Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luxury bar

+11
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Taylorovidní zrzka
annie.16
Tessie
Nea
13Lucky
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
15 posters
 :: Město
Goto down
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Luxury bar - Stránka 6 Empty Rosario Esposita

Thu Aug 20, 2020 9:14 pm
*jakmile se dostane do Luxury baru, hned ji zaujme tanecni hudba, ktera barem duni a jelikoz ona je clovicek, ktery nesmirne miluje tanec, tak nevaha hned jde na parket, kde necha sve telo, aby se nechalo unaset do rytmu tanecni hudby. Spokojenne si samam tancuje a posloucha hudbu, ktera hraje, dokud neuciti na svych bocich neci ruce a tak jen prudce otevre oci a uz uz se chysta dotyceho sejmout loktem a nasledne jej nakopnout, ale nakonec se rozhodne tohle nedelat.* /Aspon bdu mit trebafajn spolecnost./ *Naloni hlavu tak, aby videla na dotycneho a vidi jen jeho oblicej a usmeje se na nej, jako to nejcetsi nevinnatko.* /Neceka snad, ze ti hned vykecam sve jmeno, ze ne?/ *Uchechtne se.* Komu ja vdecim za tak prijemnou lichotku? *Rekne a neprestava v tanci.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Luxury bar - Stránka 6 Empty Liang V. Kim

Thu Aug 20, 2020 9:39 pm
*Hneď ako uvidí modrovlasu dievčinu príde k nej a bez opýtania ci piprosenia o tanec s ňou začne tancovať. Keď vidí, že nedostal odmietnuté ba dokonca ani fyzická bolesť ho obišla veselo sa usmial a začal tancovať. On a tanec boli ako súrodenci. Liang tancoval od mala a musel uznať, že nie dobrovoľne no aj tak bol vďačný, že ho rodičia donútili tancovať.* Princezná sa vyhýba odpovedi. *Uchcectne sa a prezrie si ju.* Dajme tomu, že sa volám Varun. /Jasne, predstaviť sa druhým menom asi nebolo tak cool ako to malo byt./ *Pohresil si v hlave sa svoj nie až tak geniálny nápad no aj tak si držal úsmev.*. A už môžem vedieť kto stojí predomnou?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Luxury bar - Stránka 6 Empty Rosario Esposita

Sat Aug 22, 2020 12:06 am
*Hned jakmile vejde do baru a slysi tu hudbu, proste a jednoduse musi hned na parket, kde zacne tancoat a necha se unaset rytmy tanecni hudby a necnima okoli, jak je u ni pro tomhle stavu zvykem. Mozna , ale mela vnimat, protoze by si jinak vsimla, ze se k ni blizi nejaky chlapek a nezjistila by to ve chvili, kdy citi jeho ruce na svych bocich. Uz uz se chytala, ze jej bouchne loktem, kopne, ebo mu slapne podpatkem na nohu, ale nakonec tomu neznamemu da sannci a tak s nim dale tancuje. Poslechne si jeho slova a musi se uchechtnout.* Pry Princezna. Pobavil jsi me. *Rekne mu pobavene.* /Kdybys jen vedel hochu, ze mam ke zdejsi kralovske rodine blizko leda tak, kdyz jim odnasim talire s jidlem pri snidani, nebo obsluhuju hosty na akcivh./ *Pomysli si, ale nerekne mu detaily. Poslechne si jeho jmeno a to ji donuti, aby se k nemu otocila celem.* jakze? Varun? *Zepta se jej s nadzvedlym obocim a potom jen nakloni hlavu lehce na stranu.* K cemu by ti moje jmno bylo? Ted si zatancujeme, potom odejdes za jinym objevem a stejne ti budu sumak? *Uchechtne se. Vsimne si, ze je celkem pohledny a tak je ji jasne, ze to nejspis nebude hodny chlapecek, ale lamac divsich srdci.* Ale kdyz te to tak zajima tak mi rikej Cholito. *Kyvny hlavou.* Nebo Esposita... to necham na obe. *Rekne a zase se zacne pohybovat lehce di rytmu hudby.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Luxury bar - Stránka 6 Empty Liang V. Kim

Sat Aug 22, 2020 12:15 am
*Keď s a priblíži k dievčine je naozaj vďačný, že ho neposlala niekam ale začala s nim tancovať.* Nemal som ťa pobaviť. *Povedal vážne no potom sa usmial. Všimol si zopár pohľadov na nich no neriešil to.* Áno Varun. *Nie je to tradične meno, jasne ze nie.* /Moji rodičia nevedia dávať normálne mena. Ved kto by dal svojmu synovi meno Liang Varun?/ No možno na to aby som vedel ako sa táto pôvabná osôbka predomnou vola a ako ju mam oslovovať. *Vysvetli jednoducho a zmurkne na ňu.* Teší ma Cholito. *Usmeje sa a rukou z jej pásu sklzne na jje zadok pričom tancuje ďalej.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Luxury bar - Stránka 6 Empty Rosario Esposita

Sat Aug 22, 2020 12:44 am
*Tancuje,dokonce i kdyz ji vylekaji cizi ruce kolem jejich boku, ale rozhodne se to pro dnesek nechat tak a pobavit se. poslechne si jeho slova a pobavene se uchechtne.* Nejsem zadna princezna, ale obycejna, pracujici obcanka Angeles. *Pokrci ramenem a potom si poslechne jak se jemenuje a koukne se mu do oblceje.* Celkem nepbvykle ne? ale to tam u vas je asi vsechno.. *Rekne. Asie ji vzsy prisla torchu mimo, ale nesoudi nikoho. Potom se jej zepta k cemu mu bude, kdyz bude nat jeji jmeno, kdyz se stejne po chvili koukne jinam a zalibi se mu nejaka jina a ji tam necha tak, ale nakonec mu rekne, aby ji rikal bud Chollito, nebo Esposita a nakonec se jemne pousmeje.* Takze sis vybral Chollito. *Pousmeje se na nej. Takhle ji rikaval jeji tata. Chybi ji. Kdyz, ale uciti jeho ruce na svem zadku, kopne jej lehce do holene.* Bacha na ruce chlapce. *Rekne mu sladkym hlasem a oddali se od nej a tancuje sama a u toho jej pobavene sleduje.* Jak ses dostal do Illey? jsi nejaky vyslanec, nebo tak?
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Luxury bar - Stránka 6 Empty Liang V. Kim

Sat Aug 22, 2020 12:59 am
/Nikto ta ne prosil o to aby si vravela kto si./ *Nerád sa zoznamuje s ľuďmi keď ma iný zámer no aj tak pokračuje.* Čo nie je môže byť. Neprihlásila si sa do Selekcie? *Nadvihne obočie a s úsmevom ju sleduje.* Vieš, naša tradícia všetko je divne. *Uchcectne sa. Ú nich je naozaj veľa vecí inak ako tu v Illey. Preto nehodlá vesat kde komu na nos svoje zvyky keďže by to všetkým prišlo divne ci nezvyčajné.* Áno, Cholito je veľmi pekne. *Poznamená a prezrie si ju. Následne spustí ruku nižšie. Keď dostane jasnú ránu že to nie je dobrá voľba pusti ju. Nebude sa nikomu prosiť preto je rozhodnutý, že odíde keď sa však spýta nejakú otázku venuje jej pohľad* No, vlastne áno. Som niečo také. /Je podľa teba vyslanec a Korunný princ to isté?/ *Pomyslí si v hlave a musí sa zasmiať.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Sep 06, 2020 4:46 pm
*Včera se dost ošklivě pohádala s Kadenem, takže se musela prostě rozptýlit. Proto zamířila do baru. Vzala si na sebe černé šaty ne moc dlouhé, krátce pod zadek. Šaty jsou jen na jednom ramínku. Líčení je trochu tmavší, oproti tomu, co měla včera na plese. Vlasy má jen tak volně, natočené, takže jí volně splývají na zádech ve vlnách. Sedí na baru, kde pije další whisky, už ani neví kolikátou. Čtvrtou? Pátou? Už jí to i trochu leze na mozek. Přemýšlí o Kadenovi a o tom, co mu řekla. Skutečně se jí nelíbí, jak se k těm holkám chová, stejně jako se Asher choval k ní a nechce tomu už nadále přihlížet. Proto se přece jen rozhodla vzdát titulu a odstěhovat se do Španělska. I když to jí bude zase vyčítat Anaydis..*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 6 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Sun Sep 06, 2020 5:00 pm
*Už má dost toho, jak je zavřený v komnatě se Skyden, o kterou "pečuje" a snaží se jí dokázat, že není tak hrozný, jak si myslí. Dokonce jí i předtím na ošetřovnu přinesl kytku, což se dá nazvat vrcholem jeho role přítele. Předtím se od něj kytky dočkala jenom Daesyn. V ten den, kdy za ní přijel a kdy ho později načapala s tou komornou a udělala srdceryvnou scénu. Jenže v tu dobu měl i trochu upito, takže vzpomínky mu zatemnilo alkoholové opojení. Dokáže si to ale naprosto skvěle představit. Teď už ale potřeboval opět aspoň na chvíli zapomenout a hodit se do nálady, takže se Skyden omluvil, že musí v pracovně dodělat nějaké papíry a vyrazil do baru. Nepočítá s tím, že by ho šla hledat a když se pak vrátí opilý, nějak to ukecá. Ona ho stejně nikdy neopustí. Na to ho až moc miluje, aniž by si to sama přiznala. Na sobě má černé džíny s dírami na kolenou, bílé tričko s výstřihem do V, pod kterým jsou znát jeho svaly na hrudi a černou koženou bundu. Jakmile dojde do Luxury baru, nijak se nerozhlíží, posadí se na barovou stoličku a objedná si rovnou flašku whiskey. Až když se pořádně napije, rozhlédne se po baru, aby zjistil, jaké holky tu jsou. Už skoro dokončí prohlídku celého baru, když si všimne na obvedlejší stoličce sedí jeho snoubenka.* /Od přítelkyně ke snoubence... Bože... Za co to mam?/ *Protočí jemně oči a všimne si, že ona už něco upito má.* Copak zapíjíš? *Uchechtne se. Má pocit, že přesně takhle musela vypadat potom, co mu ona sama dala kopačky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Sep 06, 2020 5:12 pm
*Pije už svou několikátou skleničku whisky a sedí na baru, sama. Zatím nemá zájem to tancovat a ani o společnost. Už pár trochu dotěrných chlápků odpálkovala. Možná později, až v sobě bude mít více whisky se nechá vtáhnout na taneční parket. Dívá s do sklenky, ve které je pití a bubnuje nehty o sklo. Cítí se strašně, kvůli tomu, co včera řekla Kadenovi, je jí to líto, ale zároveň.. ani ne. Sama neví. Kaden jí poslední dobou připadá stejný jako Asher a to se jí ani trochu nelíbí a odmítá být u toho, jak pořád těm holkám ubližuje.*/Po tom s Asherem jsem vypadala stejně zoufale jak ony. Bože../*Teď už by kvůli němu nebrečela, ví, že za to nestojí. Jako by ji někdo tam nahoře slyšel a rozhodl se její den udělat ještě mizernější, vedle ní se ozve hlas, který moc dobře poznává. Otočí se na něj s ne moc velký zájmem.*Nedělej, že tě to fakt zajímá. *Odsekne ho.*Když půjdeš na druhou stranu klubu, sedí tam u stolu pár holek zpitých pod obraz. Co jít nějakou svést a odejít s ní a mě nechat být?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 6 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Sun Sep 06, 2020 5:24 pm
*Když dojde do baru, nejdřív se vůbec nerozhlíží. Pořádně obhlédne dnešní účast, až když dostane flašku whiskey a pořádně se z ní napije. Už projel skoro celý bar pohledem a v hlavě mu běží, že dnes teda nic moc, ale v tom uvidí svou snoubenku lomeno bývalou přítelkyni Daesyn, která už má docela upito. Zeptá se jí, co zapíjí a po její odpovědi se zasměje a potřese hlavou.* Nedělej netykavku. *Opáčí pobaveně a pak se podívá tím směrem, který ona popíše a ušklíbne se.* Holky zpitý pod obraz mě nebaví. Neni s nima moc zábava a melou hrozný kraviny. Ne, že bych při sexu potřeboval rozebírat smysl života, ale měly by být schopný aspoň něco ze sebe dostat a ne být jak želé. *Pokrčí rameny a znova se napije z flašky.* Tááákže. Už jsi přišla na nějaký způsob, díky kterýmu neskončíš s mým příjmením a s prstýnkem na rtech? Nebo se mám těšit, jak hezký bílý šaty si vybereš? *Zeptá se jí s pobaveným úsměvem. Docela ho zajímá, jestli něco vykoumala, nebo ne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Sep 06, 2020 5:38 pm
*Zatím moc nestojí o společnost, na to není v náladě dost, ale nejspíše někomu tam nahoře přijde vtipné k ní poslat jejího snoubence, bývalého přítele, Ashera. */Jestli bůh existuje, je to pěknej prevít.. Snad skončím po smrti v pekle. A nebo se reinkaruju! Do želvy! To by bylo nejlepší../*Za tyto její myšlenky nejspíše může i obsah alkoholu, který vypila. Odsekne ho, když se jí zeptá, co zapíjí a pak nad ním protočí oči.*Je ti to u prdele, proč předstírat opak?*Potřese nad ním hlavou, ale nespouští z něj oči.*Fakt ne? Nebo je to něčím jiným? Ouu.. To jsem tvoje královské klenoty minule zasáhla tak moc, že už nefungujou pořádně? *Zatváří se naoko zahanbeně.*Ne, že by to teda předtím byla nějaká sláva.*Dodá poté s úsměvem na rtech.*Nevím, proč bych měla skončit s prstýnkem na rtech.. /To nedává smysl.. Nebo jo? Prstýnky se dávají na prst, ne?/Raději bych skočila z útesu, než si vít tebe, ale našla jsem lepší řešení. Jednoduše se vzdám svého titulu.*Pokrčí rameny.*Až taková věda to není. Pka nebudu princezna, my dva se nebudeme muset vzít a já si aspoň konečně budu moci dělat, co budu chtít. Aniž by mě furt někdo kontroloval a něco mi zakazoval, jako můj nejúžasnější starší bratr.*Tu poslední část věty řekne tak nejvíce ironicky, jak jen dokáže.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 6 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Sun Sep 06, 2020 8:03 pm
Takhle přesně bych to neřekl. Celkově vzato jsi mi u prdele, to ano. Ale zajímá mě, co malou sladkou Diwu dohnalo k chlastání v baru. *Opraví její tvrzení a s povytaženým obočím čeká, jestli mu odpoví, nebo ne.* Přece pořád nezapíjíš ztrátu mé dokonalosti? *Ušklíbne se trochu samolibě.* Moje klenoty jsou naprosto v pořádku, moc si nefandi. Zeptej se klidně svojí nejky Skyden, když si tak rozumíte. *Protočí očima.* Předtím jsi byla panna a já tě nechtěl úplně zdecimovat. Taky to byla pořádná nuda. Chyba nebyla u mě, ale u tvojí nezkušenosti, zlatíčko. Kdybych ti hned ukázal všechno, týden se nezvedneš z postele. *Ujistí jí nespokojený s tím, že se navážela do jeho výkonu.* Na rtech? *Nadzvedne obočí a podívá se na flašku whiskey, kterou už z poloviny vypil. To bude asi viník jeho přeřeku.* Aby ti to zavřelo tu drzou pusinku, zlato. *Nenechá se tím nijak rozhodit a vymyslí nějakou výmluvu i pro to. Pak poslouchá její řešení toho zasnoubení a u toho pokyvuje hlavou. Když to dořekne, krátce a pomalu jí zatleská.* Musim uznat, že je to docela chytrý. A taky přesně to, co jsem u tebe očekával. Ale neprojde ti to. *Poinformuje jí a aby vybudoval trochu napětí, odmlčí se a napije se z lahve.* Jsem zasnoubený s Daesyn Diwou Collard, pokud vím. A to jsi ty. Tím, že se vzdáš titulu se vzdáš povinností a závazkům vůči své zemi, ne těch vůči té mé. Zasnoubení bude dál přetrvávat, jenom ty nebudeš princezna. Do svatby. Jakmile se vezmeme, titul ti bude opět udělen, ale pouze z belgické strany. *Vysvětlí jí menší zádrhel v jejím plánu.* Takže lituju, zlato. Ale asi by sis měla hledat šaty. Svatba se může zrušit pouze dohodou obou stran. A pro obě země je spojenectví tak výhodné, že pochybuju, že se ti povede přesvědčit své a mé rodiče. *Pokrčí rameny.* Nechceš se pokusit zakopat aspoň trochu válečnou sekeru a zatančit si se mnou? *Nadzvedne obočí a je zvědavý, jestli ho pošle do prdele, nebo kývne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Sep 06, 2020 8:29 pm
*Uchechtne se a nijak to nekomentuje. Jeho slova ji ani nebolí. Jeho názor ji nezajímá. On je jí u prdele, stejně jak ona jemu.*Ne, to, že jsem se s tebou rozešla jsem oslavila už dostatečně. Dneska mě sem přivedla hádka s bráchou, však to znáš, ty sourozenecké války, kdy jeden druhém řeknete, že se nesnášíte a nechcete se už nikdy vidět.*Řekne tónem, jako by to bylo normální. Ona je na to docela zvyklá, i když s Kadenem se tolik nehádali.. Vidí to ve vztahu její matky a jejího bratra, který je králem ve Španělsku.*Skyden je milá, nechápu, proč je zrovna s tebou. Vlastně nechápu, co jsem na tobě viděla i já. Byla jsem fakt naivka.*Musí se sama nad sebou uchechtnout.*Jasně, nechtěl jsi mě zdecimovat.. Vzhledem k tomu, cos udělal, mám problém ti v tomhle věřit. Jak jsi sám řekl, jsem ti u prdele, proč by ses měl teda o to, jak jsem se cítila tehdy zajímat? *Tohle jí nedává samotné smysl.*To oslovení "zlato" si nech. *Nelíbí se jí, že jí tak říká. Žádné jeho zlato není a nikdy nebude Řekne mu, co zamýšlí a mlčí, protože ví, že má vlastně pravdu. A to ji taky dost štve.*Tebe si nevezmu ani za nic. *Zamračí se na něj.*Takže mi zbývá už jen poslední možnost.*Dodá tišeji, spíše jen sama pro sebe.*/Pořád to bude lepší, než být jeho manželka.. Aspoň budu mít klid. A i vlastně ostatní, ode mě./Na to nejsem dost opilá.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 6 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Sun Sep 06, 2020 9:24 pm
Jo, sourozenecké hádky znám, ale myslel jsem, že zrovna ty se sourozencema na tom nijak blbě nejste. *Pokrčí rameny.* Kdo řekl první, že toho druhýho nesnáší? *Přimhouří mírně oči. Zná jí a ví, že kdyby to řekl Kaden jí, srazilo by jí to na kolena a byla by z toho v háji, ale rozhodně ne tak, jako vlastní výčitky, takže má svůj tip, komu rupli nervy jako prvnímu.* Jo, to byla. Většina holek věděla, že se mnou vážnej vztah moc nezažijou. Sama Skyden ví, že nemůže čekat romantiku, i když po ní prahne. Ale miluje mě a to, jak to teď je, je výhodný pro nás oba. Docela mě to s ní i baví. Ale neni to tvoje věc, takže se do toho, co je mezi náma, nijak nepleť. To znamená i přemlouvání jí, aby mě pustila k vodě. *Řekne jí vážně, protože nehodlá dopustit, aby ho Skyden poslala k vodě právě kvůli Daesyn.* To, co jsem udělal s tim nemá nic společnýho. Ale jednoduše holka, se kterýma plánuju spát víc, jak jednou, tak si nechci zničit hned poprvý. Natož, když jsou to nezkušenný stydlivky. *Pokrčí rameny.* Ty nemáš právo mi říkat, co mam a nemam dělat. Zlato. *Ušklíbne se a lokne si znovu z flašky. Pak jí řekne, že její plán stejně nevyjde. Po jejích slovech mu dojde, co nejspíš myslela. Nedokáže si její slova vyložit jinak. Ještě si jednou lokne z flašky a pak jí položí na bar a podívá se na ní.* Co takhle dohoda? *Nadzvedne obočí.* Vezmeme se. Ale budeme manželé jen na papíře. Odteď do konce tvýho života se tě dotknu jen po tvém souhlasu. Nic ti neudělám. Na veřejnosti budeme hrát mírně odměřený pár a v soukromí si oba budeme žít svým životem. Nebudeme si do těch životů kecat. Nejsem korunní princ, takže děti mít nemusíme. Budeme prostě jen spolubydlící v obrovském paláci, kde na sebe většinu času ani nebudeme narážet. *Pokrčí rameny. Možná je hajzl, ale nebude přihlížet tomu, že se tahle holka zabije potom, co mu to vlastně sama prozradila.* Tak pokračuj v pití. *Uchechtne se, když slyší, že na tanec s ním není dost opilá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Sep 06, 2020 9:58 pm
*Uchechtne se a nic na to neříká. S Kadenem možná vycházela do doby, co přijela do Illey, ale předtím zase moc nevycházela se svou sestrou Anaydis. Takže sourozenecké vztahy tak růžové nebyly nikdy.*Vlastně to řekl jen jeden z nás a to jsem byla já. Fakt se mi totiž nelíbí, jak moc se Kaden podobá tobě. Hraje si s holkama, které pak končí jako já a to žádný z nich nepřeju. Zvlášť ne jeho další oběti, co si našel tady v Illey. Přijde mi to jako docela velká ironie. Tebe on nenávidí kvůli tomu, jak ses zachoval ke mě, i když to byla především moje chyba, protože jsem byla tak naivní a přitom on dělá prakticky to samý. *Napije se své whisky a tím vyprázdní skleničku. Hned požádá o další.*Se Skyden se hodlám bavit i nadále a když přijde téma hovoru na tebe, nebudu se zdráhat vyjádřit svůj názor na váš vztah. Ona si zaslouží někoho lepšího a mělo by jí to dojít co nejdříve. /Potřebuje jen trochu popostrčit../*Potřese nad ním hlavou a raději to nekomentuje. Ví, že z jejích úst by vyšly jen nadávky a nepotřebuje dělat takovou velkou scénu na veřejnosti. Nelíbí se jí jeho oslovení "Zlato" a zamračí se, když ji tak osloví znovu.*Nejsem a ani nebudu žádné tvoje zlato. Tak si říkej Skyden.*Když se nad tím zamyslí, dojde jí, že má Asher vlastně pravdu a proto jí zbývá už jen jediná možnost, jak se ho zbavit.*/Bratra jsem ztratila, rodičům přidělávám starosti.. Do teď jsem ani nebyla dobrá sestra pro Anaydis../*Sama ani neví, co ji tu drží. Dojde jí, že pochopil, co myslela tím, že už má jen jednu možnost a protočí nad ním očima.* Co ti zase vadí teď? Aspoň se mě konečně zbavíš. A já se dostanou z téhle mizérie. Nech to prostě být, je to moje rozhodnutí a to nijak nezměníš. *Odmítne jeho nabídku tance, protože na to není prostě dost opilá. Pak se podívá na svou skleničku.*/Buď můžu přestat pít nebo../*Zvedne se a přejde k jednomu chlápkovi, který je tu sám a pozve ho na parket, ten jak doufala přijme její nabídku. Ještě se usměje jako andílek na Ashera a dá se s tím chlápkem do tance, přičemž se vůbec nezdráhá a sama se na něj trochu více tiskne a škádlí ho. Je zvědavá, co udělá Asher. Tipuje, že konečně odejde, protože představa toho, že by se měl vydat k nim a udělat žárlivou scénku, kde by jí vyčítal, že je jeho snoubenka a nemá se co lepit na cizí se jí i v přiopilém stavu zdá nepravděpodobná.*/Když odejde jedině dobře.. /*Aspoň by se pak mohla nepozorovaně vytratit a zamířit k útesům, zatím to jen obhlídnout, skok z nich si nejspíše odbyde někdy jindy, ještě by se předtím chtěla aspoň nějako nenápadně rozloučit s Anaydis.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 6 Empty Asher Aillard de Croy Solre

Thu Sep 10, 2020 9:37 pm
Nikdo neříká, že to byla tvoje chyba. Prostě došlo k nerozumění a ty sis myslela, že to beru vážně. Na vztah ale já nejsem stavěnej. *Pokrčí rameny a musí se malinko pousmát, když slyší, že Kaden je vlastně stejný jako on.* To se bude hodit, až mi bude příště vyhrožovat, že mi kvůli tobě rozbije držku. Dík za info. *Lokne si znovu z lahve whiskey a pak se na ní podívá a nakloní hlavu na stranu.* Každej někdy někomu řekne, že ho nenávidí. Každej někdy vybuchne. Nesmíš to brát tak vážně a být takováhle citlivka. Radši pij, aby ses odvázala. *Zazubí se na ní a nadzvedne o něco málo láhev whiskey na znamení přípitku. Pak se napije.* Klidně se s ní bav, to ti nemůžu a ani nechci zakázat, aspoň nebude furt sama nebo se mnou nebo nebude šukat s kdejakym týpkem, kterýho potká. Ale svoje názory si nech pro někoho jinýho. Ona má svojí hlavu. Takhle to je a takhle to bude. Najdi si jinej způsob, jak se mi pomstít a nevyužívej jí. Neni to vůči ní fér. *Poznamená.* Věř mi, že jí tak říkám. Říkám jí plno různýma osloveníma, o kterých se tobě ani nesnilo. Ale neovlivníš, jak budu říkat tobě. Zlato. *Usměje se na ní sladce, ale jeho úsměv zmizí, když mu dojde, co jeho snoubenka plánuje. Hned jí dá návrh, jak by mohl vypadat jejich společný budoucí život. Nechce, aby ten její kvůli němu skončil.* Daes.. Já se tě nechci nijak zbavit. Tos to ještě nepochopila? Nikdy jsem se tě zbavit ani nechtěl. Kdyby jo, nejezdil bych tehdy za tebou do tý Austrálie. Neschovával bych se s tou komornou. Takovej jsem, nejsem věrnej. Ale to neznamená, že jsem hajzl, co nechá někoho umřít. Kdybych se tě chtěl zbavit, hledal bych způsob jak z toho zasnoubení ven. Ať už s tvojí pomocí nebo bez ní. *Vysvětlí jí rychle a u toho stáhne obočí prakticky do jedné rovné linky. Když pak zaznamená, že se zvedá, chytí jí ještě za ruku.* Jsi moje snoubenka a mě na tobě záleží. Ale ne tak, jak by sis ty představovala. Mám svůj vlastní způsob. Takže jestli si myslíš, že tě jen tak necham spáchat sebevraždu, jsi na omylu a máš mě za daleko horšího člověka, než jsem. Promluvím si s rodiči a uvidím, co se dá dělat. Než ti dám vědět, jak to dopadlo, nic si neudělej, rozumíš mi? *Sleduje její tvář a v té jeho je vidět, že tohle pro něj opravdu žádný vtip není a nebere to na lehkou váhu. Pak jí pustí a nechá jí jít za kým chce. Nehodlá jí nařizovat, jak má trávit své večery, pokud si akorát nešla pro žiletku nebo prášky. Pak ale uvidí, že tancuje s nějakým týpkem a doufá, že aspoň pro dnešní noc zůstane v pořádku a naživu, takže zaplatí za whiskey, zvedne se a spolu s nedopitou flaškou whiskey se vydá z baru ven.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Thu Sep 10, 2020 10:19 pm
*Uchechtne se. Podle ní to byla její chyba, byla neskutečně naivní, když si myslela, že by pro něj mohla být někým speciálním, jako byl i on pro ni, ale nedohaduje se s ním, protože tipuje, že tohle je věc, na kterou bude mít každý z nich opačný názor a bude si stát za svým.*Tím mě fakt dost sere.*Řekne na rovinu. Nelíbí se jí, jak se Kaden chová k holkám.*Když mu to řekneš bude argumentovat tím, že on těm holkám a rovinu řekne, že není na vztah. A to, že ty to dáváš jasně najevo taky mu bude někde. S tím daleko nedojdeš.*Pokrčí rameny. Argumentovat tím zkoušela taky a nevyšlo jí to.*Protočí očima.*Nejsem citlivka. Projevuju normální emoce. Narozdíl od tebe. Tobě by bylo u prdele, i kdybys vlastního bráchu zabil, to je mi jasný.*Nemá o něm valné mínění, to je více než jasné.*Proč bych si měla svoje názory nechat pro sebe? Nemůžeš mi nařizovat, co budu říkat a co ne. Je mi jasný, že ty i za mými zády taky nadáváš do naivek a pitomejch holek, tak proč bych nemohla já říct, že jsi kokot? *Nadzvedne obočí. Za její vyjadřování možná může to množství alkoholu, ale jen z části. Tohle si o něm skutečně myslí, jen by to asi neřekla nahlas, když by byla střízlivá.*A nevyužívám jí. Říkám jí jen pravdu a ona zase mě. Když bych se ti chtěla pomstít, udělám to jinak, věř mi. *Sladce se na něj usměje. Nad pomstou už uvažovala, ale Skyden by do toho nezatahovala. ne pokud by jí nechtěla sama pomoct.*Jak myslíš, Medvídku. *Použije taky jednu sladkou přezdívku. Upřímně nečekala, že zrovna jemu dojde, co myslela tím, že jí zbývá ještě plán B. Nemyslela si, že by dokázal někdy zapojit mozek tak moc že by mu to došlo. Když jí nabídne dohodu má chuť se začít smát. Odmítá si ho vzít a to, že by se vedle sebe chovali jako cizinci a nevšímali si jeden druhého je jí jedno. Odmítá být jeho manželkou, i když jen papírově. Poslouchá jeho menší monolog a uchechtne se.*To je taak dojemný.*Dá do toho jasnou dávku ironie. Za Protože se zjevně k odchodu nemá, stoupne si a plánuje se vydat pryč, ale on ji zachytí. Hned se jeho ruce vysmekne, ale otočí se k němu čelem, aby jí mohl říct to, co chtěl a pak jak doufá, ji nechá být.*Jestli ti na mě záleží nebo mě mě nezajímá.*Zamračí se na něj.*Tomu nezabráníš. Prostě si mě nevšímej. Ani si nevšimneš, že jsem pryč. Nic neslibuju. *Poté už uteče na parket, kde se dá do tance s jiným chlápkem a jak doufala, Asher následně odejde. Dlouho se nezdržuje ani ona, tomu opilci, co ji nebude pamatovat se vysmekne a bez dalšího slova k němu zamíří na útes.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Luxury bar - Stránka 6 Empty Damian Patrick MacQuoid

Mon Oct 12, 2020 8:55 pm
*Probral se s dost dobrou náladou, tudíž dnes je už od samého rána produktivní. Hned ráno šel po snídani na tříhodinovou procházku se svým štěnětem dalmatina, s kterým si různě počas procházky i hrál, sedl si s ním někde do trávy a jen naslouchal tichu a jeho štěkání. Není to úplný extrovert, proto mu často vyhovuje takovéto ticho, ale poté, jakmile došel zpátky do paláce a navštívil svou sestru, ho napadlo, že si zajede do města do nějakého baru, měl chuť na nějakou společnost. Zeptal se Stefanie, zdali nechce jít s ním, ale hned mu bylo jasné, jaká její odpověď bude. Nikdy nebyla na žádné bary, vlastně se někdy ani neopila - tedy alespoň o tom neví. Proto se tedy samozřejmě rozhodl jít sám, tudíž šel rychlejším krokem do komnaty, kde se převlékl do černých džínů a černé košile, u které si rozepl nahoře dva knoflíky, tudíž mu šel vidět kousek hrudi. Své vlasy si pouze pročísne rukou, ani mu nevadí, že má na hlavě pěkný rozcuch, nerad si vlasy nějak upravuje. Autem se poté dopraví až do města, načež začne hledat nějaký dobrý klub, či bar. Nechce úplně do gay baru, přestože by mohl, nechce riskovat, že by ho tam snad někdo nějakou náhodou zahlédl. Proto vejde do nějakého Luxury baru, který je dosti vychvalovaný. U baru si objedná skleničku s nějakým alkoholem, který není zas tak tvrdý. Nechce se hned ztřísjat, spíše se chce pořádně uvolnit.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Luxury bar - Stránka 6 Empty Elijah Kai Dubois

Mon Oct 12, 2020 9:20 pm
*Človek si občas neuvedomuje, čo má, dokým to nestratí. A to presne platilo aj v jeho prípade. Pred tým útokom by mu nikdy nenapadlo, že by si mal vážiť to, že sa na svet díva vlastnými očami. Že môže vidieť farby, tváre svojich blízkych alebo západ Slnka. Nikdy sa nad tým nezamýšľaľ, ale to sa zmenilo veľmi rýchlo, keď sa zrazu okolo neho rozostrela tma. Bol slepý vyše mesiaca. Lekári mu dokonca povedali, že už možno ani vidieť nebude, ale on nestrácal svoj zarytý optimizmus. Možno vďaka tvrdohlavosti, keďže mu z maminej strany prúdi v žilách krv Schreave. A tento postoj sa mu naozaj vyplatil, pretože asi pred týždňom svet znovu pred ním ožil. V ten moment mu pripadalo, že je najšťastnejšou osobou na svete a sebecky zabudol na všetky problémy ostatných. Lekár, čo ho vyšetroval, mu povedal, že má stále oči citlivé, takže by mal mať počas dňa na očiach okuliare, dokým sa tkanivo naozaj dobre zahojí. To mu však vôbec neprekážalo. Ani fakt, že okolie očí mu stále porkývali jazvičky, ktoré už asi nikdy nezmiznú. No a čo? Zas opäť môže žiť. Zbalil si vak, nedal nikomu nič vedieť a vydal sa preč z paláca skúmať Illeu. Týždeň o ňom nikto ani len nepočul. Dokonca ani súrodenci. A vrátil sa až dnes, ale to len na to, aby svoje oslavy mohol presunúť do mesta. S veľmi dobrou náladou, posilnenou aj malou dávkou alkoholu, sa vydá do Luxury Baru. Nejako dúfa, že tam nenájde brata v objatí so snúbenicou, pretože ich výmenu ústnych tekutín fakt vidieť nepotrebuje. Dnes sa len chce zabaviť a oslavovať. Je mu úplne jedno s kým. On má to šťastie, že si môže vyberať z oboch pohlaví, takže možností je neúrekom. Keď príde dovnútra, vyhadzovač ho hneď informuje, že dnes tu bude tematická party od určitej hodiny a do ruky mu vtlačí dva hawaiské vence. Pobavene sa nad tým pousmeje, jeden si prevesí cez krk a vydá sa smerom k baru. Musí vyzerať smiešne, ale je mu to úprimne ukradnuté. Pri bare si od barmana objedná zlatú tequilu, ktorú zbožňuje, keďže ju servírujú so škoricou a pomarančom. Pohľadom potom zaletí vedľa seba a všimne si nejakého mladíka, ktorý je tu sám ako prst. Už pri prvom pohľade nemôže povedať, že vyzerá najhoršie a zároveň z nejakého podivného dôvodu nechce, aby tam bol sám. Preto dostane briliatný nápad. Pristúpi až k nemu a bez možnosti reakcie mu veniec prehodí cez krk.* Netuším, akým zázrakom sa ti podarilo prepašovať okolo toho vyhadzovača bez toho, aby ti toto zavesil na krk, ale keďže si stretol moju maličkosť máš smolu. *Zazubí sa naňho a v modrých očiach, teraz už zdravých, sa mu zjavia pobavené iskričky.* Si tu sám alebo je už ešte veľa votrelcov, ktorým sa podarilo uniknúť tejto nádhere? *Má na mysli ten veniec, čo mu visí na krku.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Luxury bar - Stránka 6 Empty Damian Patrick MacQuoid

Mon Oct 12, 2020 9:54 pm
*Se svou sestrou se stále setkává celkem často a výjimečně si povídá přes telefon i se svou druhou nejmladší sestrou Ruinou, která však zůstala v Rakousku. Celkem se mu po ní stýská, nechápe, proč sem prostě neodjela s nimi. Mohla tak objevit další nová místa. Věděl, že se nějak nepohodla se Stefanie, ale to přeci bylo úplně jedno. Nikdy spolu nezůstaly rozhádané dlouho, spíše se to dalo nanejvýš do pár hodin do pořádku. Teď tomu však bylo jinak a přijde mu to takové divné, ale víc se tím dnes nehodlá zabývat, protože má po dlouhé době opravdu dobrou náladu a volný den, což se přeci náramně hodí k tomu, aby navštívil nějaký ten bar. Po návštěvě své sestry se rychle převlékne do černého oblečení, nasedne do auta a rozjede se do města, kde na nějakém jeho začátku vystoupí a začne hledat vhodný bar. Do gay baru se mu úplně nechce, jelikož nikdo jiný ještě neví o jeho orientaci, okrem Stefanie, která to naštěstí vzala v pohodě. Vlastně mu i řekla, že si to myslela vzhledem k tomu, že nikdy neměl žádnou holku a spíše se vždy nenápadně otáčel po klucích. Jakmile vejde do baru, nějakým štěstím zvládne projít kolem vyhazovače, který mu díky tomu nedá ten věnec, který tu měli všichni, čehož si opět nevšiml. Chtěl se rozhlédnout hned, jak se něčeho napije, jelikož měl vyschlo v krku. Poté však ucítí, jak mu něco spadne kolem krku přes hlavu a ohlédne se, přičemž mu spočine pohled na klukovi, kterému může být podobně, jako jemu. Věděl, že mu dal kolem krku věnec, který měl na sobě také, stejně jako každý další v baru.* Tak to také netuším. Možná jsem měl zkrátka štěstí a jeho něco zaujalo, čímž jsem mohl lehce proklouznout. *Zvedne jemně koutek, přičemž se mu také v očích roztančí pobavené jiskřičky. Líbil se mu a byl rád, že ho alespoň oslovil někdo mužského pohlaví a ne nějaká slečna, o jejíž společnost by vážně nestál.* Jsem tu sám, ale ani já jsem tomu neunikl. *Pokrčí pobaveně rameny a jemně upije ze sklenky.* A co ty? Rozdáváš tu ty nádhery ještě s někým, nebo..? *Nedořekne to, protože mu jde jen o to zjistit, zdali dnešní zábavu s někým stráví, nebo ne.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Luxury bar - Stránka 6 Empty Elijah Kai Dubois

Mon Oct 12, 2020 10:17 pm
*Posledný mesiac bol pre neho hrozný, hoci naozaj nie je ten typ, čo by sa rád utápal v depresiách. No toto obdobie k tomu malo naozaj blízko, keďže sa musel vyhýbať svojej rodine, keďže sa mu akýmsi zázrakom podarilo ututlať fakt, že je slepy. Väčšinu času sa zdržiaval len v komnate a von vyšiel len počas tmy, keď už v záhradách bolo málo ľudí. Pri jeho extrovertnej a spoločenskej povahe to bolo strašné, takže sa napríklad skamrátil už aj so svojimi sluhami a dozvedel sa skoro celé ich životné príbehy. Veď zúfalé situácie, vžadujú zúfalé činy. Ale to sa všetko zmenilo pred týždňom, keď sa mu vrátil zrak. Možno za to mohol aj ten otravný optimizmus a tvrdohlavosť, ktoré ho snáď nikdy neopustia. No a posledný týždeň? To pre neho bolo jedno dobrodružstvo za druhým. Bohužiaľ, ale aj to sa musí skončiť a on to plánuje zavŕšiť dnešnou akciou v Luxury Bare. Keďže sa dí povedať, že si teraz užíva každý moment stopercentne, tak mu nevadia ani tie stupídne vence.* /Nabudúce sem prídem a budú tu mať Hula-hula tanečnice./ *V duchu sa zasmeje nad tou myšlienkou a ovenčený skončí až pri bare. Netrvá mu dlho si nájsť spoločnosť, keďže vedľa neho sa nachádza nejaký opustený mladík, ktorý sa zaujme na prvý pohľad, hoci by presne nevedel vysvetliť čím. Preto mu spontánné prehodí veniec cez hlavu a prisunie si pohárik zlatej tequily až k nemu.* /Ale dúfajme, že to nie je nejaký nudný suchár a že mi ten pohár neskončí v tvári./ *Nič také sa ale nedeje, keďže sa môže len dívať na mladíkov poloúsmev.* Alebo sa vieš jednoducho tváriť nenápadne a splynúť s davom, ale tak vidíš, že nakoniec si mal smolu. *Dodá s miernym úškrnom.* Vieš už sa mi všetky tie nádhery minuli, tak sa teraz môžeš zmieriť s tým, že už sa dnes nezbavíš ani mňa a ani toho nádherného venca. *Dodá a tento raz na neho už aj žmurkne. Vlastne s ním otvorene flirtuje, ale nie je na ňom poznať známku strachu. On asi také slovo ani nepozná. Hlavne nie v prípade niekoho, kto vyzerá tak dobre , ako jeho neznámy spoločník. Potom sa pozrie na pohárik na stole a posunie ho smerom k nemu.* Mal si už  niekedy zlatú tequilu? *Spýta sa ho s mierne nadvihnutým obočím, zvedavý, čí mladík vie, ako sa to pije a pohľad, ktorý zdvihol od pohára, presunie k očiam neznámeho.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Luxury bar - Stránka 6 Empty Damian Patrick MacQuoid

Tue Oct 13, 2020 5:23 pm
*Moc lidí se s ním nedává do řeči už jen kvůli tomu, že na jeho tváři je téměř stále nic neříkající výraz, není ani výřečný, pokud tedy není v přítomnosti nějakého hezkého kluka, či v přítomnosti jeho blízkých. Nejlépe se mu povídá s jeho sestrami, ale často si doma samozřejmě povídá se svou mamkou. S jeho otcem si moc nepovídá a když už, povídají si o jeho povinnostech, které ho jako budoucího krále čekají. Nechce myslet na to, že opravdu jednou bude muset vládnout celému Rakousku. Nikdy se necítil na postavení korunního prince, ale jelikož se narodil tak, jak se narodil a nechce zklamat rodiče, bude to muset zvládnout. Nic jiného mu nezbývá a on udělá vše pro to, aby se jeho zem na tom měla co nejlépe, i když to bude těžké. O jeho budoucích povinnostech si často povídá i se Stefanie, kterou byl dnes navštívit, načež se chvilkově zastavil v komnatě, aby se mohl obléknout a vyrazit do města tak, jak zamýšlel. Chce jít do nějakého baru, ne s úmyslem se opít, ale spíše s úmyslem toho, se uvolnit a popřípadě pobavit. Když má v sobě nějaký ten alkohol, není vůbec stydlivý, tudíž mu nebude dělat problém si v baru i zatančit nějaký ten trhlý tanec. Dveřmi baru prolítne takovým způsobem, že ho i vyhazovač přehlédne, čemu však nevěnuje žádnou pozornost. Přejde k baru, kde se posadí a objedná si nějaké pití, v kterém je samozřejmě alkohol. Poté se jeho pozornosti však ujme nějaký kluk, který mu kolem krku pověsí květinový věnec, kterému se vyhnul, díky tomu, jak miuk vyhazovače.* Snažil jsem se vchodem projít co nejrychleji, ale tak když mi to bylo k ničemu. *Zasměje se, ale samozřejmě mu to nevadí. Alespoň tak nebude úplně vyčnívat a získal si tím, že ten věnec neměl nějakou společnost. Nad jeho další poznámkou zvedne jemně obočí a pobaveně se usměje, když na něj mrkne. Řekl by i, že s ním flirtuje, ale nechce dělat ukvapené závěry jen kvůli jeho orientaci. Nemůže si zase tolik věřit.* Víš, že mi ani jedno nevadí? *Optá se s menším úsměvem, přičemž nakloní hlavu do strany. Vlastně v to doufal, že tu celou domu neprosedí sám.* Jednou jsem to možná zkusil. *Podívá se na skleničku a lehce se zazubí, načež zvedne oči k jeho očím.* Tvé oblíbené pití? *Optá se, i když možná ví odpověď.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Luxury bar - Stránka 6 Empty Elijah Kai Dubois

Fri Oct 16, 2020 7:46 pm
*Svoju legendárnu púť sa rozhodol zakončiť v Luxury bare. Počul o ňom už niekoľkokrát, takže sa sem aspoň raz za svoj pobyt v Illey musel pozrieť. Dnes tu chce nájsť nejakú zábavku, ktorá by mohla byť čerešničkou na torte po jeho vyhodení si z kopýtka. Je mu vlastne jedno, či to bude chlapec alebo dievča. V takýchto baroch našťastie nie sú kamery, ktoré by ho zachytili a vyniesli by na svetlo jeho malé tajomstvo. Aspoň v to dúfa, pretože by nerád videl svoju podobizeň na obálke nejakého časopisu. V celku ho poteší fakt, že je dnes v bare tematická party, pretože je to zas niečo vynimočné, na čo bude môcť ešte dlhšie spomínať. Skončí nakoniec pri bare, kde si objedná obľúbenú zlatú tequilu, ktorú zbožňuje. Čo tento večer zas o kúsok zlepší, je fakt, že vedľa seba uvidí osobu, s ktorou by mu vôbec nevadilo sa zabaviť. Hnedovlasý chalan ho upúta hlavne zamysleným pohľadom a tým, že to vyzerá, že je tu úplne sám. Dokonca sa mu zdá, že má na tvári smutný výraz. A keďže on neznáša, aby sa ľudia v jeho okolí cítili smutne, prehodí neznámemu veniec cez krk a pustí sa s ním do rozhovoru.* A ja som si už myslel, že máš so sebou neviditeľný plášť z Harryho Pottera. *Dodá s pobaveným úsmevom. Na hnedovláska sa mu dobre díva a vlastne ignoruje dianie okolo seba. Dá sa povedať, že s ním flirtuje a keďže mu neznámy ešte jednu nevrazil, nevidí dôvod, aby s tým prestával. Nad jeho poznámkou hravo nadvihne obočie.* Takže ti nevadí moja spoločnosť? Páni, tak to ti budem nado smrti vďačný. *Poznamená s istou dávkou irónie, ale popravde je rád, pretože sa mu veľmi od neho odchádzať nechce, ke´dže sa mu ten výhľad, čo má, páči. Na moment však od mladíka presunie pohľad na whisky, čo pred ním stojí.* Dá sa povedať, že aj hej. Horkú a pálivú chuť alkoholu ani necítiš, pretože to prebije pomaranč a škorica. *Povie, potom si nasype škoricu na vrch dlane, olízne ju, preklopí alkohol do seba a potom zahryzne do kúsku pomaranča. Potom kývne na barmana.* Ešte dvakrát to isté. Raz pre mňa, a raz pre... *Otočí hlavu k hnedovláskovi.* Teraz mi asi budeš musieť veriť, že nie som sériový vrah a budeš mi musieť prezradiť svoje meno.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Luxury bar - Stránka 6 Empty Damian Patrick MacQuoid

Sun Oct 18, 2020 10:38 am
*Jakmile vystoupí ze svého auta ve městě, chvíli se po tom městě potuluje a hledá nějaký bar, kam by šel. Nakonec to ale zvítězí Luxury bar, který je hodně vychvalovaný a vypadá i dobře. Proto po chvíli i do toho baru vejde a nějakým způsobem se mu podaří vyhnout vyhazovači, který rozdává nějaké hawaii věnce, jelikož jak se zdá, tak tu dnes je tématická party. Ovšem toho, že on nemá věnec a ostatní ano, si ani nijak nevšimne a v klidu se posadí k baru, načež si objedná sklenku alkoholu, přesněji whiskey, z které trochu upije a poté se s pohledem upřeným do skleničky trochu zamyslí. Hlavně nad tím, jaké by to opravdu bylo, kdyby se vzdal svého titulu korunního prince. Mohl by být s kýmkoliv by chtěl a nemusel si vzít ženu. Ovšem co ho trošku odrazovalo, byla jeho sestra. Nechtěl ji přidat tolik starostí, ale zase ho opravdu lákalo nebýt princem.* /Ještě si to holt budu muset pořádně promyslet./ *Pomyslí si, ovšem poté jeho přemýšlení naruší nějaký hnědovlasý mladík s veselým úsměvem na rtech. Hned si všiml toho, jak je pohledný, proto se mu jeho veselost zdá i nakažlivá. Pobaveně se pousměje, když mu přes krk pověsí věnec stejný, jaký zde mají všichni.* Ten plášť by se mi vlastně i hodil. *Podotkne pobaveně, protože hodněkrát si přál pro někoho být neviditelný. Zdá se mu, že s ním neznámý začíná i flirtovat, ale není si tím jistý, proto nic takového nezmiňuje nahlas, jelikož mohl být prostě jen milý. Poté mu řekne, že jeho společnost mu opravdu nevadí, čemuž se i diví. Někdy vyhledával společnost nějakého chlapce, někdy ne. Někdy chtěl být prostě jen sám, vzhledem k tomu, že to nebyl žádný velký extrovert, ale dnes doufal, že sám nebude, což se podařilo.* Překvapivě vůbec. *Věnuje mu lehký úsměv a poté si vyslechne něco o jeho oblíbeném alkoholu, mezitím i vypije svou whiskey. Následně i sleduje, jak tequilu vypije, společně s těmi věcmi okolo. Předpokládá, že si to dnes večer dá taky, proto ho pozorně sledoval. Jak už kvůli němu, tak i kvůli tomu, aby to poté nevypil špatně. Pohledem těká mezi barmanem, kterého přivolal a jím, načež se lehce narovná, když si uvědomí, že se ještě nepředstavili jmény.* Musíš mi říct ale i pak své jméno. *Podívá se na něj s menším úsměvem, aby s tím počítal.* Damian. *Představí se, aby tolik nezdržoval.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Luxury bar - Stránka 6 Empty Luxury bar - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:16 pm
je místo plné hudby, alkoholu a tance. Chodí sem různé známe osobnosti a nemůže si to dovolit každý. Vždy se do něj umí dostat rebelové i přes ostrahu.

Luxury bar - Stránka 6 E983e495b646554fc1565159365d3fb3
Sponsored content

Luxury bar - Stránka 6 Empty Re: Luxury bar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru