Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pláž a moře

+8
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
13Lucky
annie.16
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Pláž a moře Empty Pláž a moře

Fri Dec 13, 2019 8:58 pm
Jedná se o pískovou pláž, která vede přímo k moři a láká občany města ​i cizince. V tomto moři je průzračná voda s malými vlnkami a západ slunce je zde nádherný. Na pláži se nachází i pár stromů tvořících úkryt.

Pláž a moře 6b834df8fb06611fe8831882f454a16d


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 3:54 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 3:24 pm
*První rande v jeho Selekci. A pozval na něj Shaye. Ví, že ráda plave a to mají společné. Proto i pozval právě na jachtu. Na sobě má džíny, pod kterými má plavky a bílé tričko. V Angeles je celkem teplo, nebo aspoň moře je teplé, podle něj dostatečně na plavání.*/Kdyžtak můžem být jen na jachtě./*Je tam pro ně nachystané rozmanité občerstvení. Neví, co má ráda, tak poprosil kuchaře, ať jim toho dali co nejvíce a doufá, že jí skutečně něco zachutná.Vyzvedne jí u její komnaty. Zaklepe na dveře a s úsměvem čeká, až mu otevře.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 3:31 pm
*dnes se má zase setkat s princem. Když se dozvěděla že spolu pojedou na moře , kde si pak můžou i zaplavat, byla nadšená. Naposledy byla v moři když ještě bydleli v Palomně. A to už je skoro víc než tři roky. V akváriu, kde pracovala před příjezdem do paláce, sice umělá pláž byla, ale nebylo to ono. Čeká na něj v komnatě a poslední chvilky využívá k posledním úpravám. Své komorné už před chvílí propustila. Má na sobě kratší letní šaty a pod nimi bílé plavky. Vlasy má seplé v copu, aby ji nevadily. Ldyž uslyší zaklepání, vydá se ke dveřím. Když prince vidí, usměje se* Ahoj.*řekne nakonec*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 3:41 pm
*Doufá, že se bude Shaye vyjížďka na jejich jachtě líbit a oba dva si společně strávený čas užijí. Vyzvedává jí v její komnatě a na pláž, kde nastoupí na jachtu je odveze on sám jeho autem. Zpátky možná řidič, jestli si dá i nějáký alkohol, který budou mít taky dostupný. Čeká za dveřmi, než mu dívka otevře a když se tak stane, usměje se na ni.*Ahoj Shaye.*Sjede ji pohledem.*Vypadáš krásně.*Mrkne na ni.*Můžeme jít?*Zeptá se a po jeím souhlasu se vydá k jeho autu na nádvoří, kde jí otevře dveře na sedadlo spolujezdce, sám si sedne na sedadlo řidiče a vydá se na cestu.*Doufám, že jsem tě potěšil tím, že pojedem k moři. Pamatuji si, že jsi říkala, že ráda plaveš. Na jachtě budeme mít i občerstvení, neboj.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 3:55 pm
*poslední chvilky, než pro ni dojde princ, využívá k posledním úpravám. Když uslyší zaklepání, jde otevřít dveře komnaty a prince pozdraví s úsměvem na rtech. Když ji řekne že vypadá krásně, snaží se nezčervenat a doufá že se jí to daří. Pak i ona sjede prince pohledem. Ještě ho neviděla oblečeného jinak než formálně a musí uznat, že mu to sluší.* Jasně. * Pak zavře dveře své komnaty a vydá se za ním.* Děkuju.*řekne skromně a nasedne do auta. Celkem ji překvapí že řídí on sám a ne řidič.* Rozhodně jsi mně potěšil. Vodu zbožňuju a plavání taky tak.*řekne radostně*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 4:04 pm
*Složí jí kompliment a pak se vydá spolu s ní k jeho autu, u kterého jí podrží dveře.*Nemáš zač.*Usměje se a pak nasedne na své místo řidiče a jede směrem k pláži.*To jsem rád.*Řekne upřímně. Chtěl vybrat něco, co by si užila a stejně tak i on pokud možno a povedlo se mu to.*Jen škoda, že asi nenarazíme na ty delfíny.*Řekne.*Ale na místě, kam pojedeme je hodně pestrý podmořský život, občas tam jdou vidět u želvy a tak. Je hezké to pozorovat. Máme s sebou i šnorchl a brýle, na potápění, kdybys měla zájem.*Řekne jí. Pak dojedou na místo, on rychle vyskočí z auta, aby jí otevřel dveře a počká, než vyjde.*Pojď.*Usměje se jak malý kluk a spolu s ní přejde k jejich jachtě.*Jede s námi ještě jeden člověk, který bude jachtu řídit a bude tu, kdyby se náhodou něco stalo.. Ani o něm nebudeme vědět.*Doufá, že jejich výlet proběhne bez potíží. Zavede ji na zadní část lodi, která je otevřená, vidí tedy přesně moře. Je tu hodně jídla a pití. Klidně si něco dej, chvilku bude trvat, než tam dojedeme.*Řekne a přejde k pití.*Mám ti něoc nalít? Vodu, džus nebo snad i něco z alkoholu?*Zamžiká legračne obočím.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 4:21 pm
*poděkuje mu za podržení dveří a nastoupí do auta. Překvapilo ji, že bude princ řídit, ale nevadí jí to. Pak ho ujistí, že ji rozhodně potěšil. Když zjistila že pojedou na moře, byla nadšená.* Klidně je můžeme využít.*řekne. Potápět se by jí taky rozhodně nevadilo. Když dojedou na místo, vyleze ven z auta* Děkuju..znova*uchechtne se. Pak se vydá spolu s ním směrem na jachtu. Celou cestu se rozhlíží a nevěří jak krásná pláž v Angeles je. Když uvidí jachtu, div jí oči nevylezou z důlků* Páni..*zašeptá obdivně.*/To je rozhodně lepší než nějaké malé dřevěné loďky/*pomyslí si když si vzpomene na lodičky, které byli v Palomně. Jeho slova téměř nevnímá. Nechá se zavést na zadní část jachty a žasne nad tím výhledem.* Džus, děkuju.*řekne pobaveně. Alkohol nepije a džus se jí většinou do rukou nedostane, takže toho využije. Když ji princ pití nalije, hned se napije.* Ta jachta je..krásná, Majestátní.*řekne směrem k němu a ještě jednou se rozhlédne*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 4:43 pm
*Ví, že dívka pracuje v akvárii a u delfínů, ale tady bohužel asi na žádné nenarazí. Ale i tak na místo, kam jedou vzal šnorchl a brýle, na potápění. Je tam hodně ryb různých barev a druhý a občas lze zpozorovat i želvy.*Dobbře.*Souhlasí s tím. Pak jí zase otevře dveře.*Nemáš znovu zač.*Uchechtne se. Zavede ji k jachtě. Vidí, jak je překvapená, ale on to ani moc nevnímá. Je to pro něj normální. Pousměje se nad jejím nadšením a pak spolu s ní vstoupí na jachtu, kde jí ještě řekne o tom, že tu nebudou sami, ale spolu s jedním člověkem, který bude řídit loď. Zavede ji na zadní část lodi a nabídne jí hnedka pití. Pak jí nalije džus a podá jí ho. Taky si ho nalije a napije se, stejně jak ona.*Jsem rád, že se ti tu líbí. Vždycky jsem tu byl rád. Hlavně s rodinou. Vzpomínám, jak i rodiče vyprávěli, že tu ze mě chytali infarkty, protože jsem pořád někam utíkal a stál na zábradlí.. Pořád se báli, že jsem spadl nebo že spadnu.*Ani neví, proč jí to říká. Potřese nad tím hlavou.*Máš ta nějáké historky z dětství?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 5:09 pm
*nevadí ji že nejspíše neuvidí delfíny ale i tak by se ráda podívala pod vodu. Pak, když dojedou na místo, mu znovu poděkuje a skoro nevěří vlastním očím. Jachta i pláž ji přijdou úžasné. Pak si řekne o džus a poslouchá jeho slova. Při tom se jí na tváři rozlije úsměv. Představa jak tady princ pobíhá a na jeho rodiče jsou mrákoty ji fakt pobaví. Když se jí zeptá na nějakou historku z dětství, chvíli přemýšlí. Většinu věcí dělala její sestra* Často jsme se se sestrou prohazovali. Byli jsme identická dvojčata.*objasní mu* A z toho vzniklo hodně zábavných historek.*pak se odmlčí* Když měla moje sestra svého prvního kluka, i on si nás jednou spletl. Šla jsem po ulici, on mě uviděl ale myslel jsi že jsem Alexa. Myslím že ani tenkrát nevěděl že jsme dvojčata. Šel za mnou začal mi říkat různé romantické věcičky. Já ho odkopla s tím že mně nemá obtěžovat - ani já v tu dobu nevěděla kdo to je. Když to zjistila sestra byla vzteky bez sebe. Dlouho mu to vysvětlovala a byla na mně pěkně naštvaná.*uchechtne se* Myslím, že mi to nikdy neodpustila. Málem jsem ji zničila prvni vztah.*obrátí oči v sloup*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 5:17 pm
*Vidí, že to na Shaye zapůsobilo a sám pro sebe se nad tím usměje. Je skutečně rád, že se jí tu líbí. Zavede jí do zadní části lodi, kde na ně čeká jídlo a pití. Nalije jí džus a sám si jej vezme také. Pak asi aby nebylo ticho se zmíní o jedné historce z dětství.*/Až budou mít jednou děti, asi mi to oplatí../*Pomyslí si. Rád by sem své budoucí děti bral co nejčastěji. Zeptá se i na její historku, jestli tedy nějákou má.*/Já jsem jí už vlastně řekl dvě? Tehdy jednu v tom salonku a teď taky./*Uvědomí si, ale nevytahuje to. Pozorně poslouchá a za chvilku se začne pobaveně usmívat.*Tak za to jsi nemohla.*Obhajuje ji. Pak se zasměje..*Ale dobrý historka.*Uzná.*/Taky bych chtěl identický dvojče../*Jen se mu na mysli objeví několik vtípků, které by mohl provést, kdyby měl dvojče, ale pak tu myšlenku nechá plavat. Všimne si, že loď zastavuje - jsou na místě.*Jsme tu.*Řekne očividnou věc.*Jdem do vody?*Nadzvedne obočí. Klidně ještě zůstá na lodi, pokud se jí ještě nechce do vody, nechává to na ní.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 5:30 pm
*je ohromná krásou pláže a majestátností jachty. Pak si nechá nalet džus. poslouchá jeho historiku a náramně se baví. Pak vytáhne jednu svou. Při tom si vzpomene na několik dalších, ale ty jsou poměrně těžké na vysvětlení. Byly totiž schopné se vyměnit několikrát za den, a občas taky i víckrát v jedné a té samé situaci.* No, teoreticky asi ne. Ale kdyby mi tenkrát došlo kdo to asi může být..*větu nedokončí a taky se zasměje. Všimne si že loď zastavuje a když slyší jeho slova jen se usměje* Jasně.*otočí se zády a přetáhne si přes hlavu šaty. Je trochu nervózní a je řada že komornym vymluvila plavky, které pro ni měli původně nachystané. Ty byly podle ní až moc výstřední. Pak skopne sandály na klínu a všechno úhledně složí, aby pak neměli komorné tolik práce. Pak koukne na prince a když vidí že už je taky v plavkách nenápadně si ho prohlédne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 5:49 pm
*Řekne jí svou historku a poslouchá i tu její. Na chvilku by si přál taky mít identické dvojče, určitě by to byla sranda. Pořád by si z někoho střílel a ne jen v dětství, ale asi i teď. Nedělá si naděje, že by měl tolik rozumu, aby si srandu nedělal. Pořád si z někoho rád utahuje a tamto by bylo naprosto ideální.*/Třeba by za mě mohl chodit i na schůzky../*Hned co ho to napadne uvědomí si, jaká je to blbost. Ještě by se nějáká dívka zamilovala do jeho dvojčete, než do něj. Loď začne zastavovat a když stojí úplně, zeptá se, jestli chce jít plavat a nebo ještě zůstat na lodi. Po její odpovědi se usměje a začne se stejně jako ona svlékat. Oblečení dá na židli a otočí se na dívku, která stojí k němu zády. Neodolá tomu a prohlédne si ji. Je to přece chlap, co by taky kdo čekal? A taky ne zrovna svatoušek. Než si stihne něčeho všimnout přejde k schodům z lodi, které jsou na levé straně. Podívá se na Shaye.*Raději se osměluješ pomalu nebo tam prostě skočíš?*Zeptá se jí.*Já raději hnedka skáču.*Řekne a následně skočí do vody. Na chvilku se potopí a pak vyplave. Podívá se na dívku s velkým úsměvem.*Voda je příjemná.*Mrkne na ni.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Re: Pláž a moře

Mon Jan 06, 2020 6:12 pm
*zavzpomíná na dobu co ještě její sestra žila a řekne princi nějakou tu historku. Věří, že kdyby žila Alexa do teď, stále by se vymnenovali. Zajímalo by jí jak by to v takovém případě dopadlo s výběrem do Selekce. Pak jsi všimne že loď zastavuje a souhlasí s tím, že půjdou do vody. Pak se k němu otočí zády a začne se svlékat. Když je hotová všechno poskládá na hromádku a koukne na prince. Nenápadně si ho prohlédne. Pak, když se vydá princ ke schodům, rychle uhne pohledem. Jeji plavky mají bílou barvu a větší výstřih který navíc zdobí mašlička. Pak se za ním vydá ke schodům a nez stihne odpovědět na jeho otázku, on už skáče do vody. Musí se uchechtnout a pak se opře o zábradlí. Pak ho sleduje jak se vynoří a pousměje se. Přemýšlí jestli taky skočit nebo ne. Nakonec se rozhodne že skákat nebude.*/Bůh ví jestli by ty plavky nespadli/*pomyslí si a sejde schody. Pak se dostane až do vody a šťastne si povzdychne*/Tohle mi chybělo../*pomyslí si a udělá pár temp směrem k princi.* Voda je úžasná.*souhlasí s ním. Užívá si to. Pravá mořská voda ji tak chyběla. Sama pro sebe se usměje když si vzpomene na to, jak chodívali na pláž v Palomne. Většinou ani neměla pořádně plavky. Jen nějaké staré triko, které si nahoře svázala do uzlu jako provizorní vrchní díl, a kraťasy. Tohle je uplne něco jiného a ona si rozhodně nestěžuje*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 6:22 pm
*Rychle ze sebe sundá všechno oblečení, teda kromě plavek a podívá se na Shaye. Moc se mu její postava líbí a za hřích by stála, ale chce se u dívek ze Selekce krotit. Přejde ke schůdkům a zeptá se, jestli se raději pomalu osměluje a nebo do vody prostě skočí. On raději skočí, a tak to udělá i dneska. Pka se vynoří, aby viděl Shaye, jak se na něj dívá pobaveně. Pobídne ji, ať jde za ním.*Takže se raději osměluješ pomaleji..*Řekne a když leze do vody.*Jo, to je.*Souhlasí, chvilku jen tak plave na místě. Pak se usměje šibalským úsměvem, hraje si jen chvilku s vodou v ruce a najednou ji na ni začne cákat. Přitom se začne smát. Pak přestane a vyzývavě se na ni podívá, čeká jestli mu to oplatí nubo to nechá být jen tak.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 6:37 pm
*otočí se k němu zády a sundá si šaty. Pak si ho prohlédne a zaculi se. Pak jo následuje ke schodům a nez mu stihne odpovědět, on skočí do vody. Jen se nad tím pobaveně usklibne a opře se o zábradli. Chvíli ho pozoruje s úsměvem na rtech. Pak se rozhodne že skákat nebude a jednoduše sejde schody a dostane se do vody.* To není až taková pravda..*rekne v momentě kdy se ponoří celá kromě hlavy. Pak udělá pár temp tak, aby byla přímo naproti němu. Pak s ním souhlasí že je voda příjemná. Chvíli je zticha. Neví co říct a tak si jen užívá pocitu vody. Když na ni princ začne cakat vodu, zaječí a otočí se k němu zády aby to neschytala všechno přímo do obličeje. Když přestane, váhavě se otočí a čeká další várku vody. Uvidí ale jeho výraz a zablyskne se jí v očích. Začne po něm taky cakat a když ji dojdou síly začne se smát* Tak jo.. příměří.*řekne pobaveně. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 6:54 pm
*Sleduje ji, jak jde do vody. Na chvilku jeho oči zabloudí k jejímu pozadí. Není to zrovna zlatíčko. Ale nechce, aby ho dívka přistihla, takže se podívá zase jinam a čeká, než je ve vodě. Pak chvilku čeká, jen kope, aby se udržoval nad hladinou.*Hraješ si na mořskou pannu? Nebo na Vodnici?*Zeptá se z legrace. Jen si z ní dělá srandu a doufá, že se kvůli tomu dívka nijak neurazí. Hodně namyšlených dívek by to asi udělalo, ale Shaye se mi nezdá být jako jedna z nich. To zatím žádná z dívek Selekce a je za to moc rád. Pak na ji začne se smíchem cákat vodu. Pka se na ni dívá vyzývavě, jestli mu to oplatí a nebo ne. Když ano, je rád, protože to znamená, že dívka je pro legraci. Začne jí to oplácet.*Dobře, dobře..*Souhlasí. Má strašně rád takovýhle chvíle, kdy zapomene, kdo je a jaký má starosti.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 7:33 pm
*sleze do vody a řekne že není tak úplně pravda že se raději osmeluje pomaleji. Pak se přiblíží více k němu a usměje se* To sice ne..*odmlčí se a koukne do vody.*..ale jako malá jsem chtěla být mořskou pannou.*přizná a podívá se na něj zpod řas. Když na ní pak začne princ cakat vodu, zaječí a otočí se k němu zády. Nebyla by to ona kdyby mu to neoplatila a taky to tak udělá. Pak když ji začnou docházet síly rozesměje se a nabídne příměří.* Tak jo..*uchechtne se. Pak po něm ale ještě trošku cakne vody, zasměje se a vydá se pryč od nej. Plave pomalu, užívá si to. Pochvili se zastaví a jen tak si hraje s vodou. Necháva ji protékat mezi prsty a přitom sleduje hladinu vody. Nohama volně kope aby se neponorila.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 7:56 pm
Snad každý měl nějáký sen, čím by chtěl být.*Řekne s úsměvem. Pka na ni začne cákat vodu a když uslyší, jak zaječí, zasměje se. Doufá, že se kvůli takové blbosti neurazí, jako by to udělaly možná některé ostatní dívky. Naopak ho mile překvapí, že i ona na něj začne cákat vodu. Když nabídne příměří, přijme ho. Utře si obličej, vodu cítí i trochu v očích, ale sotva si otře obličej, ona na něj zase cákne.*Hej!*Vykřikne pobaveně a zasměje se.*Ty se teda nezdáš.*Poznamená a pak plave za ní.*Mě jen tak neuplaveš.*Řekne dost hlasitě, aby ho slyšela a pak se vydá za ní. Protože plave pomalu, nemá problém s tím ji doplavat.*Nazdárek Vodnice.*Zazubí se na ni, když ji předplave.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 8:11 pm
*řekne mu, že jako malá chtěla být mořskou pannou. Asi tak začala její laska vodě. Pak zaječí a otočí se k němu zády, aby neschytala všechnu vodu co po ní cala do obličeje. Ona se ale nenechá a oplatí mu to. Pak nabídne primeri a když to princ prijme, naposledy mu stříkne vodu do obličeje a odplave pryč. Že začátku plave rychle ale pak zpomalí a užívá si ten pocit volnosti. Slyší princova slova ale nereaguje na ně, jen se usměje. Když ji ale princ pak predplave, zrychlí* Hej!*plave co nejrychleji a když už en téměř u něj, zastaví se a zasměje se* Vyhrál si.*zakřičí na něj a pak si začne hrát s vodou. Připadá si znova jako malá holčička s velkými sny. Sama pro sebe se usmívá a kope nohama aby se nedostala pod hladinu. Pak zakloní hlavu a tím pádem se jí vlasy, které ji mezitím spadali do obličeje, shrnou zpět dozadu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 8:25 pm
*Skutečně se s ní baví, což by ještě před Selekcí nečekal, že to bude i zábava, bral to spíše jako další jedna z jeho povinností. Plave za ní tak rychle, jak jen může, po chvilce jí předplave. Pak se vítězně usměje, když řekne, že vyhrál. Dívá se na ni, jak si hraje s vodou. Chvilku ji tak nechá, baví ho ji pozorovat.*Možná bychom měli jít zase na loď.*Řekne a plave zpět, pak se podívá na ni a pomůže jí nahoru. Jsou tu připravené i ručníky a župany, pro oba dva.*Podá jí prvně ručník a pak i župan a sám se usuší a dá si na sebe župan, která si nechá rozeplý. Dopije džus a podívá se na jídlo.*Nechceš si něco dát? Já mám už celkem hlad, tak aby pak na tebe něco zbylo.*Uchechtne se. Shrne si vlasy dozadu, aby mu nepadaly do obličeje.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 10:06 pm
*řekne že jahoda kterou právě ji je ta nejlepší co kdy měla ale asi to nevyzní přímo tak jak by mělo. Když slyší princovu reakci na co dělat aby ji nezaskočila jahoda a ona se neudusila. Když se uklidní, podívá se na něj* Jo, už v pohodě. Promiň. Špatně to vyznělo.*začervená se a tak se raději natáhne pro dzus a dopije ho. Mezi tím co pije poslouchá jeho slova.*/Heimli-co?/*nemá ani tucha co je to první * No, to by asi moc nepomohlo.*souhlasí s ním.* Prosím.*usměje se na něj když se jí zeptá jestli chce ještě dzus. Chvíli pozoruje vodu jak zůstává za jachtou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Wed Jan 08, 2020 6:35 pm
*Vidí, že se dívka pomalu dusí a trochu zpanikaří. On neumí žádný heimlichův chvat, který by ji zachránil a není si jistý, jestli třeba jo ten člověk, co je tu s nima.*V pohodě. Ty jsi v pohodě?*Zeptá se jí s úsměvem. Pak se tomu jen uchechtne a nalije jí další skleničku džusu. Pomalu se blíží k přístavu.*Měli bychom se obléct.*Poznamená. Podá jí její oblečení a sám na sebe natáhne to svoje. Pak se podívá na Shaye.*Můžeme?*Zeptá se jí, jestli je připravená k odchodu z jachty a přejití k jeho autu. Přitom se jemně usmívá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Wed Jan 08, 2020 6:50 pm
*malém se díky tomu co řekl princ udusí, ale naštěstí se tak nestane. Pak ho ujistí že je v pořádku a musí se uchechtnout když se jí zeptá znova* Jo, vážně v pohodě.*chce říct důrazným hlasem ale stále to zni pobaveně. Pak si nechá nalít další sklenku džusu a hned se napije. Nezapomene mu taky poděkovat. Pak sleduje chvíli vodu, kterou nechávají za sebou.*. jasně.*řekne potichu, zvedne se a vezme si od něj oblečení. Shodí že sebe župan a rychle si obleče šaty.* Můžeme.*dopne si rychle jednu botu a vydá se za ním*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře Empty Sawyer Sebastian Schreave

Wed Jan 08, 2020 7:02 pm
*Pro jistotu podruhé se jí zeptá, jestli je v pořádku. Pak přikývne a ještě se nad tím, jak se málem udusila jahodou pobaveně uchechtne. Když si všimne, že se blíží k přístavu, poznamená, že by se měli obléct, podá jí oblečení a i sám se oblékne. Zeptá se, jestli mohou jít a po jejím souhlasu se spolu sní vydá k autu, kde jí otevře dveře, aby mohla nastoupit, sám si sedne na místo řidiče a přiveze je zase do paláce. Znovu jí otevře devře a pak jí doprovodí do komnaty.*Děkuju ti za dnešek, užil jsem si to a doufám, že aspoň trochu i ty.*Usměje se, vezme její ruku, na kterou jí políbí.*Dobrou noc, Shaye.*Popřeje jí a počká, než zajde od komnaty a pak se sám vydá do té své.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře Empty Shaye Maya Goméz

Wed Jan 08, 2020 7:09 pm
*podruhé ho ujistí že je v pořádku. Pak souhlasi s tím že by se měli obléct a tak si od něj vezme oblečení, které ji podává a následně se obleče. Pak se vydá hned za ním a když ji otevře dveře poděkuje mu, stejně tak jako když dojedou do paláce. Pak se nechá doprovodit do své komnaty.* Ja děkuju, užila jsem si to. Moc.*řekne a na rtech ji hraje sladký úsměv* Dobrou noc.* Řekne a dá větší důraz na svůj španělsky přízvuk. Pak se na něj naposledy usměje a zamíří do své komnaty*
Sponsored content

Pláž a moře Empty Re: Pláž a moře

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru