Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahrady paláce

+18
K. princ
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Vertasia
Terka
Takuari Zimemo
Klarisa
Lexi
Crystal & Juliet
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
LittlePrincess
annie.16
13Lucky
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
-LF-
Admin
22 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Aug 09, 2020 10:52 pm
Nechci, abys věděl, co na ní je.*Odpoví mu upřímně. Ví, že to stejně jednou nejspíše zjistí.*/Kdo ví, jestli po tom budu mít děti../*Po tom potratu doktor vyjádřil jisté obavy.*V nejvyšším pořádku.*Neodpoví pravdu, odpoví jen to, co chce Sebastien nejspíše slyšet. Když se zeptá, proč se ze všeho viní, odpoví mu taktéž popravdě. */Něco se v Anglii podělá a já s tím nemám nic společného, ale stejně je to na mě, protože jsem se měla více věnovat své zemi a neudělat si jednou týdně volný večer, po dodělání povinností a zajít si do města../To je jedno, neomlouvej se, jsem na to zvyklá. *Pokrčí rameny znovu. */Nic?/*Odpoví mu v duchu na otázku. Ale nahlas nic neřekne, jen mlčí, než jí položí další otázku, která není o nic lepší, než ta první. */Jednou se to dozví, v Anglii určitě. A tenhle rozhovor stejně budeme muset vést. Takhle to budu mít aspoň za sebou./*Nevnímá ani moc to, že ji pobídne, ať mu řekne, co ji baví.*To, že jsem se jednou spálila v lásce víš. Z části je to kvůli tomu. Chodila jsem s jedním strážcem u nás v Anglii, pro něj jsem byla očividně jen pobavení, viděla jsem ho s mou komornou na chodbě v ne moc dobré situaci. Ten den jsme se rozešli. *Odmlčí se.*Ale to není všechno, co se tu noc stalo.*Dodá poté a z kapsy vytáhne fotku. Přejede po ní palcem a podá ji Sebastienovi, aby se na ni podíval, fotku z ultrazvuku.*Dva dny předtím jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, s ním. *Předtím se dívala od černých zahrad, ale ten upírá pohled na ten snímek dítěte.*Zrovna ten den, kdy jsem mu to i chtěla říct, jsem ho načapala s tou komornou, my se tedy rozešli a já.. skončila na ošetřovně. Z toho šoku jsem potratila. *Dořekne to.*A dneska je to přesně rok.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sun Aug 09, 2020 11:11 pm
Dobře. *Přikývne, protože mu nedělá žádný problém to nechat být a do ničeho jí netlačit.* To je formální odpověď. Já se neptal, abych si odškrtl nějakou povinnost, ale protože chci slyšet pravdu. *Poznamená a u toho sleduje její obličej, který každou chvilkou vidí lépe, jak si jeho oči přivykají tmě.* To, že jsi na to zvyklá neznamená, že je to dobře a že by se člověk neměl umět omluvit. A na něco takovýho bys neměla být ani zvyknutá. *Je mu jí líto a to vlastně ani neví, čím přesně si prošla. To se dozví o chvíli později, kdy jí poslouchá a nakonec se podívá na fotku, kterou mu podá a natočí jí tak, aby na ní pořádně viděl. Pozorně poslouchá každé její slovo a pak k ní vzhlédne a v jeho očích je údiv, šok a lítost. Zároveň ale i maličko vzteku na toho idiota, co jí takhle zničil.* Já.... já ani nevim, co na to říct. *Přizná potichu.* Je mi to hrozně moc líto. *Řekne potom a nakonec se opatrně a pomalu natáhne a krátce jí obejme.* Promiň, neměl jsem to z tebe tahat, jsem pitomej. *Zamumlá potichu a pak se od ní odtáhne. Nakonec si sáhne do zadní kapsy džín a podá tentokrát fotku on jí. Také je na ní ultrazvuk z podobného období, jako ten její, ale tentokrát jsou na něm dvě tečky.* Původně jsem měl mít dvojče. Ale mojí mámu postřelili rebelové. Bylo to buď ona a jeden z nás dvou a nebo ona. Táta si vybral jí a jedno dítě. Tohle je jediný ultrazvuk, kde jsme ještě oba. Udělali jí ho krátce před operací, když chtěli zjistit, kde přesně kulka je. *Vysvětlí jí, na co se to dívá.* Celý život mám pocit, že mi něco chybí. A pořád uvažuju, jaký by to asi bylo, kdyby jsme se narodili oba dva. Jestli by to byla holka nebo kluk a tak dále. Často jsem poslouchal, jak mezi sebou dvojčata mají zvláštní spojení a mě jako kdyby chyběl konec nějaký ty neviditelný šňůry, jakou jsou dvojčata spojený. Proto jsem se tak moc uzavřel před ostatníma. Protože jsem věděl, že s nikým stejně nebudu mít pocit, že jsem úplný, a tak pro mě jakýkoliv vztahy ztratili smysl. *Dopoví tišším hlasem a pohled přitom upírá do země před nimi.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Aug 09, 2020 11:49 pm
Většinou lžu lépe a přesvědčivěji no.*Doma všechny ujišťuje že je v pohodě a nikdo nic neřeší. Umí lhát a vymlouvat se dobře, jenže dneska jí to prostě nejde.*/Budu se muset více snažit,zvlášť před ním../*Nechce, aby věděl, jak přesně se cítí. To by ho k sobě musela blíže pustit a tomu se snaží všemožně zabránit.*Jenže na to zvyklá sem a už mě to ani nijak netankuje. Všechno prostě odkývu, vezmu na sebe, je to jednodušší, než se dohadovat, většinou.*Rozhodne se mu říct přesně, co se stalo. To, že se zamilovala a nijak dobře to nedopadlo zjistil už při jejich prvním setkání u Vodopádu, tak teď mu akorát řekne k tomu více podrobností a poté, co mu ukáže fotku z ultrazvuku, řekne mu i o dítěti, které čekala.*/Teď by mělo asi tři, skoro čtyři měsíce./*Během svého vyprávění pohledem hypnotizuje právě ten snímek z ultrazvuku, což je jediná fotka jejího prvního dítěte.*/I když třeba budu mít další.. Pořád si budu říkat, že mohli mít o jednoho sourozence navíc./Nemusíš říkat nic. Stejně to, co se stalo je taky moje chyba. Měla jsem být někým, kdo by mu alespoň za něco stál, nebo jsem ho měla prokouknout, pak by to třeba nebyl takovej šok a to dítě by bylo naživu. *Řekne tichým hlasem. Překvapí ji, když ji obejme. Na tohle není zvyklá, takže jen zaraženě sedí na místě a objetí mu neoplatí.*Nevěděl jsi to. A jednou bychom tenhle rozhovor stejně nejspíše vedli. Doktor mi říkal, že možná s početím dalšího dítěte budu mít problém. A my děti budeme muset mít. Takže pokud s tím bude problém, dozvěděl by ses, odkud víte vane.*Je upřímně ráda, že se už odtáhne a nadále ji neobjímá. To, že mu řekla, co se stalo neznamená, že ho chce k sobě pustit. naopak tak trochu doufá, že jí po tom dá spíše pokoj.*/Vidím, že jsem očividně vadná../*Vezme si od něj fotku a nadzvedne obočí, když vidí taky ultrazvuk, kde jsou jasně vidět dvě děti. Tázavě se na něj podívá a poslouchá jeho vysvětlování.*To je mi líto. *Řekne pro jednou zase něco upřímně a dlouhou chvíli mlčí.*No, aspoň už víš, proč se chovám, tak jak se chovám, proč lidi od sebe odháním a plánuju to dělat i nadále.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sebastien Patrick Dubois

Mon Aug 10, 2020 12:02 am
*Jenom přikývne, ale nic dalšího neříká. Chápe, že se od ní upřímné odpovědi nedočká a moc dobře ví, kdy se hodí něco vzdát a kdy nemá smysl na člověka tlačit.* Fajn, je to tvoje věc. *Pokrčí rameny, i když se mu to moc nelíbí a nechápe, co se stalo, že na všechno tak zanevřela. Dokonce mu přijde, že zanevřela na celý život a teď prostě jen nějak přežívá z povinnosti. Brzy pochopí, proč tomu tak je, co se jí stalo a co za fotku před ním schovávala. Pro tebe ale za něco stál, než jsi to zjistila. A jsem si jistý, že asi nebylo moc jak to prokouknout. Neviň se z toho. Ty jsi ta poslední, kdo by za to mohl. Je to chyba toho debila. Mrzí mě to. A chápu tě teď daleko víc. Promiň za to, jak jsem se choval. *Krátce jí obejme a když vycítí, že to byl asi trochu krok vedle, stáhne se.* Ale asi bych to z tebe takhle netaktně nepáčil. *Poškrábe se na zátylku.* Nemusíme mít dítě hned po svatbě. A pokud nějaký problém nastane, budeme to řešit, až v tu chvíli, dobře? Netrap se tím teď. *Pak se rozhodne jí na oplátku říct zase něco o sobě, takže vytáhne svojí fotku, kterou u sebe prakticky pořád nosí a vysvětlí jí, jak to bylo s jeho narozením a nenarozením jeho dvojčete.* Díky, ale nemusí. Člověk si na ten pocit po dvaceti jedna letech už zvykne. *Pokrčí jedním ramenem a fotku zase schová.* A ty zase víš, proč tak chovám já. *Zkonstatuje.* Už je pozdě. Chceš tu ještě zůstat, nebo tě můžu doprovodit do komnaty? *Zeptá se jí a sjede jí starostlivým pohledem. Moc se mu nechce jí tu nechávat, ale pokud to bude chtít, prostě odjede sám.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Octavia Charity Bloodworth

Mon Aug 10, 2020 12:25 am
*Stejně se za to, co se stalo vinit bude. Měla poslouchat své okolí. Jejím rodičům se na něm taky něco nezdálo. Kyby jim věřila, nemuselo by to dopadnout tak, jak to dopadlo.*/Ale to je už jen "kdyby"../*Ví, že na to, něco změnit je už pozdě. A ani to, že se kvůli tomu bude vinit, tomu nijak nepomůže, ale to bude prostě dělat i nadále.*V pohodě.*Odpoví jednoduše. Na to, jak se choval je taky zvykl, ale nechce kvůli tomu rozpoutávat další hádku, takže to si nechá pro sebe. Když ji obejme, překvapí jí to a ona ztuhne. Sebastien je pro ni pořád docela cizí. Je zvyklá jen na občasné obejmutí svého malého brášky, ani rodiče si k sobě moc nepouští.*To je už jedno.*Mávne nad tím rukou.*Anglie a Francie se spojí, mnoho lidí to chápe, ale mnoho ne a jsou proti. Nejspíše dítě budeme mít jednoduše proto, abychom uklidnili lidi. *A než snášet další pomluvy a konspirační teorie, proč ještě nemáme dítě, tak by ho osobně brala co nejdříve, když už být stejně musí. Zjistí, že Sebastienovi rodiče zažili něco dost podobného jako ona a i její snoubenec se zřejmě dost trápí nad tím, že měl mít ještě dvojče, ale to muselo zemřít, aby přežila jeho matka. Kdyby měla ona na výběr, zachránit dvě své děti nebo ji, zvolí děti. Al jak jí řekl Sebastien, tady si nemohla vybrat jeho máma, ale rozhodl to jeho otec. Jak tipuje, ke své manželce musel něco cítit. Pochybuje, že kdyby se ona se Sebastienem ocitla ve stejné situaci, vybral by si ji.*/Mně by si nevybral nikdy nikdo./*To už stihla pochopit. Ale stejně by to tak nejspíše bylo i v mnoha dalších domluvených sňatcích.*Ale stejně je.*Je ráda, že aspoň Sebastien ví, proč se tak ona chová a má pravdu, že i ona už zná jeho příběh a taky to ví.*Zůstanu tu. *Nechce s ním jít. Pak by to ještě vypadlo jako nějaké romantické dostaveníčko. Ještě doprovod do komnaty.. Navíc i postřehne starostlivý pohled. Ten společně se soucitným přímo nesnáší.*Ahoj.*Rozloučí se s ním a stočí svůj pohled z něj do zahrad, které jí momentálně připadají vážně zajímavé. Čeká tu ještě dobrou půl hodinku, poté, co si je dostatečně jistá, že Sebastien bude u sebe v komnatě a ona na něj při návratu do té své nenarazí, se zvedne. Trochu se opráší a loudavým krokem se vydá směrem k paláci a do své komnaty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sebastien Patrick Dubois

Mon Aug 10, 2020 12:43 am
Jo, to je taky dost možný, ale i tak...nebude to hned zítra. Nemá smysl se tím trápit teď, několik měsíců dopředu. Až to přijde, vyřešíme to. *Pousměje se na ní povzbudivě. Nechce, aby se trápila takhle dopředu, když to stejně nic neovlivní. Akorát jí to ještě víc vystresuje. Pak už jí řekne, co se stalo jeho rodičům, než se narodil a co ho dost ovlivnilo v celém životě. Pořád uvažuje nad tím, jaké jeho dvojče mohlo být. Jestli by to byl kluk, nebo holka, po jakém z rodičů by bylo víc, jak by si rozuměli, kolik společných zážitků by za těch jednadvacet let měli a spousta dalšího. Ví, že to nemá moc smysl, protože mu to dvojče nijak nevrátí, ale stejně podobné myšlenky nedokáže potlačit a zastavit.* Mně je zase líto, co se stalo tobě. *Přitaká s menším úsměvem a pak se jí zeptá, jestli tu chce ještě počkat nebo chce doprovodit dovnitř.* Dobře. *Přikývne a postaví se. Pak se ještě zarazí a podívá se na ní.* Ty nemáš nejmenší důvod se podceňovat a z něčeho vinit. Jsi fajn. A kdykoliv bys potřebovala, jsem tady, tak můžeš třeba napsat. Chápu, že se moc neznáme, ale nikdo by neměl být na všechno sám. *Pokrčí jedním ramenem.* Dobrou noc. *Popřeje jí ještě, než se vydá zpátky k paláci, kde jde rovnou do své komnaty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Mon Aug 17, 2020 9:47 pm
*Dneska po probuzení jí trochu bolela hlava po včerejších drincích, ale i tak si pamatuje, že si tu noc užila. Probudila se před pár hodinama a nějakou dobu ležela jenom v posteli, se zapitým práškem a knížkou a když se jí udělalo líp, rozhodla se vydat na čerstvý vzduch. Každý den se snaží trávit aspoň chvíli venku. Nejraději je někde v přírodě za městem, kam dojede na své milované motorce, ale to si plánuje dopředu, jako většinu věcí. Dneska se rozhodla vydat jen do palácových zahrad. Na sobě má roztrhané džíny a černé triko. Vlasy si stáhla do culíku, aby jí nepřekážely a pak začala procházet po chodníčcích s rukama v kapsách. Zrak přitom upírá na okolní přírodu a je zaposlouchaná do hlasité hudby, která jí proudí sluchátky do uší.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sawyer Keenan Schreave

Mon Aug 17, 2020 10:13 pm
*Po vcerejsku a vlastne i dnesnim rannim navratu do palace spal fakt dlouho a probudil se prek nekoluka hodinami. Je zvykly pit a taky na hlasitou hudbu, ktera hrala nekolik odin a tak jej skoro vubec neboli hlava. Ze sve komnaty, se vsak vydal ven az nyni, ale nejprve se zastavil v kuchyni, kde si z lednice vzal jablko a hned na to kuchyni zase opustil. Potrebuje na vzduch a tak se vydam codbou primo k vychodu do zahrad. Na sobe ma cerne kalhoty, triko s kratkym rukavem a vlasy ma lehce rozcepyrene a na nohou ma cerne obycejne boty. Jablkem si pohazuje, nez, aby se do nej jako normalni clovek zakousl a jedl ho. Jde smerem do zahrad a pohodi si jablkem, ale nejak to prehnal a tak se jablko odrazi od jeho cela a napali to do dalsi postavy, ktera stoji kousek od nej.* Zatracene.... Omlouvam se. *Vyhrkne ze sebe a zacne jablko nahanet po zemi.* /Skvely idiote..... Zabij jeste nekoho debilnim jabkem./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Tue Aug 18, 2020 11:21 am
*Se sluchátky v uších se vydá do zahrad paláce, kde se prochází po kamenitých chodníčcích. Když začne hrát refrén její oblíbené písničky, zastaví se a na místě začne tancovat do rytmu. Nevnímá vůbec okolí a soustředí se jen na rytmus hudby, která jí proudí do uší a své pohyby. Ty jí ale překazí rána do hlavy, která přijde z ničeho nic. Vylekaně se otočí a jednou rukou si vytáhne sluchátka z uší. Tu druhou přesune podvědomě na místo, kam jí ten neznámý předmět zasáhl a kde se jí nejspíš brzo udělá boule.* Jsem v pohodě. *Odpoví hned povědomému hlasu a pak v šeru zaostří na osobu stojící kousek od ní, která bude nejspíš původcem té rány.* Sawyere? Ahoj. *Pozdraví ho, když ho pozná.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sawyer Keenan Schreave

Tue Aug 18, 2020 2:27 pm
*Na cerstvy vzduch se mu preste chce, protoze cely den stejnne prospal. Je zvykly na prevraceny rezim. Prez den vetsinou spi a v noci je zivy. Clovek si na to po nekolika letech zvykne a je ro pro nej neco jako rutina. Vi, ze krome toho, ze je DJ je taky hlavne prncem a mel by si nejspis i plnit sve povinnocti a on se fakt snazi, ale vetsinou se na svy povinnosti stejne vykasle. Je velice rad, ze jeho otec se narodil jako druhorozeny a nestal se tak naslednikem trunu, jako jeho strejda Wyatt. Kdyby mel byt on korunnim princem, nejsis by se titulu vzdal ve chvili, kdy hral poprve, jako DJ v clubu,* /Neni ani vylouceny, ze se vzdam titulu prince. Je to jen ztrata casu,/ *Pomysli si, kdyz jde jednou z chodeb a pohazuje si jablkem, dokud svuj hod neodhadne a jablko tak skonci na jeho cel okud se odrazi a jak si sihne vsimnout, udela nalet i na osobu, ktera je nedaleko nej. Zakleje a hned zacne to proklate jablko nahanet po zemi a potom, co uslysi jemu znamy hlas jen se uchechtne.* Tak to se mi fakt ulevilo. Nerad bych, aby nase zeme zacaly valku jen kvuli jablku. *Pronese pobavenym hlasem a nasledne se zohne pro jablko a potom se jen ototoci celem k Phoenix se kterou mel tu cest se uz setkat na vcerejsi akci v clubu a jeho rty se stihly duverne seznamit s temi jejimi.* /eda.. aspon myslim, nebo jsem byl tak mimo, ze jsem si o jenom pral a nic se nestalo. Kdybych si to tak pamatoval./ *jde blize k ni a jablko si tira o sve cerne triko.* Ahoj Phoenix. teda seunka a salam, nebo jak se to u vas rekne ne? *Nakloni hlavu na stranu a nakones se do jablka konecne zakousne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Tue Aug 18, 2020 2:44 pm
*Když dostane ránu do hlavy, jako první se lekne, protože moc dobře ví, že je zde hodně rebelů a že by klidně mohlo jít o jejich útok. Pak si ale vytáhne sluchátka z uší a uslyší hlas, se kterým se stihla seznámit už během včerejší noci. Úlevně vydechne a zároveň si promne místo na hlavě, kam jí jablko zasáhlo.* Byl by to docela originální důvod k válce. *Zasměje se.* Ale klid, kvůli jablku se opravdu neurazím. *Uchechtne se a potřese pobaveně hlavou. Umí si představit, že některé namyšlené princezničky by tady už vyšilovaly, ale ona se spíš zasměje tomu, že jen tak někomu se nestane, aby ho někdo sejmul jablkem.* Marhabaan. *Pozdraví ho pobaveně ve své rodné řeči.* Včera jsi hrál fakt skvěle. Jak dlouho už to děláš? *Zajímá se. Chtěla se ho na to zeptat už včera, ale pak byla zaměstnaná ochutnáváním jeho rtů.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sawyer Keenan Schreave

Tue Aug 18, 2020 4:09 pm
*Je zamysleny a jak jde chodou smerem k zahradam a pohazuje si jablkem, nedojde mu, ze posledniod nechytne, ale miato toho se odrazi od jeho vlastniho cela, ktere si hned promne a nasledne sleduje, jak jeho jablko trefilo nekoho do hlavy a v ducu by se nejradeji propleskal, ale jakmile slysi hlas ktery atri divce se kterou se seznamil vcea diky jeho vystoupeni b clubi, nafackoval by si jeste vic a tak se to rozhodne zahrat do vtipu ohledne valky a pousmeje se.* No to by bylo rozhodne originalni valcit kvuli rane jablkem do hlavy. Me trefil do cela jako prvni.*Promne si misto a potom divku pozdraci a jde k ni a snazi se ji podravit v jejim rodnem jazyce.* /Vim jen, ze se tam mele o salamu./ *Kdyz mu rekne neco ciziho, jen se na ni diva a nechapave zamrka.* Ja myslel, ze je to to s tim salamem. Tak jsem si udelal trochu trapas. *Uchechtne se a potom se zakousne do jablka, ktere zvyka a podlechne si jeji slova a nasledne kousek polkne.* No, vlastne jsem s tim zacal tak nejak pred ctyrmi lety, kdy jsem byl na uteku z palace, protoze jsem se nudil a zapadl jsem do jednoho baru, kde hral nejaky DJ a me se to strasne zalibilo a tak jsem se o to zacal vice zajimat. *Rekne ji a opre se o jeden sloup.* Venoval jsem se tomu kazdy den a potom jsem nase ukecal, aby mi koupili i micpult na kterem jsem se ucil a pred rokem jsem zacal vystupovat a lidem se to ocividne libi. *Rekne s uchechtnutim.* No a kozna je taky laka to, ze videt nazivo hrat prince, co dela DJ jen tak nekde nevidis. *Zasmeje se a potom ocima sjede na jeji rty, ale hne d pohled zse rati na jeji oblicej.* Jak se jinak spalo? Hrala sis na Ruzenku? *Popichne ji.* Nebo na Kleopatru? ale ta nespala... blbej for. *Zase si ukousne kus jablka* Hele a ty jsi jakoze nejaka pra pra pra pra pra pra pra pra pra .. atak dale pra vnucka Kleopatry?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Tue Aug 18, 2020 4:31 pm
Tak to budeme nějak zvláštně propojený, když nejdřív trefil tebe a pak odletěl přímo na mě. *Zasměje se a pak ho pozdraví ve své rodné řeči a pobaveně se u toho usmívá.* V Egyptě se mluví plno jazyky. Ale oficiální je moderní arabština, kterou jsem na tebe teď promluvila já. Ale taky tam můžeš narazit na egyptskou arabštinu, saidi, bedáwí, súdánskou arabštinu, domari, núbijskym jazykem a bežda. A díky přistěhovalcům tam slyšíš i hodně řečtiny, arménštiny a italštiny. Někde určitě budou mít něco se salámem. *Usměje se na něj povzbudivě, protože ona rozhodně není uražená, že to netrefil. Spíše oceňuje jeho snahu.* Myslím, že by tam nestáli celou noc jenom kvůli tomu, že jsi princ, kdyby se jim to nelíbilo. *Pokrčí rameny a když slyší o Růžence a poté o Kleopatře, zasměje se.* Ne, nespala. Poslední Kleopatra se zabila. *Uchechtne se.* Ale jinak se mi spalo docela dobře. Akorát ráno mě trochu bolela hlava, ale nic extra na co bych nebyla zvyklá. *Odmávne to rukou a po jeho další otázce se zasměje.* Ne, to nejsem. Kleopatra měla syna Ptolemaiose, který se po její smrti ujal vlády. Jenže Řím nebyl spokojený s tím, kolik území si od nich Egypt bral, a proto zaútočil. Zabili ho, když mu bylo 17. A vzhledem k tomu, že neměl žádného potomka a Římanům se podařilo zabít i jeho dva mladší sourozence, tak se vlády ujal jiný rod. V průběhu staletí se to změnilo hodněkrát díky různým politickým manévrům, válkám a tak dále. Až se vlády před dvě stě lety ujal můj rod. Zatím se na u koruny držíme nejdéle v historii. *Poví mu krátce něco o své zemi.* Ale co jsem slyšela, tak i Illea má bohatou historii rodu Schreave.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sawyer Keenan Schreave

Tue Aug 18, 2020 8:32 pm
*Pohazuje si jablkem misto toho, aby se do nej zakousl a zacal jej jist a jak je tak zamysleny nad tim, ze se nejspis vzda sveho titulu, ktery je podle nej stejne zbytecny a raeji se bude naplno venovat sve Djske kariere, dostane jablkem do cela a to se jeste odrazi a spacha atentat na nedaleko stojici postavu, ze ktere se nakonec vyklube jeho vcerejsi spolecnice, kterou neni nikdo jiny, nez Phoeinx, korunni princezna Egypta. Jane, ze vi, ze je pincezna a buduci vladkyne Egypta. On zna vsechny zahranicni kralovske rody. Zajimal se o ne, kdysi. Poslechne si jeji slova a usmeje se.* Myslim, ze by nas povazovali za magory, ze by nase zeme spolu valcily jen diky tomu, ze jsem ti dal pecku do hlavy jalbkem, ale jsem fakt rad, ze nepatris mezi ty princeznicky, ktere by to fakt tahle hnaly. *Rekne ji popravde a nasledne se zakousne do jablka a zepta se ji, jak dlouho po vcerejsku soala a posledchne si jeji slova.* Takze jsi zvykla a alkohol jo? to je dobry vedet. *Uchechtne se a nasledne se ji zepta na to, co jej skutecne zajima a to je to, jestli je nejak pribuzna s Kleopatrou a pri jejim vypraveni ji jablko a posloucha ji.* Tak to jsem nevedel, ze mela syna, kteryho Rimane zabili a zabili i jeho sourozence a tim tak ukoncili vladu jejich dinastye, Zajimave. *Kyvne hlavou a potom si poslechne jeji otazku a odlepi se od sloupu a rozejde se smerem do zahrad.* Pred mnoha mnoha lety, kdy se tahle zeme nejmenovala vubec Illea, ale Spojene Staty Americke, zkrcene USA se prave mezi timto statem a Novou Asii propukla ctvrta svetova valka behem ktery se Spojene staty odloucili od Nove asije, pod kterou spadali od treti svetove. *Zacne ji vypravet historii sve zeme.* Dlouhou dobu tak mezi nimi byla vala a urcirou dobu byla dokonce umele udrzovana kralovskou rodinou. *Pokrci rameny , zakousne se do jablka a rozzvyka sousto a polkne ho. Mezitim se spolu s ni vyda jednim z mnoha chodnicku, ktere v zahradach jsou a potom pokracuje.* Po konci tehle valky tak vznikla zcela nova zeme, která nese jmeno po jeho zakladateli a tim byl Gregory Illeá, který se stal králem a prave on zavedl v zemi kastovy system tak, jak je tomu do dnes. *Rekne a uchechtne e.* Jasne bylo zde i par vyjimek, kdy se kasty zrusily uplne, ale k tomu se dostaneme. *Rekne ji a pokracuje. U Gregorye se take poprve objevila myslenka Selekce, protoe chtel ledem ukazat, ze i z obycejne divky nizke kasty se muze stat clenka kralovske rodiny. Tahle traice, jak muzes videt trva do dnes. *Mavne rukama azase si ukousne z jablka a koukne se na Phoenix.* Mam pokracovat, nebo te nezajima, jak se vlastne nas rod dostal na trun? *Zepta se ji , protoze by ji nerad rikal neco, co by j treba nezajimalo.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Tue Aug 18, 2020 9:06 pm
Jo, určitě bysme byli za magory. *Zasměje se.* A asi bysme tim dost podupali snahu o spojenectví našich zemí. Můj mladší brácha je zasnoubený s jednou ze zdejších princezen. *Vysvětlí rychle.* Nejsem zvyklá nějak extra, že bych byla zvyklý pít hodně nebo tak, ale něco vydržím a občas si nějaký ten drink dám. *Uvede věci na pravou míru, aby si nemyslel, že je holka, co vymetá jeden bar za druhým. Pak mu řekne o historii Kleopatry a následně i trošku z historie Egypta celkově.* Jo, historie Egypta je zajímavá a taky hodně obsáhlá a složitá. *Uchechtne se a pak poslouchá o historii Illey a u toho přikyvuje na znamení, že ho poslouchá a pobírá to. Zároveň s ním vykročí do zahrad a ruce zaboří do kapes.* Zajímá mě to. Historii mám ráda a jak koukám, tak historie týhle země je hodně zajímavá. Pokračuj. Jestli teda tobě nevadí dělat mi takhle večer přednášku. *Pousměje se na něj.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sawyer Keenan Schreave

Wed Aug 19, 2020 9:07 pm
*Poslechne si eji slova a nasledne jen nadzvedne jedno oboci.* Jo takhle, takze tvuj bratr je zasnoubenej s jednou z princezen z Illeyi jo? No tak to jsem vazne rad , ze tohle maly napadeni jablkem nehodlas hnat tak daleko, ze by nase zeme musely valcit a zkazit tak to zasnoubeni a spojenectvi nasich zemi. *Uchechtne se nakonec a nasledne se jen zasmeje.* Jezis tak jsem to ani nemyslel! *Machne rukama.* Neboj,, nemyslim si o tobe, ze jsi barova princezna. *Rekne hned, aby mela jasno v tom, ze ji nikam hned neskatulkuje a poslechne si eji vypraveni o Kleopatre a historii Egypta a u toho kouse jablko.* Jo to jsem stihl pochopit, ze vase historie neni nejak jednoducha. *Rekne ji a nasledne se on da do vypraveni historie Illey a u toho s divkou kraci zahradami a ji jablko a nasledne se ujisti, jestli ma pokracovat, nebo ne a potom se uchhechtne.* Jo je to dost silene. *Potom se zase zakousne do jablka. Gregory mel dceru Katharine, kterou zasnoubil s Rmilem De Monpezat, coz byl kral Swendweye a pry jejich manzelstvi nebylo zrovna stastne a plne lasky. * Pokrci ramenem.* Jeho mladsi syn Spemcer ze strachu ze stejneho osudu, jako mela jeho sestra nafingoval svou vlastni smr. *Koukne se na divku.* Jeho pokrevni linie pak zalozila rebelskou skupinu, ktera je znama jako Severni rebelove. *Usklibne se.* Syn Damon tak absolvoval prvni Selekci a v te pak pokracival jeho syn Justin Illeá, ktery si vzal Abby Tamblin, ale jejich manzelstvi vsak ztroskotalo na tom, ze Abby se zamilovala do Justtinova bratrance, kterym byl Porter Schreave a tak tihle dva Justina zabili a vzali se. *Potom se zse zakousne do jablka.* A od te doby je rod Schreave vladnoucim rodem. *Koukne se na ni.* Zajima te vic, neboto tady ukoncim? *Zazubi se na ni.* Nerad bych te nudil historii sve rodiny. *Pokrci ramenem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Wed Aug 19, 2020 9:32 pm
Jo. Myslím, že se jmenuje nějak na M. Mei.... Meira.. Asi? Nepamatuju si to přesně. *Potřese hlavou, jako kdyby tak měla vyhrabat ve všech těch jménech členů různých královských rodin, zda si vzpomněla správně, nebo ne.* Tak to je dobře. *Usměje se na něj, když jí ujistí, že jí nezařadil mezi ty princezny, které tráví všechen volný čas v baru. Taková totiž rozhodně není. Ona spíše tráví volný čas na motorce a na výletech, které si vždy naplánuje. Už i zde v Illey jich má pár naplánovaných. Hned po příjezdu si zjišťovala místa, která zde stojí za návštěvu.* Každá země má ale nejspíš nejednoduchou část historie. *Pokrčí nad tím rameny a pak se zaposlouchá do historie Illey a u toho se rozejde po chodníčku po jeho boku. Přitom se snaží zapamatovat všechna zmíněná jména, aby se orientovala co nejlépe.* Zajímá mě, jak to pokračovalo. Takže pokud ti nevadí mi takhle přednášet, tak klidně pokračuj. *Usměje se na něj.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Sawyer Keenan Schreave

Wed Aug 19, 2020 10:42 pm
No jasne! ona jedcera Wellse. *Uchechtne se.* Tak snad spolu budou ti dva happy. *Potom nakloni hlavu na stranu.* Ja jsem stastnej, ze nase nenapadlo, ze by me s nekym spojili. *Potom se zamysli.* Treba chteji, abych si nasel divku sam a vzal si ji z lasky stejne, jako si muj tata nasel mamu, zamilovali se a potom se vzali. *Pokrci ramenem a nasledne ji ujisti, ze ji fakt nebere, jako princeznu, ktera vymeta jeden bar za druhym a naslednne uz si poslechne jeji slova o Egypte a zasmeje se.* Jo asi by to byla nuda, kdyby se nikde nic nedelo a dejiny kazde zeme by bylo stejny. To, ze je kazda zem odlisna je na tech hisorijich to zajimavy. *Ohodnoti a nasledne uz s ni kraci jednim s chodnicku a vypravi ji historii Illeye a potom se zase zasekne a uchechtne se.* No me to bavi, ale nerad bych te fakt nudil. *Rekne a potom jen chvili mlci, nez zase zpusti.* Z tohohle manzelstvi se narodil jediny potomek tohle paru a tim byl Clarkson Schreave, ktery si ve sve Selekci nasel zenu jmenem Amberly, ktera byla ze stvrte kasty. Vzal si ji i vzhledem k tomu, ze zde bylo riziko, ze Amberly nikdy Clarksonovi nedaa naslednika. *Kousne si do jablka a nasledne se rozmachne a ohryzek zahodi nekam prez zed palace a nasledne se usmeje ne divku.* Em, jakoze jsi nic nevidela. *Zazubi se na ni nevinne a potom si odkasle.* Pry Amberly mel rad, ale stejne ji podvadel. V nasi knihovne je nekolik seznamu, kde jsou zaznamenana jmena milenek Clarksona. *Poskrabe se na zatylku a pokracuje v ceste.* No a i kdyz zde bylo ono riziko, ze Amberly Illei neda naslednika trunu, tak preci jen se jim to povedlo a Illea tak mela pravoplatneho dedice trunu. Maxona Calixe Schreave. *Rekne, jako by s napetim v hlase a nasledne Chytne divku za ruku a stahne ji z cesticky na travnik a nasledne si sedne na zem.* Maxon mel pak tradicne svou Selekci, ale ta byla zmanipulovana jeho otcem. Mela vyrat jista Celeste, ktera byla modelkou a byla z druhe kasty, ale Maxin dal na sve city a nakonec si jeho srdce ziskala America Singer, ktera bla z pate kasty a Maconuv otec ji byvral, aby se nereklom ze v Selekci jeho syna neni nikdo z nizsi kasty. Americu nesnasel, protoze jako jedina mu dokazala vmest do obliceje, co si o nem mysli. * Uchechtne se.* Kdybych ja mel selekci, tak bych si rozhodne taky vyhlidl takovou, ktera ma svuj nazor a jen tak se nezalekne. *Doda jen tak mimochodem a potom pokracuje.* No a tak se Maxon a America vzali a meli spolu Eadlyn, ktera byla prvorozenou a o nekolik minut starsi nez jeji bratr dvojce Ahren potom byl Kaden a Osten. *Nadzvedne jedno oboci a azubi se na ni.* Tak zde byla historicky prvni Selekce, kterou nemel korunni princ, ale mela ji korunni princezna. Eadlyn se vsak nezamilovala do zasneho z ucastniku jeji selekce, ale zamilovali se do sebe s klukem, ktery bal prekladatelem jednoho z ucastniku, protoze neumel anglicky a on jim prekladal, kdyz se spolu bavili a tak, kdyz se stala kralovnou, vzala si nakonec prekladatele jmenem Rikko Koskinen a spolu meli jedno dite a to dceru Kerttu. *Domluvi a chvili mlci a nakone se zasmeje.* No a akhle to slo dal a dal, dokud jsem se nenarodil ja. * Zasmeje se.* Tak zajima te jeste neco? *Nadzvedne jedno oboci.* Boli me pusa po tolika mluveni. *Pronese pobavene.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Mon Aug 24, 2020 2:28 pm
Jo, doufám že jim to bude fungovat. *Přikývne. Doufá, že jejímu bratrovi to zasnoubení vyjde a bude v životě šťastný. I když ví, že nebyl vůbec spokojený, když to zjistil, věří, že by mohl změnit názor. Slyšela o plno domluvených sňatcích, které fungovaly. A také slyšela o spoustě, kde se do sebe ti dva zamilovali a byli doopravdy šťastní. Snad bude její bratr v té druhé kategorii a ona ho uvidí spokojeného.* Moji rodiče se poznali tady. *Rozhlédne se po zahradách okolo nich.* Někde v těchhle zahradách táta vrazil do mámy a seznámili se. *Vždycky měla ráda jejich příběh a oba dva své rodiče hrozně obdivuje.* Taky jsem ráda, že mě s nikým nezasnoubili a doufám, že třeba někde opravdu čeká ten pravej. Nebo jak to vůbec funguje.. *Uchechtne se.* Právě. Proto mě historie tak baví. *Souhlasí s jeho slovy a pak poslouchá jeho vyprávění o Illey. Krátce se zasměje, když vidí, jak odhodil ohryzek od jablka a pak přikývne a prsty naznačí na svých rtech zapínání zipu, aby mu dala najevo, že bude mlčet. Pak poslouchá pokračování jeho vyprávění a u toho přikyvuje na znamení, že poslouchá a vstřebává to.* Koukám, že je tu každou Selekci plno zábavy. *Zkonstatuje pobaveně.* V pohodě. Nechci, aby ti pusa od toho mluvení upadla, takže pokud máš ještě nějaký zajímavosti z historie Illey, nebo tak, můžeš mi je říct někdy příště. *Pokrčí rameny. Nepotřebuje slyšet všechno hned a ráda ho uvidí někdy příště a vyslechne si něco víc. I když hlavně daleko radši uvidí jeho samotného. Zdá se jí docela fajn a čas jí s ním utíká rychle.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Admin

Sun Aug 30, 2020 6:08 pm
Noc lampiónů + after party
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Hollis Christie

Sun Aug 30, 2020 6:09 pm
*Nepřijde jí, že je dneska zrovna dvakrát teplo, proto si na sebe vzala džíny, bílé a na kolenou roztrhané a k tomu svou oblíbenou šedou mikinu s pár perlama na rukávech. Ty perly jsou samozřejmě umělé. Na náušnicích má taky perly, aby to ladilo k mikině. Líčení je do stříbrna. Dneska pracovala jen ráno, takže na akci se chystala s předstihem a jde do zahrad přesně na čas. Nebrala si lodičky, drescode ej dobrovolný a na co se trápit v lodičkách, když nemusíte? A účes má docela jednoduchý vzadu jen něco jako malý drdůlek, pokud se to tak dá nazvat. V zahradách vidí dost stolů a židlí kam si mohou hosté sednout a i stoly z občerstvením. Líbí se jí to tu i několik světýlek zavěšených třeba na kmenech stromů, které jim budou svítit. Připadá jí to tu docela kouzelné. S menším úsměvem na tváři si stoupne zrovna k takovému jednomu stromu, z jehož větví pár světýlek visí a pozoruje okolní dění. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Sun Aug 30, 2020 6:15 pm
*Na dnešní akci se docela těší. Celá ta věc s lampióny jí přijde romantická a nádherná. I když nemá žádnou "osudovou lásku", se kterou by dnešní večer mohla prožít, stejně se nemůže dočkat, až akce začne. Na sebe si oblékla úzkou bílou sukni sahající do půlky stehen a černý top s odhalenými rameny. I nehty má laděné do bílo černé kombinace, stejně jako linky na očích. Boty má černé na vysokém podpatku a náušnice připomínají malé černé růžičky. Jakmile hodiny ukážou hodinu, na kterou celý den vyčkává, vystartuje z komnaty a vydá se do zahrad, kde se dnešní akce koná. Líbí se jí, jak jsou zahrady vyzdobeny, takže nějakou chvíli jen s jiskřícíma očima sleduje výzdobu. Poté se vydá trochu stranou ke stolu s občerstvením, kde si vezme skleničku s ledovým čajem. Je zvědavá, jestli tady narazí na někoho známého.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Charis Christine Dubois

Sun Aug 30, 2020 6:17 pm
*To, že je dneska pod mrakem a není zrovna celkově nejlepší počasí jí neodradilo od toho, aby si vzala tílko, které je tmavě šedé a na sobě má tři bílé šípy. K tomu má tmavě šedé džíny. Na akci se jí ani tolik nechce, nejraději teď tráví čas zavřená v komnatě od doby, co jí zase nutí brát prášky a ona má depku. Pořád myslí na Isaaca od kterého se musí držet dále. Protože doufá, že tak bude konečně šťastný. K tomu má tenisky, na co by se měla trápit na lodičkách,kdy nemusí, že? Vlasy má v culíku. Nic těžkého se jí dělat nechtělo. Když dojde do zahrad, posadí se k jednou ze stolů, ne moc vepředu, protože nechce být všem na očích. Bradu si podepře rukou a pohledem propaluje stůl. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Aug 30, 2020 6:23 pm
*Její povinností je účastnic se akcí, i když na to zrovna nemá náladu. Tohle se jí zdá jako dost romantická akce, to pouštění lampiónů a podobně a ona nemá nikoho s kým by to tam strávila, sice má snoubence, ale toho nemiluje a nemyslí s, že někdy i bude, když si ho i ani moc nepouští k tělu.*/Teda až na to minule, to byla výjimka, která se nebude opakovat. Ještě si ho k sobě pustím až moc, bude mi na něm záležet a on mi ublíží../*Ale na druhou stranu se jí tahle akce i docela líbí. Konečně něco, při čemž nemusí mít šatičky, jako Barbie. Na sobě má obyčejný černý šortky, bílou mikinu, ironicky s černý srdíčkem. Nehty má nalakované v podobném stylu. Oční stíny jsou černé, nevadí jí nosit i výraznější líčení, rozhodně se toho nebojí. A tenisky, ty jsou z větší části bílé, ale špička a pata je černá. Vlasy má v několika gumičkách, zase bílých. Její outfit není nic wow, z čehož by si každý sedl na zadek, ale nešlo jí ani o to, aby vypadala nějak moc dobře, ale hlavně, aby se v tom cítila pohodlně. */Nechápu, jak tu dneska mohou mít holky šaty../*Sjede pár dívek v šatech pohledem a potřese nad tím hlavou. Stojí trochu bokem od ostatních a uvažuje, co bude dále.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Cara A. Davis

Sun Aug 30, 2020 6:27 pm
*na dnešní akci se celkem těší. Dostala volno a je a za to ráda. Sice nemá žádnou svou lásku, protože ji tohle přijde spíše jako akce pro páry, ale ani to ji neodradilo od toho, tady jít. Na sobě má červené tílko a černé džíny. Vlasy má učesané v culíku a make-up jen lehký. Na nohou má tenisky, které nosí nejraději. Jakmile dorazí na místo, kde se akce koná, zamíří ke stolu s pitím a vezme si jednu skleničku šampaňského. Poté se začne procházet mezi lidmi a hledá nějakou známou tvář. Nedává ale pozor na cestu, a tak nohou nechtěně kopne do jednoho stolu.* Sakra, moc se omlouvám. Nedávala jsem pozor na to, kam jdu. *vyhrkne rychle a otočí se na dívku, která u stolu sedí, přičemž málem vylije i to šapmaňské, ale naštěstí se tak nestane.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 18 Empty Re: Zahrady paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru