Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty Selekce

+9
LittlePrincess
Davina "Dee" Claire
Lexi
annie.16
Takuari Zimemo
Klarisa
Terka
Vertasia
Admin
13 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 7:04 pm
*uchechtne se po jejich slovech. Je asi pochopitelné, že byla Misty naštvaná, ale je vážně rád, že je tady. Poté ho začne provokovat, což se mu nelíbí a taky to dá najevo, takže se chová jako malé dítě. Svůj podíl na tom má taky ale alkohol, i když má pocit, že z většiny už vystřízlivěl. Řekne, že sice vypadá jako andílek, ale svým chováním se podobá občas ďáblovi, což jde vidět i teď, když ho provokuje.* Jo, přesně tak, všechno. *Ujistí jí, že slyšela správně a přitom se pobaveně usmívá.* Pf, vidíš? Tady to jde přesně poznat. Ty mě teď ráda provokuješ, což se mi nelíbí, ale tebe to baví, takže seš ďábel. *Zazubí se na ní, jakoby právě odhalil nějaký tajemství. Poté se k sobě přiblíží a tentokrát se už konečně vážně políbí. Po chvilce se překulí nad ní, což je pohodlnější a začne jí líbat i na krku, kde jí zanechá občas nějakou tu značku. Když ucítí její ruce na své hrudi vydechne a polibky se opět vrátí k jejím rtům, přičemž i on vnikne rukami pod její tričko.* Počkej.. nevadí ti to? Klidně řekni, kdyby ti to bylo nepříjemný. *Řekne trochu udýchaně, když se po chvíli odtáhne. Nechce dělat něco, co by ji vadilo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 7:24 pm
*Nechápe, jak ji mohl přirovnat k ďáblíkovi. Vždyť přece nic nedělá! Je to naopak učiněný anděl, který by nikomu neublížil, nic by neudělal a chová se vzorně. Zeptá se ho na to, jeho odpověď ji prvně neuspokojí a ani podruhé, ale rozhodne se to nechat být. Jsou lepší věci na práci, které spolu mohou v posteli dělat, než jen dohadování se. Proto se k němu více přisune a začne mu opětovat polibek. Když ji přiměje si lehnout, udělá to a zakloní hlavu, aby mu dala lepší přistup ke ku, na který jí začne líbat. Cítí, že na některých místech nejspíše bude zítra vidět značka a jelikož své komorné zná, ví, že se jí budou vyptávat a když jim řekne, co se stalo, budou nadšené. Ale jinak si to plánuje zakrýt, nepotřebuj, aby se tu šířili další drby, do toho, co tu dělala a nebo nedělala s Jacem nikomu jinému není. Vjede mu rukama pod tričko, kde ho pohladí po jeho vypracované hrudi. Když ucítí zase jeho ruky pod svou mikinou, naskočí jí husí kůže, ale taková.. příjemná. Prvně, když se odtáhne se lekne, že zašla nějak moc daleko, ale poté, co řekne zavrtí hlavou.* Ne, nevadí mi to. Naopak. *Pousměje se.*Pokud.. ty nechceš samozřejmě nemusíme pokračovat.. Ale já jsem vážně v pořádku.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 7:51 pm
*přirovná jí k ďáblovi, protože mu tak skutečně někdy přijde. Hlavně v takovýchto situacích. Ale odmítá ji dát nějakou přesnější a jinou odpověď než "všechno. Ale vzhledově asi nezná člověka, který by mu víc připomínal andílka. Po chvilce se překulí nad ní a dál ji líbá, tentokrát i na krku, kde jí zanechá pár značek. Když mu vjede rukama pod mikinu, vydechne a udělá vesměs to samé. Poté se od ní odtáhne, protože se chce ujistit, že jí to nevadí. Nechce dělat něco, co by jí bylo nepříjemné a klidně přestane.* Nene, já chci. *Usměje se a myslí to vážně. Po chvilce ji opět tedy začne líbat a přetáhne jí mikinu přes hlavu. Poté se zaměří na její dekolt.* Jsi nádherná. *Zamumlá do její pokožky mezi polibky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 8:10 pm
*Lehne si na záda a nechá ho, aby se překulil nad ní, během čehož mu pořád opětuje polibky. Dá mu lepší přístup ke svému krku tak, že hlavu lehce zahne. Případné značky, které jí tu po dnešku asi zůstanou si nechá od komorných zamaskovat. přece jen nikdo to nemusí zbytečně vidět. Ještě by se pak v drbech objevilo, že už čeká dítě a podobné blbosti. Lidé si často a rádi všechno přikrášlují. Pohladí ho po hrudi a když se odtáhne, podívá se mu do očí, trochu zmateně, protože nechápe, proč přestal. To, co dělají jí ani v nejmenším nevadí, jinak by přece takhle nespolupracovala. Chce to sama. Ale ujistí jej, že mohou přestat pokud nechce on. A upřímně.. kdyby přestat chtěl, asi by začala zjišťovat, jestli nemá horečku a není nějak nemocný, přece jen je to Jacce.*Nechá si sundat mikinu, která ani neví, kde skončí, takže zůstane jen v bílé podprsence.* Nepřeháněj.. *Nikdy by o sobě neřekla, že je nádherná. Moc neotálí a Jace o mikinu taky připraví, je to přece jen jedině férové. Když se jí naskytne pohled na jeho vypracovanou hruď, prsty mu po ní jemně přejede. Tohohle pohledu by se asi nikdy nenabažila. Natáhne se k němu a taky ho začne líbat na krk. Jsou to ale jen jemné polibky. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 8:49 pm
*když si lehne na záda, tak se přemístí nad ní, což je trochu pohodlnější a začne jí líbat na krku. Moc mu to nemyslí, takže ho ani pořádně nenapadne, že si to pak bude muset Misty zakrývat. Když ucítí její ruce na své hrudi, i on se jí začne dotýkat. Po chvilce se od ní odtáhne, aby se zeptal, jestli ji to nevadí, protože mu na ní záleží a nechce, aby se cítila nepříjemně nebo tak. Když ho ujistí, že je to v pořádku, také řekne, že mu to nevadí. Tak celkem logicky mu to nevadí vůči jeho povaze. Navíc Misty ho přitahuje už od tý doby, co ji vyděl poprvé. Sundá jí mikinu a začne jí líbat na hrudníku a řekne, že je nádherná.* Nepřeháním. *Pousměje se a pomůže jí sundat jeho mikinu. Ani se nezajímá o to, kde jejich mikiny skončily. Když ho začne líbat na krku, tiše vzdychne a sundá jí i podprsenku, kterou taky někam odhodí. Poté ji začne líbat na prsou a lehce skousne jednu bradavku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 9:11 pm
*Když se od ní odtáhne, prvně se lekne, že udělala něco, co se mu nelíbilo, ale když zjistí pravý důvod, proč se takhle zarazil, trochu ji i potěší, že se takhle zeptal. Ujistí jej, že jí to nevadí, jinak by s ním přece nespolupracovala a následně pokračují ve své činnosti dále. Nechá ho, aby jí sundal mikinu, která skončí pravděpodobně někde na zemi. Namítne, že není nádherná, vážně si tak nepřipadá a podle ní jen přehání.*To je asi další věc, na které se neshodneme.*Nechce se o tom teď dohadovat, když se dají dělat o dost lepší věci. Sundá mu zase jeho mikinu, kterou někam zahodí a chvilku obdivuje jeho hruď. Viděla pár vytesaných soch nějakých atletů s vysportovanou postavou a břišáky, ale žádný nevypadal tak dobře jako Jace. Začne ho lehce líbat na krk a pousměje se pro sebe, když slyší jak vzdychne. Ani nepostřehne, že už nemá podprsenku, až když jí začne líbat na prsou a skousne jednu bradavku. To tiše vzdechne jeho jméno. Rukama sjede po jeho hrudi dolů a zastaví se u jeho džínů, které poté začne stahovat dolů taky. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 9:36 pm
*nachvilku se od ní odtáhne, ale po chvilce ji zase začne líbat a oba dva skončí za chvíli bez mikin, které odhodili kdo ví kde. Řekne, že je nádherná. Už když ji viděl poprvé mu tak připadala.* To asi jo. *Souhlasí s ní. Takových věcí, na kterých se neshodnou je asi hodně a budou pořád jen přibývat vzhledem k tomu, jak jsou oba dva tvrdohlaví.. hlaveň tedy on. Když ho začne líbat také na krku, tiše vzdychne a na chvilku přivře oči. Poté ji sundá podprsenku a také ji někam odhodí, načež se začne věnovat jejím prsům. Když tiše vzdychne jeho jméno, pousměje se. Následně ji pomůže se sundáváním jeho džínů a někam je odkopne. Aby to bylo fér, stáhne i jí džíny zároveň i s kalhotkami a někam oboje odhodí. I jeho boxerky jsou zachvilku pryč, takže už mu nic nebrání v tom, aby spojil jejich těla. Než to ale udělá, koukne na ní a hledá jakékoliv pochybnosti z její strany. Když žádné neuvidí, opatrně spojí jejich těla. Ví, že to pro ní nebude napoprvé asi moc příjemné a nechce ji ublížit, takže si dává vážně pozor.* V pořádku?*zeptá se a chvíli počká na nějaké znamení, že si na to aspoň trošku zvykla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 9:54 pm
*Než se začnou dohadovat o tom, jestli je krásná nebo ne, řekne, že na tom se asi neshodnou a je ráda, že v tomhle s ní souhlasí a místo toho, aby se o tom dále dohadovali, začnou se znovu líbat, což je aspoň pro ni o mnoho příjemnější činnost. Za chvilku je jak bez mikiny ona tak i on a ona ještě přijde o podprsenku, kterou někam Jace odhodí. Doufá, že ji pak ještě najde a nebude se tu někde válet pohozená na lampičce i po příchodu jejích komorných. Ony i tak asi poznají, co se tu dělo, vzhledem k tomu, že má na krku několik značek. Když jí skousne bradavku, tiše vydechne jeho jméno. Začne mu stahovat džíny a jemu pomůže se sundáváním těch její. Následně "zmiznou" i jeho boxerky. Všimne si jeho pohledu a pochopí, že hledá jakékoliv pochybnosti v jejím výrazu, ale žádné tu nejsou. Ještě se na něj pousměje a poté, o jejich těla spojí, chvilku si zvyká na ten tlak. Prvně je to trochu nepříjemné, ale po chvilce se to začne měnit. * V největším. *Natáhne se k němu, aby ho lehce políbila, čímž mu potvrdí, že je v pořádku a on může začít přirážet, během čehož se mu snaží vycházet boky vstříc. Užívá si to a chce, aby si to užil i on, i když ona s tím nemá prakticky žádné zkušenosti.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 10:26 pm
*místo nějakého dohadování se raději začnou věnovat něčemu příjemnějšímu a po chvilce skončí oba dva polonazí. Chvilku se stará o její bradavky a když vzdychne jeho jméno, pousměje se. Poté už se zbaví i posledních kousků oblečení, které také někam odhodí. Upřímně doufá, že se jeji komorné ještě dlouho nebudou vracet, protože jen uklidit to tady zabere hodně času očividně. Podívá se na ní a hledá jakékoliv známky zaváhání, ale když se na něj pousměje, ujistí ho to a opatrně jejich těla spojí. Snaží se být co nejvíce opatrný, aby to i pro ní bylo příjemnější. Zeptá se, jestli je v pořádku, a když ho opět ujistí, že ano, oplatí ji polibek, přičemž začne pomalu přirážet. Po chvilce ji začne dráždit klitoris, protože ví, že on to moc dlouho nevydrží a chce, aby jí to bylo příjemnější. Celou dobu ji taky líbá všude možně. Když cítí narůstající tlak v podbřišku, trochu zrychlí tempo a zachvilku vyvrcholí, přičemž zasténá její jméno. Poté jí políbí na čelo a opatrně jejich těla opět rozpojí.* Jsi v pořádku? Nebolí tě něco? *Zeptá se starostlivě a lehne si na bok vedle ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 10:34 pm
*Pousměje se, aby jej ujistila, že rozhodně přestat nechce a on může jejich těla spojit. Když to následně udělá, chvilku si zvykána ten tlak a je to trochu nepříjemné, ale zanedlouho se dostaví o mnoho lepší, příjemnější pocity a ona si to začne užívat. Políbí ho a když začne přirážet, snaží se mu vycházet vstříc. Sice s tím nemá moc zkušeností, ale chce, aby se mu to líbilo tak, jako jí. Oplácí mu všechny polibky a sama mu jich několik věnuje. Když ještě Jace zrychlí tempo k tomu, jak ji dráždí klitoris, taky cítí , že to už moc nevydrží a ona po chvilce dosáhne svého vrcholu, zasténá jeho jméno, stejně jak on její a snaží se uklidnit svůj dech. Když ji políbí na čelo, pousměje se. * Jsem v pořádku, nemusíš se bát. *Ujistí ho s úsměvem. Odhrne si pár pramínky z obličeje na stranu.* Líbilo.. se ti to? *Ví, že on s tímhle má větší zkušenosti a nejspíše se vyspal s hodně holkama, oproti ní. Ona se vyspala jenom s ním.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Nov 16, 2020 10:58 pm
*chvilku počká, aby si na to zvykla a pak začne opatrně přirážet. Nechce ji ublížit, takže na to jde pomalu. Po chvilce jí začne dráždit klitoris a zrychlí trochu tempo, přičemž ji líbá a několikrát vzdychne. Poté společně s ní dosáhne svého vrcholu a zasténá její jméno. Poté ji políbí na čelo, načež jejich těla rozpojí a když si lehne na bok vedle ní, snaží se zklidnit dech. Taky se hned začne zajímat o to, jestli je v pořádku.* Dobře. *Pousměje se.* Líbilo. Moc. Byla jsi úžasná. *Řekne upřímně. Už je to nějaká ta doba, co byl naposledy s nějakou tou holkou a s Misty se cítil.. jinak. Lépe.* Tobě se to líbilo?*zeptá se jí na to samé. Poté se natáhne pro přikrývku, aby je přikryl a přitáhne si jí do náruče.* promiň, moc jsem toho teď nenaspal a jsem vyčerpaný.*řekne a sotva už udrží oči otevřené.* Dobrou noc, Misty. *Zamumlá, načež tvrdě usne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Nov 16, 2020 11:16 pm
*Když dosáhne společně s ním vrcholu, zasténá jeho jméno. Když jí věnuje polibek na čelo, pousměje se. Připadá jí to jako krásné gesto. Lehne si na bok, čelem k němu a odhrne si vlasy z obličeje. Připadá jí taky hezké, jak se hned zajímá, jestli je v pořádku. Pořád s úsměvem na rtech jej ujistí, že je v tom nejlepším pořádku. Trochu se bojí zeptat, ale nakonec jí to nedá a zeptá se, jestli se mu to aspoň trochu líbilo, naštěstí jak se zdá, ano líbilo. *Byla to asi zatím nejlepší noc v mém životě. Přitulí se k němu do náruče, do které si ji přitáhne.* V pořádku, jen se v klidu vyspi. *Chápe, že kvůli tomu, co se stalo a jak si vyčítá to s Angel toho asi moc skutečně nenaspal, na to aby měl klidnou noc si to vše moc vyčítal.*Dobrou noc. *Popřeje mu. Slyší, že jeho dech se zklidnil a je pravidelná, usnul. Když tohle ví, taky zavře oči a přidá se k němu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Justice J. A. Schreave

Mon Nov 23, 2020 6:57 pm
*Dlouho chtěl zajít za Chels, ale ještě se k tomu nějak neodhodlal, sám neví proč. Možná, že se pořád bojí toho, že ho pošle do háje, ztratí o něj zájem a tak. Už ho sle i naštvaly kecy jeho sourozenců, takže se rozhodl, že dneska za ní konečně dojde, i když je zase pozdě a doufá, že ji nevyruší ze spánku. Na sobě má černou mikinu a modré džíny, přičemž vlasy má rozcuchane do všech stran. Ještě vezme bonboniéru a vyjde ze své komnaty, přičemž přidá do kroku, takže se za chvíli ocitne u její komnaty. Koukne se na dveře a chvíli přemýšlí o tom, že by šel bez zaklepání, ale uvědomí si, že to není komnata jeho sourozenců, kteří jsou na jeho dramatické příchody zvyklí, takže se natáhne ke dveřím a zaklepe na ně. Doufá, že ji neprobudil nebo že není někde jinde.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Mon Nov 23, 2020 7:10 pm
*Už je celkem pozdě, ale ona stále nespí. Poslední dobou celkem ponocuje. A tak se místo toho se válí v posteli, na sobě má mikinu a nic nedělá. Chvilku se snažila si číst, to ji ale přešlo, a tak jenom prostě leží a přemýšlí nad vším možným. Potom se ale ozve zaklepání na dveře, které ji poleká. Chvíli na ně jenom zírá, jako by se ji to zdálo, ale potom teda konečně vstane a vydá se k nim. Není ještě unavená, aby se ji něco zdálo. Pomalu otevře dveře a když před její komnatou uvidí Justice, objeví se ji úsměv na tváři. už ho chtěla zase vidět. Přemýšlela, že mu napíše, ale nikdy se k tomu nedostala. Vlastně ani neví proč.* Ahoj, ráda tě vidím. *Pozdraví ho a prohlédne si ho.* Chceš jít dál? *Zeptá se s úsměvem na tváři a trošku poodstoupí od dveří.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Justice J. A. Schreave

Mon Nov 23, 2020 7:39 pm
*Nakonec se vydá za Chels, která mu už chybí, ale kdyby to přiznal nahlas, jeho sourozenci by to z něj dostali a vlastnoručně ho k ní dotáhli, takže jde k ní vlastně sám. Když dojde k její komnaty, zaklpepe na dveře a doufá, že ji neprobudil, i když se nedokáže ubránit představě spící Chels, která mu přijde strašně roztomilá. Když se dveře otevřou, jsme je se na ni.* Ahoj, Já tebe taky. Nerušim? Neprobudil jsme tě? *Zeptá se ji starostlivě a pak přikývne a zazubi se na ni.* Rád. *Poté přejde dovnitř její komnaty a ještě se k ní otočí, aby ji mohl dát bonboniéru.* nemohl jsem přijít s prázdnýma rukama. *Zazubí se na ni a ještě se k ní skloní, aby ji mohl políbit na rty. Pak se lehce posadí na okraj její postele.* Jak se vůbec máš? Strašně mě štve, že jsme té dlouho neviděl. *Nespokojený sám nad sebou nakrčí obočí, ale hned se na ni zas usměje."
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Mon Nov 23, 2020 8:01 pm
*Jenom leží na posteli a nic nedělá. A tak když se ozve zaklepání na dveře, nejdřív si myslí, že se ji to jenom zdálo. Zvedne se z postele a jde otevřít. Když za dveřmi uvidí Justice, na tváři se ji objeví úsměv. Teda předpokládá, že to je Justice. Je ráda, že ho může zase vidět. Chyběl ji vlastně už od chvíle, kdy se minule rozloučili.* Ne, vůbec. *Zavrtí hlavou. Je vážně ráda, že ho zase vidí. Potom kousek poodstoupí od dveří a zeptá se ho, jestli chce jít dál. Vezme si od něj bonboniéru a poděkuje mu.* Děkuju, ale mohl jsi. Stačí, že jsi přišel. *Zasměje se a potom mu jeho polibek hned oplatí. Rozbalí bonboniéru a položí ji vedle postele na stolek.* Klidně si nabídni. *Pousměje se. Vleze si vedle něj k sobě na postel a s úsměvem se na něj podívá.* Mám se vážně skvěle. *Odpoví mu s úsměvem na tváři a mírně se o něj opře.* To už je jedno. *Mávne nad tím rukou. Ráda by ho ale viděla častěji.* A jak se máš ty? Všechno v pohodě?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Justice J. A. Schreave

Mon Nov 23, 2020 8:29 pm
*Široce se na Chels usměje, protože mu chyběla a je rád, že ji konečně vidí. Také je rád, že ji nějak neruší nebo tak něco, protože to by vážně rád nebyl. I když by mu nevadilo si lehnout vedle ní a spát s ní.* To vím, že i já jsme dárek sám o sobě, ale prostě mi to bylo blbý. *Pokrčí rameny s úsměvem a následně si sedne na její postel.* Přinesl jsem to pro tebe, jahůdko. *Zasměje se se a zavrtí nad ní hlavou. Když s eo něj opře, musí se usmát ještě víc.* To jsem rád. *Zazubí se na ni a na její otázky přikývne.* Jo, dá se tom jen máma i ségra čekaj dítě, takže mají nebezpečný nálady, takže je to občas tady nebezpečný. *Zasměje se, přičemž si potichu povzdechne. Najednou je rád, že sedí takhle, jelikož neví, jak by to ze sebe dostal, kdyby se na ni díval.* Víš Chels... Moje rodina ná pravdu, já jsem strasnet natvrdlej a dlouho mi trvá, než si něco uvědomím. Obzvlášť city. A mám prostě strach. Už jsem ti řekl, že tě mám rád a že mi na tobě záleží, jenže je to víc než to. *Odmlčí se a očkem se na ni koukne.* Nejdřív chci abys věděla, že nejsem bezproblémový člověk. Není žádný tajemství, že rád piju, ale snažím se to mírnit. Ale ještě před selekcí, jsem bral drogy. Teď jsem sice čistý, ale chtěl jsem aby si to věděla. *Sklopí hlavu, jelikož se bojí, že si všechno rozmyslí a vykopne ho po tomhle z komnaty.* Nikdy mi na nikom nezáleželo tolik jako na tobě. *Zamumlá, a pohled stále zabodává do postele.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Mon Nov 23, 2020 9:07 pm
*Když za dveřmi uvidí Justice, udělá ji to radost. Neviděli se už nějakou dobu. Ujistí ho, že ji vůbec neruší a ani ji neprobudil a potom se zeptá, jestli chce jít dovnitř. Přijme od něj bonboniéru, i když ji nosit nemusel. Jí stačí, že přišel on sám a je za to ráda. Položí ji rozbalenou na stolek vedle postele a potom se taky posadí. Ví, že to přinesl pro ni, ale i tak mu nabídne. Potom se zasměje a opře se o něj. Poslední dobu se má vážně skvěle a je ráda, že tu je. Taky se ho zeptá na to, jak se má.* To potrvá ještě pár měsíců. *Taky se zasměje, ale když pokračuje dál, tak se ji na tváři objeví vážnější výraz. Po chvilce se mírně pousměje a potom ho poslouchá dál a nic neříká. Když domluví, tak se znovu narovná a podívá se na něj. Nic neříká a chytne ho za ruku.* Justici.. *Neví, co by na to měla říct. Upřímně, mírně ji to překvapilo. Nečekala, že něco takového řekne. Chtěla by nějak zareagovat, ale zároveň vážně nechce, aby řekla něco hloupého.* Bral jsi drogy, ale teď jsi čistej. No není to to hlavní? Nikdo není bezproblémový a navíc, většinou se s tím dá něco dělat. *Sleduje ho a potom se znovu pousměje.* Když jsem se hlásila do Selekce, ani jsem nemyslela na to, že by mě mohli vybrat. A teď sedím tady. *Mírně pokrčí rameny.* Záleží mi na tobě víc, než na komukoli jinému. *Pousměje se s mírně rudými tvářemi a zvedne mu hlavu, aby ho mohla políbit.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Justice J. A. Schreave

Mon Nov 23, 2020 9:44 pm
*Dojde ke komnatě Chels a je rád, že mu otevřela. Předá ji bonboniéru a posadí se na postel a musí se usmát, když se o něj opře, takže se ještě víc k ní přitulí.* Bohužel. Palác nepřežije. Si zaberu nějaký sídlo jen pro mě a pro tebe, se tam přestěhujeme, než ty těhotný furie to tady zničí. *Zasměje se a zavrtí nad tím hlavou. Poté mu přijde čas na to, aby ji řekl něco málo o jeho minulosti a když neuteče, ale chytne ho za ruku, pousměje se na ni.* Jo, už jsme čistej. Táta nám to dal jako podmínku před selekcí. *Přitaká a na její slova se usměje.* Díky, Chels. *Pak se na ni trochu překvapeně koukne a pohladí ji po tváří.* Myslíš tím to, že sedíš vedle prince, o kterým sis myslela, že je jen jeden, ale rozdvojil a se a jeden ti tady teď říká, že mu na tobě záleží, protože je to pravda? *Zase se mu do obličeje vrátí jeho klasický pobavený úsměv a pak se zase usměje od ucha k uchu. Polibek ji oplatí a prohloubí, přičemž ji chytne tak, aby ji mohl chytnou za boky a posadit si ji na klín.* Asi tě miluji, Chels. Netuším, co to znamená, protože jsem to nikdy nezažil, ale doufám, že ty mi pomůžeš to poznat. *Vysype ze sebe rychle , aby si to nemohl rozmyslet, jestli ji to řekne a rychle se k ni nahne, aby ji mohl políbit.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Mon Nov 23, 2020 10:36 pm
*Je ráda, že se za dveřmi objevil Justice a šel dál. Vezme si od něj bonboniéru a potom se posadí vedle něj na postel, po chvilce se o něj i opře. Taky se ho zeptá, jak se má a pobaví ji, když si stěžuje na svoji těhotnou sestru i mámu. To potrvá ještě pár měsíců.* Určitě to není tak zlý. *Musí se zasmát. Nevadilo by s ním trávit čas v nějakém speciálním sídle, ale vážně to nemůže být tak zlé. Potom ale oba zvážní a ona ho následně chytne za ruku a pousměje se. Je důležitější, že už je čistej než to, že kdysi bral drogy. Teda rozhodně to není nic dobrého, ale to nijak nezmění. Potom přizná, že ji ani nenapadlo, že ji někdy vezmou do Selekce a teď sedí dokonce tady. Na jeho slova jenom s pobaveným úsměvem přikývne a políbí ho. Zažila tady už toho vážně hodně. Posadí se m na klín a jeho další slova ji vážně překvapí. Vyklopil to ze sebe vážně rychle, takže se musí pobaveně uchechtnout. Oplatí mu jeho polibek a ruce mu dá kolem krku.* Nejspíš si měl pravdu, když jsi říkal, že ti dlouho trvá si uvědomit, co cítíš. *Podívá se mu do očí a nakloní hlavu na stranu. Potom ale zvážní. Musí se hodně přemoct, aby mu to přiznala nahlas.* Miluju tě. *Řekne vážně potichu, skoro to až zašeptá. Je si tím ale jistá a myslí to vážně. Jednou rukou mu prohrábne jeho rozcuchané vlasy, které mu trčí do všech stran.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Justice J. A. Schreave

Tue Nov 24, 2020 9:37 am
Je to zlý. Nikdy nevíš, jakou náladu zrovna maj. Je to jak časovaná bomba. *Postěžuje si a schválně ohrne spodní ret a ještě se ubráno nutkání dupnout nohou jako malé dítě. Ale ta představa toho, že by byli spolu, sami v jednom sídle, to se mu vážně líbí. Poté ji už poví o tom, že bral drogy, ale ujistí ji, že je už čistej, takže se nemusí bát, že by je znovu začal brát. Teď už k tomu ani nemá důvod. Následně ze sebe vyklopí to, co v sobě tíží delší dobu, jelikož mu trvalo si uvědomit, co to znamená.* Jo, to máme dědičný. *Zazubí se na ni, jako by se tímhle zachránil. Poté se mu po jejích dvouch slovíčkách rozšíří úsměv ci nejvíce to jde.* Já tebe taky. *Teď už to řekne bez togo, aniž by to ze sebe strašně rychle vyvalip. Spokojeně se usměje, když ucítí její prsty v jeho vlasech, takže se k ní nakloní a políbí ji, přičemž ten polibek prohloubí, jako by snad měl být poslední. U toho ruce položí na její boky, kde ji rukama vjede pod mikinu.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Tue Nov 24, 2020 5:51 pm
*Nevěří, že jeho těhotná sestra i matka jsou tak nesnesitelné. Ovšem to, že by s ním byla v jednom sídle sama, se ji líbí a vůbec by ji to nevadilo. Potom oba dva zvážní. Když ji řekne, že bral drogy, tak ji to překvapí. Chvilku jenom tak mlčí, ale potom ho chytne za ruku. Hlavní je, že teď už je čistý. Nezná žádného bezproblémového člověka a každý prostě dělá chyby. Někdo větší, někdo menší.. Jakmile ze sebe rychle vyklopí, že ji asi miluje, musí se nejdřív pobaveně uchechtnout. Nejspíš měl vážně pravdu, když říkal, že mu trvá si uvědomit svoje city. Řekne mu, že ho miluje, i když to skoro zašeptá. Myslí to ale vážně. Když od něj uslyší to samé, tak se ji úsměv ještě víc rozšíří a udělá ji to vážně velkou radost. Je ráda, že to od něj slyší. Jednou rukou mu zajede do jeho rozcuchaných vlasů, které trčí na všechny strany. Jakmile ucítí jeho ruce pod svojí mikinou, tak se k němu ještě víc přiblíží a věnuje mu pár polibků.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Justice J. A. Schreave

Tue Nov 24, 2020 6:03 pm
*Docela čekal, že když se ji svěří, tak se to celé rozpadne a on prostě budr v háji protože tim třeba Chels zklame a ona se rozhodne to s ním vzdát. Když to ale nestane, tak se musí usmát a po dlouhé době se cítí vážně šťastný, že by nikdy neřekl, že se takhle šťastný vůbec dokáže cítit. Ještě to zlepší to, že ji konečně řekne, co k ni cítí a to se mu uleví, hlavně když to stejné uslyší od ní. Poté se neovládne a natiskne rty na ty její, přičemž ji rukama vjede pod mikinu. Poté polibkami přejde na hranu její čelisti až po chvilce sjede na její krk, kde už svými rty zůstane déle. Jemně ji štípne a následně ji chce stáhnout mikinu, ale v polovině se zasekne a omluvně se na ni koukne.* Promiň, nepřehnal jsem to nějak? Jestli ti je to nepříjemný, já přestanu. *Ujistí ji hned, jelikož nechce dělat nic co by ji vadilo, i když ji už tak dlouho chce, nechce na ni tlačit.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Tue Nov 24, 2020 6:20 pm
*Překvapí ji, když ji řekne, že bral drogy. Ale z komnaty ho nevyžene a po chvilce ho chytne za ruku. Je ráda, že o tom ví, ale nehodlá to nějak zbytečně moc hrotit. Co se stalo, to se stalo a je hlaví, že teď už je čistej. Jakmile od něj uslyší, co k ní cítí, tak mu řekne to samé. Konečně to přiznala nahlas a je šťastná, že to slyší i od něj. Nikdy snad nebyla šťastnější a je vážně ráda, že se tehdy přihlásila do Selekce. Bez toho by tady nebyla a kdo ví, co by dělala. Rukou mu zajede do vlasů a když ucítí jeho rue pod svojí mikinou, tak se k němu přiblíží ještě blíž a věnuje mu pár polibků. Po tom, jak ji jemně štípne, trochu sebou škubne. Ne protože by ji to vadilo, ale prostě nečekala to. Když se zasekne uprostřed toho, jak ji sudnává mikinu, usměje se ještě víc. Mírně zavrtí hlavou.* Ne, vůbec. Všechno je pohodě. *Ujistí ho s úsměvem na tváři, že je všechno v pořádku a nevadí ji to. Potom i ona zajede jednou rukou pod jeho mikinu a položí mu ji na jeho hruď.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Justice J. A. Schreave

Tue Nov 24, 2020 7:44 pm
*Je si jistý, že ji chce už dlouho a to všemi možnými způsoby, takže když od ní uslyší ty dvě slůvka, pocítí v sobě nával štěstí a poté se neovládne a začne ji obsypávat polibky. Rukama ji vjede pod mikinu a poté ji lehce štípne, když sjede rty na její krk. Všimne si toho, jak se bou škubne, proto se na ni vylekaně koukne. Sice zkušenosti má, ale nikdy se nestaral, jak na tom ta holka .* Vážně? Kdybych dělal něco, co se to nelíbí, tak mě zastav, jo? *Poví ji, načež ji přetáhne mikinu pře hlavu a zase rty sklouzne tentokrát k jejomu hrudnoku, kde ji zacne obsypavat jemnými polibky. U toho ji rukama sjede na boky. Vzpimene si na to, jak se jeho bratr vychloubal, že ji viděl ve spodník prádle, ale ty myšlenky zaplaší pryč. Nemá důvod už žárlit, když je jen jeho.*
Sponsored content

Komnaty Selekce - Stránka 6 Empty Re: Komnaty Selekce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru