Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré jezírko

+13
Vertasia
Davina "Dee" Claire
Lexi
Klarisa
annie.16
-LF-
LittlePrincess
Nea
Taylorovidní zrzka
Matthew Leonard Castel
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
Admin
17 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Fri Apr 24, 2020 10:03 pm
*nabídne jí, že pokud chce, tak klidně odjede. Nevadilo by mu to.* Dobře, tak já tu zustanu. *usměje se. Pak se jí zetpá, co tady dělá. Vylechne si její odpověď a pak, když se ho zeptá na to samé, také ji odpoví.* Přesně tak. Člověka to tam po pár dnech omrzí, *souhlasí s jejím názorem. Všimne si, jak si sedla, a tiše se nad tím uchechtne.* To chápu. Taky to takhle mám. *pousměje se.* Teda ne zrovna se čtením..na knihy jsem niky moc nebyl.*dodá a pokrčí rameny.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Fri Apr 24, 2020 10:16 pm
*zeptá se ho co tu dělá načež jí on připomeň že se ptal první. Odpoví mu a poledne si i jeho odpověď na její otázku. Když se jí zeptá jestli ráda čte řekne mu že je to její oblíbený druh úniku z reality. Když řekne že to má stejně jen ně s knihami vzbudí to její zvědavost.* A co tedy děláš místo čtení aby jsi utekl před realitou? Přijde mi že při tvém postavení tě musí realita vždycky dostihnou. / To já mám kolem sebe růžovou bariéru která praskne jen málo kdy/
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Fri Apr 24, 2020 10:31 pm
*zeptá se jí, jestli ráda čte a po její odpovědi řekne, že to chápe, protože to tak taky má, jenom nese čtením. Na knihy nikdy moc nebyl a raději sledoval filmy, nebo dělal nějaký sport.* /O postavení ani tak nejde./ Dělám hodně sport, především box. Pomáhá mi to krotit emoce. *pokrčí rameny. To, že rád kreslí, a má na to talent vynechá, protože to lidem nerad říká.* Jaký žánr nejraději čteš? *nadhodí, aby mezi nimi nebylo ticho.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Fri Apr 24, 2020 10:42 pm
*řekne mu že čtení je pro ní nejsnazší únik z reality. Když zmíní že on to má stejně jen ně s knihami, zeptá se co tedy dělá. * Hmmmm měla jsem období kdy jsem chtěla závodně běhat. Pak jsem si na druhém tréninku zlomila nohu...neptej se jak sama nevím*zasměje se* a od té doby nesportuju. Pokud se tančení nepočítá. Pokud se bere jako sport tak to alespoň něco dělám. Taky to krotí emoce . Záleží tam na přesnosti a preciznosti. Ale už měsíc jsem nic netančila.*usměje se* nejradši mám sladké fantasy*zasměje se*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Fri Apr 24, 2020 11:36 pm
*řekne, že čtení není zrovna jeho nejoblíbenější věc na světě, ale rád dělá sport. Přesněji řečeno box. Mlátit do boxovacího pytle mu pomáhá klidnit emoce, především vztek. Sport ho bavil od malička, ale boxu se věnuje poslední 2 až 3 roky. Vesměs od té doby, co se začala jeho sestra považovat za mrtvou. Jejím slovům se zasměje.* Podle mě tanec sport je. *Řekne jeho názor a pokrčí rameny. Pak se jí zeptá, jaký žánr má nejraději a po její odpovědi kývne hlavou.* Takže romanťárny... přesně jak jsem čekal.*skonstatuje spíše pro sebe.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sat Apr 25, 2020 8:55 am
*když jí řekne že nečte ale sprotuje povypráví mu o svém pokusu běhat. Pak mu řekne že tančí a není si jistá že se to považuje za sport. Když řekne že on to za sport považuje usměje se. Pak se jí zeptá co nejradši čte. *Ale no tak ...*zasměje se a šťouchne do něj mohou* podle čeho jsi si to myslel?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Sat Apr 25, 2020 10:38 pm
*když mu povypráví o svém pokusu závodně běhat, zasměje se. Je mu ji ale líto, protože to asi nebylo nic příjemného. Pak se jí zeptá, co nejraději čte a pak řekne, že předem tohle čekám. Když do něj dloubne nohou, uchechtne se.* No... prostě jsem to poznal. A navíc, většina holek čte romanťárny, takže to není až taková novinka.*pokrčí rameny se smíchem.* Co ještě ráda děláš, kromě tance a čtení romanťáren?*nadhodí a usměje se na ní*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sat Apr 25, 2020 10:49 pm
* když jí řekne že sportuje řekne mu že při pokusu o běžeckou kariéru si zlomila nohu. Zasmějí se tomu. Pak mu odpoví že čte romány. Řekne že to předpokládal*/ vždyť to není do očí bijící/ abys věděl těsně za romány mám detektivky.*stoupne si*  Kdybych byla sériový vrah nikdo by mě nezvládl chytit.* Řekne hrdě* to znělo trochu divně že. Ale asi bych na to neměla žaludek.*pak se jí zeptá co dalšího ráda dělá* ráda plavu.... No spíš se tak povalují ve vodě. Taky si ráda povídám s lidmi. Miluju večírky. A nějakou schodů okolností jsem u všech velkých skandálů. / Nebo to tak alespoň bývalo/ * usměje se* taky ti přijde že to jezírko vyloženě volá po tom aby tam někdo skočil?* Zeptá se hravým tónem a popojde k okraji*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Sat Apr 25, 2020 11:01 pm
*řekne jí, jak poznal, že má ráda romány.* Pobaveně ji sleduje, jak si stoupne.* Ty a sériový vrah? To mi k sobě nejde.*zasměje se. Opravdu si ji tak nedokáže představit. Pak se jí zeptá, co jí dále baví. Především, aby nebylo ticho.*, Vážně? Tak to abych si dal bacha. *Řekne pobaveně ale nemyslí to vážně. Ani se nediví, že Jantte je u většiny skandálů. Přijde mi přesně jako tenhle typ dívky. Když slyší její hravý tón, také se postaví a rychlými kroky dojde až k ní.* No, spíše volá o to, aby tam někdo úplnou náhodou spadl.*zatváří se jako andílek a lehce ji drkne do ruky, aby naznačil, že tím myslí ji. Jantte už je jen kousek od okraje, a tak udělá krok k ní tak, aby ona musela ustoupit, a tím pádem už je těsně u okraje. On si ale dává pozor, protože nechce ve vodě skončit on.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sat Apr 25, 2020 11:15 pm
*řekne mu že nečte jen přeslazené romány ale i detektivky. Pochlubí se mu že kdyby byla sériový vrah nechytili by jí. Potom se jí zeptá co dalšího ráda dělá a tak vyjmenuje několik dalších věcí. Potom si stoupne k okraji jezírka a hravě pronese že vyloženě volá po tom aby tam někdo skočil. Když přistoupí na její hru a šťouchne jí do ruky se slovy o náhodném pádu zasměje se. Když se k nípřibližuje ucouvne a cítí že k pádu není daleko. Všimne si jak se soustředí na to aby tam taky neskončil. Nevinně se uculý. Obejme ho kolem krku a udělá poslední krok. Tím ho převáží a on spadne s ní*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Sat Apr 25, 2020 11:34 pm
*řekne, že si ji jako sériového vraha nedokáže představit. A to myslí vážně. Pak za ni přejde k okraji jezírka a opraví ji, že spíše volá o to, aby do něj někdo úplnou náhodou spadl. Rukou ji naznačil, že tím myslí ji, a pak ji popostrčí k okraji. Sam si dává pozor, aby nespadl. Když ho obejme kolem krku je mu jasné, co bude následovat. Jenže on se jen tak nevzdává. Když udělá Jentte poslední krok, rychlým, ale opatrným pohybem, její ruce ze svého krku sundá, a tak spadne Jantte do jezírka sama. Než se ale stihne vynořit, rychle si přetáhne mikinu přes hlavu, vyzuje boty a stáhne si džíny. Všechno nechá ležet na místě a skočí do vody přesně v momentě, kdy se Jantte vynoří, takže na ní cakne trochu vody. Když se vynoří, odhrne si vlasy z očí a andělsky se na ní zazubí.* Se mnou si nezahrávej, Jantte.*prohodí s úsměvem na tváři.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sat Apr 25, 2020 11:46 pm
*bere jako lichotku že nevypadá na sériového vraha. Aby to nebylo nudné setkání rozhodne se ho ozvláštnit. Nadhodí že jezírko vyloženě volá ať tam někdo skočí. Když se Zayden zvedne a dojde k ní s tím že spíš volá po náhodném pádu usměje se. */ Když soadnu já tak ty taky/* když už nemá já ucouvnou obejme ho a pokusí se ho stáhnout s sebou. Když ale její ruce sundá spadne do vody sama. Když se vynoří vidí jak je sám se sebou spokojený. I když je to nejspíš zbytečné vyhodí na okraj svoje mokré boty a po chvíli snahy i džíny.*/ Hned je to lepší. Má cenu nechat si na sobě mokrý bílí tričko? Budu dělat že jo/* při jeho slovech se zasměje* neboj ani jsem nezačala*řekne se smíchem. Doplave k němu blíž a začne na něj cákat vodu*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 10:10 am
*naznačí, že brzy Jantte spadne do starého jezírka. Když mu dá ruce kolem krku, je mu jasné, co má v plánu, a tak je na poslední chvíli sundá a Jantte skončí ve vodě sama. Než se stihne vynořit, rychle se vysvlekne a zůstane jen v boxerkách a skočí za ni. Všimne si, že zůstala jen v tričku a potichu se uchechtne. Pak prohodí, že si s ním nemá zahrávat.* Tímhle sis vyhlásila válku. *oznámí ji a když na něj začne cakat vodu, na pár sekund se odvrátí. Pak na ní také začne cakat, ale větší silou než ona. Následně rychle odplave na druhý konec jezírka.
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 10:25 am
*když se vymaní z jejího obětí spadne do vody sama. Když se vynoří vidí že na břehu zůstalo jeho oblečení. Po chvíli na jeho suché oblečení hodí své mokré džíny. Potom k němu doplave a začne na něj cákat vodu.* Válku? To určitě..*zasměje se* nevím jak ty ale já mám ve zvyku vyhrávat* zakryje si obličej když jí vrací úder dalším cákáním. Když odplave na druhý konec zasměje se* už utíkáš?* Zasměje se a opatrně plave za ním*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 10:37 am
*nechá ji spadnout do vody samotnou a vysvleče se. Když na něj začne cakat vodu na chvíli se odvrátí, ale pak ji útok vrátí a řekne, že právě vyhlásila válku.* Tak to máš smůlu, protože dnes nevyhraješ.*zazubí se na ní a pak odplave na druhou stranu jezírka. Po chvíli se zastaví a počká, dokud nebude Jantte dost blízko na to, aby ji mohl chytit za pas a jemně odhodit směrem, odkud připlavala. To následně i udělá a když se Jantte vynoří, vítězně se na ní usměje.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 10:51 am
*když odhodí své oblečení doplave k němu a začne na něj cákat vodu. Když jí řekne že vyhlásila válku zasměje se a sdělí mu že je zvyklá vyhrávat. Taky jí pocáká a pak odplave. Se smíchem za ním volá jako už utíká. Pak se vydá za ním. On jí nečekaně odhodí do vody a když se vynoří vidí jeho vytěžený úsměv. Otře si vodu z obličeje.*/ Dneska je ta pyžamová party měla bych už jít/* doplave ke břehu* i když mě to s tebou moc bavilo, už budu muset jít. Ještě jsem si nevybrala co si na sebe večer vezmu.*pokusí se nasoukat do džínů a pak to vzdá vezme že ze země jeho mikinu a navleče se do ní. * Půjčím si jí. Nemůžu po paláci běhat ve spodním prádle.*vezme své věci do rukou a odchází. Cestou přes rameno zavolá* neboj večer ti jí vrátím. A odspěchá pryč. V komnatě si uvědomí že tam nechala knížku*/ zítra pro ní dojdu/
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 11:05 am
*pobaveně ji odhodí pryč a vítězně se usměje. Když už mu útok Jantte neoplatí, překvapeně povytáhne obočí. Sleduje ji, jak vylézá zpět na břeh a prohlédne si ji. Přeci jen je to chlap a ona je před ním polonahá. Uchechtne se jejímu pokusu se obléci do džínů, ale smích ho přejde hned potom, co si vezme jeho mikinu.* A v čem mám jako teď jít já? Tohle není fér Jantte!*Křikne dotčeně, ale v očích mu hrajou pobavené jiskřičky.* Opovaž se jí zničit, je to jedna z mých oblíbených! *Řekne se smíchem, a pak už jí sleduje, jak odchází. Chvíli na to taky vyplave na břeh, obleče si své džíny a vydá se do své komnaty.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Joseph V. Layn

Mon May 18, 2020 10:02 pm
*Ani moc neví, co tady dělá. nemá službu, tak proč není doma? Hm, asi ví, že tam na něj nikdo nečeká a on tak má čas klidně přemýšlet o všem, co se za poslední dobu událo. Na sobě má už jen obyčejnou bílou košili, měl v plánu mířit domů, a kupodivu žádnou zbraň, alespoň ne viditelnou a všem tak na očích jako ty, které měl vždycky při hlídce. Stoupne si těsně k břehu jezera a přemýšlí, zatímco se kouká různě na rostliny, které to tak ničí. Kdo ví, nad čím vším přemýšlí, ale jeho výraz rozhodn nevypadá nijak vesele.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Scarlett A. Deak

Mon May 18, 2020 10:19 pm
* Scarlett tak nějak nevěděla co má v komnatě dělat, tak si vzala plavky a měla v plánu jít do starého jezírka. Kde i přemýšlela o životě a všem možném co se v něm odehrálo. Když tam vešla uviděla nějakého muže. Neví kdo je to nebo jestli je tu taky jako zahraniční host.* Ahojky, doufám že neruším i když já neruším nikdy.* Řekla s takovým menším úšklebkem, možná nebylo fajn být hned nezdvořilá ale tak to by nebyla Scarlett že? Když k němu dojde blíž dojde jí že nejspíš není zrovna v dobrý náladě. Ale Scarlett si prostě věřila a vážně neměla v plánu mu lézt někam do zadku.* Chceš tu být sám nebo mám odejít?* Založila si ruce na prsou a lehce povytáhla obočí.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Joseph V. Layn

Tue May 19, 2020 12:03 pm
*Skoro ani nezaznamenal, že se k jezeru vypravil i někdo jiný. nebylo to podle něj zrovna místo, kde by si určití lidé rádi zabíjeli volná odpoledne a jen tak kecali o věcech, co se jim přihodily. Proto ho překvapilo - co překvapilo - skoro dostal infarkt, když se za ním ozval cizí hlas nepatřící jeho příteli. Otočí se tedy na dívku, která se mu ozvala za zády, a přejede ji pohledem. neznal ji, musela to být tedy cizinka. A neví, jestli ji už někdy poznal, na to podle něj měla až moc tuctový obličej. To, že mu tyká, dával jako jasný důkaz toho, že je zahraniční, protože tady mu všechny dívky ze Selekce vykaly.* Je to veřejně přístupné místo. *Odpoví vyhýbavě, jako by jí nechtěl dát přímé ano nebo ne, a odstoupí od břehu, okamžitě se pomalým krokem utíkaje schovat někam dozadu za sloupy, jak se od strážců sluší a patří.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Scarlett A. Deak

Tue May 19, 2020 2:59 pm
* Když jí přejel pohledem, uchechtne se* Jsem Scarlett..Scarlett Aurora Deak..Ty jsi? *Zeptala se.* Vím že je to veřejné přístupné místo. Ale tak nechala bych tě tu klidně samotného.*poklepala si prstem na místo, kde byl spánek.* Ale tak když asi pravděpodobně nechceš. Ty asi budeš strážce co? Vypadáš na to.. *Nevinně řekla* / hm..ten ujde../
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Joseph V. Layn

Tue May 19, 2020 9:05 pm
*Když mu řekne jméno, mozek mu začne šrotovat na plné obrátky. Začal si tak nějak pamatovat jména lidí, co se mu na zámku motala pod nosem, častokrát kvůli tomu ani nespal, aby si zapamatoval všechny nové hosty, takže jméno princezny si už odvodit mohl. Sakra. Otočí se na ni a pak povytáhne obočí.* Joseph Layn, ano, jsem strážce. *Přikývne a hodí rychloúklonku, jako by to jen chtěl mít za sebou, a pak jen pokrčí rameny, snažíc se tvářit vážně. Opravdu mu to ale moc nejde.* Sám můžu být naprosto kdekoli.
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Scarlett A. Deak

Tue May 19, 2020 9:38 pm
Těší mě, jo a prosím nechovej se jako bych byla někdo víc * Pousmála se, Scarlett věděla že je princezna Maďarska, ale nějak vážně to nebrala. Spíš si užívala jako obyčejný člověk. A hlavně totálně kašlala na věci který by měla dodržovat jako princezna. Když po chvíli hodí rychlo úklonu, udělá jí taky, což se za chvíli rozesměje.* Sundá si svůj přehoz a vleze do jezírka / Je to trochu studené, ale tak to dám./ * Ponoří se a po chvíli se zase vynoří, promne si obličej, a podívá se na Josepha.* Jdeš taky? * Udělá zase svůj rošťácký úsměv jako dělala pořád na všechny kluky v její životě.
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Joseph V. Layn

Thu May 21, 2020 8:22 pm
*Povytáhne obočí. Tohle ještě chápal u toho, když mu to říkal jeho nejlepší kamarád, u kterého to už nebral jako něco jiného, že je vlastně princ, ještě korunní, ale u ní? No, moc ji neznal, tak mu to opravdu bylo proti srsti, ale když mu řekla, že to tak nemá brát, tak se to tak pokusí nebrat, no... Povzdechne si a pak se na ni podívá.* Tohle minimálně za dobu, co žiju, nikdo jako bazén nevyužil. Je to špinavý, hnusný a rozhodně nechlorovaný. *Upozorní ji, zuatímco ji sleduje, jako by tím měl odpovědět i na její otázku. Nevleze tam a hlavně ne teď.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Scarlett A. Deak

Thu May 21, 2020 8:44 pm
A to si jako vážně myslíš že bych tam vlezla, kdyby to bylo špinavý, hnusný a rozhodně ne chlorovaný.* Zacituje což má pobavený úsměv na tváři.* Takže sem tedy nepůjdeš no, dobře. A ani kvůli mě to neuděláš..?* uculila se a čekala na jeho odpověd, moc dlouho ho neznala, ale tak Scarlett , nerandí jen tak s někým, i když to šlo chvilkami poznat nebo i vidět. / Hmm..bad boy..to se mi zatím líbí./ * Pomyslí si a nad tou myšlenkou si skousne spodní ret. Scarlett měla celkem velké výkyvy nálad, někdy byla strašně moc šťastná a jindy byla smutná že ani nevycházela ze své komnaty. Ale tak po dlouhé době si vyšla k jezírku, kde to bylo moc hezký, a stejně jako na střechu paláce chodívala i sem, zahnat své myšlenky.*
Sponsored content

Staré jezírko - Stránka 4 Empty Re: Staré jezírko

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru