tu vždycky pro tebe, to víš a kdyby náhodou, máme tu ty nejlepší doktory. Ale jsem si jistá, že to zvládneš bez jakýchkoliv komplikací. A jakmile se to malé narodí.. Bude mít velký štěstí, že zrovna ty jsi jeho máma, protože je jasný, že už teď ho miluješ. *I proto se o to dítě bojí, logicky.*Dobře no, jak myslíš. Aspoň zbyde více na mě. *Vezme si svou oblíbenou vanilkovou zmrzlinu a když přijde Jace, další mu podá taky, protože by byla škoda, kdyby jen tak roztála. Zeptá se jej, jestli byl ještě v posteli, to soudí podle jeho vlasů, ale rychle ho zarazí, protože odpověď na tuto otázku asi znát nechce. *Schůzku s Lindsey joo? *Zazubí se na něj. Lehne si na břicho a před sebou nechá misku se zmrzlinou, jednou urku si podepře bradu a dívá se na Jace. Čeká, že se jim rozpovídá jaké to bylo. Mohl za tu dobu, co je Selekce pochopit, že buď jim to řekne rovnou sám nebo to z něj budou tahat násilím. Ale on se to snaží zakecat.* Já se mám dobře. A Ang má pravdu Nezakecávej to a povídej. Lindsey a Misty. A buď od půjde po zlým nebo po dobrmý, vyber is. *Dá si lžičku zmrzliny do pusy. Ještě by mu pohrozila, že ho když tak Ang zasedne, ale to by se jí dotklo, takže od toho upustí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 17, 2020 8:54 pm
*nakonec tedy vstoupí dovnitř, také se posadí na postel a vezme si jednu misku zmrzliny. Když se ho pak Eady zeptá, jestli právě vylezl z postele, ale hned ho raději zarazí, protože to vědět nechce, uchechtne se. Svoje "zážitky" z postele by jí stejně neřekl, takže může být v klidu. Doufá jen, že ho nezačnou bombardovat otázkami ohledně selekce. Což je asi trochu zbytečné, protože přesně to začnou dělat, i když se to snažil zamluvit. Otráveně protočí očima a než jim odpoví, dá si sousto zmrzliny,* Bylo to fajn a jo, patřila. Je v pohodě. *pokrčí rameny.* Co já a Misty? Naposledy jsem ji viděl předevčírem. A mimochodem myslel jsem, že o posteli a co v ní dělám se bavit nechcete.. tak se raději neptejte. *nevinně se na ně zazubí. Doufá, že aspoň tímto je odradil.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Angel Seraphina Schreave

Tue Nov 17, 2020 9:20 pm
Jo, to máš pravdu. *Přikývne. Na jednu stranu se na tu roli těší a na tu druhou z toho má ohromnou hrůzu.* Jo, miluju a děsně se na něj těšim. Ale zároveň se bojim, co geny mě a Coreyho dokázaly vytvořit, víš? Byla bych asi daleko klidnější, kdyby byl jeho biologickým otcem Cassius. Ale jsem hrozně ráda, že ten se nás aspoň ujme a bude pro něj táta. Jsem ráda, že ho máme. *Usměje se při zmínce o svém snoubenci a je to už spíše podvědomá reakce, kterou si ani moc neuvědomuje. Cass jí opravdu přirostl k srdci a i když se neznají nijak extra dlouho, už si bez něj svojí budoucnost neumí moc představit. Usměje se, když vidí nadšení Eady nad vanilkovou zmrzlinou, která na ní zbyla.* /Ještě aby byla v jináči i ona. To by tak chybělo../ *Uchechtne se v duchu a z celé duše doufá, že je to jen vtip a ona nebude brzo teta. Pak už dojde i Jace, který se ujme druhé misky zmrzliny a na kterého následně vychrlí hned několik otázek týkajících se Selekce a favoritek Misty a Lindsey.* Bylo to fajn? To znamená co? Takže se přikláníš spíš k Misty, nebo ses ještě nerozhodl? *Zajímá se a pak se zeptá konkrétně i na Misty a při jeho odpovědi se podívá na Eady a vědoucně se usměje. Doufá, že je její sestře jasné, že musí v nejbližší době naplánovat setkání s Misty a Chels.* Jenom jeden nevinnej dotázek. *Ozve se nakonec s nevinným úsměvem.* Doufám, že jste použili nějakou ochranu, protože i když všichni mateřství vychvalují jako naprostou bombu, zas tak fajn to neni a Misty si to zatim ještě nezaslouží. *Koukne na něj tázavě a je opravdu zvědavá na jeho reakci, kdyby Misty přišla s pozitivním těhotenským testem.* /Třeba jsem já posloužila jako testovací modul a při Misty nebude nikoho bolet zlomenej nos../
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Eadlyn Deane Schreave

Tue Nov 17, 2020 9:33 pm
Nezáleží jen na genech, ale i na výchově a ty s Cassiusem ho vychováte určitě skvěle A když bude i podle genů více po tobě, bude to dobré, ty jsi skvělá. *Usměje se na ni. Postřehla taky, jak se její sestra při zmínce svého snoubence pousmála, snad si to ani neuvědomila.*Takžee.. Se ti líbí? A pravdu. *Stejně by poznala, kdyby hala. Její sestra to zrovna dvakrát dobře neumí. Vezmi vanilkovou zmrzlinu, se kterou se pohodlně uvelebí na posteli, když přijde Je, připravená poslouchat nejnovější drby ze Selekce.* Počkat, počkat. Vy jste se spolu vyspali? Jsi normální? S tím jsi měl počkat až po svatbě, teď ještě otěhotní. Co pak? Nestačí mamka a Ang? *Už s těma dvěma je to těžký, nedovede si představit, že by tu byla ještě těhotná účastnice. Usměje se na Ang. Chápe na co myslí. V nejbližší době si budou muset promluvit s oběmi svými nejspíše budoucími snachami. Souhlasně přikývne nad slovy Ang. Sice neví jak přesně se cítí těhotná ženská, nikdy dítě nečekala, ale teď tu mít dalšího prcka? Není si jistá, jestli by další těhotnou ženskou palác zvládl.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Justice J. A. Schreave

Tue Nov 17, 2020 9:39 pm
*Chtěl jít za Chels, ale nechtěl tam jít bez ohlášení. Navíc mu přijde, že už je docela pozdě a mohla by klidně spát. A i papíry má hotové, takže jen leží na posteli a znuděně se dívá do stropu. Nakonec se ale rozhodne navštívit na vlastní riziko svou těhotnou sestru a sám nechápe, kde se v něm bere ta odvaha riskovat za ní chodit. Natáhne na sebe tepláky a mikinu a vydá se za ní do komnaty. Když tam vejde a uslyší hlasy, zamračí se. Otevře dveře bez zaklepání vejde dovnitř, ale opře se o futra a sleduje své sourozence se založenýma rukama na hrudi.* Tohle si beru osobně, že jste tady zas beze mě a nikomu nechybím. *Zamumlá si, ale nakonec si svalí do křesla a upře na ně pohled.* To, že žijete beru jako dobrý znamení a jako znamení toho tady zůstanu. Jestli mě teda nepomlouváte. To tady i tak zůstanu. *Našpulí zamyšleně rty, načež se zazubí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 17, 2020 9:58 pm
*když se ho Eady a Angel začnou vyptávat na Selekci, otráveně protočí očima a odolává touze odsud zase rychle odejít. Nějak jim tedy odpoví na ty otázky, ale moc to nerozvádí, protože doufá, že jich to vyptávání omrzí. Což je sice trochu zbytečné, ale co už.* Spíše k Misty.. Lindsey beru víc jako kamarádku. *přizná neochotně. Poté se začnou bavit o Misty a doufá, že jich odradí tím, že jim řekne, že se spolu vyspali. Když si všimne jejich pohledu, obě je propálí pohledem.* Ani na to nemyslete. Žádný setkání, dopisování si nebo další věcí, co máte v plánu. *zná je dobře, takže je mu jasné, na co myslely.* Jo, vyspali a nikdo neotěhotní, bože. Použili jsme occhranu. Já za to nemůžu.. prostě se to stalo. A vůbec.. je to moje věc. *odfrkne si. Upřímně nemá tušení, jestli ochranu použili, ale spoléhá na Misty, která na to určitě myslela a připomněla mu to nebo bere prášky. Když se pak otevřou dveře, otočí se tím směrem a když uvidí Justice, široce se na něj usměje.* Mně chybíš! Klidně si se mnou vyměň místo. *zazubí se na něj.* Teď se můžete zaměřit na druhýho milovanýho bratříčka.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Angel Seraphina Schreave

Tue Nov 17, 2020 10:13 pm
Ale i na těch genech trochu záleží. A prostě... z týhle naší divný trojky je nejlepším kandidátem na to mít normální dítě s dobrýma genama Cassius. *Pokrčí rameny a pak se při zmínce Cassiuse usměje. Po otázce Eady se nervózně uchechtne a tvář jí zčervená. Je jí jasný, že nemá smysl zapírat, protože už jí její tvář prozradila.* Jo, líbí. Teda....neni to jenom o tom, že se mi líbí fyzicky, protože vypadá božsky, ale je hrozně hodnej, obětavej. Jako takovej ten dokonalej princ z pohádky, kterýho jsme si vysnili, když jsme byli malí a máma nám četla před spaním. *Jako malé je mamka většinou uspávala nějakou pohádkou a ony rozebírali, jak asi vypadal ten princ a jakého prince by ony samy chtěly než usnuly. Doteď si to pamatuje a má pocit, že se její sny naplnily v podobě Cassiuse.* Jenom se trochu bojim, že on to vidí úplně jinak. Přeci jen se známe docela krátce a on ve mě může vidět prostě jenom snoubenku, kterou si musí vzít a nic s tím nenadělá. *Neumí si představit, že by jí on vnímal stejně nebo aspoň podobně, jako ona jeho. Bylo by to až moc dokonalý. Ona spíše čeká, kdy se cokoliv pokazí a celý tenhle krásný pocit se rozplyne.* Jaci... Do tohohle nám nekecej. *Utne rovnou jeho námitky proti dopisování a setkávání se s Misty a Chels. Stejnak jim v tom nezabrání.* Jasně, to ti nebereme. Je to tvoje věc. Jenom..... vim o čem mluvim, Jaci. *Přejede si rukou po břiše a pak střelí pohledem k Justicovi a uchechtne se po jeho slovech.* Upřímně.. Čekala jsem, kdy se objevíš. Nějak se vždycky dokážeme sejít na jednom místě. *Ujistí ho s úsměvem.* Neboj, pomlouváme tady Jace, kterej se vyspal s Misty. Takže to nás přivádí k otázce.... Co ty a Chels? Detaily můžeš vynechat. *Zazubí se na něj jako to největší neviňátko pod sluncem a čeká na jeho odpověď.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Eadlyn Deane Schreave

Tue Nov 17, 2020 10:28 pm
I když to bude z části dítě Coreyho... Bude úžasné. *O tomhle ji nepřesvědčí nic. Ví, že záleží i na genech, ale snad ještě více na výchově a oni ho vychovají dobře. Všimne si, jak se při zmínce svého snoubence usmála, takže se zeptá na t, jestli se jí líbí a nebo k němu něco cítí.*Červenáš se! Takže líbí. No povídej.*Pobídne ji nedočkavě.*Aww. Jsem ráda, že budeš šťastná. *Usměje se. Vážně je. Když se seznámila se svým snoubencem, zdál se ji milý a bylo jí ještě více líto Ang, která s měla vzít Coreyho, ale nakonec to vypadá, že nejspíše obě dvě budou šťastné.* Vždyť se o tebe chce postarat, ne? I o to dítě, chce být jeho tátou. Podle mě to nedělá jen tak. Znáš chlapi, těm to trvá déle, než jim dojdou vlastní city. Vidíš to na Jacovi a Justicovi. Dej Casiusovi trochu času. Do svatby si to snad vyjasníte. *Uchechtne se. Začnou se vyptávat Jace na Selekci, tím směrem se upíná většina jejich posledních rozhovorů.* Stejně si s ní promluvíme. I s Chels, neboj v tomhle nebudeš sám. *Plánují si podat i favoritku Justice.*Jo.. musíš být opatrný. Ještě nejsi tak vyspělej mentálně, abys měl dítě. Pak by měla Misty dvě.. tebe a to dítě v sobě, chudák. *Angel je více rozumná, proto to její těhotenství nebere až jak takovou katastrofu, to u Jace by to bylo horší, kdyby měl být tátou.*Neplánovali jsme to. *Uchechtne se, když přijde i Justice.*Já stejně říkala, že na vaší svatbě řeknu " já vám to říkala". Tak moc se na to těším. /Už to nebude trvat dlouho../A neříkejte mi, že žádná svatba nebude. Dovede si představit, že by ty dívky odjely? A že byste je už nevídali? Že by si našli někoho jinýho? Jestli ne, je to láska a milujete se a když se dva lidé milují, bude svatba, takže tak. *Zazubí se na ně.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Justice J. A. Schreave

Tue Nov 17, 2020 10:46 pm
*Rozhodne se jít za svou sestrou a nakonec tam uvidí všechny své sourozence. Nějak pochopí, že je bezpečný tam jít, ale když uvidí úsměv Jace, vykulí oči.* Tady se něco děje. Tenhle tvůj výraz se mi nelíbí. *Postěžuje si a ukazováčkem ukáže na Jace. Pak se svalí do křesla a za Angie se zazubí.* Já mám čich na svý dvojče. A kde je moje dvojče, jste i vy. *Pokrčí rameny a na tváři má stále menší úsměv. ten ale zmizí, jakmile uslyší otázky svých sester a hodí ublížený výraz na svého bratra.* tos mě nemohl varovat? *Probodne ho pohledem a sveze se na křesle co nejvíc dolů a ještě čapne deku a přehodí ji přes sebe jak malé dítě, které se schovává před bubákama. V tohle případě jsou bubáci jeho sestry. Vykoukne z poza deky a vykulí oči.* Počkat. Ty si spal s Misty? Jakože spal v tom smyslu, že jste měli strašně vášnivou noc? *Zamrká na něj a pak se zasměje.* Ty jinak jedeš. *Uchechtne se * Já a Chels jsme se dlouho neviděli. Takže jsme si to nemohli ani rozdat. A... já nevím. nechci na ni tlačit ani nikam spěchat. Radši si vystačím sá. *Zašklebí se na ně a pak upře varovný pohled na Eady.* Já jdu pryč. *Zamumlá, ale nakonec rozhodí rukama.* Fajn! Chyběla by mi a toho člověka, se kterým by skončila bych zabil. A to, že by mi chyběla a nedokázal bych si to tady představit bez ní jsem ji už řekl. U vodopádu. *Pohled zase přesune na Angie.* Protože chtěla odjet. Ale nedokázala by to. Spokojený? Už mi dáte pokoj? *Projede si pohledem obě dvě své sestry a zase se koukne na své dvojče.* Takže budu dvojnásobný strejda? Jen asi tři těhotný ženský v mé blízkosti už nezvládnu. Takže si ji uvaž do postele. *Zazubí se se na něj jako andílek.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Nov 18, 2020 9:20 am
*bohužel se začnou bavit o Selekci a následně i o Misty, se kterou se před pár dny vyspal. Když mu to začnou obě dvě jeho sestry vyčítat, protočí čima. Snaží se jim zabránit v setkání s Misty a Chels, ale neúspěšně. Jen si rezignovaně povzdychne, protože ví, že tohle je předem prohraný boj. Museli by s Justicem držet Misty a Chels zamknuté někde ve věži, aby se k nim ty dvě nedostaly.* Hele, já jsem dost vyspělej. Pokud chcete mluvit o mentálně zaostalýmu, jděte za druhým bratříčkem. *naoko uraženě si odfrkne.* Ježíš, to se mám jako omlouvat za to, že jsem s někým spal, protože mi to budete vyčítat do konce života? Nikdo těhotný není a ani nebude. *potřese hlavou a když se tady objeví i Justice, široce se na něj usměje, protože je šťastný, že se výslech přesune na něj.* Jo, děje. Ty dvě mě zase mučí. *postěžuje si.* Však jsi říkal, že máš na mě čich. Nemohl jsem tě varovat. Za to může ten tvůj čich, že tě sem dovedl. *uchechtne se.* Vidíte? Tohle je mentálně nevyspělý člověk. *otočí se na své sestry a kývne hlavou k Justicovi, který se schovává pod deku jako malé dítě.* Nebyla to strašně vášnivá noc, ale bylo to hezký. *pokrčí rameny.* Jo no, jsi pozadu, bratříčku. *zazubí se na něj a je rád, že aspoň někdo to ocenil a nevyčítá mu to.* Já jdu s tebou... *zamumlá a rukou si prohrábne vlasy. Pak trochu překvapeně vykulí oči po tom, co řekl Justice. On ale mlčí a doufá, žena něj všichni zapomněli, jakoby se zase tajili a bylo jen jedno dvojče.* Nebudeš. Dvojnásobný. Strejda. *řekne důrazně a aby to ještě potvrdil, hodí po něm lžičku, kterou měl ve zmrzlině.* Ale s tím přivazováním do postele souhlasím. *nevinně se na něj zazubí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Angel Seraphina Schreave

Wed Nov 18, 2020 10:01 am
Snad máš pravdu. *Usměje se na ní a je ráda, že tu Eady je a že jí takhle uklidňuje. Když se jí pak zeptá na Cassiuse, zčervená a nakonec popravdě odpoví, jak ho vnímá. Věnuje jí šťastný úsměv, když vidí její nadšení a chvíli přemýšlí, jestli před ní opravdu sedí skoro dospělá Eady nebo její pětiletá verze.* Jo, to jo, ale... prostě on byl vychovávanej jenom mámou, ví jaký to je být bez táty a tak, takže.... třeba může jít jenom o nějaký morální kodex, víš? Ne o mě, ale o to, jak byl on vlastně vychován. *Neví, jestli to, co řekla dává smysl, každopádně ona o tom takhle přemýšlí.* Svatbu mi ani nepřipomínej. Se k oltáři budu muset kutálet. *Pronese pobaveně a pohladí se po břiše. Nikdy si neuměla sama sebe pořádně představit před oltářem a teď si tam sama sebe musí představovat rovnou i s břichem, které jí nejspíše během svatby bude už dost vidět. Pak už se ale zaměří na blížící se svatbu Jace, který se konečně nejspíše rozhodl a přiznal si své city.* Ne, Jaci, klid. Nikdo ti nic nevyčítá. Nebuď tak nervózní. Jenom jsme se ujistili, žes byl opatrnej, to je vše. Jinak jsme hrozně rády, že jste pokročili a ty sis konečně přiznal, co k ní cítíš. *Věnuje mu nadšený úsměv.* /A prej kdo se chová jako šílená těhotná ženská... Já to nebudu./ *Jakmile přijde i Justice, zavalí otázkama i jeho a pobaveně e usměje, když ho vidí, jak leze pod deku.* Nevim, jestli Justicovi místo Selekce neměli rodiče radši zařídit hlídání ve školce. Tam by byl nejspíš spokojenější. *Poznamená a pak už poslouchá jeho odpověď a trochu se přitom ušklíbne.* Proč bys na ní spěchal? Vždyť se znáte už dost dlouho. Prostě jednou jí pozvi k sobě do komnaty, než přijde, tak pořádně ukliď, nachystej tam romantickou večeři a uvidíš, jak se to vyvine. Sama ti určitě naznačí, jestli to chce, nebo ne. *Pokrčí rameny a opravdu doufá, že Justice slyšel ten pokyn o úklidu pokoje, protože jestli Chels uvidí ten novej život, co se mu tam nejspíše vyvíjí, tak asi zdrhne hodně daleko.* Opovaž se. Nikdo se odsud teď ani nehne. *Varuje ho okamžitě se zamračením a spokojeně se usměje, když slyší jeho odpověď, že si neumí s Chels představit někoho jiného.* Em.. Ještě chvililinku budeme otravovat, než si řeknete "Ano" u oltáře. *Řekne mu popravdě s andílkovským úsměvem.* My nejsme nijak bláznivý ani nic podobnýho, do háje. Přestaňte mě štvát. Vzniká ve mě novej život. Měli byste mě obdivovat, ne předemnou utíkat a dělat si ze mě srandu. *Postěžuje si trochu jako malé dítě, které je přesvědčené, že něco umí skvěle a dospěláci ho jenom neumí správně docenit.* A ty nedělej, že tu nejsi. Pro tebe ty otázky platí taky. *Zazubí se na Jace.* Jak ti je, když si představíš, že to, co jsi s Misty dělal ty by dělal i někod jinej? Že by se jí tak dotýkal, líbal jí. Slyšel jí vzdychat jeho jméno, ne tvoje. Že by se na něj zamilovaně usmívala, on si před ní kleknul, ona z toho byla nadšená a pak mu i nadšeně řekla "ano" u oltáře. A už by byla jenom jeho. Ne tvoje. *Snaží se u něj vyprovokovat nějakou reakci a jenom doufá, že teď moc nedráždí hada bosou nohou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Eadlyn Deane Schreave

Wed Nov 18, 2020 10:25 am
*Potřese hlavou.* Možná.. z části to tak mlže být. Ale i kdyby se o to dítě chtěl jen postarat, tak by se o tebe tak určitě nezajímal, jak zajímá, ne? *Nemyslí si, že by to dělal jen kvůli tomu, jak byl vychován. Podle ní potřebuje jen trochu času, jako všichni chlapi, než si uvědomí svoje city. Dokonalým příkladem jsou ty dvě paka, které mají za bratry.* Neboj, když tak ti s tím kutálením pomohu.. *Uchechtne se. No, toho že by se musela Ang kutálet jí starost nedělá, tak velké břicho snad ještě mít nebude. Spíše se bojí, co jim tam bude nabídnuto k jídlo. To těhotenské chutě bude mít už naplno, takže hrozí asi i okurkový dort s ančovičkama a zmrzlinou. Ať už Jace s Justicem protestují jakkoliv, stejně se plánuje pobavit jak s Chels, tak i s Misty. Musí přece poznat svoje možná budoucí švagrové. * Spi si s kým chceš. Ale nezapomínej na ochranu.. /Neměli by tohle spíše říkat starší sourozenci těm mladším? Nebo spíše rodiče svým dětem? /Jo, to asi měli. *Uchechtne se a souhlasí s Angie. Vzhledem k tomu, že se jejich další bratr, Justice schovával pod dekou jako malý dítě, tam asi patří spíše.* A nám dej vědět, že se na něco podobnýho chystáš, ať si můžeme zařídit špunty do uší. Slyšet vás jak si to rozdáváte nepotřebuju, díky. *Je ráda, že si její bratři konečně začali přiznávat, co k těm dívkám cítí, ale co k tomu napomohlo slyšet fakt nemusí.* Jo, pak vás budeme do konce života zase otravovat s tím, že jsme to říkaly.*Zamrká jako andílek. Potěší ji, že její slova pomohla a Justice připustil, že si to tu bez Chels nedovede představit a kdyby skončila s jiným chlapem, tak by toho dotyčného dle svých slov nejspíše zabil. *Taky prosím Jaci.. Když se rozhodneš přivazovat k posteli, stačí napsat a já si ustelu v nějakým salónku nebo ideálně v domě na stromě.. /Tam by už snad nic nemuselo být slyšet../*Sleduje zvědavě pozorně jeho reakci, když se do provokování pustí taky Angel.* Možná bych se s tím i trochu krotila, Ang.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Justice J. A. Schreave

Wed Nov 18, 2020 10:41 am
*Když dojde za sourozencema, svalí se do křesla a sjíždí si je pohledem, aby zjistil, co se tady děje, ale podle úsměvu Jace by řekl, že nic dobrýho to není.* Jejich mučení není žádná novinka. Ty nás mučí od té doby, co umí mluvit. *Postěžuje si a na oko uraženě si založí ruce na hrudi.* To je pravda. Byl bych tam víc spokojenější než tady. Chci spát po obědě a hrát si s kostičkama. Ne si vybírat manželku. *Odfrkne si a protočí očima. Nejraději by se zase vrátil do dob, kdy byl malý dítě a jeho sestry ho netýrali otázkama ohledně selekce.* A jsem mentálně vyspělej. Jen psychicky vytíženej z vašich otázek. *Koukne se na své sestry a po slovech Angie si povzdychne.* Jenže se taky může stát to, že to chtít nebude a já se pak můžu dát rovnou na dráhu celibátního jedince. Už tak se cítím, jako bych držel celibát, ale moje tělo je zásadně proti tomu. *Zašklebí se a následně zase protočí očima.* Přežili jste skřeky Jace a Misty, přežijete všechno. *Uchechtne se a trochu ho štve, že je jeho bratr na tom líp, než on sám a že právě on je co se týče milostnýho života pozadu.* Jste bláznivý. A to že v tobě rose novej život jen přispívá na tom, že si ještě víc bláznivá. Nás brzo umučíte těmi řečmi o svatbě, prstýncích a tak. *Zamumlá a jakmile uslyší další otázky, které jsou mířený na Jace, má co dělat aby nevyprskl smíchy.* Tímhle sis moc nepomohla, Angie. Ten za chvíli vyletí z kůže a pak si nervy půjde klidit za Misty a pak vážně Misty otěhotní. *Nevinně zamrká na Jace a na letící lžičku se zamračí, přičemž jakmile přistane v jeho klíně, zase ji hodí nazpět k Jacovi.* Hele, nemáte tady popcorn? Ten bude potřeba. Protože chci být jen jako divák a ne účastník toho, až se Jace nasere. *Poví a na tváři má u toho úšklebek, jelikož nečeká, že by byl jeho bratr nějak v klidu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 19, 2020 5:18 pm
Nejsem nervózní, jsem opatrnej a vy už o tom přestaňte mluvit. *zaúpí a když přijde Justice, široce se na něj zazubí, protože doufá, že se teď výslech přesune na něj.* Jo, ale teď už na ně nejsem sám. *zazubí se na něj.* Tak já tě tam odvezu. *nevinně se na něj zaculí, ale doopravdy by ho nikam neodvezl, protože je to jeho dvojče.. jako jeho druhá část.* Ježíš, tak když je tvoje tělo zásadně proti, tak mu ulev ne? Se chováš jak zbabělec.. prostě si to s ní rozdej, není to taková věda. *protočí nad ním očima.* My jsme nevydávali žádný skřeky. *začne se bránit a propálí Justice pohledem. Pak pobaveně a trochu překvapeně sleduje reakci Justice na to, jak ho vyprovokovaly a zároveň dělá, že tady není. Moc mu to ale nevyjde, protože si na něj stejně Angel vzpomene.* Nene, já tu ale fakt nejsem. *řekne co nejvíce přesvědčivě dokáže. Při slovech Angel a ještě i komentářů Justice mu ztvrdnou rysy a odolává uškrcení všech přítomných v místnosti.* Nepředstavuju si nic takovýho a ani představovat nebudu, protože by to byla další vražda v paláci hned po tý co provede Justice. Spokojená s odpovědí nebo chceš něco přidat? *zeptá se naštvaně a propálí pohledem Justice.* Pokud nechceš být účastník, tak bych ti radil zmlknout. *odfrkne si.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Angel Seraphina Schreave

Fri Nov 20, 2020 9:50 am
Ne, to asi ne. Máš pravdu. *Uzná pokýváním hlavy.* Počítam s tebou. Místo družiček budu mít kutálecí výbor. *Pronese se smíchem a když se pak Jace začne vztekat jako malý mimino kvůli jejich radám, pokusí se ho zklidnit. Rozhodně to totiž nemyslela zle. Právě naopak. Ona sama teď zažívá těhotenství na vlastní kůži, takže moc dobře ví, co to je.* Fajn, dobře. Jenom doufam, že nám za měsíc nebudeš oznamovat, že budeme tetama. *Pokrčí rameny, protože vlastně docela dost pochybuje o tom, jak je Jace opatrný. Pak už přijde Justice, který je na tom snad ještě hůř a spíše se hodí do školy, než do paláce, kde si má vybírat manželku.* Ty spíš do oběda, tak se nediv, že po něm už spát nedokážeš a pochybuju, že v komnatě nemáš nějaký kostičky, se kterýma by sis každý odpoledne pohrál. *Zazubí se na něj.* Kdybys byl mentálně vyspělej, netoužíš po hraní s kostkama. *Řekne mu pobaveně, protože to, co teď řekl naprosto rozporuje s tím, o čem se bavili teprve před pár vteřinami.* /Už je na tom jak ta zlatá rybička... A to má vést Illeu? Chudáci všichni, kdo tu zůstanou../ *Proběhne jí hlavou, ale i tahle myšlenka je spíše sranda, kterou nemyslí úplně vážně.* Pravděpodobnost, že chtít nebude, je asi tak jedna ku miliardě, Justici. Nesmíš se na ní hned vrhnout, ale musíš na to pomalu. Jak říkám, připrav jí krásnej večer a ono to půjde samo, věř mi trochu. Ženský psychice rozumim. *Pokrčí rameny, protože i když byla jako malá pasována na kluka, přeci jen je pořád holkou.* Já se asi stěhuju do ateliéru, když posloucham, jak bráškové začali nebo se chystají začít znovu sexuálně žít. *Poznamená pobaveně směrem k Eady, která si žádá špunty.* Náhodou je to malej zázrak, který mě samozřejmě vyčerpává, což se na mě časem podepíše, ale nejsem žádná bláznivka. *Brání sebe i své malé, které nosí pod srdcem.* A když už jsme u těch prstýnků.... Máte nějaký vybraný? Nebo aspoň představu? Chcete je pomoct vybrat? *Zajiskří jí nadšení v očích, když má před sebou vidinu toho, že by mohla svým bratrům takto dopomoci k zásnubám. Ještě předtím jim chce ale dopomoci k uvědomění si svých citů. Hlavně konkrétně Jacovi, kterého zahrne spoustou otázek. Varování Eady ignoruje a pořád se dívá Jacovi do obličeje, aby jí neunikla ani jediná změna. Na vysledování jeho reakce ale není potřeba žádné bližší zkoumání, protože přesně podle očekávání mu obličej naprosto zkamení.* Ještě jenom jedna otázečka, ale stačí, když si na ní odpovíš v duchu. *Pronese s nevinným úsměvem.* Opravdu ti ani tohle nestačí, aby sis naplno uvědomil, co k ní doopravdy cítíš? *Nadzvedne mírně obočí a opět pátrá po nějaké změně v jeho obličeji.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Eadlyn Deane Schreave

Fri Nov 20, 2020 10:11 am
*Uchechtne se a přikývne.* Přesně tak to bude. Budeš pak chtít i rozlučku se svobodou? Mohly bychom udělat něco společně i se snoubenkami Jace a Justice. Dáme si takový korunky plastový kde bude napsáno "Nevěsta". Připijeme si, prostě holčičí večer... Na rozlučkách ještě bývá striptér, ale ten nám ais neprojde, co? *Zapřemýšlí nad tím.* No.. možná by to ani nebylo tak hrozný, akorát by e urychlila svatba a tak. *Uchechtne se. Na jednu stranu by bylo dobrý, kdyby měl být Jace táta.*/I Justice by to třeba popostrčilo. / Příště ti donesu přesnídávku, jakou pak chceš? Jahůdkovou? Jablíčkovou? *Použije schválně zdrobněliny a ještě trochu na Justice zažvatlá, když se chce už vrátit do svých dětských let a jít zpět do školky. Tam asi taky patří.* Ještě aby ne. *Uchechtne se po poznámce Ang, že ještě zná ženskou psychiku.* Ale má pravdu. Prostě jí připrav romantickej večer a určitě to půjde. *Jenže Justice je až moc tvrdohlavý na to, aby aspoň něco zkusil. Kdyby to udělal asi by to byl učiněný zázrak.*/Jak ti dva požádají ty dvě o ruku? To je prostě popadnou a odtáhnou do kostela? /* Vzhledem k tomu, jak její bratři dokáží být "romantičtí" asi by se nebylo čemu divit.*Že můžu s tebou? Přemýšlela jsem nad přestěhováním se do domku na stromě, ale tam je moc zima.. *Navíc se tam trochu bojí. Je to uprostřed lesa a není to tak dávno, co uprostřed noci zaútočili rebelové a tam by byla na ráně.* Klidně společně můžeme vyrazit do zlatnictví do města. Já mám čas kdykoliv, taky ráda pomohu. Klidně můžeme hned vyrazit. * Má vážně chuť vstát a popadnout je a dovléct od města. Justice se jim povede vyprovokovat hned napoprvé, aby přiznal, že kdyby si Chels našla někoho jiného, toho dotyčného by zabil, ale Jace jim opět dokazuje, že je tvrdohlavější. To co ho ale vybízí Angie, aby si představil se jí zdá trochu moc, prostě škádlí hada bosou nohou. *Měla jsme ten popcorn vzít.*Uchechtne se. Vidí, jak Jacovi ztvrdly rysy obličeje a spokojeně se usměje. Tohle mluví za vše.* Jseš dobrá Angie.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Justice J. A. Schreave

Fri Nov 20, 2020 12:15 pm
*Když se začnou bavit o tom, že je jak malé dítě a měl by jít do školy, ohrne spodní ret a zamračí se.* /Třeba by mě Chels před těma furiema a volem zachránila. Asi za ni zajdu, ať mám pokoj a oni se můžou sežrat navzájem./ Kostičky tam nemám a přesnídávku bych si klidně dal, Eady. Asi si pro ni zajdu a nechám vás tady zase o samotě. Aspoň budu od vás v bezpečí. *Zašklebí se na všechny tři a následně zamračeně po Jacovi hodí polštář.* Nejsem jak ty. Nechci to uspěchat. Narozdíl od tebe se bojím, že by to sex pokazil a mezi náma by t nebylo tak hezký. *Zašklebí se na něj a snaží si neuvědomovat, že je to jediná dívka, u které tak myslí.* Vaše ženská psychika mě jednou přivede do hrobu. Pomalu ale jistě. A nebo možná i rychle a jistě. Fajn, prostě to nechte na mě a na moji romantické stránce. Mám vám rovnou dát vědět, když si to budeme rozdávat? Nějakým zvonečkem? Abych u toho taky mohl hodit obal od kondomu, abych vás ujistil, že dítě nebude? *Na tváři má na oko vážný, ale zároveň klidný pohled. Poté poslouchá Angie jak ryje do Jace a Jaceovu odpověď, nad kterou se musí zašklebit a protočit očima.* Ty jsi na tom hůř než já. Prostě si přiznej, že ji máš rád, že tě sexuálně, psychicky, fyzicky, kdo ví jak ještě přitahuje a že s ní chceš mít společnou budoucnost a tyhle dvě furie ti daj pokoj. Jednoduchý.*Pokrčí rameny a nevinně se na něj usměje, přičemž na své sestry také nevinně zamrká.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Nov 21, 2020 5:02 pm
Už. Stačí. Konec týhle debaty. *obě dvě je propálí pohledem a doufá, že tentokrát už to konečně pochopí a přestanou rozebírat, jestli je nebo není opatrný a kdy bude tátou.* Ten tam má maximálně kostičky a jiný hračky na trochu odlišný využití. *ušklíbne se, protože by se nedivil, kdyby měl Justice plnou skříň nějakých hraček do postele. Když po něm Justice hodí polštář, chytne ho.* Vlastně.. jsi jako já. Jsme totiž dovjčata. *zazubí se na něj a polštář po něm mrskne zpátky.* A bylo by to akorát hezčí, protože pak bys mohl mít sex každej den. *pokrčí rameny.* Můžeš to třeba napsat rovnou i na Illeagram a třeba jednu celou stěnu paláce věnovat nápisu "Právě si to rozdávám s Chels, držte se dál od mojí komnaty a zacpěte si uši." *ušklíbne se.* Žádný prstýnek nemám a vy mi nic vybírat nebudete. *rovnou to utne, protože to začne prstýnkem a zachvíli mu naplánují rovnou celou svatbu. Poté už z něj Angie začne tahat odpovědi na to, jak by se mu líbilo, kdyby byla Misty s někým jiným, což se mu samozřejmě vůbec nelíbí a už jen ta představa ho nehorázně štve.* Ale já si přiznal, mám jí rád. *Pokrčí rameny.* Nejsem na tom hůř jak ty.. spíše líp, to ty jsi dost pozadu. Aspoň v tom sexuálním ohledu. *nevinně se na svého bratříčka zazubí.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Komnaty královské rodiny - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 10:38 pm
Komnaty královské rodiny, kam smí jen oni a případně služebnictvo. Dovnitř nesmíte, pokud nejste vyzváni členem královské rodiny.


Komnaty královské rodiny - Stránka 14 2dc74dd04cf9997a5f994cc9796787bf
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Ryan L. Meadows

Fri Jan 22, 2021 9:33 pm
*Chtěl Simone napsat, ale poté, co mu dnes Aideen napsala, se rozhodl, že ji nenapíše, ale rovnou navštíví aby se podíval, jak jí je. Dnes byl v práci od rána až právě do večera, proto se rozhodne jít za Simone, u který ví, že si odpočine. Jenže ještě předtím, než se rozejde za ní, navštíví kuchyň, kde popadne i nějakou kuchařku a rozhodně se, že jí upeče nějaké muffiny. Udělá normální muffiny s kousky mléčné čokolády a poté čokoládové muffiny s kousky bílé čokolády. Podle kuchařky mu to pečení jde zprvu strašně, všechny muffiny na první pokus spálí, ale poté se mu konečně povede jeden plech, se šesti muffiny. Ještě z kuchyně popadne čokoládu, protože ví, jak jí má Simone ráda a rozejde se konečně do její komnaty. Dojde ke komnatám královské rodiny a začne hledat cedulku s jejím jménem. Když konečně najde dveře, které by měly vést do její komnaty, tak zaklepe a vyčkává. Před pečením se šel samozřejmě i převléknout z uniformy, tudíž teď je v obyčejných černých teplákách a v bílém tričku.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Simone Evette Victoria Schreave

Fri Jan 22, 2021 9:40 pm
*Leží v posteli na boku obklopená hromadou polštářů, protože už neví, jak se na posteli uvelebit. Nějaké delší chození už nezvládne, sedět dlouho taky nevydrží a v leže se nemůže uvelebit. Poslední dobou moc díky tomu všemu nespí. Zase si přijde jako v prvním trimestru, kde jí ale takhle trápily spíše ranní nevolnosti. Teď je ale příčinou všeho skoro tříkilový náklad, který má v břiše a ten jednoduše na pohyblivosti člověku moc nepřidá. Na mobilu projíždí různé informace o týdnu, ve kterém aktuálně je a pak také samozřejmě už i o porodu a péči o novorozeně. Překvapí jí, když slyší nějaké klepání na dveře, protože neví o nikom, kdo by jí měl přijít navštívit. Čeká, že to bude nejspíše nějaký z jejích bratrů, kteří se tu občas zastaví jí zkontrolovat a ujistit se, že nic nepotřebuje. Nějakou chvíli jí trvá, než se zvedne z postele a pak se dokolíbá ke dveřím, ale přeci jen nakonec otevře a překvapeně se podívá na Ryana stojícího na chodbě.* Ahoj. *Pozdraví ho s úsměvem.* Já ... promiň, vůbec jsem tě nečekala. Pojď dál. *Vyzve ho a otevře více dveře do komnaty, aby mohl vejít dovnitř.* Jak se máš? *Zajímá se a mezitím si jednu ruku položí v oblasti pasu na záda, která jí díky bříšku trochu bolí.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Ryan L. Meadows

Fri Jan 22, 2021 9:48 pm
*Přestože dnes byla služba náročná, věděl, že i tak až mu skončí, nepůjde do své komnaty, aby si odpočinul tam a sám. Chtěl překvapit Simone a hlavně vědět, jak jí je, protože věděl, že se její porod čím dál více blíží. Proto hned, jakmile ji něco upeče a vezme čokoládu, tak se rozejde k její komnatě, u které následně zaklepe na dveře. Nejraději by tam vtrhl, protože podle vyčkávání pochopil, že ležela a teď musela kvůli němu akorát tak vstát. Jakmile mu otevře a on ji uvidí, tak se spokojeně usměje.* Ahoj, jo promiň, je to trošku přepadák.. Ale chtěl jsem tě vidět. *Usměje se na ní omluvným úsměvem a když mu otevře dveře do komnaty, proklouzne vedle ní a rozhlédne se po komnatě, než se rozejde ke stolu a položí na něj jídlo, které přinesl, aby si mohl stoupnout vedle Simone a případně ji pomoci.* Mám se dobře, jen jsem trošku unavený, přišel jsem za tebou i s malým účelem si odpočinout. *Zazubí se a pokrčí rameny.* Jak se máš ty? Nepotřebuješ nějak pomoci? *Když stojí vedle ní, omylem se otře svými prsty o ty její.* Ehm.. Něco jsem ti přinesl, kdybys na to měla chuť. Upekl jsem muffiny a přinesl čokoládu. *Pousměje se a prstem ukáže za sebe ke stolu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Simone Evette Victoria Schreave

Fri Jan 22, 2021 10:10 pm
*Otevře dveře a když za nimi uvidí Ryana, překvapí jí to. Nečekala, že ho uvidí.* /Zvláštní náhoda potom, co jsem rozebírala jeho tělo s Aideen zrovna dneska./ *Proběhne jí hlavou, ale spíše se trochu zastydí, že to rozebírala s někým dalším a nenechala si to pro sebe.* To nevadí, neomlouvej se. Ráda tě vidim. *Ujistí ho se širokým úsměvem a pak otevře pořádně dveře, aby mohl vejít dovnitř a zase je za ním zavře. Tuší, že i z tohohle můžou vzniknout drby, takže nepotřebuje nechávat déle otevřeno, aby je mělo šanci zahlédnout více lidí. Jí drby tolik nevadí, ale nechce, aby to bylo nepříjemné Ryanovi. Tohle její život a vztah s ní bohužel přináší, spousta drbů, novinářů a idiotů okolo. Nemluvě o její rodině - hlavně bratrech, kteří jsou někdy až přehnaně ochranářští.* Jdeš za někym, komu emoce a nálady lítaj jako na zrychlený horský dráze? Ty nemáš pud sebezáchovy. *Zkonstatuje se smíchem.* Mám se docela dobře. Akorát mě všechno bolí, prcek uvnitř děsně tlačí, jak je už velkej a minulý týden jsem měla jeden z falešných porodů, kdy jsem zalarmovala celou rodinu, ty mě táhli k doktorovi a nakonec z toho nebylo nic. Ale aspoň to máme nacvičený. *Pronese pobaveně a když se otře jemně o její prsty těmi svými, odváží se lehce chytnout jeho ruku do té své.* A ty jsi mi docela dost chyběl. *Přizná ještě a potom sjede pohledem k muffinům, u čehož se jí hned rozzáří oči.* Tys pekl? Kvůli mě? *Zeptá se ho překvapeně.* Já říkala, že nebudeš za chvíli v kuchyni potřebovat mojí pomoc. *Prohlásí se zazubením se a rovnou se pro jeden muffin natáhne a ochutná páni.* Páni. To je dokonalý. *Pochválí mu to, protože jí to hrozně moc chutná.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Ryan L. Meadows

Fri Jan 22, 2021 10:28 pm
*Když uvidí Simone překvapený výraz, v duchu se nad tím usměje. Je rád, že ji opravdu překvapil, protože to byl také účel.* Také tě rád vidím. *Ujistí ji s úsměvem, než vejde do její komnaty a přejde ke stolu, na který položí vše, co přinesl. Poté přijde k Simone, aby ji nějak pomohl a aby ji mohl být i nablízku, pomoct jí se položit do postele, či něco podobného.* Přesně tak, jdu. A dobrovolně. A rád. Pud sebezáchovy teď klidně potlačím stranou. *S úsměvem na ní mrkne, když řekne, jak se má. Samozřejmě se zeptá i na to, jak se má ona, protože ho to opravdu zajímá. Zajímá ho, jak se má jak po psychické stránce, tak po fyzické. Chápe, že blížící se porod musí být z obou stran náročný a těžký.* Falešný porod? Simone, měla jsi mi alespoň napsat! *Překvapeně otevře pusu, ale poté ji zase zavře. Vůbec nic takového neví, asi se mu drby vyhly obloukem, pokud nějaké byly. Jakmile jej chytí za ruku poté, co se jejich prsty jemně otřou o sebe, tak jí zastrčí pramen jejích vlasů za ucho a prohlédne jí do očí.* Také jsi mi chyběla. *Uzná tišším hlasem. Měl teď dost na pilno, tudíž dříve ani dorazit nemohl.* Přesně tak, pekl jsem kvůli tobě. *Zazubí se, když znovu uvidí její překvapení.* No, to bych úplně neřekl. Kuchařka nebyla tak spolehlivá a poprvé jsem celou várku muffinů spálil a musel jsem jí vyhodit. *Pobaveně se zašklebí, ale zase se mu tvář rozzáří, když uvidí, že jí chutná.* To jsem rád, že ti chutná,děkuju. Ale další muffiny dostaneš, až budeš ležet a odpočívat. Jíst je můžeš i v posteli. *Zasměje se a proplete si s ní prsty, přičemž ji vyprovodí k posteli.*
Sponsored content

Komnaty královské rodiny - Stránka 14 Empty Re: Komnaty královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru