Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty Selekce

+9
LittlePrincess
Davina "Dee" Claire
Lexi
annie.16
Takuari Zimemo
Klarisa
Terka
Vertasia
Admin
13 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Nesrin B. Duncan

Sat Nov 07, 2020 5:13 pm
*V pohodě si leží na posteli, zatímco si projíždí Illeagram a nic ji u toho neruší. Tedy až na komorné, které ji vletí do komnaty s tím, že palác je pod útokem. Překvapí ji to, jelikož si myslela, že rebelové útočí převážně na akcích a zároveň ji polije strach, jelikož ví, jak jsou rebelové agresivní a doufá, že vůbec zůstane živá. Rychle na sebe hodí velkou mikinu, takže má na sobě mikinu a kraťasy a rychle si nazuje chlupaté papuče, protože je má první po ruce a vytřelí z komnaty ve snaze se dostat do hrobky.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Chelsea Baffin

Sat Nov 07, 2020 5:15 pm
*Už v noci ji probudí výstřely, a tak zmateně vyskočí z postele a vůbec netuší, co by měla dělat. Když k ní do komnaty v noci vtrhnou komorné, vyděšeně se na ně podívá. Palác je pod útokem, ale vždyť ení žádná akce ani nic takového. Rychle si na sebe obleče župan a obuje si papuče vedle postele. Bojí se, co se bude dít dál, ale snaží se zachovat si chladnou hlavu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Eden G. Sailor

Sat Nov 07, 2020 5:16 pm
*v klidu spala, ostatně tak, jako každou noc, dokud ji neprobudily zvuky z chodby. Po chvilce rozpoznala výstřely a výkřiky, načež vtrhly do její komnaty komorné, které jí oznámili, že je útok. V rychlosti jí popsali cestu směrem do hrobky, ale moc jich nevnímala. Oblékla si rychle župan, aby venku neumrzla a vyběhla ven z komnaty a vydala se směrem, kam ji poslaly komorné. Po cestě objevila nějakou tyč, kterou si vzala, aby se případně mohla bránit.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Lindsey Juliet Herondale

Sat Nov 07, 2020 5:18 pm
*Po chvíli vyběhne z pokoje, tudíž se ocitne v chodbách paláce. Na nohách cítí chlad, který zároveň ale ani moc necítí, protože jediné, na co se dokáže soustředit, je strach, který zasahuje každou buňku jejího těla. Má pocit, jako kdyby ji mělo srdce vyskočit z hrudi a očima těká všude kolem sebe. Župan si přidržuje u těla a pěstí ho svírá.* /Je královská rodina v pořádku?/ *Pomyslí si, protože jí na tom celkem samozřejmě záleží. Dále už nepřemýšlí a zkrátka se někam rozběhne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Eden G. Sailor

Sat Nov 07, 2020 5:22 pm
*vzbudí jí výstřely a zachvilku přiběhnou i její komorné, které jí oznámí, že se jedná o útok. Vyvolá to v ní paniku, ale snaží se zachovat co nejvíce chladnou hlavu. Rychle na sebe hodí aspoň župan, aby jí nebyla zima a vyběhne směrem, kam ji navigovaly komorné. Po cestě ještě vezme nějakou tyč, kterou se má v lánu kdyžtak bránit. Doufá, že ostatní jsou v pořádku a co nejrychleji se snaží utíkat někam do bezpečí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Nesrin B. Duncan

Sat Nov 07, 2020 5:22 pm
*hned jak se probere a uvědomí sii, co se děje, vystřelí z postele, mobil hodí někam za sebe, na ten teď nemyslí. Na sebe si vezme rychle větší mikinu, takže je v kraťasech, tílku a mikině. Navíc také v chlupatých bačkorách, jelikož se jí nechtěly hledat pořádné boty. Poté vyběhne z komnaty ve snaze se dostat do hrobek, docela dost zděšená strachem o svůj vlastní život a taky a o životy ostaních.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Chelsea Baffin

Sat Nov 07, 2020 5:23 pm
*V noci ji probudí výstřely a když přijdou do komnaty i její komorné, tak si rychle obleče župan a obuje papuče vedle postele. Vystřelí rychle z komnaty ven a prosstě někam rychle jde. Doufá, že na místo trefí rychle a nide nikoho nepotká nebo se ji nic nestane. Je nervózní a přemýšlí, jestli jsou ostatní v pořádku a jestli se jim nic nestalo.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Nov 15, 2020 7:35 pm
*od té doby, co odešel z plesu se zdržoval v komnatě minimálně, protože mu bylo jasné, že jeho sourozenci by tam oxidovali 24/7. Zdržoval se hlavně ve staré části paláce na místech, kde nikdo nechodí a ani o nich většina lidí neví. Pravděpodobně by mu nikdo nevěřil, ale nepil. Na alkohol neměl náladu. Tedy až do doby, kdy se dozvěděl, že udeřil špatného polského idiota. Upřímně v ten moment měl velký problém, aby nesáhl i po drogách, ale vydržel to. Nechce na odvykačku. Nicméně flašce Whiskey už neodolal. Vypil zhruba polovinu a konečně se začínal cítit lépe a ztrácet kontrolu nad tím, co dělá. Díky tomu si ani pořádně neuvědomil, že došel ke komnatě Misty. Až když zaklepal na dveře mu tak nějak došlo, co vlastně dělá, ale přišlo mu blbé rychle utéct, a tak se jen opřel o stěnu vedle dveří. Ani neví, jestli doufá, že Misty otevře nebo ne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 15, 2020 7:44 pm
*Všimla si včera na plese toho rozruchu. Toho si všimli snad všichni. Jelikož ale nebyla tak blízko a nemohla prozkoumat, jestli prince z Polska udeřil princ z Illey s hrbolatějším nosem - Justice a nebo Jace. Moc dlouho se tma po tom nezdržovala, jako většina hostů, co si všimla. Vydala se do komnaty a tam zůstala i celý dnešní den, kdy hrála na kytaru a psala další písničku, která ji napadla. Jelikož je jen v komnatě a sama, na sobě má modré džíny a svou oblíbenou šedou mikinu. Vlasy má v ledabylém drdolu, ze kterého jí pár pramínků uniklo. Když uslyší klepání na dveře, odloží kytaru a sešit, kam píše písničky položí na noční stolek vedle postele. Otevře dveře, za kterými ke svému překvapení najde Jace. *Ahoj. *Pousměje se na něj.* Stalo se něco? *Zeptá se a sjede ho pohledem je jasné, že není zrovna ve své kůži a trochu z něj cítí alkohol. *Chceš jít dál?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Nov 15, 2020 7:55 pm
*nepil do té doby, než zjistil, že udeřil Cassiuse místo Coreyho. Kdyby nebyl Corey v kómatu, tak už si to rázuje i za ním, ale není až tak pitomý, aby mlátil lidi v kómatu. Místo toho raději zamíří za Misty a ani si to pořádně neuvědomuje. Tedy dokud nezaklepe na dveře, což ho probere a uvědomí si, že by teď nejraději zdrhnul, ale jen se opře o stěnu a čeká, jestli Misty otevře nebo ne. Když opravdu otevře, hned si zase stoupne normálně a připitoměle se na ní usměje.* Ahooj. *Také ji pozdraví.* Ehm.. ani nee.*poškrábe se na zátylku a je mu tak nějak jasné, že každý by poznal, že se něco děje, takže to je plýtvání slov.* Můžu? Nevadí ti to? *Koukne na ní.* Já ani nevím, co tu vlastně dělám, takže mě klidně vyhoď, třeba i oknem. *Pokrčí rameny a zatváří se jako naprostý andílek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 15, 2020 8:05 pm
*Otevře dveře, za kterými najde ke svému překvapení Jace. Ale je to zase příjemné překvapení, vždycky ho ráda vidí. Usměje s na něj, ale pak jej sjede se starostlivým pohledem. Nevěří jeho odpovědi, že se nic neděje. Cítí z něj alkohol, jde taky poznat, že pil podle jeho výrazu. Pozve ho dál do komnaty, kde doufá, že bude sdílnější a objasní jí, co se stalo.* Klidně pojď, nevadí mi to. *Ujistí ho a pustí jej do komnaty. Když tam vejde, zavře za ním dveře.* Žádnou defenestraci s tebou pořádat nebudu. *Uchechtne se.* Klidně se posaď.*Kývne k posteli. *Takže.. Řekneš mi, co se stalo? To jsi pil a jsi tak mimo kvůli tomu, co se stalo včera a plese? To ty jsi uhodil toho chlapa? A ani mě nezkoušej odbýt, víš, že nedám pokoj, dokud se nedozvím pravdu a nevyslechnu tě. Takže klidně můžeš mluvit, třeba ti to i pomůže.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Nov 15, 2020 8:21 pm
*zaklepe na dveře a čeká, jestli mu Misty otevře nebo ne. Když se tak stane, hloupě se na ní usměje a má pocit, jakoby v chodbách bylo zrazu více světla a všechno je hezčí, než před chvílí. Řekne jí, že se nic neděje, ale i úplnýmu pitomci - jako třeba Justicovi například - by došlo, že se něco děje. Když ho ujistí, že může jít dovnitř, vejde tedy ale trochu nejistými kroky.* Proč ne? Byla by to zábava. *Uchechtne se a momentálně mu to přijde jako nejlepší činnost, co by mohl dělat. A taky mu přijde jako nejlepší činnost plácnout sebou do její postele.* Počkej počkej.. to je na opilýho mě moc otázek najednou. *Zvedne vzdorovačně prst, aby nachvilku zastavil její nepřetržité mluvení.* Jo, jo a jo, ale uhodil jsem toho špatnýho. *Odpoví ji nejjednodušším způsobem.* A taky mě Angie nesnáší. Vlastně celá rodina včetně Cassiuse, kterej sice rodina není, ale je zasnoubený s Angel, takže teoreticky příbuzní jednou budeme, ale nejsme příbuzní a on je z Polska a teď jsem zapomněl jeho příjmení, takže rodina nejsme, protože má jiný příjmení, ale příbuzní budeme. Jednou. Možná a pravděpodobně. *Trochu se do toho zamotá a prohrábne si vlasy.* Nějaký další otázky, detektive na lidský problémy?*zazubí se na ní a už se připravuje na další výslech třetího stupně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 15, 2020 8:36 pm
*Pozve Jace dovnitř a ujistí ho, že jí to skutečně nevadí. Za ním dveře zavře a pobídne ho, aby se posadil. Když sebou plácne do postele, uchechtne se. Rychle ale zvážní a začne se ho ptát na několik otázek najednou. Zeptá se na všechno, co jí zrovna vytane na mysli.*Takže jsi pil. Dobrý na jednu otázku už mám odpověď. *No, tohle vlastně poznala i tak.* Jak špatnýho? A pro jsi ho vůbec uhodil? *Neví o co tu jde a ráda by to zjistila. Nechá ho mluvit a nadzvedne přitom obočí, když se do toho Jace tak trochu zamotá a zavrtí hlavou. Něco z toho naštěstí ještě stihla pobrat. Sedne si na postel k němu a natáhne se, aby ho pohladila po paži.*Angie tě má ráda. Určitě žádnou nenávist necítí.. Lidé se občas neshodnou a hádají v každé rodině, vždyť to i sám vidíš. Dej tomu chvilku čas, pár dní a promluv si s ní. Je to stejný jako s tvým tátou před pár dny. Kvůli tomu, že jsi uhodil jednou jejího snoubence tě přece nebude nesnášet do konce života. Ani teď tě podle mě ne nesnáší. Jen je naštvaná. /A asi se není čemu divit./ I zbytek tvé rodiny, tvoji rodiče, bratr i další sestra tě mají rádi. Udělal jsi dost pitomostí, co si budeme a některé byly větší, jak tohle. Tohle váš vztah nezničí. *Pousměje se na něj povzbudivě. Nerada ho takhle vidí a doufá, že se bude cítit alespoň o trochu lépe. Uchechtne se.*Nechceš něco k pití? Vodu? Alkoholu jsi měl dost myslím.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Nov 15, 2020 8:58 pm
*vejde tedy dovnitř a po chvilce sebou plácne do její postele, jakoby byl ve své komnatě. Když ho zaplní několika otázkami najednou, zvedne jeden prst, aby ji zarazil. Úplně nechápe, kdy už ji odpověděl na to, že pil, a tak se nad tím lehce zamračí, ale neřeší to a raději ji jednodušše odpoví na ten zbytek.* Protože je Angel těhotná. A všichni to věděli až na mě. A špatnýho protože je těhotná s Coreym, který je v kómatu, ale já myslel, že to byl Cassius. dozvěděl jsem se to až dneska odpoledne, že to Corey nebyl. *Objasní jí to. Vyčítá si to, že Cassiuse uhodil. Pak se nějak zamotá do toho, kdo ho nesnáší a kdo je jeho rodina. Když ho pohladí po paži, koukne na ní.* Ne, nesnáší mě. Dává to dost jasně najevo. A i táta a ostatní, protože jsem vyjel i po nich. *Povzdychne si.* Udělal jsem dost pitomostí. Vždycky něco udělám. Proč to pořád musím dělat? Chtěl bych být víc jako táta. Ten je skvělej a pitomosti nedělá. *Postěžuje si jako malý dítě, který touží po tom, aby byl stejný hrdina, kterýho vidí ve svém tátovi. Vlastně se tak cítí do teď. Táta byl vždycky jeho vzor a hrdina a chtěl by být aspoň z půlky tak skvělý, jako je on.* To jsou jednodušší otázky.. proč tak jednoduše nemluvíš pořád? Ušetřilo by mi to tolik energie a námahy.*uchechtne se.* Alkohol už nechci.. ale ta voda by byla fajn, prosím. *Pousměje se na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 15, 2020 9:16 pm
Nechci se tě nějak dotknout, ale Angel se prostě bála tvé reakce a nejspíše oprávněně.. Když se na to podíváš, hned jsi po tom vrazil jejímu snoubenci, který za to nemohl, očividně sis to nenechal vysvětlit, až dneska.. A ona se nejspíše bála, co si o ní pomyslíš. á tě určitě taky ráda a nechtěla tě naštvat.. Jsi její starší bratr, z části tě určitě bere jako vzor.. *Pokrčí rameny. Pohladí ho konejšivě po rameni, jako už párkrát předtím. Většinou, když jsou lidé smutní, potřebují obejmout, ale to by sama asi neudělala, nechce aby mu to bylo nějak nepříjemný.* Jak ti to dávají najevo? *Zeptá se jej.*Podle mě je jen Angel trochu naštvaná. Ale zbytek tvé rodiny tě za to určitě nebude nenávidět. Ptal ses jich na to? Mluvil jsi s nimi? Nebo to, že tě nenávidí jsou jen tvé domněnky? *Jace udělal hodně věcí, horších jak tohle, třeba nedávno ta návštěva bordelu a to se po chvilce urovnalo. Urovná se určitě i tohle.* Tvůj táta pitomosti určitě dělal taky. Jen už je prostě dospělejší.. Ty jsi více impulzivní. Musíš si taky věci nechat prvně vysvětlit, než něco uděláš, víš? Prvně přemýšlet a pak jednat. /S tím máš hlavně problém./ Ty jsi taky skvělej, jsi stejný jako on. Svou rodinu nade vše miluješ, to dokazuje to, jak se bojíš o tátu a nechceš, aby byl na vozíčku, proč jsi měl potřebu bránit tak nějak Angel. Pokud bys byl králem, budeš taky dobrý. *Nabídne mu na napití vodu, protože alkoholu už podle ní měl dost. Musí se nad jeho slovy uchechtnout.* Snažím se ti pomoct. *Pokrčí rameny. Zvedne se a vezme čistou sklenici do které nalije vodu. Tu mu následně podá.* Už se cítíš aspoň o něco lépe?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Nov 15, 2020 10:03 pm
To máš asi pravdu.. já bych to sám sobě taky neřekl, když se na to zpětně dívám.. *sklopí pohled. Teď Angel chápe, on by se v její situaci asi zachoval podobně. I tak ho ale štve, že to věděli všichni až na něj. Dokonce i Justicovi to řekla, a to je jejich chování téměř stejné, i když on je trochu více výbušnější. Když ho pohladí opět po rameni, jako už to udělala několikrát, vděčně se na ní usměje.* Třeba ve zprávách v chatu. Angie včera řekla, že už se mi nikdy s ničím nesvěří. Prostě.. to je vidět všude.*pokrčí rameny.* Neptal a psal jsem si s nimi, ale to bylo jen přemlouvání, aby mě táta nehledal a pak nějaký hádky s Keenanem, kterej ryl do Angie a když jsem se jí zastal, tak zase Angie ryla do mě. Prostě je to v háji. *Shrne to. Keenan ho dneska opravdu dorazil, jak se říká.* Já vím.. ale v tý situaci si to neuvědomím tak rychle, udělám pitomost a pak toho lituju. Chci s tím přestat. *Opravdu rád by s tím přestal, ale upřímně neví jak.* pokud budu králem, tak nikdy nebudu jako táta. V ničem. *V tomhle si rozhodně nevěří a ví, že ani Justice si v tom nevěří.* A jde ti to skvěle. *Řekne upřímně a vezme si od ní sklenici vody.* Děkuju. *Napije se a poté ji položí na noční stolek.* Jo, je mi líp. Vždycky mi pomůžeš a pak je mi líp.. nechápu, jak to děláš. Ale děkuju. *Řekne a stále pod vlivem alkoholu se k ní natáhne a trochu nemotorně ji obejme.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Nov 15, 2020 10:30 pm
*Povzdechne si.* Vím, že se to lehce řekne, ale těžko udělá.. Ale příště bych si to být tebou nechala prvně vysvětlit a zkusila zachovat více chladnou hlavu. Ale chápu tě, včera ti prostě ruply nervy a taky oprávněně. Angel je tvoje malá sestřička, kterou máš pořád pocit chránit. *Pousměje se na něj. Tohle jí od něj naopak připadá hezké.*Jak ty, když jsi udeřil její snoubence, tak ona, když napsala tohle, jednala unáhleně a v návalu vzteku. Jen se potřebuje uklidnit. *Poslouchá ho a přikyvuje.*Jak jsem řekla, dej tomu čas.. Má tě určitě ráda. Promluv si s ní, řekni že se na ni nezlobíš a jsi tu pro ni. Klidně ji i uplať třeba zmrzlinou a čokoládou, či okurkama, nebo vším dohromady. Těhotenské chutě, které ji budou asi čekat, to ocení a obměkčí jí to třeba taky. *Uchechtne se.* Prostě.. Kdykoliv tě něco naštve, zkus zhluboka dýchat, případně zavřít oči a počítat do deseti. To by mohlo pomoct, nebo jsem to slyšela. Za pokus nic nedáš. *Pokrčí rameny. Ráda by mu nějak pomohla, ale kromě tohohle taky neví jak.* V něčem je tvoje ego strašně vysoké a v něčem se strašně podceňuješ.. Jako v tomhle. Pokud bys byl král, byl bys určitě dobrý král. Na lidech v Illey ti záleží. Svoje blízké chráníš ať to stojí cokoliv a jsem si jistá, že tak bys to měl, nebo máš se svými poddanými. *Když se zeptá, proč nemůže jednoduché otázky typu, jestli nechce vodu, pokládat častěji odvětví, že se mu snaží tím vyptáváním jen pomoct. Díky tomu se vypovídá a to potřebuje taky. * To jsem ráda. *Řekne s úsměvem a pod mu sklenici vody.*Nemáš zač. *Mávne nad tím rukou.* Prostě se potřebuješ někomu vypovídat a mě nedělá problém tě vyslechnout, nebo spíše rýt do tebe tak dlouho, dokud to nevzdáš a svěříš se mi. Naopak to dělá ráda. *Nahne se k němu a oplatí mu objetí. Poté si lehne vedle něj, na bok a podepře si hlavu tak, aby se na něj dívala.* A jak.. se těšíš na roli strýčka? Kromě toho, že to byl šok, jsi za to aspoň trochu rád?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 3:32 pm
Chci jí chránit. A vždycky budu. Stejně jako Eady a toho malýho nenarozenýho špunta. I Justice, samozřejmě. Prostě všechny. *shrne to a pokrčí rameny. Rodina je pro něj vždy na prvním místě a vždy je bude chránit.* Pokud se vůbec někdy uklidní. *potřese hlavou, ale potom se uchechtne.* Dvě těhotný ženský v rodině najednou... to nemáme možnost s Justicem a tátou přežít. *máma už svoje "úžasný" nálady projevila a je mu táty upřímně líto. Kdyby byl on na jeho místě, tak už dávno zdrhá z paláce.* Jo, díky, zkusím to. *pousměje se na ní.* Nebyl a za tím si stojím. Nikdo nemůže být lepší jak táta a jo, své blízké chráním, ale to je hrstka lidí.. ne celá země s několika tisíci obyvatel. *Pokrčí rameny. Poté se jí zeptá, proč nemůže dávat tak jednoduché otázky pořád, protože by mu to ušetřilo hodně energie. Obzvláště když je opliý. Poté si od ní vezme sklenici vody a napije se. POděkuje jí za to, jak mu vždycky pomůže.. upřímně nechápe, jak to dělá. Poté se k ní natáhne a trochu nemotorně ji obejme.* Ale nechci tě s tím furt obtěžovat. *namítne a poté se také přetočí na bok, aby na ní lépe viděl.* Chci aby byla Angel v pořádku.. a i máma. Ale asi jsem rád. Pokud jsou šťastné aspoň trochu ony, tak jo. I když je to trochu zvláštní, že jsou obě dvě těhotný.. ještě by mohl Justice zbouchnout Chels a bude to tady přeplněný děckama. Ještě že Eady se aspoň tohoto trochu drží stranou. *uchechtne se,* Vyrušil jsem tě? *zeptá se, když si všimne kytary a kývne k ní hlavou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 3:50 pm
*Pousměje se.* Jo a jakmile se Angel uklidní, určitě to pochopí. Že jsi to nemyslel až tak zle a jen jsi ji chtěl chránit. Dej jí prostě pár dní čas. *Časem se usmířil i se svým tátou a to v tom případě udělal větší pitomost, než teď. Nemohl vědět, že Cassius není otcem dítěte. Ano, sice mohl zachovat více klidu a nechat si to vysvětlit, ale taky ais nebylo nejlepší mu to tajit a vytáhnout to na něj uprostřed plesu.*Nějak to dáte. Když byla máma těhotná s Anthonym, tomu je teď rok a půl, taky to bylo často.. zajímavé a vypadalo to u nás jako italská domácnost. Ale říkám, měj u sebe okurky a nebo čokoládu, kterou na ně hodíš a utečeš, to je uklidní. *Uchechtne se. Aneb jak přežila ona a zbytek její rodiny třetí těhotenství její mámy. Ráda by mu nějak pomohla a slyšela, že člověk se může uklidnit, když zavře oči, zhluboka dýchá a počítá do deseti. To je asi nejlepší. Za pokus přece nic taky nedá, že ne? *Pokud bys byl králem, byl bys skvělým králem. Jo, rodina je hrstka lidí a v celé zemi je jich více.. Jenže bys na to nebyl sám. Tvůj bratr by tu byl pro tebe, třeba i tvoje manželka a zbytek rodiny. *Pokrčí rameny.*Zvládl bys to. *Pousměje se na něj. V tomhle mu věří. Podá mu sklenici vody a když ji obejme, oplatí mu to a chvilku tak zůstane. To objetí si užívá a dokonce na chvilku během něj i zavře oči a vdechne jeho vůni, která je stejná jako ta, která šla z jeho mikiny, kterou jí půjčil v hrobce.*Opakuju, mě tím neobtěžuješ, dělám to ráda. *Leží na boku, čelem k němu a dívá se mu do očí.*Obě budou v pořádku. A tvoje máma je rozhodně ráda šťastná za dalšího potomka, ne? Tvoje sestra nejspíše taky, kdyby ne, mohla by zajít na interpunkci, kdyby to dítě vyloženě nechtěla. /Pokud teda na tohle není pozdě./*Ale odhaduje, že není. Kdyby byla už po třináctém týdnu nebo v patnáctém, hádá, že tehdy je už pozdě, bylo by na ní i těhotenství vidět, což ještě není.* Bacha, abys ještě žádnou účastnici nezbouchnul ty, kdyby to takhle "přivoláváš" na svého bratra. Třeba kdybys nějaké předváděl striptýz, mohlo by se to zvrtnout.. *Trochu připomene jejich rozhovor ve starých uličkách.* Podívá se na kytaru.* No, zkoušela jsme psát písničku, ale moc mi to nešlo, byla jsem nějaká.. zaseklá na místě. Takže ne, v pohodě. Navíc, ty mě vlastně nikdy nerušíš, můžeš přijít kdykoliv, nebo jen napsat.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 4:23 pm
* *upřímně doufá, že Angel a máma nevyžnou jeho, Justice a tátu z paláce, když jsou těhotné. U Eady předpokládá, že bude na straně těhotných.* Dík za tip.. bez čokolády a okurek už nikam nejdu. *uchechtne se.* Kolik že máš vůbec sourozenců?*ví, že o Anthonym už párkrát mluvila, ale nepamatuje si, kolik že to má sourozenců. Její radu na uklidnění si vezme k srdci a doufá, že to někdy udělá místo toho, aby zase po někom vyjel a nebo ho rovnou zmlátil.* No.. o tomhle se dohadovat nebudeme, protože já názor nezměním a ty očividně také ne. *Utne to, protože tohle by byla debata na dlouho.* Díky. *pousměje se. Poté si od ní vezme sklenici vody a po chvilce skončí v objetí, které si užívá a doufá, že i ona. Oba dva si lehnou na bok proti sobě, takže na sebe lépe vidí.* Máma je šťastná a Angel.. asi taky. *s Angel v kontaktu teď nebyl vůbec, takže vlastně ani neví, jak se cítí. Trochu překvapeně povytáhne jedno obočí po jejích dalších slovech a na tváři se mu objeví pobaven úsměv.* A tím striptýzem na něco narážíš...?*zeptá se a připomene mu to jejich minulou konverzaci.* A já si dávám pozor. *ujistí ji. Úplně nechce mít potomky všude možně po Illee.* Dobře a díky.. tak můžeš kdykoliv přijít nebo napsat. *pousměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 4:40 pm
*Třetí těhotenství své mámy přežila jen díky tomu, že měla u sebe vždycky čokoládu, kterou jí dávala na nervy. Takže mu samozřejmě poradí, aby udělal to stejné, pokud to chce se svou mámou a sestrou přežít.* Pokud to tu chceš vydržet, měl by ses mé rady držet. *Uchechtne se. Ví o čem mluví.*No, mám mladšího bratra, Antonyho a ještě mám sestru, Destiny, té je šestnáct a jmenuje se po mámě. Byla dost smutná, že se nemůže přihlásit do Selekce, abych byla upřímná. *Je jí jak řekla šestnáct a do soutěže se mohou přihlásit jen dívky, kterým již bylo sedmnáct. No, aspoň Destiny přihlásila ji, z čehož prvně nadšená nebyla, ale teď.. je jí docela vděčná.*Jo, to je jedna z věcí, u kterých si budeme stát každý za tím svým. *Souhlasně přikývne. Ona si je jistá, pokud by usedl na trůn, byl by skvělým králem, on se v tomhle zase podceňuje. Když se obejmou, užívá si to a na chvilku spokojeně i zavře oči. Takhle by zvládla být už navždycky. Vrátí se zase k tomu témat, že jeho sestra čeká dítě a nejspíše je šťastná, jinak by mohla své těhotenství ukončit a stejně tak i jeho máma. Po jeho otázce, jestli striptýzem něco naznačuje e k němu nakloní a už to vypadá, že spojí jejich rty, ale neudělá to.*Já? Jak bych mohla? Takový andílek.. *Neviněn zamrká a zase se rychle odtáhne. Provokovat ho, jak zjistila, je velice zábavná činnost. *Občas se to stane ani nevíš jak. I antikoncepce není účinná na sto procent.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 5:28 pm
Neboj, budu.*uchechtne se. Doufá, že pokud se tak opravu bude chovat, tak to nějak přežije.* O Destiny jsi mluvila, přihlásila tě, že? *Vzpomíná si, že mu to možná říkala už tenkrát v letadle.* A třeba by se sem podívat mohla. Mohli bychom uspořádat nějakou menší akci, kdy by třeba nejbližší rodina Elity mohla na pár dní přijet.*pokrčí rameny. Kdyby to probral s tátou, možná by to udělat šlo.Nakonec se oba shodnou na tom, že se stejně neshodnou, takže nemá smysl se dohadovat. Poté se obejmou a on si to užívá a doufá, že i ona a není jí to nepíjemné. Ještě chvíli se baví o těhotenství Angel a mámy, až se následně opět dostanou ke striptýzu. Což už asi není ani tolik neobvyklé. Když se k němu nakloní, zajiskří mu v očích a jednu ruku jí položí na bok.* Ty maximálně jako andílek vypadáš.. spíš jsi ďábel. *uchechtne se, a když se odtáhne, překvapeně na ní koukne.* Ale no taak, tohle provokování není hezkýý. *postěžuje si jako malé dítě a trochu vystrčí nespokojeně spodní ret, načež se k ní zpátky přisune blíže, protože takhle je to mnohem lepší.* No.. doufám, že účinná ve všech případech byla. A bude. *řekne a políbí jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 5:53 pm
*Řekne mu o svých sourozencích. Má dva, oba dva jsou mladší, takže je logicky nejstarší.* Ano, ta mě přihlásila. Nebýt jí, asi bych tu dneska nebyla. *Není si jistá, jestli by se sama přihlásila, prvně nechtěla, takže kdyby nebylo její sestry, třeba by tu místo n byla jiná dívka. Jen představa toho, že by tu teď s ním mohla ležet jiná dívka ji trochu zabolí a píchne jí z toho na hrudi.* Vážně? To by bylo úžasný. Dlouho jsem ji neviděla, asi rodiče a bratra. A ráda bych je zase viděla. Myslím že i ostatní dívky to mají stejně. *Nikdy takhle dlouho od rodiny ještě odloučená nebyla. I když jela na koncert do zahraničí, tak to byl maximálně měsíc, teď je to podstatně více. Chvilku se ještě baví o normálních tématech, jako třeba o tom, jestli bude nebo nebude dobrý král, pokud se jím tedy vůbec stane a o těhotenství jeho sestry a mámy. Pak se ale vrátí ke svému zvláštnímu tématu hovoru o kterém se bavili už v uličkách a to striptýzu. Schválně, aby ho trochu vyprovokovala se k němu nakloní a skoro spojí jejich rty, pak ale řekne, že je to andílek a odtáhne se.*Ďábel? *Naoko uraženě si odfrkne, ale rty se jí vlní do úsměvu.* Co tě přimělo si o mě myslet něco takového? *Zamrká jako to největší neviňátko na světě.*Ale je to zábava. *Zazubí se na něj pobaveně, když vidí, jak našpulí rty. Když se k ní ale přisune blíže, potěší jí to a sama se k němu o něco více natiskne, protože být u něj takhle se jí dost líbí. A jakmile spojí jejich rty, tentokrát se neodtahuje a velice ráda spolupracuje.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 6:23 pm
Jsem rád, že tě přihlásila. *řekne o trošku tišším hlasem a koukne jí do očí. Vážně je rád, že je tady a mohl jí poznat. Ani si nepřiznává, jak moc je rád.* Mohl bych to probrat s tátou.. uvidíme, co na to řekne. *sice by to bylo asi trochu riskantní vůči rebelům, ale třeba by se to nějak uskutečnit dalo. Už bylo možná i trochu divné, jak se drželi normálních témat, takže ani není divu, že opět přešli po chvíli k striptýzu. Následně ho začne i provokovat, což se mu vůbec nelíbí, takže to dá najevo.* Ano, ďábel. *zazubí se na ni a po její další otázce jí sjede pohledem.* NO.. všechno. *uchechtne se.* Možná pro tebe, pro mě ne. *protočí očima, protože jemu to opravdu jako zábava nepřijde, takže se k ní přisune blíže a konečně jí políbí. Když cítí, jak spolupracuje, tak polibek prohloubí a po chvilce jí donutí si lehnout na záda, aby se mohl přetočit nad ní, což je pro oba o dost pohodlnější. Následně polibky sjede až ke krku, kde jí rádoby "omylem" sem tam zanechá nějakou tu značku, protože mu to moc v tuhle chvíli nemyslí. Těžko říct, jestli je to alkoholem nebo Misty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 6:41 pm
Když jsem se to dozvěděla.. nadšená jsem nebyla a kdyby Destiny neuměla rychle utíkat, možná by tu už nebyla.. Ale teď jí za to chci spíše poděkovat. *Pousměje se. Taky je ráda, že ji její sestra přihlásila, jak jde logicky poznat z toho, co řekla. Ráda by zase viděla svou rodinu, takže když od něj slyší, že by mohli přijet všechny rodiny Elity, samozřejmě ji to potěší. Dlouho své sourozence a ani rodiče neviděla. Po chvilce jejich rozhovoru ho začne provokovat tím, že se k němu nakloní blíže, ale než se políbí, uhne. Poté si naoko uraženě odfrkne, když ji nazve ďáblem. Neví, jak k tomu přišel, takže se zeptá, podle čeho soudí, že se hodí spíše na ďábla jak na andílka.*Všechno? *Nadzvedne obočí.* To je mi jasný. *Uchechtne se. Ji to baví, ale jak na něm šlo vidět, on to tak vtipné neshledává. Už jen jako příklad můžeme uvést, jak se zatvářil nesouhlasně, když jej nepolíbila a špulil rty jako malé dítě. Když jejich rty spojí, polibek mu oplácí. Sice ji baví ho provokovat, pro ni je to z části mučení taky, když se předtím odtáhla. Lehne si na záda a lehce zakloní hlavu, když jí začne líbat na krk. Spokojeně vzdychne. Neodolá a rukama mu vjede pod jeho mikinu, aby ho mohla pohladit po jeho vypracované hrudi.*
Sponsored content

Komnaty Selekce - Stránka 5 Empty Re: Komnaty Selekce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru