Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahrady paláce

+18
K. princ
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Vertasia
Terka
Takuari Zimemo
Klarisa
Lexi
Crystal & Juliet
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
LittlePrincess
annie.16
13Lucky
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
-LF-
Admin
22 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Cara A. Davis

Sun Aug 30, 2020 7:33 pm
*nechtěně vrazí do nějakého stolu a tak se hned začne omlouvat dívce, která u něj sedí. Má pocit, že ji zná... jakoby ji už někdy viděla. Trpchu nervózně se ošije pod jejím pohledem. Není ji to nepříjemné.. jen ji to přijde trochu zvláštní.* Přijde mi, že tě odněkud znám. *přizná a ani ji nenapadne jí vykat, i když je to její povinnost, jakožto komorné. Často na to ale zapomíná.. není zrovna nejzodpovědnější člověk na světě. Trochu zmateně se zamračí nad tím, jak se Charis zarazí podruhé, když se jí představí.*/Mám něco na tváři? Nebo je to blázen?/*posadí se na místo naproti ní a snaží se zamaskovat to, jak ji dívka mate a trošku děsí.* To musí být jen blbá náhoda. Říká se, že každý člověk má na světě někde svýho dvojníka, nebo tak něco, ne? Třeba je to něco podobnýho nebo tak.. prostě jen blbá náhoda. *uchechtne se, trochu nervózně.* Nejsi magor, taky mi přijde, že se odněkud známe, nebo mi někoho dost připomínáš. Je to divný, ale nejseš magor.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Christofferson Thorbjörn Formørkelse

Sun Aug 30, 2020 7:34 pm
*na ocichma slunecni bryle, protoze nepotrebue, aby kazdy videl jeho zarudle oci diky tomu, e si v komnate dopral jointa a nepotrebuje zadny dementni kecy kolem. Jakmile je na miste jen se znudene usklibne a je presvedceny, ze pokud nebude ta party pak lepsi, proste odejde a sere na vsechny, ale jeho nazpr se zmeni s tim, kdyz si vsimne Hollis, ktera je jeho komornou a on nevedel, ze se sem chyta. Pd cisnika si vezme dve sklenky s whiskey a nasledne jde za ni. Poslechne si slova na jeho vlastni slova a jen protoci ocima.* Koey, ale proste se me zeptas na povoleni jasny? Co kdybyh tady nesel a nahodou te potreboval? hm? * Rekne ji stejne chladne jako predtim. Tohle jeji chovani se mu nelibi. Doma se jej pta na vse, ale tady?. /Mel bych ji potrestat.../ *Potom ji da do ruky sklenku s whiskey a prikaem ji donuti, aby obsah sklenky vypila. Sleduje ji, zatim, co on ma svou sklenku uz davno ve svem zaldku.* Fajn, prones jeste, nebo vem celou lahev, sklenky nechej tady a vrat se. Ne ze e nekde zakecas, nebo zdrhnes jasny? To bych potom nebyl tak milej. *Rekne ji a jeho ton hlasu ji dava jasen najevo, ze nezertuje.* Jdi. *Kdyz jeho komorna jde, neodola a poled mu sjede na jeji pozadi.* /No shit./
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Skyden A. Lefevre

Sun Aug 30, 2020 7:34 pm
*Hned jak dojde do zahrad, posadí s k baru. Na tvváři nemá ani výraz jako vždy, spíš výraz toho, že by se radši viděla někde jinde a nebo na mol opilá. Když se posadí k baru, obrátí do sebe jednu sklenici whiksey a hned si objedná další. Když uslyší hlas nějaké dívky vedle ní, pousměje se na ni a po její otázce se ušklíbne.* Už pár dní. *uchechtne se a pokrčí rameny. Přijde ji, že to celý pokazila, chtěla ukázat svému příteli, že není jen jeho majetek a skončilo to tak, že zapříčinila pár monoklů.* Jo, hezkej barman je základ. *Uchechtne se, ale naprosto ztuhne když uslyší dost známý hlas. Zbledne v obličeji a otočí se na něj.* Ashere, přestaň. Nech si tyhle žárlivý a majetnický scény aspoň do soukormí. Navíc už nevím, jak by ti dokázala, že je mi to líto. *Zamumlá a radši do sebe kopne další skleničku.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Victoria Alexandra Hudson

Sun Aug 30, 2020 7:37 pm
* dneska je její první akce v paláci, je dost nervózní ale těší se. Obzvlášť protože si může obléct kalhoty. Škoda že si je nevzala i na schůzku s princem, protože tomu bylo očividně úplně jedno co má na sobě. Když se obleče nechá komorné aby jí nalíčily. V divadle se líčila sama až na pár výjimek. Je to zvláštní pocit nechat někoho aby vám sahal na obličej. 
Když komorné uznají že je všechno tak jak má být vydá se do zahrad. Bohužel někde nejspíš špatně odbočí protože po nějaké době si uvědomí že už tam měla být a že už nejde po cestě. A tak chvíli bloudí než zaslechne hudbu a hovor lidí*/ ufff už jsem myslela že tu budu bloudit na věky/* rozhlíží se po všech těch lidech před ní a nedává pozor na cestu proto trochu překvapeně vykřikne když vrazí do stolu. Který jak se ukáže je na opačné straně než cesta kudy měla přijít.*/ Proč já co jsem komu udělala/* rozhlédne se aby se ujistila  že jsou všichni moc daleko na to aby to viděli. Takové štěstí ale nemá protože o kousek dál jsou princ a jeho sestra osobně. Naštěstí se nezdá že by si jí všimli a tak obejde stůl a nenápadně pokračuje dál*/ proč já to nemohl jít někdo jiný vrazit do jejich stolu? /
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 30, 2020 7:41 pm
*na akci se posadí ke stolu, který je dost vzadu a doufá, že se tak vyhne zbytečnému trávení času s účastnicemi. Nezapomene si ani vzít sklínku Whiskey, která mu dělá společnost snad pořád. Pohled zavrtává do stolu a ignoruje všechno kolem, dokud ho nevyruší hlas jeho sestry.* Bez ptáka ani ránu, sestřičko? *oplatí ji otázku otázkou a ušklíbne se, načež mu ztvrdne pohled.* Nepřipomínej mi ty hloupý nány. Mám jich dost za poslední týden. *řekne a kopne do sebe panáka whiskey.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Charis Christine Dubois

Sun Aug 30, 2020 7:43 pm
No.. Moje máma byla princezna Illey, než se vdal za mýho tátu a stala se královnou ve Francii, takže zdejší král je můj strejda, možný to jsou ty geny Schreave.. *Pokrčí rameny.*Teda pokud jsi odtud a vídáš je, pokud jsi zahraniční host asi by tě to nijak nenapadlo no..*Prohrábne si vlasy. Tohle se jí zdá docela divný. Když se jí dívka představí, ještě se zarazí podruhé, protože má jméno zrovna její mámy.*/Tady něco nesedí../*Je docela podezíravá, takže tomu chce přijít na klub.*/Třeba je to nějaká vzdálená příbuzná.. Však já zjistím, kdo to je../Jo.. nejspíše ano.*Přikývne. Uchechtne se.*No to je jedno, nicméně tě ráda poznávám. *Pousměje se na ni.*Takže jsi z Illey? Nebo co tu děláš?
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Tobias A. Andersson

Sun Aug 30, 2020 7:45 pm
*Aj on sa rozhodol prísť na túto akciu. Zastavil sa pred dverami komnaty a skontroloval svoj odraz v zrkadle. Keď bol spokojný vyšiel von. Nevedel, či tu niekoho stretne a ci nie no aj tak išiel. Hodil si na seba len rifle a košeľu s oblekom. Prišiel na záhrady a obzrel sa okolo seba. Všade boli ľudia s úsmevom sa prechádzal pomedzi nich. Zastavil sa a obzeral okolo. Nikto koho poznal nevidel. Preto stal pokojne na kraji a rozmýšľal.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Cameron S. Horn

Sun Aug 30, 2020 7:45 pm
*Je rád, že tady bude i jeho kamarádka, dokonce by řekl i nejlepší kamrádka. Sice je ve službe, ale sám by řekl, že to zvládá dobře. Hledat Aubree a zároveň hlídat jestli tady není nějaké nebezpečí. Jakmile mu však někdo zakryje oči, srdce mu asi vynechá pár úderů. Pak mu ale dojde, že kdyby se někdo rozhodl zaútočit na akci a vyřadit ze hry strážce, asi by třeba ucítil něco jiného než jen zakryté oči. Také když si položí ruce na oči a ucítí tam jemné, ženské ruce, musí se usmát. Jemně je vezme do těch svých, přičemž se následně otočí, chytne Aubree a přenese ji před sebe.* Jednou mi způsobíš infakrt. Už jsem myslel, že někdo útočí na akci. *Zasměje se a se zazubením s ji prohlédne.* Sluší ti to. *Poví upřímně s širokým úsměvem na rtech.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Noora May Olsen

Sun Aug 30, 2020 7:49 pm
*Na akci by se mohla nějak zaměstnat, ať už jakkoliv, což jí přijde docela vhodné k tomu, aby na chvíli přestala myslet na Kadena. Většinou, když si na něj vzpomene, oči se jí zalijí slzami. Nebere vůbec dobře to, že po jejich chvilce se k ní chová tak, jako kdyby udělala něco hrozného. A to, jak se to každým dnem stupňovalo, ji naprosto ubíjelo.* /Měl mě jen do postele. A když dostal to, co chtěl, zkrátka už mu jsem k ničemu./ *Vždy když na toto pomyslí, bolestivě ji bodne na hrudi. Když se objeví v zahradách paláce, vydechne a začne se procházet, až skončí u baru, kde se i chvíli rohllíží. Když už chce jít pryč, uvidí ho. Najednou jako by zkamení, protože se nemůže hnout a odvrátit pohled. Až když si ji všimne a rychle odejde pryč, zamrká a po tváři ji steče pár slz.* /Sakra../ *Otočí se a někam se rozejde. Nemůže brečet mezi lidmi. Zatímco jde, si hřbetem ruky utírá slzy, avšak poté se s nikým srazí, díky čemuž pěkně zavrávorá, ale nakonec to ustojí. Tiše vzlykne a nakonec si všimne té vůně. Pomalu zvedne pohled a znovu ho vidí.* /Ne, nejsem v pořádku./ *Má hroznou chuť to říct, ale nakonec řekne něco úplně jiného.* To nic, jsem v pořádku. *Zavrtí hlavou a podívá se do země, protože nedokáže nic jiného říct.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Holly Elisa Martens ||

Sun Aug 30, 2020 7:52 pm
* je ráda že měla příležitost vzít si na sebe své oblíbené šaty s jahodami. Cestou do zahrad uvažovala nad tím že se sem vrátí za světla a projde si je. Když se dostaví na místo kde se akce pořádá vezme si cupcake  a jde k baru. Objedná si a přitom se rozhlíží. Všimne si že její snoubenec taky dorazil. Vezme se svůj koktejl a jde za ním. * Neztratil jste se cizinče?* zavtipkuje když k němu ze zadu dojde*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Catania Polaris Schreave

Sun Aug 30, 2020 7:53 pm
*Nakonec se rozhodla na akci jit, ale jen ve spolecnosti sveho milovaneho Blacknesse a tak se i s nim na svem rameni rozejde do zahrad, kde je uz plno lidi a ona se musi skoro prodirat.* /Ptoc tady sakra je toli lidi? Boze... Vsechny bych poslala z fleku domu jenom, aby tady byl klid a byla tady jen nase rodina... i kdyz ta taky zrovna klina neni./ *Pomysli si a nasledne si vsimne, ze dal od vsech u stolu v zadu sedi jeji osamocely braska a tak se rozhodne za nim jit. Neda ji to si do nej nerypnout a kdyz on obrati jeji otazku na ni, akorat misto sklenky Whiskey zmni Blacknesse, zazubi se na nej.* Alehe aspon mam spolecnika, ktery me nesere, zatim , co ty by ses mel venovat tem nanynkam. *Nakloni hlavu na stranu a zeota se jej na ty holky ze selekce a divi se, ze zadna z nich se neodhodlala si k nemu prisednout.* /Maji smulu. Ted je braska muj./ *Kousek od nich se ozve nejaky vykrik a tak se otoci prez rameno, kde nema Blacknesse a jen se usklibne a zase se otoci na Jace.* Nejspis uz nekdo dost prebral a nevi, kam leze. *Pokrci ramenem a potom koukne na Blacknesse, kteremu jen rekne, aby se proletel a jeji cerny havran se tak rozleti do tmy. Vi, ze se vrati, takze se nestarchuje, ze by odletel nadobrou. Pohled vrati na bratra.* Fakt jsou tak desny? Vsechny snad nejsou jako ta, co te oznacila na Illegramu ne? *Zajima se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Hollis Christie

Sun Aug 30, 2020 7:55 pm
*Nevěděla, že se prince musí ptát na to, jestli sem může jít. Přece nemá směnu a během směny si může dělat co chce, i jít klidně do města, tak to má v pravidlech zaměstnanců. Taky mu řekne, že pozvaní sem jsou všichni a sklopí trochu nervózně pohled.*Dobře, příště se zeptám, Výsosti, omlouvám se.*Nakonec ještě připojí omluvu, i když si v duchu myslí, že by s omlouvat vůbec nemusela Ale nemá tu kuráž mu to říct přímo a do očí.*Kdykoliv mě budete potřebovat, můžete mi třeba napsat zprávu, já bych ihned přišla./Tak to funguje i normálně, když něco potřebuje, prostě jí napíše, v tom taky nevidí problém, ale svůj názor si nechá pro sebe, jak je zvyklá. Vezme si od něj sklenku s whisky, kterou na jeho příkaz vypije. Nebýt jeho, nepila by vůbec. Alkohol nemá moc ráda. Jen doufá, že prince tohle brzy přejde a raději si jí zase nebude všímat a dělat, jakože neexistuje, případně se jí jen posmívat, na což si zvykla.. Zeptá se, jestli nechce další skleničku a po jeho souhlasu je položí aspoň tu svou na menší stolek vedle nich.*Jistě Výsosti, hned budu zpět. *Přikývne a vydá se rychle k baru, kde od barmana dostane celou flašku whisky, plnou a přinese ji zase k princi. Rovnou mu do jeho skleničky nalije.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Keenan L. Schreave

Sun Aug 30, 2020 7:55 pm
*Akce v paláci nesnáší, ale když zjistil, že se tam vydá jeho sestra, rozhodl se jít za ní, aby na ni dával pozor, kvůli jejímu zdravotnímu stavu. Na sebe si vzal klasicky černé tričko, černé roztrhané kalhoty a černou koženou bundu. Vlasy má rozházené ještě po nedávném úletu, jak je u něj normální, takže si je teď snaží trochu dát do pořád rukou. Jakmile dojde do zahrady, kde se koná akce, hned začne pohledem zkoumat všechny lidi, aby našel svou sestru. Po chvilce chůze a hledaní jí konečně najde, ale zamračí se, když u ní vidí Doriana. Hned si to namíří k nim, přičemž má na tváři kamenný výraz.* Tys ještě neodjel do Dánska? *Ušklíbne se a založí si ruce na hrudi, pak se ot rochu s mírnějším pohledem koukne na Brikssi.* Otravuje tě nějak? *Zeptá se jí a přesune se mezi ně, aby byl něco jako zeď němi.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Aubree Rodriguez

Sun Aug 30, 2020 7:58 pm
*Na Camerona se opravdu těší, proto na akci docela pospíchá, aby tam byla co nejdříve. Do zahrad vejde druhou stranou a rozhlédne se po strážcích na této straně a když tam nevidí jejího nejlepšího kamaráda, stoupne si na špičky a začne se po něm rozhlížet. Když ho konečně uvidí, zahrady obejde druhou stranou, aby ho mohla překvapit. Položí mu zezadu ruce na oči a s úsměvem čeká, až ji pozná. Usměje se, když si vezme její ruce do těch svých a zasměje se, když ji přenese před sebe.* Promiň, to jsem nechtěla. *Zazubí se, načež si ho také prohlédne.* Děkuji, tobě taky. I v té uniformě. *Zaculí se, načež se rozhlédne.* Dneska je to vážně hezká akce. *Poví s upřímným úsměvem.* Kdybys chtěl propašovat něco dobrého, tak mi řekni. Vím, že většinou nesmíte pokud se nic neděje, opustit své místo. *Zasměje se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Cara A. Davis

Sun Aug 30, 2020 8:01 pm
počkat... to znamená, že jsi princezna Franice.. zahraniční host.. sakra. *dojde jí, kdo sedí před ní a udělá pukrle.* Moc se omlouvám, nepoznala jsem vás. *automaticky přejde na vykání, protože jako komorná musí výše postaveným osobám vykat.* Pracuji zde jako komorná. *řekne a posadí se. Poté začne mluvit o tom, že se říká, že každý člověk má na světě dvojníka a prostě je to jen blbá náhoda, i když ji to přijde taky dost divné.* Také vás ráda poznávám. *usměje se.* Od malička žiju zde v paláci a dělám komornou. Možná jsem na vás již dříve narazila a proto jste mi přišla povědomá. *zkonstatuje a pousměje se.* /Skvělý.. tohle už je podruhé. Prvně s Fillipem a teď princezna Charis.. zachvíli mě s takovou vyhodí./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Aug 30, 2020 8:02 pm
*Sedne si na bar, kde si objedná skleničku whisky. Tu první do sebe hned hodí a následně si objedná další, tu drží jen v ruce a otočí se na dívku, která sedí vedle ní. Dělí je jen barová stolička, která je prázdná. Už od pohledu jde vidět, že ta holka nemá zrovna dobrý den, tak se jí na to zeptá ve snaze aspoň s někým prohodit pár slov. Uchechtne se spolu s ní a mrkne na barmana, který se zdá docela v rozpacích. Když v tom se tu objeví někdo, koho by nečekala.*Copak, jí vyčítáš, že se dívá po jiných?*Zeptá se Ashera.*Hádám trable v ráji, začala sis s někým jiným a on žárlí?*Podívá se na tu holku.*Nic si z toho nedělej. On to dělá pořád. Že? Jsem jeho bejvalka, lomeno snoubenka, btw.*Usměje se na dívku a ušklíbne na Asheera.*Teda doufám, že to druhý už nebudu dlouho.*Napije se své whisky.*Ty jsi teda.. Syden? Skyden? *Zeptá se a nakloní hlavu na stranu. V paláci se šíří drby, věděla, že si Asher někoho přivezl s sebou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Sun Aug 30, 2020 8:06 pm
*Potřebuje vypadnout ven, takže k tomu využije dnešní akci. Na sebe si oblíkne klasicky černé trochu vyzývavé oblečení a jakmile dojde do zahrad, zamíří ke stolu s občerstvením, kde objeví čokoládu. Svou fenku nechá běhat kolem svých nohou a ona se mezitím rozplývá nad čokoládou, kterou neměla už hodně dlouho. Pak ale uslyší dost známý hlas a ztuhne. Nechce se na něj podívat, protože moc dobře ví, co uvidí. Tvář, která jí pořád běhá myslí. Která je na ní věčně milá, i když si to nezaslouží a kterou nenávidí. Nebo si to alespoň říká. Je to tak snazší. Nakonec z němu ale s výdechem vzhlédne.* Bylo, než jsi přišel. *Ušklíbne se a protočí očima, když vidí Notu, jak k němu přiběhne a začne mu očenichávat zvědavě nohu. Vlastně mu ale odpověděla popravdě. Je jí líp. Dnes má i všechny modřiny a rány zamaskované, takže by na ní málokdo poznal, že byla u rebelů, v noci má noční můry a když je sama, tak brečí kvůli tomu všemu zmatku, co má v hlavě. Radši sklopí zase pohled ke stolu, protože když ho vidí, akorát jí to připomíná jeho něžný polibek a teplo nejen jeho dlaní, ale celého jeho těla, když se jí snažil uklidnit na ošetřovně.* /Nesmim dovolit něco podobnýho znovu. Nemůžu mu propadnout... Prostě odjedu. Někam daleko. A už ho nikdy nebudu muset potkat./ *Honí se jí hlavou, kterou opět zvedne až když uslyší hlas svého bratra.* Ne víc, než obvykle. *Odpoví mu s pokrčením rameny.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Tobias A. Andersson

Sun Aug 30, 2020 8:09 pm
*Len stojí a sleduje okolie. Nepoznal tu veľa ľudí. Vlastne mu to ani nevadilo. Bol rad, že ho ľudia nepoznali. Nikde nevidel svojich rodičov.* /Zrejme sú už starý na takéto večery./ *Zasmial sa a pozrel sa na cestičku z ktorej prišiel. Neďaleko nej minule videl Isaca hrať sa.* /Bol bez meča. Žeby sa nás malý princ konečne spamätal?/ *Zamyslel sa v hlave a vyrusil ho známy hlas.* Ó áno, budete tak milá Lady a poviete mi kde nájdem Holli? *Zasmial sa a prezrel si ju.* Dnes ti to naozaj veľmi pristane. *Venuje jej úsmev a znova si ju prezrie.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 30, 2020 8:12 pm
*když si k němu přisedne jeho mladší sestřička, zvedne pohled od stolu k ní a oplatí ji otázku otázkou.* Nikomu se věnovat nebudu, do prdele. Budou to muset přežít i tak. *odfrkne si. Rozhodně dobrovolně nepoleze za žádnou z těch holek, které tak nenávidí. Když se kousek od nich ozve nějaký výkřik, všimne si lady Victorie.*/Hlavně se nesměj, nesmíš se začít smát./*neodolá ale pobavenému zacukání koutků úst a má opravdu co dělat, aby zabránil smíchu.* Lady Victoria. Je to kvůli penězům pro divadlo. *obeznámí svou sestřičku.* Ne, všechny nejsou stejný.. některý jsou horší. Je to hrozný.. tři měsíce je tak dlouho. Jak to mám do háje vydržet? *prohrábne si vlasy a povzdychne si.* Jak se jinak máš?
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Holly Elisa Martens ||

Sun Aug 30, 2020 8:17 pm
* nejdřív to vypadá že tu nikoho nezná a tak zamíří pro pití k baru. Když si své pití vezme všimne si svého snoubence mezi ostatními lidmi. */ Vypadá trochu ztraceně/* s úsměvem k němu dojde a zeptá se ho zda se ztratil.* Hmmm nevím jestli vám mohu tuto přísně tajnou informaci sdělit* usměje se a napije se* děkuju tobě taky. Když už nic jiného alespoň budeme jako pár proslulí tím že jíme moc jahod a vypadáme hezký* zasměje se*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Charis Christine Dubois

Sun Aug 30, 2020 8:17 pm
*Přikývne.*Jo to jsem, ale ..*Než to stihne dokončit, dívka se jí už klaní a vyká jí, tak si povzdechne.*Nemusíš se mi klanět a ani mi vykat.*Dodá teda později. Docela se jí líbil rozhovor, jaký vedly předtím, takový odlehčený. Vykání a etiketu moc nemusí a kdy může, tak se tomu ráda vyhne. Zeptá se, co zde dělá a na její odpověď přikývne.*Baví tě to aspoň trochu? Nebo to děláš, protože jen musíš?*Ví, jak fungují kasty a že lidé z nižší kasty jak čtvrté si zrovna moc povolání vybrat nemohou, jsou rádi, když si aspoň vydělávají a uživí se. Je ráda, že nic podobného není ve Francii. Pořád se jí zdá divné, tohle se jí zdá jako dost velká náhoda. Kdyby byla její mámě podobná, budiž, al že má ještě její jméno? Zjistí, jak to je.*To je taky dost možné. Často sem jezdíme na návštěvy.*Přikývne souhlasně. Dívka ji mohla někde zahlédnout a ona si jí třeba nevšimla.*Takže ty tu žiješ celý život? I se svými rodiči?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Sun Aug 30, 2020 8:17 pm
*Dojde na akci, kde se hned vydá k baru. Tam si objedná panáka whiskey, kterýho do sebe hodí. Pak zaznamená známý hlas hodnotící barmana. Vlastně dva známé hlasy. Musí potlačit uchechnutí, když tam vidí Daesyn a Skyden. Rovnou pronese poznámku odkazující na to, co Skyden udělala u vodopádu a po jejích slovech se zasměje.* Já si mám něco nechávat do soukromí? Ale ty můžeš tu svojí kundičku vystavovat všude po paláci, aby se do ní zabořil každej náhodnej kolemjdoucí? *Vyprskne naštvaně a pak zakoulí očima po slovech Daesyn.* Ne, vyčítám jí, že šuká s každym na veřejnosti. Musim si chránit image. *Prskne naštvaně a hodí do sebe dalšího panáka.* V žádnym ráji nežijem a já moc dobře vim, že je to děvka, co píchá s každym. *Pokrčí bez zájmu rameny a pak se zasměje.* Tak to doufáme oba, zlatíčko, protože v posteli s tebou jsem se málem unudil a tvoje emocionální scénky mě málem dostali k antidepresivům. Nejnudnější, nejemocionálnější a nejvíc naivní holka, co jsem kdy měl v posteli. A ještě k tomu jsem si jí sám musel odpanit. *Pronese otráveně a oplatí jí zašklebení.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Cameron S. Horn

Sun Aug 30, 2020 8:18 pm
*Očkem hledá jeho kamarádku a když mu někdo zakryje oči, má pocit jako by mu srdce vynechalo pár úderů, ale pak než začne nějak vyšilovat a vytahovat zbraně, své ruce si položí na oči, kde ucítí ženské ruce což mu vžene úsměv na tvář.* Už jsem chtěl vytahovat zbraň. Příště mě varuj. *Zasměje se a pobaveně zavrtí hlavou.* A nekazí mi ta uniforma vzhled? Nebo tak něco? *Uchechtne se a následně přikývne.* Jo, dneska je to hezké. i když bych byl radši, kdybych nebyl ve službě, ale zároveŇ jsem rád, že tady aspoň jsem. a doufám, že ta komorná nedostane nervy z Beatrice. *Zasměje se. Stále myslí na svou dceru a na to, jestli už vyzkoušela jak moc pevné nervy ta komorná má.* Ty bys kvůli mě pašovala jdlo, jo? *Zazubí se na ni a jen zavrtí hlavou.* To je dobrý, až akce skončí, tak si ukradnu nějaké sušenky, jestli zbydou. *Zasměje se, jelikož susšenky jsou láska, která ho drží z dětství.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Kaden N. Collard

Sun Aug 30, 2020 8:19 pm
*pohledem hypnotizuje stůl a až když na sobě ucítí pohled někoho jiného, odtrhne se od stolu. Jakmile spatří Nooru, zarazí se chvíli na ni jen tak kouká. Poté se rychle zvedne od stolu a vydá pryč. Nechce tady být, když je tady ona. Jak se ale rychle proplétá davem, nechtěně do někoho vrazí a to samozřejmě do Noory. Omluví se jí a zeptá se jestli je v pořádku, přeci jen až tak hnusně, se chovat nechce.* Tys brečela. *zkonstatuje a zvedne ruku. Chce jí setřít slzy z tváře, ale zarazí se v půlce pohybu a ruku opět spustí.*/Co to se mnou je?/ Proč jsi brečela? *zeptá se, i když má pocit, že důvod zná, protože je důvodem on. Už v téhle situaci párkrát byl.. vlastně několikrát. Ale vždy mu to bylo jedno. U Noory je to ale jiné*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Dorian M. Nielsen

Sun Aug 30, 2020 8:23 pm
*Jelikož mu bylo o něco lépe a dokázal v noci spát alespoň třeba tři nebo dvě hodiny, rozhodl se, že navštíví dnešní akci. Když byl se svou sestrou řekl jí vše, co udělal. Sice se to nedozvěděla prvně od něj ale od Brikssi, ovšem i tak ji to musel vysvětlit. Hrozně se bál, že i v jejích očích bude za vraha, ovšem to se naštěstí nestalo a vše se vyjasnilo. Nyní se procházel zahradami paláce, dokud nenarazil na stolek s občerstvením, kde si vzal čokoládový bonbón, ovšem položil ho když si všiml Brikssi. Hned se jí zeptal, jak jí je.* Když říkáš tohle, tak je opravdu vidět, že je ti lépe. *Pousměje se, trochu spokojeně, protože taková opravdu byla ještě před tím, než ji unesli rebelové. Možná by mu její odpověď neměla dělat takovou radost, ale docela dělala. Poté ale přišel Keenan.* Do Dánska odletím až skončí Selekce. *Jemně pokrčí rameny, načež si vezme ten bonbón.* Zeptal jsem se jen na to, jak se má. *Vysvětlí mu, načež s úsměvem začne hladit a drbat Notu, která k němu přišla.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 20 Empty Re: Zahrady paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru