Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácové stáje

+11
Viol
13Lucky
- HYUN -
Takuari Zimemo
DlhyPribeh.sk
Vertasia
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
-LF-
Taylorovidní zrzka
Admin
15 posters
Goto down
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Nova Epona Mackenzie

Mon May 04, 2020 1:57 pm
*Dneska ma mit neco jako rande s princem Wyattem. Vi, ze minule na nej nebyla zrovna nejmilejsi, ale proste ji to vyprovokovalo a ona si nemohla pomoct, aby mu par veci nevytkla hezky do obliceje.* /Pokud mi neda duvod k tomu, abych na nej byla zse hnusna, tak se fakt udu snazit, abych nevylila... i kdyz../ *Probleskne ji hlavou, kdyz sedi na sve posteli v komnate a nazouva jednu z jezdeckych bot, ktere ji jechal poslat prin spolu s jezdeckym oblecenim. , ale ona si vzala pouze jezdecke kalhoty, ktere jsou cerne a ty boty. Na sobe ma jinak bile tilko , ktere obepina jeji hrudnik a pod tim ma bilou podprsenku a na tom ma jeste cervenocernou kostkovanou kosili s dlouhym rukavem, ale rukavy ma vykasane nad lokty a ma tu kosili rozeplou.Sve vlasy ma zapletene do dvou copu a prehozene pres ramena a makeup je decentni a jemny. Zrovna si nazula oni botu, kdyz se ozvalo zaklepani na jeji dvere a ona vstane a vezme si prilbu a do kapsy kalhot si vazala par kousku jablka, aby mohla dat konim nejakou tu dobrotu. Nez dvere komnaty otevre, nadechne se a vydechne a nasadi jemny usmev a nasledne otevre dvere. Hned jakmile je otevre a vsimne si prince Wyatta, ukloni se mu.* Donry den Vase Vysosti. Jsem pripravena a muzeme vyrazit do staji. *Rekne mu jak nejvic mile jen dokaze a zavre za sebou dvee a nasledne uz jej nasleduje do staji v palaci. Tesi se na kone a na to, az si zse jednou sedne do konskeho sedla. Chvili cestou mlci, nez se rozhodne promluvit.* Je mi lito, co se stalo na vcerejsim plese... Ja jsem tam sice nebyla, protoze mi nebylo dobre, ale mrzi me to. *Nebylo ji nejlepe, protoze vcera mela hovor s Nat a rozhdne po tom hovoru nemela naladu na plesani.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon May 04, 2020 2:27 pm
*Dojde ke komnatě Novy, kde zaklepe na dveře a čeká až mu otevře. Když se tak stane, povytáhne koutky rtů do úsměvu.* Dobrý den i vám, lady. *Pozdraví jí a pak přikývne a vydá se s ní po boku do stájí. Chvíli jdou v tichosti a on přemýšlí, jestli by měl něco říct nebo to jednoduše nechat na ní. Nakonec mu rozhodování ulehčí, že promluví jako první ona.* Jo, mě to taky mrzí. *Sklopí pohled. Daleko víc než útok v něm hlodá nemoc jeho táty, o které palác vydal prohlášení krátce před plesem. Snažil se doktory popohnat co nejvíce to šlo, ale ti ho ujistili, že už teď dělají vše co je v jejich silách.* Nebylo vám dobře? Jestli potřebujete, naši doktoři jsou vám kdykoliv k dispozici. *Nabídne jí, protože nechce, aby účastnice nějak onemocněli. Pak už přejdou přes zahrady ke stájím.* Jsem zvědavý, který se stane vaším oblíbencem. *Pousměje se na ní, když vchází do stájí a on jí nechá chvíli na rozhlédnutí se.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Nova Epona Mackenzie

Mon May 04, 2020 3:03 pm
*Jakmile se rozezni jejikomnatou zaklepani na dvere, vstane a vezme si do ruky prilbu a nasleden se s bydechem a vydechem pokusi vykoulit jemny usmev a jakmile dvere otevre a vsimne s prince, pokoloni se mu. Pohledem si jej prejede a nasledne mu popeje hezky den a potom uz se bok po boku spolu vydaji na cestu do stji, kde spolu maji dneska stravit nejaky ten cas a doufa, ze dnes to bude bez kriku a nebude to, jako minule. Chvili jde po jeho boku tise a jen se kouka pred sebe, dokud se nerozhodne promluvit ohledne vscerjsi situace. Koukne se na nej a zamrka.* Bude to v poradku uvidite. *Anazi se znit nadejne.* Zeaneni se zahoji a hlavni je, ze nikdo neprisel o zivot. *Potom si skouse spodni ret a kouka se zse pred sebe.* I Vas otec to zvladne. Je mi lito, co jej potkalo a pevne verim, ze lekari udelaji maximum, aby mu pomohli. *Potom jen vydechne a zakrouti lehce hlavou.* O me neslo. ja se citim zdrave, ale slo o neco jineho a to problemy v rodine. *Kouka se na cestu pred sebe* Tu lekarkou pomoc by potreboval nekdo jiny. *Zakrouti hlavou.* Vcera odpoedne mi volala nathasa, coz je manzelka meho bratra a zase brecela, ze bratr zase vyvadel. *Vydechne. Neskutecne ji stve a mrzi, jak jeji bratr opadl od doby, co jejich rodice neziji. Jde to s nim od peti k nule.* Tak rady bychom mu pomohly, ale je to k nicemu, protoze on si nechce nechat pomoci a adeji svpu zenu a dvouleteho syna a me takhle tresta. *Pokrci ramenem a potom uz jsou ve stajich, po kterych se rozhledne a nasledne uz se diva s sirokym usmevem a jiskrivyma ocima na vykukujici zvedave konske hlavy.* Vsichni jsou naprosto uzasni. *Vydechne a nakonec se rozede k jednomu belousovi, ktereho pohladi.*Ahoj krasavce. *Zazubi se na nej a potom koukne na Wyatta.* Tohle je vitez v ziskani si meho srdce. *Zasmeje se lehce.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon May 04, 2020 3:33 pm
*Rozhodování v tom, jestli má promluvit jako první on nebo to nechá na ní, mu ona usnadní, protože promluví a po jejích slovech sklopí pohled.* Jo, to je hlavní. *Přikývne krátce.* Doufám v to. /Ale ani maximum nemusí být dostatečný./ *Proběhne mu hlavou, ale nahlas to radši neříká. Chce působit sebevědomě a že má vše pod kontrolou. A kdyby nahlas přiznal, co se mu honí hlavou a jak je na dně, odhalil by až moc. Radši se zaměří na to, co bylo jí, že nešla na ples. Poslouchá jí a u toho se na ní dívá a stáhne mírně obočí.* To mě mrzí. Je nějaký způsob, jak bych mohl pomoct? *Zeptá se jí a svojí otázku myslí vážně. Rád by jí nějak pomohl. Pak už spolu dojdou do stájí a o sleduje, jak jí jiskří oči.* To ano. *Přikývne a zvědavě pozoruje, který se stane jejím největším oblíbencem.* Abych se neurazil. *Zasměje se, když slyší o získání si srdce.* Jmenuje se Theo. *Řekne jí, jak se jmenuje bělouš, kterého si oblíbila a sám pak přejde o pár boxů dál a pohladí po nozdrách svého miláčka.* A tohle je Cantrick. Můj kůň. *Vysvětlí s úsměvem na rtech a z jedné skříňky vezme pytel s jablky a jedno mu hned dá.* Klidně si také nějaká vemte. *Nabídne jí a ukáže přitom na ten pytel.* Jak dlouho jezdíte? *Zeptá se jí.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Nova Epona Mackenzie

Mon May 04, 2020 4:26 pm
*Poslechne si jeho slova a potom je zakrouti hlavou.* Hlavne se pred nim netvarte zklamane, nebo znicene, protoze Vasemu tatovi by to jen pridelavalo starost. *Rekne.* ja vim, ze je to tezke a ve Vas se to vsechno pere. Bolest, Strach z toho, co prijde a jak to bude sz ta situace nastane. *Sklopi pohled.* Vy si aspon muzete byt jisty, ze se s nim muzete rozloucit. Ja tohle stesti se svymi rodici nemela. *Vydechne.* Kdybych to vedela, tak bych se ten den vratila domu z prace driv, abych je aspon objala, nebo tak. *Potom mu rekne duvod proc neprisla vcera n ples a koukne se na nej.* Leda tak donutit Craiga, aby se sel lecit s tou zavislosti na alkoholu a aby si nedaval za vinu jejich smrt. Nemohl to ovlivnit ani jeden z nas. *Rekne a potom uz je s nim ve staji a usmev se na jeji tvar vrati a jeji oci jen jiskri nasenim. Miluje kone a vzdy ji zvednou naladu. Hned se zamiluje do jednoho belouse a taky se k nemu vyda a po princovych slovech se zameje.* No, mate tady tezkeho konkurenta a musim roct, ze zatim vyhrava tenhle fesak. * Zasmeje se a phladi Thea a nasledne sleduje kroky prince a pousmeje e, kdyz saptri zvedvou hlavu jeho mazlicka.* Tohle je taky krasavec. Na kone mate vkus. *Rekne uznale a jakmile sleduje pytel s jablky, sahne do kapsy kalhot a kousek jablka poda Theovi.* Zasobila jsem se, ale je pravda, ze je malo. Kdybych se ela zasobit, abych mela ro kazdeho kousek, nejspis by y kalhoty ruply, jak by mely narvany kapsy. *Zasmeje se a potom jde bliz k nemu a jeho koni, ktereho taky s jiskricima icima a usmevem na rtech podrbe. Kdyz slysi jeho otazku odpovi mu, ale nespisti oci z kone.* Nebyt toho, ze dva roky pracuju... teda pracovala jsem, jako pomocna sila na jednom statku v Angelske venkovske casti, tak jezdim tak casto, jak jen mohu a podle toho, zda mi majitele dovoli projizdku na nekterem z jejich koni. *Pousmeje se a koukne se na Wyatta.* Jako mala jsem chtela jezdit na koni v cirkuse a byt artistkou na koni. *Prozradi mu a potom zase pohladi jeho kone.* Jak dlouho vy vlastnite Cantricka? *Zajima se-*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon May 04, 2020 5:27 pm
*Nadzvedne obočí, když mu poradí, jak se před svým tátou nemá tvářit zničeně a pak pomalu přikývne.* Nikdo nevíme, kdy to přijde. Můžu se s ním rozloučit a on tu může ještě půl roku být a pak si taky jednou můžu říct, že dodělám ještě pár papírů, než za ní zajdu a už to nestihnu. *Pokrčí jedním ramenem.* Je mi líto, co se stalo vašim rodičům. Nikdo si nezaslouží, aby jeho rodiče zemřeli. *Řekne jí upřímně a pak se zeptá, jestli by jí mohl nějak pomoct s tím, co se děje doma.* Tak to moc nevím, jak bych udělal. *Přizná se sklopeným pohledem a pak už dojdou do stájí a on se musí pousmát, když vidí její nadšení z koní.* Bacha, abych vám nezakázal do stájí přístup. *Varuje jí se smíchem a přejde ke svému koni, kterého pohladí po nozdrách.* Nejen na koně. *Mrkne na ní a pak vytáhne pytel s jablky a jedno dá rovnou Cantrickovi.* To asi ano. *Přikývne, když mluví o tom, jak by jí praskly kapsy, kdyby se měla zásobit pro celé stáje.* Artistka? To zní zajímavě a nebezpečně. Zůstal vám ten sen nebo už si to nepřejete? *Nakloní hlavu mírně na stranu.* Za měsíc a něco to budou čtyři roky. *Odpoví jí ohledně Cantricka.* Co se vůbec stalo s Novou, kterou jsem potkal minulý týden? *Zeptá se jí a nadzvedne jeden koutek nahoru v pobaveném úsměvu. Ne, že by chtěl, aby pokračovala v tom řvaní a urážkách, ale docela ho překvapilo, že je milá a příjemně se mu s ní docela povídá.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Nova Epona Mackenzie

Mon May 04, 2020 6:08 pm
*Poslechne si jeho slova a vydechne.* Jo, to mi nedoslo, pardon. *Zvedne ruce v omluvnem gestu.* Ale do toho jestli muzu, nebo nemuzu vam do hlavy pomalunku vtloukavat nadeji, ze treba zde jeste bude dlouho mi zakazovat nemuzete.. *Mrkne na nej a potom se kouka pred sebe.* Byli proste ve spatnou cvili na spatnem miste. *Rekne smutne.* Vite.. tata mamu do te restauraca braval kazdy rok. *Pousmeje se jemne.* Ta restaurace je sice drazsi, ale on setril jak jen mohl, aby si aspon v ten jeden den mohli doprat neco vic. Byl to precijen ejich den. a tata chtel, aby si tenhle vyjmecny den vzdy uzili nejlepe, jak mohli. *Sklopi pohled s usmeem, kdyz vzpomina na sve rodice.* I kdyz mu to mamka vymlouvala, ze to nemusi byt, tak on na tom trval. Byl strasny palicak. *Potom se na nej koukne a zakrouti hlavou.* Nemusi Vas to mrzet. Vy za to nemuzete. Vy jste je nesrazil a zbabele neujel a nechal je tam... lezet.. a s bratrem nam take nedokazete nejak pomoct. To musi on sam chtit, ale ocividne nechce. *Citi, ze se ji hure mluvi a potom zmlkne a jakmile se dostanou do staji na jeji tvar se vrati usmev a jeji oci jen zari stestim, jako vzdy, kdyz je v blozkosti satji, nebo koni. Jeji srdce si hnd ziska belous jehoz jmeno je Theo a po Wyattovych slovech se na nej podiva a naledne se zazubi a zalozi si ruce na hrudi.* Ja si najdu zpusob jak se sem dostat to se nebojte. *Rekne mu pobavene a potom koukne na Thea, ktremu da jablko a nasledne kokne i na pince, ktery je u sveho kone a pochvali mu jeho vkus. Cantrick je vazne nadherny kousek. Po Wyattovych slovech se na nej podiva s nadzvednutym obocim.* A na, co vsehno mate jeste dobry vkus? To by me naramne zajimalo. *Nakloni hlavu na stranu, az jii spadne cop z ramene.* Ze by mi puvabny Princ Krason poodhalil nejake sve tajemstvi? *Pronese zahadnym hlasem a sleduje jej s usmevem na rtech a potom mu odpovoi na jeho otazku, jak dlouho jezdi na koni a poslechne si odpoved na oztazku, kterou dala ona jemu amezitim natahne ruku s kouskem jablka a da jej Cantrickovi a spokojene jej pohladi Koukne se zase na prince.* Myslim, ze tohle uz neni mym snem. Trenovala jsem to tajne rok na tom statku, ale zjistila jsem, ze me priority jsou jinde. *Rekne mu uprimne a po jeho dalsi otazce sklopi pohled ke svym botam.* Asi za to mohly nevy, /Nebo taky to,ze jsem si diky tobe vzpomela na Emily./ *Tohle nahlas nerekne. Skousne si spodni ret a otoci se k nemu zady a jde pomalu zase za Theem, ktereho podrbe za uchem.* Nemela jsem po vas tak kricet a mrzelo me to hned potom, co jsem za sebou zavrela dvere. *Pokrci rameny.* Proste jsem me neco vaprovokovalo a bylo to. *Rekne a koukne na nej.* Aspon vite, ze kdyz me neco nastve, nepusobim, jako panenka z porcelanu. *Usmeje se pobavene a vyplazne na nej jazyk.* Snadno se nedam. Hadky mate proharane.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Tue May 05, 2020 12:26 pm
V pohodě. *Nadzvedne jeden koutek rtů a pak se potichu uchechtne.* To nemůžu. Ale vzhledem k tomu, že tvrdohlavost je tak nějak nejhlavnější znak naší rodiny, tak moc nepočítejte s úspěchem. *Řekne jí na rovinu, protože on je schopný si stát na svém i v okamžiku, kdy si uvědomí, že nemá pravdu. Když pak poslouchá o jejích rodičích, trochu stáhne obočí.* Paličák, ale taky romantik, že? *Střelí po ní rychlým pohledem a pak si povzdychne.* Ale stejnak je mi to líto. Pokud by se cokoliv změnilo, on se chtěl vyléčit a potřebovali byste třeba .. finanční nebo jakoukoli jinou pomoc, bez problému se na mě obraťte, dobře? *Pousměje se na ní lehce a pak už dojdou do stájí a s úsměvem sleduje, jak jí září oči.* Máme dost stráží. Klidně na vás někoho nasadím. *Pohrozí jí se smíchem a pak jí ukáže svého koně.* Třeba na ženy nebo na obleky. *Pokrčí rameny a pousměje se, když ho nazve princem Krasoněm.* Ne, to asi ne. *Zavrtí hlavou, protože svá tajemství si dost stráží a ani neví, jestli by se někomu dokázal svěřit. Radši se začne zajímat o její dětský sen.* Ne každý dětský sen je splnitelný. *Přikývne a pak se jí zeptá, co se stalo s Novou, se kterou se setkali minulý týden.* To je v pořádku. Nebyla jste jediná, kdo křičel. *Ujistí jí a pak přikývne.* Nebojte, už si budu dávat pozor, abych vás neprovokoval. Ale hádat se umím taky. *Zazubí se na ní a pak zvážní a dojde za ní k Theovi.* Něco, co jste řekla minulý týden... Chci vědět, co jste tím myslela.. *Přesměruje pohled z koně na ní a mírně povytáhne obočí.* Jak jsem propojený s vaší rodinou?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Nova Epona Mackenzie

Tue May 05, 2020 1:59 pm
*Lehce se zasmeje.* Opravdu? Tak to jsem si vazne nevsimla, ze by byl nekdo z vasi rodiny tvrdohlavy. *Prevrati ocima a potom jen zakrouti hlavou. Kdyz mluvi o svych rodicich usmiva se, i kdyz ji tyhle vzpominky stale boli. Potom se jen na nej koukne.* Tak nejak. Mamu miloval a ona milovala jeho a to i kdyz par blbosti udelal. Ona mu to odpusila. /Odpustila mu i neveru./ *Potom s koukne jinam.* Odpustila mu i takove veci, ktere ja bych odpusit asi nezvladla, pokud by se staly me. *Pokrci rameny a je to tak. Neveru by nezvladla odpustit. *Pohledne zase na nej a prohledne si ho.* /Ani jemu ne, pokud by se mu povedlo si me ziskat, coz nepovede./ *Kdyz spolu s mi, dojde do taji a vidi ty kone, a citi typickou vuni staji je nejspokojenejsi a vic nepotrebuje. Vyhlidne si Thea a potom s na prince zazui, ze okud ji sem zakaze pristup, ona si najde spusob, jak se sem dostat. Po jeho slovech se jen usmeje.* Nasadte na me koho chcete. Dostanu se sem stejne. *Nadzvedne jedno oboci a potom se zasmeje.* Vy budte rad, ze do naseho bytu bych kone nejpis nenacpala, protoze uz tak se tam ve trech a pul lidech mackame a ja jsem opravdu rada, ze se zvladnu vyspat v obyvaku na gauci s detskou postylko vedle seb, kde spi maly Ziggy, jinak bych si Thea vzala domu. *Podrbe princova kone za uchem. Ziggy ji strasne chybi.* /Ma bolesti? Spinka dobre? Prisaham, ze mu pomuzu za kazdou cenu.. a stejne tak Craigovi. Proto jsem tady a predstiram, jak je ten, co znicil Em strasne fajn./ *Kdyz ji odpovi na, co vse ma jeste vkus jen na nej kouka.* Tak o tom, jaky mate vskus na zeny nevim, protoze v novinach vs kzdou chvili vyfoti s nejakou jinou, takze je tezke urci, jaky mate vskus na zeny, *Pokrci rameny.* Jedine, co ty zeny maji asi spolecneho je to, ze proto, aby se dostaly do vasi prizne, tedy spis do vasi postele, protoze pochybju, ze dele nez jedna noc u vas neexistje udelaji cokoliv a klidne vam padnou k noham. *Rekne, jak to vnima a potom se pousmeje.* A s tema oblekama mate pravdu na ty mate dobry vkus. Cerny oblek neslusi jen tak nekomu. *Rekne jen tak mimochodem a potom mu rekne jeden ze svych detskych snu.* Prvda, ale tohle nebyl jediny muj detsky sen. *Pokrci rameny.* Taky jsem chtela snist vsechnu jahodovou zmrzlinu na svete. *Zasmeje se a potom uz si poslechne, co se stalo s Novou z minleho tydne a odejde od nej k Theovi a omluvi se mu, ze takhle nechtela vybuchnout, ale ona se vytoci snadno a potom se zasmeje.* Nebyla jsem jedina? Fajn takze jste prave smazal muj provinily pocit. *Mekne na nej a jakmile je zse u ni a zepta se ji na to, co mu rekla minule a to to ohhledne toho, ze ma s jeji rodinou vic spolecneho, nez si myslel. Zarazene se na nej diva.* Chcete tuhle schuzku ukoncit predcasne? Pokud ne, neptejte se na to. *Rekne a podiva se mu do oci a potom odvrati pohled.* Budeme zde jen stat, nebo se muzeme i projet na konich? Nebo mate jiny plan? Piknik v sene? * Kyvne pobavene hlavou na kupu sena nedaleko.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Tue May 05, 2020 3:24 pm
*Zasměje se, když vidí, jak protočila očima a pak se začnou bavit o jejích rodičích a on pokýve hlavou.* Tak to musela být hodně laskavá žena. *Pousměje se mírně a pak už jsou u koní a on jí pohrozí tím, že na ní někoho nasadí a zakáže jí do stájí přístup, když si kůň ukradl její srdce a vyhrává nad ním. Všechno ale samozřejmě myslí ze srandy.* Uvidíme. *Uchechtne se a pak potřese hlavou.* To by vám asi neprošlo u mého bratrance Wellse. Thea má obzvlášť rád. *Vzpomene si na svého bratránka, kterému se ten kůň také zalíbil.* Snad vám peníze za účast v Selekci pomůžou aspoň trochu. *Poznamená a pak jí řekne, že má dobrý vkus na ženy. Sklopí pohled, když zmíní fotky v novinách.* Žádná ještě doslova k nohám nepadla. A to, co se píše v novinách, není vždy pravda. *Odpoví jí a pousměje se, když mu pochválí vkus na obleky.* Děkuji. *Pobaveně se zasměje, když slyší o jejím dalším dětském snu.* Jahodová je vaše oblíbená? *Zeptá se jí zvědavě a pak jí ujistí, že nebyla jediná, kdo na něj křičel.* Jsem rád, že se kvůli mě nebudete cítit provinile. *Uchechtne se a pak už k ní dojde a zeptá se na to, co naznačila na poslední schůzce.* Zeptám se tím pádem později. *Rozhodne a pak se pousměje, když kývne hlavou ke kupě sena.* Pokud byste chtěla, klidně. Ale jinak si můžete osedlat Thea, pokud to zvládnete a můžeme se jen projet na louku. *Pokrčí rameny a dojde pro svého koně, kterého osedlá. Jakmile jsou oba koně osedlaní, vyhoupne se do sedla a pak opustí i s Novou na Theovi stáje a vyrazí na louku kousek od nich.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Nova Epona Mackenzie

Tue May 05, 2020 8:49 pm
*Kyvne hlavou.* To skutecne byla. *Pohled zvedne k obloze a usmeje se a potom uz jsou ve stajich, takze je ndsena a hned si jeji pozornost ziska belous jmenem Theo a potom mu rekne, ze ona se sem dostane i prez jeho zakazy a nasazeni stazcu a zasmeje se a zakroui hlavoou.* Nemel byste me podcenovat. *Uchechtne se a nasledne mu rekne, ze ma stesti, ze zije v byte a nemuze si tak Thea ukrast domu a potom jen hrane vydechne a chyne se na miste kde je srdce.* Oh, tak to, aby se nasel nekdo, kdo spravi me zlomene srdicko. *Popotahne , ale potom se zasmeje, ale po jeho slovech ohledne financni stranky ji usmev zmizi a jen kyvne halvou.* Pokud se ty finance nedostanou do rukou bratra, Nejspis nam pomohou. Pokud je vsak dostane do rukou Craig, pak uz ty penize nikdy neuvidime, protoze je propije. * Pokrci rameny a doufa, ze Nat se podari nejake uspory usetrit. Potom, uz mu rekne, ze jaky ma vskus na zeny, to nevi, protozec novinach je zachycen vzdy s jinou Po jeho slvech pokrci rameny.* Nerekla jsem, ze tomu verim, ale taky neverim, ze nejste nevinnej. *Rekne proste,* A taky neverim, ze vasema rukama jich proslo malo. a myslim si, ze Selekci to nekonci. *Koukne na kone.* Tedy pokud se fakt nezamilujete. a to potom preji dotycne pevne nervy. *Rekne s usmevem a potom uz se mu omluvi za to, jak na nej vyjela minule a kdyz sysi, ze neni jedina rekne mu, ze se teda nemusi citit proinile.* /Tak ne vsechbny v Selekci padaji k noham./ *Potom se usmeje a koukne na Wyatta.* Rekla jsem uz minule, ze na to, aby jste se dozvedel jak jste s nasi rodinou spjaty se dozvite az nastane cas a na, co cekame? jdeme sedlat. *Uchechtne se a po jeho slovech jetli zvladne kone osedlat se na nej ohledne prez rameno.* Budte bez obav. Kone si osedlat doazu. *Ujisti jej a nasledne zmizi u Thea a objevi se az pozdeji, kdyz se osedlany a vede jej z bocu ven a nasledne nasedne a spolu s Wyattem jedou na louku a vypiskne prekvapenim* Pani. *Potom koukne na Wyatta.* Dame zavod? Na konec tehle luky a kdo proraje musi splnit tri veci o ktere jej vyherce pozada? *Nakonec pobidne Thea k rychlejsimu behu a smeje se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Tue May 05, 2020 9:49 pm
Nepodceňuji vás, nebojte. To samé ale platí pro vás. Není radno podceňovat prince. *Mrkne na ní a když slyší o nápravě zlomeného srdíčka, zahýbe párkrát obočím nahoru a dolu. Slovně to ale nechá bez jakéhokoliv komentáře.* Můžu zajistit, aby peníze doručovali přímo vaší sestře, pokud chcete. *Nabídne jí, protože to je pro něj opravdu maličkost, kterou může zařídit ještě dnes. Pak už se baví o jeho vkusu a on poznamená, že to, co píšou v novinách není vždy úplně pravda.* Nevinný není nikdo. *Pokrčí rameny a pohladí svého koně po nozdrách. Když slyší o tom, že holka, která s ním bude bude potřebovat pevný nervy, radši soustředí svůj pohled na koně před sebou.* /Pokud se najde aspoň jedna, která s někym jako já bude ochotná zůstat./ *Proběhne mu hlavou, ale své myšlenky si klasicky nechá pro sebe. Radši se zaměří na to, co mu naznačila minule a co se mu od té doby honí hlavou a po jejích slovech pokýve hlavou.* Dobře, nechám to na vás. /Já se to jednou dozvim../ *Proběhne mu hlavou a pak osedlá Canticka a vyjede s Novou, která jede na Theovi, na louku kousek za stájemi.* Líbí? *Zeptá se s úsměvem, když vidí její nadšení a pak nadzvedne obočí, když slyší o sázce.* Už je mám pro vás vymyšlené, připravte se. *Mrkne na ní a dovede koně na její úroveň.* Takže. Tři, dva, jedna....teď. *Odstartuje to a pobídne Cantricka k co nejrychlejšímu cvalu. Sice je Nova asi půlku závodu před ním, ale on je v klidu. Ví, že Theo není zrovna kůň na nějaké závody, takže za pár vteřin zpomalí. A přesně toho také využije, jakmile to za polovinou louky nastane a dostane se před ní. Se zazubením dojede na konec louky a pak se na ní otočí.* Připravená na první přání? *Zeptá se jí pobaveně a pak mu v kapse zavibruje mobil. Rychle zkontroluje o co jde a zjistí, že rádci právě svolávají nějakou naléhavou poradu kvůli poslednímu útoku rebelů a on se na ní musí dostavit.* Je mi líto, ale budeme se muset vrátit. Musím na jednu neplánovanou poradu. *Podívá se na ní omluvně.* Příště vám to vynahradím, slibuji. *Slíbí jí a i s ní se rozjede zpátky ke stájím, kde koně odstrojí a znovu zavře do boxu. Pak se i s ní vydá zpátky do paláce a doprovodí jí k její komnatě.* Moc rád jsem vás viděl a omlouvám se za ten rychlý konec. Přeji příjemný zbytek dne. *Rozloučí se s ní a pak se vydá k odchodu. Ještě se ale zarazí a otočí se zpátky k ní.* Jo, a moje první přání....Odteď mi tykejte. *Mrkne na ní a pak už se rychle vydá do kruhovitého salonku za rádci.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Nova Epona Mackenzie

Tue May 05, 2020 10:25 pm
Beru na vedomi. *Rekne nakonec a potom se zatvari hrane zlomenym vyrazem, ale potom se pousmeje a poslechne si jeho slova a zaskoci ji t.* Tohle by opravdu slo? Jenom neni to moje setra, ale moje svagrova. Nat je zenou meho bratra. *Upresni a stale na nej kouka.* To by bylo skvele, kdyby to slo zaridit, aby ty penize ostavala Nathasa. *Tohle ji prekvapilo, ale mile.* /Fajn jedno mily gesto nic neznamena.. Nic to nemeni na tom, ze je brahem.. teda spis pricinou../ Ne, nevinny neni nikdo, to je fakt. *Pokrci rameny a nasledne mu jen rekne, ze ta , kteerou si vybere bude muset mit pevny nervy a uz je zase u Thea a jakmile se ji zepta na to, co ma spolecneho s jeji rodinou, tekne mu, ze pokud nechce tuhle schuzku ukoncit hned, tak by se nemel na nic ptat.* Reknu vam to, ale ne ted. *Rekne a koukne se na kone.* /Nemuzu to rict ted.. Poslal by me domu a ja tady chci zustat aspon mesic./ *Probleske ji hlavou a potom uz je v boxu Thea a osedlla jej a nez se nadeje jede bok po boku na Theovi vedle Wyatta a jeji tvar jen zari. Chybelo ji jen tak se projet na koni a jakmile vidi tu louku neskryva nadseni. Koukne s usmevem na Wyattta.* No jasne! Je to jako obri zahrada. Zajimalo by me, co tady spis nemate. *Uchechtne se a otom jen vesele nabidne zavod a ten kdo ptohraje bude mit tri prani a porazeny je musi splnit. Da se do rychlho cvalu a smeje se, kdyt je prin nekde za ni.* No jasne! Uz se bojim! /Krikne se smuchem a stale vede, tedy do doby, nez ji v pulce Wyattpredezene , jako nic a ona jen pohledem probodava jeho zada.* /Tohle neni fer!/ *Nakonec jej dobehne a tzastavi se vedle Prince a jeho kone a poplaca Thea, ktery se snazil, jak jen mohl a potom uz jen sleduje prince.* Prohrala jsem a ja necouvam z toho, co reknu. Takze prosim. /Jen at ho nemusim libat! Boze! To bych radeji polibila bezdomovce/ *Ceka, co z nej vypadne, ale jemu zazvonimobil a ona si jen vydechne.* /Zachrana!/ Jasne, nic se nedeje za to se nemusite omlouvat. *Rekne mu a potom se pousmeje.* Budu s vynahrazenim pocitat, Vysosti. *Rekne se smichem a potom uz jsou ve stajich, kde odstroji Thea a potom jej zavre do bovu, pohladi jej a da mu jablko a nasledne se sPrincem yda d palace ke dverim jeji komnaty.* Kupodivu jsem si to uzila i ja. Bylo to fajn a dekuji.. za vsechno. *Pokloni se mu a otevre dvere sve komnaty, kdyz za sebou jseste uslysi jeho hlas a koukne na nej pres rameno a usmeje se.* Jak si prejes Wyatte. Mas uz jen dve prani. Prijemnou poradu. *Rekne popichovacne to s poradou a nasledne uz zmizi za dvermi sve komnaty.* /Takze uz si tykame jo? hmmm tohle bude jeste docela zajimavy./
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Crystal Bane

Sat Jun 20, 2020 6:29 pm
*Dnes měla Crystal ranní směnu, tudíž si ráno přivstala ve čtyři hodiny a směnu dokončila před chvilkou, ve dvě hodiny odpoledne. Směna dnes byla docela dobrá, tudíž se hned po práci rozhodla navštívit zdejší stáje. Ani se nepřevlékala, protože měla uniformu. Uniforma se skládala z černých šatů s bílým límečkem a bílou zástěrou, tento úbor musela nosit každá komorná. Vlasy měla svázané v drdolu, z kterého ji však splývalo pár pramínků vlasů. Došla do stájí a usmála se, při pohledu na zdejší koně. Měla zde jednoho oblíbeného, hnědého hřebce s bílou lysinou na čumáku, jménem Lampion. Zaujal ji už jen tím jménem.* Ahoj, krasavče. *Usměje se a pohladí ho po krku.* Něco tu pro tebe mám. *Zazubí se a dá mu jablko, které má tak rád.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Hans G. Andersson

Sat Jun 20, 2020 6:50 pm
*Nudil sa a tak prechádzal chodbami v zámku. Neskôr ho to omrzelo a prešiel až do záhrad. Pomaly si vykracoval v bielej košeli až ho kroky zaviedli ku stajniam. S úsmevom vošiel dnu jeho oči obvykle padnú na kone ale teraz ho oslepila iná nádhera. Zostal stáť a s úsmevom sa pozeral na Crystal.* A-ahoj veľmi rád ťa vidím. *Trochu sa zakoktal ale jeho prekvapenie hneď vystriedal úsmev. Podišiel k nej a pozrel na koňa, vedľa ktorého je.* Nádherný..
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Crystal Bane

Sat Jun 20, 2020 6:57 pm
*Hladila koně po krku, mezitím co si pochutnával na jablku. Trošku se i s ním pomazlila, kdy se jí kůň otřel svou tváří o obličej. Musela se zasmát a také se s ním pomazlila.* Kdopak tu dnes má mazlivou náladu? *Usměje se a poškrábe jej za ušima, přičemž si musí stoupnout na špičky, aby tam vůbec dosáhla. Takhle ho drbala do té doby, dokud neuslyšela něčí pozdrav. Trochu se lekla a cukla hlavou ke vchodu, avšak když uviděla Hanse, který si to štrádoval k ní, neodolala úsměvu.* Ahoj, také tě moc ráda vidím. *Zazubí se a dá ruce k tělu.* Přeci jen jsme se podruhé našli. *Jemně ji zčervenají tváře a poté se podívá na Lampiona.* Ano, je vskutku nádherný.
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Hans G. Andersson

Sat Jun 20, 2020 7:08 pm
*Prikracal k nej a neobdivoval len nádheru koňa ale aj tu jej. Pristihol sa ako na ňu hľadí a trochu sa začervenal a odvrátil zrak.* To áno som rád, že som ťa našiel. *Usmial sa a pohladil koňa svoj pohľad presunul na ňu.* Chodíš sem často? *Usmial sa znova a stále hľadil koňa. Na chvíľku sa pozrel na ňu a potom sa pozrel po stajni.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Crystal Bane

Sat Jun 20, 2020 7:18 pm
*Mohla obdivovat i krásu prince, avšak snažila se na něj moc nehledět, protože se mohlo stát, že by přestala působit nenápadně. Jako zaměstnankyně se měla zakázáno prince i nějak více dotýkat, pokud se nepočítalo potřesení rukou.* To já také. *Zazubí se a přikývne.* Měl jsi sem namířeno, nebo jsi tady jen náhodou? *Zeptá se jej zvědavě a rozhlédne se.* Ano, často. Teď jsem po směně, tak jsem měla chuť sem zajít. *Přikývne s úsměvem.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Hans G. Andersson

Sat Jun 20, 2020 7:28 pm
*Snažil sa na ňu nehľadiet a správať sa čo najviac podľa etikety. No bolo to ťažké. Pozeral sa na kone. Najprv na hnedého, blízko Crystal potom na bieleho úplne na druhej strane.* Prišiel som sem viac menej náhodou. Ale som rad, ze ma nohy zaviedli sem. *Usmial sa a prezrel si ju.* Takže teraz máš veľa času? /Keď je po zmene tak asi áno./
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Crystal Bane

Sat Jun 20, 2020 7:37 pm
*Většinou se bavila s lidmi, kteří byli ze stejné či podobné kasty, jako třeba se zaměstnanci a tak podobně, s někým z vysoké kasty mluvila po dlouhé době, tudíž se musela hlídat,aby neřekla něco špatně. Avšak musela přiznat, že v přítomnosti Hanse zapomínala na to, že jsou nějaké kasty a jsou na tom každý nějak jinak. S ním zkrátka mohla být sama sebou.* Také jsem ráda, alespoň si s tebou můžu zase popovídat. *Zazubí se vesele a když natáhne ruku k Lampionovi, omylem se bříšky prstů dotkne jeho ruky.* Omlouvám se. *Poví a doufá, že teď nebudou vidět její červené tváře.* Ano, teď mám hodně času. Jak jsi na tom ty? *Zeptá se jej, avšak nemůže se ja něj podívat, kvůli svým tvářim.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Hans G. Andersson

Sat Jun 20, 2020 7:50 pm
*V hlave mu stále išla myšlienka o tom ako mu chcú rodičia nájsť manželku a budúcu kráľovnú, teda ak si ju on nenájde na pobyte tu. A aj to bol dôvod prečo sem prišiel. Snažil sa na to zabudnúť a hľadil hnedého koňa keď sa jej ruka dotkla tej jeho. Usmial sa a chvíľu ju podržal. Nad jej prepáčením sa len usmial.* Nemusíš sa ospravedlňovať. *Usmeje sa a pustí ju. Sleduje ako jej trochu scervenali líca a on sa len usmial.* Áno, tiež ho je dosť. Matka by chcela aby som chodil bo zámku a stretával sa s princeznami.. *Povie a trochu sa zamraci.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Crystal Bane

Sat Jun 20, 2020 8:07 pm
*Jelikož už ji drdol tolik nedržel, přitom, když Hans povídal si vlasy rozpustila a následně si je prohrábla rukou, přičemž se na něj rozpačitě usmála. Bylo jí jasné, že nejspíše její červené tváře viděl, proto se to snažila nějak zachránit.* Och, chápu. Chce pro tebe to nejlepší a princezny jsou na tvé úrovni. *Pousměje se a jemně odvrátí pohled. Ona znamenala něco jen pro svou mamku, jinak vždy byla jen přítěž, či pomocná ruka. Nic více.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Hans G. Andersson

Sat Jun 20, 2020 8:12 pm
Áno ja viem, ale aj napriek tomu, že som ju vždy poslúchal teraz nemôžem. *Povedal len toľko a sledoval ako si rozpustila vlasy. Vyzerala ako anjel usmial sa a pozrel na kone.* Sú nevyspytateľné krásne. *Povedal a pohladil hnedého koňa.* Áno sa vlastne volá? Teda ak vieš. *Povedal a pozrel sa na ňu. Musel sa usmiať keď videl jej ružové líca.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Crystal Bane

Sat Jun 20, 2020 8:20 pm
Chápu, vlastně je na tobě, jak se tomu postavíš a s kým se budeš bavit. Těší mě, že se mnou trávíš čas, je to příjemná změna. *Pousměje se a zatímco on se dívá na toho krásného koně, ona se po očku dívá na něj.* To ano, každý kůň má něco do sebe. Každý je jedinečný. *Poví zasněněb a poté přikývne.* Jmenuje se Lampion. Starám se o něj, co jen to jde a jak mi to jen dovolí. *Zaculí se, když si opře kůň čelo o její rameno.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Hans G. Andersson

Sat Jun 20, 2020 9:11 pm
To áno je to na mne. A som rád. Rodičia ma až tak nekomanduju a to je dobre. Ale chcú aby som si niekoho našiel, vraj mam už dosť rokov na to aby som prebral vládu. *Povedal jej aj keď ju to asi vôbec nezaujímalo.* Kone sú jedinečné stvorenia tak ako aj ľudia. *Povedal s úsmevom a prezrel si ju.* Nádherné meno. *Povie viac menej jemu a pohladí Lampiona.* Páčiš sa mu. /A nie len jemu/
Sponsored content

Palácové stáje - Stránka 3 Empty Re: Palácové stáje

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru