Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Kaden N. Collard

Sat Nov 21, 2020 4:28 pm
Jo. *vydechne a pousměje se. Poté se k sobě těsně natisknou a začnou se líbat. Takhle by dokázal strávit klidně celý zbytek života. Až na tu krutou realitu, že takhle asi celý život strávit nemůže, protože až bude králem, tak bude mít hodně povinností. Poté se začne vyptávat na její tetu. Stále ho dost mrzí, že mu Noora neřekla, kam jede, a tak chce příště už vážně jet s ní. Ale má trochu obavy ze setkání s její tetou. Sleduje jí, jak ho políbí na klouby rukou a pousměje se přitom.* Ale co když ne? *zeptá se a nakloní hlavu trochu na stranu. Když mu pak poděkuje za to, jak jí pomáhá, řekne, že nemá za co děkovat. Ona je to jediné, na čem mu záleží, takže tu vždycky chce být pro ni a prožít s ní všechno. Nakonec jí políbí a pousměje se, když řekne, že to vidí nápodobně. Oplácí jí polibek a po chvilce jí přetočí tak, aby on byl nahoře a polibky sjede i na její krk.* Chyběla jsi mi. *zamumlá to její pokožky, načež se vrátí k jejím rtům a dlouze jí políbí.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Noora May Olsen

Sat Nov 21, 2020 5:08 pm
*Když se líbají, nemůže zahnat myšlenky o tom, jak tohle chce zažívat už pořád. Chce být prostě stále s ním i když pořád neví, jak to ještě v budoucnu bude. Už by ho nedokázala opustit. Znovu už ne. Konverzací se přesunou k její tetě, o které mu řekne, že by ji chtěla navštívit ještě jednou, aby viděla, jak se hojí. Ale ne už sama, jedině s ním. To mu samozřejmě také poví a je ráda, že s tím souhlasí, i když se objeví jeho pochybnosti. Políbí ho na klouby a snaží se ho přesvědčit, že se nemá čeho obávat.* Žádné "co když". Tetě jsem o tobě vyprávěla, říkala jsem ji, jak jsi ke mně hodný a jak me chráníš. Už jen tohle ji stačilo k tomu, aby si tě oblíbila, více slyšet ani nepotřebovala. Dokonce sama řekla, že se moc těší, až tě pozná. *Proplete si s ním prsty a usměje se, když ji políbí. Zaculí se, když ji překulí pod sebe a ruce mu spojí za krkem. Tiše vzdychne jeho jméno, když ji polibky sjede na krk a natočí hlavu do strany.* Ty mně taky, ani nevíš, jak moc. *Zachvěje se, když ji ty slova zašeptá do pokožky a po celém těle jí naskočí husí kůže. Polibek mu dlouze oplatí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Kaden N. Collard

Sat Nov 21, 2020 5:25 pm
*začnou se bavit o její tetě a on má trochu pochybnosti ohledně setkání s ní, protože na ní chce udělat dojem a zároveň ví, jak všechno dokáže pokazit, takže je z toho dost nervózní. Pousměje se, když ho začne líbat na kloubech rukou.* Nechci ji pak zklamat. *když si s ním proplete prsty, lehce jí stiskne ruku. Poté jí políbí a zachvilku už je přetočí tak, any on byl nahoře. Začne jí líbat na krku, kde jí zanechá sem tam nějakou tu značku, aby každá věděl, že takhle kráska je jenom jeho. Řekne, že mu chyběla a ucítí, jak jí naskočí husí kůže, a tak jí jen konečky prstů lehce pohladí po celé délce paží, aby jí trošku potrápil. Poté jí opět políbí na rty a po chvilce jeho ruce vniknou pod její tričko, kde jí začne hladit, až jí postupně tričko vyhrne tak, aby jí ho mohl následně i sundat. Začne jí líbat na dekoltu a poté i na břichu.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Noora May Olsen

Sat Nov 21, 2020 6:06 pm
*Nechce, aby měl pochybnosti, protože v jejích očích byl dokonalý a ona věděla, že bude dokonalý i v tetiných očích. Vždycky chtěla, aby si někoho našla a poté jí ho představila, což se brzy stane. A i kdyby se Kaden tetě nelíbil, o čem věděla, že se stoprocentně nestane, nic by to na její lásce k němu nezměnilo.* Nezklameš, to snad ani nejde. *Usměje se a lehký stisk ruky mu oplatí. Následně mu hned začne oplácet polibek a když ji dostane pod sebe, spojí mu ruce za krkem. Po jeho slovech, které jí zamumlal do kůže ji naskočí husí kůže a ještě zakloní hlavu, aby měl lepší přístup k jejímu krku. Ošije se ještě více, když ji letmo pohladí po celé délce jejich paží a lehce ho zatahá za vlasy, když mu do nich vjede rukou. Když ji znovu políbí, lehce mu zuby stiskne spodní ret. Jakmile uvidí, jak má vyhrnuté tričko, i přesto, že již spolu strávili noc, jí lehce zčervenají tváře, ovšem když ucítí jeho rty na svém břichu a dekoltu, tiše vzdychne a začne mu vyhrnovat i ona jeho triko, aby nebyla příliš pozadu. Tiše vzdychne jeho jméno.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Kaden N. Collard

Sat Nov 21, 2020 7:24 pm
*má trochu pochybnosti o setkání s její tetou, protože na ní chce udělat dojem a zná se, takže očekává, že udělá přesný opak.* Ale jde. *Namítne a pousměje.* Fajn, budu ti věřit. *Řekne nakonec, aby se nezačali dohadovat a své obavy potlačí. Místo toho se začnou věnovat něčemu lepšímu a po chvilce už je nad ní a líbá ji na krku. Všimne si, jak ji naskočila husí kůže, a tak ji jen lehce pohladí konečkami prstů po plážích. Když se ošije, potěšeně se usměje a unikne mu sten, jakmile ho zatahá za vlasy. Poté ji opět políbí a vydechne ji do úst, když mu skousne spodní ret. Vyhrne ji rukama tričko, přičemž na ní koukne a když si všimne, jak zčervenala, pohladí ji s úsměvem po tváři.* Nemusíš se červenat.. jsi krásná a navíc už jsem tě viděl. *Viděl ji tedy hlavně ve svých představách, které má od jejich poslední společné noci. Poté ji začne líbat na dekoltu a břichu. Po chvíli si sundá také tričko, které už mu Noora vyhrnula a někam ho odhodí. Poté jí sundá podprsenku, kterou také odhodí a začne jí dráždit na bradavkách.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Noora May Olsen

Sun Nov 22, 2020 5:12 pm
*Snaží se zahnat jeho pochybnosti, protože ví, že jsou zbytečné. Věděla, že nikdo lepší než Kaden pro ní být nemůže, proto se opravdu těšila na to, až jej představí své tetě.* Věř. *Usměje se, ještě než se začnou věnovat něčemu lepšímu a ona skončí pod ním. Z jeho polibků a mumlání do kůže ji naskočí husina a když ji schválně ještě potrápí, ošije se ještě více, než předtím. Když uslyší jeho sten po jejím lehkém zatahání jeho vlasů, přivře nad tím zvukem oči. Nic hezčího snad nikdy neslyšela a ani neuslyší. Další jeho polibek mu chtivě oplácí a lehce mu skousne spodní ret, přičemž se její záda lehce zvednou od matrace, když ji vydechne do rtů. Začne mu vyhrnovat triko a když už ho ona na sobě ani nemá, zčervená. Vděčně se na něj usměje, když ji uklidní a očima si prohlédne jeho tělo, když si sundá tričko.. Rukama začne putovat po jeho těle a lehce prsty obkreslovat jeho jemné svaly. Jakmile však ucítí jeho rty na svých prsou, lehce se prohne v zádech a z úst ji vyleze tichý sten, přičemž mu jednou rukou opět vjede do vlasů a druhou mu začne stahovat tepláky, v kterých spal.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Kaden N. Collard

Sun Nov 22, 2020 7:30 pm
*nakonec se tedy rozhodne jí věřit, což vlastně znamená, že všechny obavy na chvíli potlačí a místo strachování se o to, co si o něm její teta pomyslí, jí začne líbat. Neodolá nějakému tomu provokování, když vidí, jak na něj reaguje. Když ho zatahá za vlasy, krátce zasténá a dlouze jí políbí. Užívá si to, když se její záda lehce zvednou, takže se k sobě ještě více natisknou. Po chvilce oba skončí bez trika a když si všimne, že se zase červená, ujistí jí, že se červenat nemusí. Vždycky mu ale přijde roztomilé, když se červená. Vzdychne, když začne rukami putovat po jeho těle a poté jí začne dráždit na bradavkách. Pomůže jí sundat jeho tepláky, které následně někam odhodí a aby nebyl pozadu, sundá jí je taky. Pak už mu konečně nebrání nic v tom, aby spojil jejich těla, což taky hned udělá. Začne přirážet a přitom jí věnuje několik polibků nebo vzdychá její jmnéno.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Noora May Olsen

Tue Nov 24, 2020 9:46 am
*Jakmile ní začne líbat, polibky mu začne chtivě oplácet. Dělal toho s ní opravdu hodně, když jen jeho dech na její kůži ji způsobil husí kůži po celém těle. A ještě větší, když ji prsty pohladil letmo po celé délce jejích paží. Rukama mu vjede do vlasů a lehce ho za ně zatahá, přičemž když zasténá, tiše vydechne do jeho rtů. Následně jsou na sebe však ještě více natisknutý, jelikož se jí záda zvednou z matrace a tak se k němu přiblíží. Netrvá dlouho a oba už jsou bez trika a ona neodolá, jelikož rukami začne přejíždět po jeho těle. Pod dotykem jeho rtů zakloní hlavu, přivře oči a zasténá. Začne mu stahovat tepláky a když už je nemají oba dva, zavzdychá nad tím, když spojí jejich těla. Obmotá mu nohy kolem pasu a sama mu přitom věnuje několik polibků, přičemž se boky pohybuje proti němu.* Kadene.. *Vzdychne jeho jméno, když se začne pod tím náporem lehce třást a po nějaké chvilce se zavzdycháním jeho jména vyvrcholí.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Fri Dec 04, 2020 6:17 pm
*Od chvíle, co si psala s Cameronem, ji ze tváře nezmizel úsměv. Zrovna seděla na posteli s rozcuchaným drdolem, velkým svetrem na sobě a teplými ponožkami, jelikož i když v Illey nikdy nějaká zima pořádná nebyla, teď ji byla celkem zima. Ovšem po chvilce vyskočila z postele a převlékla se do černých džínů a obyčejného bílého trička, rozpustila si vlasy a jelikož to ke svému nejlepšímu kamarádovi neměla daleko, šla v růžových bačkorách. Možná to bylo trošku dětinské, ale na to nebrala ohled, jelikož by ke Camovi vyrazila snad i v pyžamu. Ze stolu čapla misku se sušenkami, které pekla během toho, co si psala s Camem. Hned, jakmile ji napsal, zdali nechce přijít, se připletla do kuchyně, jelikož věděla, jak má Cam sušenky rád, vlastně je měla ráda i ona. S miskou v ruce se tedy rozešla k jeho komnatě, u které když byla, tak krátce zaklepala.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Fri Dec 04, 2020 6:48 pm
*Sedí na posteli a pobaveně přidržuje svoji dceru, která hopsá na posteli, aby nespadla. U toho ještě odepisuje Aubree, na kterou se už strašně těší a když vidí svou dceru jak tady hopsá, hádá že i ona vycítila z jeho úsměvu, že má přijít. On má totiž úsměv na tváři jen se svou dcerou a Aubree. Je za Bree neskutečně vděčný, jelikož tohle by sám nikdy nezvládnul. Od té doby, co od něj utekla snoubenka si přijde jakoby jen existoval, jen prázdná schránka bez duše, ale Aubree mu na to pomáhá zapomenout. Kdy uslyší zaklepání na dveře, vstane z postele a ještě mrskne rychlý pohled po Bee a dojde ke dveřím, které otevře a usměje se na Aubree.* Citím jídlo. *Zazubí se na ní pobaveně a koukne se na sušenky. Pak poodejde, aby ji pustil dovnitř a zavře za ní dveře. Poté ukáže na svou dceru, která momentálně hopsá na kolenách.* Na svůj věk je moc akční. *Postěžuje si pobaveně.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Fri Dec 04, 2020 7:31 pm
*Aby mohla vyrazit ke Camovi, tak se musela i převlést ze svého oblečení, které bylo ještě od mouky, u předchozího pečení sušenek, které pro ně pekla. Ke Camovi se moc těšila, ostatně jako pokaždé. Cameron byl vážně člověk, na kterém ji neuvěřitelně záleželo. Pomáhala mu z těžkých chvílích, stejně jako on jí. Nebyl nikdo, ke komu by měla blíže, když nepočítala svou rodinu, kterou nemohla mít u sebe. Když byla konečně hotová, mohla už jen popadnout sušenky a vyrazit. Divila se sama sobě, že k němu rovnou neběžela. Když byla u dveří, lehce zaklepala a s úsměvem vyčkávala.* Jo, napekla jsem pár sušenek, možná ještě budou teplé. *Zazubí se na Cama, když ji otevře a jakmile poodejde, vejde do jeho komnaty a podívá se k jeho posteli, načež se zaculí, jakmile uvidí Beu.* Kde se v ní bere tolik energie? *Usměje se pobaveně a přejde k Bee, aby se s ní mohla pozdravit. Zazubí se, když ji malýma packama obejme, stejně jako ona ji.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Fri Dec 04, 2020 7:49 pm
*Když uslyší klepání na dveře, hned se vydá ke dveřím, ale ještě zkontroluje svou dceru, která by byla schopná za tu chvilku nepozornosti zničit celou postel, při nejhorším celou komnatu. Když ve dveřích očekávaně uvidí Aubree, musí se usmát a hned ji pustí dovnitř.* Ty jsi prostě nejskvělejší. *Vydechne překvapeně a zároveň s úsměvem. Pak se zase podívá na Beu a zavrtí nad ní hlavou s pohledem zoufalýho otce, který by chtěl klidný dítě.* Já nevím. Začínám mít podezření, že ji komorné strkají potají, když se nedívám cukříky nebo já nevím. Hyperaktivní je právě nejvíc po sladkým. *Zamumlá, ale hned jak uvidí, jak se ty dvě objímají, na tváři se mu samolibě objeví úsměv.* Má tě vážně ráda. *Usměje se na Bree a posadí se na kraj postele.* /A není sama. Navíc i pro ni jako máma, i já bych chtěl, abys byla její máma./ *Pomyslí si a trochu m nad tím povadne úsměv, jak je zamyšlený, ale hned se zase usměje.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Fri Dec 04, 2020 8:02 pm
*Potěšeně se usměje, když uvidí ve dveřích svého kamaráda Camerona hned, jak poodejde, vstoupí dovnitř a oznámí mu, že to co cítil, jsou sušenky.* Napadlo mě, že na ně budeš mít chuť a dnes se mi nechtělo přijít s prázdnou. *Zaculí se, když uvidí, že mu tím udělala radost a poté se rozhlédne po té maličké, kterou uvidí na posteli poskakovat na kolenou. Přejde k ní a hned jakmile kolem ní obmotá ručky, také ji obejme. Beu bere vlastně jako takovou svou dcerku, jen to neřekla ještě nahlas, jelikož pouze Cam byl jejím pravým rodičem a samozřejmě, že by mu to mohlo vadit. Jen stále nad tím přemýšlela, hlavně od toho okamžiku, co se dozvěděla, že nemůže mít své děti.* A řekl jsi jim, že by jí toho tolik neměly dávat? Vím, že komorné mají lehký přístup ke všemu sladkému, co v paláci je a může to být tak, že přes tu dětskou radost ze sladkého přehlíží, co se děje potom. A kdyžtak ji můžu hlídat častěji až budeš v práci, pokud chceš. *Ví, že se s tímto opakuje, ale zároveň potřebuje, aby to věděl, že se na ní může kdykoliv spolehnout.* A vem si alespoň ty sušenku. *Zazubí se a opatrně si vezme Beu na ruku.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Fri Dec 04, 2020 8:25 pm
Ty mě máš vážně přečtenýho skrz naskrz, až se toho začínám děsit. *Pronese pobaveně, ale sám to cítí naopak. Je rád, že v něm umí tolik číst, jelikož je snad jediný člověk, pro ktereho je tolik otevřený, CO se týče jeho problémů, tak i před rodinou se právě uzavírá jako kniha, do které oni nemají přístup a ten přístup je umožněn jen jeho nejlepší kamarádce.* Jasně, že jsem jim to řekl. Ale asi jim budu muset pohrozit, že je zastřelím neb probodnu na stráž nebo já nevím. *Zasměje se a zavtí nad tím hlavou. Ani nic takového by jim nemohl říct, protože na to je docela mírumilovný člověk.* Já vím, ale nemůžu tě pořád otravovat. Vždyť máš svůj život. Určitě i někoho s ký se stýkáš a tak Nemůžu tě pořád otravovat. *Pokrčí rameny a snaží se zamaskovat vyděšený a docela i žárlivý ton z toho, že by se vážně s někým stýkala. Nakonec se na ni zazubí a vezme si sušenku a slastně ji sní.* Jsi ta nejlepší kuchařka a pekařka pod sluncem.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Fri Dec 04, 2020 8:59 pm
Já jsem ráda, že tě mám tolik přečteného. *Zazubí se, je ráda, že v něm dokáže číst a víceméně poznat, kdy ho něco opravdu trápí a kdy ne. Jelikož ví, co se mu stalo a proč nemá Bea maminku, tak chápe, že to stále Cam špatně nese a asi ještě nějakou tu dobu nést bude, proto ji záleží na tom, aby poznala, kdy je mu opravdu zle, i když se to stále někdy snaží skrývat za svým úsměvem.* Tak to by zabralo hned. *Zasměje se a přijde k němu, společně s Beou. Samozřejmě ji také došlo, že by nic takového žádnému hodnému člověku neřekl.* Můj život, mimo hlídání Bey, trávení času s tebou a trávení času v práci, jinak není žádný. Což i znamená, že se s někým kromě vás nestýkám, mimo známé z práce. *Usměje se krapet pobaveně, vlastně ji překvapilo, že by Cam přemýšlel nad tím, jestli se s někým stýká, protože u ní to bylo vyloučené.* Jsem ráda, že ti chutná. *Zazubí se a když ji položí Bea ručku na tvář, udělá na ní obličej, čemuž se zasměje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Sat Dec 05, 2020 5:19 pm
Taky jsi jediná. *Usměje se na ni a pokrčí u toho rameny. Pak se zasměje.* Takže si myslíš, že bych jim měl začít vyhrožovat? *Naoko udiveně a překvapeně se jí zeptá a zavrtí nad ní pobaveně hlavou. Pak trochu zažárlí a jde to slyšet v jeho tónu, ake snaží se to zamaskovat. A na její slova se mu na tváři objeví zase překvapený pohled, ale tentokrat doopravdy, žádný hraný.* A-a tobě to nevadí? Ž se stýkáš jen s náma? *Trochu se zakoktá z toho překvapení a snaží se to zamaskovat zakašláním.* Od tebe mi chutná vždycky všechno. *Zazubí se na ni a nakonec přece jen kousek sušenky ulomí a podá ho Bee.* Malinky kousek ji dnad nic neudělá, už tak je dost hyperaktivní. Uchechtne se a pohladí ji po hlavičce.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Sat Dec 05, 2020 5:33 pm
*Usměje se nad tím, když mu řekne že je jediná, která ho má přečteného a poté se zasměje.* Neboj, já vím, že bys to neudělal. *Zazubí se, bylo jasné, že by nevyhrožoval někomu milému, protože přestože komorné dělaly špatné maličkosti, stále to byly milé ženy, které vše myslely dobře. Nepotkala ani jednu komornou, která by na ní byla zlá. Pobaveně se usměje nad tím, když ji řekne, že ji nemůže otravovat ještě, když se s někým určitě stýká. V duchu si říkala, že v tom tónu zaslechla i žárlivost, ale nechtěla si zbytečně fandit.* Nevadí, vůbec. Já se vlastně s nikým jiným stýkat nepotřebuji, ani nechci. Stačíte mi vy dva. *Řekne jednoduše a usměje se, když dá i Bee sušenku.* Pokud ti nesní celou misku, tak to bude v pohodě. *Zasměje se a položí Beu zpátky na postel, když se začne trošku ošívat. Když pak na ní kouká, jak jí tu sušenku a jak je roztomilá, nebrání se širokému úsměvu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Sat Dec 05, 2020 6:01 pm
*Dokázal by ublížit jen tak rebelům nebo prostě zlým lidem. Hodným, nevinným komorným by vážně ublížit nedokázal, ani by nechtěl. Poté se už snaží zamaskovat žárlivý ton a taky poté zakuckání se, které je způsobeno tím, že její slova ho prostě překvapí.* To jsme oba dva rádi. *Zazubí se na ni a mezitím se natáhne pro další sušenku, které mu neuvěřitelně chutnají.* Celou misku jí nenechám, chci taky něco. A ty si taky vezmi, přece si to nepekla jen nám. *Usměje se na na ni a sušenky ji popostrčí k ní. když vidí úsměv Bree, usměje se také, ale poté mu bolestně píchne u srdce.* Strašně mě štve, že její máma odešla. Když ne kvůli mně, aspoň tu měla zůstat kvůli ní. Vůbec nevím, co budu dělat až bude starší.Ublíží ji to. *Povzdechne si a zavrtí nad tím hlavou. Nechce tím Bree zatěžovat, ale držel to v sobě už dlouho.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Sat Dec 05, 2020 6:59 pm
Já jsem také ráda, že jste rádi. *Usměje se a poté si také z misky vezme sušenku, když ji k tomu Cam pobídne a s chutí se do ní zakousne.* Příště můžu napéct další. *Zazubí se, mezitímco stále pozoruje Beu, která klidně sedí a jí sušenku. Poté, co začne něco říkat o její mámě, podívá se na něj a položí mu ruku lehce na rameno.* Také nevím, co jí k tomu vedlo a samotnou mě to mrzí, že vás tu takhle nechala. Každopádně ale vím, že jsi ten nejlepší táta, kterého Bea může mít. A i když se na mámu asi kvůli dětské zvědavosti bude ptát, stále bude mít tebe a věř, že ji bude stačit, když tu budeš pro ni alespoň ty. Teď to asi vyzní špatně, ale zvykne si na to, že vyrůstá pouze s tebou.. Horší by to bylo, kdyby vyrůstala s ní i tebou a opustila by vás, až by byla Bea větší a vše více vnímala. S tebou to zvládne, uvidíš. *Usměje se na něj a jelikož má teď pocit, že to potřebuje, tak ho obejme.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Sat Dec 05, 2020 7:37 pm
*Usměje se na ni a i když mu ta věta z ní trochu zamotaně, stejně mu o vykouzlí úsměv na rtech.* To by bylo skvělý. *Zazubí se na ni. Nakonec to nevydrží a vysype ze sebe svoje pocity ohledně toho, že matka jeho dcerky, porodila dítě, když byl se střážcema mimo Illeu a nedala mu ani vědět, že nějaké dítě mají a když se vrátil, strčila mu do ruky dítě a odešla.* Já vím, co ji k tomu vedlo. Našla si někoho jinýho a taky moc neprospívalo to, že mám rád svou práci a byl jsem pořád v práci. *Zoufale si promne obličej a vydechne.* Jsem strašně rád, že tě mám. Že tě ona má. *Pousměje se na ni a pak se v objet nadechne její vůně.* Víš... Pro Beu si jako máma ty. Vždyť i já tě beru jako její mámu. *Dostane ze sebe tiše a pohled upře na zem před sebou.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Sat Dec 05, 2020 9:24 pm
*Když na ní vysype své starosti, udělá ji starost, jelikož se Cam zase tolik často nesvěřuje, proto se ho i rychle snaží uklidnit a nějak mu pomoct, aby se netrápil, což samozřejmě nemá ani trošku v lásce.* Pokud nerespektovala, že máš rád svou práci a tajila ti, že máte společně dítě,dokud neporodila.. Nebyla tou pravou, určitě se ještě najde některá, která vše tohle bude respektovat a spraví se to. Najde se někdo, kdo si tě zaslouží a budeš pro ni existovat pouze ty a Bea. *Nakonec ho obejme, aby mu bylo alespoň o trošku lépe.* Také jsem ráda, že tě mám. *Usměje se a poté se podívá na Beu.* A že mám ji. *Šeptne a otočí se zpátky na Cama.* Přála bych si být. *Řekne upřímně tišším hlasem.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Sat Dec 05, 2020 9:53 pm
Možná, je zjistila, že je těhotná až potom, co jsem odjel. Nebo nevím... Třeba mi o tom nechtěla říkat, protože potom bych neodjel a ona se nemohla stýkat s jinýma. *Poví to zničeným hlasem, i když se už přes to nejtěžší dostal, stále ho to mrzí. Ale teď už mu spíše dělá starost to, že i když má pocit, že se znovu propadá do lásky, bude se dalšího vztahu bát.* Někdo takový se už našel. *Zašeptá co nejtišeji dovede a poté k ní zvedne pohled a zase se koukne na Beu, která se rozhodla, že je bude pozorovat z leže a ustlala si na polštáři, zatímco něco žvatlá. Pobaveně se usměje a po slovech Aubree, jako by se v něm něco vydolovalo na povrch, položí ji ruku na tvář a nahne se k ní pro polibek. Pak mu ale zase dojde co udělal a odtáhne se a vstane a opře se o zeď.* Promiň.. nevím co to do mě vjelo. *Zamumlá a prohrábne si vlasy.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Sat Dec 05, 2020 10:09 pm
*Ničí ji, když vidí Cama v tomhle stavu.* To, co ti udělala sis nezasloužil a ona si nezasloužila zase tebe. Mrzí mě to, zkus na to tolik nemyslet, i když je to těžké. Už to bude všechno jen lepší. *Posmutněle se usměje a pohladí ho po paži.* Tak vidíš. *Šeptne nazpátek, když řekne, že už se někdo našel. Raději ani nepřemýšlí nad tím, zdali to je ona, nebo ne. Protože kdyby si dávala moc velké naděje, mohlo by to dopadnout špatně. Když uvidí, kam jeho pohled směřuje, také se na Beu podívá a stejně jako on, se usměje, přičemž šeptne to, že by si opravdu její mamkou přála být. Poté otočí hlavu zpět ke Camovi, avšak to už se k ní skloní a políbí ji. Chvíli je v šoku, jako kdyby nevěřila, že je to realita. To už se však odtáhne a začne se jí omlouvat, nad čímž zavrtí hlavou, přejde k němu a sama se natáhne, aby mu věnovala něžný polibek, přičemž ho rukou jemně pohladí po tváři.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

Sat Dec 05, 2020 10:27 pm
Vážně jsem rád, že tě mám. Netuším, co bych bez tebe dělal. *Přizná, přičemž k ní zvedne pohled a pokusí zase pousmát. Dostane ze sebe i to, že už se našel někdo, kdo je tady pro něj i pro Beu, čímž samozřejmě myslí ji, ale přímo se to bojí přiznat, protože se pořád bojí dalšího odmítnutí. Potom se mu nějak zatmí myšlení a on nepřemýšlí nad tím, jestli je to dobrý nápad nebo ne, dokud se k ní nesehne a nepolíbí ji. To se mu zas v hlavě rožne a tak se od ní odtáhne, opře se o zeď, protože hned se bojí, že to byl špatný nápad. Když ale k němu dojde a políbí ho ona, překvapí ho to, ale nenamítá nic. Polibek prohloubí a položí ji ruku na bok, ale po chvilce ho začne tahat něco na nohavici, takže se musí od ní táhnou a pohled mu padne na Beu.* Ona nám nedá trochu soukromí, co? *Zasměje se a zavrtí nad ní hlavou. Ani by nečekal, že mu polibky zlepší náladu, ale vážně se teď cítí líp.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Aubree Rodriguez

Sat Dec 05, 2020 10:42 pm
Nápodobně. *Odpoví s upřímným úsměvem, nejspíše kdyby tu neměla jeho s Beou, asi by žila vážně nudný život, kdy by asi nejspíše chodila jen z práce do paláce a to by bylo vše. Jakmile Cam poví, že už našel někoho, kdo tu pro ně je, je z toho trošku nesvá a doufá, ať už je to sobecké či ne, že je to ona.. Ale nejspíše to ona je, což jí potvrdí víceméně polibek, který ji věnuje, z čehož má pocit, jako by ji poskočilo srdce, avšak on se po chvíli odtáhne. Hned, jakmile se začne omlouvat, mu polibek oplatí a položí mu ruku na tvář aby věděl, že ji to nevadí. Pohladí ho po tváři a do polibku se ještě usměje, než se stejně jako on odtáhne kvůli Bee, která u nich nyní sedí, nad čímž se zaculí.* No, asi ne. Ale i přesto je naprosto roztomilá. *Zasměje se a vezme si Beu znovu na ruku, takže teď stojí všichni tři u sebe.*
Sponsored content

Komnaty obyvatel paláce - Stránka 5 Empty Re: Komnaty obyvatel paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru