Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luxury bar

+11
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Taylorovidní zrzka
annie.16
Tessie
Nea
13Lucky
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
15 posters
 :: Město
Goto down
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Thu May 06, 2021 10:22 pm
*Vlastně byl rád, že tam Hurley přišel, věřil, že se ještě dost pobaví. Hlavně když tu konverzaci začal zdrbáním.* /Ano, vodu, rád bych tě ochránil před kocovinou./*Protočil nad tím pobaveně očima.* Ano pane, je libo i sehnat nějakou ženskou na děláni společnosti? *Zasmál se, ale nakonec mu fakt tu whiskey nalil, aby ho nějak nenaštval.* Chtěl jsem tě ochránit před kocovinou, ale jak chceš. Je to tvá volba. *Zasmál se opět. Holt dnes byl nějaký vysmátý. Nikdo ho v Ghettu nenaštval a ve škole to rovněž bylo v pohodě, takže byl zatím bez starostí.* Jo a pokud ses mě chtěl tím výrazem vyděsit, tak máš smůlu, mne jen tak něco nevyděsí.* Zavrtěl nad tím hlavou.* Jsem tu jako výpomoc, mamka...*Odmlčel se a zauvažoval pořádně nad tím oslovením. Bylo to stále těžké rozlišit. Avšak když si to tak vzal, pravděpodobně je Wyatt fakt jeho matka. Tedy, chová se jako žena, tak je to myšleno.* Jo, mamka tady pracuje a já ji, ho,*zašeptal*, zastupuji. *Kývl s úsměvem.*Promiň za tu kostrbatost, mám to v rodině kapku složitější a hůř se to vysvětluje. Ale asi ti to už došlo.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Fri May 07, 2021 4:46 pm
*Od Nicolshe si vodu nalít nenechal a poručil si hned další alkohol.* /Proč bych jako pil v baru vodu./ *Možná by jí tak leda pil jeho bratr Marcus,a le ten byl pošuk vždycky.* Ženskou si najdu asi později takže můžeš začít pomalu hledat. *Poušklíbne se na něj. Měl sice rád ženskou společnost, ale muže taky. Bral tak nějak všechno. Bylo mu to prostě celkem jedno. Přecházel i to že měl Nicolash jenom jedno oko.* Na kocovinu už jsem si navyknul. *Mávne nad tím rukou a vezme si svůj drink. Ráno si dá prášek a bude v pohodě. Zeptal se ho co tu dělá. Přeci jenom kluk jeho věku neměl pracovat v baru, nebo aspoň ne v Irsku. Nevěděl jak to měli v Illéi.* Takže levná pracovní síla na pomoc. *Pozasměje se a ani si nevšiml jak mluvil o svojí matce.* Každá rodina to má svým způsobem složitý. *Řekne upřímně.* To se ti nevyhne ani když se narodíš jako princ. *Pokroutí skleničkou. On a Marcus byli dvojčata ale nerozuměli si v ničem, nad rodinou vysel stín jejich mrtvé sestry a on měl svých problémů dost.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caste*

Fri May 07, 2021 5:35 pm
*Chtěl ho ochránit před kocovinou, ale očividně o to neměl mladý princ zájem.*No jasně, typ? *Zasmál se tiše. Po pravdě neměl nic takového v plánu. To mu jako nestačila jeho společnost?*Pff...to ti já nestačím? *Hned na to si uvědomil, že svou myšlenku řekl nahlas. Kvůli toho si promnul čelo a povzdechl si. Raději to nijak neobkecával, prostě se jen znovu tiše zasmál.* Jak myslíš, myslel jsem to dobře. *Usmál se, utřel sklenku a dál čekal, než k němu dojde někdo vyšší. Na whiskey i kdyby chtěl, nedosáhl by na ni.*Jo, přesně...ale teď, tu whiskey si asi budeš muset nalít sám, nebo mi ji aspoň podej. Já na ni nedosáhnu a nevypadá to na to, že by mi chtěl někdo přijít pomoc.*Přiznal. S jeho dalšími slovy naprosto souhlasil. Každá rodina byla nějakým způsobem zvláštní a velmi složitá. Někdo měl rodiče takové a někdo zase makové. Někdo pocházel z bohaté rodiny a někdo zase z rodiny, kde byli rodiče dva chlapi. Zrovna z té Nicolas byl. Wyatt a Coriolanus Casterovi adoptovali přesně před 16 lety Nicolase Castera, jemuž chtěli dát ještě druhé jméno. Na to se však zapomnělo.* Nezávidím ti, to musí být nuda. Ale třeba není, třeba kecám, nemohu nic vědět.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Fri May 07, 2021 8:27 pm
To je asi jedno. Hlavně aby to byl nějaký pěkný kus. Spokojeným se s čímkoliv. *Ušklíbne se a chvíli popřemýšlí o tom jaké ženy se mu vlastně líbí. Dříve to věděl, ale teď už mu to bylo nějak tak jedno. Hlavně když to byl kvalitní sex.* Možná jo a možná ne. *Hravě se ušklíbne. Nicolash byl celkem fajn společnost. Koukal na to jak se natahuje pro whiskey. Viděl že nebyl nijak moc vysoký, ale každý měl hold jiné geny. On byl nejvyšší člen svojí rodiny a taky mu to dodávalo autoritu. Lidi totiž poslouchali člověka se svaly a 195 cm. Pozasměje se nad tím že na whiskey nemůže došáhnout.* Počkej já si jí podám.*Vstane dojde za pult baru kde si podá svojí whiskey.* Výhoda když si vysoký. *Pousměje se a nalije si sám whiskey. Bylo mu to celkově jedno že si nalévá sám v baru. Koho to zajímalo. Maximálně to zítra bude v bulváru a Marcus protočí oči.* No občas je. *Pokrčí rameny.* Nejnudnější jsou čajové dýchánky. Člověk jenom sedí, usmívá se a piješ čajíček. *Protočí nad tím oči.* Ale jinak to celkem jde, až na ten otravný bulvár v patách. *Opře se o bar a napije se.* Předpokládám že umíš míchat drinky. *Podívá se na něj a trochu už ho v opilosti přejede pohledem.* Že mě něco naučíš?
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Fri May 07, 2021 9:10 pm
Každý má jiný vkus zlato, mohl bych přivést nějakou, jež jé hezká podle mne, ale tobě by se nelíbila. *Kývl, načež se opět zasmál. On je na kluky, takže by vlastně asi nebyl ani schopný vybrat krásnou ženu.*Navíc, já se spíše zaměřuji na osoby stejného pohlaví, takže by to byl pro mě celkem hardcore. *Přiznal. Nestyděl se říct, dát najevo svoji orientaci. Je to přece jenom hloupé zaměření. Navíc to je stejné jako u heterosexuálů v jednom ohledu. Znásilnění se může přihodit přeci jen i mužovi. * Pff...abych ti tu whiskey nakonec pak nechlustnul do obličeje...nebo spíše do rozkroku? *Ušklíbl se nenápadně.* Raději, že? *Zasmál se.*/Že by se bál, že něco takového vážně udělám?/*Pomyslil si.*Souhlas.*Kývl, načež mu podal sklenku.* Čaj by nebyl tolik špatný, spíše ty ženské kecy by byly otravné. *Řekl svůj názor. Prostě to tak cítil.*Jo, ty jsou otravné vždy. Proč myslíš, že zvu matku jen jednou za měsíc synu?*Ozval se hned za Nicolasem Wyatt.* Chápu mami.* Pokýval chlapec na náznak pochopení a opět se věnoval Hurleymu.* Ano, mamka mě jeden naučila. *Řekl, zatímco už vytahoval vše, co je na to potřeba.*Tak můžeš začít bílým rumem, *vzal jej za ruku, do níž mu vložil láhev zmíněného alkoholu. Nadále postavil dvě vysoké sklenky vedle sebe.* Hlavně mi prosím tě ten alkohol nevylij na vlasy.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Fri May 07, 2021 10:25 pm
Dokud nebude vážit sto padesát kilo a nebude jí přes třicet a vypadat jako chlap tak je mi to jedno. *Pozasmál se. Bylo mu jedno s kým spí. Vlastně mu šlo akorát o sex.* Hlavně aby ta noc stála za to. *Pousměje se a rozhlíží se o ženách v baru.* Ale máš pravdu každý má úplně jiný styl.. /Někdo rád kostru, někdo holku krev a mléko../ Takže homosexuál? *Podívá se na něj. Nic proti nim neměl.* Chlapy jsou taky dobrý, ale v poslední době víc jedu ženy. *Byl takový bisexuál. Teda s muži spal párkrát, ale o nic vážného nikdy nešlo. Jednorázovka. Trochu si do něj rýpnul, kvůli jeho výšce. Na chlapa nebyl nijak extra vysoký, na rozdíl od Hurleyho.* To bys neudělal. *Ušklíbne se na něj.* Nebo že by si ty pak měl rozkroku rum? *Podívá se na poličku a hravě se ušklíbne.* Copak jedna žena jde, ale když je jich třeba pšt. *Protočí oči a poslechne si i názor Otce od Nicolashe. Nad ním se pobaveně usměje. Pak už se podíval na sklenku před sebou a bílí rum.* Neboj to že jsem vyrostl v paláci s nonstop servisem neznamená že jsem nemožný. *Ušklíbne se a nalije do sklenky alkohol a přitom popíjí svojí whiskey.* Co dál šéfe?
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Fri May 07, 2021 11:21 pm
Myslím, že ta by tě spíše zalehla. *Protočil okem. Né že by to nebyl krásný a vtipný pohled, ale Hurley se mu líbil. Bylo by ho pak škoda.* Ach ták, chápu. *Pokýval hlavou na náznak porozumění.* Přesně tak. *Pousmál se. Kdyby on měl nějak popsat svůj typ, co se chlapů týče...vlastně ještě nikoho neměl, takže je to ve finále jedno.*Ano, homosexuál. *Přikývl. Nijak mu to oslovení nevadilo, přeci jen to bylo to nejhezčí oslovení, co může chlap na chlapy slyšet. Následně se nad tím, co pak řekl začervenal. Ještě, že tam nebylo až tak velké osvětlení.*Hele a víš, že bych to riskl? Já mám narozdíl od tebe zástěru. *Ušklíbl se. Pohled mu padl na nedopitou půlku, co tu někdo nechal. Náhodou to byla tak whiskey. Nenápadně ji pak vzal do ruky.*Jo to musí být teror. *Pokýval hlavou, opět. Hned na to překvapil jeho společnost chlustnutím zbytku whiskey do obličeje.* Já říkal, že to risknu. *Ušklíbl se, ale aby nebyl až za takového parchanta, podal mu utěrku.* Dál si utři obličej a já tam zatím přimíchám perlivou vodu. *Hlesl, zatímco už činil to, co předtím řekl. Stihl dokonce i přidat mátu, třtinový cukr a sodu.* Dál taky můžeš nadrtit led.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Sun May 09, 2021 7:11 pm
*Ne že by měl něco proti obézním ženám, ale přeci jenom by to nebylo úplně komfortní mít v posteli ženu se 150 kg a vedle ní Hurleyho s 85 kg. Neměl nic proti homosexuálům. Poslední dobou táhnul více ženy, nebo ho to asi bždycky táhlo víc k ženám. Sám o tom nechtěl teď zrovna přemýšlet. Byl přeci v baru, kde se měl uvolnit. Přemýšlet může zítra* Nevěřím že bys to risknu *Ušklíbne se na něj.* Asi bych si měl taky nějakou sehnat. Moment já vlastně nejsem obsluha. *Zazubí se a zástěru nechá zástěrou. Trochu ho překvapí když dostane zbytek whiskey do oblyčeje.* Tak ty takhle. *Podívá se na něj s úšklebkem a vezme si od něj utěrku. Poté vezme jedné slečně vodu se slovy že jí za něj koupí dva drinky a oplatí mu jeho čin.* Kdo se směje první, ten se směje naposledy. *Podívá se na jeho výraz a pozasměje se. Všichni okolo baru si asi klepají nad nimi na čelo. Vidět jednookého kluka jak si s irským princem lijí alkohol do oblyčeje je jedinečný pohled.* Asi si taky můžeš vzít utěrku. *Ušklíbne se na něj a začne drtit led* Účty srovnány.
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Sun May 09, 2021 8:39 pm
*Na půl se mu představa, že by ho nějaká zavalitá žena zalehla zamlouvala. Avšak byla by ho pak veliká škoda, ještě když byl tak mladý. Od Nicolase musel být maximálně tak o šest let, ani ne. Ale vzhled může klamat, možná byl i starší. A taky pravděpodobně je i zadaný. No jasně, že by do něj Nicolas šel i kdyby byl, ale to by bylo zas o jiné úrovni riskování. Fakt by nechtěl skončit někde mrtvý, i když to už by bylo asi moc.*Tak to děláš špatně zlato, ode mě musíš čekat cokoliv. *Uchechtl se s úšklebkem ve tvářích.*Můžeš být rád, obsluha se smí napít až po šichtě. *Informoval ho. Takže vlastně nyní hodlal porušit pravidla baru, ale co už. Dnes jich porušil hodně. To už je ale tu tam. Věnoval se raději své královské společnosti. Dovolil si mu chlustnout zbytek whiskey do obličeje. A litoval toho? Možná trochu.* No jo.*Uchechtl se. To, že mu to oplatí už čekal, proto si od něj taky hned pak vzal utěrku, aby si utřel obličej.*Dobře, raději jdu porušit pravidla baru. *Odložil utěrku.* Led nasyp do skleniček, já to pak zamíchám a máme hotovo. Pokud tedy nechceš taky nakrát limetku. *Usmál se a odhrnul si vlasy, co se dostaly z culíku ven, během utíraní obličeje.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Sun May 09, 2021 9:37 pm
*V2k se u něj dal odhadnout celkem snadno. Pokud si ho člověk nepřečetl někde na netu tak by mohl tipnout že mu je 23 let. Na to kolik mu byl si toho v životě docela dost zažil. Viděl umírat svojí sestru, stihnul se zamilovat, ztratit svojí životní lásku, mít dceru a zaplést se do pár skandálů. Pár věcí by se v jeho životě dalo opravit. Te byl hlavní cíl zbavit se snoubenky co nejefektivněji a nejrychleji. Sice jí neznal, ale nechtěl se teď zrovna vázat. * Takže illejčané jsou nevyzpytatelní. *Poušklíbne se na něj.* Ty totiž jsi. *Nějak se nepozastavil nad oslovením zlato. Bylo mu to jedno. Byl to prostě jenom flirt.* No výborně nemusím se bát že tě budu muset předat nalitého vyhazovačům. *Neobtěžoval by se s tím ho někam odnést. Byl přeci princ a nenosil někoho nikam na kom mu nezáleželo. Ted nosil akorát svojí dceru do postýlky.* Pravidla jsou od toho, aby se porušovala. *Pousměje se a poslechne si co má dál dělat. Drinky nemíchal většinou seděl za barem, ale líbilo se mu to. Nasype led do sklenočky.* Tadá. *Podívá se na svůj výtvor.* Tak na zdraví. *Vezme si svůj drink a ťukne si s ním.* Chutná dobře. *Zhodnotí.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Mon May 10, 2021 5:46 pm
*Neodhadoval mu víc jak 25 let, spíše by řekl měně. Typoval mu tak dvaadvacet nebo třiadvacet, zatím se však nevyptával. I blbá otázka, jako je "Kolik máš let?" dokáže v lidech vyvolat tolik emocí, většinou tedy hlavně smutku či radosti. Samozřejmě mohly být emoce smíšené. Nicolas rovněž toho prožil docela dost. Nejbrutálnější a podle všeho i nejsmutnější byla rozhodně ta pitomá ztráta oka, naprosto zbytečná. Co s tím ale teď mohl udělat. Momentálně jen nesměl prozradit jak se mu to stalo, hrozilo by odhalení. * Jo, taková menšina spíše. Heh...*Uchechtl se nervózně. Už nyní se bál, že se prokecne a že brzo i umře, přeci jen se tyto velmi závažné útoky, vraždy trestaly smrtí. Hlavně tedy u zletilých.*Nezapomínej na to. *Usmál se.*Pff...abys toho, co jsi teď řekl brzo nelitoval. *Uchechtl se opět, jeho nálada byla naštěstí zpět v normálu.*Jo, to dělám hodně často. *Řekl nemístně a tiše. Hodně často, téměř nějakým způsobem pořád. Zamíchal led s mátou a zbytkem, než se stihl Hurley napít.*Na zdraví.*Usmál se, načež si usrkl namíchaného drinku.*Naučil ses namíchat obyčejné mojito. *Vydal ze sebe další uchechtnutí.* Jestli se opiješ, domů tě nenesu. *Ozval se za Nicolasem Wyatt, ale hned se začal opět věnovat zákazníkům.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Mon May 10, 2021 8:55 pm
*Byl v Illéi poprvé v životě a nevěděl co si má o místních myslet. Věděl že tu mají rebely, stejně jako v Irsku ale nevěděl za co ti tady bojují. Vlastně sem s bratrem jeli z dvou důvodů. On se tu měl setkat se svojí snoubenkou a taky měli Illéi nějak pomoct s rebely. Ty irští mu zabili jeho sestru. Nikdy nevěděl proč, ale důvod by chtěl znát. Proč ona a ne on jako nejmladší dítě rodiny.* Hádám že ty patříš mezi tu menšinu. *Podívá se na něj s lehkým úšklebkem. Nevěděl co je zač, ale začínal se mu líbit.* Proč bych toho měl litovat. Život je příliš krátký na to abychom něčeho litovali. *Pronese si svojí filozofickou myšlenku. Když se trochu napije začnou z něho občas padat pěkná moudra.* Každý někde musí začít. Nekaž mi tu radost. *Podívá se na něj a dopije svoje mojito.* Tak a teď mi nalij něco tvrdšího a ne že z toho budu mít půlku. *Podívá se na něj s úšklebkem.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Tue May 11, 2021 9:34 pm
*Většina rebelů byla nevyzpytatelná. A rovněž i velmi nebezpečná, hlavně tedy Jižani. Nejnebezpečnější lidé v Illei. Ti, co mají na svědomí nejvíce lidí, jsou zrovna oni. Hodněkrát zemřelo víc normálních lidí, jak příslušníků královské rodiny.* Ano, patřím. *Přikývl. On byl obzvlášť člověk, jehož činy někdy ani jeho rodiče nezvládnou předpovědět.* To zní, jako bys si byl jistý, že tu zemřeš. Když se nebudeš plést do cizích věcí, nebude ti hrozit nebezpečí. Nebo aspoň né tolik, jako kdybys ses až moc vyptával...*Zašeptal, znovu si mezitím usrkl nalitého alkoholu.* Rozkaz pane! Tedy madam.*Zasmál se poměrně nahlas. Možná to byl špatný vtip, ale mu to připadalo směšné. Jak to viděl Hurley už je věc druhá.*Ale já to svoje ještě nedopil! Navíc si to musíš nalít sám, já tam se sto jednasedmdesáti centimetry fakt nedosáhnu. Nejtvrdší alkohol je až nahoře, tam. *Ukázal hlavou na poličku, postavenou nejvýš.* Tam ani máma nedosáhne.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Tue May 11, 2021 10:59 pm
*Nějaký ten alkohol už v sobě měl a tak si nedával moc pozor a nějak nepřemýšlel nad tím kdo by mohl Nicolash být. O něm se dalo vyhledat spousta věcí, včetně toho s jakou dívkou má dítě a s kým byl na jakém plese. Tak se dost ukazoval na illeagramu. Byl taková celebrita a přispíval tomu i fakt že je princ Irska. Sice nebyl korunní, ale na rozdíl od Marcuse měl vliv na veřejnost.* Třeba s tebou bude zábava. *Poušklíbne se na něj a představuje si nějakou zábavu. Neměl rád nudné lidi.* Jsem princ mě by tolik lidí vidělo rádo mrtvého. *Po uchechtne se. Jeho sestru zabili rebelové a nepochyboval o tom že by to samé provedli klidně i s ním.* Ale jelikož chci ještě pár let žít tak se zatím nebudu ptát. *Ted si byl jistý že Nicolash nebude jen tak obyčejný kluk z Illéi.* Nakonec každý má svoje temné tajemství. *Poušklíbne se na něj. Ty jeho taky moc lidí nevědělo.* Jaká madam?: *Podívá se na něj na oko ukřivděně.* Že bych si poručil ten rum na nejvyšší polici. *Poškádlí ho.* příště si přines nějakou stoličku. At si zákazník nemusí podávat flašku sám. *Natáhne se pro flašku a nalije do dvou skleniček ať má Nicolas taky něco do zásoby.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Wed May 12, 2021 5:06 pm
*Rebely, obzvlášť tedy Jižany, není dobré naštvat. Mají přeci velký rejstřík zabitých lidí a jeden navíc se tam přeci ztratit může, ačkoliv to tedy není zrovna časté. Proč by měli riskovat odhalení? Nicolas se stále snažil mlčet a nijak se neprozradit, nechtěl ohrozit ostatní.*Tak určitě. *Uchechtl se a utáhl si opět copek. Vlasy mu předtím znovu začaly padat do očí, což ho docela dost dráždilo, štvalo. Ale to už byla rutina, žádný copek nedrží přeci tak dobře, aby nějaké vlasy prostě z něj nevyklouzly. U každého se to holt za nějakou tu chvíli stane a nic s tím neuděláme. Je to něco, co neovlivníme.* Jo, hlavně když je podrazíš. *Řekl pak neutrálně. Snad každý člověk poznal někdy pomstu a pocit touhy po vraždě, né všichni takoví jsou však toho schopni.*Hodné princátko.*Uchechtl se, hned měl lepší náladu.*Jojo, ale né vždy jsou zrovna dobré. *Kývl a podíval se na hodinky.* /To je teprve tolik?/ *Pomyslil si. Bylo stále celkem brzo, což se mu moc nezdálo. Vždyť tu s ním  musel kecat určitě přes hodinu!*Nepracuju tu na plný úvazek a navíc bych rozhodně neměl nalévat tak tvrdý alkohol, navíc ho ještě pít. *Zavrtěl hlavou rozhodnutě. Když pak před ním přistála sklenička onoho alkoholu oklepal se. Toto by rozhodně pít neměl.* To bych neměl, co když pak něco vyvedu?
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Wed May 12, 2021 6:23 pm
*V Irsku měli problém s rebely, ale byl to trochu jiný typ rebelů než v Illéi. Nevěděl jak to tu funguje. Irský princ rozhodně nezapadal mezi místní. Byl tu cizinec na návštěvě u královské rodiny. Jak se tak dočetl ta nebyla u některé části obyvatel příliš populární. Zpozoroval že má Nicolash dlouhé vlasy a že mu pořádně nedrží. Uchechtnul se nad tím.* S tím culíkem co ti nedrží mi připomínáš mojí ex. *Ne že by se ta žena s kterou se párkrát vyspal dala považovat za ex přítelkyni.* Každý se mstí, když ho podrazíš. S tím musíš počítat. *Pokrčí nad tím rameny a napije se ze své skleničky. Při poznámce o princátku se na něj podíval s vytaženým obočím. Tuhle přezdívku nesnášel.* Jedna sklenička tě nezabije. Každý někde začínal. A jestli tu nepracuješ tak to není problém. *Podívá se na něj a pobídne ho ať si taky dá.* Pak už tě nechám na pokoji. *Poušklíbne se. Neměl by se dnes vrátit nad ránem.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Wed May 12, 2021 8:01 pm
*Zde to bylo s rebely kapku komplikovanější, jak například tedy v Irsku. Jedni -Seveřané- občas královské rodině pomohou, druzí -Jižané- zase na rodinu Schreave útočí, kdykoliv se jim to hodí. Většinou tedy, když je akce. Jeho vlasy...velmi obsáhlá kapitola. V jednom kuse mu padaly z neupraveného copku. Měl je ale rád, pochybuje, že by si je zvládl ostříhat.*A to je špatně nebo dobře?*Uchechtl se. Nevěděl, co si Hurley prožil a co mu pouhý pohled na padající culík může připomenout.*Já vím, já vím.*Pokýval hlavou. Naprosto souhlasil. Pomstu zvládne vykonat každý, ale úroveň, to už je něco jiného. Většina rebelů by se zvládla pomstít například únosem nebo dokonce i vraždou.* Oh...promiň. *Všiml si pohledu staršího a podíval se do země. Nechtěl ho naštvat. Sice by se zřejmě i bez problému zvládl ubránit, ale jeho výška jej děsila.*/Co teprve výška...na rozkrok se ani nebudu dívat./*Prolétlo mu hlavou a zčervenal. Děsilo ho to, ale i uvádělo do rozpaků.*No nejsem si jistý...*Zašeptal. Zapřemýšlel nad tím a nakonec do ruky skleničku vzal.* Fajn. *Kývl, pak se napil.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Wed May 12, 2021 9:26 pm
*Postelí mu prošlo tolik lidí a jen pár si zafixoval do hlavy. Jenom k jedné té osobě co mu prošla postelí něco cítil. Přesněji miloval, ale vlastně to bylo jedno. Byla mrtvá už dva roky a nemělo smysl se s tím dál zabívat. Viděl tolik culíku co nedrželi že ten Nicolashův byl jenom jeden z dalších co viděl. Jeden z monoha.* Ani jedno. Culík co nedrží má tolik lidí. *Pokrčí rameny a dál nad tím nepřemýšlí. Jejich rozhovor se stočil k pomstě. Ani nevěděl jak se k tomu dostali. Přezdívku princátko ze srdce nenáviděl a Nicolashovi to zřejmě došlu. On se opřel o bar a nijak se k tomu dál nevyjadřoval. Měl docela rád když si lidi uvědomili že mu něco vadí. Autoritu už měl v sobě. Nejen svojí výškou, ale i postavou a svým titulem.* A chutná ne? *Podívá se na něj s úšklebkem a vypije si svojí skleničku.* Nemáme to tu špatný alkohol. *Poznamená a podívá se na hodiny.* Asi půjdu. Mám ještě něco na ptáci, ale třeba se tu někdy potkáme. *Nechal mu na baru co dlužil a nějaké to dýško. Mrkne na něj a vydá se z baru.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Sun Jun 06, 2021 6:27 pm
*Z dnešní akce se celkem dobře vykroutil. Nehodlal tančit v kostýmu a hrát si na minulost v paláci, konverzovat o povrchních věcech a předstírat že ho zajímá sbírka luxusních talířů nějakého šlechtice nebo obdivovat šaty princezen a obleky princů ze kterých nebylo nic vidět. Místo toho dal svojí malou dcerku spát a vydal se za nějakou zábavou do Midstonu. Opět skončil v luxury baru a začal tím že si dal skleničku vodky. Jo tady byl ve svém živlu. Ještě sehnat zábavu a bude to dokonalý.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Sun Jun 06, 2021 7:20 pm
*Pomalu se mu blížil konec školního roku, proto přestali trčet tak dlouho ve škole a chodili domů dříve. Učení taky bylo méně, kvůli tomu měl taky neděli tak volnou, aby mohl makat pak v baru s jeho matkou. Věděl, že to je porušování zákonu, ale nějak si ty peníze vydělat musí. Navíc dokud nebude tancovat u tyče, je to v klidu. Ani si nemyslí, že by toho byl schopen.*/Ještě, že toto není strip klub./ *Pomyslel si a prohlédl si hosty, náhle zavrtěl tiše se smíchem hlavou.*Jiné kluby tu nejsou? Tady moc dam dnes nenajdeš. *Uchechtl se a podal Hurleymu jeho objednávku.* Jedna vodka. *Napsal ji na lísteček.*To se v paláci zas něco koná, že trčíš tady?
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Sun Jun 06, 2021 7:28 pm
*Když spokojeně pil jednu vodku uslyšel známý hlas Nicolashe. Vlastně nevěděl proč ho nohy zavedli až sem, ale jiný klub v Midstonu neznal.* No google mapy mi jinej neukázali. *Pokrčí rameny s úšklebkem,* Ale pánů je to dost. *Uchechtne se a podívá se po baru kde převažovala mužská společnost.* Navíc noc je ještě mladá. *Spousta lidí se mohlo ještě objevit. Všechny pařby začínali dýl. Jenom akce v paláci v šest, aby na ně moli jít i staroušci co chodí spát v devět.* Jo maškarní. Teda oficiálně je to ples, ale jinak tam tančí v historických šatech a pouští hudbu skoro sto let starou. *Nebral to jako zábavu.* Uznej že to není zábava pro nikoho jiného než pro pamětníky.*Tedy pro těch pár co ještě žije.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Sun Jun 06, 2021 8:11 pm
*Podal mu vodku a tiše se zasmál. Chápal ho, sám by tam nedokázal chodit, kdyby se tedy nekonal útok. To už by sranda být mohla.*Je tu i strip klub, tam je žen dost každej den. O víkendu jich tu moc nechodí, takže žádnou nečekej. *Kývl. Znal to tu nejen z povídání, ale i na vlastní pěst. Nikdy o víkendu nepřišlo víc jak pět dívek. Možná o jednu navíc, ale vždy to byly víceméně šeredy.* Jo, je, ale já to tu znám lépe. Všechny, co tu když tak přijdou jsou šeredy. To i já jsem oproti nim jako Scarlett Johansson.*Zasmál se a už viděl, jak to do sebe kopl. *Další? Nebo chceš něco jiného? Tvrdšího? Varuju tě ale, dnes pít s tebou nebudu. Možná...*Zamumlal poslední slovo a kývl.*Rozumím, to by mě fakt nebavilo.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Sun Jun 06, 2021 8:19 pm
*Nevěděl jaký je život v Midstonu. V Irsku se chlastalo hlavně v pátek, ikdyž Irové si vždycky našli důvod proč pít a taky byly bary v Dublinu plné vlastně pořád.* Tak příště si udělám výlet tam. *Pozasměje se. Ne že by ve strip clubu nikdy nebyl, ale teď na něj moc náladu neměl.* Všichni asi vyspávají z pátečních chlastaček že? *Povytáhl obočí s úšklebkem. Sám věděl jak studenti rádi v pátek pijou, ačkoliv on do nějaké školy nikdy nechodil. Už od mala se učil v paláci.* Tak to už musí být pořádné šeredy. *Nepřímo si do něj rýpnul, ale dál to nechal být.* Jo něco tvrdšího. *Alkohol byl u něj skoro rutina a jen tak něco ho na zem neskolilo. Dvě skleničky tvrdého ho neopijou.* Jen aby nebylo pozdě než si to rozmyslíš. *Ušklíbne se hravě.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Luxury bar - Stránka 9 Empty Nicolas Caster

Sun Jun 06, 2021 8:42 pm
*Většinou se tu opíjely celebrity hlavně v pátek a pak skutečně přečkávaly kocovinu. Dokonce i celý víkend, hlavně když toho vypily moc.*Rozumím. *Přikývl. Sice ho neznal tak dlouho, ale už věděl, že si rád hledá ženy jen na jednu noc.*Přesně tak. Nalijí se tak moc, že se z kocoviny dostávají několik dní. Navíc tu ty holky chodí hlavně kvůli celebritám.*Zmínil. Takové ty typické zlatokopky to byly. Jediné co chtěly, byly nějaké peníze. Vždycky to tak bylo. A taky to tak vždy bude.*No dovol! Koleduješ si, víš to?*Zasmál se.* Za chvíli to bude další whiskey v obličeji. A tentokrát mi to pak zkus oplatit lépe.*Zasmál se opětovně, neděle byla vždy velmi zábavná.* Dobře a nerozmyslím si to.*Nalil dvě půlky, aby měl pak jednu do zásoby.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Luxury bar - Stránka 9 Empty Hurley Fitz MacKeena

Sun Jun 06, 2021 9:01 pm
*On nikdy nebyl celebritou, která by si svojí slávu získala právem. Prostě se narodil do královské rodiny a to z něho automaticky dělalo celebritu. Kdyby se narodil do jiné měl by asi i jednodušší život a míň starostí. Jenže nad tímhle nikdy nedumal. Byl celkem spokojený.* Takže se tu sejde hromada celebrit a oni se je snaží ulovit. Je to všude na světě stejný. *Pozasměje se. Vlastně bylo jedno kde jste tohle se dělo všude.* Jo vím, ale mě nic neuděláš. *Pozasměje se provokativně. Občas byl hodně drzý a kdyby nebyl princ už by měl zřejmě rozmlácený ksicht horem dolem.* Ale notak přeci nebudeš plýtvat alkoholem. /*Uchechtnul se. Zrovna on by mohl držet o tomhle pusu. Sledoval jak si nalil dvě skleničky zřejmě na to ho polít.* Víš co dej mi taky dvě ať mám něco na protiútok
Sponsored content

Luxury bar - Stránka 9 Empty Re: Luxury bar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru