Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luxury bar

+11
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Taylorovidní zrzka
annie.16
Tessie
Nea
13Lucky
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
15 posters
 :: Město
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 9:07 pm
*Kouká na něj jako na debila, když vysvětluje svůj vtip a pak se ušklíbne.* Tohle ještě vypiluj. *Poradí mu a pak spolu začnou rozebírat, jak to bylo v Titanicu. Vzhledem k tomu, že ona sama na něj koukala minulý týden se sourozencema, tak je na tom její paměť momentálně hodně špatně.* Já nevim, že neletěli někam, kde je teplo. To je hlavní při výběru dovolený, ne? *Potřese nad Jackem zklamaně hlavou, ale brzo na to zapomene, protože se soustředí na jeho oko.* Jo, líbíš se mi no. A jestli mě chceš vidět jako brunetu, tak si prohlídni moje fotky, mě se moje přírodní barva už nelíbila. *Pokrčí nad tím rameny a v telefonu najde jednu ze svých fotek, kde má hnědé vlasy a tu mu taky ukáže.* Do zoo bysme se taky mohli podívat. Třeba po tom kinu. *Napadne jí.* A hlavně tam pak musíme s tim prckem. Ať má zážitky. *Zatleská nadšeně u toho nápadu a pak už se dostanou až na úřad, kde všem oznámí, proč tam jsou. Nakonec vyplní papíry, podepíšou se, vyslechnou si oficiální prohlášení za manžele a je to.* Hele. Ještě pusu. *Zamračí se trochu nespokojeně a sama si stoupne na špičky a políbí ho. Prstýnek si vybere růžový se zeleným kamínkem a jemu nechá ten druhý. Jí se naštěstí prstýnek na prst vejde, protože je celkově docela dobrá a má hubené prsty.* Na to máme ještě devět měsíců, abysme to dopilovali. Teď si musíme užít svatební noc. Nebo den. No to je jedno. *Odmávne to rukou.* Jo! Ještě mě vyfoť. Chci mít památku. *Vrazí mu do ruky telefon se zapnutým foťákem a zapózuje. Pak si mobil vezme zpátky a venku odchytí taxíka, kterému poručí, aby je odvezl zpátky do paláce, kde snad při dostatku štěstí trefí do komnaty jednoho z nich.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 9:19 pm
To je pravda. Vždyť kdyby letěli do tepla, tak by jim ani nebyla zima. Si tam mohl klidně vesele plavat jen v boxerkách a nebo na Adama! To bych udělal já. třeba by se ke mě pak připojila nějaká sexy holka a rozdali bychom si to tam. *Při té představě se nadšeně usmívá a ani ho moc nevzrušuje, že jeho snoubenka je vedle něj, zatímco on si představuje sex s jinou uprostřed oceánu po ztroskotání lodi.* Mě by se určitě líbilaa. Jsi krásná. *Je dost potěšený tím, že uzná, že se jí líbí.* Jo! Zajdeme tam. A koupíme taky kočárek, kde ho budeme vozit. I když zítra ho vozit nebudeme, to tu ještě nebude vlastně.. Ale mohla by sis do kočárku sednout ty a já tě budu vozit. Ten prcek je v tobě, takže by se takhle vozil on! *Řekne jí s nadšeným úsměvem tenhle podle něj naprosto skvělý nápad. Nikdy lepší skutečně neměl. V hračkářství poberou několik věci jako prstýnky, bodyčko pro miminko a motýlka a následně se dostanou na úřad, kde všem ochotně vysvětlí v jaké se ocitli situaci. Když jsou prohlášení za manžele a vymění si prstýnky, ještě ji teda políbí.* A přípitek! Teda.. ty vlastně teď nemůžeš alkohol. Tak ty dostaneš džus a já whisky. Nebo si dáš mlíko a já whisy. To miminko pije jen mlíko, ne? Tak bys měla taky.* Vyfotí jí jak si přeje.* A nebude to vadit? Co když to dítě nějak šťouchnu do hlavy? Pak ještě bude nějaký divný. Hmm.. už asi vím, co se stalo bráchovi. *Kdyby jej Timothy slyšel, pravděpodobně by nebyl dvakrát nadšený. Ani neví jak a dostane se do taxíku, který je veze směrem k paláci.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Luxury bar - Stránka 8 Empty Luxury bar - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:10 pm
Je to místo plné hudby, alkoholu a tance. Chodí sem různé známe osobnosti a nemůže si to dovolit každý. Vždy se do něj umí dostat rebelové i přes ostrahu.


Luxury bar - Stránka 8 Eb7884a422fdcde4ca487216485c1dae
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Thu Apr 22, 2021 10:40 pm
*Na dneska se domluvili, že půjdou společně s Darenem do baru.. A ona s vážně bojí, aby k ní nepřišel nějaký chlap a Daren ji pak neposlal taky na taneční plochu, aby se seznámila s někým.. Ještě více se teda bojí toho, že by k Darenovi přišla některá dívka. Kdyby se měla ona dívat na něj jak se baví, bylo by to ještě horší.*/Jo.. Jsi fakt skvělá kamarádka, Olympio../*Povzdechne si sama nad sebou. Chce, aby byl její kamarád šťastný, s ní to nebude, to je jasný, takže by mu přece neměla takhle bránit v tom si někoho najít.. Bude stačit pár skleniček a ještě mu někoho dohodí s takovou sama. Dohodli se, že se potkají v hale, kam teď vyráží. Jde ještě o něco dříve, než si řekli. Nachystaná je dobře půl hodiny, vždycky má raději rezervu. Jdou do známého Luxury baru, který navštívili snad všichni, teda všichni, kteří na to mají, jelikož je to i docela drahý podnik, takže si musela na sebe vzít něco odpovídajícího. Zvolila zlaté šaty, které jsou trochu na bokách dokonce průhledné, ale jen na malých místečkách. Pokud se ptáte na šperky, má jen malé zlaté náušnice, v tomhle se drží minimalismu. Líčení není nijak výrazné taky. Za klapotu zlatých podpatků dojde do haly, kde zatím čeká na Darena.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Thu Apr 22, 2021 11:32 pm
*Na dnešek si s Liou domluvil návštěvu onoho baru. Ten vybrala Lia, jelikož okolí znala mnohem lépe než on. Nejdříve se proklínal, že něco takového vymyslel, ale po tom večeru u filmu si znovu připomněl, že Lia je hlavně jeho kamarádka. Svoje city zvládá držet na uzdě. Prostě na to nemyslí a zvládne to i dnes. Dají pár drinků, zatancují, a kdyby se jí někdo zalíbil, nebude si ji uzurpovat pro sebe. Jeho snaha skoro vyletí oknem, když se sejdou v hale.* /Co to máš na sobě?!/ *Tak tak tu poznámku zadrží a neřekne ji nahlas. Ty šaty jsou na jeho vkus až moc upnuté, krátké a jednoduše toho odhalují až příliš! No.. Vlastně by mu to nevadilo, kdyby to na sobě neměla Lia. Na vteřinu měl pocit, že mu vynechalo srdce, když ji viděl. Odkdy se oblékala takhle svůdně?* A to mi chceš tvrdit, že o mužskou společnost nemáš zájem, když se oblečeš takhle? *Pozvedne obočí. Naštěstí má svůj tón pod kontrolou.* Ale sluší ti to. Ještě od tebe budu muset nápadníky odhánět, abych tě měl chvíli pro sebe. *Odfrkne si pobaveně.* /Ale snad ne./ *I když má Lia podpatky, stále je o něco menší než on, ale zas o tolik to není. Nepatřil mezi nejvyšší muže, se svými 180 centimetry byl v tomhle ohledu spíše průměr. Sám na sobě měl pro jednou černé džíny, i když stylové. Nenosil je moc často. Košile je však samozřejmostí, a to nyní stejné barvy jako kalhoty. Rukávy má však vyhrnuté nad lokty. Celé to doplňují tmavé tenisky, taky trochu nezvyk, ale přeci jen by byl za hlupáka, kdyby přišel do baru ve společenském, jak má jinak ve zvyku.* Můžeme? *Zeptá se jí. Odveze je řidič autem. Sám si řízení nijak moc neužíval, a hlavně počítal s tím, že budou oba pít, tudíž to bral jako nezbytnost. Do baru se dostanou bez potíží. Dokonce ani nevzbudí moc rozruch. Těch pár lidí, co je pozná, si je většinou jen nevěřícně prohlédne, občas “nenápadně” vyfotí, ale na to zvyklý. Ochranku nechal doma, klub má své vlastní vyhazovače a řidič má samozřejmě taky vojenský výcvik, tudíž to už považoval za zbytečné. Navíc si chtěl užít alespoň zdání soukromí. Prodere se s Liou k baru.* Co si dáš? Nějaký drink? Nebo radši panáka? *Pozvedne obočí. Sám upřímně na míchané pití moc nebyl, alkohol mu nijak moc nechutnal, raději to do sebe kopnul, takže si objednal dvojitého panáka bílého rumu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Thu Apr 22, 2021 11:50 pm
*Skoro nadskočí, když najednou uslyší Darena a chytne se na hrudi na místě, kde má srdce.* Způsobíš mi infarkt jednou. *Uchechtne se pobaveně.* Ne zájem nemám, takže si je klidně odháněj jak chceš. Ale jdeme do Luxury baru a věř mi, že až uvidíš, co mají holky tam, tohle se ti bude zdát ještě v pořádku. Aspoň nemám výstřih jak na břicho. *Pokrčí rameny. Vůbec nepřemýšlela, že by si ho mohla vzít.. Jeden z chabých pokusů nějak upoutat jeho pozornost.*/Jasně, protože fakt chceš, abys ho zaujala jinak než jen jako kamarádka, kvůli tomuhle../*I kdyby ano, nefungovalo by to. Přece jen, ona by po něm chtěla více, než jen sex, o což by on určitě neměl zájem a jak by to pak dopadlo? Jejich přátelství by to určitě zničilo, nemohla by se na něj poté jen tak podívat. Občas si připadá dost ubohá, když nad tím takhle přemýšlí. Vymýšlí si v hlavě scénáře, které se nikdy nestanou místo toho, aby Darenovi přiznala skutečně svoje city. Na tohle je ale moc velký strašpytel.* No, ty taky nevypadáš špatně. Abych spíše nemusela já od tebe odhánět nějaké dívky, které si tě budou chtít odtáhnout na záchodky. *Sice je Luxury bar jeden z nejlepších v barů, leckdo by řekl dokonce ten nejlepší v Midstonu, tak kromě toho, že tam najdete známé lidi, je úplně stejný jako ostatní. Samozřejmě je tam taky dražší zařízení, ale v temných zákoutích se tam taky lidi občas oblézají.* A vlastně mě dost udivuje, že sis nevzal něco společenského.. To je skoro zázrak. Pak se musíme vyfotit, jinak by ten zázrak zítra papež neuvěří, až mu to budu líčit, protože to si zaslouží vědět i ve Vatikánu. Přikývne a vydá se s ním k autu. Cesta netrvá dlouho, za chvilku jsou tam a už se derou k bar.*Dám si jednu Tequillu, prosím. *Objedná si taky a raději ignoruje to jak se barmanka dívá na Darena. Když drží skleničku v ruce, lehce ji pozvedne.* Tak na tvůj pobyt v Illey? Sice tu jsi už několik dní, ale příležitost se opít jsme do teď neměli, takže tohle zpoždění odpustíme. *Řekne a hned to vypije. Následně si objedná druhou, ale tu do sebe zatím nehodí.* Takžeee, už sis zvykl na časový posun? Vše ti vyhovuje v komnatě? *Začne se ho dost vyptávat, ale zajímá jí to. Sice je tu, ale moc se ještě neviděli, přece jen on si pořád zvykal, musel vybalovat, zařizovat některé věci.. Jako korunní princ má rozhodně více starostí, než ona.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 12:08 am
A pak tě chrabře zachráním a odnesu v náručí do nemocnice. *Zaškubou mu koutky. Konečně se mu povedlo pod kontrolu dostat vlastní myšlenky. Viděl Liu i v krátkých kraťáscích a tílku na spaní, což mu tenkrát rozhodně zvedlo tlak, ale tohle bylo něco jiného. Tyhle šaty byly navrženy tak, aby provokovaly, šlo o účel. A musel si přiznat, že žárlil na ty muže, kteří té provokace budou moci využít. Alespoň že Lia o románek nejevila zájem, jinak by to byl vážně náročný večer.* Jiný holky jsou mi jedno. *Prohodí a pokrčí rameny.* Ale kušuj. Tak pojď. *Pobídne ji raději a odbude její slova o tom, že by měla odhánět jiné holky. Jde si užít večer s ní. I když pokud by jí tam někdo padl do oka, asi by dokázal utopit žárlivost v alkoholu a cizím náručí. Dělal to tak už pár let.* Ještě se můžu jít převléct. *Podotkne pobaveně, když přehání ohledně jeho oblečení. Byl fakt, že si na sebe ležérní věci bral málokdy, ale o sedmý div světa taky nešlo. V baru jsou poměrně rychle. Když oba drží panáky, sám svůj pozvedne a pokývne hlavou na souhlas.* Souhlasím. A na společně strávený čas. *Pousměje se spokojeně. Všimne si, jak po něm barmanka loupne očima, ale schválně ty své odvrátí, aby jí nedával nechtěné signály. Sám do sebe panáka kopne a též si objedná dalšího. Opít ho nebylo lehké, nejspíš mu pár takových sklenek bude stačit, aby se dostal do nálady.* Jasně, přizpůsobuju se rychle. *Zvykl si po všem tom cestování. Často Afriku opouštěl, přestože ji vždy vnímal jako domov. Byl hrdý na svou zem, která se vypracovala v podstatě z ničeho mezi jedny z největších velmocí světa.* /Chybíš mi tam ty./ Jasně že jo. Neboj. *Protočí očima.* Radši mi pověz, jak trávíš čas ty poslední dny. Ty jeho dost vyplňovala práce a sport, což ona věděla, stejně jako on věděl hodně o jejím životě, přeci jen si dost psali a volali, ale konečně si mohli i normálně popovídat z očí do očí. A navíc nevěděl, zda se pro ni něco neměnilo kvůli Selekci.* Jak se má rodina? *Dodá ještě a kopne do sebe druhého panáka. Všimne si dvou mužů, kteří pokukují po Lie. V klubu platí nepsané pravidlo. Pokud dojdeš se svou holkou, když se na ni někdo zvědavě dívá, dáš jí ruku kolem ramen, nebo třeba na stehno, jasně ukážeš, že patří k tobě. Když to neuděláš, bere se to, jako že jste jen kamarádi nebo se sám pokoušíš seznámit, ale zatím nikterak úspěšně. Znamená to, že je holka k mání. Musí zatnou čelist, aby žádné nic nepodnikl. Lia mu nepatřila. Ale rozhodně kvůli tomu ocenil dalšího panáka, ačkoliv teď si dává pauzu. Alkohol většinou dolehne až po chvíli a zvlášť se rozproudí, jakmile dojde na pohyb, takže až půjdou tancovat, to teprve pořádně pocítí jeho následky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 12:30 am
Jo, hlavně, že si budeš moct zahrát na hrdinu na bílém koni. *Snaž se znít podrážděně a mrmlat, ale taky si z toho dělá jen legraci.*Nicméně, tohle budeš možná muset udělat i dneska, uvidím taky podle toho, kolik toho vypiju. *Nemá moc velkou výdrž, to ví ona a nebude si nalhávat nic jinýho. Pokud tam po Darenovi budou pokukovat jiné dívky, bude si pravděpodobně objednávat jednoho panáka za druhým. Toho by se pak dalo i dobře využít, jelikož by se opila snadno a on ji chtěl odvést pryč, musel by odejít.. V duchu si povzdechne. Vážně by takhle sobecky neměla myslet.* Jak to? Copak už některá stihl zaujmout tvou pozornost./Byla to jen otázka času.. teď je tu hodně princezen, prakticky jsou tu všechny princezny světa do háj, ale taky to může být vévodkyně, nebo sakra mohl potkat jen služebnou, prakticky kohokoliv. Neměla jsem mít naděje a být více realistická, tohle je v háji, jak to mám takhle tři měsíce vydržet, když ho budu moct skoro každý den vidět s jinou? A pak mi o ní bude povídat. Tohle bude těžký./*V duchu začne okamžitě panikařit, ale navenek zůstává klidná a dokonce má i úsměv na tváři, který ani neví jak e jí podařil vykouzlit.*Ne, to není nutný, myslím si. *Uchechtne se a za chvilku jsou už v baru, kde si objedná pití a jelikož vidí pohled barmanky, hned si objedná další, které vypije vzápětí. Docela se rozjela.* To jsem ráda. Pokud by sis ale někdy chtěl odpočinout, relaxovat, jsou v paláci lázně, sauna a další místa kam můžeš zajít. Máš toho určitě hodně ještě se vším i zařizováním ohledně tvého příjezdu sem a tam se třeba uklidníš. *Pousměje se na něj. Jen chce, aby se cítil dobře.* U mě se toho moc nezměnilo, kromě toho, že je teď v paláci docela rušno.. Přípravy kvůli Selekci, postupné příjezdy všech hostů.. Je to vážně chaos. Ale jsem za něj ráda. Na chvilku palác vytrhne z toho stereotypu. Rodiče se mají skvěle a další taky. Teda trochu se hádá Maxwell s ostatními.. Moc do jejich vztahu nevidím, ani Aaron a další neví, co vlastně udělali špatně, ale takhle je to už delší dobu. Sám Max říká, že je to jen tím, že má vlastní rodinu, ale tomu moc nevěřím ani sama. Jistěže by s nimi měl trávit čas hlavně, ale zase nemusí odstřihnout své sourozence, rodiče..*Pokrčí lehce rameny. Docela se rozpovídala, což jí s Darenem problém vůbec nedělá. S ním dokáže mluvit dost, klidně i hodiny a říct mu vše, co ji trápí. Teda až na ten detail, že je do něho už dlouhou dobu zamilovaná.* Jak se má vůbec tvoje sestra? *Ví, že je tu s ním taky, ale ještě neměla možnost ji potkat.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 1:00 am
*Nevinně se usměje. Pro ni je rád hrdinou na bílém koni.* Neboj, určitě tě zvládnu odnést v pořádku domů. *Zasměje se, když zmíní, že tak trochu možná skončí pod stolem.* /Alespoň tím pádem ale neodejde s jiným./ *Dokázal své city krotit, ale u žárlivosti to šlo sotva.* /Jo, kdybys jen věděla./ *Musí si nad tím odfrknout.* Myslím to tak, že tenhle večer je náš, jdu do baru se svou nej kamarádkou, nebudu se věnovat někomu jinému. Nenavrhovala jsi to takhle sama náhodou? *Pozvedne obočí.* Tak to jsem rád. *Protočí očima, když jeho outfit oficiálně schválí. Oba v sobě celkem rychle mají dva panáky. Vlastně je zvědavý, zda později dovede dostát tomu, že ji odnese. Aby se mu nakonec taky nepletly nohy.* Když se budu chtít uklidnit, půjdu radši nějak lozit. *Zaškubou mu koutky. Tohle polehávání v lázních nebylo moc pro něj. Šplhání kupodivu fungovalo mnohem lépe na vyčištění myšlenek a odreagování. Jistě, bylo únavné, ale pak stačila horká sprcha a nakonec spal jako špalek. Ideální.* No jo, chaos, to ti musí vyhovovat. *Rýpne si hravě. To on měl vždycky raději řád. Například v jeho pokoji na koleji mělo všechno svoje místo, když vstával, vždycky si ustlal postel a své knihy měl seřazené podle autorů a abecedy. Spousta lidí ho díky tomu považovala za nudného, zvlášť když vezmete v úvahu, že při setkání s cizími je vždy zdvořilý, ale odtažitý. Tu stránku, kterou nyní vidí Lia, zná jen rodina a pár nejbližších přátel. Chvíli mu trvá, než si jména správně přiřadí. Přestože Olympia o rodině mluví často, má ji docela dost rozvětvenou.* No, je to asi jeho volba. I když je to škoda. Když si založíš vlastní rodinu, neznamená to přece automaticky odstřihnout zbytek té “staré”. Třeba má nějaké vlastní trable. *Pokrčí rameny. Nemohl do toho vidět o nic lépe než ona, když Maxe ani neznal. Ale on byl spíš ten, kdo jí naslouchal, když se potřebovala vypovídat. Přestože sám s ní namluvil víc než s kýmkoliv jiným. Uchechtne se, když zmíní Kam.* Nezdolná jako vždycky. *Uzná. V tomhle sestru obdivuje. Byla hrozný optimista a k tomu taková malá přírodní katastrofa.* Jo a chce tě konečně poznat, když už je taky tady v Illey. Měl jsem tě rád. *Podotkne škodolibě. Lia slyšela spoustu historek. Například tu, jak Daren skoro přestal pít kafe, protože dala Kam celé rodině přednášku o tom, že díky přílišné konzumaci kofeinu muži často trpí poruchami erekce a sníženou pohyblivostí spermií. Kopne do sebe dalšího panáka, je to už čtvrtý.* Chceš si zatancovat? *Nabídne jí. Momentálně hraje celkem přijatelná muzika i na jeho vkus.* Jen se na těch botách nezabij. *Podotkne při pohledu na ty podpatky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 10:22 am
Dobře, počítám s tím. *Usměje se na něj pobaveně. * Jo, to je pravda.. Ale kdyby se ti některá dívky líbila, prostě mi to řekni a já vyklidím pole.. Chci abys byl šťastný a vážně to pochopím. *Bolí jí ta představa, že by měl být s někým jiným, ale měla by si uvědomit, že Daren není ve skutečnosti její a nemá proč si na něj dělat nároky  a nějak mu bránit ve štěstí. Navíc, hlavní pro ni přece je to, aby byl šťastný on.* Jo, myslela jsem si, že něco takového řekneš. Doufám, že mi dáš aspoň vědět, abych tě mohla otravovat i při tom. *Ona sama miluje šplhání na ne moc vhodná místa, taky má ráda adrenalinové sporty, skákala i Bungee jumping a to nejednou. Ještě by si přála zkusit skok z letadla.. Hlavně máma je z jejich nápadů vážně nadšená, když už se tak dost vála o tátu.* Jinak je tu povětšinou ticho, klid, málo nových lidí na seznámení. Nediv se mi, že se na to těším. Je to vytrhnutí z toho stereotypu a taky jsem zvědavá na Selekci, až si Aaron najde dívku, kterou bude milovat a všichni mu budou moci říct "já ti to říkal".. I když já vážně nevím, nevím jak to dá.. Ji požádá ještě s prstýnkem v ruce, řekne jí jak s brousí ten kámen, vzorec zlata, pak ještě jak se to roztavilo.. Nevím, tohle není věc, která mě zajímá. Chemie a fyzika je zlo. *On na rozdíl od ní měl ve všem pořádek, má to rád, což ona taky, jen jí občas nevadí trocha chaosu na takové.. ozvláštnění jinak poměrně nudného života v paláci. Asi ej jedna z mála, která by označila život v obrovském paláci, kde ji všichni obskakují za nudný.*Jo asi máš pravdu. Ale je to už tak několik let a kdyby řekl jaké trable má, rodina by mu taky pomohla. Mohli to vyřešit dávno. *Pokrčí rameny. Ona je jejich rodina vzdálenější, takže netuší, jestli se nesešli a neřešili to někdy v poslední době, soudí jen podle toho, co píší do rodinného chatu. Aby nemluvila jen o své rodině, zeptá se na jeho sestru, která jak ví přijela do Illey s ním. Zasměje se.* Doufám, že mi aspoň budeš nosit na hrob kytky.. *Podle toho jak se o své sestře Kam často vyjadřuje má pocit, že je to nějaká reinkarnace satana.*Ale taky ji už chci poznat, musím jen doufat, že nebude tak šílená jak ji popisuješ a že jen přeháníš.. *Objedná si panáka, třetího.* Jsem od tebe pozadu jen o jedno, takže to pak budu muset dohnat. *Zkonstatuje a když jí nabídne tanec, tak přikývne.* Ráda si s tebou zatančím. *Prakticky ho popadne za ruku a odtáhne na parket. Tanec má zkrátka dost ráda.* Já se na těch podpatcích nezabiju.. Raději nosím tenisky, ale i na vysokých podpatcích umím chodit. *Je to nutnost.. Kolikrát zaútočili rebelové na palác během nějakého plesu? Nejenže by měla umět v bodech na podpatcích chodit a tančit, musí umět i utíkat.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 1:31 pm
*I právě díky takovým povzbuzením a slovům si byl jistý, že mu city nemohla opětovat. Už to nebolelo tak jako kdysi, ale pořád z jejích milý slov nedokázal být šťastný.* Děkuju, ale dnešní večer je pro nás. *Ujistí ji naposledy. Vážně doufá, že to nebude dál rozpitvávat a ještě ho tlačit k tomu, aby si v baru snad on někoho našel.* Když si vezmeš jištění. *Přikývne. On sám byl zvyklý známé skály lozit bez jištění, ale na rozdíl od své sestry na nových místech vždy používal jištění. Adrenalin byl fajn, ale vyloženě riskovat život nepotřeboval. Věděl, že Lia je do adrenalinu blázen, ale jemu by asi ruply nervy, kdyby ji musel sledovat šplhat nejištěnou. Lia už se dost rozpovídala, možná v tom má prsty alkohol a on jí pobaveně naslouchá.* Chemie a fyzika jsou fajn, hodně ti toho poví o světě. *On měl ve škole většinou lepší výsledky než jeho sestra, ale v chemii ho například válcovala. Podle něj měli oba své talenty, nechápal tudíž, že se občas cítila méněcenná, ale nevěděl moc, co s tím udělat.* To určitě, někteří lidé jsou tvrdohlaví. A někteří občas zapšknou vůči lidem, co jsou oproti nim šťastnější a neuvědomují si, že si za své vlastní neštěstí taky třeba můžou sami. *Možná to zní hnusně, ale podle něj je “každý svého štěstí strůjcem”.* Určitě. Nějaké hezké a každý den, když už tě do toho hrobu takhle dostanu. *Zazubí se. Jeho sestra byla vážně číslo. Ona není šílená... jen říká šílené věci... a občas se chová trošičku šíleně, ale to druhé ti možná sedne, když jsi takový adrenalinový cvok. *Pokrčí rameny.* /Pokud tě svýma řečma nestihne odehnat hned na začátku./ Jo, ale jsi taky o půlku lehčí, takže jsi vlastně panáka napřed. *Potřese pobaveně hlavou.* /Takhle fakt skončíš pod stolem./ *Skoro spadne ze stoličky, když ho popadne za ruku a trhne, ale naštěstí to ustojí a následuje ji na parket.* Já jen aby, vypadají vražedně. *Musí trochu zvýšit hlas, aby překřičel hlasitou hudbu. Parket byl Liin rajon, a i Kam tanec milovala. On v něm nebyl špatný, nemusel se vyloženě bát, že jí tu udělá ostudu, ačkoliv to neprožíval jako někteří a žádnou soutěž by taky nevyhrál. Při pohybu se mu však krev rozproudí rychleji a myšlenky se zaplní tou božskou otupující mlhou, díky které nemusí uvažovat. Tančí každý sám, ztraceni v rytmu. Přesto nemůže nepostřehnout, jak je Lia úchvatná, když se jí čelo leskne potem a očividně si užívá přítomný okamžik. Občas jim zajde na bar pro panáka či něco na pití, aby se zchladili, ale vzáěptí se vrací na parket. Po pár skladbách přijde jeden ploužák na vyplnění. Hlavně při něm dostanou muži a ženy příležitost k lovu, využít možnost tance tělo na tělo. Všimne si, jak se kluk, ten co po ní koukal i na baru, k Lie přibližuje a bez rozmýšlení si ji přitáhne do náruče. Položí jí dlaň do pasu, druhou vloží do její dlaně. V zásadě jen přešlapují na místě. Ale dívat se jí do tváře je jako zírat do slunce. Bolestné a oslnivé, a tak ji zlehka navede do otočky, aby si ji následně přitáhl zády na svou hruď. Rukama ji pohladil po bocích, když se zhoupli do rytmu hudby. Ach sakra, co to vyváděl? Vnímal téměř jen ji. Její teplo, její parfém. Měl dojem, že i přes hudbu slyší její dech. Touha ho zasáhne nepřipraveného. V duchu si zanadává. Pokud nechce, aby cítila, co s ním dělá, musí se odtáhnout.* Jen se zajdu napít. *Poví jí a urychleně ji pustí, načež zamíří na bar. Ani nemusí žádat, barmanka mu podá panáka se svůdným úsměvem, dostává ho na účet podniku. Spolu s telefonním číslem. Zamyšleně zvedne ten kousek papíru, než si ho dá do kapsy. Možná by to měl využít. Po dnešním večeru. Potřebuje si Liu dostat z hlavy. Oplatí dívce úsměv svým typicky lehce pokřiveným a pozvedne jí panáka na přípitek. Nepřemýšlí mu to zrovna jasně, tudíž mu nedošlo, že nechal Liu na pospas na parketu příliš dlouho, když si na ni brousí zuby někdo jiný. Kopne do sebe panáka a hodlá zamířit zpět za ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 3:52 pm
Když si ho ty vezmeš taky, tak si ho vezmu i já.. *Taky ho často nenosí a ráda riskuje, ale nechce, aby se něco stalo Darenovi. A tak nějak tuší, že ho neuvrtá  tomu, aby si vzal jištění bez toho, aby mu neslíbila, že si ho vezme také. Dost ji zahřeje u srdce, že se o ni tak stará, i když on to nevidí jinak než jako starost o kamarádku.*Nejsou, je to zlo. *Stojí si pořád za svým názorem a v tomhle nepoleví. Všechny ostatní předměty, které měla ve škole ji bavily, jen tohle brala jako zlo.* Hmm.. *Souhlasně zamručí. Doufá, že se situace v její rodině zlepší, i když teď.. by se nedivila, kdyby se stal pravý opak. Během Selekce je to dost těžké. Je tu více práce, více útoků rebelů, mají snad ještě více pozornost médií..*No ještě abys mi natrhal nějaký plevel. *Uchechtne se.* Nějaké rudé růže by neuškodily.. *Pořád má úsměv na tváři, aby to bral jako vtip.*/Aspoň jednou bych je od něj dostala.. /*Rudé růže jsou všeobecně symbolikou lásky a vášně a to snad ve všech zemích a právě z těchto důvodů nikdy nepočítala, že by je od něj dostala. Je to přece jen kamarádka.*O půlku lehčí zase nejsem, ale jinak máš vlastně pravdu.* Stejně do sebe hodí ještě jednoho panáka, než ho prakticky odvleče na parket násilím. * Vážně klid, chodit v nich umím a přinejhorším tu mám svého rytíře na bílém koni, ne? Bys mě odnesl v náručí na ošetřovnu. *Zazubí se na něj. Jo, to už definitivně musí působit alkohol, jinak by tohle neříkala. Neřekla by doslova, že je její rytíř na bílém koni nahlas, jen pro sebe v duchu. Alkohol je holt mocná čarodějnice a nutí lidi říct i to, co by normálně neřekli. Na parketu začne tančit a dost si to užívá. Stěží říct, jestli přesně ten tanec nebo spíše to, že je takhle někde s Darenem. Ani si nevšimne, že se k ní někdo blíží, když začne ploužák. Je ráda, že si ji do náruče přitáhne on. Sice jen přešlapují na místě, stejně je to jeden z nejhezčích tanců v jejím životě.* Budu si tě muset ukrást někdy i na plese, tanec jsi očividně trénoval, nešlapeš mi na špičky. *Popíchne ho z legraci. Poté, ale už jen mlčí a dívá se na něj. Cítí jak ji hladí po bocích a ví, že v tuhle chvíli by dala všechno za to, aby ta písnička nikdy nekončila. Jak se zdá, on to bere jinak, protože se dost rychle odtáhne a zamíří pryč. Na jeho vysvětlení pokývne hlavou a pak se obrátí. Nechce, aby viděl zklamání v její tváři. Naštěstí aspoň začne hrát hudba, na kterou člověk může tančit sám, tak se zase trochu začne vlnit do rytmu, i když ne tak vesele a energicky jako předtím. */Poznal na mě to jak se mi to líbilo? Viděl v mých očích, že bych si přála, aby mě nikdy nepouštěl? Co jsem udělala špatně?/*Začne si všechny vyčítat. Snaží se nezírat k baru, ale očkem tam pokukuje, takže si všimne pohledu té barmanky.*/Měla bych jim asi nechat prostor.. /*Sice říkal, že dnešní noc je jen jejich, pokud si chce promluvit s tou barmankou, nebude přece zaclánět, takže zajde k baru, ale na opačnou stranu, než ke jsou ti dva. Objedná si od druhého barmana, který tu je whisky a tu do sebe hodí hnedka. Ani se nediví, že jsou za jedním barovým pultem dva lidé. Je tu absolutně narváno, jeden člověk by to neměl šanci stihnou.*/Navíc když se ta holka lepí na chlapa, kterýho miluju a chtěla bych pro sebe../*Frustrovaně si povzdechne.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 4:58 pm
*Na to jen spokojeně přikývne. Jištění mu nevadilo. A hlavní je, aby se nic nestalo Lii.* Není. *Zasměje se a potřese hlavou. Sám má fyziku rád. I matematiku. Chemie taky ujde. Ale jeho bavila škola celkově, ačkoliv nejraději měl politologii, protože mu pomáhala vyznat se lépe ve všech systémech vlád a v tom, jak by svou zem jednou mohl vést.* Donést červené růže na hrob? Budu vypadat jako zhrzený milenec, co v afektu zavraždil svou milou. *Ušklíbne se a potřese hlavou. Raději by jí donesl červené růže za živa. Jenže to by bylo moc okaté.* Fajn tak o třetinu. *Stojí si za svým.* Jistěže ano, a všem bych cestou vykládal, co jsi to za nemohlo. *Oplatí jí. Nevidí v jejích slovech žádné náznaky, kdysi je tam hledal, ale pak pochopil, že si to jen namlouvá. Tanec Liu očividně baví a i on si to užívá více, když je s ní. Normálně ho vytáhl do baru někdo z kamarádů, ale nikdy se tak přirozeně nebavil. Když si všimne, že se k ní podezřele přiblíží nějaký kluk, přitáhne si ji k sobě.* Nikdy jsem ti nešlapal na špičky. To tys mi dupala po nohách. *Ohradí se, ale přijde mu, že jeho hlas nesedí. Je příliš nízko položený. Nedokáže se na ni koukat a nepředstavovat si scénáře, které se nikdy nestanou. Dotýkat se jí a nechtít víc. I proto ji rychle pustí a vydá se na chvíli pryč, potřebuje se vzpamatovat. Alkohol očividně nebyl dobrý nápad, ale stejně si ještě panáka dá, aby uklidnil nervy. Barmanka mu podstrčí své číslo a on si ho schová, dokonce jí věnuje úsměv, ale kdyby byl upřímný, jeho snaha vyhnat Liu z hlavy jinými ženami se stejně vždycky setkala s pramalým úspěchem. I tak to mohl zkoušet, většinou to alespoň na chvíli pomáhalo. Když se pak vrací na parket, nemůže Liu najít. Trochu začne panikařit, co když ji ten týpek někam odtáhl? Jak ji mohl nechat samotnou? A opilou?! Začne ji freneticky hledat, a když ji konečně objeví, je u baru, kde se na ni culí druhý barman, zatímco si k ní přisedá právě onen chlap, který po ní celý večer pokukuje. Očividně se nevzdává. Ale to je jeho smůla. Říct, že je Daren podrážděný, nestačí na popis té emoce. Je v tom i vztek a žárlivost a zklamání. Zčásti z něj jedná alkohol, ale i tak k Lie dojde a vrhne na muže kolem ní téměř vražedný pohled.* Jdeme, Lio. *Vyzve ji. Snad nikdy s ní nemluvil tak chladně, ale jeho tón ani nepřipouštěl smlouvání. Barman moudře ustoupí, stejně má práci, ale onen muž už má zřejmě upito nebo je úplně blbý, když se ptá, zda je sakra její brácha, že jí nemá kecat do toho, s kým se baví.* Ještě jednou otevřeš pusu a vyrazím ti z ní zuby, jasný? *Tentokrát Liu popadne za ruku a téměř ji odtáhne, než aby udělal nějakou jinou neuváženou věc. Nevede ji ale na parket ale směrem k šatnám.* Spustím tě chvíli z očí a ty se nabízíš na baru? Co se stalo s tím, že nehodláš nikoho lovit a zajímat se o něj? Hm? Stačí pár panáků, abys vypla, copak ti fakt nedochází, že v těch šatech jsi tu pro každého jako pozvánka na “jednu noc vášně”? *Zamračí se. Když byl naštvaný, nekřičel, prostě jen říkal ošklivé ale trefné věci. Pustí ji. Uvědomí si, jak pevně ji držel, jen doufá, že jí neudělal modřinu, ale celá jeho bytost se soustředila na to dostat ji pryč. Ochránit, co bylo jeho. Ačkoliv jeho nebyla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 5:29 pm
Pro mě jo a o tomhle se ani nemá smysl bavit.. Stejně si každý budeme pořád myslet svoje. Neplýtvejme časem nad zbytečným dohadováním o tomhle, ještě když už ani do školy nechodíme. *Uchechtne se. Je to už chvilku, co tam nebudou a jí to teda dost chybí. Čas tam trávila s fajn lidmi, teda vždycky byl stejně nejlepší čas, který strávila právě s Darenem, ale i ostatní tam byli fajn.* Pokud někdo bude mít kecy stačí říct, že jsi můj kamarád a víš, že červené růže jsou jedny z mých nejoblíbenějších květin. Co je vlastně taky pravda. *Jinak miluje orchideje nebo Hyacint, nicméně růže vedou.*No tak to už jo. *Souhlasí pobaveně.* Hmm.. s tím tak nějak počítám. *Řekne pobaveně.*/Aby ti taky nebylo kvůli tomu pití špatně tak, abys to se mnou nezakempil někde v parku na trávě. Jediné štěstí je, že už je docela teplo, tak bychom třeba ani neumrzli, ale abychom se zahřáli, tak bychom se k sobě museli tulit../*Najednou se jí tenhle scénář kdo ví proč líbí o dost více.*Ne, to teda není pravda. Já jsem talent v tanci od přírody, od tebe jsem vždycky měla pošlapané špičky lodiček. *No, možná měli tak nějak oba dva kdysi nohy levé. Když spolu tančí ploužáka, usmívá se na něj. Díky tomuhle tanci se tento večer zařadil mezi ty nejlepší v jejím životě. Dobré ej taky vědět, že stejně i ve všech ostatních figuruje právě Daren. Mrzí jí, když se najednou tak odtáhne a skoro uteče k baru. To, že ji nechá v trochu trapné situaci, kdy kolem ostatní pořád tančí pomine, protože si to dost vyčítá a navíc taky začne hrát jiná písnička a ona už může tančit sama. Po chvilce už taky pocítí žízeň a k Darenovi se jí jít nechce. Vypadá to, že začal flirtovat s tou barmankou, tak se vydá na druhý konec baru, kde si objedná pití. Úsměv barmana nevnímá a pouze sleduje parket, kde tančí jiní lidé. Když si k ní přisedne chlap, tak to taky nekomentuje, ani neví, že se na ni celý večer díval, jelikož ona vnímala jen Darena. Až když na ni začne mluvit, chce otevřít pusu a jasně mu říct, že o něj zájem nemá, ale to by se tu nesměl objevit Daren. Lehce se nad jeho tónem hlasu zarazí, nicméně se zvedne, nechce tu sedět jen tak. Nemusel ji popadnout tak silně za ruku a odvést, to se jí ani moc nelíbí, přece umí chodit sakra sama a jeho stisk je taky dost pevný.* Co je? *Trochu klopýtne, když dojdou do šaten, nohy se jí přece jen začali díky alkoholu trochu plést, jeho rychlá chůze a ani lodičky tomu taky nepřidávají.* Já se nikomu nenabízela! Jen jsem si šla pro pití. Ty jsi měl nechal na parketu samotnou a pak sis flirtoval s tou barmankou. Kdyby mě ten chlap viděl, mohl si přijít za mnou klidně i na parket, nebo někdo jijnej. Tam bylo v tu chvíli mimochodem více lidí, než u toho baru. A to si nemám obléknout šaty, které se mi líbí jen kvůli nějakým ožralcům? *Bude si oblékat co chce a kdy chce.* Nikoho jsem tam nebalila a nechtěla si najít žádnej úlovek na jednu noc, tak ze mě přestaň dělat nějakou děvku. *Na konci svého monologu se zamračí a když pustí její ruku, promne si ji.* Nevím, o co ti jde a ani co jsem podle tebe teda udělala špatně.
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 5:50 pm
*Školu nechá školou.* /Stejně ti na žádný hrob kytky nosit nebudu./ *Občas ho zaráželo, k jak absurdním tématům se dostali, to se mu stávalo vážně jen s Liou a jeho sestrou. Možná za to může i alkohol, že se baví o tom, kdo je jak lehčí nebo zda by ji odnesl na ošetřovnu.* Ani nápad, jestli jsem ti šlapal na špičky, tak jen protože jsi neuměla kroky. * Nedá se. Tanec je naproti všemu mnohem příjemnější aktivita, kdyby nezačal mít pocit, že mu z její blízkosti začne být brzy těsno v kalhotách. Zatraceně, jak jen nesnášel vliv, který na něj měla. Většinou dokázal v klidu předstírat, že je jen její kamarád, ale dnešní večer v tom vážně selhával. Už jen protože ji nechal na parketu v trapné situaci. A zároveň na ráně pro kohokoliv. To by dobrý kamarád neudělal. Potřebuje však chvíli pro sebe, aby se zklidnil. I v tom selhává, jelikož Liu následně nemůže najít, a když se mu to povede, je na baru, kde s ní někdo flirtuje. Kdyby použil logiku, došlo by mu, že se do téhle situace asi nedostala sama. Ale popravdě rozumně ani zdaleka neuvažoval.* /Co je?!/ *Je raději, když ji odtáhne trochu stranou k chodbě do šatny, i hudba je tu tlumenější. Když si všimne, jak klopýtá, raději ji pustí.* Tak proč jsi nepočkala na mě? Nebo mi neřekla, když jsem si pro něj šel já, mohl jsem ti objednat. *Odsekne jí. Zamračí se ještě více, když zmíní barmanku.* Neflirtovali jsme. *Ohradí se.* /Nebo ne tak docela./ Však taky za tebou na parket šel! Proč sis myslela, že jsem si tě na ten ploužák přitáhl, než to na tebe zkusil s těma nenechavejma prackama? *Zatne čelist. Vážně ho její naivita rozčiluje. Vůbec neměla ponětí, co dělá.* Člověk nemusí být opilý, aby nepochopil, co mu ty šaty slibují. Šílím z nich celý večer. *Ačkoliv to skrývá a snaží se na to nemyslet. A ona to neměla vědět. Promne si kořen nosu, když ho dál peskuje. V nitru ví, že má pravdu. Ale stejně se v něm stále všechno bouří. Přistoupí k ní o dost blíž, než by se slušelo, rysy ve tváři stále napjaté, ať už hněvem nebo jinými emocemi, které jí nemůže přiznat.* Měla jsi na mě počkat. Potřeboval jsem jen zatracenou chvilku, protože jsem chlap, a když se mnou takhle tancuje nějaká nádherná dívka, ve svůdných šatech, nenechává mě to chladným. Zvlášť když jsi to ty. *Procedí skrz zuby. Nejspíš ji tím zmate. Co ho to napadá? Balancovat na hraně mezi přiznáním a snahou o to udržet mezi nimi vše tak, jak to vždycky bylo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 6:11 pm
Ani ty jsi je moc neuměěěl. *Protáhne to, protože se odmítá jen tak dát. Je pravda, že v tanci nebyla nejlepší, ale zase on musí uznat, že jí na tu špičku občas šlápl i kvůli své nešikovnosti a nesvádět hned všechno na ni. Přestane se s ním o tom ale dohadovat, začne ploužák, během kterého navíc on uteče k baru. Neví, co udělala špatně, ale nehodlá tu jen tak stát půlku večera. Ploužák dávno skončil, ona tam sama tančila a nechce vyrušovat Darena, který se očividně baví. Nevidí nic špatného v jejím počínání, že se sama vydá si sednout k baru. Párkrát se už s lidmi, kteří se jí snažili dostat setkala a doteď se vždycky zvládla bránit sama. Nepotřebuje od něj zachraňovat. Chystala se toho chlapa poslat do háje, ale on se tu objevil a odtáhl ji k šatnám, kde ji ještě dá takovouhle přednášku?* Čekala jsem tam dlouho, písnička na kterou jsme tančili skončila a já sama tam ještě byla i tu další. Proč jsem neřekla? Vždyť jsi prakticky utekl a já na něco dostala chuť až po chvilce. Nechtěla jsem jít k tobě, protože ses bavil s tou barmankou.. *Pokrčí rameny.* Nejsem hloupá a ani slepá, tak ze mě nic z toho nedělej. Její svůdný úsměv jsem viděla a i ty jsi jí ho oplatil a já to chápu.. *Sice říkal, že je to jejich večer, klidně by ho s ní nechala. Musela to teda jít zapít, ale pravdu mu ohledně tohohle a proč si dal tu skleničku říct odmítá.* Co? Nevšimla jsem si ho. Jak jsem řekla, o žádný chlapi se teď nezajímá, to jsem zmiňovala už předtím a nic se na tom nezměnilo.. Kdyby ses na tom baru u mě taky nezjevil, poslala bych ho pryč, věř tomu nebo ne, ale dovedu se o sebe postarat. Byla jsem tu už i párkrát sama a nejeden chlap mě už oslovil a byli i více opilí jak tenhle. *Kdyby se ale bále, nemohla by nikam chodit. Vždycky jim řekne ať odprásknou, pokud to nezabere, zopakuje jim to a když na ni sáhnou, stačí buď politím drinkem, případně kopanec do rozkroku a facka.* Já si ty šaty vzala čistě jen pro to, že se mi líbí. Není moje vina, že někteří chlapi hned vše berou jako pozvánku do postele, ale nehodlám se kvůli tomu omezovat. Co mám dělat? Když jdu do baru napít se a tančit, mám na sobě mít sukni dlouhou až k zemi a rolák? *Když k ní přistoupí blíže, cítí jak její srdce začne tlouct rychleji.* Měl jsi mi to říct.. Nevěděla jsem, že to vadí a dělá něco i se mnou.. Vždyť jsem tvoje kamarádka.. /Zvlášť když jsem to já? Je opilý, jo je, jinak by takovou formulaci slov nezvolil./*Snaží se o tom přesvědčit samu sebe. Nastane ticho, jde tu slyšet jen tlumená hudba a dech těch dvou. Neovládne to. Nedokáže zastavit svůj pohled, který sklouzne od jeho očí k jeho rtům, o kterých tak často přemýšlela, jaké by to bylo je políbit.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 7:59 pm
*Popíravě zavrtí hlavou. Přiznat, že býval mizerný tanečník, jí přeci nesmí. Zachová se nesprávně, když ji opustí, ale jinak to nešlo, pokud neměla cítit, co s ním dělá. Stejně to celé bylo zbytečné, vzhledem k následujícím událostem. Nejen alkohol, ale i žárlivost mu zastřela smysly a způsobila, že nejednal rozumně.* Nebavili jsme se! *Popře znovu rezolutně, když ji odtáhne bokem. Dala mu číslo a vyměnili si jeden všeříkající úsměv, jestli se tomu dnes říká rozhovor, tak asi zaspal dobu. Frustrovaně vydechne a pustí ji.* Fajn, dala mi svoje číslo. A já fakt potřeboval upustit páru, ale na rozvíjení nějakého flirtu vážně nebyl čas. *Dál se na ni mračí. Představa, že tu byla i předtím, se mu nelíbí. Neříkala, že na vymetání klubů a barů moc není? Ale co předpokládal? Byla v nejlepším věku, mohla si užívat stejně jako on. I tak ho to žralo.* Třeba. *Odpoví jí, jelikož ho štve, že má pravdu. Nechoval se zrovna teď jako dobrý kamarád. Místo toho k ní přistoupil blíž a odolával nutkání udělat něco hloupého.* Jistěže jsi to nevěděla. Jsi ohledně toho vážně tak naivní? *Zavrtí hlavou a bez varování si ji k sobě přitáhne tak, aby mezi nimi bylo minimum prostoru a ona mohla jasně cítit, že je pořád ještě vzrušený. Dlaně jí nechá položené na bedrech a jen díky dobré vůli s nimi necestuje jinam.* Jsi moje kamarádka... *Přisvědčí, ale snaží se tím přesvědčit spíš sám sebe.* Ale jsi taky žena. *A na tom parketu mu byla nejblíže za několik posledních let. Rozverná, živelná, spokojená, jako by na parketu byla doma a mohla si dovolit být úplně sama sebou.* /Kamarádka./ *Přesvědčuje sám sebe při pohledu na ni. Proč se Lia neodtahuje? Proč se nebrání? A když jí pohled klesne na jeho rty, tiše zanadává. Jejich přátelství je pro něj to nejcennější a stejně ho bez lítosti rozdupe v prach, když s ní couvne a přitiskne ji ke stěně, uvězní ji tak mezi zdí a jeho tělem. Vezme její tvář do dlaní, palci ji pohladí po tváři, zatímco v té jeho se zračí zoufalé odhodlání.* Jsi opilá. *Snaží se jí připomenout. Aby ho zastavila, aby si uvědomila, že tohohle bude litovat. Jeho též hnal alkohol, ale taky roky potlačovaná touha.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 8:22 pm
*Nadzvedne obočí. Je jasné, že bavili a nechápe, proč to tolik popírá, vždyť o co jde? Je to jeho kamarádka, která ho viděla flirtovat, ne přítelkyně, před kterou by se musel bránit. I když by si teda zatraceně přála být jeho přítelkyně, prostě být jeho. Promne si ruku, kterou jí držel předtím poněkud silně.* Viděla jsem, jak jste se navzájem na sebe usmáli a nechtěla jsem být v cestě a zkazit ti to.. *Pokrčí rameny. Za tím, co udělala se neskrývalo nic špatného, nemyslela to zle. Nemusel ale na ni tak vyletět a skoro vrazit tomu chlapovi. Na vymetání barů skutečně není, ale to neznamená, že si sem občas nezajde, jednou za měsíc maximálně, někdy i jednou za dva třeba. Nicméně i to stačí na to, aby se na ni lepili chlapi. Stejně tak i na jiných akcích, třeba plesech. Porto s nimi umí rychle zamést a zbavit se jich.* Jo, očividně jsem. *Sice se jí nelíbí, že ji tak nazývá, ale to co říká je pravda. Ohledně tohohle byla dost naivní. Už tak jí rychle tloukne srdce, ale když si ji k sobě přitáhne připadá jí, že jí doslova za chvilku vyskočí z hrudi. Cítí jak je vzrušený a ona.. není o tom o moc lépe. Chce ho, strašně moc. Sakra, nikdy s nikým ještě nespala a sice asi moc holek nesní o tom, aby jejich poprvé proběhlo jako rychlovka někde v šatnách v baru, ale sakra, kdyby si ji tady a teď vzal, asi by se jí splnil jeden z jejích snů.*/Jeden z mých hlavních snů je ten, aby si to se mnou rozdal chlap, kterýho miluju, ale on mě bere jen jako kamarádku a takhle se chová jen kvůli tomu, že je opilý, skvělý, vážně skvělý. Jsem ubohá, což teda není žádná nová informace./ *Pohled jí sám sklouzne k jeho rtům a musí potlačit vzdech, když ji uvězní mezi svým tělem a zdí. Ruce mu položí na ty jeho, které má na jejím obličeji.* Ty taky. *Řekne potichu, tak potichu, že pochybuje, že vůbec něco slyšel. Bude toho litovat, toho si je plně vědoma i přes svůj nynější stav, ale pomalu se nakloní k jeho rtům, až je nakonec spojí, v jemném polibku. O jeho rty se svými otře jen lehce, není si jistá kam až může zajít, než Darenovi dojde, co se děje a neutne to. Přece on ji považuje jen jako kamarádku, že ano? A ona by jako správná kamarádka tohle vůbec neměla dělat. Její myšlení ovlivňuje alkohol, který v sobě má, jindy se dokáže ovládat dost. Tohle není poprvé a určitě ani naposledy, co měla chuť tohle udělat. -
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 8:53 pm
*Už teď lituje toho, že si to číslo od barmanky vzal. Nečekal, že bude barmanku využívat jako výmluvu pro to, že mu zmizela. Ta ruka ho mrzí, věděl, že ji vzal moc prudce a pevně. A sakra, choval se vážně jako špatný kamarád. Peskoval ji tu za to, že se rozhodla trochu bavit. Ale vážně nechápe, jak může být tak naivní a nepochopit, co s ním na tom parketě provedla. Očividně jí to musí ukázat, aby pochopila. Doufá, že se odtáhne, v tváři se jí mihnou rozpaky, anebo se to pokusí proměnit v žert. Jenže ona nic z toho neudělala, namísto toho klesla pohledem na jeho rty, jako by snad uvažovala, že zajdou ještě dál. Následně se zachová nejen jako špatný, ale přímo mizerný kamarád, když ji přitlačí ke zdi.* /Lio no tak./ *Potřeboval, aby ho utla. Jemu to nemyslelo jasně a jediné, co chtěl, bylo ji líbat tak dlouho, dokud oba nepřijdou o dech.* Jo. *Přisvědčí. Alkohol. Na ten to bude moct svést. Ale rozhodně toho nebude moci litovat. Téměř zadrží dech, když se nakloní a rty se otře o jeho. V tu chvíli se už zachová jako nejhorší kamarád v historii kamarádů. Lia by si zasloužila právě tak něžné zacházení, jaké mu prokazovala. A on ji místo toho políbí nazpět prudce a se vší žádostivostí. Přesto její tvář svírá, jako by byla něco křehkého a mohla se v příští vteřině rozplynout, vysvobodí je zpod těch jejích a jednu ruku jí položí do pasu, druhou sevře její stehno a kolem se vklíní mezi její nohy. Polibek prohloubí, jazykem vyhledá ten její a dychtivě zkoumá ta zakázaná sladká ústa. Kolikrát o tomhle snil? Kolikrát si to představoval? Realita byla o tolik lepší! Téměř nevědomky jí vyhrnul lem šatů, prsty zkoumal hebkou pokožku stehna. Kdyby jimi putoval výš do jejího klína, byla by vlhká a připravená? Už jen z té představy jí tlumeně zasténá do úst vzrušením. Právě kompletně ničil jejich přátelství, tak ať to aspoň stálo za to.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 9:15 pm
*Když ji přitlačí ke zdí, musí zadržet vzdech, naštěstí se jí to teda podaří. Oba dva jsou opilí, to je jasný, jinak by se neocitli v této situaci. Nechce přece, aby zjistil, co s ní dělá jeho dotyk a dát mu najevo, že chce ještě více, ne? Zničila by pak jejich přátelství! No jejímu mozku se očividně jako dobrý plán jak to utajit, podívat se na jeho rty, chvilku jen váhat, zda ho políbit a i když odpověď na tuhle otázku je ne, se k němu naklonit a stejně to udělat. Tohle je teda logika, že? Její polibek je ale nejistý, chtěla by více, ale už i tohle překračovalo určité meze. Jak se ale zdá, Darenovi to moc nevadí, protože jí políbí nazpět a je to rozhodně lepší polibek, než který mu věnovala ona. Samozřejmě mu oplatí a pootevře rty, aby ho mohl ještě prohloubit. Jak dlouho přesně tohle chtěla? Bude mít neuvěřitelně velké výčitky, to je jisté, ale teď se jako nejlepší nápad zdálo právě pokračování v líbání se s ním. Dovolí mu dát ruce pryč z jejího obličeje, aby jednu místo toho položil do pasu a druhou jí sevřel stehno. Chvilku se s ním pokusí bojovat o dominanci v líbání, ale je jasné, že on má navrch. Aspoň má výmluvu, proč je dobrý nápad rukama vjet pod jeho košili, protože nějak si přece musí vykompenzovat tohle, no ne? Do úst mu zasténá, když jak jí vyhrne lem šatů a prsty jí prozkoumává pokožku stehna. Přitiskne se k němu více, jako by ho vybízela, aby pokračoval. Je jí jedno, pokud sem někdo vejde a někdo je uvidí, hlavně, ať se jí nepřestane dotýkat. Už se to stalo a jsou jen dvě možnosti, co to udělá s jejich přátelstvím. První je to, že tohle skončí, protože se přes to nepřenesou a druhá možnost je ta, že se přes to přenesou, ale stejně to mezi nimi už navždycky bude nějakým způsobem zvláštní. A tudíž je už jedno, jestli zajdou ještě trochu dál nebo ne, není to pravda? Pokud byste se jejího opilého mozku zeptali, co si myslí on, řekl by, že přestat je asi ta nejhorší věc, kterou mohou udělat. Jistou roli tu hraje i roky potlačovaná touha. Kolikrát za svůj život toužila dělat právě s Darenem tohle? Ani by nedokázala spočítat, kolikrát si to dokonce představovala!*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Daren Asani Chaka

Fri Apr 23, 2021 9:41 pm
*Později to bude určitě svádět na alkohol, který povolil hranice mezi nimi. Přesto to byla rozhodně jeho chyba. On se choval jako vůl a nedokázal se držet zpět. Stačí mu jeden nejistý polibek, aby zmizely veškeré zbytky sebekontroly a on do polibku vložil mnohem více vášně a nedočkavosti. Roky si představoval, jaké by to bylo, políbit ji. A teď měl konečně odpověď. Tenhle polibek předčil, téměř vymazal, všechny ostatní, které kdy prožil. Přestože Lia mu oplácí polibek se stejným zanícením, on si svou převahu vzít nenechá. Hladí ji na stehně a přitiskne se k ní snad ještě více než před chvílí. O to větší překvapení, když se jí podaří vloudit mezi jejich těla mezeru a vklouznout mu dlaněmi pod košili. Ten dotek na nahé kůži se zdá být téměř příliš. I druhou rukou ji podebere pod stehnem a pozvedne si ji do náruče, erekcí se tak tlačí přímo k jejímu klínu. Snad nikdy netoužil více potom, aby překážky vymizely a on se mohl ponořit do jejího těla. Přeruší polibek jen proto, aby se ústy mohl přesunout na její tvář, podél lícní kosti až k uchu, kde ji lehce škádlivě skousne lalůček a pokračuje dále na její krk. Líbá ji na odhaleném hrdle, možná nedopatřením zanechá nějakou značku, když jazykem a zuby zkoumá její pokožku, ale nedokáže se jednoduše držet zpět.* Lio... *Zašeptá ochraptěle a toužebně. Nejraději by si ji vzal právě tam. Tak moc po ní toužil. Je kousek od toho, aby zahodil veškerou příčetnost a udělal to navzdory tomu, že to bylo skrz naskrz špatné rozhodnutí. Vyruší ho až hlasité odkašlaní a mumlané “nechte si to na doma”, jak poblíž nich někdo projde a opouští bar. Trochu ho to probere. Zastane ve své činnosti a dojde mu, kde se nacházejí.* Do háje. *Zakleje a opatrně ji položí na zem. Odstoupí od ní o několik kroků, zády narazí do pultu.* Lio... já... promiň... *Potřese zděšeně hlavou, když mu dojde, co provedl. Navždycky změnil povahu jejich vztahu. Jak mu teď jako kamarádka bude moct věřit, když využil jejího zranitelného stavu a udělal tohle?! Zničil, co mezi nimi měli, protože byl sobec. Nejraději by teď do něčeho praštil. Pořád po ní toužil, a teď, když ochutnal, byla ta touha ještě nesnesitelnější než když dřív. Musel odsud vypadnout. Jak by to stejně mohl zkazit ještě víc?!* Řidič tě odveze domů... hlavně se netoulej... *Dostane ze sebe, než obejde pult a urychleně odchází. U dveří v zásadě vrazí peníze bodyguardovi za jejich účet. Ten chce protestovat, ale když pozná, o koho jde, přejde ho to. Pošle ho navíc pro Liu, aby ji doprovodil k autu a sám se vydá do paláce pešky. Potřebuje si pročistit hlavu a nedokáže teď být s dívkou v jednom autě.* /Cos to provedl ty idiote?/ *Přejede si prsty přes rty. Kdyby toho alespoň doopravdy litoval. Litoval zničeného přátelství, ale polibku? Nikoliv.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 8 Empty Olympia Polaris Schreave

Fri Apr 23, 2021 10:17 pm
*Zasténá mu do rtů, když ji k sobě přitiskne ještě více, než předtím. Snaží se chvilku bojovat o převahu, ale je jasný, že nemá šanci. Vlastně to udělá jen tak, převahu nutně nepotřebuje. Stejně je tohle trn nejlepší polivek, které v životě kdy dostala a přeje si, aby nikdy neskončil. Kdyby mohli tady takhle zůstat, tisknoucí se k sobě a líbající se, ne stěžovala by si a i na chvilku. Pochybuje ale, ze to jim projde, takže musí aspoň využít toho času, který mají teď. Rukou mu vjede pod košili a pohladí ho po vypracovaného hrudi. Jeho svaly jsou na dotek ještě pevnější, než si představovala. Párkrát ho bez trička viděla, když spolu šli k moři například a vždycky toužila se ho dotknout. Nemůže uvěřit, že se ji to teď dařilo. Trhaně vzdychne, když ji skousne ušní lalucek a poté ji políbí a krku. Zákloni hlavu, aby mu k jejímu krku dala ještě lepší přístup a on tak může klidně pokračovat ve své činnosti. Pokud bude mít na krku nějaké značky, tak ať. Před ostatními by si je nejspíše zamaskovala, ale když by byla třeba jen u sebe v komnatě, pořád by se dívala do zrcadla, lehce po jeho značkách projížděla prsty a vzpomínala přesně na tohle. * Ne-nepřestávej.. *Vzdychne trhaně. Rozhodně by měli pokračovat, oba to chtějí, ne? U něj ji to překvapivě, ale jeho erekce mluví za vše. Chce si ji vzít a ona to chce taky. Kdyby je nepřerušil nějaký hlas, pravděpodobně by se to i stalo jenže jsou přece jen na veřejném místě. Proboha vážně se pomalu chystala vyspat se se svým nejlepším kamarádem v šatně Luxury baru? Když ji položí na zemi opře se rukou o zeď. * To já se ti omlouvám. Promiň, je mi to líto. *Jako by ji až teď skutečně došlo, co se stalo a že jejich přátelství je teď možné u konce. */Sakra, ne ne! /*I přes množství vypitého alkoholu, se teď cítí střízlivá ještě více, bez kdy dříve. *Co? Ty nejedes taky? Já se omlouvám, ale no tak.. Sám bys jen tak po městě chodit neměl. *On ji ale ignoruje a odejde. Má chuť se jen Schoulit do klubíčka a brečet jako malá holka. Tohle strasne podělala a boji se, jak to teď mezi nimi bude. Nemůže o něj přijít, to bylo nedala. V očích se ji objeví slzy, které se snaží rozmrkat, obzvlášť proto, že se tu objeví bodyguard, který ji má doprovodit k autu. */Celý Daren. /*Jako vždy ji jeho starost dojme. Skutečně se vyda do auta, které ji odveze do paláce. *
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Hurley Fitz MacKeena

Thu May 06, 2021 12:17 pm
*Nechal malou Kathryn hlídat její chůvou a poté co jí přečetl pohádku na dobrou noc se vydal do luxury baru. Slyšel o něm že je dobrý a potřeboval se někde napít. Vešel dovnitř a sednul si na jednu z židlí u baru. Vedle něho už sedělo pár žen a mužů. Nevěděl jestli se chce dnes věnovat alkoholu nebo ženám, ale první si objednal dva panáky a poté co mu je barman podal kopnul oba do sebe.* /Tohle mi bodlo./ *Projížděl očima nápojový lístek a zkoumal co by si ještě dal. Věděl že brzy má dorazit jeho německá snoubenka, ale ani náhodou se na ní netěšil. Od doby co zemřela Fianna neměl žádný vážný vztah a popravdě po něm ani netoužil. Byla jeho jediná a zbylo mu po ní akorát pár fotek, vzpomínky, jizva na srdci a jeho malá Kathryn. O tu se snažil starat dobře, ale cenu otec roku by rozhodně nevyhrál. A ještě k tomu se na něj Marcus koukal skrz prsty jako by byl snad odpad společnosti.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 8 Empty Nicolas Caster

Thu May 06, 2021 1:49 pm
*Jelikož měl tento týden ve škole celkem povolnější, mohl si dovolit nejen chodit po venku do klidně i jedenácti hodin, ale i pracovat. Správně by tedy neměl mít práci v baru, ale v takovém velkoměstě se snadno tyto maličké přestupky přehlédnou. Navíc tam tak často. Popravdě pracoval normálně v kavárně. Ale tady to bylo více zajímavější. Tolik známých tváří tu spatří každý večer, co si tu dovolí strávit za barem. Navíc ten pohled na opilé lidi, co prováděli šaškárny, ten byl teprve k nezaplacení. Navíc se nemusel bát, že by po něm někdo vyjel, zvládl se skvěle bránit. Přeci jen to byl rebel, ještě Jižan. Ačkoliv...když slyšel, co se stalo jeho "matce", silně jej zamrazilo po zádech. To mu však jeho radost z nočního poflakování nesebralo, né tedy úplně. Nyní už ale nad tímto uvažovat nemohl, spíše si všímal zákazníků a jejich účtů za drinky. Zrovna narazil na ten Hurley-ův. Podíval se pak na něj, a utáhl si culík.* Copak si dáte princi Hurley? Oh, hádám, že vodu, když jste stihli vypít dva panáky té nejdražší, nejlepší a nejtvrdší vodky z Labradoru. *Zasmál se a zavrtěl hlavou.* Copak, že nejsi u majáku?
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 8 Empty Hurley Fitz MacKeena

Thu May 06, 2021 4:42 pm
*Při zkoumání toho jaký alkohol by si dal dál zaslechne hlas toho kluka, kterého potkal u majáku a našel mu zatoulaného psa.* /Jako vážně se mě ptá na vodu?/ *Podíval se na něj.* Vodu si fakt nedám. Takže mi můžeš nalít whiskey. *Podívá se na něj tak že mu to má dát a o žádnou vodu nemá zájem.* Dneska nesurfuju a mám chuť si do sebe nalít velký množství alkoholu. *Byl zvyklý pít ve velkém a tak ho jen tak něco na zem nepoložilo. Zvlášť zvýšil konzumaci alkoholu od té doby co umřela Fianna, ale to už bylo jedno. Nehodlal to nějak měnit. Pil po nocích a ráno jeho dceru zabavila chůva. On se jí většinou věnoval tak od 11 když se vyspal.* A co ty děláš tady? -Podívá se na něj.* /Je mu tak sedmnáct./ Tady jako pracuješ? *Uchechtne se,*
Sponsored content

Luxury bar - Stránka 8 Empty Re: Luxury bar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru