Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré jezírko

+13
Vertasia
Davina "Dee" Claire
Lexi
Klarisa
annie.16
-LF-
LittlePrincess
Nea
Taylorovidní zrzka
Matthew Leonard Castel
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
Admin
17 posters
Goto down
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Thu May 21, 2020 9:05 pm
Vím, že tady se to neuklízí. *Odtuší klidně, jako by něco takového čekal, ale jako by ho to ani v nejmenším o tom nepochybovat. Pak jen zavrtí hlavou, když se ho zeptá, jestli nepůjde ani kvůli ní, a pak se jen pod vousy ušklíbne. Nelíbilo se mu, že ho nutila jít do vody, neměl nic na osbě, v čem by mohl plavat, a voda se mu štítila, hlavně tahle, nevěděl, kdy do ní někdo lezl naposledy a jestli v poslední době nesloužila jako dětský pisoár. Nicméně ji ale sleduje, hlavou se mu honíce otázky, co je vlastně zač. nechovala se moc jako většina princezen.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Thu May 21, 2020 9:34 pm
Mě informovali, jinak..* Ušklíbne se* Jestli se mě chceš na něco zeptat? ? Můžeš, určitě budeš mít otázky, něco jako, tohle to je korunní princezna. Nikdo jí chtít nebude, bože co je to za krávu. Takhle se korunní princezna nechová. Radši by měla být korunní princezna Catherine blaaa bla blaa. Slýchávám to dost často a ne jen od mojí sestry. Takže se můžeš zeptat na cokoliv chceš a když říkám na cokoli tak tím myslím vážně na cokoli. *Usměje se a dá si pramínek vlasů za ucho.* / Tak já se snažím být sexy, ještě víc než obvykle a on si toho nevšimne, to jako vážně!? A to jsem tu ještě v plavkách. Tss/ * Projelo jí hlavou, nad tím se jen uchechtla, doplave na břeh jezírka kde si sedne.* Chceš si přisednout?..* Řekne zoufale, a v té zoufalosti jde slyšet i trochu smutku.* / Vsadím se že řekne něco jako ne, nebo se nějak vymluví. Ale tak to mi bylo jasný./
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. LAyn

Thu May 21, 2020 9:49 pm
Ne, otázky nemám. *Zavrtí hlavou a prvně se mu v jeho obličeji objeví náznak úsměvu, jako by přemýšlel o tom, jestli je jen taková odjakživa, nebo co to s ní je, že se prostě nechová jako princezna, ale jako coura odvedle. Nakonec se tedy nechá přemluvit alespoň na to, aby si sedl. Očividně má myšlenky úplně někde jinde, než aby obdivoval její postavu, vlasy a všechno možné, ale prostě na to nemá ani náladu. Při sedání si si sundá boty a ponožky, které si položí vedle a následně se na ni podívá, načež povytáhne obočí. Nesedí od ní daleko, ale taky respektuje její soukromý prostor, tak si nesedá přímo blízko. Proč s ním vlastně mluví, co po něm chce? Nemá moc v ostatní členy královských rodin víru jako ve svého kamaráda, pak tedy ale promluví.* Co tě vede k tomu, že bych musel být nějaký zvědavý a chtít se na něco ptát?
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Thu May 21, 2020 10:35 pm
Tak to jste asi jediný..* Smutně se mu podívá do očí, což už bylo skutečné ale rychle odvrátí zrak nikam jinam. Všimne si že si sedl k ní celkem daleko, což se pošoupne aby byla blíže k němu* Pokud to nevadí tak jsem si sedla blíže.*uchechtne se a její rty si olízne. Když se jí zeptá co jí vede k tomu že by musel být nějaký zvědavý a chtít se na něco ptát. Jen zavrtí hlavou a zase se mu podívá do tváře.* Skoro každý chce o mě něco vědět, nebo se ujistit že to jsem já korunní princezna Maďarska. Dost lidí říká že jsem mrcha což taky jsem..ehmm..teda nejsem. No to je jedno, stejně si to o mě myslíš. Jakože na jednu stránku, jsem ráda, že to o mě říkají lidi, ale na tu druhou spíš ne. Ale přikláním se k tý první stránce. /Ten kluk, asi umí naslouchat noo.. Celkem milé, třeba není zas takový bad boy jak jsem si myslela, ale tak já jsem si myslela dost věcí už se není čemu divit../ * svěřila se mu, protože se už hodně dlouhou dobu neměla svěřovat nikomu. Pak si jen čvachtala nohy v jezírku.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. LAyn

Fri May 22, 2020 11:28 am
*Když uvidí, že se k němu posune blíž, jen povytáhne obočí. Nečekal to, ale rozhodně se nebude odtahovat, je to nezdvořilé. Kdo ví ale, jak to bude pokračovat, jestli se na něj nebude sápat, nemá důvod se zase odtahovat. Bylo by to neslušné.* A říká se toho mnohem víc o každém. *Pokrčí nad tím rameny. Nikdy neuměl moc komunikovat s cizími, ale když si u někoho našel cestu... To se zase nedal zastavit. Jen tedy znovu povytáhne obočí.* Takže ty jsi ráda, že o tobě lidé říkají, že jsi mrcha? *Zeptá se jí trochu nechápavě. Její myšlenkové pochody moc nechápal a ani si nebyl jist, zdali tomu přijít na kloub chce. Nebyla jako ostatní princezny a to ho znepokojovalo.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Fri May 22, 2020 12:09 pm
Co si o mě myslíš? Takhle s pohledu? Určitě si myslíš, že bych neměla být korunní princezna, že by to měla být Catherine. Že jsem úplně jiná než ostatní.* Protočila očima* Ehmm..svým způsobem, i ano tak nějak mi to skoro každej, v Maďarsku říká. Takže jsem vědoma toho že jsem. Jinak když už jsme u toho Maďarska byl jsi tam někdy? * Zeptá se a falešně se usměje, což nejde poznat ve skrývaní emocí byla vážně dobrá, za ty léta. myslím že kdyby tu ted nebyl Joseph tak se tu vybrečí. Což ona nedělala před lidmi přišlo jí to dětinský. A hlavně nechtěla aby jí viděl jako nějakou křehkou holčičku. Ona vždycky byla na rozdíl od své sestry drzá. A dovolila si to ho někdy příliš až dost.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Fri May 22, 2020 12:14 pm
Nevím, vidím tě teď poprvé v životě. Respektive s tebou poprvé v životě mluvím, takže si nedělám žádný názor. A fakt nejsem člověk, co soudí jen podle drbů. Aspoň se teda snažím. *Pokrčí rameny. Nikdy neuměl moc mluvit o negativních vlastnostech lidí, pokud se nejednalo o osoby jemu blízké. Jeho nejlepší kamarád a jeho sourozenci pro něj byli už jako rodina, takže do nich se navážel jak chtěl, stejně jako je buzeroval, nešetřil ošklivými poznámkami... Jenom proto, že věděl, že oni to neberou zle. Pak jen zavrtí hlavou.* Ne, z Illey jsem odjel jen jednou. Takže v Maďarsku jsem opravdu nikdy nebyl. *Nikdy nezapomněl na svou první cestu letadlem, kdy seděl po boku Colina, který se mu smál, že se bojí výšek. Podívá se před sebe. Kdyby tady nebyla, už by brečel. Bylo toho na něj opravdu moc, co se dělo v posledních dnech a týdnech, ale jak by to vypadalo, kdyby někdo viděl strážce brečet? Asi už by si nikdy nevydobyl zpátky tak těžce získaný respekt.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Fri May 22, 2020 12:46 pm
Tak to si asi jedinej, kterého znám. Kdo by to o mě neřekl..ale líbí se mi to..* usměje se* Víš jsi první strážce s kterým mluvím.* uchechtne se a zase skočí do vody, ponoří se a za chvíli ze zase vynoří, což si prohrábne vlasy.* Pokud jsi nebyl v Maďarsku, tak to je jen dobře, myslím že by si slyšel z každého rohu, kdo jsem a co dělám. a proč to dělám. A takový kraviny. / Bože, nejradši bych se tam nechtěla v životě vrátit./ *Věnovala mu takový menší úšklebek.* Už si úplně pamatuje, jak po Scarlett začali řvát rodiče, že se musí víc chovat jako princezna a ještě k tomu korunní. Což se na to vykašlala. A překvapivě už je jim jedno co dělá. I když by to její rodiče změnili.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Fri May 22, 2020 1:07 pm
*Uchechtne se. neví, co má korunní pricezna v plánu, ale je nakonec přeci jen rád, že není sám. Kdo ví, kam by se jeho myšlenky ubíraly, a jen by se trápil. Nikdo by nechtěl, aby se trápil, a kdyby se svými problémy přišel za Colinem, jenom by ho ubezpečil, že nic není tak špatné. Jediné, co na svém nejlepším příteli opravdu nenáviděl, tak to, že když je hodný, je někdy až moc. TO mu vadilo, protože někdy by potřeboval někoho, kdo by mu ty oči otevřel.* Takže ty chceš, aby tě lidi nazývali mrchou, ale když to nedělám, líbí se ti to taky. Nějak si moc protiřečíš. *Mírně se uchechtne a sleduje ji, jak skáče do vody. Samosebou se neobejde bez mokrého cákance, který dopadne hlavně na něj, ale nic si z toho nedělá. Jen ji tiše sleduje a přemýšlí, co je vlastně zač.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Fri May 22, 2020 1:28 pm
Půjdeš za mnou, do vody? Prosíímm...* Udělá smutné oči a jen ho s úsměvem pozoruje* Já si protiřečím celý můj život, takže nejsem nějak moc překvapena.* skousne si spodní ret, a jen si v bazénu plave kolečka, což se někdy i potopí a vynoří.* /Hm..jiný kluk, by tu už nebyl..zvláštní ale hřeje mi to u srdíčka./ * Pomyslí si, a upřímně se pousměje.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Fri May 22, 2020 9:50 pm
*Sleduje ji a když ho poprosí, aby přišel do vody, povzdechne si. Sundá si triko a z kapes šortek si vyndá všechno, telefon, zbraň a všechno možné, co položí kousek od břehu pod své triko, a pak tedy skočí do vody. Jak to, že na něj měla takový vliv? Povzdechne si a sleduje ji, zatímco nad čímsi přemýšlí. Nic ale neříká, nakonec to ale přeci jen nevydrží a rozmluví se.* Proč tě ta voda tak strašně táhne?
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Fri May 22, 2020 10:09 pm
* Když ho uvidí jak si sundá tričko a skočí do vody, jen se uculí a doplave k němu celkem dost blízko.* Co mě táhne k vodě, ani nevím. Vždycky jsem byla vodní tvor. Na rozdíl od mé debilní sestry. * Sice nevěděla jestli Catherine chodívá plavat. Ale ještě jí neviděla někde se koupat, nebo skákat do vody. Noo..prostě něco s vodou. Když se k němu přiblíží zeptá se na něco co jí zajímalo.* Jinak, ehmm..máš pří-tel-ky-ni. * Zakoktala, a sklopila svůj pohled dolů. ona byla mrcha ale mít něco ze zadaným klukem, nic společného mít nechtěla. Už jednou byla dokonce se zadaným. Ale nedopadlo to moc dobře, takže od té doby se vyhýbá klukům který už přítelkyni mají.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Fri May 22, 2020 11:01 pm
*Usměje se a pak povytáhne obočí. On si sourozence vždycky přál, i když jeho nejlepší kamarád mu ty své s radostí v minulosti půjčoval, ale nic se nerovnalo tomu, aby měl vlastní. Vždycky si je přál, ale nikdy je nedostal.* Proč je tvoje sestra podle tebe debilní? *Sourozeneckou nenávist neznal, vždycky viděl sourozence, jak se měli rádi, akceptovali, tohle prostě nikdy nepochopil. Když mu ale řekne, jestli má přítelkyni, jen se tiše uchechtne a když uvidí její pohled směřující k zemi, jen povytáhne obočí. Od kdy je tak stydlivá? Natáhne se k ní a jemně jí zvedne hlavu, načež jí překážející pramínky odstraní z obličeje a uchechtne se, jako by ani nevěděl, co dělá.* Ne, proč tě to napadlo?
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Fri May 22, 2020 11:23 pm
S mojí sestrou nemáme tak dobrý vztah, spíš nemáme žádný vztah. Mohl si jí tu potkat, přijela se mnou.. bohužel. Jinak kdyby ses ptal, tak moje sestra vždycky žárlila na mně./ Ale tak není se čemu divit, já jsem byla pořád ta oblíbená, možná i to hezčí dvojče./ Jinak jsme dvojčata, akorát nejsme stejný, nemáme stejný vzhled.* Pokrčí rameny* Jinak abych ti to nějak vysvětlila tak, když jsme byli s Catherine malý, asi nám bylo tak deset let, tak jsem se začala věnovat lukostřelbě. Který se věnovala celá naše rodina, no jenže Catherine to nebavilo a nechtěla s tím mít nic společného. Takže si mě překvapivě oblíbili rodiče víc než Catherine, no jenže ona žárlila na mě. A od tý doby se nebavíme a nevydržíme spolu být v jedné místnosti víc než pět minut. A co ty máš sourozence? Pokud jo, tak to upřímnou soustrast..* zavtipkuje a zasměje se. Jenže když jí zvedne hlavu a odstraní jí pramínky z obličeje, jen ho pozoruje, jako by jí vypadli všechna slova, a to byla ukecaná někdy až dost.* Jen tak mě to zajímá.. * Odpověděla a jen na něj zírala.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Fri May 22, 2020 11:34 pm
*Tiše ji poslouchá a jen zavrtí hlavou, když mu tohle všechno řekne. Hned si vzpomene na sourozence svého kamaráda a nemůže uvěřit tomu, jak zvládne mluvit o své sestře, o jejich vztahu... je to prostě celé pro něj až moc neuvěřitelné. A co je nejhorší, zjistil, že Scarlett je opravdová namyšlená mrcha. Nicméně není natolik silný, aby teď něco řekl, a tak tam jen stojí v její blízkosti, s rukama podél těla. Tiše se k ní natáhne, ale pak ruku stáhne zpátky.* Normálně... normálně bych řekl, že váš vztah je rozbitý. *Tiše se uchechtne a zavře oči, ale jen zatřese hlavou.* Váš vztah je prostě rozbitý a mně to nedá... proč ho nechceš opravit? *Podívá se jí do očí a natáhne se, aby jí stiskl rameno. Nevědomky se k ní přkbližuje.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 12:02 am
Je to komplikovaný..to bys nepochopil...Neměla jsem tě zatěžovat mými problémy, který tě stejně nezajímají..* Nechtěla o tom mluvit bylo to pro ní celkem těžké téma, najednou se s vtipný hnusný, oprsklý dívky stala celkem i milá, což ona byla někde v hloubi duše. Ale nějak to moc neprojevovala. Pak se ale svěřila.* Ona se chtěla se mnou usmířit, ale já ne..Nebo vlastně já jsem jednu dobu chtěla, protože jsem nikoho neměla a nemám až do ted..* Když se jí zeptá proč ten vztah nechce opravit, jen zavrtí hlavou.* Už jí nepotřebuju, nebyla tu pro mě tak já tu nebudu pro ní.* Řekla smutně až jí z toho tekla slza po tváři, kterou si rychle otřela. Aby nevypadala jako nějaká křehká holčička. Ale v ten moment kdy se jí podívá do očí se mu podívá do očí také. Nic neříká jen se dívá.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sat May 23, 2020 12:11 am
Hodne lidi mi rika, ze veci nechapu, ale protoze jsem cely zivot jen necinny pozorovatel... mam celkem tendenci k tomu chapat veci, ktere nikdo nerika. *Jen nad tim pokrci rameny a sleduje ji, kdyz mu vypravi o jeho vztahu se sestrou, a vezme ji oblicej do jedne ze svych rukou.* Scarlett. Ona to chtela, ty taky, jenom ve stejnou chvili. Nemyslis si, ze je minimalne trochu detinske se chovat takhle? *Zepta se ji, nemenic pohled z jejich oci, a udela jeste trochu dopredu. Smerem k ni.* Tohle bys opravdu mela opravit. Ulevi se ti, kdyz vidim, jak tobe dela problem o tomhle mluvit. *Palcem ji prejede po tvari a i on se najednou tvari celkem mile, prekvapene snad sam nad sebou a hlavne jako by mel co nevidet brecet. Kdyz ale uvidi jeji slzu, instinktivne tam zajede palcem a i deuhou rukou ji podepre oblicej.* Potrebujes opravit *Zamumla a lehhce se k ni nahne, nacez ji jemne polibi.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 12:39 am
*Trochu se na něj nechápavě podívá, ale pak jen přikyvuje hlavou.* Dětinské? To nevím, myslím že mi to nikdo nikdy neřekl, Ale tak když myslíš..*Pousměje se* My už se ani nesetkáváme a myslím že máme stejný názor na to že už se nepotřebujeme. Myslím že i kdyby jsme se usmířili už by to nebylo stejné jako dříve *Po chvíli když jí přejede palcem po tváří se uculí. Když jí políbí překvapeně se na něj podívá a začervená se ale po chvilce ho políbí taky.*Tak co si o mě myslíš ted?* Omotá mu ruce okolo krku a zasměje se .* Doufám že budeš na plese taky..A i kdyby ne tak tam prosím kvůli mě aspon přijd. *podívá se mu do očí což v jejích očích byli jiskřičky. Byla celkem překvapená že zrovna narazila na něj, a i byla ráda. Co kdyby tady byl někdo jiný?..Na to už pomyslet nemohla* Jo a jinak můžeš mi říkat Scar..
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sat May 23, 2020 11:09 am
Věř mi, že když ji budeš potřebovat, nehledě na to, v jaké situaci, bude lepší, abyste spolu byly zadobře. Nikdy nevíš, co se může stát, a proč náhodou bys ji potřebovala na své straně. O to víc, když obě rozhodujete svým způsobem o tom, co se bude dít s vaší rodnou zemí. *Pokrčí nad tím rameny a po bličeji mu přejede úsměv, který se projeví i v polibku, když mu ho oplatí.* Nemám čas na to, abych dělal ukvapené závěry. Ty můžu dělat jen tehdy, pokud bys byla rebel. *Ušklíbne se a je vidět, jak se mu napjaly svaly, když se ho dotkla. Pak se jen trochu kysele ušklíbne a odfrkne si.* Být nejlepším přítelem někoho z libovolné královské rodiny znamená, že tě bude zbožňovat celá rodina. Takže na ples musím, i kdyby se mi tam vůbec nechtělo. Protože mě donutila jít rakouská princezna. *To řekl naschvál, chtěl vidět, jak Scarlett na jeho sdělení zareaguje.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 11:29 am
Možná máš pravdu, ale možná taky ne..*Pobaveně řekne. Možná měl pravdu, už jí hodně krát potřebovala mít u sebe nebo aspon u jejího boku. Ale ona vždycky odmítla. Věděla že možná mít sestru, nebo dokonce dvojče, je vzácné a měla by si jí vážit. Ale stejně Scarlett nechtěla ani pomyslet na to jaké by to bylo být se sestrou v dobrém a ne ve špatném. Jenže Scarlett to prostě nechtěla, a věděla že ani Catherine ne.* Je hezké že se snažíš dát nás dohromady. ale to už se nepovede..Je to ztracený. * Usmála se i přes to že to pro ní bylo těžké téma.* Takže říkáš že bych měla být rebel, zajímavé. Poslouchá ho dál v konverzaci ale když uslyší o Rakouské princezně jen se na něj nechápavě podívá, což je i naštvaná a uražená zároveň.* Ehm..Ra-rakouská princezna? Co je s ní? vždyť si říkal že nemáš přítelkyni? * Odstoupí od něj krok dozadu, a čeká na jeho odpověd..Byla celkem vytočená.* / To ti nestačí jít s Maďarskou KORUNNÍ princeznou, ale musíš jít ještě s Rakouskou./
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sat May 23, 2020 11:42 am
Vždycky mám pravdu. Viděl jsem, co s člověkem udělá to, když nemá s kým mluvit, a ty zrovna nevypadáš jako člověk, kdo by se sám do sebe rozhodl dělat si vrbu ze všech, co se okolo tebe objeví. *Pokrčí nad ní rameny, jako kdyby měl on vždycky jen a jen pravdu, a když se od něj odtáhne, snaží se udržet vážný výraz.* Ano, rakouská princezna. *Přikývne hlavou a už to nevydrží, jen se smíchy zlomí v pase a začne se chechtat tak, že ho musí slyšet až na druhém konci Illey.* Je jí čtrnáct! U všech čertů, já nečekal, že mi na to skočíš takhle hezky. *Směje se dál a má co dělat, aby vůbec popadl dech.* Slíbil jsem jí, že na další ples půjdu s ní, když tu byla naposledy. A jsem rád, že se konečně chystá vyjít do společnosti. Ze všech jejích sourozenců je právě ona ta nejtišší, když vynechám jejího mladšího bratra, ale jeho dvojče, ta zvládne mluvit za ně za oba. *Uchechtne se a sleduje ji, ale pak se mu obličej začíná trochu kabonit. Nepřehnal to?*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 12:08 pm
Vždycky máš pravdu?, no to nevim..A prosím nebavme se o ní..třeba mi můžeš něco říct o sobě. Budu ráda když se o tobě něco dozvím.* Usměje se, jenže jí to překazí když řekne Rakouská princezna celkem vážným výrazem, jen na něj zírá. Stále se na něj jen dívá i když se začne smát.* Takže půjdeš s ní, hm..taky zajímavý..a když udělám tohle tak půjdeš se mnou? * Doplavala za ním blíž, a vážněji ho políbila.* Stačí, nebo chceš uplatit i něčím jiným?* Zasměje se a skousne si spodní ret. Když řekne že má sourozence hned si vybaví malou holčičku která s ní byla na párty u bazénu.* Počkej, nemá ta holka mladší setru? Takovou otravnou? Za všemi chodí, je jí asi tak šest let?..* Zeptala se* Ona bude taky na tom plese?? * Zeptala se znovu.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sat May 23, 2020 12:13 pm
O mně toho není moc, o čem bych mluvil. nejsem nijak moc zajímavý. *Uchechtne se, když ho poprosí, aby mluvil spíš on, a byla to pravda. Žil na zámku, jen jednou z Angeles vytáhl paty, vždycky byl tady a tohle a vídeňský palác bylo to jediné, co znal. Neměl moc o čem mluvit, pokud by nechtěl přiznat, že dřív byl neskutečný asociál. Když ho ale políbí, polibek jí oplatí a přitáhne si ji více k sobě, nejistě ji chytíc kolem boků, a když se odtáhne, jen se uchechtne.* promiň, ale už jsem to Sofii slíbil, nechtěl jsem ani na ten ples jít, ale Colin mě nenechá se z toho vyvlíknout, už jsem to zkoušel, a nemůžu jí říct ne. *Zavrtí hlavou a když se začne až moc zajímat o malou princeznu, jen přikývne.* Jo, to je Julča. Když o ní mluvíš, pěkně dlouho jsem ji neviděl. Vlastně ani jednou za dobu, co jsou tady. Tys ji už viděla?
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sat May 23, 2020 1:03 pm
Co to povídáš, ty jsi zajímavý, to spíš já ne. Všichni jsou zajímavá teda až na mě.* Pousměje se, když k němu doplave a on jí chytne za boky jen spokojeně zamručí a položí mu hlavu na hrud.* To je v pohodě, jdi tam s ní třeba se tam někde potkáme. Já když jsem byla menší tak už jsem asi tak ve čtrnácti začala randit..Třeba si taky někoho najde, a pak můžeme jít spolu.* Začervená se, když začne mluvit o Julče zvedne hlavu, a jen pobaveně protočí očima.* Jo, už jsme se viděli, jednou..Vlastně to bylo na párty u bazénu. Já jsem tam jen tak ležela na lehátku. A už tam byla, vlastně jsem strávila s ní více času než s mojí sestrou tady.* Scarlett nesnášela děti, ale nechtěla aby to nějak špatně vyznělo, ona samozřejmě věděla že byla dítě taky. Možná za to mohlo její dětství.* Nechceš jít už z vody? Je tu celkem zima.* Doplavala ke břehu a tam si sedla* Ehm..Chtěla bych se převléct do suchého, takže kdyby ses otočil? Prosím?..* Poprosila ho a zasmála se.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sat May 23, 2020 1:09 pm
*Zasměje se, ona a není zajímavá? Kdo kdy měl se svou sestrou tyhle žabomyší války? On a ani nikdo jiný, koho by znal, rozhodně ne, takže mu to spíš přišlo vtipné, a jen přikývne hlavou.* Fakt nejsem zajímavý, jsem jako to malé ošklivé káčátko. Jsem syn jedné služebné, co to vytáhl až na strážného. *Z úst mu ujede tichý smích, jako by jeho parafráze života k pohádce byla jen něco, co by si on a ani ona neměli brát vážně. Pak se jen usměje.* Určitě, rád tě s nimi seznámím. Znáš je vlastně? Furt zapomínám, že asi opravdu nebudu jediný, kdo má s jejich rodinou nějaký dobrý vztah. *Nervózně se zasměje a pak přikývne, načež nejistě vezme znovu dívčinu hlavu do rukou a dá jí letmý polibek na čelo. Je to něco, co není přímo tolik intimní, ale ani něco, co by značilo jen čistě přátelský vztah. Od kdy na to jde s dívkami takhle rychle? To s ním určitě hývají ty výkyvy nálad a stavu jeho matky.* Jo, to je celá Jul. Když nemá po boku svého bratra, je nezřízená střela. Cody ale moc do společnosti nechodí, tak jsem rád, že našla aspoň někoho, s kým se může bavit, protože Sof i Colin jí mají po čase plné zuby. *Dodá jen tak mimochodem a pak jen přikývne, asi si až v tuhle chvíli uvědomil, že mu vlastně zima je taky, a ještě jaká.* Jo, jasně. *Přikývne a když vyleze z vody, jen se otočí zády. On nic na převlečení neměl, a kdyby chtěl jít v suchém, musel by jít skrz zámek na Adama.*
Sponsored content

Staré jezírko - Stránka 5 Empty Re: Staré jezírko

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru