Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty královské rodiny

+6
† PsYcHoPaTiC †
Lexi
annie.16
LittlePrincess
-LF-
Admin
10 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Christophe R. Dubois

Sun May 10, 2020 5:45 pm
Odteď ti budu nosit obědy. *Mrkne na ní. Je to pro něj maličkost, kterou rád udělá. Ona mu zvládne nosit denně kafe a něco i třeba upéct, takže on zvládne obědy.* Kdyby doopravdy hrozil výbuch, zakročil bych a zachránil nás, neboj. Končetiny nám zůstanou oběma. *Ujistí jí se smíchem v hlase a pak přizná, jaký byl on v době, kdy byl ještě vy vývoji u své matky. Prakticky si tam hrál na fotbalistu, který se zkřížil s boxerem.* Ale kdyby byl v tomhle zase po mě, aspoň bysme věděli, že žije. *Opáčí pobaveně a pohladí jí po břiše.* Hrozně se na něj těšim. *Vydechne s úsměvem.* Vždycky si tě ochránim. *Slíbí jí a v jeho pohledu je vidět, že to myslí vážně. Pro ní by obětoval vážně cokoliv a obětoval by i sám sebe.* Všichni tři musíme být v pořádku. *Navrhne kompromis a pak jí políbí na hřbet ruky.* Jasně, můžeme. *Přikývne.* Vypadáš skvěle. *Pousměje se a pak rychle sjede pohledem její oblečení.* Jo, převlíct by ses asi mohla. Nechci, abys nastydla. *Pohladí jí po paži a pak jí nechá se převlíknout a mezitím se natáhne na posteli. Po chvíli ale ucítí, že mu něco teče z nosu, takže si k němu přiloží ruku, na které se mu hned objeví krev.* /A sakra/ *Moc dobře ví, že je to jeden z příznaků toho viru. Menší motání hlavy doteď ignoroval s tím, že je to nejspíš z únavy.* Cam, já... Já musim jít. *Nechce jí vystrašit, takže si nechá ruku před obličejem a rychle se zvedne.* /Jestli to mam, nesmim jí nakazit./ *Ona je pro něj nejvíc důležitá.* Vzpomněl jsem si, že mam nějakou práci, kterou musim dodělat. Užij si táborák i za mě. Měj se. *Dostane ze sebe rychle a bez toho, aniž by jí dal čas na reakci rychle vystřelí z její komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 10, 2020 6:07 pm
*Uchechtne se.*To nemusíš. Musí to dát moc práce a ty máš své vlastní povinnosti. Občas se tomu namítat rozhodně nebudu a těším se, až budeme vařit něco i spolu.*Pousměje se na něj.*Dobře, ty můj rytíři.*Zazubí se na něj. Pak se baví o kopání a uchechtne se.*Právě. Raději ať mě kope jak chce, ale ať kope a dává o sobě pořádně vědět. Já to nějak vydržím.*Pokrčí rameny. Položí svou ruku na to jho, která jí spočívá na břiše.*Já vím, že mě ochráníš a stejně tak toho prcka.*Tomu věří.*Ano, všichni tři. Abychom pak společně mohla být, co nejvíce normální, úplně to nepůjde, protože budeme jednou vládnout Francii.. Ale co nejnormálnější rodina. Abychom my dva tomu prckovi vytvořili co nejlepší domov. *Zeptá se, jestli na akci půjdou společně a pak přikývne.*Dobře.*Zvedne se a přejde ke skříni, odkud si vytáhne mikinu, svlékne si tričko a přetáhne si mikinu přes hlavu. Ani se nepozastavuje nad tím, že je s ní v pokoji i Chris. Ale pak se zarazí, protože on změní názor. Otočí se na něj s nadzvednutým obočí.*Co? Děje se něco?*Zavolá na něj z komnaty a pak z ní i vyjde a vidí ho, jak mizí chodbou pryč.*/Asi se mnou nechce prostě trávit čas../*Potřese hlavou. Nedivila by se, kdyby jí měl dost za celý odpoledne. Pak tedy zavře dveře od komnaty a zase se natáhne na postel. Bez něj nikam nepůjde, nemá to pro ni smysl.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 12:26 pm
*To, co mu včera Nova řekla ho zasáhlo daleko víc, než všechny ty rány, co schytal. Nedokáže uvěřit tomu, že je to pravda. Bohužel si přesně na ta slova vzpomněl. Jak jí poslal do háje, protože pro něj nic neznamenala. Jenom chvilkové uspokojení. Kdyby tehdy věděl, co jeho slova způsobí, nikdy by je neřekl. Když ho ale Rhiannon poprosila, aby přišel, protože nemůže usnout, nasadil svou masku a šel k ní. Zůstal u ní v komnatě dokud neusnula a pak se vydal zase k sobě. Hlavou se mu pořád honí slova Novy.* /Ty totiž jsi vrah./ *Připomene mu opět jeho mysl. Jakmile došel zpátky do své komnaty, věděl, že to všechno musí nějak utišit. Ty hlasy v hlavě, ty výčitky, tu bolest. Vyhrabal flašku nejsilnějšího alkoholu, co našel a následně i plný pytlíček bílého prášku. Nejdřív si pořádně šňupnul kokainu a pak začal rychlým tempem likvidovat flašku. Ale ani drogy, ani alkohol ty hlasy neutišili. Spíše je zesílili. Ve vzteku hodil prázdnou flašku proti zdi a pak opakoval celý proces hledání další flašky a další útěchy v kokainu. Celou noc byl vzhůru a snažil se nějak to všechno utišit. Cítí se hrozně. Měl celou tu dobu pravdu. On si lásku nezalouží. Nezaslouží si svou rodinu, lásku a ani život. Posledních pár dnů se cítil skvěle. Urovnal to se svými sourozenci a tátou a bylo to fajn. Jenže teď přišla další rána, která mu ukázala, že nic takového si nezaslouží. Že je příšerný člověk a nic víc. Během noci se nějak usadil na zemi před postelí uprostřed střepů z první flašky a o postel se opřel zády. V jedné ruce má flašku whiskey, kde zbývá už jenom na dně a v druhé si hraje s jedním větším střepem. Je mu tak nějak jedno, že si o něj pořezal všechna bříška prstů, necítí to. Vedle něj je poloprázdný pytlíček. Během noci mu všechna místa, která Dario zasáhl, zfialověla a natekla, takže má fialový celý obličej a skoro celou hruď. Vše doplňuje ještě narthlý ret a krev pod nosem, kterou si znovu spustil kokainem. I tak je mu to ale všechno jedno. Zvládne tam jenom sedět a koukat do zdi. Ani si neuvědomuje, v jak zdevastovaném stavu se nachází celá jeho komnata. Když sem přišel, zamknul dveře, ale díky vzteku do nich párkrát kopnul, takže se po celých dveřích táhne několik dlouhých prasklin, které porušily i zámek, a tak stačí do dveří jenom trochu víc zatlačit a otevřou se. Nejspíš i rozpadnou.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 12:48 pm
*včera z plesu odešla těsně potom, co se Wyatt a ten snoubenec Rhii přestali prát. Vypadalo to dost hnusně a má o svého bratra strach, ale na druhou stranu je na něj pyšná, protože to tomu snoubenci pořádně nandal. Věděla, že večer už si rozhodně nepromluví a potom, co si přečetla jejich rodinný chat o to ani popravdě nestála. Stejně pak odešel asi za Rhiannon. Takže zůstala celou noc v komnatě sama se společností koksu a marihuany. Teď ale usoudila, že by si s Wyattem promluvit mohli. Pokud tedy bude vůbec ve stavu, kdy bude moct mluvit. Zamířila tedy do jeho komnaty. Na sobě má černé legíny a šedou mikinu. Vlasy má učesané v jednoduchém culíku a na sobě téměř žádný make-up, takže jdou vidět její kruhy pod očima. Všimla si, že jeho dveře nevypadají použitelně a tak do nich jen opatrně strčila, aby se otevřely, ale nerozpadli. Když viděla jeho komnatu, která je na tom hodně špatně, znechuceně potřásla hlavou. Teprve pak si všimla Wyatta a povzdychla si.* Něco bych řekla, ale.. *vetu nedokončí, protože ji zavibruje telefon a ukážou se jí zprávy od Cam a Rhii, na které odpoví. Pak zamíří k minibaru, kde napustí do sklenice vodu a podá ji Wyattovi. Sebere mu flašku Whisky, kterou dopije a položí ji prázdnou na stůl. Následně mu z ruky vezme střep a někam ho odhodí a posadí se na zem vedle něj.* Nandals mu to. *Uchechtne se.* Ale pokud je to takový prase, jak Rhiannon říkala, tak by si zasloužili víc. Doufám, že táta pošle někam doprdele.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 24, 2020 12:59 pm
*Poté, co jí odepsala Alessia, neváhala a vydá se k ošetřovně, kde si vzala obvaz, dezinfekci a náplasti. Tuší, že budou potřeba. V kuchyni vzala i led, aby si Wyatt mohl chladit rány. S plnýma rukama se pak vydá ke komnatě svého bratra. Na sobě má přitom černé šortky a bílou košili. Vlasy jen tak volné. Už když uvidí dveře, které se snad každou chvíli skutečně rozpadnout, ujistí ji to v tom, že pohled na Wyatt a jeho komnatu vážně nebude zrovna krásný, což se jí později i potvrdí. Povzdechne si při pohledu na Wyatta.*Ahoj.*Pozdraví je oba dva věci položí k nim a sama si k němu sedne na zem. Vezme led a dá ho do sáčku.*Asi jsem ho nevzala dost..*Poznamená. Pak mu led opatrně přiloží k obličeji.*Zkus si to tam držet.*Požádá Wyatta a vezme si tamponek, kterým mu utře krev z pod nosu.*Snad ti ho nezlomil.. Měl by jsi zajít na ošetřovnu.*Ale je jí jasné, že jen tak tam nepůjde. Wyatt je tvrdohlavý až moc na to, aby tam šel.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 1:27 pm
*Sedí ve své komnatě na zemi před postelí a pohledem hypnotizuje střep ve své ruce, který se mu při každém otočení mezi prsty zaryje do bříšek jednotlivých prstů. Ani si nevšimne, že někdo vešel, než uslyší hlas Aless a pomalu k ní otočí hlavu. Beze slova jí sleduje, jak něco ťuká do telefonu a pak potichu bez energie zamručí, když mu vezme flašku a střep z rukou.* Hmm. *Zamručí jenom na její slova a pak už je před ním i obličej Camille. Zamručí něco neurčitého na pozdrav a pak uhne hlavou a trochu se zamračí, jak mu to jenom fialový obličej dovoluje.* Nechte mě. *Zamumlá hrubším tónem hlasu.* Jděte pryč. Jsem vrah nezasloužim si vás. *Doplní a ani se jim nepodívá do očí. Jenom hypnotizuje zem před sebou.* To kvůli mě je mrtvá. *Doplní daleko tišeji.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 1:41 pm
*dojde do komnaty Wyatta, která je v příšerném stavu a rychle odpoví na zprávy Camille. Pak mu z rukou vezme střep a i flašku Whisky, kterou dopije a podá mu sklenici čisté vody. Pak si sedne na zem vedle něj. Když ji odpoví jen zamručením povzdychne si a otočí se na Cam.* Čau. *Pozdraví ji a všimne si, že se asi rozhodla vykrást ošetřovnu.* Nenecháme tě. Jsi náš bratr a nejsi ve stavu, kdy bychom tě mohli jen tak nechat být. *Řekne vážným tónem. Když pak začne mluvit o tom, že je vrah, tazávě se podívá na Camille. Viděla, že se k němu a Dariovi včera připojila i nějaká jiná dívka, pravděpodobně ze selekce, ale neslyšela, o čem se baví. Wyatt přeci není vrah. Ať už mu ta holka řekla cokoliv, je to její bratr a nikdy by si nemyslela, že je vrah.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 24, 2020 1:56 pm
*Vezme nějáké věci z ošetřovny a vydá se k Wyattovi. Podle ní by měl zajít na ošetřovnu, ale je jí jasné, že to se jen tak nestane, protože její bratr je na to až moc tvrdohlavý. Pozdraví je a snaží se Ayattovi aspoň trochu pomoct.*Nenecháme.*Přitaká. Výjimečně i souhlasí s Alessiou. Když od bratra slyší, že je vrah, nadzvedne obočí a podívá se na Alessii. Vidí její tázavý pohled a pokrčí rameny. Sama neví, o čem mluví.*Zasloužíš si nás. A my ti chceme pomoct, takže o tomhle se nedohaduj. Všichni jsme Schreave a stejně tvrdohlavý. Navíc my jsme momentálně dvě proti tobě../A ty v nejlepším stavu nejsi./*Skoro i pochybuje, že je nějak moc vnímá.*Kdo je mrtvý?*Zeptá se ho lehce nechápavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 2:06 pm
*Když se před ním objeví i Cam a začne ho ošetřovat, uhne hlavou trochu na stranu a zamručí na ně, ať ho nechají. Nezaslouží si je. Nezaslouží si nikoho. Zaslouží si jenom utrpení za to, co všechno způsobil lidem okolo sebe.* Nezasloužim. Nechte mě. *Zamručí znovu a ani se na ně přitom nepodívá. Jenom sleduje zem před sebou a tře o sebe pořezanými prsty, protože ho za bodavá bolest udržuje aspoň trochu při vnímání.* Ta holka. *Odpoví jí prakticky šeptem.* Sestra Novy. *Pokračuje dál a nějak nemá energii na to, jim vysvětlovat, kdo je Nova. Doufá, že jim to dojde.* Milovala mě a já .. se s ní vyspal. *Začne je zasvěcovat do toho, co se tehdy stalo.* Nic to pro mě neznamenalo a ona se oběsila. *Poprvý od doby, co přišly, se jim podívá do obličejů.* Je mrtvá kvůli mě. Zabila se. A já si nezasloužim nic a nikoho.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 2:26 pm
*pozdraví Camille a když Wyatt řekne, aby ho nechaly být, hned namítne, že to neudělají.* Co nechápeš na tom, že tě nenecháme být? Sedíš tu na zemi mezi střepy, opilej a sjetej. V žádným případě neodejdeme. /Teda aspoň já ne./ *Nehodlá tady teď nechat Wyatta v takovém stavu a doufá, že Cam taky ne.* Přesně, jak říká Camille. Zasloužíš si nás a o opaku nás nepřesvědčíš. *Souhlasí výjimečně se svou sestrou. Když pak Wyatt začne mluvit o tom, že je vrah, nechápavě se podívá na Cam, ale ta udělá přesně to samé, a tak se otočí zpět na Wyatta. Pozorně poslouchá jeho slova a popravdě moc neví, co si myslet.* To není pravda a neznamená to, že jsi vrah. Pokud se oběsila, tak to bylo z jejího rozhodnutí. *Řekne a zamračí se. Nikdy by si o Wyattovi nemyslela, že je vrah.* Ta holka na tom mohla třeba být psychicky špatně i předtím, než to udělala. A to, že si nic a nikoho nezasloužíš není pravda. *Řekne upřímně a pokrčí lehce rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 24, 2020 2:38 pm
*Potřese hlavou.*Tvrdohlavej mezek..*Zamumlá si pro sebe.*Nikam nejdeme Wyatte. Nemůžeme tě tu nechat v tomhle stavu.*Rozhlédne se i po jeh komnatě, která je v docela katastrofálním stavu. Řekne, že si je souhlasíš a když to potvrdí i Aless, trochu se pousměje a přikývne. Zmateně se zamračí, když Wyatt řekne, že je vrah. Nechápe, o co jde a podívá se zmateně na Aless. Pak se ho na to zeptá a pozorně ho poslouchá.*Aless má pravdu Wyatte. Nemůžeš za to. Asi se ta hola do tebe zamilovala, ale kvůli tomu se neměla zabíjet. Pravděpodobně měla nějáký problémy už předtím, když udělala tohle. Nemůžeš si to vyčítat. Zamilovaných do tebe je polovina holek Illey a v Selekci taky očividně. A nesebevraždí se. *Potřese nad tím hlavou.*Přesně tak, to že si rozhodla si vzít život bylo její rozhodnutí. /To je jako kdybych se zabila já, kdyby zemřel Chris../*Tohle ji napadlo. Nedovede si svůj život bez něj představit, ale nemůže to udělat. Už jen kvůli tomu dítěti.*Zasloužíš si nás, rodinu lásku. Zasloužíš. Vidíme, jak se o nás staráš. Včera ses kvůli Rhiannon popral, abys ji chránil, mně jsi v posledních dnech neuvěřitelnou oporou a nevím, jak bych to bez tebe zvládla. Pomáháš tátovi, i když je ten sám dost paličatej./Jaký otec takový syn../Takže zasloužíš. Budu upřímná.. Udělal jsi dost pitomostí a občas i nějakou uděláš i teď.. Ale to neznamená, že si nic nezasloužíš. Já na dva roky od vás zmizela a neozývala jsem se vám. A jen se podívej jak jsi na to reagoval ty. I když si to vůbec nezasloužím, pomáháš mi. *Oba dva udělali blbosti, ale už jen tohle pro ni je důkazem, že Wyatt nemá pravdu a lásku si zaslouží a i je.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 2:47 pm
*Když Aless vyjmenuje, že je mezi střepy, opilej a sjetej letmo zavrtí hlavou. Kdyby byl jenom opilej, asi by začal vrtět hlavou jako šílenec a rozhlašovat, že je v pohodě, ale na to se teď nezmůže. Zrak mu během toho padne na pytlíček s bílým práškem, který leží vedle jeho nohy. Pak jim tedy řekne, co se stalo a proč je vrahem, který si nic nezaslouží a během toho se jim poprvé podívá do obličejů.* Jenže Nova mi to vyčítá. Pro ní vrah jsem. Naznačila mi to už při prvním setkání a až včera jsem to pochopil. Ona je přesvědčená, že jsem vrah, idiot, příšernej člověk a že si zasloužim tak maximálně chcípnout. *Zvýší trochu hlas.* Protože jste moje rodina a já se o vás musim postarat. *Pokrčí nad tím jedním ramenem, protože on v tom rozhodně nic chvályhodného nevidí.* Ty jsi neudělala nic špatnýho. To já na sebe nestrhával pozornost dost na to, aby ses tu cítila příjemně a oni tě nechali na pokoji. *Zamumlá a zase se vrátí k hypnotizování svých zakrvácených prstů.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 3:05 pm
*všimne si, jak Wyatt sklouzne pohledem k pytlíčku s bílým práškem a odolá touze se po něm natáhnout a schovat si ho. Pak nechápavě koukne na cam, protože nepobírá to, proč by měl být Wyatt vrah. Ale ona to asi taky nechápe, takže si jen v tichosti vyslechne Wyattovo vysvětlení. Hned mu to začne rozmlouvat, protože to, že si ta holka vzala život bylo její rozhodnutí. On za to nemůže.* V tom případě je na tom psychicky špatně i Nova. Ta holka přeci musela vědět, že není jediná, která je do tebe zamilovaná a taky že budeš mít Selekci, takže i kdybys k ní něco cítil, tak by to nemělo smysl. A jestli ti to Nova vyčítá tak proč ji nevyhodíš? Očividně je to jenom namyšlená kráva, kterou vůbec nezajímá, že ty jsi taky jen člověk a za nic nemůžeš, protože tys její sestru nezabil. Ona se zabila sama ze svého vlastního rozhodnutí. *S Novou by si velmi ráda popovídala. A doufá, že se k ní třeba přidá i Camille.* Cam má pravdu. Vždyť včera jsem sotva v chatu něco zmínila a tys hned reagoval ochranářsky. Rhii a Camille pomáháš s něčím pořád a všichni to ví a váží si toho, jak se o nás staráš. Včetně nás. *Řekne už trochu klidnějším hlasem.* Nemusíš na sebe strhávat všechnu pozornost. Víme, že to děláš kvůli nám, ale my jsme taky součástí královské rodiny a tohle prostě k našim životům patří.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 24, 2020 3:20 pm
*Přikývne.*Přesně tak. Sestra Novy to musela vědět. Vyspat se s tebou bylo taky její rozhodnutí a vzhledem k tomu, že o tvých kouscích se píše v Ilela news, musela vědět, že není jediná se kterou ses vyspal a nic tím nemyslel, bez urážky./Ale je to tak./Takže věděla do čeho jde. To, že se do tebe někdo zamiluje neovlivníš, prostě se to stane, ale kvůli tomu se ten člověk hned nemusí zabíjet.*Řekne to na jeden nádech a pak přikývne.*S Novou si budu muset popovídat.*Zamručí si spíše pro sebe.*/Společně s Lokim./Ona tím je přesvědčená, ale my ne a ani ostatní. Kdyby se zabila každá holka, která je do tebe zamilovaná, polovina holek v Illey umře. Je to pitomost. *Položí mu ruku na rameno, když zvýší hlas.*Klid, klid.*Nechce, aby si nějak ještě více ublížil. Pak řekne, že se on o ně stará a proto si je zaslouží.*Nemusíš.*Potřese hlavou.*Hodně lidí se na Svou rodinu vybodne. Není to jen tak něco. *V tomhle s ním nesouhlasí. Pak si povzdechne.*Říká to znovu a samotnou mě to překvapuje, ale Alessia má pravdu. Jsme Schreave, máme každý titul a už je to přitahuje pozornost. Ač by ses snažil sebevíc, titulu a pozornosti nás zbavit nedokážeš. I když jo, to co děláš nám dost pomáhá.. *Odmlčí se.*Měl by jsi toho nechat. Chápu, jsi nás starší bratr a chceš nás chránit, ale my to zvládneme. Musíme se s tím začít vypořádávat sami. *Řekne mu svůj názor. Je mu vděčná za to, že se je tak snaží chránit, ale měl by myslet i na to, jak pak vypadá on.*A za to, že jsem odešla v tomhle ohledu nemůžeš. Chtěla jsem být prostě na chvilku volná, bez povinností, plesů, pozornosti taky ano. Žít normální život, kajko normální člověk. Jenže je tu ten problém, že to já nejsem. Jsem Schreave.*Musí se nad tím pousmát.*A jsem za to ráda.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 4:47 pm
*Vysvětlí jim, proč je vrah a tak nějak čeká, že ho odsoudí. Zaslouží si to. Jenže ony jsou na jeho straně a to ho zahřeje u srdce. I tak si ale dál myslí svoje.* Jenže .... *Načne námitku, ale neví, jak jí dokončit, takže prostě zmlkne a pak se podívá na Aless.* Protože by si na ní novináři smlsli. A to si nezaslouží. Jinak by byly z paláce pryč už minimálně dvě. Po druhých schůzkách mám v plánu velký vyřazování. *Vysvětlí, i když u toho sotva otevírá rty, takže neví, jestli mu bylo pořádně rozumět. Pak namítne, že starost o rodinu je automatická, takže to neznamená vůbec nic, což mu ony začnou rozmlouvat, takže se jim zase podívá do obličejů.* Kdybych se snažil víc, tak by to šlo. *Namítne, protože si to neuvěřitelně vyčítá. Každou zmínku o jeho sestrách v Illea News.* Zničí vás. *Zamumlá potichu a když pak od Camille slyší, že je ráda za to, že je Schreave, pousměje se na ní. Jenže se hned ozve natržený ret, takže sykne bolestí a přiloží si na obličej balíček s ledem. Z toho pohybu ho ale bolí ruka, takže otráveně zaúpí a opře si hlavu o postel ve vodorovné poloze, takže mu led na obličeji drží sám.* Jsem troska. *Zamumlá.* Ničim všechny, který miluju a který milujou mě. Proto se nemůžu oženit. Nemůžu žádný z nich zničit život. Nemůžu být králem, protože všechno poseru.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 5:09 pm
*spolu s Camille mu začne rozmlouvat, že je vrah, protože to není pravda. Nova i ta druhá holka jsou psychicky očividně dost mimo.* Dáme pokec všechny tři. *Koukne na Camille. Taky by se s Novou ráda poznala a popovídala si s ní.* V tom případě doufám, že jí vyřadíš. *Řekne naštvaným tónem.* Ale nemůžeš za nás schytávat všechno. Pak je toho moc na tebe. Jak říká Cam, musíme se s tím začít vypořádávat sami. Patří to k našemu životu a to nijak nedokážeš změnit. Ani kdyby ses snažil jakkoliv. Akorát si takhle přiděláváš problémy. *Souhlasí se svou sestrou. Asi nikdy s ní nesouhlasila tolikrát po sobě. Je mu za to vděčná, ale co je moc, to je moc. Nemůže si Wyatt brát na sebe všechno.* Nezničí. Jsme Schreave..nás jen tak něco nezničí. Kdyby to tak bylo, tak už dávno vládne v Illee jiný rod než Schreave. *Stojí si tvrdohlavě za svým.* Taky jsem ráda, že mám to úžasný prokletí jménem Schreave. *Lehce se pousměje. Podle ní je být Schreave prokletí a vždycky si přála mít normální život, ale na druhou stranu je za to ráda.* To není pravda. Nejsi troska a nic neničíš. Ani žádné z těch dívek život nezničíš. *Povzdychne si.* Jsi ten nejlepší bratr, tak proč bys neměl být i nejlepší král? Nic neposereš a budeš úžasnej král. *Řekne upřímně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 24, 2020 5:52 pm
*Ani ji nenapadne, že by ho měla odsoudit a že je to jeho vina. To, že zemřela sestra Novy není vina jejího bratra. Zamilovaných je do něj polovina holek v Illey.*Vidíš nemáš argumenty, protože víš, že máme pravdu.*Prohodí, že bude muset si s ní promluvit.*Jo, promluvíme si s ní spolu./Nebude Wyattovi ubližovat./Tak můžeš před větším vyřazování udělat menší. Kde vyřadíš třeba tři dívky. Aby to nebylo nápadný. A pak až to větší. Novináři si smlsnou na každé dívce, která vypadne. Čekají jen na to.*Podle ní jim nedají pokoj, ať už vyřadí velkou skupinu nebo malou. Pak řekne, že si váží toho, co pro ně dělá, ale měl by myslet i na sebe. Jeho pak média kritizují a on je z toho pak na dně.*Wyatte. Po Selekci odjedu do Francie a budu žít tam. Minimálně mě už pak nebudeš moci chránit. A teď těch pár měsíců tady zvládnu. Nátlaku médií se prostě nezbavíme, niky. Ať by ses snažil sebevíc. To, do jaké rodiny jsme se narodili nezměníš. Nejde to. Vem si to, já odjedu, Stefan má Elsii a nijak se o média nezajímá a je mu jedno, co píšou. Rhiannon nic nedělá, ji nemají jak kritizovat. A Ales..*Podívá se na svou sestru.*By se taky měla trochu uklidnit.. Bez urážky. Vím, že máš teď těžký období kvůli tamtomu zpěvákovi. *Vydechne.*Ale pak by to bylo lepší. *Odmlčí se.*A úplně nejlepší by bylo, kdybyste oba dva přestali brát drogy.*Všimne si toho balíčku bílého prášku a zabaví mu ho.*A Aless má pravdu. Jsme Schreave, dost tvrdohlavý na to, abychom to jen tak jednoduše vzdali a dovolili, aby nás zničili.*Uchechtne se.*Úžasný prokletí.. To docela sedí.*Uzná to s menším úsměvem. Všimne si, že i Wyatt se pousmál, ale bolí ho to a povzdechne si. Poslouchá ho  a protočí očima.*Občas mám chuť tě vážně praštit, Wyatte. Aby ses probral.*Odfrkne si. Neničíš nás. My nejsme zničený. Naopak nás držíš nad vodou. A dobrý král budeš Viděla jsem, jak jsi vedl tu poradu s rebely. Byl jsi skvělý. *Řekne upřímně.*A ať už si vybereš kteroukoliv, jsem si jistá, že jí život nezničíš.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 6:28 pm
Hlavně ať z vás nemá noční můry, prosím. *Zamumlá, když slyší, že si plánují s Novou promluvit a nemá sílu se jim to snažit rozmluvit.* Jo, asi jo. Ale prostě to musí být oficiální vyřazování, kde jich odejde víc najednou. Je to pro tak lepší. *Pokrčí jedním ramenem, ale i to mu způsobuje díky všem modřinám dost bolesti.* Ve Francii tě ochrání Chris. To už jsme si ujasnili. *Oznámí Camille a pak vytřeští oči, když sebere ten pytlíček s bílým práškem a chce se pro něj natáhnout, ale nakonec to dopadne tak, že jenom zvedne ruku do vzduchu a zase jí nechá spadnout mezi střepy.* Pomáhá mi to. *Namítne nespokojeně a pak se na ně na obě pousměje, i když ho to dost bolí.* Takže odteď jsme tým prokletých sourozenců? *Navrhne mírně pobaveně, protože to všechno, co mu řekly, mu hodně pomohlo a je mu líp. Je rád za to, že je má a že se usmířili. Pak ale zakloní hlavu, aby mu na obličeji držel balíček s ledem a poznamená to, co si o sobě stejně myslí.* Prosím ne. *Zaskuhrá, když slyší o tom, že ho chce Camille praštit, protože neví, jestli by se po další ráně nerozsypal. Sako, které na sobě měl včera zapomněl nejspíš u Rhiannon a teď na sobě má roztrhanou košili. V roztrhaných místech jsou vidět všechny ty modřiny, které po hrudi má. Ani si nepamatuje, že by včera při té rvačce slyšel trhání látky, ale asi to prostě nevnímal.* Stefan je lepší bratr, jak já. *Namítne potichu.* Díky, holky. Jsem rád, že jste zrovna vy moje ségry. *Řekne jim upřímně a pak zase vrátí hlavu do původní polohy, takže mu do klína spadne balíček už skoro rozpuštěného ledu, který je zadělaný od krve, která se mu zase spustila z nosu.* Kurvaa... Proč to všechno tolik bolí? *Zaúpí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 6:55 pm
*když Wyatt řekne, aby se chovaly tak, aby z nich neměla Nova noční můry, lehce se uchechtne a spiklenecky na Cam mrkne. Nova bude mít noční můry. Pak se chvíli baví o vyřazování.* Není to jen kvůli němu. *Sklopí pohled.* A já si dávám pozor, aby se dostalo ven jen to, co chci. Média zveřejňují možná polovinu toho, co dělam.*na tohle si dává opravdu pozor, a když je venku, tak je většinou někde, kde není moc lidí. Nebo v baru na nějaké party. Když pak zmíní Cam drogy, podívá se zpět na ní. Všimne si, jak vezme pytlíček s bílým práškem a opět odolá touze se po něm natáhnout. V komnatě toho má sice ještě dost, ale něco navíc nikdy neuškodí.* Tobě se to řekne... *Řekne tiše.* Já s ničím přestávat nebudu. *Tohle už řekne o něco hlasitěji.* Jo, jsme tým prokletých sourozenců. *Lehce se ušklíbne.* Až bude schopnej se hýbat, tak ho prašti. A pořádně. *Otočí se na Cam. Pak se mu opět snaží vymluvit, že nikoho neničí.* Oba jste skvělí bratři. *Namítne.* A já jsem ráda že jste mý sourozenci. *Řekne pravdivě a usměje se.* I když bych vás občas nejraději uškrtila. *Dodá trochu tišším pobaveným hlasem.* Musíš na ošetřovnu. A bez keců. Vždyť sotva mluvíš.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 24, 2020 7:17 pm
*Uchechtne se.*No tak nám přece věř ne?*Řekne naoko pohoršeně, ale pak na Aless taky spiklenecky mrkne.*No jak myslíš. Já ti do toho kecat moc nechcu. Tohle si musíš rozhodovat sám.*Pokrčí nad tím rameny.*Stejěn se divím, že poi rozmluvě s tebou se nepokusil o útěk.*Pobaveně se usměje. Vezme mu ten bílý prášek a schová si ho. Všimne si jejich pohledů a založí si ruce na prsou.*Nedám vám ho.*Ví, že si stejně zajistí další, ale i tak. *Možná krátkodobě.*Uzná.*Al ubližuje ti to jinak a to poznáš. *Pak si povzdychne.*Měla bys Aless. Tohle není dobrý. Ubližuješ si tak. Vím, že ti to asi pomáhá od bolesti, ale další způsobuje. Jen si vezmi, jak po tomhle budeš vypadat za třeba deset let? A to platí pro vás oba. Až budete mít děti, až je budete chtít, vážně chcete, aby vás viděli takhle? Závisláky na drogách?*Nadzvedne obočí.*Bože mluvím jako naše máma..*Uvědomí si a potřese nad sebou hlavou.*Tým prokletých sourozenců? Žádný společný trička a kšiltofky s váma teda nosit nebudu. Vím, že jste dost šílení, že by vás o mohlo i napadnout.*Uchechtne se.*Ale jinak souhlasím.*Pousměje se na ně. Poznamená, že má Wyatta chuť praštit a musí se uchechtnout nad jeho reakcí.*Dneska se slituju. Ale jestli budeš mít podobný blbý kecy ještě jindy, neudržím se.*Pohrozí mu.*Jste oba dva skvělí bratři. A když si to tak vezmeme.. Stefan má Elsii a tráví s ní většinu času, takže ty se o nás staráš víc. /Takže možná i vedeš ty./*Nechce to říct přímo.*Já jsem za vás taky ráda. I když vás taky mám chuť občas uškrtit a nebo nechat sežrat Lokim.*Usměje se jako andílek.*Objala bych tě bráško, ale nechci ti ublížit, takže dojemné objetí jako ve filmu si necháme, až ti bude lépe.*Sleduje ho, jak si sedá.*Měl by jsi jít na ošetřovnu Wyatte. Zachovej se rozumně.. Na ošetřovně tě dají rychleji do kupy. A nebude tě to tolik bolet.*Odmlčí se.*Pořád říkáš, jak chceš pomáhat tátovi i nám. Ale to nebudeš moci v tomhle stavu.*Zkusí to na něj i jinak.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 7:56 pm
*Protočí očima, když vidí, jak na sebe mrkly, ale prostě to nechá tak a doufá, že přeci jen mají aspoň trošku rozumu.* Díky za důvěru. *Zamručí, když slyší od Camille její poznámku ohledně útěku účastnic. Spíše měl k útěku blíž on. Pak se podívá na Aless a stáhne obočí.* Jakmile ho uvidim, rozbiju mu hubu, slibuju. *Byl by toho schopný i v tomhle stavu, kdyby si sem ten týpek teď nakráčel, ale to nejspíš nehrozí.* Čeká na tebe někdo daleko lepší. Někdo, kdo tě bude milovat a tvoje štěstí u něj bude na prvním místě. A vím, že ho najdeš. *Povzbudivě se na ní usměje aspoň tak, jak mu to modřiny dovolují.* Promiň, že jsem včera večer nepřišel, i když jsem to slíbil. *Omluví se jí a i tohle napíše na seznam důvodů, proč je naprosto příšerný bratr. Pak mezi nimi zatěká pohledem, když dojde na drogy a musí uznat, že Camille má pravdu.* Máš pravdu. To nechci. *Chce být co nejlepším otcem to půjde a to by závislý na drogách nedokázal.* Společně jsme začali, společně skončíme. Co ty na to? *Navrhne Aless a nadzvedne při tom mírně obočí. Vyčítá si, že jí do toho uvrtal a ještě podporoval.* Společný trička nám nechám udělat na svý narozky. *Slíbí jim s menším pobaveným úsměvem. Jeho narozky se docela rychle blíží. Ví, že ten měsíc do jeho dvacátin uběhne nejspíš hodně rychle.* Podívej se na mě. Fakt mě chceš mlátit? *Vydechne a lehce potřese hlavou.* Loki je mazlík, ne zabiják. *Uchechtne se a pak přikývne.* Jo, bez objetí to přežiju. *Ujistí jí, protože zas tolik si na projevy citů nepotrpí a tohle je už teď dost dojemný.* Nechci na ošetřovnu. Dario neni zas tak dobrej rváč, aby mě to donutilo tam jít. *Jít na ošetřovnu je jako uznat prohru a to odmítá s klasickou mužskou ješitností. Navíc ví, že kdyby ho tam viděl, neudržel by se. Pak se podívá na Camille a zadrží povzdechnutí.* Někdy tě fakt nesnášim. *Poznamená, protože občas je fakt dost přesvědčivá. Bohužel pro ní to ale tentokrát nestačí.* Nemůžu tam sjetej a ožralej. *Možná na tom neni tak úplně blbě, ale uvědomuje si, kolik toho v sobě má a že kdokoliv z doktorů může cokoliv vynést ven z paláce. Hlavně potvrzením drbů o jeho drogování by si někdo u médií šplhnul a jejich táta by vypadal hrozně, že o tom lhal a kryl ho. To mu nemůže udělat.* Vydržím to. Jenom se potřebuju vyspat. A pak taky něco proti bolesti. *Zamručí, protože se mu dost zavírají oči. Kdyby je neměl obě dvě fialové, byly by pod nima dost patrné oči způsobené probdělou nocí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 8:27 pm
*spiklenecky na Camille mrkne, protože Nova noční můry mít pravděpodobně bude. Uchechtne se poznámce, kterou pronese Camille.* To jsi ještě nepřišel na to, že mezi náma důvěra moc nekoluje? *Zeptá se ho a v jejím hlase jde znát náznak pobavení. Pak ji ale pobavení přejde a zamračí se.* Ne, ani na něj nesáhneš, Wyatte. *Řekne výhružně. Cole je sice hajzl, ale pořád ho určitým způsobem miluje. A vždycky asi i bude. Jak se říká, na první lásku se napomíná.* Třeba to tak je i u něj. Třeba jen prostě potřebuje pauzu a pak bude všechno zase v pohodě. *Teď už mluví tišeji a po výhružném tónu už není ani stopy. Jedna její část v to pořád doufá, protože Cole pro ní znamená strašně moc, ale pak je tady ta druhá část, která ztrácí naději.* To je v pohodě. Byl jsi pořádně naštvanej, takže by to beztak akorát dopadlo hádkou. *Pokrčí rameny a pousměje se. Nezlobí se na něj. Byl s Rhiou a ta je důležitější. Navíc byl opravdu mimo, takže je i celkem ráda, že se ten rozhovor nekonal. Pak se začnou bavit o drogách a ona řekne, že s ničím přestávat nebude.* Přemýšlet nad dětmi je ještě brzo. Aspoň u mě. *Stále si stojí za svým. Pak na Wyatta nevěřícně pohledne. Nechce s tím skončit. Ví, že to jen tak nedokáže. Ale na druhou stranu nechce skončit jako vyprahlá troska.* Guys...*lehce se zamračí a potřese hlavou.* Je pravda, že ty bys s tím skončit měl. Zachvili máš usednout na trůn a očekává se, že tvá budoucí manželkou bude brzo čekat dítě, takže bude jen dobře, když s tím skončíš. Ale u mě to tak podstatný není.*pokrčí rameny, jakoby o nic nešlo.* Ale vybereme je všichni dohromady. Ty bys beztak schválně vybral něco hnusnýho...*uchechtne se.* Bude ti dvacet. Fakt je z tebe důchodce, brácha. *Prohodí pobaveně. Pak ho začnou přesvědčovat, aby šel na ošetřovnu.* Ale vypadáš strašně a pořád ti teče krev z nosu. Tak pro jednou nech stranou svoji hrdost a udělej, co bude pro tebe nejlepší. *Podle ní by na ošetřovnu měl. Nehledně na to, že mu to asi přijde jako prohra.* To je pravda..*uzná. To by asi nedopadlo úplně nejlíp.* Vyspat by ses měl. Mezi tím ti seženeme něco proti bolesti a další obklady a led.*navrhne a zvedne se. Vídi, že nějaké střepy jsou i na posteli, a tak prostě stáhne horní přikrývku a dá jí bokem. Pod ní už střepy nejsou, takže se Wyatt nemůže pořezat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Sun May 24, 2020 9:00 pm
*Baví se s nimi o drogách, které berou. Samozřejmě se jí to vůbec nelíbí. Nechce, aby to s nima dopadlo špatně. Zkusí přesvědčit o tom, aby přestali. Nečeká, že to zabere, takže když Wyatt navrhne Aless, aby skončili oba dva překvapí jí to. *Jo, to je pravda. Wyatt bude král a brzy asi bude muset mít dítě a to je tne hlavní důvod, proč by měl přestat.*Přikývne.*Ale měla bys i ty. Skutečně ti to nedělá dobře. Je to u tebe podstatný. Nechci, abys skončila jako naprostá troska.*Má o svou sestru strach, i když do nedávna jejich vztah nebyl nejlepší a pořád není. Pak řekne, že spolu s nima žádný stejný oblečení nosit nebude a nesouhlasně zasténá.*No tak. To mi neuděláš!*Uchechtne se.*Kšiltofky nechci. Hodilo by se nějáký tričko. A rovnou větší velikost, když už. Za chvilku se do svýho normálního oblečení nebudu vcházet, tak abych už měla aspoň něco.*Nadiktuje si s pobaveným úsměvem.*Jo. Už je pomalu důchodce. Hlavně si hlídej důchod brácha. Jestli ti přišel.*Popíchne ho. Pak řekne, že ho má chuť praštit, ale počká, až mu bude lépe a nebo na něj pošle Lokiho.*Loki je zabijácká kočka!*Stejně ví, že tomu neuvěří, ale bude to tvrdit sále. Snaží se Wyatt a přesvědčit, aby šel na ošetřovnu, ale to se jí nepovede. Protočí očima.*Jo, taky tě mám ráda.*Řekne.*Jseš hroznej tvrdohlavec.*Odfrkne si. Pak přikývne.*Pro něco zajdeme a vrátíme se.*I ona se zvedne a rozhodne se posbírat ty největší střepy, po celém pokoji, které pak i hodí do koše. Několik věcí i urovná a vrátí na své místo. Hned to tu vypadá lépe.*Jdu pro ty léky. Pak se vrátím.*Ještě se pokusí Wyattovi pomoct při vstávání a pak ho donutí lehnout si.*Ty zůstaň a lež.*S tím se otočí a vydá se znovu na ošetřovnu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun May 24, 2020 9:45 pm
*Protočí očima, když mu Aless zakáže tomu idiotovi natrhnout prdel.* Kdyby tě doopravdy miloval, neopustil by tě. Nebo by dal aspoň vědět. Neztrácej čas s nějakym idiotem, prosím. *Koukne na ní starostlivě a pak navrhne, že skončí s drogama společně.* Je to u tebe podstatný. Odmítám přihlížet tomu, jak se ničíš. Už tak si vyčítám, že jsem ti to ukázal. *Potřese hlavou.* Skončím s tím jenom, když skončíš taky. Spolu jsme to začali, spolu s tím skončíme. *Odmítá se dát dohromady a přihlížet tomu, jak se ona ničí. Obzvlášť, když to je on, kdo jí drogy ukázal. Možná tak trochu využívá její city a doufá, že ho má dost ráda na to, aby s tím sekla kvůli němu. Možná je to sobecký, ale myslí to dobře.* Jak hnusnýho? Já bych vybral ten nejlepší motiv. *Brání se pobaveně a pak se zazubí na Cam.* Neboj, pro tebe speciálně objednám XXL. *Slíbí jí.* Je to mazel. *Dohaduje se s ní a pak se s nimi dohaduje i ohledně ošetřovny.* To neni o hrdosti. *Namítne, i když moc dobře ví, že to je přesně o tom. Pak se vděčně pousměje, když souhlasí, že může zůstat v komnatě a oni mu něco přinesou.* Díky. *Nechá si od Camille pomoct při vstávání, protože by to asi sám nedal a u toho zaskuhrá bolestí, jakmile přinutí ztuhlé svaly k pohybu a ozvou se i všechna místa, která včera zasáhl Dario. Lehne si do postele a pak lehce přikývne.* Děkuju. *Zamumlá a ještě než se Camille vrátí, tak i přes bolest to přemůže únava a on usne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Sun May 24, 2020 10:11 pm
*zakáže Wyattovi zmlátit Cola, protože ho prostě pořád miluje a nechce, aby mu Wyatt ublížil. Když řekne, že kdyby jí doopravdy miloval, tak by ji neopustil, cítí jak se jí po hrudi rozlije bolest, protože si uvědomí, že to je pravda. Nikdy ji asi nemiloval tolik, jako ona jeho. Už na to nemá co říct, a tak uhne pohledem a snaží se zahnat slzy, které se jí derou do očí. Pak už se začnou bavit o užívání drog a ona se z toho snaží vymluvit protože nechce přestat.* Nemáš si co vyčítat. Je to moje rozhodnutí a i kdyby ty jsi drogy nebral, tak bych je pravděpodobně brala. *Pokrčí rameny. Drogy nezačala užívat, protože s nimi začal Wyatt, takže on za to nemůže. Pak mezi němi přeskakuje pohledem a snaží se vymyslet nějaké argumenty, ale nic ji nenapadá.* Tak jo..*hlesne tiše a pohledem hypnotizuje zem.* /Teď si budu muset prostě dávat ještě větší pozor, než předtím. To nějak utajim./* Pomyslí si. Pokusí se s tím skončit, nebo aspoň drogy omezit, ale moc nevěří tomu, že se jí to podaří.* Ne, ty bys vybral ten nejhorší motiv. *Odvětí pobaveně. Pak se začnou přesvědčovat o tom, aby šel na ošetřovnu. Později uzná, že sjetý a opilý tam asi jít nemůže.* Je to o hrdosti. *Řekne tvrdohlavě. Pak vstane a stáhne z jeho postele vrchní přikrývku a položí ji bokem, takže si může Wyatt do postele lehnout.* Není za co. *Když si pak lehne, dá se do uklízení jeho komnaty a počká na Camille, se kterou následně i odejde.*
Sponsored content

Komnaty královské rodiny - Stránka 3 Empty Re: Komnaty královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru