Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luxury bar

+11
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Taylorovidní zrzka
annie.16
Tessie
Nea
13Lucky
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
15 posters
 :: Město
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Kelaya Layana Collard

Sat Jan 02, 2021 7:15 pm
*Do Illey přijela včera večer. Díky časovému posunu spala až do oběda skoro. A protože je v paláci nuda, rozhodla se vydat do baru. Tam chodí poslední dobou často, hlavně kvůli svému zasnoubení, ze kterého není nadšená. Chce ho zrušit, ale pokud se jí to nepodaří, chce si užít poslední dny nějaký "svobody". Navíc, když si vzpomene, že si má vzít zrovna Wallace, díky kterému prožívala kdysi peklo, kvůli svému vzhledu.. Nebyla nejhezčí. Měla pár kilo navíc, rovnátka.. Ale puberta s člověkem taky dělá divy. Teď je hubená možná až moc, jejím koníčkem se taky stalo sportování. Takže má i několik křivek, které ráda dává na obdiv. Proto si většinou jak i dneska bere více odhalující šaty. Teď má černé s hlubším výstřihem, díky kterému jde vidět její dobře vyvinutý hrudník. Šaty jsou taky dlouhé zhruba do půlky stehen a těsně obepínají její tělo. Líčení má výraznější. Vlasy má v drdolu, ze kterého jí pár pramínků trčí. Mnoho lidí jí ani nepozná. A ona sama je ráda za to, jak se dokázala změnit. Dojde do Luxury baru. Rovnou zamíří k barmanovi, u jehož pultu se posadí a požádá ho o zatím první sklenku whisky, ze které se hned napije. Později se možná vydá na taneční plochu a najde si někoho s kým se zabaví, ale teď sedí u baru.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxury bar - Stránka 7 Empty Wallace D. L. Schreave

Sat Jan 02, 2021 7:54 pm
*Dopoledne byl zase lézt na nějaký věže, sám ani pomalu nevěděl, co to je, ale vysoký to pro něj bylo dost. Nikdy neleze bez jištění, proto už párkrát měl vážná zranění, ale dneska se u nic nestalo. Poté byl chvíli se svou sestrou a nakonec se rozhodl si zajít do baru, aby zapil to, že jeho teror už začíná tím, že zahraniční hosté přijíždějí do Illey. Což znamená, že už dost možná je tady jeho snoubenka, kterou by raději neviděl. Pořád si myslí, že se jeho rodiče na starý kolena zbláznili. Že ho zasnoubili, i když to u jejich dalších dětí nevyvolávalo nadšení. A na víc ho zasnoubili s někým, koho v dětství štval. Sice se změnil, ale nemyslí si, že to pomůže v tom, aby si se snoubenkou nezabili navzájem. Na sobě má bílé tričko a černé džíny a vlasy mu jako vždy trčí do všech stran. Když dojde do baru, zamíří hned k pultu, kde si sedne vedle nějaké dívky. Pořádně si ji ani neprohlíží, jen po ni letmo mrkne okem a objedná si u toho whisky.* A ještě jednu pro tuhle krasavici. *Kývne hlavou k dívce vedle sebe, zatímco do sebe kopne sklenici. V paláci si už lokl po cestě, takže je už trochu v náladě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Kelaya Layana Collard

Sat Jan 02, 2021 8:07 pm
*Dojde do baru, kde si hned objedná jednu whisky a mezitím, co ji vypije si vedle ní sedne nějakej chlápek. Stačí prakticky vteřina, co se na něj podívá, aby poznala, kdo to je. Její snoubenec. Ona se totiž dívala na jeho fotky, očividně narozdíl od něj, protože podle toho jak se chová hádá, že ji nepoznává.*/ Hmm.. pročpak se trochu nepobavit?/*Usměje se.* Děkuju. *Poděkuje za whisky a natočí se více k němu. Sjede o pohledem.* Chcete mě opít a užít si? Hádám znovu? Které dívce jste ji nevrátil? *Zeptá se pobaveně a kývne hlavou k ponožce, která mu trčí z kapsy.* Nebo ej to nějaká moderní popelka? Které padne, stane se vaší ženou? *Popíchne ho.* /Očividně je to naprostej idiot pořád. A ještě se u něj vyvinul fetiš na ponožky? Musím si komnatu zamykat a požádat komorné, aby mi moje ponožky hlídali. Tou Polekou ho popíchla taky schválně. Je zvědavá, jestli mu dojde, kdo ona je. *
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxury bar - Stránka 7 Empty Wallace D. L. Schreave

Sat Jan 02, 2021 8:22 pm
*Už je trošku v náladě, protože neodolal a napil se ještě z nějakých zásob, co našel na chodbě a teď hodlá pokračovat tady v baru. Když si sedne vedle nějaké dívky, nedojde mu kdo to je a hned ji objedná wiskey, protože má chuť se trošku odreagovat. Zmateně se na ni koukne, protože nechápe co myslí tím co říká, ale pochopí, když se koukne na své kalhoty, kde z kapsy trčí.* /Doprdele, co to zas je?/ *Když ucítí v kapsi vibrovat mobil, omluvně se koukne na dívku. Když vidí ty zprávy, dojde mu, že to ukradl sestře.* Ani popelka, ani žádný milostný hrátky. Tu ponožku jsem ukradl sestře. Nějak... Omylem *Pokrčí rameny, ale hned mu dojde, jak to asi zní, takže si objedná další skleničku whiskya a pak pokračuje.* Je těhotná, takže se pořádně neohne, takže jsem ji pomáhal s ponožkami. Ale hádám, že vás tohle nezajímá. *Uchechtne se a na dívku se konečně pozorněji zadívá.* Neznáme se odněkud? Přijdete mi nějak povědomá. *Nakrčí obočí, jak si ji zkoumavě prohlíží.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Kelaya Layana Collard

Sat Jan 02, 2021 8:49 pm
*Rozhodne se to na Wallce chvilku hrát. Proč se přece nepobavit? On se na její účet, když byli menší bavil dost často. Poté si všimne ponožky a začne si z něj utahovat. V duchu si poznamená, že si musí nechat hlídat ty svoje, když její snoubenec na ně má očividně fetiš. Nechá ho, aby si vyřídil svoje zprávy a mezitím se napije whisky.* Ahaaa... Omylem ukradl ponožku.. *Uchechtne se. Tohle fakt ještě neslyšela. * Těhotná, tak to gratuluju k budoucí roli strýčka. *Usměje se. Po jeho dalších slovech chvilku přemýšlím.* Rovnátka v puse, modře zdobená a ty kila navíc už nemá. Kdo je to? *Zeptá se.* Hmm.. to se moc nerýmovalo no, ale na poezii fakt nejsem. A pochybuji, že tobě bude vadit, že ti nebudu recitovat zamilované básničky, nejdražší snoubenče.* Poslední dvě slova řekne ironicky a se zašklebením.* Snad ti plán vymýšlení zrušení našeho zasnoubení půjde vymyslet lépe než plán na to, jak ukrást sestře ponožku tak, aby na to nepřišla.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxury bar - Stránka 7 Empty Wallace D. L. Schreave

Sat Jan 02, 2021 9:09 pm
*Nemá vůbec tušení, kdo to je, i když mu přijde, že ji odněkud zná, jen neví odkud. Do toho si ještě odepisuje na zprávy, protože to vypadá, že jeho sestru zase ovládly hormony.* /Dnešek střízlivej nepřežiju./ No fakt, já byl nějak myšlenkama mimo a ani jsem si toho nevšiml a neuvědomil jsem si to. *Pokrčí rameny a nevinně se usměje jeho typickým úsměvem od ucha k uchu.* Díky. *Uchechtne se a pak se jí konečně přizná, že mu přijde nějak známá, ale netuší odkud. Když od ní uslyší ty nápovědy, chvilku přemýšlí. Ty její dvě slova ho ale tak zarazí, že mu zaskočí whisky, kterou zrovna pil, takže se rozkašle. Hned mu úsměv z tváře zmizel. Ten kašel a šok využije k tomu, aby se ještě koukl do rodinného chatu, na který po tomhle nemá už vůbec náladu.* Do prdele, to je zas den dneska. *Zakleje si pro sebe a pozorně si ji prohédne.* Změnila ses. *Pokýve hlavou a pevně zatne zuby, než začne mluvit novu, aby se uklidnil.* Hele, nejsem z toho zasnoubení nadšenej, ale něco ti řeknu. Změnil jsem se. A je mi jedno, jestli mi budeš věřit nebo ne. A pokud nehodláš pochopit, že jsem se vážně změnil, tak máš asi smulu. Já se doprošovat nehodlám. *Pak se na ni sladce usměje.* A zasnoubení budeš muset zrušit ty, moji rodiče to odmítaj. *Ušklíbne se a pohled radši stočí na bar.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Kelaya Layana Collard

Sat Jan 02, 2021 9:20 pm
/Je to fakt magor. Větší, než si ho pamatuju./*Jen přikývne, když jí poděkuje za gratulaci k tomu, že bude brzo strejda. Pak se mu rozhodne dát nápovědy. I když by jej mohla tahat za nos déle, nějak ani nemá náladu.*/Udusit by se mohl./*Sleduje ho s povytaženým obočím a uchechtne se.* Kdybys tu zkolaboval, fakt bych tě neoživovala.*Řekne mu to narovinu, pokud by snad měla být nějaká balící technika to, že se tu zhroutí na zem a ona mu pak bude muset dát dýchání z úst do úst.* Lidi se mění. *Pokrčí rameny a objedná si další whisky. * A někdo chce, aby ses mi doprošoval? *Nadzvedne obočí.* Než abys mi lezl za zadkem budu raději, když tohle bude jedno z našich prvních a zároveň i posledních setkání. *Řekne zcela upřímně, protože z představy toho, že by s ním měla trávit další čas nadšená není ani trochu.* Já teda ne. A je mi úplně jedno jakej jseš. Raději bych si i tak vzala stoletýho dědka. *Napije se whisky.*/Dneska si toho budu muset dát víc. Mnohem víc.* Myslíš, že jsem to nezkoušela? Že když mi oznámili, že jsem zasnoubená a ještě ke všemu s tebou, skákala jsem radostí do vzduchu a hned vybírala svatební šaty? Sorrry, ale nejsem jedna z tvejch fanynek, které udělají cokoliv, aby ses na ně jen podíval. *Chvilku mlčí.* Vzhledem k tomu, že ani jeden z nás o to zasnoubení nestojí.. Mám několik nápadů jak se ho zbavit. A první z nich je, že najdeš nějakou holku, se kterou bys předstíral vztah. Že jsi strašně zaláskovanej a nemohl bys bez ní žít. Třeba by pak mohli povolit. Druhej plán se mi osobně líbí o něco lépe. Ale zasnoubení mojí mámy se zrušilo, když byla těhotná. Neměla bych problém tohle asi.. zajistit. Ale zároveň bys asi taky musel předstírat zalíbení v někom jiném, protože tak to bylo i právě v případu mé mámy. A ještě mám jeden nápad, ale ten je z nich nejšílenější.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxury bar - Stránka 7 Empty Wallace D. L. Schreave

Sat Jan 02, 2021 9:50 pm
*Není zrovna nadšený, když se dozví, že je to jeho snoubenka. Není na sebe ani hrdý za to, jak zlý byl, když byl menší, jenže to ona asi nedokáže pochopit, že už takový není.* Lidi se mění, já se změnil. K lepšímu. Byl jsem jen dítě, puberťák. *Protočí očima, jelikož stál nechápe, co na tom nechápe ona. Pak povytáhne obočí a založí si ruce na hrudi.- Fakt jo? A jako to proč? Hodláš mě tady zabít? *Uchechtne se a je to především díky alkoholu, který už koluje v jeho krvi.* Pochybuju, že by tě stoletej dědek uspokojil? Nebo jsi snad na starší? Jakože o tolik? Neříkej mi, že si vybíráš ty před smrtí, pak je oškubeš a jdeš dál. Nebo si rovnou přítele vybíráš na hřbitově? *Povytáhne zvědavě obočí a sladce se na ni usměje.* Fanynek mám sice hodně, ale pořád nevím, o co ti jde. Myslel jsem, že můžeme začít od začátku. Že prostě minulost smažeme, zahrabeme a pokusíme se vycházet. *Povzdechne si a místo whiskey si objedná kávu, aby ze sebe dostal alkohol, jelikož u tohodle musí být co nejvíc střízlivě, aby neudělal nějakou blbost, kterou by potom litoval, i když blbosti v opilosti dělá rád, tohle je jiný level.* Jakože by ses nechala dobrovolně zbouchnot? Ten alkohol ti neprospívá. *Zamumlá a pak se na ni zvědavě koukne.* Hádám, že ta třetí možnost bude něco jako že jeden budeme předstírat smrt nebo něco takovýho. *Napadne ho, co by mohla vymyslet a když vymyslela to s těhotenstvím, ničemu by se nedivil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Kelaya Layana Collard

Sat Jan 02, 2021 10:16 pm
*Pokrčí rameny. To jak se změnil on ji nezajímá. On taky nemusel konstatovat, že ona vypadá jinak.* Ne, tady je moc svědků.*Ušklíbne se. Samozřejmě to nemyslí vážně. Zabít by ho asi zase nedokázala. Sice ho fakt nemá v lásce, ale maximálně by ho tak přiotrávila.* Právě, že už by mě uspokojit nedokázal. A jelikož staří lidi hodně odpočívají, berou prášky a tak, byl by věčně mimo a já si mohla dělat, co bych chtěla, celej den. *Vysvětlí mu to, když to sám nedokáže pochopit a protočí nad ním očima.* Ty jsi tak vtipnej, sorry, že se tu neválím po zemi smíchy. *Řekne ironicky.* Jeden s druhým vycházet? Ty už musíš být solidně mimo. *Potřese nad ním hlavou. Po prvním týdnu manželství by se konal pohřeb jednoho z nich. Řekne mu o plánech, co zatím vymyslela.* Já to ale myslím smrtelně vážně. Napadá tě snad něco lepšího? Bude to stejný jako se mnou a mou matkou. To byl taky románek na jednu noc. Pokud budu zbouchnutá a ty budeš zatím předstírat, že máš přítelkyni, co miluješ, naše zasnoubení se určitě zruší. Pak si budeme moci spokojeně žít, každej na druhý straně zeměkoule a už se nikdy nevidět.*Ještě má ale třetí plán, který se jí tu zrovna nechce říkat.* Asi nejsi tak pitomej, jak jsem myslela. *Uzná a ztiší hlas.* Ty máš svou sestru a rodinu. Takže neboj, ty bys to nebyl. Odešla bych já, třeba během útoku rebelů na palác. Někde bych se prostě schovávala. *Pokrčí rameny a chvilku mlčí.* Takže, kterej plán z těch dvou se ti líbí více?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxury bar - Stránka 7 Empty Wallace D. L. Schreave

Sat Jan 02, 2021 11:25 pm
Tak mě zabiješ až někdy v noci v paláci. *Pokrčí rameny a mobil radši úplně vypne, jelikož se to v rodinném chatu nějak rozjelo a on nemá úplně náladu to tam číst.* Super, takže plánuješ využívat staříky? I ty staříci maj víc citu než ty. /Zasnoubili mě s bezcitnou ženskou, která je jak zlatokopka. Co když by mi to udělala taky? Počkala by až zestárnu a potom mě okradla?/ Ty jsi taky strašně vtipná. Víš, byla bys hezčí, kdybys mlčela. *Ušklíbne se. Už ztratil nervy, navíc si sám sobě slíbil, že jestli nehodlá s ním vycházet, zařídí se podle toho i on. A i když si tohle slíbil, stejně se má v sobě protichůdný názory ohledně jejího nápadu.* Nelíbí se mi ten nápad, že budeš sama s dítětem. To mi přijde jako pitomost. Nechat se zbouchnout od někoho koho neznáš a pak s tím dítětem žít sama. *Zamračí se nad tím. Ví, že ho akorát pošle do háje, ale i tak si tím není jistý.* Ani ten poslední nápad se mi nelíbí. Ten už vůbec ne. *zamračí se a zavrtí hlavou.* Já nevím, Kel. Vím, že se ti do toho zasnoubení nechce, mně taky ne. ALe ani en jeden nápad se mi úplně nezamlouvá. A i když už by muselo být po tvým, tak beru to, ke nebudeš muset být těhotná. *Pokrčí rameny a zaplatí i za Kel i a sebe, načež se zvedne.* Nebudu ti dál kazit večer, musím za sestře vrátit ponožku. *Zašklebí se se a ještě se na ni koukne.* Omlouvám se ti za o, co jsem t říkál když jsme byli menší. *Pronese ještě, i když docela ztěží a s úplně zničenou náladu vyjde z baru.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Kelaya Layana Collard

Sun Jan 03, 2021 12:10 am
*Ušklíbne se.* Jo jo, jsem mrcha bez citu. Řekni mi něco, co ještě nevím. Jsem hnusná velryba? *Tak ji často nazýval.* Něco ti řeknu. Člověk se nezačne chovat tak jako já jen tak. Někdo ho k tomu musel přinutit. Hádej, kdo to asi byl. Kvůli komu jsem byla věčně v depce, sama, protože ostatní se postavili za tebe a smáli se mi. Chovám se tak, jak jste se chovali vy ke mě. Já předtím byla hodná, než mě prostě život změnil k tomuhle. *Řekne to potichu a mračí se u toto. Nevymýšlí si. Předtím hodná vážně byla, jenže když ji všichni odstrkují a ona ještě neměla tátu a jako na nemanželský dítě k ní pohlíželi ještě hůře.. Proč by měla být milá na ty, kteří k ní milí nebyli? Protočí nad ním očima, když zjistí, že se mu nelíbí ani jeden nápad.* /S ním už radši nic probírat nebudu. Tohle bylo poprvý a naposled./Čau. *Řekne jednoduše a když odejde. Sama za sebe zaplatí. Řekne barmanovi, aby tamto bral jako štědré dýško. Nenechá se od něj ještě nějak vyživovat. Taky se zvedne a vydá se směrem do paláce, přemýšlejíc, co tedy vlastně bude dělat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 7 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 10:57 am
*Všechnu práci má hotovou, takže se docela nudí. Stále neobjevila nějak poblíž paláce stadion s ledem, kde by si mohla zabruslit a už jí to dost chybí. Taky podle toho vypadá její nálada, kdy má chuť se akorát mračit a na všechny vyjíždět.* /Ještě chvíli a jedu domu, na tohle nemam nervy./ *Zlepšit si náladu vyrazí do baru, který už stihla obhlídnout. Motorku i auto nechá v paláci, protože stejně tutovně nebude moct řídit zpátky do paláce. Vzala si jednoduše taxíka a v baru obsadí jednu z volných židliček u baru. Rovnou si objedná panáka vodky, kterého do sebe hned kopne a protočí očima, když se okolo ní začne motat nějaký opilý chlap se snahou jí co nejvíce osahat.* Dej mi pokoj, debile. *Zavrčí na něj a jeho ruku odstrčí co nejdál to jde. Dneska vážně nemá moc náladu a už vůbec ne pokud jde o někoho, kdo vypadá jako slimák a sotva se drží na nohou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 11:12 am
*V paláci se docela nudí. Chce zajít někam ven. Projde si trochu město a nakonec stejně skončí v baru, konkrétně v Luxury baru,  který je ve městě asi ten nejlepší a během té doby, kdy je v Illey zde byl už několikrát. Zamíří si to rovnou k baru, kde spatří povědomou osobu. Když k ní přijde ještě blíže, pozná, že se jedná o jeho snoubenku, Liviu. Jejich minulé setkání v knihovně nedopadlo tak špatně.*/nad dneska bude mít podobně dobrou náladu jako tehdy./*Zamračí se nad tím, že se okolo ní motá nějaký cizí chlap a i podle jejích slov ji očividně obtěžuje.* Neslyšel jsi ji? Nech laskavě mou snoubenku na pokoji. *Postaví se před ni a zamračí se na toho chlapa. Nemá potřebu se o ni nějak extra starat a obletovat ji ale přece nenechá, aby ji obtěžoval nějaký slizák, ne? Nemá moc chuť se prát, i když v tom stavu v jakým je ten chlápek by asi stačila jedna rána, aby ho složil k zemi. Naštěstí ten si dá odchod a on se podívá na Liv.* V pohodě? *Zeptá se a posadí se na volnou židli vedle ní. Objedná jak sobě tak i Liv whisky.* Doufám, že nejsi jako většina ženských, co si dá nějaký ovocný sladký pití.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 7 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 11:20 am
*Chlápka probodne pohledem a než stihne dál pokračovat a ideálně ho urazit a zesměšnit před ostatníma, aby dal pokoj, objeví se tu najednou Easton. Docela jí to překvapí, protože přeci jen není ještě ani poledne, ale nakonec je ráda, že prostě může jenom sedět a víc se nestresovat tim idiotem.* Díky. *Zamumlá nakonec, aby se neřeklo, že je úplně neslušná.* Jo, v pohodě. Tohle se stává běžně, kdykoliv do nějakýho baru jdu. *Pokrčí rameny. Je na to zvyklá, jenom je většinou v lepší náladě. A jestli se její snoubenec ptal právě na její náladu, stejně mu nehodlá odpovědět, takže to zakecá tímhle. To, co se mezi nimi stalo posledně možná bylo vážně dobrý, ale z ní to nedělá zamilovanou husičku, která má najednou potřebu svěřovacích chvilek.* Tak to ani náhodou. S tlamolepama neni žádná zábava. *Ušklíbne se. Takhle sladký pití nazývá. Spíše to zalepí člověku pusu obsahem cukru, než aby ho to dostalo nějak do nálady díky alkoholu. Panáka whiskey docela uvítá, i když sama moc dobře ví, že míchání alkoholu moc dobrý nápad neni, ale ignoruje to a hodí ho do sebe.* Vkus na chlast docela máš. *Pochválí ho nakonec.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 11:39 am
*Když dojde do baru, uvidí tu Liviu, kterou obtěžuje nějaký chlápek. Nenechá to jen tak. Možná do ní není zamilovanej ani nic podobného, ale není takový hajzl, aby jí nepomohl, když může. Pak si sedne vedle ní na židli.* Nemáš zač. *Nic to nebylo. Ani neschytal žádnou ránu.* Nedivím se. Po holce jako jsi ty musí jít všichni. *Spolkne poznámku, že by si s sebou měla brát strážce, když se jí tohle stává. Ale nemá chuť se s s ní dohadovat. Objedná whisky jak pro sebe tak i pro ni a po jejích slovech e uchechtne.* To jsem rád. Další věc, na který se shodneme. /Zatím to jsou alkohol a sex. Hezký./*Jejich manželství bude dost zajímavý.* To byl fakt kompliment? Kolik toho v sobě máš? *Zeptá se a sjede ji podezřívavým pohledem. Objedná si další whisky, protože tu předchozí do sebe už hodil.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 7 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 11:53 am
Aspoň se nikdy nenudim. A občas se i poštěstí, že jsou hezký a docela střízlivý, takže se s nima dá i pobavit. *Pokrčí rameny, ale i tak se mírně ušklíbne když jí na mysli vytane zjev zrovna toho dnešního pobudy.* Tyjo, my se fakt shodli na několika věcech. Nezdá se mi to jenom? Ale radši mě neštípej, to bolí. *Uchechtne se a hodí do sebe panáka, kterého jí on objednal.* Momentálně dva panáky, to tolik neni. Ale odmítám se dneska držet jenom jednoho alkoholu. *Přizná a u barmana si objedná rovnou dvojtého panáka whiskey a jednoho panáka rumu. Nemá náladu tady upíjet hodinu, než se dostane do nálady.* Jaktože nejsi někde zalezlej s knížkou? Tebe bych tipovala na spíš večerního a nočního návštěvníka barů a ne zrovna na někoho, kdo se tu objeví ještě před obědem. *Sjede ho zvědavým pohledem. Momentální denní době taky odpovídá návštěvnost baru, takže jsou tu prakticky sami.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 12:07 pm
No, ale ten, co tě dneska obtěžoval nebyl ani jeden z nich. *Uchechtne se.*/Opilej starej dědek na něj sedí více, než hezkej a střízlivej chlap./ Taky mě to osobně dost udivuje. Je to doslova zázrak. Někdo by měl zavolat Papežovi do Vatikánu a říct mu o tom. Když ho pochválí, zůstane na ni udiveně zírat a podezřívavě se zeptá, kolik toho v sobě dneska už má.* Tomu se mi ani nechce věřit, že tak málo. Člověk by čekal, že na to, abys mě pochválila budeš muset vypít všechny zásoby, který tu v baru jsou. Dopije i druhou sklenku whisky a aby to taky trochu obměnil, objedná si rum. Whisky má osobně raději, ale chce to taky něčím oživit.* Sice rád čtu ale zase ze mě nemusíš dělat introverta s brejličkama, který má nos pořád jen v knížce. *Pobaveně se ušklíbne, když si sám sebe představí jako takovýho šprta.* Nudil jsem se. *Vysvětlí jí jednoduše. Chtěl pomoct bratrovi s prací, ale ten mu to nedovolí, tak se vydal prostě ven.* Co tu děláš ty takhle brzo? *Otočí otázku zase proti ní a dopije rum, načež si objedná další. Prvně jí chtěl říct, že ji nepotáhne do paláce, až se žere tak, že nebude schopná chodit, ale když se podívá na to jak pije sám, raději mlčí. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 7 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 4:07 pm
To nepopírám. *Pokýve hlavou a pak jí samotnou překvapí, že se na něčem shodli. U nich se totiž jedná už nejspíše o zázrak, protože se to povedlo rovnou podruhé.* /Ještě jednou a rovnou mě prohlašte za svatou./ Jo, to nejspíš jo. Až s nim budeš mluvit, tak ho ode mě pozdravuj. Takovou světici jako jsem já si určitě pamatuje. *Zamrká řasama jako andílek a pak mu řekne, kolik toho v sobě má.* Někdy dokážu překonat očekávání jak ostatních, tak i ty svoje. Že tě někdy budu chválit bych sama netipovala. *Přizná, protože je to pravda. Když ho viděla poprvý, spíš čekala, že se budou věčně provokovat a to natolik, že jí jednou vytočí a ona mu urve hlavu. Samozřejmě že jinak je to dobrotivý a mírumilovný človíček.* To neříkám, jenom si myslim, že čtení je zábava na den, kdy je světlo a bar spíš na noc. Ale tomuhle já nejspíš moc nerozumim. *Pokrčí rameny. Sama nedočetla ani slabikář, protože jí vzdělávání nijak od malinka nebavilo. Vlastně ho po prvních pár stránkách hodila po učitelce, utekla a šla si radši hrát s máminým makeupem, který jí zaujal a který jí tak trošku ukradla.* Nudila jsem se. *Zopakuje jeho odpověď, protože je to přeci jen i částečná pravda a hodí do sebe rovnou vodku a hned po ní i rum. Samozřejmě že netrvá dlouho a během pár chvilek už cítí, jak se uvolňuje a je pro ní snazší vykouzlit na tváři úsměv.* Takžee... Pokud dobře chápu naše příměří... *Začne po chvilce.* Můžeme spolu chrápat a chlastat a jinak se budeme ignorovat a když už ne to, nemam tě urážet. Chápu to dobře? *Nadzvedne obočí a u slov "chrápat" a "chlastat" zvedne postupně do vzduchu dva prsty, jako kdyby něco vypočítávala. Ten třetí, který se jí pak sám vymrští do vzduchu je pod vlivem alkoholu a ani si ho sama nevšimne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 4:26 pm
*To, že e na něčem shodnou považuje za naprostý zázrak. Nečekal, že se takového dne kdy dočká. Spíše by čekal, že jednou po zahradách paláce uvidí běhat dinosaura a ve fontáně s koupat mimozemšťany, než tohle to. Považuje to za zázrak, kvůli kterému by měl taky zavolat do vatikánu.* Jo, z toho kláštera, ne? *Vzpomene si na jejich konverzaci v knihovně a pobaveně se ušklíbne. Upřímně se diví, že si taky pamatuje něco z toho o čem se bavili a nevzpomíná jen na ten sex.* Právě proto se mi to nezdá a ptal jsem se tě, co vše v sobě máš. Protože jen tak bys to neřekla. *Uchechtne se.* Tak to teda nemám. Klidně si čtu přes den, ale i v noci a správnej čas na to jít do baru je snad pořád, n? *Hodí do sebe další whisky a cítí, že se docela uvolňuje. Odpoví jí na otázku, co tu dělá a sám se jí zeptá na to stejný. Dočká se od ní stejné odpovědi.* Chápeš to dokonale. *Zazubí se na ni. Hlavně ta část o chrápání spolu se mu líbí.* Zdá se, že nebudeš až tak hloupá blondýnka. *Vzhledem k tomu, jak o ní většinou mluví, tohle taky můžeš považovat za kompliment. Dá si další whisky a zasměje se.* ET volá domůů. *Taky zvedne tři prsty jako ona.* Jsi mimozemšťan? Proč jsi mi t nikdy neřekla? Božeee já si to rozdal s mimozemšťanem. *Zakřičí nahlas na celej bar. Jediné dobré je, že tu ještě fakt není moc lidí.* To je úchylný. Doufám, že bereš antikoncepci. Jak by vypadalo naše dítě? Takovej mutant.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 7 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 4:51 pm
Tam mam jiný známý. Papež si mě určitě zapamatoval díky zahraniční návštěvě toho jeho sídla. Kde že bydlí? Polsko? Rusko? Tam někde, ne? *Nakrčí zmateně obočí, protože zeměpis taky nebyl její oblíbenej předmět.* No každopádně jsem mu jaksi vypila nějakou prej svěcenou vodu a víno nebo co. Na to jakej je to seschlej dědek, tak se umí docela mračit. *Uzná s pobaveným úšklebkem.* Nojo. Každej holt umíme překvapovat. *Zhodnotí to s pokrčením rameny.* To asi jo. Pokud neni zavřenej. To nedoporučuju se sem dobývat. *Poradí mu s uchechtnutím, protože i to se jí jednou povedlo.* /A bylo to tady nebo na návštěvě v Maďarsku? Jo, počkat! To nebyl bar, ale barák toho papeže.. No to je jedno./ *Odmávne to rukou.* Já nejsem hloupá a ani přírodní blondýna. *Zopakuje mu s protočením očima.* Já chci domu. Nevim, kdo je ET. *Stáhne trochu zoufale obličej, protože důvod její přítomnosti tady je právě zapíjení stesku po domově.* Nejseeem. Mizaštěn. *Pokusí se zopakovat to dlouhý slovo, který řekl on a který její opilý mozek moc nezvládne.* Bylo by hezký po mě. A já nic neberu, dělaj se po tom beďary. Ale klid. Tys měl přece kondom, ne? *Pokrčí rameny a hodí do sebe dalšího panáka.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 5:03 pm
Itálie. Tam někde, ne? Však víš, kde je to Colosem. Ne teda v něm, ale někde poblíž v tom městě, jak se jmenuje. Řím? *Pár panáků udělalo své. á si jich ještě pár a změní svůj názor, řekne o něm, že v tom Closeu bydlí a že tam pořádá ty zápasy Gladiátorů, kterých se sám účastní. Uchechtne se.* Kdybys udělala něco jinýho, překvapilo by mě to. Ještě jsi mu snědla.. jak se to jmenuje.. Hostie? Tělo pána Krista. /Nebo samotnýho Boha?/* Zamračí se soustředěně, ale na tuhle informaci si už nevzpomene. Nebo spíše na to, co je správně si nevzpomene.* Blondýna přírodní asi ne, už ti trochu odrostly vlasy a jde vidět tvoje přírivní. A hloupá taky nebudeš tak jak jsem si myslel. *Zazubí se na ni.* ET mimozemšťannn. Neříkej mi, žes to neviděla. Musíme do Kina! Zvu tě. Dáme si popcorn, sýroven, slanej, máslovej, sladkej.. Ne ten nemám rád vlastně. *Vzpomene si.* Když tě to nebude bavit můžeme si skočit na záchody a tam se zabavit jinak. *Nevinně se na ni zazubí.* Jsi ET a jsi i mizaštěn. *Řekne tvrdohlavě.* Nebylo by hezký po tobě. Tohle je jen tvoje maska a pod ní se skrývá zelenej mužíček! Uneseš mě a rozpitváš? Svět si nezaslouží přijít o tak )žasnou osobu. Zachraňte mě! *Vykřikne do baru a zofuale se podívá na jednoho chlápka, který tu s nimi je, ale taky je už mimo.* Nevezmeš si ho jako úplatek? *Kýve k němu hlavou a podívá se na Liviu.* Cože? Já kondom neměl. Jestli jsi ho neměla ty, jsme v háji. *Jaksi si neuvědomí, že ona by kondom ani mít nemohla.* Já nechci být táta. *Složí si zoufale hlavu do rukou.* Přebaluješ si to sama. Ale brácha říkal, že se během těhotenství Ash zvětšila prsa, to by se mi líbilo! Ukážeš mi je pak, že jo?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 7 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 7:36 pm
Já nevim. *Protočí očima. Zrovna u tohohle trávit dnešní den nechce. Chce se prostě jenom opít a užívat si sladkou nevědomost a neschopnost jasně uvažovat.* To nevim kdo je, ale ne, myslim, že jsem tam nic nejedla. Nebo na mě minimálně řval nějaký divný slovo kvůli pití. *Uchechtne se. Jaký to bylo slovo už si nevzpomene. A nejspíš by si nevzpomněla ani za střízliva, protože slovní spojení, že se rouhá proti Bohu moc v její slovní zásobě neni.* NENE! *Vyjekne a rychle si přitiskne ruku na hlavu, i když tím barvu kořínků vlasů nezjistí.* Ráno jsem to bylo blonďatý! Ty kecáš! *Brání se jako malé uražené dítě.* Fuj, popcorn jim jenom slanej. A do kina.. Tak jo. Co třeba zítra? Napíšu si to do mobilu. *Vytáhne mobil a do kalendáře si napíše k zítřku poznámku "ÍTÍ".* A ty meleš kraviny. *Ucedí zamračeně, protože ona nechce být mizaštěn.* Jeho nechci, je odpornej. A já nejsem zelenej mužíček a pitvat tě nebudu. *Brání se a pak se dostanou k jejich údajnému početí dítěte.* A kde bych ho asi měla já? *Ušklíbne se.* Já nechci být máma. Moje máma byla hotová, když mě čekala. A taky se kvůli tomu s tátou vzali dřív, abych se narodila do celý rodiny. *Plácne se rukou do čela a pak na něj koukne a tváří se rozhodně.* Musíme se vzít. *Prohlásí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 7:50 pm
Spíše na tebe řval "Satana odstup!" Nebo tak. Když tě viděl. *Zazubí se na ni.* Ale jo! Už ti to odrůstá. Tady. *Poplácá jí veprostřed hlavy, kde má pěšinku. Spíše to působí jako by plácal psa za vzorné předvedení nějakého pokynu. Pak ji pozve do kina, protože nechápe jak nemůže vědět, kdo je to ET. * Dobře, tak zítra. Prý je kino i v podzemní části paláce. Se vsadím, že tam Xavier bude brát ty holky co sem přijedou, pustí jim třeba Titanic aby je navnadil a pak si to s nima rozdá. /Že bych tam nějakou ukradl pro sebe? Ale pak by mě mohli popravit.. NE mě ne, jen tu holku, to by bylo ok./ Jsi zelenej mužíček. Nebo šedej? Jednou jsem viděl šedý mimozemšťany s velkýma černýma očima. Ale to bych byl radši, kdyby byla zelená, ta je hezký jak šedá. Aspoň by jsi svou pletí ladila k mým očím. Vidíš, jak se k sobě perfektně hodíme? *Tohle je důkaz, že je vážně už opilý, protože jinak by to neřekl. Upřímně si ani nepamatuj, čím začal tu větu.* No jo, to by nešlo. *Dojde mu.* A myslíš, že já chci být táta? Co já vím jak se to drží. Ale nepočítej, že budu u porodu, to je nechutný. Jak se to může protáhnout tak malým otvorem? *Potřese nechápavě hlavou.* A ty víš, kde je tu kněz? Bože, mamka mě zabije, že ani nebude na mý svatbě. Ale stejně tak, když se to dítě narodí do neúplný rodiny. Jdeme. *Řekne rozhodně a na stůl před barmana, který je celou dobu sleduje nechápající o čem se tu baví peníze, aby za ně oba dva zaplatil. Chytne Liviu za ruku a vydá se ven, očividně hledat kostel.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Luxury bar - Stránka 7 Empty Livia Hanniel de Croy-Solre

Tue Jan 12, 2021 8:25 pm
Ne, mlel něco o Bohu. Přitom toho ani neznam. Nechápu co s tim týpkem všichni maj. *Pokrčí rameny, protože moc nemá náladu tuto pro ní neznámou bytost dál rozebírat. Vlastně ani nechápe, jak se k tomu dostali, ale díky alkoholu je jí to jedno a ani se nesnaží vzpomenout na začátek jejich rozhovoru.* Nech tohooo. *Odstrčí jeho ruku a začne si vlasy až přehnaně upravovat, aby dál vypadala jako co nejdokonalejší napodobenina panenky Barbie.* Toho na T jsem nikdy nepochopila. Jakože.. Proč točí film o někom, kdo se rád potápí a nakonec je mu u toho zima? *Nakrčí obočí a nezarazí jí fakt, že Titanic byla loď, hlavní postava Jack a že se rád nepotápěl, ale umrzl.* Ty máš zelený oči? Ukaž! *Vyzve ho a nakloní se k němu. Prstama mu rozevře oční víčko, aby líp viděla na jeho zorničku a usměje se.* To je hustýý. Zelený oči se mi vždycky líbily. *Vůbec jí nedochází, že je sama zelené má a ani si neuvědomuje, jaké je štěstí, že Eastonovi jeho oko nevypíchla.* Já to rodit nechci. Ať si to odrodí někdo jinej. *Založí si ruce na hrudi a pak přijde s rozhodnutím, že se musí vzít.* Nějakýho odchytneme na ulici. Vždycky maj ty divný hábity. *Pokrčí rameny a pak mu stiskne ruku a vydá se s ním ven. Vlastně je docela k údivu, že se oba drží na nohou, ale asi je pohání nadšení ohledně jejich svazku.* Potřebujeme prstýnky! *Vzpomene si a zapadne do hračkářství, okolo kterého šly a tam najde plastové prstýnky, takže dva vezme. Jeden velký růžový se zelenou napodobeninou diamantu a druhý zelený zase s růžovou.* Ať k sobě ladí. *Když tam pak vidí i oddělení s oblečkama pro mimina a všimne si jednoho s motivem zeleného ufona, rychle ho čapne taky a stejně tak i kýčovitou růžovou kytku. Jako správná nevěsta nějakou přece potřebuje. Za všechno zaplatí a zároveň se prodavačky zeptá, kde by je co nejrychleji oddali. Taky se podělí o úžasnou novinu, že se berou kvůli dítěti. Dozví se, že hned za rohem je úřad, kde oddávají dvojce prakticky na počkání. Čapne Eastona za ruku a vyjde z hračkářství tím směrem.* Dobreeeej. My se chceme vzít. *Zahlásí jakmile vejdou na úřad a následuje směr, jaký jí ukáže jedna pracovnice k jedné přepážce, kde se sňatkům věnují.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxury bar - Stránka 7 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Tue Jan 12, 2021 8:49 pm
*Poplácá jí po hlavě jako nějakýho psa, který splnil dobře příkaz.* Takhle pamlsek nedostaneš. *Zazubí se.* Chápeš, jako pes. Když jsem tě plácal po hlavě jako jendoho..*Snaží se jí vysvětlit čím, to mělo být vtipné, i když upřímně ani moc nebylo.* On se nepotápěl rád. To ta holka ho nepustila na tamto prkno. Co já vím, asi se nasrala, že jim koupil lístky na loď, která narazila do ledovce a potopila se. Taky měl blbec vybrat lepší zájezd. *Pokrčí rameny. Sice o tomhle ten film tak úplně není, ale to pomineme. Nechá ji, aby s emu podívala na oko a pak se na ni zazubí.* Takže se ti líbím i já, že? Určitě jo. Když se ti líbí zelený oči a ty mám já, tak se ti prostě musím líbit. Ty se mi taky líbíš. Jsi sexy. Ale rád bych tě někdy viděl s přírodní barvou vlasů. Nabarvený vlasy se mi moc nelíbí. * Uchechtne se.* Kdybychom byli mořští koníci, rodil bych to já. Tam myslím, rodí chlapi. Díkybohu, že nejsem mořskej koník. Ty jsem viděl jednou v ZOO, když jsme tam šli s rodičema a bráchou. Jsou divný a nechutní, nemám je rád. *Potřese nad tím hlavou. Zeptá se, jestli tedy ví, kde je kněz, co je oddá a po její odpovědi přikývne. Hodí barmanovi peníze a vydá se s ní rychle ven. Nechá ji vybrat prstýnky a i bodyčko pro miminko, společně s květinou. Jako chlap by se měl taky trochu upravit, ona má kytku a on čapne nějakou sponku s velkým motýlkem. Ten si připne na mikinu ke krku, aby nahradil skutečného motýlka, který se nosí u saka. Dojde s ní k úřadu a její slova potvrdí s přikývnutím a velkým úsm,ěvem.* Jo, kvůli dítěti. Jsme si od nedávno rozdali v knihovně a tahleta nezodpovědná. *Kývne k Livii.* Si ani nevzala kondom. *Vysvětlí to paní u přepážky a to stejné řekne i druhé, která je rovnou nechá vyplnit papíry potvrzující, že si jeden druhého bere.* Jakej chceš prstýnek? *Nechá si vybrat ji. On si vezme až ten druhý, který stěží navlékne na špičku malíčku. *A je to, jsme manželé. Ten ufounek bude mít skvělou rodinu! Tak ho pojmenujeme! Ufounek, Úfa! A jestli to bude holka tak Ufinka. *Řekne rozhodným hlasem a se zcela vážnou tváří.*
Sponsored content

Luxury bar - Stránka 7 Empty Re: Luxury bar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru