Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkóny paláce

+14
DlhyPribeh.sk
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
Vertasia
Lexi
Davina "Dee" Claire
Takuari Zimemo
Terka
AndyHoff
Éamon de Valera
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
18 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Balkóny paláce Empty Balkóny paláce

Thu Nov 28, 2019 8:11 pm
Dokonalý výhled na nádvoří a zahrady. Večer je zde výhled na dokonalé západy slunce. Je zde možnost i pro romantickou večeři.

Balkóny paláce 02a5efe02495415462671a211951f35c


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 3:44 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Lucya Heaven Vasiljev

Thu Dec 19, 2019 9:06 pm
*Právě se vrací z jednoho baru ve městě. Celkem se jí tam líbilo, ale nic vyjímečného to rozhodně nebylo. Dneska se i krotila. Měla jen asi dva drinky. Chvilku tančila a poté šla zase zpět sem, od paláce. Na sobě má modré džíny a tričko. Přes to má přehozenou ještě lehkou bundu. Není jí nijak moc velká zima. Zažila větší zimu, přece jen žije v Rusku. Vlasy si včera večer obarvila na svou oblíbenou modrou barvu. Ladí jí tak k očím a to je jedna z mála věcí, které se jí na sobě osobně líbí. Na balkóny nemíří záměrně, prostě prochází kolem a rozhodne se, že než se dříve zavře u sebe v komnatě, může jít ještě trochu na čerstvý vzduch. Komnata má vlastní balkón, ale ten je rozhodně menší, jak tento. Prochází se po něm, odkud se nezastaví na konci balkónu, kde je i zeď. Vyhoupne se na zábradlí, které je dostatečně tlusté, aby se na něm dobře sedělo. Opře se o části zdi za ní a nohy dá před sebe.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Balkóny paláce Empty Rhys Dante Schreave

Thu Dec 19, 2019 9:27 pm
*Jelikoz je v palaci celkem blazinec diky tomu, ze se blizi Vanoce a hlavne kvuli prichazejici Selekci jeho nejstarsiho synovce Sawyera. Selekce jej nejak nezajima, takze z ni nebi tak hitovy jako celej palac, ale s par holkama by se rad setkal. Ve vsi pocestnisti.* /Mozna./ *Usklibne se pobavene. Mimentakne se vraci z mesta, jde byl v baru a na sobe ma cerne dziny, cerne triko a na nem ma cernou kozenou bindu. Ma ceľlkem upito a jeho chuze to dokazuje. Couravym krokem jde kokem balkonu a zrovna tam nakoukne a spatri tam siluetu sedici na zabradli a napadne ho jedna vec. Otevre dvere a vejde na balkon a sleduje zada te osoby.* R-rozhodla ses skocit a ukoncit to? P-pod tenou je beton. *zamumla*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Lucya Heaven Vasiljev

Thu Dec 19, 2019 9:35 pm
*Sedí sama na zábradlí. Možná dost divné místečko na to pozorovat krajinu, ale co už. JÍ se tu líbí a sedávala tu dost často už jako menší, když sem s rodiči a bratrem přijeli na návštěvu. Nikdy se to nikomu nelíbilo, ale teď je jí to srdečně jedno. Uslyší za sebou hlas, který jí připadá povědomý. Otočí hlavou, aby viděla na společnost, která se k ní právě připojila.*/Rhys../*Pozná tu svého strýce a pousměje se.*Ne, zatím tu ještě hodlám otravovat, ale uvidíme, třeba v budoucnu.*Pokrčí rameny, jakoby o nic nešlo. Neví, jestli ji Rhys poznal.*Poznal jsi mě?*Zeptá se a nakloní hlavu na stranu. Mnoho lidí ji nepozná, změnila se hodně a díky nabarveným vlasům ještě více. Proto ji zajímá, jestli on si vzpomene na svou neteř.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Balkóny paláce Empty Rhys Dante Schreave

Thu Dec 19, 2019 9:56 pm
*V palaci je to pro nej ted az moc blaznive a on se toho nejak nehodla ucastnit. Ucastnit se bude az tady budou divky ze selekce a samzrejme i krasne zahranicni princezny. Tohle si nencha ujit. Byl ve meste, kde se bavil s kamarady a samozrejme by to nebylo ono bez mnozstvi alkoholu, ktery se na nem viditelne projevuje diky jeho chuzi a mozn i hlasu, ale dech by ho prozradil urcite. Prochazi kolem balkonu, kde si vsimne siluety na zabradli a tak vejde na bakon a zpta se nezname siluety, jestli se chysta skocit dolu, tak aby brala na zretel, ze je pod balkony beton a jakmile na nej silueta promluvi, chvili mu trva, nez si si da dve a dve dohromdy.* No nekecej! Lucyo.. *Zamzoura do tmy a dosoura se bliz k zabradli.* Pani, vypadas fakt... dobre? Jak se zije tam u vas v mrazakove? Tam musite mit ted tak minus tricet ne? *Zajima se a sleduje svou neter.* /Nebyt jeji strejda... Pani pamatuju si ji jako malou zabu a ted? Tohle je uplne neco jinyho./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Lucya Heaven Vasiljev

Thu Dec 19, 2019 10:03 pm
*Když někdo za ní promluví, otočí se a odpoví mu, že zatím se k tomu nechystá. Pozná, že se jedná o jejího strejdu, který je asi jen o dva roky starší jak ona.*/Nějak okolo dvou roků to bude.. Stejně je to divný. Mít tak mladýho strejdu.. Jsme divná rodina./*Pomyslí si v duchu. Zeptá se ho, jestli ví, kdo je. Je delší dobu ticho už se chystá představit, když mu to dojde. S úsměve přikývne.*Přesně tak, já osobně.*Přetočí se celým tělem směrem k němu. Sv modré vlasy, které jí spadly do obličeje přehodí na záda.*Díky.*Usměje se, když ji pochválí.*Jo... ujde to.*Pokrčí rameny. Nechce se jí to moc pitvat.*V některých částech Ruska asi mínus třicet je, ale u nás vážně ne. Ale rozhodně je tam větší zima, jak tady.*Přikývne.*Co ty? Jak se máš?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Balkóny paláce Empty Rhys Dante Schreave

Thu Dec 19, 2019 10:34 pm
*Jakmile spatri na balkone osobu, ktera sedi na zabradli, proste se rozhodne, e si zahraje na rozumneho cloveka sice s nekolika promile v krvi, ale ze ji pujde domluvit, aby se nezabijela, nebo, co tam ta osoba dela za akrobacie. Vejde tam a hned upozorni dotycnou, ze je pod balkony beton a at si to rsdeji rozmysli, ale potom na nej ta osoba promluvi a jemu chvili trva, nez si uvedomi, kdo ona divka vlastne je.* Malem jsem te nepoznal. *Zamummla a nakonec zakrouti hlavou.* Vidim te dvakrat a navic je tma, ale ty vlasy jsdou videt a fakt je to skvely. *Rekne a jde bliz k ni a opre se o zabradli. Dolu se nediva protoze by e mu zamotala kedlubna a nejsois by se pozvracel, protoze jeho zaludekje v tomhle stavu schopny se vyklopit hned. Zepta se sve netere jak se ma a potom se uchechtne.* Skoda  a ja cekal, ze mi reknes, ze je tam takova zima, ze kdyz se chces venku napit jen svaraku, tak hned je z nej kus ledu a muzete to lizat jako nanuky. *Zamumla a potom jen pokrci rameny.* Pokus melu kraviny, tak je za to zodpovednych nekolik promile v me krvi a ja jsem v tom zcela nevinne. *Nakloni se k ni.* Alkohol hvlada vsechny moje smysly, pohyby a hlavne moje recovy centrum. *Zasmeje se a pak sleduje, jak se jeho neter otocila.* Zatracene ten cas fakt tak leti. Jako mala jsi byla tak jina a ted, jako by tady kurva sedela uplne jina holka. *Potom se jemne usklibne. Jenom nevim, co je to za psycho, ze skoro vsechny zensky v nasi rodine, at uz ne primo schreave si barvi vlasy. Mamka, Svagrova, ty. *Zamyslene se koukne nekam do dalky.* Taky si nabarvim vlasy na zelenou a az se opiju a uvidim se v zrcasle, budu si chit vyhulit vlasy. *Zasmeje se a potom jen pokrci rameny.* Mam se fajn. Jak se asi muze jinak mit bratr krale ne? Je to fajn, az na ten bulvar... Vsude me poznavaj. Nejdem tak zajimavej, takze by se meli zajimat o brachu a jeho povedeny deti, ktery pomaluale jiste degeneruje gen Schreave a jen Edelyne je jeste nezasazena tomhle genem a vypada to, ze zdedila spis geny ze strany Brikssi, ale kdo vi. Kdo vi.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Lucya Heaven Vasiljev

Thu Dec 19, 2019 10:54 pm
Když Rhys odhalí, že je to ona, usměje se nad tím.*Jo, to říká hodně lidí.*Pokrčí rameny. Hodně se změnila, hlavně vzhledově ale i povahově. Pak se uchechtne.*No teda.. Jaký vzor mi to v sobě dáváš?*Zeptá se naoko vyčítavě. Jako strejdu ho vůbec nebere. Jsou stejně staří a jako strejda pro ni nikdy nebyl. Když jde k ní dříve, otočí se směre k němu. Řekne, jak je v Rusku a nad jeho komentářem k tomu potřese s úsměvem hlavou.*Jo... jsi v tom úplně nevinně... Protože tem alkohol do tebe vklouznul aniž bys tomu mohl zabránit, co?*Uchechtne se.*Hmm.. Já taky byla v baru, takže za sebe neručím. Ale tak špatně jak jsi na tom ty, to nejsem.*To je snad jim oběma jasné.*To jde na tobě dost poznat.*Pokrčí rameny.*Jo, taky si tě pamatuju jako někoho jinýho.. Otravnýho kluka, který mě pořád štval.*Usměje se na něj zářivě.*To taky nevím no. Ale mně se to fakt líbí. Často se barvím, buď na modro nebo na černo a nebo na šedo. Během Selekce se ještě obarvím hodněkrát, za chvilku si na to zvykneš.*Řekne mu.*Jestli chceš, já ti s barvením kdykoliv pomůžu.*Ochotně se nabídne.*Až se zase někdy opiješ a budeš mít podobný nápady, stav se u mě v komnatě, zítra si pro takový případ pořídím zelenou barvu na vlasy.*Uchechtne se. Zeptá se, jak se má on a pak chápavě přikývne.*Jo, bulvár... Ani mi nepovídej.*Zavrtí hlavou.*Hmm.. Sawyer a Jasper nejsou zrovna povedení, co? I když já mám taky co mluvit.*Povzdechne si.*Budu s ostatníma doufat, že Edelynne gen Schreave moc nepochytila..
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 5:29 pm
*Na sobě má černý oblek. Vlasy má napůl učesané, napůl rozcuchané. Do teď byl na jedné poradě a on má konečně už volno. Zašel hnedka na balkóny, protože se potřebuje nadechnout čerstvého vzduchu a balkóny jsou nejbližší možností. Nakonec se opře o zábradlí a sleduje zahrady. Přemýšlí nad Josephem. Dlouho s bratrem nemluvil.*/Měl bych ho někdy najít a zeptat se, jak se má. Jak ho znám tak se věčně zašívá buď v komnatě a nebo v knihovně a s nikým nemluví.. Měl by více chodit do společnosti. Někdy ho vytáhnu na akci v paláci. Prostě ho tam dotáhnu./
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 5:39 pm
*Éamon de Valera, sa cíti rozlietaný. Na sebe má vykefované sako, vínovú viazanku so sponou a práve si sňal z lesklých tmavoryšavých vlasoch tmavý klobúk. Cíti sa po nedávnej akcii urazený, najmä po situácii ktorú zažil. Toto je budúcnosť krajiny? Opitý Francúzsky princ? To je hnusné a úplne neslušné. De Valera je muž ktorý dbá na povinnosti, etikety a základy slušného správania. Preto má doma v írsku tak vysoké postavenie, je defacto druhým najmocnejším mužom v krajine. Ó áno, Éamon de Valera, kantor na Dublinskej univerzite, dívajúc sa zo svojej kancelárie na veže toho mesta. Profesor matematiky. Prísny pohľad jeho očí, ale on nebol len tak hocikto. Bol to odbojár, muž proti monarchii. Chcel republiku, nastoliť demokraciu, navyše veril, že pravá moc pochádza z Británie a na hrade majú svojich ľudí. Keď ho prepustili z väzenia... Hm... Pustili? Utiekol za pomoci IRA, odboja. Dostal sa do serióznej politiky so svojou stranou. Potrasie hlavou aby sa zbavil myšlienok na politiku a svoje postavenie na dvore. Uzrel zamysleného mladíka ako sa opiera o zábradlie.*Ako sa vám páči v tejto zemi?* opýta sa a preruší mlčanie.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 5:45 pm
*Přemýšlím o svém bratrovi, těžkém introvertovi, který se pravděpodobně právě teď schovává u sebe v komnatě. Možná za ním později zajde a promluví si. Chce, aby se trochu více socializoval, chodil na akce a podobně. Když někdo promluví, otočí se. Musel se hodně zamyslet, protože neslyšel, že by sem někdo přišel.*Dobrý den.*Pozdraví.*Líbí se mi tu hodně. Illea je krásná země, nemyslíte?*Zeptá se.*Já jsem Reed Lewiss Lindwood.*Představí se a natáhne k tomu chlapovi ruku, aby si s ním potřásl a jak doufá, se i ten druhý představí. V životě ho neviděl, takže neví, kdo to je. *
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 5:54 pm
*Áno, Éamon je prchký, má za sebou mnohé, ale ešte nie je ani v polovici, jeho snom je vidieť ako na stožiari vlaje slobodná írska vlajka. Sleduje prívetivého mladého muža pred sebou. Nevyzerá ako ten, no povedzme si neslušný a nehodný mládenec na nedávnom stretnutí. Pusu mal plnú nepekných nadávok a Valera by ho najradšej vyhodil. *Krásna zem, hoc teraz je tu mnoho ľudí, je to kvôli Selekcii. Mňa poslala moja zem napred.* Poznamená a rozhliadne sa. Prijme mládencovu ruku. *Éamon de Valera, z Írska, vedúci politickej strany Fiena Fall, vy ste z Grécka, že?* spýta sa. Trochu ho mrzí, že mnoho ľudí sa ho v paláci stráni. Vari je mať viac ako 30 rokov je hodné lepry?*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 5:59 pm
*Řekne, že je Illea nádherná země. Je to pravda. Vždycky se mu tu líbilo. Jako malý sem jezdil často, ale teď se to trochu mírnilo.*To ano. Kvůli Selekci je tu rušněji, než obvykle.*Ví o čem mluví. Vážně sem jezdil často. Podá mu ruku, jak by správně měl, kvůli etiketě, představí se a potřese si s ním rukou.*Těší mě.*Řekne a pousměje se.*Ano, jsem korunní princ Řecka.*Řekne mu.*Vy jste v Illey poprvé?*Zeptá se jej.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 6:08 pm
*Sleduje ho, príde mu ako slušný a milý mládenec s jemným vychovaním kráľovského mena. *Je to veľká mediálna show, ale povedal by som, že mnoho mládencov, tým myslím jedného princa, nie je pripravených stáť v čele krajiny. Podľa mňa je to dosť nezodpovedné.* Vyjadrí svoj nespokojný názor. Ale inak sa mu v Illeiyi páči. Majú tu príjemné služobníctvo i počasie. *Aj mňa teší, je mi cťou.* Poznamená a trochu si prejde rukou po vlasoch, aby si ich uhladil. *Mám trochu skromných znalostí... * Dodá zamyslene. *Že či som tu prvý raz? Nie to nie... Ja som sa tu narodil, na východnom pobreží, ale asi ako štvorročný, keď som bol, sme sa presťahovali do Írska.* Povedal, nebude tajiť svoj pôvod, jeho rodina patrí medzi Illeyiských írov. V jeho rodokmeni by sa mohol nájsť nejaký španiel... De Valera. Už aj to jeho meno.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 6:17 pm
*Jen přikývne a nic na to dále neříká. Místo toho se představí, potřesou si rukou. Snaží se chovat co nejlépe. Při nějákých podobných setkání vždy vystupuje nejlépe jak umí. Protože i tahle neoficiální setkání mnohdy svedou mnohé, třeba při budoucím uzavírání nějáké smlouvy. Zeptá se, jestli je tu poprvé a pak chápavě přikývne.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 6:20 pm
*Je to politické, To Valera pozná, kedy sa niekto snaží dodržiavať etiketu. *Vidím, že Grécka vlasť si dávala pozor na výchovu svojich budúcich vodcov. Ak chcete, smiem vám navrhnúť kolegiálne tykanie. Nie som ani kráľ ani princ, obyčajný politik, ktorý sa zadíval na vhodné miesto.* Poznamená a vystrie k nemu priateľsky ruku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 6:29 pm
*Po jeho poznámce o vychování se uchechtne.*Ano, u nás se na to dává velký pozor./Navíc můj otec je rozený politik a mluví takhle i normálně./*Proběhne mu hlavou, ale nahlas to neřekne. Pak se na něj usměje.*To budu rád.*Přijme nabídku tykání a potřese si s ním rukou i po druhé.*V Irsku Selekce není, nemýlím se?*Zeptá se.*Co si o ní myslíš?*Zeptá se ho ještě. Jemu to přijde jako celkem dobrý nápad.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 6:37 pm
*Pozrie sa na neho, vidí pred sebou mladého muža s iskrou v oku.*To je dobre. Ja taký prístup schvaľujem, hoc, musí to byť od malička nudné, ja sám som bol najprv profesor na univerzite a istý čas asi sedel vo väzení, ale to je iný prípad.* Povie mu pravdu o svojom živote. Nenarodil sa do nejakej vplyvnej rodiny, všetko si musel vybudovať. *Ja tiež, málokedy sa mi naskytne taká možnosť.* Poznamená. *Nie to nie je, je to dedičné a sú dohodnuté sobáše. Trochu spiatočnícke, ale...* Pousmeje sa. *O Selekcii?* Odmlčí sa. *O nej si myslím, že je to zaujímavé, ako je to svojim spôsobom uletené, možno kedysi to malo vyšší zmysel, teraz je to obyčajne len medializovaná propaganda. Ale nie je to zlé. Každopádne ja by som o takú pozornosť nestál...* Vysvetlí. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 6:57 pm
*Řekne, že v Řecku si na etiketu potrpí a pak nadzvedne překvapeně obočí.*Ve vězení? Proč?*Zeptá se celkem překvapeně. Do něho by to neřekl, ale zdání může klamat.*/Možná nějáký podvod s penězi nebo tak./*Občas se najde menší skandál s politiky, kteří si připíší třeba více peněz. Nebo nějak tak. Ale pak se rozhodne nedělat unáhlené názory a počkat, co mu o tom řekne Eámon. Pak chápavě přikývne.*Ještě často se dohodnou sňatky. To by se podle mě mělo změnit. Vždycky se to určitě díky politice dá vyřešit i jinak.*Řekne svůj názor.*Mě se Selekce zdá celkem jako dobrý názor. Lid se trochu díky tomu určitě uklidní, když mají všichi naději, že zrovna jejich dcera se stane královnou a polepší si. A ano, je to i trochu zvláštní.. Já jsem rád, že mě nic podobného v Řecku nečeká.*Usměje se.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 7:05 pm
*De Valera je zvláštny muž, má zvláštnu tvár, ani mladá ani stará. Prežil si toho dosť a takmer nič. Žije zvláštny život. Nikto mu nedovolil ukázať jeho romantickú tvár, tak sa vydal na cestu bojovníka, vzal na seba bremeno a rozhodol sa bojovať za slobodu. Je to, čo robí zlé? Rozhodne nie. Začuje prekvapený tón hlasu. *Áno.* Riekne pokojne. *No ja, nebudem to rozprávať otvorene, ale niektorým ľuďom sa nepáči aký je v írsku systém. Radi by volili demokraciu a slobodnú republiku. A ja som svojim spôsobom republikán. Ale ako vidíš, dokážem všeličo. Nechaj si to pre seba, môže sa to hodiť.* Vysvetlí a potom sa venuje jeho slovám. *Áno zlepšuje to morálku to rozhodne, ale ako som čítal isté nekrológy, niektorí ľudia to nemajú radi. Hovoria si rebelovia.* Dodá. *To je potešujúca skutočnosť.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 7:18 pm
*Je překvapený z toho, že muž před ním byl někdy ve vězení. Neřekl by to do něj.*Dobře.*Přikývne pak chápavě. Nemá potřebu to nikomu říkat. Pak se začne bavit o Selekci.*Ano o rebelech toho vím taky dost. Oni nesouhlasí ani s kastami.. Tyto škatulky se mi taky nijak nezamlouvají, ale co vím, tak se hlasovalo o jejich znovuzavedení a většina zem je chce.*Pokrčí rameny.*/I když já bych byl taky proti nim.. Je to strašná blbost./*On by je nikdy nedokázal zavést v Řecku.*Doufám, že se rebelové budou více krotit.
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 8:00 pm
*Valera je zamyslený, málokto mu zhltne to, ako bol vo väzení, ale bolo to tak. 18, mučivých mesiacov, našťastie za pláštika tmy zdrhol ako gáfor. *Je to istota.* Poznamená stroho. Je to zvláštny charakter tento Éamon. *Majú na to dobrý dôvod, sú to svojim spôsobom chudáci, ku ktorým je osud nespravodlivý. Neviem prečo ich chce? Je to nefér a obmedzujúce. * Ohradil sa.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 8:13 pm
*Překvapí ho ten fakt, že tento muž měl být ve vězení, ale pak nad tím jen mikne rameny. Pak se baví o Selekci a o kastách, na které sám nemá moc pozitivní názor.*Je to nespravedlivé. Člověk se narodí například do páté kasty a i když by byl vynikající doktor, prostě jím být nemůže.*V tomhle s ním souhlasí, jako v docela dost věcech. Mají na ně stejný názor.*Proč by někdo vážně chtěl kasty?*Zeptá se nechápavě.*Člověka to jen omezuje.
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Sat Jan 04, 2020 9:47 pm
*Bol to zvláštny človek. Muselo sa uznať, že mal toho v živote napilno. *Nie nemôže, je to obmedzujúce, ale zas v niečom je tam istotne niečo dobré. Štát neurobí nejakú vec len tak, takže to má svoje dôvody. My do nich nevidíme, pretože to nechceme riešiť v našich krajinách, ale trebárs, sa to tu osvedčuje.* Rečie Valera zamyslene. *Pre systém je to vyhovujúce, je to jednoduché, ľudia, ako je tu zvykom sa radi selektujú. Z nejakého dôvodu určite. Inak by to nebolo, vieš? Napríklad ja nechcem monarchiu práve kvôli tomuto, preto chceme v Írsku slobodnú republiku, lebo by to bolo fér, ale vo svete nie je nič fér.* Odmlćí sa, *Treba pre to niečo urobiť.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Balkóny paláce Empty Reed L. Lindwood

Sat Jan 04, 2020 9:54 pm
*Pokrčí rameny.*To je asi taky pravda. A jak oba určitě víme, Illea má zmatenou minulost.*Pousměje se.*Možná to tehdy bylo to nejlepší řešení.*Řekne a zamyslí se nad tím.*Hmm.*Zamručí. Tak nějak to chápe a z části jsou kasty možná vážně dobré, ale stejně by je odvolal, kdyby měl možnost. Ale tady je malý pán. Poslouchá ho a přikyvuje. Pak mlčí.*Upřímně jsem zvědavý, co se tady ještě stane.. Co jsem slyšel z vyprávění, období Selekce je vždycky zajímavé.. Svrhování krále a podobně.*Potřese hlavou.*Všechny ty příběhy byly i trochu šílené, ale když jsme si to zjišťoval blíže, jsou všechny pravdivé.
Sponsored content

Balkóny paláce Empty Re: Balkóny paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru