Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Tue Dec 24, 2019 11:03 pm
*Políbí ji a po jejím spokojeném úsměvu ví, že se jí to líbilo stejně jako jemu.*Jo, to nevím ani já sám.*Uchechtne se. Film pomalu končí. Dojí zbytek popcornu a stoupne si.*Rád jsem tě poznal Amélie, tak někdy příště.*Mrkne na ni, vezme její ruku a lehce ji políbí. Poté se vydá do své komnaty.*


Naposledy upravil -LF- dne Tue Dec 24, 2019 11:05 pm, celkově upraveno 1 krát
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Amélie Rosewood

Tue Dec 24, 2019 11:04 pm
*Po debatě o Lokim se k němu nakloní a ukradne mu popcorn.  Pak jí na oplátku políbí což si vychutná* hmmmm * svůdně a spokojeneě se usměje. Opře se splátky do své sedačky * to nevím co si počneš když se v selekci objeví banda stydlivých holek, které se budou červenat a omdlévat kdykoli tě uvidí.* Podívá se na něj*/ má okolo rtů otisky rtěnky, snad jí nemám rozmazanou/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 9:03 am
*Dneska má setkání se Shaye. Pozval ji do kina a nechal výběr kina na ní. On by teď asi nevybral nic pozitivního, když pořád myslí na svého bratra, Rhyse a mámu. Taky pořád dokola a dokola vidí, jak mrtvá těla jeho rodiny, kterou ni nestihl poznat, padají k zemi. Potřese nad sebou hlavou. Pod očima má černé kruhy, i když dneska zvládl dokonce usnout, asi na tři hodiny. což není moc, ale předtím nespal vůbec. Take je to rozhodně lepší. Na sobě má černé džíny a tmavě šedé, taktéž skoro až černé tričko. Vlasy mu klasicky trčí do všech světových stran, i když se snažil je učesat. Zaklepe na dveře od komnaty Shaye a snaží se na tváři nasadit menší úsměv. Který ale není upřímný, ale snaha se cení, ne?*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 9:09 am
*dneska má další schůzku s princem a když zjistila, že půjdou do kina byla nadšená. Je celkem zvědavá, jak vypadá kino v paláci. Určitě to bude jinačí než malé kino, které bylo v Bonitě. Byla tam asi jen jednou. Má na sobě ležérní šaty a lodičky na menším podpatku. Vlasy má zapletené v copu a líčení jen velmi jemné. Když se ozve klepání na dveře, vydá se otevřít.* Ahoj.*řekne a pousměje se. Všimne si, že Sawyer vypadá strašně a nedivi se mu. Sama je po tom útoku otřesená a to tam ani nebyla.* Otázka jak se máš je asi hloupá, co?*nadhodí* Je mi to moc líto.*řekne sklesle a uhne pohledem*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 10:06 am
*Snaží se trochu rozzářit obličej, aby nevypadal úplně jako chodící mrtvola, i když to stejně asi nemá nějak velký účinek. Když se dveře otevřou, podívá se na dívku a povede se mu nadzvednout jeden koutek rtů.* Ahoj.*Povzdechne si.*Není to moc dobrý,ale snad se to zlepší.*Řekne frázi, kterou opakuje pořád dokola poslední dny. Přikývne.*Díky.. Ale teď se na to pokusíme oba dva nemyslet, dobře?*Nabídne jí rámě a když jej za něj vezme, jde spolu s ní pomalu ke kinu.*Jaký film jsi pro nás vybrala?*Zeptá se zvědavě.*Máme tam připravený různý dobroty, jako ve skutečném kině. Snad ti to bude chutnat.*Je tam i přístroj na popcorn, kde jsou tři druhy. Slaný, sladký a sýrový.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 10:29 am
*když se ozve klepání na dveře, vydá se otevřít a nasadí usměv.*Všechno bude brzy zase v pořádku.*potichu so povzdechne a dodá, že je jí to líto.* Dobře.*vrátí se pohledem k němu a přijme jeho rámě.* Nevím, jaký je tvůj styl ale myslela jsem, že by se ti mohlo líbit něco trochu akčního a tak, takže třeba Skyfall?*řekne nejistě. Nikdy to neviděla ale často tom slýchala. Filmy na tenhle styl se jí vždy líbili a je jí jasné, že se to bude Sawyerovi líbit víc než nějaké romantické komedie.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 10:50 am
*Řekne, že doufá, že to brzy bude v pořádku. Bojí se hlavně o mámu, jak to bude snášet. Skoro celý život si myslela, že její bratr je mrtvý a teď se ukázalo, že není. Nebo teda teď zase je.. Stejně jak jeho manželka a jeho děti. Těžce polkne a pak řekne, ať se tím teď nezabírají a nabídne jí rámě. Když ho přijme, vydá se s ní ke kinu a řekne, co tam na ně čeká za občerstvení. Jako v normálním kině.*Akční mám rád. Akční, scifi, fantasy.. Ale klidně se podívám i na něco jinýho.*Pokrčí rameny.*Skyfall.. to zní dobře. *Pousměje se na ni trochu.*Tobě to nevadí? Jestli se chceš raději podívat na nějakou romantickou komedii, klidně můžeme.*Řekne jí. Dojdou před kino a on otevře dveře a nechá ji vejít jako první.*Chceš popcorn? Udělám ti ho.*Nabídne se a ukáže ke přístroji.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 11:05 am
*řekne mu, že všechno bude brzy zase v pořádku a pak příjme jeho rámě. Věděla, že má vybrat film a bylo to pro ní dost velké dilema. Nevěděla, co se mu bude líbit ale bylo jí jasné že určitě ocení spíše něco akčního než nějakou slaďárnu. Jí osobně bylo jedno, na co se budou dívat. Nakonec tedy vybrala film Skyfall a navrhne to princi* Ne, nevadí mi to. Mám tyhle filmy ráda.*pokrčí rameny a vejde do kinosálu. Hned se rozhlédne. Ani ji nepřekvapuje, jak je obrovský a skvěle vybavený.* Jasně.*řekne s úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 11:24 am
*Zeptá se jí, jaký film pro ne vybrala. Má rád akční film a tak, ale klidně se podívá jednou i na něco jinýho, to mu nevadí. Film, který zmíní ale zní skutečně dobře, takže souhlasí a je na něj zvědavý. Zeptá se, jestli jí to skutečně nevadí a po její odpovědi jen přikývne.*Dobře. A tenhle jsi už viděla? Já osobně ne, ale jsem zvědavý.*Řekne upřímně Když dojdou do kina, nabídne jí popcorn, který jí rád udělá. Už jí řekl, jaké jsou tu druhy a pokud nebude chtít, sám si udělá sýrový, protože ten je jeho nejoblíbenější.*A který?*Zeptá se jí a přejde k tomu stroji.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 11:43 am
*řekne mu film, který nakonec vybrala a poté ho ujisti, že má ráda i akční filmy.*, Ne, ještě jsem ho neviděla ale často jsem o něm slýchala. Prej je vážně dobrý.*řekne s úsměvem a pak obdivujeme krásu a velikost kinosálu. Když se jí princ zeptá na popcorn nadšeně přikývne. Popcorn měla jenom párkrát.* Solený.*odpoví mu a vydá se směrem k němu. Trochu nedůvěřivě si stroj prohlédne ale pak uzná, že rozhodně vypadá lépe než ten, který měli v kině v Bonitě. Párkrát se stalo že se porouchal a spálil všechen popcorn takže to pak v kině nevonělo zrovna hezky.* Jaký je tvůj oblíbený film?*nadhodí aby mezi nimi nebylo ticho*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 11:57 am
*Zeptá se, jestli ten film viděla. On ještě ne, takže to pro něj bude premiéra stejně jak pro ni, jak se dozví později. Přikývne.*Mám pocit, že jsem o něm taky slyšel, ale jistý si nejsem.*Řekne zamyšleně, když se snaží vzpomenout, zda je to skutečně tak. Pak to ale hodí za hlavu, teď se tím nebude zabývat. Třeba až uvidí prvních několik minut, rovzpomene si. Zeptá se jí, jaký popcorn chce.*Dobře.*Přikývne a během chvilku jí ho udělá, stejně jak sobě. Je v kelímku, typickém pro skutečně kina.*Vypadá to tu, skoro jako ve skutečném kině, co? *Podá jí kelímek se slaným popcornem.*Asi Avengers Endgame. Jsem velký fanoušek Marvelu.*Přizná jí.*Co tvůj? *Porozhlédne se po místech.*Sedneme si doprostřed? Je tam asi nejlepší zvuk a skvělý výhled. /Vepředu bychom museli moc ohýbat hlavu, abychom viděli./*Navíc na co, když mají celé kino jen pro sebe, že ano?*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 5:36 pm
*řekne mu, že ani ona ten film neviděla ale že o něm už několikrát slyšela. Když se jí princ zeptá na popcorn nadšeně přikývne, protože doma se jí takového privilegia dostali jen málokdy. Nakonec si vybere solený, protože se v těch příchutích moc nevyzná a slaný je jistota.* Jo, je to tady nádherné. A obrovské.*ještě jednou se letmo rozhlédne po sále a vezme se od něj kelímek s popcornem* Děkuju.*poděkuje mu a následně se ho zeptá na jeho nejoblíbenější film. Po jeho odpovědi se tiše uchechtne. Něco podobného očekávala. Když se jí pak zeptá na to samé, chvíli zapřemýšlí.* Asi Zloba.*uzná nakonec. Ten film ji doprovází už od dětství.* Jasne.*řekne a vydá se za nim. Pak si sedne na kreslo vedle něj a kelímek s popcornem si položí do klína*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 5:49 pm
*Zeptá se jí, jestli chce popcorn a po jejím nadšeném souhlasu musí zase o něco povytáhnout koutky rtů nahoru. Udělá jí slaný a sám sobě sýrový. A pak poznamená, že je to tu skoro jako ve skutečném kině. Jemu to tak určitě připadá. *Nemáš zač. Dáš si i něco k pití?*Zeptá se a podívá se na stůl, kde je klasicky vychlazená coca cola. Nějáké druhy džusů, voda a fanta. A taky samozřejmě brambůrky a další věci, co bývají normálně v kině.-*Klidně si nabídni co chceš.*Řekne jí. Když se jej zeptá na nejoblíbenější film, řekne jí ho a položí ji tu samou otázku.*Zloba? To jsem taky viděl Edelynne mě sem dotáhla a donutila mě se na to dívat.*Uchechtne se při té vzpomínce. Ještě když se pak bála, chtěla spát u něj v komnatě, s čímž souhlasill, protože ona ví, jak se zatvářit, aby jí odsouhlasil snad všechno.*/Jednou budu skvělej táta./*Pomyslí si. Popřemýšlí nad tím, kde je nejlepší sedět a pak se spolu s ní usadí uprostřed. Plátno zapne a ovladačem vyhledá film, který vybrala. Pustí ho a začne pomalou chroupat popcorn. Po chvilce se na ni podívá.*Chutná ti?*Zeptá e a kývne směrem ke kelímku s popcornem.*Jestli chceš, klidně ochutnej, mám sýrový.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 6:13 pm
*vezme si od něj popcorn a následně mu poděkuje.* Vezmu si jednu colu.*řekne a natáhne se po jedné z flasce. Taky řekne, že je to tady nádherné a obrovské. Když se jí zeptá na její oblíbený film po chvíli přemýšlení odpoví že nejspíše Zloba. Když řekne že to taky viděl pobaveně se uchechtne.* Edelynne je strašně roztomilá.*řekne s úsměvem. O tomhle už se bavili asi dvakrát ale za tim názorem, že je Edelynne roztomilý andílek si bude stát. Pak ho následuje do prostred sálu a sedne si na křeslo věděl něj. Pak chvíli sleduje film a při tom ji popcorn.* Je výborný.*řekne a otočí se na něj.* Můžeme si to klidně nachvili prohodit.*navrhne a podá mu svůj kelímek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 6:24 pm
*Už jí chce tu flašku podat, ale ona jej předběhne, tak to nechá být. Když jako její nejoblíbenější film zmíní Zlobu, vzpomene si na svou sestru, která tenhle film miluje a taky jí o tom řekne.*To je, ale dokáže občas i pěkně zlobit./Třeba na večeři../*Posadí se s ní na sedadla, kde budou mít nejlepší výhled a taky zvuk. Pustí film a pomalu likviduje popcorn ze svého kelímku. Zeptá se, jestli jí ten její chutná a pak i obětavě nabídne, aby ochutnala jeho, aby zkusila i sýrový. Přikývne a dá jí svůj kelímek a vezme ten její. Pak zase tišše sleduj film, kteý je vážně docela dobrý.*/Ale na Avengers to nemá. Na ně nemá prostě nic./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 6:38 pm
*natáhne se po flasce koly a pak zmíní svůj nejoblíbenější film - Zlobu. Pobaveně se uchechtne, když Sawyer řekne, že ho princezena Edelynne donutila se na to dívat taky.* Každé dítě zlobí.*pokrčí rameny. Děti má ráda a vždy ji připadali roztomilé. Pak se posadí na sedadlo vedle něj a chvíli v tichosti sleduje film a ji přitom popcorn. Pak ho ujistí, že ji popcorn chutná a navrhne, aby si kelímky na chvíli vyměnili. Když tak udělají, vrátí se zpět k filmu ale popravdě ho moc nesleduje a spíše přemýšlí o různých věcech. Po chvíli princovi vrátí jeho kelímek a vezme si zpět ten svůj.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 6:51 pm
*Přikývne.*Jo, to vím. Taky jsem nebyl andílek. Ale ona vážně není takový andílek, jak se zdá na první pohled.*Řekne jí. Jeho sestra vážně působí jako andílek, ale ve skutečnosti taková není.*/Nejlepší je, když za mnou a tátou přiběhne uprostřed porady a chce, abychom šli s ní si hrát na víly s nabídkou, že nás i nalíčí a dá nám i šatičky a křídla, jako mají víly../*Souhlasí s výměnou kelímků a chvilku jí ten její. Slaný mu taky chutná, asi stejně jako sýrový pak si je zase prohodí.*Mám rád popcorn, ale ten, který bych si nikdy nedal je sladký. Ochutnala jsi ho někdy? Mě vůbec nechutná.*Ví, že na tenhle popcorn se názory hodně liší.*Máš nějáké historky z dětství nebo tak? O rodině?*Přece jen on jí toho řekl docela dost o sobě a je zvědavý zase na ni.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 7:31 pm
*řekne, že každé dítě přeci zlobí. Po jeho odpovědi se usklibne* Můj názor znáš.*řekne pobaveně. Pak si na chvíli vymeni kelímky s popcornem.* Ne, sladký jsem nikdy neměla, ale dokážu si představit, že to musí chutnat strašně.*řekne trochu znechuceně. Sice ho nikdy nechutnala ale určitě to nemůže být dobré. Po jeho další otázce chvíli mlčí a přemýšlí. Historek má dost ale teď ji nenapadá žádná, ktera by stála že řeč.* Většina historek je si hodně podobna. Jednou jsme byli se sestrou na pláži. Chtěli jsme si jít půjčit surf a zasurfovat. Půjčovali tam surfy za pár korun a rodiče nám to dovolili tak dvakrát za rok. Plavčík nám ale řekl, že už je pláž dost plná a že by to nebylo bezpečný. Nicméně to by nebyla moje sestra aby nedosáhla toho, čeho chtěla. *Odmlčí se* Donutila mě abych začala toho plavčíka svádět a ona si prostě jeden ten surf vzala.*uchechtne se.* Pak jsme ho samozřejmě vrátili ale měla jsem na ni strašný vztek. Bylo mi čerstvě patnáct a ona mě donutila svádět nějakého plavčíka který vypadal tak na 25.*řekne pobaveně a zavrtí hlavou.* Bylo to jen pár dnů před tím, co zemřela.*doplní potichu*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 7:45 pm
*Přikývne. Kdyby Shaye Edelynne více znala, asi by pochopila, proč on zastává tenhle názor. Zeptá sejí, jestli měla sladký popcorn,ten on nemusí, nechutná mu.*Jestli chceš, udělám ti.*Nabídne se.*I když podle mě není o co stát.*Pak si uvědomí, že on jí řekl dost historek o jeho rodině a o ní neví skoro nic. Možná něco málo. Okamžitě se jí na to zeptá. Poslouchá její historku o pláži a hned se zasměje. Představa Shaye, která se snaží svádět plavčíka se mu zdá dost vtipná.*Tak to je dobrá historka.*Uzná a pak jeho úsměv zase povadne.*Promiň, nechtěl jsem ti tím připomenout nějáké nešťastné vzpomínky. Sám si vzpomene na to, co se teď stalo v jeho rodině.*Naše rodina má už několik let jachtu.. Jednou když jsme tam spolu s mými sourozenci a rodiči byli, pořád jsem si stoupal na zábradlí, až jsem přepadl.. No, ale plavky se mi zachytili o vlajkový stožár, který je vepředu na lodi.. Dostávali mě od tama hasiči. *Řekne jí historku, kterou na jednom z plesů vytáhl Jasper před Thylane. Chce ji tak trochu rozveselit.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 8:31 pm
*sladký popcorn sice nikdy neměla ale nikdy se k němu ani nějak nebrala. Podle ní to nemůže být dobré.* Ne, to je v pořádku.*pak chvíli přemýšlí nad nějakou historkou a nakonec si vzpomene na to, co se stalo jen pár dní před tím, než její sestra a matka zemřeli. Tenkrát na ní měla strašný vztek.* To je v pořádku. Je to už pár let a za tu dobu se člověk naučí vzpomínat bez toho, aniž by ho to rozesmutnilo.*řekne a pousměje se. Pak poslouchá jeho historiku a musí se taky zasmát.* To muselo bolet.*doplní pobaveně.* Rodiče z vás museli mít radost. Co jsem tak slyšela spolu s tvým bratrem jste nebyli zrovna andílci.*uchechtne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 8:39 pm
*Nabídne jí, že klidně udělá popcorn sladký pro ni, aby si sama na něj mohla udělat názor, protože ten je nejdůležitější. Třeba jí bude chutnat, kdo ví? Přikývne, když odmítne. Zeptá se jí na historku z dětství. Když jí řekne o tom, jak musela díky sestře balit plavčíka, aby si pak mohli zasurfovat, pobaví jej to a on se upřímně zasměje. Omluví se jí, protože jak mu řekne, bylo to krátce předtím, než zemřela.*Dobře, jsem rád, že ti to nějak neublížilo.*Aby ji rozveselil podělí se taky o jednu jeho trapnou historku.*Trochu ano. Ale horší bylo to posmívání Jaspera, které trvá dodnes.*Uchechtne se.*Nikdy jsme andílci nebyli.*Přikývne.*Ani se nedivím, že táta z nás pomalu šediví./I když se to snaží co nejvíce skrývat a jakoukoliv zmínku o šedinách nějak zamluvit./Ale asi všechny děti tak nějak zlobí. A Schreave kluci nejvíce.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 9:01 pm
*řekne mu jednu historku z dětství. Připomene ji to, jak nedávno zjistila, že vlastně Thylane zná jeste z dob kdy byli malé a ona bydlela v Palomne. Teda přesněji řečeno její sestru znala. Pak ho ujisti, že jí nepřipomel žádné špatné vzpomínky.* Nijak mi to neublížilo, vážně.*ještě jednou mu to potvrdí a pak poslouchá jeho historiku a které se následně i zasměje. Prohodí, že to muselo celkem bolet* Naprosto tě chápu.*řekne se smíchem a doplní, že podle toho co slyšela, nebyli ti dva zrovna andílci. Pak se trochu zamraci* Král nemá zase tolik šedin.*řekne a doufá že teď nijak královskou rodinu neurazila.* Jak jsem říkala, každé dítě zlobí.*pokrčí rameny*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 9:14 pm
*Přikývne a dále to téma nerozebírá, místo toho se jí pokusí trochu rozesmát tím, že jí řekne o tom, jak si zahrál na vlajku Ille na přídi lodi a pak ho museli vyprošťovat přivolaní hasiči. Je rád, že se díky tomu zasmála. Více jak bolest ho štvalo, jak se mu Jasper celou dobu posmíval a dělá to díky téhle historce do teď.*Protože se určitě barví.. Tvrdí, že ne, ale já mu to moc nevěřím.*Zazubí se na ni. Pak uzná, že každé dítě zlobí.*Ano, máš pravdu.*Uzná. Všimne si, že film pomalu končí a po chvilce jsou už skutečně vidět jen titulky.*Bylo to celkem dobrý.*Prohodí a podívá se na ni tázavým pohledem, aby zjistil, jestli se jí to taky líbil. Pak si stoupne a zase jí nabídne rámě. Chce ji doprovodit do komnaty.*Moc jsem si to s tebou dneska užil. Doufám, že ses zbavila aspoň trochu i ty.*Řekne s menším úsměvem.*Dobrou noc Shaye.*Rozloučí se s ní a počká, než zajde od komnaty a následně se on sám vydá do té své.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Shaye Maya Goméz

Mon Mar 02, 2020 9:29 pm
*zasměje se jeho historce a taky dodá, že král nemá až tolik šedin. Pak zopakuje to co říkala, že každé dítě někdy zlobí. Pak obrátí pozornost zpět k filmu který ale stejně za chvíli skončí.* Jo, byl dobrý. *uzná i když ho zase tolik nevnímala. Taky si stoupne a přijme jeho rámě.* Taky jsem si to moc užila.*řekne jakmile se zastaví u jeji komnaty* Dobrou noc.*naposledy se pousměje a pak se otočí a zmizí ve své komnatě.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Re: Kino v podzemí paláce

Sat Apr 04, 2020 11:16 am
Pátý ročník
Sponsored content

Kino v podzemí paláce - Stránka 2 Empty Re: Kino v podzemí paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru