Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Společenský Malý sál

+10
Taylorovidní zrzka
Éamon de Valera
Matthew Leonard Castel
MissChristine
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
rose_marry_an
-LF-
Admin
14 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 7:26 pm
Jo, není nejhorší. *Uzná ohledně svého jména a pak se pobaveně usměje.* Zapomněl jsi mi říct svoje jméno. *Připomene mu pobaveně a pak přikývne.* Jo, to jsme na tom tak trochu podobně. Včera jsem přiletěla a znám jenom od vidění účastnice a prince. *Pokrčí letmo rameny a pak koukne k baru a přikývne.* Jo, jasně. *Poslouchá jeho další slova a pobaveně se usměje.* /S tímhle asi řeč stát nebude./ *To se jí líbí. Nemá ráda napjaté ticho.* Jsem poctěna, že tvůj první drink v paláci si budu moct dát s tebou. *Zazubí se na něj a pak se rozejde k baru.* Jo, občas je fajn utéct té nálepce, kterou vidí lidi venku. *Přikývne. Ví moc dobře o čem mluví.* Těšil ses do paláce? Nebo se ti sem nechtělo, když jsi tu na otcův příkaz? *Zeptá se ho ze zájmu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Schreave

Fri Jan 03, 2020 7:27 pm
*Je ráda, že je tu i Bastien, protože teď ví, že to nebude tak strašný, jak by bylo bez něj a ona tu teď ráda zůstane. Snaží se si poupravit sukni, ale on jí chytne ruce. Podívá se zase na něj a nechá se políbit. Trochu zamručí po až moc krátkém polibku.*/Nedávno bych se od něj nenechala ni držet za ruku a teď se s ním klidně ráda políbím../*Musí sama nad sebou potřást v duchu hlavou. Je ráda, že polibek po jejím zamručení ještě prodlouží a usměje se spokojeně.*No a? Já tě chci taky pochválit, vypadáš fakt dobře a sexy..*Hned co to vypustí z pusy si uvědomí, co řekla. Rychle odvrátí hlavy na stranu, aby se podívala jinam a je celá červená.*/Bože.. co teď? mám skočit z okna?/Klidně tu můžeme zůstat.*Řekne.*Mě je to jedno, když budu s tebou.*Pokrčí rameny.*Jsem vážně ráda, že jsi sem přišel.*Řekne upřímně.*Nechceš si dát něco k pití?*Nevadí jí, když si něco dá, jen aby to nepřehnal. Sama má trochu žízeň, takže voda nebo něco podobného by se hodila.*
MissChristine
MissChristine
Posts : 7
Join date : 15. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Re: Společenský Malý sál

Fri Jan 03, 2020 7:29 pm
*Přeměří si pohledem Amélii. Willow je celkem nedůvěřivá vůči cizím dívkám, trochu nuceně se pousměje.* Hezké barvy, jdou Vám k očím. *To mysela upřímně. Otočí se zpět na prince a upije si.* Obvykle se na akcích pití vyhýbám, ale určitě zase někdy něco zkusím. Žijeme jen jednou, ne? *Spiklenecky na něj mrkne.* Slyšela jsem správně posilování? Zbožňuju to, máš nějaký oblíbený cvik? Někdy si taky zajdu zaplavat, ale spíš u mě vítězí zimní sporty. Krasobruslení, lyže... Nebo jenom můj křeček, s ním se taky celkem rozpohybuješ. Neustále by někam utíkal a všechno zkoumal. *Protočí oči a zacukají jí koutky.* Zvědavější jak opice. *Zamumlá. Nadzvedne obočí ohledně jeho názoru na akce a uchechtne se.* Třeba to nebude tak hrozné, pokud máš kolem sebe společnost, ve které se cítíš dobře, vše se zdá hned lepší. Směješ se a nevnímáš třeba tu napjatější atmosféru, nebo tak. Ale myslím, že tu bude ještě legrace. *Usměje se a nevinně pokrčí rameny.* Mně se tu zatím líbí, je to tu hezky vyzdobené a zatím tu hrají samé dobré písničky.
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 7:33 pm
Emm... Jejda. *Začne se smát.* Promiň, úplně mi vypadlo že jsem se nepředstavil. Jmenuji se Matthew Castel a jsem synem vévody. Ano, to je ten otec který mě sem poslal, jak už ti asi došlo. *Následuje jí k baru a když tam dorazí, odsune jednu židličku pro ní, počká až se usadí a poté se usadí i on.* Ne, nejdřív jsem se netěšil vůbec. V našem rodinném sídle jsem žil celý život až doposud. Ale teď nelituju toho, že jsem přikývnul a přiletěl. Je to tady fakt dobrý. Jinak, abych nezapomněl na ten drink... Hmh, na co máš chuť? /No, dal bych si whisky, ale uvidíme, co vybere Zoe. Je mi fakt sypmatická. Je příjemná, dokonce i vypadá dobře... A ještě k tomu ten fakt, že tady oba nikoho neznáme a jsme tu chvíli. Jako kdyby jsme si byli souzeni, hehe. Ona je tady ale pro prince a pro nikoho jiného./
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Re: Společenský Malý sál

Fri Jan 03, 2020 7:34 pm
*De Valera stojí na svojom mieste už hodnú dobu, bez diskusie, vyzerá tam asi najstaršie, nie je až taký starý, je v skvelom strednom veku. Na sebe má čierne lakovky, úzku viazanku vínovej farby. Nový rok, ako ho to čoraz menej a menej vzrušuje. On je predsa politik a nemá čas na hlúpe hry. Spoločnosť mu prišla taká bez iskry. Možno čaká, že sa onedlho otvorí politická diskusia, ale zatiaľ je to len vzájomné oťukávanie, nepozorné narážanie... So svojou výškou 191centimetrov má celkom slušný rozhľad. Na hlave má pevne učesané tmavoryšavé vlasy, vyčistené okuliare na veľkom nose a bledé úzke pery. Pôsobí tak trochu ako strašiak do maku. Zjavne sa o neho nikto nezaoberá a tak sa rozhodne zapojiť do diskusie akejsi dvojice (Amélia a Willow). *Teší ma dámy, že vás poznávam." riekol strojene, aby upriamil na nich svoju pozornosť.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Jan 03, 2020 7:39 pm
*Řekne, že se plesy občas omrzí, teda aspoň jemu se za těch devatenáct let omrzely hodně. Je to prostě nuda.**To je pravda, žijeme jen jednou.*Souhlasí. Pak se zmíní i o posilování a zavrtí hlavou.*Ne, ani ne.*Vždycky všechno prostřídá, ale nic oblíbeného nemá.*Co se týče zimních sportů, u mě vede hokej.*Řekne Willow. Pka si všimne někoho, kdo se k nim připojí.*Dobrý večer.*Pozdraví jej. Zrovna chtěl Willow požádat o tanec, tak se k ní otočí.*Věnuješ mi tento tanec? Pokud nás tedy omluvíte.*Podívá se na Amélii a muže, kterého by odhadoval na nějákého politika.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 03, 2020 7:44 pm
*Stojí u svého snoubence, dokud není jak on tak i jeho kolegové značně přiopilí. Pak se jim omluví, i když ji vlastně nikdo nevnímá a její snoubenec na ni mávne, že může jít. Je za to ráda, tak se vydá pryč. Uvidí u baru Jaspera, rychle od něj odvrátí zrak a jde dále. Nechtěně do někoho vrazí. Dívky na sobě má červené šaty a růže ve vlasech, aspoň by to tipovala na růže.*J-já se m-moc omlouvám.*Omluví se upřímně.*To jsem nechtěla, jste v pořádku?*Zeptá se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Shaye Maya Goméz

Fri Jan 03, 2020 7:46 pm
*na akci dojde pozdě protože její zvědavost přesáhla hranice a ona se šla po obědě podívat do staré části paláce, který ji a Khione doporučil princ. Samozřejmě se stratila. Přesně jak říkal. Důležité ale je, že už je tady. Má na sobě světle modré šaty se stříbrným zdobením a výstřih má trochu větší než obvykle. Dala ale na radu komornych. Vlasy má rozpuštěné a navlnene. Makeup má jen minimálně, i když musela vzdorovat komornym. Když dojde do sálu koukne se po lidech. Všimne se KHIONE a vydá se za ni.* Ahojky.*pozdraví ji s úsměvem a prohlédne si její šaty* Máš fakt hezké šaty. Ten jeden rukáv vypadá moc dobře.*pochválí ji šaty. Pak jsi vzpomene na to jak se včera potkali.* Hele..nechci vyzvídat, ale co se včera stalo? Bylo to nervozitou?*malinko se zamraci*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Amélie Rosewood

Fri Jan 03, 2020 7:47 pm
*poté co Sawyer požádá tu dívku o tanec ztratí o ně zájem a vydá se pryč od baru. Vydá se na obchůzku po obvodu sálu. A všimne si že u jednoho ze stolů sedí královna a v její hlavě se rozběhne nový plán. Předtím než se k ní vydá se zadívá zpět k baru ...*/ K Sawyerovi/*a pokračuje ke královně. Zastaví se kousek od ní * zdravím vaše výsosti* pokloním se*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 7:53 pm
*Připomene mu, že jí pořád neprozradil své jméno a pak se zasměje spolu s ním.* Jo, došlo. *Přikývne pobaveně.* Pěkný jméno. Hodí se k tobě. *Usměje se na něj a pak se s ním vydá k baru a posadí se na židličku, kterou jí odsune.* Děkuju. *Poděkuje mu a zeptá se ho, jak se těšil do paláce.* Jo, to chápu. Takhle by reagovalo asi plno lidí. *Přikývne a pak pokrčí rameny.* Mě je to jedno. Já snesu i něco tvrdýho. Takže klidně whiskey, jestli chceš. *Usměje se a pokrčí ramenem.* /Neni špatná společnost. Dá se s nim bavit i vtipkovat. Dobře i vypadá./ *Uzná v duchu, když čeká, pro jaké pití se Matthew rozhodne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Jan 03, 2020 7:54 pm
*dneska nemá zrovna svůj den ale jelikož chce vidět účastnice i tak se na akci vydá i se zpožděním. Má na sobě bílé krajkové šaty a jednoduchý účes. Když dojde do sálu hned se rozhlédne po lidech. Všimne si Sawyera jak s nekym tančí a domyslí si že to bude někdo ze Selkce. Pak jsi všimne Jaspera a jen si povzdychne. Jde to s ním ke dnu. Přemýšlí jestli se vydá k baru ale pak si všimne matky a chce jít za ni. Nicméně ta už společnost taky má tam ji nezbyde než jit k baru. Sedne si vedle Jaspera a objedná si vodu. Neví co říct a tak chvíli jen nepřítomně hypnotizuje pohledem bar.* Ja..*odmlčí se*..je mi to líto.*řekne nakonec.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Alex Dubois-Winslow

Fri Jan 03, 2020 7:55 pm
*Dnes je prej v palaci nejaka party, tak se rozhodl, ze tomu da sanci.* /Pokud se tam bdu nudit vzdy muzu odejit do prdele./ *Zrovna si nosem snupne dalsi lajnu a lehce zakloni hlavu a pousmej se.* Miluji svij zivot. *Uchechtne se a potom se postara, aby deska u jeho umyvadla byla zae cista a nebyly tam zasne stopy po prasku. Potom pytlicek vezme a odejde z kouoelny a peclie jej schova tak, aby na to nikdo neprisel.* /Kdo by tady kurva smejdil? Tady nejsem doma bv Palaci rodiny Duboois., ale jistota je jistota./ *Na sobe uz ma cerne upnute tricko, ktere rysuji jeho svalnate aze a bisaky a cerne kalhoty s dirama na kolenou. Nechybi ani cerne pohodlne boty. Dojde k posteli, kde se vali jeho kozena bunda, kterou si vezme a oblekne si ji. lasy ma rozcuchane a neresi je. Opusti svou komnatu s hlasitym triskutim dveri. Cestou si zapali cigaretu a potom z jen vejde do maleho salu, kde slyi hudbu a usklibne se.* /Co to je za sragory tohle? Delaji si prdel?/ *Nakonec vejde dovnitr a uskline se. Vezme si se zapalenou cigaretou mezi prty sklenu whiskey a anpije e.* /Tak copak to tu mame za kundicky, hm?/ *Pohledem si pa holek sjede a nakonec se zastavi u parketu.* /Moje usi blijou krev.. Musim tam nahodit poslouchatelnejsi hudbu.* *Rozhlizi se a jakmile zjisti, kde je DJ, rozejde se k nemu a s povysneym usmevem mu nadiktuj, co by tam mel pustit. Kdyz zacne hrat rockova hudba hned nalitne na parket, kde zacne predvadet,, neco jako tanec a jelikoz je sjetej a pod vlivem koksu je mu u prdele jak to vypada a jestli na nej koukaji jako na blazna.* /Ja jsem zasranej Buh../
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 7:58 pm
Samozřejmnost. *Zareaguje na její poděkování po odsunutí barové židličky.* /Super, trefa do černýho. S ní si fakt budu rozumět!/ Whisky, dobrá tedy. *Rukou mávne na barmana a po jeho příchodu mu ohlásí dvě sklenky whisky.* /Tak, teď ještě nějak pokračovat v rozprouzení konverzace./ No, aby jsme tady jen tak neseděli, tak se tě zeptám co třeba ráda děláš? /Jo, docela dobrá otázka. Teď už jen doufám, že neodpoví něco jako zápasení v bahně, nebo tak něco. To by mi k ní úplně nesedělo, ale tak to se nemůže divit./ *Rozhlédne se po místnosti a následně ji stručne okomentuje.* Je to tady takový útulný, příjemný... Skoro jako u nás v sídle. /Jo, tady to asi je lepší, ale nemůžu to přece dát najevo, to se ví./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Khione A. Mitchell

Fri Jan 03, 2020 8:00 pm
*Stojí trochu stranou, kde není moc lidí a nehrozí, že by na ní někdo promluvil, ale přece jen se někdo takový najde. Pousměje se na Shaye, se kterou se včera potkala v malém salonku.* Ahoj. *Pozdraví jí a pak se usměje.* Jo, děkuju. Mam dobré komorné. *Pokrčí rameny.* Tobě to taky moc sluší. *Pochválí její outfit a pak se trochu zarazí a chvíli nic neříká a jenom sklopí pohled.* Jo jo, byla to nervozita. *Zalže a nervózně se poškrábe na zátylku. V těhle chvílích jí štve, že neumí lhát.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Re: Společenský Malý sál

Fri Jan 03, 2020 8:04 pm
*Prudko sa otočí a jeho pohľad zameria akéhosi nemravníka. Venuje mu znechutený pohľad. Mračil sa a cítil sa nepríjemne. Obzrel sa. Taký rozchuchaný kolohnát. Toto je budúcnosť zeme? Nikto tu nevedie statický pohľad, všetci tu lietajú. Rozhliadol sa okolo, že či ho niekto bude počúvať. *Otrasné, že? Povedal by som, že je tu dekadencia a anarchia. Tu vidíte príklad.* odfrkne si jedovato. Cíti sa trochu nadradene, vidí tu takú skazu. Úpadok monarchie. Nadvihne obočie. On Éamon de Valera, šľachtic, politik. Z celej jeho tváre vyžaroval akýsi chlad, aristokracia. Predsa pôvodne je profesor matematiky a títo holobriadci by mohli byť jeho študentami. Spraží situáciu pohľadom.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 8:06 pm
*Usměje se na něj, když jí odsune židličku a pak ho nechá vybrat pití s tím, že ona zvládne i něco tvrdýho, jako třeba whiskey. Nechá ho, ať objedná u barmana a pak se pousměje.* No... Jsem modelka. Dělám to vlastně celej život. Hlavně kvůli mámě. A při tom všem focení nebyl moc čas si vypěstovat lásku k nějakému jinému koníčku. Umím hrát na kytaru a piano, ale nemám moc času hrát. *Přizná popravdě.* Co ty? Co děláš rád? *Oplatí mu otázku a pak přikývne.* Jo, je to tu hezký. Ale celkově palác je místy podle mě až moc extravagantní. *Řekne upřímně.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Shaye Maya Goméz

Fri Jan 03, 2020 8:07 pm
*dojde na akci později a když se rozhodne co bude dělat vydá se přímo za Khione. Pochválí ji šaty* Děkuju.*usměje se na ni. Pak se jí zeptá jestli byla včera v pohodě. Ví, že jí lze. Pozná když ji lidé lžou. Naučila se to od své sestry. Prokoukla i všechna její tajemství a ta umělá lhát neuvěřitelně dobře. Tak jen pokrčí rameny* Dobře.*víc to neřeší. Jestli ji to nechce říkat tak at. Nebude ji nutit.* Jak se máš?*nadhodí aby změnila téma.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Indigo Sakura Kagami

Fri Jan 03, 2020 8:09 pm
*Hned jakmile vejde do sal a vidi vsechny ty barvy a moc se ji to libi. Zastavi si jednoho z cisniku a vezme si od nej skklenku s vinem a odebere se ke solu a chysta se podadit, ale v tem moment uciti naraz a jelikz to necekala jeji obsh sklenky se ji vylije castecne na saty a pak sklenice se zarincenim spane na zem.* /To sna ne!/ Koukne se , kdo to byl do do ni narazil a vsimne si divky. Ma pocit, jako by ji nekde uz zahledla, ale nedovede si ji nikam zaradit. Pousmej se na divku.* Nic tak strasneho se nastalo a ano jsem v poradku a ty jsi si neublizila? *Zajima se hned.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Brikssi M. Schreave

Fri Jan 03, 2020 8:10 pm
*Sedí u jednoho ze stolů, které se v místnosti nachází a pozoruje všechny ostatní, jak se baví. Trochu jí znervózňuje stav jejího mladšího syna Jaspera a je rozhodnutá si s ním po akci promluvit. Je ráda, že se Sawyer baví s jednou účastnicí a dokonce jí vyzval k tanci, i když ví, že je dokonalý herec. To musí být prakticky každý, kdo patří do jejich rodiny. Z tohohle zamyšlení jí vythrne hlas, který uslyší. Sjede dívku pohledem a usměje se.* /Výsost se oslovuje princ, král a královna jsou Veličenstva, ale nevadí./ *Proběhne jí hlavou, ale ona není taková, že by musela upozorňovat na tyto chyby.* Dobrý večer. Smím znát vaše jméno? *Pozdraví jí a je zvědavá s kým má tu čest.* /Nebavila se ta dívka předtím se Sawyerem? Vím jistě, že do Selekce nepatří../
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 8:11 pm
Modelka? Zajímavé. Tím se asi vysvětluje ta krása. Upřímně, když se na tebe takhle podívám, tak mi příjde že se na to dost hodíš. /Koukám, že se asi vydala správnou cestou. Vypadá fakt dobře, ne že ne./ No, tak s tou kytarou jsme na tom stejně. Taky si na ni občas zahraju, Víc ale hraju na ukulele a mojí největší vášní je cvičení. Dokážu se při tom uvolnit a na nic nemyslet, je to pro mě taková meditace. /No, a taky chci vypadat dobře a zapůsobit tím na ostatní, ale to se neříká, heh.../ Hele, už nám to nese. *Od barmana příjme dvě skleničky whisky a jednu položí před Zoe, druhou uchopí do ruky.* No, tak... Prostě na nás. *Pozvedne sklenku whisky a přiťukne si s ní, následně ji vypije celou na jeden lok.* Ahh, docela dobrá. *Otře si ústa rukou a okomentuje její chuť.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Khione A. Mitchell

Fri Jan 03, 2020 8:14 pm
*Pochválí Shaye její šaty a pak sklopí pohled, když se jí zeptá na včerejšek a zalže jí, že to bylo jenom nervozitou. Je ráda, že se jí dál nevyptává, i když ví, že jestli na sebe ještě narazí, hrozí, že se jí zeptá znovu. Vděčně se na ní pousměje a pak pokrčí rameny.* Jo, dobře. *Usměje se co nejuvěřitelněji, protože je to další lež. Žaludek má stažený tak moc, že jí to bolí víc, jak žebra a zbytek těla.* Jak se máš ty? *Snaží se odvézt pozornost od sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 03, 2020 8:15 pm
*Vydá se ze spárů svého snoubence a je rozhodnutá jít od něj co nejdál. Někam se prostě schovat, kde nebude vidět a přežít do konce, aby pak mohla zase rychle jet do města. Podaří se jí do někoho vrazit. Hnedka se začne omlouvat. Spadla dívce i sklenka, která zařinčela, což upoutalo pozornost pár lidí, zčervená.*/Jsi fakt šikovná../*Naštěstí hraje poměrně hlasitá hudba, kdyby to bylo na plese, určitě by to bylo slyšet více, jak teď.*To jsem ráda, vážně se ještě jednou omlouvám.*Podiví se nad tím, jak ej dívka milá.*Ne, já jsem v pořádku, děkuji za optání.*Nepodaří se jí nasadit ani ten falešný úsměv. Na tváři má pořád ten nic neřikající výraz.*Já jsem Charity Ash Horn.*Představí se.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Amélie Rosewood

Fri Jan 03, 2020 8:18 pm
*prochází se po sále a všimne si královny. Pozdraví jí. Svou chybu v oslovení si uvědomí až pozdě. Takže se tváří jako by nic*nechtěla jsem vás vyrušit.... jsem Amélie Rosewood...jsem zde na návštěvě se svým otcem ...je  francouzským diplomatem.*zadívá se na parket* sluší jim to.*poznamená*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 8:23 pm
*Řekne mu, že je modelkou a neměla díky tomu moc času se zamilovat do nějakého jiného koníčku. Po jeho slovech se pousměje a sklopí pohled.* Díky. *Poděkuje mu a doufá, že nemá červené tváře. Zeptá se na jeho koníčky a po jeho odpovědi s úsměvem přikývne.* Ukulele? To jsem nikdy nezkoušela, ale zní to zajímavě. A to cvičení chápu. Občas, když má člověk blbou náladu, pomůže mu jen tak se proběhnout. *Poznamená s úsměvem. Jako modelka si musí taky udržovat postavu, takže cvičení jí není úplně cizí. S úsměvem si vezme skleničku.* Díky. *Poděkuje jak barmanovi, tak Matthewuovi a pak se usměje.* Na nás. *Přikývne a přiťukne si s ním. Hodí do sebe tekutinu na jeden lok a přikývne, přičemž se mírně ušklíbne.* Výborná. *Okomentuje chuť whiskey.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Indigo Sakura Kagami

Fri Jan 03, 2020 8:27 pm
*Obdivuje jak je to tady krasne barevne, jelikoz ona miluje barvy, trpytive veci a podobne je tim tady unesena. Vzeme si od cisnika sklenicku s tom, ze si pijde nekam sednout, a v klidu si vypije vino, ale nez to stihne zrealizovat, nekdo do ni vrazi a jeji saty jsou trodku mokre a na ze dopadne jeji dklenicka i s tekutinou.* v duchu zaupi nad tim, ze ji neudrzela a sklenicka se tak rozbila a potom , co slsi omluvy se koukne na divku, pred sebou.* Opravdu se nic nedeje slecno. *Usmej se sna ni.* Strepy se uklidi a vezmu si jinou sklenku s itim. Hlavne , ze se ani jedne z nas nic nestalo. *Usmje se na divku a potom si posdschne jeji jmeno a vsimne si ji jejiho vyrazu.* / by mi lhala a neco se ji reci jen stalo?/ Ja jsem Indigo. Indifgo Sakura Kagami. *Predstavi se ji a da ji ruku na rameno a pohledne na ni.* Opravdu jsi v poradku? Prijdes mi... smutna, zklamana... Takova divka jako ty by se mela usmivat a bavit se.
Sponsored content

Společenský Malý sál - Stránka 4 Empty Re: Společenský Malý sál

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru