Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Juliet Fairchild

Sat May 23, 2020 7:49 pm
*Když přišla k dívkám, usmála se takovým úsměvem, aby to vypadalo, že je vše v pořádku, i když tomu tak úplně nebylo. Avšak to nikdo nemusel vědět, no ne? Když ji Topsy obejme a následně pochválí vzhled, vděčně se usměje.* Také ti to moc sluší! Úplně záříš. *Poté se otočí k dívce, kterou zatím jménem nezná.* A tobě taky. *Usměje se mile a pokýve hlavou.* Já jsem Juliet, těší mě, Destiny. *Představí se. Byla ráda, že tu zná čím dál více účastnic, bylo to docela uklidňující. Chtěla si tu vytvořit co nejvíce přátel, jelikož Juliet byla sama o sobě dosti přátelská, když byla v náladě.* Jasně, jen ochutnej. Alespoň si můžeš vytvořit názor, na zdejší kuchyni, kdyžtak. *Jemně se zasměje. Věděla, že Topsy ráda vaří, tudíž tomu musela opravdu rozumět.* Přesně tak, nepodceňuj se tak dopředu. Nikdy nevíš. *Jemně do ní, samozřejmě s žertem štouchne. Ale tak, aby ji to neublížilo, dalo by se říci, že to bylo spíše pohlazení.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Raylee Watling

Sat May 23, 2020 7:49 pm
*Postává u stolku s občerstvením někde v davu. Vezme si šampaňské a napije se. Po chvilce za ní přijde Davina. Usměje se na ni a pozdraví ji.* Ahoj, jasně že ne. Postávám tu sama. *Ujistí ji a pak se ji zeptá na první věc, co ji napadne.* Jak se máš? Těšila jsi se na ples? *Znovu se napije a pak se otočí k malému pódiu, protože princ uvede ples. Poslouchá ho a znovu si rychle prohlédne šaty ostatních dívek. Když zmíní nové spojence z Angeles, znovu se rozhlédne kolem. Doufá, že se co nejdříve najde lék proti viru a nenakazí se moc lidí. Hlavně ti, na kterých ji záleží.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 23, 2020 7:50 pm
*Když princ začne dělat monolog k publiku, jen k němu stočí zrak, a když jim řekne o rebelech, hned se jak babka odnaproti zase nahne k Destiny a Jul.* To nemyslí vážně? Oni se s nimi opravdu spojili? Něco jsem slyšela, ale když si vzpomenu... *Významným pohledem přejede ke svému břichu, kde ji předtím strefila jedna rebelská kulka, a povzdechne si.* Tohle se mi ani vůbec nelíbí, ale když si to tak vezmu, asi to je to nejbezpečnější řešení, které on může udělat. Když vezmeme v potaz to, že by nás mohli ohrožovat jak rebelové, tak virus. *Povzdechne si a když i destiny zmíní, že to i ona by se mohla stát královnou, jen se uchechtne.* Co všichni máte s tím, že bych s princem měla skončit zrovna já? Vždyť ty i Jul máte stejné šance. Já s ním ještě ani nebyla na schůzce. Třeba mě co nejdřív pošle domů. Měly jste už vy dvě nějakou schůzku s princem?
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Lotte de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 7:52 pm
*Prekvapilo ju, keď jej niekto prikryl oči zozadu. Ešte sa totižto stále úplne nespamätala z posledného útoku a vystrašil ju každý prudký a nečakaný pohyb. Nakoniec však neznámy odhalil svoju tvár a ona s potešením zistila, že uhádla.* /Veď kto iný to okrem neho mohol byť?/ *Odľahlo jej.* Rada ťa vidím, Colin. *Usmiala sa a obzvlášť dala dôraz na slovo "vidím". Potom trošku porozmýšľa.* Už sa mám lepšie, dalo by sa povedať, že dobre. *Usmiala sa na neho.* Ako sa máš ty? *Spýtala sa tiež. Pohľadom skĺzne na miesto, kde jej zostala jazva, ktorá od látky šiat nie je vidieť.* Už je dobre. Ešte niekedy, keď urobím prudký pohyb alebo ňou zvíham niečo ťažšie, tak ma zabolí. *Odpovie úprimne. Keď ju vyzve do tanca, oči sa jej rozžiaria od radosti.* Áno, rada! Veď vieš ako zbožňujem tancovanie. *Usmeje sa a nechá sa odviesť na parket.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Wells J. Schreave

Sat May 23, 2020 7:57 pm
*Zazubí se na ní jako naprostý andílek.* Vůbec netuším, o čem mluvíš. Já a paličatý? *Zeptá se jí naoko nechápavě, jako kdyby vůbec nevěděl, jak to může vyslovit nahlas. Pak už s ní dojde do sálu, kde se vydají ke stolu s občerstvením. Doporučí jí makronky, které má dost rád a zasměje se po její otázce.* Nebudu tě zahlcovat přednáškama. Spíš mě zajímá tvoje reakce, až to ochutnáš, ať vím, co ti pak někdy nechat poslat do komnaty. *Mrkne na ní a jednu jí rovnou podá. Usměje se, když vidí, jak jí to chutná. Sám se pak po jedné natáhne a ukousne si z ní.* Jo, to jsou. Ale my jsme zvláštní rodina. Ještě sis nezvykla? *Uchechtne se a pak dojí makronku a natáhne k ní ruku.* Smím prosit, zlato? *Zeptá se jí a kývne hlavou k parketu. Během jejich ochutnávky Wyatt zahájil ples a už teď se parket postupně plní tančícími páry.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Camille Cara Schreave

Sat May 23, 2020 7:57 pm
*Přijde na ples a ihned se posadí na trůny. Podívá se na Wyatta a přikývne.*Jo v pohodě. Díky za zmrzlinu.*Pousměje se na něj a pak se zaměří na hledání účastnic v sále. Uvidí Polaris, se kterou se prostě musí seznámit. *To zvládneš Wyatte. Poprvé jsi to taky zvládl.*Řekne mu povzbudivě. Sama si šampaňské nevezme, přece jen je těhotná, takže si od číšníka vezme jen vodu, které se napije jako alkoholu. Wyatt a Rhainnon se vydají tancovat, takže zůstane u trůnů jen s Alessiou.*Vím, že naše vztahy nebyly nejlepší a pořád nejsou.. Ale kdykoliv za mnou můžeš přijít a já tě vyslechnu.*Podívá se na ni. Je tu pro ni a chce, aby to věděla.*Teď jdu vyzpovídat Polaris, jednu z našich favoritek.*Uchechtne se, když si vzpomene na jejich konverzaci ve Schreave chatu. Pokyne Lokimu a spolu s ním sejde těch pár schodů a přejde až k Polaris.*Ahoj, ty jsi Polaris, že?*Zeptá se, i když to ví. Takže tohle je jen řečnická otázka, navíc pokračuje dále.*Já jsem Camille, ale klidně mi i říkej Cam. A tohle je Loki, nemusíš se ho bát, je moc milej.*Ví, že mnoho lidí se ho bojí.*Můj bratr se o tobě párkrát zmiňoval.*Vysvětlí jí, proč se dneska vydala k ní.*


Naposledy upravil -LF- dne Sat May 23, 2020 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Noah de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 7:57 pm
*Spokojne si všimol, ako za Lotte pršiel Colin a začali sa rozprávať. Vedel, že v jeho rukách bude v poriadku, preto sa porozhliadol po sále hľadajúc cestu, kadiaľ by sa mohol vypariť. Avšak sál sa hmýril ľuďmi a nevšimol si ani ryšavú hlávku, ktorá sa pred ním zjavila. Usmial sa, pretože jej prítomnosť mu vždy zlepšila náladu.* Ahoj. *Odpovedal a potom sa veselo zasmial.* Som tu len preto, aby som dal pozor na sestru. *Odvetil, akoby ým vysvetloval svoj uneudený postoj a nechuť zúčastňovať sa plesov. Potom pokrútil hlavou.* Nečakaj však, že ťa vyzvem, do tanca. Nechcem ťa uraziť ani nič podobné, ale už som ti spomínal, že to nie je nič pre mňa. *Varoval ju dopredu, aby si nerobila žiadne nádeje a aby ju nesklamal.* Ja som radšej len nezúčastneným pozorovateľom. *Dodal per istotu.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 23, 2020 7:59 pm
*I přesto, jakou (pro něho) složitou věc chystal, tak se na Lotte hodně těšil. Vlastně se nemohl dočkat, až ji znovu uvidí. Věděl, že miluje tancování a proto tak nějak tušil, že se tu objeví.* Také tě rád vidím. A omlouvám se, nechtěl jsem tě vyděsit. *Poznamená, když si všiml, jak sebou poprvé cukla.* Vážně? Tak to jsem moc rád. Já se mám také fajn, akorát je toho v poslední době moc a odpočinek mám doslova jen o akce, už pracuji i po nocích. *Zasměje se a zavrtí hlavou nad tím, jak je toho hodně. Ale zatím si nestěžoval a vše tak nějak, v rámci možností zvládal.* Jsem moc rád, že už tě tolik nebolí, přesto ji pořád šetři a dávej na ni pozor. *Poví starostlivě, ovšem když přijme jeho žádost o tanec, šťastně se zazubí.* Však já vím. *Poví, když mu řekne, že miluje tanec a odvede ji na parket, kde ji položí něžně ruku na bok a druhou rukou jemně svírá její malou ručku.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 8:01 pm
Takže říkáš že jsem ti nechyběla? To není možný..* uchechtla se a sjela její šaty pohledem. Možná jí vážně nenáviděla ale měla hezký šaty, to se muselo uznat.* Ukaž, třeba jsem měla jiný.* Vzala si její skleničku a napila se* Jo, to není jiný. *Vrátila jí to a zase si vzala ubrousek a utřela si tím jazyk. / Po kom ta holka je?../ * Když řekne že se má velmi dobře, povytáhne obočí..* Kvůli čemu se máš tak výborně? * Zasměje se a napije se svého drinku.* Ughh.. Já ani nevím..Teda měla bych se tu s někým potkat. Ale šanci tomu nedávám, a co ty? Neměla bys tu být s nějakým fešákem? * Řekne pobaveně.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Ayleen J. Whitley

Sat May 23, 2020 8:03 pm
*když došla do tanečního sálu, vzala si ze stolu s občerstvením jeden čokoládový koláček a stoupne si bokem, dál od ostatních. Pohledem propaluje zem a snaží se splynout s davem. Když uslyší hlad nějakého dítěte, rychle k němu střelí pohledem. Doufá, že nemluví na ní. Děti zrovna v lásce nemá, i když asi se raději bude bavit s ním, než s někým z královské rodiny. Všimne si jeho oblečení a neodolá a ušklíbne se.* Ahoj. *hlesne tiše protože pořád tak nějak doufá, že nemluví na ní. Pak si povzdychne, protože pochopí, že z toho už se nedostane.* Ne, nejsem. /Díky bohu. Žít tady musí být hrozný./*Odpoví mu a koukne na něj.* Ne, nevadí. Já o něj nestojím, takže je mi to fuk. *Pokrčí rameny.* Hele, kde máš rodiče? Ztratil ses? *Lehce se zamračí. Ptá se především kvůli tomu, aby ji nechal být, ale doufá, že se někomu neztratil. Přeci jen jsou v paláci rebelové.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Rory I. Beavers

Sat May 23, 2020 8:05 pm
Jo? Tak to beru. Bude to ta nejdůkladnější prohlídka ze všech. *Zazubí se na ni a spiklenecky na ni mrkne. Následně si povzdychne a pohladí ji po tváři.* Já vím, lásko, já vím. Děláš vše, aby si nás ochránila a za to ti jsou vsichni vděční. Hlavně aby se ten virus vyřešil co nejdřív a my mohli jít zpátky domů. *Usměje se na ni a znovu ji po tváři pohladí.* Aspoň by pro nás mohli nechat udělat nějaký další trůny. Nejaky černý, nebezpečný. *Zasměje se a následně se jí zeptá, jestli si chce jít zatancovat. s úsměvem ji odvede na parket a celou dobu se na ni usmívá.* Ty hnědý vlasy ti neuvěřitelně sluší. *Usměje se na ni zamilovaně a přitáhne si ji k sobě o něco blíž.* Myslíš, že dojde nějaký z naších milovaných dětí? *Rozhlédne se kolem sebe, jestli nějaký z nich neuvidí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Destiny Senna Teagan

Sat May 23, 2020 8:07 pm
*Představí se Juliet a přátelsky se na ni pousměje. I když je na ní i docela znát nervozita.*Mně taky těší, Juliet.*Řekne a pak se zaměří na prince. Není jí příjemné, že tu jsou rebelové, ale ví, že je to nutné. Jinak by ot neudělali.*Jo, spojili, očividně.*Přikývne.*Chápu, že ti to není příjemný, ale měli důvod.. Jinak by to neudělali. Přece jen rebelové chtějí zabít hlavně královskou rodinu. Jen tak pro srandu by je sem nepozvali.*Šeptne směrem k Topsy. Přikývne.*Přesně tak. Aspoň je teď jistota, že rebelové dají pokoj, když je tu virus..*Povzdechne si. Pobídne ji, aby si šla dát něco z občerstvení, jinak by tu přece nebylo. Ale nelíbí se jí důod jaký k tomu má. Podle ní by se neměla hned tak podceňovat. I když ona sama taky neoplývá zrovna sebejistotou.*Neříkám, že měla, nevím, jak to mezi sebou máte. Ale mohla. Mohla by každá z nás.*Přece jen neví, jestli si rozumí a s Topsy mluví podruhé v životě. Nemůže říct, že by s ním měla skončit.*No, já s ním na schůzce byla.*Přikývne.*Ale třeba to bere i podle akcí.. S tebou byl na táboráku zase a i s dalšími dívkami. Se mnou prohodil asi jen dvě věty u bazénu a to protože zakopl o lehátku a málem na mě spadl.*Pokrčí nad tím rameny.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Lotte de Croy-Solre

Sat May 23, 2020 8:07 pm
*Potešila ju jeho prítomnosť, pretože pri ňom sa vždy cítila byť v bezpečí a takmer ako doma. Srdce jej poskočila a žiarivo sa na neho usmiala. Pokrútila hlavou.* Neospravedlňuj sa. Nič to nebolo, len som to... nuž len som to nečakala. *Uzatvorila a usmiala sa ešte širšie. Potom si ho starostlivo premerala.* Musíš sa viacej šetriť, ešte sa vysilíš a odpadneš. *Robila si o neho starosti. Sama toho cez noc veľa nenaspala, pretože ešte stále ju trápili zlé sny a nočné mory, no nechcela tým nikoho zaťažovať, pretože aj tak by s tým nikto nič nenarobil. Prikývla.* Budem si dávať pozor. *Sľúbila mu a mylela to vážne. Usmiala sa na neho a nechala sa odviesť na parket. Zbožňovala tanec a taktiež zbožňovala spoločenské akcie všetkého druhu, obzvlášť plesy.* Som rada, že ťa vidím. *Usmiala sa na neho.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Alexis P. T. Vasiljev

Sat May 23, 2020 8:09 pm
*Nadšeně doskáče do sálu, po kterém hned přeběhne obdivným pohledem. Poslechne si Wyattovo zahájení plesu a během toho hledá nějakou známou tvář v davu. Nakonec si všimne Noaha za kterým dojde hned jakmile Wyatt domluví. S nadšeným úsměvem ho pozdraví a zasměje se jeho výrazu. Když zmíní svou sestru, rychle jí vyhledá pohledem a přikývne.* Je hezký, jak se o ní staráš. *Zkonstatuje s úsměvem a vzpomene si na poslední rozhovor, který s bratrem vedla a ze kterýho vyšla jako totální děvka, která vleze do postele každému, koho uvidí. Pořád nechápe, jak to vůbec mohl říct, ale rychle podobné myšlenky zaplaší.* Neboj, dostatečně jsi mi to vysvětlil u fontány. A i když pořád nevěřím, že jsi tak špatný tanečník, jak říkáš, dneska tě nebudu mučit. Slibuju. *Zazubí se na něj a pak pokýve hlavou.* Navrhuji aspoň menší ochutnávku občerstvení, ať tu nevystojíš důlek. *Zachichotá se a přeběhne stůl rychlým pohledem, ze kterého se jí začnou sbíhat sliny.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Joseph V. Layn

Sat May 23, 2020 8:14 pm
*Tiše se rozhlíží po místnosti a když si všimne příchozí Scarlett, podívá se na Sofii.* Hned jsem zpátky. jestli chceš, tak za někým taky jdi. *Mrkne na ni spiklenecky.* Ale ani slovo bráchovi, jasný? *Zašklebí se a jde směrem, kde je totiž Scarlett a nějaká dívka. Neví, kdo to je, a nechce se do jejich debaty vměšovat, tak se jen postaví nedaleko nich a sleduje je, přičemž mu neujede zaslechnutí několika jejich poznámek. To asi bude její sestra.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Juliet Fairchild

Sat May 23, 2020 8:15 pm
*Poslouchala slova o tom, jak jsou zde rebelové, tentokrát s dobrým účelem. Přitom kouká do země a jen poslouchá, než promluví.* Myslím, že kdyby to nebylo potřeba a kdyby to bylo nebezpečné, princ ani Jeho Veličenstvo by nic takového nedovolili. Proto bychom měly být v klidu, i když chápu něčí obavy. *Věnuje Topsy povzbudivý.. No, úsměv se tomu nedá říkat, ale něco to bylo. Chápala její obavy, také by je měla, kdyby schytala kulku.* Já tedy u táboráku nebyla, jelikož jsem byla ve svých komnatách, ale na druhé schůzce jsem s ním byla. Ale jen otázkou času, než půjdete i vy, jde jen o to, kdy na to princi vyjde čas. Brzy se dočkáte, nebojte. A ne, že se budete i nadále podceňovat. *Výhružně vztyčí prsteníček, ale nakonec se jemne zasměje. Vše myslela samozřejmě dobře.* Já si za chvíli odejdu pro nějaké pití, mám nějak vyschlo v krku. *Jemně si stranou odkašle, aby měla normální hlas.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Alessia E. Schreave

Sat May 23, 2020 8:15 pm
*se zpožděním dojde na ples a pozdraví své sourozence. Všimne si, jak Rhiannon jen nepatrně kývla a odvrátí pohled. Snaží se ji ignorovat stejně jako své myšlenky, které ji říkají pořád to samé. Že je jen nepodstatný článek rodiny. Navíc ji to dávají všichni kromě Wyatta najevo. Ve městě si něco málo dala, ale nechtěla to pro jednou přehnat, protože jestli má opravdu mluvit s Wyattem, tak musí být aspoň trochu při sobě.* Jo, v pohodě. *Pousměje se a pokročí rameny.* Uváděl jsi to už jednou. To dáš. *Povzbudivě se usměje. Když pak Wyatt a Rhiannon odejdou, oddechne si a otočí se na Camille. Její zprávu v chatu si přečetla, ale ignorovala.* Jo, já vím. *Řekne tiše a pak se uchechtne.* Dej jí zabrat. Jestli chce být s Wyattem, první bude muset přetrpět nás. *Řekne a pak už odejde i Cam, takže tam zůstane sama. Už teď lituje, že sem vůbec šla.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Davina Claire

Sat May 23, 2020 8:18 pm
Vypadáš nádherně! *Podívá se na ní a usměje se.* Mám se dobře a co ty? A ano docela dost jsem se těšila.*Odpoví jí, s úsměvem na tváři* Jinak jak si se těšila ty na ples?* Zeptá se jí, a napije se ze svého drinku.* Páni, tenhle drink je úžasný..* Ukáže na ten drink, a pousměje se, pak se už jen dívá na prince jak uvede proslov.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 23, 2020 8:18 pm
*Přikývne a zamíří tedy s Destiny pro jídlo a pití, zatímco tedy jdou, jen se uchechtne její poznámce.* Já bych se k němu na tom táboráku ani nepřiblížila, kdybych se nezabila o ty malinký podpatky, který jsem tehdy měla. *Zasměje se a zavrtí hlavou, načež přikývne.* Třeba máš pravdu, třeba si to jenom moc beru. jenomže to je divný, že už sleduju holky, jak tam už byly, a vlastně já jenom čekám, jestli se někdy rozhoupe. *Mírně se uchechtne a pak se podívá na Juliet, načež povytáhne obočí, když se neusmívá jako se usmívala vždycky, kdy ji aspoň koutkem oka zahlédla.* Jsi v pohodě, Jul? *Zeptá se tedy dívky starostlivým výrazem ve tváři a pak se rozhlédne znovu okolo sebe, načež si povzdechne.* Asi se mi bude teď hůř usínat, když je oficiální, že tu někde jsou rebelové. A nejhorší je, že je zrovna tady ani nepoznám. *Zatváří se kysele, jako by vypila kýbl grepu, a pak si vezme jeden malý talířek, načež začne uzobovat další a další věci, nebo si je spíše začne dávat na talířek.* Nechceš počkat na nás? Šly bychom spolu. Protože pak by se na mě dostavil SNŽ. Syndrom netancující ženy, kdybyste mě opustily. *Zašklebí se na destiny i Juliet.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 23, 2020 8:19 pm
*Lotte chtěl za každou cenu chránit, proto ho tak nějak uklidnilo, že tu byla s ním. Ne, že by měl nějaké ego, jen věděl, že by se pro Lotte nechal klidně zastřelit, stejně tak pro svou rodinu. Nesnesl, když bylo ublíženo někomu, koho měl rád. To zkrátka netoleroval, vždy, když se tomu tak stalo, chytl strašlivý vztek. Dnes ráno si vzal naštěstí lék, takže by dnešek měl proběhnout v klidu a pohodě.* Dávám na sebe pozor, neboj se. /I když také čekám na to, až jednou nebudu moct./ *Avšak on byl ten typ člověka, který si nedokázal stěžovat a byl to workoholik, pracoval do té doby, dokud neměl vše hotové.* Děkuji. *Oddychne si, když mi slíbí, že na sebe bude dávat pozor. Opravdu jen to potěšilo a uklidnilo.* Také jsem rád že tě vidím a také slyším. *S úsměvem se jí podívá do očí a začne s ní tančit.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Polaris B. Nelson

Sat May 23, 2020 8:22 pm
*Hned jak dojde do sálu, zamíří někam k oknu, kde se opře a sleduje příchozí lidi. Na chvíli poodejde ke stolu s občerstvením, aby si vzala nějaký dortík a hned si zase k oknu stoupne. Když ji pohled padne na Wyatta, který má proslov, pobaveně se uchechtne když vidí co má na sobě.* /Kde jen ten jednorožčí overal?/ *Chvíli se potom zase rozhlíží, ale když uvidíme, kdo k ní očividně jde, vykulí oči a polkne.* /Proč já? Má tam jiný účastnice na vyzpovídání./ *Má co dělat, aby si nepovzdechla, ale když je princezna až u ní, přinutí se se usmát a pokloní se.* Dobrý večer, výsosti. *Pak příkývne a poslouchá ji dál. * Těší mě. *Zanumlá a následně pohled překvapeně  přesune na její zvíře a její výraz se hned o něco rozzáří. Přidřepne si ke zvířeti a usměje se na nej.* Těší mě, Loki. *Řekne směrem ke zvířeti a pak se opět narovná. Když uslyší další její slova, strne v pohybu a neodpustí si překvapený úšklebek.* A můžu vědět, co říkal nebo je to nějaké královské tajemství? Jinak aspoň můžu doufat, že to byly dobré věci. *Uchechtne se a princeznu si očkem prohlédne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Arowen Beavers

Sat May 23, 2020 8:28 pm
Tak to už se těším. *Mrkne na něj nazpátek a pak mu vysvětlí, proč tu vůbec jsou a proč je to důležitý. Pousměje se na něj, když jí pohladí po tváři a opře se hlavou do jeho ruky.* Jo, přesně tak. Neboj, brzo budeme zase pryč z týhle zlatý klece. *Udělá vše pro to, aby tomu skutečně tak bylo a oni mohli co nejrychleji zmizet.* To nezní jako špatný nápad. Zkusím to navrhnout, až s nima budu zase o něčem diskutovat. *Ujistí ho s pobaveným úsměvem a pak už s ním dojde na parket a začne s ním tančit.* A tobě zase ty růžový. A i ten oblek. Naposledy jsem tě v nějakém viděla...na naší svatbě. *Uchechtne se a zamilovaně se na něj usměje, když si jí k sobě přitáhne blíž.* Buď trucují jako zbytek rebelů a nebo sem přijdou ... a jak je znám, tak to tu totálně zničí a tahle vážná atmosféra bude minulostí. *Zasměje se.* Ale jedno tady s náma je. Sice ho ještě nevidíme, ale je. *Zkonstatuje s úsměvem a odkáže tak na toho drobečka u ní v děloze.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Raylee Watling

Sat May 23, 2020 8:30 pm
*Poslechne si, jak princ uvede ples a pak se znovu otočí na Davinu.* Děkuju. *usměje se a taky ji pochválí.* Tobě to taky hodně sluší. *Dopije šampaňské a prázdnou skleničku podá služebné, která jde zrovna kolem a usměje se na ni.* Já jsem se taky těšila. To téma je hodně zajímavé. *Přikývne a souhlasí s Davinou.* To věřím. Možná si dám později. *Usměje se a podívá se na stůl s občerstvením.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Kathika Canton

Sat May 23, 2020 8:32 pm
*Přikývne.*Ano, ty. Ty, Wells Jasper Schreave.*Řekne mu celým jménem.*Jsi mnohem paličatější, jak já.*Dodá později. Poté, co dojdou do sálu se spoelčně vydají k občerstvení, kde se ho zeptá, co si má dát a vzpomene si, jak mu dávala přednášku o marsmellowns a zeptá se, jestli ji to stejné čeká i v případě makronek, ale tentokrát od něj.*Nemusíš mi nic posílat Wells. Víš, že já nic nechci. *Pak jí skutečně přijde, jako by ho jen využívala. I když si od něj prakticky ještě nic nevzala. Když nepočítáme květinu, kterou někde utrhne a dá ji jí za ucho. A ani o tom, že přijedou její rodiče a sourozenci nevěděla a nežádala ho o to. Jednou jí chtěl darovat šperky, ale to bylo moc pro ni a odmítla. Ale stejně si připadá hrozně. Sladkost ale ochutná a musí uznat, že chutná úžasně. Uchechtne se.*Ne, ještě ne. To, že se tu volně procházejí šelmy, které běžně zabíjí, mi normální nepřijde a asi ani připadat nebude.. *Vezme ho za ruku.*Jistě, že smíš. Když mi slíbíš, že mi nepošlapeš špičky.*Popíchne ho trochu a dojde s ním na parket, kde spolu začnou tančit. Přitom se mu dívá do očí a zamilovaně se na něj usmívá.*Asi to byly zbytečné obavy./Je skvělý tanečník./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Sat May 23, 2020 8:33 pm
*Dneska je akce ples na tema galaxie. On ma na obe cerny oblek a bilou kosili a kolem rkku ma motykla , ktery na sobe ma motivy galaxie, aby se nereklo. na dnesni aci se poprve tesi, protoze tam nebude dam, ale ve spolecnosti te nejuzasnejsi divky, kterou mel moznost potkat. Eris. Neskutecne se na ni tesi a na jejich prvi akci, kde ona bude vitana. Vlasy si upravil a nakonec se rozesel ze sve komnaty a jde smerem ke kridlu, kde josou ubytovani rebelove. Nakraci tam a hleda na dverich komnat jeji jmeno. jakmile jej najde zaklepe na dvere a ceka az mu jeho princezna otevre. Jakmile ji spatri jen na ni kouka a jako by zamrzl na moste.* Jsi... jsi nadherna Eris. * Vykokta ze sebe nakonec a nemuze se na ni vynadivat.* Vypadas, jako skutecna princezna. *Rekne ji a nasledne ji nabidne sve rame.* Jsi pripravena na to uzit si dnesni ples? Tvuj prvni ples v palaci? *Zepta se ji a potom uz jde s ni primo dosalu, ale jeste prede dvermi ji venuje letmy polibek na rty.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 23 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru