Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Destiny Senna Teagan

Sat May 23, 2020 6:49 pm
*Na plese je "překvapivě" zatím sama. Není ten typ, co se k někomu jen tak přidá, i když se teď snaží více se s ostatními seznámit. Je tu pořád ta její stydlivost. Zvláště pak ve velkém davu, jako na plese. A nebo ve větších skupinkách. Když se baví s jedním člověkem, dobře, se dvěma je už více nervózní a není jí to příjemný. Pka se cítí jako pátý kolo u vozu a vždycky se těm lidem omluví a raději odejde.*/A pak jsou tu lidi, kteří si myslí, že bych byla dobrá královna./*Proběhne jí hlavou, když si vzpomene na první číslo Illea news. I Wyatt jí říkal, že by se měla s tím, že je tady smířit a že sem asi patří, když je tu, ale to si ona nemyslí. Jak by mohla? Z těchto myšlenek jí vytrhne až povědomí hlas. Podívá se a spatří dívku, které pomáhala v hrobce, během nočního útoku. Pousměje se na ní.*Ahoj. Jo v pohodě, to chápu.*Přikývne.*Už je to docela doba ale i tak.. Jak se cítíš? Je to dobrý?*Kývne k jejímu boku.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Raylee Watling

Sat May 23, 2020 6:51 pm
Dneska ji čeká další akce v paláci. Na ples se těšila, i když vybírání šatů ji dalo hodně zabrat. Kdyby neměla své komorné, kdo ví, v čem by šla. Naštěstí si vybrala celkem dobré a vhodné šaty. Teda aspoň to si myslí. Má na sobě tmavě modré šaty se vzorem různě velkých hvězd. Nalakované nehty má taky tmavě modré s hvězdami. A nesmí chybět tmavě modré lodičky, které nejsou ani vidět, protože šaty má až k zemi. Došla k sálu a vejde dovnitř. Rozhlédne se kolem a stoupne si ke kraji davu. Pozoruje, jaké mají šaty ostatní. Nejčastěji se tu objevuje tmavě modrá nebo černá barva.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Juliet Fairchild

Sat May 23, 2020 6:51 pm
*Vejde do vchodu, který vede do velkého, tanečního sálu a nervózně tam postává. Dnes jí nezáří oči, jako obvykle, kdy tak neskryje svou radost. Pokud ji dnes zářily oči, tak to nebylo radostí a štěstím, ale smutkem. Včera na Illeagram nepřidala ten příspěvek s její mamkou jenom tak. Včera to byl přesně rok, co zemřela. Téměř celou noc proplakala, ale nakonec usnula aspoň na tu hodinu, s jejich společnou fotkou, přitisknutou na hrudi. Vydechne, vůbec neví, zdali na ples vejde, vlastně sem vůbec nechtěla, ale komorná ji vystrkala ven, aby si prý něco užila. Na sobě měla fialové šaty, s tmavším vrškem, světlejší sukní a šaty také měly spadlá ramena. Celý její oufit byl do světlejší fialové. Její zrzavé vlasy měla v drdolu, z kterého ji uniklo pár pramínků, tudíž tak volně visely. Náhrdelník i náušnice měla vytvořené z bílých perel, které se jí moc líbily. Kruhy pod očima má zakryté světle fialovým líčením, ovšem oči kolem duhovek měla stále trochu červené. Zhluboka se nadechne, vydechne a rozejde se vstříc davu. Hledá nějakou povědomou tvář, avšak pohledu na královskou rodinu se dnes vyhýbá. Když uvidí Topsy, s nějakou neznámou dívkou, rychle se k nim rozejde.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Esme Maeve Lindwood

Sat May 23, 2020 6:56 pm
*Nervozne uz nekolik mint chodi po jeste sve komnate. Nikdo nevi, co se pred par dny odehralo, ale nejspis po dnesku se to vsichni dozvi. Citi, ze udelala súravne, ale tusi, ze bez nasledku se to nejspis neobejde a to hlavne ze strany jeji rodiny.* /Prijdu o ne? Budou to brat, jako zradu? Ze jsem zradila Aspen, kyz s nim byla zasnoubena ona? Bude to brat , jako, ze jsem ji jeiho snoubece odloudia? Boze.../ * Uz je oblecena na dnesni tematicky ples a ma na sobe cerne dlouhe saty, ktere naji n sobe leskle kaminky a obepinaji jeji postavu. Dekolt je jemny stejne tak i liceni a sve hnede dlouhe vlasy ma sepnuty do drdolu. DSperky zvolila stribrne a na jeji levem prstenicku nechybi ani jeji prsten. Chvili se na nej diva a nakonec se jen zhluboka nadechne a vydechne a opusti dvere sve komnaty. Chodbami se dostane az ke dverim Petrose a zaklepe na ne a jakmile ji jeji milovany otevre dvere. Usmeje se na nej a prohledne si jej pohldem.* Vsadim se, ze jsi si prave rikal, ze se pro mne zastavis a pujdeme na ples spolu? *Zaculi se na nej.* No, misto toho jsem si pro sveho muze prisla ja sama. *Mrkne na nej a natahne k nemu ruku.* Muzeme jit? *Zepta se jej a snazi se, aby nebyla z jejiho hlasu znat nervozita. Boji se dneska a to hodne.* /Je asi marne si prat aby na plese nebyl nikdo ze Schreave, co?/ *Pomysli si a potom se spolu s Petrosem odebere chodbami k salu, ale cim blize salu jsou tim vice nervoznejsi je a citi, jak ji srdc busi rychleji a rychleji.* Neni tady nejak horko? *Zepta se ptrose, kdyz stoji na chodbe u chidu do salu a podiva se mu do oci.* Slib mi, ze se mnou budes at se tam odehraje cokoliv... Prosim? *Zasepta a stiskne jemne jeho ruku a dova se na nej prosebnym a zoufalym pohledem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Wells J. Schreave

Sat May 23, 2020 6:58 pm
*Vedle ní si opravdu nepřijde nijak zvláště hezký, protože ona je ta nejnádhernější bytost, jaká kdy chodila po zemi.* Paličáku. *Potřese se smíchem hlavou a pak s ní dojde do sálu a musí uznat, že ta výzdoba je opravdu krásná. Zeptá se jí, jestli si chce dát něco z občerstvení.* Vlastně ani nevím. Možná .. makronky? Ty jsou výborný. *Rozhlédne se po občerstvení a pro jeden makronek se rovnou natáhne a dá jí ho před pusu, aby mohla ochutnat.* Netušil jsem, že sem plánují vzít zvířata. Vezmu Boswella příště. *Pokrčí ramenem.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 6:59 pm
*Když uvidí Catherine, jen jí sjede pohledem. Ale když se k ní přiblíží jde za ní.* ahojky, sestřičko. To už bylo dní co jsme se nepotkali, co? Chyběla jsem ti aspoň trošičku? Já vím že ano..* Usmála se a snažila se jí vytočit, což ona byla hodně dobrá ve vytáčení a naštvání lidí. Po chvíli se všimne že drží v ruce šampaňské, jen se uchechtne.* Tobě to jako vážně chutná? * Nechápavě se na ní podívá* / Není divu že jí to chutná, ta by vypila i svojí moč, kdyby musela./ *Pomyslí si a pokrčí rameny* Jinak jak se máš?..*Zeptala se jen tak, aby to bylo zdvořilé jinak jí to ve směs nezajímalo..*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Rory I. Beavers

Sat May 23, 2020 7:04 pm
*Rozhodně neplánuje tady být nějakej extra dlouho, protože být na akci pořádané těmi královskými pijavicemi se mu rozhodně nechce.* Tak kdo by se ti divil. Kdyby sis to schovala někam na stehno, kdo by to zjistil? Maximálně jen já. *Mrkne na ni pobaveně a pak s povzdechem příkývne.* Aspoň bych si po někom chtěl jednou chodit nějakým nožem. Aspoň příborákem, ten by tu být mohl. *Uchechtne se a pak mírně protočí očima.* Ctít spojenectví, znamená ctít je. A ctít tyhle pijavice je noční můra. *Ušklíbne se a nevinně pokrčí rameny. Pak se na ni usměje od ucha k uchu.* Tak to uslyšíš ještě dlouho. Protože ti to vážně neuvěřitelně sluší. *Mrkne na ni a pak si zase potichu povzdechne.* Třeba jo. *Pokrčí rameny a následně se zastaví a pousměje se.* Když už jsme tady, nechce si moje královna se mnou zatancovat? Neříkám, že to umimz úplně skvěle, ale tak co. *Uchechtne se a zazubí se na ni.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Alessia E. Schreave

Sat May 23, 2020 7:09 pm
*na ples nakonec dorazila o trochu později, protože se zdržela ve městě. Ví, že by neměla opouštět palác kvůli tomu viru, ale už nechodí ven tak často a většinou se stejně drží na místech, kde není moc lidí. Například na nějakém starém, opuštěném sídlišti. Na sobě má černé třpytivé šaty s rozparkem a makeup také sladěný do černa. Vlasy má vyčesané v drdolu a náušnice ve tvaru hvězd. Normálně se formálních akcí moc neúčastní, ale dneska tam chce jít, protože chce vidět, jak si Wyatt promluví s tím snoubencem Rhii. A navíc mu slíbila, že si s ním po akci promluví. Když dojde to velkého sálu zamíří rovnou ke trůnům a lehce se pousměje.* Čaute. *Pozdraví všechny přítomné a posadí se na své místo. Snaží se ignorovat ten hlas, který ji pořád říká to, co psala Wyattovi, takže se jen nepřítomně dívá do davu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Petros L. Lindwood

Sat May 23, 2020 7:10 pm
*Zrovna si pouprravil naposledy kravatu a vydal se ke dveřím. Chce vyzvednout Esme, když konečně mohou jít na ples společně. Ale když dveře otevře, vidí za nimi právě svou manželku. Usměje se na ni.*Zrovna jsem za tebou chtěl jít.*Uchechtne se. Proplete si s ní prsty a ještě se skloní, aby mohl svou nádhernou manželku políbit a přikývne.*Můžeme lásko. A neboj se, bude to v pořádku.*Pohladí ji po tváři. Ví, že je z toho nervózní a on sám je taky, ale doufá, že to pochopí a nebude žádná scénka, kde jim všechno budou vyčítat. Hlavně se bojí o Esme. Nechce ji vidět nešťastnou. Vydá se spolu s ní do sálu a po její otázce potřese hlavou.*Lásko, neboj, bude to v pořádku. Jsem tu, jsme v tom spolu ano? Nezapomínej na to. Zvládneme to.*Obejme ji a políbí ji do vlasů.*Lepší?*Zeptá se jí. Pak pokračují v cestě. Sám je z toho nervózní.*Budu s tebou ať se stane cokoliv. Vždycky, lásko. O tohle se vůbec nemusíš bát.*nechápe, jak ji to mohlo vůbec napadnout. Vždyť se před dvěma dny vzali, tehdy jí slíbil, že s ní bude už navždycky a hodlá to dodržet.*Neboj lásko, zvládneme to. A kdyby ti to tam bylo nepříjemné, můžeme kdykoliv odejít, ano?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Ayleen J. Whitley

Sat May 23, 2020 7:15 pm
*dneska je další ples. Upřímně se na to vůbec netěší. Minulé akce ji ještě tolik nevadili, protože nemusela mít na sobě šaty, ve kterých se nedá dýchat. Dojde trochu se zpožděním, protože se z toho snažila všemožně vymluvit. Na sobě má tmavě modré šaty bez ramínek s potiskem souhvězdí. Celkem se jí potisk i líbí, ale kdyby byl třeba na obyčejným triku, bylo by to ještě lepší. Vlasy má vyčesané do drdolu a poprvé má na sobě výrazné líčení. Že by s tím byla spokojená se říct nedá. Prostě není zastánce všech těhle věcí. Když přijde do sálu, zamíří ke stolu s občerstvením, kde si vezme jeden čokoládový koláček a zůstane stát bokem.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Noah de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 7:15 pm
*Plesy neznášal. Väčšinou na ne prišiel len zo zdvorilosti, aby nikto nemohol povedať, že sa tam neukázal. Potom po chvíli, keď usúdil, že tam bol už dosť dlho, odišiel. Obzvlášť neznášal tanec, pretože vždy sa pri ňom zamyslel a potom postúpal partnerke nohy. Dnes tam však išiel len preto, aby tam Lotte nebola sama a aby na ňu mohol dať pozor. Predsavzal si, že nebude sestričke kaziť zábavu, ale že bude na ňu po celý čas dávať z diaľky pozor a keby niečo, tak jej pribehne na pomoc.Preto sa nahodil do saka, ktoré ladilo s témou plesu a vybral sa do Veľkého sálu, kde sa akcia konala. Postavil sa na kraj miestnosti, ku stolu s občerstvením, odkiaľ mal dobrý výhľad na celé dianie.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Arowen Beavers

Sat May 23, 2020 7:17 pm
*Zasměje se, když vidí, jak na ni mrkl a pobaveně potřese hlavou.* Třeba jsem si ho vzala. Pak v komnatě můžeš udělat důkladnou prohlídku. *Mrkne na něj nazpátek a zahýbe obočím nahoru a dolu.* Příborák tu určitě bude. *Uzná a pak si povzdychne.* Já vím, že se ti to nelíbí. Nelíbí se to tady nikomu, ani mě. Myslíš, že mam na sobě dobrovolně šaty a podpatky. Že jsem nadšená z toho, že spíme pod stejnou střechou jako oni a moji lidi riskují svůj krk pro ty jejich? Nejsem. Ale je to to nejlepší, co se v týhle situaci dá dělat. Kdybych s tou spolupráci nesouhlasila, mysleli by si, že jsme ten vir vymysleli dál a polovina ghetta by skončila v mučírně. Druhá na popravišti. A to nemůžu dovolit. Ani nemůžu dovolit, aby naši lidi poumírali kvůli tomu viru. Musíme se přemoct všichni. Vsadím se, že jim taky nedělá radost, že nás tu mají. A už jenom kvůli tomu jdeme na ten ples. Abysme je nenechali si to jen tak užít. *Na konci povytáhne koutky rtů do šibalského úsměvu.* Ráda si zatancuju se svým králem. *Usměje se na něj zamilovaně a pak s ním dojde na parket, kde spolu začnou tančit. Pohledem zkoumá Roryho nádherné oči a občas obhlídne sál, jestli nedorazila jejich dcera.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 23, 2020 7:17 pm
*I na dnešním plese, který měl nějaké téma, se musel Colin objevit. Měl tu akce rád, protože mohl všechnu práci na chvíli odložit a tak si i odpočinout. Nebyl nijak zvlášť oblečený, měl na sobě bílou klasickou košili, černé sako i kalhoty, avšak poté měl motýlka, který byl tmavě fialový. Vlasy měl jemně rozlétané do všech stran a na tváři potulený úsměv, ovšem našla se v něm i špetka nervozity. Dnes měl v plánu vyhledat Lotte a při tanci ji říci, co k ní cítí. Pro Colina to bylo něco úplně jiného, dokázal akorát své sestře Sofii říct, že ji má rád, ale jinak to neřekl nikomu. Ani rodičům. Zkrátka pro ostatní měl ledové srdce a on si to také nějakou chvíli myslel, dokonce si i říkal, že se nikdy nezamiluje, že to neumí. A teď? Ano, plánoval říct jedné dívce, že ji nejspíše miluje. Prohrábne si nervózně vlasy a vydechne, když ji uvidí. Tolik ji to slušelo. Také se musel podívat po Josephovi, načež se spokojeně usmál, když ji uviděl se svou sestrou. Prodíral se davem, až se nakonec objevil za zády oné princezny. Položí ji opatrně ruce na oči a zazubí se.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Davina Claire

Sat May 23, 2020 7:18 pm
* Na tuhle akci se těšila stejně jako na všechny ostatní. Na sebe si vzala modré třpytivé šaty. Její outfit byl celý sladěný do modré, se kterým jí pomáhali komorné. Vejde do sálu s úsměvem na tváři, když uvidí královskou rodinu jen se na ně usměje a jde za první známou tváří kterou uvidí. Chtěla si s někým popovídat. což když uviděla RAYLEE, tak ani bez nějakých zastávek jde za ní.* Ahojky, Neruším? * Podívala se na ní a čekala na její odpověd, v tom se otočila na stolek s občerstvení a pitím, dala si nějaký nealkoholický drink. A napila se ze skleničky.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 23, 2020 7:27 pm
No, jde to, už tam nic nemám, teda jako nic vážného, jizva mi tam asi zůstane, ale s tím se dá žít. *Mírně se usměje, když se k jejich stolu začne blížiti i juliet, a zazubí se, načež jí vyjde naproti a lehce ji obejme.* Páni, sluší ti to! *Řekne vesele a pak se zase podívá i na destiny, přičemž Jul táhne k jejich stolu rychleji.* Dámy, taky vám tenhle ples přijde až nějak moc velký? Hlavně, jak moc divné a neslušné by bylo, kdybych se teď nahnala ke stolu s jídlem a ochutnala od každého trochu? Strašně mě fascinuje tuzemská gastronomie, chci vidět, co všecno dělají, abych pak mohla udělat sezónní královské menu ve své restauraci, až bude vždycky výročí svatby Wyatta a nové královny.
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Lotte de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 7:28 pm
*Dnes jej komorné vybrali prekrásne šaty s trištvrťovými rukávmi, ktoré zakrývali nepeknú čerstvú ružovú jazvu po guľku. Vlasy jej prekrásne zaplietli a jej výzor upravili, aby vyzerala čo najkrajšie. Dnes sa jej podarilo prehovoriť brata, aby tam išiel s ňou. Bol to zázrak, pretože väčšinou sa plesom vyhýbal ako čert krížu. Mala menšie obavy, hlavne po tom poslednom plese, ale nakoniec sa prekonala a dokonca sa na ples aj tešila. Dúfala, že tam stretne aj jeho, ale nechcela i robiť nádeje skôr, ako je to isté. S chrbtom vystretým ako keby zjedla pravítko vstúpila do Veľkého sálu. Najprv si vyhliadla miesto, kam sa postavila a sledovala dianie okolo seba. Zrazu jej niekto zozadu položil ruku na oči. Nadstrašene sa mykla. Rukou prešla po cudzíchz dlaniach a usúdila, že patria mužovi.* /Noah to nie je. Toho som videla stáť pri občerstvení./ Kto by to tak len mohol byť? *Rozmýšľa nahlas a škerí sa.* Niekto, kto mi pokazí make-up. *Zasmiala sa a tipla si jedinú osobu, ktorá to mohla byť.* Colin? *Spýtala sa.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Kathika Canton

Sat May 23, 2020 7:31 pm
*Uchechtne se.*Děláš, jako by jsi ty vůbec paličatý nebyl. /To on je z nás dvou ten více tvrdohlavý. Navíc, je to Schreave./*Usměje se na něj a vejde s ním do sálu, který je dneska nádherně vyzdobený. Musí uznat, že si s tím dali skutečně velkou práci.*Makronky? Ty jsem ještě neměla.*Řekne a pak si vzpomene na jejich rozhovor o marshmellowns.*Uděláš mi taky teď přednášku, jako já tobě, když jsem zjistila, že jsi ještě neměl marshmellowns?*Zeptá se ho pobaveně. Pak si od něj v vděčným úsměvem vezme makronku a ochutná ji.*Hm..*Zamručí spokojeně.*Chutná vážně výborně.*To musí uznat. Následně se podívá ke trůnům, kde si všimne, že sestřenice Wellse tu mají i své mazlíčky.*Stejně.. Tohle jsou zvláštní mazlíčci./Potřese nad tím hlavou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat May 23, 2020 7:34 pm
*Dojde do sálu, ve kterém je oproti běžným plesům větší tma a tím pádem se jeho sako rozzáří. Sál osvětlují menší světýlka ve tvaru hvězd, planet a dalších galaktických těles, což navozuje romantickou atmosféru doprovázející téma plesu. Krátce obhlédne všechny přítomné a v hlavě zhodnotí jejich outfity a pak dojde ke trůnům a posadí se na ten svůj. Během chvíle dorazí jedna z jeho sester, Rhiannon, na kterou se usměje a kývne jí hlavou na pozdrav.* Ahoj. Jakej si měla zbytek dne? *Zeptá se jí, protože pár hodin před plesem spolu už přes Illeagram v rodinném chatu nekomunikovali. Následně dorazí Camille, se kterou se před chvilkou viděl a jakmile vidí Lokiho s mašlí, zasměje se.* Ahoj. Je ti trochu líp? *Pousměje se na ní starostlivě a potřese pobaveně hlavou při pohledu na spokojeného Lokiho. Potom dorazí i Alessia, které věnuje daleko starostlivější výraz, protože to, co mu dneska napsala, ho dost znepokojilo.* Ahoj. *Pozdraví jí a nakloní se před područku trůnu blíž k ní.* V pořádku? *Stáhne mírně obočí a sjede jí pohledem, jako kdyby chtěl odhalit, jestli se jí něco ve městě nestalo.* /Ať už mi odpovíš jakkoliv, stejně si tě po plese najdu a všechno z tebe vytáhnu, sestřičko./ *Proběhne mu hlavou a pak se rychle rozhlédne po sálu a zjistí, že už je to opravdu dost lidí a on by to měl zahájit.* Držte mi palce. *Zamumlá směrem ke svým sestrám a pak se zvedne z trůnu a vydá se k menšímu podiu. Po cestě ukradne jedné služebné skleničku šampaňského a s ní se postaví před všechny přítomné a upoutá jejich pozornost.* Dobrý večer, vám všem. *Přeběhne sál rychlým pohledem.* Rád bych vás všechny přivítal na dalším plese, který je tentokrát zasvěcen tématu galaxie. Ta je opravdu pozoruhodná, což dokazují různorodé šaty vás všech. *Usměje se do davu.* Zejména rád bych tady poprvé přivítal naše nové spojence z Angeles, kteří dnes poctili akci svou ohlášenou návštěvou a ne smrtícími útoky. Jsem si jistý, že naše spojenectví bude úspěšné a spolu zvládneme vyřešit nastalou situaci s virem. *Vyhledá pohledem rebely.* Na zdraví vás všech. Přeji vám příjemnou zábavu a tímto je ples zahájený. *Pozvedne skleničku do vzduchu v náznaku přípitku a pak ze skleničky upije. Pak skleničku položí služebné na tácek a vezme si místo ní skleničku s whiskey, se kterou se vydá zpátky ke svému trůnu. Místo toho, aby se posadil ale natáhne ruku k Rhiannon.* Slíbil jsem ti tanec. *Pokrčí ramenem a kývne hlavou k parketu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat May 23, 2020 7:36 pm
*po dlouhé době se rozhodla zúčastnit také akce. Chtěla by poznat ty dívky, které jsou v selekci Wyatta a navíc už se dlouho neviděla se svou rodinou. Na sobě má tmavě modré šaty poseté třpytkami, které by měli znázorňovat hvězdy. Vlasy má vyčesané ve vysokém drdolu a oční stíny ve stejné barvě, jako šaty a lodičky, tudíž tmavě modré. S lehkým úsměvem dojde do sálu a kývne na své neteře a synovce. Pak zamíří k stolu s občerstvením a vezme si jednu sklenku šampáňa. Pozoruje dav lidí před sebou a přitom si vzpomene na selekci Sawyera. Všimne si přitom Esme, jak vstoupila ruku v ruce s nějakým mužem, který ji přijde povědomý. Na dálku ho ale nepozná, protože i když si to dlouho nechtěla přiznat, nakonec se zrak zhoršil i jí. Proto po chvilce zamíří k nim. Ráda by ho poznala.* Ahoj, zlatíčko. *pozdraví Esme. Stáli k ní zády, takže neviděla do tváře doprovodu Esme a pohled k němu obrátila až teď. Téměř okamžitě pozná, kdo to je. Korunní princ Řecka, Petros, se kterým je zasnoubená její druhá dcera Aspen. Trochu se nad tím zamračí, protože by ho čekala právě ve společnosti Aspen, ne Esme.* Těší mě.*pousměje se zaraženě na Petrose. Pak tázavým pohledem přeskakuje mezi těma dvěma pohledem a čeká, až ji to někdo vysvětlí*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 23, 2020 7:39 pm
*Když Lotte přikryl rukama oči, dával si samozřejmě pozor, aby ji neponičil ten makeup. Když mu začne ohmatávat ruce, musí se usmívat a následně, když se zasměje, zasměje se s ní. Byl moc rád, že už ruka vypadala v pořádku, avšak stále se na ni chystal zeptat. Když uhodla jeho jméno, spustil ruce k sobě a usmál se.* Ano, přesně tak. *Zazubí se a stoupne si k ní.* Tak co? Jak ses měla? Ruka už je v pořádku? *Zeptá se s úsměvem, zatímco opatrně vezme její ruku do té své.* Když už jsme na tom plese, smím tě požádat o tanec? *Zvedne obočí a doufá, že přijme.* /Už se to blíží, hlavně to nepokaž./ *Pomyslí si v duchu, ale úsměv mu z tváře nezmizí.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Destiny Senna Teagan

Sat May 23, 2020 7:41 pm
*Když k ní přijde Topsy, které tehdy pomohla vytáhnout kulku, pozdraví jí a zeptá se, jestli je to lepší. Poukazuje tím na její ránu. Je ráda, že ji to nebolí.*Upřímně jsem se o tebe bála, nejsem doktor, ale snažila jsem se ti pomoct.*Vjede si rukou do vlasů, ale zarazí se včas, aby si nezničila účes. Když Topsy odejde naproti nějáké další dívce, je připravená odejít, protože nemá moc ráda větší skupiny lidí. Ale ona přitáhne tu dívku k ní a tak se pousměje.*/Pomoc./*Je skutečně nervózní z mnoha lidí.*Ahoj.*Pozdraví ji.*/Jsem Destiny, ráda tě poznávám.*Nezná tuhle dívku, ale tipuje, že to bude Juliet. Další účastnice. Pobaveně se usměje tomu, co řekne Topsy.*Podle mě by to ani tak neslušné nebylo. Od čeho by pak tu to jídlo bylo?*Odpoví otázkou. Sam na nějáké plenění občerstvení není. Vždycky si vezme jen něco menšího. Nadzvedne obočí.*Třeba to bude výročí Wyattovo a tvoje. Neoodceňuj se tak./Jo, já mám co říkat./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Alexis P. T. Vasiljev

Sat May 23, 2020 7:41 pm
*Na dnešní ples se hodně těšila. Hlavně na ty nádherné šaty, které jí ušily komorné a které si zamilovala. Úzké třpytivé šaty s výstřihem skoro až do pasu a se sukní, která se trochu rozšiřuje až v úrovni kolen, jí přijdou naprosto úžasné, i když jí za to možná módní policie bude nenávidět. Do fialové je sladěné i její líčení a boty. Nevadí jí nosit nějak odvážné šaty a líčení. Nepřehlédnutelná je dost často, takže nevidí nic špatného na tom, ten dojem ještě podpořit. Šperky, náušnice a řetízek, má stříbrné a s motivy hvězd. Vlasy má vyčesané ve vysokém drdolu. S nadšeným a energetickým úsměvem dojde do tanečního sálu, kde se dnešní ples koná a celý sál přeběhne pohledem akorát ve chvíli, kdy Wyatt začne své zahájení. V tichosti si ho poslechne a během toho hledá v davu někoho známého. Usměje se, když jednu známou tvář uvidí a hned se k ní vydá.* Čauky. *Pozdraví NOAHA.* Víš, že ti nejde moc zamaskovat to, jak plesy nesnášíš? *Zeptá se ho s pobaveným úsměvem, protože jeho výraz je doopravdy vtipný.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Catherine A. Deak

Sat May 23, 2020 7:43 pm
*Přijde na ples a postaví se k oknu. Později si všimne, že nedaleko od ní stojí Scarlett. Když se k ní rozejde, prohlédne si její šaty.* Ahoj *Pozdraví ji a podívá se z okna. Nemá chuť se s ní bavit a měla možná odejít, když si ji všimla. Když Scarlett mluví dál, protočí očima.* Rozhodně jsi mi chyběla míň, než já tobě. *Podívá se na ni a krátce se na ni usměje.* Ano, chutná mi. *Jednoduše přikývne, protože se tady nechce dohadovat. Nechce se nechat vyprovokovat.* Mám se velmi dobře, ty? /Stejně ji to určitě nezajímá/ *Napije se a podívá se na ni.* Jakto, že tady nejsi z žádným klukem? *Zasměje se a nadzvedne obočí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Cameron S. Horn

Sat May 23, 2020 7:47 pm
*Je mu jasné, že jeho rodiče nadšení nebudou, že dnes plánuje jít zase na akci, ještě když jsou tady rebelové, ale je mu to tak nějak jedno. Když zjistil o dnešním tématu, vyházel snad celou skříň, aby našel něco na toto téma. Nakonec našel tričko s mimozemšťanem a s ufem a jako kalhoty si vzal tmavě modré pyžamo s hvězdami. No a co, že je to ples? Téma dodržuje, takže by ho třeba nemusel ani nikdo vyhodit. Jakmile dojde s rošťáckým úsměvem do sálu, hned se rozskáče ke stolku s občerstvením, kde si narve pusu sušenkami. U toho si všimne nějaké dívky, která sice kousek poodejde, ale i tak se k ní s plnou pusou vydá.* Bhý hen! *Pozdraví ji nadšeně s plnou pusou. Rychle všechno spolkne, než začne mluvit dál.* Vás neznám, jste princezna? *Pak nakrčí obočí a dívku si prohlédne.* Nebo jste jedna z holek prince Wyatta, žejóó? Ten se máá, že vás tam má tolik. Vám nevadí, že se o něj musíte s ostatními dělit? *Nadšeně našpulí rtíky a nakloní hlavu na bok.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

Sat May 23, 2020 7:48 pm
*Váhala v tom jít vůbec na nějaký ples, ale když se komorné i bez jejího svolení pustily do šatů. Neměla to srdce jim v tom bránit a vydala se na onu velkou událost. Všechny plesy tu bývají obrovské a  i jí mnohdy připadají moc, spíše víc než pořád. Jen co se usadí, věnuje pohled i svému bratrovi.*Četla jsem si, takže mi bylo rozhodně fajn.*Uculí se a pokývne hlavou s tím, že pohladí tu malou chlupatou kouli na svém klíně. Má jí ráda a občas jí nerada nechává samotnou v komnatě. Její očka se rozzáří nadšením když uvidí Camille a jejího jaguára.*Rozhodně se mi líbí jak ladíte! Ahoj.*Věnuje i jí úsměv, jenže potom příjde i její druhá sestra, které už jednoduše kývne. Jelikož její nadšení tím zmizí. Když se Wyatt chystá na přípitek, vezme si od jednoho služebného skleničku. Ze které se po zahájení rozhodne upít. Načež jí položí a pohledem se zadívá na bratra.*Spíš to vypadá, že chceš tancovat s tou skleničkou s whiskey*Uculí se a přikývne. S tím, že se postaví, tygře položí na svůj trůn a příjme jeho nabízenou ruku*Ráda si s tebou zatančím.*Pousměje se nad tím, protože její bratr...otec a druhej bratr nejspíš budou dlouho jediný důležitý muži v jejím životě.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 22 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru