Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácový altánek

+10
-LF-
AndyHoff
Takuari Zimemo
Taylorovidní zrzka
LittlePrincess
annie.16
13Lucky
Carrissa Barbour
† PsYcHoPaTiC †
Admin
14 posters
Goto down
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Palácový altánek - Stránka 13 Empty Kailani Isabell Fieder-Summers

Mon May 24, 2021 9:42 pm
Nemusíte sa báť Výsosť, ak by mi bolo naozaj niečo nepríjemné, dám Vám to najavo. Ale zatiaľ to nepociťujem. Ba priam naopak, s Vami sa z nejakého dôvodu cítim celkom bezpečne. *Usmeje sa na neho.* To je v poriadku, predpokladám, že všade naokolo sú strážcovia, i keď ich priamo nevidíme, dbajú na našu bezpečnosť a tak to je správne. Nikdy nevieme, kto stojí za rohom a má nejaký zlý úmysel. *Prehovorí, je rada, že to ale princ zobral takto. Dúfa, že to ale nenaruší jej účasť v Selekcii.* Zatiaľ mi Vaše bozky na ruku nevadili, čo je dobré znamenie. Začínam pomaly ale iste dôverovať mužom, ale som opatrná. Ale jemný bozk na ruku mi predsa nemôže ublížiť. *Zachichoce sa, no potom sa už pustí do hlavného chodu, ktorý jej veľmi chutí.* Je to vyníkajúce. Niečo tak veľmi jemné, ale zároveň výrazné som ešte nemala, a to už som ochutnala všeličo, až na tie morské plody, no i na tie jedného dňa príde rad. Kto vie, možno mi aj zachutia. *Mierne skloní hlavu, aby skontrolovala svoju fenku, ktorá jej stále líže ruku, no po chvíli ju odtiahne, aby sa mohla ďalej venovať jedeniu s obomi časťami príboru. * Nikto si to nedokáže predstaviť pokiaľ to priamo nezažil. Bolo to pre mňa veľmi ťažké, a-ale našťastie mám rodinu, ktorá ma podržala v tom najhoršom a túto úžasnú huňatú guličku, ktorá mi nahrádzala všetko, čo som potrebovala, keď som sa nedokázala postaviť na nohy a vyjsť za priateľmi.* Pozrie na princa, v jej očiach môže vidieť jemný smútok, ale i hrdosť, že to dokázala prekonať.* Preto teraz dávam veľký pozor na všetky mne veľmi blízke priateľky ale i neznáme dievčatá, keď vidím, ako sa niektorí muži správajú. *Povie keď si do úst vloží posledné sústo pečeného zemiaku, no v tom na ňu vyskočí Winnie, a tak jej kúsok zemiaku zapadne do hrdla, čo spôsobí, že sa začne dusiť.* W-Winnie! *Vykokce, snaží sa upokojiť kašeľ, no vôbec to nedokáže zastaviť.* P-prepáčte j-ja neviem, čo to do nej vošlo. *Snaží sa ospravedlniť, no cez záchvaty kašľa asi nie je všetko dobre rozumieť.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácový altánek - Stránka 13 Empty Aaron Henry Walter Schreave

Mon May 24, 2021 10:25 pm
Dobře. Ale opravdu řekněte, i když byste se bála, že jde jenom o maličkost a že bych se mohl naštvat nebo tak.. neudělám to, slibuju. *Usměje se na ní.* Ano, to jsou. Ale kdyby to pro vás bylo pohodlnější, dá se to zařídit, jak jsem říkal. Na příště vyberte své oblíbené místo v paláci a půjdeme tam. Chci to takhle udělat u všech dívek, nebudete jediná. Chci vědět, co se vám tu všem líbí nejvíc.* To je skvělé znamení. *Pokýve hlavou a u toho se na ní povzbudivě usměje.* Třeba jo, důležité je zkusit co nejvíce věcí. Člověk pak reálně lituje nejvíc toho, co všechno nezkusil, když mohl. *To byla pravda, ačkoliv to nedávalo smysl v logice. Když člověk nejdřív něco udělat nechtěl... jak pak mohl litovat toho, že to neudělal? Ale i jemu se to stávalo, patřilo to zase k psychickému vývoji mozku.* Teď si to můžete vynahradit. Najít si přátele tady a oťukat se mezi lidmi. Je to potřeba pro roli budoucí královny, ta musí umět jednat s lidmi. *Pronese realisticky. Tak to prostě je, je to jeho oblíbený fakt, na kterém se nic nemění bez ohledu na situaci a minulost dotyčné, kterou si v budoucnu vybere.* Tak to jste hodná. Je potřeba někoho, kdo bude varovat ostatní a dávat na ně pozor, jsou určitě rádi, že vás mají. *Pokýve hlavou. Jakmile si všimne, že se začala dusit, vyskočí na nohy a přiměřenou silnou jí bouchne do správného místa na zádech, aby jí pomohl.* Jste v pořádku? *Ptá se jí starostlivě. Vážně nepotřebuje, aby mu na druhé schůzce hned nějaká umřela.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Palácový altánek - Stránka 13 Empty Kailani Isabell Fieder-Summers

Mon May 24, 2021 10:40 pm
*Keď videla ako vyskočí zo stoličky a smeruje k nej roztrasie sa, no potom mu rukou naznačí, že je to v poriadku a zvládne to, keď sa k nej priblíži. Po tom, čo urobil sa jej ihneď uľavilo. Ten kus zemiaku, ktorý sa jej zasekol v hrdle sa jej podarilo vykašľať.* V-vodu. *Šepne tíško, začína byť smädná, a tak sa roztrasenými rukami načiahne za šampanským, i keď to nie je voda, dúfa, že jej to pomôže.* Ďakujem Budem v poriadku, l-len mi to muselo podráždiť hrdlo. *Povie, keď si prstami prejde po krku, ktorý ju dosť škrabe, ale vie, že bude v poriadku.* Neviem prečo sa to stalo, ale vďaka Vám som už v poriadku. *Usmeje sa na neho, pričom Winnie naznačí, že je všetko v poriadku. Všimne si totiž, že jej štvornohá spoločnosť začne na princa Aarona vrčať, nakoľko ju chce chrániť.* To nič Winnie, neublíži mi, vidíš? Nič sa nestalo, tak sa upokoj. *Pohladí ju po hlave, no potom sa už venuje len princovi Aaronovi.* Oceňujem tento Váš prístup Výsosť. Och, prepáčte vlastne som Vám neodpovedala na Vašu otázku. Selekcia je niečo veľmi zaujímavé. Nikdy by som si nedokázala predstaviť, že budem súčasťou niečoho takého. Tridsaťpäť dievčat na jednom mieste, kde sa všetky snažia o to jediné. Zaujať Vás a stať sa Vašou budúcou manželkou a matkou Vašich detí. Ale je to i niečo úžasné. S dievčatami sa pomaly zoznamujeme a sú z nás priateľky, aj keď neviem ako dlho to vydrží, ale je to skvelé. *Začne hovoriť, hrdlo ju už prestáva bolieť, i keď ju stále ešte štípe, ten zemiak bol dosť ostrý, i keď na to nevyzeral. Pomaly si ale odpije zo šampanského, aby zahnala ten nepríjemný pocit.* V paláci už mám, niekoľko obľúbených miest, ale i tých, ktorým sa vyhýbam veľkým oblúkom. K takým miestam patria najmä všetky plochy s hlbokou vodou. Voda je jednou z vecí, ktorú neobľubujem. Viaže sa k tomu taktiež príhoda, ale myslím, že na dnes už bolo nepríjemných príbehov dosť, a tak si to nechám až na niekedy inokedy. *Povie s úsmevom.* Plánujem niekedy zájsť znovu do psinca pozrieť psíkov, ktorých tu máte, ale ak sa mám priznať, len čo som prišla do komnaty napáchnutá od iných psov dala mi to Winnie pekne najavo. Celý deň sa mi vyhýbala, takže je to pekne žiarlivá potvorka. Ale i tak ju mám veľmi rada. Ale ako vidím za Vás zatiaľ nežiarli, skôr na mňa dáva pozor, aby sa mi nič nestalo. *Usmeje sa na fenku, ktorá si znovu ľahla spokojne pod stôl na svoje miestečko.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácový altánek - Stránka 13 Empty Aaron Henry Walter Schreave

Tue May 25, 2021 7:34 pm
*Natáhne se rychle po džbánku s vodou, kterou nalije do skleničky a podá jí to, aby se mohla napít. Hádá, že to pro ní bude lepší než šampaňské vzhledem k jejím předešlým slovům o tom, že nechtěla ani plnou skleničku.* To je hlavní. Občas se to stane každýmu. Já se taky takhle zakuckal na jedný zahraniční návštěvě v Itálii myslím. Poprskal jsem celej stůl. *Uchechtne se nad tou vzpomínkou a snaží se ukázat, že není jediná, komu se to stalo. Pousměje se nad tím, jak je její fenka ochranářská.* Neboj, špunte, paničce nic neudělam. *Podrbe jí na vršku hlavy. Pak naservíruje sladký dezert v podobě jahodového koláče.* Ano, o neoblibě k vodě jste mi říkala. Rád si to příště vyslechnu, až mi to budete chtít říct. *Pousměje se a pustí se do dezertu.* Tak to se pak musíte rychle vysprchovat nebo tak. Je ale hezký, jak se o vás stará a má k vám blízko. *Zhodnotí. Přijde mu to jako krásné pouto mezi nimi. Každopádně ale dojí dezert a při pohledu na hodinky zjistí, že je vcelku pozdě a on bude muset jít.* Mám ještě práci, takže se budeme muset rozloučit. Moc rád jsem se s vámi ale viděl a bylo to s vámi hrozně fajn. *Věnuje jí omluvnÿ úsměv.* Chcete doprovodit ke komnatě, nebo se projdete ještě po zahradách s Winnie? *Zeptá se jí a podle její odpovědi jí buďto doprovodí a nebo se rozloučí a sám se vydá pryč.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Palácový altánek - Stránka 13 Empty Kailani Isabell Fieder-Summers

Tue May 25, 2021 8:00 pm
*Len čo jej podá vodu, načiahne sa za ňou a poriadne sa napije, aby sa zbavila tej nepríjemnej bolesti v hrdle.* Ďakujem, máte pravdu je to prirodzené, môže sa to stať komukoľvek, aj keď si na to máme dávať pozor, aby sa to nestalo. Niekedy to ale neovplyvníme. *Usmeje sa na neho, je rada, že to berie takto.* Nie, nie, s vaňou, v ktorej sa nemôžem utopiť, a viem presne ako je hlboká nemám problémy. Ide skôr o otvorené plochy, ako je oceán, more alebo jazero. *Začne hovoriť o svojej fóbii z vody.* Ani bazény mi nevadia, pokiaľ ich už poznám, avšak ak ho ešte nepoznám, tak tam nevleziem, kým sa neosmelím. *Vysvetlí. Nevie, či mu má o tom, čo sa jej stalo hovoriť už teraz alebo si to nechá na niekedy inokedy. Keď pred ňu položí dezert, zadíva sa na neho.* Vyzerá veľmi dobre, tak ako všetko čo som mala na tejto večeri možnosť ochutnať. *Prizná sa, no potom sa už pustí do jedenia koláča.* Je úžasný. *Potvrdí svoje slová, keď doje posledné sústo dezertu.* To je v poriadku Výsosť, máte plné ruky práce, čo rešpektujem. Pre dnešok to už asi ukončím a vrátim sa do komnaty, Winnie ešte musí niesť následky za to, že za mnou utiekla, a tak dnes už žiadna prechádzka nebude. *Pozrie na fenku, no potom sa pohľadom vráti k princovi.* Bolo mi cťou robiť Vám dnes spoločnosť Výsosť. *Povie s úsmevom, keď si zloží ruky na kolená, aby naznačila, že už dojedla všetky chody večere. Po chvíli však vezme pohár šampanského, v ktorom ešte má pár centimetrov tekutiny.* Tak ešte teda na koniec. Na zdravie a krásne stretnutia, ktoré sa môžu opakovať. *Nadvihne pohár, z ktorého sa pomaly napije.*
Sponsored content

Palácový altánek - Stránka 13 Empty Re: Palácový altánek

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru