Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Společenský Malý sál

+10
Taylorovidní zrzka
Éamon de Valera
Matthew Leonard Castel
MissChristine
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
rose_marry_an
-LF-
Admin
14 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Kasey Thalia Schreave

Fri Jan 03, 2020 6:27 pm
*Na podobné akce obvykle nechodí, ale rozhodne se dneska udělat výjimku. Na sobě má šaty, které jsou kratší, než jaké nosí obvykle. Má pořád tik si je stahovat dolů a rovna jejich sukni, aby zakryly větší část jejích noh.*/Je to v pohodě, tyhle šaty ještě ujdou, navíc na tebe nikdo není zvědavý, takže klid./*Uklidňuje samu sebe. Má jen lehké líčení, aby na svůj obličej moc neupozorňovala ničím výrazným. Když dojde na místo, kde se koná dnešní akce, zvědavě se rozhlíží.*/Celkem hezké, ale nejspíš nic pro mě.. Možná bych měla odejít../*Napadne ji. Něco ji přiměje zůstat a ještě tomu dát šanci. Protáhne se mezi lidmi až k oknům, kam si stoupne zády od sálu a začne se dívat ven do zahrad.*/Jo, přesně tohle bych taky nemohla dělat v komnatě.. Možná bych vážně měla odejít../
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 03, 2020 6:33 pm
*Nemá chuť jít dneska na akci, ale nemá na vybranou. Tak prostě nasadí kamenný výraz a nechá se odvést do paláce. Na sobě má černé šaty těsně nad kolena. Černou teď nosí pořád. Líčení má trochu výraznější, než je u ní zvykem a je jí to jedno. Je jí jedno vlastně všechno. Prostě se rozhodla všechno bez keců přijmout. Když auto zastaví před palácem a ona vyjde kamenné schody, musí se zhluboka nadechnout, aby se přiměla udělat těch pár kroků, vkročila dovnitř a po chvilce došla i do Společenského malého sálu, poté bez většího rozmyšlení prostě vkročí dovnitř. Slyší moderní hudbu, vidí výzdobu, ale nic z toho jí nedokáže ani trochu pozvednout koutky úst. Objeví se u ní její snoubenec, který jí odtáhne k dalším vlivným lidem, se kterými se předtím bavil.*/Po chvilce se vypařím, nikdo si toho nevšimne./
MissChristine
MissChristine
Posts : 7
Join date : 15. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Re: Společenský Malý sál

Fri Jan 03, 2020 6:34 pm
*Jak tak pozoruje okolí, povšimne si prince sedícího u baru. Pousměje se a poupraví si vlasy. Chvíli přemýšlí, ale nechce ztrácet čas. Vyjde se pomalu k baru. Těsně u něj se zastaví a ukloní se. Na tváři má příjemný úsměv, tedy snaží se mít. Někdy má problém se začlenit do společnosti, protože raději bývá sama.* Hezký večer, Vaše Výsosti. Neruším? *Zeptá se.* Co máte dobrého, doporučil byste mi nějaký dobrý koktejl? Vypadá to na whiskey? *Nakloní hlavu na stranu. Ne, že by nějak dvakrát pila alkohol, ale díky otci se trochu vyzná. Přeměří si ho pohledem od hlavy až po paty.* Sluší vám to, máte hezké hodinky. *Odmlčí se.* /Špatně, moc se ptáš. Vypadá smutně, nakrknutě? Snad to nezhorším.../
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Amélie Rosewood

Fri Jan 03, 2020 6:37 pm
*před vstupem do sálu se naposledy zkontroluje v zrcadle a vejde. Vypadá to tu jinak než minule. Mnohem uvolněněji. Všimne si Sawyera na barové židli. */Nádech výdech a klid/* vyrazí směrem k němu. * Je tu volno nebo už si tě rezervovala některá z dívek že selekce?* Zámecká na něj a usměje se*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 6:38 pm
*Vchází do místnosti s nijak neobvyklým výrazem na tváři, óděn do bílo-béžové košile zastrčené do bílých látkových kalhot které jsou zahnuté nad jeho kotníky. Jako obuv mu slouží béžově zbarvené kožené boty. Jako první po příchodu do místnosti se rozhlíží okolo a pozoruje příchozí.* /Zajímá mě kolik lidí přijde. S tím že tady bude Merliah tak trochu počítám, asi si nemůže dovolit tady nebýt. Jinak tady vlastně nikoho osobně neznám. Docela blbý, ale tak třeba se s někým seznámím. S tím i tak trochu počítám./ *Odkráčí poměrně pomalou chůzí do rohu místnosti, kde se opře zády o stěnu a začne hledět jen tak do prázdna. Občas mu do výhledu do nikam vkročí nějaký pro něj cizí člověk, což ho nějak netrápí. Prostě tam stojí, skoro jako kdyby nevnímal ty lidi okolo.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 03, 2020 6:38 pm
*Pod očima má kruhy, i když už jsou menší, než ve středu a včera. Oblékl se do džínů a košile a vydal se do malého sálu, kde se má konat dnešní párty. Nemá vůbec slavící náladu. Prostě si sedne k baru a přetrpí to tam. Dojde do sálu a rozhlédne se po všech přítomných. Pohled se mu zastaví na Charity a jejím snoubenci. Píchne ho u srdce a má pocit, jakoby se díra v jeho hrudi o něco zvětšila. Pár sekund stojí bez pohybu a sleduje jí a pak se přinutí k pohybu a vydá se k baru. Objedná si whiskey a hned jí do sebe kopne. Krátce se otočí na Charity a povzdychne si.* /Bez tebe jí je líp./ *Připomene si v duchu a otočí se zpátky čelem k baru a pohledem začne zkoumat dno skleničky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Jan 03, 2020 6:43 pm
*Popíjí svou whiskey a dívá se po ostatních lidech. Hledá účastnice Selekce. Je zvědavý, kolik z nich dneska přijde a přiznejme si, i jak budou oblečeny. Poté budou většinou plesy, kde budou mít dlouhé šaty, ale tady mohou mít krátké a i trochu více vyzývavé. Osloví ho Willow. Naučil se všechny jména dívek nazpaměť. Zářivě se na ni usměje.*Dobrý večer Willow.*Pozdraví ji.*Nerušíte.*Řekne.*Ano, tohle je whiskey.*Přikývne.*No, doporučil bych Margarita, ta je vynikající a nebo Martiny. Oba dva tyto nápoje jsem již ochutnal, takže vím o čem mluvím.*Usměje se. Vidí, jak si ho přeměřuje pohledem, tak si i on prohlédne ji.*/Nějáký výstřih by neuškodil.. Délka je dobrá, hezky přiléhavé šaty../Děkuji, ale na vás nemám. Moc vám to sluší.*Dokáže rozdávat komplimenty, když chce.*Můžu navrhnout tykání?*Chce jim to postupně všem nabídnout, raději si s lidmi tyká než vyká. Pak se podívá na Amélii.*No, je tu už lady Willow.*Poukáže na dívku.*Ale pokud chceš, klidně si sedni a to platí i pro tebe.*Podívá se na Willow.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 6:45 pm
*Na sobě má krátké šaty meruňkové barvy a její boty, náušnice a nehty s nimi ladí. S líčením očí pro jednou ubrala když už je v paláci a nemá jen černé tlusté linky. S chůzí na podpatcích nemá žádný problém a na cestu se předem zeptala svých komorných, takže trefila. Jakmile dojde do sálu, usměje se, když uslyší hudbu a uvidí všechny ty lidi.* /Konečně nebudu středem pozornosti já./ *Vydechne šťastně a rozejde se sálem, přičemž kouká po lidech, kteří zde jsou. U baru si objedná mojito a spolu s ním prochází mezi lidmi. Všimne si, že princ je již zabraný a s ním by se stejně nejspíš nebavila. Pak ale omylem šlápne na nohu MATTHEWUOVI a málem do něj narazí.* Pardon. Moc se omlouvám. Jsem nešikovná. *Ustoupí hned o jeden krok.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Re: Společenský Malý sál

Fri Jan 03, 2020 6:54 pm
*Éamon de Valera, vyslanec írska urobil posledné úpravy na svojom fraku a kravate, prstami si oprášil ramená. Vrhne posledný zrak na zrkadlo. Keď je spokojný, vyrazí cez palác do siene, kde sa má konať malý ples. Valera je muž, ktorý sa v paláci už udomácnil a teraz sa díva na mnoho nových návštevníkov. Och áno Selekcia... Muž s orlím nosom sa díva od dverí.
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 6:54 pm
*Pokračuje v záživném hledění do prázdna, než je donucen přestat kvůli nečekaně způsobené bolesti nártu. Lady Zoella mu šlápla na nohu, au.* Eh-... *Skoro až vyjekne.* V pořádku slečno, nic se nestalo. *Pousměje se na ni.* Už mě to zírání do zdi ani nebavilo, takže děkuji, že jste mě osvobodila. Když už jsme takhle začali konverzaci, můžu se vás zeptat, předtím než si začneme tykat, jak se jmenujete? *Otáže se a potom se podívá na hodinky které obepínají jeho zápěstí levé ruky.* /To tady stojím už tak dlouho? Zajímavý. Ale tohle docela bolelo. No, třeba se aspoň s někým seznámím./ *Pohoupne se na špičkách.* Jinak, musím podotknout, že vám to sluší. /Chtělo to trochu polichotit, ať ta konverzace není tak prázdná, heh.../
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Amélie Rosewood

Fri Jan 03, 2020 6:55 pm
*vejde do sálu a přidá se k Sawyerovi a nějaké dívce že Selekce*/hmmmm teď to bude těžší ale o to zábavnější/* obedna si negroni a posadí se* moc ráda tě poznávám *natáhne k ní ruku*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Jan 03, 2020 6:57 pm
*Na akci vlastně zamířil jen kvůli Kasey, tak nějak doufal a pořád doufá, že tam bude. A taky možná kvůli pití, to taky neodmítne. Po dlouhé době si na sebe vzal něco jiného než černou nebo tmavě hnědou košili a místo toho má na sobě pruhovanou černo bílou košili. A černé kalhoty. Vlasy si jen tak rychle přečísl, aby se neřekl a vyrazil do místnosti. Hned jako první najde bar, takže zůstane chvíli při baru, kde do sebe kopne skleničku nějakého silného drinku a až potom se rozhlédne, jestli neuvidí jeho snoubenku. Jakmile ji pohledem vyhledá, vstane a vydá se k ní. Ještě z dálky si ji prohlédne a musí zamrkat když ji vlastně poprvé vidí v takových šatech.* Kasey. Neuvěřitelně ti to sluší. *Pousměje se a neubrání se krátkému polibku.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Brikssi M. Schreave

Fri Jan 03, 2020 6:57 pm
*Od doby, co se Keenan vrátil je jí trochu líp. Už je schopná jíst a spát, takže vypadá trochu líp, když malinko přibrala a zmizeli jí kruhy pod očima. Pořád jí není úplně dobře a je pořád dost bledá, ale aspoň už je schopná se trochu usmát. V bílo černých šatech dojde do sálu, kde se dnešní párty koná a rozhlédne se po všech přítomných. Pousměje se, když uvidí, jak se Sawyer baví s jednou z účastnic, ale její úsměv ochabne, když uvidí Jaspera. Po párty si s ním chce promluvit. Sama si sedne k jednomu stolu trochu stranou hlavního dění a sleduje, jak se ostatní baví.*
MissChristine
MissChristine
Posts : 7
Join date : 15. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Re: Společenský Malý sál

Fri Jan 03, 2020 7:02 pm
Tak já zkusím to Martini, děkuji. *Usměje se a objedná si. Poslouchá ho a přikývne.* Děkuji, jsem ráda, že se Vám.. tedy tobě... líbí. *Tím nabídku tykání přijme.* /Páni, to bylo... Nečekala jsem tykýní tak rychle, ale stejně to nabídne i ostatním./ Upřímně, trochu mi dělalo problém si vybrat, divím se, že se to všechno vejde do jedné skříně. *Uchechtne se a upije si ze skleničky.* Mhm, to je... dost dobré. Super rada, asi to budu pít častěji. *Poví, opravdu jí ta chuť překvapila. Ona se většině drinků vyhýbá, ale dneska udělá výjimku.* Jsem zvědavá na dnešní večírek, co ty? Těšil si se? I když, tanec je asi jediný sport, který mi moc nejde, takže to bude docela vtipné. Jaké sporty tě baví? *Zeptá se, chtěla by se s ním seznámit trochu více ještě před oficiálním setkáním, aby mohla o čem hovořit a vést rozhovory. V tom se tam připlete další osoba.* Zdravím. *Ukloní se a pousměje se.* Jsem Willow Mendes, ráda Vás poznávám. *Představí se a potřese si s ní rukou, poté si přisedne na jednu z židliček.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Kasey Thalia Schreave

Fri Jan 03, 2020 7:06 pm
*Stojí bokem ode všech u oken a se zájmem se dívá z okna ven do zahrad. Přemýšlí, že za chvilku odejde pryč, ale v těchto myšlenkách jí zabrání přítomnost Bastiena, který sem přišel taky.*/Tak třeba ta akce nebude tak strašná./*Usměje se na něj nadšená z toho, že je tady taky.*Ahoj a díky.*Zase si trochu uhladí sukni, jako dneska snad milionkrát. Nemůže si pomoci. Když ji Bastien políbí, oplatí mu to a nespokojeně zamručí, když se hnedka odtáhne.*Tobě to taky sluší.*Podívá se mu do očí.*Chtěla jsme za chvilku odejít.*Přizná.*Tohle nikdy nebylo nic moc pro mě, ale když jsi tady, zůstanu tu./Ale v pití se k němu nepřipojím.. A jestli mě odtáhne na parket, v budu v tom strašná../
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Jennie Hannah Park

Fri Jan 03, 2020 7:07 pm
*Vcera sotva doeletela do palace a dnes maji dokonce uz prvni akci. Neskutecne se tesi. Vlasy si necala volne rozpustene amakeup si sladila spolu s jejimi bezovomodryma satama, ktere ji konci tesne pod koleny. Na nohou ma cerne boty na podpatku a s vyvysenou platformou. Jeji sperky jsou stribrne s modryma kaminkama. Jeji makeup je v celku devetni na to, jak rada nosi vyrazne rtenky. Dnes ma svetle ruzovou. Jeste nez se vyda na akci sla vyvencit Kaie a Kumu a cestou zpet zaslechla uz hudbu, tozhodla se, ze se jen nakoukne dovnitr nez odvede sve dva mazliky do komnaty a tak se i s nimi vyda nakouknout do salu. Kyz je, ale blizko jeji psi se zblazni a zacnou ji tahat dovnitr.* Ne! Ne tam nesmite! *Nastesti se ji povede je udrzet a potom je zavede zase do komnaty a nasledne se ama vyda na akci. Cestou si prehodi sve cerne leskle, dlouhe vlasy pres jedno rameno a potom jen vejde do salu. Oci se i rozzari, protoze je vse krasne barevne. Hudba je taky modernejsi.* /Na plese si zase uzijeme klasiku./ *Kraci mistnosti a obdivuje jeji vyzdobu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 7:08 pm
*S mojitem v ruce se prochází po sále a hledá nějakou společnost, když omylem šlápne někomu na nohu. Rychle od něj o krok ustoupí a omluví se mu. Nervózně se na něj pousměje.* Jsem Zoella. Stačí Zoe. A ty? *Představí se mu a zároveň se zeptá na jeho jméno. S vykáním se nijak neobtěžuje, když už sám tykání zmínil. Po jeho lichotce se usměje a sklopí pohled ke svému nápoji.* Díky. Ty taky nevypadáš špatně. *Usměje se na něj a napije se.* Takže se tu nudíš? *Zeptá se ho pobaveně, když si vzpomene na jeho předešlou poznámku, aby konverzace jen tak nestála a rozhlédne se po plnícím se sále.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Josephine O. Reyes

Fri Jan 03, 2020 7:09 pm

*Po včerejším příletu je stále ohromená tou velikostí paláce a tím, jak vyzdobené to tu je. Sice ji to několikrát zůstalo u myšlenek typu, že by se měli všichni lépe, kdyby bydleli ve stejných podmínkách, ale ty se pokusila pro jednou zahnat. A dnešní vybírání, co na sebe taky pro ni nebylo na začátek úplně skvělé. Nejraději by si vzala kalhoty, ale nakonec stejně skončila u šatů. Světle růžová suknice a vrchní část šatů ozdobená květy. Zrzavé vlasy si zapletla do dvou jiných copů, trochu léle vypadajících. Makeup zvolila světlý, dokonce i třpytky, které si na tváři neodpustila zvolila světlounké. Teď ale když se má co nejrychleji dostat do místnosti, problém ji dělají podpatky, na kterých moc dobře chodit neumí a tak pořád zakopává a musí semtam chytnout zdi. Ve zdraví a živá po delší době dojde do místnosti a hned se rozhlédne.* /Na ničem tu nešetří./ *Hned se postaví k jednomu z oken, možná potom za někým půjde, ale nejdřív se po lidech jentak bude pokukovat.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Amélie Rosewood

Fri Jan 03, 2020 7:12 pm
*objedná si a sedne si po Swyerově pravici. Té dívce podá ruku.* Já jsem Amélie Rosewood.* Stáhne ruku a napije se .*/ Chudinka tanec bude docela klíčoví. Ale podle Illea news je nejlepší kandidátkou tak kdo ví. Jedna z nejlepších věcí na tom žít v paláci je to že k vám každý přistupuje jako k tomu nejdůležitějšímu . Než zjistí jaké je vaše skutečné postavení./* Znovu se napije*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 7:14 pm
Zoella, docela hezké jméno. /Fakt se mi líbí, aspoň jsem nemusel lhát... A jsem docela rád že sama začala tykat, aspoň se to nemusí začínat tím až otravujícím třasotem ruk, heh.../ Jo, tak teď jsem přišel a nikoho jsem tu osobně neznal, jen od vidění, teda kromě princezny. Tu jsem včera potkal, tak jsme si tak nějak popovídali. Prostě jsem tu neměl za kým jít. Hele, když tak koukám na to tvoje mojito, nesedneme si k baru? Je tam víc lidí, ať tady nejsme jak nějaký myši v koutě, chápeš. *Lehce se uculí s nabídkou na přesun lokace.* Taky bych tady rád zkusil nějakej drink, bude to můj první na tomhle paláci. Jsem tady chvíli, přestěhoval jsem se sem na otcův rozkaz. Nejdřív jsem se moc netěšil, ale je to lepší než jsem očekával. Oceňuju to, že tady nejsou jen lidi který řešej pouze tituly a takový věci.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Jan 03, 2020 7:15 pm
*Řekne Willow dva nápoje, které jdou podle něj prostě nejlepší a že ví o čem mluví. Pak jí nabídne tykání a prohlédne si její outfit. Má jen jednu výtku a ta se týká hloubky výstřihu, jinak se mu to vážně líbí.*Jsem rád, že ti chutná.* Pak se uchechtne.*Určitě bude ještě hodně příležitostí, aby sis postupně vzala všechny.*Řekne*.Ano, celkem. Je to rozhodně lepší než pořád ty samé plesy. Teď ti možná vidina plesu přijde zábavná, ale pop chvilce..*Nedokončí větu.*No, rád jen tak posiluju, občas si zaběhám nebo zaplavám.. *Pokrčí rameny.*Co ty?*Zeptá se jí zvědavě. Když se k nim připojí Amélie, usměje se i na ni a nabídne, že si může sednout taky, stejně jako Willow.*Jak se vám zatím večírek líbí?*Zeptá se jich obou. Všimne si i svého bratra a zamračí se lehce. Pak se ale obrátí zase k dvěma dívkám, které mu dělají společnost.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Khione A. Mitchell

Fri Jan 03, 2020 7:17 pm
*Žaludek má stažený nervozitou. Má za sebou pár otázek komorných, které vyvolaly její jizvy, modřiny a rány po celém těle. Odbyla je s tím, že doma spadla ze schodů. Nedovolila si říct někomu pravdu. Komorné to ale naštěstí vzali a před akcí jí všechny rány, které by byly vidět, zamaskovali make-upem. Vlasy jí spletly do dvou drdolů a pořádně zamaskovali i ranku na spánku, aby nic nebylo vidět. Její šaty jsou světle modré s jedním rukávem, který maskuje víc zjizvenou ruku, která nešla dokonale zamaskovat make-upem a malým průřezem na břiše. Její boty, nehty a naušnice jsou bílé s malými kytičkami a celkově se jí její outfit hrozně líbí.* /Stejně tam ale ty jizvy a modřiny jsou, i když nejsou vidět./ *Proběhne jí hlavou a vydá se do malého sálu. Musí si dávat pozor, aby se někde nějak neotřela a vrstva make-upu nepovolila a neodhalila rány.* /To zvládneš./ *Uklidňuje sama sebe a když dojde do sálu, pohledem přejede všechny přítomné a pak si stoupne někam stranou, kde by s nikým nemusela mluvit.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Indigo Sakura Kagami

Fri Jan 03, 2020 7:17 pm
*Dalsi akce v palaci na kterou se rohodla vydat. Na sobe ma cerveve kratsi spolecenske saty, a boty na podpatku, ktere maji stejnou barvu, jako jeji saty a jinak na tom neni ani jeji makeup. Sve cerne dlouhe vlas si nechala sepnout do elegantniho drdolu a nechala si tam dat i rudou ruzi. Naposledy se na sebe koukne do zrcasla, nez vyjde ze sve komnyty do maleho salu. Kdyz vejde do mistnosti, pousmeje se. Vubec by ji neprisl, ze je v palaci, protoze je to tady opravdu hezky vyzdobene. dchytne si jednoho z cisniku a vezme si sklenicku bileho vina a napije se, zatim, co si najde sve mistecko u jednoho stolu a posadi se na zidli a sklenicku odlozi na sul, ktery tam je.* /U nas doma by tohle nejspis neproslo. To jsou jen ame formalni akce a plesy a charitativni vecirky./
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Jan 03, 2020 7:18 pm
*Když dojde do místnosti, první zamíří k baru a až poté ke Kasey, kterou uvidí stát trošku mimo. Když uvidí, jak si uhladí šaty chytne její rhce do těch jejích a musí se pobaveně ušklíbnout, jakmile Kasey zamručí když se odtáhne a zase jejich rty na chvilku spojí.* Díky, ale myslel jsem, že já jsem tu od toho, abych tě chválil. Vždycky je to muž kdo chválí ženu. *Uchechtne se a hned zase přikývne.* Když budeš chtít jít, půjdu s tebou. Nemusíme tu zůstávat jestli nechceš.* Pokrčí rameny a na Kasey s menším úsměvem mrkne.*/Neříkám,nže by to nechtělo jít zase k pití. Malá sklinka třeba whiskey by neuškodila. Jsem na sucho dlouho./ Ja jsem původně sem jít nechtěl, ale řekl jsem si, že by si tu mohla být ty. *Pokrčí zase rameny.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Amélie Rosewood

Fri Jan 03, 2020 7:23 pm
* znovu se napije*s těmi plesy je to pravda... časem omrzí.*natočí se k princi* je tu moc hezká výzdoba ale nemůžu soudit dokud se to tu nerozproudí. Ale věřím že bude boží. A kdyby náhodou ne můžem vždycky změnit lokalitu.* Potutelně se na Sawyera usměje*
Sponsored content

Společenský Malý sál - Stránka 3 Empty Re: Společenský Malý sál

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru