Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Mon Aug 03, 2020 10:03 pm
Já taky ne. Máme štěstí, že se stalo to, co se stalo a jsme tu dneska spolu. Neodvedu si představit svůj život bez tebe. /To by ani nebyl život../*Nadzvedne obočí.*Cože? Jaký překvápko? Mám se bát? Víš, že nemám ráda překvapení..*Bojí se, co by mohl Chris vymyslet, Než půjde na své místo, sedí chvilku v první řadě s Chrisem a povídá si s ním.*A já ti pomůžu. Ráda s tebou vařím. A myslím, že jsem se už zlepšila, nemyslíš? Už dlouho nic nevzplanulo.*Zamrká jako andílek, když zmíní zase to podpalování. Když je čas, vyskočí na nohy a políbí ho krátce na rty . Postaví se na místo svědkyně, odkud sleduje obřad a korunovaci a poté s mezi prvními vydá Wyattovi a Polaris poblahopřát. Oba dva je obejme a nad Wyattem protočí očima, ale s pobaveným úsměvem.*To je mi lásky k sestře.*Řekne ironicky, když slyší, že ji zaškrtí, pokud bude brečet, k čemuž nemá daleko. Polaris taky popřeje pevné nervy, protože s Wyattem je bude potřebovat a uchechtne se.*Jsi hodně věcí, ale rozhodně ne zlatíčko.*Zazubí se na Wyatta. Následně uvolní místo dalším gratulantům. a vydá se s Chrisem do vedlejší místnosti.*Už se bojím..*Uchechtne se a sleduje, jak odbíhá. Když vidí, že k Wyattovi znervózní ještě více. Pak se ale rozezní hudba a oni společně s Wellsem ,Edwardem a dalšími začnou tančit. Musí se pobaveně smát a a ni se to nesnaží skrývat. Ale jakmile tanec skončí, začne tleskat.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Polaris B. Schreave

Mon Aug 03, 2020 10:24 pm
Ale jo, přeháníš. *ZAavrtí s úsměv hlavou. Poté jen sleduje Wyatt a moc nevnímá kněze. Vnímá ho až když je konečně porhlásí za své a taky když probíhá její korunovace.* JAsný, plazení by ušlo. *Zopakuje pobaveně po Aless a pak se už otočí s úsměvem na Camille.* Neboj, slíbila jsem ti, že se budu snažit nebrečet. *Dá mu pusu na tvář a zase se otočí na Aless.* Ten nebude brečet, ten uvidí někoho brečet a vezme nohy na ramena. *Zazubí se na svého manžela a pak se usměje i na Adeline, která ji docela překvapí. Pak se s úsměvem otočí na Wyatta.* Jasný, jdeme. *Zazubí se na něj a když dojdou na olsavu a ona dostane za úkol si sednou, přihmouří oči a zmateně sleduje Wyatta. Jakmile uvidí a uslyší, co se děje, překvapeně zamrká a rty se jí roztáhnou do širokého úsměvu. S úsměvem s´t sleduje a když taneček skončí, vyskočí na nohy a začne se smíchem tleskat. Poté se rozejde k Wyattovi aobejme ho.* To bylo to nejlepší taneční číslo, co jsem kdy viděla. *Pokýve uznale hlavou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Christophe R. Dubois

Mon Aug 03, 2020 10:40 pm
Jsme na tom stejně, zlato. *Usměje se na ní zamilovaně.* Neboj, tohle se ti bude líbit, slibuju. Připravoval jsem ho hrozně dlouho. *Vzpomene si na poslední měsíc, kdy s Wyattem a ostatními chodili vždycky natajno trénovat do posilovny, kde dali dohromady i choreografii a celkově hudbu.* Zlepšila ses docela dost, to je pravda. Pár let a budeš ta nejlepší kuchařka v paláci. A já opravdu neprojdu dveřmi. *Zasměje se a narazí tak na jednu z jejich dávnějších konverzací. Pak už sleduje Camille během obřadu, protože pro něj je daleko zajímavější, jak právě probíhající svatba. Nakonec s ní dojde pogratulovat novomanželům, které ale nezná až tolik, takže to shrne jednoduchým "Gratuluji" a uchechtne se nad konverzací mezi Camille a Polaris ohledně brečení.* Člověk si po nějakých dvaceti týdnech trochu přivykne. *Pokrčí rameny, když zmíní svou zkušenost a u toho se na svou ženu usměje. Potom s ní odejde do vedlejšího sálu a řekne jí, že je čas na překvápko. Začne spolu s ostatníma tancovat a když vidí, jak se Cam začala smát, zazubí se na ní a zamžiká obočím. Nakonec dotančí až do konce a nechá Wyatta a Polaris, aby si zatančili svůj první manželský tanec.* Líbilo? *Usměje se pobaveně na Camille.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Edward L. Horn

Mon Aug 03, 2020 10:54 pm
*Na svatbu se vydal jenom protože ví, že tam bude Aless a protože spolu s ostatními si připravil menší taneční překvápko. V obleku dojde do katedrály a schválně si sedne víc dozadu, aby ho Aless hned neviděla. Protože on má ještě jedno menší překvápko. Nechal se ostříhat na krátko. Nahoře na hlavě si vlasy nechal o něco delší, takže se mu tam kroutí jeho klasické kudrliny. Mikádo, jaké ale nosil, je pryč. To může Aless vidět, když začne tancovat spolu s ostatními choreografii, kterou si v posledním měsíci připravovali a trénovali. Během tančení na svou lásku mrkne a zazubí se na ní, když jí vidí vyprsknout smíchy. Spolu s ostatními dotančí až do konce a pak se trochu udýchanej vydá k Aless.* Překvápko. *Zahlásí dosti očividnou věc a políbí jí.* Doufám, že se ti to líbilo.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Zayden J. Collard

Mon Aug 03, 2020 10:57 pm
*začne se bránit, protože by jí přeci nepodvedl. Nedokázal by to udělat člověku, kterého miluje tak moc.* Tak fajn. *Usměje se, když ho pohladí po paži. Poté se chvilku dohadují jestli je, nebo není Brepta a rozhodně ji nevěří to, jak si hraje na uraženou. Poté ji řekne, že zařídil pro její želvy speciální místnost hned vedle jejich komnaty. Pro něj je to jen maličkost a udělal by pro ni cokoliv. Poté společně sledují obřad a když skončí, tak také začne tleskat.* Lásko jsou to jen drby. Nevím, jestli je to pravda. Ale kdyby ne, tak až přijdeme zpět do paláce, tak se po cestě stavíme do kuchyně a uděláme provizorní těhotenský dort. *Slíbí jí pobaveně. Poté se společně odeberou do místnosti, kde se koná oslava a musí se pobaveně usmát nad tím, co připravili.* Že bych si pro tebe taky připravil tanec na svatbě?*zopakuje její otázku a zazubí se na ní. Když se pak natáhne k jeho uchu, povytahne trochu obočí zvědavostí nad tím, co řekne.* Hmm, jo. Soukromej tanec zní ještě lépe.. *uzná, otočí se k ní a přitáhne si ji zpět blíže tak, jak byla předtím.* Hned po svatbě odjedeme na líbánky, který už pro tebe mám vymyšlený. A tam si můžeš tančit kolik jen budeš chtít.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon Aug 03, 2020 11:02 pm
*Protočí očima a nic dalšího nestihne říct, protože ho kněz přeruší a začne svůj proslov, což ho samozřejmě trochu naštve, protože potřebuje mít vždycky poslední slovo. Nakonec to ale vydrží a přežije to do konce obřadu a korunovace. Spokojeně se usměje, když ho pak Polaris políbí na tvář.* Jo, budete mít útěk ženicha. *Uchechtne se a pak se vydá spolu s Polaris na oslavu. Posadí Pol na židli a sám odejde za klukama, se kterýma si připravil taneční překvapení. Když vidí úsměv Polaris, zahřeje ho to u srdce a úsměv jí oplatí. Dotancuje až do konce, kdy drží Polaris v náruči a rovnou s ní začne tančit první manželský tanec.* Tak to jsem rád, že mi to překvapení vyšlo. Trénovali jsme to měsíc. *Uchechtne se a navede jí do otočky.* Ale pro tebe bych udělal cokoliv. Cokoliv pro mojí ženu, lásku mého života. *Usměje se na ní zamilovaně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Mon Aug 03, 2020 11:16 pm
*Usměje se na něj. Docela se zalekne, když zmíní nějaké překvapení. *Dobře, věřím ti.*Když jí to slíbí, že se jí to bude líbit, věří, že to nebude nic strašného a bude to v pořádku. Myslí si, že se ve vaření už zlepšila, nic dlouho nepodpálila, takže je to jasné.*To mi nijak vadit nebude. aspoň budeš mít výmluvu, proč být pořád jen se mnou, v komnatě.*Zazubí se na něj, když řekne, že pak neprojde dveřmi. Stoupne si na své místo a sleduje obřad. Občas zabloudí pohledem ke Chrisovi, kterého přistihne, jak se na ni dívá. Usměje se na něj a pak se zase podívá na obřad, který brzy skončí a po korunovaci se ona vydá pogratulovat Wyattovi a Polaris. Věří, že společně budou šťastní.*Dvaceti týdnech.. Já jsem ve dvacátém druhém, asi dva týdny jsme to nevěděli ani.*Uchechtne se.*To sis na to teda zvykl docela nedávno.*Prohodí s úsměvem. Odejde do vedlejší místnosti a dívá se na tanec, který je právě oním překvápkem. Rozesměje ji to, aby taky ne. Celou dobu pozoruje jen Chrise a když tanec skončí, vydá se mu naproti.*Bylo to dokonalý lásko. *Z jejího hlasu bylo znát pobavení.*Doufám, že to někdo natáčel, na tohle se chci podívat určitě ještě jednou.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Mon Aug 03, 2020 11:20 pm
*po obřadu a gratulacích se vydá spolu s ostatními do místnosti, ve které se koná oslava. Ani neví, jestli tu Edward bude, nebavila se o tom s ním. Jakmile uvidí scénu před sebou, začne se pobaveně usmívat. Hned si všimne i Edwardových vlasů. Překvapeně vydechne, protože tohle vážně nečekala. Ale líbí se jí to. Samozřejmě, že se jí to líbí. Milovala by ho i s pleškou. Když na ní mrkne a zazubí se, začne se ještě více smát a už to ani neskrývá. Směje se po celou dobu jejich malého "představení".* Neříkej. *Neodolá protočení očima a oplatí mu polibek.* Bylo to úžasný. Jsi skvělej tanečník. *Řekne upřímně.* A tvoje vlasy..*vdechne a pročísne mu je prsty, takže jsou méně rozcuchané.* Ostříhal ses. *Zkonstatuje dost očividnou věc, ale to je jí jedno.* Miluju to. A miluju tebe. *Řekne a znovu ho políbí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon Aug 03, 2020 11:25 pm
*Nadchne ji představa dortu pro těhotné a pak se zklamaně usměje.*To mi nesmíš dělat!*Lehce se zamračí, ale po jeho návrhu, který se jí zamlouvá přikývne a usměje se. *S tím souhlasím. Chci vlastní dort. Až budeme mít my svatbu, nechám si tam dát jeden pro těhotný. A budou tam okurky. *Zazubí se na něj. Podle ní je to naprosto geniální plán. Odejde spolu s ním do jiné místnosti, kde se koná oslava dnešní svatby. Než si stihne ukrást něco z občerstvení, začne hrát hudba a ona zjistí, že ženich nejspíše s přáteli se rozhodl pro taneček pro svou nevěstu. Pobaveně to sleduje a nahlas zapřemýšlí, jestli něco podobného nemá udělat ona na jejich svatbě.*Asi bych umřela smíchem , vidět takhle tebe.*Uchechtne se už jen nad tou představou. Natáhne se k jeho uchu, do kterého zašeptá svůj druhý nápad a to spíše soukromý tanec, jen pro jeho oči.*Tak ho máš mít.*Mrkne na něj a než se stihne pořádně odtáhnou, on si i přitáhne zpět blíže. *Fakt? kam pojedeme?*Chce to vědět, ale zároveň pochybuje, že jí o Zayden řekne.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Polaris B. Schreave

Mon Aug 03, 2020 11:35 pm
*Když je konečně Wyattovou ženou a zároveň i královnou, cítí se o kámen na srdci lehčí, který ani nevěděla, že tam je, ale byl tam.* No tak, žádný útěk. Platí? Já nebudu brečet, ty nebudeš utíkat, to mi přijde fér. *Zazubí se na něj a poté už zmateně sleduje odcházejícího Wyatta. Když zače Wyatt s dalšími tancovat, na tváři se jí rzlije široký úsměv. I při společném tancování se dívá jen na něj s úsměvem na rtech.* Bylo to skvělý. Sice jsem si na začátku myslela, že jste asi zešíleli, ale bylo to skvělý. *Zasměje se a zamilovaně se usměje.* No tak, budu se červenat. *Pak se rozhlédne kolem sebe a když se koukne na Wyatta, na tváři má rošťácký úsměv malého dítěte.* Jak dlouho musí být ženich a nevěsta na své svatbě? Teď by měla být svatební noc, ne? *Zamrká na něj s výrazem andílka.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Zayden J. Collard

Mon Aug 03, 2020 11:45 pm
Promiň. *Omluvně se na ní usměje a poté ji slíbí, že po cestě do komnaty společně udělají vlastní těhotenský dort.* Fajn, dej si tam co chceš. Třeba čili papričky nebo něco jinýho. *Řekne pobaveně. Upřímně doufá, že aspoň ty čili papričky vynechá. Poté společně zamíří do druhé místnosti, kde začne král Wyatt tančit s pár dalšími příbuznými nebo známými. Pobaveně se nad tím usměje a začnou se bavit o tanci na jejich blížící se svatbě.* aby ses smála, tak to pro tebe klidně udělám. Ale nesmíš mi umřít smíchy. Stačí, když se budeš usmívat tím svým krásným způsobem. *Mrkne na ní. Poté poslouchá slova, která mu pošeptá do ucha a samozřejmě se mu tahle představa líbí. Než se stihne úplně odtáhnout, tak si ji přitáhne zpět, protože se mu takhle vzdálenost zamlouvá více.* To se dozvíš až v ten pravý čas, lásko. *Celé to má nachystané jako překvapení, takže ji neřekne nic.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Christophe R. Dubois

Mon Aug 03, 2020 11:55 pm
Dobře. *Usměje se spokojeně a rychle jí líbne na rty.* Mě nechceš pouštět ani na vycházky? To bude teda pohodový manželství. *Zasměje se, ale samozřejmě to všechno myslí ze srandy a to je znát z jeho pohledu a tónu hlasu. Když ho pak Camille přistihne, jak jí během obřadu sleduje, pokaždé se na ní zamilovaně usměje a jednou poté rty naznačí slova "Miluju tě".* No.. Na některý věci se zvyká hůř. Zvyknul jsem si cca před měsícem. *Zazubí se na ní a pak už spolu s ostatními zatancuje jejich taneční překvápko a poté se vydá za svou manželkou.* Tak to jsem rád. *Usměje se na ní.* Taky doufám, rád bych to viděl z pohledu třetí osoby. *Uchechtne se.* A teď už můžeme do komnaty a já ti můžu ukázat ty věci, který by sis nevysnila, jak jsem slíbil. *Zašeptá jí opět provokativním tónem do ucha a u toho se nosem otře o její pokožku tam a jemně jí tam políbí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Edward L. Horn

Tue Aug 04, 2020 12:00 am
*Během tance se zazubí na Aless a má co dělat, aby se sám nerozesmál, když vidí jí, jak se směje. Jakmile skončí, vydá se za ní a uchechtne se po jejím protočení očí.* Neprotáčej těma očima. *Poznamená pobaveně a cvrkne jí prstem do nosu.* Děkuju. Jsem rád, že se ti to líbilo. *Políbí jí jemně a pak se na ní usměje a spokojeně přivře oči, když mu pročísne vlasy.* Neříkej. *Zopakuje její předešlou reakci na jeho slova a zasměje se./ Říkala jsi, že jsem to měl už moc dlouhý. *Pokrčí rameny se zazubením a pak jí obejme okolo pasu a přitulí si jí k sobě.* A já miluju tebe. *Oplatí jí polibek.* A teď, když už jsem ti ukázal, co jsem měl v plánu, tak navrhuju nechat hrdličky hrdličkama a vypařit se do komnaty, co ty na to? *Zamžiká obočím.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Chrysane Y. Martinelli

Tue Aug 04, 2020 12:05 am
*Zamračí se nad tím, že jí dal naději, že de bude dort pro ni a další těhotné, ale vypadá to, že si jen dělal legraci. Pak na tím mávne rukou.*V pohodě. *Vynahradí jí to tím, že společně zajdou do kuchyně ona bude mít dort, jaký jen bude chtít a stejně tak i na jejich svatbě.*čili papričky? Na ty nemám moc chuť. Ale dala bych si docela mandarinku. Mandarinku namočenou v čokoládě./Čokoládovou fontánu by tu snad mohli mít, ne?/*To se jí nezdá až tak neobvyklé. Než se ale stihne podívat po fontáně, zarazí se nad tancem Wyatta a dalších. Přijde jí to legrační a když si představí, že by tak blbnul Zayden na jejich svatbě, je to legrační ještě více, pro ni. Usměje se na něj.*Dobře, tak se pokusím neumřít. *Uchechtne se.*/Jako bych to mohla ovlivnit../*Zašeptá do ucha, že mu taky může zatančit jen v komnatě, tanec jen extra pro něj, když bude chtít a je rozhodnutá to také i udělat. Zůstane u něj blíže, protože ji u sebe drží a jí to ani trochu nevadí.*No dobře, nějak to vydržím.. Ale těším se, až tam budeme jen my dva, sami, ty bez práce. Budeme mít čas jen pro sebe.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Tue Aug 04, 2020 12:07 am
Jo, to je fér. Ale vážně nesmíš brečet. *Řekne jí naoko vážně a přísně, jako kdyby čekal, že svou část dohody poruší. Pak už začne s ostatními tancovat a u toho se celou dobu usmívá na svou manželku.* Zešíleli? Tsss. Já připravím překvápko pro svou manželku, zalarmuju kvůli tomu všechny příbuzný a pár strážců a jsem za šílence. To je smutný. *Potřese pobaveně hlavou.* Klidně pro tebe budu tancovat dokud budeš chtít. *Slíbí jí se zamilovaným úsměvem.* Miluju, když se červenáš. *Namítne jako neviňátko a když dotančí, vezme jí za ruku a políbí jí na hřbet. U toho si všimne všech prstenů, které má. Dva zásnubní, svatební a korunovační.* Tak koukám, že kupování prstýnků se mi dost ztíží, když ti dojdou za chvíli prsty. *Poznamená pobaveně. Po její další otázce se mu ale zadrhne trochu hlas v krku a kalhoty mu začnou být těsnější.* Jdeme. *Přikývne, chytne jí za ruku a vykrade se z ní ze sálu do jejich komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Tue Aug 04, 2020 12:13 am
*Potřese hlavou.*Nikam nepůjdeš. Budeš se mnou, v komnatě. Však neboj, já tě zaměstnám.*Usměje se na něj a mrkne. Poté si stoupne na své místo k oltáři.*/Před pár týdny jsme tady stáli s Chrisem../*Podívá se jeho směrem a usměje se zamilovaně, když uvidí jak se na ni taky dívá. Rozezná, co jí chce říct a proto mu rty naznačí to samé, jako on jí. Když společně pogratulují Wyattovi a Polaris a baví se o tom, jak se dá zvyknout na pláč a celkově vlastně přecitlivělost během těhotenství. Pobaveně se usměje a potřese nad ním hlavou. Už to nechá být a v místnosti vedle, kam se přesunou, sleduje svého manžela, jak spolu s ostatními tancuje. Kromě něj tam sice tančí i její bratr, bratranec a možná i budoucí švagr, ale to nevnímá, dívá se jen na Chrise. Doufá, že to někdo zdokumentoval, chce se na to podívat znovu a nebo ideálně získat kopii té nahrávky.*Hmm..*Spokojeně zamručí, když jí zašeptá do ucha a nosem se otře o její pokožku, kam ji následně políbí.*Jdeme..*Souhlasí s ní. V tuhle chvíli jej jí jedno i dort. I bez něj se společně s Chrisem vydá do komnaty.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Tue Aug 04, 2020 12:19 am
*překvapí ji, když uvidí Edwarda s ostříhanými vlasy, ale líbí se jí to. Hodně. Neodolá a začne se smát a je jí jedno, že výbuch smíchu na svatbě se moc na princeznu nehodí. Stejně se tak nikdy nechovala. Jakmile dojde Edward k ní, protočí očima a po jeho slovech se uchechtne.* Já za to nemůžu! To jak nějakej zlozvyk. *řekne pobaveně. Opravdu si občas ani neuvědomuje, že to dělá.* Líbilo se mi to moc. A hlavně ty ses mi líbil. *Oplatí mu polibek a poté se zaměří na jeho vlasy, které mu pročísne rukou. Uchechtne se po jeho slovech a potřese hlavou.* To měl. Ale tohle jsem nečekala. *Přizná a když ji obejme kolem pasu, položí mu ruce na hruď a políbí ho.* Jdeme.*zavelí, chytne ho za ruku a začne ho tahat ven z katedrály směrem ke komnatě.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Zayden J. Collard

Tue Aug 04, 2020 12:29 am
*slíbí jí, že se po cestě do komnaty staví ještě do kuchyně. Řekne ti částečně i proto, že si ji chce udobřit.* Fajn, tak najdeme mandarinky a čokoládu. *Souhlasí pobaveně. Pobaveně se usměje nad tancem Wyatta a ostatních a začnou se bavit i jejich budoucí svatbě.* Dobře. *Zazubí se na ní. Samozřejmě se mu líbí představa, jak má soukromý taneček a nemůže si stěžovat. Asi má o zábavu následujících dní postaráno, protože tuhle představu z hlavy jen tak nedostane. Poté si ji přidrží blíže u sebe a začnou se bavit o líbánkách.* Jo, to bude skvělý. Protože až se vrátíme, tak bude korunovace a zachvili se narodí ten malej prcek a už nebudeme mít žádný chvilky pro sebe. *To je jediné, co ho štve. Že se nebude moct věnovat Chrysane a dítěti kvůli práci.* Jdeme dělat ten dort?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Chrysane Y. Martinelli

Tue Aug 04, 2020 1:11 am
*Přikývne. Na mandarinky s čokoládou má teď skutečně docela chuť.*/Já se z těch těhotenských chutí za chvilku zblázním../*Společně se dívají a tanec krále Wyatta a ostatních a baví se o tom, jak by něco podobného udělali na své svatbě, i když ona by spíše zatančila jen jemu, soukromě v jejich komnatě o svatební noci. Neodtahuje se od něj a drží se u něj, stejně ani nemá moc možnost, když ji drží za pas u sebe. Těší se i na jejich líbánky, kde budou skutečně jen sami dva a ničím nerušeni.*Budu mít sama svou práci, ale méně, takže budu co nejvíce pomáhat tobě, abys pak mohl se mnou a tím prckem trávit co nejvíce času. Společně to zvládneme. Budeme spolu trávit dost času, i s tím prckem a i o samotě. Jsem si jistá, že když si budeme chtít udělat jen chvilku pro sebe, tvoji rodiče nám ho pohlídají, už se na něj těší.*Zaydenova máma jí posílala fotku různých oblečků pro miminko a dalších věciček. Je z toho nadšená, stejně jak i oni.*Jdeme na dort.*Přikývne a chytne ho za ruku. Společně se pak vydají do kuchyně.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Zayden J. Collard

Tue Aug 04, 2020 8:49 am
*miluje její úsměv a udělal by všechno proto, aby se smála, takže ji klidně i zatancuje. I když upřímně se mu do toho moc nechce, protože tancovat nikdy neuměl. Nechápal, jak někdo může umět zkombinovat více pohybů tak, aby vytvářely perfektní celek. Neřekne jí nic o tom, jak má v plánu líbánky. To se dozví Chrys až budou na místě.* Už tak toho budeš mít dost, ale jestli mi chceš pomáhat, tak fajn. jen si toho nemůžeš brát na sebe hodně. *Nechce zase, aby se Chrysane přepracovala. Přeci jen to ona bude muset to dítě porodit a odkojit a už i to je dost.* Až někdy přijede z Egypta Cheynne, tak ho strčíme jí, budeme doufat, že ho nezamorduje a budeme mít čas pro sebe. *Uchechtne se nad "skvělými" hlídacími schopnostmi své sestry. Poté se jí zeptá, jestli už nepůjdou dělat ten dort a následně společně odejdou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Re: Svatby v Katedrále

Sat Dec 26, 2020 5:05 pm
Svatba Jace & Misty
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Dec 26, 2020 5:19 pm
*už od včerejška je uzlíček nervů, i když to, že narazil včera na Misty v domku na stromě, ho trochu uklidnilo. Zároveň se ale nemůže dočkat, až ji uvidí procházet tou uličkou k němu. Pokud teda ovšem ještě před obřadem neuteče. Ví, že jsou nějaké tradice, kdy by se den před obřadem snoubenci neměli vidět nebo tak něco, ale jemu je to tak nějak jedno a na nějaké tradice v tomhle ohledu kašle. Na sobě má klasický černý oblek, bílou košili a červenou kravatu. Vlasy má kupodivu učesané a na tváři nervózní ale šťastný úsměv. Do katedrály dojde celkem na čas, a tak zatím jen pozoruje přicházející hosty a snaží se nemyslet na to, jak by to dopadlo, kdyby Misty řekla "ne" nebo se rovnou vůbec neukázala.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Eadlyn Deane Schreave

Sat Dec 26, 2020 5:38 pm
*Dneska se žení její bratr z čehož je naprosto nadšená. Na sebe si vzala růžové šaty, které jsou vepředu kratší jak vzadu. Jsou taky zdobené. Lodičky má v takové barvě, aby ladily k šatům a stejně tak i nehty a oční stíny. Prvně si chtěla nechat vlasy rozpuštěné, ale nakonec jí je komorné spletly do drdolu, což je asi lepší. Když dojde do katedrály, zamíří prvně za Jacem, který tam stojí sám. Hosté teprve přicházejí, takže když s ním prohodí pár slov, snad to nebude vadit.* Ahojj. *Řekne nadšeně a obejme ho. Na tváři má velký úsměv.* Uvolni se trochu, nebo tu ještě zkolabuješ. Všechno půjde přesně tak, jak má, nemusíš se bát.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Misty Evony Callaghan

Sat Dec 26, 2020 5:40 pm
*Je hodně nervózní. Ještě více než v pondělí, předtím než ji Jace požádal o ruku. To se bála, že by si to mohl rozmyslet a chtěl si vzít jinou účastnici. Kdyby se teď na svatbě neobjevil a nebo nakonec řekl "ne" zlomilo by ji to ještě více. Včera se s ním viděla, za což je ráda. Trochu ji to uklidnilo, ale ne moc. Jelikož je to její svatba, co by asi mohla mít na sobě? Má na sobě bílé šaty s menší vlečkou. Nechtěla něco, s čím by jen cestou k oltáři vytřela celou katedrálu. Šaty jsou zdobené v horní části a směrem dolů zdobení pomalu mizí. Má průhledné rukávy jejíchž existenci dokazuje jedině pár ozdob, které tam jsou. Lodičky má v bílé barvě a taky se zdobením, které je podobné tomu na šatech. Náušnice má jen jednoduché. Vlasy má v drdolu, ve kterém je taky vsazená ozdoba. Oční stíny a nehty jsou ve světle béžové barvě. Nechybí ani kytice, která ke všemu ladí a kterou nervózně mačká v rukou. Jsou tu s ní i dvě její družičky, její mladší sestra, Destiny a Angel. Celou dobu přechází nervózně po místnosti ve které je a dívá se na hodiny.* Co když si to třeba rozmyslí? *Vysloví svou největší obavu a podívá se na ně. Po dlouhé chvíli se konečně zastaví. Jen těžko odolává chuti si začít kousat nervozitou nehty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Angel Seraphina Schreave

Sat Dec 26, 2020 5:50 pm
*Pobaveně sleduje nervózní Misty, jak přechází po místnosti a po chvíli už to nevydrží, zvedne se ze židle a dojde k ní, aby jí zastavila. Položí jí ruce na ramena a s mírně pobaveným úsměvem na rtech se jí podívá do očí.* Hned teď se nadechni a vydechni. Uklidni se. Jace je tvrdohlavá palice a když si něco umane, tak to jen tak nepustí. A sama jsi to dneska viděla. On si tě chce vzít a jen tak tě nepustí. Nejspíš teď sám stojí nervózní u oltáře a bojí, aby sis to nerozmyslela ty s nim. *Pokrčí rameny.* Hlavně dýchej a uvolni se. Určitě tě nebude chtít vidět, jak k němu jdeš uličkou a u toho vypadáš jako ztuhlý prkno, který tam musí někdo táhnout proti jeho vůli. *Zkonstatuje pobaveně.* Tvůj největší problém dneska budu maximálně tak já, jestli zjistim, že na hostině nemáte čokoládovej dort. *Zazubí se na ní.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 12 Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru