Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Střecha paláce s výhledem na město

+14
- HYUN -
Vertasia
Takuari Zimemo
LittlePrincess
Terka
Davina "Dee" Claire
Lexi
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
18 posters
Goto down
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Kamaria Ishara Chaka

Fri Apr 30, 2021 8:51 pm
Oh, Daren by určitě nebyl nadšený, kdybych se mu tam pletla. *Svého bratra milovala a věděla, že i on ji má rád, ale lhala by, kdyby řekla, že mezi ně povinnosti a rozdílné povahy nevrazily určitý klín, nebo spíš prostě vzdálenost. Každý si žil vlastním životem, přesto když už spolu trávili sami čas, bavili se spolu upřímně. Alespoň doufala. Ale určitě by nebyl rád, kdyby se k němi a Lii přidala jako třetí kolo u vozu.* Ale ukázat nebo alespoň doporučit nějaká místa bys mi mohla. *Ujistí ji.* Klidně nějaká složitější, mám ráda výzvy. *A taky ráda šplhá bez jištění, čímž Darenovi drásá nervy, ale na rozdíl od něj nebyla zrovna úzkostlivě opatrná.* Cože Oly? Zopakuješ mi to, Oly? Nerada bych tě rozčilovala, Oly. *Zamrká jako neviňátko, ale myslí to z legrace.* V pohodě, to se vyvětrá a byla to moje chyba. *Uchechtne se. Příště zapálí jen jednu svíčku. Ale určitě najde jiný způsob, jak zapříčinit nějakou malou katastrofu.* To teda! Děkuju, vážně se mi ten pokoj líbí. *Přikývne vehementně, aby měla Lia radost, navíc nelže.* No, to je dobře. *Oddechne si. Měla talent na to věci rozbíjet. Její radu si vezme k srdci, ačkoliv jak se zná, nejdřív se pokusí průser napravit sama a pokazí to tak ještě víc, a až pak to hodí na někoho jiného, aby si s tím chaosem poradil.* No to nemusíš. On je hroozně opatrný. U nás ve skalách už leze třeba bez jištění, ale jen protože to tam dobře zná, jinak vždycky bere všechno vybavení. Nesnáší rychlou jízdu. Maximálně tak na koni, ale na toho si vždycky bere helmu, i po letech. *Protočí očima. Z jejich sourozeneckého dua byla ona rozhodně ta šílenější, Daren byl na tyhle věci moc zodpovědný.* Nedovezla. Jsem spíš na auta, i když i motorky mám ráda. Jenže na jedné blbě značené křižovatce jsem se srazila s jedním nadutým idiotem. *Odfrkne si podrážděně. Marcus jí pořád trochu ležel v žaludku. A zároveň z něj byla trochu zmatená, jelikož... no jo, byl zatraceně sexy, ale taky uměl být možná trošičku vtipný a nemohla se zbavit pocitu, že je v něm něco víc jak jedna fungující mozková buňka.* No, ale sestry jsme skoro určitě. *Pobaveně se usměje.* /Ano i ne? He?/ *Považovala se za chápavého člověka, ale tohle smysl nedávalo.* To pako! *Rozčílí se a rozmáchne se rukama.* A tys na to kývla? Pche! Měl si to vyžrat. To není fér, aby se z toho takhle ulil. /Ačkoliv je to geniální./ Hele, možná bychom měly roznést drby, že jste spolu, ale zároveň jsi má tajná milenka, to by byla pecka a možná bych měla taky klid. Nu, ale asi spíš ne, ještě by se mě naopak snažili naši dokopat do manželství o to dřív, tak radši ne. Možná bych si měla najít vlastní zástěrku. /Jenže s kým?/ *Neměla nejlepšího kamaráda, co by jí zahrál přítele.* /Nefér tohle./ Hmm... *Zahledí se na ni, měla pocit, že v jejím tónu nebylo něco tak úplně správně.* A to ti nevadí to takhle předstírat? Jako že držet se za ruce je asi ok, ale takové to cukrování a třeba líbání, aby vám to ostatní sežrali? Já líbat svýho dlouholetýho kamaráda, tak je to asi divný, ne? *Zeptá se zvědavě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 30, 2021 9:16 pm
Určitě by mu to nevadilo. *Ví, že i když si na svoji sestru Daren často stěžuje, má ji strašně moc rád a udělal aby pro ni cokoliv na světě.* Ráda si s tebou někam zajdu a něco ti doporučím. Ale opovaž se lézt bez jištění, to bych si tě našla a vlastnoručně uškrtila. *Co když se jí něco stane? Pak by í to Daren vyčítal a navíc má Kam už sama ráda a nechce, aby si nějak ublížila na místě, které jí ona doporučila. Poté by měla strašné výčitky a dost možná ji zabalila do bublinkové folie a po zbytek pobytu v Illey ji hlídala dvacet-čtyři hodin denně, aby nevystrčila nos z komnaty. Protočí očima, když ji začne okamžitě pošťuchovat, ale tak říkala si o to sama nejspíše.* Ještě jednou a snad obětuju i tu knížku, abych tě jí zasáhla. *Varuje ji. Nemyslí to sice vážně, ale snaží se znít jakože jo. Přece jen.. ta knížka za nic nemůže a nezaslouží si být hozena na Kam, která ji provokuje.* To jsem ráda. *Usměje se na ni. Vybrala jim komnaty jak krásně zařízené, tak i ke všemu blíže.* Já tušila, že leze bez jištění.. *Zamrmlá si pro sebe. Tohle se jí nelíbí. Nechce o Darena přijít, sice ty skály může znát, ale kdo ví, kde se třeba uvolnil nějaký kámen a bude to v háji. Až ho příště potká, pravděpodobně mu dá pořádnou přednášku o tomhle.*Je lepší, když je opatrný, nerada bych, aby se mu něco stalo. *Ona taky leze občas bez zjištění, ale teď se přece nebaví o ní.* Aut máme v garážích taky dost, pokud se budeš chtít projet. *Určitě si tam vyvyere.* Jo, o tom mi Daren říkal, dost se o tebe bál a delší dobu byl jako na trní pokaždý, co jsi sedla za volant. *Většinou ji v tu chvíli spamoval zprávami a ona se ho snažila uklidnit.*I když se vidíme poprvé mám pocit jakože tě znám věčnost a jsi milá, takže jo.. řekla bych, že se za sestry skoro považovat můžeme. *Souhlasí s úsměvem. Nepřekvapí ji, že slyšela ty drby. Ptalo se jí na to hodně lidí a všem potvrdila, že s Darenem chodí, ale jelikož je tohle jeho sestra může jí říct pravdu, ne?*Já sama to navrhla, spíše on kývl. Chtěla jsem mu pomoct. *Pokrčí rameny. Jen vážně doufá, že si pořád nějakou manželku hledá. Nemine ho to. Zasměje se nad jejím návrhem.*/Jo, je šílená./ Mám ti dohodit nějakého pěkného rádce? Nebo vévodu? *Pár jich by se tu našlo určitě.* No.. Ještě jsme spolu nikde na veřejnosti nebyli. Tam se budeme bavit normálně a líbat se nemusíme. Jo, hodně párů to dělá, ale někdo to taky nerad projevuje na veřejnosti.. Takže to snad nikdo nebude tak brát, kort když spolu budeme konverzovat nebo tančit, kde jsou taky nějaké doteky.. *Jistě, že by jí líbání nevadilo! Vždycky snila o tom, že ji Daren líbá a od té doby, co byli v baru si to představuje častěji.. Už totiž ví jaké to ve skutečnosti je. Netouží po ničem jiném, než si to, co dělali zopakovat a zajít ještě dále. Dala by snad cokoliv za jeden jeho polibek.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Kamaria Ishara Chaka

Fri Apr 30, 2021 9:38 pm
/No, to teda nevím.../ *V některých chvílích působila hrozně sebevědomě, ale ve skutečnosti o sobě dost pochybovala.* Eee, tak to s tebou raději šplhat nepůjdu. *Ušklíbne se. Leze skoro vždycky bez jištění, pokud jde o běžné místa. Jen když si troufne na něco složitějšího, vezme parťáka, lano a karabiny, ale jelikož i nejraději lozí sama, tak pro ni jištění není zrovna spolehlivé.* Vážně? Knihu! *Zamračí se a zavrtí hlavou.* Jsi to ale krutá žena. *Sama se o vlastní knihy hrozně moc stará. Vlastně o cokoliv, co jí patří, je na své věci háklivá. Zaškubou jí koutky, když si Lia zaremcá. Daren to nejspíš brzo schytá.* /A pak to odnesu já. No co už./ *Stejně jí pak brzy odpustí, umí být neodolatelná.* No jo, ale co je život bez trochy adrenalinu. *Zavrtí nesouhlasně hlavou. Sama měla sklony k tomu vyhledávat nebezpečné situace. Věděla, že to nebylo zrovna zdravé, ale stejně to dělala pořád dokola.* Néé, nemůžu svého Astona zradit. Počkám si, až mi ho opraví, a pak bude svět zase v rovnováze. *Takhle to prostě měla. Nejen že se o věci starala, byla k nim upnutá a odmítala se jich vzdát nebo si najít náhradu.* Jo toohle, ah, to byla v Africe a za tu nehodu jsem nemohla, navíc mě sotva škrtl, ale znáš Darena, hned měl v hlavě katastrofické scénáře. Ale myslela jsem tak týden dozadu? Nechala jsem si sem převést auto přes oceán a na první křižovatce to do mě napálí irský korunní princ. Musím mít fakt já vždycky takovou smůlu? *Povzdechne si a zavrtí hlavou.* No nazdárek skoro sestřičko, vážně ráda jsem tě konečně poznala. *Usměje se spokojeně a pozvedne zlehka obočí, když jí vysvětluje, jak to teď s Darenem mají.* Ah, ne, děkuju. *Odmítne tu nabídku pobaveně. Nepotřebovala takový projev laskavosti. Byla zvyklá, že na ni muži zrovna neletěli. Nebyla tak hezká ani sexy ani nepůsobila křehce a nevinně, jako třeba Lia, která se zdála měla všechno tohle dohromady. Nestále ale o projevy milosrdenství, byla s tím víceméně smířená.* Jako jo, ale když vás budou všichni sledovat? Že ani jeden polibek neutekl na veřejnost? Budete muset sami o sobě roznášet drby, že vás někdo někde načapal, jak si to vášnivě rozdáváte. *Zasměje se.* Už teď to tak putuje, že jste si to skoro rozdali v baru. To byl který z vás, kdo to pustil do oběhu? *Otáže se, loket si opře o opěradlo pohovky a opře si tvář do dlaně, když se k ní natočí tělem.* /To mi na Darena totiž moc nesedí, on se vždycky tak kontroluje./ Anebo je to snad pravda. *Pousměje se škádlivě, ačkoliv si z ní dělá legraci. Vážně nečekala, že by tyhle drby byly pravdivé.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 30, 2021 10:28 pm
No taaak.. Prostě si vezmeš jištění. Skály tady přece nezná, bude to s tím jistější. /A tvůj bratr by mě uškrtil, kdyby věděl, že jsem ti dovolila lézt bez jištění./*Nemluvě o tom, že by sama měla o Kam strach.* No já vím.. Ta knížka si to nezasloužíš.*Povzdechne si a přejede po její pevné vazně prstem.* Hmm.. ale co tady ta váza? *Kývne hlavou na strašně křiklavou vážu, ve které jsou růže.* Ta se mi teda vážně nelíbí a už by se na hození na tebe dala obětovat. *Kdo ví, jestli není třeba tisíc let stará a nemá nedozírnou hodnotu, ale to ji nezajímá.* Hmm.. sama mám asi mlčet. Taky občas nemám jištění, ale ne na nějak extra nebezpečných místech, vždycky jen kde to znám. *Neleze na nová místa bez jištění, takový blázen zase není. Není jako Kam, která by snad vylezla i na Mont Everest jen tak.* Dobře, zůstaň věrná, to je skvělá vlastnost, kterou cením. *Uchechtne se.* O tom jsem ještě neslyšela.. *S Darenem se po tom baru moc nebavili a asi to zapomněl teď zmínit.* No jak vidím, naštěstí se nic vážnějšího nestalo. *Když je tu s ní živá a zdravá, tak je to snad v pořádku. Spíše se bojí o toho prince. Nechce se dostat s Kam do křížku. Sice působí mile, ale zároveň z ní jde i ten dojem, že cokoliv jí provedete vrátí vám to, tisíckrát hůře, než si dovedete představit. Pomstu na vás vytasí nečekaně, když už si myslíte, že na to zapomněla a pak vám to dá pořádně sežrat tak moc, že nebudete zase klidně spát. Vysvětlí jí jak to s Darenem ve skutečnosti je a aby si teda mohla najít podobnou výmluvu, proč si nikoho nehledat jako oni dva, tak jí navrhne, že ji klidně miliarda seznámí s některým vévodou, případně i rádcem, pokud by měla zájem.* Kdyby sis to rozmyslela, stačí říct. *Řekne pobaveně.*Noo.. uvidíme jak to budou lidé brát. Drby se ke mě určitě dostanou a když tak to nějak uhrajeme podle toho jaká bude situace. *Pokrčí lehce rameny. Mohou se přece políbit jen tak naoko, ne? Jen jeden lehký a krátký polibek. Ona pak bude červená jak rajče, takže si ostatní začnou myslet, že je vážně jen stydlivá. Doufala, že se jí na ten bar nezeptá, ale jak zjistí, byly to plané naděje. Polkne a uhne pohledem.* No.. to byla pravda. Oba dva jsme byli dost opilí a ani jsme si pořádně neuvědomili, co děláme. *Vůbec si to ani trochu neužívala. Vůbec na to nemyslí před spaním a nepřemítá o tom, jak by to mohlo pokračovat dále, kdyby je ten chlap nevyrušil. Vůbec.. Jak by mohla? Ano, dělá to, ale cítí se za to špatně. Neměla by takhle o Darenovi přemýšlet, on byl vážně opilý a políbila ho první. Jen využila situace, což nebylo ani trochu správné. Je to jen důkaz toho jak špatná kamarádka to ve skutečnosti je. Měla se mu omluvit za to, že ho tak vyděsila, nedohadovat se s ním a odejít domů. Neměla tolik pít, aby byla tak mimo a nechala to zajit takhle daleko. Kdyby si nedala ty panáky a byla by více při smyslech, tak by ho nepolíbila a pak by to u nich nebylo těch několik dní zvláštní. Bavili by se normálně. I teď je to pořád divné a ona si to neuvěřitelně vyčítá.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Kamaria Ishara Chaka

Fri Apr 30, 2021 10:50 pm
*Pokrčí nonšalantně rameny, nerada dělá sliby, u kterých si není jistá, že je nedokáže dodržet.* Když polezeme spolu, tak si ho vezmu. *Poví jí nakonec. Ale pokud půjde sama, asi se tím zabývat nebude. Kriticky se zahledí na vázu.* Jo, tak je ošklivá. Ale třeba taky drahá, tak aspoň dostanu po palici něčím cenným. Jen do toho. *Hraně si povzdechne a zavře oči, jako by snad vážně očekávala ránu. Až po chvíli je otevře.* Nic? Nečekej stejné jemné zacházení, pokud mě někdy naštveš. *V očích se jí zablýskne, když se potměšile usměje. Přeci jen založila Marcusovi tu seznamku. Uměla se mstít, i když většinou nepoužívala násilí. Spíš skoro nikdy. Byla na to moc měkká.* /Svému autu budu věrná vždycky./ *Měla ho raději než některé lidi.* Nah, o nic nešlo, jen jsem zjistila, že je hrozně protivný. *Pokrčí rameny. To není ale docela pravda. Kdyby byl jen protivný, nedokopala by ho k tomu, aby se sešli. Vlastně ani neví, proč to udělala. Jemu napsala nějaký obšírný důvod, ale v tu chvíli ji to prostě jen napadlo jako kompenzace. A možná byla zvědavá.* Díky. *Zaškubou jí koutky, ale je si jistá, že téhle služby nevyužije. Co ji však dost zajímá, je, které drby jsou pravdivé, slyšela toho totiž už dost.* No jo, ale stejně jsem zvědavá, jak dlouho to zvládnete hrát. *Přizná se. U Darena si není jistá. Má Liu hodně rád. Co ona ví, zda ji třeba nemá rád i víc? Ona tohle na něm upřímně nepozná. Čelist jí trochu klesne, když zmíní, že to o tom baru je pravda, ale zase rychle sklapne, když si uvědomí, co dělá.* Wau, tak to je nečekaný! Jako že jo, on občas vyrazí s kluky do baru a skončí s nějakou holkou, ale víš co, to je tak nějak promyšlený, vždycky se děsně kontroluje. Ale aby se opil a tohle udělal s tebou? Vždyť si jeho nejlepší kamarádka, to je … fuu. *V hlavě jí to šrotuje, ale nějak to pořád nezapadá na správné místo.* /Musel být fakt děsně namol?/ Neuvědomili? *Podezřívavě si ji prohlédne.* A bylo to i jazykem? A stihla jsi mu dát ruce kolem krku nebo třeba na hruď a tak? Protože jestli byl alespoň jazyk, tak to jste si určitě stihli uvědomit, co děláte a rozhodnout se nepřestat. *Pro ni povídání o takových věcech není moc tabu, ani když jde o jejího bráchu. Však si taky přece nepředstavuje, že by byla na místě Lii, je jen zvědavá.* Uuu, jak vůbec líbá? Je to fakt tak špatný, že ho na veřejnosti nechceš políbit znova? Hah, proto ta výmluva o tom, že to nebude nutný, snažíš se vyhnout dalšímu traumatu? *Alespoň by měla čím bráchu škádlit.* Ale obdivuju, že jsi kývla na to s ním hrát tuhle šarádu. Není to divný? Po tom baru? *Poposune se k ní trochu, jak je zvědavá a nedočkavá slyšet další informace. Uměla být neúnavná. Horší jak FBI.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 30, 2021 11:19 pm
Dobře.. *To by ji zkrátka donutila. Až bude lézt sama, neovlivní to. A asi by si ani neměla vyčítat, že jí ještě ukáže místa, kde může riskovat život. Našla by si je stejně sama, no ne? Uzná, že kdyby jí praštila knihou, bylo by to něco hrozného, ta knížka za nic přece nemůže, takže navrhne, že by mohla dostat po hlavě tou vázou. Neví jestli je cenná, ale rozhodně by jí nebylo líto, jelikož ji považuje za dost ošklivou.*/Ten, kdo ji sem dal musí být šílenec./*Zasměje se.* Nečekám, že budeš stejně milosrdná jako já, ale já tě nehodlám praštit. Ne dneska, kdy jsme se potkaly. Počkám na naše další setkání. *Zazubí se na ni. Teď přece musí udělat ten nejlepší dojem, no ne?* Hmm.. *Usměje se pro sebe.*/Tohle by byl skvělý příběh.. Seznámili se, když se srazili v autech, ona na něj byla naštvaná, provokovala ho, ale jejich city se k sobě prohloubily../*Že by si zahrála na dohazovačku? Nějak se musí zabavit, aby se soustředila na něco jiného, než jen na to jak skvěle umí Daren líbat, což momentálně zabývá devadesát devět procent jejích myšlenek. To zbylé procento obstarává dýchání, jídlo, slušné chování a další takový blbinky.* No nemáš zač. *Uchechtne se. Ještě jí nikoho přece nedohodila.* Jo, já taky. Třeba to nevydrží dlouho, ale jen do další akce. Prostě jsem mu chtěla nějak pomoct. *Pokrčí rameny. A napadlo ji tohle, aby se ještě na chvilku vyhnul seznamování s vhodnými vdavekchtivými dívkami. Stejně se mu to ale nevyhne. *Povzdechne si. Vážně doufá, že si najde dívku, kterou bude milovat, i když už jen představa Darena šťastného s jinou jí láme srdce. Co bude dělat, až se to stane? Přetrhat kontakty s ním nechce, ale zároveň je jí jasné, že když to nechá tak tak on bude o své vyvolené mluvit často a to pro ni bude ještě horší.*Ehm.. Jo je to divný. *Uzná a rozpačitě se usměje. Naštěstí to může Kam přisoudit k tomu, že se za to sama cítí špatně a nenapadne ji nejspíše, že ji tolik zasáhla zmínka o tom, že si občas zajde do baru, kde si s někým užije. Jasně, že to dělá, je to chlap a v nejlepších letech. * I přes tohle jsme si to vážně neuvědomili.. Mě stačí málo k tomu, abych byla úplně opilá. Vlastně ani nevím jak přesně se to stalo, jen že nás pak někdo vyrušil a mě odvezl řidič do paláci.*Trochu mlží, pamatuje si to skvěle, ale nemůže jí to říct. Kam nemá filtr, co když pozná, že pro ni je Daren něco více a vykecá mu to? Co si pak o ní bude myslet? Prvně ho sama políbí v baru, využije záměrně příležitosti a pak navrhne hrát jeho přítelkyni? Co je vůbec za člověka? Kam dala hlavu?* Z toho co si pamatuju líbá odrbe.. ne že bych měla teda moc k čemu srovnávat. *Daren byl první s kým se takhle líbala. Ještě s jedním klukem si dala lehkou pusu, ale jazyk tam nebyl a bylo to asi když jí bylo čtrnáct, hrála tehdy pravda nebo úkol a vybral si úkol. Ten kluk byl zrzek a měl astma, takže skvělý.*Předpokládá, že pokaždé, co spolu budeme na veřejnosti nebudu opilá tak moc jako v baru a stejně tak on. Předtím to byla.. Nehoda a záměrně by to bylo zvláštní.. *Snaží se z toho všemožně vykroutit.* Chci mu pomoct vážně. Necítí se do ženění, všichni ho do toho tlačí a je z toho dost zoufalý. Znám ho od dětství, Daren je skvělý, vždycky tu byl pro mě, ať se děje cokoliv a i když ano, zdá se mi to zvláštní.. Snad mu to pomůže.. *Pořád opakuje v podstatě to samé, ale chce jen, aby to nechala Kam být. Lhát moc neumí a tenhle výslech není dobrý. Chce udržet svoje tajemství, že Darena miluje i nadále tajemstvím.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Kamaria Ishara Chaka

Fri Apr 30, 2021 11:43 pm
Aha, takže na druhém setkání je rána po hlavě taková rodinná formalitka? A pak že naše rodina je divná. *Zavrtí hlavou v předstíraném zhrození.* To bylo takové to bezmyšlenkovité souhlasné hmm nebo podlé zamyšlené hmmm či snad všeříkající neveřícné hmmmm? *Podezřívavě přimhouří v očích.* /V těch je totiž obrovský rozdíl!!!/ To nemám, bylo ironické. *Zasměje se a skoro by na ni vyplázla jazyk, ale nakonec se jí podaří tohle nutkání udolat.* /Jo, to celkem chápu./ *Sama byla podobný typ člověka. A ani nemuselo jít o někoho, koho měla ráda, prostě měla vy zvyku pomáhat, dle ní by bylo na světě mnohem líp, kdyby si lidé spíš pomáhali, než si házeli klacky pod nohy.* No, tomu věřím. *Stále se snaží zpracovat tu informaci. Daren doopravdy nebyl zrovna někdo, kdo se nechal zlákat alkoholem. Byla s ním tedy v baru jen jednou, ale viděla, jak funguje. Dá si dvě sklenky, vyhlédne si dívku, zavede konverzaci, při které už ale nepije. A buď s ní odejde, anebo se na konci večera rozloučí. Že by se opil tak, aby se vrhl na Liu? Bude ho muset vyzpovídat, nějak jí to celé nešlo dohromady.* Jo, jasně. *Její podezření se vůči Lie přeci jen trochu prohloubí, ale její mysl pro to najde jednoduché vysvětlení, díky čemuž se nakonec uvolněně usměje.* Promiň, asi je divný tohle vykládat jeho sestře.* Neměla moc s čím srovnávat? Vždyť jsi starší než já. *Nevěřícně vykulí oči.* /No počkej, až Daren uslyší, že byl jeden z mála, anebo první, co tě líbal!/ *Nejspíš ho z toho trefí vinou, ale alespoň snad Lie pořídí nějakou hezkou kytku jako omluvu a přejde ho to bláznovství s předstíraným vztahem.* No, jako že nebýt to můj bratr, tak já ho klidně líbám, ale jestli ho vlastně bereš tak trochu jako by byl tvůj brácha, tak asi rozumím, protože to by bylo fuj. *Uzná zamyšleně, i když to omylem trochu moc zamotá.* No jo, ale on se stejně bude muset oženit. Jako že dost brzo. Přemluvil naše, že se to odloží, aby mohl sem do Illey, ale pak je to tak nějak tutovka, takže... nezávidím mu v tomhle, ale mně to asi taky čeká. Tak už to bývá, vždyť to znáš. Máš štěstí, že zatím s nikým zasnoubená nejsi. *Potlačí povzdech. Sama se taky na vdavky necítí. Ani moc nevěří na lásku, ale když už, raději by si vzala někoho, s kým alespoň ví, že si rozumí, než úplného cizince.* No, každopádně jsi fakt skvělá kamarádka, když pro něj tohle děláš. Ale neměla bys to dělat, když je ti to nepříjemný, to by on určitě taky nechtěl. Já mu to nepovím, zrovna tohle je fakt vaše věc, ale ty bys měla. *Prohlásí vlídně. Nemyslí to zle, jen jí přijde špatné zapírat se jen kvůli někomu jinému, i když toho dotyčného máte rádi.* No, asi jsem tě rušila už dost, že? A taky ti tu smrdím. Ale jsem fakt ráda, že jsme se poznaly! *Nadšeně si tleskne.* Musíme brzy vážně něco podniknout, Daren tě přece nemusí mít jen sám pro sebe. *Zazubí se spokojeně. Nedělala si kamarády zrovna snadno. Právě protože byla ukecaná a občas moc tlačila na pilu. Ale s Liou si snad bude rozumět. Bylo by fajn tu znát někoho, kdo s ní bude trávit čas dobrovolně a ne pod pohrůžkou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Olympia Polaris Schreave

Sat May 01, 2021 12:53 pm
*Uchechtne se.* Dalo by se to tak říct.. *Pobaveně jí přisvědčí. Ve skutečnosti vážně nechodí k lidem, které vidí podruhé v životě a nedává jim tánu pánvičkou, ale snad Kamaria chápe, že si dělá jen legraci. Teda.. vzhledem k tomu, co o ní Daren napovídal, tak by se asi ani nedivila, kdyby ne, ale doufat může.* Spíše to druhé. *Zazubí na ni. Co dívka před ní zřejmě neví je to, že se občas dovede chovat jako šílenec a mileráda jí to taky předvede, pokud se vážně rozhodne zahrát di na dohazovačku a dát ty dva dohromady. */Pak by mi ještě poděkovala./*Podle ní by to bylo docela romantický, ten jejich příběh. Poví jí jak to v baru přesně bylo. Oba dva byli dost opilí, ona neví jak to normálně Daren dělá a ani nad tím nebude přemýšlet, nebo ještě udělá žárlivý výstup, takže si prostě myslí, že se vážně hodně opil, stejně jako ona.* No, abych byla upřímná, tak trochu ano.. *Uzná a lehce zčervená. Jen se modlí, aby Darenovi nic z toho nevyzvonila, i když je to asi zbytečné.. Jistěže mu to vyzvoní, pravděpodobně hned jak se dostane Kamaria z jejího dohledu, vytáhne mobil a začne svého bratra spamovat zprávama./ No to jo, ale .. ehm.. prostě nejsem na tyhle ty věci. Chození do barů, flirtovat a líbat se nebo více.. raději bych vážnější vztah. *Pokrčí rameny. Nemůže přece přiznat, že je to kvůli jejímu bratrovi! Jo, to by znělo vážně skvěle "No já jsem vlastně už delší dobu zamilovaná do tvého bráchy, ale on mě bere jen jako kamarádku, nicméně kdybych si našla někoho připadalo by mi jakože ho podvádím, i když on můj vlastně není a vlastně i ten předstíraný vztah je jak kvůli tomu, abych mu pomohla tak i proto, abych mohla chvilku žít svůj sen, v kterém jsem jeho přítelkyní.." Když se to vezme takhle, zní to vážně divně.*No jo. *Nebere to jako fuj, ani náhodou, ale že si tajně představuje jak ji líbá jí přiznat nesmí.* To mám. Nejsem zase tak důležitá, když se na to takhle podíváš. Můj táta je poslední dítě krále, který vládl už před dvěma generacemi, mamka je sestřenicí krále Austrálie, všechno taková vzdálenější a méně podstatná část rodiny.. *Ne, že by jí to někdy vadilo, naopak byla vždycky ráda, že není až tak na "výslunní".* Můžeš se teď ale teď porozhlédnout po nějakém princi, ne? Ne vážně ale prostě jen tak.. Třeba ti někdo padne do oka. *Bude tu dlouhou dobu a za ni toho může aspoň využít.*Díky.. Já jsem s tím v pohodě, vážně. *Ujistí ji a pousměje se.* Nerušíš a už ani tolik pronikavě nevoníš. Každopádně jsem tě taky moc ráda konečně poznala. *Usměje se na ni a mysl to maximálně upřímně.* Klidně můžeš kdykoliv napsat, až budeš mít čas a chuť si někam vyrazit. Zatím! *Rozloučí se s ní a když dívka odejde, posadí se na místo, kde seděla předtím. Knížku neotevírá, ale zahledí se na město před ní a pro sebe si povzdechne. Tohle předstírání jako že k Darenovi nic necítí jí unavuje.*/Nebylo by lepší, kdybych mu to řekla? Sice by necítil to, co já, ale zase by to věděl, což si asi zaslouží a pokud je to pravý kamarád, tak by to snad nezničila naše přátelství a nepřestal by se se mnou kvůli tomu bavit../*Říct si v duchu, že mu to poví je jedna věc, druhá je se k tomu v reálu donutit a vyklopit to na něj. Nejspíše mu to řekne někdy až polezou na skalách, to po jeho reakci bude moct když tak skočit a bude to..*
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 22 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru