Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

za Mon Aug 03, 2020 10:03 pm
Já taky ne. Máme štěstí, že se stalo to, co se stalo a jsme tu dneska spolu. Neodvedu si představit svůj život bez tebe. /To by ani nebyl život../*Nadzvedne obočí.*Cože? Jaký překvápko? Mám se bát? Víš, že nemám ráda překvapení..*Bojí se, co by mohl Chris vymyslet, Než půjde na své místo, sedí chvilku v první řadě s Chrisem a povídá si s ním.*A já ti pomůžu. Ráda s tebou vařím. A myslím, že jsem se už zlepšila, nemyslíš? Už dlouho nic nevzplanulo.*Zamrká jako andílek, když zmíní zase to podpalování. Když je čas, vyskočí na nohy a políbí ho krátce na rty . Postaví se na místo svědkyně, odkud sleduje obřad a korunovaci a poté s mezi prvními vydá Wyattovi a Polaris poblahopřát. Oba dva je obejme a nad Wyattem protočí očima, ale s pobaveným úsměvem.*To je mi lásky k sestře.*Řekne ironicky, když slyší, že ji zaškrtí, pokud bude brečet, k čemuž nemá daleko. Polaris taky popřeje pevné nervy, protože s Wyattem je bude potřebovat a uchechtne se.*Jsi hodně věcí, ale rozhodně ne zlatíčko.*Zazubí se na Wyatta. Následně uvolní místo dalším gratulantům. a vydá se s Chrisem do vedlejší místnosti.*Už se bojím..*Uchechtne se a sleduje, jak odbíhá. Když vidí, že k Wyattovi znervózní ještě více. Pak se ale rozezní hudba a oni společně s Wellsem ,Edwardem a dalšími začnou tančit. Musí se pobaveně smát a a ni se to nesnaží skrývat. Ale jakmile tanec skončí, začne tleskat.*
Taylorovidní zrzka

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Polaris B. Schreave

za Mon Aug 03, 2020 10:24 pm
Ale jo, přeháníš. *ZAavrtí s úsměv hlavou. Poté jen sleduje Wyatt a moc nevnímá kněze. Vnímá ho až když je konečně porhlásí za své a taky když probíhá její korunovace.* JAsný, plazení by ušlo. *Zopakuje pobaveně po Aless a pak se už otočí s úsměvem na Camille.* Neboj, slíbila jsem ti, že se budu snažit nebrečet. *Dá mu pusu na tvář a zase se otočí na Aless.* Ten nebude brečet, ten uvidí někoho brečet a vezme nohy na ramena. *Zazubí se na svého manžela a pak se usměje i na Adeline, která ji docela překvapí. Pak se s úsměvem otočí na Wyatta.* Jasný, jdeme. *Zazubí se na něj a když dojdou na olsavu a ona dostane za úkol si sednou, přihmouří oči a zmateně sleduje Wyatta. Jakmile uvidí a uslyší, co se děje, překvapeně zamrká a rty se jí roztáhnou do širokého úsměvu. S úsměvem s´t sleduje a když taneček skončí, vyskočí na nohy a začne se smíchem tleskat. Poté se rozejde k Wyattovi aobejme ho.* To bylo to nejlepší taneční číslo, co jsem kdy viděla. *Pokýve uznale hlavou.*
AndyHoff

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Christophe R. Dubois

za Mon Aug 03, 2020 10:40 pm
Jsme na tom stejně, zlato. *Usměje se na ní zamilovaně.* Neboj, tohle se ti bude líbit, slibuju. Připravoval jsem ho hrozně dlouho. *Vzpomene si na poslední měsíc, kdy s Wyattem a ostatními chodili vždycky natajno trénovat do posilovny, kde dali dohromady i choreografii a celkově hudbu.* Zlepšila ses docela dost, to je pravda. Pár let a budeš ta nejlepší kuchařka v paláci. A já opravdu neprojdu dveřmi. *Zasměje se a narazí tak na jednu z jejich dávnějších konverzací. Pak už sleduje Camille během obřadu, protože pro něj je daleko zajímavější, jak právě probíhající svatba. Nakonec s ní dojde pogratulovat novomanželům, které ale nezná až tolik, takže to shrne jednoduchým "Gratuluji" a uchechtne se nad konverzací mezi Camille a Polaris ohledně brečení.* Člověk si po nějakých dvaceti týdnech trochu přivykne. *Pokrčí rameny, když zmíní svou zkušenost a u toho se na svou ženu usměje. Potom s ní odejde do vedlejšího sálu a řekne jí, že je čas na překvápko. Začne spolu s ostatníma tancovat a když vidí, jak se Cam začala smát, zazubí se na ní a zamžiká obočím. Nakonec dotančí až do konce a nechá Wyatta a Polaris, aby si zatančili svůj první manželský tanec.* Líbilo? *Usměje se pobaveně na Camille.*
AndyHoff

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Edward L. Horn

za Mon Aug 03, 2020 10:54 pm
*Na svatbu se vydal jenom protože ví, že tam bude Aless a protože spolu s ostatními si připravil menší taneční překvápko. V obleku dojde do katedrály a schválně si sedne víc dozadu, aby ho Aless hned neviděla. Protože on má ještě jedno menší překvápko. Nechal se ostříhat na krátko. Nahoře na hlavě si vlasy nechal o něco delší, takže se mu tam kroutí jeho klasické kudrliny. Mikádo, jaké ale nosil, je pryč. To může Aless vidět, když začne tancovat spolu s ostatními choreografii, kterou si v posledním měsíci připravovali a trénovali. Během tančení na svou lásku mrkne a zazubí se na ní, když jí vidí vyprsknout smíchy. Spolu s ostatními dotančí až do konce a pak se trochu udýchanej vydá k Aless.* Překvápko. *Zahlásí dosti očividnou věc a políbí jí.* Doufám, že se ti to líbilo.
annie.16

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Zayden J. Collard

za Mon Aug 03, 2020 10:57 pm
*začne se bránit, protože by jí přeci nepodvedl. Nedokázal by to udělat člověku, kterého miluje tak moc.* Tak fajn. *Usměje se, když ho pohladí po paži. Poté se chvilku dohadují jestli je, nebo není Brepta a rozhodně ji nevěří to, jak si hraje na uraženou. Poté ji řekne, že zařídil pro její želvy speciální místnost hned vedle jejich komnaty. Pro něj je to jen maličkost a udělal by pro ni cokoliv. Poté společně sledují obřad a když skončí, tak také začne tleskat.* Lásko jsou to jen drby. Nevím, jestli je to pravda. Ale kdyby ne, tak až přijdeme zpět do paláce, tak se po cestě stavíme do kuchyně a uděláme provizorní těhotenský dort. *Slíbí jí pobaveně. Poté se společně odeberou do místnosti, kde se koná oslava a musí se pobaveně usmát nad tím, co připravili.* Že bych si pro tebe taky připravil tanec na svatbě?*zopakuje její otázku a zazubí se na ní. Když se pak natáhne k jeho uchu, povytahne trochu obočí zvědavostí nad tím, co řekne.* Hmm, jo. Soukromej tanec zní ještě lépe.. *uzná, otočí se k ní a přitáhne si ji zpět blíže tak, jak byla předtím.* Hned po svatbě odjedeme na líbánky, který už pro tebe mám vymyšlený. A tam si můžeš tančit kolik jen budeš chtít.
AndyHoff

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Mon Aug 03, 2020 11:02 pm
*Protočí očima a nic dalšího nestihne říct, protože ho kněz přeruší a začne svůj proslov, což ho samozřejmě trochu naštve, protože potřebuje mít vždycky poslední slovo. Nakonec to ale vydrží a přežije to do konce obřadu a korunovace. Spokojeně se usměje, když ho pak Polaris políbí na tvář.* Jo, budete mít útěk ženicha. *Uchechtne se a pak se vydá spolu s Polaris na oslavu. Posadí Pol na židli a sám odejde za klukama, se kterýma si připravil taneční překvapení. Když vidí úsměv Polaris, zahřeje ho to u srdce a úsměv jí oplatí. Dotancuje až do konce, kdy drží Polaris v náruči a rovnou s ní začne tančit první manželský tanec.* Tak to jsem rád, že mi to překvapení vyšlo. Trénovali jsme to měsíc. *Uchechtne se a navede jí do otočky.* Ale pro tebe bych udělal cokoliv. Cokoliv pro mojí ženu, lásku mého života. *Usměje se na ní zamilovaně.*
-LF-

za Mon Aug 03, 2020 11:16 pm
*Usměje se na něj. Docela se zalekne, když zmíní nějaké překvapení. *Dobře, věřím ti.*Když jí to slíbí, že se jí to bude líbit, věří, že to nebude nic strašného a bude to v pořádku. Myslí si, že se ve vaření už zlepšila, nic dlouho nepodpálila, takže je to jasné.*To mi nijak vadit nebude. aspoň budeš mít výmluvu, proč být pořád jen se mnou, v komnatě.*Zazubí se na něj, když řekne, že pak neprojde dveřmi. Stoupne si na své místo a sleduje obřad. Občas zabloudí pohledem ke Chrisovi, kterého přistihne, jak se na ni dívá. Usměje se na něj a pak se zase podívá na obřad, který brzy skončí a po korunovaci se ona vydá pogratulovat Wyattovi a Polaris. Věří, že společně budou šťastní.*Dvaceti týdnech.. Já jsem ve dvacátém druhém, asi dva týdny jsme to nevěděli ani.*Uchechtne se.*To sis na to teda zvykl docela nedávno.*Prohodí s úsměvem. Odejde do vedlejší místnosti a dívá se na tanec, který je právě oním překvápkem. Rozesměje ji to, aby taky ne. Celou dobu pozoruje jen Chrise a když tanec skončí, vydá se mu naproti.*Bylo to dokonalý lásko. *Z jejího hlasu bylo znát pobavení.*Doufám, že to někdo natáčel, na tohle se chci podívat určitě ještě jednou.
annie.16

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

za Mon Aug 03, 2020 11:20 pm
*po obřadu a gratulacích se vydá spolu s ostatními do místnosti, ve které se koná oslava. Ani neví, jestli tu Edward bude, nebavila se o tom s ním. Jakmile uvidí scénu před sebou, začne se pobaveně usmívat. Hned si všimne i Edwardových vlasů. Překvapeně vydechne, protože tohle vážně nečekala. Ale líbí se jí to. Samozřejmě, že se jí to líbí. Milovala by ho i s pleškou. Když na ní mrkne a zazubí se, začne se ještě více smát a už to ani neskrývá. Směje se po celou dobu jejich malého "představení".* Neříkej. *Neodolá protočení očima a oplatí mu polibek.* Bylo to úžasný. Jsi skvělej tanečník. *Řekne upřímně.* A tvoje vlasy..*vdechne a pročísne mu je prsty, takže jsou méně rozcuchané.* Ostříhal ses. *Zkonstatuje dost očividnou věc, ale to je jí jedno.* Miluju to. A miluju tebe. *Řekne a znovu ho políbí.*
-LF-

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Mon Aug 03, 2020 11:25 pm
*Nadchne ji představa dortu pro těhotné a pak se zklamaně usměje.*To mi nesmíš dělat!*Lehce se zamračí, ale po jeho návrhu, který se jí zamlouvá přikývne a usměje se. *S tím souhlasím. Chci vlastní dort. Až budeme mít my svatbu, nechám si tam dát jeden pro těhotný. A budou tam okurky. *Zazubí se na něj. Podle ní je to naprosto geniální plán. Odejde spolu s ním do jiné místnosti, kde se koná oslava dnešní svatby. Než si stihne ukrást něco z občerstvení, začne hrát hudba a ona zjistí, že ženich nejspíše s přáteli se rozhodl pro taneček pro svou nevěstu. Pobaveně to sleduje a nahlas zapřemýšlí, jestli něco podobného nemá udělat ona na jejich svatbě.*Asi bych umřela smíchem , vidět takhle tebe.*Uchechtne se už jen nad tou představou. Natáhne se k jeho uchu, do kterého zašeptá svůj druhý nápad a to spíše soukromý tanec, jen pro jeho oči.*Tak ho máš mít.*Mrkne na něj a než se stihne pořádně odtáhnou, on si i přitáhne zpět blíže. *Fakt? kam pojedeme?*Chce to vědět, ale zároveň pochybuje, že jí o Zayden řekne.*
Taylorovidní zrzka

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Polaris B. Schreave

za Mon Aug 03, 2020 11:35 pm
*Když je konečně Wyattovou ženou a zároveň i královnou, cítí se o kámen na srdci lehčí, který ani nevěděla, že tam je, ale byl tam.* No tak, žádný útěk. Platí? Já nebudu brečet, ty nebudeš utíkat, to mi přijde fér. *Zazubí se na něj a poté už zmateně sleduje odcházejícího Wyatta. Když zače Wyatt s dalšími tancovat, na tváři se jí rzlije široký úsměv. I při společném tancování se dívá jen na něj s úsměvem na rtech.* Bylo to skvělý. Sice jsem si na začátku myslela, že jste asi zešíleli, ale bylo to skvělý. *Zasměje se a zamilovaně se usměje.* No tak, budu se červenat. *Pak se rozhlédne kolem sebe a když se koukne na Wyatta, na tváři má rošťácký úsměv malého dítěte.* Jak dlouho musí být ženich a nevěsta na své svatbě? Teď by měla být svatební noc, ne? *Zamrká na něj s výrazem andílka.*
annie.16

za Mon Aug 03, 2020 11:45 pm
Promiň. *Omluvně se na ní usměje a poté ji slíbí, že po cestě do komnaty společně udělají vlastní těhotenský dort.* Fajn, dej si tam co chceš. Třeba čili papričky nebo něco jinýho. *Řekne pobaveně. Upřímně doufá, že aspoň ty čili papričky vynechá. Poté společně zamíří do druhé místnosti, kde začne král Wyatt tančit s pár dalšími příbuznými nebo známými. Pobaveně se nad tím usměje a začnou se bavit o tanci na jejich blížící se svatbě.* aby ses smála, tak to pro tebe klidně udělám. Ale nesmíš mi umřít smíchy. Stačí, když se budeš usmívat tím svým krásným způsobem. *Mrkne na ní. Poté poslouchá slova, která mu pošeptá do ucha a samozřejmě se mu tahle představa líbí. Než se stihne úplně odtáhnout, tak si ji přitáhne zpět, protože se mu takhle vzdálenost zamlouvá více.* To se dozvíš až v ten pravý čas, lásko. *Celé to má nachystané jako překvapení, takže ji neřekne nic.*
AndyHoff

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Christophe R. Dubois

za Mon Aug 03, 2020 11:55 pm
Dobře. *Usměje se spokojeně a rychle jí líbne na rty.* Mě nechceš pouštět ani na vycházky? To bude teda pohodový manželství. *Zasměje se, ale samozřejmě to všechno myslí ze srandy a to je znát z jeho pohledu a tónu hlasu. Když ho pak Camille přistihne, jak jí během obřadu sleduje, pokaždé se na ní zamilovaně usměje a jednou poté rty naznačí slova "Miluju tě".* No.. Na některý věci se zvyká hůř. Zvyknul jsem si cca před měsícem. *Zazubí se na ní a pak už spolu s ostatními zatancuje jejich taneční překvápko a poté se vydá za svou manželkou.* Tak to jsem rád. *Usměje se na ní.* Taky doufám, rád bych to viděl z pohledu třetí osoby. *Uchechtne se.* A teď už můžeme do komnaty a já ti můžu ukázat ty věci, který by sis nevysnila, jak jsem slíbil. *Zašeptá jí opět provokativním tónem do ucha a u toho se nosem otře o její pokožku tam a jemně jí tam políbí.*
AndyHoff

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Edward L. Horn

za Tue Aug 04, 2020 12:00 am
*Během tance se zazubí na Aless a má co dělat, aby se sám nerozesmál, když vidí jí, jak se směje. Jakmile skončí, vydá se za ní a uchechtne se po jejím protočení očí.* Neprotáčej těma očima. *Poznamená pobaveně a cvrkne jí prstem do nosu.* Děkuju. Jsem rád, že se ti to líbilo. *Políbí jí jemně a pak se na ní usměje a spokojeně přivře oči, když mu pročísne vlasy.* Neříkej. *Zopakuje její předešlou reakci na jeho slova a zasměje se./ Říkala jsi, že jsem to měl už moc dlouhý. *Pokrčí rameny se zazubením a pak jí obejme okolo pasu a přitulí si jí k sobě.* A já miluju tebe. *Oplatí jí polibek.* A teď, když už jsem ti ukázal, co jsem měl v plánu, tak navrhuju nechat hrdličky hrdličkama a vypařit se do komnaty, co ty na to? *Zamžiká obočím.*
-LF-

za Tue Aug 04, 2020 12:05 am
*Zamračí se nad tím, že jí dal naději, že de bude dort pro ni a další těhotné, ale vypadá to, že si jen dělal legraci. Pak na tím mávne rukou.*V pohodě. *Vynahradí jí to tím, že společně zajdou do kuchyně ona bude mít dort, jaký jen bude chtít a stejně tak i na jejich svatbě.*čili papričky? Na ty nemám moc chuť. Ale dala bych si docela mandarinku. Mandarinku namočenou v čokoládě./Čokoládovou fontánu by tu snad mohli mít, ne?/*To se jí nezdá až tak neobvyklé. Než se ale stihne podívat po fontáně, zarazí se nad tancem Wyatta a dalších. Přijde jí to legrační a když si představí, že by tak blbnul Zayden na jejich svatbě, je to legrační ještě více, pro ni. Usměje se na něj.*Dobře, tak se pokusím neumřít. *Uchechtne se.*/Jako bych to mohla ovlivnit../*Zašeptá do ucha, že mu taky může zatančit jen v komnatě, tanec jen extra pro něj, když bude chtít a je rozhodnutá to také i udělat. Zůstane u něj blíže, protože ji u sebe drží a jí to ani trochu nevadí.*No dobře, nějak to vydržím.. Ale těším se, až tam budeme jen my dva, sami, ty bez práce. Budeme mít čas jen pro sebe.
AndyHoff

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Tue Aug 04, 2020 12:07 am
Jo, to je fér. Ale vážně nesmíš brečet. *Řekne jí naoko vážně a přísně, jako kdyby čekal, že svou část dohody poruší. Pak už začne s ostatními tancovat a u toho se celou dobu usmívá na svou manželku.* Zešíleli? Tsss. Já připravím překvápko pro svou manželku, zalarmuju kvůli tomu všechny příbuzný a pár strážců a jsem za šílence. To je smutný. *Potřese pobaveně hlavou.* Klidně pro tebe budu tancovat dokud budeš chtít. *Slíbí jí se zamilovaným úsměvem.* Miluju, když se červenáš. *Namítne jako neviňátko a když dotančí, vezme jí za ruku a políbí jí na hřbet. U toho si všimne všech prstenů, které má. Dva zásnubní, svatební a korunovační.* Tak koukám, že kupování prstýnků se mi dost ztíží, když ti dojdou za chvíli prsty. *Poznamená pobaveně. Po její další otázce se mu ale zadrhne trochu hlas v krku a kalhoty mu začnou být těsnější.* Jdeme. *Přikývne, chytne jí za ruku a vykrade se z ní ze sálu do jejich komnaty.*
-LF-

za Tue Aug 04, 2020 12:13 am
*Potřese hlavou.*Nikam nepůjdeš. Budeš se mnou, v komnatě. Však neboj, já tě zaměstnám.*Usměje se na něj a mrkne. Poté si stoupne na své místo k oltáři.*/Před pár týdny jsme tady stáli s Chrisem../*Podívá se jeho směrem a usměje se zamilovaně, když uvidí jak se na ni taky dívá. Rozezná, co jí chce říct a proto mu rty naznačí to samé, jako on jí. Když společně pogratulují Wyattovi a Polaris a baví se o tom, jak se dá zvyknout na pláč a celkově vlastně přecitlivělost během těhotenství. Pobaveně se usměje a potřese nad ním hlavou. Už to nechá být a v místnosti vedle, kam se přesunou, sleduje svého manžela, jak spolu s ostatními tancuje. Kromě něj tam sice tančí i její bratr, bratranec a možná i budoucí švagr, ale to nevnímá, dívá se jen na Chrise. Doufá, že to někdo zdokumentoval, chce se na to podívat znovu a nebo ideálně získat kopii té nahrávky.*Hmm..*Spokojeně zamručí, když jí zašeptá do ucha a nosem se otře o její pokožku, kam ji následně políbí.*Jdeme..*Souhlasí s ní. V tuhle chvíli jej jí jedno i dort. I bez něj se společně s Chrisem vydá do komnaty.*
annie.16

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

za Tue Aug 04, 2020 12:19 am
*překvapí ji, když uvidí Edwarda s ostříhanými vlasy, ale líbí se jí to. Hodně. Neodolá a začne se smát a je jí jedno, že výbuch smíchu na svatbě se moc na princeznu nehodí. Stejně se tak nikdy nechovala. Jakmile dojde Edward k ní, protočí očima a po jeho slovech se uchechtne.* Já za to nemůžu! To jak nějakej zlozvyk. *řekne pobaveně. Opravdu si občas ani neuvědomuje, že to dělá.* Líbilo se mi to moc. A hlavně ty ses mi líbil. *Oplatí mu polibek a poté se zaměří na jeho vlasy, které mu pročísne rukou. Uchechtne se po jeho slovech a potřese hlavou.* To měl. Ale tohle jsem nečekala. *Přizná a když ji obejme kolem pasu, položí mu ruce na hruď a políbí ho.* Jdeme.*zavelí, chytne ho za ruku a začne ho tahat ven z katedrály směrem ke komnatě.*
annie.16

za Tue Aug 04, 2020 12:29 am
*slíbí jí, že se po cestě do komnaty staví ještě do kuchyně. Řekne ti částečně i proto, že si ji chce udobřit.* Fajn, tak najdeme mandarinky a čokoládu. *Souhlasí pobaveně. Pobaveně se usměje nad tancem Wyatta a ostatních a začnou se bavit i jejich budoucí svatbě.* Dobře. *Zazubí se na ní. Samozřejmě se mu líbí představa, jak má soukromý taneček a nemůže si stěžovat. Asi má o zábavu následujících dní postaráno, protože tuhle představu z hlavy jen tak nedostane. Poté si ji přidrží blíže u sebe a začnou se bavit o líbánkách.* Jo, to bude skvělý. Protože až se vrátíme, tak bude korunovace a zachvili se narodí ten malej prcek a už nebudeme mít žádný chvilky pro sebe. *To je jediné, co ho štve. Že se nebude moct věnovat Chrysane a dítěti kvůli práci.* Jdeme dělat ten dort?
-LF-

za Tue Aug 04, 2020 1:11 am
*Přikývne. Na mandarinky s čokoládou má teď skutečně docela chuť.*/Já se z těch těhotenských chutí za chvilku zblázním../*Společně se dívají a tanec krále Wyatta a ostatních a baví se o tom, jak by něco podobného udělali na své svatbě, i když ona by spíše zatančila jen jemu, soukromě v jejich komnatě o svatební noci. Neodtahuje se od něj a drží se u něj, stejně ani nemá moc možnost, když ji drží za pas u sebe. Těší se i na jejich líbánky, kde budou skutečně jen sami dva a ničím nerušeni.*Budu mít sama svou práci, ale méně, takže budu co nejvíce pomáhat tobě, abys pak mohl se mnou a tím prckem trávit co nejvíce času. Společně to zvládneme. Budeme spolu trávit dost času, i s tím prckem a i o samotě. Jsem si jistá, že když si budeme chtít udělat jen chvilku pro sebe, tvoji rodiče nám ho pohlídají, už se na něj těší.*Zaydenova máma jí posílala fotku různých oblečků pro miminko a dalších věciček. Je z toho nadšená, stejně jak i oni.*Jdeme na dort.*Přikývne a chytne ho za ruku. Společně se pak vydají do kuchyně.*
annie.16

za Tue Aug 04, 2020 8:49 am
*miluje její úsměv a udělal by všechno proto, aby se smála, takže ji klidně i zatancuje. I když upřímně se mu do toho moc nechce, protože tancovat nikdy neuměl. Nechápal, jak někdo může umět zkombinovat více pohybů tak, aby vytvářely perfektní celek. Neřekne jí nic o tom, jak má v plánu líbánky. To se dozví Chrys až budou na místě.* Už tak toho budeš mít dost, ale jestli mi chceš pomáhat, tak fajn. jen si toho nemůžeš brát na sebe hodně. *Nechce zase, aby se Chrysane přepracovala. Přeci jen to ona bude muset to dítě porodit a odkojit a už i to je dost.* Až někdy přijede z Egypta Cheynne, tak ho strčíme jí, budeme doufat, že ho nezamorduje a budeme mít čas pro sebe. *Uchechtne se nad "skvělými" hlídacími schopnostmi své sestry. Poté se jí zeptá, jestli už nepůjdou dělat ten dort a následně společně odejdou.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Re: Svatby v Katedrále

Povolení tohoto fóra: